7 انیمه جذاب و دیدنی شبیه انیمه “کلاهبردار بزرگ” (Great Pretender) که باید تماشا کنید

یک سریال انیمه از استودیو ویت، درباره یک کلاهبردار ژاپنی به نام ماکاتو ادامورا، که پس از ناتوانی در فریب رئیس یک گروه هنری بین المللی، لورنت تیری، عضو آن می‌شود. لورنت سارق مردم ثروتمند فاسد را به عنوان قربانی خود برگزیده و حتی به مردمی که باب آن افراد رنج کشیده‌اند کمک می‌کند. این سریال از زمان اکران نقدهای مثبت دریافت کرده است. اگر این سریال را دوست داشتید در اینجا سریال‌های مشابه را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. کایتوی جادویی – Magic Kaito – 2010

انیمه ای براساس مانگایی از “گوشو آیوما” درباره نوجوانی معمولی به نام “کایتو کوروبا” که متوجه می‌شود پدرش مجرمی به نام کایتو کید بود و وقتی به دنبال الماسی بود توسط یک سازمان مخوف که به دنبال همان الماس بودند، کشته شد. کایتو مانند پدرش می‌خواهد از دستیابی آن سازمان به الماس پاندورا که طبق افسانه‌ها جاودانگی می‌بخشد، جلوگیری کند. “کایتوی جادویی” با “کلاهبردار بزرگ” شباهت‌هایی دارد، از جمله اینکه پدر ماکوتو هم سارق بود.

همچنین بخوانید: معرفی 10 انیمه جذاب و دیدنی با ژانر حارم در سال 2019 که باید تماشا کنید


6. کایجی – Kaiji – 2007

گرچه برخی سبک انیمه “کایجی” را متفاوت بدانند اما این انیمه درباره غلبه امید بر ناامیدی بوده و اهمیت نقشه کشیدن در مقابل شانس را نشان می‌دهد. شخصیت اصلی به شدت خوشبین است و با هوش و علاقه‌اش برای زندگی همیشه قمار کرده و می‌برد. گرچه کایجی سارق نیست اما برای رسیدن به پیروزی هر قانونی را عوض می‌کند.


5. دختر بیست چهره – The Daughter of Twenty Faces – 2008

انیمه داستان وارث ثروتمندی به نام چیزوکو میکامو را روایت می‌کند که عمو و زن عمویش می‌خواهند برای رسیدن به ثروتش او را بکشند. خدمتکارش هم یک سارق به نام بیست چهره است که می‌خواهد یکی از ارثیه‌های خانواده دخترک را سرقت کند. زمانی که متوجه می‌شود عمو و زن عموی دخترک هم نقشه می‌کشند تصمیم می‌گیرد او را با خودش ببرد. دخترک هم می‌پذیرد و با او همراه می‌شود. به زودی دخترک هم سارق شده و بین او و بیست چهره رابطه پدر و دختری ایجاد می‌شود.


4. شبدر سیاه – Black Clover – 2017

داستان آستا. در دنیایی جادویی آستا هیچ جادویی ندارد. درحالی که دوستش یونو یکی از بهترین جادوگران روزگار است. هردو می‌خواهند جادوگر بزرگ باشند، عنوانی که در سرزمینشان به قدرتمندترین جادوگر اهدا می‌شود. پسرها برای رسیدن به رویای خود به شوالیه‌های جادویی ملحق می‌شوند، گروهی که حامی قلمرو هستند. آن‌ها به جادوگر بزرگ خدمت می‌کنند. در این دوران آستا توسط یامی سوکهیرو، رهبر گاوهای سیاه، به جوخه او ملحق می‌شود. این جوخه که بدترین جوخه شوالیه‌های جادویی است، به خاطر رفتارهای بدشان بدنام شده‌اند. گرچه میان گروه لورنت و گاوهای سیاه شباهتی نیست، هردو اهداف مشابهی دارند. آن‌ها ضدقهرمانهایی با مشکلات اخلاقی هستند.

همچنین بخوانید: 12 انیمه جذاب و دیدنی با موضوع خون آشامی


3. جینگ: شاه دزدها – Jing: King of Bandits – 2002

شخصیت اصلی این انیمه به خاطر فعالیتهایش به عنوان یک سارق به یک شخصیت افسانه‌ای تبدیل شده، از آنجاییکه شبیه پسربچه است، بسیاری او را دست کم می‌گیرند، که بعداً پشیمانی به بار می‌آورد. این انیمه اقتباسی از یک مانگا و با تصویربرداری “یویچی کوماکورا” توسط “هیروشی واتانابه” (Hiroshi Watanabe) کارگردانی و استودیو دین، ساخته شد.


2. لوپین قسمت پنجم – Lupin the Third Part 5 – 2018

قسمت پنجم انیمه “لوپین” که قهرمان آن آرسن لوپین سوم، سارق و نوه آرسن لوپین است، شخصیتی که توسط رمان نویس فرانسوی “ماریس لوبلان” خلق شد. لوپین مانند لورنت سارقی است که تنها از افراد فاسد و مجرمین سرقت می‌کند.


1. دفتر مرگ – Death Note – 2006

انیمه ای از استودیو مدهاوس، درباره نوجوانی نابغه که متوجه می‌شود دفتری که به تازگی پیدا کرده در حقیقت دفتر مرگ بوده و به شینیگامی ریوک تعلق دارد. اسم هرکس که توی دفتر نوشته شود، می‌میرد. او به دنیای مجرمین وارد شده و نام کیرا (قاتل) را به خود می‌گیرد. سپس هرکس را که تصور می‌کند احتمال قتل کردن داشته باشد را از بین می‌برد. با وجود گم کردن رد پایش یک کارآگاه بین المللی به دنبال اوست. درست مانند سارقین “کلاهبردار بزرگ”، او هم توانسته هویتش را از مقامات پنهان کند، درحالی که کارهایش مخوف‌تر هستند.

همچنین بخوانید: 10 انیمه جذاب شبیه دفتر مرگ (Death Note) که باید تماشا کنید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. همسایه

    شهریور 10, 1399

    واقعا انیمه ی باحالی بود

    پاسخ