فضایی ترسناک و رازآلود در تریلر رسمی فیلم The Devil All the Time

درحالی که یک ماه به انتشار فیلم جدید “همیشه شیطان” (The Devil All the Time) باقی مانده‌است، شبکه نتفلیکس بالاخره تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرده‌است که در آن شاهد فضای معمایی، تاریک و وحشتناک این فیلم هستیم؛ شما در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

فیلم ترسناک “همیشه شیطان” به کارگردانی “آنتونیو کمپوس” (Antonio Campos) ساخته شده است. “سایمون کیلر” (Simon Killer) و “کریستین” (Christine) از جمله فیلم‌هایی هستند که توسط این کارگردان جوان آمریکایی تاکنون ساخته شده‌اند.

اتفاقات فیلم “همیشه شیطان” در محلی به نام ناکم استیف در ایالت اوهایو، که یک جنگل دور افتاده و فراموش شده است و طوفانی از ایمان، خشونت و رستگاری در آن به راه خواهد افتاد، جریان دارد. ویلارد راسل که از نجات زندگی همسر در حال مرگش ناامید شده، شروع به مناجات، فداکاری و قربانی کردن می‌کند. پسر او که آروین نام دارد و شخصیت اصلی داستان نیز خواهد بود، از یک پسر بچه مدرسه‌ای که همواره قلدرهای آن در حال زور گفتن به او هستند، در حال تبدیل شدن به مردی است که می‌داند درست در چه زمانی باید دست به کار شود.

علاوه بر تام هالند و رابرت پتینسون، ستارگان دیگری مثل میا واشیکوفسکا، الیزا اسکنلن، بیل اسکارشگورد،سباستین استن، رایلی کیو و جیسون کلارک نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۶ شهریور ۱۳۹۹) از سرویس استریم نتفلیکس منتشر شود.

دیدگاه‌ها

بستن فرم