تصاویر جدیدی از فیلم مورد انتظار Star Wars: The Rise of Skywalker منتشر شد

درحالی که تنها یک هفته به اکران جهانی فیلم “جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر” (Star Wars: The Rise of Skywalker) مانده است، کمپانی لوکاس فیلم تصاویر جدیدی از این فیلم را منتشر کرده است که در آنها شاهد حضور بازیگران اصلی فیلم هستیم شما در ادامه می‌توانید این تصاویر جدید را مشاهده کنید:

کمپانی لوکاس فیلم درمجموع دو تریلر از این فیلم را منتشر کرد که  اولین تریلر در فروردین ماه و دومین تریلر هم در مهر ماه سال جاری منتشر شدند.

فیلم “جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر” به عنوان دنباله فیلم‌های “جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد” (Star Wars: The Force Awakens) و “جنگ ستارگان: آخرین جدای” (Star Wars: The Last Jedi) و همچنین آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های “جنگ ستارگان” در نظر گرفته شده است.

فیلم “جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد”، به عنوان اولین قسمت از سه گانه ی “جنگ ستارگان”، در سال ۲۰۱۵ اکران شد و در مجموع موفق شد به فروشی دو میلیارد دلاری دست پیدا کند. فروش قسمت دوم این فیلم، “جنگ ستارگان: آخرین جدای”، نیز در سال ۲۰۱۷ به مرز یک میلیارد دلار رسید.

“جی. جی. آبرامز” (J.J. Abrams) کارگردانی این قسمت از مجموعه “جنگ ستارگان” را بر عهده داشته و “مارک همیل” (Mark Hamill)، “دیزی ریدلی” (Daisy Ridley)، “جان بویگا” (John Boyega) و “اسکار آیزاک” (Oscar Isaac) از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش میپردازند.

“جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر” در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینماهای ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم