ساخت دنباله لایو اکشن Sonic the Hedgehog رسما تایید شد

زمستان گذشته بود که لایو اکشن “سونیک خارپشت” (Sonic the Hedgehog)، به کارگردانی “جف فاولر” (Jeff Fowler)، روی پرده سینما رفت و با 306 میلیون دلار فروش،‌ به پرفروش‌ترین فیلم سال 2020 قبل از شیوع پاندمی کرونا تبدیل شد. این فیلم که در ابتدا قرار بود در پاییز 2019 اکران شود،‌ به دلیل اعتراض هواداران نسبت به طراحی شخصیت سونیک و تغییر آن از طرف سازندگان، با چند ماه تاخیر اکران شد.

بعد از موفقیت تجاری “سونیک خارپشت” اکنون کمپانی پارامونت پیکچرز از ساخت دنباله‌ای بر این فیلم خبر داد و اعلام کرد که مراحل ابتدایی تولید این فیلم را نیز آغاز کرده است. همچنین این کمپانی از احتمال بازگشت “جیم کری”، “بن شوارتز” (Ben Schwartz) و “جیمز مارسدن” (James Marsden) در قسمت بعدی “سونیک خارپشت” خبر داد و افزود که برنامه فعلی‌اش برای ساخت دنباله‌ی این فیلم پر طرفدار، سپردن مجدد کارگردانی به “جف فاولر” می‌باشد.

“سونیک خارپشت” داستان سونیک را روایت می‌کند که تلاش دارد به‌همراه تام واچووسکی به زندگی روزمره‌ی خود در زمین سروسامان دهد. دراین‌میان آن‌ها باید کاراکتر شروری با نام دکتر رباتنیک، دانشمندی هوشمند در زمینه‌ی ساخت ربات و سلاح‌های فوق پیشرفته را از سر راه بردارند. دکتر رباتنیک در تلاش است تا سونیک را دستگیر کند و با استفاده از قدرت‌های عظیم و گسترده‌ی این خارپشت دنیا را به تسخیر خود در بیاورد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم