اولین تیزر تریلر انیمیشن مورد انتظار Soul منتشر شد + ویدئو

کمپانی‌های پیکسار و والت دیزنی به‌تازگی اولین تیزر تریلر از انیمیشن مورد انتظار “روح” (Soul) را منتشر کرده‌اند که در آن شاهد معرفی شخصیت اصلی آن یعنی جو گاردنر با صداپیشگی جیمی فاکس هستیم. در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

علاوه بر این تریلر، اولین پوستر رسمی انیمیشن “روح” هم منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

تاکنون اطلاعات اندکی از داستان انیمیشن”روح” به اشتراک گذاشته شده که طبق آن، همه روح‌ها در You Seminar آموزش داده می‌شوند و زمانی‌که شما آماده رفتن از این دنیا باشید، روح شما در آن فارغ التحصیل خواهد شد، اما برای جو گاردنر، این موضوع صدق نمی‌کند و زندگی او آنطور که انتظار می‌رفت، پیش نرفته است. او معلم یک گروه موسیقی در دبیرستان است و با اشتیاق به نوازندگی جاز می‌پردازد. اما درست همان‌طور که او در حال رسیدن به رویاهای خود است، می‌میرد و روحش در سمینار تمام می‌شود.

“پیت داکتر” (Pete Docter) وظیفه کارگردانی این انیمیشن را برعهده خواهد داشت. این کارگردان تاکنون برای کارگردانی انیمیشن‌های تحسین شده‌ای مثل “درون و بیرون” (Inside Out) و “بالا” (Up) برنده جایزه اسکار شده است.

“فیلیسیا رشاد”، “داوید دیگز” و “تینا فی” از دیگر صداپیشگان این انیمیشن هستند. انیمیشن “روح” در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ (۳۰ خرداد ۱۳۹۹) به طور رسمی در سینما‌های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم