گزارش باکس آفیس آخر هفته: ادامه موفقیت فیلم Sonic the Hedgehog در گیشه

فیلم لایواکشن “سونیک خارپشت” (Sonic the Hedgehog) در دومین هفته اکرانش هم فروش خوبی را در گیشه پشت‌سر گذاشت و مجددا صدرنشین جدول باکس آفیس شد. در جدول زیر نگاهی به ۵ فیلم صدرنشین باکس آفیس ویکند خواهیم داشت.


فیلم “سونیک خارپشت”، به کارگردانی “جف فاولر” (Jeff Fowler) که در اولین هفته اکرانش رکورد افتتاحیه فیلم‌های اقتباس شده از بازی‌های کامپیوتری را شکست، این هفته هم موفق شد با 26 میلیون دلار فروش جایگاه خود در صدر جدول باکس‌آفیس را حفظ کند.

فروش کل داخلی این فیلم اقتباسی اکنون به مبلغ 106 میلیون دلار رسیده است. “سونیک خارپشت” این هفته در سطح جهانی هم موفق ظاهر شد و 96 میلیون دلار فروش داشت که با این حساب، فروش کل این فیلم به مبلغ 203 میلیون دلار رسیده است.

فیلم جدید “آوای وحش” (The Call of the Wild)،‌به کارگردانی “کریس سندرز” (Chris Sanders)، هم شروع خوبی را در هفته اول اکرانش پشت‌سر گذاشت و با 24 میلیون دلار فروش در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.

در ادامه جدول فروش هفتگی سینماهای آمریکا، فیلم “پرندگان شکاری” (Birds of Prey) هم همچنان شکست سنگینی را از نظر فروش در گیشه پشت‌سر می‌گذارد و این هفته هم با 7 میلیون دلار فروشی که داشت، یک پله سقوط کرد و در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.

فیلم ترسناک “برامس: پسر 2” (Brahms: The Boy II) و “پسران بد برای همیشه” (Bad Boys for Life) هم هرکدام با 5 میلیون دلار فروش در جایگاه های چهارم و ئنجم جدول قرار گرفته‌اند.

هفته‌ی آینده چه فیلم‌هایی اکران می‌شوند؟

در ادامه این مقاله سعی داریم مهم ترین فیلم هایی که در هفته ی آینده اکران خواهند شد را به طور مختصر معرفی کنیم.

 مرد نامرئی – The Invisible Man

فیلم “مرد نامرئی” داستان سسیلیا کاس را دنبال می‌کند که در یک رابطه نا‌امن با دانشمندی نابغه و شرور گیر افتاده است. به‌دلیل سواستفاده‌های شوهرش، سسیلیا به کمک خواهر و دوست دوران کودکی‌اش جایی مخفی می‌شود. زمانی که شوهر سسیلیا خودکشی می‌کند، مقدار زیادی از مال و اموال خودش را برای او باقی می‌گذارد، اما او به واقعی بودن مرگ شوهرش مشکوک است. زمانی که اتفاقاتی عجیب زندگی کسانی را که دوست دارد، تهدید می‌کند و سسیلیا در حال فروپاشی عصبی و روانی است، او تلاش می‌کند تا به همه اثبات کند موجودی که هیچکس او را نمی‌بیند در حال اذیت کردن و آسیب رساندن به او است و این شخص شوهر مرده‌اش است.

وظیفه نویسندگی و کارگردانی فیلم جدید “مرد نامرئی” را “لی ونل” (Leigh Whannell) بر عهده خواهد داشت. “ارتقا” (Upgrade) و “توطئه آمیز: قسمت ۳” (Insidious: Chapter ۳) از جمله فیلم هایی هستند که به کارگردانی وی ساخته شده اند.

فیلم جدید “مرد نامرئی” در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (۹ اسفند ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینما‌های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.


هر دوشنبه با گزارش باکس آفیس آخر هفته و مهم‌ترین اکران‌های پیش‌رو همراه ما باشید!

دیدگاه‌ها (2)

بستن فرم

 1. A

  اسفند 12, 1398

  فیلم Sonic خیلی جالبه و اکشن

  پاسخ

 2. سلام عباس اقا انشالله تنتون سالم باشید و دور از بیماری کرونا همیشه باشید با تشکر

  عباس اقا قبلنا شما فیلم مدد مکس جدید را در لیست فیلم ها ۲۰۲۰داشتید وقت تاریخ اکران ان را درج نکردید …جورج میلر کارگردان فیلم مدد مکس جاده خشم گفته ادامه مدد مکس ساخته می شود این کارگردان تاریخ از شروع فیلم برداری فیلم جدیدش مدد مکس نگفته شما عباس اقا توی لیست فیلم ها ۲۰۲زده بودید تاریخ اکرانش را نزدید مشخص نیست کی اکران میشه با تشکر

  پاسخ