تریلر جدیدی از فیلم مورد انتظار No Time to Die منتشر شد + ویدئو

همانطور که وعده داده شده بود، کمپانی یونیورسال پیکچرز و MGM به‌تازگی تریلر جدیدی از فیلم مورد انتظار “زمانی برای مردن نیست” (No Time to Die) را منتشر کرده‌اند که در آن شاهد ماموریت جدید جیمز باند هستیم؛ شما در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

علاوه بر این تریلر، پوستر جدیدی هم با محوریت شخصیت جیمز باند منتشر شده‌است که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

قسمت جدید ۰۰۷ داستان جیمز باندی را دنبال می‌کند که در حال خدمت نیست و در حال لذت بردن از زندگی شخصی خود در جامائیکا است که در ادامه فلیکس لیتر، دوست قدیمی او، از جیمز باند درخواست کمک می‌کند. او به باند ماموریتی می‌دهد که باید یک دانشمند دزدیده شده را نجات دهد که یک گروه تبهکار به‌دنبال ساخت یک سلاح بسیار خطرناک با فناوری بسیار پیشرفته است که نقش شرور و منفی اصلی این فیلم بر عهده “رامی مالک” خواهد بود.

آخرین فیلمی که از مجموعه فیلم های “جیمز باند” اکران شد، فیلم “اسپکتر” (Spectre) بود که در سال ۲۰۱۵ با بودجه ای ۳۰۰ میلیون دلاری و به کارگردانی “سم مندس” (Sam Mendes) ساخته شد و در مجموع به فروشی ۸۸۰ میلیون دلاری دست پیدا کرد.

“کری فوکوناگا” (Cary Joji Fukunaga) وظیفه ی کارگردانی فیلم جدید “باند ۲۵” را بر عهده خواهد داشت و “دنیل کریگ” بار دیگر نقش جیمز باند را در این فیلم بازی می کند.

فیلم “زمانی برای مردن نیست” که بعد از فیلم “تنت” به عنوان دومین فیلم بلاک باستری سال جاری شناخته می‌شود، در تاریخ ۲۰ نوامبر (۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم