عنوان رسمی قسمت سوم فیلم Ghostbusters اعلام شد

بعد از گذشت دو ماه از به پایان رسیدن مراحل فیلمبرداری قسمت سوم و دنباله‌ی فیلم “شکارچیان روح” (Ghostbusters)، کمپانی سونی پیکچرز به‌تازگی عنوان رسمی این فیلم را مشخص و اعلام کرد که اولین تریلر آن نیز به‌زودی منتشر خواهد شد.

بنا به اعلام این کمپانی قسمت سوم فیلم “شکارچیان روح” با عنوان “شکارچیان روح: افترلایف” (Ghostbusters: Afterlife) راهی پرده سینما خواهد شد. با این‌حال زمان دقیقی برای انتشار تریلر این فیلم تعیین نشده است اما انتظار می‌رود که این تریلر تا یک هفته‌ی دیگر منتشر شود.

اولین قسمت از فیلم “شکارچیان روح” در سال ۱۹۸۴ میلادی (۱۳۶۳ شمسی) و به کارگردانی “ایوان رایتمن” (Ivan Reitman)، پدر “جیسون رایتمن”، تولید و اکران شد.

بعد از گذشت ۳۲ سال از پخش فیلم “شکارچیان روح”، “پال فیگ” (Paul Feig)، کارگردان ۵۶ ساله ی آمریکایی، در تابستان سال ۲۰۱۶ تصمیم گرفت قسمت جدیدی از این فیلم را به عنوان دنباله ی قسمت قبلی تولید کند. این فیلم با بودجه ای ۱۴۴ میلیون دلاری ساخته شد و در مجموع موفق شد فروشی ۲۲۹ میلیون دلاری را در گیشه تجربه کند.

داستان این فیلم درباره ی حمله ی ارواح به شهر منهتن و تسخیر تمام شهر توسط آنها است. به دنبال این اتفاق مردم شهر بسیار وحشت زده می شوند تا اینکه یک فیزیکدان به همراه گروهی از دوستانش وسیله ای را برای شکار و دستگیری ارواح اختراع می کنند تا به مردم کمک کرده و ارواح را از شهر بیرون کنند. اما اوضاع طبق برنامه ریزی آنها پیش نمی رود و مشکلاتی بر سر راهشان قرار می گیرد.

“جیسون رایتمن” (Jason Reitman) وظیفه کارگردانی فیلم “شکارچیان روح: افترلایف” را برعهده داشته است؛ “کری کُن” (Carrie Coon)، “فین ولفهارد” (Finn Wolfhard)، “مکینا گریس” (Mckenna Grace) و “پال راد” (Paul Rudd) ازجمله بازیگرانی هستند که در قسمت جدید این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم “شکارچیان روح: افترلایف” در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ (۲۰ تیر ۱۳۹۹) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم