معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (2054)

بستن فرم

 1. اوتاکو⁦✌️⁩

  شهریور 27, 1400

  آقا من بلیچ رو دیدم و الان فهمیدم ایچیگو قدرتش از خدا بالاتره پس در نتیجه از سایتاما قوی تره 😐😐

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

   شهریور 28, 1400

   خداهای اون انیمه رو با واسه وان پانچ من مقایسه نکن اون خدای وان پانچ من قدرتش نزدیک به نابودی یونیورس بود این یارو از پس زمین بر نمیومد

   پاسخ

  • دازای در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

   شهریور 28, 1400

   از نظر من بین big three از همه قوی تره
   البته هنوز از بابت باریون و ادامه ی قدرتهای لوفی خبری نیست
   ولی ولی بلیچ هم هنوز تموم نشده 🤔

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به دازای

    شهریور 29, 1400

    اتفاقا پدر شونن یعنی دنیای دراگون بال از همه ی دنیاها قویتر غیر اون شونن ها خیلی قوی نیستن دنیاهاشون معمولا

    پاسخ

  • دازای در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

   شهریور 28, 1400

   در حد خدا نیست

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

   شهریور 28, 1400

   آناناس
   از ناروتو اره ولی ربطی نداره خدایان بلیچو با خدایان وان پانچ و دراگون بال مقیسه نکن 😂

   پاسخ

 2. حسین

  شهریور 27, 1400

  یه سوال
  گوجو و سوکونا زورشون به ناروتو میچربه؟

  پاسخ

  • محمد جواد در پاسخ به حسین

   شهریور 27, 1400

   نه

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به حسین

   شهریور 27, 1400

   خب بگم که شاید شاید سوکونا به ناروتو کیوبی مد تو جوانی هاش برسه گوجو هم از اون پایین تر یعنی سیکس پث و باریون بماند

   پاسخ

   • علی در پاسخ به اوتاکو *

    شهریور 28, 1400

    نه ،خیلی دیگه ناروتو رو بزرگش کردین

    پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به علی

     شهریور 28, 1400

     خب من چی بگم بزرگه سوکونا در حد کشوره ولی اون موقع تو سیکس پث میتونست یک قاره رو نابود کنه ناروتو بعد باریون در حد زمینه با قدرتش جهان انیمه جوجوتسو رو نابود میکنه

     پاسخ

     • علی در پاسخ به اوتاکو *

      شهریور 28, 1400

      خب ناروتو یه قاره رو نابود کرد ؟
      یا فقط حرفش شده
      من والا چیزی از باریون مود نمی‌دونم (بوروتو ندیدم)ولی آیا:
      به نمایش گذاشته شده؟
      محدودیت و عواقب نداره قدرت به اون بزرگی؟
      یا اینکه جهانی رو نابود کرده؟
      اصلا ناروتو آدمیه که یه جهانو نابود کنه؟«🤦😂»
      نمی‌گم ناروتو ظعیف تر از اوناست ولی تو قدرتش تحریف زیاد داره

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به علی

       شهریور 29, 1400

       ببین قدرت فقط به مقدار تخریبش نیست برادر من قدرت باریون مود تو ویرانی خلاصه نمیشه بله محدودیت داره ولی به قدرتش می ارزه به شدت قوی میشه سرعتش فراتر از نور میره با زمان بازی می کنه و می تونه با این امر از طول عمر حریف کم کنه و حریفو ضعیف کنه قدرت بدنیش به‌شدت بالا میره ولی در کل سوکونا در حد ناروتو نیست در مانگا قدرت ناروتو خیلی محدود بود و کلا ۱۰ ثانیه قادر بود از قدرتش استفاده کنه ولی تو انیمه الان هیلی قوی تره محدودیتشم مثل اینکه کمتره و مدت بیشتری قادره استفاده کنه

       پاسخ

       • M در پاسخ به رهام

        شهریور 29, 1400

        دقیقا
        تو مانگا ده ثانیه داشت می‌جنگید
        ولی توی انیمه بیشتر از ده ثانیه داشت با بوروتو حرف میزد

        پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به علی

       شهریور 29, 1400

       معلوم نیست مشکلات باریون چی باشه مثلا تا الان معلوم شد بعدش کوراما میمیره باید ببینیم چی میشه ولی با توجه به ذات سوکونا میتونم بگم ناروتو اگه مجبور بشه ریسکش میکنه اونطوری که تو ۱۰ ثانیه ایشیکی رو به فنا داد و از نهایت قدرت اون حالت استفاده نکرد نشون به قدرتشه و اون حالت سیکس پث نصف نیروی دانای شش طریقت رو داره و قدرت تمام بیجو ها رو اون حالت قدرت های خاطی داره مثلا میتونه از استایل ککی گنکای بیجو ها هم استفاده بکنه مثلا قدرت فوق‌العاده چو اوداما راسنشوریک استایل گدازه که باهاش درخت الهی رو برید و زخم خیلی شدیدی به مادارا شش طریقت زد که میتونست راحت یه کشور رو نابود کنه و انن قدرت خاطی استفاده نکرد براش و حتی وقتی تو حالت عادیش از سیکس پث استفاده کرد اون قدرت رو داشت و بگم ناروتو دیگه نمیتونه از اون گوی ها استفاده کنه ولی قدرتش خیلی با اون گوی ها زیاد میشد و به هرچی میخورد فاسدشون میکرد و نابود میشدن حتی جلوی جاودانگی افرادی مثل بان رو میگرفت قدرتش ولی گوکو سایتاما حالا چیزشون نمیشه و میتونست که حتی با پوشوندن اون دور خودش میزد پدر ایچیگو هم در میاورد و این که ناروتو تو اون حالت میتونست از کوراما هم استفاده کنه با بیش از ۷۰ یا ۸۰ متر قدش ( تازه یه حالت داشت به اسمم آشورا مود که واسه پسر دانای شش طریقت بود و الان دیگه تناسخش نیست اون موقع بود و کوراما تو پرواز میکرد و قدش بیشتر ۲۰۰ متر بود ) این بود چیزی که میگم قاره رو میتونه نابود کنه نکرد مگه دیونست یه قاره رو نابود کنه هر دهکده اندازه یه کشور بزرگ مثل آمریکا هست خودش و ناروتو کسی که کل برگ رو نابود کرد رو شکست داد اون خیلی قوی هستش در واقع بیشتر از یک قاره باید باشه میگم کلا شاید یچی بشه کوراما زنده بشه و باریون دیگه محدودیت نداشته باشه در واقع مردن کوراما بخاطر ضعیف بودن ناروتو و کوراما بود چنن در اصل چاکرای اونا ترکیب میشه و به عنوان سوخت از انرژی زندگیشون مصرف میشه و کوراما قبل از ناروتو مرد حالا ببینیم شاید تو انیمه قدرت مهار بهتری داشته باشه و بیشتر از ۱۰ ثانیه نگه داره در هر صورت‌ خیلی قویه ایشیکی میتونه کسایی مثل سوکونا رو بریزه تو چایی و ناروتو تو ۸ ثانیه اول اونو خیلی زد ولی چون واقعا ضعیف شد نتونست شکستش بده ولی عمرشو کم کرد البته بعید میدونم بتونه ازش استفاده کنه جلو سوکونا حتی اگر به جوجوتسو چاکرا ربط پیدا کنه اون چاکرا فقط واسه دانای شش طریقت بوده که بین همه تقسیم شد و کاری نمیکنه در هر صورت چون بخاطر پيوند چاکرا تونست اینکارو با ایشیکی بکنه

       پاسخ

      • M در پاسخ به علی

       شهریور 31, 1400

       معلوم شد که چرا گفتی لوفی شاید با ناروتو برابر باشه
       خب وقتی ندیدی حرف نزن

       پاسخ

 3. Ace

  شهریور 23, 1400

  با این لیست تا حدودی موافقم گوکو و سایتاما واقعا قوین لوفی هم قدرت های جدیدی کشف کرده خیلی داره قوی میشه
  کامنتا دیدم حیف که اکثرا تعصبی نظر میدن آخه فازتون چیه که ناروتو رو قوی ترین شخصیت انیمه ای میدونین؟

  پاسخ

 4. مصطفی

  شهریور 22, 1400

  سایتاما رو هیچ شخصیت انیمه ای نمی تونه شکست بده ناروتو که با یه فوت سایتاما به فضا پرتاب میشه من که از سایتاما قوی تر ندیدم

  پاسخ

  • اوتاکو⁦✌️⁩ در پاسخ به مصطفی

   شهریور 22, 1400

   گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو گوکو با هر کسی مبارزه کنه حتی اگه اگه حریفش قوی تر باشه با تمرین و کارای دیگه قدرتشو بالاتر می‌بره به غیر از گوکو هم زیاد هستن مثل چند تا از شخصیت های وان پیس که الان حال ندارم توضیح بدم
   سطح دنیای سایتاما در حدیه که حتی پیکولو هم می‌تونه با یه مشت اونو نابود کنه چه برسه به گوکو و وجیتا و….
   اگر هم الان بخوای بگی که سایتاما خدا رو شکست داده باید بگم که گوکو تو همون سری اول توی آخرین آرک با خدا و شیطان مبارزه می‌کنه و شکستش میده (فقط سری اول بقیه شون که دیگه بماند)
   اوه راستی یادم رفت…حتی فوشی هم می‌تونه سایتاما رو شکست بده🤣🤣 چون نامیرائه و هیچ جوره از بین نمیره و حتی می‌تونه الگو سازی کنه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

    شهریور 23, 1400

    برادر من قدرت سایتاما نهایت نداره هروقدر گوکو تمرین کنه هر چقدر حریفش قوی باشه سایتاما قوی تره بعدم تو اون خدا و شیطان ذو با گاد متعال مقایسه می کنی؟😂😂😂😂😂😂😂😂

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به مصطفی

   شهریور 23, 1400

   دلیل نمیشه چون شما ندیدی نباشه آکیرا با نگاه سایتامارو می کشه

   پاسخ

 5. حمید

  شهریور 20, 1400

  این عدد ها که بالای نظر ها هستن چی هستن
  منظورم اون 10 9 8 همینجوری کم میشه تا یک

  پاسخ

 6. اوناکو *

  شهریور 18, 1400

  منظورم از موب صد در صد حالت صد در صد هست

  پاسخ

  • M در پاسخ به اوناکو *

   شهریور 20, 1400

   ماب ما دیویست درصد داره😎😎😂😂

   پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به M

    شهریور 25, 1400

    اون ۷ و خورده ای یا همون بینهایت رو با سایتاما انیمه ای مقایسه میکنن که قدرت نابودیه تقریبا زمین رو داره

    پاسخ

 7. اوناکو *

  شهریور 18, 1400

  و اونایی که میگن ناروتو با دست زدن به مردم زندگیشونو کوتاه میکنه اشتباه میکنن خوده کوراما گفت بخاطر متصل بودن چاکرا به همه هست یعنی افرادی در انیمه های دیگر که چاکرا ندارن نمیتونه کاری کنه یا از انیمه های دیگه چاکراهاشون بخاطر دانای شش طریقت به همه منصل نیست و موب صد در صد با ناروتو باریون برابره و بینهایت ناروتو بهش نمیرسه

  پاسخ

  • M در پاسخ به اوناکو *

   شهریور 20, 1400

   من می خوام از خودت یه سوال بپرسم دوست عزیز
   لطفا بقیه جواب ندن
   اگه اینجوری که تو میگی درست ولی یکم فکر کنی با این وضع نمیشه مقایسشون کرد
   الان تو فکر میکنی نبردشون عادلانه هست؟
   من حرفم اینه شخصیت های انیمه باید با دنیای خودشون مقایسه بشن
   الان مثلا دازای می تونه قدرت میدوریا رو پاک کنه‌؟ نه
   الان ایزاوا میتونه قدرت چویا رو پاک کنه با چشماش؟
   خب عادلانه نیست دیگه

   پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به M

    شهریور 25, 1400

    خب این که نباید مقایسه بشن درسته کلا

    پاسخ

 8. اوناکو *

  شهریور 18, 1400

  لوفی ناروتو همینطوری تو یه نبرد طولانی شکستش میده الان با باریون لوفی هیچ هستش

  پاسخ

  • M در پاسخ به اوناکو *

   شهریور 20, 1400

   موافقم ولی همچنان میگم نباید مقایسه بشن
   خودم نمیفهمم چی میگم😓😓😂😂😂

   پاسخ

  • علی در پاسخ به اوناکو *

   شهریور 20, 1400

   از نظرم نبرد عادلانه اینه که کوراما رو از ناروتو بگیری .
   بازم مطمئن نیستم کی ببره(اصلا مهم نیست). ولی سطح قدرتاشون تقریبا یکی میشه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به علی

    شهریور 20, 1400

    اگه از ناروتو کورامارو بگیری حدودا ۶۰ درصد قدرتش میره ولی هنوز سیکس پث و سنجوتسوی خودشو داره

    پاسخ

 9. اوناکو *

  شهریور 18, 1400

  ارن با لشکر از ناروتو قویتر نیست ناروتو باریون که قدرتش نابودی خورشیده هیچ بدون اون تو سیکس پث هم قویتره تو نبرد با کاگویا از استایل تمام بیجو ها استفاده کرد و این باعث میشه براحتی تقریبا نصف ارتش پر میره با یه مشت کلا یه تایتان به دیار باقی میره و تو بوروتو چوچواوداما راسنگان میزنه که دو یا سه تا تایتان رو نابود میکنه اگه بگیم همونو راسنشوریکن با استایل ککی گنکایش بزنه ۲۰ ۳۰ اون دنیا و کلی قدرت دیگه داره

  پاسخ

 10. otako

  شهریور 18, 1400

  دکو ایزو میدوریا از همه جز سایتاما قوی تره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به otako

   شهریور 19, 1400

   بله استاد شما چندتا انبمه دیدید ؟بله بله درست میگید
   داش مرسی که شادمان کردی 😂😆

   پاسخ

   • M در پاسخ به رهام

    شهریور 20, 1400

    حالا اینجوری نگو ناراحت میشه
    منظورم چیز بدی نیست فقط فکر کنم ناراحت شه از حرفت شاید هم بهت فحش بده 😂😂
    جدا از شوخی بعضی ها خیلی ادب سرشون نمیشه
    من داشتم با یه پسره بحث میکردم سر مرد اهنی با کاپیتان
    کم اورد بهم فحش خواهر داد😓

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به M

     شهریور 20, 1400

     عه 😶

     پاسخ

  • اوتاکو⁦✌️⁩ در پاسخ به otako

   شهریور 27, 1400

   آره آره مرغ ها هم پرواز میکنن…..

   پاسخ

  • M در پاسخ به otako

   شهریور 29, 1400

   دقیقا
   مرد عنکبوتی هم از سوپرمن خیلی قوی تره

   پاسخ

 11. M

  شهریور 15, 1400

  تا یک یا دو قسمت دیگه نبرد ایشیکی و ناروتو باریون رو نشون میده
  خیلی منتظرش بودم😍😍

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به M

   شهریور 16, 1400

   داش فایتارو نسبت به مانگا نه فقط فایت کلا قسمتارو کش میدن احتمالا یه پنج شیش قسمتی منتظر باشیم

   پاسخ

   • M در پاسخ به رهام

    شهریور 17, 1400

    مطمئن باش تا دو قسمت دیگه میاد
    چون آخرای قسمت 214 نشون داد یکم قسمت 215 رو و من مطمئنم هستم قسمت 216 نبردشون شروع میشه و نبردشون تموم میشه و ایشیکی شکست میخوره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به M

     شهریور 17, 1400

     ببین با منطقی که من از مانگای بوروتو درک کردم باید خیلی طولش بدن

     پاسخ

 12. علی

  شهریور 13, 1400

  ناروتو<گوکو<سایتاما
  اول ، هنوز نهایت قدرت سایتاما معلوم نیس .
  دوم . حتی تو مبارزه اش در مانگا«saitama VSgod» از نهایت قدرتش استفاده نکرد .
  گوکو هم که معلومه از نا وتو قوی تره ، دیگه جای بحثی نیس

  پاسخ

 13. Dina

  شهریور 7, 1400

  گوکو > سایتاما > ناروتو
  👊👊👊

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Dina

   شهریور 8, 1400

   😐😂جبناپ فعلا که ناروتو اصلا قابل مقایسه با این دونفر نی
   گوکوهم از سایتاما ضعیف تره

   پاسخ

  • کیارگا ساما در پاسخ به Dina

   شهریور 8, 1400

   دقیقا همینطوره

   پاسخ

 14. Dina

  شهریور 7, 1400

  گوکو > سایتاما > ناروتو
  تمام👍👊😬

  پاسخ