گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: ادامه‌ صدرنشینی فیلم هزارتو در دومین هفته اکرانش

موفقیت فیلم “هزارتو” به کارگردانی “امیرحسین ترابی”، در دومین هفته اکرانش همچنان ادامه دارد و این فیلم این هفته با 1 میلیارد و 700 میلیون تومان فروش، جایگاه خود در صدر جدول فروش هفتگی را حفظ کرده است. فروش کل این فیلم هم تاکنون به مبلغ 2 میلیارد و 638 میلیون تومان رسیده است.

“شهاب حسینی”، “ساره بیات” و “پژمان جمشیدی” از جمله ستارگانی هستند که در این فیلم اجتماعی به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم “ماجرای نیمروز: رد خون”، به کارگردانی “محمدحسین مهدویان”، این هفته با 630 میلیون تومان فروش دو پله صعود کرد و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. این فیلم در پایان هفته ششم اکرانش، در مجموع به 5 میلیارد و 71 میلیون تومان فروش دست پیدا کرده است.

“ماجرای نیمروز؛ ردخون” یک تریلر جاسوسی و امنیتی است که مقطع مهم و پر از التهابی از تاریخ معاصر ایران را روایت می‌کند؛ زمانی که پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط جمهوری اسلامی، نیروهای سازمان منافقین با پشتیبانی صدام به ایران حمله کردند که در چند ساعت مردم و نیروهای نظامی شکست سنگینی را به منافقین تحمیل کردند.

“جواد عزتی”، “هادی حجازی‌فر”، “محسن کیایی” و “بهنوش طباطبایی” از جمله بازیگرانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

در ادامه جدول فروش هفتگی، فیلم “مسخره باز”، به کارگردانی “همایون غنی زاده”، با 593 میلیون تومان فروش در جایگاه سوم قرار دارد. فروش کل این فیلم در چهارمین هفته اکرانش به 2 میلیارد و 754 میلیون تومان رسیده است.

این فیلم داستان جوانی علاقه مند به بازیگری است که در سلمانی کار می کند و شب ها بعد از اتمام کارش به تمرین بازیگری می پردازند. “صابر ابر”، “بابک حمیدیان” و “علی نصیریان” از جمله بازیگرانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

فیلم “کلوپ همسران”، به کارگردانی “مهدی صباغ‌زاده‌” با 273 میلیون تومان فروش در جایگاه چهارم و فیلم “درخونگاه”، به کارگردانی “سیاوش اسعدی” با 191 میلون تومان فروش در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته‌اند.


هر پنجشنبه با گزارش فروش هفتگی سینمای ایران همراه ما باشید!

دیدگاه‌ها

بستن فرم