معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (2172)

بستن فرم

 1. عرفان

  مهر 22, 1400

  بخشید ولی ناراتو قویتره حالت باریون داره خیلی خیلی خیلی قوی شده باید الان خیلی قویه حتا از لوفی و گوکو و سایتاما و بان

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به عرفان

   مهر 22, 1400

   ببین داشم باریون یک دفعه بود رفت از ایشیکیم شکست خورد بعد سایتاما مشت های سنگین تری میزنه یا باریون ؟ گوکو که سیارات رو نابود کرد وقتی نامیرا باشی آیا باریون که ۵ دقیقه مبارزه میکنه کاری میتونه انجام بده بیاید متعصب نباشید خواهشا دراگون بالم ببینید تا بفهمین قدرت یعنی چی

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به عرفان

   مهر 22, 1400

   بان که اره با اون ماری ندارم
   ولی
   ناروتو هیچ حرفی جلوی گوکو و سایتاما نمی تونه بزنه تو مشتای باریونو با مشتای جهان لرزون گوکو و مشتای ویرانگر جهانی سایتاما مقایسه می کنی؟

   پاسخ

 2. اورکی

  مهر 20, 1400

  چرا میگین ناروتو ضعیفه؟
  لیست کاملا درست
  1.ناروتو
  ۲.ایچیگو
  3.گوکو
  ۴.زنو
  ۵.اوروچیمارو
  ۶.جیرایا
  ۷.کاکاشی
  ۸.ایشیکی
  ۹.دانای شش تریقت
  10.لوفی
  اینا قویترین شخصیت های انیمه ای هستن و ناروتو با پلک زدن می‌تونه جهانو نابود کنه
  گوکو حال نمیتونه یا روستا رو هم نابود کنه🤣🤣
  اونایی که ناروتو ندیدن نظر ندن

  پاسخ

  • یک نفر در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   دوست عزیز، من علاوه بر ناروتو بوروتو هم دیدم، پس بگذار در جوابت فقط یک جمله بنویسم:
   اونایی که ناروتو سهله، هیچ انیمه ای ندیدن، کلا نظر ندن. با تشکر.

   پاسخ

  • دازای در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   😌🤭😄😂🤣🤢🤮🤯

   پاسخ

  • اوتاکو⁦✌️⁩ در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   آره آره دلفینا هم پرواز میکنن فقط چرا ساکورا نیست؟؟

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   چون موب یدونه بهش بزنه میره منظومه اون وری الان با باریون بازم زورش به اون نمیرسه بعد گوکو سوم باشه ؟تازه سایتاما کو پسرک منو نخندون تو گوکو دراگون بال رو داری با این مقایسه میکنی تو دراگون بال سوپر یونیورس یونیورس میخوره میره جلو

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   ناروتو فن متعصبی آخه جیرایا یا کاکاشی حرفی نمیتننن بزنن یا اصلا چرا دانای شش طریقت از یه مشت بچه پر رو که درست از چاکرای اون استفاده نمیکنن ضعیف تره ؟

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   اخه غیر ناروتو چی دیدی تو کسی که تدیده نظر نده بهتره ناروتو اول 😄😄😄 دنیا نابود کرد کجا تونستهدیه سیاره بترکونه که کارشربه دنیا کشیده ؟ واقعا چرا نظر میدی تو زنو رو گذاشتهدپشت ناروتو در حالی که کل شخصیت های ناروتو رو تو دو ثانیه پاک میکنه بعدم اومده گوکو رو از،زنو بالاتر گذاشته باو دراگون بال ۵۰ تا شخصیت داره که از کل شخصیتای ناروتو قویتر وقتی چیزی ندیدی چرا نظر نمیدی یاد اونایی افتادم که میگفتن لیوای قویترین شخصیت انیمه ایی چون فقط اتک دیده بودن 😃😃😃

   پاسخ

  • mamad در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   من دراگون بال ندیدم میدونم گوکو ناروتو رو میزنه تا حالا کسی اینقدر تعصبی ندیده بودم چرا نود درصد لیست از ناروتو هستش

   پاسخ

  • mamad در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   یک سوال گوکو حالتی داره که حقیقت رو تغییر بده

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به اورکی

   مهر 21, 1400

   عجب سمییییییی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چجوری حساب کردی که کاکاشی از اشبکی قوی تر شد و زنو از از ناروتو و گوکو ضعیف تره 😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣یا داری مسخره می کنی یام واقعا میگی که در این صورت واقعا متاسفم برات

   پاسخ

  • عباس بوعزار در پاسخ به اورکی

   مهر 24, 1400

   لایت از همه قوی تره حرف نزنید دیگه

   پاسخ

 3. محمد جواد

  مهر 11, 1400

  کی اون موقع که کوراما داشت می‌رفت و آهنگ پخش شد گریه کرد؟
  فقط می خوام بدونم کی مثل من گریه کرد
  واقعا قم انگیز بود🥺😭

  پاسخ

  • M در پاسخ به محمد جواد

   مهر 12, 1400

   اولین بار که دیدم گریم گرفت ولی دفعه های بعدی نه
   فکر کنم چون میدونستم چی میشه گریم نمیومد البته فکر کنم

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد

   مهر 12, 1400

   متاسفانه چون تو مانگا خونده بودم همچین ناراحت نشدم

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به رهام

    مهر 12, 1400

    اما بازهم خیلی تاثیر گذار بود الان که تو انیمه دیدم اتفاقا براش گریه هم کردن 😐فکر نمی کردم مرگش مثل اوبیتو ناراحتم کنه ولی از اونم بیشتر ناراحتم کرد مخصوصا اون اندینگ اخرش خیلی قشنگ بود

    پاسخ

    • محمد جواد در پاسخ به رهام

     مهر 13, 1400

     اندکی آخرش اصل کاری بود
     همون ناراحت کننده کرد
     تا حالا واسه هیچی گریه نکردم به جز این قسمت اشکم ریخت
     ولی آخرش بوروتو خر مزاحم ناراحتیم شد🤬🤬

     پاسخ

  • اریا در پاسخ به محمد جواد

   مهر 12, 1400

   من مثل سگ زوزه میکشیدمممم😭😭😭😭😭😭

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به محمد جواد

   مهر 13, 1400

   من داشتم یه کامنت مینوشتم اون موقع که مرد کوراما بعد نوشتم نمیشه برگشت به گذشته ؟ بعد گفتم ساسکه هم رینگان نداره گریم گرفت دیگه

   پاسخ

   • پوکرمن در پاسخ به اوتاکو *

    مهر 16, 1400

    من جر خوردم از گریه

    پاسخ

   • علی در پاسخ به اوتاکو *

    مهر 16, 1400

    خو الان چی شد
    کیوبی دوباره احیا نمیشه؟

    پاسخ

    • پوکرمن در پاسخ به علی

     مهر 16, 1400

     اینا بیجو هستن اشکالی از چاکرا هستن تا اون حد که میدونم اگه وقتی جینچوریکی میمیره بیجو استخراج نشده باشه اونم میمیره ولی بعدش احیا میشن پس میشه اینجوری گفت که شاید احیا بشه البته امیدوارم اگه این کیشیموتو سادیسمی بازی در نیاره احتمالا احیا میشه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به پوکرمن

      مهر 17, 1400

      دا بیجو قابل احیا نی تو چجوری می خوای چاکرارو احیا کنی؟
      تنها راه برگردوندن کوراما تقسیم کردن جیوبی ایشیکیه که با اون راه هم همون کوراما برنمیگرده و تازه به این هم شک دارم چون با این قسمتی که براشون درست کردن بعیده

      پاسخ

      • پوکرمن در پاسخ به رهام

       مهر 18, 1400

       حاجی یادت نمیاد وقتی رایکاگه میخواست باناروتو مبارزه کنه چی گفت گفت اگه ناروتو رو بکشم تا زمان احیای کیوبی اکاتتسکی مجبوره نبردش رو عقب بندازه خب وقتی یه بیجو توبدن جینچوریکی باشه جینچوریکی بمیره بیجو هم میمیره دیگه خوب یعنی بیجو ها احیا میشن دیگه پس میشه گفت شاید دوباره زنده شه البته امیدوارم

       پاسخ

       • اوتاکو * در پاسخ به پوکرمن

        مهر 18, 1400

        انن واسه وقتیه که جینچیوریکی میمیره و حاملش از بنی میره و خودش هم نابود میشه ولی احیا میشه نه اینکه کل انرژی زندگی و چاکراش از بین بره و تو دنیا نباشه تنها راه واسه افراد این بود که با رینگان احیا شن ولی نه رینگان داریم نه جسد کورامارو تا روحش از اون دنیا با فن احیای رینه برگردوننش

        پاسخ

     • شایان در پاسخ به پوکرمن

      مهر 20, 1400

      به نظر من احیا نمیشه چون که اگه احیا بشه قدرت ساسکه زیر سوال می‌ره چون تنها کسی که می‌توانست ناروتو رو شکست بده ساسکه بود الان که ساسکه رینگان ندارم ناروتو هم کیوبی الان بازم نیروشون اندازه همه پس برا همین دیگه نیروشون برای همیشه به نظرم همین میمونه

      پاسخ

  • ن در پاسخ به محمد جواد

   مهر 18, 1400

   قم انگيز😂🤝

   پاسخ