7 سریال جذاب و دیدنی شبیه سریال “ندای دل” (When Calls The Heart) که باید تماشا کنید

سریالی با الهام از کتابی به همین نام نوشته “ژانت اوک” از کانال هال مارک، درباره الیزابت تاچر، یک معلم مدرسه که در یک شهر معدنی به نام کول ولی زندگی می‌کند. در این شهر بسیاری از معدن چی ها در ریزش معدن کشته شده، و حالا همسرانشان در معدن کار می‌کنند.

یکی از زن‌ها، “ابیگل استانتون” به دوست و محرم اصرار تاچر تبدیل شده، و سعی دارد با سختی‌های زندگی کنار بیاید. سریال به زیبایی زندگی مردمان در این شهری مرزی کانادا را نشان می‌دهد. اگر از تماشای سریال “ندای دل” لذت برده‌اید، در اینجا می‌خواهیم سریال‌های مشابه را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. ندای امید – When Hope Calls – 2019

اسپین آف سریال “ندای دل” درباره یک شهر مرزی در کانادا. لیلیان و گریس، شخصیت‌های اصلی سریال، ابتدا در اپیزود کریسمسی “ندای دل” حظور یافتند.

لیلیان و گریس دو خواهر هستند که در زمان تولد از هم جدا شدند، و در بزرگسالی بهم می‌رسند. آن‌هایتیم خانه‌ای راه اندازی کرده، و به کودکان مانند خودشان کمک می‌کنند.

همچنین بخوانید: 12 فیلم و سریال برتر تاریخ درباره وایکینگ ها


6. سدر کاو – Cedar Cove – 2013-2015

سریال اوریجینالی از کانال هال مارک درباره شهری بی نام و داستن الیویا لوکهارت قاضی که در دادگاه محلی کار می‌کند. همه ساکنان گهگاهی گذرشان به دادگاه می افتد.

توسط تجربه او و مردمان اطرافش، به اتفاقات آن شهر و زندگی روزمره ساکنان پی می‌بریم. این سریال شیرین با شخصیت‌های دوست داشتنی دیدنی است.


5. سواحل چساپیک – Chesapeake Shores – 2016

سریالی درباره ابی اوبرایان، که از زادگاه کوچکش به نیویورک می‌رود تا آرزوهایش را عملی کند، اما نهایتاً تصمیم به بازگشت می‌گیرد. او همیشه به کارش فکر می‌کند، اما زمانی که از نیویورک به زادگاهش می‌رود، متوجه می‌شود دلش برای خانواده و فرزندانش تنگ شده است.

شاید داستان قابل پیشبینی باشد، اما زندگی در یک شهر کوچک و به دور از شلوغی‌های شهرهای بزرگ را به خوبی به تصویر می‌کشد.


4. مزرعهٔ قلب‌ها – Heartland – 2007

یک درام خانوادگی براساس کتابی به همین نام نوشته “لورن بروک”. یک زن جوان به نام امی فلمینگ قهرمان داستان است. او همیشه دوست داشتنی و مسئولیت پذیر بود.

او درست مانند مادرش، از اسب‌های خانواده، در زمان بیماری و جراحت، مراقبت می‌کند. ارتباط او با افرادی مانند خواهرش، پدربزرگش و افرادی که به طور مرتب ملاقات می‌کند، روایت اصلی سریال هستند. مفهوم اصلی سریال پیوندهای محکم خانوادگی است.

همچنین بخوانید: معرفی 20 سریال برتر تاریخ شبکه HBO


3. رودخانه ویرجین – Virgin River – 2019

یک سریال نتفلیکس براساس زندگی زنی به نام ملیندا “مل” مونرو که زندگی شلوغش در نیویورک را رها کرده، تا در روستایی خلوت پرستاری کند.

او زندگی تنها در لس آنجلس را رها می‌کند، و در کالیفرنیای جنوبی ساکن می‌شود، سپس مردی را ملاقات می‌کند که زندگی‌اش را برای همیشه تغییر می‌دهد. یک سریال خوشایند که شما را مجذوب کرده، و به شما آرامش می‌بخشد.


2. پنجره‌ای به گذشته – Wind At My Back – 1996-2001

داستانی تاثیرگذار درباره چالش‌های یک خانواده در زمان دوران رکود. داستان بر مادر خانواده، هانی بیلی تمرکز می‌کند که پس از مرگ همسر فرزندانش شرایط سختی دارند.

داستان در یک شهر معدنی جریان داشته، و تلاش‌های خانواده در دوران رکود را نشان می‌دهد.


1. آن شرلی و یک ایی – Anne with an E – 2017-2019

داستانی در سال‌های 1890، درباره یک دختر نوجوان به نام آن که یتیم است، و توسط برادر و خواهری به نام متیو و اریلا کات برت به سرپرستی گرفته می‌شود تا در مزرعه‌شان کار کند. جذابیت و سرزندگی آن برای همیشه زندگی این خواهر و برادر را عوض می‌کند.

اقتباس دیدنی از رمان معروف ” آن در گرین گیبلز” که به دلایل مختلف از آثار معاصر خود متفاوت است.

همچنین بخوانید: 14 سریال برتر شبکه HBO در این دهه


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها

بستن فرم