۵ قهرمان DC که می‌توانند مرد عنکبوتی را شکست دهند (و ۵ تن که از او شکست می‌خورند)

تصور اینکه کدام قهرمان‌ در یک نبرد تن‌به‌تن پیروز خواهد بود همیشه برای طرفداران سرگرم‌کننده است. (حتی اگر مسیر این قهرمانان هیچ‌گاه به یکدیگر برخورد نکند) بدون شک مرد عنکبوتی (Spider-Man) یکی از مهم‌ترین نمادهای ابرقهرمانی در کمیک‌ها است. این ابرقهرمان که چندین دهه خوانندگان کمیک‌ها را سرگرم کرده است، همواره به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین و قابل‌اعتمادترین قهرمانان دنیای کمیک شناخته می‌شود.

مرد عنکبوتی دفعات زیادی با قهرمانان دنیای مارول روبه‌رو شده است؛ اما او در مقابل ابرقهرمانان دی سی چه حرف‌هایی برای گفتن دارد؟ طی این مطلب قصد داریم 5 ابرقهرمان دی سی که می‌توانند مرد عنکبوتی را شکست دهند و 5 تن که از او شکست می‌خورند، به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. پیروزی در مقابل: نایت وینگ (Nightwing)

دیک گریسون سالیان زیادی تحت عنوان همکار بتمن یعنی رابین، با جرم ‌و جنایت مبارزه می‌کرد. هنگامی که او به همکاری‌اش با بتمن پایان داد، هویت جدیدی به‌نام نایت وینگ را برای خود دست‌وپا کرد و به شیوه خاص خودش راه مبارزه با جنایت را در پیش گرفت. نایت وینگ یک استاد هنرهای رزمی با مهارت بالا در حرکات آکروباتیک و همچنین کارآگاهی نابغه است.

بااین‌حال، پیتر پارکر قادر به کنترل هر آن چیزی است که نایت وینگ قرار است طی نبرد با او ارائه دهد. مرد عنکبوتی یکی از چابک‌ترین ابرقهرمانان تمام کمیک‌ها است و حواس عنکبوتی این قهرمان طی نبرد با نایت وینگ، برتری بزرگی را برایش به‌ارمغان می‌آورد. با وجود اینکه نبرد تن‌به‌تن این دو قهرمان بسیار نزدیک خواهد بود، اما این مرد عنکبوتی است که به کمک توانایی‌های فراانسانی‌اش از آن پیروز خارج می‌شود.


9. شکست در مقابل: سوپرمن (Superman)

کلارک کنت یکی از قدرتمندترین ابرقهرمانان تمام کمیک‌ها است. او می‌تواند تقریبا از پس هر قهرمانی در کمیک‌ها بربیاید. قدرت، سرعت، دید و شکست‌ناپذیری سوپرمن، او را تقریبا از هر ابرقهرمان دیگری مجزا می‌کند؛ بنابراین چندان شگفتی‌آور نیست که سوپرمن به‌راحتی بتواند مرد عنکبوتی را شکست دهد.

مرد عنکبوتی ابرقهرمان فرزی است؛ اما لیست قدرت‌های بی‌پایان سوپرمن برای مرد عنکبوتی بیش از حد زیاد است که بتواند در مقابل این ابرقهرمان آن‌ها را کنترل کند. پیتر پارکر به شیوه خود یک نابغه است؛ اما او طی مبارزه با سوپرمن لحظات دشواری را سپری خواهد کرد و زمان لازم را جهت فکر کردن به حرکات خود در این نبرد نخواهد داشت. مرد عنکبوتی طی یک نبرد عادلانه با سوپرمن تقریبا هیچ شانسی برای پیروزی ندارد.


8. بت‌گرل (Batgirl)

بت‌گرل یک مبارز با مهارت‌های بالا است که از قدرت عقلی‌اش جهت حل کردن معماهایی که با آن‌ها مواجه می‌شود استفاده می‌کند. او از گجت‌های مختلفی نیز استفاده می‌کند. (البته تنوع این گجت‌ها به اندازه گجت‌های همکارش یعنی بتمن بالا نیست)

مرد عنکبوتی قادر به استفاده از تمام قدرت‌هایش جهت شکست دادن بت‌گرل است؛ البته این نبرد بسیار نزدیک خواهد بود. بت‌گرل بسیار باهوش است و با استفاده از ابتکار خود قادر به رقم زدن تفاوت‌ها در هر مبارزه‌ای است. پیتر پارکر نیز بسیار باهوش و زیرک است؛ بنابراین در این مورد هردو قهرمان برابر هستند. درنهایت مرد عنکبوتی به کمک قدرت عکس‌العمل و غرایز فوق‌العاده خود می‌تواند بت‌گرل را شکست دهد.


7. شکست در مقابل: زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman)

پرنسس آمازون‌ها یکی از اعضای مهم تیم لیگ عدالت و یک نیروی غیرقابل‌توقف محسوب می‌شود. زن شگفت‌انگیز دارای برخی توانایی‌های منحصربه‌فرد است که او را به رقیبی سرسخت برای مرد عنکبوتی تبدیل می‌کند. از مهم‌ترین توانایی‌های زن شگفت‌انگیز می‌توان به قدرت فراانسانی، سرعت، دوام، چابکی و هوش زیاد اشاره کرد.

علاوه‌بر این توانایی‌ها، زن شگفت‌انگیز دارای سلاح‌های فوق‌العاده‌ای مانند کمند حقیقت و جت نامرئی است. او همچنین یک استاد شمشیرزنی است و به‌خوبی می‌تواند از شمشیر ترسناک و سپر خودش استفاده کند. با اینکه مرد عنکبوتی دارای قلب و اراده‌ای خارق‌العاده است، اما توانایی‌های او در مقابل مجموعه مهارت‌های زن شگفت‌انگیز چشمگیر نیست.


6. شکست در مقابل: فلش (Flash)

حواس فراانسانی مرد عنکبوتی به او این توانایی را می‌دهد که از حملات گوناگون پیش رویش فرار کند. در حالی که مرد عنکبوتی با استفاده از حواس فوق‌العاده‌اش قادر به فرار کردن از حملات است، اما بعید به‌نظر می‌رسد طی یک نبرد تن‌به تن با سریع‌ترین مرد جهان زنده خارج شود.

فلش به‌حدی سریع است که می‌تواند در زمان و بر روی دیوارها حرکت کند و با مشت‌های سهمگینش رقیب خود را به دردسر بیاندازد. مبارزه او با مرد عنکبوتی بسیار نزدیک خواهد بود؛ اما مرد عنکبوتی با توجه به سرعت بالای فلش قادر به شکست دادن او نیست. مرد عنکبوتی شاید بتواند چندین ضربه به فلش وارد کند؛ اما درنهایت فلش با توجه به فاکتور غیر قابل‌پیش‌بینی بودن و سرعت بالا می‌تواند مرد عنکبوتی را شکست دهد.


5. پیروزی در مقابل: گرین ارو (Green Arrow)

اولیور کوئین یک تاجر ثروتمند است که سالیان زیادی جهت تبدیل شدن به گرین ارو آموزش دیده بود. او یک استاد هنرهای رزمی، شمشیرباز ماهر و البته تیراندازی فوق‌العاده است. برخلاف تمام این مهارت‌ها، مرد عنکبوتی به کمک غرایز و چابکی فراانسانی‌اش قادر به شکست دادن گرین ارو است.

مرد عنکبوتی با حواس عنکبوتی‌اش قادر به خنثی کردن حرکات ارو بوده و می‌تواند به کمک تارها و حرکات آکروباتیکش الیور کوئین را تسلیم کند. گرین ارو قهرمانی بزرگ و مبارزی ماهر است؛ اما او طی نبردی واقعی قادر به شکست دادن پیتر پارکر نیست.


4. شکست در مقابل: گرین لانترن (Green Lantern)

گرین لانترن عنوانی است که در گذشته به افراد مختلفی داده شده است؛ درواقع این عنوان تیمی از مبارزان با توانایی‌های مشابه است. این ابرقهرمان توانایی‌های خود را از حلقه‌هایی قدرتمند گرفته‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد اشیا و اجسام مختلف را به کمک قوه تخیلشان مجسم کنند.

هرچه این قهرمانان دارای قدرت بیشتری باشند، سازه‌های آن‌ها نیز از قدرت بیشتری برخوردار هستند. این قدرت‌ها تقریبا بی‌حدومرز هستند؛ بنابراین برای مرد عنکبوتی بسیار دشوار خواهد بود که طی یک نبرد گرین لانترن را شکست دهد. مرد عنکبوتی بدون شک لحظات دشواری را برای رقیبش رقم می‌زند، اما درنهایت این گرین لانترن است که با قدرت‌های نامحدودش کاراکتر عنکبوتی کمیک‌ها را شکست می‌دهد.


3. پیروزی در مقابل: بوستر گلد (Booster Gold)

بوستر گلد یک قهرمان مسافر در زمان است که بار‌ها به عضویت تیم لیگ عدالت درآمده است. این ورزشکار آینده‌نگر با استفاده از تکنولوژی توانست در مقابل ابرشرورهای مختلف قرار بگیرد. بااین‌حال طی مبارزه با مرد عنکبوتی حتی تکنولوژی نیز نمی‌تواند باعث پیروزی او شود.

شبکه تارهای مرد عنکبوتی بیشتر فناوری‌های بوستر گلد را خنثی کرده و پارکر به کمک توانایی‌های فرانسانی خود می‌تواند در این نبرد پیروز شود. مرد عنکبوتی با شرورهای زیادی که تکنولوژی‌هایی مانند بوستر گلد داشتند مبارزه کرد. او همیشه در نبرد با این شرورها پیروز خارج شد. درنتیجه واکنش سریع و قدرت مرد عنکبوتی جهت شکست دادن بوستر گلد کافی است.


2. شکست در مقابل: بتمن (Batman)

بروس وین ثروتمند توسط قاتلانی خبره آموزش دیده و همچنین بزرگ‌ترین کارآگاه جهان محسوب می‌شود. او توانست به تنهایی تمام تیم عدالت را شکست بدهد. درنتیجه بتمن مطمئنا قادر است مرد عنکبوتی را شکست دهد. تنها راهی که با آن مرد عنکبوتی قادر به شکست دادن بتمن است استفاده از عنصر غافلگیری است؛ اما از آنجایی که بتمن بزرگ‌ترین کارآگاه جهان است، وقوع این اتفاق بعید به‌نظر می‌رسد.

بروس وین همیشه یک قدم از رقیبان خود جلوتر است. او می‌داند چطور نقطه ضعف دشمنانش را شناسایی و از آن‌ها استفاده کند. بتمن به کمک استراتژی و بررسی قدرت‌های مرد عنکبوتی می‌تواند او را شکست دهد.


1. پیروزی در مقابل: سایبورگ (Cyborg)

سایبورگ ترکیب نهایی انسان و ماشین است. ویکتور استون با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های موجود قادر به مبارزه در کنار تیم لیگ عدالت است. با وجود اینکه تکنولوژی‌های سایبورگ از هر ابرقهرمان دیگری برتر است، اما او لحظات دشواری را برای قرارگیری در مقابل شبکه تارها و غرایز مرد عنکبوتی سپری خواهد کرد.

حواس عنکبوتی پیتر پارکر عاملی مهم برای خثنی کردن حرکات سایبورگ است. اگرچه سایبورگ منابع زیادی جهت انتخاب دارد، اما مرد عنکبوتی با واکنش سریع و چابکی خود قادر است تمام آن‌ها را بی‌اثر کند. این مبارزه بسیار نزدیک خواهد بود؛ اما در پایان این مرد عنکبوتی است که با قدرت‌های فراانسانی خود می‌تواند سایبورگ را شکست دهد.


منتظر نظرهای شما راجع‌به این لیست در بخش دیدگاه‌ها هستیم.

دیدگاه‌ها (38)

بستن فرم

 1. Mtm

  اردیبهشت 21, 1399

  مقایسه اسپایدر من با خدایان دی سی زیاد جالب نیست
  در مورد بتمنم کاملا موافقم میتونه با شناسایی نقاط ضعف اسپایدر من اونو شکست بده

  پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به Mtm

   اردیبهشت 28, 1399

   نظر من کاملا خلاف شماس چون در کمیک بتمن و اسپایدرمن تشخیص من اینطور بود که اسپایدر من راحت میتونه بتمن رو شکست بده

   پاسخ

 2. مهدی

  اردیبهشت 21, 1399

  مقایسه اسپایدر من با خدایان دی سی مثل گرین لنترن وسوپرمن وشازم واندروومن زیاد درست نیست بهتره باشخصیت هایی که شبیه خودشن مقایسه بشه درمورد بتمن هم کاملا موافقم میتونه اسپایددمنو شکست بده اما کاره سختیه

  پاسخ

 3. علی

  اردیبهشت 21, 1399

  بنظرم اسپایدرمن میتونه بتمن را شکست بده

  پاسخ

 4. گرین آرو

  اردیبهشت 20, 1399

  گرین آرو برنده میشه چون
  توانایی فیزیکی بالای خود
  پرتاب ۳۶ تیر در یک دقیقه
  داشتن انواع تر ماننده تیر انفجاری تیر قلابسنگی و حتی تیر کریپتونایت
  پس نویسده عزیز این مطلب رو عوض کن چون خیلی مسخره است من متعصب هستم ولی دلایل منطقی دارم تازه تجربه بالای گرین آرو به یه بچه میچربه

  پاسخ

  • علی در پاسخ به گرین آرو

   اردیبهشت 21, 1399

   پیتر توی کمیک ها ۳۰ سالشه بچه کجا بود سال هم تجربه نبرد داره

   پاسخ

 5. Amir

  اردیبهشت 18, 1399

  کی گفته نایت وینگ از اسپایدرمن شکست میخوره 😡نایت وینگ به تنهایی از پس همه ی مارول بر میاد😛😛😐😂⁦💪🏾⁩

  پاسخ

 6. محمدرضا

  فروردین 6, 1399

  روی چه منطقی میگین سایبورگ رو شکست میده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

  پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 28, 1399

   کاملا موافقم سایبورگ متولد شده یکی از اون جعبه های قدرتمنده پی جوری مقایسش میکنین🤔🤔

   پاسخ

 7. محمدرضا

  فروردین 1, 1399

  سلام.به نظر من مطالبش عالی بود اما در مطلب شکست بت من ،مرد عنکبوتی بسیاری دشمنان قوی تر و فراتر از بت من داشته،بنابراین مشخصه که نبرد بت من و مردعنکبوتی صددرصد مردعنکبوتی است که پیروز میشه.

  پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 8, 1399

   همونم ای میل عوض کردم.
   بتمن دشمنانی فراتر از خودش داشته و حتبگی در حد سند من
   همون شخصیتی که مارول هالکو ازش کپی کرد
   و حتی در کمیک هالکو شکست داده.

   پاسخ

  • میلاد رضایی در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 18, 1399

   ببخشید اوّلَن بتمن نه بت من دوّمن بتمن به تنهایی لیگ عدالت شکست داده پس میتونه مرد عنکبوتی هم شکست بده سخن دوستانه

   پاسخ

  • میلاد در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 19, 1399

   سلام اولن بتمن نه بت من دومن بتمن خیلی قوی تر از مرد عنکبوتی هست بتمن تو تاریکی همه رو شکست میده حتی مرد عنکبوتی چون مرد عنکبوتی نمیتونه تو تاریکی بتمن رو ببینه بتمن تو مبارزه تن به تن نظیر نداره چون بتمن ۲۰ سال آموزش رزمی خوانده اما مرد عنکبوتی نه بتمن وسائل خاصی داره اما مرد عنکبوتی نه

   پاسخ

   • علیرضا در پاسخ به میلاد

    اردیبهشت 28, 1399

    جانننن من نمیفهمم الان مردعنکبوتی در سینما مالک شرکت استارک هستش و توی دنیای کمیکم مالک صنایع پارکر بعد میگین تجهیزات نداره 😳😳داره از بتمنم بیشتر داره
    بعدشم پای تاریکی رو وسط نکش که حس عنکبوتی فراموشت شد
    بازم دلیل بیارم برای اینکه اسپایدرمن بتمنو شکست میده

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به علیرضا

     اردیبهشت 28, 1399

     شما فکر کنم چند سالی هست از کمیکای اسٰٰپایدرمن بی خبرین چون خیلی وقته که دیگه مالک صنایع پارکر نیست.
     و اینکه اگر هم مالک این شرکت باشه باز شما ببین بتمن چقدر تجهیزات داره امکان نداره تجهیزات اسپایدرمن به بتمن برسه

     پاسخ

    • آرمیا در پاسخ به علیرضا

     خرداد 8, 1399

     کاملا داره درست میگه

     پاسخ

  • ماکان در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 20, 1399

   نایت وینگ مساوی. بت گرل مساوی. گرین ارو شکست اسپایدرمن پستر گولد مساوی. سایبورگ شکست اسپایدرمن گرین ارو هر تیری داره اون حتی میتواند فلش هم شکست دهد سایبورگ با استفاده از چند پهباد میتواند مرد عنکبوتی را شکست دهد

   پاسخ

  • میلاد در پاسخ به محمدرضا

   خرداد 7, 1399

   فکر نکنم بامن باوجود هوش بسیار بالا در عرصه شیمی وتکنولوژی و… میتونه مرد عنکبوتی را شکست دهد مخصوصا با داشتن زره هل بت (که دارکساید را به تنهایی با آن زره شکست داد) .

   پاسخ

 8. شاهین

  اسفند 22, 1398

  بتمن شماره یک دیسی و موفق ترین شخصیت مالی پولی و محبوب ترین شخصیت دیسی هست دیسی اگ بتمنو روزی در لیست بازندگان قرار دهد مطمعانا باید با کمپانی خودش خدا حافظی کند چون هر چی دارد از استایل و لباس صحبت کردن بتمن دارد بتمن فقط یک تعصب خالی برای دیسی است چون برای همین است همیشه پیروز داستان هاست البته از نظر دیسی ……و باید با عرض ( شرمندگی اعلام کرد ) در تمامی کراس اور هایی ک بین مردعنکبوتی با بت من ساخته شده مرد عنکبوتی با حواس فرا انسانیش و قدرت و چابکی و اکشن و بد ترین کابوس بتمن تارهایش بت من را بارها شکست داده شما فقط کافیه سرچش کنی شایدم بدونی ک احتمال قوی هم میدونی. از هر ده تا فیلمی که ساخته شده توسط نظر و عقیده و منطق ۸ تاش مرد عنکبوتی پیروز شدع و این ثبت شدس بهتره (تعصبی) نباشیم باختن واس همس . ب طور دقیق و بالا دشمن های مرد عنکبوتی هم بسیار نیرو مند تر از دشمن های بتمن هستند .مرد شنی . الکترو. رو دیسی با چ دشمن بت من میتونه مقایسه کنه ؟؟؟؟ پنگوئن. بین . جوکر ؟؟؟ .در کمیک بتمن و مردعنکبوتی کارنیج موفق به کشتن بتمن شده (خودش خیلیه) ک جوکر بتمنو نجات میده و میگه بتمن اسباب بازی منه و فقط من حق دارم باش مبارزه کنم و در آخر با دخالت وی کارنیج شکست میخوره با دخالت وی…. اگ جوکر نبود بتمن الان سینه قبرستون بود . در نهایتم جوکر مرد عنکبوتی رو میبینه و بعدش تارپیچی میشه . جوکر در فیلم بتمن شوالیه تاریکی تا حدودی پیروز میدان شد این اشخاص فقط انسان عادین پنگوئن و جوکر . شما نمیتونید ب زور حقیقتو ماهیت یه سرنوشتو عوض کنی موفق باشی هر کس میتونه یه صفحه درست کنه و ایده های خودشو توش خالی کنه درضمن شازامو نگفتی اونم میتونه پیترو شکست بده بهتر از فانوس سبز اینجا مرد عنکبوتی رو با خدایان خودت داری مقایسه میکنی واندر ومن سوپرمن خودت خندت نگرفته با این مثال زدنت مثل این میمونه بیایم بگیم کت ومنو بیاین با ثور موج سوار نقره ای بسنجین خوبه مرد عنکبوتی هنوز ب قدرت کازمیک اسپایدر من نرسیده مگر نه کل دیسی لیگ عدالتو همراه با دارک ساید جلو مرد عنکبوتی میزاشتی خخخخ موفق باشی

  پاسخ

  • علی ۴۵۵۴ در پاسخ به شاهین

   خرداد 3, 1399

   داداش دمت گرم خیلی خوشگل گفتی با همه ی حرفات موافقم ولی بیا از این طرفی که من میگم هم به قضیه نگاه کن
   مارول نصف بیشتر معروفیت کمیکاش تو این چند سال اخیر رو با حمایت دیزنی بدست آورده و مطمئنا دیزنی نمیاد ابرقهرمانای مارولو ضعیف نشون بده
   حالا چیزایی که بالا بهت گفتم یه بحث جداس ولی درمورد اینکه گفتی بتمن فقط یه تعصب خالیه و…
   میخواستم بگم که مرد عنکبوتی هم به همون نسبت توسط رسانه ها بزرگ نشون داده شده
   در ضمن یه چیز غیرارادی تو ذهن هر کسی وجود داره که کسی که دوسش داره رو بهتر و برتر میبینه
   و از طرفی دیزنی و تمام رسانه ها و همچنین انیمیشنی مثل “اسپایدر-ورود به دنیای عنکبوتی” باعث شدن که هر کسی که اون انیمیشنو ببینه
   نهایت صمیمت و توانایی برقراری ارتباط با اسپایدرمن رو حس کنه
   اما درمورد بتمن چنین انیمیشنی وجود نداره
   به نظرت دلیلش چیه؟؟؟؟
   من بهت میگم دلیلش اینه پشتوانه ی اسپایدی دیزنی هست به اون بزرگی
   و پشتوانه ی بتمن وارنره که اگر سرچ کنی
   الان میزان موفقیتش خیلی پایین تر از دیزنیه.
   در کل اینو بگم دوست عزیز که هر چقدر پول بدی آش میخوری
   تا قبل اینکه انتقام جویان ۲ عرضه بشه
   تمام کمیک های دیسی دارای فروش بیشتری از مارول بودن
   اما بعد عرضه ی اون، این آمار کاملا عوض شد و این خیلی غیرمنطقیه که بگی این موضوعات به محبوبیت ربط نداره
   یک موضوع مهمی هم که هست اینه که مرد عنکبوتی بیشتر دشمنانی مثل الکترو و میستریو رو بعضییییی جاها با خوش شانسی
   و درمورد بعضی دشمناشم با استفاده از یه موضوعاتی که اصلا با عقل جور در نمیاد شکست داده
   نمونه بارزش تو برو مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ رو ببین
   تو اون فیلم مرد عنکبوتی یه بار با پاشیدن آب رو الکترو شکستش میده
   بنظرت خنده دار نیست ؟
   یا مثلا تو همون فیلم یه بار مرد عنکبوتی توسط ساعقه ی الکترو تا نزدیکی مرگ میره
   و تو سکانس آخرش ساعقه ی الکترو رو از بدنش رد میکنه و بازم باهاش میجنگه و به هیچ جاشم نیست🤦‍♂️
   من خیلی کمیک رو دوست دارم ولی از تعصب الکی ای که روی بتمن و مرد عنکبوتی میزارن خیلی بدم میاد
   مثلا میگن بتمن سوپر من رو میبره
   این حرف کاملا تو واقعیت بخوای حساب کنی
   چرته ولی تو فیلمی که ازش داریم بتمن سوپرمن رو به نزدیکی مرگ میبره
   درمورد مرد عنکبوتی هم همون حرفی که گفتم
   و آره دیگه
   دنیای کمیک وابسته شده به پول
   این نکته هم بگم که من دیسی فن هستم ولی به شخصه کاپیتان آمریکا و کاپیتان مارول و اسپایدی و چندتا دیگه از اعضای انتقام جویان رو خیلی دوست دارم
   پس لطفا انگ تعصبی بودن بهم نزنید
   با تشکر😁

   پاسخ

 9. مهدی

  بهمن 25, 1398

  بتمن به راحتی تمام ابر قهرمان های دنیا را مثل آب خوردن شکست میدهد

  پاسخ

 10. مهدیار

  بهمن 25, 1398

  قطعا بتمن مرد عنکبوتی را شکست می دهد

  پاسخ

  • محمد پویا در پاسخ به مهدیار

   اسفند 5, 1398

   فکر نمیکنم حرفت درست باشه

   پاسخ

  • شاهین در پاسخ به مهدیار

   اسفند 22, 1398

   واست از سقف اویزونش میکنه

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به مهدیار

   اسفند 22, 1398

   دیسی یه جور بتمنو گنده کرده که نقشه میکشه نقطه ضعف در میاره انگار عالمو آدم بی مغزن فقط این ی بشر عقل داره دیسی ضعیفه خود مرد عنکبوتی ی بار تیکه خیلی بدی ب بتمن انداخته که تو با پول زیاد نمیتوتی یه قهرمان باشی هر کس میتونه قهرمان باشه همین ی جمله واس کلش بسه اینا بتمنو ول کنن ثورم شکست میده اودینم شکست میده تانوسم نصف میکنه موج سوار نقره ایم میکنه موج سوار قهوه ای بابا جم کنین تعصبات پوچتونو ی چیز هست همیشه یک میلیارد کمتر از مارولین کم میارین از خدایان صحبت میکنین انگار مارول نداره هیچ وقت دیسی نمیاد بتمنو با اسپیدی مقایسع کنه خودش میدونه از نظر منطق کی میبره همینجوری فروش لباسای مرد عنکبوتی محبوبیتش کمیکاش از بت من طرف دار بیشتری داره حتی اینستگرام مرد عنکبوتی از بتمن بالا تره اون لباس تنش میکنه جوع میگرش صداشم کلفت میکنه ولش کنی هالک باستر مرد اهنیم همراه با ۶۰ مارکش شکست میده در حالی ک بت من سبار موتور شده با خودش میگه ی روز باتری لباسای مرد اهنی تموم میشه

   پاسخ

   • علی در پاسخ به امیر

    اردیبهشت 20, 1399

    الان مرد عنکبوتی چه تجربه ای داره و بله میتونه بیشتر قهرمان ها رو شکست بده

    پاسخ

   • علی در پاسخ به امیر

    اردیبهشت 20, 1399

    معلومه که از پس هالک یا تور بر نمیاد ولی از مرد آهنی قوی تره و نیاز نداره صبر کنه تا باتریش تموم شه قلب مرد آهنی یه نقطه ضعف بزرگه

    پاسخ

 11. استیو راجرز

  بهمن 15, 1398

  با سلام .
  این مقاله هم به نظر من تقریبا خوب بود .
  هرچند اگه مرد عنکبوتی به طور ناگهانی با بتمن روبرو بشود ، شانس پیروزی به مراتب بیشتری دارد . چون در این صورت بتمن فرصت و وقت کافی برای اینکه نقطه ضعف های مرد عنکبوتی رو شناسایی کند ، ندارد و از طرفی قدرت های ابر انسانی مرد عنکبوتی ( مثل سرعت ، رفلکس ، چابکی ، حس عنکبوتی و …. . ) مطمئنا بیشتر از بتمن هست .
  با بقیه بخش های مقاله هم شخصا تا حدود زیادی موافقم . فقط اینکه ، از بین دیگر ابرقهرمانان معروف لیگ عدالت هم میتوانم به ( شزم ) و ( ماشین من هانتر ) ، اشاره کنم که مطمئنا مرد عنکبوتی در برابر آنها شانسی نخواهد داشت .
  موفق باشید .

  پاسخ

  • محمد پویا در پاسخ به استیو راجرز

   اسفند 5, 1398

   با هاتون موافقم

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به استیو راجرز

   اسفند 23, 1398

   استیو راجرز تو هر جا من سرچ میکنم هستی پسر از اطلاعات بالات خیلی خوشم میاد کاشکی من اینستاگرام تو رو داشتم خیلی علم کمیکیت بالاس حال میکنم از طریقه حرف زدنات ی جا تو ی مقاله خوندم مقایسه لیگ عدالت با انتقام جویان بود بعد یارو انقد تعصبی بود ک گفت واندر ومن برای کل انتقام جویان بسه ک خواستم جوابشو با شخصیتی ب نام واندا بدم خیلی داشت ور ور میکرد ک دیدم چنان جوابی بش دادی ک من خودم گفتم همین بسشه اره پسر نمیدونم فاز دیسی چیه بخدا واندارو جلو زن شگفت انگیز بندازی‌ اون شمشیرشو ….. میشکونه 🤣 پدر تانوسو درو ورده جلو اون واسه تا اون حرکت بزنه از نظر من پیاز داغ جنگ با تانوسم زیادی ریخت همون اول میتونست قفلش کنه زرشو بترکونه

   پاسخ

  • you در پاسخ به استیو راجرز

   فروردین 20, 1399

   داداش به نظرت مردعنکبوتی این فرصت به بتمن مبده تا در موردش تحقیق کنه اینا که نمیگن ساعت ۲ دم فواره قرار نبرد داریم…💀💀💀

   پاسخ

   • میلاد در پاسخ به you

    خرداد 7, 1399

    زره هل بتو فرا موش نکن . عمرا با اون زره شکست نمی خوره.😐😐

    پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به استیو راجرز

   اردیبهشت 8, 1399

   چه عجب
   نظر غیر متعصبانه
   اما گجت های بتمنو هم حساب کن
   یه چیزی تو مایه های گرین گابلین در حالت معمولی

   پاسخ

 12. علی

  بهمن 14, 1398

  اسپایدرمن به راحتی اون کلاغ اخمو را میبره

  پاسخ