5 نیاز رمانتیک یک زن

5 نیاز رمانتیک یک زن

زمانی که از یک زن می‌پرسید لازمه عشق چیست، بدون شک بیشتر آن‌ها پاسخ می‌دهند: دوستی، رابطه، صبر و محبت. اما زمانی که از یک مرد این سؤال را بپرسید بدون شک همه آن‌ها یک پاسخ کوتاه خواهند داشت: رابطه جنسی. زیرا برای یک مرد عشق یعنی لذت جنسی و یکی شدن ازلحاظ فیزیکی.

آیا دو انسان با این تفاوت‌ها می‌توانند انتظارات یکدیگر را برآورده کنند؟ البته که می‌توانند! اما یک رابطه رمانتیک به تلاش و برنامه‌ریزی نیاز دارد. هردوی آن‌ها باید رابطه‌شان را در اولویت قرار دهند. یکی از دلایل نابودی بیشتر ازدواج‌ها، نداشتن عشق و رابطه جنسی است. بسیاری از همسران برای رابطه جنسی خود اهمیت زیادی قائل نمی‌شوند. آن‌ها کار، فرزندان و بسیاری از فعالیت‌های خود را در اولویت قرار می‌دهند.

بنابراین برای حفظ رابطه خود باید به مواردی که برای هرکدامتان اهمیت دارد، توجه کنید. باید بدانید که برای تداوم ازدواجتان باید به رابطه عاشقانه و رابطه جنسی خود اهمیت دهید. ساعاتی از روز را به خودتان اختصاص دهید و به‌دوراز هیاهوی بچه‌ها باهم زمان صرف کنید. نیازی نیست که حتماً از خانه بیرون بروید، بلکه می‌توانید اتاق‌خواب خود را به یک مکان رمانتیک تبدیل کنید و با کمک شمع و گل لحظات رمانتیکی ایجاد کنید.

برای اینکه با همسر خود رابطه بهتری داشته باشید، 5 نیاز رمانتیک زنان را به شما معرفی می‌کنیم. اگرچه نیازهای رمانتیک زنان خیلی بیشتر است، اما سعی کرده‌ایم 5 نیاز مهم‌تر را در اختیارتان قرار دهیم.

نیاز رمانتیک 1: همسرش ازلحاظ معنوی با او همراه باشد

آیا تعجب کردید که مورد اول به گل و پروانه مربوط نمی‌شود؟ یک زن به مردی نیاز دارد که حامی و محافظ او باشد، که نه‌تنها به امنیت فیزیکی او توجه کند، بلکه به روحیات او هم توجه کند و مطمئن باشد که در شرایط خوبی به سر می‌برد.

یک مرد می‌تواند در کنار زنش بایستد، دستش را بگیرد و به او بگوید “همیشه از خدا می‌خواهم که تو را برایم حفظ کند. از خدا می‌خواهم به من کمک کند تا نیازهای تو را برآورده کنم. و برایت دعا می‌کنم”. یک مرد باهوش در هنگام صحبت درباره معنویات از همسرش پیشی می‌گیرد. یک مرد باهوش به همسرش فرصت می‌دهد تا به معنویات خود بپردازد. برای مثال زمانی که همسرش مشغول خواندن دعا است، از فرزندان مراقبت می‌کند.

نیاز رمانتیک 2: در کنار همسرش احساس امنیت کند

یک زن نیاز دارد که در رابطه خود احساس امینت کند و همیشه مطمئن باشد که همسرش تحت هر شرایطی کنار او می‌ماند و به ازدواجشان تعهد دارد، در آن صورت با خیال راحت برای تداوم رابطه‌شان تلاش می‌کند. یک زن نیاز دارد بداند که این رابطه نزدیک فقط میان خود و همسرشان است و همسرش این احساسات را با فرد دیگری شریک نمی‌شود. یک زن نباید از همسرش بترسد و یا تحت‌فشار قرار بگیرد.

نیاز رمانتیک 3: با یکدیگر گفتگوهای صمیمانه داشته باشند

جالب است بدانید که بیشتر زوج‌ها روزانه چهار دقیقه باهم صحبت می‌کنند. بیشتر مردها متوجه نیستند برای اینکه همسر خوبی باشند در ابتدا باید رفیق و شنونده خوبی باشند. بنابراین از غر زدن و پاسخ‌های یک کلمه‌ای دست بردارید. زیرا همسرتان تصور می‌کند حوصله او را ندارید و برایش ارزشی قائل نیستید. بسیاری از مردان که در آغاز رابطه خود هم‌صحبت خوبی بودند با گذشت زمان این توانایی را از دست می‌دهند. بنابراین توانایی گذشته خود را بازگردانید. صحبت با همسرتان را به اولویت تبدیل کنید. باید با همسر خود صحبت کنید و او را در جریان جزئیات زندگی خود قرار دهید. سعی کنید بیشتر درباره احساساتتان صحبت کنید.

زمانی که یک مرد در گفتگوی صمیمانه با همسر خود پیش‌قدم شود و دراین‌باره تلاش کند، در آن صورت همسرش هم در رابطه جنسی علاقه بیشتری نشان می‌دهد. زیرا این کار باعث می‌شود، امیدها و آرزوهایشان را فراموش نکنئ

نیاز رمانتیک 4: او را لمس کنید و کلمات محبت‌آمیز به کار ببرید

افرادی که یکدیگر را دوست دارند معمولاً پیش از ازدواج همدیگر را نوازش می‌کنند زیرا می‌دانند که حس خوبی ایجاد می‌کند. اما پس از ازدواج چه اتفاقی می‌افتد؟ حتی برخی از زوج‌ها پس از ازدواج به‌ندرت دست هم را می‌گیرند. درصورتی‌که ناز و نوازش تأثیر خوبی دارد، چه یک بوسه کوتاه باشد، یا یک آغوش طولانی. یا اینکه فقط دستی به صورت همسر خود بکشید و به او بگویید دوستش دارید.

کلمات محبت‌آمیز هم همین تأثیر را دارند. می‌توانید با کمک کلمات مختلف، زیبایی، زنانگی، وفاداری، شخصیت و بسیاری از حسن‌های او را ستایش کنید. کدام زن می‌تواند نسبت به این کلمات محبت‌آمیز واکنش نشان ندهد؟

نیاز رمانتیک 5: همسرش او را بخواهد و به او توجه کند

یک زن به همسری نیاز دارد که او در آغوش بگیرد، به یک قصر ببرد و بگوید “دوست دارم باهم تنها شویم”. توجه کردن به یکدیگر در رابطه زناشویی بسیار مهم است. در این لحظات می‌توانید بسیاری از مسائل و مشکلات خود را نیز حل کنید و به هم نزدیک‌تر شوید.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم