کانادا: 5 دلیلی که نشان می دهد چرا شما باید از این کشور دیدن کنید

در طول انتخابات از سفر به کانادا بسیار صحبت شد. خیلی از آمریکایی ها اعتقاد داشتند که اگر ترامپ در انتخابات پیروز شود، به کانادا مهاجرت می کنند. حتی یک برنامه تلویزیونی هم درباره ای این ساخته شد که کانادایی ها دیواری برای منع ورود شهروندان آمریکایی می سازند.

همه ما میدانیم که چه اتفاقی افتاد. برخی از آمریکایی ها به حرف شان عمل کرده و به کانادا نقل مکان کردند. اما برای اکثریت آن ها این کار عملی نبود.

به هردلیلی که بخواهید به کانادا سفر کنید، چه دائم و چه موقت، باید بدانید که در چندسال گذشته کانادا به یکی از کشورهای مهم جهان تبدیل شده است. اگر به این فکر می کنید که برای تعطیلات تابستانی کجا بروید، قطعا کانادا یکی از گزینه های خوب است. در زیر 5 دلیل مهم آن را خواهید دید:

1. هزینه‌هایش زیاد بالا نیست

هرکس که به آمریکا سفر کرده باشد خوب می داند که هزینه زندگی یا اقامت در آن جا بالاست. کانادا هم جای ارزانی نیست، اما در درجه اول به دلیل هزینه پایین سفر هوایی به آن جا، و سپس هزینه های اقامت در این کشور، می توان گفت که از پس هزینه های این کشور برمیایید. درحقیقت برای اینکه متوجه این حقیقت شوید می توانید دلار کانادا را با دلار آمریکا مقایسه کنید.

اخیرا یک لیست نشان داد که شهر مونتریال کانادا، 78 مین شهر ارزان جهان می باشد. شاید این رتبه زیاد خوشحال کننده نباشد، اما به این فکر کنید که چند کشور در جهان وجود دارند. با 50 دلار در روز می توانید خرج خواب و سه وعده غذایی، رفت وآمد با وسایل نقلیه عمومی، دیدن از یک جای توریستی و نوشیدنی هایتان را پرداخت کنید. از چیزی که انتظار می رفت هم بیشتر است.

2. کانادا کشور بسیار زیباییست

بسیاری از مردم حتی نمی توانند تصور کنند کانادا چه کشور بزرگیست. این به این خاطر است که کانادایی های زیادی ندیده اند. البته این مسئله زیاد غیرعادی نیست زیرا این کشور تنها 35 میلیون جمعیت دارد. برای مقایسه، شهر توکیو در مرکز ژاپن، جمعیتش از جمعیت کل کشور کانادا بیشتر است. برای اینکه بیشتر متوجه شوید بدانید که کانادا پنجمین کشور پهناور جهان است، و 24 برابر از کل ژاپن بزرگ تر می باشد.

این امار به شما کمک می کنند که متوجه شوید کانادا چه کشور ایده آلیست. کانادا یک کشور پهناور با زیبایی های طبیعی بسیار است، اما درعین حال در این کشور هیچوقت از تعداد مردم در اطراف خود خسته نمی شوید. برای هر فرد فضای کافی و حتی بیشتر از آن، وجود دارد. و این فضای کافی پر از دیدنی ها و مناطق بسیار زیباست. یخچال های طبیعی، آبشار نیاگارا، دریاچه کریستال، جنگل های خارق العاده، کانادا برای دوست داران طبیعت یک بهشت است.

3. کانادا پذیرای فرهنگ‌های مختلف است

باوجود اینکه این کشور جمعیت اندکی دارد و به کشور فرانسه بسیار وابسته است، در بیشتر قسمت های این کشور هنوز زبان فرانسه زبان رسمیست، اما کانادا به عنوان کشوری که پذیرای فرهنگ های مختلف است، شناخته می شود. دراین کشور افراد با فرهنگ های مختلف، کانادا را خانه خود می نامند.

این تفاوت فرهنگی چیزی است که در شهرهای بزرگ کشور به راحتی برای یک توریست قابل مشاهده است: محله های مختلف، رستوران ها و فروشگاه هایی که به فرهنگ و کشورهای مختلف مربوط می شوند. این تفاوت ها حتی از نژاد ها و فرهنگ های مختلفی که درآن زندگی می کنند نیز بیشتر است.

به دلیل پهناوری آن، کانادا محیط های طبیعی مختلفی دارد. از کوه های زیبا تا سواحل آرامش بخش، کانادا کشوریست که برای هر فرد، چیز منحصر به فردی دارد.

4. کانادا کشور زنده‌ایست

کانادا به دلیل زیبایی های طبیعیش برای توریست ها بسیار جذاب است، اما علاوه بر زیبایی های طبیعی، این کشور بسیار زنده و به روز است. شهرهای مهم تورنتو، ونکوور، کبک و اوتاوا، شهرهایی هستند که همیشه زندگی دران ها جریان دارد.

برای کسانی که عاشق شب گردی اند، عاشق فرهنگ های مختلف، غذا، خرید کردن و چیزهای دیگراند، شهرهای کانادا شهرهایی هستند که می توانید کل تعطیلات خود را درآن ها بگذرانید و خسته نشوید. اگر به این کشور سفر کردید از تمام دیدنی های آن استفاده کنید، درعوض با خاطرات خوب و لبخندی بر لب، به خانه خود باز خواهید گشت.

5. کانادا برای تمام افراد کشور جالبیست

وسعت کشور کانادا از گزینه هایی که پیش روی توریست ها می گذارد، مشخص است. چه شما یک توریست تنها باشید که با یک کوله پشتی سفر می کند یا اینکه با خانواده سفرمی کنید و به دنبال جایی هستید که علایق تمام افراد خانواده را داشته باشد، کانادا کشوریست که تمام نیازهای شما را برطرف می کند.

برای کسانی که عاشق طبیعت اند، کانادا یک تکه از بهشت روی زمین است، اما از آخرین تکنولوژی مدرن نیز بهره می برد، پس برای افرادی که محیط های مدرن را دوست دارند نیز مناسب است.

یکی دیگر از مزایای سفر به کانادا این است که فرقی نمی کند اهل کدام کشور باشید، کانادا برای تمام افراد کشور امنیست. نمی خواهیم بگوییم که کانادا مدینه فاضله است اما آمار جرم و جنایت در آن بسیار پایین است. البته همیشه باید مراقب و محتاط باشید، همانطور که در کشور خود اینگونه هستید، اما این کشور جاییست که می توانید از امنیت و زیبایی های ان لذت ببرید.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم