۵ قهرمان DC که می‌توانند مرد عنکبوتی را شکست دهند (و ۵ تن که از او شکست می‌خورند)

تصور اینکه کدام قهرمان‌ در یک نبرد تن‌به‌تن پیروز خواهد بود همیشه برای طرفداران سرگرم‌کننده است. (حتی اگر مسیر این قهرمانان هیچ‌گاه به یکدیگر برخورد نکند) بدون شک مرد عنکبوتی (Spider-Man) یکی از مهم‌ترین نمادهای ابرقهرمانی در کمیک‌ها است. این ابرقهرمان که چندین دهه خوانندگان کمیک‌ها را سرگرم کرده است، همواره به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین و قابل‌اعتمادترین قهرمانان دنیای کمیک شناخته می‌شود.

مرد عنکبوتی دفعات زیادی با قهرمانان دنیای مارول روبه‌رو شده است؛ اما او در مقابل ابرقهرمانان دی سی چه حرف‌هایی برای گفتن دارد؟ طی این مطلب قصد داریم 5 ابرقهرمان دی سی که می‌توانند مرد عنکبوتی را شکست دهند و 5 تن که از او شکست می‌خورند، به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. پیروزی در مقابل: نایت وینگ (Nightwing)

دیک گریسون سالیان زیادی تحت عنوان همکار بتمن یعنی رابین، با جرم ‌و جنایت مبارزه می‌کرد. هنگامی که او به همکاری‌اش با بتمن پایان داد، هویت جدیدی به‌نام نایت وینگ را برای خود دست‌وپا کرد و به شیوه خاص خودش راه مبارزه با جنایت را در پیش گرفت. نایت وینگ یک استاد هنرهای رزمی با مهارت بالا در حرکات آکروباتیک و همچنین کارآگاهی نابغه است.

بااین‌حال، پیتر پارکر قادر به کنترل هر آن چیزی است که نایت وینگ قرار است طی نبرد با او ارائه دهد. مرد عنکبوتی یکی از چابک‌ترین ابرقهرمانان تمام کمیک‌ها است و حواس عنکبوتی این قهرمان طی نبرد با نایت وینگ، برتری بزرگی را برایش به‌ارمغان می‌آورد. با وجود اینکه نبرد تن‌به‌تن این دو قهرمان بسیار نزدیک خواهد بود، اما این مرد عنکبوتی است که به کمک توانایی‌های فراانسانی‌اش از آن پیروز خارج می‌شود.


9. شکست در مقابل: سوپرمن (Superman)

کلارک کنت یکی از قدرتمندترین ابرقهرمانان تمام کمیک‌ها است. او می‌تواند تقریبا از پس هر قهرمانی در کمیک‌ها بربیاید. قدرت، سرعت، دید و شکست‌ناپذیری سوپرمن، او را تقریبا از هر ابرقهرمان دیگری مجزا می‌کند؛ بنابراین چندان شگفتی‌آور نیست که سوپرمن به‌راحتی بتواند مرد عنکبوتی را شکست دهد.

مرد عنکبوتی ابرقهرمان فرزی است؛ اما لیست قدرت‌های بی‌پایان سوپرمن برای مرد عنکبوتی بیش از حد زیاد است که بتواند در مقابل این ابرقهرمان آن‌ها را کنترل کند. پیتر پارکر به شیوه خود یک نابغه است؛ اما او طی مبارزه با سوپرمن لحظات دشواری را سپری خواهد کرد و زمان لازم را جهت فکر کردن به حرکات خود در این نبرد نخواهد داشت. مرد عنکبوتی طی یک نبرد عادلانه با سوپرمن تقریبا هیچ شانسی برای پیروزی ندارد.


8. بت‌گرل (Batgirl)

بت‌گرل یک مبارز با مهارت‌های بالا است که از قدرت عقلی‌اش جهت حل کردن معماهایی که با آن‌ها مواجه می‌شود استفاده می‌کند. او از گجت‌های مختلفی نیز استفاده می‌کند. (البته تنوع این گجت‌ها به اندازه گجت‌های همکارش یعنی بتمن بالا نیست)

مرد عنکبوتی قادر به استفاده از تمام قدرت‌هایش جهت شکست دادن بت‌گرل است؛ البته این نبرد بسیار نزدیک خواهد بود. بت‌گرل بسیار باهوش است و با استفاده از ابتکار خود قادر به رقم زدن تفاوت‌ها در هر مبارزه‌ای است. پیتر پارکر نیز بسیار باهوش و زیرک است؛ بنابراین در این مورد هردو قهرمان برابر هستند. درنهایت مرد عنکبوتی به کمک قدرت عکس‌العمل و غرایز فوق‌العاده خود می‌تواند بت‌گرل را شکست دهد.


7. شکست در مقابل: زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman)

پرنسس آمازون‌ها یکی از اعضای مهم تیم لیگ عدالت و یک نیروی غیرقابل‌توقف محسوب می‌شود. زن شگفت‌انگیز دارای برخی توانایی‌های منحصربه‌فرد است که او را به رقیبی سرسخت برای مرد عنکبوتی تبدیل می‌کند. از مهم‌ترین توانایی‌های زن شگفت‌انگیز می‌توان به قدرت فراانسانی، سرعت، دوام، چابکی و هوش زیاد اشاره کرد.

علاوه‌بر این توانایی‌ها، زن شگفت‌انگیز دارای سلاح‌های فوق‌العاده‌ای مانند کمند حقیقت و جت نامرئی است. او همچنین یک استاد شمشیرزنی است و به‌خوبی می‌تواند از شمشیر ترسناک و سپر خودش استفاده کند. با اینکه مرد عنکبوتی دارای قلب و اراده‌ای خارق‌العاده است، اما توانایی‌های او در مقابل مجموعه مهارت‌های زن شگفت‌انگیز چشمگیر نیست.


6. شکست در مقابل: فلش (Flash)

حواس فراانسانی مرد عنکبوتی به او این توانایی را می‌دهد که از حملات گوناگون پیش رویش فرار کند. در حالی که مرد عنکبوتی با استفاده از حواس فوق‌العاده‌اش قادر به فرار کردن از حملات است، اما بعید به‌نظر می‌رسد طی یک نبرد تن‌به تن با سریع‌ترین مرد جهان زنده خارج شود.

فلش به‌حدی سریع است که می‌تواند در زمان و بر روی دیوارها حرکت کند و با مشت‌های سهمگینش رقیب خود را به دردسر بیاندازد. مبارزه او با مرد عنکبوتی بسیار نزدیک خواهد بود؛ اما مرد عنکبوتی با توجه به سرعت بالای فلش قادر به شکست دادن او نیست. مرد عنکبوتی شاید بتواند چندین ضربه به فلش وارد کند؛ اما درنهایت فلش با توجه به فاکتور غیر قابل‌پیش‌بینی بودن و سرعت بالا می‌تواند مرد عنکبوتی را شکست دهد.


5. پیروزی در مقابل: گرین ارو (Green Arrow)

اولیور کوئین یک تاجر ثروتمند است که سالیان زیادی جهت تبدیل شدن به گرین ارو آموزش دیده بود. او یک استاد هنرهای رزمی، شمشیرباز ماهر و البته تیراندازی فوق‌العاده است. برخلاف تمام این مهارت‌ها، مرد عنکبوتی به کمک غرایز و چابکی فراانسانی‌اش قادر به شکست دادن گرین ارو است.

مرد عنکبوتی با حواس عنکبوتی‌اش قادر به خنثی کردن حرکات ارو بوده و می‌تواند به کمک تارها و حرکات آکروباتیکش الیور کوئین را تسلیم کند. گرین ارو قهرمانی بزرگ و مبارزی ماهر است؛ اما او طی نبردی واقعی قادر به شکست دادن پیتر پارکر نیست.


4. شکست در مقابل: گرین لانترن (Green Lantern)

گرین لانترن عنوانی است که در گذشته به افراد مختلفی داده شده است؛ درواقع این عنوان تیمی از مبارزان با توانایی‌های مشابه است. این ابرقهرمان توانایی‌های خود را از حلقه‌هایی قدرتمند گرفته‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد اشیا و اجسام مختلف را به کمک قوه تخیلشان مجسم کنند.

هرچه این قهرمانان دارای قدرت بیشتری باشند، سازه‌های آن‌ها نیز از قدرت بیشتری برخوردار هستند. این قدرت‌ها تقریبا بی‌حدومرز هستند؛ بنابراین برای مرد عنکبوتی بسیار دشوار خواهد بود که طی یک نبرد گرین لانترن را شکست دهد. مرد عنکبوتی بدون شک لحظات دشواری را برای رقیبش رقم می‌زند، اما درنهایت این گرین لانترن است که با قدرت‌های نامحدودش کاراکتر عنکبوتی کمیک‌ها را شکست می‌دهد.


3. پیروزی در مقابل: بوستر گلد (Booster Gold)

بوستر گلد یک قهرمان مسافر در زمان است که بار‌ها به عضویت تیم لیگ عدالت درآمده است. این ورزشکار آینده‌نگر با استفاده از تکنولوژی توانست در مقابل ابرشرورهای مختلف قرار بگیرد. بااین‌حال طی مبارزه با مرد عنکبوتی حتی تکنولوژی نیز نمی‌تواند باعث پیروزی او شود.

شبکه تارهای مرد عنکبوتی بیشتر فناوری‌های بوستر گلد را خنثی کرده و پارکر به کمک توانایی‌های فرانسانی خود می‌تواند در این نبرد پیروز شود. مرد عنکبوتی با شرورهای زیادی که تکنولوژی‌هایی مانند بوستر گلد داشتند مبارزه کرد. او همیشه در نبرد با این شرورها پیروز خارج شد. درنتیجه واکنش سریع و قدرت مرد عنکبوتی جهت شکست دادن بوستر گلد کافی است.


2. شکست در مقابل: بتمن (Batman)

بروس وین ثروتمند توسط قاتلانی خبره آموزش دیده و همچنین بزرگ‌ترین کارآگاه جهان محسوب می‌شود. او توانست به تنهایی تمام تیم عدالت را شکست بدهد. درنتیجه بتمن مطمئنا قادر است مرد عنکبوتی را شکست دهد. تنها راهی که با آن مرد عنکبوتی قادر به شکست دادن بتمن است استفاده از عنصر غافلگیری است؛ اما از آنجایی که بتمن بزرگ‌ترین کارآگاه جهان است، وقوع این اتفاق بعید به‌نظر می‌رسد.

بروس وین همیشه یک قدم از رقیبان خود جلوتر است. او می‌داند چطور نقطه ضعف دشمنانش را شناسایی و از آن‌ها استفاده کند. بتمن به کمک استراتژی و بررسی قدرت‌های مرد عنکبوتی می‌تواند او را شکست دهد.


1. پیروزی در مقابل: سایبورگ (Cyborg)

سایبورگ ترکیب نهایی انسان و ماشین است. ویکتور استون با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های موجود قادر به مبارزه در کنار تیم لیگ عدالت است. با وجود اینکه تکنولوژی‌های سایبورگ از هر ابرقهرمان دیگری برتر است، اما او لحظات دشواری را برای قرارگیری در مقابل شبکه تارها و غرایز مرد عنکبوتی سپری خواهد کرد.

حواس عنکبوتی پیتر پارکر عاملی مهم برای خثنی کردن حرکات سایبورگ است. اگرچه سایبورگ منابع زیادی جهت انتخاب دارد، اما مرد عنکبوتی با واکنش سریع و چابکی خود قادر است تمام آن‌ها را بی‌اثر کند. این مبارزه بسیار نزدیک خواهد بود؛ اما در پایان این مرد عنکبوتی است که با قدرت‌های فراانسانی خود می‌تواند سایبورگ را شکست دهد.


منتظر نظرهای شما راجع‌به این لیست در بخش دیدگاه‌ها هستیم.

دیدگاه‌ها (195)

بستن فرم

 1. امیرحسین

  مهر 28, 1399

  درسته که بتمن تونسته تمام افراد لیگ عدالت رو بزنه ولی تمام نقاط ضعفشون رو میدونست اما مردعنکبوتی یکی از دشمنانش که نمیتونم بگم دشمن درجه یک اما به هر حال باهم دشمن هستند تو مبارزه تمام حرکات مردعنکبوتی رو بلده و میدونه در لحظه میخواد چی کار کنه تمام نقاط ضعف رو حفظِ، اما باز هم مردعنکبوتی شکستش داد چون مردعنکبوتی میتونه نقاط ضعفش رو از بین ببره اونم به مرور تازه مردعنکبوتی نقطه ضعفی بجز خانواده و عزیزانش نداره

  پاسخ

 2. DARK COMIC FAN

  مهر 25, 1399

  سلام. من با اکثریت گرینه ها موافقم. اما لوستر گلد و سایبورگ خیلی از اسپایدرمن قوی تر هستند.!!!!!!!!اما در کل مقاله خوبی بود

  پاسخ

 3. arian

  مهر 15, 1399

  توی درستکار بودن سایت پروشات اصلا وابدا شکی نیست اما مرد عنکبوتی رو باید با هم سطح های خودش مقایسه کرد مثل همون نایت وینگ و بتگرل نه (سوپرمن!!!!!!!!!!!!!!!)آخه این دیگه خیلی مسخره است خوب معلومه سوپرمن با یه فوت کاری میکنه که پدر مردعنکبوتی در بیاد و یخ بزنه. این سایت معرکه است ومن تا بحال یک همچین سایت خفنی که نه اونقدر مطلب بنویسه که آدم از خوندنش خسته بشه نه اونقدر کم مطلب مینویسه که آدم به این نتیجه برسه که چیز جالبی از این مقاله کسب نمیکنه موفق باشید

  پاسخ

 4. احمدرضا

  مهر 6, 1399

  همین‌که ۶ قهرمان اصلی دیسی رو گذاشته جلوی مرد عنکبوتی خودش افتخاره احمدرضا 😙🥰🥰🤟🤟🤟🤟

  پاسخ

 5. Mahdi

  مهر 6, 1399

  به نظر من اگه سوپرمن و نمیزاشتین بهتر بود چون توی کراس اوور مارول علیه دی سی مرد عنکبوتی هر چی مشت به سوپرمن زد دست خودش زخمی شد و سوپرمن با باد مشتش دارم میگم با مشتش مرد عنکبوتی رو شکست داد😊😊😊

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Mahdi

   مهر 6, 1399

   درسته که سوپرمن خیلی خیلی از اسپایدرمن قوی تره و اسپایدرمن نمیتونه آسیبی به سوپرمن بزنه!!!( طوری که دست خودش هم میشکنه!!!) اما کراس اور به هیچ وجه مدرک نیست و به قول جناب استیو راجرز اون کراس اوور مسخره رو بزار دم کوزه آبشو بخور!!!!

   پاسخ

 6. امیرسام

  مهر 3, 1399

  وا اخه سایبورگ که قوی تره اسپایدرمنه گرین ارو هم همینطور واقعا که حالا نایت وینگ و بت گرل یه چیزی ولی دیگه این دو تا نه

  پاسخ

 7. احمدرضا

  مهر 1, 1399

  بعضی دشمنان بتمن که هم زور دارن هم عقل میشه از دث استروک.مسترفریز.راسالغول

  پاسخ

 8. احمدرضا

  مهر 1, 1399

  ور راستی منظورم این نیست که بتمن دشمنانی نداره که هم عقل هم زور داشته باشند ولی مرد عنکبوتی بیشتره

  پاسخ

 9. تحلیل گر

  مهر 1, 1399

  احمد رضا ببین اگر بدون تجهیزات باشند قطعا اسپایدرمن برنده است!!! امّا اگر با تجهیزات باشند بتمن!!! من نگفتم با یه بمب دودزا برای همیشه کورش میکنه که!!! من گفتم برای چند لحظه دوروبرش رو نمی بینه!!! بعدشم ببین بمب صوتی چیزی است که انقدر قدرت داره تا اسپایدرمن از پا در بیاره!!! در مورد دشمنان به نظرم بتمن دشمنانش قوی تره!!! چرا که سالمون گرندی، ریدلر ،کیلر کراک، جوکرو.. ترکیب خیلی غیر قابل توقف میشن!!! در مورد فیلم هم برو در مقاله بتمن علیه مرد عنکبوتی در همین سایت توضیحات لازمه رو دادم!!!

  پاسخ

  • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

   مهر 1, 1399

   اول ازهمه تو توی تمام نظرات دیگت بتمن رو در برابر مرد عنکبوتی قرار ندادی و دلیل های برای شکست مرد عنکبوتی گفتی که اصلا باعقل جور در نمیاد برای بار هزازم مرد عنکبوتی به دلیل حس عنکبوتی با چشم بسته هم میتونه مبارزه کنه بمب صوتی رو نمیدونم ولی به قطع دشمنان مرد عنکبوتی از بتمن قوی تره یه کارنیج برای این چهار نفر بسه کارنیج با انتقام جویان جنگیده بعد تو جوکرو باهاش مقایسه میکنی یا ریدلر یا….تازه من دشمنان دیگه مرد عنکبوبی گابلین . ونوم .اختاپوس . میستریو .هاب گابلین
   تو کدوم از دشمنان بتمن رو میخای جلوی اینا قرار بدی
   من تمام اینارو که گفتم هم قدرت دارند هم باهوش هستند
   و نکته جالی اینه که دشمنان بتمن یا زور دارند یه عقل برای مثال
   سالمون گرندی زور داره . بین زور داره . کراک کیلر زور داره ولی هیچ کدوم عقل ندارند
   اما جوکر . ریدلر .پنگوئن عقل دارند زور ندارند

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

    مهر 1, 1399

    گوریل گراد با سالمون گرندی کارنیج رو میزنند!!!جوکر گرین گابلین رو میزنه !!!ریدلر میستریو رو میزنه!!!بین هم دکتر اختاپوس رو میزنه!!

    پاسخ

    • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

     مهر 2, 1399

     یا خداااااااااااا من دیگه نمیدنم چی بگم سالوگون گرندی کارنیج رو میزنه که اسپایدرمن با ونوم نتونستن شکستش بدن
     جوکر گابلین رو میزنه گابلین کافیه با جتش بره رو سر جوکر با یه بمب بزنه توسرش اختاپوس هم خیلی راحت میتونه اون شیلنگ هارو از روی سر بین در بیاره
     البته به نظر من جنگ بین با اختاپوس نزدیکه چون بین هم میتونه بازو های اختاپوس رو بکنده
     ولی انصافا مقایسه سالومون گرندی با کرنیج وجوکر بت گابلین عیبه به خدا
     کارنیج خیلی راحت با دستاش سلاح درست میکنه سالومون با این گوریل نمیدونم چیچی رو میکشه با هم هم میکشتشون
     گابلین هم کلی سلاح قدرت بدنی همه چیزش از جوکر بهتره دقیقا چطور مقایسه کردی
     اصلا میدونی کارنیج کیه
     میستریو با یه توهم میتونه کاری کنه که ریدلر تو بیمارستان ارخهام هم قبولش نکنن

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

      مهر 2, 1399

      تواصلا میدونی قدرت های جوکر چیه؟؟؟ بابا یه دکمه بزنه ۸ تا گرین گابلین رو هوان!!! بخش ریدلر هم همینه!!! اگر اینطوری بودند که بتمن خیلی راحت می تونست این دو رو شکست بده!!! سالمون گراندی با هالک مقایسه میشه اینو میدونی!!!! گوریلا گراد هم خیلی قوی است!!!!

      پاسخ

      • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

       مهر 2, 1399

       حتما الان میگی بتمن چون سالومون گرندی رو شکست داده پس هالک رو هم میتونه شکست بده سالومون گرندی بتونه کارنیج رو بزنه صد صال احتمالش یک درصد هم نمیشه انصافا برو دوتا مقاله درمورد کارنیج بخون بعد بیا در موردش نظر بده
       و قضیه این دکمه چیه مثلا میخاد بمب منفجر کنه جوکر دقیقا چه قدرتی داره جلوی یک مشت گابلین رو هم نمیتونه بگیره چون یک ابر انسان هستش و سرم زده قوی شده
       برای ریلدر دلیل نیاوردی فقط گفتی همینطور میستریو کاری کرد وولورین تمام ایکس من رو کشت بلاهای به سر مرد عنکبوتی اورده
       نکنه الان میگی ریدلر از مرد عنکبوتی باهوش تره

       پاسخ

       • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

        مهر 2, 1399

        نکنه مرد عنکبوتی از ریدلر باهوش تره؟!؟!؟!گرین گابلین حتی نمیتونه نزدیک جوکر بشه!!!چون جوکر یه دکمه میزنه تخته ی زیر پای گرین گابلین میترکه!!!!فکر کردی ریدلر با میستریو رودر
        رو میشه؟؟؟یه هلوگرام از خودش میسازه بعد تا میستریو بفهمه کار از کار گذشته!!!!سالمون گرندی به تنهایی از کارنیج ضعیفتره اما با گوریل گراد از کارنیج قویتره!!!

        پاسخ

        • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

         مهر 2, 1399

         به قطع مرد عنکبوتی از ریدلر باهوشتره فقط بلده معما حل کنه به قول بتمن تو انیمیشن بتمن هاش باید بره مجله بنویسه
         یعنی چی من نمیفهمم جوکر میزنه تخته زیر پای گابلین میترکه مگه رید ریچاردزه
         داداش میستریو خودش خدای هولوگرامه بلایی به سر ریدلر میاره که دیوانه بشه
         بابا برای کارنیج یه حریف خوب پیدا کن تازه من از دشمنای دیگه مرد عنکبوتی نگفتم وه یه چیز دیگه رفتپ چندتا مقاله خوندم ببینم این گوریل کیه جزو هیچ کدوم نبود تازه ای گرنده هم نبود

         پاسخ

         • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

          مهر 3, 1399

          تو همون انیمیشن بتمن هاش ریدلر بلایی به سر بتمن آورد که نگو و نپرس!!!بعدشم واقعا اگه فکر میکنی هوش نقشه کشی و اختیارات رید ریچاردز از جوکر بیشتره بالا خونه رو دادی اجاره!!!ریدلر با تکنولوژی و هوشش گول توهمات میستریو رو نمیخوره و با کمک تکنولوژیش میستریو رو تشخیص میده و بعد نصفش میکنه!!!من هم حریف خوبی برای کارنیج پیدا کردم اما مثل اینکه انگار تو حتی نمیدونی که سالمون گرندی یا گوریل گراد دشمن بتمنن!!!همین حرفت ثابت میکنه که اطلاعاتت در مورد بتمن ناچیزه!!!

          پاسخ

          • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

           مهر 3, 1399

           من دیگه رد دادم رید ریچاردز رو با جوکر مقایسه میکنی بابا اصلا بتمن خودش میتونه کل مارول با والای همگان . ثور اینار یک به همشون بزنه دشمناشم خدان
           کل دشمنای بتمن هم نمیتونن کارنیج رو بزنن چون برای اونجر هم دردسر بزرگ ایجاد کرده دشمنای بتمن خو هیچ
           ریدلر گول میخوره خوب هم میخوره کافیه چند تا هولوگدام از بتمندبراش ایجاد کنه که داره مسخرش میکنه با معماهاش تمام
           همونطور که گفتم هیچ کدوم از دشمنای بتمن نمیتونن کارنیج رو شکست بدن غیر بتمن که دسترسی زیادی به نقاط ضعف کارنیج داره مثل صوت و اتش ولی باید بتونه سریع عمل کنه چون اگر دیر عمل کنه کارش تمومه

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

           مهر 4, 1399

           کارنیج برای انتقام جویان مشکل ایجاد کرده؟!؟!؟! میدونی جوکر اکثر اعضای لیگ عدالت زده؟؟؟؟ حرف زدن با امثال تو که هرچی واسشون دلیل میاری قانع نمیشن بی فایدس!!!تو هرجور دوست داری فکر کن!!!

           پاسخ

          • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

           مهر 4, 1399

           تو خیلی قانع میشی رید ریچارز رو با جوکر مقایسه میکنه من دیگه چی بیگم

           پاسخ

          • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

           مهر 4, 1399

           میشه بگی کدومشونو

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

           مهر 4, 1399

           برای مثال:سوپرمن و واندروومن و آکوامن و مارشن منهانتر

           پاسخ

          • Sam_supergamer در پاسخ به احمدرضا

           مهر 5, 1399

           حق داری رد بدی

           پاسخ

      • Sam_supergamer در پاسخ به تحلیل گر

       مهر 5, 1399

       سالامون گراندی که فقط گنده ست دربرابر قدرت بی پایان عصبانیت هالک مقایسه شه، نه بابا

       پاسخ

       • تحلیل گر در پاسخ به Sam_supergamer

        مهر 5, 1399

        برو یه دوتا مقاله در مورد گرندی به خون حساب کار میاد دست داداش!!!

        پاسخ

       • احمدرضا در پاسخ به Sam_supergamer

        مهر 5, 1399

        بابا من بدون اطلاعات حرف نمیزنمم وقتی رفتم چندتا سایت دیدم از دشمنان بتمن ببینم این سالومون گرندی کیه قدرتش چیه اصلا تو دشمنان بتمن نیست ویکی پدیا نوشته یکی از دشمنان بتمن و سوپرمن و فلش و دشمن عصر طلایی فانوس سبز

        پاسخ

    • علیرضا در پاسخ به تحلیل گر

     مهر 21, 1399

     کاملا داری مزخرف میگی اصلا چیزی راجب کارنیج میدونی؟ کارنیج قابلیت اینو داره که ۴برابر هالک شه و قدرتش رو انقدر زیاد کنه

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به علیرضا

      مهر 22, 1399

      چییییییی؟؟؟؟؟ همین حرفت اعتبار حرفات رو مشخص میکنه!!!!راستی اگر خواستی مقاله ای بهت معرفی کنم که میگه حتی دارک کارنیج شانس زیادی در مقابل اسپاون نداره!!!!حالا تو هی بگو کارنیج فلانه بسانه!!!!

      پاسخ

 10. احمدرضا

  شهریور 31, 1399

  تحلیلگر قدرت دشمنان کدوم بالا تره به نظرت بتمن یا اسپایدرمن
  دشمنان خودشون نه دارکساید و تانوس دشمنان درجه یک خودشون

  پاسخ

 11. احمدرضا

  شهریور 31, 1399

  تحلیلگر لطفا برو در باره کارگاه تو اینترنت بخون تا هردو تا حداقل یکی از مسائل نظرمون یکی باشه اونی که تو میگی استراتژیه که بتمن در برابر افرادی که از لحاظ بدنی نسبت بهشون ضعیف تره استفاده میکنه برای سوال در برابر جوکر و ریدلر ازشون استفاده نمیکنه چون از لحاظ بدنی بهشون برتری داره ولی در برابر کسی مثل بین ازش استفاده میکنه چون از لحاظ بدنی ازش ظعیف تره

  پاسخ

 12. احمدرضا

  شهریور 26, 1399

  من میخام دلایلی که اسپایدرمن نایت وینگ و بتمن و گرین ارو رو شکست میده بگم من همه رو در حالت معمولی مقایسه میکنم
  ۱ از لحاظ قدرت بدنی به قطع اسپایدرمن قوی تره چون میتونه ۲۵ تن رو بلند ولی نهایت وزنی که بتمن میتونه بلند کنه ۳۵۰ کیلوگرم هست .
  ۲ از لحاظ استقامت هم اسپایدرمن بیشتره هرچی باشه یک جهش یافتس و تونست وزن یک ساختمون رو تحمل کنی و آسیبی نبینه ولی بین تونست کمر بتمن رو بشکنه
  ۳ از لحاظ قدرت های ابر انسانی باز مرد عنکبوتی بهتره چون تمام انسان های دنیا حس ۵ گانه دارند ولی مرد عنکبوتی ۱۱ گانه داره که مهمترین اونها حس عنکبوتی هستش اون با حس عنکبوتی از شلیک تفنگ هم میتونه جای خالی بده الان از تیر کمان گرین اروو و خنجر های بتمن نتونه راستی یه جایی گفتین بتمن تو شب و جای تاریک میتونه اسپایدرمن رو شکست بده اولا اسپایدرمن تو ماسکش دارای دید در شب هستش دوما تو یکی از کمیک ها اسپایدرمن موقتی کور میشه و با استفاده از حس عنکبوتی مبارزه میکنه این هم یکی از دلایل دیگه
  ۴ شما گفتین بتمن میتونه نقاط ضعف اسپایدرمن رو پیدا کنه میخام بگم تنها نقطه ضعف اسپایدرمن خانواده و افراد مواد علاقه اون هستند چون معمولا دشمنان او تنها راهی که واسه ضربه زدن به اون پیدا میکنن اینه که یکی از دوستان اون رو میزدن که فکر نکنم بتمن این کارو بکنه
  ۵ در مورد تجربه هم قطعا بتمن تجربه بیشتری داره ولی نباید فراموش کرد که اسپایدرمن یکی از بهترین مبارز های تن به تن در کمیک مارول هستش .
  یکی گفته بود که چون بتمن و گرین ارو پولدار هستن بهترن و اسپایدرمن هیچی نداره اولا حالت تار اندازی اسپایدرمن زیاده و میتونه هر چیزی رو درست کنه مانند چتر سپر شلیک توپ و….
  اسپایدرمن شاید پولدار نباشه ولی یک حامی پولدار داره اونم تونی استارت البته این مربوط به سینما هستش ولی گفتنش خالی از لطف نبود . پس نگین اسپایدرمن از همه افراد لیست شکست میخوره

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

   شهریور 27, 1399

   به نظر من اسپایدرمن از نایت وینگ یا گرین ارو قوی‌تر است!!! اما قضیه بتمن فرق میکند!!! خوب شما وقتی برتری های مرد عنکبوتی را میگید باید برتری‌های بتمن را هم بگید!!!! هوش و تجهیزات و تجربه بتمن از اسپایدرمن خیلی بیشتره!!! مثلاً میتونه یه بطری بندازه پشت سر اسپایدرمن تا اسپایدرمن حواسش به اون بره و وقتی برگردد تنها چیزی که می بیند دو تا پا است!!!🤣🤣🤣 و مهمتر از همه تجهیزات است بتمن تجهیزاتی دارد که می تواند اسپایدرمن را شکست دهد!!! مثلا بترنگ بمبی ،بمب دود زا و… در هر حال تجهیزات برگ برنده بتمن است و با آن می تواند اسپایدرمن را شکست دهد!!!

   پاسخ

   • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

    شهریور 29, 1399

    داداش داری اشتباه میزنی به خدا
    چی میگی بطری بندازه پشتش مگه یه سرباز مرزبانیه بتمن میخاد ازمرز رد بشه داداش مرد عنکبوتیه ها
    اگر اینطوری شکست میخورد تا الان ۵۰۰ بار مرده بود یا خدا من دیگه نمیدونم چی بگم دیگه از توانم خارجه
    اخه مرد عنکبوتی کم با فرادی که دارای تجهیزاتن جنگیده یکی شون گابلین یکی اکتاویوس
    حداقال یه چیزی میگفتی بشه در موردش فکر کرد ببینم درست هست یا نه من میگم با شلیک گلوله تفنگ رگبار نمیتونن بزننش تو میگی بتمن با بترنگ دودزا.بمبی میخاد بنتش.
    من هم میدونم تجهیزات بتمن بیشتره ولی خو به درد اون تو مبارزه با اسپایدرمن نمیخورن برای با دود میخاد کورش کنه خو با حس عنکبوتی چیکار میکنه .
    تو یک مقاله خوندم حس عنکبوتی اون ایقدر قویه که اگر اتفاقی در شرف انجام باشه اون میفهمه یک اتفاقی میخاد بیفته تقریبا مثل اینده بینیه
    بعد تو میگی بتمن با یه بطری میخاد گولش بزنه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

     شهریور 29, 1399

     من گفتم حواسشو پرت کنه یعنی حس عنکبوتی حس میکنه که یه چیز از پشت داره میاد!! بنابراین سرش رو برمیگردونه!!! بتمن وقتی بمب دودزا بزنه اسپایدر من هیچی نمیتونه ببینه!!! و بعدش با بترنگ بمبی میتونه پرتش کنه تو دیوار!!! بتمن اگر میخواست جلوی ابر قهرمانی مثل مرد عنکبوتی ببازه تا حالا ۷۲ بار مرده بود!!!! حس عنکبوتی میتونه آینده رو ببینه!!!😱😱😱 باید بگم که حس عنکبوتی رو با سنگ زمان اشتباه گرفتی جناب!!!

     پاسخ

     • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

      شهریور 30, 1399

      بابا این چه نوع مبارزست مگه یه قهرمان دیته دهمیه داداش همانطور که گفتم هنوز داری اشتباه میزنی
      مرد عنکبوتی یکی از بهترین مبارز های مارول در نبرد تن به تن هستش بعد بتمن میخاد گولش بزنه با انداختن چیزی پشتش حتی اگر تازه خوبه حس عنکبوتی داره این حرفو میزنی اگر نداشت میگفتی به شونه سمت راستش دست میزنه بعد از چپ میزنتش

      پاسخ

      • حسام در پاسخ به احمدرضا

       شهریور 31, 1399

       بتمن اصلی ترین قهرمان dc comics هست حرف شما درسته اما تکنیک های مبارزه بتمن از مرد عنکبوتی خیلی بهتره تازه تکنولوژی که بتمن استفاده میکنه فوق العاده ست تو فیلم که دیدین بتمن سوپرمن رو شکست داد پس شکست دادن مرد عنکبوتی براش خیلی راحت تره

       پاسخ

       • احمدرضا در پاسخ به حسام

        شهریور 31, 1399

        خو با کرپیتونایت شکستش داد کریپتونایتو به من بده منم سوپرمنو شکست میدم اگر بدون کریپتونایت شکستش میداد یه چیزی بتمن معمولا در برابر افرادی که از لحاظ قدرت در برابرشون کم میاره دنبال حیله گریه تو خودت نظرات تحلیگر رو بخون تو هیچکدوم بتمنو در برابر مرد عنکبوتی قرار نداده فقط میگه حواسشو پرت میکنه با بمب میزنتش کورش میکنه تو خودت باشی این دلایلو قبول میکنی
        بله به قطع تکنیک های بتمن از اسپایدرمن بیشتره ولی تو قدرتشونو با هم محاسبه کن نهایت وزی که بتمن میتونه بلند کنه ۳۵۰ کیلو گرم هستش ولی مرد عنکبوتی ۲۵ تن خب تو به هردو بگو به یه دیوار مشت بزنن مرد عنکبوتی بزنه دیوار میریزه ولی بتمن نهایتا ترک بندازه توش در مورد استقامت هم شاهکار های مرد عنبوتی بیشتره تو نظراتم گفتم وقتی هم که حرف انعطاف بدنی میشه همیشه حرف مرد عنکبوتی بوده من به این دلایل گفتم مردعنکبوتی قویتره ما داریم این دوتارو در مقابل یک دیگه قرار میدیم قرار نیست بتمن از جت ماشین اون لباس رباتیکش که اسمشو نمیدونم استفاده کنه حالا از بترنگ اینا میشه مثل اینه شما اینطور مبارزرو حساب میکنی مثل اینکه مرد اهنی رو با یکی مقایسه کنیم بعد بگیم چون اون یک گردان اهنی داره قویتره ما دو نفر رو در برابر سک دیگر قرار میدیم که من میگم مرد عنکبوتی قوی تره

        پاسخ

       • احمدرضا در پاسخ به حسام

        شهریور 31, 1399

        اگر قرار بر تکنولوژی داخل فیلم باشه خدا به داد بتمنی که در برابر ایرون اسپایدر قرار میگیره برسه چون تنها کلمه ای که مرد عنکبوتی نیازه بگه (حالت کشتار سریع فعال)برو اندگیم رو ببین چه بلای سر چیتاری ها اورد لباس خودش میجنگید

        پاسخ

       • احمدرضا در پاسخ به حسام

        مهر 2, 1399

        تو میدونی چرا بتمن اصلی ترین قهرمان دی سی هستش چوم یک انسان هستش و میخاد بگه انسان هر کاری میخاد میتونه بکنه حتی خدایانی مثل دارک ساید رو میتونه شکست بده البته (با زره هل بت شکستش داده)ولی خوب بازم شکستش داده سوپرمن رو که قویترین موجود زمین هستش شکست داده که از این گارشون خوشم اومد

        پاسخ

     • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

      شهریور 30, 1399

      جناب راجرز میشه لطفا میشه بگید قدرت دشمنان کدوم بیشتره منظورم دشمنان درجه یک هستش من در این مورد حرف نمیزنم چون مطمئنم و یه چیزی میگم بقیه میگن تو داری از روی تعصب میگی
      منظورم بین مرد عنکبوتی و بتمن هستش

      پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به احمدرضا

       شهریور 31, 1399

       به خاطر فشردگی کامنت ها من در کامنتی جدید در همین صفحه و مقاله به شما پاسخ میدهم .

       پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به احمدرضا

       شهریور 31, 1399

       # احمدرضا
       نظرم را راجب سطح قدرت دشمنان مرد عنکبوتی و بتمن پرسیدید . حقیقتش به نظرم سطح قدرت دشمنان واقعا زیاد مهم نیست و تاثیری نداره و در واقع نظر شخصی من اینکه اصل کار در مقایسه قدرت های خود ابرقهرمان هست نه دشمنان او . ! اما چون پرسیدید میگم . راستش من مطمئن نیستم اصلا . اما اگه دارک ساید رو در نظر نگیریم فکر کنم سطح قدرت دشمنان مرد عنکبوتی بیشتر باشه . بازم میگم که مطمئن نیستم و ممکنه اشتباه گفته باشم .
       در مورد مبارزه هم که در همین مقاله اگه دیده باشید نظرم را گفتم . الان دوباره مختصر میگم :
       مرد عنکبوتی قویتره قطعا . قدرت بدنی مرد عنکبوتی کلاس 20 هست . یعنی حد و مرز 20 تن . توانایی هو قابلیت تنیدن تار رو داره و میتونه با همین یجورایی پرواز کنه ! . حس عنکبوتی داره . زود درمانی ابرانسانی داره که در حد هالک و وولورین نیست اما به هر حال . سرعتش بیشتر از بتمنه . چابکی ابرانسانی داره . اما بتمن یک انسان فانیه و قدرت ابرانسانی نداره . در عوض بتمن هوش و تجربه بیشتری داره و مهارت جنگ و مبارزش هم اگه اشتباه نکنم بیشتره .
       اما همیشه شخصیت قویتر پیروز نمیشه . وقتی پرسیده میشه کدوم یک قویتره اگه منظور نسخه و حالت عادی و اصلی باشه ، جواب بدون چون و چرا میشه مرد عنکبوتی . اما وقتی پرسیده میشه که کی پیروز میشه باید فاکتور های دیگه مثل هوش و سایر ویژگی های شخصیت ها رو هم لحاظ کرد و بعد نتیجه گرفت . متوجه منظورم میشید که درسته ؟! .
       اگر دو شخصیت هیچ شناختی از یک دیگر نداشته باشند و کاملا ناگهانی با هم روبرو بشوند ، شانس پیروزی مرد عنکبوتی به مراتب بیشتره . اما اگه مبارزه از قبل برنامه ریزی شده باشه و دو طرف با شناخت از هم و با آمادگی به مصاف هم بروند ، شانس پیروزی بتمن به مراتب بیشتره .
       این نظر شخصی من بود . امیدوارم ناراحت نشده باشد .

       پاسخ

       • Sam_supergamer در پاسخ به استیو راجرز

        شهریور 31, 1399

        راجرز عزیز، این کامنت کاملا درست است ولی بتمن انسان فانی نیست

        پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به Sam_supergamer

         شهریور 31, 1399

         پس میشه بگید دقیقا چیه ؟!

         پاسخ

         • Sam_supergamer در پاسخ به استیو راجرز

          مهر 9, 1399

          باهوش ترین قهرمان دی سی ، خب البته نمیگم میتونه مرد عنکبوتی رو شکست بده ولی میگم که هوششو دست کم نگیر

          پاسخ

       • احمدرضا در پاسخ به استیو راجرز

        شهریور 31, 1399

        کاملا درست فقط یادمون نره که مرد عنکبوتی هم بسیار ادم باهوشی هستش و وقتی دو نفر باهم مبارزه میکنن معمولا قدرت بدنی حرف اول رو میزنه بعد هوش که بتمن باهوش تر از مرد عنکبوتی هستش ولی مشکلش اینه که مرد عنکبوتی هم خیلی باهوش هست و بیگ ودار به اب نمیزنه هیچوقت
        و تایادم نرفته بگم مرد عنکبوتی هم استراتژیست خوبی هست و وقتی با دشمناش میجنگه دنبال نقطه ضعفشون میگرده

        پاسخ

       • احمدرضا در پاسخ به استیو راجرز

        شهریور 31, 1399

        با عرض پوزش به نظر من تاثیر داره مثلا کدوم دشمن بتمن رو در برابر کارنیج میشه قرار داد یا گابلین سبز
        به نظر من داشتن دشمنان قوی باعث میشه خودت هم قوی بشی

        پاسخ

     • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

      شهریور 30, 1399

      یه چیز دیگه گفتم اسپایدرمن تو یه کمیک کور شد ولی تونست به مبارزش ادامه بده الان شما هی بگو بتمن کورش میکنه و برو یکم درباره حس عنکبوتی بخون بعد در موردش حرف بزن
      (بطری میندازه پشتش بعد کورش میکنه)

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

       شهریور 30, 1399

       اسپایدرمن یکی از بهترین مبارز های ماروله😱😱😱😱تو هم تا وقتی اطلاعاتی در مورد بهترین کاراگاه جهان نداری الکی در موردش نظر نده!!!!

       پاسخ

       • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

        شهریور 31, 1399

        من نمی دونم چرا وقتی میگید بهترین کاراگاه انگار بهترین مبارز دنیا هم هیت اصلا تو میدونی کاراگاه چیه هی میگی کاراگاه
        کاراگاه چه ربطی به مبارزه داره شرلوک هلمز و هرکول پوارو هم جزو بهترین کاراگاه های دنیا هستند بعد بیایم بگیم بهترین مبارز دنیا هستند
        اصلا میدونی کار کاراگاه چیه شغلش هیچ ربطی به مبارزه نداره الان هی بگو بهترین کاراگاه
        کار کارگاه اینه وقتی جرمی اتفاق میفته اون میره دنبال سرنخ ببینه کی اینکارو انجام داده و اون کجاست همین چه ربطی به مبارزه داره دوما
        خدایا چرا شما حرف های منو اشتباه میگیری من گفتم توی مبارزه تن به تن یهعنی مهارت رزمی بالای داره این چه ربطی به قدرت داره اخه 🤕🤕🤕

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

         شهریور 31, 1399

         یعنی اینکه میره درباره اسپایدرمن انقدر تحقیق میکنه و انقدر تله میزاره تا اسپایدرمن تو همون دقیقه اول بیهوش بشه!!! تو مارول انقدر امسال لیدی سیف و ثور و تانوس هستند که اسپایدرمن تو نبرد تن به تن جایی تو ده تای اول نداره!!!!

         پاسخ

         • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

          شهریور 31, 1399

          ۱به این میگن استراتژی که میره دتبال نقطه ضعف یارو میگره جیک پوکشو در میاره
          ۲ چطور میخاد با کسی که ن دیده نه مبارزه کرده اطلاعاطشو جمع کنه اگر اینطور بود خو اطلاعات بین رو قبل از جنگ در میاورد تا کمرش نشکنه
          ۳ مگر قرار نیست اونارو در مقابل هم قرار بدیم تا مبارزه کنن خوشم میاد تو تمام نظر های که دادی یک بار هم بتمن جولوی مرد عنکبوتی قرار نگرفت فقط گفتی بتمن گولش میزنه تله میزاره و از این چیزا 🤣🤣که مطمئنا برای بار هزارم مبگم هیچ تله بترنگ در برابر مرد عنکبوتی به دلیل حس عنکبوتی کار ساز نیست
          ۴ برادر چرا نمیگیری من میگم مهارت رزمی اقا من قبول دارم هنرهای رزمی افرادی که گفتی بالاست ولی اونا قدرت بدنی و استقامت هم تو هنر رزمی شون دخیل هستش یعنی اگر تو بلک ویدو و لیدی سیف در برابر هم قرار بدی به قطع لیدی سیف میبره چون استقامت و قدرت بیشتری نسبت به بلک ویدو داره ولی تو بیا قدرت و استقامتشون رو یکی کن احتمال داره نتیجه برعکس بشه
          تو امدی تانوس وثور را با مرد عنکبوتی یکی کردی اگر مبارزه کنن بهت قول میدم مرد عنکبوتی ضربات بیشتری بهشون میزنه ولی ضرباتش حتی عرق تانوس وثور رو هم در نمیاره چون استقامتشون بالاست به همین دلیل به راحتی وبدون محافظه کاری میجنگن ولی اگر استقامتشون و قدرت بدنیشون رو یکی کنی قضیه فرق میکنه

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

           مهر 2, 1399

           آخه مگه پیتر پارکر چند سالشه؟!؟!؟ که بخواد به مهارت یک خدای ۳۰۰۰ ساله مثل ثور و لیدی سیف برسه!!!!!

           پاسخ

          • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

           مهر 2, 1399

           بابا تو چرا نمیگیری من گفتم چو استقامت بالای دارند راحت تر مبارزه میکنند

           پاسخ

         • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

          شهریور 31, 1399

          در ضمن من گفتم ابر قهرمانانی که مهارت رزمی بالایی دارن نه امثال تانوس ثور چون ما اونارو معمولا با قدرت استقامت میشناسیم من اونارو در برابر کسانی مثل الکترا بلک ویدو کاپیتان امریکا …….اینا مقایسه کردم مثل اینه در مهارت رزمی بتمن رو با دارک ساید یکی کنی ولی اگر قدرت استقامت و قدرت بدنی شون رو یکی کنی نتیجه احتمال داره عوض بشه

          پاسخ

     • Sam_supergamer در پاسخ به تحلیل گر

      شهریور 31, 1399

      حس عنکبوتیش که کمکش میکنه که داداش

      پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به احمدرضا

     شهریور 29, 1399

     اصلا کاری با بحثتون ندارم و به منم مربوط نیست اصلا اما دیگه انصافا این آینده بینی رو خیلی تند اومدین . ! دیگه سنگ بینهایت زمان که نیست که . !

     پاسخ

     • احمدرضا در پاسخ به استیو راجرز

      شهریور 30, 1399

      جناب راجرز من نگفتم اینده بینی گفتم تقریبا یعنی این نیست دقیق بدونه چه اتفاقی می افته ولی میدونه قراره یه اتفاقی بیفته شما حرف من رو اشتباه گرفتید

      پاسخ

 13. Hanieyh

  شهریور 20, 1399

  آقا اسپایدر من چجوری می خواد نایت وینگ رو بزنه، اسپایدرمن تو دوران دانشگاه قدرتش رو به دست آورده اما دیک از اول عمرش در کار آکروبات یکی از بهترینا بوده بعداین مهارت‌ رو با کسی که تازه دو روز هم نشده که تونسته دوتا پشتک بزنه مقایسه می کنید… 🤨🤨 دیک اگه بدون گجت باشه بازم از قهرمان مارولیی مثل اسپایدرمن شکست نمی خوره!!!!!!!!!!!

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Hanieyh

   شهریور 20, 1399

   خوب ببینید درسته که نایت وینگ تمرینات بیشتری داشته اما اسپایدرمن یک جهش یافته است!!! و به تمرینات نیاز ندارد و زورش از بتمن و نایت وینگ بیشتر است!!! و نایت وینگ یا بتمن بدون گجت نمی توانند او را شکست دهند!!!!

   پاسخ

 14. تحلیل گر

  شهریور 12, 1399

  با سلام مقاله خوبی بود ولی اسپایدرمن از سایبورگ ضعیف تره چون سایبورگ اسلحه هایی داره که میتونه به زن شگفت انگیز آسیب جدی بزند!!!!! در مورد بوستر گلد کاملا اشتباه می کنید چون بوستر گلد میتونه زمان رو نگه داره و بعدش با تمام تجهیزاتش به مرد عنکبوتی هجوم بیاره!!!!

  پاسخ

 15. nick

  شهریور 3, 1399

  مرد عنکبوتی از زن شگفت انگیز شکست میخوره
  ولی در نبرد با بتمن پیروز میشه
  از سایبورگ هم شکست میخوره

  پاسخ

 16. Sam_supergamer

  مرداد 28, 1399

  اسپایدرمن به همه نقاط ضعف واندروومن دست داره به جز لیزر. البته اگر گرین لنترن در جنگ با اسپایدی مغرور بشه شکست میخوره ولی احتمال پیروزیش کم نیست ، بقیه هم به جز بتمن درسته.

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Sam_supergamer

   شهریور 12, 1399

   چییییییییی؟؟؟؟؟؟وات؟؟؟؟؟ اسپایدرمن واندر وومن را بزنه!!!!! داداش واندر وومن با امثال ثور رو سوپرمن مقایسه میشه اونوقت اسپایدرمن میخواد اونو بزنه؟؟؟؟ یه ذره در مورد واندر وومن و شمشیرش مطالعه کنی بد نیست!!!! اسپایدرمن بهترین ماروله؟؟؟؟؟ من دیگه واقعا نمیدونم چی بگم

   پاسخ

   • استرنج در پاسخ به تحلیل گر

    شهریور 13, 1399

    تو هم بد نیست نقاط ضعف واندروومن رو بخونی بابا یه مرد دستشو ببنده کارش تمومه. واندروومن در مقایسه با سوپرمن و تور🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶خدایا چی بگیم. واندروومن رو باید با استورم مقایسه کرد. اون جوجه وقتی از استورم شکست میخوره یعنی اسپایدرمن به راحتی شکستش میده. اگه فکر میکنی واندروومن میبره دلیل بیار

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به استرنج

     شهریور 14, 1399

     ببین اون نقطه ضعف مسخره دیگه نقطه ضعف واندر وومن نیست چون بسیار نقطه ضعف چرتی بود!!!!! من نگفتم که از تور یا سوپرمن قوی تره من گفتم که با اونا مقایسه میشه!!!!!اون کراس اوور مسخره رو میگی!!!!!! که سوپرمن با یه مشت تور را بیهوش کرد؟؟؟؟!!!!! بهت بگم اونا اصلاً معتبر نیستن!!!! دلیل بیارم؟؟؟؟؟ باشه دلیلم اینکه اسپایدرمن اگر بخواد به واندر وومن مشت یا لگد بزنه این پای خودشه که میشکنه ولی واندر وومن کافیه یدونه مشت به اسپایدرمن بزنه تا اسپایدرمن بیهوش بشه

     پاسخ

     • Sam_supergamer در پاسخ به تحلیل گر

      شهریور 18, 1399

      با سوپرمن اشتباه گرفتی دادا

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Sam_supergamer

       شهریور 18, 1399

       فکر می کنی مقاومت واندروومن چقدر با سوپرمن فرق میکنه؟؟؟؟ میدونی تا حالا چند بار سوپرمن رو زده و کشته؟؟؟؟ از سوپرمن ضعیف تره ولی با فاصله کم، اول برو دربارش تحقیق کن بعد بیا بگو اسپایدرمن واندر وومن رو می زنه!!!😱😱😱

       پاسخ

       • Sam_supergamer در پاسخ به تحلیل گر

        شهریور 31, 1399

        اگه خودمم مثل واندروومن لباس بپوشم بازم همچین چیزی نمیگم.
        واندروومن فوقش از دستبنداش استفاده میکنه در صورتی اسپایدرمن میتونه از کمند جادو علیه واندروومن استفاده کنه یا تار برقی بزنه.هرچه واندروومن کنه حریف داداش اسپایدی نمیشه

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Sam_supergamer

         مهر 25, 1399

         ببین اول اینکه شمشیر هم داره!!!! دوم اینکه واندر وومن دستبند هاشو به هم بکوبه اسپایدرمن میره شهر بغلی!!!!! تار بزقی میزنه!!!!!! مطمئن باش واندروومن قلقلکش هم نمیاد!!! سرعت واندروومن با امثال سوپرمن برابره و میتونه سریع با یه مشت اسپایدرمن را بیهوش کنه!!!! و به نظرم تعصبتو بزاری کنار بد نیست!!!!

         پاسخ

 17. Sam_supergamer

  مرداد 27, 1399

  خداوکیلی اسپایدرمن از واندرومن ببازه😎عمرا ، اسپایدی بهترین ماروله و گاهی بهترین دنیا بتمن هم شکست خورده من کلیپشو تو سایت اسپایدی.آر دیدم و بتمن مرد خلاصه خیلی از چیزهایی که اینجا گفتین اشتباهه

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به Sam_supergamer

   مرداد 28, 1399

   واندر ومن قدرتای ابر انسانی و خدایی داره اگ میگفتن از ثور قویتره میشد انتقاد کرد چون نیست ولی صد درصد از اسپایدرمن قویتره اسپایدرمن درسته از قهرمانای محبوبه ولی تو زمینه قدرت حرفی برا گفتن نداره شما هم تعصبی نظر نده محبوبیت با قدرت فرق داره

   پاسخ

   • Sam_supergamer در پاسخ به shayan

    مرداد 28, 1399

    اگه نقاط ضعف واندروومن رو بدونی همچین حرفی نمیزنی

    پاسخ

    • Batman در پاسخ به Sam_supergamer

     شهریور 15, 1399

     اون نقطه ضعف واندروومن خیلی چرت بود و حذف شد از خصوصیات اون شخصیت

     پاسخ

 18. نهال

  مرداد 25, 1399

  ببینید در سریال ارو یک شرور با توانایی های مرد عنکبوتی اومد و گرین ارو مثل اب خوردن شکستش داد و در کل مقاله ی نسبتا بدی بود و خیلی از چیز هایی که گفتید غلط بود

  پاسخ

  • Sam_supergamer در پاسخ به نهال

   مرداد 28, 1399

   عزیزجان شما میگی شروری باقابلیت های مرد عنکبوتی نه خود مرد عنکبوتی⚽میدونی پیتر چقدر تجربه و تجهیزات باحال داره که از مال الیور قوی تره

   پاسخ

   • Batman در پاسخ به Sam_supergamer

    شهریور 15, 1399

    اسپایدرمن یه جوان که ترجربه نداره باید تجربه کسب کنه و طوری میگی کلی تجربه داره انگار بتمنه و بیشتر از بیست ساله که داره با جرم جنایت مبارزه میکنه چطور اسپایدرمن که پولی نداره تجهیزاتش از یه میلیاردر بیشتره و با حال تر و قوی تره

    پاسخ

 19. محمد کمیکی

  مرداد 14, 1399

  سلام و خسته نباشید من عضو جدید سایتم و واقعا خوشحالم که به شما پیوستم من مدت زیادیه کمیک میخوانم و باهاش اشنایی کامل دارم من در سه سایت فعالیت میکنم که یکیش ایرونی سنتره و اون یکی اسپایدی که بنظرم سایت خوبین ولی اسپایدی یکم عوضی بازی در میارم البته با احترام میتونم بگم سایت شما هم در زمینه کمیک عالیه وقت اگه میشه تو کمیک هم یکم کار کنید من مقاله هایی که درباره سینما هستن هم در سایتتون میخوانم لطفا اگه کاربر راجرز در این سایت هستن میشه به سوالات من جواب بدن کارشون دارم

  پاسخ

 20. Amirreza

  مرداد 8, 1399

  یعنی این چه مقایسه مسخره ایه اخه سایبورگ با اون همه سلاحش از یه عنکبوت شکست بخوره یا گرین ارو واقعا مقایسه بدی بود

  پاسخ

  • پارسا در پاسخ به Amirreza

   مرداد 14, 1399

   عزیزم یواش باش بب🤣🤣عنکبوت چیه؟همون عنکبوت پدر کل اونجرزو در آورد بتمن ک جای خود دارد🤣

   پاسخ

  • پارسا در پاسخ به Amirreza

   مرداد 14, 1399

   با این پست موافقم ولی با ۴ یا ۵ تاشون نه ادمین عزیز سایت اگه بتمن استراتژیکه اسپایددمنم استراتژیکه اسپایدی با استفاده از حس عنکبوتی پیش بینی ها و هوش بالاتر از بتمنش و قدرد بیشترش به راحتی بتمنو شکست میده

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به پارسا

    شهریور 12, 1399

    نه بابا اول به نظرم برو و در مورد قابلیت های لباس بتمن تحقیق کن بعدش ببین که کیا رو شکست داده که نگی هوشه اسپایدرمن از بتمن بیشتره😱😱😱😱

    پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

     مهر 1, 1399

     اگه لباس می خوای برو لباس پایان زمین مرد عنکبوتی ببین

     میتونه دی ان ای آفتاب پرست رو شناسایی کنه

     توهمات میستریو رو شناسایی کنه

     وسایل الکتریکی رو خراب ونابود کنه

     دربرابر حمله های الکترو هم مقاومه

     پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

     مهر 1, 1399

     یا لباس زرهی چهار که در برابر حملات صوتی و الکتریسیته مقاومه و ضد گلوله هم هست

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به امیررضا

      مهر 1, 1399

      خب آدرس کمیک بده!!! لباس بتمن در کمیک اگر کسی به شاخه هاش دست بزنه چند متر پرت می شه اونور!!!

      پاسخ

 21. شاهرخ

  تیر 29, 1399

  آقای مقصودی عزیز مردعنکبوتی یکی از قویترین قهرمان های کل تاریخ کمیک هستش و شما قدرت واقعیشو درک نکردی برات مثال میزنم مردعنکبوتی تو یه کمیک همزمان با همه اعضای انتقام جویان میجنگه و پیروز میشه تو یه کمیک همه اعضای چهار شگفت انگیز رو شکست میده و گروه شش خبیث هم بارها شکست داده تو این لیست سوپرمن فقط مردعنکبوتی رو به چالش میکشه که اگه مثل لکس لوتر کریپتونایت داشته باشه راحت برندس

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به شاهرخ

   تیر 30, 1399

   داداش منم با کریپتونایت سوپرمنو می زنم مرد عنکبوتی که جای خود دارد . و مقایست مسخره بود مر د عنکبوتی سوپرمنو شکست می ده ؟ 😂😂
   شوخیت بی مزه بود

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به شاهرخ

   شهریور 12, 1399

   یا خدا یکی از قوی ترین قهرمانان کل تاریخ کمیک😱😱😱😱 واااااای!!!!!! اسپایدرمن؟؟؟؟ قویترین قهرمانان کمیک؟؟؟؟ پشمام!!!!!! خوب اینجوری باشه که بلک پنتر توی کمیک مفیستو رو زده!!!!! خوب دلیل شد اون کمیک معتبر باشه؟؟؟؟؟ تو این لیست همانطور که گفتم فقط سه نفرشان را اسپایدرمن میتونه بزنه!!!! حالا شما میخوای اسپایدرمن رو در حد پرزنس بدون!!!!!

   پاسخ

   • استرنج در پاسخ به تحلیل گر

    شهریور 13, 1399

    بهتره باور کنی راسته. اسپایدرمن کیهانی رو فراموش نکن که واندروومن جلوش زانو میزنه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به استرنج

     شهریور 15, 1399

     خوب نشد دیگه شما داری قویترین نسخه اسپایدرمن رو با واندر وومن عادی مقایسه می کنی؟؟؟؟!!!!؟؟؟ بهتره که اونو با واندر وومن محسور شده مقایسه کنی!!!! که در مقابله با آن این اسپایدرمن کیهانیه که جلوش زانو میزنه!!!!!

     پاسخ

  • Batman در پاسخ به شاهرخ

   شهریور 15, 1399

   کی گفته مردعنکبوتی یکی از قوی ترین قهرمان های کل تاریخ کمیک هستش احتمالا سایت اسپایدی از نظر من اون کمیک بوک ها چرت و مضخرفن که فقط خواست بگن اسپایدمن خیلی قوی ولی اشتباه فقط یکی از اعضای انتقام جویان یا چهار شگفت انگیز برای شکست دادن اسپایدمن کافیه مگه داشتن کریپتونایت به این راهتیه یا اینکه روی زمین پر از کریپتونایته اسپادرمن بخاد داشته باشتش و فقط در شرایط عادی فقط بتمن لکس لوتر و رد هود کریپتونات دارن و هر کدومشون به سختی تونستن چند تیکه کربپتونات پیدا کنن

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به Batman

    شهریور 15, 1399

    به خوب نکته ای اشاره کردید👌👌👍👍👍

    پاسخ

 22. سید

  تیر 21, 1399

  گرین ارو هم میتونه مرد عنکبوتی رو شکست بده چون به اندازه بروس وین پولداره پس میتونه تمام تجهیزات بتمن رو داشته باشه و تیر هایی هم داره که حتی سوپرمن هم نمیتونه جلوشون رو بگیره

  پاسخ

 23. سید

  تیر 21, 1399

  بوستر گلد میتونه زمان رو نگه داره و با تمام تجهیزاتش به مرد عنکبوتی شلیک کنه

  پاسخ

 24. سید

  تیر 21, 1399

  سایبورگ نسبت به مرد عنکبوتی سلاح های بیشتری داره و بر خلاف مرد عنکبوتی میتونه پرواز کنه هر چند با جت پک ولی سایبورگ میتونه مثل دکتر استرنج یه پورتال به دور ترین نقطه فضا باز کنه و مرد عنکبوتی رو بفرسته به فضا چون حتی دارکساید هم نتوانسته از این پورتال ها فرار کنه

  پاسخ

 25. ناشناس

  تیر 15, 1399

  نمیتونه گرین ارو رو شکست بده بابا گرین ارو تقریبا با فلش برابری میکنه

  پاسخ

 26. دانیال

  تیر 15, 1399

  فکر نکنم بتونه گرین ارو رو ببره

  پاسخ

 27. نیکولاس

  تیر 5, 1399

  بین اینا که نوشته از ۹ تاش شکست میخوره

  پاسخ

 28. دانیال

  تیر 1, 1399

  من عاشق نایت وینگم خیلی خیلی خیلی خوبه و مرد عنکبوتی به هیچ عنوان نمی تونه شکستش بده نایت وینگ رابین ارشده پس تفاوتش با بتمن فقط و فقط اسباب بازیهای بتمنه که نایت وینگ نداره پس اگه مرد عنکبوتی از بتمن شکست بخوره از نایت وینگ هم شکست می خوره

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به دانیال

   تیر 4, 1399

   احتمال اینکه مردعنکبوتی نایت وینگ رو شکست بده خیلی زیاده نایت وینگ هیچ تفاهمی با بتمن نداره نایت وینگ نسبت به بتمن خیلی ضعیفه بتمن از نظر قدرت بدنی هوش ذهن محارت در هنرهای رزمی مباره تن به تن هوش کاراگاهی و توی خیلی چیزای دیگه از نایت وینگ خیلی بهتره چیزای هم وجود داره که که بتمن بلده ولی نایت وینگ نه نایت وینگ تقریبا رابین ارشده ولی از نظر من بهترین رابین دیمین پسر بتمن و نوهٔ رأس‌الغوله دیمین توسط رأس‌الغول آموزش دیده اون از بچگی تمرین های خیلی سخت رو برای تبدیل شدن به یه قاتل حرفه ای شدن رو انجام داده اون برای ثابت کرد خودش برای بتمن خیلی کارا کرده برای مثال یه بار برای اینه به بتمن بگه بهترین رابینه تمام رابین های قبلی رو شکست داد

   پاسخ

   • نیکولاس در پاسخ به Batman

    تیر 5, 1399

    من قبول دارم یه رابین داریم دیمان و نایت وینگ هزار درصد میزنه نابودش میکنه اگر شما متخصصی بگو چجوری میزنه اسپایدر من

    پاسخ

    • Sam_supergamer در پاسخ به نیکولاس

     مرداد 28, 1399

     دیمین درسته نه دیمان ، اون یه بار همه ی رابین ها رو شکست داد البته بقیه بهش ارفاق کردن ولی اون با بشقاب نقره به آلفرد هم حمله کرده😁

     پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Batman

    تیر 13, 1399

    از کسی که نام کاربریش batman هستش نباید بیشتر از این انتظار داشت وگرنه بتمن فقط محبوب تره

    پاسخ

    • Batman در پاسخ به دانیال

     شهریور 17, 1399

     نام کاربری من چه ربتطی داره به قوه قضاوت من از بتمن خوشم میاد اسممو گزاشتم Batman

     پاسخ

   • m در پاسخ به Batman

    تیر 31, 1399

    داداش وقتی دیک بتمن میشه خیلی بتمن بهتر و قوی تری نسبت به بروس میشه ضمنا بتمن خودش گفته ک دیک تکنیک هایی بلده ک میتونه به بتمن اموزش بده پس اگه نایتوینگ به یه استراتژی و نقشه خوب و درست حمله کنه میتونه اسپایدر منو شکست بده

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به دانیال

   تیر 6, 1399

   چی نایت وینگ دیگه کیه؟ که بیاد بتمنو شکست بده

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به امیر

    تیر 13, 1399

    تو به این سوال من جواب بده . من کِی گفتم نایت وینگ بتمنو شکست می ده؟ و اینکه اینا به روش خودشون همدیگه رو شکست می دن مثلا اگر مبارزه تو روز باشه ۸۰ درصد مرد عنکبوتی می بره و اگه توی غار یا هرجای تاریک دیگه ای باشه بتمن ۱۰۰ درصد اسپایدی رو میزنه

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به دانیال

     تیر 21, 1399

     !!!!!!تو نگفتی نایت وینگ میتونه بتمنو شکست بده!!؟؟

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به امیر

      تیر 24, 1399

      نه!!!!!! تو کامنت منو نخوندی . می گم اگه مرد عنکبوتی از بتمن ببازه از نایت وینگ هم می بازه

      پاسخ

  • Amirali در پاسخ به دانیال

   تیر 24, 1399

   وات د فاز معلومه نایتوینگ مرد عنکبوتی رو میزنه راستی من فن پیج نایتوینگ دارم اکر خواستید آیدیش
   Nightwing.ir

   پاسخ

  • Sam_supergamer در پاسخ به دانیال

   تیر 24, 1399

   چطوری واندر وومن اسپایدرمن رو شکست میده

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به Sam_supergamer

    تیر 25, 1399

    مگه من گفتم که در جواب من گفتی ؟ ولی داری اشتباه میگی واندروومن خیلی قویه و می تونه اسپایدرمنو ببره

    پاسخ

 29. عاشق بتمن

  خرداد 29, 1399

  آقا مارو مسخره کردید چرا شخصیتی مثل مرد عنکبوتی را معرفی کردید من این شخصیت رو خیلی روش حصاب ندارم که قوی باشه چون به نظرم ضعیف ترین انتقام جو هستش حتی ضیف تر از شزم. بعدشم کی گفته بتمن ضعیفه بتمن مرد عنکوتی ، هالک،سوپرمن ……..را با خاک یکسان کرد بعدشم بتمن به تنهایی با سوپرمن گروه مارول که اون همه انتقام جو داره را نابود کرد

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به عاشق بتمن

   مرداد 11, 1399

   ظاهراً شزم رو خیلی دست کم گرفتید شزم اگه به قدرتاش مسلط بشه با سوپرمن برابری میکنه
   با این فرق که نقاط ضعفی مثل کریپتونایت نداره

   پاسخ

 30. Armin

  خرداد 13, 1399

  حالا من یچی میگم حال بقیه ممکنه بهم بخوره ولی این که میگم واقعیت هست

  عزیز من میخوای باور کن باور نکن من طبق کمیک دارم بهت این حرفو میزنم که اسپایدرمن واندروومن را شکست داده حالا میخوای باور کن باور نکن

  پاسخ

  • ilia در پاسخ به Armin

   خرداد 25, 1399

   به احتمال زیاد اون کمیک توسط طرفدارا ساخته شده بوده فن مارولی عزیز پس اول یه چیز را با دقت بخون به حرف بزن

   پاسخ

  • دانیال در پاسخ به Armin

   تیر 13, 1399

   باهات موافقم ولی شزم کم ابر قهرمانی نیست بعضیا با سوپرمن مقایسش می کنن و تو می گی اسپایدرمن حتی نمی بره ؟ باید بگی به آسونی می بره

   پاسخ

  • Sam_supergamer در پاسخ به Armin

   مرداد 28, 1399

   گل گفتی انصافا دمت گرم😎🙂🎈🎉🎮

   پاسخ

 31. Mtm

  اردیبهشت 21, 1399

  مقایسه اسپایدر من با خدایان دی سی زیاد جالب نیست
  در مورد بتمنم کاملا موافقم میتونه با شناسایی نقاط ضعف اسپایدر من اونو شکست بده

  پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به Mtm

   اردیبهشت 28, 1399

   نظر من کاملا خلاف شماس چون در کمیک بتمن و اسپایدرمن تشخیص من اینطور بود که اسپایدر من راحت میتونه بتمن رو شکست بده

   پاسخ

   • Batman در پاسخ به علیرضا

    خرداد 30, 1399

    چرا تعصب بازی تون رو تموم نمیکنید به نظرت کسی که تونسته کل لیگ عدالت و حتی دارک ساید رو شکست بده نمیتونه یه بچه مدرسه ی که تمام قدرتش از روی عنکبوته شکست بده تعصبتون رو تموم کنید بابا

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به Batman

     تیر 13, 1399

     تو تعصب داری نه ما . بتمن توی روز توسط اسپایدرمن از بین می ره

     پاسخ

  • دانیال در پاسخ به Mtm

   تیر 14, 1399

   بتمن خدایان دیسی نیست . و اگه از قبل ندونن که می خوان بجنگن اسپایدرمن بتمنو دسته بندی می کنه

   پاسخ

  • دانیال در پاسخ به Mtm

   تیر 14, 1399

   اما باید بگم بتمن خیلی قوی و باهوشه و کل جهانو نجات داده ولی اسپایدرمن یه بچه مدرسه ای هست که با راینو و کرکس می جنگه که آدم بدای محلشونن

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به دانیال

    مهر 1, 1399

    مرد عنکبوتی هم دنیا رو نجات داده . توی یکی از کمیک ها شش خبیث می خواستند دنیا رو نابود کنند

    پاسخ

 32. مهدی

  اردیبهشت 21, 1399

  مقایسه اسپایدر من با خدایان دی سی مثل گرین لنترن وسوپرمن وشازم واندروومن زیاد درست نیست بهتره باشخصیت هایی که شبیه خودشن مقایسه بشه درمورد بتمن هم کاملا موافقم میتونه اسپایددمنو شکست بده اما کاره سختیه

  پاسخ

  • Armin در پاسخ به مهدی

   خرداد 13, 1399

   عزیز من میخوای باور کن یا باور نکن ولی اسپایدرمن داخل کمیک سوپربوی را شکست داده

   پاسخ

   • ilia در پاسخ به Armin

    خرداد 25, 1399

    اقا اصلا بگو اسپایدر من تو یه کمیکی پرنزس را شکت داده تو که همه چی میگی

    پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Armin

    مرداد 11, 1399

    بله شکست داده اما دلیل بر قوی تر بودنش نیست

    پاسخ

 33. علی

  اردیبهشت 21, 1399

  بنظرم اسپایدرمن میتونه بتمن را شکست بده

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به علی

   خرداد 30, 1399

   با نظر تو بتمن در مقابل کسی شکست نمیخوره که مقابل کسای که شکست داده هیچی نیست

   پاسخ

 34. گرین آرو

  اردیبهشت 20, 1399

  گرین آرو برنده میشه چون
  توانایی فیزیکی بالای خود
  پرتاب ۳۶ تیر در یک دقیقه
  داشتن انواع تر ماننده تیر انفجاری تیر قلابسنگی و حتی تیر کریپتونایت
  پس نویسده عزیز این مطلب رو عوض کن چون خیلی مسخره است من متعصب هستم ولی دلایل منطقی دارم تازه تجربه بالای گرین آرو به یه بچه میچربه

  پاسخ

  • علی در پاسخ به گرین آرو

   اردیبهشت 21, 1399

   پیتر توی کمیک ها ۳۰ سالشه بچه کجا بود سال هم تجربه نبرد داره

   پاسخ

  • فلش در پاسخ به گرین آرو

   تیر 3, 1399

   من هم با شما موافقم. چطور اسپایدر من با بت گرل مساوی میشن ولی ارو رو می بره در صورتی که ارو از بت گرل قوی تره

   پاسخ

  • نهال در پاسخ به گرین آرو

   مرداد 25, 1399

   دقیقا

   پاسخ

 35. Amir

  اردیبهشت 18, 1399

  کی گفته نایت وینگ از اسپایدرمن شکست میخوره 😡نایت وینگ به تنهایی از پس همه ی مارول بر میاد😛😛😐😂⁦💪🏾⁩

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به Amir

   تیر 13, 1399

   باهات موافقم

   پاسخ

  • kasra در پاسخ به Amir

   تیر 16, 1399

   درسته که نایتوینگ قویه ولی از پس هالک یا تانوس بر نمی یاد.

   پاسخ

  • Sam_supergamer در پاسخ به Amir

   مرداد 27, 1399

   جدی پس با هالک و ددپول و ولورین و کاپیتان آمریکا و حتی اسپایدی چه کنه 🕷

   پاسخ

 36. محمدرضا

  فروردین 6, 1399

  روی چه منطقی میگین سایبورگ رو شکست میده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

  پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 28, 1399

   کاملا موافقم سایبورگ متولد شده یکی از اون جعبه های قدرتمنده پی جوری مقایسش میکنین🤔🤔

   پاسخ

  • دانیال در پاسخ به محمدرضا

   تیر 15, 1399

   رو این حساب که سایبورگ اصلا جنگجو نیست که بخواد با اسپایدمن بجنگه و ببره

   پاسخ

  • محمود ریاحی در پاسخ به محمدرضا

   تیر 25, 1399

   موافقم

   پاسخ

 37. محمدرضا

  فروردین 1, 1399

  سلام.به نظر من مطالبش عالی بود اما در مطلب شکست بت من ،مرد عنکبوتی بسیاری دشمنان قوی تر و فراتر از بت من داشته،بنابراین مشخصه که نبرد بت من و مردعنکبوتی صددرصد مردعنکبوتی است که پیروز میشه.

  پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 8, 1399

   همونم ای میل عوض کردم.
   بتمن دشمنانی فراتر از خودش داشته و حتبگی در حد سند من
   همون شخصیتی که مارول هالکو ازش کپی کرد
   و حتی در کمیک هالکو شکست داده.

   پاسخ

  • میلاد رضایی در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 18, 1399

   ببخشید اوّلَن بتمن نه بت من دوّمن بتمن به تنهایی لیگ عدالت شکست داده پس میتونه مرد عنکبوتی هم شکست بده سخن دوستانه

   پاسخ

  • میلاد در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 19, 1399

   سلام اولن بتمن نه بت من دومن بتمن خیلی قوی تر از مرد عنکبوتی هست بتمن تو تاریکی همه رو شکست میده حتی مرد عنکبوتی چون مرد عنکبوتی نمیتونه تو تاریکی بتمن رو ببینه بتمن تو مبارزه تن به تن نظیر نداره چون بتمن ۲۰ سال آموزش رزمی خوانده اما مرد عنکبوتی نه بتمن وسائل خاصی داره اما مرد عنکبوتی نه

   پاسخ

   • علیرضا در پاسخ به میلاد

    اردیبهشت 28, 1399

    جانننن من نمیفهمم الان مردعنکبوتی در سینما مالک شرکت استارک هستش و توی دنیای کمیکم مالک صنایع پارکر بعد میگین تجهیزات نداره 😳😳داره از بتمنم بیشتر داره
    بعدشم پای تاریکی رو وسط نکش که حس عنکبوتی فراموشت شد
    بازم دلیل بیارم برای اینکه اسپایدرمن بتمنو شکست میده

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به علیرضا

     اردیبهشت 28, 1399

     شما فکر کنم چند سالی هست از کمیکای اسٰٰپایدرمن بی خبرین چون خیلی وقته که دیگه مالک صنایع پارکر نیست.
     و اینکه اگر هم مالک این شرکت باشه باز شما ببین بتمن چقدر تجهیزات داره امکان نداره تجهیزات اسپایدرمن به بتمن برسه

     پاسخ

    • آرمیا در پاسخ به علیرضا

     خرداد 8, 1399

     کاملا داره درست میگه

     پاسخ

    • حامد در پاسخ به علیرضا

     خرداد 28, 1399

     مرد عنکبوتی خیلی ضعیف تره حتی اگه بتمن هم از مردعنکبوتی شکست بخوره مرد عنکبوتی یه ضعف بزرگ اونم گوئن استیسی و مری جین هستند اگه بتمن یکی از این دونفر رو بکشه مرد عنکبوتی کامل شکست میخوره

     پاسخ

     • Batman در پاسخ به حامد

      تیر 4, 1399

      اول اینکه تمام نقطه ضعف های مردعنکبوتی گوئن استیسی و مری جین نیست مردعنکبوتی نقطه ضعف های بیشتری داره دوم اینکه گوئن استیسی خودش کشته شد سوم اینکه بتمن توی هیچ شرایطی و به هیچ عنوان کسیو نمی کشه حتی جوکر

      پاسخ

    • Batman در پاسخ به علیرضا

     خرداد 30, 1399

     خخخ صنایع استارک و پارکر خخخخخ مردعنکبوتی صاحب هیچ کدومشون نیست مردعنکبوتی حتی صاحب یه خونه نیست چه برسه به صنایع و شرکت مردعنکبوتی تجهیزاتش از بتمن خیلی کمه اگر داشته باشه نمیدونه باید چجوری ازشون استفاده کنه بتمن حتی میتونه از تجهیزات فضای سر در بیاره بتمن توی تاریکی بهتر میجنگه نه مردعنکبوتی اره دلیل بیار که کسی که تونسته کل لیگ عدالت و حتی دارک ساید رو شکست بده چه چوری از یه بچه مدرسه ی که تمام قدرتش از عنکبوته شکست بخوره.

     پاسخ

  • ماکان در پاسخ به محمدرضا

   اردیبهشت 20, 1399

   نایت وینگ مساوی. بت گرل مساوی. گرین ارو شکست اسپایدرمن پستر گولد مساوی. سایبورگ شکست اسپایدرمن گرین ارو هر تیری داره اون حتی میتواند فلش هم شکست دهد سایبورگ با استفاده از چند پهباد میتواند مرد عنکبوتی را شکست دهد

   پاسخ

  • میلاد در پاسخ به محمدرضا

   خرداد 7, 1399

   فکر نکنم بامن باوجود هوش بسیار بالا در عرصه شیمی وتکنولوژی و… میتونه مرد عنکبوتی را شکست دهد مخصوصا با داشتن زره هل بت (که دارکساید را به تنهایی با آن زره شکست داد) .

   پاسخ

  • matin در پاسخ به محمدرضا

   تیر 25, 1399

   بتمن توی کراس اور هالک و پانیشر را شکست داده کسی به نام دارک ساید تو همان کراس اور تانوسی که دستکش داره را کشته ودستکششو ورداشته و فهمیده که روی ادم های دی سی کارنمیکنه و این ادم یعنی دارک ساید را بتمن شکست داده بتمنی که دارک ساید و هالک و پانیشر را شکست داده نمیتونه مردعنکبوتی را شکست بده بعدشم تو کمیک کراس اور سوپرمن فقط با یک مشت اسپایدرمن را شکست داده در حالیکه بتمن هم سوپرمنم شکسته داده تمام کسایی که بتمن شکسته داده اسپایدرمن را تو 1 دقیقه نابود میکنن

   پاسخ

 38. شاهین

  اسفند 22, 1398

  بتمن شماره یک دیسی و موفق ترین شخصیت مالی پولی و محبوب ترین شخصیت دیسی هست دیسی اگ بتمنو روزی در لیست بازندگان قرار دهد مطمعانا باید با کمپانی خودش خدا حافظی کند چون هر چی دارد از استایل و لباس صحبت کردن بتمن دارد بتمن فقط یک تعصب خالی برای دیسی است چون برای همین است همیشه پیروز داستان هاست البته از نظر دیسی ……و باید با عرض ( شرمندگی اعلام کرد ) در تمامی کراس اور هایی ک بین مردعنکبوتی با بت من ساخته شده مرد عنکبوتی با حواس فرا انسانیش و قدرت و چابکی و اکشن و بد ترین کابوس بتمن تارهایش بت من را بارها شکست داده شما فقط کافیه سرچش کنی شایدم بدونی ک احتمال قوی هم میدونی. از هر ده تا فیلمی که ساخته شده توسط نظر و عقیده و منطق ۸ تاش مرد عنکبوتی پیروز شدع و این ثبت شدس بهتره (تعصبی) نباشیم باختن واس همس . ب طور دقیق و بالا دشمن های مرد عنکبوتی هم بسیار نیرو مند تر از دشمن های بتمن هستند .مرد شنی . الکترو. رو دیسی با چ دشمن بت من میتونه مقایسه کنه ؟؟؟؟ پنگوئن. بین . جوکر ؟؟؟ .در کمیک بتمن و مردعنکبوتی کارنیج موفق به کشتن بتمن شده (خودش خیلیه) ک جوکر بتمنو نجات میده و میگه بتمن اسباب بازی منه و فقط من حق دارم باش مبارزه کنم و در آخر با دخالت وی کارنیج شکست میخوره با دخالت وی…. اگ جوکر نبود بتمن الان سینه قبرستون بود . در نهایتم جوکر مرد عنکبوتی رو میبینه و بعدش تارپیچی میشه . جوکر در فیلم بتمن شوالیه تاریکی تا حدودی پیروز میدان شد این اشخاص فقط انسان عادین پنگوئن و جوکر . شما نمیتونید ب زور حقیقتو ماهیت یه سرنوشتو عوض کنی موفق باشی هر کس میتونه یه صفحه درست کنه و ایده های خودشو توش خالی کنه درضمن شازامو نگفتی اونم میتونه پیترو شکست بده بهتر از فانوس سبز اینجا مرد عنکبوتی رو با خدایان خودت داری مقایسه میکنی واندر ومن سوپرمن خودت خندت نگرفته با این مثال زدنت مثل این میمونه بیایم بگیم کت ومنو بیاین با ثور موج سوار نقره ای بسنجین خوبه مرد عنکبوتی هنوز ب قدرت کازمیک اسپایدر من نرسیده مگر نه کل دیسی لیگ عدالتو همراه با دارک ساید جلو مرد عنکبوتی میزاشتی خخخخ موفق باشی

  پاسخ

  • علی ۴۵۵۴ در پاسخ به شاهین

   خرداد 3, 1399

   داداش دمت گرم خیلی خوشگل گفتی با همه ی حرفات موافقم ولی بیا از این طرفی که من میگم هم به قضیه نگاه کن
   مارول نصف بیشتر معروفیت کمیکاش تو این چند سال اخیر رو با حمایت دیزنی بدست آورده و مطمئنا دیزنی نمیاد ابرقهرمانای مارولو ضعیف نشون بده
   حالا چیزایی که بالا بهت گفتم یه بحث جداس ولی درمورد اینکه گفتی بتمن فقط یه تعصب خالیه و…
   میخواستم بگم که مرد عنکبوتی هم به همون نسبت توسط رسانه ها بزرگ نشون داده شده
   در ضمن یه چیز غیرارادی تو ذهن هر کسی وجود داره که کسی که دوسش داره رو بهتر و برتر میبینه
   و از طرفی دیزنی و تمام رسانه ها و همچنین انیمیشنی مثل “اسپایدر-ورود به دنیای عنکبوتی” باعث شدن که هر کسی که اون انیمیشنو ببینه
   نهایت صمیمت و توانایی برقراری ارتباط با اسپایدرمن رو حس کنه
   اما درمورد بتمن چنین انیمیشنی وجود نداره
   به نظرت دلیلش چیه؟؟؟؟
   من بهت میگم دلیلش اینه پشتوانه ی اسپایدی دیزنی هست به اون بزرگی
   و پشتوانه ی بتمن وارنره که اگر سرچ کنی
   الان میزان موفقیتش خیلی پایین تر از دیزنیه.
   در کل اینو بگم دوست عزیز که هر چقدر پول بدی آش میخوری
   تا قبل اینکه انتقام جویان ۲ عرضه بشه
   تمام کمیک های دیسی دارای فروش بیشتری از مارول بودن
   اما بعد عرضه ی اون، این آمار کاملا عوض شد و این خیلی غیرمنطقیه که بگی این موضوعات به محبوبیت ربط نداره
   یک موضوع مهمی هم که هست اینه که مرد عنکبوتی بیشتر دشمنانی مثل الکترو و میستریو رو بعضییییی جاها با خوش شانسی
   و درمورد بعضی دشمناشم با استفاده از یه موضوعاتی که اصلا با عقل جور در نمیاد شکست داده
   نمونه بارزش تو برو مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ رو ببین
   تو اون فیلم مرد عنکبوتی یه بار با پاشیدن آب رو الکترو شکستش میده
   بنظرت خنده دار نیست ؟
   یا مثلا تو همون فیلم یه بار مرد عنکبوتی توسط ساعقه ی الکترو تا نزدیکی مرگ میره
   و تو سکانس آخرش ساعقه ی الکترو رو از بدنش رد میکنه و بازم باهاش میجنگه و به هیچ جاشم نیست🤦‍♂️
   من خیلی کمیک رو دوست دارم ولی از تعصب الکی ای که روی بتمن و مرد عنکبوتی میزارن خیلی بدم میاد
   مثلا میگن بتمن سوپر من رو میبره
   این حرف کاملا تو واقعیت بخوای حساب کنی
   چرته ولی تو فیلمی که ازش داریم بتمن سوپرمن رو به نزدیکی مرگ میبره
   درمورد مرد عنکبوتی هم همون حرفی که گفتم
   و آره دیگه
   دنیای کمیک وابسته شده به پول
   این نکته هم بگم که من دیسی فن هستم ولی به شخصه کاپیتان آمریکا و کاپیتان مارول و اسپایدی و چندتا دیگه از اعضای انتقام جویان رو خیلی دوست دارم
   پس لطفا انگ تعصبی بودن بهم نزنید
   با تشکر😁

   پاسخ

 39. مهدی

  بهمن 25, 1398

  بتمن به راحتی تمام ابر قهرمان های دنیا را مثل آب خوردن شکست میدهد

  پاسخ

 40. مهدیار

  بهمن 25, 1398

  قطعا بتمن مرد عنکبوتی را شکست می دهد

  پاسخ

  • محمد پویا در پاسخ به مهدیار

   اسفند 5, 1398

   فکر نمیکنم حرفت درست باشه

   پاسخ

  • شاهین در پاسخ به مهدیار

   اسفند 22, 1398

   واست از سقف اویزونش میکنه

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به مهدیار

   اسفند 22, 1398

   دیسی یه جور بتمنو گنده کرده که نقشه میکشه نقطه ضعف در میاره انگار عالمو آدم بی مغزن فقط این ی بشر عقل داره دیسی ضعیفه خود مرد عنکبوتی ی بار تیکه خیلی بدی ب بتمن انداخته که تو با پول زیاد نمیتوتی یه قهرمان باشی هر کس میتونه قهرمان باشه همین ی جمله واس کلش بسه اینا بتمنو ول کنن ثورم شکست میده اودینم شکست میده تانوسم نصف میکنه موج سوار نقره ایم میکنه موج سوار قهوه ای بابا جم کنین تعصبات پوچتونو ی چیز هست همیشه یک میلیارد کمتر از مارولین کم میارین از خدایان صحبت میکنین انگار مارول نداره هیچ وقت دیسی نمیاد بتمنو با اسپیدی مقایسع کنه خودش میدونه از نظر منطق کی میبره همینجوری فروش لباسای مرد عنکبوتی محبوبیتش کمیکاش از بت من طرف دار بیشتری داره حتی اینستگرام مرد عنکبوتی از بتمن بالا تره اون لباس تنش میکنه جوع میگرش صداشم کلفت میکنه ولش کنی هالک باستر مرد اهنیم همراه با ۶۰ مارکش شکست میده در حالی ک بت من سبار موتور شده با خودش میگه ی روز باتری لباسای مرد اهنی تموم میشه

   پاسخ

   • علی در پاسخ به امیر

    اردیبهشت 20, 1399

    الان مرد عنکبوتی چه تجربه ای داره و بله میتونه بیشتر قهرمان ها رو شکست بده

    پاسخ

    • Black ghost در پاسخ به علی

     مهر 24, 1399

     بله از جلمه بتمن نایت وینگ و سوپرمن

     پاسخ

   • علی در پاسخ به امیر

    اردیبهشت 20, 1399

    معلومه که از پس هالک یا تور بر نمیاد ولی از مرد آهنی قوی تره و نیاز نداره صبر کنه تا باتریش تموم شه قلب مرد آهنی یه نقطه ضعف بزرگه

    پاسخ

 41. استیو راجرز

  بهمن 15, 1398

  با سلام .
  این مقاله هم به نظر من تقریبا خوب بود .
  هرچند اگه مرد عنکبوتی به طور ناگهانی با بتمن روبرو بشود ، شانس پیروزی به مراتب بیشتری دارد . چون در این صورت بتمن فرصت و وقت کافی برای اینکه نقطه ضعف های مرد عنکبوتی رو شناسایی کند ، ندارد و از طرفی قدرت های ابر انسانی مرد عنکبوتی ( مثل سرعت ، رفلکس ، چابکی ، حس عنکبوتی و …. . ) مطمئنا بیشتر از بتمن هست .
  با بقیه بخش های مقاله هم شخصا تا حدود زیادی موافقم . فقط اینکه ، از بین دیگر ابرقهرمانان معروف لیگ عدالت هم میتوانم به ( شزم ) و ( ماشین من هانتر ) ، اشاره کنم که مطمئنا مرد عنکبوتی در برابر آنها شانسی نخواهد داشت .
  موفق باشید .

  پاسخ

  • محمد پویا در پاسخ به استیو راجرز

   اسفند 5, 1398

   با هاتون موافقم

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به استیو راجرز

   اسفند 23, 1398

   استیو راجرز تو هر جا من سرچ میکنم هستی پسر از اطلاعات بالات خیلی خوشم میاد کاشکی من اینستاگرام تو رو داشتم خیلی علم کمیکیت بالاس حال میکنم از طریقه حرف زدنات ی جا تو ی مقاله خوندم مقایسه لیگ عدالت با انتقام جویان بود بعد یارو انقد تعصبی بود ک گفت واندر ومن برای کل انتقام جویان بسه ک خواستم جوابشو با شخصیتی ب نام واندا بدم خیلی داشت ور ور میکرد ک دیدم چنان جوابی بش دادی ک من خودم گفتم همین بسشه اره پسر نمیدونم فاز دیسی چیه بخدا واندارو جلو زن شگفت انگیز بندازی‌ اون شمشیرشو ….. میشکونه 🤣 پدر تانوسو درو ورده جلو اون واسه تا اون حرکت بزنه از نظر من پیاز داغ جنگ با تانوسم زیادی ریخت همون اول میتونست قفلش کنه زرشو بترکونه

   پاسخ

  • you در پاسخ به استیو راجرز

   فروردین 20, 1399

   داداش به نظرت مردعنکبوتی این فرصت به بتمن مبده تا در موردش تحقیق کنه اینا که نمیگن ساعت ۲ دم فواره قرار نبرد داریم…💀💀💀

   پاسخ

   • میلاد در پاسخ به you

    خرداد 7, 1399

    زره هل بتو فرا موش نکن . عمرا با اون زره شکست نمی خوره.😐😐

    پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به میلاد

     خرداد 17, 1399

     شما هم مرد عنکبوتی کیهانی رو فراموش نکن😉😉

     پاسخ

     • Batman در پاسخ به Mohamad

      تیر 4, 1399

      شما هم بارباتوس خدای خفاش ها رو فراموش نکن

      پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به استیو راجرز

   اردیبهشت 8, 1399

   چه عجب
   نظر غیر متعصبانه
   اما گجت های بتمنو هم حساب کن
   یه چیزی تو مایه های گرین گابلین در حالت معمولی

   پاسخ

  • دیسی فن در پاسخ به استیو راجرز

   خرداد 16, 1399

   ماشین من هانتر 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 حالا چه میکنه ماشین منهانتر ولی فلش برا کل مارول و دیسی (ثور و هالکو مطمئن نیستم)بسه توم برو یکم فیلم سریال کمیک بخون بابا

   پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به دیسی فن

    خرداد 17, 1399

    کی تاحالا فیلم و سریال خونده که راجرز بشه دومیش؟؟؟😂😂😂

    پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به دیسی فن

    مهر 4, 1399

    داداش اشتباه می زنی ماشین من هانتر نه مارشن من هانتر 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    پاسخ

  • محمد کمیکی در پاسخ به استیو راجرز

   مرداد 14, 1399

   سلام جناب راجرز من بنظرم بتمن شخصیت محبوب و شخصیت پردازی قشنگی داره و اینکه بگیم چون از پس قهرمان هایی چون سوپرمن بر اومده بگیم توانایی شکست قهرمانانی چون اسپایدرمن هم داره چون شاید بتمن بتونه نقاط ضعف مردعنکبوتیو بفهمه اما از کجا معلوم از پس اسپایدرمن بر بیاد شاید بتمن باهوش باشه و گجت های زیادی داشته باشه اما اسپایدرمن در نوجوانی توانست وپشوتر های مشهورشو بسازه که یعنی خیلی باهوشه تازه اینم هست که اگه ناگهانی باهم مواجه بشن اسپایدرمن میتونه شکستش بده بهترین هنر بتمن مخفی کاریه که باهاش به دشمناش ذربه میزنه اما این مضوع روی اسپایدرمن بی اسره چون اون حس عنکبوتی داره که این باعث میشه که قبل از وارد کردن زرباتش جاخالی بده ولی اگه اسپایدرمن حسشو نداشته باشه خب بتمن میتونه راحت شکستش بده چون از هنر های زرمی بالایی داره ولی خب اسپایدرمن هم خیلی چابکه بس نتیجه میگیریم که اسپادی خودمون برندس من نه متعسبم نه مارول فنم ولی نتیجه معلومه تازه تنها نقطه ضعفی که شاید بتمن پیدا که خانوادش باشه و مهم ترین و کارامد ترین سلاح مردعنکبوتی یعنی وپ شوتر و میتونه با انواج مغناطیسی میتونه حس عنکبوتیه اسپایدمنو مختل که خب اگه در نظر بگیریم بتمن هم باهوشه و غیر قابل پیشبینی مردعنکبوتی هم همین طوره نتیجه اش معلوم نیست اما اسپایدرمن با اختلاف کن میبره ولی خب هردو اقاید مشترکی دارن

   پاسخ

 42. علی

  بهمن 14, 1398

  اسپایدرمن به راحتی اون کلاغ اخمو را میبره

  پاسخ

  • علی در پاسخ به علی

   خرداد 17, 1399

   دوستان اون موقع من زیاد با بتمن آشنا نبودم الان خودم از این نظرم خجالت میکشم

   پاسخ

  • حامد در پاسخ به علی

   خرداد 28, 1399

   نه بابا

   پاسخ

   • دیسی در پاسخ به حامد

    تیر 3, 1399

    چی بگم.به نظر من بتمن اسپایدیو میبره البته نظر بقیه هم محترمه

    پاسخ

   • دیسی در پاسخ به حامد

    تیر 3, 1399

    کتاب بینهایت چیع؟

    پاسخ

    • ahmad در پاسخ به دیسی

     مرداد 12, 1399

     سلام ببخشید یکبار توی یک سایت انگلیسی گفته نکرون می تونه مردعنکبوتی شکست بده

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به ahmad

      مهر 25, 1399

      زحمت کشیدی. نکرون جلوی مرد عنکبوتی!! می دونی نکرون چه قدرتی داره

      پاسخ