“یک قهرمان”، اثر جدید اصغر فرهادی خواهد بود

بعد از گذشت دو سال از اکران آخرین فیلم کارگردان مطرح کشورمان، “اصغر فرهادی”، این کارگردان برنده اسکار مدتی پیش از نگارش فیلمنامه جدیدی خبر داده بود که امروز طی خبری عنوان رسمی آن اعلام و تایید شد.

طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، فیلم جدید و فارسی زبان فرهادی با عنوان “یک قهرمان” (A Hero) راهی پرده سینما خواهد شد و گفته می‌شود که تا دو ماه آینده پروژه‌ی ساخت و مراحل پیش تولید آن نیز آغاز خواهد شد و این فیلم قرار است در شهر شیراز فیلمبرداری شود. جزئیات بیشتری از لیست بازیگران و داستان فیلم جدید “یک قهرمان” هنوز منتشر نشده است. با این حال برخی منابع از همکاری فرهادی با بازیگران شناخته شده‌ی ایرانی که پیش از این در فیلم‌های او حضور نداشته‌اند گفته‌اند.

“اصغر فرهادی” اولین بار در سال 2011 و با فیلم “جدایی نادر از سیمین” برنده اسکار بهترین فیلم خارجی شد و در سال 2016 نیز برای فیلم “فروشنده” این جایزه را بار دیگر از آن خود کرد. آخرین اثر او نیز فیلم اسپانیایی “همه می دانند” بود که در سال 2018 و با حضور بازیگران سرشناس سینمای اسپانیا یعنی خاویر باردم و پنه لوپه کروز ساخته و در ایران اکران نشد.

شرکت Memento Films International که در شهر پاریس کشور فرانسه واقع شده است، وظیفه‌ی فروش جهانی فیلم “یک قهرمان” را برعهده خواهد داشت.

دیدگاه‌ها

بستن فرم