نبرد ربات‌ها و انسان‌ها در تریلر نهایی فصل سوم سریال Westworld

در حالی که تنها سه هفته به انتشار قسمت اول از فصل سوم سریال پرطرفدار “وست ورلد” (Westworld) باقی مانده است، شبکه HBO آخرین تریلر فصل جدید این سریال را به‌تازگی منتشر کرده است که در آن شاهد مسیر متفاوتی که شخصیت‌های آن انتخاب کرده‌اند می‌باشیم. همچنین از تصاویری که در این تریلر نمایش داده می‌شود مشخص می‌شود که جنگ ربات‌ها و اننسان‌ها بالاخره قرار اسا در دنیای واقعی اتفاق بیفتد. شما در ادامه می توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

همچین شبکه HBO اعلام کرد که فصل سوم این سریال برخلاف دو فصل قبلی آن که ده قسمتی بودند، در هشت قسمت تولید و پخش خواهد شد. “آرون پال” (Aaron Paul)، “لنا وایت” (Lena Waithe) و “ونسان کسل” (Vincent Cassel) نیز از بازیگران جدید این فصل از سریال “وست ورلد” خواهند بود.

فصل اول سریال “وست ورلد” پاییز سال ۲۰۱۶ در ده قسمت از شبکه ی HBO منتشر شد و به واسطه ی داستان متفاوتش، خیلی زود مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبان قرار گرفت. “جاناتان نولان” (Jonathan Nolan) و “لیزا جوی” (Lisa Joy) دو سازنده ی موفق این سریال هستند.

فصل دوم سریال “وست ورلد” نیز بهار سال ۲۰۱۸ منتشر شد و با ادامه ی طرفداری مخاطبان از آن، ساخت این سریال برای فصل سوم  نیز تمدید شد.“ایوان ریچل وود”، “تندی نیوتون”، “جفری رایت” و “اد هریس”  از جمله بازیگرانی هستند که به نقش آفرینی در این سریال پرداخته اند.

تاریخ پخش فصل سوم سریال “وست ورلد” ۱۵ مارس ۲۰۲۰ (۲۵ اسفند ۱۳۹۸) اعلام شده است.

دیدگاه‌ها

بستن فرم