تاریخ جدید اکران فیلم Last Night in Soho به کارگردانی ادگار رایت اعلام شد

مدتی پیش بود که کمپانی  فوکس فیچرز از عقب افتادن تاریخ اکران فیلم ترسناک “شب گذشته در سوهو” (Last Night in Soho) خبر داد و اعلام کرد این فیلم که به دلیل شایع شدن بیماری کرونا مراحل فیلمبرداری‌اش متوقف شده است، تا سال 2021 اکران نخواهد شد. اکنون این کمپانی تاریخ جدید اکران این فیلم را ۲۳ آپریل ۲۰۲۱ (۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) اعلام کرده است.

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی “ادگار رایت” (Edgar Wright) ساخته خواهد شد و پیش از این قرار بود در ماه سپتامبر 2020 راهی پرده سینما شود. تاکنون اطلاعات بیشتری از جزئیات داستان این فیلم منتشر نشده است.

“بیبی راننده” (Baby Driver)، “ته دنیا” (The World’s End)، “شان می‌میرد” (Shaun of the Dead) و “اسکات پیلگریم در برابر دنیا” (Scott Pilgrim vs. the World) از جمله فیلم‌هایی هستند که به کارگردانی “ادگار رایت” ساخته شده‌اند.

آخرین فیلم ساخته شده توسط این کارگردان ۴۴ ساله بریتانیایی، “بیبی راننده” بود که در سال ۲۰۱۷ با بودجه‌ای ۳۴ میلیون دلاری ساخته شد و موفق شد در مجموع به ۲۲۶ میلیون دلار فروش جهانی دست پیدا کند. گفته می‌شود که “رایت” قصد دارد بعد از ساخت فیلم “شب گذشته در سوهو” قسمت دوم و دنباله فیلم “بیبی راننده” را نیز تولید کند.

“آنیا تیلور- جوی” (Anya Taylor-Joy)، “مت اسمیت” (Matt Smith)، “توماسین مکنزی” (Thomasin McKenzie) و “دایانا ریگ” (Diana Rigg) از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم جدید “شب گذشته در سوهو” به ایفای نقش می پردازند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم