7 تکنیک برای داشتن لذت بیشتر در رابطه جنسی

7 تکنیک برای داشتن لذت بیشتر در رابطه جنسی

در این مقاله می‌خواهیم تکنیک‌هایی را به شما معرفی کنیم که رابطه جنسی‌تان را لذت‌بخش‌تر می‌کند، در آن صورت همسرتان راضی‌تر و خوشحال‌تر خواهد بود.

1. از اول شروع کنید

یکی از اشتباهات همه زنان این است که تصور می‌کنند مردان معاشقه را دوست ندارند. و ازآنجایی‌که مردان به‌سرعت تحریک می‌شوند بنابراین به معاشقه و پیش نوازی نیازی نیست. اما این تصور اشتباه است. اما حقیقت این است که مردان معاشقه را دوست دارند، هرچند ممکن است هرگز درباره آن صحبت نکنند. اگر معاشقه طولانی‌مدت و لذت‌بخشی داشته باشید، مطمئن باشید که مرد شما از رابطه جنسی با شما لذت بیشتری خواهد برد.

2. او را با اشتیاق ببوسید

اگر شما از آن دسته زنانی باشید که کنترل رابطه جنسی را در اختیار مرد قرار می‌دهد پس احتمالاً منتظر می‌مانید تا او شما را ببوسد. اما بهتر است که خودتان کنترل را به دست گرفته و با شور و اشتیاق او را ببوسید. در این صورت همسرتان غافلگیرشده و برانگیخته می‌شود.

3. نقاط حساس او را ماساژ دهید

همه مردان از اینکه همسرشان نقاط حساس بدنشان را بشناسند و ماساژ دهند، لذت می‌برند. بهترین راه این است که به او نشان دهید که نمی‌توانید از لمس بدن او دست بردارید. نقاط حساس بدن هر مرد عبارت است از گردن، کمر، باسن و گوش‌هایشان (گوش ازجمله نقاط حساس است که ممکن است درباره‌اش چیزی ندانید).

4. تکنیک‌های رابطه جنسی دهانی را یاد بگیرید

بدون شک یکی از بهترین راه‌ها برای دادن لذت بیشتر به همسرتان این است که تکنیک‌های رابطه جنسی دهانی را یاد بگیرید.

5. بی‌حرکت نباشید

اگر می‌خواهید همسرتان را تحت تأثیر قرار دهید باید پر جنب‌وجوش باشید نه اینکه حرکت نکنید و کنترل همه‌چیز را به دست او بدهید. از دست‌های خود استفاده کنید، به بدنش چنگ بزنید، تماس چشمی برقرار کنید و کنترل همه‌چیز را در دست داشته باشید.

اگر دفعات اولتان است که می‌خواهید فعال‌تر باشید و نگران هستید اشکالی ندارد، چون کاملاً طبیعی است. مهم این است که تلاش کنید. به‌دفعات اعتمادبه‌نفستان بیشتر شده و خودتان هم از سرعت و پیشرفتتان غافلگیر می‌شوید.

6. به جملات خود فکر کنید

اگر همیشه در رختخواب ساکت هستید حالا وقتش رسیده که روش خود را تغییر دهید. بیشتر مردان دوست دارند که در حین رابطه جنسی صدای همسرشان را بشنوند، بنابراین سعی کنید با صداهای خود همسرتان را بیشتر تحریک کنید. لازم نیست فریاد بکشید، کافی است که در گوش او زمزمه کنید تا متوجه شود که از بودن با او لذت می‌برید.

7. از امتحان کردن چیزهای جدید نترسید

یکی از دلایل خسته شدن زوجین از رابطه جنسی تکراری شدن آن است. زیرا همیشه از روش‌های معمول و تکراری استفاده کرده و هیچ کار هیجان‌انگیزی انجام نمی‌دهند. تکراری شدن نه‌تنها رابطه جنسی شما بلکه رابطه عاشقانه‌تان را نیز از بین می‌برد. برای خودداری از این اتفاق باید روش‌های جدید و هیجان‌انگیز را امتحان کنید.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم