معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (164)

بستن فرم

 1. نوبو

  دی 23, 1399

  ناروتو رو دیدی اصلا؟ لوفی قوی هست آره .. اما ناروتو اگه یکی از توپ های انرژیش در حالت لباس استفاده کنه می تونه مثل یه بمب هسته ای یه یه انفجار غیر غابل فرار درست کنه . تازه ۵.۶ تا ازش داره … می تونه بدل سایه ای بزنه یه ارتش بینهایت با حالت ترکیب کامل روباه و انرژی طبیعی بکنه و می تونه از هر ۹ کیوبی هم زمان استفاده کنه که مثل قدرت بینهایته با توانایی های خیلی زیاد . تازه اگه بخواد می تونه چند میلیارد بدل سایه ای بسازه و تمام دانش ها و مهارت های کل اون دنیاش رو تو یه مدت یاد بگیره . سلولای نصل اولم که بهش پیوند زدن. … تو بعدشم یاد گرفت حالت دوم لباسشو باز کنه که یه قدرت بی نهایت خالص برای یه مدت بهش می ده . که یعنی .. کنشیرو هم که گفتی یچی مثل هیناتا ایناست دیگه پس ناروتو با قدرت خالص می تونه نقطه های فشارشو کامل ببنده پس پیروزه . ارن ییگرم راهت با یه حمله ی انرژی کل نصل غولا رو با یه حرکت از بین می بره بماند که خودشم می تونه یه ارتش کامل بشه که هر کدوم به تنهایی می تونن این کارو راحت انجام بدن .گاتسم که گفتی نمی تونه با عاطفی تر بودن یکی مثل ناروتو رو شکست داد . تازه جوتارو کوجو که گفتی شاید زمانو نگه داره یه حمله کنه اما به نظرت یه حمله ی کوچیک می تونه ناروتو که حالت لباس کیوبی نه دمو داره شکست بده؟ دوتا سیاره هم بهش بزنی ککش نمی گزه .اتومسک هم چنتا ربات بزرگو زده به نظرت می تونه ناروتو رو که با سرعتش وحشت و قدرت هیولا وار و … رو شکست بده؟ چون نماد آزادیه نباید شکست بخوره ؟ ناروتو هم اگه اینطوره نماد پایداری و تلاشه . خیلیای دیگه هم به همین روال از ناروتو شکست می خورن . دست کم نگیر اگه خنگ بازی در میاره قدرتش جای شک نداره

  پاسخ

 2. pokerxlr

  دی 23, 1399

  نا را تو رو خیلی دست کم گرفتیا اون اگه جدی بشه می توه همشونو باهم نابود کنه

  پاسخ

 3. محمدامین

  دی 23, 1399

  جای کن کانکی تویه این لیست خالیه
  درمورد لایت یاگامی هم تا اون بخواد ساعتش و فشار بده کاغذه بزنه بیرون و بخواد اسم ناروتو رو بنویسه ناروتو میزنه شتکش میکنه مگه اینکه بخواد قبل از مبارزه اینکارو بکنه که بعید میدونم

  پاسخ

 4. اصلا اشتباه هستش همه رو با هم مقایسه کنیم چون این شخصیت ها توی انیمه های مختلف هستن و هیچ ربطی به هم دیگه ندارن و هیچ وقت باهم نمی جنگن پس برای چی با هم مقایسشون میکنیم..مهم اینه که انیمه هاشون رو ببینیم و لذت ببریم..

  پاسخ

 5. s#s

  دی 19, 1399

  لطفا بازم از این مقاله ها قرار بدید بحث در مورد این انیمه ها خوبه کلی چیز جدید فهمیدم

  پاسخ

 6. امیر

  دی 19, 1399

  کلا تو این لیست فقط باید ۵ نفر میومدن
  ۱. گوکو
  ۲.سایتاما
  ۳. کیریتو
  ۴. توریکو
  ۵. ایچیگو(قدرتش با ناروتو کاملا برابره)
  اگه دلیل میخواین که گوکو و سایتاما تابلوئن پس نمیگم و درمورد کیریتو باید بگم اون میتونه با قدرتش تقریبا یه منظومه از بین ببره و درمورد توریکو باید بگم که قادره یه ستاره بزرگ رو از بین ببره و ایچیگو و ناروتو قادرن یه سیاره نابود کنن پس به این دلیل برابرن ولی بقیه کارکترا که تو این لیست بودن کاملا ضعیف بودن و راحت شکست میخورن

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   دی 19, 1399

   چی میگی منظور تو کیریگایا کازوتو ه ولی اون هیچ جوره نمی تونه ناروتو رو شکست بده تا بیاد حرکت کنه از بین رفته

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر

   دی 20, 1399

   اولن غیر از سایتاما و گوکو همشون از جمله ایچیگو و کیریتو جلوی ناروتو کشکن

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   دی 21, 1399

   اصلا توریکو کیه ؟ 😑🤤🤔

   پاسخ

  • sda در پاسخ به امیر

   دی 24, 1399

   کیریتو که هیچی اگه صد نفر هم بیاریم اون اینجا جاش نیس توریکو رو ندیدم نظر خاصی ندارم با بقیش موافقم

   پاسخ

 7. ایران

  دی 18, 1399

  واقعا هر کی فقط ناروتو رو دیده نظر نده چون فقط ناروتو رو دیدین دلیل نمیشه از همه قوی تر باشه قبول دارم بیشتر این لیست ناروتو میتونه شکستشون بده ولی گوکو و سایتاما رو به هیچ وجه اون که میگه ناروتو از دور میتونه سایتاما رو شکست بده اشتباه مییکنه یک نفر سایتاما رو تا ماه پرت کرد با اون شدت به ماه برخورد کرد حتی خون دماق نشد و با یه پرش در چند ثانیه از ماه به زمین رسید پس ناروتو به هیچ وجه نمیتونه سایتاما رو زخمی کنه و شخصیت مثل آنتی اسپیرال از انیمه گورن لاگان وجود داره که به راحتی کهکشان هارو نابود میکنه ناروتو چه شانسی در برابرش داره یا زنو ساما از انیمه گوکو که میتونست هر چیزیو تو یک لحظه فقط با تکون دادن دستش پاک کنه وفتی همه ی این انیمه هارو دیدی بعد بیا بگو ناروتو از فلانی قویتره

  پاسخ

 8. ممد

  دی 17, 1399

  کانکی خیلی از نا روتو قوی تره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ممد

   دی 18, 1399

   کی گفته کانکی انگشت کوچیکه ی ناروتو هم نمی شه 😂😂
   نترس فقط ناروتو رو ندیدم بازم دیدم و از رو دیده ها و تجربم می گم که کانکی خیلی از ناروتو ضعیف تره

   پاسخ

 9. منتقد

  دی 17, 1399

  بن تن قویرترینه همرو میتونه با موجود ایکس بگیره دنیا هاشونو پاک کنه از اول بسازه 😋

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به منتقد

   دی 18, 1399

   برادرم اولا بن تن انیمه نیست دوما نمیتونه ی کشورو نابود کنه اما ناروتو می تونه یا گوکو و سایتاما که می تونن کل منظومه ی شمسی که هیچ کل دنیا رو نابود کنن

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به منتقد

   دی 20, 1399

   اولن بن تن نمیتونه دنیارو پاک کنه و دوباره بسازه دومن بن تن بخواد به موجود ایکس فوق فوقش بتونه منظومه شمسی رو نابود کنه
   بعدشم اون دوتا کنترل کننده موجود ایکس رو بن بخواد راضی کنه خودش هفت خوان رستمه درظمن بن هیچوقت اونقدر سریع به موجود ایکس تبدیل نمیشه یا بهتر بگم اصلا خودش نمیدونه قراره به چی تبدیل شه و به همین دلیل سایتاما با یه ضربه ی مرگ نابودش میکنه بعدشم بن حتی اگه تمام قدرت موجود ایکس رو در اختیار بگیره بازم جلوی گوکو هیچی نیست بعدشم چندین بار گفتم بازم میگم سایتاما وقتی نیرویی که میتونست به راحتی منظومه شمسی و سیارات نزدیکش رو نابود کنه بهش برخورد کرد هیچیش نشد و اگه از همه قدرتش استفاده کنه از گوکو هم قوی تر میشه و بن تن در اون صورت پشم سایتاما هم نیست خیلی شخصیت های دیگه مثل کاگویا اوتسوکی بیرس زنو و خیلی از خدایان دراگون بال و… از بن خیلی قوی ترن

   پاسخ

 10. اميرحسين

  دی 15, 1399

  ببينيد مقايسه يه شخصيت انيمه اي با يه شخصيت ديگه اشتباهه مثلا تو وان پيس ما نيروي هاكي داريم تو جوجو استند تو هانتر هانتر نن تو دراگون بال كاي يا كي اسمشو درست نميدونم تو ناروتو چاكرا ايا مقايسه اينا با هم درسته مثلا لوفي ميتونه نينجوتسو بزنه ناروتو ميتونه از نن استفاده كنه گوكو ميتونه مثلا دنده چهار لوفي بزنه نه به نظرم مقايسه اين ها با هم اشتباهه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به اميرحسين

   دی 17, 1399

   حرف درستی زدی ولی حالا اگه حساب کنیم گوکو اول سایتاما دوم ناروتو سوم و لوفی چهارم قوی ترین ها اینا هستن

   پاسخ

 11. Abbas

  دی 13, 1399

  کوگو و سایتاما موافقم ولی بقیش همش اغرار بود😑

  پاسخ

  • ممد در پاسخ به Abbas

   دی 17, 1399

   ارن بیشتر قدرت داره😑😑😑

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ممد

    دی 18, 1399

    اقا محمد شما که ناروتو رو ندیدی الکی حرف نزن از خدا ها که بگذریم تو این لیست فقط گوکو و سایتاما می تونن ناروتو رو نابود کنن و ایچیگو و لوفی و ماب هم می تونن باهاش مبارزه کنن ولی فقط شاید ماب بتونه تو این سه تا شکستش بده

    پاسخ

 12. متین

  دی 11, 1399

  ناروتو از همه قوی تره 😂

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به متین

   دی 20, 1399

   الان شپا داری مسخره می کنی ؟

   پاسخ

 13. Amir ali

  دی 9, 1399

  در مورد اون میمون لنگ دراز و ایچیگو باهات مخالفم.حالت six path sage mode کاملا از قدرت خود ناروتوهه و در این حالت می‌تونه با گوکو تو حالت سوپر سایان آبی رقابت کنه.و در مورد لافی که هیچ پخی نیست بگم که اینکه بگم جفتک بندازه و لگد بزنه برای ناروتو کافی نیست.لافی تو قوی ترین حالت زمین رو شاید بتونه نابود کنه.ولی ناروتو با حد اکثر قدرتش نیمی از حسنی رو می‌تونه نابود کنه

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به Amir ali

   دی 10, 1399

   ببین من خودم ناروتو فنم ولی نمیتونم چون ناروتو رو دوست دارم
   ولی من تاحالا ندیدم قدرتی داشته باشه که بتونه نیمه از عالم رو نابود کنه اگه اینطور قدرتی داره چرا موموشیکی تونست بکشش(البته ساسکه و بوروتو برگشتن به گذشته و نجاتش دادن) درظمن من فکر میکنم تو ناروتو رو باترکیبی از کاگویا و موموشیکی اشتباه گرفتی

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 10, 1399

    اولا که برنگشتن گذشته دوما موموشیکی ناروتو رو چی کار کرد🤣😂🤣😂

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 21, 1399

    ناروتو رو نکشت و فقط دمار از روزگارش در اورد همین بعدش ناروتو رو با خودش برد به جایی که درخت الهی هست و چاکراشو می خواست ولی اونا میان کمکش

    پاسخ

    • حقیقت در پاسخ به رهام

     دی 26, 1399

     اولا که نارتو میتونست در مبارزات چونین مومشیکی رو از پا در بیاره ولی به خاطر اینکه کونوها نابود نشه نکرد وگرنه اول کار جد اباد موموشیکی از جا در میومد

     پاسخ

 14. کانکی

  دی 6, 1399

  هممم چرا اسکانور یکی از ۱۰ شخصیت قدرتمند انیمه ای تو لیست نیست

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کانکی

   دی 6, 1399

   کی هست ؟

   پاسخ

   • نوید در پاسخ به رهام

    دی 14, 1399

    تو هفت گناه کبیرس گناه شبر

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نوید

     دی 14, 1399

     ببین بان که کلا هیچی نیست اونیکی که دیگه هیچی از بان که قوی تر نیست ؟ پس حرف بیخود نزنید بان که جاودانیت رو هم میشه کشت اون که دیگه هیچی

     پاسخ

     • sda در پاسخ به رهام

      دی 15, 1399

      اسکانور و ملیوداس از بان خیلی قویترن
      شاید ناروتو نتونه بان رو شکست بده بخواطر جاودان بودنش ولی بان نمیتونه ناروتو رو شکست بده

      پاسخ

  • sds در پاسخ به کانکی

   دی 15, 1399

   خیلی شخصیت ها هستن که از ناروتو قویترن که بیشترشون تو این لیست نیستن
   کسایی که تو دراگون بال هستن رو میشه تو این لیست قرار داد چون سطح قدرت تو اون انیمه با ناروتو متفاوته

   پاسخ

 15. کاگویا

  دی 5, 1399

  کسی که این مطلب رو نوشته بدونه اگه قرار باشه نارتو به تنهایی بتونه یک تایتان رو شکست بده میتونم به جرعت بگم با تصویر سایه های بینهایت پدر هرچی تایتانه رو در میاره ۲ مرد تک مشتی از نزیدیک شاید توانایی شکست نارتو رو داشته باشه اما از دور نارتو به راحتی برنده نبرده تو یه نامردی کردی نویسنده محترم منم روت فن میزنم کاگویا اوتسوتسوکی میارم داخل ایشکی اوتسوتسوکی رو هم میرام داخل ساسکه و دانای شش طریقت رو میرام داخل مادارا و هوکاگه اول و کاکاشی رو میارم داخل درخت الاهی و بیجو ها رو میرام داخل اکاتسوکی و کارا رو هم میادم داخل خوب کاگویا قوی ترین فرد دنیای نارتوعه و فقط مهر نفرین کیهانی توانایی شکستش رو داره چاکرای کاگویا معادل ۱۰ میلیارد چاکراس که به راحتی توانایی شکست همرو داره و چون فنا ناپذیره نمیشه کشتش و در چند لحظه میتونه ارتش تایتان رو در حالت کاملش توی دنیای مذاب ذوب کنه و چون نمیره به راحتی میتونه دفتر مرگ و صاحبش رو به داخل تسوکیومی ابدی ببره و هرچی چاکرا داره بگیره تا حالا بریم سراغ الوکارد کاگویا با ارتش زنتسوش ارتش الوکارد رو خورد میکنه و بعدش هم خود الو کارد با نور تسوکیومی ابدی به فنا میره حالا ماب اگه کاگویا ماب رو به بعد یخبندان ببره چون اون بعد مال کاگویاس به راحتی تیغه های یخی ماب رو نابود میکنه لوفی هم که به راحتی وارد گنجوتسو میشه وقبل از اینکه تبدیل شه از بین رفته دیگه بسه کاگویا پدر خیلی هارو در اورد بریم سراغ کاکاشی یوگی او اگه تو بازی نباشه مثل بره تنهاست کاکاشی میتونه به راحتی با اتش ابدی بسوزوندش تتسو هم بره واسه مادارا اگه تتسو توی حالت دانای شش طریقت با مادرا مبارزه کنه اولین چیز اینه که اون به راحتی وارد گنجوتسو میشه و دیگه حتی یاد هم نمیمونه و دیگه بقیه شخصیت هات هم در حد شخصیت های من نیست راستی بزار بهت بگم که وقتی الکی قضاوت کنی در واقع داری خودت رو خورد میکنی تو مبالغه ات زیاد بود وقتی یکجا ارتش میفرستی واسه نارتو منم یه ارتش نیرمند میارم که هرچی داری به فنا بره

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به کاگویا

   دی 8, 1399

   ببخشید ولی سایتاما وقتی نیرویی که میتونست منظومه شمسی و سیارات نزدیکش رو نابود کنه بهش برخورد کرد هیچیش نشد اونوقت تو میگی ناروتو شکستش میده😆😆
   بعدشم بین اینا فقط سایتاما گوکو و ماب میتونن ناروتو رو شکست بدن پس من بقیه رو حذف میکنم بعدشم با این لشکری که تو آوردی منم یه لشکر جدید میارم الان من میتونم چون هیفده نفر از لیست رو حساب نمیکنم تا هیفده نفر بیارم تو . تورنادو وحشت که بعد از سایتاما توی دنیای خودش از همه قوی تره و میتونه سیارات رو به حرکت دربیاره انفجار که سومین قهرمان قدرتمند توی دنیای خودشه لورد بوروس که میتونه بانیروی درونیش منظومه شمسی رو نابود کنه مانستر گارو که نسخه جهش یافته گارو و از لورد بوروس هم قوی تره و رهبر هیولا ها اوروچی ساما اینا از انیمه ی وان پانچ من بودن
   حالامیریم سر دراگون بال چون تو کاگویاوچند موجود آسمانی دیگرو آوردی تو من زنو رو میارم خدایان نابودی رو میارم فکر نکنم دیگه بتونی چیزی بگی.
   بعدشم سایتاما کسی که نامیرا بوده و میتونسته سریع بدنشو ترمیم کنه با استفاده از میزان کمی از قدرتش کشته اونوقت میگی ناروتو ازش قوی تره.

   پاسخ

   • نوید در پاسخ به امیر

    دی 14, 1399

    چرا همی چیزو قاتی میکنی داداش هر شخصیتی تو اینکه خودش خوبه چرا قیمه هایو میر یزید تو ماستا

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    باشه تو میگی سایتما میتونه نارتو رو شکست بده در برابر کاگویا حرفش چیه

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    لشکری که تو اوردی در برابر قبلیه اوتسوتسکی با اون همه درخت کوچیک بزرگ دوم نمیاره

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    به جز انتقادی که ازت کردم باید بگم که اشتباه کردی اشتباه شما این بود که من اومدم برای نارتو کمک بیارمکه تنها نباشه که نامردیه بعد تو میای یه ارتش جمع میکنی که ارتش منو شکست بده واقعا که خخخ اخرشم نشد ۲ اینکه سایتما هیچ وقت مبارزه الکی با یه شخصیت مثبت نمیکنه

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به کاگویا

   دی 10, 1399

   درظمن توی نظر سنجی ها گفته شده که گوکو از کاگویا قوی تره بعدشم گفته شده قدرت سایتاما محدودیتی نداره و از میزان خیلی کمی از قدرتش استفاده میکنه و توی همین سطح اختلاف خیلی کمی با گوکو داره پس اگه تمام قدرتشو استفاده کنه از گوکو هم قوی تر میشه حالا خانوم دزد میوه درخت(کاگویا)رو گوکو شکست میده آکاتسوکی رو هم سایتاما نابود میکنه دانای شش طریقت از کاگویا هم ضعیف تره پس گوکو نابودش میکنه زنو موموشیکی رو سایتاما هوکاگه اول مادارا و کاکاشی رو سایتاما نابود میکنه ایشیکی اوتسوکی هم با خدایان نابودی بقیشون رو هم تورنادو بایه کارا رو هم تورنادو با یه شهاب سنگ نابود میکنه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 10, 1399

    بچه ها این چه وعظشه زنو کی😂😂 اره ناروتو از اون یارو قوی تره😑😑راستی کی گفته دانای شش تریقت از کاگویا ضعیف تره اون می تونه دنیارو نابود کنه و دوباره بسازه این چه حرفیه نمی خوام این این کسایی که فقط ناروتو رو دیدن حرف بزنم ولی این حقیقته

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     دی 10, 1399

     نمیدونی زنو کیه لابد اسم خودتم گذاشتی اوتاکو
     زنو قوی ترین شخصیت دراگون بال و تمام تاریخ انیمه هاس که میتونه بدون هیچ حرکتی کل شخیت ها و خدایان انیمه ناروتو رو از هستی پاک میکنه
     کاگویا پشمشم نمیشه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      دی 12, 1399

      نه داداشم من ۲۰ ۲۵ تا انیمه دیدم که دراگون بال جزوشون نبوده ناراحت نشو خوب نمیشناختمش من یه اوتاکوی تازه کارم

      پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    باید بهت بگم که همون خانم دزد میوه درخت اولا مسول درخت بود دوما گوکو هیچ کاری نمیتونه بکنه

    پاسخ

 16. ساکورا

  آذر 29, 1399

  کسی که اینو نوشتی دقیقا مشکلت با ناروتو چیه😒این شخصیت ها همشون توی انیمه خودشون بهترین هستن مثلا ارن چجوری می خواد بره تو ناروتو باهاش بجنگه😠و ناروتو قدرتش رو با تلاش خودش به دست اورده نه مثل بعضی ها از توی لپ لپ😤و ناروتو قدرت تمام بیجو ها و چاکرای هوگومورو رو داره و مثلا می تونه دفتر چه مرگ همون لایت رو به تکه های مولکولی و نامساوی تقسیم کنه😤😤😤 کلا ناروتو رو دوست نداری لازم نیست بقیه رو حرص بدی😒😒😒😒😒😒😠😠😡🤬🤬🤬🤬

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ساکورا

   دی 6, 1399

   دیگه نامردی نکن
   گوکو و سایتاما ازش قوی ترند حالا می گیم ماب هم ازش قوی تره و با اینکه از این حرف خوشم نمیاد ولی لوفی و ایچیگو هم باهاش برابرند

   پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به ساکورا

   دی 9, 1399

   انگارمسل منی چون من هم عاشق ناروتو هستم
   ببین فری تیل رو دانلود کن عاشقش میشه

   پاسخ

 17. sda

  آذر 28, 1399

  مقایسه شخصیت ها به نظرم کمی مسخرس چون تو هر انیمه قدرتا منشأ اونا و حداکثر قدرت متفاوته و اینکه هدف مقاله بیشتر کوبیدن ناروتو بوده . فقط سایتاما با گوکو با یکی دو نفر دیگه هستن که صد در صد میتونن ناروتو رو شکست بدن و بقیه در حد خود ناروتو یا پایین تر هستن

  پاسخ

 18. lighting

  آذر 28, 1399

  اصلا نمیشه قبول کرد که ارن یگر بتونه ناروتو رو شکست بده چون همون قدر که ارن میتونه همه تایتان هارو به سلطه خودش دربیاره همون اندازه هم ناروتو میتونه کاگه بونشین بزنه و چاکراشو به یه اندازه به همه بونشین هاش مساوی تقسیم کنه ناروتو میتونه بیشتر از هزار تا کاگه بونشین درست میکنه هر طور بخوایم نگاه کنیم ارن به هیچ وجه حریف ناروتو نمیشه داداش

  پاسخ

 19. محمد

  آذر 24, 1399

  اولا ناروتو(راسنگان)(راسنگان بزرگ)(راسن شوریکن)(بمب هیولای دم دار داره)بعدش اونایی که میگن ناروتو به گلوله بخوره میمیره چاکرای هیولای نه دم اصلا نمیزاره گلوله به ناروتو نزدیک بشه راستی ناروتو سریع ترین شخصیته و شما هم به جای اینکه ارن رو بزارین میومدین یهو کانکی که از ارن قویتره رو میزاشتین به نظر من ناروتو قوی ترین هستش راستی ناروتو چشم های دانای بزرگ رو داره در ضمن ناروتو وقتی زخمی بشه سریع خودشو درمان میکنه.

  پاسخ

  • دوست دارم ناروتو در پاسخ به محمد

   آذر 28, 1399

   اره ناروتو بهترین

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد

   دی 6, 1399

   ارن که معلومه از ناروتو خیلی ضعیف تره ولی خداوکیلی کی گفته که کانکی از ارن قوی تره؟

   پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    مگه انیمه رو ندیدی😒کانکی حتی از کل قدرتش استفاده نکرد خیلی راحت میتونه ارن رو شکست یده

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Abbas

     دی 14, 1399

     والا دوبار انیمره دیدم ولی تو نظرسنجی ارن از کانکی قوی تره

     پاسخ

 20. mb

  آذر 18, 1399

  سلام
  این رتبه بندی بر چه اساسی هست؟
  مثلا بر اساس اینه که چه کسی میتونه زود تر ناروتو رو شکست بده؟
  اگه اینطور هست که سایتاما راحت تر از بقیه این کار رو انجام بده!

  پاسخ

 21. امیر

  آذر 17, 1399

  درظمن ماب هم میتونه شکستش بده

  پاسخ

 22. Olan

  آذر 7, 1399

  داداش شتاب دهنده در انیمه شتاب دهنده یادت رفته بابا بدبخت بیشتر از ۱۰۰۰۰۳۳۱نفر کشته و قدرتش واقعا باور نکردنی گلوله هم روش اصر نداره ولی اگه به ناروتو گلوله بزنی بای بای (منظورم میمیره)

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Olan

   آذر 18, 1399

   کی گفته اگه ناروتو رو با تیر بزنی میمیره🤔

   پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    باو تو بوروتو شمشیر ت شکم ناروتو بود 😂اینا میگن با گلوله میمره بعد ناروت از گلوله سریع تره و به راحتی میتونه جاخالیش بده

    پاسخ

 23. Vera

  آذر 5, 1399

  بعضی هاشون می تونن مثل وان پانچ و دراگون بال اما لوفی نمی تونه و بعد اگه ناروتو به لایت حمله کنه زنده نمی مونه اما اگه لایت مخفیانه اسم ناروتو رو بنویسه لایت برندست اما هنوز بخاطر روباه نه دم مطمعا نیستم اما بین ناروتو و ایچیگو ناروتو قوی تره اما بازم مبارزه سختی میشه

  پاسخ

 24. امیر علی

  آذر 4, 1399

  ناروتو با یک انگشت همه رو شکست میده زایه ها وان پیس کیه اون همه ی اون۲۰ نفرو با یک انگشت می کشه انگشت ناروتو هم نیست مثل این که داریم درباره استاد هوکاگه ناروتو اوزاماکی حرف میزنمیم
  اون (ناروتو اوزاماکی هست😡😡😡شما هقی ندارید که در باره ی ناروتو اوزا ماکی
  بد حرف بزنید😡😡😡😡😡😡😡

  پاسخ

  • ادم در پاسخ به امیر علی

   آذر 5, 1399

   عجب منطقی

   پاسخ

  • ادم در پاسخ به امیر علی

   آذر 5, 1399

   اول بگم که اصلا مسخرست قدرت شخصیتا رو با هم مقایسه کنی ولی بزار بگم که ۶ نفر از کسایی که نوشته بودی چرت بودن😐

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به امیر علی

   آذر 8, 1399

   من خودم ناروتو رو دیدم ولی به نظرم نمیتونه در برابر گوکو و سایتاما پیروز بشه سایتاما آسیب ناپذیر و گوکو میتونه با مشت هاش جهانو به لرزه در بیاره و برو قسمت اول وان پانچ من ببین به قدرتش پی میبری در مانگا سایتاما وی اس گاد تمام دنیا از بین میره و گاد سایتاما رو جایی میفرسته که همه چیز توش پودر میشه سایتاما حتی یه زخم هم بر نمی داره بعد جدی می شه سایتاما و گاد به هم مشت می زنند این مشت اونقدر قوی که تمام سیاره و ستاره ها از بین میروند و بافت زمان و مکان پاره میشه و سایتاما رو به ۱۵۰ میلیارد سال قبل میبره واین همه فقط از تأثیر یک مشت ولی بدون سایتاما هیچ وقت تو انیمه جدی نمیشه نمیشه بگی چون ناروتو هوکاگه است هیچکی حریفش نمیشه

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر علی

   آذر 14, 1399

   عجب منطقی کسانی که فقط ناروتو را دیدند نظر ندند بهتره

   پاسخ

  • EHSAN در پاسخ به امیر علی

   آذر 16, 1399

   داداش سایتاما از هر موجودی قوی تره ناروتو با ی مشتش میمره

   پاسخ

   • VICTOR در پاسخ به EHSAN

    آذر 24, 1399

    دقیقاا

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به EHSAN

    دی 5, 1399

    خخخ در برابر کاگویا اوتسوتسوکی چی

    پاسخ

    • ایلیا در پاسخ به کاگویا

     دی 10, 1399

     هم سایتاما تکی میتونه همشونو برنه یا گوکو

     پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به EHSAN

    دی 5, 1399

    راستی سایتاما و نارتو هردوش با تلاش زیاد نیروشون رو بدست اوردن و هردو تو یه جناح هستن

    پاسخ

  • عباس در پاسخ به امیر علی

   آذر 17, 1399

   با این آدمای متعصب نمیشه بحث کرد

   پاسخ

  • sda در پاسخ به امیر علی

   آذر 28, 1399

   بجز ناروتو انیمه دیگه ای دیدی بعد اینجوری حرف میزنی شماهایید که گند میزنید به چهره طرفداران ناروتو تعصب بزارید کنار

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر علی

   دی 6, 1399

   تو ام مثل چند سال پیش من فقت ناروتو می بینی مگه نه به خواطر همینه اینطوری حرف می زنی ولی باید قبول کنی کسانه مثل گوکو و سایتاما ازش قوی ترند

   پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    کوگو و سایتاما قویترین های انیمه هستن هممون انتظار قدرت اصلی سایتاما رو داریم که ببینیم

    پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    الان گند زدی با این مقایسه تو بعضی هاش مانگا رو اوردی تو بعضی ها نه قدرت جدید ناروتو فقط با خوردن ی انگشت باعث کاهش عمر طرف میشه بجز سایتاما و کوگو هیچ کس حرفیش نمیشه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Abbas

     دی 17, 1399

     شما الان با منی 🤔 من که چیزی نگفتم

     پاسخ

 25. امیر

  آذر 3, 1399

  سایتاما و گوکو از تک تک اینا قوی ترن اونایی که انیمه دراگون بال یا وان پانچ منو ندیدید نگید ناروتو از همه قوی تره چون ناروتو به هیچ عنوان پشم این دوتا هم نمیشه
  بعدشم سایتاما تاحالا هیچ وقت تمام قدرتشو استفاده نکرده.

  پاسخ

  • امیر علی در پاسخ به امیر

   آذر 4, 1399

   ممنون از شما هق با شماست ناروتو همه رو می بره

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به امیر علی

    آذر 5, 1399

    ناروتو سومین شخصیت قدرت مند انیمه ای سایتاما دومی و گوکو قوی ترین البته اگه سایتما همه ی قدرتشو استفاده کنه شاید بتونه جایگاه قوی ترین رو بدست بیار.

    پاسخ

    • amin در پاسخ به امیر

     آذر 7, 1399

     برادر این سایتاماست گوکو با تمام قدرتش بزندش آخرش میبینی واسیده میگه سوکا بعد یه مشت میزنه گوکو کلا محو میشه

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به amin

      آذر 7, 1399

      قبول دارم درضمن من طرفدار سایتاما ام بعدسایتاما ناروتو رودوست دارم بعدش گوکورو

      پاسخ

    • Bleach1380 در پاسخ به امیر

     دی 2, 1399

     ناروتو اصلا سوم هم نیست شاید بیستم یا پایین تر حال اگر مانگا بلیچ رو خونده باشیم پی میبریم ایچیگو خیلی قویتره

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به Bleach1380

      دی 2, 1399

      این اشتباه ناروتو از ایچیگو قوی تره بعدشم اگه بخوایم خدایانی مثل زنو رو حساب کنیم که همه ی اینا میرن ته جدول

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       دی 9, 1399

       دقیقا ما کاری به خدایان نداریم چون اگه اونجوری باشه ناروتو باز هم از همه قوی تر میشه شما دانا ی ششتریقت رو حساب کن خودش یه خداست یا کاگویا هامورا موموشیکی همه ی اینا خدایین برای خودشون منم اینو قبول دارم ناروتو رتبه ی سوم تو قوی ترین شخصیت ها ی انیمه ایهبعد ناروتو لوفی بعدش ایچیگو بعدش ملیوداس بعد نتسو و …

       پاسخ

       • Ichigo در پاسخ به رهام

        دی 9, 1399

        اگه نمیدونی زنو برای شکست دادن ناروتو حتی به حرکت کردن هم احتیاجی نداره برای زنو ناروتو فقط مثل یه حشره ست😐😂
        شخصیتی که تا حالا 17 تا یونیورس رو نابود کرده میلیارد کهکشان رو

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به Ichigo

         دی 10, 1399

         برادرم من ناروتو رو نگفتم خدایان انیمشو گفتم اول متنو درست بخون بعد نظر بده😑😑

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به رهام

          دی 12, 1399

          حالا از همه قکیتر که نه ولی بازم تو جدول خدایان رتبه ی خوبی رو کسب می کنه ولی هیچ جوره جلوی زنو خدایانش دووم نمیارن

          پاسخ

         • Ichigo در پاسخ به رهام

          دی 22, 1399

          حالا که دوباره میخونمش مثل اینکه خودم اشتباه کردم 🤦‍♀️😐

          پاسخ

 26. ابوالفضل

  آذر 3, 1399

  من فیلم ناروتو رو دیدم تا آخر ناروتو از همه اون ها قوی تر ناروتو با کمک دوستانش راحت همه شون رو شکست میده قدرتی که بدون لاش بدست میاد میگن قدرت الکناروتو با تلاش قدرت بدست آورده و از اون 20 نفر هم قوی تر ناروتو چون با کمک دوستانش برنده میشه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ابوالفضل

   آذر 18, 1399

   فیلم نننننههههههه ااااننننییییممممهههه😡😡😠😠😲😲😲😬😬

   پاسخ

 27. حسین CH

  آبان 29, 1399

  داداشا هر شخصیتی باید تو داستان خودش قدرتش رو نشون بده
  مسخره است مقایسه قدرت شخصیت هایی که داستانشان هیچ ربطی به هم ندارند

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به حسین CH

   آذر 17, 1399

   سایتاما و گوکو توانایی شکست ناروتو رو دارن در مورد لوفی هنوز نمیشه نتیجه گیری کرد لوفی هنوز به قدرت کاملش نرسیده ولی با فعال شدن دنده ۵ میتونه ناروتو رو شکست بده

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به عباس

    آذر 18, 1399

    اشتباه نکن لوفی حتی اگه با تمام قدرتشم به ناروتو ضربه بزنه هیچ جوره نمیتونه جلوی راسن شوریکنایی که ناروتو تو اخرین جنگش با ساسوکه زد دووم بیاره

    پاسخ

    • sda در پاسخ به رهام

     دی 1, 1399

     صد در صد اون راسن شوریکن قویه ولی نمیشه گفت با همون کار لوفی تموم میشه مشتی که لوفی میزنه تو فیلم آخر وان پیسو دیدی بعد یونکو ها بیگ مام و کایدو واقعا شخصیت های قوی هستن و گفته شده پایان ارک وانو لوفی از کایدو هم قوی تر میشه نمیگم ناروتو رو میزنه ولی میتونه جلوش وایسه اونقدر ضعیف نیس که ناروتو هم اونو بزنه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به sda

      دی 6, 1399

      قبول من تو نوشته ی قبلیم گفتم که باهم برابرند و لوفی می تونه با ناروتو مبارزه کنه ولی از ناروتو قوی تر نیست چون لوفی ادامه داره ممکنه قوی تر بشه ولی با این حال بوروتو هم ادامه داره و ناروتو هم توش قوی تر میشه

      پاسخ

 28. ashkan

  آبان 27, 1399

  تمامی این انیمه هارو من دیدم… فقط یک چیز میگم، اونم اینکه تحت هیچ شرایطی نباید سان گوگو رو قاطی این بچه بازی ها کرد… گوگو قویترین شخصیت ساخته شده تو کول انیمه و کامیک بوک و مانهوا هاست… اصل داستان دراگون بال نحوه تبدیل شدن گوگو به پادشاه میمون هاست…. اصلا نداریم از پادشاه میمون ها قوی تر…. حتی بین خدایان هم این بشر یه دیونه عشق مبارزه با هزار تا قابلیته… جطوری اون و با این شخصیت ها یکی کردید اخههههههه…..

  پاسخ

  • بنده خدا در پاسخ به ashkan

   آذر 9, 1399

   اهمم پس اون جین موری چیه تو اصلا انیمه یونو دختری که در اکران دنیا نقمه عشق را سرمیدهد رو دیدی یا god of high scoolتو چی میگی تو فرق انیمه ناروتو با بورو تو رو نمی فهمی بعد میگی من اوتاکوم

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به ashkan

   آذر 18, 1399

   من اخرشم نفهمیدم اخرین حالت و قدرتمنود ترین حالت گوکو کدوم حالتشه با اینکه دراگون بال ندیدم فکر کنم باید سوپر سایان ۳ باشه

   پاسخ

 29. یک بار مصرف

  آبان 27, 1399

  یه سوال از مدیر
  آخرش معلوم نشد که ناروتو میبره یا ایچیگو
  چون آخرش نوشتید که در نبرد ناروتو و انچیگو، ناروتو برنده میشه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به یک بار مصرف

   آذر 18, 1399

   اونش که دیگه سوال نداره. معلومه ناروتو یعنی از این ضایع تر😧😧

   پاسخ

 30. حسام

  آبان 23, 1399

  چه جوری تایتان ها لشگر کشی میکونن همشون دوتاین که ناروتو شکست میخوره من میخوام اسپات کنم که ناروتو همشونو میزنه شما جوری تقلید کردید که همش انرژیه کونگ فو یعنی قوی تر از چاکرای!!!!!
  حاجی ماموندیم بعدم اگه روباه ازاد شه تکی همه رو کلشونو با هم میزنه. ممنون از همتون😃که همه ی شخصیتارو اوردین💀

  پاسخ

  • Fn در پاسخ به حسام

   آبان 27, 1399

   تورو خدا مسخره بازی هاتونو تموم کنید انیمه با انیمه فرق داره

   پاسخ

   • نیما مردانیان در پاسخ به Fn

    آذر 1, 1399

    آره دیگه همشون قدرت های بسیار مسخره ای دارند که با ناروتو و دراگون بال و وان پیس مقایسه میکنید.انیمه ها آنقدر زیاد شدن که بعضیاشون خیلی مضخرف شدن😐😐😐

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به حسام

   آذر 18, 1399

   قبول دارم. خود چی از چاکرا میاد چه مقایسه ایه این ؟

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به حسام

   آذر 18, 1399

   بعدشم ما داریم از مقایسه ی قدرت حرف می زنیم نه از مقایسه ی بهتر بازی کردن یا از لحاظ عاطفی حتی تز لحاظ عاطفیم ناروتو زندگی خیلی بدی رو پشت سر گذاشته

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به حسام

   دی 12, 1399

   ۹ تا تایتان وجود داره نه ۲ تا ولی اره ناروتو خیلی از ارن و انیمش قوی تره

   پاسخ

 31. رضا

  آبان 15, 1399

  واییی وایی وایییی… یعنی بان رو نوشتید.. ولی کاپیتان رو ننوشتید.. بان و کاپیتان تو فیلم هفت گناه کبیره جفتشون بودن و قویترین شخصیت که حتی می خواستن به عنوان جانشین شیطان انتخابش کنن و قبول نکرد کاپیتان بودددد…. اسمشو خوب یادم نیست ولی تو انیمه همیشه بهش میگفتن کاپتان…

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به رضا

   آذر 17, 1399

   داداش مثل اینکه نظر سنجی نگاه نمی کنی ها . کاپتانی که تو میگی اسمش ملیوداسه بعدشم تو نظر سنجی ملیوداس نفر هفتمه یعنی قبل از اینکه به فکر کشتن ناروتو بیفته از هستی به نیستی میره

   پاسخ

 32. مهدی

  آبان 12, 1399

  وقتی این موجودات قدرتمندن (با توجه به قوانین دنیای واقعی) که اندازشون خیلی بزرگتر از انسان باشه مثلا سایتاما 5 متر،گکو 100 متر،ماب بالای یک کیلومتر قد داشته باشن
  چون باید اون قدرت ها تو جسمشون جا بشه اگه اون قدر قدرت داشته باشن و جسمشون کوچیک باشه بدنشون نمیتونه اون قدرت ها رو تحمل کنه و به احتمال زیاد جسمشون میترکه

  پاسخ

 33. ساسکه

  آبان 7, 1399

  مادارا
  اوبیتو
  کاگویا
  دانا شش تریقت
  هامورا
  دانته
  زنون
  ساسکه
  همه اینا از ناروتو قوی ترن
  ایند را
  عاشورا

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ساسکه

   آبان 27, 1399

   فقت کاگویا از ناروتو قوی تره داداش تو چجوری حساب کردی

   پاسخ

   • یک بار مصرف در پاسخ به رهام

    آبان 27, 1399

    یکی از دلایلی که ایچیگو میتونه ناروتو رو بزنه اینه که ناروتو اصلا نمیتونه شینیگامی هارو ببینه!

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به یک بار مصرف

     دی 9, 1399

     کی گفته ناروتو با سنجوتسوی دانای شش تریقت به چیز هایی پی می بره که هیچ کسی ازشون خبر نداره پس می تونه حتی با اون چشم هاش شینیگامی هارو هم ببینه

     پاسخ

   • رهام در پاسخ به رهام

    آذر 18, 1399

    و دانای شش طریقت و برادرش هامورا.ایناچی هم از ناروتو قویتره

    پاسخ

    • delaram در پاسخ به رهام

     آذر 28, 1399

     نه ایتاچی اندازه وزغم چاکرا نداره گنجوتسوش رو کسایی که حالت دانایی دارن جواب نمیده اماتراسوش هم روی ناروتو جواب نمیده چون چاکرای بیجو اون رو پس میزنه اگه فایت اخر ناروتو و ساسکه رو دیده باشی ناروتو میتونه ایتاچی رو شکست بده ولی ایتاچیم رقیب اسونی نیست

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به delaram

      دی 6, 1399

      ایتاچی تبغ.گفته ی خود کیشیموتو قوی ترین شخصیت انیمست اصلا کیشیموتو برای تین ایتاچی رو کشت که که ایتاچی می تونست خیلی یعنی زیادی راحت مادارا و اوبیتورو شکست بده یعنی اینو نمی دونی 🤤🤤؟

      پاسخ

   • JDNOSJ در پاسخ به رهام

    آذر 24, 1399

    ناروتو
    ساسکه
    گاگویا
    هوکاگه اول
    مادارا
    پدر ناروتو
    اینا 6 نفر برتر هستن

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به ساسکه

   آبان 27, 1399

   اقا ما اصلا کاری به خدایان نداریم اون شخصیت هایی که شما گفتی بغیر از گوکو و سایتاما هیچ کدوم به گرد پای ناروتو هم نمی رسن حالا لوفی و ایچیگو چرا ولی اونیکیا نه بعدشم تو ناروتو رو بدون کوراما حساب کردی در این صورت پس ارن رو هم بدون تایتانش حساب کن دیگه و اینکه ارن نمیتونه یه لشکر تایتان درست ارن اصلا کامل نمیتونه حتی یه تایتان معمولی رو کنترل کنه چه برسه به پنجاه متری !!!

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به رهام

    آذر 8, 1399

    وقتی فصل ۴ بیاد میبینی ارن قدرت تایتان مادر رو فعال کرده و تایتان های داخل دیوار رو بلند میکنه ۱۰ میلیون تایتان داخل دیوار هستند که ارن همرو کنترل میکنه و خودش به یک تایتان ۱۰۰۰ متری تبدیل میشه من مانگا شو خوندم وقتی انیمه امد میفهمی

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به ایران

     آذر 13, 1399

     برادر مانگا با انیمه کلا داستانش فرق می کنه شاید یکم شبیه هم باشن اما اشتباه نکن بعدشم ارن وقتی تونست یه تایتانو کنترل کنه که دستش با یکی از افراد خاندان سلطنتی برخورد کرد شاید زیک این قدرتو داشته باشه اما ارن فقط در همین صورتی که گفتم می تونه تایتانا رو کنترل کنه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به رهام

      آذر 18, 1399

      اقا قبول اصلا مانگا و انیمه یکی تایتان ۱۰۰۰ متری اصلا نمیشه اقا نمیشه بعدشم ارن باید برای اینکار تایتان مادرو بوخوره وهمین طور زیک توی این کار از ارن قوی تره و ثهم بیشتری از این خون برده

      پاسخ

     • رهام در پاسخ به رهام

      دی 6, 1399

      اقا اشتباه کردم مانگا رو خوندم ولی ارن تایتانا رو نمی کشه داخل دیوارا تایتانا ی خود دیوار رو ازاد می کنه ولی با این حال بازم ناروتو می تونه از قدرت سایه هاش استفاده کنه بعدشم طرف خود با قدرتش باید بجنگه اون جوری نمی شه چون حتی اگه اینکارو انجام بده ناروتو بدل درست می کنه و با بیجو اوداماد که می تونه یه کوه رو نابود کنه خیلی راحت همشونو نابود می کنه در ضمن برادرم ارن با کمک زیک به ابن قدرت می رسه خون سلطنتی و تایتان مادر یعنی کلا ما هر جوری به خواهیم حساب کنیم ارن نمی تونه ناروتو رو شکست بده

      پاسخ

     • امیرعلی در پاسخ به رهام

      دی 6, 1399

      داستان انیمه با مانگا فرق نداره
      فقط اینکه مانگا داخل قسمتای آخر داستان هستیم
      ولی انیمه وسطای داستانیم

      پاسخ

  • نیما مردانیان در پاسخ به ساسکه

   آذر 1, 1399

   آشورا نه عاشورا خودمون😐

   پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به ساسکه

   آذر 3, 1399

   ناروتو تونست ساسکه رو شکست بده تا زشم ناروتو همه اون های که تو گفتی شکست داد

   پاسخ

  • lighting در پاسخ به ساسکه

   آذر 28, 1399

   چی زدی داداش ساسکه فن متعصب نباش زدی شخصیت ناروتو رو ترکوندی کی گفته ساسکه از ناروتو قوی تره؟ تو این بین فقط کاگویا و هاگورومو و هامورا ازش قوی ترن خواهشا چرت و پرت تلاوت نکن

   پاسخ

 34. عرشیا

  آبان 5, 1399

  داداش 1نمیشه گفت کدوم قوی تره، چون قانونایی انیمش فرق داره، هرجا یجوره، 2بعضیاش اصلاااا قوی تر از ناروتو نیستن(باتوجه به قانوناشون) ولی درکل نمیشه مقایسه کرد مگه این که شبیه هم باشن

  پاسخ

 35. mmm

  مهر 29, 1399

  نمیگم بقیه شون چرتن ولی شماره پنج و شونزده رو موافقم

  پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به mmm

   آبان 5, 1399

   داداش فک کنم یا ناروتو ندیدی یا این 2تا رو بین همشون دیدی، هروقت همرو دیدی بعد بیا🙂😘

   پاسخ

   • شیسویی در پاسخ به عرشیا

    آبان 5, 1399

    الان ناروتو رو بدون احتساب کوراما در نظر گرفتین بعد ارن رو با تایتان ها و بان میتونه ناروتو رو بزنه احمقانه ترین مقاله انگار اصلا ناروتو مهر و موم بلد نیس و اینکه خدایان تو انیمه بلیچ رو داری با موموشکی مقایسه میکنی تازه ناروتو بدون کیوبی با ساگا مود انواع راسگان که تو سینمایی های وابسته به انیمه دیدیم راسنشوریکن چواوداما راسنشوریکن رگبار چواوداما راسنگان که با کاگه بونشین میزنه نمی تونه لوفی رو بزنه یا برسرگ مقابل بیجوداما چیکار میخواد بکنه کوراما جزی از ناروتو هس و باید اونو حساب کرد وگر نه چرا دث نو رو با لایت حساب کردی؟ چرا کارت های یوگی رو حساب کردی و چن تا دیگه هم هستن که دیگه زیاد میشه معلومه تو اصلا به جزییات دقت نکردی فقت داری با مقصودت که شکست ناروتو هست داستان سرایی میکنی

    پاسخ

    • نیما مردانیان در پاسخ به شیسویی

     آذر 1, 1399

     آره یا مثلا مادارا با حالت شش طریقت سوکویومی ابدی زد که میتونه تمام این شخصیت ها رو شکست بده . و اونجا فقط سوسانوی ساسکه بود که از برخورد سوکویومی محافظت میکرد😐😐

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به mmm

   آذر 18, 1399

   🤤🤤🤤😲😲😲😵😵😵😱😱😱🤒🤒🤒😰😰😰

   پاسخ

 36. sobhan

  مهر 27, 1399

  سلام دیدم که توی لیست ارن هم بود اصلا کاری به این که ارن میتونه ناروتو رو شکست بده یا نه ندارم ولی این که نوشتید ارن میتونه تایتان ها رو کنترل کنه اشتباهه! ارن تنها یکبار تونست این کار رو انجام بده اونم وقتی که دستش با یک تایتان که قبلا از خاندان سلطنتی بوده برخورد کرد و توی قسمت اخر وصل 3 هم به این موضوع اشاره شده
  ولی ممنون که وقت گذاشتی و این مطلب رو قرار دادی گفتم که این نکته رو گفته باشم

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به sobhan

   آبان 20, 1399

   عزیزم فصل ۴ اتکو ببینی میفهمی ارن چه قدرتی داری اون ۱۰ میلیون تایتان ۵۰ متری رو از تو دیوار میکشه بیرون و میخواد با اونا دنیارو نابود کنه خودش هم تبدیل میشه به یه تایتان ۱۰۰۰ متری من مانگا اتک ان تایتان خوندم

   پاسخ

 37. حمید‌

  مهر 23, 1399

  سلام‌به‌نظرمن‌شوما‌هیچی‌در‌باره‌شخصیتRAGBORAKنمیدونید‌‌او‌میتواند‌بایه‌مشت‌یا‌پنجه‌کل‌کاعنات‌رانابود‌کند‌او‌خدای‌مرگ‌لغب‌دارد‌چراگه‌هرکی‌با‌او‌رودرو‌شده‌مرده‌به‌صورت‌قعتله‌آم‌های‌وحشت‌ناک‌او‌قدرت‌بینحایت‌دارد‌و‌تا‌الان‌با‌حریف‌های‌زیادی‌جنگیدس‌و‌تغریبن‌‌تمام‌حریفان‌او‌ابر‌خدا‌بودند‌ولی‌هیچ‌کودوم‌پیروز‌نشدن‌او‌میتواند‌تبدیل‌به۶تا‌رگنوراک‌قوی‌تر‌شود‌حالات‌آخرش‌خدای‌شر‌نام‌دارد‌چراکه‌فقد‌برای‌قوی‌ترین‌دشمن‌ها‌است‌و‌اون‌نه‌نفس‌میکشد‌ونه‌زندس‌و‌روحم‌ندارد‌او‌یک‌هریمنست‌که‌شیطان‌راکشته‌او‌‌یه‌پسر‌۱۳سالس‌ولی‌‌باتبدیل‌او‌هیولای‌درونش‌را‌آزاد‌میکند‌‌و‌اون‌میشود‌یه‌ماشین‌کشتار‌حرفییی‌او‌تا‌علان‌قتل‌های‌زیادی‌انجام‌داده‌‌.‌از‌آدمم‌بگیر‌تا‌خدا‌‌او‌بدون‌هیچ‌احساسی‌آدم‌میکشد‌او‌جم‌جمع‌حری‌فانش‌را‌خورد‌میکند‌و‌قلبشان‌را‌درمیارد‌و‌خونش‌را‌میخورد‌و‌تو‌فالش‌را‌دور‌میندازد‌او‌یک‌روانیه‌اهریمنیس‌پسریکه‌تویه‌هادسه‌بزرگ‌تبدیل‌به‌یه‌خدای‌شیطانی‌شد‌‌او‌درون‌یه‌سیاه‌چاله‌که‌به‌زمین‌آمد‌فرورفت‌در‌آنجا‌او‌رو‌حش‌را‌از‌دست‌داد‌ولی‌قدرت‌هیولای‌خاصی‌گرفت‌و‌تمام‌موجودات‌زنده‌زمین‌راکشت‌تنهایی‌حرچی‌جلو‌تر‌میرفت‌قوی‌تر‌میشد‌و‌بیشتر‌میمردن‌او‌باخیلی‌ها‌جنگیدست‌همچنان‌بازی‌خودراهم‌دارد‌برایps4او۶بازیه‌خاث‌وجالب‌دارد‌و‌او‌‌نامیراس‌و‌فنا‌نا‌پذیر‌‌،‌شکست‌ناپذیر‌خیلی‌یا‌رو‌بادست‌خالی‌کشته‌خب‌باتشکر‌خدا‌حافظ.

  پاسخ

  • M در پاسخ به حمید‌

   آذر 1, 1399

   دوستان نمیتونین به جا اینچیزا راجع به لیست بحث کنین ، خیلی رفتار بچه گونه ایه مدام دعوا سر اینکه کدوم شخصیت خیالیوقوی تره

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به حمید‌

   دی 10, 1399

   چی میگی من هرچی سرچ کردم نیاورد 🤣🤣😂🤣😂🤣

   پاسخ

 38. Mahan

  مهر 20, 1399

  این فکر کنم کلا با انیمه‌ناروتو مشکل داشته خوب و اینکه مثل من فقط با شماره ۵ و ۱۳ و ۱۸ و یک شخصیت دیگه که میتونی ناروتو شکست بده داخل انیمه شاه شیاطین با آکادمی ناسازگار است هستش واقعا من وقتی قدرت هاشو دیدم پرام ریخت �یه شخصیت‌های که گفته همه با اما و اگر و هیچ سندی برای این نیست که بتونه ناروتو رو شکست بده این واقعاً ناروتو رو دست کم گرفته و در آخر اگه چیزی نمیدونی در مورد نظر ندید لطفاً کسی که یه انیمه ۱۸۰۰ قسمتی ناروتو رو دیده میدونی که شخصیتش چه توانایی توانایی‌های خود دارد

  پاسخ

  • mm در پاسخ به Mahan

   مهر 27, 1399

   داداش چرا جوگیر میشی ناروتو کلا هفصد و پنجاه قسمته

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به mm

    آذر 18, 1399

    کمتر ناروتو کلا ۷۲۴ قسمته

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به رهام

     دی 17, 1399

     فکر کنم دست بنده خدا اشتباهی رو یک خورده

     پاسخ

  • ایران در پاسخ به Mahan

   آبان 20, 1399

   سایتاما با یه مشت هر چیزیو میترکونه هرکی نتونه شکستش بده اون میتونه واین که به نظرم ارباب آیزن ساما رو باید به لیست اضافه میکردی من تقریبا تمام این انیمه هارو دیدم

   پاسخ

   • FLASH luiting در پاسخ به ایران

    آذر 1, 1399

    سلام سایتاما قویترین انیمه خلق شده هست برید ببینید اسم انیمه وان پانچ من هست سایتاما هر چیزی رو با یک مشت نابود میکنه .

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به ایران

    دی 9, 1399

    با اینکه انسمشو ندیدم ولس تو بازی جامپ فورس با ایزن بازی کردم واقعا شخصیت قدرت مندیه راحت گوکو و سایتامارو شکست میده باید به جای یکی شون ایزن رو قرار میدادن

    پاسخ

 39. anime lover

  مهر 20, 1399

  میگما میدونید انسان چقد زور داره که توسط مغز بسته شده انیمه ناروتو شخصیت هاش یه نیرویی به اسم چاکرا داشتند که تمام انسان های روی زمین دارند سایتاما با تمرین مغزش از کار افتاده اخه احساسی نداره بخواطر همین قوی شده فکنم البته این نظر منه

  پاسخ

 40. محمد

  مهر 19, 1399

  نصف اينا از نارتو قوي تر نبودن كه ‘-‘ لوفي چطوري ميخواد نارتو رو شكست بده يا ارن؟يا گاتس؟اصلا در مورد يوگي كه نگم كه تقريبا هر نينجايي متيونه شكستش بده

  پاسخ

  • AmirMohammad در پاسخ به محمد

   مهر 19, 1399

   از نظر من بهترین ها:
   1) لوفی
   2) گوکو
   3) ناروتو
   4) گاتس

   پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به محمد

   مهر 27, 1399

   لایک
   آخه نمی شه که اگه چاکرا و کیوبی ناروتو رو بگیری باید میوه گومو گومو و هاکی لوفی رو هم ازش بگیری که هیچ کدوم از این دو شخصیت بدون اینا اصن معنی ندارن

   پاسخ

   • ebj در پاسخ به امیرعلی

    آذر 17, 1399

    مسلماً اگه قراره ناروتو با کسی مقایسه بشه باید کیوبی همراش باشه

    پاسخ

  • abbas در پاسخ به محمد

   آذر 17, 1399

   داستان لوفی هنوز تموم نشده و هنوز خیلی مونده که لوفی به اوج قدرتش برسه ولی مطمئنم لوفی با تمام قدرتش میتونه ناروتو رو بزنه

   پاسخ

   • edi در پاسخ به abbas

    آذر 17, 1399

    موافقم ناروتو الان به حدش رسیده ولی لوفی تازه شروع کرده همین الان به پایه ناروتو میرسه و حتما ازش جلو میزنه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به edi

     آذر 18, 1399

     بچه ها اشتباه نکنید درسته که ناروتو تموم شده ولی بوروتو هنوز ادامه داره و ناروتو هم تو طول این انیمه قوی تر میشه. اول برید ناروتو و بوروتو رو ببینید بعد بیاید ناروتو و لوفی رو مقایسه کنید

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به edi

     آذر 18, 1399

     ناروتو تو حالت دانای شش تریقت میتونه با سرعت نور حرکت کنه یعنی حتی اگه جوتارو کوجو تز قدرتش استفاده کنه ناروتو بازم می تونه حرکت کنه این چه مقایسه س بی خودیه اخه

     پاسخ

 41. محمدرضا

  مهر 6, 1399

  ولی به نظرم سایتاما دروغ میگه که با تمرین همچین قدرتی گرفته برین تیتراز فصل یک رو ببینید یک صحنه داره که رعد و برغ میخوره بهش من به نظرم همونطوری قدرت گرفته

  پاسخ

  • نوید در پاسخ به محمدرضا

   مهر 9, 1399

   شاید با تمرین قدرتش فعال شده

   پاسخ

  • sobhan در پاسخ به محمدرضا

   مهر 27, 1399

   نه من فکر نمیکنم اتفاق خاصی براش افتاده باشه چون انیمه فان هستش میخواد نشون بده که سایتاما یه اسکله که انقدر تمرین کرده این قدرت رو بدست اورده

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به sobhan

    آذر 8, 1399

    تو مانگا گفته تو دنیای سایتاما گاد ها برای موجودات محدودیت گذاشتن ببرای این که هر محدودیت بشکنی باید با کسانی قوی تر از خودت بجنگی و اگه تسلیم نشی بلاخره محدودیت میشکنی و لی شکلت تغییر میکنه ممکنه به هیولا تبدیل بشی سایتاما همه محدودیت هارو شکسته ولی فقط کچل شده و قدرتش نامحدود هست

    پاسخ

  • علی در پاسخ به محمدرضا

   آبان 23, 1399

   داش برو مانگا سایتاما vs گاد بخون چیتر 12 بخون راز قدرت سایتامارو می فهمی

   پاسخ

   • ممد در پاسخ به علی

    دی 17, 1399

    ور زش؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به ممد

     دی 18, 1399

     تو که انیمرو ندیدی واسه چی نظر میدی اخه

     پاسخ