پوستر جدیدی از لایو اکشن موردانتظار Mulan منتشر شد

تیرماه امسال بود که کمپانی والت دیزنی اولین تریلر رسمی لایو اکشن موردانتظار “مولان” (Mulan) را منتشر کرد که در آن شاهد صحنه‌های بازسازی شده و زیبای این داستان بودیم. اکنون این کمپانی پوستر جدیدی از این فیلم را با محوریت شخصیت مولان منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

این فیلم مورد انتظار، به عنوان لایو اکشن انیمیشن “مولان” در نظر گرفته شده است که در سال ۱۹۹۸ به کارگردانی “تونی بنکرافت” (Tony Bancroft) و “بری کوک” (Barry Cook) با بودجه ای ۹۰ میلیون دلاری ساخنه شد و موفق شد در مجموع به ۳۰۴ میلیون دلار فروش دست پیدا کند.

داستان فیلم “مولان”، که اقتباسی از افسانه ای در فرهنگ کشور چین است، درباره ماجراجویی یک دختر جوان به نام مولان است که در ظاهر یک مرد مبارز به جستجوی پدر می رود تا او را از مرگ نجات دهد.

“نیکی کرو” (Niki Caro)، کارگردان ۵۲ ساله ی نیوزیلندی، وظیفه ی کارگردانی لایو اکشن مورد انتظار “مولان” را بر عهده داشته است. “لیو ییفئی” (Liu Yifei)، “دانی ین” (Donnie Yen) و “جت لی” (Jet Li) از جمله بازیگرانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

لایو اکشن جدید “مولان” در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (۸ فروردین ۱۳۹۹) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم