اولین تیزر تریلر سریال Cursed با بازی کاترین لانگفورد منتشر شد؛ اعلام زمان پخش

سرانجام شبکه نتفلیکس با انتشار اولین تیزر تریلر رسمی سریال موردانتظار “نفریس شده” (Cursed)، تاریخ پخش این سریال را نیز اعلام کرد. در این تیزر شاهد فضای فانتزی و تاریخی سریال هستیم که شما نیز می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید:

این سریال با اقتباس از کمیکی به همین نام، نوشته‌ی “فرانک میلر” (Frank Miller) و “تام ویلر” (Tom Wheeler)، ساخته شده است. این دو نفر وظیفه‌ی ساخت سریال افسانه‌ای “نفرین شده” را هم بر عهده داشته‌اند.

داستان سریال جدید “نفرین شده”، که اقتباسی از افسانه‌های دنیای شاه آرتور است، داستان زندگی دختر نوجوان و قهرمانی به نام “نیمو” را دنبال می‌کند. “نیمو” که استعداد و قدرتی مرموز در خود دارد، با قرار گرفتن در موقعیت‌های مختلف و خطرناک سعی می‌کند با سرنوشت خود رو به رو شود.

به گفته‌ی شبکه نتفلیکس، سریال “نفرین شده” در ۱۰ قسمت تولید شده است و در تاریخ 17 جولای 2020 (27 تیر 1399) بر روی سرویس استریم این شبکه قرار خواهد گرفت. نتفلیکس ماه پیش پوستر رسمی این سریال را منتشر کرده‌بود.

علاوه بر “کاترین لانگفورد”، “دوون ترل”، “گوستاو اسکاشگورد” و “پیتر مولان” هم از جمله بازیگرانی هستند که در سریال جدید شبکه نتفلیکس، “نفرین شده”، به ایفای نقش می‌پردازند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم