تاریخ پخش فصل سوم سریال Westworld اعلام شد

اوایل تابستان گذشته بود که شبکه HBO در حاشیه نمایشگاه کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۹ اولین تریلر رسمی سریال پرطرفدار “وست ورلد” (Westworld) را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات فصل سوم و همچنین بازگشت شخصیت “میو” و دو نسخه شخصیت “دلورس” بودیم. علاوه بر این، بازگشایی مجدد پارک و بازگشت شخصیت “ویلیام” (با بازی اد هریس) را نیز شاهد بودیم.

در ابتدا مشخص شد که فصل جدید این سریال در اوایل سال 2020 منتشر خواهد شد. اکنون بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده، تاریخ پخش فصل سوم سریال “وست ورلد” ۱۵ مارس ۲۰۲۰ (۲۵ اسفند ۱۳۹۸) اعلام شده است.

همچین شبکه HBO اعلام کرد که فصل سوم این سریال برخلاف دو فصل قبلی آن که ده قسمتی بودند، در هشت قسمت تولید و پخش خواهد شد. “آرون پال” (Aaron Paul)، “لنا وایت” (Lena Waithe) و “ونسان کسل” (Vincent Cassel) نیز از بازیگران جدید این فصل از سریال “وست ورلد” خواهند بود.

فصل اول سریال “وست ورلد” پاییز سال ۲۰۱۶ در ده قسمت از شبکه ی HBO منتشر شد و به واسطه ی داستان متفاوتش، خیلی زود مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبان قرار گرفت. “جاناتان نولان” (Jonathan Nolan) و “لیزا جوی” (Lisa Joy) دو سازنده ی موفق این سریال هستند.

فصل دوم سریال “وست ورلد” نیز بهار سال ۲۰۱۸ منتشر شد و با ادامه ی طرفداری مخاطبان از آن، ساخت این سریال برای فصل سوم  نیز تمدید شد.“ایوان ریچل وود”، “تندی نیوتون”، “جفری رایت” و “اد هریس”  از جمله بازیگرانی هستند که به نقش آفرینی در این سریال پرداخته اند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم