معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (523)

بستن فرم

 1. نیما

  اسفند 9, 1399

  از مدیر سایت سوال دارم
  فکر کنم شما ناروتو ندیدی یا میخوای خرابش کنی این چه مقاله ای اگه شما حداقل 6 تا انیمه میدی میفهمیدی که هیچوقت همچین قیاس های انجام نمیدن بعدم بجز سایتاما و سان گوکو هیچ کدومشون حریف ناروتو نیست
  فکر کنم بخاطر این تهیه کردی که بین کاربر ها دعوا درست کنی

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به نیما

   اسفند 9, 1399

   سلام نیما جان،
   خیر هیچکس مقاله‌ای رو برای دعوای کاربرها تهیه نمیکنه، این مقاله ترجمه هست.
   درضمن، شما به‌عنوان یک طرفدار و دنبال‌کننده انیمه‌ها باید توانایی پذیرش نظرات مختلف و مخالف با خودتون رو داشته باشید.
   این مقاله هم صرفا یک سری احتمالات رو بررسی کرده و نه هیچ چیز دیگه‌ای.

   پاسخ

 2. ایران

  اسفند 8, 1399

  یه سوال دارم از کسانی که دراگون بال دیدن زنو ساما دقیقا تو کدوم قسمت کدوم سری دراگون بال برای اولین بار نشون داده میشه لطفا بگین

  پاسخ

 3. امیر

  اسفند 7, 1399

  اسم تمام انیمه هایی که دیدین رو بگین و شخصیت های مورد علاقه، قوی ترین شخصیت ها و کیوت ترین رو بگین
  انیمه ها:
  دراگون بال
  دراگون بال زد
  دراگون بال سوپر
  باکوگان هر چهار فصلش
  یوگی اوه اصلی
  یوگی اوه کلاسیک
  یوگی اوه gx
  یوگی اوه فایودیز
  یوگی اوه سونز
  و هر فصل دیگه یوگی اوه
  بلیچ
  ناروتو
  ناروتو شیپودن
  بوروتو
  توکیو غول
  اتک
  وان پانچ من
  راک لی و جوانان بهشت انسان😂😂😂😂
  نام تو
  دفتر مرگ
  کد گیاس
  مدرسه قهرمانانه من
  کمیاگر
  کمیاگر تمام فلزی
  خادم سیاه
  هفت گناه کبیره
  موب سایکو ۱۰۰
  آکیرا
  انیمه ی دیگه ای ندیدم اگه هم دیده باشم یادم نیست
  قوی ترین های مانگا و انیمه به همراه توضیحات
  زنو حالت عادی قوی تر از حالت عادی هر شخصیتی و قوی تر از حالتای قدرتمند خیلی کارکترا
  زنو فینال فارم عادی قدرت بینهایت کاملا آسیب ناپذیر قوی تر از قوی ترین حالت خیلی کارکترا
  زنو حالت فاسیون قدرت نامحدود قدرت فوق العاده بیشتر از فینال فارم عادی
  زنو اومگا فینال فارم قوی تر از نود و نه درصد کارکترا قدرت نامحدود فوق العاده قوی تر از فاسیون
  زنو اینفیتی فینال فارم قدرتمند ترین حالت زنو قدرت غیر قابل توصیف قادر مطلق قوی تر از تمام کرکترا غیر از چند نفر که باهاش برابرن
  گرند پریست حالت ایمپریور پریست برابر با اینفیتی فینال فارم
  گوکو حالت omni potent از نظر بعضیا سومین حالت قدرتمند گوکو و از نظر خیلیا مثل خودم قوی ترین حالت گوکو با استفاده از تمام قدرت برابر با اینفیتی فینال فارم
  اینفیتی ویرس ترکیب وینس با بیرس میشه ویرس ترکیب قوی ترین حالتشون هم میشه اینفیتی ویرس
  قوی ترین حالت سایتاما (اسمش یادم نیست)میزان فوق العاده کمی ضعیف تر از اینفیتی فینال فارم
  اینا قدرتمند ترین ها هستن و هیچکی گرد پاشون هم نیست
  کیوت ترین شخصیت از نظر من :
  زنو حالت عادی کیوت ترین کارکتریه که میشناسم 🤡🤡
  مورد علاقه های من :
  زنو حالت عادی
  ساسکه (نیمه ی انیمه ای محترمم)
  آمای ماسک
  سایتاما
  ناروتو

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر

   اسفند 7, 1399

   کلاس ترور
   پوکمون
   دیجیمو
   آبشار سر نوشت
   شیطان نیمه وقت
   عاشقان شیطان
   نبرد غذا ها
   سامورایی چامپلو
   کابوی بیباپ
   افسانه جن و پری
   رو یادم رفت

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   اسفند 7, 1399

   دادتش چه حالی داری همرو نوشتی من حوصلم نمی گیره اینهمه بنویسم ولی یه کمی می نویسم اهان انیمه هایی که می شناسم هم جزوشون حصاب می کنم
   دراگون بال تمانی سری ها
   وان پانچ من
   ناروتو و ناروتو شیپودن و بوروتو
   بلیچ
   فری تیل
   وان پیس
   هفت گناه کبیره
   هانتر ایکس هانتر
   توکیو غول
   اتک ان تایتان
   مای هیرو اکادمی
   شیطان کش
   شبدره سیاه
   سگ های ولگرده بانگو
   کد گیاس
   استرا گم شده در فضا
   اعتصاب خون
   دبیرستان مرگ
   دفترچه ی مرگ
   بانی گرل سنپای
   کیمیاگر تمام فلزی
   جن گیر ابی
   زنو رو که خودت توضیح دادی قدرتمند ترین شخصیت انیمه هاست
   گوکو اگه اشتباه نکنم اولترا اینسایدت قوی ترین حالتشه
   سایتاما که با درصد قدرتشو مشخص می کنیم و با تمام قدرت با گوکو برابره تو تمام حالات
   ناروتو تو حالته باریون
   لوفی تو دنده ۵ که هنوز فعال نکرده ولی به احتمال زیاد فعال می کنه
   ایچیگو که اسم حالتاشو نمی دونم
   نتسو وقتی تبدیل به اژدها میشه
   ملیوداس نمی دونم حالتاشو اسماشونو و …………..
   اینا قوی ها بودن از نظرم
   از همه بیشتر ناروتو رو دوست دارم بعدش سایتاما رو بعد لوفی رو
   داداش یسری چیزارو نوشتیم که کم نیاریم 😂

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    اسفند 8, 1399

    من میخوام یه توضیحاتی در باره قدرت چند تا کارکتر بدم
    اگه خدایان و فرشته های قدرتمند دراگون بال رو با هر حالتی هم حساب کنیم ناروتو، لوفی و ایچیگو
    شاید رتبه های صد و پنجاه و اینجوررتبه هایی بشن
    درظمن من گفتم هر حالتو چه در مانگا رسمی چه غیر رسمی حساب میشه و منظورم اون حالت سایتاما بود که گفتم تو مانگا غیر رسمی دیدم و قدرتش بی نهایته و همینطور خودم کارکتر kami tenchi رو یادم رفت که اونم قادر مطلقه
    کارکترایی هم که نوشتم همه قادر مطلقاً
    مثلا همین اینفیتی زنو یا ایمپریور پریست اگه هم مبارزه کنن هیچ نتیجه ای نمیشه در نظر گرفت و برابرن
    حالتای گوکو هم یا حالت اومنی ورسال گاد
    یا حالت omni potent قوی ترین حالتشن
    ویرس هم دو تا حالتشو قاتی کردم قوی ترین حالت ویرس ایمپریور هستش
    در باره انیمه ها هم انیمه های زیادی از جمله انیمه های سینمایی که از چهل و خورده ای انیمه ی سینمایی که دیدم سه تا نوشتم در باره سریالی ها هم خیلیا رو ننوشتم مثل همین وان پیس یا سگ های ولگرد و بانگو
    درظمن مگه شما نگفتین دراگون بال و وان پیس ندیدید؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیر

     اسفند 8, 1399

     اقا امیر خودمم تاکید کردم که انیمه هایی که می شناسمم جزوشون حساب می کنم
     پوکمون
     دیجیمون
     عاشقان شیطانی
     کلاس ترور
     ابشار سرنوشت
     این چند تارو هم یادم رفت

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   اسفند 7, 1399

   اهان راستی خادم سیاه و موب سایکو صد رو یادم رفت

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   اسفند 7, 1399

   هنر شمشیر زنی انلاین و نا کجا اباد موعودو هم یادم رفت

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    اسفند 8, 1399

    ناکجا آباد موعود هنوز فصل دوش رو ندیدم
    هنر شمشیر زنی آنلاین رو هم دو قسمت اول رو دیدم بقیش رو ندیدم

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیر

     اسفند 8, 1399

     پیشنهاد می کنم ببینید

     پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر

   اسفند 8, 1399

   الان که فکر میکنم بیشتر از نصفشون شون رو ننوشتم
   تو سینمایی ها که فقط سه تا شون رو نوشتم از شاید چهل و یکی
   سریالی ها رو هم یه سیزده مورد ننوشتم

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    اسفند 8, 1399

    راستیتش منم کامل ننوشتم 🤣همین جوری هی یادم میاد چیارو نگفتم

    پاسخ

 4. Amin

  اسفند 4, 1399

  من که ناروتو خیلی دوست دارم و تمام این انیمه های که این کارکتر ها داخلش بودن دیدم و بعضی هاتون فدراسیون خیلی تخیلی هست اگر سازندشون اونقدری تخیلی نمیکرد صد در صد ناروتو پیروز میشد چون دنیای نیجایی بود و تلاش کرد مثل بقیشون قدرت خیلی تخیلی نداره اون ها هم شاید با تلاش بعضی هاتون قوی شدن اما قدرتشون خیلی تخیلی هست پس نمیشه گفت میتونن ناروتو شکست بدن که محبوب ترین هست

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Amin

   اسفند 5, 1399

   خوب اگه اونجوری بود الان ناروتوعم نسبت به مای هیرو اکادمی تخیلیه . ربطی نداره ناروتوعم تخیل داشت اما نسبت به مثلا دراگون بال کمتره ولی نه به هر حال ناروتو کلا نمی تونه کسایی مثل گوکو و سایتاما شکست بده

   پاسخ

 5. ایران

  اسفند 3, 1399

  دوست دارم نویسنده مانگا بوروتو رو بکشم آخه تو چپتر ۵۵ بعد شکست ایشیکی با حالت باریون و نابود شدن رینگان ساسکه کوراما در اثر حالت باریون ناروتو مرد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😪😪😪😭😪😪😭😭😭

  پاسخ

  • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به ایران

   اسفند 3, 1399

   چیییییییییی؟بگو به خدا😞😖😖😖😖😭😭😭😭😭لعنت به سازنده

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   اسفند 4, 1399

   همه می خوان این کارو بکنن

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به ایران

   اسفند 4, 1399

   آره دیگه خود کوراما هم گفت اما گفت ناروتو میمیره نه خودش

   پاسخ

 6. ایران

  بهمن 29, 1399

  ناروتو نمیتونه سایتاما اغوا کنه چون سایتاما به این چیزا فکر هم نمیکنه هرکی انیمه رو دیده باشه اینو میدونه البته بیشتر شخصیت انیمه ای منحرف هستند 😄😄😄 فقط تعداد خیلی کمی اینطوری نیستن ولی فکر کنم روی گوکو و لوفی و ایچیگو جواب بده

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به ایران

   اسفند 2, 1399

   لوفی هم اصن مگه ارک جزیره زنانو تو انیمه وان پیس ندیدی؟ گوکو هم شخصیتشو نمیشناسم

   پاسخ

   • مممممممد در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    اشتباه هستش که شخصیت های انیمه ای رو با هم مقایسه کنیم چون اگه مثلا گوکو بره توی دنیای سایتاما نمیتونه زنده بمونه چون بدن گوکو به دنیای سایتاما عادت نداره و وقتی وارد دنیای سایتاما بشه پودر میشه و نه تنها گوکو بلکه تمام شخصیت ها اینجوری هستن ما باید هر شخصیت رو تو دنیای خودشون مقایسته کنیم مثلا سایتاما با جنوس….ناروتو با ساسکه….گوکو با وجیتا….یا لوفی با کایدو….نه اینکه شخصیت های انیمه های مختلف.امیدوارم این نظر من روتون تاثیر داشته باشه😊😊

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به مممممممد

     اسفند 7, 1399

     اونجوری باشه سایتاما رو تو دنیای خودش فعلا با هیچ کسی نمیشه مقایسه کرد و گوکو هم کلی شخصیت تو دراگون بال هستن که ازش قوی ترن
     ببین برادر ما داریم خود شخصیتارو با هم مقایسه می کنیم از انیمه های مختلف یعنی الان به نظر تو میشه ناروتو رو با کونو هامارو مقایسه کرد ؟ یا سایتاما رو با مومن رایدر ؟ لطفا به ما کاری نداشته باشید

     پاسخ

     • مممممممد در پاسخ به رهام

      اسفند 9, 1399

      من منظورم در سطح خودشون هستش و البته قدرت کونوهامارو در بوروتو با قدرت ناروتو شیپودن برابری میکنه
      راستی چرا میگن ناروتو شیپودن؟

      کلمه شیپودن چه معنی میده

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به مممممممد

       اسفند 9, 1399

       واقعا شما داری ناروتو رو تو شیپودن با الان کونوهامارو مقایسه می کنس اگه منظورت اولای شیپودنه که اره با الانای کونوهامارو تقریبا برابره ولی اگه مثلا بخوایم ساگا مود رو حصاب کنیم که کونوهامارو هیچی جلوش نیست

       والا راستیتش من خودمم نمی دونم معنی خاصی نمی ده و فقط نشون دهنده ی اسمه سریه مثلا ناروتو بچهیاش اسم سریش ناروتو سری اوله ولی ناروتو بزرگیاشو اسمشو گذاشتن ناروتو شیپودن

       پاسخ

     • سسسسسسسسسسسسسسسسسس در پاسخ به رهام

      اسفند 9, 1399

      چرا باهم مقایسشون میکنید
      البته من مشکلی ندارم چون من طرفدار این پنج تا هستم
      ناروتو گوکو سایتاما ایچیگو لوفی
      بر اساس چیزی که من میدون

      پاسخ

     • سسسسسسسسسسسسسسسس در پاسخ به رهام

      اسفند 9, 1399

      قدرت
      گوکو ۱
      سایتاما ۲
      ناروتو ۳
      ایچیگو ۴
      لوفی ۵

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به سسسسسسسسسسسسسسسس

       اسفند 12, 1399

       گوکو و سایتاما باهم برابرن من اینو چندقن بار گفتم کلیم راجبش بحث کردم ولی گوکو و سایتاما برابرن

       پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    اگه تکنیک اقبا کننده روی لوفی اثر نکنه باز هم ناروتو با چیزای دیگه میتونه شکستش

    پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    ناروتو با قدرت جدیدش تو انیمه بوروتو از گوکو و سایتاما قویتر میشه ولی چون زمان این تکنیک خیلی کمه برای همین ناروتو نمیتونه شکستشون بده

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 3, 1399

     این تکنیک از بین رفت و کوراما مرد ناراحت شدم واقعا ساسکه هم رینگان از دست داد

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به ایران

      اسفند 4, 1399

      شایعه شده که کوراما دوباره بر می گرده وای راجبه ساسوکه خبری نیست

      پاسخ

      • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

       اسفند 5, 1399

       کوراما زنده میشه چون من دیدم که ناروتو قدرت روباه دم رو میده به دخترش

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

        اسفند 5, 1399

        اون عکسو منم دیدم ولی الکیه اما اره کوراما دوباره زنده میشه و شاید حتی قویتر از قبل باشه

        پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

         اسفند 6, 1399

         نه واقعی بود
         ناروتو بعد حالت باریون یه حالت دیگه هم ازاد میکنه
         فکر کنم خیلی چاکرا داشته باشه

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 6, 1399

          اون عکسو منم دیدم همونی که گوی های دانای شش طریقت دوباره پشت ناروتو هستن لباس ناروتوام بلند تر شده اون عکس تقلبی و الکیه

          پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           نه شاید واقعی باشه چون اگه قراره کوراما دوباره زنده بشه حتما باید با تکنیک احیای مجدد زنده بشه و اگه اینجوری باشه به گفته هوکاگه دوم کسی که با تکنیک احیای مجدد دوباره زنده میشه از شخصیت قبلی خودش قویتر میشه
           پس یعنی کوراما قویتر از قبل برمیگرده و ناروتو هم قویتر از قبل میشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           اونو منم گفتم که از قبل فوی تر میشه و از نظرم اگه در مقابله گوکو فرار بگیره در اینده وقتی کوراما دوباره بر گرده گوکو باید از حالت اولترا انسایدت استفاده کنه البته اون فرمی که درش رنگیه و هنوز موهاش سفید نشده چون از قبل خیلی قوی تر میشه
           شاید اینجوری بشه کسی چه می دونه تو سر نویسنده چی می گذره

           پاسخ

 7. ایران

  بهمن 29, 1399

  من از خودم در نمیارم مانگا وان پانچ خوندم در دنیای opm روی همه موجودات زنده محدودیت هست که توسط گادها گذاشته شده تا زیاد قوی نشن سایتاما با تمرین زیاد و سپس مبارزه با هیولاهایی که از خودش قویتر بودن محدودیت هارو شکسته اگه بخوان محدودیت بشکنن باید تو مبارزه با قویتر از خودت تا لب مرگ بری مثل گارو و هر محدودیتی رو که بشکنی قدرت ۱۳۰۰ برابر بیشتر میشه سایتاما همه رو شکسته و عملا قدرتش بینهایت است سرعت و قدرت بینهایت من مانگارو خوندم و اطلاعات از خودم نبود فقط میخواستم کمک کنم

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به ایران

   بهمن 29, 1399

   فکر نکنم همه رو شکونده باشه چون گفته شده قرار خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از اینی که هست قوی تر شه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    بهمن 29, 1399

    اتفاقا همرو شکسته و دیگه هیچ محدودیتی نداره خدای دنیای سایتاما به گاد های دیگه دستور داده تابر روی موجودات محدودیت بزارن تا قدرتشون ویرانگر نباشه و خودش بتونه بر دنیا حکومت کنه و هر موجود که یه محدودیتو میشکنه یه محدودیت دیگه جاشو می گیره ولی سایتاما هیچ محدودیتی نداره
    تو دنیاش بایکی از گاد های معمولی جنگید که خود اون کاد معمولی می تونست ابعاد منحرف کنه و دیارو خاکستر کنه ولی سایتاما حتی زخمی هم نشد و اون گادو شکست داد در اخرین چپتر مانگای وی اس گاد به احتمل زیاد ستیتاما با خود خدای متعال دنیاشون بجنگه و وقتی بجنگن همه چیز نایود میشه 😂

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     بهمن 30, 1399

     خدای مطعالشون دیگه چیه خدای اصلیشون
     راستی یه چیزی یه کاربر گفته بود تو یوتیوب مبارزه سایتاما و گوکو رو ببینید
     من گفتم اون یه چیز ساخت طرفدارا بود امروز دوباره همون رو همراه با ادامش دیدم نفهمیدم ساخت طرفداراست یا واقعی
     بعد تو اون مبارزه موقعی که داشتن با بلک گوکو میجنگیدن استخون یکی از دستای سایتاما کامل پودر شد اما شاید بعد ده دیقه دوباره میتونست ازش استفاده کنه پس به نظر میاد سایتاما سرعت درمانش خیلی بالاست
     بعد توی ادامش همون شخصیتای زیادی اونجا بودن تا اون خلافکارایی که توی بخش آخر مبارزه سایتاما و گوکو با بلک گوکو ضاحر شدن رو شکست بدن مثلا ناروتو ایچیگو خود سایتاما و جنوس و از شخصیتای دراگون بال مثلا زنو اونجا بود بیرس اونجا بود وینس اونجا بود گوکو و ویجاتو هم بودن همه اونایی که گفتم غیر زنو رفتن دنبال رئیس اون خلاف کارا اون یارو یه گوی فرستاد سمت سایتاما که اگه بهش میخورد میمرد اما جنوس خودکشی کرد و سایتاما رو نجات داد در ادامه ایچیگو پوکید . بیرس و سایتاما همکاری کردن و با تمام قدرت هردوتا به یارو مشت زدن اما اون تکون نخورد و با یه ضربه ی هزار امتیازی هم سایتاما هم بیرس رو فرستاد پیش رفقاشون و اونا دیگه جرئت نکردن بهش نگاهم بکنن در ادامه وینس با یه گوی نابود شد اما نزاشت بقیه آسیب ببینن زنو هم که دید زیادی دارن کشته میدن خودش تبدیل به فینال فارم شد و یارو رو به میلیارد ها مولکول تقسیم کرد خودم فکر میکنم واقعی بود چون از شخصیت هایی مثل زنو الکی برای جنگیدن استفاده نمیشه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 1, 1399

      من اون ویدیو رو ندیدم و نمی دونم چی به چیه حالا بعدا می بینم

      پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     بهمن 30, 1399

     درنظر من همه ی خدایان دنیای سایتاما با هم بیان سایتاما نابودشون میکنه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 1, 1399

      درسته قدرت سایتاما با خدای اصلی برابری می کنه

      پاسخ

    • آرش در پاسخ به رهام

     اسفند 2, 1399

     میگم مانگای وی اس گاد رو از کجا میشه دانلود کرد ؟
     یک سایتی میشه معرفی کنید که مانگا داشته باشه حالا انگلیسی یا فارسی فرقی نداره.

     پاسخ

     • ایران در پاسخ به آرش

      اسفند 3, 1399

      مانهوا سایت پیدا میشه ولی باید از آپلود بوی دانلود کنی

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به ایران

       اسفند 3, 1399

       سایتاما وی اس گاد تو گوگل نیست

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        اسفند 3, 1399

        چرا توی سایت مانهوا دوازده چیترش هست

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیر

         اسفند 4, 1399

         من تو تلگرام پیدا کردم

         پاسخ

       • محمد در پاسخ به رهام

        اسفند 4, 1399

        این مانگا ساخته طرفدارانه و تو سایت manhvafa هستش

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به محمد

         اسفند 4, 1399

         ساخت طرفداران انیمه نیست و دوستان و همکاران اقای وان با تلاش اونو درسو کردن و این مانگا واسه ی ایندهست واسه ی بعد از ارک داستانی گاروو هیولاها

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به رهام

          اسفند 5, 1399

          ساخت خود نویسنده مانگاست و میخواد در آخر به مانگای اصلی اضافه اش کنه البته به این زودیا اینجور نمیشه چون هنوز مانگا به تمام شدن آرک گارو نزدیک هم نشده احتمالا چند سال دیگه

          پاسخ

     • رهام در پاسخ به آرش

      اسفند 3, 1399

      من ت تلگرام یه گروه هست از اونجا دیدیم مانگا رو

      پاسخ

      • ایران در پاسخ به رهام

       اسفند 3, 1399

       بله من هم اونجا دیدم اسمش گروهی که من one saitama است

       پاسخ

 8. راستی چجوری می تونم مانگای انیمه مورد نظر رو پیدا کنم؟

  پاسخ

 9. راستی ناروتو می تونه با تکنیک اقبال کنندش گوکو و سایتاما رو شکست بده😂😂😂😂

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 28, 1399

   این تکنیک رو هر کسی جواب نمیده . سایتاما کلا بی خیاله و راحت اون تکنیکو منحل می کنه و گوکو هم روش این تکنیک اثر نمی کنه

   پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

    بهمن 29, 1399

    اره رو سایتاما جواب نمیده ولی روی اینایی که میگم کار میکنه
    گوکو. لوفی. ایچیگو. بقیه رو نمیدونم ولی این سه نفر مثل ناروتو منحرف هستن لوفی از همشون منحرف تره😂😂😂

    پاسخ

    • صادق در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     بهمن 29, 1399

     چی میگی لوفی منحرف لوفی فقط با نامی اینطور شد وگرنه وقتی هانکوک دید چیزی نشد

     پاسخ

     • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به صادق

      اسفند 1, 1399

      ناروتو میتونه به دختری تبدیل بشه که از نامی خوشگل تره

      پاسخ

     • رهام در پاسخ به صادق

      اسفند 2, 1399

      حتی اگه فقط با نامی اینجوری شده باشه ناروتو بازم می تونه اینکارو ر لوفی بکنه چون به هر حال حسی مثل خود ناروتو داره لوفی

      پاسخ

      • صادق در پاسخ به رهام

       اسفند 2, 1399

       از کجا میدونی اون همه زن دید هیچیش نشد فقط با نامی اونطوری شد

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به صادق

        اسفند 3, 1399

        نه منظورم این نیست لوفی و ناروتو شخصیتی مشابه هم دارن و حس و حال همدیگرو هم دارن این تکنیک اصلا ربطی به خوش گلی نداره و کسایی مثل لوفی و ناروتو رو به درون خودش می کشه و تو خیالات محوشون می کنه

        پاسخ

      • رضا در پاسخ به رهام

       اسفند 2, 1399

       خودت به من بگو ببینم الان لوفی میتونه راسنکان بزنه ناروتو میتونه هاکی اراده استفاده کنه نه هیچکدوم نمیتونن پس جمع کنین این بحث

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به رضا

        اسفند 3, 1399

        شما الان چی کار ما دارید شما دوست نداری راجب این چیزا بحث کنید ما دوست داریم

        پاسخ

      • رضا در پاسخ به رهام

       اسفند 2, 1399

       اقا بس کنین این بحث واسه چی ما باید دو تا شخصیت انیمه ای متفاوت مقایسه کنیم الان ناروتو نمیتونه از هاکی استفاده کنه اگه وارد دنیای هم بشن از کجا میدونی نیروشون رو هم اثر بکنه گوکو سایتاما الان بنظرتون سایتاما میتونه کامه هامه بزنه نه نمیتونه وقتی نیروشون متفاوته واس چی باید مقایسه کنیم

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به رضا

        اسفند 3, 1399

        میشه اصلا شما نظر ندید تو دوست نداری ما چیکار کنیم
        ما دوست داریم راجبش حرف بزنیم عه شما چند بار این حرفو زدی من و بقیه هم جوابتو دادیم

        پاسخ

        • رضا در پاسخ به رهام

         اسفند 3, 1399

         نه اخه یه وقتی هست سر انیمه موردعلاقه مون بحث میکنیم سر شخصیتا ولی سر قدرت دو تا شخصیت که هیچ ربطی به هم ندارن و قدرتاشون متفاوته اوح بی منطقیه با بحث کردن سر همچین چیزی به چی میرسی

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به رضا

          اسفند 4, 1399

          شما دوست ندارید ما دوست داریم لطفا نظرتونو ارجاع ندید و کاری به کار دیگران نداشته باشید

          پاسخ

          • رصا در پاسخ به رهام

           اسفند 4, 1399

           هیچ جوابی نداری بدی معلومه اینو میگی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رصا

           اسفند 5, 1399

           اره ندارم چون بحث ما راجبه این چیزا نیست بی زحمت به کار ما کار نداشته باشید ما گیجیم شما خوب ولمون کن لطفا دیگه هم این پیامارو نده نه شما نه بقیه 😐

           پاسخ

          • رضا در پاسخ به رهام

           اسفند 5, 1399

           اصن ول كن اين حرفا رو ميدونستي كه گوكو خيلي از سايتاما قويتره

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رضا

           اسفند 6, 1399

           نیست
           حالا تو با اعتماد زیاد میگی گوکو خیلی قویتره؟

           پاسخ

          • رضا در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           خيلي قويتره حالت اولترا اينستيكت گوكو رو ببين راحت همه چي رو نايود ميكنه حالا نه همه چي ولي واخر يه كهكشان اي خوردم نايود ميكنه سايتاما نميدونم چقد قويتر شده ولي من نديدم كه همچين كاري بتونه بكنه اونايي كه مانگا خوندن ميگن خيلي قويتره بعد اصن اينا به كنار زنو كسيه كه با دست تكون دادن راحت همه چيزي از بين ميبره شنيدم گوكو از اونم قويتر شده خودت حساب كن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رضا

           اسفند 8, 1399

           گوکو و ساستاما با هم برابرن شما خودت داری میگی مانگای وی اس گادو نخوندی پس با اعتماد همچین حرفی نزن سایتاما با خدای دنیای خودش می جنگه و حتی زخمیم نمیشه پس با گوکو برابره
           زنو رو همه می دونن از گوکو و سایتاما قوی تره پس زنو رو وارد این بحث نمی کنیم من و اقا امیر اون پایین چند هفته با هم راجب اینکهوکو قوی تره یا سایتاما بحث کردیم ولی اخرش به نتیجه رسیدیم که این دو با هم برابرن
           پس بیاید دوباره شروع نکنیم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رضا

           اسفند 6, 1399

           کی گفته گوکو خیلی قوی تره ؟ گوکو و سایتاما قدرتشون هم اندازه هستن 😐

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           به نظر من سایتاما قویتره
           چون سایتاما به این قدرتی که داره از گوکو یکم ضعیف تره و قراره خیلی قویتر بشه و به احتمال زیاد از گوکو قویتر میشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           معلومه شما نرفتی کامنتای پایینه منو اقا امیرو بخونی منو اقا امیر نزدیک چند هفته در حال جنگ بودیم من می گفتم سایتاما قوی تره اقا امیر می گفت گوکو اخرش من پیشنهاد دادم برابر بدونیمشون و الان دیگه برابرن پس بیاید دوباره اون بحثو شروع نکنیم 😂

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           با اینکه سایتاما فنم اصلا نمیتونستم قبول کنم سایتاما قوی تر باشه اما برابر هستن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           خب واقعا قوی ترین حالتا رو حساب کنیم برابرن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           الان دقیقا سوپر سایان آبی رو حساب کردی سایتاما توی حالت عادی با استفاده از نصف قدرتش از گوکو قوی تر شد؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 8, 1399

           نه ما تبغ گفته ی خودتون قوی ترین حالتارو علیه هم قرار دادیم و با هم برابر شدن
           اقا رضا گوکو و سایتاما با هم برابرن شما هم باید اینو قبول کنی همون طور که ما قبول کردیم

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 9, 1399

           منظورم اینه که این کاربر میگه سایتاما با میزان کمی از قدرتش از گوکو قوی تره

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 10, 1399

           اگه منظورت از کاربر من هستم من نگفتم که در حالت عادی قویتره من منظورم این بود که سایتاما قویتره چون سایتاما نمیزاره گوکو حالت های قدرت مند شو فعال کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 13, 1399

           چرا نمی ذاره؟سایتاما در واقع دلش یه مبارزه ی خوب می خواد و تنها کسایی که می تونن به عنوان شخصیت جلوش وایسن و بهش یه مبارزه ی خوبو نشون بدن ۱ . گوکو و ۲. خدای اصلی دنیای خودش اگه بخوایم خدایان دراگون بالو حصاب کنیم صد در صد خیلیاشون از این دونفر قویترن . سایتاما هم برای اینکه بتونه ی مبارزه ی خوب داشته باشه اجاره میده گوکو از حالاتی مثل اولترا اینسایدت استفاده کنه
           اما اخرشم این دو به هیچ نتیجه ای نمی رسن چون قدرتشون برابره و اخرشم مثل جنگ ناروتو و ساسوکه هیچ کدوم پیروز نمیشن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           اسفند 9, 1399

           اهان

           پاسخ

 10. قبول دارم گوکو و سایتاما از ناروتو قوی تر هستن ولی از ساسکه قویتر نیستن البته من طرفدار ناروتو هستم نه ساسکه ولی ساسکه با یه نگاه می تونه گوکو و سایتاما رو شکست بده چون ساسکه چشم شارینگان داره و می تونه گوکو و سایتاما را وارد گنجوتسو کنه و راحت شکستشون بده
  ولی ناروتو رو نمی تونه چون تکنیک گنجوتسو وقتی از بین میره که وقتی کسی تو گنجوتسو هستش فرد دیگر با دست زدن به شخص گیج شده می تونه گنجوتسو رو بشکنه و روباه نه دم که درون ناروتو هستش می تونه وقتی ناروتو وارد گنجوتسو میشه با دست زدن به ناروتو میتونه گنجوتسو رو بشکنه
  راستی یه سوال می خوام بپرسم…وقتی گوکو و سایتاما می تونن ناروتو رو شکست بدن ولی ساسکه می تونه گوکو و سایتاما رو شکست بده ولی ناروتو باز می تونه ساسکه رو شکست بده حالا این وسط کی قوی ترینه 😐😐😐😐

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 28, 1399

   معلومه تو از اون تازی کارایی هستی که فقط ناروتو دیدن
   بخ نظرت سایتاما به ساسوکه فرست نیده که بخواد گنجوتسو روش بزاره
   تازی چه دلیلی داره که گوکو و سایتاما به چشم ساسوکه نگاه کنن گوکو بایا نیروی کامه هامه اگه درست یادم باشه اسمشو می زنه پودر می کنه ساسوکرو و سایتاما هم خیلی راحت با یه مشت اگه خیلی بخواد به خودش زحمت بده با یه مشت جدی مولوکولی از ساسوکه باقی نمی ذاره
   منم ناروتو فنم ولی چون ناروتو دوست دارم نمی تونم بگم که از همه قویتره

   پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

    بهمن 29, 1399

    ساسکه با یه نگاه می تونه این کارو بکنه

    پاسخ

    • صادق در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     بهمن 29, 1399

     از کجا گنجوتسو روسون اثر بکنه مگه قدرت هاشون متفاوت نیست

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به صادق

      بهمن 29, 1399

      نه گنجوتسو رو همه ی افراد کار می کنه ولی گوکو و سایتاما اصلا نمی ذارن ساسوکه بخواد این کارو بکنه اونا با یه ضربه نه نوترون نه پروتون نه الکترونی از ساسوکه باقی نمی ذارن گوکو و سایتاما از انیمه ی ناروتو قوی ترن

      پاسخ

    • امیر علی در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 3, 1399

     درسته اما حریف سایتاما نمیشه

     پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

    اسفند 1, 1399

    تو گفتی نیازی نیست به چشماش نگاه کنن ولی اونا که نمیدونن که نباید به چشماش نگاه کنن

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 2, 1399

     من میگم سایتاما و گوکو ساسوکرو محو می کنن
     سایتاما هیچ محدودیتی نداره و حتی تو رویا هم فرو نمیره و هیچ گنجوتسویی روش اثر نمی کنه
     و گوکو هم اینقدر قدرتمند هست که بتونه حتی اگه ساسوکه گنجوتسو زد ازش بیرون بیاد
     ساسوکه خیلی واسه این حرفا ضعیفه

     پاسخ

     • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

      اسفند 2, 1399

      از کجا میدونی اگه گوکو تنهایی با ساسکه بجنگه نمیتونه از گنجوتسو بیرون بیاد
      من منظورم ساسکه توی انیمه بوروتو هستش

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

       اسفند 3, 1399

       اصلا ربطی نداره مقصود شما الان اینه که ناروتو از همه قوی تره ولی این طوری نیست
       گوکو و سایتاما خیلی قدرتمندن و حتی اگه تو گنجوتسوی ساسوکه فرو برن خودشونو ازش بیرون می کشن

       پاسخ

   • محمد در پاسخ به رهام

    اسفند 2, 1399

    سوسانو ساسوکه در مقابل هر گونه اسیب فیزیکی مقاومه این ذات سوسانو هستش یعنی سایتاما با وجود اون مشتاش بازم نمیتونه خرد کنه سوسانو رو اماتراسو ساسوکه تا سه روز به سوزندن ادامه میده و هیچ روشی برای خنثی کردن و یا از بین بردن اتیشش نیست پس گوکو هم پر در زمن ساسوکه قدرت تلپورت داره میتونه سرفا هر جایی که بخواد باشه فقط کافیه یه کونای پرت کنه بعدش همون جاست پس کسی که قدرت تلپورت داره چیزی به اسم سرعت براش معنی نداره دوست عزیز و کامه گوکو هم نمیتونه در این صورت بهش بخوره

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به محمد

     اسفند 3, 1399

     دلیل نیار سایتاما تو مانگا تمام جهانو با یه مشت نابود کرد تمام کهکشان ها سیارات و زمانو مکانو پاره کرد من خودم ناروتو دیدم ولی همه میدونن و توهم قبول کن که اینا حریف سایتاما و گوکو نمیشن نمونش همین رهام ناروتو فنه ولی قبول کرده سایتاما و گوکو از ناروتو قویترن

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به ایران

      اسفند 4, 1399

      حاجی په چرا ما اینا رو تو مانگا ندیدیم؟

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد

       اسفند 4, 1399

       منظورش مانگای سایتاما وی اس گاد هستش

       پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به محمد

     اسفند 3, 1399

     داداش همون رايكاگه تو ناروتو شيپودن اونجا كه پنج تا كاگه جلو مادارا جنگيدن زد سوسانوش يه جاهايي شو شكوند

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به اميرحسين

      اسفند 4, 1399

      اون فرم کامل سوسانو نبود

      پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به محمد

       اسفند 4, 1399

       خب اون سوسانو نميتونه جلو نيرويي كه زمين نباشد ميكنه مقاومت كنه بعدش فرقي نداره چه فرم كامل باشه چه نباشه چون نميتونه جلو نيرويي كه يه كهكشان نايود ميكنه مقاومت كنه

       پاسخ

  • محمد در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اسفند 2, 1399

   عزیز یه راه دیگه هم برای خنثی کردن گنجوتسو هستش اونم ازاد کردن انرژی از خودته که هم لوفی با ازاد کردن مقدار زیادی انرڗی هاکی و هم گوکو با اون انرژی میتونه خنثی کنه ولی قبول دارم با همه اینا ساسوکه بدون گنجوتسو هم میتونه لوفی و گوکو رو بزنه البته اگه یه دستش قطع نشده بود ولی به گفته کیشوموتو قوی ترین شخصیت انیمه ناروتو ایتاچیه وقتی ازش پرسیدن چرا ایتاچیو کشتی گفت چون ایتاچی میتونست راحت مادارا رو بکشه برا همین باید قبل جنگ نینجایی یه جوری میمرد

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    ساسوکه هیچ جوره نمی تونه سایتاما و گوکو رو بزنه من چندین بار گفتم . گوکو می تونه با یا کامه هامه یه کهکشانو نابود کنه و شایتاما هم با یه مشت رشته ی زمانو مکانو پاره کنه
    بعد شما داری میگی این دو نفرو می زنه 😐

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به رهام

     اسفند 4, 1399

     حاجی من این سایتاما رو حتی مانگا رو خوندم ولی ندیدم بتونه اینکارو بکنه تنها چیزی که دیدم این بود که با یه مشت چه دشمن قوی چه دشمن ضعیفو به …. میده یه ذره قدرتش مسخرس

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به محمد

      اسفند 4, 1399

      ما مانگای سایتاما وی اس گادو می گیم نه مانگای معمولی

      پاسخ

     • امیر در پاسخ به محمد

      اسفند 4, 1399

      باید مانگای سایتاما vs گاد رو بخونی

      پاسخ

     • ایران در پاسخ به محمد

      اسفند 4, 1399

      مانگا اصلی داریم و وب کمیک که از مانگا جلوتره و بعد از اون مانگا گاد وی اس سایتاما که بعد آرک گارو و هیولاها و یه آرک دیگه به مانگا اصلی اضافه میشه البته فکر کنم یه ۱۰۰ چپتر دیگه گاد وی اس سایتاما مارو سرچ کن از یه سایت به اسم مانهوا سایت پیدا میشه همچنین تو چند کانال تلگرامی سایتاما قرار داده شده میتونی دانلود کنی کلا ۱۲ چپتر بیشتر منتشر نمیشه و توسط نویسنده اصلی مانگا نوشته شده و این طرح اولیه س بعدا دوباره تو مانگا اصلی کشیده میشه

      پاسخ

  • کاربر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اسفند 11, 1399

   سلام
   اقا محمد جواد اگه ناروتو رو دیده باشی توی اخرین جنگشون می فهمی قدرتشون مساویه چون هر دو شون به یک مقدار اسیب می بینن

   پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به کاربر

    اسفند 13, 1399

    سلام
    ساسکه دوبار شانس اورد
    یکی وقتی بود که چیدوریش از بین رفت و ناروتو تا بره راسنگان رو بزنه پاش بین سنگ ها گیر میکنه و میفته
    دوم ساسکه اگه قدرت بیجو هارو جمع نمیکرد و چاکراشون رو نمیگرفت الان میبلینی که ناروتو خیلی قویتره
    در ضمن من دارم حالت باریون ناروتو رو حساب میکنم
    اگه همه قدرتشون رو کنار هم بزاریم ناروتو خیلی قویتره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 13, 1399

     کیشیموتو دلش می خواست ناروتو حداقل یک رقیب داشته باشه برای همین ساسوکرو خلق کرد . اگه ناروتو قرار باشه یه رقیب همیشه گی داشته باشه پس با اون برابره چون هیچ کدوم پیروز نشدن
     تو جنگ اولشون ساسوکه قویتر بود ولی تویه جنگ دومشون با هم برابر بودن همون طور که دیدی خر کاری می کردن هر دوشون به یه اندازه اسیب می دیدن
     اونجایی که پای ناروتو گیر کرد راسنگانش اصلا قوی نبود و اگه به ساسوکه می خورد ته تهش یه زخم سطحی برجو می ذاشت
     توی استفاده از چاکرای بسجوها ناروتو هم چاکراشونو داشت و تازه خود ناروتو هم با کمک کوراما تمام چاکرای طبیعت رو از دره ی نهایی جذب کرد و دوباره اونجا برابر شدن
     و حتی توی راسنگان و چیدوری اخر هم دیدیم که دستشون تا یه جای مساوی قطع شده بود
     ولی توی بوروتو ناروتو به دلیل باریون فارم از ساسوکه قوی تر شد ولی من احتمال میدم که هم رینگان ساسوکه هم کوراما ی ناروتو برگردن و این دفعه خیلی از قبل قوی تر جوری که ناروت. بتونه از باریو فارم مثل حالت معمولیش استفاده کنه و ساسوکه هم شاید دوتا رینگان داشته باشه همه چیز ممکنه

     پاسخ

 11. A.P

  بهمن 23, 1399

  این کار اصلا کار صحیحی نیست. هر شخصیت در دنیای خودش، با مححدودیت ها و توانایی های خودش و با امکانات دور و بر خودش قدرتمنده. نمیتونم بگیم این اون رو شکست میده چون فلان قدرت و فلان کار رو میتونه انجام بده. هر کس در جهان خودش قدرتمنده. مثلا یک سری شخصیت های لیست هستن در دنیای خودشون قدرت دارند و خارج از دنیای خودشون عملا هیچ کاری نمیتونن بکنن. خوبه یکم روی این مسئله فکر کنم. هیچ کارکتر انیمه ای از دیگری برتر نیست.

  پاسخ

  • حمید ددددددد در پاسخ به A.P

   بهمن 29, 1399

   دقیقا واقعا گج هستن

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به حمید ددددددد

    بهمن 29, 1399

    درست صحبت کنید برای شما این جور چیزا اهمیت نداره ولی برای ما جالبه و اهمیت داره

    پاسخ

    • حمی ددددددد در پاسخ به رهام

     بهمن 30, 1399

     منم انیمه دوست دارم ولی تعجب میکنم که چرا مقاییسشون میکنید
     راستی من طرفدار سایتاما هستم ولی به نظر من ناروتو قویتره چون اگه به تمرین باشه ناروتو قویتره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به حمی ددددددد

      اسفند 1, 1399

      سایتاما قدرتشو با تمرین به دست نیاورده بلکه محدودیت شکسته

      پاسخ

     • رهام در پاسخ به حمی ددددددد

      اسفند 1, 1399

      بعدشم سایتاما می تونه دنیارو نابود کنه به نظر تو ناروتو همچین قدرتی داره ؟

      پاسخ

      • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

       اسفند 1, 1399

       اره

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

        اسفند 3, 1399

        😑 معلومه تازه کاری و وان پانچ من و دراگون بال ندیدی

        پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

         اسفند 6, 1399

         از روی اینکه چه پیامی دادم اینو گفتی که من تازه کارم؟

         من کل قسمت های ناروتو و ناروتو شیپودن و سایتاما و توکیو غول و نبرد با تایتان هارو دیدم ولی هر کاری میکنم نمیتونم دراگون بال رو ببینم چون نمیدونم باید از کجا بگیرم😭😭😭

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 6, 1399

          راستیتش من خودمم دراگون بال ندیدم ولی یسری چیزا راجبش می دونم و اگه الان بخوام انیمه هایی که تا به حال دیدمو بنویست کلی طول می کشه

          پاسخ

         • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 6, 1399

          روش من برای گیر آوردن انیمه هایی که تازه اومدن یا تو گوگل همه قسمتاشون گیر نمیاد:
          میرم یوتیوب چندین گیگ نت به فنا میدم تا همه ی قسمتای انیمه هایی که میخوام رو گیر بیارم بدون دوبله یا زیر نویس
          برای مثال برای دیدن نزدیک دویست قسمت انیمه باکوگان صد و بیست گیگ نت توی ده روز به فنا دادم
          یا برای دراگون بال یه ترابایت نت رو تو سه ماه به فنا دادم😂

          پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 7, 1399

           یا ابوالفضل
           فکر کنم چند میلیون خرج کردی درسته؟😂😂😂

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 7, 1399

           واو چقدر پول پاشون دادی 😂
           نه حاجی من صبر می کنم از تو گوگل نگاه می کنم بعدشم یوتیوب چند گیگ نمی خوره مثلا اون سری من ۱ ساعت توش بودم عقط ۲۰۰ مگ ازم رفت

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 8, 1399

           من نصف روزم رو تو یوتیوبم ویدیو های تمام یوتیوبر ها رو میبینم انیمه هم میبینم
           من انقدر زیاد میرم تو یوتیوب فقط نت بی نهایت جوابش رو میده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 8, 1399

           نع من ته تهش دو ساعت میرم و ویدیو ها و هرچیزی راجب انبمه می بینم یا ویدیو های فرشاد سایلنت و یوت یوبرای دیگه
           ولی اینقدر نت نمی خوره

           پاسخ

      • رحیممممم در پاسخ به رهام

       اسفند 1, 1399

       واقعا براتون متسفم
       چرا نمی خواین قبول کنید ناروتو از گوکو و سایتاما قویتره
       سایتاما با تمرین این توانایی رو بدست اورده ولی ناروتو با تمرین بیشتر از سایتاما نمیتونه حریفاشو با یک مشت شکست بده
       من چیزی در مورد اینکه گوکو چجوری این قدرتشو بدست اورده نمی دونم ولی میدونم این بی انسافی هستش که ناروتو با تمرین زیاد تر از سایتاما نمیتونه شکستش بده
       در ضمن ناروتو قویتره یا بن تن؟

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رحیممممم

        اسفند 2, 1399

        حد دونسدنت از سایتاما که به وسط قوریه گوکو رو اصلا نمیشناسی ناروتو توی قوی ترین حالتش از حالت عادی سایتاما با قدرت صد درصدش کمتره چه برسه به قوی ترین حالت سایتاما
        به طور قتعی ناروتو از بن تن خیلی قوی تره

        پاسخ

        • محمد در پاسخ به امیر

         اسفند 2, 1399

         خدا وکیلی قدرت سایتما حقش نیست چهار سال تمرین ساده انجام داده ولی اینطور op شده اونوقت یکی مثل استا و ناروتو خودشونو جر میدن اینطوری قوی نمیشن در ضمن سایتاما یه ادم عادی بوده ولی ناروتو شینوبی بوده اخه بی انصافی تا کجا کاشکی ما هم بعد چهار سال تمرین اینقدر op میشدیم موهامونم میریخت مشکلی نبود

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد

          اسفند 3, 1399

          زبونم مو در اورد برادرم سایتاما تمرین نکرده محدودیت شکسته

          پاسخ

          • محمد در پاسخ به رهام

           اسفند 4, 1399

           خوب مگه میشه با روزی ۱۰۰ تا دراز نشستو دویدن محدودیت شکوند؟اگه اینطوری که همه محدودیت میشکوندن اصن راز قدرت سایتما معلوم نیست

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد

           اسفند 4, 1399

           اون دروغ میگه تا راز قدرتش معلوم نشه هیچ گسی نمی دونه چطوری محدودیت شکسته
           من مانگای سایتاما وی اس گادو خوندم و قدرت سایتاما رو به صورت کامل دیدم
           بس کنید

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به محمد

           اسفند 4, 1399

           یه بار تو همین سایت گفتم اول ورزش کرده بعد با هیولا هایی که از خودش قویترن مبارزه کرده و تا دم مرگ رفته و از حد خودش عبور کرده و محدودیت شکسته این محدودیت توسط موجودات به نام گاد ها روی موجودات زنده گذاشته شدن تا از یه حدی قویتر نشن و سایتاما تمام محدودیت هارو شکسته و قدرتش هیچ حدی نداره

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد

           اسفند 4, 1399

           نه نمیشه اما با مبارزه کردن با کسایی که از خودت قوی ترن میشه

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 5, 1399

           یه سوال
           اگه یه فرد با فرد قویتر از خودش بجنگه میمیره اونوقت چجوری سایتاما با مبارزه در برابر حریف قویتر از خودش محدودیت شکسته؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 5, 1399

           با تسلیم نشدن

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           جان؟
           ربطی نداره هرچقدر تسلیم نشی باز نمیتونی حریف قویتر از خودتو شکست بدی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           الان ناروتو چقدر حریف شکست داده که از خودش قوی تر بودن ولی بعدش خودش ازشون قوی تر شده برای مثال مادارا یا لوفی که قراره کایدورو شکست بده کایدوام از لوفی قوی تره
           دیدی با تسلیم نشدن این دو نفر تونستن به این قدرت برسن پس سایتاما چرا نتونه

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           اولا کایدو از لوفی قویتره ولی اگه کایدو لوفی رو میکشت الان لوفی ازش قویتر نبود
           دوما ناروتو مادارا رو با کمک چند نفر تونست شکست بده برای مثال کاگویا از ناروتو قویتره ولی اگه ساسکه و کاکاشی و اوبیتو و ساکورا بهش کمک نمیکردن ناروتو می مرد و الان از کاگویا قویتر نمیشد
           مگه اینکه سایتاما به کمک دوستاش تونسته باشه حریفاشو شکست بده
           راستی ساکورا قویتره یا هیناتا؟
           به نظر من هیناتا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 8, 1399

           ساکورا قوی تره
           خوب دیگه لوفی از کایدو شکست خورده ولی تسلیم نشده و به پیش روی ادامه داده
           در ضمن تو دنیای وان پانچ من قوانین خاصی داره
           سایتاما هن با شکست حریفای ضعیف تر از خودش اول شروع کرده و بعد به قوس ترا رسیده
           ساکورا کمک خاصی نکرد و کاکاشی هم همین طور بیشتر کارارو ناروتو و ساسوکه کردن بعدشم ساسوکه و ناروتو با هم دوستن و از یک روحن و از نوادگان هاگوروموان و روح ایندرا و اشورا که قدرتای دانای شش طریقت رو دارن درون اوناست پس خیلی به هم نزدیکن و می تونستن مادارا رو دو نفری در حالت دانای شش طریقت شکست بدن ولی چون مادارا فرار کرد نتونستن زود تر کارشو تموم کنن

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 11, 1399

           نه هیناتا قویتره چون بیاکوگان داره و همینطور کل قدرت های نجی و حتا قویتر
           راستی ساکورا خیلی کمک کرد چون اگه ساکورا به اوبیتو چاکرا نمیداد اوبیتو نمیتونست با کامویی ساسکه رو از دنیای کاگویا برگردونه
           در ضمن در آخرای نبرد در برابر کاگویا کاکاشی خیلی کمک کرد اگه میله ای که کاگویا به طرف ناروتو پرتاب کرد رو با کامویی از بین نمیبرد ناروتو به سنگ تبدیل می شد
           ابجی ما اطلاعاتمون بالاست😎💪

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 12, 1399

           داداش ابجی چیه من پسرم بعدشم کیا بودن که مادارا رو داشتن شکست می دادن ناروتو و ساسوکه اون مثالایی که شما زدی چیز زیادی در برابر کارایی که ناروتو و ساسوکه کردن نیست
           راجبش نظری ندارم

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 13, 1399

           داداش اگه این کارارو نمیکردن ناروتو و ساسکه زنده نمیموندن که شکستش بدن
           راستب من از اونجایی خوشم اومد که ناروتو با تکنیک اقبا کننده کاگویا رو زد
           راستی انیمه ناروتو بهتره یا دراگون بال؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 13, 1399

           ناروتو
           حالا از نظر من که اونا گمک زیادی در شکیت کاگویا نکردن و بیشتر ظهماتش ماله ناروتو و ساسوکه بود تازه ناروتو و ساسوکه هم چندین بار جون ساکورا و کاکاشی رو نجات دادن مثلا همون جایی که ناروت. پرواز کرد و هر دوتاشونو تو کوه اتشفشان گرفت

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 13, 1399

           تو وحشت ناک ترین دو راهی قرارم دادی 🤣🤣🤣🤣
           به نظر من جفتشون از بهترین انیمه ها ان اما به نظر من دراگون بال سوپر خفن تر بود

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 5, 1399

           راستی بین این چهارتا کدوم بهتر
           انیمه. فیلم سینمایی. مستند. سریال
           به نظر من انیمه بهترینشون هستش

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 5, 1399

           انیمه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 6, 1399

           فیلم سینمایی
           انیمه

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 5, 1399

           راستی کدوم تیم قویتره ؟

           گوکو سایتاما ناروتو لوفی ایچیگو VS انتقام جویان و شگفت انگیزان

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 5, 1399

           گوکو ناروتو سایتاما لوفی و اسچسگو برنده میشن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           تیم یک

           پاسخ

       • رهام در پاسخ به رحیممممم

        اسفند 2, 1399

        ناروتو
        سایتاما قدرتشو با تمرین به دست نیاورده بلکه محدودیت شکسته و این قدرتو به دست اورده شما که هیچی از سایتاما و گوکو نمی دونی راجب اینکه ناروتو از این دو نفر قوی تره نظر ندید بهتره

        پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

         اسفند 4, 1399

         من میدونم محدودیت شکسته ولی با تمریناتش شکسته یعنی اگه اون تمرینات رو نمیکرد نمیتونست محدودیت بشکنه

         ناروتو هم با حریف های قدرتمندی جنگیده و تمرین زیاده داشته ولی در اون حد قوی نیست این به نظر شما انسافه😢
         درضمن منظور تو از محدودیت چیه

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 4, 1399

          محدودیت توی دنیای سایتاما رو همه موجود گذاشته شده تا خیلی قوی نشن توسط موجوداتی به نام گادها توی دنیای سایتاما اینجوری با مال ناروتو دنیاش فرق میکنه

          پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 4, 1399

          ببین در دنیای وان پانچ من خدای ا۱لی وقتی دنیارو به وجود اورده یسری گاد به وجود اورده تا روی موجودات محدودیت بذادن تا موجودت به اندازه ی خود خدا قوی نشن و خر پحدودیت شکنی باید در مقابل دشمانان از خودش قوی تر وایسه و بر مرگ غلبه کنه تا بتونه محدودیت بشکنه اما با اینحال حتی اگه یه محدودیت بشکنی یکی دیگه جاشو می گیره ولی سایتاما دیگه هیچ محدودیتی نداره و قدرتش خیلی خیلی زیاده تا جایی که می تونه در مقابل خدای اصلیه دنیای خودش ایستادگی کنه
          سایتاما محدودیت شکسته نه با تمرین هنوز چیز زیادی راجب سایتاما نمی دونیم ولی شاید اینده یه چیزی راجبش گفته بشه
          سایتاما با تمرین محدودیت نشکسته و این قدرتو به دست نیاورده و از ناروتو قوی تره

          پاسخ

 12. e.a

  بهمن 22, 1399

  آهای اونایی که میگین ناروتو قوی ترینه و هیچکی حریفش نیست حتی خدایان میخوام یه لیست بزرگ از اونای که میتونن ناروتو رو شکست بدن بهتون ارائه بدم
  هر دوازده خدای نابودی
  سایتاما
  گوکو و ویجاتو
  وینس
  zeno توی هر حالتی
  grand priest
  تمام فرشته گان دراگون بال (توی دنیای دراگون بال فرشته ها از اکثر خدایان هم قوی ترن و تعداد فرشته ها انقدر زیاده فکر کنم اونایی که میتونن ناروتو رو نابود کنن سی یا چهل تا باشه
  بازم میگید ناروتو قوی ترینه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به e.a

   بهمن 22, 1399

   ما نمیگیم ناروتو قویترینه و هممون می دونیم اینایی که شما نام بردی از ناروتو قویتره

   پاسخ

 13. آرش

  بهمن 22, 1399

  درباره گاتس و مانکی دی لوفی قطعا شوخی میکنید. جدی جدی این رتبه بندی فکر کنم بر اساس ناروتوی فصل اول با فقط و فقط تکنیک تصویر سایه ها. سایتاما و سان گوکو در هر حالتی میتونن ناروتو رو شکست بدن، بله. اما بقیه کار خاصی نمیتونن بکنند. رتبه بندی جالبی داره. اونایی که قابلیت شکست دادن ایشون رو دارن نفرات آخرن و بقیه هم همینطوری برای پر کردن لیست اومدن. به شخصه این رتبه بندی رو قبول ندارم. ما باید در مقایسه، شخصیت اورجینال فعلی رو با شخصیت اورجینال دیگه مقایسه کنیم. بعضی از این ها با تیم و قدرت های گروهی و غیره میروز میشوند. درباره گاتس هم باید بگم قدرت اراده و احساسات و عواطف ؟! شوخی زیبایی نیست.

  پاسخ

 14. نیما

  بهمن 20, 1399

  من ناروتو فن هستم نمی خوان طرفداری کنم ولی بجز سان گوکو و سایتاما بقیه نمی تونن کاری کنند

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به نیما

   بهمن 21, 1399

   اینو بیشتر ناروتو فنا می دونن

   پاسخ

  • علی ملک در پاسخ به نیما

   بهمن 26, 1399

   والا اصن بنظرم این رتبه بندی بی معنیه چون هیچوقت سایتاما با ناروتو اصن مبارزه نکرده که بفهمی چی به چیه اصن مبنای قدرتشون با هم فرق داره ولی بازم درک نمیکنم چجوری سایتاما میتونه قدرت نه دم و کنترل کنه و ناروتو رو بزنه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به علی ملک

    بهمن 28, 1399

    خیلی راحت با یه مشت جدی هر دوشونو شکست میده
    من ناروتو فنم و فن متعصب نیستم لطفا کسایی که وان پانچ من ندیدن یا دراگون بال الکی لاف نزنن که ناروتو ازشون قویتره

    پاسخ

   • محمد در پاسخ به علی ملک

    اسفند 2, 1399

    درسته سایتما ناروتو رو خرد و خاکشیر میکنه ولی ساسوکه رو نه اخه قدرتهای ساسوکه خیلی منحصر به فردن از گنجوتسو گرفته تا تلپورت و سوسانویی که ڋاتش اینه که هیچ ضربه فیزیکی روش اصر نکنه و اماتراسویی که تا سه روز و سه شب به سوختن حریفت ادامه میده و هیچ راهی برای خاموش کردنش نیست

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد

     اسفند 3, 1399

     سایتاما و گوکو می تونن دنیارو خاکستر کنن بعد تو دوباره داری میگی ساسوکه از این دو نفر قوی تره من واقعا دیگه نمی دونم چی بگم شما دراگون بال و وان پانچ من ندیدی به خواطر همین این حرفو می زنی اول برو این دوتا انیمرو ببین بعد بیا راجبشون نظر بده

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به رهام

      اسفند 4, 1399

      دراگون بالو ندیدم ولی وان پانچ من هم انیمه رو دیدم هم مانگا رو خوندم

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد

       اسفند 4, 1399

       پس مانگای ستیتاما وی اس گادو نخوندی
       دراگون بالو که منم ندیدم ولی قدرت گوکو رو درک می کنم و می دونم از ساسوکه خیلی خیلی قوی تره و سایتاما هم همین طور

       پاسخ

 15. کسری

  بهمن 20, 1399

  سلام یک سوال داشتم ناروتو چند فیلم سینمایی داره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کسری

   بهمن 21, 1399

   ۹ تا ناروتو داره و یکی بوروتو

   پاسخ

 16. بهراد

  بهمن 14, 1399

  چرا کانکی نیست کانکی انقدر قوی میشه که سگ ناراتو رو حساب نمیکنه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به بهراد

   بهمن 16, 1399

   تو اصلا ناروتو دیدی اینجوری میگی کانکی ته تهش یه شهرو می تونه خراب کنه ولی ناروتو کل نینجا های دنیای خودشو تو شیپودن حریفه

   پاسخ

   • بهراد در پاسخ به رهام

    بهمن 18, 1399

    اگر کانکی بخواد از قدرتای دیگ استفاده. کانکی میترسید از قدرتاش استفاده ی زیادی نکرد چون میترسید دوستاشم بمیرن 🤫😏

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به بهراد

     بهمن 18, 1399

     حتی در اون صورت که تمام قدرتشم ازاد کنه نمی تونه ناروتو رو شکست بده
     همه ی کسانی که ناروتو دیدن اینو می دونن

     پاسخ

     • بهراد در پاسخ به رهام

      بهمن 19, 1399

      تو برو ناراتو ببین بعد برو نوروتو 🤫

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به بهراد

       بهمن 19, 1399

       تو نمی تونی ناروتو رو درست بنویسی بعد میگی تو برو ناروتو ببین
       واسه همینه میگم وقتی یه انیمرو ندیدید الکی نیاید بگید فلانی ازش قوی تره

       پاسخ

       • بهراد در پاسخ به رهام

        بهمن 19, 1399

        دیدم بوروتو هم دیدیم اره .

        پاسخ

       • بهراد در پاسخ به رهام

        بهمن 19, 1399

        برو تو یوتیوب بزن میفهمی🤫🤫😛

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به بهراد

         بهمن 20, 1399

         باشه اقا باشه اصلا کانکی از پرزنسم قوی تره ول کن

         پاسخ

        • امیر در پاسخ به بهراد

         بهمن 20, 1399

         فکر کنم تو یا الکی میگی ناروتو دیدی یا داری قدرت ناروتو رو تو فصل اول با الان کانکی مقایسه میکنی

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          بهمن 20, 1399

          من ناروتو فنم بعد تو به من میگی ناروتو ندیدی 😂
          نه خیر من قدرت ناروتوی فعلی رو با کانکی مقایسه می کنم با قدرت جدیدی که ناروتو گرفته می تونه فقط با چند تا مشت زدن به کانکی بکشتش اگه نمی دونی برو مانگای بوروتو رو بخون

          پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          بهمن 21, 1399

          اقا امیر ببخشید من فکر کردم با منی

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 21, 1399

           مشکلی نیست پیش میاد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 21, 1399

           فکر کنم اقا بهراد کم اورد 😂درک کرد که ناروتو از کانکی قوی تره

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           نه داداش ساسکه قوی تره یا ناروتو

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 22, 1399

           با هم برابرن

           پاسخ

          • محمد در پاسخ به رهام

           اسفند 2, 1399

           یه دست ساسوکه قطعه قابل توجه ساسوکه با یه دست قطع شده با ناروتو برابره با هر دو تا دیتش راحت ناروتو رو الان حریفه چون ساسوکه همش بیرون دهکده در گیر جنگ بوده ولی ناروتو به عنوان هوکاگه وقت سر خاروندنم نداشت

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد

           اسفند 4, 1399

           ربطی نداره ساسوکه می تونه با قدرت سوسانو به صورت کوچیک یه دست سوسانویی برای خودش درست کنه و در هر صورتی این دونفر با هم برابرن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به بهراد

           بهمن 22, 1399

           الان کلاً برابرن چون جفتشون توی حالتای جدیدشون درحد ایشیکی هستن

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           تو جنگی که داشتن ناروتو به روباه ۹ دم شده بود

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 22, 1399

           متوجه نمیشم

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           ناروتو قوی تره یا ساسکه

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           قوی ترین ادم ناروتو کی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 23, 1399

           ناروتو و ساسوکه با هم برابرن و قوی ترین شخصیت های انیمه ای

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           توی انیمه خودشون قوی ترین

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 24, 1399

           اره اشتباه نوشتم
           به جای انیمه ای باید انیمه ان می نوشتم

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 25, 1399

           اخر پن نفهمیدم ناروتو میمیره

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به بهراد

           بهمن 25, 1399

           فعلا معلوم نیست
           باید تا آخر بوروتو صبر کرد
           اگه بمیره نویسنده ها رو میکشم

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به امیر

           بهمن 25, 1399

           من تو یه مانگا دیدم کاکاشی با ناروتو س… داشته ولی راسته

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 26, 1399

           وات ؟😶
           این دیگه چه سوالیه معلومه که نه حرفای بد نزنید

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           بهمن 26, 1399

           😂😂😂

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           بهمن 26, 1399

           فقط یک کلمشو رفت
           شما از کجا فهمیدی منظورش
           چیه 😂😂😂

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           گیراییمون بالاست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به بهراد

           بهمن 26, 1399

           😐😐😐😐 فقط اسماشون

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 23, 1399

           انیمه ان

           پاسخ

 17. ایران

  بهمن 12, 1399

  متعصب نباشید میدونم قدرت ناروتو زیاده ولی گوکو تو اولترا انسایدنت میتونه شکستش بده و اگه سایتاما با بکس جدی بزنتش مرده میدونم قدرت جدید ناروتو چیه که عمر اشیکی رو کم کرد ولی مثلا سایتاما اگه این بدونه درجا با مشت جدی دخل ناروتو میاد به همه پیشنهاد میدم مانگا گاد وی اس سایتاما رو بخونن تا متوجه بشن قدرت سایتاما بینهایت آخرش ببینید چه مشتی میزنه تازه با سرعت برابر نور از خلاع خارج میشه پس بعدش ما میفهمیم تا حالا جدی مبارزه نکرده گوکو که خودتون میدونین با سرعت چند برابر نور میتونه پرواز کنه میدونم ناروتو خیلی قوی و میخوان بوروتو رو هم از اون قوی تر کنن ولی باور کنید حریف این ۲ نفر نمیشه دیگه قضاوت با خودتون

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به ایران

   بهمن 12, 1399

   سایتاما از گوکو سریع تره سرعت سایتاما 250 برابر نوره و سرعت گوکو تقریباً 1۸۰ برابر سرعت نور

   پاسخ

   • A در پاسخ به امیر

    بهمن 20, 1399

    سلام عزیز اگه یه شیع داخل زمین به سرعت نور حرکت کنه توی زمان سفر میکنه چه برسه به 250 برابر سرعت نور یه خورده فکر کن برو ببین سرعت نور چقدره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به A

     بهمن 20, 1399

     الان شما راجب انیمه می خوای نظر بدی یا راجب علم ؟ ما داریم انیمرو میگیم راجب علم حرف نمی زنیم

     پاسخ

 18. Unknown

  بهمن 12, 1399

  مقایسه کردن قدرت کاراکتر های ناروتو و گوکو و سایتاما وقتی ممکنه که گوکو یا سایتاما تقلب نکنن
  گوکو حالت غریزه ای داره که خیلی کم شده که فعالش بکنه(من میگم حالت غریزه ای)
  سایتاما هم قدرتش خدادادی هست و براش زحمت لازم رو نکشیده(با صد تا دراز نشست و این جور چیزا اگه بشه وان پانچ من شد من از همین الان میرم چند برابر اون تمرین میکنم از اون قوی تر بشم)
  ناروتو هم چند سال تمرین کرده و قدرت Six paths روبدست آورده که بدون قدرت کیوبی هم میتونه از اون قدرتش استفاده که وقتی با Sage mode ترکیب بشه چند هزار برابر میشه و درباره اونایی که به افراد قبیله اوتسوتسوکی میگن نگهبان درخت الهی بهتره بگم که سخت در اشتباهن و هنوز ما رییس قبیله اوتسوتسوکی رو ندیدیم که اینطوری بگیم//// وقتی یک نفر از قبیله اوتسوتسوکی مثل ایشیکی اون همه قویه پس رییس قبیله باید هزار برابر قوی تر از اون باشه.

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به Unknown

   بهمن 12, 1399

   چی میگی سایتاما که حقیقت رو نگفت بعدشم همه میدونن ناروتو از سایتاما خیلی ضعیف تره توی رتبه بندی ها سایتاما از کاگویا هم قوی تره بعدشم سایتاما با خدایان دنیای خودش جنگید و شکستشون داد ‌.
   سرعت سایتاما 753756 برابر سرعت صوته.
   درظمن گوکو توی مانگا های جدید دراگون بال از زنو هم قوی تر شده بعدشم اگه رییس قبیله اوتسوتسوکی هزار برابر ایشیکی قدرتمند باشه قوی ترین شخصیت توی تاریخ انیمه ها و مانگا ها میشه البته اگه چندصدتا از خدایان دراگون بال و یه هفت هشت تا شخصیت دیگه رو حذف کنیم🤣🤣🤣🤣

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    بهمن 14, 1399

    قبول دارم
    ۱ . سایتاما
    ۲ . گوکو
    ۳ . ناروتو
    ۴ . لوفی
    اینا قوی ترین شخصیت های انیمه ای هستن از نظر من

    پاسخ

 19. کیانایاری بیگی

  بهمن 12, 1399

  سلام من انیمه ناروتو رو دیدم ومی دونم که چقدر قویه ولی لوفی قویتره تازه انیمش هنوز تموم نشده معلوم نیست چقدر می تونه قوی تر شه تازشم ناتسوروننوشتین

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کیانایاری بیگی

   بهمن 14, 1399

   ناتسو اصلا حریف ناروتو نمیشه و راحت ازش شکست می خوره و با قدرت جدیدی که ناروتو به دست اورده می تونه حتی راحت لوفی رو هم شکست بده ولی از گوکو و سایتاما ضعیف تره حتی با اون قدرت جدید

   پاسخ

 20. سلام
  اونایی که میگن ناروتو از گوکو و سایتاما ضعیف تر هستش راست میگن.اما اینا فقط میتونن ناروتو را توی انیمه خودش شکست بدن اما توی انیمه بوروتو که پسر ناروتو هستش ناروتو به قدرتی دست پیدا میکنه که میتونه گوکو و سایتاما رو شکست بده.در نتیجه ناروتو از اینا قویتره یعنی قویترین شخصیت هستش..اما اگه بخوایم بوروتو یعنی پسر ناروتو رو حساب کنیم حتا میتونه گوکو و سایتاما رو شکست بده
  چون بوروتو به قدرتی دست پیدا میکنه که میتونه همه چیز رو با یه چشم که ترکیب چشم کیوبی و بیاکوگان هستش
  البته خواهر بوروتو هم هست که میتونه با یه انگشت چاکرای حریفش رو متوقف کنه و از گوکو و سایتاما قویتره
  البته توی انیمه بوروتو خدایانی هستن که از گوکو و سایتاما قویترن مثل…ایشیکی…دانای شش تریقت…کاگویا…کاواکی….و بقیه
  پس وقتی انیمه هاشونو ندیدین هیچی نگین

  پاسخ

  • ابراهیم در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 3, 1399

   من میگم که هر کسی توی زمین خودش شاخه😁😀 هر کسی ناروتو ندیده الکی لاف نزنه

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 3, 1399

   گوکو هنوز خیلی از ناروتو قوی تره و سایتاما هم همینطور بوروتو هم هیچی در برابر خدایانی مثل گوکو نیست
   بعدشم نه گوکو نه سایتاما هیچکدوم از چاکرا استفاده نمیکنن بعدشم با حساب همین قدرتی که میگی ناروتو رتبش توی قدرتمندا از سایتاما و گوکو پایین تره
   درظمن مانگای سایتاماvsگاد رو بخون

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به امیر

    بهمن 28, 1399

    بوروتو می تونه زمان را کنترل کنه در ضمن اگه به تمرین باشه گای از انیمه ناروتو و ناروتو از سایتاما قویترن

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد

     بهمن 28, 1399

     کی. گفته بوروتو می تونه زمانو کنترل کنه ؟ سایتاما با تمرین قدرتشو به دست نیاورده بلکه محدودیت شکسته و این حد قدرتی که تا الان تو انیمه نشون داده ته تهش ۱۰ درصد قدرتشه تو مانگای سایتاما وی اس گاد سایتاما خدای دنیای خودشو شکست میده

     پاسخ

  • Unknown در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 12, 1399

   چشم بوروتو ترکیب نیست و چشمی هست که فقط تو خاندان اوتسوتسوکی وجود داره و تازه بوروتو کارما هم داره و ممکنه به دلیل کارما و بیاکوگان مادرش (اگه ارث برده باشه) بتونه یکی از قویترین چشم ها رو هم باز کنه که باعث میشه چاکراش خیلی زیاد بشه و دیگه محدودیتی نداشته باشه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Unknown

    بهمن 14, 1399

    در اون صورت شاید تا اخر انیمه بتونه حتی از گوکو هم قوی تر بشه ولی از سایتاما نه

    پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 20, 1399

   برادر عزیز خودت میدونی که وان پانچ من یعنی یه مشت 👊 که فرصتش باشه حریفو پودر می‌کنه منم طرفدار همه شونم چون دیدم ولی سایتاما یه چیز دیگست

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیررضا

    بهمن 20, 1399

    اینو که همه می دونن برادرم

    پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیررضا

    بهمن 28, 1399

    سایتاما تمریناتش زیاد بوده ولی گای از انیمه ناروتو خیلی تمریناتش از سایتاما بیشتر بوده ولی گای قدرت سایتاما رو نداره
    پس اگه به تمرین باشه ناروتو بای بتونه با یه فوت همه چی رو نابود کنه ولیاینطور نیست

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     بهمن 28, 1399

     سایتاما الکی اون حرفو زده
     در واقع محدودیت شکسته و الان انقدر قدرتمند هست که بتونه دنیارو نابود کنه

     پاسخ

  • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 22, 1399

   ناروتو توی همین حالت که میگی با ایشیکی برابر شد و هنوز هم به هیچ عنوان حریف سایتاما و گوکو نمیشه این خدایانی که گفتی هر کدوم میتونن یه دنیا رو نابود کنن که سایتاما هم به راحتی این کار رو میکنه گوکو هم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از این چیزا قوی تر هست

   پاسخ

  • امیرحسین در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 29, 1399

   ناموسا حالت خوبه ناروتو تو حالت جدیدش میتونه یه کهکشلن از بین ببره

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیرحسین

    بهمن 29, 1399

    حال خودت خوبه برادر یه کهکشان ناروتو با اون قدرتش ته تهش می تونه زمینو نابود کنه من خودم ناروتو فنم و مانگای بوروتو رو هم خوندم گوکو که همه می دونن از ناروتو قویتره و سایتاما هم از گوک. قوی تره و می تونه با یه مشتش کل کیهانو نابود کنه
    ناروتو به هیچ عنوان حریف این دو نفر نمیشه

    پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به رهام

     اسفند 1, 1399

     داداش منظورم اين بود كه يعني ميتونه كهكشان نايود كنه اوج همه ي قوي هاي ناروتو نابودي زمينه كه خودت گفتي منظورم سوالي بود

     پاسخ

 21. ایران

  دی 27, 1399

  میدونم ناروتو خیلی قوی ولی قبول کن که به هیچ وجه حریف گوکو و سایتاما نمیشه میدونم این حرفم روت تأثیری نداره من خودم ناروتو دیدم و میدونم چقدر قویه ولی این یه واقعیت

  پاسخ

 22. نوبو

  دی 23, 1399

  ناروتو رو دیدی اصلا؟ لوفی قوی هست آره .. اما ناروتو اگه یکی از توپ های انرژیش در حالت لباس استفاده کنه می تونه مثل یه بمب هسته ای یه یه انفجار غیر غابل فرار درست کنه . تازه ۵.۶ تا ازش داره … می تونه بدل سایه ای بزنه یه ارتش بینهایت با حالت ترکیب کامل روباه و انرژی طبیعی بکنه و می تونه از هر ۹ کیوبی هم زمان استفاده کنه که مثل قدرت بینهایته با توانایی های خیلی زیاد . تازه اگه بخواد می تونه چند میلیارد بدل سایه ای بسازه و تمام دانش ها و مهارت های کل اون دنیاش رو تو یه مدت یاد بگیره . سلولای نصل اولم که بهش پیوند زدن. … تو بعدشم یاد گرفت حالت دوم لباسشو باز کنه که یه قدرت بی نهایت خالص برای یه مدت بهش می ده . که یعنی .. کنشیرو هم که گفتی یچی مثل هیناتا ایناست دیگه پس ناروتو با قدرت خالص می تونه نقطه های فشارشو کامل ببنده پس پیروزه . ارن ییگرم راهت با یه حمله ی انرژی کل نصل غولا رو با یه حرکت از بین می بره بماند که خودشم می تونه یه ارتش کامل بشه که هر کدوم به تنهایی می تونن این کارو راحت انجام بدن .گاتسم که گفتی نمی تونه با عاطفی تر بودن یکی مثل ناروتو رو شکست داد . تازه جوتارو کوجو که گفتی شاید زمانو نگه داره یه حمله کنه اما به نظرت یه حمله ی کوچیک می تونه ناروتو که حالت لباس کیوبی نه دمو داره شکست بده؟ دوتا سیاره هم بهش بزنی ککش نمی گزه .اتومسک هم چنتا ربات بزرگو زده به نظرت می تونه ناروتو رو که با سرعتش وحشت و قدرت هیولا وار و … رو شکست بده؟ چون نماد آزادیه نباید شکست بخوره ؟ ناروتو هم اگه اینطوره نماد پایداری و تلاشه . خیلیای دیگه هم به همین روال از ناروتو شکست می خورن . دست کم نگیر اگه خنگ بازی در میاره قدرتش جای شک نداره

  پاسخ

  • ابراهیم در پاسخ به نوبو

   بهمن 3, 1399

   سلام ناروتو میتونه تایتان ارن رو به سادگی شکست بده و به نظر من سایتاما و کوکو قویتر از ناروتو هستش ناروتو حتی میتونه همشونو شکست بده بجز سایتاما و کوکو

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به نوبو

   بهمن 9, 1399

   اقا شما نمیدونی اسم قدرت ناروتو درگرگونی بیجو بعد داری مثل فنای متعصب نظر میدی یکم اروم باش
   منم خودم ناروتو فنم ولی در این حد که بزنم کل شخصیتای لیستو ناکار کنم نه
   ناروتو با لوفی و ایچیگو برابره این یه واقعیته
   از سایتاما و گوکو و ماب هم ضعیف تره
   قدرت بمب بیجوش مثل بمب هسته ای نیست و نمی تونه یک میلیارد تا بدل با دگرگونی بیجو و انرژی طبیعت درست کنه چون غیر ممکنه حتی ناروتو هم چاکراش حدی داره و تموم میشه اون وقتی تو فایت اخرش با ساسوکه از انرژی طبیعت و دگرگونی بیجو با هم استفاده کرد بعدش حتی یه ذره هم چاکرا براش نمونده بود!!!بعد شما میگی یک میلیارد تا بدل سایه ای که هر کدومش کلی چاکرا می خواد !!!به غیر از خدایانی که تو این لیست بودن فقط لوفی و ایچیگو می تونن با ناروتو مبارزه کنن و سایتاما و گوکو و ماب هم می تونن شکستش بدن

   پاسخ

  • Unknown در پاسخ به نوبو

   بهمن 12, 1399

   منظورت از لباس دوم همون مود هسته ای هست؟

   پاسخ

  • نایت در پاسخ به نوبو

   بهمن 12, 1399

   ناجورتوهم زدی ..بمب اتم!!!!؟؟..خودم یکی ازطرفدارای ناریتوهستم..ناریتوهرچی بشه به سایتاماوکوگومیبازه این یه واقعیته

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به نوبو

   اسفند 2, 1399

   تو مگه ناروتو رو دیدی؟ والا ما مانگا بوروتو رو هم خوندیم خبری از ترکیدن اون توپ نبود در ضمن دوست عزیز گرامی ناروتو فقط میتونه ۵۰۰۰ هزار بدل بزنه طبق انیمه ای که دیدم و حرفی که کاکاشی به بوروتو زد در ضمن ناروتو فقط چند دقیقه میتونه حالت دوم لباسو اجرا کنه و غذیه دو سیاره چیه که میگی من ناروتو فنم ولی اطعلاعات غلط نده که بخوای یه شخصیت رو opکنی

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    اون که ۲ دقیقه می تونست از حالت ساگا مود استفاده کنه اشتباهه و فقط ماله اولش بود چون تازه این قدرتو گرفته بود
    ولی این حرفس که شما می زنی درسته

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به رهام

     اسفند 12, 1399

     ببخشید منظورم حالت لینک کوراما موده

     پاسخ

 23. pokerxlr

  دی 23, 1399

  نا را تو رو خیلی دست کم گرفتیا اون اگه جدی بشه می توه همشونو باهم نابود کنه

  پاسخ

  • sda در پاسخ به pokerxlr

   دی 27, 1399

   آره همشونو😒

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به sda

    دی 27, 1399

    شما این حرفشو جدی نگیر 😁😁

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به pokerxlr

   دی 27, 1399

   من خودم ناروتو فنم
   توام ناروتو رو خیلیی دسته بالا گرفتی حتی اگه ناروتو جدی بشه عددی برای گوکو و سایتاما نیست 😋😋

   پاسخ

 24. محمدامین

  دی 23, 1399

  جای کن کانکی تویه این لیست خالیه
  درمورد لایت یاگامی هم تا اون بخواد ساعتش و فشار بده کاغذه بزنه بیرون و بخواد اسم ناروتو رو بنویسه ناروتو میزنه شتکش میکنه مگه اینکه بخواد قبل از مبارزه اینکارو بکنه که بعید میدونم

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمدامین

   بهمن 16, 1399

   کانکی رو اصلا به ظهنت راه نده چون هیچ جوره نمی تونه ناروتو رو شکست بده و لایتم تو این لیست اضافیه

   پاسخ

 25. اصلا اشتباه هستش همه رو با هم مقایسه کنیم چون این شخصیت ها توی انیمه های مختلف هستن و هیچ ربطی به هم دیگه ندارن و هیچ وقت باهم نمی جنگن پس برای چی با هم مقایسشون میکنیم..مهم اینه که انیمه هاشون رو ببینیم و لذت ببریم..

  پاسخ

 26. s#s

  دی 19, 1399

  لطفا بازم از این مقاله ها قرار بدید بحث در مورد این انیمه ها خوبه کلی چیز جدید فهمیدم

  پاسخ

 27. امیر

  دی 19, 1399

  کلا تو این لیست فقط باید ۵ نفر میومدن
  ۱. گوکو
  ۲.سایتاما
  ۳. کیریتو
  ۴. توریکو
  ۵. ایچیگو(قدرتش با ناروتو کاملا برابره)
  اگه دلیل میخواین که گوکو و سایتاما تابلوئن پس نمیگم و درمورد کیریتو باید بگم اون میتونه با قدرتش تقریبا یه منظومه از بین ببره و درمورد توریکو باید بگم که قادره یه ستاره بزرگ رو از بین ببره و ایچیگو و ناروتو قادرن یه سیاره نابود کنن پس به این دلیل برابرن ولی بقیه کارکترا که تو این لیست بودن کاملا ضعیف بودن و راحت شکست میخورن

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   دی 19, 1399

   چی میگی منظور تو کیریگایا کازوتو ه ولی اون هیچ جوره نمی تونه ناروتو رو شکست بده تا بیاد حرکت کنه از بین رفته

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر

   دی 20, 1399

   اولن غیر از سایتاما و گوکو همشون از جمله ایچیگو و کیریتو جلوی ناروتو کشکن

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   دی 21, 1399

   اصلا توریکو کیه ؟ 😑🤤🤔

   پاسخ

  • sda در پاسخ به امیر

   دی 24, 1399

   کیریتو که هیچی اگه صد نفر هم بیاریم اون اینجا جاش نیس توریکو رو ندیدم نظر خاصی ندارم با بقیش موافقم

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به امیر

   اسفند 2, 1399

   خخخخ کیریتو میتونه ناروتو رو شکست بده؟ مردم از خنده

   پاسخ

 28. ایران

  دی 18, 1399

  واقعا هر کی فقط ناروتو رو دیده نظر نده چون فقط ناروتو رو دیدین دلیل نمیشه از همه قوی تر باشه قبول دارم بیشتر این لیست ناروتو میتونه شکستشون بده ولی گوکو و سایتاما رو به هیچ وجه اون که میگه ناروتو از دور میتونه سایتاما رو شکست بده اشتباه مییکنه یک نفر سایتاما رو تا ماه پرت کرد با اون شدت به ماه برخورد کرد حتی خون دماق نشد و با یه پرش در چند ثانیه از ماه به زمین رسید پس ناروتو به هیچ وجه نمیتونه سایتاما رو زخمی کنه و شخصیت مثل آنتی اسپیرال از انیمه گورن لاگان وجود داره که به راحتی کهکشان هارو نابود میکنه ناروتو چه شانسی در برابرش داره یا زنو ساما از انیمه گوکو که میتونست هر چیزیو تو یک لحظه فقط با تکون دادن دستش پاک کنه وفتی همه ی این انیمه هارو دیدی بعد بیا بگو ناروتو از فلانی قویتره

  پاسخ

 29. ممد

  دی 17, 1399

  کانکی خیلی از نا روتو قوی تره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ممد

   دی 18, 1399

   کی گفته کانکی انگشت کوچیکه ی ناروتو هم نمی شه 😂😂
   نترس فقط ناروتو رو ندیدم بازم دیدم و از رو دیده ها و تجربم می گم که کانکی خیلی از ناروتو ضعیف تره

   پاسخ

   • بهراد در پاسخ به رهام

    بهمن 14, 1399

    داداش من ناراتورو هم دیدم ولی کانکی قوی تره . از کجا میدانیم . موقعی که اون بخواد جنگ بزار انقدر قدرتش زیاده. که اون کرمای فصل چهارمش رو بخواد از کاگونش در بیاره دونیارو میتونه بترکونه .

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به بهراد

     بهمن 16, 1399

     حالت خوبه دنیا رو بترکونه اول درست حصابی انیمرو ببین بعد بیا نظر بده درسته که کانکی می تونه ترمیم شه خوب ناروتو هم با چاکرای کوراما می تونه
     حتی اگه کانگی کل قدرتشم استفاده کنه و بخواد با اون کرما ناروتو رو بزنه ناروتو با یه راسن شوریکن پودرش می کنه
     من فن متعصب نیستم و توکیو غولم دیدم
     کانکی حتی انگشت کوچیکه ی ناروتو هم نمیشه

     پاسخ

 30. منتقد

  دی 17, 1399

  بن تن قویرترینه همرو میتونه با موجود ایکس بگیره دنیا هاشونو پاک کنه از اول بسازه 😋

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به منتقد

   دی 18, 1399

   برادرم اولا بن تن انیمه نیست دوما نمیتونه ی کشورو نابود کنه اما ناروتو می تونه یا گوکو و سایتاما که می تونن کل منظومه ی شمسی که هیچ کل دنیا رو نابود کنن

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به منتقد

   دی 20, 1399

   اولن بن تن نمیتونه دنیارو پاک کنه و دوباره بسازه دومن بن تن بخواد به موجود ایکس فوق فوقش بتونه منظومه شمسی رو نابود کنه
   بعدشم اون دوتا کنترل کننده موجود ایکس رو بن بخواد راضی کنه خودش هفت خوان رستمه درظمن بن هیچوقت اونقدر سریع به موجود ایکس تبدیل نمیشه یا بهتر بگم اصلا خودش نمیدونه قراره به چی تبدیل شه و به همین دلیل سایتاما با یه ضربه ی مرگ نابودش میکنه بعدشم بن حتی اگه تمام قدرت موجود ایکس رو در اختیار بگیره بازم جلوی گوکو هیچی نیست بعدشم چندین بار گفتم بازم میگم سایتاما وقتی نیرویی که میتونست به راحتی منظومه شمسی و سیارات نزدیکش رو نابود کنه بهش برخورد کرد هیچیش نشد و اگه از همه قدرتش استفاده کنه از گوکو هم قوی تر میشه و بن تن در اون صورت پشم سایتاما هم نیست خیلی شخصیت های دیگه مثل کاگویا اوتسوکی بیرس زنو و خیلی از خدایان دراگون بال و… از بن خیلی قوی ترن

   پاسخ

  • Sasuke در پاسخ به منتقد

   اسفند 2, 1399

   قدرت موجود ایکس مال بن تن نیست و مال اون دو فضاییه که اونقدر اونا لج بازن که بهش اون قدرتو نمیدن در ضمن الان بحث انیمه هستش

   پاسخ

 31. اميرحسين

  دی 15, 1399

  ببينيد مقايسه يه شخصيت انيمه اي با يه شخصيت ديگه اشتباهه مثلا تو وان پيس ما نيروي هاكي داريم تو جوجو استند تو هانتر هانتر نن تو دراگون بال كاي يا كي اسمشو درست نميدونم تو ناروتو چاكرا ايا مقايسه اينا با هم درسته مثلا لوفي ميتونه نينجوتسو بزنه ناروتو ميتونه از نن استفاده كنه گوكو ميتونه مثلا دنده چهار لوفي بزنه نه به نظرم مقايسه اين ها با هم اشتباهه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به اميرحسين

   دی 17, 1399

   حرف درستی زدی ولی حالا اگه حساب کنیم گوکو اول سایتاما دوم ناروتو سوم و لوفی چهارم قوی ترین ها اینا هستن

   پاسخ

 32. Abbas

  دی 13, 1399

  کوگو و سایتاما موافقم ولی بقیش همش اغرار بود😑

  پاسخ

  • ممد در پاسخ به Abbas

   دی 17, 1399

   ارن بیشتر قدرت داره😑😑😑

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ممد

    دی 18, 1399

    اقا محمد شما که ناروتو رو ندیدی الکی حرف نزن از خدا ها که بگذریم تو این لیست فقط گوکو و سایتاما می تونن ناروتو رو نابود کنن و ایچیگو و لوفی و ماب هم می تونن باهاش مبارزه کنن ولی فقط شاید ماب بتونه تو این سه تا شکستش بده

    پاسخ

 33. متین

  دی 11, 1399

  ناروتو از همه قوی تره 😂

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به متین

   دی 20, 1399

   الان شپا داری مسخره می کنی ؟

   پاسخ

   • نایت در پاسخ به رهام

    بهمن 12, 1399

    پلنگ صورتی ازهمه قوی تره😂😂

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به متین

   بهمن 14, 1399

   نه اقا نایت باب اسفنجی از پلنگ صورتی هم قوی تره

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    بهمن 15, 1399

    خیر پاتریک قوی تره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیر

     بهمن 16, 1399

     نه دیگه تو قسمتی که خانم پاف ماشین باب اسفنجی رو دزدید باب اسفنجی رنده شد ولی زنده موند تا ماشینشو پس بگیره پی پاتریکم شکست میده
     باب اسفنجی از همه قوی تره

     پاسخ

     • mahan در پاسخ به رهام

      بهمن 19, 1399

      نزارید اُختاپوسو بندازم به جونتون 😁😂

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به mahan

       بهمن 20, 1399

       سندی رو یادت رفت 😂

       پاسخ

     • امیر در پاسخ به رهام

      اسفند 9, 1399

      میخوای چند تا از شاهکارای پاتریکو بگم ؟؟؟؟؟

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       اسفند 11, 1399

       بگو ولی به باب اسفنجی نمی رسه باب اسفنجی یه خداست 😂و پاتریکو می تونه شکیت بده ولی به سختی

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        اسفند 11, 1399

        پاتریک هر آسیبی ببینه درمان میشه و اگه مثلا دستش جدا شه دستش تبدیل به یه پاتریک دیگه میشه ضربه های باب اسفنجی ضعیفا اما توی یه قسمت پاتریک داشت با مشت هر چی جلوش بود نابود میکرد

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیر

         اسفند 12, 1399

         باب اسفنجی هم قدرت تکسیر داره و جاودانه بنش هیچ جوره اسیب نمی بینه و وقتی اگه همبرگر خرچنگیی رو که دویش داره خراب کنی کل بیکینیباتمو نابود می کنه
         اگه دست باب اسفنجی رو بکنی دوباره دستش در میاد و حتی تو سینمایی شهر ممنوعه کل بیکینی باتمو نجات داد در واقع باب اسفنجی یه خداست و قدرت بی پایان داره

         پاسخ

         • امیر در پاسخ به رهام

          اسفند 13, 1399

          اون قسمت که باب اسفنجی تبدیل به یه خدا شد فکر نکنم بعد اون قدرتاشو از دست داده باشه اما در هر صورت پاتریکم چند بار قدرت داشته و از باب اسفنجی نترس تره اگه اون تئوری که میگه پاتریک یه دانشمند مطرحه درست باشه یعنی از باب باهوش تره

          پاسخ

 34. Amir ali

  دی 9, 1399

  در مورد اون میمون لنگ دراز و ایچیگو باهات مخالفم.حالت six path sage mode کاملا از قدرت خود ناروتوهه و در این حالت می‌تونه با گوکو تو حالت سوپر سایان آبی رقابت کنه.و در مورد لافی که هیچ پخی نیست بگم که اینکه بگم جفتک بندازه و لگد بزنه برای ناروتو کافی نیست.لافی تو قوی ترین حالت زمین رو شاید بتونه نابود کنه.ولی ناروتو با حد اکثر قدرتش نیمی از حسنی رو می‌تونه نابود کنه

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به Amir ali

   دی 10, 1399

   ببین من خودم ناروتو فنم ولی نمیتونم چون ناروتو رو دوست دارم
   ولی من تاحالا ندیدم قدرتی داشته باشه که بتونه نیمه از عالم رو نابود کنه اگه اینطور قدرتی داره چرا موموشیکی تونست بکشش(البته ساسکه و بوروتو برگشتن به گذشته و نجاتش دادن) درظمن من فکر میکنم تو ناروتو رو باترکیبی از کاگویا و موموشیکی اشتباه گرفتی

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 10, 1399

    اولا که برنگشتن گذشته دوما موموشیکی ناروتو رو چی کار کرد🤣😂🤣😂

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 21, 1399

    ناروتو رو نکشت و فقط دمار از روزگارش در اورد همین بعدش ناروتو رو با خودش برد به جایی که درخت الهی هست و چاکراشو می خواست ولی اونا میان کمکش

    پاسخ

    • حقیقت در پاسخ به رهام

     دی 26, 1399

     اولا که نارتو میتونست در مبارزات چونین مومشیکی رو از پا در بیاره ولی به خاطر اینکه کونوها نابود نشه نکرد وگرنه اول کار جد اباد موموشیکی از جا در میومد

     پاسخ

    • محمد در پاسخ به رهام

     اسفند 2, 1399

     ناروتو میتونست اصن اون توپه رو دفاع کنه ولی به خاطر نجات روستا ضربشو گرفت برا همینم صدمه دید اگه تو یه بیابونی بودن دمار از روزگارش در میاورد

     پاسخ

   • محمد در پاسخ به امیر

    اسفند 2, 1399

    اون قسمت انیمه فیلر بود و جزو مانگا نبود ناروتو توی حالت جوونیش قویتر بود چون همه بیجو ها رو داشت و هم توپ های sage مود رو ولی الان تجربش بیشتره و لباس دوم کیوبی رو داره میگن چپتر بعدی احتمال داره کیوبی بمیره رینگان ساسوکه هم که نابود شد اینقدر این دو کاراکتر قوی بودن که دشمن لایق سخت میشد واسشون پیدا کرد واسه همین ضعیفشون کردن در ضمن قویترین تیم جنگی هم ناروتو و ساسوکه هستن

    پاسخ

  • Ace در پاسخ به Amir ali

   بهمن 18, 1399

   تو اصلا لوفی رو دیدی ناروتو‌اصلا باهاش برابر نیست دنده دو سرعت مینهایت دنده سه فوق العاده قوی دنده چهار میتونه کوه رو پودر کنه هاکی فاتهی که کسایی که اراده ضعیف دارن از ترس بیهوش میشن پیشبینی آینده هاکی زره ای و حتی تو مبارزه با کایدو قدرت جدیدی رو به اسم سحره سرخ پیدا کردا و شایعه شده که دنده پنج هم فعال میکنه و هنوز این انیمه ادامه داره تا لوفی خیلی خیلی قویتر شه بعد ناروتویی که تو یه نبر با یه ایشیکی برای اینکه پیروز شه عمرش رو قربانی کرد به نظر شما میتونه مقابل لوفی دووم بیاره

   پاسخ

  • Ace در پاسخ به Amir ali

   بهمن 18, 1399

   تو‌اصلا وان پیس ندیدی لوفی قراره حتی از دراگون بال هم جلو بزنه فروشش بیشتره لوفی یه الفاند گتولینگا بزنه ناروتو له شده افتاده اونور مرد تک مشتی هم که میگین قویه شاید تو دنیای خودش قوی باشه ولی تو دنیای وان پیس کایدو که بدنش به هیچ عنوان زخمی نمیشه و قویه رو لوفی مخواد شکست بده سایتاما هر چقدر قوی باشه جلو لوفی و گوکو هیچه چون لوفی هنوز جا داره پنج‌سال ادامه داره داره قوی تر میشه گرفتین تو که گفتی لوفی هیچی نیست فقط با مشت لگد میزنه نمیتونه ناروتو رو شکست بده احمق تو اول وان پیس رو تا آخر ببین بعد حرف بزن لوفی میتونه آینده رو پیشبینی کنه با هاکی زرهی بدنش رو سفت کنه و با هاکی فاتح اونایی که اراده ضعیف دارن بیهوش کنه و دنده دو سرعت فوق العاده و همچنین دنده یه و چهار مرد ماری و پرشی و حتی گفته شده دنده پنج هم در راهه بعد ناروتو که جلو ایشیکی عمرشو داد تا شکستش بده اونم ایشیکی که یه پاش لب گور بود اصلا ابدا ناروتو به لوفی نمیرسه تو اول برو اسم لوفی رو درست بنویس نه لافی

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    لوفی قراره از گوکو و سایتاما قوی تر شه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چی میگی گوکو توی حالت جدیدش تبدیل شد به قوی ترین شخصیت تاریخ تمام انیمه و مانگا ها یعنی حتی از خدایانی مثل زنو یا فرشته هایی مثل وینس قوی تر شد لوفی خودشو بکشه حریف حالت غریزه ماورایی گوکو نمیشه بعدشم کجایی سایتاما هم تقریبا به طور کامل آسیب ناپذیره تو سایتاما vs گاد سایتاما در برابر موج انفجاری که کل دنیا رو نابود کرد دوم آورد و فقط با یه مشت رشته زمان و مکان رو پاره کرد
    سرعت لوفی بی نهایته؟؟😐😐😐😐 هم ناروتو هم سایتاما هم گوکو از لوفی سریع ترن لوفی نه برای ناروتو نه سایتاما نه گوکو هیچی نیست

    پاسخ

   • امیر در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    توام اول یاد بگیر اون اسمش سایتاما نه مرد تک مشتی بعد بیا دربارش نظر بده

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    لوفی چجوری می خواد گوکو رو شکست بده سا سایتاما رو سایتاما می تونه با یه مشت کل دنیای وان پیسو محو کنه و همین طور گوکو
    اگه لوفی این قدرتا رو داره ناروتو هم ولی جتسو ی مختلف داره فقط راسنگان ده ها نوع رو ناروتو داره یا بدل سایه ای
    تو اصلا ناروتو ندیدی ناروتو تو جنگ اخرش باساسوکه چنان راسن شوریکنای علیه تیغهی ایندرا ی ساسوکه زد که کل دره ی نهایی رو با خاک یکسان کرد اگه فقط یکی از اون راسن شوریکنا به لوفی برخورد کنه حتی خاکسترشم نمی مونه
    ایشیکی می تونست کل رمینو نابود کنه ولی ناروتو با قدرت جدیدش اشیکی رو شکست داد و با این قدرت فقط با یه دست زدن به لوفی می تونه راحت بکشتش
    ببسن می دونم لوفی واقعا قویه ولی از ناروتو ضعیف تره
    این رتبه بندیه صحیحه از نظر من
    ۱ . سایتاما
    ۲ . گوکو
    ۳ . ناروتو
    ۴ . لوفی

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به Ace

    اسفند 4, 1399

    توام معلومه ناروتو و وان پانچ من ندیدی و قدرتای سایتاما و ناروتو رو نمی دونی من قبول دارم لوعی خیلی قدرتمنده ولی حریف ناروتو نمیشه تو انفجاری که تو جنگ ناروتو و ساسوکه تو دره ی نهایی بر اثر راسنشوریکنای ناروتو و تیغه ی ایندرای ساسوکه به وجود اومد رو دیدی ؟ تو وان پیس ا۱لا همچین انفجاری وجود داشته ؟ منم وان پیس ندیدم ولی می دونپ لوفی قدرتمنده
    اون کایدوییم که میگی تو دنیای ناروتو ته تهش ماداراعه و اون قدر قوی نیست
    لوفی ون قدرتا رو داره ناروتو هم کلی جوتسو داره تو داری میگی لوفی تو دنده چهار که قوی ترین حالت فعلیشه می تونه یه کواو پودر کنه ولی ناروتو با قدتای کوراما تو ساگا مود می تونه با ۵۰ درصد قدرتش چند تا کوهو پودر کنه ولی با این حال از گوکو و سایتاما ضعیف تره تو داری خدایی مثل گوکو و بی محدودیتی مثل سایتاما رو با لوفی مقایسه می کنی و میگی قراره ازشون قوی تر شه ؟ تو نه ان پانچ من دیدی نه دراگون بال نه ناروتو خودم نمیگم همرو دیدم ولی قدرتشونو می دونم من وان پیس و دراگون بال ندیدم ولی قدرتشونو درک می کنم و می دونم لوفی از ناروتو ضعیف تره
    این رتبه بندیه صحیحه از نظر من البته هر کی نظری داره
    ۱ . گوکو و سایتاما
    ۲ . ناروتو
    ۳ . لوفی

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     اسفند 12, 1399

     موب توی حالت بی نهایت میزان کمی از سایتاما و گوکو ضعیف تره و ناروتو رو به دیدار خالقش میفرسته میفرسته

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 13, 1399

      اره چند وقتیه تازه انیمشو دیدم از این به بعد اون رو تو جایکگاه دوم قرار میدیم چون گوکو و سایتاما برابرن و رتبه ی ۱ میشن ماب یکم ازشون ضعیف تره رتبه ی ۲ میشه و ناروتو رتبه ی ۳ و لوفی رتبه ی ۴
      ۱.گوکو و سایتاما
      ۲.ماب
      ۳.ناروتو
      ۴.لوفی
      ۵.ایچیگو

      پاسخ

 35. کانکی

  دی 6, 1399

  هممم چرا اسکانور یکی از ۱۰ شخصیت قدرتمند انیمه ای تو لیست نیست

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کانکی

   دی 6, 1399

   کی هست ؟

   پاسخ

   • نوید در پاسخ به رهام

    دی 14, 1399

    تو هفت گناه کبیرس گناه شبر

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نوید

     دی 14, 1399

     ببین بان که کلا هیچی نیست اونیکی که دیگه هیچی از بان که قوی تر نیست ؟ پس حرف بیخود نزنید بان که جاودانیت رو هم میشه کشت اون که دیگه هیچی

     پاسخ

     • sda در پاسخ به رهام

      دی 15, 1399

      اسکانور و ملیوداس از بان خیلی قویترن
      شاید ناروتو نتونه بان رو شکست بده بخواطر جاودان بودنش ولی بان نمیتونه ناروتو رو شکست بده

      پاسخ

  • sds در پاسخ به کانکی

   دی 15, 1399

   خیلی شخصیت ها هستن که از ناروتو قویترن که بیشترشون تو این لیست نیستن
   کسایی که تو دراگون بال هستن رو میشه تو این لیست قرار داد چون سطح قدرت تو اون انیمه با ناروتو متفاوته

   پاسخ

 36. کاگویا

  دی 5, 1399

  کسی که این مطلب رو نوشته بدونه اگه قرار باشه نارتو به تنهایی بتونه یک تایتان رو شکست بده میتونم به جرعت بگم با تصویر سایه های بینهایت پدر هرچی تایتانه رو در میاره ۲ مرد تک مشتی از نزیدیک شاید توانایی شکست نارتو رو داشته باشه اما از دور نارتو به راحتی برنده نبرده تو یه نامردی کردی نویسنده محترم منم روت فن میزنم کاگویا اوتسوتسوکی میارم داخل ایشکی اوتسوتسوکی رو هم میرام داخل ساسکه و دانای شش طریقت رو میرام داخل مادارا و هوکاگه اول و کاکاشی رو میارم داخل درخت الاهی و بیجو ها رو میرام داخل اکاتسوکی و کارا رو هم میادم داخل خوب کاگویا قوی ترین فرد دنیای نارتوعه و فقط مهر نفرین کیهانی توانایی شکستش رو داره چاکرای کاگویا معادل ۱۰ میلیارد چاکراس که به راحتی توانایی شکست همرو داره و چون فنا ناپذیره نمیشه کشتش و در چند لحظه میتونه ارتش تایتان رو در حالت کاملش توی دنیای مذاب ذوب کنه و چون نمیره به راحتی میتونه دفتر مرگ و صاحبش رو به داخل تسوکیومی ابدی ببره و هرچی چاکرا داره بگیره تا حالا بریم سراغ الوکارد کاگویا با ارتش زنتسوش ارتش الوکارد رو خورد میکنه و بعدش هم خود الو کارد با نور تسوکیومی ابدی به فنا میره حالا ماب اگه کاگویا ماب رو به بعد یخبندان ببره چون اون بعد مال کاگویاس به راحتی تیغه های یخی ماب رو نابود میکنه لوفی هم که به راحتی وارد گنجوتسو میشه وقبل از اینکه تبدیل شه از بین رفته دیگه بسه کاگویا پدر خیلی هارو در اورد بریم سراغ کاکاشی یوگی او اگه تو بازی نباشه مثل بره تنهاست کاکاشی میتونه به راحتی با اتش ابدی بسوزوندش تتسو هم بره واسه مادارا اگه تتسو توی حالت دانای شش طریقت با مادرا مبارزه کنه اولین چیز اینه که اون به راحتی وارد گنجوتسو میشه و دیگه حتی یاد هم نمیمونه و دیگه بقیه شخصیت هات هم در حد شخصیت های من نیست راستی بزار بهت بگم که وقتی الکی قضاوت کنی در واقع داری خودت رو خورد میکنی تو مبالغه ات زیاد بود وقتی یکجا ارتش میفرستی واسه نارتو منم یه ارتش نیرمند میارم که هرچی داری به فنا بره

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به کاگویا

   دی 8, 1399

   ببخشید ولی سایتاما وقتی نیرویی که میتونست منظومه شمسی و سیارات نزدیکش رو نابود کنه بهش برخورد کرد هیچیش نشد اونوقت تو میگی ناروتو شکستش میده😆😆
   بعدشم بین اینا فقط سایتاما گوکو و ماب میتونن ناروتو رو شکست بدن پس من بقیه رو حذف میکنم بعدشم با این لشکری که تو آوردی منم یه لشکر جدید میارم الان من میتونم چون هیفده نفر از لیست رو حساب نمیکنم تا هیفده نفر بیارم تو . تورنادو وحشت که بعد از سایتاما توی دنیای خودش از همه قوی تره و میتونه سیارات رو به حرکت دربیاره انفجار که سومین قهرمان قدرتمند توی دنیای خودشه لورد بوروس که میتونه بانیروی درونیش منظومه شمسی رو نابود کنه مانستر گارو که نسخه جهش یافته گارو و از لورد بوروس هم قوی تره و رهبر هیولا ها اوروچی ساما اینا از انیمه ی وان پانچ من بودن
   حالامیریم سر دراگون بال چون تو کاگویاوچند موجود آسمانی دیگرو آوردی تو من زنو رو میارم خدایان نابودی رو میارم فکر نکنم دیگه بتونی چیزی بگی.
   بعدشم سایتاما کسی که نامیرا بوده و میتونسته سریع بدنشو ترمیم کنه با استفاده از میزان کمی از قدرتش کشته اونوقت میگی ناروتو ازش قوی تره.

   پاسخ

   • نوید در پاسخ به امیر

    دی 14, 1399

    چرا همی چیزو قاتی میکنی داداش هر شخصیتی تو اینکه خودش خوبه چرا قیمه هایو میر یزید تو ماستا

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    باشه تو میگی سایتما میتونه نارتو رو شکست بده در برابر کاگویا حرفش چیه

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    لشکری که تو اوردی در برابر قبلیه اوتسوتسکی با اون همه درخت کوچیک بزرگ دوم نمیاره

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    به جز انتقادی که ازت کردم باید بگم که اشتباه کردی اشتباه شما این بود که من اومدم برای نارتو کمک بیارمکه تنها نباشه که نامردیه بعد تو میای یه ارتش جمع میکنی که ارتش منو شکست بده واقعا که خخخ اخرشم نشد ۲ اینکه سایتما هیچ وقت مبارزه الکی با یه شخصیت مثبت نمیکنه

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به کاگویا

   دی 10, 1399

   درظمن توی نظر سنجی ها گفته شده که گوکو از کاگویا قوی تره بعدشم گفته شده قدرت سایتاما محدودیتی نداره و از میزان خیلی کمی از قدرتش استفاده میکنه و توی همین سطح اختلاف خیلی کمی با گوکو داره پس اگه تمام قدرتشو استفاده کنه از گوکو هم قوی تر میشه حالا خانوم دزد میوه درخت(کاگویا)رو گوکو شکست میده آکاتسوکی رو هم سایتاما نابود میکنه دانای شش طریقت از کاگویا هم ضعیف تره پس گوکو نابودش میکنه زنو موموشیکی رو سایتاما هوکاگه اول مادارا و کاکاشی رو سایتاما نابود میکنه ایشیکی اوتسوکی هم با خدایان نابودی بقیشون رو هم تورنادو بایه کارا رو هم تورنادو با یه شهاب سنگ نابود میکنه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 10, 1399

    بچه ها این چه وعظشه زنو کی😂😂 اره ناروتو از اون یارو قوی تره😑😑راستی کی گفته دانای شش تریقت از کاگویا ضعیف تره اون می تونه دنیارو نابود کنه و دوباره بسازه این چه حرفیه نمی خوام این این کسایی که فقط ناروتو رو دیدن حرف بزنم ولی این حقیقته

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     دی 10, 1399

     نمیدونی زنو کیه لابد اسم خودتم گذاشتی اوتاکو
     زنو قوی ترین شخصیت دراگون بال و تمام تاریخ انیمه هاس که میتونه بدون هیچ حرکتی کل شخیت ها و خدایان انیمه ناروتو رو از هستی پاک میکنه
     کاگویا پشمشم نمیشه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      دی 12, 1399

      نه داداشم من ۲۰ ۲۵ تا انیمه دیدم که دراگون بال جزوشون نبوده ناراحت نشو خوب نمیشناختمش من یه اوتاکوی تازه کارم

      پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    ببخشید کی خانوم دزده میوه الهیه درخت میراث اب اجدادیشه تازه ریسس خود قبیله خواست که کاگویا مسولیت اونجا رو به عهده بگیره نگهبان درخت بوده چه چرتی داری میبافی کوگو خودشو هم بکشه نمیتونه سایتما رو هم برای تو یکی میزارم برا قبلیه اوتسوتسکی اگه سایتما بخواد با اون همه درخت الهی و نگهاباناش در بیفته گرد میشه

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به کاگویا

     بهمن 11, 1399

     چی میگی اوتسوتسوکی در برابر خدایان نابودی هم دوم نمیارن چه برسه دربرابر زنو کاگویا هم فوق فوقش با بیرس(یکی از خدایان نابودی)برابر باشه(که نیست و از اون هم ضعیف تره)زنو موقعی ناراحت شد تو یه ثانیه شیش تا دنیا رو نابود کرد
     درظمن توی مانگای سایتاماvsگاد سایتاما مقابل خدایان دنیای خودش قرار گرفت و حتی اونا هم حریفش نشدن درظمن اگه میگی سایتاما هیچ وقت با ی شخصیت مثبت الکی مبارزه نمیکنه پس چرا کاگویا یا ایشیکی و موموشیکی باید به ناروتو کمک کنن؟؟

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به امیر

      بهمن 12, 1399

      اشتباه شد حواسم نبود کاگویا با بیرس برابر نیست بیرس خیلی قوی تره مگه رییس قبیله با بیرس برابر باشه شایدم رییس قبیله اوتسوتسوکی یه کوچولو از بیرس قوی تر باشه

      پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    باید بهت بگم که همون خانم دزد میوه درخت اولا مسول درخت بود دوما گوکو هیچ کاری نمیتونه بکنه

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به کاگویا

     بهمن 12, 1399

     من یه دو سه سال بود مانگای دراگون بال نخونده بودم که گفتم زنو ساما قوی ترینه
     مانگا های جدید رو خوندم فهمیدم zeno final form(تقریباًخود زنو هستش)و گوکو و ویجاتو توی حالت (ssjr) (اگه اسم کامل این حالت رو بگم خیلی طولانی میشه) از زنو ساما قوی تر شدن پس چون گوکو از زنو قوی تره پس کاگویا براش هیچی نیست
     سایتاما هم توی رده بندی قدرتمند ترین ها رتبش هفت هشت تا از رتبه ی کاگویا بالا تره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      بهمن 14, 1399

      داداشم سایتاما حتی از قدرت کامل خودشم استفاده نکرده و اینقدر قویه وقتی قدرت کامل خودشو ازاد کنه حتی تو مانگای سایتاما وی اس گاد تونست با خدا برابری کنه پس گوکو هیچی مقابلش نیست
      در ضمن ما خدایانو در نظر نمی گیریم شخصیت هارو در نظر می گیریم
      سایتاما
      گوکو
      ناروتو
      لوفی
      اینا قوی ترین ها ان

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به رهام

       بهمن 15, 1399

       من میگم گوکو و ویجاتو از زنو هم قوی تر شدن الان دیگه گوکو قوی تره اما شاید سایتاما یه تغیر حالتی چیزی پیدا کنه و شاید از گوکو قوی تر شه

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به امیر

        بهمن 15, 1399

        اره زنو از والای همگان قویتر هست 😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به Maker

         بهمن 16, 1399

         حاجی اون قادر مطلقه تو یه خدا رو داری با یه الاهه مقایسه می کنی 🤣🤣

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به رهام

          بهمن 16, 1399

          من نگفتم اون کاربر گل گفت

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           بهمن 18, 1399

           والا من ندیدم کسی بنویسه زنو از والای همگان قوی تره
           ولی حالا ولش کن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           بهمن 18, 1399

           من شما رو یادمه تو سایتای مرتبط به کمیک نظر میدید
           یادمه با کاربر عباس سر اینکه والای همگان قوی تره یا پرزنس بحث می کردید 😁 اخرشو نخوندم چی شد
           فکر نمی کردم انیمه ببینید

           راستی اقا امیر شما هم تو اون سایت بودید چون یه امیر تو اون سایت بود که می گفت زنو با پرزنس برابره😑

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           بهمن 19, 1399

           پرزنس و والای همگان قادر مطلقن و غیر قابل کشتنن اونا مولتیورس درست می کنن و فقط با نگاه کردن به یه چیز می تونن مولتیورسشونو پاک کنن ولی زنو این قدرتو داره ؟ زنو رو نمیشه کشت ؟ اقا چرا دروغ بگم من دراگون بال ندیدم ولی می دونم گوکو و انیمش خیلی
           قدرتمندن
           پرزنس و والای همگان موجوداتی خلق کردن که می تونن خودشون مولتیورس هارو نابود کنن
           مثلا رون کینگ ثور که یه خداست و یا سوپرمن پرایم وان میلیون
           راستی من کمیکم نمی خونم ولی یه کوچولو شخصیت هاشو می شناسم و قدرتاشونو می دونم اینو میگم که یهو سوال پرسیدید بلد نبودم بهم نگید دروغ گو

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 20, 1399

           زنو نامیراس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیر

           بهمن 20, 1399

           واوووو عجب فاکتور مهمی داره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           بهمن 21, 1399

           😂😂😂

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به Maker

           بهمن 22, 1399

           توی حالت اومگا فینال فارم توانایی داره هر کاری رو انجام بده و قدرتش کاملا نامحدوده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیر

           بهمن 22, 1399

           پرزنس هم پلات داره

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           خب پرزنس از والای همگان قوی تره هر کس
           این رو قبول نداره باید بگم دیگه همجا توی همه ی سایتا گفته شده پرزنس قوی تره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به A.g

           بهمن 22, 1399

           پرزنس از والای همگان به دلیل پلات بینهایت قویتر هست

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به A.g

           بهمن 22, 1399

           اینو می دونم من گفتم پرزنس و والای همگان از زنو قویترن

           پاسخ

         • امیر در پاسخ به رهام

          بهمن 18, 1399

          کی گفته زنو الهه ست زنو شاه خدایانه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 28, 1399

           پرزنس قادر مطلقه هر چی از قدرتاش بگیم کمه هیچ موجود زنده ای در تمام تاریخ انیمه و کامیک نیومده که بتونه پرزنسو شکست بده حتی والای همگان اون می تونه با نصف قدرتش زنو رو شکست بده

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           رایتر با یه تایپ پرزنس رو شکست میده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به A.g

           بهمن 29, 1399

           رایتر کیه ؟ 😭من میگم پرزنس الاهه بعد تو میگی رایتر که نمیشناسمش با یه تایپ پرزنسو شکست میده تو دیگه کی هستی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           بسیار هم درست میگه رایتر با یک تایپ کل جهان های کامیک رو نابود می‌کنه

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           رایتر توی دنیای دی سی تجسم نوسندس و یه کامپیوتر داره که هرچی توش بزنه واقعیت میشه و اگه بزنه پرزنس متلاشی شه واقعا پرزنس نابود میشه قوی تر از رایتر وجود نداره

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           رایتر نویسنده کمیک های دیسی و قویترین فرد تاریخ کمیک تو کامپیوترش هرچی تایپ کنه تو کمیک اتفاق میفته رایتر قدرتمندترین شخصیت هست بعد پرایمال مانیتور که نماد کاغذ کمیکه و پرژنس خلق کرده بعد پرژنس فقط خواستم شمارو راهنمایی کنم همین

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           بهمن 30, 1399

           اهان ببخشید اسمشو نشناختم شنیدم از پرزنسم این دوتا قوی ترن

           پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        بهمن 16, 1399

        سایتاما قوی تر نمیشه قویتر هست
        من دارم میگم تو مانگای سایتاما وی اس گاد با خدا برابری می کرد و زدن بافت زمان و مکانو پاره کردن و دنیا کلا نابود کردن بعد تو میگی شاید قوی تر شه

        پاسخ

      • امیر در پاسخ به رهام

       بهمن 15, 1399

       گوکو هم یه خداست

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        بهمن 20, 1399

        قابلیت ساختن یه مولتیورسو داره یا فقط با نگاه کردن بهش می توته نابودش کنه ؟

        پاسخ

        • امیر در پاسخ به رهام

         بهمن 20, 1399

         منظورم سایتاماس سایتاما به هیچ عنوان حریف گوکو یا زنو نمیشه

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          بهمن 21, 1399

          الان نمیشه ولی وقتی قدرت کامل خودشو نشون بده قویتر میشه

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 21, 1399

           ای بابا سایتاما قدرت کاملش فوق فوق فوقش صد برابر این باشه که باهاش به هیچ عنوان حریف گوکو نمیشه شما دراگون بالو ندیدی مانگاهاشم نخوندی نمیدونی گوکو چقدر قویه اما من تک تک قسمتای هم وان پانچ من هم دراگون بال رو دیدم مانگا هاشون رو هم خوندم و میگم قدرت سایتاما یک هزارم زنو نمیشه پس از گوکو خیلی ضعیف تره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 22, 1399

           😑 تبغ چیزایی که شنیدم گوکو تو مانگا های جدید دراگون بال از زنو قوی تر شده ولی بازم از نظر من سایتاما از گوکو قویتره حالا شما هم این نظرتونه که گوکو قویتره من به نظرتون احترام می ذارم

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           قدرتش فقط از حالت عادی زنو بیشتر شده و قدرت سایتاما به همونم نمیرسه درظمن سایتاما تو مانگای vsگاد گاملا جدی شد که در هر صورت قدرتش یک حتی اون موقع هم یک هزارم حالت عادی زنو نشد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 24, 1399

           چه خبره داداشم پیاده شو باهم بریم یک هزارم ؟
           سایتاما با خدای دنیای خودش جنگید و باهاش برابری کرد و باهم زدن کله دنیارو ترکوندن بعد تو میگی یک هزارم ؟😐
           هر دنیایی یه پروردگاری داره که خلقش کرده باشه دیگه
           گوکو از اون پروردگار که قوی تر نیست ولی سایتاما با پروردگار خودش برابره !!! پس یعنی خودشم یه خداست تقریبا
           من میگم سایتاما از گوکو قویتره
           سایتاما
           گوکو
           ناروتو
           لوفی
           قویترین شخصیت ها اینا هستن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           اون خدای دنیای سایتاما به هیچ عنوان جزع صد شخصیت قدرتمند دراگون بال هم قرار نمیگیره اونوقت با زنو یا گوکو مقایسش میکنی اول برو کل مانگا های دراگون بال رو بخون بعد مقایسشون کن
           اگه به شکست دادن خدای دنیای خودشونه ایشیکی از کاگویا قوی تر بود و ناروتو و ساسکه الان از ایشیکی هم قوی ترن پس یعنی از همه قوی ترن
           منطق شما اینه دقیقا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 25, 1399

           ایشیکی از رعیس قبیله خبلی ضعیف تره و هنوز ما رعیس قبیلرو ندیدیم در ضمن ناروتو و ساسوکه درسته که می تونن تو انیمه ی خودشو الاهه هارو شکست بدن ولی خودشون الاهه نیستن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           میخوای صد تا شخصیت از دراگون بال بیارم که از همه ی اینا غیر از گوکو قوی ترن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 25, 1399

           این نظر شماست که گوکو قویتره ولی از نظر من سایتاما از گوکو قوی تره هر کسی نظری داره

           پاسخ

          • رضا در پاسخ به رهام

           بهمن 28, 1399

           داداش خوبی حالت خوبه واسه قویتر بودن که نظری نمیتونیم بگیم مثل این میمونه که بگی بوگاتی سریع تره یا پراید همه میگن بوگاتی بعد یکی میگن از نظر من پراید سریعتره مسخرس حرفت قبول دارم حرفت که سایتاما خیلی نیروش ولی ببین قویترین دشمنی که سایتاما باهاش جنگید از اوج نیروش استفاده کرد یعنی از قویترین و اخرین نیروش در حد نابودی زمین ولی اگه دراگون بال سوپر دیده باشی بیروس با یه انگشت زدن زد نصف یه سیاره از بین برد بعدش جلوترش اونجا که داشت غذا میخورد یهو غذا تند بود قاطی کرد زد همه ی سیاره هایی که دورش بودن نابود کرد بعد ویس فرشته ای که باهاش بود با یه فن ساده زد تو گردنش بیهوشش کرد حالا تو بیروس با اون ویلین تو وان پانچ من مقایسه کن فکر کنم اسمش بوروس بود ویلین تو وان پانچ من تو نیروهاشون مقایسه کن اون با قویترین نیروش میتونست زمین بترکونه اون با ساده ترین حالت

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رضا

           بهمن 29, 1399

           اون حدا فقط یکی از خدایان معمولی وان پانچ من بود در واقع خدای متعال دنیای وان پانچ من قراره بعدا با سایتاما مبارزه کنه و قدرت سایتاما هم فقط در حد نابودی یه سیاره نیست سایتاما با استفاده از حد اکثر ۷۰ درصد قدرتش اون خدای معمولی رو نابود کرد و با همن هفتاد درصد تونستکلی سیاررو از بین ببره و حتی زخمیم نشه
           منم حرف شما رو قبول دارم که گوکو واقعا قدرتمنده و همچین قدرتی داره ولی از نظر من سایتاما از گوکو قوی تره و با یه مبارزه ی سخت و نفسگیر و طولانی می تونه گوکو رو شکست بده دقت کن . سخت و نفسگیر و طولانی پس فقط کمی از گوکو قوی تره

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           چرا اتفاقا هم گوکو هم کلی از خدایان و فرشتگان دنیاش نسبت به اون خدا خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی برتری دارن درظمن اون مانگای سایتاماvsگاد حتی رسمی هم نبود

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           گوکو کلا یه خداست
           خدای دنیای سایتاما برای گوکو و خیلیای دیگه یه مگسه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 25, 1399

           باشه اقا اصلا سایتاما کیسه بوکس ول کن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 28, 1399

           توی حالت عادی همون کیسه بوکسه اما توی قوی ترین حالتش که توی یه مانگای غیر رسمی دیدم میتونه هریف فوق العاده سختی برای گوکو باشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 29, 1399

           مانگای سایتاما وی اس گاد رسمیه و اون خدایی که با سایتاما جنگید فقط یکی از هزاران خدای دنیاش بود خدا اصلیه هنوز نیومده ولی وقتی بیاد با سایتاما می جنگه و به احتمل ۵۰ درصد می زنن نصف دنیارو نابود می کنن
           حتی خود خدای اصلی دنیای وان پانچ من از سایتاما می ترسه و از قدرتش وحشت داره
           ولی گوکو از سایتاما قوی تر نیست و فقط کمی ازش ضعیف تره و حریف خیلی قدری برای سایتاماعه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           اولا مانگای رسمی نیست بعدشم تو هنوز یه تازه کاری باید مثل من تمام مانگا های دراگون بال رو بخونی تا بفهمی که شخصیت های دراگون بال چه قدرتی دارن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 30, 1399

           رسمیه
           من دارم گوکو رو با سایتاما مقایسه می کنم نه شخصیتای دیگرو
           درسته من تازه کارم . ولی فرق بین این دو نفرو از سطح قدرت درک می کنم گوکو و سایتاما خیلی قدرتمندن و گوکو حداکثر ۲ درصد از سایتاما ضعیف تره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 30, 1399

           اقا ما تا ابد هم بخوتیم بحث کنیم به جایی نمی رسیم من یه پیشنهادی دارم
           بیا گوکو و سایتاما رو با هم برابر بدونیم و به این بحث خاتمه بدی نظر شما چیه ؟

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 30, 1399

           خوب اگه قوی ترین حالتاشون رو حساب کنیم برابرن و شاید فقط دو نفر ازشون قوی تر وجود داشته باشه

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به امیر

           بهمن 30, 1399

           آقا امیر اون مانگا رسمی بود کلا سه تا مانگا هستن یکی اولیه دومیه بهش میگن وب کمیک که کمکم به مانگا اصلی اضافه میشه گاد وی اس سایتاما هم ادامه وب کمیکه که این طرح اولیهشه بعدا دوباره کشیده میشه و به مانگا اصلی اضافه میشه البته فکر کنم تا ۱۰۰ چپتر دیگه اضافه نشه چون هنوز به آرک گارو هم نرسیدن پس اون حالت سایتاما نیست خود سایتاما است که حالا میخواد با گاد کاملا جدی بجنگه و بگم تو قویترین حالت گوکو و جدی شدن سایتاما احتمالا مساوی باشن یا اصلا با هم مبارزه نکن چون هردو آدم خوبه هستن بیاین این بحثو تموم کنیم مساوی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           اسفند 1, 1399

           دقیقا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 1, 1399

           پس قبول می کنید ؟

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 1, 1399

           من هم مانگای رسمی میخونم هم غیر رسمی من به دلیل این که غیر رسمی زیاد میخونم چند تا حالت دیگه هم از سایتاما میشناسم که از حالت عادیش قوی ترن من کلا غیر از حالت عادی سایتاما فقط سه تا حالت دیگشو میشناسم بعضی از مانگاها رو پوسترشون نشون میدن اون حالت سایتاما چه شکلی (به صورت رنگی چون خود مانگا سیاه و سفیده)یه حالتش لباسش حلت بنفش مانند داره حالت بعدی لباسش طلایی و موقعی بخواد مشت بزنه دورش رعد و برق طلایی پدیدار میشه و حالت آخر لباسش کامل قرمزه غیر از دستکشاش و شنلش که سیاهن و روی لباسش یه چیزایی شبیه ستاره هست و قدرتش تقریبا بی نهایته یا شایدم کامل بینهایت باشه که قدرتش با قوی ترین حالت گوکو برابری میکنه
           اما جفتشونم متحد شن به اضافه ی قوی ترین حالت ویجاتو به اضافه ی قوی ترین حالت قوی ترین حالت grandpriest حریف حالت فینال فارم عادی زنو هم نمیشن که بعد از حالت عادیش ضعیف ترین حالتشه چه برسه به حالت اومگا فینال فارم زنو

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 2, 1399

           من اون مانگا یی که شما میگی نخوندم و اون مانگا به احتمل زیاد غیر رسمیه و مانگای سایتاما وی تس گاد نیست سایتاما هیچ حالت دیگه ای نداره و خو عادیشه که خیلی خیلی قویتر از حالت معمولیشه و با تمام قدرت گوکو برابری می کنه
           اون مانگایی که شما میگی سایتاما وی اس گاد نیست چون سایتاما وی اس گاد رسمیه و داستانی که داره مال بعد از ارک گارو و هیولاهاست و اینده ی داستانه
           گوکو تو مانگا های جدید به گفته ی خودتون از حالت عادیه زنو قوی تر شد پس اگه بخوایم سایتاما و گوکو رو با هم در مقابله زنو قرار بدیم هر دوشون با تمام قدرت
           زنو حداقل باید از ۵۰ درصد قدرتش استفاده کنه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 2, 1399

           خودمم گفتم غیر رسمیه و vs گاد نیست توی اون حالت با گوکو برابره و از زنو وقتی که زنو تو حالت عادی باشه قوی تره
           اما انگشت فینال فارم نمیشه و توی حالت عادی درحد حالت عادی بیرسه
           حالتایی که دارن همه جوره حساب میشه چه توی مانگای رسمی بوده باشه چه توی مانگای غیر رسمی سایتاما توی حالت عادی با قوی ترین خدای دنیای خودش برابره

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به امیر

           اسفند 3, 1399

           ولی به نظرم زنو هنوزم از هردو قویترهفقط نظر شخصی دادم

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به ایران

           اسفند 3, 1399

           الان حوصله ندارم درباره قدرت کارکترا توضیح بدم چون بخوام درباره میزان قدرت کارکترایی مثل زنو سایتاما گوکو ویجاتو یا گرند پریست توضیح بدم خودش هفت خوان رستمه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 3, 1399

           😂دقیقا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           اسفند 3, 1399

           اینو همه قبول دارن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 3, 1399

           متوجه شدم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 5, 1399

           اگه هر دو نفرشون از تمام قدرتشون اسنفاده کنن لیه زنو دیگه به نظرت نباید زنو حداعقل از ۶۰ درصد قدرتش استفاده کنه ؟ من که میگم چرا باید استفاده کنه چون سایتاما و گوکو هر کدوم به تنهایی می تونن یه دنیا رو نابود کنن و زنو هپ راحت این کارو انجام میده و می تونه با نصف قدرتش در لحظه ۱۰ تا دنیا رو نابود کنه پس حداعقل اگه ۶۰ نباشه دیگه ۵۹ درصدو باید استفاده کنه
           نظر شما چیه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 11, 1399

           توضیح دادم که همه اونا با قوی ترین حالت با هم برابرن و از هم قوی تر نیستن اما نمیدونم با اینکه با هم برابرن چرا هنوزم این سگ از زنو میترسن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 11, 1399

           چون زنو خداست گوکو هم خداست ولی زنو شاه خدایانه پس یعنی الاهه سایتاما بی محدودیت گوکو خدا هنوز به زنو نمی رسن 😂 این دوتا با هم می تونن یه مولتیورس رو نابود کنن ولی هنوزم از زنو ضعیف ترن اخه چرا ک واقعا چرا

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 12, 1399

           اینا تو قوی ترین حالتشون قادر مطلقا زنو هم توی حالت اومگا فینال فارم و اینفیتی فینال فارم قادر مطلقه
           گفتم که باهم برابرن نمیشه مقایسشون کرد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 13, 1399

           ولی از نظر من زنو هنوزم از هردوتاشون قوی تره و فقط شاید یه کم مثلا اگه درصدی حصاب کنیم ۸ یا ۹ درصد

           پاسخ

  • Ace در پاسخ به کاگویا

   بهمن 18, 1399

   لوفی میره تو گنجوتسو؟ اینقدر لوفی رو ضعیف فرض نکنین اول وان پیس رو ببینین بعد حرف بزنین حتی اگه لوفی به احتمال کم گرفتار گنجوتسو شه چون قبل اینکه طرف جوتسو بزنه با دنده دو کارش ساخته هست حتی لازم نیست از دنده چهار استفاده کنه اگه هم رفت شما فراموش کردیییییییدددددددد که لوفی دوستان قوی داره که همیشه پشتشنننننننننننن و ازش حمایت میکننننننن

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    خوب ناروتو هم کلی دوست قدرتمند دارن که همیشه هواشو دارن و بهش کمک می کنن

    پاسخ

 37. ساکورا

  آذر 29, 1399

  کسی که اینو نوشتی دقیقا مشکلت با ناروتو چیه😒این شخصیت ها همشون توی انیمه خودشون بهترین هستن مثلا ارن چجوری می خواد بره تو ناروتو باهاش بجنگه😠و ناروتو قدرتش رو با تلاش خودش به دست اورده نه مثل بعضی ها از توی لپ لپ😤و ناروتو قدرت تمام بیجو ها و چاکرای هوگومورو رو داره و مثلا می تونه دفتر چه مرگ همون لایت رو به تکه های مولکولی و نامساوی تقسیم کنه😤😤😤 کلا ناروتو رو دوست نداری لازم نیست بقیه رو حرص بدی😒😒😒😒😒😒😠😠😡🤬🤬🤬🤬

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ساکورا

   دی 6, 1399

   دیگه نامردی نکن
   گوکو و سایتاما ازش قوی ترند حالا می گیم ماب هم ازش قوی تره و با اینکه از این حرف خوشم نمیاد ولی لوفی و ایچیگو هم باهاش برابرند

   پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به ساکورا

   دی 9, 1399

   انگارمسل منی چون من هم عاشق ناروتو هستم
   ببین فری تیل رو دانلود کن عاشقش میشه

   پاسخ

  • Ace در پاسخ به ساکورا

   بهمن 18, 1399

   عزیز من ناروتو قدرتش رو از لپ لپ هیولاش گرفته خودش به تنهایی نمیتونست یه راسنگان بزنه هی میگفت روباه احمق بهم چاکرا بده بعد تو میگی قدرت خودشه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    کوراما یه بخشی از ناروتوعه اگه اونجوری باشه پس لوفس هم نباید میوه ی گومو گومو شو داشته باشه

    پاسخ

 38. sda

  آذر 28, 1399

  مقایسه شخصیت ها به نظرم کمی مسخرس چون تو هر انیمه قدرتا منشأ اونا و حداکثر قدرت متفاوته و اینکه هدف مقاله بیشتر کوبیدن ناروتو بوده . فقط سایتاما با گوکو با یکی دو نفر دیگه هستن که صد در صد میتونن ناروتو رو شکست بدن و بقیه در حد خود ناروتو یا پایین تر هستن

  پاسخ

 39. lighting

  آذر 28, 1399

  اصلا نمیشه قبول کرد که ارن یگر بتونه ناروتو رو شکست بده چون همون قدر که ارن میتونه همه تایتان هارو به سلطه خودش دربیاره همون اندازه هم ناروتو میتونه کاگه بونشین بزنه و چاکراشو به یه اندازه به همه بونشین هاش مساوی تقسیم کنه ناروتو میتونه بیشتر از هزار تا کاگه بونشین درست میکنه هر طور بخوایم نگاه کنیم ارن به هیچ وجه حریف ناروتو نمیشه داداش

  پاسخ

 40. محمد

  آذر 24, 1399

  اولا ناروتو(راسنگان)(راسنگان بزرگ)(راسن شوریکن)(بمب هیولای دم دار داره)بعدش اونایی که میگن ناروتو به گلوله بخوره میمیره چاکرای هیولای نه دم اصلا نمیزاره گلوله به ناروتو نزدیک بشه راستی ناروتو سریع ترین شخصیته و شما هم به جای اینکه ارن رو بزارین میومدین یهو کانکی که از ارن قویتره رو میزاشتین به نظر من ناروتو قوی ترین هستش راستی ناروتو چشم های دانای بزرگ رو داره در ضمن ناروتو وقتی زخمی بشه سریع خودشو درمان میکنه.

  پاسخ

  • دوست دارم ناروتو در پاسخ به محمد

   آذر 28, 1399

   اره ناروتو بهترین

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد

   دی 6, 1399

   ارن که معلومه از ناروتو خیلی ضعیف تره ولی خداوکیلی کی گفته که کانکی از ارن قوی تره؟

   پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    مگه انیمه رو ندیدی😒کانکی حتی از کل قدرتش استفاده نکرد خیلی راحت میتونه ارن رو شکست یده

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Abbas

     دی 14, 1399

     والا دوبار انیمره دیدم ولی تو نظرسنجی ارن از کانکی قوی تره

     پاسخ

 41. mb

  آذر 18, 1399

  سلام
  این رتبه بندی بر چه اساسی هست؟
  مثلا بر اساس اینه که چه کسی میتونه زود تر ناروتو رو شکست بده؟
  اگه اینطور هست که سایتاما راحت تر از بقیه این کار رو انجام بده!

  پاسخ

 42. امیر

  آذر 17, 1399

  درظمن ماب هم میتونه شکستش بده

  پاسخ

 43. Olan

  آذر 7, 1399

  داداش شتاب دهنده در انیمه شتاب دهنده یادت رفته بابا بدبخت بیشتر از ۱۰۰۰۰۳۳۱نفر کشته و قدرتش واقعا باور نکردنی گلوله هم روش اصر نداره ولی اگه به ناروتو گلوله بزنی بای بای (منظورم میمیره)

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Olan

   آذر 18, 1399

   کی گفته اگه ناروتو رو با تیر بزنی میمیره🤔

   پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    باو تو بوروتو شمشیر ت شکم ناروتو بود 😂اینا میگن با گلوله میمره بعد ناروت از گلوله سریع تره و به راحتی میتونه جاخالیش بده

    پاسخ

 44. Vera

  آذر 5, 1399

  بعضی هاشون می تونن مثل وان پانچ و دراگون بال اما لوفی نمی تونه و بعد اگه ناروتو به لایت حمله کنه زنده نمی مونه اما اگه لایت مخفیانه اسم ناروتو رو بنویسه لایت برندست اما هنوز بخاطر روباه نه دم مطمعا نیستم اما بین ناروتو و ایچیگو ناروتو قوی تره اما بازم مبارزه سختی میشه

  پاسخ

 45. امیر علی

  آذر 4, 1399

  ناروتو با یک انگشت همه رو شکست میده زایه ها وان پیس کیه اون همه ی اون۲۰ نفرو با یک انگشت می کشه انگشت ناروتو هم نیست مثل این که داریم درباره استاد هوکاگه ناروتو اوزاماکی حرف میزنمیم
  اون (ناروتو اوزاماکی هست😡😡😡شما هقی ندارید که در باره ی ناروتو اوزا ماکی
  بد حرف بزنید😡😡😡😡😡😡😡

  پاسخ

  • ادم در پاسخ به امیر علی

   آذر 5, 1399

   عجب منطقی

   پاسخ

  • ادم در پاسخ به امیر علی

   آذر 5, 1399

   اول بگم که اصلا مسخرست قدرت شخصیتا رو با هم مقایسه کنی ولی بزار بگم که ۶ نفر از کسایی که نوشته بودی چرت بودن😐

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به امیر علی

   آذر 8, 1399

   من خودم ناروتو رو دیدم ولی به نظرم نمیتونه در برابر گوکو و سایتاما پیروز بشه سایتاما آسیب ناپذیر و گوکو میتونه با مشت هاش جهانو به لرزه در بیاره و برو قسمت اول وان پانچ من ببین به قدرتش پی میبری در مانگا سایتاما وی اس گاد تمام دنیا از بین میره و گاد سایتاما رو جایی میفرسته که همه چیز توش پودر میشه سایتاما حتی یه زخم هم بر نمی داره بعد جدی می شه سایتاما و گاد به هم مشت می زنند این مشت اونقدر قوی که تمام سیاره و ستاره ها از بین میروند و بافت زمان و مکان پاره میشه و سایتاما رو به ۱۵۰ میلیارد سال قبل میبره واین همه فقط از تأثیر یک مشت ولی بدون سایتاما هیچ وقت تو انیمه جدی نمیشه نمیشه بگی چون ناروتو هوکاگه است هیچکی حریفش نمیشه

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر علی

   آذر 14, 1399

   عجب منطقی کسانی که فقط ناروتو را دیدند نظر ندند بهتره

   پاسخ

  • EHSAN در پاسخ به امیر علی

   آذر 16, 1399

   داداش سایتاما از هر موجودی قوی تره ناروتو با ی مشتش میمره

   پاسخ

   • VICTOR در پاسخ به EHSAN

    آذر 24, 1399

    دقیقاا

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به EHSAN

    دی 5, 1399

    خخخ در برابر کاگویا اوتسوتسوکی چی

    پاسخ

    • ایلیا در پاسخ به کاگویا

     دی 10, 1399

     هم سایتاما تکی میتونه همشونو برنه یا گوکو

     پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به EHSAN

    دی 5, 1399

    راستی سایتاما و نارتو هردوش با تلاش زیاد نیروشون رو بدست اوردن و هردو تو یه جناح هستن

    پاسخ

  • عباس در پاسخ به امیر علی

   آذر 17, 1399

   با این آدمای متعصب نمیشه بحث کرد

   پاسخ

  • sda در پاسخ به امیر علی

   آذر 28, 1399

   بجز ناروتو انیمه دیگه ای دیدی بعد اینجوری حرف میزنی شماهایید که گند میزنید به چهره طرفداران ناروتو تعصب بزارید کنار

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر علی

   دی 6, 1399

   تو ام مثل چند سال پیش من فقت ناروتو می بینی مگه نه به خواطر همینه اینطوری حرف می زنی ولی باید قبول کنی کسانه مثل گوکو و سایتاما ازش قوی ترند

   پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    کوگو و سایتاما قویترین های انیمه هستن هممون انتظار قدرت اصلی سایتاما رو داریم که ببینیم

    پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    الان گند زدی با این مقایسه تو بعضی هاش مانگا رو اوردی تو بعضی ها نه قدرت جدید ناروتو فقط با خوردن ی انگشت باعث کاهش عمر طرف میشه بجز سایتاما و کوگو هیچ کس حرفیش نمیشه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Abbas

     دی 17, 1399

     شما الان با منی 🤔 من که چیزی نگفتم

     پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر علی

   بهمن 12, 1399

   خیلی نوبی

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    بهمن 14, 1399

    اولا درست صحبت کنید ما اینجا داریم موادبانه حرف می زنیم
    دوما..😂😂

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     بهمن 18, 1399

     منظورم اون نوب نیست منظورم تازه کاره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      بهمن 19, 1399

      اهان من اشتباه برداشت کردم😂 ببخشید

      پاسخ

 46. امیر

  آذر 3, 1399

  سایتاما و گوکو از تک تک اینا قوی ترن اونایی که انیمه دراگون بال یا وان پانچ منو ندیدید نگید ناروتو از همه قوی تره چون ناروتو به هیچ عنوان پشم این دوتا هم نمیشه
  بعدشم سایتاما تاحالا هیچ وقت تمام قدرتشو استفاده نکرده.

  پاسخ

  • امیر علی در پاسخ به امیر

   آذر 4, 1399

   ممنون از شما هق با شماست ناروتو همه رو می بره

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به امیر علی

    آذر 5, 1399

    ناروتو سومین شخصیت قدرت مند انیمه ای سایتاما دومی و گوکو قوی ترین البته اگه سایتما همه ی قدرتشو استفاده کنه شاید بتونه جایگاه قوی ترین رو بدست بیار.

    پاسخ

    • amin در پاسخ به امیر

     آذر 7, 1399

     برادر این سایتاماست گوکو با تمام قدرتش بزندش آخرش میبینی واسیده میگه سوکا بعد یه مشت میزنه گوکو کلا محو میشه

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به amin

      آذر 7, 1399

      قبول دارم درضمن من طرفدار سایتاما ام بعدسایتاما ناروتو رودوست دارم بعدش گوکورو

      پاسخ

     • shirzad در پاسخ به amin

      بهمن 25, 1399

      شما ها برید تو یوتیوب بزنید goku vs saitama میبینید اول سایتاما و گوکو چند دقیقه باهم می جنگند بعدش یک خلافکار بزرگ که اسمش goku black هستش اونی که تو انیمه گوکو هست نه یکم فرق داره بعدش یم نبرد بزرگ بین این سه راه میفته گوکو و سایتاما باهم با گوکو بلک میجنگن اول سایتاما کل قدرتش رو ازاد میکنه که به قول شما ها میگین او محو میکنه اینقدر گوکو بلک رو میزنه که اخر سایتاما خود به خود قدرتش تحلیل میره ولی گوکو بلک هیچیش نمیشه اما بعد گوکو در اخر به یک قدرتی دست پیدا میکنه که حتی از حالت ultar یا همان mui doku هم قویتره بعد همه شخصیت های دیگه مثل ناروتو ساسوکه سایتاما ایچیگو و غیره همه فقط به گوکو خیره شدن و اون حالتی که بهش تبدیل سده روی سینش ی خط قرمز هست و روی پیشونیش یک A اینگلیسی هس توان حالت یک شخصیت هم حریفش نیست

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به shirzad

       بهمن 25, 1399

       دیدمش توی اون حالت اون حالت گوکو یه گوی میفرسته سمت بلک گوکو اون جاخالی میدی و گوی میخوره به سایتاما اما سایتاما اون گوی رو با یه مشت میفرسته سمت بلک گوکو و اون محو میشه بعدش بیرس و چند نفر دیگه ضاحر میشن
       اون قوی ترین حالت گوکو نبود و اون مبارزه هم یه چیز ساخت طرفدارا بود

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        بهمن 29, 1399

        دقیقا سایتاما اصلا همه ی قدرتشو ازاد نکرده اونا چجوری ورداشتن همه ی قدرتشو نشون دادن که تو اون حالتم قدرتش تحایل میره سایتاما محدودیتی نداره و راحت با نصف قدرتش می تونه چنتا منظومه ی شمسی رو از بین ببره گوکو هم همین طور

        پاسخ

    • Bleach1380 در پاسخ به امیر

     دی 2, 1399

     ناروتو اصلا سوم هم نیست شاید بیستم یا پایین تر حال اگر مانگا بلیچ رو خونده باشیم پی میبریم ایچیگو خیلی قویتره

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به Bleach1380

      دی 2, 1399

      این اشتباه ناروتو از ایچیگو قوی تره بعدشم اگه بخوایم خدایانی مثل زنو رو حساب کنیم که همه ی اینا میرن ته جدول

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       دی 9, 1399

       دقیقا ما کاری به خدایان نداریم چون اگه اونجوری باشه ناروتو باز هم از همه قوی تر میشه شما دانا ی ششتریقت رو حساب کن خودش یه خداست یا کاگویا هامورا موموشیکی همه ی اینا خدایین برای خودشون منم اینو قبول دارم ناروتو رتبه ی سوم تو قوی ترین شخصیت ها ی انیمه ایهبعد ناروتو لوفی بعدش ایچیگو بعدش ملیوداس بعد نتسو و …

       پاسخ

       • Ichigo در پاسخ به رهام

        دی 9, 1399

        اگه نمیدونی زنو برای شکست دادن ناروتو حتی به حرکت کردن هم احتیاجی نداره برای زنو ناروتو فقط مثل یه حشره ست😐😂
        شخصیتی که تا حالا 17 تا یونیورس رو نابود کرده میلیارد کهکشان رو

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به Ichigo

         دی 10, 1399

         برادرم من ناروتو رو نگفتم خدایان انیمشو گفتم اول متنو درست بخون بعد نظر بده😑😑

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به رهام

          دی 12, 1399

          حالا از همه قکیتر که نه ولی بازم تو جدول خدایان رتبه ی خوبی رو کسب می کنه ولی هیچ جوره جلوی زنو خدایانش دووم نمیارن

          پاسخ

         • Ichigo در پاسخ به رهام

          دی 22, 1399

          حالا که دوباره میخونمش مثل اینکه خودم اشتباه کردم 🤦‍♀️😐

          پاسخ

     • انوشئروان در پاسخ به Bleach1380

      بهمن 5, 1399

      خب اصلا ۴ دست هم میتونه کارتو رو نابود کنه چون فیلمه بستگی به کارگردانی داره😂😂😂😂😂😂

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به انوشئروان

       بهمن 14, 1399

       اگه اونجوری باشه که باب اسفنجی از همه قوی تر میشه هیچ جوره نمیشه کشتش

       پاسخ

      • امیر در پاسخ به انوشئروان

       بهمن 22, 1399

       اینجوری حساب کنیم ماریو قارچ خور قوی ترینه

       پاسخ

 47. ابوالفضل

  آذر 3, 1399

  من فیلم ناروتو رو دیدم تا آخر ناروتو از همه اون ها قوی تر ناروتو با کمک دوستانش راحت همه شون رو شکست میده قدرتی که بدون لاش بدست میاد میگن قدرت الکناروتو با تلاش قدرت بدست آورده و از اون 20 نفر هم قوی تر ناروتو چون با کمک دوستانش برنده میشه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ابوالفضل

   آذر 18, 1399

   فیلم نننننههههههه ااااننننییییممممهههه😡😡😠😠😲😲😲😬😬

   پاسخ

 48. حسین CH

  آبان 29, 1399

  داداشا هر شخصیتی باید تو داستان خودش قدرتش رو نشون بده
  مسخره است مقایسه قدرت شخصیت هایی که داستانشان هیچ ربطی به هم ندارند

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به حسین CH

   آذر 17, 1399

   سایتاما و گوکو توانایی شکست ناروتو رو دارن در مورد لوفی هنوز نمیشه نتیجه گیری کرد لوفی هنوز به قدرت کاملش نرسیده ولی با فعال شدن دنده ۵ میتونه ناروتو رو شکست بده

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به عباس

    آذر 18, 1399

    اشتباه نکن لوفی حتی اگه با تمام قدرتشم به ناروتو ضربه بزنه هیچ جوره نمیتونه جلوی راسن شوریکنایی که ناروتو تو اخرین جنگش با ساسوکه زد دووم بیاره

    پاسخ

    • sda در پاسخ به رهام

     دی 1, 1399

     صد در صد اون راسن شوریکن قویه ولی نمیشه گفت با همون کار لوفی تموم میشه مشتی که لوفی میزنه تو فیلم آخر وان پیسو دیدی بعد یونکو ها بیگ مام و کایدو واقعا شخصیت های قوی هستن و گفته شده پایان ارک وانو لوفی از کایدو هم قوی تر میشه نمیگم ناروتو رو میزنه ولی میتونه جلوش وایسه اونقدر ضعیف نیس که ناروتو هم اونو بزنه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به sda

      دی 6, 1399

      قبول من تو نوشته ی قبلیم گفتم که باهم برابرند و لوفی می تونه با ناروتو مبارزه کنه ولی از ناروتو قوی تر نیست چون لوفی ادامه داره ممکنه قوی تر بشه ولی با این حال بوروتو هم ادامه داره و ناروتو هم توش قوی تر میشه

      پاسخ

  • محمد در پاسخ به حسین CH

   بهمن 22, 1399

   خیلیی موافقم

   پاسخ

 49. ashkan

  آبان 27, 1399

  تمامی این انیمه هارو من دیدم… فقط یک چیز میگم، اونم اینکه تحت هیچ شرایطی نباید سان گوگو رو قاطی این بچه بازی ها کرد… گوگو قویترین شخصیت ساخته شده تو کول انیمه و کامیک بوک و مانهوا هاست… اصل داستان دراگون بال نحوه تبدیل شدن گوگو به پادشاه میمون هاست…. اصلا نداریم از پادشاه میمون ها قوی تر…. حتی بین خدایان هم این بشر یه دیونه عشق مبارزه با هزار تا قابلیته… جطوری اون و با این شخصیت ها یکی کردید اخههههههه…..

  پاسخ

  • بنده خدا در پاسخ به ashkan

   آذر 9, 1399

   اهمم پس اون جین موری چیه تو اصلا انیمه یونو دختری که در اکران دنیا نقمه عشق را سرمیدهد رو دیدی یا god of high scoolتو چی میگی تو فرق انیمه ناروتو با بورو تو رو نمی فهمی بعد میگی من اوتاکوم

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به ashkan

   آذر 18, 1399

   من اخرشم نفهمیدم اخرین حالت و قدرتمنود ترین حالت گوکو کدوم حالتشه با اینکه دراگون بال ندیدم فکر کنم باید سوپر سایان ۳ باشه

   پاسخ

 50. یک بار مصرف

  آبان 27, 1399

  یه سوال از مدیر
  آخرش معلوم نشد که ناروتو میبره یا ایچیگو
  چون آخرش نوشتید که در نبرد ناروتو و انچیگو، ناروتو برنده میشه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به یک بار مصرف

   آذر 18, 1399

   اونش که دیگه سوال نداره. معلومه ناروتو یعنی از این ضایع تر😧😧

   پاسخ

 51. حسام

  آبان 23, 1399

  چه جوری تایتان ها لشگر کشی میکونن همشون دوتاین که ناروتو شکست میخوره من میخوام اسپات کنم که ناروتو همشونو میزنه شما جوری تقلید کردید که همش انرژیه کونگ فو یعنی قوی تر از چاکرای!!!!!
  حاجی ماموندیم بعدم اگه روباه ازاد شه تکی همه رو کلشونو با هم میزنه. ممنون از همتون😃که همه ی شخصیتارو اوردین💀

  پاسخ

  • Fn در پاسخ به حسام

   آبان 27, 1399

   تورو خدا مسخره بازی هاتونو تموم کنید انیمه با انیمه فرق داره

   پاسخ

   • نیما مردانیان در پاسخ به Fn

    آذر 1, 1399

    آره دیگه همشون قدرت های بسیار مسخره ای دارند که با ناروتو و دراگون بال و وان پیس مقایسه میکنید.انیمه ها آنقدر زیاد شدن که بعضیاشون خیلی مضخرف شدن😐😐😐

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به حسام

   آذر 18, 1399

   قبول دارم. خود چی از چاکرا میاد چه مقایسه ایه این ؟

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به حسام

   آذر 18, 1399

   بعدشم ما داریم از مقایسه ی قدرت حرف می زنیم نه از مقایسه ی بهتر بازی کردن یا از لحاظ عاطفی حتی تز لحاظ عاطفیم ناروتو زندگی خیلی بدی رو پشت سر گذاشته

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به حسام

   دی 12, 1399

   ۹ تا تایتان وجود داره نه ۲ تا ولی اره ناروتو خیلی از ارن و انیمش قوی تره

   پاسخ

 52. رضا

  آبان 15, 1399

  واییی وایی وایییی… یعنی بان رو نوشتید.. ولی کاپیتان رو ننوشتید.. بان و کاپیتان تو فیلم هفت گناه کبیره جفتشون بودن و قویترین شخصیت که حتی می خواستن به عنوان جانشین شیطان انتخابش کنن و قبول نکرد کاپیتان بودددد…. اسمشو خوب یادم نیست ولی تو انیمه همیشه بهش میگفتن کاپتان…

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به رضا

   آذر 17, 1399

   داداش مثل اینکه نظر سنجی نگاه نمی کنی ها . کاپتانی که تو میگی اسمش ملیوداسه بعدشم تو نظر سنجی ملیوداس نفر هفتمه یعنی قبل از اینکه به فکر کشتن ناروتو بیفته از هستی به نیستی میره

   پاسخ

 53. مهدی

  آبان 12, 1399

  وقتی این موجودات قدرتمندن (با توجه به قوانین دنیای واقعی) که اندازشون خیلی بزرگتر از انسان باشه مثلا سایتاما 5 متر،گکو 100 متر،ماب بالای یک کیلومتر قد داشته باشن
  چون باید اون قدرت ها تو جسمشون جا بشه اگه اون قدر قدرت داشته باشن و جسمشون کوچیک باشه بدنشون نمیتونه اون قدرت ها رو تحمل کنه و به احتمال زیاد جسمشون میترکه

  پاسخ

 54. ساسکه

  آبان 7, 1399

  مادارا
  اوبیتو
  کاگویا
  دانا شش تریقت
  هامورا
  دانته
  زنون
  ساسکه
  همه اینا از ناروتو قوی ترن
  ایند را
  عاشورا

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ساسکه

   آبان 27, 1399

   فقت کاگویا از ناروتو قوی تره داداش تو چجوری حساب کردی

   پاسخ

   • یک بار مصرف در پاسخ به رهام

    آبان 27, 1399

    یکی از دلایلی که ایچیگو میتونه ناروتو رو بزنه اینه که ناروتو اصلا نمیتونه شینیگامی هارو ببینه!

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به یک بار مصرف

     دی 9, 1399

     کی گفته ناروتو با سنجوتسوی دانای شش تریقت به چیز هایی پی می بره که هیچ کسی ازشون خبر نداره پس می تونه حتی با اون چشم هاش شینیگامی هارو هم ببینه

     پاسخ

   • رهام در پاسخ به رهام

    آذر 18, 1399

    و دانای شش طریقت و برادرش هامورا.ایناچی هم از ناروتو قویتره

    پاسخ

    • delaram در پاسخ به رهام

     آذر 28, 1399

     نه ایتاچی اندازه وزغم چاکرا نداره گنجوتسوش رو کسایی که حالت دانایی دارن جواب نمیده اماتراسوش هم روی ناروتو جواب نمیده چون چاکرای بیجو اون رو پس میزنه اگه فایت اخر ناروتو و ساسکه رو دیده باشی ناروتو میتونه ایتاچی رو شکست بده ولی ایتاچیم رقیب اسونی نیست

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به delaram

      دی 6, 1399

      ایتاچی تبغ.گفته ی خود کیشیموتو قوی ترین شخصیت انیمست اصلا کیشیموتو برای تین ایتاچی رو کشت که که ایتاچی می تونست خیلی یعنی زیادی راحت مادارا و اوبیتورو شکست بده یعنی اینو نمی دونی 🤤🤤؟

      پاسخ

   • JDNOSJ در پاسخ به رهام

    آذر 24, 1399

    ناروتو
    ساسکه
    گاگویا
    هوکاگه اول
    مادارا
    پدر ناروتو
    اینا 6 نفر برتر هستن

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به ساسکه

   آبان 27, 1399

   اقا ما اصلا کاری به خدایان نداریم اون شخصیت هایی که شما گفتی بغیر از گوکو و سایتاما هیچ کدوم به گرد پای ناروتو هم نمی رسن حالا لوفی و ایچیگو چرا ولی اونیکیا نه بعدشم تو ناروتو رو بدون کوراما حساب کردی در این صورت پس ارن رو هم بدون تایتانش حساب کن دیگه و اینکه ارن نمیتونه یه لشکر تایتان درست ارن اصلا کامل نمیتونه حتی یه تایتان معمولی رو کنترل کنه چه برسه به پنجاه متری !!!

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به رهام

    آذر 8, 1399

    وقتی فصل ۴ بیاد میبینی ارن قدرت تایتان مادر رو فعال کرده و تایتان های داخل دیوار رو بلند میکنه ۱۰ میلیون تایتان داخل دیوار هستند که ارن همرو کنترل میکنه و خودش به یک تایتان ۱۰۰۰ متری تبدیل میشه من مانگا شو خوندم وقتی انیمه امد میفهمی

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به ایران

     آذر 13, 1399

     برادر مانگا با انیمه کلا داستانش فرق می کنه شاید یکم شبیه هم باشن اما اشتباه نکن بعدشم ارن وقتی تونست یه تایتانو کنترل کنه که دستش با یکی از افراد خاندان سلطنتی برخورد کرد شاید زیک این قدرتو داشته باشه اما ارن فقط در همین صورتی که گفتم می تونه تایتانا رو کنترل کنه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به رهام

      آذر 18, 1399

      اقا قبول اصلا مانگا و انیمه یکی تایتان ۱۰۰۰ متری اصلا نمیشه اقا نمیشه بعدشم ارن باید برای اینکار تایتان مادرو بوخوره وهمین طور زیک توی این کار از ارن قوی تره و ثهم بیشتری از این خون برده

      پاسخ

     • رهام در پاسخ به رهام

      دی 6, 1399

      اقا اشتباه کردم مانگا رو خوندم ولی ارن تایتانا رو نمی کشه داخل دیوارا تایتانا ی خود دیوار رو ازاد می کنه ولی با این حال بازم ناروتو می تونه از قدرت سایه هاش استفاده کنه بعدشم طرف خود با قدرتش باید بجنگه اون جوری نمی شه چون حتی اگه اینکارو انجام بده ناروتو بدل درست می کنه و با بیجو اوداماد که می تونه یه کوه رو نابود کنه خیلی راحت همشونو نابود می کنه در ضمن برادرم ارن با کمک زیک به ابن قدرت می رسه خون سلطنتی و تایتان مادر یعنی کلا ما هر جوری به خواهیم حساب کنیم ارن نمی تونه ناروتو رو شکست بده

      پاسخ

     • امیرعلی در پاسخ به رهام

      دی 6, 1399

      داستان انیمه با مانگا فرق نداره
      فقط اینکه مانگا داخل قسمتای آخر داستان هستیم
      ولی انیمه وسطای داستانیم

      پاسخ

  • نیما مردانیان در پاسخ به ساسکه

   آذر 1, 1399

   آشورا نه عاشورا خودمون😐

   پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به ساسکه

   آذر 3, 1399

   ناروتو تونست ساسکه رو شکست بده تا زشم ناروتو همه اون های که تو گفتی شکست داد

   پاسخ

  • lighting در پاسخ به ساسکه

   آذر 28, 1399

   چی زدی داداش ساسکه فن متعصب نباش زدی شخصیت ناروتو رو ترکوندی کی گفته ساسکه از ناروتو قوی تره؟ تو این بین فقط کاگویا و هاگورومو و هامورا ازش قوی ترن خواهشا چرت و پرت تلاوت نکن

   پاسخ

   • e.a در پاسخ به lighting

    بهمن 24, 1399

    الان هم ناروتو هم ساسکه با توانایی های جدیدشون هم از ایشیکی هم از کاگویا قوی ترن و باهم کاملا برابرن

    پاسخ

 55. عرشیا

  آبان 5, 1399

  داداش 1نمیشه گفت کدوم قوی تره، چون قانونایی انیمش فرق داره، هرجا یجوره، 2بعضیاش اصلاااا قوی تر از ناروتو نیستن(باتوجه به قانوناشون) ولی درکل نمیشه مقایسه کرد مگه این که شبیه هم باشن

  پاسخ

 56. mmm

  مهر 29, 1399

  نمیگم بقیه شون چرتن ولی شماره پنج و شونزده رو موافقم

  پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به mmm

   آبان 5, 1399

   داداش فک کنم یا ناروتو ندیدی یا این 2تا رو بین همشون دیدی، هروقت همرو دیدی بعد بیا🙂😘

   پاسخ

   • شیسویی در پاسخ به عرشیا

    آبان 5, 1399

    الان ناروتو رو بدون احتساب کوراما در نظر گرفتین بعد ارن رو با تایتان ها و بان میتونه ناروتو رو بزنه احمقانه ترین مقاله انگار اصلا ناروتو مهر و موم بلد نیس و اینکه خدایان تو انیمه بلیچ رو داری با موموشکی مقایسه میکنی تازه ناروتو بدون کیوبی با ساگا مود انواع راسگان که تو سینمایی های وابسته به انیمه دیدیم راسنشوریکن چواوداما راسنشوریکن رگبار چواوداما راسنگان که با کاگه بونشین میزنه نمی تونه لوفی رو بزنه یا برسرگ مقابل بیجوداما چیکار میخواد بکنه کوراما جزی از ناروتو هس و باید اونو حساب کرد وگر نه چرا دث نو رو با لایت حساب کردی؟ چرا کارت های یوگی رو حساب کردی و چن تا دیگه هم هستن که دیگه زیاد میشه معلومه تو اصلا به جزییات دقت نکردی فقت داری با مقصودت که شکست ناروتو هست داستان سرایی میکنی

    پاسخ

    • نیما مردانیان در پاسخ به شیسویی

     آذر 1, 1399

     آره یا مثلا مادارا با حالت شش طریقت سوکویومی ابدی زد که میتونه تمام این شخصیت ها رو شکست بده . و اونجا فقط سوسانوی ساسکه بود که از برخورد سوکویومی محافظت میکرد😐😐

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به mmm

   آذر 18, 1399

   🤤🤤🤤😲😲😲😵😵😵😱😱😱🤒🤒🤒😰😰😰

   پاسخ

 57. sobhan

  مهر 27, 1399

  سلام دیدم که توی لیست ارن هم بود اصلا کاری به این که ارن میتونه ناروتو رو شکست بده یا نه ندارم ولی این که نوشتید ارن میتونه تایتان ها رو کنترل کنه اشتباهه! ارن تنها یکبار تونست این کار رو انجام بده اونم وقتی که دستش با یک تایتان که قبلا از خاندان سلطنتی بوده برخورد کرد و توی قسمت اخر وصل 3 هم به این موضوع اشاره شده
  ولی ممنون که وقت گذاشتی و این مطلب رو قرار دادی گفتم که این نکته رو گفته باشم

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به sobhan

   آبان 20, 1399

   عزیزم فصل ۴ اتکو ببینی میفهمی ارن چه قدرتی داری اون ۱۰ میلیون تایتان ۵۰ متری رو از تو دیوار میکشه بیرون و میخواد با اونا دنیارو نابود کنه خودش هم تبدیل میشه به یه تایتان ۱۰۰۰ متری من مانگا اتک ان تایتان خوندم

   پاسخ

 58. حمید‌

  مهر 23, 1399

  سلام‌به‌نظرمن‌شوما‌هیچی‌در‌باره‌شخصیتRAGBORAKنمیدونید‌‌او‌میتواند‌بایه‌مشت‌یا‌پنجه‌کل‌کاعنات‌رانابود‌کند‌او‌خدای‌مرگ‌لغب‌دارد‌چراگه‌هرکی‌با‌او‌رودرو‌شده‌مرده‌به‌صورت‌قعتله‌آم‌های‌وحشت‌ناک‌او‌قدرت‌بینحایت‌دارد‌و‌تا‌الان‌با‌حریف‌های‌زیادی‌جنگیدس‌و‌تغریبن‌‌تمام‌حریفان‌او‌ابر‌خدا‌بودند‌ولی‌هیچ‌کودوم‌پیروز‌نشدن‌او‌میتواند‌تبدیل‌به۶تا‌رگنوراک‌قوی‌تر‌شود‌حالات‌آخرش‌خدای‌شر‌نام‌دارد‌چراکه‌فقد‌برای‌قوی‌ترین‌دشمن‌ها‌است‌و‌اون‌نه‌نفس‌میکشد‌ونه‌زندس‌و‌روحم‌ندارد‌او‌یک‌هریمنست‌که‌شیطان‌راکشته‌او‌‌یه‌پسر‌۱۳سالس‌ولی‌‌باتبدیل‌او‌هیولای‌درونش‌را‌آزاد‌میکند‌‌و‌اون‌میشود‌یه‌ماشین‌کشتار‌حرفییی‌او‌تا‌علان‌قتل‌های‌زیادی‌انجام‌داده‌‌.‌از‌آدمم‌بگیر‌تا‌خدا‌‌او‌بدون‌هیچ‌احساسی‌آدم‌میکشد‌او‌جم‌جمع‌حری‌فانش‌را‌خورد‌میکند‌و‌قلبشان‌را‌درمیارد‌و‌خونش‌را‌میخورد‌و‌تو‌فالش‌را‌دور‌میندازد‌او‌یک‌روانیه‌اهریمنیس‌پسریکه‌تویه‌هادسه‌بزرگ‌تبدیل‌به‌یه‌خدای‌شیطانی‌شد‌‌او‌درون‌یه‌سیاه‌چاله‌که‌به‌زمین‌آمد‌فرورفت‌در‌آنجا‌او‌رو‌حش‌را‌از‌دست‌داد‌ولی‌قدرت‌هیولای‌خاصی‌گرفت‌و‌تمام‌موجودات‌زنده‌زمین‌راکشت‌تنهایی‌حرچی‌جلو‌تر‌میرفت‌قوی‌تر‌میشد‌و‌بیشتر‌میمردن‌او‌باخیلی‌ها‌جنگیدست‌همچنان‌بازی‌خودراهم‌دارد‌برایps4او۶بازیه‌خاث‌وجالب‌دارد‌و‌او‌‌نامیراس‌و‌فنا‌نا‌پذیر‌‌،‌شکست‌ناپذیر‌خیلی‌یا‌رو‌بادست‌خالی‌کشته‌خب‌باتشکر‌خدا‌حافظ.

  پاسخ

  • M در پاسخ به حمید‌

   آذر 1, 1399

   دوستان نمیتونین به جا اینچیزا راجع به لیست بحث کنین ، خیلی رفتار بچه گونه ایه مدام دعوا سر اینکه کدوم شخصیت خیالیوقوی تره

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به حمید‌

   دی 10, 1399

   چی میگی من هرچی سرچ کردم نیاورد 🤣🤣😂🤣😂🤣

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به حمید‌

   بهمن 24, 1399

   چی میگی اون حتی از ناروتو و سایتاما هم ضعیف تره بازی بره به درک قدرت توی انیمه و مانگا مهمه حداقل صد تا شخصیت توی خدایان و فرشتا ها و شخصیت های عادی ازش قوی ترن
   نمونش شخصیتای دراگون بال اکثرا که فکر کنم خودشون صد تا بشن انیمه ندیدی واسه چی نظر میدی

   پاسخ

 59. Mahan

  مهر 20, 1399

  این فکر کنم کلا با انیمه‌ناروتو مشکل داشته خوب و اینکه مثل من فقط با شماره ۵ و ۱۳ و ۱۸ و یک شخصیت دیگه که میتونی ناروتو شکست بده داخل انیمه شاه شیاطین با آکادمی ناسازگار است هستش واقعا من وقتی قدرت هاشو دیدم پرام ریخت �یه شخصیت‌های که گفته همه با اما و اگر و هیچ سندی برای این نیست که بتونه ناروتو رو شکست بده این واقعاً ناروتو رو دست کم گرفته و در آخر اگه چیزی نمیدونی در مورد نظر ندید لطفاً کسی که یه انیمه ۱۸۰۰ قسمتی ناروتو رو دیده میدونی که شخصیتش چه توانایی توانایی‌های خود دارد

  پاسخ

  • mm در پاسخ به Mahan

   مهر 27, 1399

   داداش چرا جوگیر میشی ناروتو کلا هفصد و پنجاه قسمته

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به mm

    آذر 18, 1399

    کمتر ناروتو کلا ۷۲۴ قسمته

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به رهام

     دی 17, 1399

     فکر کنم دست بنده خدا اشتباهی رو یک خورده

     پاسخ

  • ایران در پاسخ به Mahan

   آبان 20, 1399

   سایتاما با یه مشت هر چیزیو میترکونه هرکی نتونه شکستش بده اون میتونه واین که به نظرم ارباب آیزن ساما رو باید به لیست اضافه میکردی من تقریبا تمام این انیمه هارو دیدم

   پاسخ

   • FLASH luiting در پاسخ به ایران

    آذر 1, 1399

    سلام سایتاما قویترین انیمه خلق شده هست برید ببینید اسم انیمه وان پانچ من هست سایتاما هر چیزی رو با یک مشت نابود میکنه .

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به ایران

    دی 9, 1399

    با اینکه انسمشو ندیدم ولس تو بازی جامپ فورس با ایزن بازی کردم واقعا شخصیت قدرت مندیه راحت گوکو و سایتامارو شکست میده باید به جای یکی شون ایزن رو قرار میدادن

    پاسخ

 60. anime lover

  مهر 20, 1399

  میگما میدونید انسان چقد زور داره که توسط مغز بسته شده انیمه ناروتو شخصیت هاش یه نیرویی به اسم چاکرا داشتند که تمام انسان های روی زمین دارند سایتاما با تمرین مغزش از کار افتاده اخه احساسی نداره بخواطر همین قوی شده فکنم البته این نظر منه

  پاسخ

 61. محمد

  مهر 19, 1399

  نصف اينا از نارتو قوي تر نبودن كه ‘-‘ لوفي چطوري ميخواد نارتو رو شكست بده يا ارن؟يا گاتس؟اصلا در مورد يوگي كه نگم كه تقريبا هر نينجايي متيونه شكستش بده

  پاسخ

  • AmirMohammad در پاسخ به محمد

   مهر 19, 1399

   از نظر من بهترین ها:
   1) لوفی
   2) گوکو
   3) ناروتو
   4) گاتس

   پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به محمد

   مهر 27, 1399

   لایک
   آخه نمی شه که اگه چاکرا و کیوبی ناروتو رو بگیری باید میوه گومو گومو و هاکی لوفی رو هم ازش بگیری که هیچ کدوم از این دو شخصیت بدون اینا اصن معنی ندارن

   پاسخ

   • ebj در پاسخ به امیرعلی

    آذر 17, 1399

    مسلماً اگه قراره ناروتو با کسی مقایسه بشه باید کیوبی همراش باشه

    پاسخ

  • abbas در پاسخ به محمد

   آذر 17, 1399

   داستان لوفی هنوز تموم نشده و هنوز خیلی مونده که لوفی به اوج قدرتش برسه ولی مطمئنم لوفی با تمام قدرتش میتونه ناروتو رو بزنه

   پاسخ

   • edi در پاسخ به abbas

    آذر 17, 1399

    موافقم ناروتو الان به حدش رسیده ولی لوفی تازه شروع کرده همین الان به پایه ناروتو میرسه و حتما ازش جلو میزنه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به edi

     آذر 18, 1399

     بچه ها اشتباه نکنید درسته که ناروتو تموم شده ولی بوروتو هنوز ادامه داره و ناروتو هم تو طول این انیمه قوی تر میشه. اول برید ناروتو و بوروتو رو ببینید بعد بیاید ناروتو و لوفی رو مقایسه کنید

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به edi

     آذر 18, 1399

     ناروتو تو حالت دانای شش تریقت میتونه با سرعت نور حرکت کنه یعنی حتی اگه جوتارو کوجو تز قدرتش استفاده کنه ناروتو بازم می تونه حرکت کنه این چه مقایسه س بی خودیه اخه

     پاسخ

 62. محمدرضا

  مهر 6, 1399

  ولی به نظرم سایتاما دروغ میگه که با تمرین همچین قدرتی گرفته برین تیتراز فصل یک رو ببینید یک صحنه داره که رعد و برغ میخوره بهش من به نظرم همونطوری قدرت گرفته

  پاسخ

  • نوید در پاسخ به محمدرضا

   مهر 9, 1399

   شاید با تمرین قدرتش فعال شده

   پاسخ

  • sobhan در پاسخ به محمدرضا

   مهر 27, 1399

   نه من فکر نمیکنم اتفاق خاصی براش افتاده باشه چون انیمه فان هستش میخواد نشون بده که سایتاما یه اسکله که انقدر تمرین کرده این قدرت رو بدست اورده

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به sobhan

    آذر 8, 1399

    تو مانگا گفته تو دنیای سایتاما گاد ها برای موجودات محدودیت گذاشتن ببرای این که هر محدودیت بشکنی باید با کسانی قوی تر از خودت بجنگی و اگه تسلیم نشی بلاخره محدودیت میشکنی و لی شکلت تغییر میکنه ممکنه به هیولا تبدیل بشی سایتاما همه محدودیت هارو شکسته ولی فقط کچل شده و قدرتش نامحدود هست

    پاسخ

  • علی در پاسخ به محمدرضا

   آبان 23, 1399

   داش برو مانگا سایتاما vs گاد بخون چیتر 12 بخون راز قدرت سایتامارو می فهمی

   پاسخ

   • ممد در پاسخ به علی

    دی 17, 1399

    ور زش؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به ممد

     دی 18, 1399

     تو که انیمرو ندیدی واسه چی نظر میدی اخه

     پاسخ