اولین تریلر از فیلم ترسناک Candyman منتشر شد + ویدئو

کمپانی یونیورسال پیکچرز و MGM به‌تازگی اولین تریلر رسمی از فیلم ترسناک “کندی من” (Candyman) را منتشر کرده‌اند که در آن شاهد اتفاقات زیادی از این فیلم از جمله احضار روح کندی من به دنیا هستیم که از داستانی مرموز و ترسناک خبر می‌دهد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

فیلم جدید “کندی من” به عنوان دنباله‌ای بر فیلمی با همین نام در نظر گرفته شده که در سال ۱۹۹۲ میلادی (۱۳۷۱ شمسی) به کارگردانی “برنارد رز” (Bernard Rose) و با ژانر ترسناک و هیجان انگیز ساخته شد. داستان این فیلم راجع به روحی شیطانی به نام “کندی من” است که توسط یک دانشجو به این دنیا احظار می‌شود. “کندی من” یک روح قاتل است که بعد از یک سری اتفاقات،  یکی از دست‌هایش برای مجازات قطع شده و به جای آن یک قلاب دارد.

“جوردن پیل” (Jordan Peele)، بازیگر و کارگردان برنده اسکار که در ساخت فیلم‌های ترسناک تبحر دارد، وظیفه تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده داشته و “نیا ناکوستا” (Nia DaCosta) نیز کارگردانی فیلم جدید “کندی من” را انجام داده است.

“یحیی عبدالمتین دوم” (Yahya Abdul-Mateen II)، بازیگر فیلم محبوب “آکوامن” (Aquaman)، “تیونا پاریس” (Teyonah Parris) و “ناتان استوارت-جارت” (Nathan Stewart-Jarrett) از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم موردانتظار “کندی من” به نقش‌آفرینی می‌پردازند.

فیلم “کندی من” در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۲۳ خرداد ۱۳۹۹) به طور رسمی در سینماهای ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم