کالین فارل به جمع بازیگران فیلم جدید بتمن اضافه شد

طبق خبر رسمی که کارگردان فیلم مورد انتظار “بتمن” (The Batman)، “مت ریوز” (Matt Reeves)، در توییتر خود منتشر کرده است، “کالین فارل” (Colin Farrell) رسما به عنوان بازیگر نقش منفی پنگوئن در این فیلم انتخاب و معرفی شده است.

این بازیگر 43 ساله ایرلندی سابقه بازی در فیلم هایی مثل “خرچنگ” (The Lobster)، “دامبو” (Dumbo) و “جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها” (Fantastic Beasts And Where To Find Them) را در کارنامه خود دارد.

“زوئی کراویتز” (Zoe Kravitz) برای بازی در نقش کت وومن یا زن گربه‌ای، “رابرت پتینسون” (Robert Pattinson) به عنوان بازیگر نقش بتمن، “پل دینو” (Paul Dano) به عنوان بازیگر شخصیت ادوارد نیگما، ملقب به ریدلر و  “پیتر سارسگارد” (Peter Sarsgaard) از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

“مت ریوز” (Matt Reeves)، فیلمنامه نویس فیلم جدید “بتمن”، همانطور که پیش از این هم اشاره کرده بود، داستان این فیلم را به دوران جوانی شخصیت “بتمن” اختصاص داده است. علاوه بر این “مت ریوز” از متفاوت بودن داستان این فیلم و همچنین شخصیت “بتمن” نسبت به فیلم های گذشته خبر داد و افزود: نباید توقع داشته باشیم که سری جدید فیلم “بتمن” اقتباسی از فیلم “بتمن:سال اول” (Batman: Year One) باشد. داستان “بتمن:سال اول” یکی از کامیک های مورد علاقه ی من است؛ اما قصد ندارم از آن برای نوشتن این فیلمنامه ی جدید استفاده کنم. به نظر من بهتر است این داستان به طور خاص به روایت شخصیت “بتمن” بپردازد.

فیلم جدید “بتمن” قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران شود. همچنین مراحل فیلمبرداری این فیلم از چند روز پیش در شهر لندن رسما آغاز شده است.

دیدگاه‌ها

بستن فرم