معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (2689)

بستن فرم

 1. M

  اردیبهشت 19, 1401

  چقد مسخره هستش که انیمه هارو باهم مقایسه میکنید؟؟؟
  مانگاکای هر اثر میتونه هر جوری که دوس داره شخصیت هارو قوی نشون بده
  این اصلا ربطی به انیمه هایی دیگه نداره دادا
  البته نمیگم ناروتو خوبه یا گوکو یا هر کدوم دیگشون
  کی از این کارای بی دلیل و تعصبی دست برمیدارید؟؟؟😑😑😑

  پاسخ

  • اینکه کدوم شخصیت قویتر باشه بیشتر به تلاش و پشتکار و بعد به عوامل ژنتیکی خودش بستگی داره بعضی وقت ها هم شخصیت ها به طور شانسی میتونن یه قدرتی به دست بیارن که به دنیایی که توش زندگی میکنن ربط داره یه چیزی مثل میوه شیطانی توی وان پیس ولی خب بازم برای استفاده بهتر ازش به تمرینات زیادی احتیاجه، در کل همه کاری که مانگاکا ها انجام میدن اینه که زندگی شخصیت ها رو به تصویر بکشن الان بعضی شخصیت های برای به دست آوردن بانکای 30-40 سال تمرین کردن حتی خود مانگاکا هم نتونست مدت زمان تمرین برای به دست آوردن بانکای رو کاهش بده یا لوفی توی وان پیس فقط دو سال تمرین کرد تا یاد بگیره چطور از هاکی استفاده می کنن

   پاسخ

 2. انیمه

  اردیبهشت 18, 1401

  ببخشیدا ولی ناروتو ورحالت نه دم می تونه کوه ها رو نابود کنه
  درحالت شش طریقت میتونه یا خدای باستانی رو شکست بده
  و در حالت باریون مود میتونه همه رو حتی سون گکو رو شکست بده چون در اون حالت هر تماسی با ناروتو موجب کاهش زندگ و تماس بیشتر و یا طولانی تر موجب مرگ میشه

  پاسخ

  • F در پاسخ به انیمه

   اردیبهشت 18, 1401

   حرفت خنده داره😂
   گوکو اگه بره تو غریزه ماورایی ناروتو حتی نمیتونه بهش دست بزنه😂 بعدشم باریون مود کلی نقطه ضعف داره.
   بعدش تو گفتی ناروتو کوه نابود میکنه؟
   اصلا دراگون بال دیدی تو😂؟؟گوکو می‌تونه دنیا نابود کنه حاجی😂
   خلاصه بگم مبارزه ناروتو با گوکو کمتر از یک ثانیه طول می‌کشه و ناروتو کلا نابود میشه .

   پاسخ

   • حمید در پاسخ به F

    اردیبهشت 25, 1401

    جهان؟
    خنده داره🥲🤣
    کلی شخصیت از گوگو قویتر هستن که نمیتونن جهانم نابود کنند بعد گوگو می تونه🤣
    درضمن ناروتو می‌تونه کوه رو نابود کنه
    البته باز هم گوگو خیلی قویتره

    پاسخ

    • F در پاسخ به حمید

     اردیبهشت 26, 1401

     یکم سوادتو ببر بالا و کامنتو درست بخون
     من نگفتم جهان😒
     گفتم دنیا دنیایی مثل زمین
     خیلی هم راحت می‌تونه زمین رو نابود کنه

     پاسخ

    • King of anime در پاسخ به حمید

     اردیبهشت 26, 1401

     ایچیگو میتونه فکرکنم گوکو هم بتونه

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به انیمه

   اردیبهشت 19, 1401

   باریون مود روی فردی که از چاکرا استفاده نمیکنه هیچگونه تاثیری نداره بعد اصلا ناروتو و گوکو قابل مقایسه نیست گوکو کسیه که بعضی خدایان هم ازش وحشت دارن

   پاسخ

 3. امیر

  اردیبهشت 9, 1401

  من حس میکنم کلا این مطلب رو یه هیتر ناروتو گذاشته انصافا ناروتو توی این لیست شاید فقط از سایتاما بخوره همین وگرنه بقیه رو راحت میبوسه میزاره کنار😒

  پاسخ

  • King of anime در پاسخ به امیر

   اردیبهشت 10, 1401

   بیا پایین انیمه دیگه ندیدی بجز سایتاما گوکو وموب وجوتارو ولایتو تتسو شیما و آلوکارد و کربی ایچیگو اوتوموسک و کیوبی هم میزننش

   پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به King of anime

    اردیبهشت 11, 1401

    فصل ۳ موب سایکو ۱۰۰ بیاد دیگه ناروتو نمیتونه بزنتش فعلا

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به اوتاکو *

     اردیبهشت 12, 1401

     فصل سه جدا از مانگاعه ولی اره

     پاسخ

   • M در پاسخ به King of anime

    اردیبهشت 25, 1401

    بعضی از هیتر های ناروتو مثل خودت اینقدر خنگ هستن که بی دلیل میگن این از ناروتو قوی تره🤣
    گوگو.سایتاما.ماب.ایچیگو.لایت(اگه کنار هم نباشن و لایت یواشکی اسمشو بنویسه وگرنه هیچه).بقیه رو نمیدونم ولی بدون دلیل چرا نگو🤣

    پاسخ

  • سون گوکو در پاسخ به امیر

   اردیبهشت 11, 1401

   تو خودت یه ناروتو تعصبی هستی اینهمه دلیل برات آوردیم که گوکو قوی تر از ناروتو هست حتی شخصیتای دیگه تو باز حرف خودتو میزنی

   پاسخ

  • سون گوکو در پاسخ به امیر

   اردیبهشت 11, 1401

   تو خودت یه ناروتو تعصبی هستی اینهمه دلیل برات آوردیم که گوکو قوی تر از ناروتو هست حتی شخصیتای دیگه تو باز حرف خودتو میزنی، فکر کنم فشاری شدیا.

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به امیر

   اردیبهشت 19, 1401

   فکر کنم آیزن بهش یه شمشیر بزنه😂

   پاسخ

 4. امیر

  اردیبهشت 1, 1401

  ریمورو کو اون اینقدر قوی هست که سایتاما گوکو و رو باهم بزنه تازه ای تو انیمه است انیمه خیلی عقبه حتی مانگا هم عقبه حتی لایت ناول تو وب ناول اینقدر قوی که به راحتی کهکشان پودر میکنه به قدرت گلاتونی نیش میتونه کره زمان نابود کنه جاودانه است و یک دانای اعظم داره به اسم رافائل که هیچ سوالی نیست که نتونه جواب بده هزاران مهارت داره یکی از یکی قویتر تو انیمه هم هزاران مهارت داره یک کشور رو مدیریت میکنه ارتشی از شیاطین داره ۱۰ کشور متحد داره ارتش زیادی داره ۱۰ سرباز برتر دارن قدرت شون با ریموروی انیمه برابری میکنه دوستانی داره که براش جونشونم میدن با بلعیدن یک هیولا میتونه قدرت های اونو تقلید کنه و شکل اونو بگیره تو وب ناول درحد زنو است در وب ناول هر روز قدرتش دوبرابر روز قبلش میشه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   اردیبهشت 3, 1401

   داش سایتاما با یه مشت واقعیت و دنیارو نابود کرد و گوکو هم تو همون حالا سوپر سایان گاد با یه مشتش کل دنیا لرزید اصلا قابل مقایسه نیستن چرا هرکی چاهار تا چیز گنده دیده میاد میگه اونا قوین بعد کاراکتری مثل زنو هنوز حتی درصدی از پاورش رو نشون نداده ک کل دنیا ازش میترسن با یه حرکت ۶ یونیورس رو از واقعیت محو کرد سایتاما یه گگ هستش کاراکتری مثل باگ وسط خلقت سایتاما نمیتونه شکست بخوره جلوی همچین کاراکرترای چون محدودیتی برای شکست خوردن نداره تنها چند طبقه از موجودات میتونن شکستش بدن اولیا اوتو ورسال ها هستن که خدایان دنیای واقعیت و خودمونن
   بعدی نویسنوه هاان
   و اخری ام قادران مطلق اونایی که واقعا قادر مطلق هستن
   سایتاما تو مانگا ی اصلی سرعتش جلوی گارو که مبارزشون براش شوخی بود چند دا برابر نور بود خود گارو تو یکی از فایتاش سرعتش به سی برابر نور رسید و سایتاما به راحتی گارو رو ترکوند
   از اون ور گوکو قادر به تلپرته یعنی سرعتش بیشتر از قدریه که نور به پاش برسه
   سایت‌اما تو مانگای گاد جلوی نابودی یونیورس و خلا از بعد ۴ ایستادگی کرد و از بعد چهار عبور کرد
   کلی دلیل و مدرک دیگه یا کاراکتر های دیگه میتونم مثال بزنم که ریمورو جلوشون هیچی نیست

   پاسخ

   • گوكو در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 4, 1401

    اون مانگا غير رسميه

    پاسخ

    • F در پاسخ به گوكو

     اردیبهشت 4, 1401

     داداش ول کن من چندین بار توضیح دادم که اون مانگا غیر رسمیه.
     ایشون چون کلا سایتاما فن هستن و نمی‌دونن اصلا ریمورو تو ناولش چقدر قدرتمنده ک حتی می‌تونه زنورو هم بزنه
     شش یونیورس چیزی نیس که زنو نابود کرد ریمورو تو ناولش هزاران یونیورس رو نابود و دوباره خلق میکنه همون ابعادی که میگی ریمورو به راحتی نابودشون میکنه به طور کلی نامیراست
     می‌تونه واقعیت رو تغییر بده.
     از این گذشته سایتاما نمیتونه حتی بهش نزدیک بشه چون اگه نزدیک بشه ریمورو جذبش می‌کنه و میخورتش.حتی اگه اون مانگایی که تو میگی واقعیت داشته باشه بازم جلو ریمورو هیچی نیس تمام.

     پاسخ

     • سون گوکو در پاسخ به F

      اردیبهشت 5, 1401

      زنو قدرت واقعیش رو نشون نداده چرا نمیفهمین شما الان دارین کارکتری رو که کل قدرتش رو نشون داده دارین با کارکتری مقایسه میکنین که کل قدرتش رو نشون نداده ، باز شما حالا حرف خودتون رو میزنین اگه قبول ندارین تعصبی هستین با شما هستم F

      پاسخ

      • F در پاسخ به سون گوکو

       اردیبهشت 5, 1401

       زنو نه قدرت مبارزه کردن داره نه قابلیت های خاص فقط می‌تونه حذف کنه وگرنه نیازی به نگهبان نداشت!

       پاسخ

       • سون گوکو در پاسخ به F

        اردیبهشت 6, 1401

        وقتی میگم قدرت واقعیش رو نشون نداده یعنی بعضی از قابلیت هاشو هم نشون نداده بعدش مگه علم غیب داری میگی فقط قدرت نابودی داره ؟ بعدش این ربطی نداره که نگهبان داره یا نه

        پاسخ

        • F در پاسخ به سون گوکو

         اردیبهشت 11, 1401

         تو خودت مگه علم غیب داری میگی قدرت واقعی شو نشون نداده
         شاید بعداً مشخص بشه که نهایت قدرتش همون حذف کردنه؟
         از کجا مطمئنی قوی تر از این حالتشه؟

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به F

          اردیبهشت 11, 1401

          زنو فقط قادر نابودیه

          پاسخ

         • سون گوکو در پاسخ به F

          اردیبهشت 12, 1401

          پس توهم نگو قدرت زنو نابودیه چون که قدرت واقعیش و نشون نداده ممکنه قدرتش فقط نابودی باشه یا قابلیت های دیگه ای هم داشته باشه

          پاسخ

       • رهام در پاسخ به F

        اردیبهشت 7, 1401

        داش به اون باشه که زنوی اینفینیتی فورم هم باید حساب بشه که قادر مطلقه

        پاسخ

       • اوتاکو * در پاسخ به F

        اردیبهشت 12, 1401

        خیلی هم نیاز داره ؟ آیا نگهبانا میتونن زنو رو از خطری که زنو توش موفق نباشه نجات بدن ؟

        پاسخ

        • F در پاسخ به اوتاکو *

         اردیبهشت 14, 1401

         یکم فکر کنید ببینید آیا زنو به نگهبان نیاز داره یا نه اگه نیاز نداره چرا وقتی گوکو رفت پیشش نگهبانا خیلی ترسیدن که آسیبی به زنو وارد نشه!
         وجود نگهبان برای یک خدا نشان دهنده‌ی آسیب پذیر بودن آن خداست .
         کسی مثل grand priest که قدرت واقعی شو نشون نداده ومهارت مبارزه وحشتناک و سرعت وقدرت و…ممکنه از زنو هم قویتر باشه کسی که ضربه صد در صد بیروس رو با یه انگشت تو مانگا میگیره!!!
         و یه چیز دیگه به گفته خود نویسنده اون نامیکی که دراگون بال رو به وجود میارن بسته به قدرتی که دارن اون توپ هارو میسازن
         و سازنده سوپر دراگون بال که از کهکشان ها بزرگ تره و هر آرزو رو می‌تونه برآورده کنه ببین چه قدرتی داره که اونا رو ساخته
         فک کنم اسمش zalama بود
         بخاطر همین فک کنم ویس به گوکو گفت grand priest از بین پنج مبارز برتر جهان است و نگفت قویترین!!!

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به F

          اردیبهشت 22, 1401

          زالاما در ورس دراگون بال از همه قوی تره و قدرت زنو هم فقط نابودیه میتونم یه تئوری که شنیدم رو بدم که به مانگای کاد مرطبت نیست
          گاد(تومانگای اصلی ) کل امنیورس دراگون بال رو خلق کرده و به کسانی که پاوروشن در حد امنی ورسالع میگن اوتورسال یا فراتر از بینهایت و اگه سایتاما قرار باشه با همچین کاراکتری درگیر بشه باید یا اوتورسال باشه یا باندلس (تایر زیرو قوی ترین طبقه موجود برای کاراکتر ها)که قطعا فکر نمیکنم باندلس باشع چرا چون سایتاما بینهایته و باندلس به کسانی میگن که بینهایت براشون بی معنیه یعنی یا سایتاما لو اوتورسال یا aاوتورساله که بعنی میشه گفت در حد کاراکتر هایی مثل وان ابو ال یا …هستش ولی فکر نمیکنم در این حد باشه چون قادر به نابودیه و خلق جزو پاور هاش نیست ولی باز هم کل پاور بیگ بنگ رو با یه مشت که زره ای از قدرتش بود ازاد کرد

          پاسخ

          • F در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 22, 1401

           به هیچ عنوان نمیشه سایتاما رو با one above all مقایسه کرد چون می‌تونه کارهایی رو بکنه که حتی سایتاما یک صدم درصدش هم نمیتونه بکنه
           و در ضمن اون گادی که تو مانگا گاد سایتاما کشت حکم یه فرشته رو داشت پس اونقدرام قوی نبود که اوتورسال باشه اگه قرار باشه با گاد واقعی درگیر بشه قطعا سایتاما وجودشو از خدا گرفته و گاد می‌تونه ازش پس بگیره
           کلا اون مانگا خیلی پیچیده بودو بعضی چیزا نامعلوم بود

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F

           اردیبهشت 23, 1401

           سایتاما توسط نوینسده خلق شده بعد تو یه طبغه قرار میگیرن من نگفتم هم اندازه همن ولی اینم یه تئوریه و کاملا منطغیه وقتی گادمتعال اوتورسال باشه سایتاما که از اون قویتره قطعا اوتورسال سطح b باید باشه

           پاسخ

          • F در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 24, 1401

           سایتاما به عنوان یک انسان محدودیت های زیادی داره حتی اگه گفته باشن محدودیت نداره.
           آخه اگه محدودیت نداره چرا نمیتونه پرواز کنه؟
           چرا به خوردن و خوابیدن نیاز داره؟
           سایتاما فقط به عنوان یک انسان محدودیت هاش رو شکسته نه اینکه تبدیل به یک خدا بشه!!!
           بعدش بهتون گفتم سایتاما گادی که اوتورسال باشه رو شکست نداده فقط یکی از کپی هاشو شکست داده.
           بعدش من کلی سرچ کردم تحقیق کردم دوست عزیز سایتاما شخصیت گگ نیست. و بیشتر سایت های انیمه ای و حتی یوتوبرا مانگا و وب کامیک اصلی رو در نظر میگیرن نه یک کمیکی که یکی دیگه درست کرده.
           اگه این طور باشه دراگون بال یه نسخه دیگه داره که فن ها درستش کردن که توش گوکو اونقدر قویه که حتی سایتاما نمیتونه بهش نزدیک بشه ولی با اون نسخه مقایسه نمیکنن با نسخه اصلی مقایسه میکنن. امیدوارم فهمیده باشین.

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F

           اردیبهشت 26, 1401

           داش اون کپی گاد نی حکم فرشته رو داره بعد سایتاما یه شخصیت گگه وقتی سرچ کنی گگ به معنای خنده و شادی و الکی خوشحالی میشه و اشکال عجیب در اوردن این شخصیت ها گگ هستن و سایتاما برای جنبه فان بعضی کار هارو میکنه سایتاما تا ناتمام قادره در هوا شناور بمونه و نفسش رو حبس کنه سایتاما و گارو تو فایتشون هزاران بازر زمین رو در ۱ میکرو ثانیه دور زدن میشه حدودا چند صد هزار برابر سرعت نور که سایتاما اصلا به خودش فشار نمی اورد بعد خود موراتا داره همه جا میگه سایتاما بینهایته بری تویتاشو ببینی میفهمی بعد من از رو مانگای اصلی دارم باهات حرف میزنم بعد کاراکتر های گگ خدا نیستن یه گور باگ مانند وسط اون ورسن مشا کجای سریال یا مانگا دیدی سایتاما بگه گشنمه یا به دستشویی رفتن نیاز دارم؟بعد اصلا مانگا میخونی؟بشر طرف سازندست داره میگه نامحدوده شما داری میگی نیست؟سایتاما اسیب ناپذیره نمیشه با حرکات فیزیکی از پا درش اورد و رده ای که قادرن گگ هارو محو کنن قادران مطلقی مثل وان ابو ال هستن به بالا تو همین مانگا اخرین چپتری که تا الان اومده چپتر ۲۰۹ گارو به سایتاما ضربه ای زد که سایتاما به هسته زمین رفت و کلا زمین رو کج کرد اما بعدش با یه حرکت کاملا ایزی گارو رو از هسته کش اومده زمین به سطح زمین فرستاد

           پاسخ

     • F در پاسخ به F

      اردیبهشت 5, 1401

      در ضمن نیاز به خوابیدن و خوردن و نفس کشیدن نداره و می‌تونه در هر زمان و مکانی سفر کنه و سرعتش بینهایته!!!

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به F

       اردیبهشت 7, 1401

       یرعت بی نهایت یعنی حضور مطلق ریمورو حاضر مطلقه؟حتی خدایان هم بعضی هاشون حاضر مطلق نیستن کسایی که ریمورو رو از واقعیت محو میکنن

       پاسخ

       • F در پاسخ به رهام

        اردیبهشت 7, 1401

        اره برو ناولشو بخون هرجا و هر مکان و زمانی می‌تونه بره
        تو یکی از قسمتا تو زمان صفر میکنه و می‌ره گذشته
        سایتاما قبل از تمرین آیا قوی بود؟؟؟؟؟
        ریمورو آیا نمیتونه بره گذشته و سایتاما رو شکست بده ؟؟

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به F

         اردیبهشت 8, 1401

         داش یک نسخه از سایتاما وجود داره سایتاما نه گذشته داره و نه آینده بعد از حذفمحدودیت هاش سایتاما یکی شد بعد حضور مطلق نه اینکه همه جا بری یعنی همه جا باشی همیشه

         پاسخ

         • F در پاسخ به رهام

          اردیبهشت 9, 1401

          وات😐
          یعنی چه گذشته نداره ؟؟
          اصلا هرچی دلیل بیارم قبول نمیکنید و یه دلیل غیر منطقی میارید.
          میشه بهم بگید کسی که گذشته نداره چجوری به وجود اومده؟ میشه بهم بگی چجوری آینده نداره؟

          پاسخ

          • King of anime در پاسخ به F

           اردیبهشت 10, 1401

           منظورش اینه بدنش به گذشته متصل نیست دیگه یعنی اگه سایتامای گذشته بمیره تاثیری رو بقیه ی سایتاما ها مثلا آینده نداره

           پاسخ

          • F در پاسخ به King of anime

           اردیبهشت 11, 1401

           میشه بهم بگین دقیقا کجای انیمه یا مانگا چنین چیزی گفته شده؟؟؟؟؟؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F

           اردیبهشت 12, 1401

           در واقع تئوریه ولی جزو منطقی ترین چیزا راجب سایتاماست و خیلی هاشونم توسط موراتا تایید شده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F

           اردیبهشت 11, 1401

           یه مقاله واست فرستادم ولی نیومد
           سایتاما با حذف محدودیت هاش تمامی ماحیت های خودش از ابعاد رو غیر از همینی که میبینیم حذف کرده یعنی ریمورو نمیتونه برگرده به گذشته و سایتامارو بکشه چون سایتامایی در گذشته وجود نداره

           پاسخ

     • رهام در پاسخ به F

      اردیبهشت 7, 1401

      ازونجایی که قادر مطلق نیست پس قطعا نمیتونه یه گگ رو بکشه و از بین ببره بعد کجا هزاران یونیورس و اینارو نابود کرد میتونی توضیح بدی؟بعدم من ناروتو فنم

      پاسخ

      • F در پاسخ به رهام

       اردیبهشت 7, 1401

       تو یکی از قسمت های دراگون بال نمی‌دونم دیدی یا نه شخصیتی به نام arale هست یه دختر کوچولو
       که اونم شخصیت گگ هست که بیروس خدای نابودی که قادر مطلق نیست کم مونده بود اون شخصیت رو نابود کنه که جلوشو گرفتن و به گفته خود نویسنده واقعا می‌تونست نابودش کنه !!!
       پس تنها قادر مطلق ها نیستن که میتونن شخصیت گگ رو از بین ببرن.

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به F

        اردیبهشت 9, 1401

        دوست عزیز گگ قوی داریم تا ضعیف الان لوفی تو مانگا یچورایی گگ شده ولی گگ ضعسف خونده میشه کسی مثل سایتاما چزد گگ های قدرتمنده

        پاسخ

       • اوتاکو * در پاسخ به F

        اردیبهشت 11, 1401

        بیروس خدای نابودیه یکی از قویتریناشونم هست
        میتون هرچیزی رو تقریبا نابود کنه
        از لحاظ قدرت نمیزنه احتمالا ولی میتونه حضورشون ازش بگیره

        پاسخ

    • رهام در پاسخ به گوكو

     اردیبهشت 4, 1401

     چیزی که خود موراتا و وان توش دست داشتن و کشیدنش و تمامی کاراکتراش و گفته هاشون تا الان اثبات شده میشه بگی چطوری غیر رسمیه وقتی حتی خود موراتا تو توییترش تاییدش کرده؟

     پاسخ

 5. رضا

  فروردین 30, 1401

  العان ارن چجوری میخاد ناروتو رو شکست بده ها

  پاسخ