6 فیلم جذاب و دیدنی شبیه فیلم “منشی شب” (The Night Clerk) که باید تماشا کنید

“منشی شب” یک درام جنایی درباره یک کارمند هتل است که به قتل یک زن که در زمان شیفت او کشته شد، مظنون است. با تحقیقات پلیس در این باره مشخص می‌شود او با یکی از مهمان‌های هتل ارتباط نزدیکی داشت. حالا او باید قتل را پیدا کند پیش از آن که زمان به ضررش تمام شود.

بیشتر فیلم در شب رخ داده و رازآلود بودنش را افزایش می‌دهد. گرچه فیلم با تحسین منتقدین مواجه نشد، اما بسیری از تماشاگران سبک جذاب فیلم در ژانر خود را دوست داشتند. اگر از این فیلم خوشتان آمده و می‌خواهید فیلم‌های مشابه را تماشا کنید در اینجا این فیلم‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


6. همه‌چیز درست می‌شود – Everything Will Be Fine – 2010

یک درام رازآلود درباره نویسنده و کارگردانی که در داستان‌هایش غرق می‌شود. با یافتن عکس قدیمی زندانیان جنگ که توسط سربازهای دانمارکی شکنجه می‌شوند، آن را بخشی از یک توطئه سیاسی بزرگ دانسته و سعی می‌کند این معما را حل کند. علاوه بر داستان جذاب جلوه‌های بصری فیلم هم تماشایی است.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین فیلم های رازآلود تاریخ سینما


5. سوپر – The Super – 2017

در این فیلم یک پلیس وظیفه نگهبانی در یک ساختمان در شهر نیویورک را برعهده می‌گیرد. در کمال تعجب در زمان نگهبانی او برخی از ساکنین ساختمان غیب شده و او هم سرنخی از آنها ندارد. این مأمور پلیس برای یافتن حقیقت جستجو می‌کند. این فیلم از لحاظ روایت و فضای تاریک شبیه “منشی شب” است. فیلم عناصر ماورایی را هم به این درام ترسناک افزوده و فیلم زیبایی خلق می‌کند.


4. خبرچین – The Informer – 2019

فیلمی به کارگردانی “آندریا دی استفانو” (Andrea Di Stefano) درباره دنیای زیرزمینی نیویروک که مجرم و سرباز سابق عملیات ویژه، پت کاسلوف، به استخدام اف بی آی درمی‌آید. او این کار را فرصتی برای قرارگیری در مسیر مثبت و کمک به اف بی آی در شکست رئیس مافیا می‌داند. اما با کشته شدن یک مأمور اف بی آی در عملیات، تمام انگشت‌های اتهام به سمت پت گرفته می‌شود. پت پس از زندانی شدن نقشه‌ای می‌کشد تا هم فرار کرده و هم بی گناهی خود را ثابت کند.


3. سایه‌نویس – The Ghost Writer – 2010

فیلمی به نویسندگی “رومن پولانسکی” (Roman Polanski) که به عنوان یک تریلر رازآلود هرگز خسته کننده نمی‌شود. داستان درباره سایه نویسی به نام روح (یوان مک گرگور ” Ewan McGregor”) است که فرصت نوشتن خاطرات نخست وزیر سابق انگلستان، آدام لانگ (پیرس برازنان ” Pierce Brosnan”) را به دست می‌آورد. او هنگام جستجو درباره گذشته لانگ به حقایق پنهان او پی می‌برد. گرچه فیلم کمی طولانی است، اما با ریتم کند و فضای سیاسی شما را مجذوب می‌کند.

همچنین بخوانید: 20 فیلمساز تاثیرگذار در کل ادوار سینما


2. دختری با خالکوبی اژدها – The Girl With the Dragon Tattoo – 2009

یک فیلم اقتباسی از سه‌گانه موفق “استیگ لارسون” فقید با حضور “نومی راپاس” (Noomi Rapace) درباره روزنامه‌نگاری که باید به یک مرد کمک کند تا خواهرزاده‌اش را پیدا کند. گرچه دخترک چهل سال پیش ناپدید شده، اما این روزنامه نگار با دختری هکر همراه می‌شود تا حقیقت ناپدید شدن دخترک را پیدا کند. فیلمی جذاب، مهیج و دیدنی که اگر طرفدار تریلرهای رازآلود هستید باید آن را تماشا کنید.


1. مهمان – The Guest – 2014

فیلمی به کارگردانی ” آدام وینگارد” (Adam Wingard) (دفتر مرگ ” Death Note” و جادوگر بلر ” Blair Witch”)، به عنوان تریلر موفق درباره سربازی مرموز به نام دیوید کالینز است که یک روز به عنوان دوست برادر مرده یک نوجوان به سراغ او رفته و می‌خواهد آنجا بماند. گرچه در ابتدا معصوم به نظر می‌رسد، اما پس از سری قتل‌ها در منطقه دخترک به او شک می‌کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها

بستن فرم