شیوع ویروس کرونا اکران فیلم No Time to Die را هفت ماه عقب انداخت

بعد از گذشت دو ماه از شیوع ویروس کرونا در بیش از چهل کشور دنیا و لغو اکران بسیاری از فیلم‌های تازه اکران شده در کشورهای مختلف دنیا از جمله چین، حال کمپانی یونیورسال پیکچرز و MGM هم طی خبری از به تاخیر افتادن اکران فیلم “زمانی برای مردن نیست” (No Time to Die) خبر دادند.

این درحالی است که تنها یک ماه دیگر به اکران فیلم جدید جیمز باند باقی مانده بود اما اکنون طبق اعلام این کمپانی، فیلم جدید “زمانی برای مردن نیست” با هفت ماه تاخیر و در تاریخ 25 نوامبر 2020 (5 آذر 1399) راهی پرده سینما خواهد شد.

جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های جیمز باند، “زمانی برای مردن نیست”، با مدت زمان ۱۶۳دقیقه (۲ ساعت و ۴۳ دقیقه) راهی پرده سینما خواهد شد. این درحالی است که قسمت قبلی این فیلم یعنی “اسپکتر” (Spectre) در سال ۲۰۱۵ با مدت زمان ۱۴۸ دقیقه (۲ ساعت و ۲۸ دقیقه) اکران شده بود.

قسمت جدید ۰۰۷ داستان جیمز باندی را دنبال می‌کند که در حال خدمت نیست و در حال لذت بردن از زندگی شخصی خود در جامائیکا است که در ادامه فلیکس لیتر، دوست قدیمی او، از جیمز باند درخواست کمک می‌کند. او به باند ماموریتی می‌دهد که باید یک دانشمند دزدیده شده را نجات دهد که یک گروه تبهکار به‌دنبال ساخت یک سلاح بسیار خطرناک با فناوری بسیار پیشرفته است که نقش شرور و منفی اصلی این فیلم بر عهده “رامی مالک” خواهد بود.

آخرین فیلمی که از مجموعه فیلم های “جیمز باند” اکران شد، فیلم “اسپکتر” (Spectre) بود که در سال ۲۰۱۵ با بودجه ای ۳۰۰ میلیون دلاری و به کارگردانی “سم مندس” (Sam Mendes) ساخته شد و در مجموع به فروشی ۸۸۰ میلیون دلاری دست پیدا کرد.

“کری فوکوناگا” (Cary Joji Fukunaga) وظیفه ی کارگردانی فیلم جدید “باند ۲۵” را بر عهده خواهد داشت و “دنیل کریگ” بار دیگر نقش جیمز باند را در این فیلم بازی می کند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم