بودجه ساخت فیلم Tenet بیشتر از 200 میلیون دلار خواهد بود

تابستان گذشته و همزمان با آغاز مراحل فیلمبرداری فیلم “تنت” (Tenet)، خبری مبنی بر اختصاص دادن بودجه‌ای 200 میلیون دلاری برای ساخت این فیلم منتشر شد که بر اساس آن، فیلم “تنت” به‌عنوان پرهزینه‌ترین فیلم “کریستوفر نولان” (Christopher Nolan) شناخته شد.

اکنون طبق خبر جدیدی که سایت ورایتی منتشر کرده است، گفته می‌شود که هزینه ساخت این فیلم با احتساب بودجه‌ای که برای تبلیغات آن نیز درنظر گرفته شده، بیش از 200 میلیون دلار خواهد بود و این رقم ممکن است تا 205 یا 225 میلیون دلار هم افزایش پیدا کند. با توجه به غیر اقتباسی بودن این فیلم، اختصاص دادن چنین هزینه‌ای از طرف کمپانی برادران وانر تقریبا باور نکردنی است! اما از آنجایی که آثار قبلی “نولان” موفقیت‌های چشمگیری به دست آورده‌اند و مخاطبان بی شماری همواره منتظر خلق اثر جدیدی توسط این کارگردان هستند، کمپانی برادران وارنر حاضر به چنین سرمایه گذاری‌ای بر روی فیلم جدید “تنت” شده است. جالب است بدانید فیلم هایی مثل “تلقین” (Inception)، “میان ستاره ای” (Interstellar)، “شوالیه تاریکی” (The Dark Knight) و حتی “دانکرک” (Dunkirk) هم با بودجه ای بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ میلیون دلار ساخته شده اند.

در اولین تریلری که ماه گذشته از این فیلم منتشر شد، شاهد صحنه‌هایی هیجان‌انگیز از اتفاقات آن بودیم و متوجه شدیم که با موضوعی حول محور سفر در زمان و جلوگیری از جنگ جهانی سوم مواجه هستیم.

“جان دیوید واشنگتن”، “رابرت پتینسون”، “الیزابت دبیکی”، “مایکل کین”، “کنت برانا”، “دیمپل کاپادیا”، “آرون تایلر-جانسون” و “کلیمانس پوزی” از جمله بازیگرانی‌اند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم جدید “تنت” در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ (۲۶ تیر ۱۳۹۹) به‌طور رسمی راهی پرده سینما خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم