نسخه دیجیتالی کدام فیلم‌ها در فروردین ۹۹ منتشر می‌شود؟

اگر از طرفداران سینما باشید، حتما می‌دانید که برای تماشای یک فیلم با کیفیت خوب، باید چند ماه بیشتر منتظر بمانیم! با توجه به متفاوت بودن زمان انتشار نسخه دیجیتالی فیلم‌ها، تصمیم گرفتیم در این مقاله مهم‌ترین فیلم‌هایی که در فروردین ۹۹ شاهد انتشار نسخه دیجیتالشان هستیم را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


۱. هریت ‒ Harriet

تاریخ انتشار نسخه دیجیتال: ۳۰ مارس ۲۰۲۰ (۱۱ فروردین ۱۳۹۹)

افراد زیادی جان خود را در این راه از دست دادند، اما “هریت تابمن” یکی از برجسته‌ترین مخالفان برده داری بود. او به عنوان یک برده به دنیا آمده بود، و رنج زیادی برده بود، او می‌دانست که برده‌ها مجبورند در چه شرایطی زندگی کنند. می‌توان از زندگی او پند و الهام گرفت. فیلم “هریت” داستان او را به جهانیان نشان می‌دهد و “سینتیا اریو” شخصیت او را به تصویر می‌کشد. اریو برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار شد.


۲. دولیتل – Dolittle

تاریخ انتشار نسخه دیجیتال: ۷ آپریل ۲۰۲۰ (۱۹ فروردین ۱۳۹۹)

“دولیتل” که با ژانر کمدی، فانتزی و ماجراجویی ساخته شده است، درباره‌ی پزشکی به نام دولیتل (با بازی  رابرت داونی جونیور) است که به خاطر عشق و علاقه‌اش به همه‌ی موجودات، شروع به ارتباط برقرار کردن با حیوانات می‌کند و زمانی که متوجه می‌شود در این کار موفق شده است، یک ماجراجویی خارق‌العاده را آغاز می‌کند.


۳. زیر آب – Underwater

تاریخ انتشار نسخه دیجیتال: ۱۴ آپریل ۲۰۲۰ (۲۶ فروردین ۱۳۹۹)

“زیر آب” فیلمی با ژانر هیجان انگیز و ماجراجویی با بازی “کریستن استوارت” است که اولین تریلر آن منتشر شد و در آن شاهد اولین تصاویر این فیلم زیبا بودیم. داستان این فیلم درباره ی گروهی محقق است که بعد از تخریب شدن یکی از ایستگاه های تحقیقی شان در اثر زلزله، سفری خطرناک و مهم را به اعماق اقیانوس آغاز می کنند.


۴. فقط رحم – Just Mercy

تاریخ انتشار نسخه دیجیتال: ۱۴ آپریل ۲۰۲۰ (۲۶ فروردین ۱۳۹۹)

“فقط رحم”، فیلمی درام با حضور بازیگران سرشناسی مثل بری لارسون، جیمی فاکس و مایکل بی. جردن است. داستان این فیلم که بر اساس ماجرایی واقعی ساخته شده است، درباره ی اتفاقات و تجربیات زندگی یک وکیل و یک فعال اجتماعی است که به دنبال عدالت برای قتل یک دختر ۱۸ ساله ی سفید پوست هستند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها

بستن فرم