گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: بازگشت فیلم مطرب به صدر جدول

فیلم “مطرب” بعد از گذشت سه هفته، به صدر جدول فروش هفتگی سینماهای کشور بازگشت و این هفته با 750 میلیون تومان فروش در گیشه، صدرنشین جدول شد. با این حساب فروش کل این فیلم تا پایان هفته چهاردهم اکرانش به مبلغ 37 میلیارد و 526 میلیون تومان رسیده است.

فیلم “مطرب” به کارگردانی “مصطفی کیایی” ساخته شده است؛ “پرویز پرستویی”، “الناز شاکردوست”، “محسن کیایی” و “مهران احمدی” از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم “جان با من برقص” هم این هفته با 716 میلیون تومان فروش به جایگاه دوم راه پیدا کرد. فروش کل این فیلم نیز تا پایان هفته ششم اکرانش به مبلغ 5 میلیارد و 715 میلیون تومان رسیده است. این فیلم به کارگردانی “سروش صحت” ساخته شده و “علی مصفا”، “هانیه توسلی”، “جواد عزتی” و “پژمان جمشیدی” از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

در ادامه جدول فروش هفتگی، فیلم “زیر نظر”، به کارگردانی “مجید صالحی”، با 529 میلیون تومان فروش در جایگاه سوم قرار گرفته است. فروش کل این فیلم هم تا پایان هفته هفتم اکرانش به ۷ میلیارد و 727 میلیون تومان رسیده است.

فیلم‌های “چشم و گوش بسته”، به کارگردانی “فرزاد موتمن” و “تورنادو”، به کارگردانی “سید جواد هاشمی”، به ترتیب با 402 و 230 میلیون تومان فروش، در جایگاه‌های چهارم و پنجم جدول فروش هفتگی سینماهای کشور قرار گرفته‌اند.


هر پنجشنبه با گزارش فروش هفتگی سینماهای کشور همراه ما باشید!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم