تیزر جدیدی از فیلم مورد انتظار Black Widow منتشر شد + ویدئو

بعد از گذشت یک ماه از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم “بلک ویدو” (Black Widow)، کمپانی مارول به تازگی تیزر یک دقیقه‌ای جدیدی از این فیلم را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید تماشا کنید:

شخصیت ناتاشا رومانوف با بازی “اسکارلت جوهانسون” (Scarlett Johansson) در این فیلم سعی دارد تا با گذشته‌اش روبرو شود و این فیلم به روایت داستان زندگی او می‌پردازد.

“کیت شورتلند” (Cate Shortland) وظیفه کارگردانی این فیلم را برعهده داشته است. “دیوید هاربر” (David Harbour)، “ریچل وایس” (Rachel Weisz) و “فلورنس پاگ” (Florence Pugh) نیز از دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم جدید “بلک ویدو” به ایفای نقش می پردازند.

“بلک ویدو” یا “ناتالیا رومانوا” نام یک شخصیت کمیکی از سری کمیک های شرکت مارول کامیکس است که “اسکارلت جوهانسون”  (Scarlett Johansson) نقش این شخصیت را در فیلم های “مرد آهنی ۲” (Iron Man ۲)، “انتقام جویان” (The Avengers)، “کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان” (Captain America: The Winter Soldier) و “انتقام جویان: جنگ ابدیت” (Avengers: Infinity War) بازی کرده است.

فیلم “بلک ویدو” که به‌طور اختصاصی به روایت زندگی این شخصیت می‌پردازد، در تاریخ  ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران رسمی خود را در سینماهای ایالت متحد آمریکا و دیگر کشورهای جهان آغاز خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم