دومین تریلر رسمی فیلم لایو اکشن Mulan منتشر شد + ویدئو

کمپانی والت دیزنی بعد از انتشار پوستر جدیدی از فیلم “مولان” (Mulan) دومین تریلر رسمی این فیلم لایو اکشن را نیز بعد از گذشت پنج ماه منتشر کرده است که در آن شاهد تلاش‌های شخصیت مولان برای پیوستن به ارتش هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

این فیلم مورد انتظار، به عنوان لایو اکشن انیمیشن “مولان” در نظر گرفته شده است که در سال ۱۹۹۸ به کارگردانی “تونی بنکرافت” (Tony Bancroft) و “بری کوک” (Barry Cook) با بودجه ای ۹۰ میلیون دلاری ساخنه شد و موفق شد در مجموع به ۳۰۴ میلیون دلار فروش دست پیدا کند.

داستان فیلم “مولان”، که اقتباسی از افسانه ای در فرهنگ کشور چین است، درباره ماجراجویی یک دختر جوان به نام مولان است که در ظاهر یک مرد مبارز به جستجوی پدر می رود تا او را از مرگ نجات دهد.

“نیکی کرو” (Niki Caro)، کارگردان ۵۲ ساله ی نیوزیلندی، وظیفه ی کارگردانی لایو اکشن مورد انتظار “مولان” را بر عهده داشته است. “لیو ییفئی” (Liu Yifei)، “دانی ین” (Donnie Yen) و “جت لی” (Jet Li) از جمله بازیگرانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

لایو اکشن جدید “مولان” در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (۸ فروردین ۱۳۹۹) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم