سفر به فرانسه‌ی قرن بیستم در اولین تریلر فیلم The French Dispatch

همانطور که وعده داده شده بود، کمپانی سرچلایت پیکچرز ساعاتی پیش اولین تریلر رسمی از فیلم مورد انتظار “اعزام فرانسوی” (The French Dispatch) را منتشر کرده است که در آن شاهد روایت سه خط داستانی هستیم که داستان اصلی آن در اوایل قرن بیستم فرانسه اتفاق می‌افتد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

این فیلم به کارگردانی “وس اندرسن” (Wes Anderson) ساخته شده است؛ وی که تاکنون هفت بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است، علاوه بر کارگردانی، وظیفه نگارش فیلمنامه این فیلم را نیز برعهده داشته است و گفته می‌شود ماجرای این فیلم در اوایل قرن بیستم و در دفتر یک روزنامه آمریکایی که در پاریس قرار دارد اتفاق می افتد و ماجرای روزنامه نگاران آن زمان را در سه خط داستانی تعریف می‌کند.

“فرانسیس مک دورموند” به عنوان بازیگر نقش اول این فیلم غیرموزیکال معرفی شده و “تیموتی شالامی”، “سورشا رونان“، “بیل مری“، “لئا سیدو”، “کریستف والتس”، “کیت وینسلت” و “تیلدا سوئینتن” نیز از دیگر ستارگان فیلم موردانتظار “اعزام فرانسوی” می‌باشند.

آخرین فیلمی که از این کارگردان ۵۰ ساله‌ی آمریکایی منتشر شد، انیمیشن “جزیره سگها” (Isle of Dogs) بود که به‌صورت استاپ موشن ساخته و در سال ۲۰۱۸ اکران شد. “هتل بزرگ بوداپست” (The Grand Budapest Hotel)، “قلمروی طلوع ماه” (Moonrise Kingdom) و “آقای روباه شگفت انگیز” (Fantastic Mr. Fox) نیز از دیگر فیلم‌هایی هستند که به کارگردانی این کارگردان خوش ذوق ساخته شده‌اند.

فیلم جدید “اعزام فرانسوی” در تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۲۰ (۳ مرداد ۱۳۹۹) به‌طور رسمی راهی پرده سینما خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم