اولین تصویر از تام هالند در فیلم Cherry منتشر شد

از حدود هشت ماه پیش خبر ساخت فیلم جدید “چری” (Cherry) به کارگردانی برادران روسو تایید شد و تام هالند (Tom Holland)، بازیگر نقش “پیتر پارکر” یا همان مرد عنکبوتی هم به عنوان بازیگر نقش اصلی این فیلم معرفی شد. اکنون بعد از گذشت یک ماه از شروع مراحل تولید و فیلمبرداری این فیلم، اولین تصویر از “تام هالند” در این فیلم منتشر شده است که ظاهر متفاوت او را نشان می‌دهد. در ادامه این تصویر را مشاهده خواهید کرد.

فیلم جدید “چری” اولین اثر برادران روسو بعد از فیلم “انتقام جویان: پایان بازی” (Avengers: Endgame) خواهد بود که خارج از دنیای ابرقهرمانی است و با ژانر درام ساخته خواهد شد.

داستان این فیلم بر اساس کتابی به همین نام، نوشته “نیکو والکر” (Nico Walker)، ساخته خواهد شد که داستان واقعی زندگی خود نویسنده را بازگو می‌کند. “نیکو والکر” پزشک ارتش بوده و پس از بازگشت از عراق شدیدا به اختلال اضطرابی پس از حادثه دچار می‌شود و در اثر همین اضطراب درگیر اعتیاد به مواد مخدر شده و به سرقت از بانک‌ها رو می‌آورد. “والکر” در سال ۲۰۱۱ دستگیر شد و به زندان افتاد و قرار است در سال ۲۰۲۰ از زندان آزاد شود.

“جسیکا گلدبرگ” (Jessica Goldberg) وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه فیلم جدید “چری” را بر عهده خواهد داشت. این فیلم در تاریخ نامشخصی در سال 2020 اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم