گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: ادامه صدرنشینی فیلم مطرب

در هفته‌ای که گذشت، فیلم “مطرب” موفق شد با 3 میلیارد و 859 میلیون تومان فروش در گیشه، جایگاه نخست خود در جدول را حفظ کند. فروش کل این فیلم تا پایان هفته پنجم اکرانش به مبلغ 21 میلیارد و 414 میلیون تومان رسیده است.

فیلم “مطرب” به کارگردانی “مصطفی کیایی” ساخته شده است؛ “پرویز پرستویی”، “الناز شاکردوست”، “محسن کیایی” و “مهران احمدی” از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم “چشم و گوش بسته”، به کارگردانی “فرزاد موتمن”، با ۱ میلیارد و 381 میلیون تومان فروش در هفته گذشته، جایگاه دوم خود در جدول را حفظ کرده است. این فیلم هم تا پایان هفته چهارم اکرانش درمجموع به 6 میلیارد و 26 میلیون تومان فروش دست پیدا کرده است.

داستان این فیلم درباره یک فرد ناشنوا و یک فرد نابینا است که به‌طور اتفاقی شاهد قتل مردی به دست یک زن می‌شوند و حالا باید به هر طریقی که شده از این مهلکه جان سالم به در ببرند. “امین حیایی”، “بهرام افشاری”، “لیندا کیانی” و “پوریا پورسرخ” از جمله بازیگرانی‌اند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

در ادامه جدول فروش هفتگی سینماهای کشور، فیلم “منطقه پرواز ممنوع”، به کارگردانی “امیر داسارگر”، با 934 میلیون تومان فروش در جایگاه سوم قرار دارد. فروش کل این فیلم هم نیز اکنون به 2 میلیارد و 582 میلیون تومان رسیده است.

فیلم “بنیامین”، به کارگردانی “محسن عنایتی”، با 543 میلیون تومان فروش در جایگاه چهارم و فیلم “هزارتو” به کارگردانی “امیرحسین ترابی”، با 376 میلیون تومان فروش در جایگاه پنجم جدول فروش هفتگی سینماهای کشور قرار گرفته‌اند.


هر پنجشنبه با گزارش فروش هفتگی سینمای ایران همراه ما باشید!

دیدگاه‌ها

بستن فرم