مبارزه ثور و سوپرمن؛ کدامیک در نبرد مرگ پیروز می‌شوند؟

طرفداران سالیان زیادی راجع‌به اینکه چه ابرقهرمانی می‌تواند دیگری را شکست دهد بحث می‌کنند. استاندارد طلایی قدرت ابرقهرمانی در این بحث‌های دوستانه کاراکتر سوپرمن است. با توجه به توانایی‌ها و قدرت نامحدود این ابرقهرمان دشوار است که بگوییم چه کاراکتر دیگری می‌تواند در یک چالش جدی به‌صورت عادلانه او را شکست دهد.

با‌این‌حال ثور، یکی از قدرتمندترین انتقام‌جویان مارول، ممکن است به‌ اندازه کافی قوی باشد تا این کاراکتر را شکست دهد. او با توانایی‌های ازگاردی و چکش فوق‌العاده‌اش یک خدا در عرصه مبارزه محسوب می‌شود. ثور به‌واسطه این قدرت‌ها می‌تواند دشمنان به مراتب قوی‌تر از خودش را طبق قاعده مبارزه شکست دهد.

با توجه به اینکه ثور می‌تواند قدرتمند باشد و سوپرمن نیز می‌تواند قدرتمندتر از یک لوکوموتیو و سریع‌تر از یک گلوله باشد، طی این مطلب قصد داریم پی ببریم اگر این دو ابرقهرمان در مقابل یکدیگر قرار بگیرند کدامیک پیروز شده و دیگری را شکست می‌دهد. با پروشات همراه باشید.


کدام نسخه از سوپرمن در مقابل کدام نسخه از ثور؟

با توجه به جهان‌های موازی و دوره‌های زمانی مختلف ابرقهرمانان در کمیک‌ها، دی سی و مارول نسخه‌های گوناگونی از سوپرمن و ثور را به طرفداران معرفی کرده‌اند. درنتیجه ابتدا باید مشخص کنیم کدام نسخه از این ابرقهرمانان را برای مقایسه انتخاب خواهیم کرد. در دنیای دی سی، سوپرمن قبل از خط داستانی “بحران در زمین‌های نامحدود” (Crisis on Infinite Earths) دارای قدرت زیادی بود.

طی برخی از کمیک‌ها که قبل از کمیک بحران در زمین‌های نامحدود منتشر شدند سوپرمن دارای توانایی‌های جدید و فوق‌العاده زیادی بود که بعدها در هیچ مطلب دیگری نتوانست به آن سطح از قدرت دست پیدا کند (لازم به ذکر است کمیک زمین‌های نامحدود در سال 1986 منتشر شده بود). به‌طور مثال عطسه سوپرمن به‌حدی نیرو داشت که می‌توانست نظم منظومه شمسی را برهم بزند.

در هیچ جای دیگری از تاریخ کاراکتر سوپرمن ما شاهد چنین میزان قدرتی در او نبودیم. نسخه مدرن این کاراکتر یعنی سوپرمن پس از بحران دارای محدودیت‌های گوناگونی است. حتی برخی از دشمنان او مانند دومزدی و دارک‌ساید به‌راحتی می‌توانند در عرصه قدرت با او مقابله کنند.

البته در جاهایی دیگر نیز سوپرمن دارای قدرت‌های زیادی بود. در کمیک All-Star Superman مرد پولادین قبل از لحظه مرگش قدرت بسیاری زیادی داشت و بسیار نیرومند شده بود.

اما ثور در طول تاریخ فرازونشیب کمتری داشته و از میزان قدرت نسبتا پایداری برخوردار بوده است. با‌این‌حال زمان‌هایی نیز در کمیک‌ها وجود داشت که این کاراکتر ضعیف‌تر یا قوی‌تر بود. از آنجایی‌که سوپرمن قبل از بحران با قدرت‌های عجیبش به‌راحتی می‌تواند ثور را شکست دهد، طی این مطلب قصد داریم قدرت سوپرمن بعد از بحران را با کاراکتر ثور دنیای اصلی مارول مقایسه کنیم. در واقع نسخه‌های نرمال و شناخته‌شده از این دو کاراکتر را در مقابل یکدیگر قرار خواهیم داد. مبارزه جذابی پیش رو داریم، اینطور فکر نمی‌کنید؟!


ثور قدرتمندتر است یا سوپرمن؟

هرطور محاسبه کنید سوپرمن به‌لحاظ قدرت نسبت به ثور برتری دارد. او در کمیک‌ها نظم سیارات را بهم ریخته و افراد را با قدرت وحشیانه‌اش به مدار خارج از جو پرتاب کرده. در جهان دی سی قدرت سوپرمن بی‌نظیر است. بااین‌حال ثور نیز قدرت قابل‌توجهی دارد. این کاراکتر با قدرت خالص خود توانست کل یک سیاره را طی مبارزه‌اش با بتا ری بیل نابود کند.

ثور گالاکتوس و فنیکس فورس را که از قدرت‌های کیهانی بزرگ بودند تقریبا شکست داده است. او وزن ازگارد را نگه‌داشته و در برابر جاذبه یک سیاه‌چاله مقاومت کرده. با وجود اینکه هنوز ممکن است سوپرمن کمی قدرتمندتر به‌نظر برسد، ولی این اختلاف قدرت بین سوپرمن پس از بحران با ثور چندان زیاد نیست.


کدام یک قدرت بیشتری دارد؟

به‌لحاظ قدرت‌های ابرانسانی سوپرمن پیروز می‌شود. با قدرت‌هایی چون تنفس انجمادی و دید حرارتی مرد پولادین به‌شکلی واضح مهمات بیشتری دارد. بااین‌حال ثور نیز پیوسته با غول‌های بزرگی در نبرد بوده و در مقابل نیروهای وحشتناکی چون سلستیال‌ها مقاومت کرده است. توانایی‌های سوپرمن ممکن است به ثور ضربه بزند ولی لزوما نمی‌تواند او را شکست دهد.

ثور علاوه‌بر توانایی‌های ازگاردی و نیروی فیزیکی‌اش، یک قدرت اصلی دیگر نیز دارد که کنترل صاعقه است. او به‌عنوان خدای رعد می‌تواند صاعقه را کنترل کند. قدرت صاعقه این کاراکتر فاکتوری است که می‌تواند نقشی موثر در مبارزه علیه سوپرمن داشته باشد.


سوپرمن و جادوی ثور

سوپرمن نقاط ضعفی نیز دارد. نزدیکی به یک خورشید سرخ یا کریپتونایت می‌تواند او را ضعیف کند. سوپرمن همچنین در مقابل جادو نیز ضعف دارد. این یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که طبق آن شزم، ابرقهرمان وابسته به قدرت‌های جادویی، می‌تواند سوپرمن را شکست داده و بر او پیروز شود.

ثور با قدرت جادویی آمیخته شده است. این قدرت باعث شده ثور بتواند با سرعتی فراتر از سرعت صاعقه چکش خود را چرخانده و آن را به حرکت دربیاورد. توانایی‌های جادویی خدای رعد باعث شده تا او در هر شرایطی بتواند قدرت خود را حفظ کند. ثور با تولید صاعقه جادویی خویش می‌تواند صدماتی جبران‌ناپذیر به رقیب خود وارد کند.

درنتیجه وقتی سوپرمن با یکی از نقطه ضعف‌هایش مواجه شود دیگر مهم نیست تا چه اندازه قدرت داشته باشد. ثور در چیزی قدرت دارد که نقطه ضعف سوپرمن محسوب می‌شود. شاید مرد پولادین بتواند با قدرتش بر ثور غلبه کند؛ ولی خدای رعد با تکیه بر نیروهای جادویی‌اش می‌تواند صدماتی جدی به سوپرمن وارد کند.


کدامیک پیروز می‌شود؟

اجازه بدهید روراست باشیم؛ نمی‌توان بطور قطع گفت کدام یک در یک مبارزه تن به تن و عادلانه پیروز خواهد شد.

با وجود ضعف سوپرمن نسبت به جادو، ثور یک برتری دیگر نیز نسبت به مرد پولادین دارد. سوپرمن معمولا در مبارزه‌های دوستانه و زمانی‌که حریفش موجود شروری نباشد عقب می‌کشد. به همین دلیل است که بتمن اغلب سوپرمن را شکست می‌دهد. درنتیجه تصور اینکه سوپرمن در مبارزه با ثور مایل به عقب‌نشینی باشد سخت نیست. ولی ثور عاشق جنگیدن است و بدون شک از تک تک ثانیه‌های مبارزه‌اش با مرد پولادین لذت خواهد برد.

احتمالا سوپرمن با سرعت فوق‌العاده زیادش بتواند ثور را قبل از اینکه شانس داشته باشد صاعقه خود را ایجاد کند شکست دهد. اما سوپرمن معمولا در مبارزه‌هایش، به‌خصوص مبارزه با دوستان از حداکثر قدرت خود استفاده نمی‌کند. ولی ثور برخلاف او کاملا مبارزه را جدی گرفته و تمام سعیش را می‌کند تا در نبرد پیروز شود.

با توجه به قدرت جادویی ثور و اینکه سوپرمن در مبارزه‌اش تعلل می‌کند، ممکن است خدای رعد این شانس را داشته باشد تا به کمک جادو و صاعقه‌ مرد پولادین را شکست دهد. شاید سوپرمن مرد پولادین باشد، اما اگر تعلل کند ثور به‌ اندازه کافی قدرتمند است تا به کمک قدرت جادویی صاعقه‌اش او را شوکه کرده و شکست دهد، اما اگر سوپرمن با تمام قدرتش در این نبرد شرکت کند و از حداکثر توانایی خود استفاده کند احتمالا پیروز مبارزه خواهد بود.

نظر شما چیست؟ اگر مبارزه‌ای بین ثور و سوپرمن صورت بگیرد کدام یک پیروز خواهند شد؟ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1882)

بستن فرم

 1. بی طرف

  اسفند 3, 1399

  مقایسه ثور و سوپرمن از نگاه من
  تجربه:ثور
  مبارزه:ثور
  قدرت:سوپرمن
  سرعت:سوپرمن
  متحدین:ثور(پشت ثور آذگارد و انتقام جویان است که صد درصد از لیگ عدالت قویترین اگه آتلانتیس را هم وارد کنیم باز هم متحدان ثور بیشتره(تمسکرا که اصلا وارد نبرد نمی‌شوند که اگر هم بشن از ارتش پادشاه نه قلمرو ضعیف تر هستند))
  تجهیزات:ثور(اگه شمشیر سوپرمنم حساب کنیم باید زره آذگارد و… هم باید حساب کنیم)
  هوش:ثور(درسته که هوش سوپرمن در مواقع جنگ زیاده اما ثور بود که با هوش خود زمستان سیاه را شکست داد)
  اگه چیزی اضافه میخواهید بکنید بگید

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به بی طرف

   اسفند 4, 1399

   هوش سوپرمن در حد نوابغ هست بعد. برای چی باید به خاطر شکست بلک وینتر باهوش باشه؟
   لیگ عدالت هم بسیار از انتقام جویان قدرتمند تر هست و علاوه بر اون باید باید هایفادر و المپ نشینان رو هم بر متحدان سوپرمن اضافه کنید

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به بی طرف

   اسفند 4, 1399

   اول اینکه مبارزه تک نفره هست بعدشم انتقام جویان کجا قویتره سوپرمن،واندروومن،گرین لنترن،مارشن من هانتر و فلش یک نیروی شکست ناپذیر رو تشکیل میدن نه انتقام جویان و نه ازگارد نمیتونن جلوشون مقاومت کنن دوما هوش سوپرمن فراتر از یک نابغست
   تجهیزات توی این نبرد حساب نیست

   پاسخ

   • بی طرف در پاسخ به مهدی

    اسفند 5, 1399

    هههههههههههههههه.لیگ عدالت به سختی در مقابل ارتش دارکساید هنوز بدون فرمانده هاش مقاومت میکنند الان میگید از آذگارد پادشاه نه قلمرو قویترن
    چی؟تجهیزات حساب نمیشند؟ تنها در دلیلی که بتمن خیلی قوی این است که با هوش بالای خود انواع سلاح را برای مقابله بادشمنان خود میسازد
    منظور من از هوش،هوش استراتژیک است که در مواقع جنگ به درد آدم میخورد و گرنه هوش سوپرمن بالاست اما به حدی نیست که نقطه ضعف ثور(که اصلا ندارد) تشخیص بده و سلاح بسازه ازش علیه ثور استفاده کنه

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به بی طرف

     اسفند 5, 1399

     تو ارتش دارکساید رو با ازگارد مقایسه میکنی اگه بیان مارول ده بار انتقام جویان رو کشتن
     بعدشم بتمن رو حساب نکردم بخاطر اینکه قدرت خاصی نداره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به مهدی

      اردیبهشت 15, 1400

      حاچی شزم رو هم نگفتی و در ضمن بتپن با فاینال بت سوییت می زنه پدر مادر ازگاردو یکی می کنه

      پاسخ

    • رهام در پاسخ به بی طرف

     اردیبهشت 15, 1400

     داوش یکی از ژنرالاشون رو سوپر من با چندتا ضرربه دمار از روزگارش در اورد بعدشم تو اصلا چیکار داری یه دارک ساید واسه کل نه قلمرو بسه

     پاسخ

   • MFT در پاسخ به مهدی

    اسفند 5, 1399

    در مورد انتقام جویان و لیگ عدالت نظری ندارم ولی سلاح در مبارزه حساب است . چرا ؟ چون ثور در همه‌ی مبارزه هایش از آن سلاح ها استفاده می کند و سلاح مال خودش است . اگر سلاح اودین و آزگارد را می گرفت حرفی! ولی سلاح مال خود ثور است و در مبارزه می تواند از سلاحش استفاده کند . اگر بگوییم سلاح حساب نیست مثل این است که بگوییم لیزر و نفس یخی سوپرمن را بگیریم . پس به نظر من هر کدام که هر چه در هر مبارزه ای استفاده می کردند مجاز است که آن را در این مبارزه استفاده کنند . این نظر من است.

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به MFT

     اسفند 5, 1399

     ببخشید نفس یخی و لیزر سلاح هست ؟

     پاسخ

     • MFT در پاسخ به Maker

      اسفند 5, 1399

      سلاح نیست من مثال زدم . یعنی می خواستم بگویم سلاح ثور در مبارزه حساب است . در کامنت قبل دلیلش را گفتم.

      پاسخ

    • مهدی در پاسخ به MFT

     اسفند 6, 1399

     دوست عزیز منظورم از تجهیزات زره نابودگر سلاح اودین و وسایل ازگاردی هست میولنیر که حساب نمیشه اون سلاح همیشگی ثور هست

     پاسخ

     • MFT در پاسخ به مهدی

      اسفند 6, 1399

      ببخشید من اشتباه متوجه شدم.🙏🙏

      پاسخ

     • MFT در پاسخ به مهدی

      اسفند 6, 1399

      سلام . یک سوال از سلاح های ثور استورم بریکر قویتر است یا یارن بی یورن یا میولنیر؟

      پاسخ

   • کاربر در پاسخ به مهدی

    مرداد 8, 1400

    همه این هایی که گفتی رو اسکارلت ویچ براشون کافیه . با تغییر واقعیت هم رو تبدیل با کرگدن میکنه
    تایید کنید لطفا

    پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به بی طرف

   اسفند 6, 1399

   استقامت:سوپرمن. قدرت اصلی خارجی و داخلی:ثور!! هوش ایندو برابره و در کمیک ثور 2020 ثور هوش زیادی برای شکست بلک وینتر بکار نبرد در حالی که اونجا قدرت اودین رو داشت که یکی از قدرتای اودین تقریبا قادر مطلقه!!!نه اتفاقا لیگ عدالت امثال کپ اتم و ورلد فورگر رو داره که براحتی میتونن آزگاردو انتقام جویان رو بزنن!!!

   پاسخ

   • بی طرف در پاسخ به تحلیل گر

    اسفند 6, 1399

    ما هم زره آذگاردو و بتا بیل ری و …….. داریم که لیگ عدالت و آتلانتیس و تمسکرا را می پوکوند
    شما هیچ وقت هیچ ارتشی به جز ارتش دارکساید با آذگارد برابر ندون

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به بی طرف

     اسفند 6, 1399

     وات؟؟ زره آزگارد دیگه چیه؟؟ بعدشم گفتم که امثال کاپیتان اتم توی لیگ عدالتن که آزگاردو براحتی میتونن نابود کنن!!! اول اینکه ارتش آپوکالیپس از ارتش آزگارد قویتره و اینکه ارتش آتلانتیس که ارتش زیاد قدرتمندی نیس با ارتش آزگارد برابره پس ارتش آزگارد خیلیم قوس نیست!!!

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

      اسفند 6, 1399

      یکم اطلاعاتتون رو از آزگارد ببرین بالا آتلانتیس با آزگارد برابر 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      اصلا همون شخصیت لوکی و ثور باهم کل آتلانتیس رو له و نابود میکنن ارتش آزگارد باید با نیوجنسیس مقایسه شه نه با آتلانتیس و تمیسکیرا و امثالهم تمیسکیرا که از آتلانتیس هم خیلی ضعیفتره ارتش آزگارد با ارتش نیوجنسیس برابره نه با این ارتش ها درضمن ارتش آکوامن هم بسیار پیشرفتس خیلییی خیلی ولی ابدا بند انگشت اونها هم نمیشه تمیسکیراهم که اصلا تو خواب حریف همون آتلانتیس هم نمیشه ابدا بشه و دکترمنهتن از واندروومن نجات دهنده قویتره

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 7, 1399

       بخشید ولی واندروومن نجات دهنده به اندازه پرپچوا قدرتمند هست بعد چه طور از دکتر منهتن قویتر نباشه ؟

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        اسفند 8, 1399

        ببینید منهتن درحد دادگاه و رون کینگ ثور هست که به نظرم میتونه از واندروومن نجات دهنده قویتر باشه

        پاسخ

        • Batman در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 8, 1399

         واندروومن نجات دهنده از خود دادگاه زندگی و رون کینگ ثور هم قویتره.

         پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 9, 1399

       من نگفتم آزگارد با آتلانتیس برابره من گفتم ارتش آزگارد با ارتش آتلانتیس برابره که اونهم بخاطر تکنولوژی بسیار زیاده آتلانتیسه!!!! اما ارتش آپوکالیپس هم تعدادشون از ارتش آزگارد خیلی بیشتره و هم یه دونه پارادیمون از یه سرباز آزگاردی قویتره!!!

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 9, 1399

        میگم یه زره نابودگر برای کل آتلانتیس کافیه شمشیر اودین به راحتی کل آتلانتیس رو که هیچ کل یونیورسو میپوکونه ،تعداد آزگاردی هاهم از تعداد کل زمین بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار بیشتره آتلانتیس که بماند البته آتلانتیسی هاهم تعداد بالایی دارن آزگارد خدایان ارتشش رو تشکیل میدن و با نیوجنسیس برابره نه با آتلانتیس که راستی من قانع شدم واندروومن نجات دهنده خیلیی کم از منهتن قویتره

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 14, 1399

         من نمیدونم تو چرا نمیفهمی من میگم ارتش آزگارد با ارتش آتلانتیس برابره و ارتش آزگارد شامل زره نابودگرو اینا نمیشه!!! ارتش آزگارد شامل چندین هزار سرباز آزگاردیه که هرکدومشون از 30تا انسان قویترن!!!

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 14, 1399

          اونوقت میشه بگی چرا ارتش آزگارد شامل زره نابودگر نمیشه میگم چطور میگی ارتشی که خدایان آزگاردی هم داخلشن با آتلانتیس برابرن دلیل لطفا

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به دکتر منهتن

           اردیبهشت 15, 1400

           داوش اگه به سپاه هست که خوب سپاه گرین لنترنو چرا حساب نکنیم 😂

           پاسخ

         • A.g در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 14, 1399

          ارتش آتلانتیس با ارتش آزگارد برابره😂😂😂😑
          اینجوری باشه دارکساید کلون با پرزنس برابره

          پاسخ

         • کاربر در پاسخ به تحلیل گر

          اردیبهشت 27, 1400

          داداش زره نابودگر زره ای که از ازگارد محافظت میکنه فلزی براش بکار رفته که از فلز پتک ثور سخت تره یعنی نه کاپیتان اتم و نه سوپرمن و نه واندوومن نه دکتر منهتن و نه گرین لنترن ها و اتلانتیس و نه لیگ عدالت و نه …. حریفش نمیشن تازه لیزر هم میزنه که از لیزر سوپرمن 100 برابر قویتره تازه با مشت نصف شهر نیویورک رو لرزه انداخت و ثور هم شکست داد این نوع از زره نابودگر با موشک اتمی یه خط هم رو ش نمی افته با یک شلیک لیزر یک سیاره رو نابود کرد به یک دست میلونیر رو بلند میکنه کل لیگ عدالت حریف زره نابودگر نمیشن

          پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           خرداد 30, 1400

           تو دیگه مرز تعصب رو رد کردی لیگ عدالت یک کپ اتم راحت میزنه چپ و راست میکن اون زره نابود گر رو دکتر منهتن؟!!! اون یک اشاره تنه کل آزگارد له و لورده هست چرا لیگ عدالت و کپ اتم و دکتر منهتن از پس نابودگر راحت برمیان

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 8, 1400

           داداش کاپیتان اتم چجوری میخواد زره نابودگر رو شکست بده یا یه اشعه پلاسما بزنه کل لیگ عدالت رو زره نابودگر گالاکتوس حریفش نمیشه نه دیگه غیره زره نابودگر از فلز تقویت شده اوور ساخته شده که بمب هیدروژنی هم روش اثر نداره! زره نابودگر به راحتی میتونه گرین لنترن ها رو نابود کنه ارتش ازگارد بسیار قدرتمند تره ارتش اپوکالیپسه چرا ؟ چون ثور با یه گاد بلاست کل صفینه ها و ارتش و سپاه اپوکایپس رو نابود میکنه تازه زره نابودگر هم تو نابود کردن به ثور کمک میکنه همینطور اودین و ارتش آزگارد . بعد که ارتش اپوکالیپس رو نابود کردن نوبتی هم باشه نوبت دارک سایده که اودین و ثور کافین براش . در مورد جنگ انتقام جویان و لیگ عدالت هم بگم که ثور با یه گاد بلاست خیلیا از لیگ عدالت از جمله سوپرمن رو تو یه لحظه نابود میکنه بعد خود انتقام جویان دست بکار میشن اسکارلت ویچ و دکتر استرنج و سنتری و هالک و ثور و مرد اهنی برا کلشون کافیه تازه اودین و ارتش ازگارد و زره نابودگر هم میتونن به انتقام جویان کمک کنن تازه یادم رفت چهار شگفت انگیز و مردان ایکس و ولای همگان و…. هم جز انتقام جویان هستند که وقت ولای همگان برا کل لیگ عدالت کافیه چون فکر کنم قویترین شخصیت کمیکه تازه مشکل اینجا فلشه که سنتری به راحتی سرعتش با فلش میرسه تازه انتقام جویان شخصیتی داره که انرژی ستاره نوترونی که هر قاشقش تریلیون ها تنه روش اثر نداره

           لطفا تایید کنید

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 9, 1400

           منهتن به به فوت ولای همگان تبدیل به خاک اره میشه 😍😍😍 استرنج به راحتی منهتن رو تبدیل به درخت میکنه
           لطفا تایید کنید

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 10, 1400

           مرز تعصب رو رد کردی دکتر منهتن تقریبا قادر مطلق به حساب میاد از والای همگان خیلی ضعیفنره اما دکتر استرنج رو له میکنه

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 10, 1400

           من خودم دارم میگم ولای همگان منهتن رو پودر میکنه

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 10, 1400

           ببین خیلی تعصب داری گاد بالاست ثور به س پرمن آسیب میزنه اما سوپرمن ماست نیست و به سرعت دور میشه کاپیتان اتم زره نابودگر رو میزنه با دستکاری ملوکولی تجزیش میکنه و اینکه هالک رو که کاپیتان اتم دخلشو میاره ثور روهم سوپرمن یا مارشن مناانتر مرد آهنی هم که شزم یا سایبورگ نیست و نابودش میکنن پس بدون اطلاعات نظر نده زره نابودگر نباید حساب شه چون اصلا مال انتقام جویان نیست مال آزگارد هست که اگه آزگارد حساب میشه المپیک های و نیوگادز نیوجنسیس و آتلانتیس و تمیسکیراهم باید حساب شه که همون هایفادر له میکنه نابودگر گر رو دکتر فیت رو میشناسی؟! اون ازپس استرنج برمیاد با کلاهش با نابو متصل میشه تازه ورلد فورجر هم هست که خیلییی قویتر از امثال اودین هست دیسی قویتره درکل

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 13, 1400

           ولای همگان عضو ماروله و من گفتم اگه بخوایم دیسی و مارول رو در نظر بگیریم باید حساب بشه در ضمن سنتری هم قابلیت دستکاری مولکولی رو داره که با کاپیتان اتم رقابت میکنه گاد بلاست ثور یه کهکشان رو از بین میبره که سوپرمن سرعتش انقدر نیست که بتونه سریع از یه کهکشان فرار کنه پس نابود میشه مرد اهنی رو با هالک باستر یا ثور باستر یا ققنوس باستر یا گالاکتوس باستر در نظر بگیریم شزم و سایبورگ رو تو یا لحظه نابود میکنه مخصوصا گالاکتوس باستر که از گالاکتوس هم قویتره پس تو بدو ن اطلاع نظر نده سوپر من ورلد فورجر رو شکست داده که سوپرمن هم قابل قیاس با اودین نیست و اودین یه نیروی کیهانی، ورلد فورجر براش مثل مورچس مارشن من هانتر حریف یه دست ثور نمیشه چون اگه مارشن من هانتر رو جلوی انرژی ستاره نوترونی قرار بدیم بخار میشه چون ثور اذرخش داره ( حتی بدون میلونیر ) چون اذرخش ثور ویبرانیوم رو ذوب میکنه مارشن من هانتر هم به گرما ضعف داره تازه اگه قدرت لمس ناپذیری نداشت مارشن من هانتر ، ثور بدون اذرخش هم شکستش میداد سوپرمن هم ثور اینیفیتی وار براش کافیه چون شش سنگ ابدیت هم نمیتونه جلوشو بگیره ولای همگان قابل قیاس با رایت نیست و خیلی قویتره و ولای همگان برا دی سی کافیه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 21, 1400

           ببین وقتی اصلا نمیدونی دیسی چیه نمیخواد نظر بدی الان ورلد فورجر از سوپرمن شکست خورده خب آره اما گاها دیسی سوپرپنو خیلی گنده میکنه ورلد فورجر اودین رو میزنه وقتی نمیدونی ورلد فورجر کیه بدون اطلاع نظر نده کسی که کازمیک رو ضعیفتر از پرایم بدونه سطح اطلاعاتش مشخصه رایتر با والای همگان برابره و اودین برای ورلد فورجر هیچی نیست ببین هیچی نمیدونی ضعف مارشن به آتیش روحیه نه جسمی ! این اودینه که مورچس برای ورلد فورجر دیسی قویتره مارشن منهانتر اگه بدونی چقدر قویه این حرفارو نمیزنی دکتر فیت هم هست که فانتوم استرنجر رو زده که البته بعید میدونم بشناسیش دیسی قویتره انقدر هم اودین و زره نابودگر رو بزرگ نکن بالای ۳۰ شخصیت در دیسی برات میتونم نام ببرم که از اودین قویترن و بالای ۳۵ شخصیت که قویتر از دیسترویر هستند

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکتر منهتن

           تیر 22, 1400

           اودین با یه اراده کل قدرت های ورلد فورجر رو ازش میگیره و به یه مورچه کوچولو تبدیلش کنه 😍😍 در ضمن مارشن من هانتر کلن به اتیش ضعف داره و گرما ثور تو کمیک هلا رو زده که مارشن من هانتر رو هلا میخوره ثور از مارشن قویتره ثور یه خدا هست و مثل مارشن من هانتر قدرت لمس ناپذیری داره تو ویکی پذیا هم بهش اشاره شده قدرت صاعقه ثور بی نهایته که خیلیا از دی سی رو باهاش پودر میکنه اودین از دورمامو قویتره که راحت 100 نفر از دی سی رو به یه اشاره پودر میکنه اودین رو نیار وسط اودین ورلد فورجر رو پودر میکنه اودین از شخصیت دارک ساید به مراتب قویتره همینطوری شکست نمیخوره در ضمن پرایم اگه اراده کنه میتونه از پرنسس کمک بگیره و با یه اشاره کازمیک رو پودر کنه!

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 22, 1400

           اودین هرگز از دارکساید قویتر نیست ولی خب ورلد فورجر یک شش بعدیه و اودین رو له و لورده میکنه اودین هم هرگز نمیتونه قدرت ورلو فورجر رو بگیره این موجود فراتر از اودین هست ثور که نیست اودین قدرتش رو بگیره پرایم رو باید با قدرت خودش حساب شه نه با حمایت پرزنس که شانس جلوی کازمیک نداره چه پرایم چه رون کینگ ثور حریف کازمیک نیستن

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 23, 1400

           اودین ابدا از دارکساید قویتر نیست و اینکه میدونی ضعف مارشن روحیه نه جسمی ورلد فورجر هم از اودین و یا دارکساید قویتره و اودین هرگز نمیتونه قدرت ورلد فورجر رو بگیره چون قدرت ثور رو گرفته لزوما نمیتونه قدرت هرکسی رو بگیره که اونم کسی مثل ورلد فورجر که خیلی قویتر از اودینه و در نبردی نه چندان سخت میزنتش و دلیلت برای اینکه مرد آهنی با صاعقه قویتر میشه چیه؟!!!‌؟؟!!! از روی فیلم اندگیم حتی اگه بخوایم حساب کنیم پشتش یک دستگاه خاصی ساخته بود و ثور رعدشو زد به اون اگه میزد جای دیگه که قویتر نمیشد و البته بستگی به قدرت صاعقه داره اولا ثور سینما اصلا در حد ثور کمیک یا شزم کمیک نیست قدرتش و اونها صاعقه بسیار قویتری دارن رعد شزم خیلی قویه و به مرد آهنی آسیب میزنه لطفا تایید کنید

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 29, 1400

           تو انتقام جویان 1 هم وقتی ثور بهش صاعقه زد جذبش کرد و اونجایی که ثور صاعقه زد هیچ دستگاهی نبود شاید اودین از یه موجود 6 بعدی ضعیف تر باشه ولی دارک ساید رو میزنه له میکنه اصلا اودین رو میشناسی ؟ اودین شاید نتونه قدرت های ورلد فورجر رو بگیره ولی دارک ساید رو میتونه ، دارک ساید مقابل اودین چیزی نیست اودین یه نیروی کیهانی و کلی سلاح از جمله نیزه اودین رو داره حتی تو همین سایت هم اودین رو خیلی قویتر از دارک ساید دونسته بود
           اودین خیلی قویه مرد اهنی زره های قدرت مندی داره مثلا همین اور باستر برا شزم کافیه یا ققنوس باستر

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 31, 1400

           ببین شمایی که نمیدونی دارکساید کیه! دارکساید مثل اودین شاهکار های بسیار داره قدرت های بالا داره و اگه قویتر نباشه ضعیفتر نیست از اودین اودین نمیتونه قدرت دارکساید رو بگیره ابدا چطور میخواد بگیره؟!!! نه این دو برابرن خب مرد آهنی از شزم میبازه اگه نبرد یکدفعه باشه قبل از اینکه اون زره ها برسه به دستش کباب شده

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 31, 1400

           اودین میزنه دارک ساید رو له و لورده میکنه من قبول دارم مرد اهنی با زره معمولی ضعیفتره از شزم و مثلا ثور باستر و ققنوس باستر و اور باستر برا شزم کافیه
           در ضمن اودین با شمشیر اودین میزنه دارک ساید رو تبدیل جوجه کباب میکنه اودین رو نمیشناسی نظر نده!

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 3, 1400

           خب انتظار دارید وسط جنگ مرد آهنی چیکار کنه ؟!من دارم میگم نبرد یکدفعه شکل بگیره نه اینکه از قبل خودشونو آماده کنن! مرد آهنی قبل از اینکه زره بهش برسه باخته از شزم با زره اصلیش

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 29, 1400

           در ضمن تو کامنت های قبل گفتی سایبورگ مرد اهنی رو حریفه ؟ مرد اهنی با زره بلدینگ اج سایبورک رو له میکنه چون تو اینیفیتی وار کلی سلاح داشت مثل چکش های نانو ،
           لیزر ، توپ پلاسما ، موشک های قدرتی ، لیزر یخی ، سپر انرژی که راحت توپ یخی و توپ لیزری سایبورگ رو دفع میکنه ، پرواز ، قدرت بدنی هم با تانوس برابری میکرد ، و اره چرخشی و کلی سلاح مخرب دیگه ، پرواز و… دوام زره بلدینگ اج هم تقریبا هم اندازه ویبرانیوم فلز سپر کاپیتان امریکا بود حالا این خره سایبورگی چطور میخواد مرد اهنی رو شکست بده مرد اهنی به راحتی با لیزر یخی منجمدش میکنه بعد با توپ پلاسما میترکوندش 👌👌👌
           سیستم مرد اهنی خیلی قویه و میتونه نقطه ضعف سایبورگ رو پیدا کنه و یه مو شک بفرسته بعد …..

           ( لطفا تایید کنید چون به کسی توهین نکردم )

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 31, 1400

           سایبورگ توان هک کردن و مختل کردن داره فکرکن وسط نبرد که یکدفعه شکل گرفته آیرون من میگه بذار برم زره قویتر بیارم؟؟!!!!

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           مرداد 2, 1400

           زره بلدینگ اج رو با یه دکمه وسط راکتور وسط سینه میشه نصب کرد مگه اینیفیتی وار رو ندیدی؟
           دیگه لازم نیست منتظر بمونه تا زره هاش برسن

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به کاربر

           تیر 31, 1400

           در ضمن سیستم مرد فلزی ضد هکه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 3, 1400

           اولا سایبورگ با تکنولوژی بیگانه ساخته شده پس میتونه به نظرم دوما اصلا مرد آهنی قویتر از سایبورگ اودین حریف دارکستید نمیشه ببین بحث سلاحو وسط نکش من خودشونو دارم مقایسه میکنم اودین با قدرت خودش دارکساید با قدرت خودش کی حرف از سلاح زد؟! اودین سلاح های قویتر داره ولی قدرتش اصلا و ابدا بیشتر از دارکساید نیست این شمایی که نمیدونی دارکساید کیه و احتمالا دارکساید وار رو نخوندی که با آنتی مانیتور رقابت کرد!

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکتر منهتن

           مرداد 6, 1400

           اودین دارک ساید رو میزنه تو همین سایت هم گفته که اودین دارک ساید رو له میکنه اصلا بگو دارک ساید چطور اودین رو میزنه ؟؟ دارک ساید با سوپرمن برابر و اودین سوپرمن رو میخوره

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 8, 1400

           چرا وقتی چیزی نمیدونی نظر چیدی؟!دارکساید با سوپرمن برابر؟! جالب نبود دارکساید تاحالا کل لیگ عدالت رو به چالش کشیده با یک پنجم قدرتش یک یونیورس رو له کرد بعد داری با سوپرمن مقایسش میکنی؟!!!!!!!! واقعا که اودین اگه از دارکساید ضعیفتر نباشه قویتر نیست لطفا تایید کنید بی احترامی نکردم

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           مرداد 9, 1400

           دارک ساید چند بار از سوپرمن شکست خورده بعد از سوپرمن قویتره ؟؟؟ کی بود که دوتا مشت به دارک ساید زد بعد با دید حرارتی اشعه پرتوی امگا را دفع کرد و داشت دارک سایدو شکست میداد ؟؟ دارک ساید فقط با کوچک کردن سوپرمن شکستش داد و دارک ساید و سوپرمن تو یه سطح هستند ، اودین یکی از قدرتمند ترین جادوگران کمیکه ! میتونه قدرت های دارک ساید رو ازش بگیره بعد زنده زنده خاکش کنه ، اودین خیلی قوی و دارک ساید رو له میکنه ، به نظرت سارتور تو اوج قدرت میتونه دارک ساید رو شکست بده ؟؟؟ بله میتونه کافیه با شمشیر اتشین یه ضربه به دارک ساید بزنه لهش میکنه . سارتور تو کمیک خیلی قویتراز این حرف هاس ، و توی کمیک قدرت سارتور یک پنجم اودین هم نمیشه پس اودین له میکنه دارک ساید رو ،
           3 تا سوپرمن هم نمیتونه بزنه اودین رو در صورتی که له میکنه دارک ساید رو

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به کاربر

           مرداد 10, 1400

           اودین با امثال گالاکتوس و دادگاه زندگی مقایسه میشه
           گالاکتوس راحت با فکرش 10 تا دارک ساید رو متلاشی میکنه ببین قدرت های گالاکتوس شبیه قدرت های مگنیتو هست و 100 لول بالاتر
           گالاکتوس میزنه دارک ساید رو و اودین گالاکتوس رو میزنه
           اصلا بحث ما در مورد دی سی و مارول بود
           من گفتم ولای همگان قویترین شخصیت کمیکه ولای همگان یکی بالاتر از همست
           خدای ماروله ، قادر مطلقه ، میدونی یکی بالاتر از همه یعنی چی ؟ یعنی قویترین شخصیت کمیک
           پس با یه اشاره دی سی رو با خاک یکسان میکنه
           در ضمن اگه انتقام جویان باشه
           لیگ عدالت فعلی تو سینما در برابر انتقام جویان فعلی
           دکتر استرنج برای همشون کافیه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 10, 1400

           باز نشون دادی دیسیو نمیشناسی دیسی هم یه قادر مطلق داره که اگه از والای همگان قویتر نباشه ضعیفتر نیست این شخصیت رایتره والای همگان و رایتر برابر و قویترینن اودین هرگز از گالاکتوس قویتر نیست!!!!!!! ااودین و دارکساید برابرن رایتر و والای همگان برابرن درمورد سینما باهاتون موافقم لطفا تایید کنید

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکتر منهتن

           مرداد 11, 1400

           ببین ولای همگان اسمش یکی بالاتر از همست یعنی هیچ چیز تو هستی قدرت مقابله باهاش رو نداره یکی بالاتر از همست بعد داری با رایتر مقایسش میکنی ؟ ولای همگان از رایتر قویتره ولای همگان قویترین شخصیت کمیک هست و باز هم میگم با یه اشاره دی سی رو منهدم میکنه

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 13, 1400

           با رایتر برابره رایتر هم نویسندس و در کمیک حریف نداره جز والای همگان که باهاش برابره لطفا تایید کنید

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکتر منهتن

           مرداد 11, 1400

           ولای همگان اصلی میتونه داستان کمیک رو میل خودش تغییر و رایتر رو از هستی مهو کنه

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 10, 1400

           اودین نمیتونه قدرت دارکساید رو بگیره و والای همگان هم همچین کاری نمیتونه بکنه چون در دیسی رایتر هست که ازش قویتر نباشه ضعیفتر نیست لطفا تایید کنید

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           مرداد 11, 1400

           داری میگی ولای همگان نمیتونه قدرت های دارک ساید رو بگیره ؟؟؟؟؟ ولای همگان با یه اشاره میتونه کوادرلیون ها دارک ساید رو از هستی مهو کنه ، اودین با دارک ساید برابره ولی سخت برابره و دارک ساید رو میخوره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 10, 1400

           دارکساید شکست خورده درست اما بیشتر شکست داده معلومه از دارکساید اطلاعاتی نداری آخه برابر با سوپرمن دارکساید سوپرمنو بیشتر زده تا شکست بخوره اودین نمیتونه قدرت دارکساید رو بگیره دارکساید تاحالا کل لیگ عدالت روهم به چالش کشیده زئوس دیسی رو کشته با آنتی مانیتور برابری کرده با یک پنجم قدرتش یونیورس له کرده پس اودین و دارکساید برابرند برابر سوپرمن یکی از قویترین شخصیت هاس ولی به پای دارکساید نمیرسه تانوس هم حریف دارکساید نیست بعد داری با سوپرمن مقایسش میکنی؟؟؟ من فیت های دارکساید رو گفتم و همچنین بازم فیت داره و اگه قدرتاش روهم بدونی میفهمی بسیار متنوع تر و بیشتر از سوپرمن هست قدرتاش

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 10, 1400

           خب ببین وقتی دارکساید رو نمیشناسی چرا درباره سطح قدرتش نظر میدی گالاکتوس ازپس دارکساید برمیاد ولی سخت ولی مسئله اینه که ازپس اودین هم برمیاد دوباره تکرار میکنم دارکساید حتی با کل لیگ عدالت نبرد داشته و بسیار خوب جنگیده و حتی با آنتی مانیتور که قویتر از گالاکتوسه برابری کرده!اودین درحد دادگاه زندگی؟!اون با یه اشاره کل آزگارد رو پودر میکنه سوپرمن دارکساید رو زده اما دارکساید بیشتر زده تازه دارکساید علاوه بر پرتوی امگا کلی قدرت دیگه رو در مقیاس بسیار گسترده تر داره دارکساید از تانوس هم قویتره والای همگان قویترین نیست دیسی هم یکی داره که اگه قویتر ازش نباشه ضعیفتر نیست این شخص رایتر هست پس دیسی هم یکی داره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 21, 1400

           بعدهم بهتره بدونی گاد بالاست ثور یک ستاره رو نابود میکنه نه کهکشان انقدر ثور رو گنده نکن چقدر تعصب مرد آهنی با هالک باستر جلوی شزم هیچکاری نمیتونه بکنه اصلا شزم رو نمیشناسی شزمه که مرد آهنی رو راحت له میکنه شزم با سوپرمن مقایسه میشه و میشه گفت با ثور برابره سنتری هم کلی شخصیت میتونن بزننش

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکتر منهتن

           تیر 21, 1400

           هالک باستر هالک رو تو اوج عصبانیت تازه با شوخ طبعی و استفاده نکردن از کل قدرت ، له کرد بعد جلو شزم هیچ کاری نمیکنه شزم همون مشت های رگباری و مشت الکتریکی امواجی ، براش کافیه تا درست تبدیل به سالاد علویه بشه اگه سنتری رو کلی شخصیت میتونه برنه کاپیتان اتم هم همینطور مارول کلی شخصیت داره که کاپیتان اتم رو له میکنه تازه هالک باستر با مشت هالک چیزیش نشد نه دیگه شزم و شزم از ثور ضعیف تره هم از لحاظ فیزیکی هم از لحاظ ذاتی

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 22, 1400

           ببین وقتی نمیدونی شزم کیه نظر نده شزم قدرت شش خدای باستانی رو داره کتاب بینهایت رو برداشته پس قدرت فیزیکی بالاتر از ثوره بعد در کدوم کمیک هالک باستر هالک رو زده در فیلم زد که در فیلم هالک یک دهم کمیک هم قوی نیست شزم با رعد های جادویی، میزنه هالک باستر رو سالاد شیرازی میکنه چرا شزم که کتاب بینهایت رو برداشته قدرت فیزیکی از ثور کمتره؟! البته با کمک سوپرمن برداشت اما نصف بینهایت بینهایت هست! بعد اسکارلت ویچ چرا جلوی سوپرمن و شزم چرا جلوی دکتر فیت نه چرا کپ اتم نه چرا ورلد فورجر نه چرا……….؟ بازهم میگم بحث بحث کمیکه نه فیلم باهم قاطیشون نکن

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 22, 1400

           ذر ضمن هر چی به مرد اهنی صاعقه بزنی قویتر میشه قدرتش 100 برابر میشه نمیدونی بدون ثور در برابر سیاه چاله هایی به وزن بینهایت مقاومت کرده بعدشم هالک سیاه چاله ای به وزن بینهایت رو نگه داشت در صورتی که ثور از هالک قویتره پس قدرت ثور هم بینهایته چون یکی از نویسنده ها گفته بود ثور رو به خاطری خلق کردم که از هالک قویتر باشه پس قدرت فیزیکی برابر قدرت ذاتی ثور چون ثور خدای صاعقه هست مقاومت ثور چون در برابر ستاره نوترونی مقاومت کرده تجربه ثور پس ثور قویتره اسکارلت ویچ تو کمیک قدرتش از سینما 100 برابر بیشتره با قابلیت دستکاری ملوکولی میزنه همه رو تجزیه میکنه با دستکاری واقعیت همه رو تبدیل به خرگوش میکنه

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 22, 1400

           دوباره نشون دادی اطلاعاتت از دیسی کامل نیست کپ اتم برای اسکارلت ویچ کافیه کپ اتم هم نه دکتر فیت یا ورلد فورجر میزننش خب اولا که پس قدرت هردوشون بینهایت برابره کی گفته؟! به گفته قدرتش بیشتر میشه حتی اگر در کمیک ب بستگی به قدرت صاعقه هم داره صاعقه شزم خیلی قویه بعدهم مگه تنها قدرت شزم صاعقه هست؟! خیر نیست خب شزم قدرتی نظیر سوپرمن داره و از مرد آهنی قویتره

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 29, 1400

           ببین ثور خدای صاعقه هست صاعقه اش از شزم بیشتره تازه ثور با سوپرمن برابره ، الان ازت میخوام برام تعریف کنی که شزم چطوری ثور رو شکست میده تو یه مبارزه ؟ اسکارلت ویچ دکتر فیت و کپ اتم رو حریفه شاید ورلد رو نباشه ولی این دوتا رو حریفه

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 31, 1400

           ثور که از سوپرمن ضعیفتره من کی گفتم میزنه؟! گفتم شزم و ثور برابرن

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 31, 1400

           و شاید فیت رو حریف باشه اما کپ اتم رو هرگز

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 31, 1400

           اسکارلت ویچ تمام قدرت های کپ اتم رو داره و یچی بیشتر و کپ رو حریف

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به کاربر

           مرداد 3, 1400

           من که به نظرم حریف نیست کپ اتم نکرون روهم شکست داد درقلمرو کوانتمی کافیه بره تو قلمروی کوانتم تا تقریبا قادر مطلق شه البته فکرکنم

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکتر منهتن

           تیر 21, 1400

           تازه شخصیت اسکارلت ویچ راحت شزم و سوپرمن رو تیکه تیکه میکنه شخصیت دورمادو جلوش شانسی نداره

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 22, 1400

           بعدهم دورمامو از اسکارلت ویچ قویتره

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

           تیر 10, 1400

           چقدر تعصبی هستی والای همگان عضو اونجرزه؟!!!! واقعا یک جلد کمیک نخوندی والای همگان خالق دنیای مارول هست و ربطی به اونجرز نداره! بعدهم نه قویترین نیست در دیسی رایتر هست که باهاش همتراز هست پس رایتر هم عضو لیگ عدالت هست اگه داری کل دیسی و مارول زو مقایسه میکنی جهت اطلاع دیسی فقط لیگ عدالت نیست سوپرمن از ثور قویتره در ضمن این دکتر منهتن هست که با تغییر واقعیت دکتر استرنج رو به خرگوش تبدیل میکنه کاربر تعصبی لطفا تایید کنید

           پاسخ

          • کاربر در پاسخ به دکترمنهتن

           تیر 9, 1400

           منهتن حریف استرنج نمیشه

           پاسخ

  • A.g در پاسخ به بی طرف

   اسفند 11, 1399

   ما قوی ترین نسخه ها رو مقایه میکنیم
   سوپرمن کازمیک آرمور سپاه مانیتور هارو داره
   هوش ثور؟؟؟؟ 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
   ثور اندازه خرم نمیفهمه

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به A.g

    اسفند 11, 1399

    خب هوش ثور معمولی رو با رون کینگ ثور مقایسه نکنید اون دو تا چشمش رو فدا کرده و آب چشمه میمیر را مینوشه که باعث میشه آگاهی کامل او میشه

    پاسخ

 2. MFT

  اسفند 3, 1399

  سلام. یک سوال دیگر استپن ولف قویتر است یا تانوس؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   اسفند 3, 1399

   اصلا قدرت مهم نیست بلکه شخصیت پردازی و داستان مهم هست تانوس هم از استپن ولف قویتر هست

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به MFT

   اسفند 3, 1399

   تانوس براحتی برندس!!!

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به MFT

   اردیبهشت 15, 1400

   تانوس قوی تره اما دارک ساید از تانوس قوی تره

   پاسخ

 3. MFT

  بهمن 30, 1399

  سلام. یک سوال : اگر بخواهیم طبق کمیک حساب کنیم ثور قویتر است یا واندروومن؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   بهمن 30, 1399

   ثور

   پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به MFT

   اسفند 1, 1399

   قطعا ثور خوشبختانه

   پاسخ

  • Batman در پاسخ به MFT

   اسفند 1, 1399

   برابرن.

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Batman

    اسفند 1, 1399

    خیر قطعا ثور

    پاسخ

    • Batman در پاسخ به Maker

     اسفند 1, 1399

     بی احترامی نشه میکر جان اما من احساس می کنم شما هیچ اطلاعاتی از واندروومن ندارید.

     پاسخ

     • MARVEL AND DC در پاسخ به Batman

      اسفند 1, 1399

      سعادتی جان خدایی ثور قویتره

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Batman

      اسفند 2, 1399

      دارن اما هرجور حساب کنین واندروومن نمیتونه از پس ثور بربیاد و این اولین باریه که از برد ثور خوشحالم 😂😂😂😂

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به Batman

      اسفند 2, 1399

      ببخشید شما چه طوری حساب کردین که برابر شدند چون من هر طور حساب میکنم ثور واندروومن رو ……

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Maker

       اسفند 3, 1399

       بخاطر اطلاعات کمتون از واندروومنه که هرجور حساب میکنی ثور میبره!!!

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 3, 1399

        همین که شما اطلاعات داری بسه جناپ با اطلاعات
        سرعت ثور بیشتره
        قدرت بدنی ثور بیشتره
        تجهیزات ثور بیشتر هست
        تجربه ثور بیشتر هست
        قدرت خارجی ثور بیشتر هست
        استقامت ثور بیشتر هست
        هوش ثور بیشتر هست
        قدرت داخلی ثور بیشتر هست
        متحدین ثور بیشتر هست
        سطح دشمنان ثور بیشتر هست
        قدرت رهبری ثور بیشتر هست
        بی رحمی ثور بیشتر هست
        مهارت ثور بیشتر هست
        شاهکار های ثور بیشتر هست
        میشه بگی واندروومن چطور می‌تونه شکستش بده آها یادم رفته بود شما مستر با اطلاعات هستی

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 3, 1399

         کاملا درسته اما از لحاظ بیرحمی شما ده کار اشتباه واندروومن رو بخونین و اینکه واندروومن هم از کشتن ترسی نداره پس بیرحمی به نظرم برابرن

         پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         نه من هرچی فکر میکنم میبینم تو با اطلاعات تری!! همینطوری واسه خودت میبری و میدوزی بدون هیچ دلیلی!! میخوای امتیاز شرت رنگارنگ رو هم به ثور بدی؟؟ مقایستم قشنگ نشون میده که چقدر اطلاعاتت از واندروومن زیاده!!! ضمنا من گفتم برابرن!!

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 5, 1399

          خب برای چی برابر هستند

          پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          اردیبهشت 28, 1400

          همین جمله گالاکتوس دشمن ثور نیست خیلی اطلاعات فراتر از درک بشریت شما را نشان میده

          پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Maker

         اسفند 10, 1399

         جوک نگو دیگه میکر
         ثور یکم از واندروومن قویتره

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به مهدی

          اسفند 11, 1399

          😂😂😂😂😂 خب به چه دلیلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          ثور خیلی از واندروومن قویتر هست

          پاسخ

  • علی در پاسخ به MFT

   اسفند 1, 1399

   واندروومن قویتره،حتا یه مقاله هم هست که ثور با واندوومن مقایسه شده بود.
   واندروومن هم در کمیک شاهکار های خوبی داره که قدرت خودشو نشون داده.
   اگه کسی میگه ثور حتماً اطلاعاتش از واندروومن پایینه.
   واندروومن تجهیزات و تجربه خوبی داره.

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به علی

    اسفند 1, 1399

    به نظر من شاهکار های ثور بیشتر است . درباره تجهیزات که ثور از لحاظ وسایل جنگی بر واندروومن برتری دارد چون ثور میولنیر را دارد که به نظر من میولنیر به تنهایی برای همه سلاح های واندر وومن بهتر است . درباره تجربه به نظر من تجربه ثور بیشتر است چون در مبارزه های کیهانی
    شرکت کرده و در بین چندین قلمرو جنگیده
    ولی فکر کنم واندروومن در زمین جنگیده پس ثور تجربه بیشتری دارد. البته اینها نظر شخصی من بود و قصد بی احترامی نداشتم.

    پاسخ

    • علی در پاسخ به MFT

     اسفند 1, 1399

     با سلام،جناب شما توی کامنتتون پرسیدید،اگه ثور و واندروومن را طبق کمیک مقایسه کنیم کدوم قویتره من هم با اطلاعاتی که از این دو دارم نظر خودم را گفتم.
     بعد تجربه واندروومن از ثور بیشتر نباشه کمتر هم نیست،و از نظر تجهیزات درسته ثور تجهیزات قویتری داره،اما واندروومن تجهیزات بیشتری داره،و این هم که شما گفتید میولنیر برای تمام صلاح های واندروومن کافیه از پایه و اساس اشتباه و درست نیست،قصد بی احترامی ندارم ولی فکر کنم شما اطلاعاتتون از واندروومن کمه.
     و با این حرفتون که شاهکار های ثور بیشتره موافقم اما نه خیلی چون واندروومن هم شاهکار های خوبی داره،گرچه فکر نکنم‌به شاهکار های ثور برسه.
     و به نظر من این دو برابر هستند و شانس۵۰در۵۰دارند.

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به علی

      اسفند 2, 1399

      واندروومن از پس ثور برنمیاد قویترین نسخه هاهم که رون کینگ ثور میزنه واندروومن نجات دهنده رو تبدیل به واندروومن کتلت شده تبدیل میکنه نسخه های عادیشون هم برابر نیستن به هیچ وجه واندروومن از شزم ضعیفتره و ثور از شزم قویتره

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 3, 1399

       اهان ینی رون کینگ ثور از سه الا چهارتا دکترمنهتن قویتره؟؟؟ هان؟؟ رون کینگ ثور از کسی که پرپچوا رو تونست بزنه قویتره‌؟؟ اره؟؟ البته اگه تئوری بیاندرز بودن سایه نشینان بالا درست باشه رون کینگ ثور قویتره اما اگه اون درست نباشه این واندروومن نجات دهندس که برندس!!!

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 3, 1399

        البته ثور فونیکس قویترین نسخه ثور هست که به اندازه هزاران بیاندرز قدرت داره

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 3, 1399

         ببخشید اشتباهی برای کاربر تحلیل گر رفت اما منظورم شما بودین

         پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Maker

         اسفند 3, 1399

         چییی؟؟؟ old king phoenix thor ترکیبی از کینگ ثور پیر و فونیکسه که خب فونیکس نهادی تقریبا برابر با ابدیته و کینگ ثور پیر هم که در حد گالاکتوسه!!! حالا چطوری ترکیبی از این دو نفر اندازه ی هزاران بیاندرز قدرت داره؟؟؟

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 3, 1399

          خب اولد من فونیکس نسخه ای از دکتر دووم رو کشت که ادعا میکرد قویترین نسخه دکتر دووم هست یعنی از پروردگار دووم هم قویتر و اینکه پروردگار دووم قدرت هزاران هزار بیاندرز رو داره

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Maker

           فروردین 21, 1400

           آهان خب چون اون نسخه ادعا میکرد از پروردگار دووم قویتره پس از پروردگار دووم قویتره!!!! اگه به این چیزاس که پروتژ هم چون ادعا کرده از والای همگان قویتره پس ینی از والای همگان قویتره!!! اون ادعا که چیزی رو ثابت نمیکنه!!! پروردگار دووم هم قدرت سه یا چهارتا بیاندرو داره چون بلک پنتر با دستکش بینهایت تا حدی به چالشش کشید!!!

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 3, 1399

        دکترمنهتن قطعا از واندروومن نجات دهنده قویتره اصلا چه ربطی به دکترمنهتن داشت منهتن و رون کینگ ثور برابرن کمی منهتن واندروومن نجات دهنده شانسی جلو منهتن نداره

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 3, 1399

         جناب شما اصلا واندروومن نجات دهنده رو میشناسی؟؟؟ میدونی در کمیک دارکنایت دث متال اومد و با دارکست نایتی جنگید که پرپچوا رو تونست براحتی بزنه و قدرت اونو بگیره؟؟ در اون موقع دارکست نایت قدرت پرپچوا، تمام بحران ها، و دکترمنهتن رو داشت و با این حال واندروومن نجات دهنده نبرد برابری با اون کرد!!!

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 4, 1399

          قدرت سه پرپچوا در مقابل ۶ بیاندرز
          خب دوتا بیاندرز دادگاه زندگی رو زدن و دادگاه زندگی کمی از پرپچوا ضعیف تر هست احتمالا البته دادگاه زندگی محافظ مالتیورس هست و یک بار کیهان هشتم رو بازسازی کرد و پرپچوا کسی که سه مالتیورس رو خلق کرده و البته مالتیورس مارول با مالتیورس دی سی متفاوت هست
          دادگاه زندگی پشتیبانی : ابدیت ، بینهایت ، مرگ ، کل نژاد سلستیال ها که یکی از آنها تونسته پروتز رو بزنه ، ارباب نظم و سرور بی نظمی ، گالاکتوس ، تجسم کیهان های ۱ تا ۹ البته به غیر از ۶
          پشتیبان های پرپچوا رو هم نمی‌دونم
          به نظر کاربران دادگاه زندگی قویتر یا پرپچوا ؟
          و اینکه دادگاه قدرت پروتز رو جذب کرده درسته؟

          پاسخ

          • ایران در پاسخ به Maker

           اسفند 9, 1399

           اطلاعات زیاد نیست تو کمیک گفته پروردگار دووم قدرت ۵ بیاندر رو به دست آورده نه هزارتا و اینکه تا اونجه که من میدونم و خوندم یک سلستیال به اسم تأیید کننده پروتژ جذب کرد نه دادگاه زندگی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به ایران

           اسفند 9, 1399

           چرت و پرت نگو نژاد بیاندرز هزاران نفر هست و پروردگار دووم قدرت همشون رو جذب کرده در کمیک نیو اونجرز ۳۲ ۱۰۰ ها بیاندرز به ثور رو هایپریون حمله می کنند اونا کجا رفتند با اطلاعات لابد ترسیدن رفتن پی خونه زندگیشون عکس کمیک هست که دادگاه زندگی پروتز رو جذب خودش کرده اون سلستیال شکستش داد درسته ولی هرگز جذبش نکرد

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به Maker

           اسفند 9, 1399

           من به تو چی گفتم تو بی احترامی میکنی و خودم دیدم اتفاقا ثور با دو تا جنگید و مرد کمیکش هست و مرد و همه جا گفته شده پروردگار دووم قدرت ۵ تارو به دست آورد

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به ایران

           اسفند 9, 1399

           بی احترامی ؟ 😐😐😐😐😐 من چی گفتم مگه عجیبه واقعا
           همه جا اشتباه گفتند من گفتم برو کمیک نیو اونجرز ۳۲ رو بخون بعد میگی ثور مرده اون کار رو کرده این کار رو کرده وقتی کمیک رو نخوندی و از چند نفر شنیدی بهت غلط گفتند همین میشه دیگه ۱۰۰ تا بیاندرز به ثور حمله کردند بعد میگی دو تا بوده 😂😂😂😂 خب این چرت و پرت نیست پس چیه
           آقای منهتن شما کمیک نیو اونجرز ۳۲ رو بخون مکه ۱۰۰ تا بیاندرز به ثور حمله نکردند؟ تازه چند نفرشون هم از ثور کتک خوردند
           نژاد بیاندرز می‌خوان مالتیورس ها رو نابود کنند بعد شما انتظار داری از مالتیورس مارول دست بکشند کل نژاد بیاندرز توسط پروردگار جذب شده بیاندرز ها محاله به مدت ۸ سال مارول رو ول کنند حتما نابود شدند

           پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 6, 1399

          منهتن هم مالتی ورسو نابود کرد رویداد دومزدی کلاکو به وجود آورد و رویداد نیو 52 حتما از واندروومن نجات دهنده قویتره شمایی که منهتنو نمیشناسی

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 9, 1399

           جناب من نمیدونم چرا نمیخوای باور کنی!!! واندروومن نجات دهنده در کمیک دارکنایت دث متال دارکست نایت رو زد!!! حالا همین دارکست نایت قدرت پرپچوا، دکترمنهتن و تمام بحران هارو داشت که ینی به اندازه ی تمام بحران ها و پرپچوا از دکترمنهتن قویتر بود و با این حال از واندروومن نجات دهنده شکست خورد!!! حالا دیگه تو نمیتونی باور کنی مشکل از خودته!!!!

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 9, 1399

           از دکتر منهتن قوی تر هست اما فکر نکنم از رون کینگ ثور قوی تر باشه

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به A.g

           اسفند 9, 1399

           چرا دوست عزیز واندروومن نجات دهنده نیروی بحران داره که بسیار قدرتمند.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به A.g

           اسفند 9, 1399

           حداقل به اندازه ۱۰ تا رون کینگ ثور قدرت داره

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Maker

           اسفند 9, 1399

           باشه اگه قبول
           اینجوری باشه اندازه پوروتژ قدرت داره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 9, 1399

           موجودی مثل میکسیزپیتلیک قدرت منهتن رو ورای تصور توصیف کرد نمیدونی منهتن غیر قابل نابودیه مشکل من نیست این دوتا یا برابرن اگه نباشن منهتن قویتره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 9, 1399

           و بعدهم شکست دادن لزوما دلیل بر قویتر بودن نیست اگه اینطوری باشه استورم واندروومنو زده پس ازش قویتره

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 9, 1399

           ای خدا!! 😭😭 اگه منهتن غیر قابل نابود شدنه پس چطوری پرپچوا با ارتشش تونست اونو بکشه؟؟؟ هان؟؟ بعد اصن کسی که غیرقابل نابود شدن باشه قویترین موجود کمیکه!!! دارکست نایت قدرت پرپچوا دکترمنهتن با تمام بحران هارو داشت و از واندروومن نجات دهنده شکست خورد! اگه کمیک دارکنایت دث متالو بخونی میفهمی چی میگم و واندروومن نجات دهنده به اندازه ی تمام بحران ها و پرپچوا از دکترمنهتن قویتره!!! معمولا هم در اولین حضور کسی شاهکاری از خودش به جا نمیزاره پس به احتمال زیاد اون به عنوان شاهکار نبوده و حتی اگه بوده باشه و در بدترین حالت واندروومن نجات دهنده دست کم اندازه ی بحران ها از دکترمنهتن قویتره و استورم در یک کمیک نامعتبر واندروومنو زده اما این نسخه از واندروومن توی یکی از معتبرترین ایونت های دیسی دارکست نایت رو زده!!! حالا دیگه وقتی کمیک دارکنایت دث متال رو قبول نداری میتونی فکر کنی منهتن غیر قابل نابود شدنه!!!

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 10, 1399

           منهتن نابود هم بشه در کسری از ثانیه اتم هاشو بازسازی میکنه یعنی بکشنش هم برمیگرده خیلی راحت حالا شماهم منهتنو در حد گالاکتوس ببرین پایین منهتن بارها نابود شده و به راحتی برگشته

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 10, 1399

           کی گفته هرکی نابود نشدنیه قویترینه باید بگم
           الان دارکساید اصلی نابود نمیشه،نهاد ها نابود نمیشن منهتن هروقت نابود شده خودشو راحت بازسازی کرده پس نابود نشدنیه

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

           فروردین 4, 1400

           نه جناب همه ی اونایی که گفتی نابود شدنین!!!خب مشکلت همینجاس که نمیدونی نابود نشدنی ینی چی!!! نابود نشدنی یعنی اینکه رایتر با کمک تمام موجودات کمیک نمیتونن نابودش کنن در حالیکه منهتن با یه فوت پرزنس برای همیشه نابود میشه!!!

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به تحلیل گر

           خرداد 30, 1400

           خب اینجوری که همه غیر از رایتر و والای همگان و شاید پرایما مانیتور نابود شدنین

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 3, 1399

        اطلاعات شما درباره ثور از من بیشتر هست و احتمالا درست میگین چون خودتون گفتین طرفدار ثورین اما من هرجا دیدم rkt رو کاربران برتر میدونستن

        پاسخ

      • علی در پاسخ به دکتر منهتن

       فروردین 4, 1400

       واندروومن از ثور قویتره و قدرت شکست ثور داره و مینونه ثور را شکست بده البته ،ثور هم قدرت شکست واندروومن را دارد اما واندروومن میتونه ثور را شکست.

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به علی

        فروردین 4, 1400

        نه خیر ثور از ولندروومن خیلیییی قویتره پ واندروومن شانسی نداره

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به علی

        فروردین 4, 1400

        اول اینکه ثور با اختلاف قویتر هست و این تعصب شما هست که واندروومن می‌تونه ثور رو شکست بده
        حداقل صحبتی می‌کنی با دلیل بگو

        پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به MFT

   اسفند 1, 1399

   تقریبا برابرن

   پاسخ

  • کاربر در پاسخ به MFT

   اردیبهشت 27, 1400

   ثور با استورم بریکر یه ضربه بزنه به واندوومن نابودش میکنه ثور یه صاعقه بزنه واندوومن کباب میشه معلومه که ثور قویتر تازه ثور به کمک میلونیر پرواز میکنه ولی واندوومن قابلیت پرواز نداره میلونیر رو پرت که به واندوومن دغون میشه تازه قدرت فیزیکی ثور با امثال هالک برابری میکنه قابله مقایسه با قدرت فیزیکی واندوومن نیست تازه ثور قدرت درونیش اگر ازاد بشه خیلی قدرت مند تر از واندوومن میشه تازه ثور از خودش صاعقه داره اگر انفجار گاد بلاست رو بزنه به واندوومن ، واندوومن پودر میشه تازه ثور انرژی یک ستاره نوترونی رو تحمل کرد / وزن 20 سیاره رو تحمل کرد / وزن ازگارد رو تحمل کرد/گالاکتوس رو شکست داد / سارتور رو شکست داد / واندوومن چی کار کرد ؟؟

   پاسخ

  • کاربر در پاسخ به MFT

   اردیبهشت 27, 1400

   ببینید قدرت ثور و سوپرمن 50/50

   پاسخ

  • کاربر در پاسخ به MFT

   اردیبهشت 27, 1400

   سلام میخوام در مورد مارول و دی سی صحبت کنم شاید مارول 40/60 صعیف ولی مارول میتونه از زره نابودگر استفاده کنه ببینید زره نابودگر زره ای که از ازگارد محافظت میکنه ساخت تونی استارک نیست زره نابود از فلزی ساخته شده که فلز پتک ثور سخت تره قدرت فیزیکیش از سوپرمن و دارک ساید و دومزدی بیشتره تازه لیزر هم داره که میتونه یک سیاره رو نابود کنه و حرارت لیزرش از هسته خورشید هم بیشتره لیزر زره نابودگر با لیزر سوپرمن قابل قیاس نیست خیلی قویتره ، این زره با بمب اتمی هم نابود نمیشه این زره میتونه کل لیگ عدالت و گرین لنترن ها و جوخه انتحار و اتلا نتیس و …. رو نابود میکنه این زره تونست نصف شهر نیویورک رو با یک مشت به لرزه بندازه و ثور رو نابود کنه این زره مال ازگارده ، ازگارد هم جز ماروله، این زره با شلیک لیزر تو یک دقیقه کله گرین لنترن ها رو نابود میکنه مارول از دی سی قویتره

   پاسخ

   • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

    خرداد 30, 1400

    تعصب هم حدی داره زره نابودگر با یه فوت امثال منهتن و پرپچوا میره رو هوا همون کپ اتم هم میزنتش دیسی قویتره

    پاسخ

 4. MFT

  بهمن 29, 1399

  سلام دوستان . من می خواهم کمیک بخوانم . شما هایی که کمیک خواندید کمیک ها را دانلود می کنید یا از مغازه ها می خرید ؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   بهمن 29, 1399

   من یکی دانلود میکنم

   پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به MFT

   بهمن 30, 1399

   جناب در ایران مغازه ای که کمیک بفروشه نیست حداقل من ندیدم یه دوره ای بود نگرفت الان باید اگه میخواین دانلود کنین یا به صورت آنلاین از سایت ها خریداری کنین

   پاسخ

   • سیسکو رامون در پاسخ به دکتر منهتن

    بهمن 30, 1399

    تو تهران پاساژ پالمیرا کمیک هارا میفروشه
    البته مهماش
    مثلا اولین حضور بتمن
    دث متال
    کینگ این بلک
    فلشپوینت

    پاسخ

 5. MFT

  بهمن 29, 1399

  سلام یک سوال : بیشترین مقاومت ثور و سوپرمن چه بوده؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   بهمن 29, 1399

   ثور : اشعه های بیاندرز و نابودی کل یونیورس
   سوپرمن : زنده ماندن در بعد ششم و در داخل سورس

   پاسخ

 6. مهدی

  بهمن 29, 1399

  دوستان عزیز چرا وقتتون رو با کاربر ثور تلف میکنین؟

  پاسخ

  • Thor در پاسخ به مهدی

   بهمن 29, 1399

   نگا کن کسی بگه کازمیک از لوسیفر قویه تعصبی به مام معناست کازمیک از لوسیفر خیبی ضیف تره و همه ی کمیک خوانا همینه میگن

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Thor

    بهمن 29, 1399

    تو که هر وقت کم میاری میگی
    چپ بری راست بری رون کینگ ثور قویتره
    اصلا تو چند سالته عمو جون
    ۱ ماه هم نشده با کمیک آشنا شدی نه ؟

    پاسخ

   • مهدی در پاسخ به Thor

    اسفند 1, 1399

    واسه حرفات مدرک داری؟

    پاسخ

 7. علم پرست

  بهمن 26, 1399

  سوپرمن از ثور قوی تره و یکی از شخصیت هاییه که میتونه سایتاما (مرد یک مشتی) رو شکست بده

  پاسخ

 8. Maker

  بهمن 25, 1399

  با این حال ثور فونیکس فقط کمی از کازمیک ضعیف تره
  ولی رون کینگ ثور با کازمیک خیلی فاصله داره

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

   بهمن 26, 1399

   جناب اشتباه میکنین رون کینگ ثور از ثور فونیکس قویتر و قویترین نسخه ثور هست

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

    بهمن 26, 1399

    ثور فونیکس نسخه ای از دکتر دووم رو کشته که میگفتن قویترین نسخه دکتر دووم هست یعنی قویتر از پروردگار دووم که ۱۰۰ تا بیاندرز رو زده

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به Maker

     اسفند 9, 1399

     اون ادعا بود وگرنه هیچ نسخه ای از پروردگار دووم قویتر نبود پروردگار از دادگاه هم کمی قویتر بود

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به ایران

      اسفند 9, 1399

      اره درست میگی ادعا کرد ولی ادعای درست باشه که ثور فونیکس خیلی قدرتمند هست ولی بدون اون هم قدرت استاربرند رو داشته که یک دونه استاربرند باعث نابودی فکر کنم دو تا بیاندرز شده بعدشم پرودگار دووم قدرت کل نژاد بیاندرز رو داره که فقط دو تا از اون ها دادگاه رو کشتن پس خیلی از امثال دادگاه زندگی قویتر هست

      پاسخ

 9. مهدی

  بهمن 24, 1399

  بدم میاد از این ادم های بی اطلاعات الکی میان نظر میدن

  پاسخ

 10. MFT

  بهمن 23, 1399

  سلام . یک سوال : نکرو ثور قویتر است یا رون کینگ ثور؟

  پاسخ

  • A.g در پاسخ به MFT

   بهمن 24, 1399

   رون کینگ ثور

   پاسخ

  • A در پاسخ به MFT

   بهمن 24, 1399

   نگاه کن دوتاشون قویترین نسخه ی ثور هستند اما نکرو ثور قویتر است اما چون دوتاشون میتونن آینده رو تغیر بدن برنده معلوم نیست دومن نکرو ثور میتونه با یک حرکت شمشیر نکرو عالم رو نصف کنه یعنی میتونه فقط و فقط با یک حرکت تمام خدایان رو نابود کنه چه برسه یک میلیارد تا خدا نکرو ثور میتونه تمام خدایان رو فقط با یک حرکت نابود کنه تازه سوپرمن پرایم وان میلیون فقط با دخالت پرزنس پیروز میشه یعنی اگه یک نبر بین کازمیک امر سوپرمن و سوپرمن وان میلیون بیفته اگه پرزنس دخالت نکنه کازوئو برنده میشه چه برسه بخواد نکرو ثور رو بزنه وان میلیون فقط بخاطر دخالت پرزنس که اینقدر قویه و گرنه قویتر از پرزنس هم هست همان طور که خود پرزنس گفت نیرو های کیهانی فراتر و قویتر از اون و زمان و مکان وجود داره

   پاسخ

   • Ag در پاسخ به A

    بهمن 24, 1399

    نکرو سور هرچقدر قوی باشه به هیچ عنوان با کازمیک آرمور برابر نیست

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به A

    بهمن 24, 1399

    جانننننن ؟؟؟؟عزیزم نکرو ثور در کمیک ثور گاد آف تندر ۲۰۱۲ در قسمت ۱۱ و۱۰ حضور داشت فقط هم گور بدبخت. و بدون نکرو که هیچ چیزی نیست زد اونم عیچیزیش نشد اینا رو از کجا درآوردی نکرو ثور کی تونسته آینده رو تغییر بده ؟ کی عالم رو نصف کرده ؟

    پاسخ

 11. حسام

  بهمن 23, 1399

  به نظر من اگرمقایس رون کینگ و نکرو ثور با کازمیک ارمور و پرایم وان میلیون باشه نمیشه برنده ای مشخص کرد چون هر چهار شخصیت توانایی کامل تغییر و کنترل اینده را دارند
  اما در کل به نظرم کازمیک و نکرو از دو نسخه دیگر قویترن برتری کازمیک که بر وان میلیون کاملا مشخص است نکرو هم به این علت که با کشتن هر خدا قدرتش به همان اندازه بیشتر میشود پس میتواند به بالاترین حد قدرت برسد

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به حسام

   بهمن 23, 1399

   هههههههههه نکرو ثور چه کاری کرده که از سوپرمن وان میلیون قویتر باشه بعدشم اون سوپرمن وان میلیون میلیارد. ها خدا رو نابود می‌کنه اون ۱۰۰۰ تا خدایی که توسط نکرو جذب شده به هیچ دردی نمیخوره

   پاسخ

 12. TONI STARK

  بهمن 22, 1399

  مقاله بسیار عالی و کاملا درستی بود ولی اشتباه نشه من طرفدار مارولم ولی با این موافقم اما اگر رون کینگ ثور در برابر سوپرمن پرایم وان میلیون قرار بگیره میشه گفت ثور برندس اما از این لحاظ موافقم در مبارزه نسخه های عادی سوپرمن احتملا میبره
  لطفا مبارزه هالک و سوپرمن رو هم قرار بدید
  ممنون بابت مقاله خوبتون

  پاسخ

 13. MFT

  بهمن 22, 1399

  سلام دوباره . رون کینگ ثور که قویترین نسخه از ثور است می تواند آینده را ببیند پس می تواند ببیند که سوپرمن قرار است چه کار کند پس احتمال اینکه کازمیک آرمور سوپرمن را بتواند شکست دهد چقدر است ؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   بهمن 22, 1399

   خخخخخخخخخخخخ سوپرمن وان میلیون هم این توانایی رو داره چه برسه به کازمیک که تمام حالاتش رو می‌تونه ببینه

   پاسخ

  • علی در پاسخ به MFT

   بهمن 23, 1399

   سلام،کازمیک آمور هم میتواند آینده را ببیند و حتا تغییر دهد.

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به MFT

   بهمن 23, 1399

   کازمیک هم اگاهی کامل از اینده داره

   پاسخ

 14. عرفان

  بهمن 22, 1399

  اگر قدرت شخصیت ها بر اساس هر دو کمپانی باشه به این صورته

  0. رایتر
  1. پرزنس و والای همگان و نیروی های مکان و زمان
  2. لوسیفر و میکاییل و کازمیک ارمور و فالکرام
  3. الین بلک و بیاندر ما قبل ریتکان و ماندراک
  4. بیاندر ما بعد ریتکان و پروتژ و فرشتگان مقرب
  5. بیاندرها و دادگاه زندگی و اسپکتر فول پاور و رون کینگ ثور

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به عرفان

   بهمن 25, 1399

   ثور فونیکس قویترین نسخه ثور هست

   پاسخ

 15. عرفان

  بهمن 22, 1399

  مقایسه رون کینگ ثور با کازمیک ارمور سوپرمن قفل به تمام معناست. کازمیک ارمور توانایی تغییر داستان رو داره. چیزی که تی بیاندر با اون ابهتش نداره. تغییر داستان در تمام کمیک ها فقط مخصوص شخصیت هایی مثل رایتر و پرزنس و والای همگان بوده. کازمیک ارمور رو حتی به شوخی نباید با هیچ ورژنی از ثور مقایسه کرد. این توهین به ابهت کازمیک ارموره

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به عرفان

   بهمن 22, 1399

   آقا بس کن دیگه همه می‌دونن کازمیک از رون کینگ ثور قویترین به می میخوای چی ثابت کنی ۱۰ جا هم گفته شده

   پاسخ

 16. ایران

  بهمن 22, 1399

  نظر من ۱ رایتر تجسم نویسنده و کمیکو مینویسه ۲ پرایمال مانیتور ( نیروی های فراتر از زمان و مکان ) ۳ پرژنس و والای همگان ۴ بیاندر و کازمیک آرمور سوپرمن و فالکرام ۵ یکی زیر همه و شیطان وحشی عظیم ۶ لوسیفر و الین بلک و رون کینگ ثور و میکاعیل ۷ پروتژ و دادگاه زندگی و اسپکتر و کلمه ( کلمه یک شخصیت دی سی هست ) و بیاندرها
  این نظر شخصی بود لطفا توهین نکنین و لطفا نظرات خودتون هم بگید دوست دارم ببینم

  پاسخ

 17. محمد

  بهمن 22, 1399

  این لیست به کلی غلط هستش مارول هیچ وقت نمی تونه با وارنر مثایسه بشه کمیک ها هم ساخته های خیالی یک نفر هست پس هیچی .

  پاسخ

 18. بتمن

  بهمن 22, 1399

  آقا همه نظرتون رو بنویسید
  رتبه بندی قویترین شخصیت های کمیک
  0_موجودات فداتر از زمان و مکان(خالقین پزنس)
  1_پزنس
  2_والای همگان
  3_شیطان اسب سوار تاریکی
  4_پروتژ
  ۵_الین بلک(پزنس جدید)
  ۶_لوسیفر
  ۷_میکائیل
  ۸_فالکرام
  ۹_رون کینگ ثور
  ۱۰_کازمیک آمور سوپرمن

  پاسخ

  • عرفان در پاسخ به بتمن

   بهمن 22, 1399

   اولا رون کینک ثور اصلا در حد کازمیک ارمور نیست. و اصلا نباید توی این لیست باشه

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به بتمن

   بهمن 22, 1399

   رون کینگ ثور توی این لیست چیکار میکنه؟؟خیلی زور بزنه میتونه با وان میلیون برابری کنه.

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به مهدی

    بهمن 22, 1399

    اشتب زدی!! وان میلیون هیچی رون کینگ ثور نیست.

    پاسخ

    • عرفان ناصری در پاسخ به امیررضا

     بهمن 22, 1399

     تو اشتباه میزنی. رون کینگ ثور با پرایم مقایسه میشه فقط. هنوز هیچ ورژن ثور حتی نزدیک به کازمیک ارمور هم نیست

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به عرفان ناصری

      بهمن 22, 1399

      کازمیک آمور درسته قبول دارم از همه قهرمان ها قویترین ولی رون کینگ ثور از سوپرمن وان میلیون قویترین در همین کمیک ها ۷ گناه سوپرمن وان میلیون رو زدن
      ثور فونیکس هم از وان میلیون قدرتمند ترن و باید با سوپرمن استرنجر ویزیتور مقایسه بشه که از اونم مقداری قویتر هست

      پاسخ

     • Thor در پاسخ به عرفان ناصری

      بهمن 22, 1399

      داداش رون کینگ ثور خیلی خیلی از پرایم وان میلیون قویتره بعدش از کازمیک هم قویتره

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به Thor

       بهمن 22, 1399

       جانننننننننننننننن ( با صدای مهران مدیری ) کازمیک ماندلرک رو زده می‌دونی کیه همونی هست که پرزنس رو کشته

       پاسخ

       • Thor در پاسخ به Maker

        بهمن 22, 1399

        خب تو ام نمیدانی که rkt چه کسایی شکست داده ۵ تا بیاندر شکست داد بدون یه ذره خراش و حتی از دادگاه زندگی هم قوی تر است

        پاسخ

        • عرفان در پاسخ به Thor

         بهمن 23, 1399

         کاربر thor اولا سایه نشینان بالا توی فندوم مارول الدر گاد هستن نه بیاندر. فقط گفته شده احتمال داره از نسل بیاندرهای پست ریتکان هم نه از نسل سربازان شاهای ایوری باشن. در ضمن شاه های ایوری تونستن دادگاه زندگی رو بکشن نه سربازان بیاندر. دوما ماندراک قوی ترین ویلن تاریخ کمیکه. رون کینک ثور توی خوابشم نمیونه حتی نزدیک کازمی کازمیک ارمور بشه. قدرت شخصیت کازمیک ارمور با لوسیفرو میکاییل مقابسه میشه. رون کینک ناخن کسی مثل لوسیفر هم نمیشه

         پاسخ

         • Thor در پاسخ به عرفان

          بهمن 23, 1399

          نگا بکن چند جا تو کمیک ثابت شد که سایه نشینان همان بیاندر ها هستند و خود لوکی هم گفت لوکی مرض داره که ایجور حرفی بزنه؟ قطعا نه و باید بگم کازمیک یک رباته تمام کازمیک در حد لوسیفر و میکاییل نبر بالا.نظر خودم بود پس محترمانه جواب بده

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           لوکس خدای چی هست بعدشم اصلا اونا بیاندرز باشند بیاندرز ها اصلا با ماندراک قابل مقایسه نیستند

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           ثابت نشده بیاندرز هستن لوکی گفته شاید. همین بس. کازمیک روبات پلاته. اصلا میدونی نیروی پلات چیه. نیروی پلات یعنی خدا. پرزنس از پلات تشکیل شده. لوسیفر از پلات تشکیل شده. والای همگان از پلات تشکیل شده. کازمیک ارمور ربات خالی نیست ربات پلاته که قدرت تغییر داستان داره. رون کینگ ثور براش مثل مگس میمونه. کسی که ماندراک رو زده بایدم با لوسیفر مقایسه شه. اصلا میدونی ماندراک کیه بیاندر بیاندر میکنی

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           خب آره میدانم توام زیاد گندش نکن نیروی پلات سطحش پایین تره رونکینگ ثورهم قدرت تغیر داستان داره. مشکله بیاندر بیاندرمکنم تو ام کم بگو ماندراک ماندراک. ه قول حشمت فردوس .افتاد

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           نیروی پلات میدونی چیه؟؟؟ رون کینگگگ ثور قدرت تغیییر داستان دارهه؟؟؟ زکککییی رون کینگ ثور کی قدرت پلات داره ما نمیدونستیم. رون کینگ ثور قدرت تغییر واقعیت رو داره نه داستان رو. تو که نمیدونی پلات چیه برو کمیک بخون باسواد. پلات یعنی خدا. نیروس پلات قوی ترین نیروی کمیکه که کازمیک پلات خالصه. پلات یعنی تو میتونی والای همگان و فالکرام رو هم بکشی.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           در کدوم کمیک گفته شده کازمیک پلات داره ؟؟؟؟

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 24, 1399

           اقای میکر در کمیک فاینال کرایسس وقتی سوپرمن و اولترامن وارد ربات تفکر یا کازمیک ارمور شدن ماندراک یه شیشه داشت که توش پلات بود. ماندراک اونجا از لوسیفرو میکاییل هم قوی تر شده بود و درواقعا تونسته بود رادیانت و اسپکتر رو بکشه. تئوری کشتن پرزنس توسط ماندراک هم همونجا شکل گرفته چون رادیانت گفت برای این که ما بمیریم باید خالق ما یعنی پرزنس بمیره. حالا کازمیک ارمور چون خودش از پلات بی نهایت بود تونست ماندراک رو که قوی ترین ولین تاریخ از طرف سایت سی بی ار شد و حتی بالاتر از شیطان وحشی عظیم قرار گرفت با پلات پرایمال مانیتور نابود کنه. توی سایت دی سی فندوم برین یکی از توانایی های کازمیک ارمور Plot Manipulation هست که همون پلات فورم یا تغیر داستان هست. . در واقع کازمیک ارمور خودش باعث شکل گیری پلات خودش شده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 25, 1399

           قابلیت plot manipulation در واقع همون تغییر واقعیت هست تغییر داستان با تغییر واقعیت فرقی ندارند اون شیشه هم اصلا معلوم نیست داخلش پلات بوده یا نه اصلا
           هیچ جا بهش اشاره نشده
           رادیانت و سپکتر هم در یک سطح هستند و در واقع پرزنس در کمیک های لوسیفر اگه اشتباه نکنم حضور داشته نمی دونم باز برم یکم تحقیق کنم

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 25, 1399

           اقای میکر کی میگه plot manipulation میشه تغییر واقعیت. Change reality میشه تغییر واقعیت
           نیروی پلات یعنی دستکاری طرح یا دستکاری داستان. خیلی خیلی خیلی از تغییر واقعیت سرتره.توی اون کمیک ماندراک از کل مولتیورس قدرتمندتر شده بود و حتی از لوسیفر و میکاییل فراتر رفته بود.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 30, 1399

           خیر این قابلیت فقط در دی سی فندوم گفته شده و در کمیک همچین چیزی نبوده

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 30, 1399

           آقای میکر. خب منبع کعرفی شخصیت های دی سی سایت دی سی فندوم هست. در واقع کازمیک توسط پرایمال مانیتور ساخته شده و دی سی فندوم خودش نیروی پلات رو تایید کرده

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           توی مارول پلات وجود نداره پس میشه بگی والای همگان چطوری از پلات تشکیل شده

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به A.g

           بهمن 30, 1399

           کاربر ag توی مارول هم پلات هست. پلات یعنی دستکاری داستان که فقط خدای دنیای مارول یعنی والای همگان نیروی دستکاری داستان رو داره.

           پاسخ

        • Maker در پاسخ به Thor

         بهمن 23, 1399

         اولا اون ۶ تا رو زده متعصب
         بیاندرز ته شاهکارشون زدن دادگاه زندگی هست که اونم دو نفره زدنش بعدشم دادگاه زندگی هم ته قدرتش شاید به کلمه برسه اونم شاید بعد همین کلمه در حد لوسیفر هم نیست چه برسه به ماندراک من قبل از اینکه تو بدونی ثور وجود داره میدونستم ثور ۶ تا بیاندرز رو زده

         پاسخ

         • Thor در پاسخ به Maker

          بهمن 23, 1399

          خب متعصب بهتر ۶ تاره زده کازمیک یک رباته که شبیه سوپرمن تمام خود سوپرمن نیست میدانیrkt رشته سرنوشت قطع کرد قطعا کار بزرگی خودت میدانی بیاندرها تفریحشان ساخت دنیاهای موازیه پس رونکینگ ثور کم کوچیک بکن

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           ای خدایاااااااااااااااااااااااا
           ماندراک پرزنس کسی که میلیارد ها میلیارد امنی ورس به وجود آورده رو کشته
           اون دنیا موازی چیه ؟؟؟ کی گفته دنیای موازی به وجود می‌آورند اونا مولتیورس رو نابود کردند

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 24, 1399

           میگم تفریحشان ساخت دنیاهای موازیه. تمام

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           کجا گفته تو اصلا کمیک نخوندی فقط داری حرف بقیه رو مثل طوطی تکرار میکنی

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           متعصب. مقایسه کازمیک و رون کینگ یه شوخیه. کازمیک نیروی پلات داره و قدرتش با افرادی مثل پرزنس و لوسیفر مقایسه میشه. ماندراک قوی ترین ویلن تاریخ. 6 بیاندر هم که تو میگی شاید بیاندرز باشن اگرم باشن بیاندر ما بعد ریتکان هستن که ضعیف شدن

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           متعصب . خب تند نرو یکم بزن دنده عقب مقایسشان شوخیه خواهشا اینه نگو فکر مکنی این مبارزه برای کازمیک مثه آب خوردنه؟خیر. هزار بار کازمیک اصلا انگشت لوسیفر نیست. نیروی پلاتشم از پرزنس سطحش پایین تر است. حالت تو ایجور فکر بکن. برای ما مهم نیست

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           الکی وقتی چیزی نمیدونی واسه چی چرند میگی؟؟ هان؟؟ میدونی حالا کی این ربات رو ساخته؟؟؟ کسی که رون مینگ ثور جلوش هیچی نیس ینی پرایمال مانیتور!!!! رشته ی سرنوشتو قطع کرد که کرد کازمیک آرمور داکس نوویی که بسیاری از فرشتگان الهی رو کشته بود رو شکست داد!!!قدرت یه بیاندر هم به گردپای ماندارک نمیرسه!!! حالا دیگه تو هرجور دوس داری فکر کن!!!

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 24, 1399

           احترام خودته نگهدار تعصبی باشه تو ایطور فکر بکن عیب نره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 24, 1399

           ۶ بیاندر بود بدون یه ذره خراش نابودشان کرد تو ام چرت پرت نگو ۶ بیاندر بود نه یکی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           فقط منبع قدرتشون رو قطع کرد

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           آقا درسته من هم طرفدار ثورم ولی ترو خدا انقدر نوب نباشید

           پاسخ

          • علی در پاسخ به Thor

           اسفند 1, 1399

           تمام نژاد بیاندر ها با هم حریف ماندراک نخواهند شد.
           ماندراک از همه بیاندر ها و رون کینگ ثور قویتره.
           کسی که حتا میگن پرزنس رو کشته که اگه واقعا حقیقت داشته باشه در مارول هیچ کس حریفش نمیشه و رقیبی نخواهد داشت.

           پاسخ

          • MARVEL AND DC در پاسخ به علی

           اسفند 1, 1399

           قبول دارم

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به علی

           اسفند 1, 1399

           چرا دیگه کل بیاندرز میتونن ماندارک رو بزنن و بنظرمن اون پرزنسو نکشته و با اون فرضیه مخالفم و شاید کازمیک آرمور در سطح پرزنس باشه اما مندارک در این سطح نیس‌!!!

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Thor

           اسفند 1, 1399

           6تا بیاندر هم از مندارک ضعیفترن ولی خب اگه اون فرضیه درست باشه رون کینگ ثور در حد کازمیک ارموره ولی باز از اون ضعیفتره!!!

           پاسخ

         • Thor در پاسخ به Maker

          بهمن 23, 1399

          اگه مخوای بدانی رون کینگ ثور قویتر از کازمیکه بهتر با کاربراستیو راجرز بحث بکنی او بهتر میدانی کی قویتر است

          پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           تو از هر کمیک خون قدری بپرسی کازمیک ارمور با اختلاف وحشتناکی قوی تره. مقایسشون توی همه سایت ها هست که کازمیک تو همه سایت ها با اختلاف وحشتناک زیادی قوی تره. کازمیک رو با لوسیفر پسر خدا مقایسه میکنن. بعد تو اومدی جلوش از رون کینگ ثور حرف میزنی.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           به نظر من رونکینگ ثور میبره اصلا در حد لوسفر نیست .خواهش کازمیک در حد لوسفر نبر بالا

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           کازمیک رو حد لوسیفر نمیبرم بالا کازمی کخودش در حد لوسیفر هست. اصلا میدونی نیروی پلات چیه. رون کینگ سهله تانوس با قلب عالم و تانوس ریگلاتور هم با نیروی پلات محو میشن از هستی کازمیک در سطح لوسیفره.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           هزابار اره میدانم چیه آخه نمیشنوی میگم کازمیک اصن در حدو اندازه لوسیفر نیست نیروس پلاتشم سطحش خیلی پایینه .

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           شما باپلات آشنایی ندارین ظاهرا پلات لوسیفر بینهایت نیست کازمیک قادرمطلقه ،وپلاتش بینهایت کازمیک از لوسیفر قویتره کازمیک ماندراک رو که کمی از لوسیفر قویتره شکست داد و یک مالتی ورسو تو دستش گرفت

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           آقا داداش کازمیک هیچوقت تو خوابشم نمیتانه لوسیفر شکست بده. نیروی پلاتش خیلی ضعیفه.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           تو از کجا می‌دونی پلاتش ضعیفه ها
           اصلا ماندراک در حد والای همگان هست بعد تو میگی رون کینگ ثور

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 24, 1399

           برو آقا برو بشر نیرو پلاتش اصن در حد پرزنس نیست پرزنس خدای دیسیه کازمیک حتی با لوسیفرم نمیتانه در بیفته. کازمیک لوسیفر نمیتانه بزنه تو داری با ولای همگان مقایسش مکنی ‌ خدایاااااا

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           نه کازمیک با لوسیفر درمیفته و شکستش میده پلاتش هم از لوسیفر بالاتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           کازمیک نمیتانه نه خدایااا اخه کی کازمیک با لوسیفر و پرزنس مقایسه مکنه وایی. نه در نمیفته

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           خیر در نمیفته شکست میده

           پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Thor

         بهمن 23, 1399

         بیاندر ها انگشت ماندراک هم نیستن

         پاسخ

         • Thor در پاسخ به مهدی

          بهمن 23, 1399

          به نظر منrkt برندست

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           خیر کازمیک بسیار قادرتره کازمیک از لوسیفر قویتره بعد رون کینگ ثور یک دقیقه جلو لوسیفر دوام نمیاره

           پاسخ

          • Thof در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           آقا بیا مقایسه بکن کازمیک در حد لوسفر نیست . مقایسه رون کینگثور با کازمیک
           قدرت داخلی:کازمیک
           قدرت خارجی:رونکینگ
           استقامت:رونکینگ
           سرعت:کازمیک
           مهارت رزمی :رونکینگ
           تجهیزات:رونکینگ

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thof

           بهمن 24, 1399

           کاربر thor الان مقایسه کردی؟؟؟ قدرت خارجی رون کینگ؟ استقامت رون کینگگگگ؟ استقامت سوپرمن معمولی از ثور معمولی بیشتره بعد قوی ترین حالتش از ثور کمتره؟ کازمیک استقامت بینهایت داره و مقابل ماندراک وایستاده. قدرت ماندراک هم اندازه لوسیفر و میکاییل بوده.

           برگ برنده کازمیک نیروی پلاته که ازاده کنه رون کینگ رو حذف میکنه از هستی

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           رون کینگ ثور برندست قدرت بدنی rktهم بینهایته. رونکینگ ثور برندست .کازمیک انگشت کوچیک لوسیفر نست هزاربار

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           کازمیک از پرزنس هم قویتر هست

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Thof

           بهمن 24, 1399

           کازمیک با امثال لوسیفر و میکاییل مقایسه میشه اما رون کینگ با امثال دادگاه زندگی مقایسه میشه. پس با این حساب مسلما کازمیک خیلی قویتره.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Batman

           بهمن 24, 1399

           هزار بار کازمیک در حد لوسفر نیست بشر خدایااااا

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thof

           بهمن 24, 1399

           سرعت کازمیک ،استقامت کازمیک ،کازمیک اومنی ورساله و غیرقابل مردن ،قدرت خارجی کازمیک ،ماندراک رو زده که رون کینگ ثور جلوش هیچی نیست ،درمورد مهارت رزمی و تجهیزات موافقم چون رون کینگ ثور پادشاه آزگارده ولی به غیر ایندو همش کازمیک برتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           Rkt برندست . تمام .دیگه گفتم تو هرجور مخوای حساب بکن

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           استقامت . رونکینگ و قدرت خارجی هم رونکینگ .تمام

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           در حالت عادی استقامت ثور و سوپرمن برابر هست و قدرت خارجی هم سوپرمن چه برسه به قویترین نسخه سوپرمن که در حد پرزنس هست

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Thof

           بهمن 24, 1399

           اولا اسمتو بجای تور نوشتی توف بعدشم کازمیک پلاتش بی نهایته یعنی با پرزنس برابره میگی رون کینگ ثور قدرت خارجی زیاد و قدرت بدنی بالایی داره خب به ضرر خودشه کازمیک با هر ضربه دشمن قوی تر میشه و میتونه خودشو به اندازه هر فرد قوی کنه رون کینگ ثور براش مثل یه مورچه فلجه

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به A.g

           بهمن 24, 1399

           حواسم نبود آقا من هیچی نمیگم برو پی کارت نیروی پلاتش ضعیف تره فقط پرزنس بینهایته بشر برو از کاربر راجرز بپرس او جوابته میده . تعصب بینهایت داری. خب منم تعصب دارم اما وقتی کسی کازمیک در حد پرزنس ببر بالا دیگه باید بشه بگی فن تعصبی بینهایت . محترمانه نظر بده

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           معلومه یه خط هم کمیک دی سی نخوندی برو بخون بعد بیا نظر بده پلات کازمیک کاملاً بی نهایته و آقای راجرز هم یه ثور فن متعصب مثل تو هستش

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به A.g

           بهمن 26, 1399

           هیچی نمیدانی حرف نزن بری ار هر بی طرفی بپرسی میگه که کازمیک پلاتش محدودیت داره بینهایت نیست بعدش آقای راجرز هم از کاپیتان آمریکا خوشش میاد

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           کامیک پلاتش بینهایته

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           آقای راجرز هم علاقه بسیاری به ثور دارند خودش هم می‌دونه که کازمیک آمور سوپرمن از رون کینگ ثور خیلی قوی تر هست

           پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

         بهمن 24, 1399

         شما که تعصب بینهایتت رو ثور حتی از اسم کاربریت مشخصه کازمیک بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار از رون کینگ ثور قویتره

         پاسخ

         • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 24, 1399

          خب نگا تو تعصبی هستی میگی که بسیار بسیار بسیار خواهشا رونکینگثور حشره نکه . هزار بار این مبارزه اصلا آسان نخواهد بود . برو رونکینگ ثور بشناس

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           😂😂😂😂
           چی میگی جون دل برقراری عزیز من میگم پلات بینهایت داره اصلا می‌دونی چیه ؟؟؟؟
           آقا اصلا کجا گفته پلات داره ؟
           اصلا نداشته باشه کسی که ماندراک رو زده قطعا از رون کینگ ثور قویتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 24, 1399

           نه نمیدانم بشر فقط تو میدانی مشکل گوش داری پلاتش خیلی ضعیف است در حد پرزنس اصلا و ابدا نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           کی گفته ؟

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           اکثرکمیک خوانا

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           آقا مطالب طنز جان هر کی دوست داری ارسال نکن
           الان تو کمیک خونی 😂😂😂😂😂 تو در مورد ثور هم اطلاعات نداری چه برسه به خود کازمیک آمور سوپرمن

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           پروفسور برو از اقای راجرز بپرس آخه من چه بهت بگم ؟ تعصبی منم تعصبیم اما من کمیک نخداندم اما تو اینترنت میرم یه چیزایی میدانم به خاطر همی برو با کاربر راجرز بحث کن تا بهت بگه که نیروی پلاتش ضعیفه بشر افتادددد

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           خود کاربر راجرز گفتند اطلاعات زیادی از دی سی ندارند

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 27, 1399

           به هر حال خودش گفت رونکینگ کازمیک شکست میده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           خب اطلاعات ندارند
           هر چی که اون کاربر بگه درست نیست

           پاسخ

          • علی در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           از اسم کاربریت هم معلومه یه ثور فن متعصب افراطی بیشتر نیستی.
           کازمیک آمور از رون کینگ ثور خیلی قویتره.
           کازمیک آمور ماندراک را شکست داده که میگن پرزنس را کشته ،و واقعا اگه حقیقت داشته باشه ۱۰ تا رون کینگ ثور هم حریف کازمیک آمور نمیشن.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به علی

           بهمن 24, 1399

           دادا باش من فن تعصبی خودمم قبول دارم ولی کازمیک میبازه تو ام خیلی متعصبی پرزنس خدای دیسیه آخه کازمیک لوسیفرم نمیتانه بکشه شما دارید از پرزنی میبریدش بالا. خدایااا

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           جناب کازمیک از لوسیفر rkt برتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           جناب هزاربار نه نیست

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           تو حتی کاستوم کازمیک آرمور هم نمیدونی چه شکلی.
           کازمیک مندراک شکست داده که بسیار از Rkt قویتره.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Batman

           بهمن 26, 1399

           باش تو فقط میدانی . رونکینگ قوتره رونکینگ بهتره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           کازمیک بهتره ،بسیار قویتره جنا کازمیک از لوسیفر هم قویتره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           تبریک میگم جناب شما به درجه ای از تعصب رسیدی که کمیک رو هم قبول نداری

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           منم همچنین تبریک میگم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           صد هزار بار هست

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           میلیون ها بار نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           اتفاقا بنده رون کینگ ثور رو میشناسم قدرتاشو میدونم درهمه چی جز تجهیزات و قدرت خارجی ،داخلی و مقاومت مال کازمیکه جناب رون کینگ ثور خیلیی قویه ولی ابدا درحد ماندراک نیست ،نبوده و نیست این موجود با لوسیفر برابره میدونین کازمیک یک مولتی ورسو رو دستاش نگه داشت میدونین حتی دارکساید اصلی هم از رون کینگ ثور قادرتره درکل موجودی که حتی از لوسیفر فراتر رفته و حتی میتونه با پایین تر از همه برابر باشه رو چطور در حد رون کینگ ثور میارین پایین ؟؟چطور ؟؟ دقیقا وقتی این شخصیت پلات بینهایت داره رون کینگ ثور میخواد چه کنه دقیقا و درضمن اون سایه نشينان بالا بیاندر نیستن حداقل تازمانی که مارول تایید نکرده نمیشه گفت قطعا بیاندرن بعدهم اگه رون کینگ ثور اونارو زده کازمیک ماندراک رو زده یه مولتی ورسو تو یه دستش نگه داشته رون کینگ ثور مالتی ورساله اما کازمیک اومنی ورسال

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 25, 1399

           رون کینگ ثور برندست . دیگخ گفتم رونکینگ ثور از کازمبک قویه به قول اقای راجرز رباتی بیش نیست پلات پرزنس فقط بینهایته سایه نشینان خیییلب قوین بدون یه ذره خراشنابودشان کرد . رونکینگ ثور از کازمیک قوی تر است او فقط یه ربات شبیا سوپرمنه نیروپلاتس سطحش با پرزنش قابل قیاس نیست و قطعا انگشت لوسیفرم نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           آقای راجرز گرچه قبول نکنن ولی ایشون هم خیلی رو ثور تعصب دارن بله بنده از ثور بدم میاد تقصیر منم نیست که آدم میکشه و بیرحمه اگه نبود به جد به اندازه سوپرمن جذاب بود و چه بخوای چه نخوای ماندراک درحد لوسیفره کازمیک برندس تمام بعد شما که نظرات منو دیدین یه نگاهم به نظرات آقای راجرز و کاربر amirr بندازین
           کازمیک از رون کینگ ثور بسیار بسیار بسیار قویتره و درضمن اگه کازمیکو میشناختی میدونستی توسط خالق پرزنس خلق شده و حتی میتونه جلو الین بلک مقاومت کنه ولی میبازه جناب از ثور بدم میاد اما کازمیک از رون کینگ ثور قویتره و حتی از اسم کاربریتون هم میشه فهمید چقدر ثور رو دوست دارین طبعیه که طرفشو میگیرین بالابرین پایین بیاین کازمیک بینهایت از rkt قویتره تمام کازمیک هم بسیار بیشتر از رباته

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           نگاه توهین به ثور نکن خوبه منم به سوپرمن حرف بزنم آقای راجرز یک حرفه ای و خیلی تخصصی و از روی عقلش میگه همیجری چیزی نمیگه آره مک عشقم ثوره حرفم بهش نزن رون کینگ ثور برندست رون کینگ ثور عشقه بعدشم آقای راجرز طرفدار کاپیتان آمریکا هستن خودشم گفته که کازمیک اصلا نمیتانه لوسیفر بزنه بعدش تو سواد کمیکیت پایین تر از ایشانه شک ندارم تو ام چپ بری راست بیای نیری پلاتش بینهایت نیست رونکینگ ثور برندست محترمانه نظر بده بازم ببخشید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           جناب بالا برین پایین بیاین برنده کازمیکه بیشتریاهم قبول دارن بعدم ایشون الان حصور ندارن پس پشت سرشون حرفی نمیزنم اما ایشون از سوپرمن خوششون نمیاد بمده هم به کسی توهین نکردم سوپرمن بهترین و با اخلاق ترینه اما ثور بخاطر یه دروع زد گالاکتوسو کشت همه جوره کازمیک برتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           چپ بری راست بیای برنده نهایی رونکینگ هست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           ایشون یا از سوپرمن بدشون میاد یا خیلی ثور رو دوست دارن یا مارول فن هستن از اینا خارج نیست ،بالابری پایین بیای کازمیک از لوسیفر و میکائیل قویتره و رون کینگ ثور هیچ شانسی جلو کازمیک نداره هزار بار ابدا کازمیکو نمیشناسی و حرف الکی میزنی جناب راجرز هم از سوپرمن اطلاعات دارن اما نه زیاد و سوپرمن آدم نمیکشه و خیلیی شخصیت خوبیه و تو مبارزه همواره ضربات رو دفع میکنه تا ضربه بزنه پس عشق است سوپرمن نه ثور که عاشق نابودکردن ،جنگیدن و کشتنه
           و این حقیقته و حرف شما بینهایت تعصبی هست و همه هم قبول دارن از نظر شما هرکی از ثور دفاع کنه بهترین و با اطلاعات ترینه و هرکی از سوپرمن دفاع کنه بی اطلاعات نه جناب اینجوریا نیست بعدهم نتنها کازمیک از رون کینگ ثور قویتره بلکه سوپرمن معمولی هم از ثور معمولی قویتره
           من به ثور توهین نکردم ثور واقعا بیرحمه و حقیقت همینه

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           چپ بری راست بیای کازمیک در حد انگشت لوسیفر نیست بعدش یه تعصبی نباید به کسی بگه تعصبی قبول کن تو خودتم تعصبی هستی بله من از ثور خییلی خوشم میاد سوپرمنم به خاطر اخلاقش دوست دارم میلیون ها بار من رفتم پرسیدم همه کسانی که کمیک خواندن گفتن کازمیک قطعا از لوسیفر ضعیف تره قبول بکن توهین نکن حرف الکی میزنی چرت و پرت نگو نه جناب هست آخه تو هیچی نمیدانی بعدش ثور هم همیشه وقتی که دشمنش از خودش ضعیف تر بود اونم حملاته دفع میکرد بعدش ثور قهرمانه اصلا بیرحم نیست گفتم به ثور توهین نکن وگرنه نم توهین مکنم نظر بده محترمانه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           هرطرف بری کازمیک از لوسیفر قادرتره ثور هربار با کسی جنگیده ثابت کرده عاشق جنگیدنه اینجاهم گفته ثور یه قهرمان نیست ،سوپرمن یه قهرمانه ،فلش یه قهرمانه ،مارشن منهانتر یه قهرمانه ،هایفادر یه قهرمانه نه ثور که به برادر خودشم رحم نکرده ،والا من ندیدم ثور یه بارهم کسی رو نکشه اگه انقدر خوبه چرا تعداد کشته هاش قابل شمارش نیست!! ؟؟ تعصبی درسته ثور عادی پادشاه آزگارده
           اما باید با قدرتای خودشون مقایسه شن هرطرف بری کازمیک از rkt قادرتره ثور یه قهرمان نیست اگه بود بدون عذاب وجدان نمیزد ضعیفتر از خودشو بکشه سوپرمن چی نداره که ثور داره ثور عادی از سوپرمن ضعیفتره ثور گادبلاست داره سوپرمن عادی هم انرژی وان میلیون خلاصه تعصبی شخصیت سوپرمن بی نظیر و بسیار عالی تر از ثوره ،چون با تعصب رفتار کردی منم اینارو گفتم اما واقعا ثور عاشق جنگیدنه و هرگز عقب نکشیده هرگز نمیکشه تا طرف رو نکشه برخلاف سوپرمن که فقط ضربات رو دفع میکنه

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           آقا اصلا قهرمان یعنی چی؟ کسی که مردم رو نجات میده از مردم محافظت میکنه. ثور هم بخواطر همین مردم میجنگه داداش. مرض که نداره الکی آدم بکشه. بهضی جاها هم لازمه آدم کشت. یه سوال الان دارک ساید میاد مثلا ۲۰۰ نفر آدم میکشه بعد شما با اون چی کار می کنی؟ من قطعا میکشم چون مرض ندارم که بزارم زنده بمونه که دوباره بیاد بزنه ۲۰۰ نفر بکشه.

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

           بهمن 28, 1399

           نه من نمیکشم زندانیش میکنم ثور هروقت جنگیده به قصد کشت زده ثور نمیشه بهش گفت قهرمان

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 28, 1399

           خب داداش تو کدوم زندان میخوای منگوگ یا هلا یا لوکی رو زندانی کنی؟ همچین زندانی ت عالم نیست. بعدش شما دارک ساید کجا زندانی میکنی؟ بلاخره که میاد بیرون

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

           بهمن 28, 1399

           به جای اینکه زمان صرف کشتن اونا کنه میتونه زمانشو صرف ساختن یه زندان کنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

           بهمن 28, 1399

           من زندانیش میکنم مثل فلش و سوپرمن

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           ثور معمولی از سوپرمن معمولی قویتره تعصبی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           اره جناپ شما راست میگی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           نیست افراطی کازمیک از لوسیفر قویترهتو که دیس رو نمیشناسی حرف الکی نزن والا من هربار دیدم ثور با کسی جنگیده
           به قصد کشت زده بعد اگه نیست چرا همه جا گفته ثور کسانی که کشته از شمارش خارجه افراطی ثور چه قدرتی داره که سوپرمن نداره گاد بلاست داره سوپرمنم وان میلیون رو داره و ی
           سایه نشینان بالا بیاندرز نیستن تمام نسخه عادی سوپرمن از ثور عادی قویتره و کازمیک بسیار از رون کینگ ثور قویتره اگه ثور مهربونه چرا اونهمه ادم کشته بعد چرا کلی کار بد کرده؟؟ ولی سوپرمن گنماد اخلاق ،انسانیت ،صلح هست و همچنینهرگز کسی رو نکشته البته ثور عادی الان پادشاه ازگارده اما باید با قدرت های خام خودشون مقایسه شن نه با نیروی اودین و اختیارات پدرهمگان ثور الان یه اسکای فادره اما نباید با اختیاراتش مقایسه شه و با قدرت خام قطعا سوپرمن قویتره ثور من والا دیدم سرش درد میکنه واسه جنگ و به دشمنش رحم نمیکنه ثور یه قهرمان نیست یه قهرمان نیست اما حالا سوپرمن نماد صلح و خدبی و امید همواره در مبارزه عقب میکشه اما توهم از هرکی که کازمیکو بشناسه بپرسی میگه کازمیک رون کینگ ثور رو میخوره بعدهم کازمیک قادرتر از لوسیفره ثور هم با قدرت خودش هرگز و ابدا قویتر نیست و قدرتش کمتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 28, 1399

           اولین که خودته افراطی احترام خودته نگهدار نذار منم بهت حرف بزنم رونکینگ برندست

           پاسخ

          • عرفان ناصر در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           رون کینگ برندس؟؟ رون کینگ از کازمیک که سهله از استرنج ویزیتور سوپرمن هم ضعیف تره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان ناصر

           بهمن 29, 1399

           😂😂😂😂

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           این نوب افراطی رو ول کنید اصلا افکار و رفتارش هم بچگانه هست که این دلیل های قانع کننده رو قبول نمی کنه گرچه از یک نوب تعصبی انتظاری نمیشه داشت
           (نزار منم بهت حرف بزنم)
           نه بابا مثلا میخوای چی بگی
           کاربر منهتن هم به درستی بهت گفته که نوب هستی
           تو یک جلد کمیک هم نخوندی و از اون هایی هستی که ثور رو به خاطر بازیگرش دوست دارند
           آخه تو که از کمیک اطلاعات نداری چرا اظهار نظر می‌کنی
           تازه در مورد دی سی هم نظر میدی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           حرف الکی نزن تعصبی حد خودتو بدون واییی الان خیلی ترسیدم کازمیک برندس خیلی راحت بعدشم من توهینی نکردم گفتم تعصبی که وقتی میگی کازمیک فقط یه رباته
           تازه اولاش من خیلی مودبانه حرف زدم ولی ثور بیرحمه تعصبی فکرم نکن با این حرفا ازت میترسم

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           اقای thor تو اصلا نمیدونی پلات یعنی چی. پلات کازمیک بی نهایته یعین چی پایین تره. از خودت چرت و پرت میگی؟ رون کینگ ثور انگشت کوچیکه پای کازمیک هم نیست توی قدرت. بشین تا کازمیک به رون کینگ ببازه. کسی که ماندراک رو زده 100 تا رون کینگ رو با هم میکشه از نو میسازه. کازمیک پلاتش بی نهایته یعنی حدی نداره از کسی پایین تر باشه. لوسیفر پلاتش از کازمیک کم تره یعنی توانایی دستکاری توی داستانش کم تره. حالا ماندراک 1000 تا رون کینگ رو یه جا میزنه میترکونه بعد اومدی میگی رون کینگ با کازمیک مقایسه میکنی؟ رون کینگ ته تهش از پرایم قوی تر باشه ته تهش

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 26, 1399

           رونکینگ میبره شما ایجور فکر بکن پرایم خیلی ضعیف تره از rkt خدایااا رونکینگ کازمیک میزنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           و درضمن بیرحم توهین نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           درمورد rkt و سوپرپرایم درست میگین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           کازمیک بسیار از رون کینگ ثور قویتره کازمیک به دست پرایال مانیتور بعد رایتر قویترین هست پرایمال مانیتور و همچنین خالق پرزنسه و اون کازمیکو ساخت یعنی بدست پرزنس خلق نشده ،بدست پرایمال مانیتور خلق شده کازمیک از رون کینگ ثور و لوسیفر بسیار قادرتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 25, 1399

           تو از ثور بدت میاد چون نظراتته دیدم تو ایرانی سنتر .واقعیت قبول کن کازمیک نمیشع با لوسیفر مقایسه کرد لوسیفر خیییییلی توانا تر و داتا تر است

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           اصلا گوش میدی چی میگه
           کازمیک ماندراک رو زده که از لوسیفر قویتر هستذ

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           نه تو فقط گوش میدی خب معلومه که گوش میدم آقا نیست بشر نیست من خودمم رفاتم از کامیک خوان ها پرسیدم گفتن قطعا نیست دیگه نگو اونا چرند گفتن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           جناب من دلیل دارم اگه لطف کنی و ویکیپدیا رو ببینی اونجا گفته میتونه قویتر از لوسیفر و میکائیل باشه و کازمیک حضور زیادی نداشته برهمین ناشناخته هست

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           تو ویکیپدیا هرچه میزنه درست نیست برو با کابر رابکن چون من زیاد اطلاع ندارم ایشان حالیت مکنه تو ویکی پدیا زده تقریبا

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           نه تقریبی نزده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           جناب لوسیفر قادرمطلق تقریبیه اما کازمیک کامل قادرمطلقه شک هم داری برو تو ویکیپدیا قدرتاش رو بخون من هردورو میشناسم و میگم کازمیک هم از لوسیفر هم از رون کینگ ثور قویتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 25, 1399

           رون کینگ ثور برندست جناب برو از هر بااستعدادی بپرس کازمیک نمیتانه یک ثانیه جلوی لوسیفر دواام بیاره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           رون کینگ جلو کازمیک هیچی نیست و کازمیک از لوسیفر قویتره ویکیپدیاهم تقریبا منبع معتبریه هزار بار کازمیک از هردو برتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           نه نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           ببخشید دیدگاهم چرا تایید نشد کلی تایپ کردم بی احترامی هم نکردم همه افعال کامنتم هم سوم شخص جمع یا دوم شخص جمع بود چرا

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           تو اصلا در مورد ثور هم اطلاعات نداری

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 25, 1399

           باش تو از من بلد تری .خدایاااا اولا اطلاعات دازم بعدش برای اطلاع بیشتر برو با کاربر راجرز گفتمان بکن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           شما کازمیکو نمیشناسید

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           کاربر راجرز بیشتر میدانه قطعا جوابته میده تو ام رونکینگ ثور نمیشناسی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           من رون کینگ رو میشناسم و کازمیک از لوسیفر قویتره یعنی همه اشتباه میگن تو درست میگی کازمیک خیلیییی از رون کینگ ثور قادرتره و بهتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           نیست نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           هست خوب هم هست

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 29, 1399

           نیست و نیست و نیست

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           خود کاربر راجرز در ایرونی سنتر گفتن کازمیک از رون کینگ ثور قویتره. حرف خود جناب راجرز که قبول داری مگه نه؟

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           قطعا من و کاربر منهتن در مورد ثور و سوپرمن به اندازه و حتی بیشتر از کاربر راجرز اطلاعات داریم

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           ادبیاتش رو نگاه کنید فقط

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           کاربر راجرز به نظر شما رون کینگ ثور قویترین یا کازمیک امور سوپرمن ؟

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           باش تو فقط میدانی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           اره فقط تو نمیدونی من خودم فن ثور هستم ولی واقعا داری چرت و پرت و تعصبانه نظر میدی اصلا بگو کاربر استیو راجرز بیاد انگار من ازش میترسم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           همه اشتباه میگن تو درست میگی؟؟ ثور فن کازمیک بسیاررر برتر و قادرتره تو هرجور میخوای فکرکن ولی رون کینگ ثور جلو کازمیک هیچ پوخی نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           کاربر میکر نمیدونم چرا اشتباه برای شما اومد در جواب به شما ببخشید واقعا ببخشید

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 28, 1399

           تو ایطور فکر کن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           فکرمن نیست حقیقته

           پاسخ

     • TONI STARK در پاسخ به عرفان ناصری

      بهمن 23, 1399

      رون کینگ ثور میتونه پرایم وان رو شکست بده چون پرزنس خیرخاه مطلقه و بد هیچکس رو نمی خواد و مبارزه نمی کنه و رون کینگ ثور میبره ولی در مورد کازمیک آرمور هردو برابرند

      پاسخ

      • مهدی در پاسخ به TONI STARK

       بهمن 23, 1399

       Rkt چرک کف پای CAS هم نمیشه

       پاسخ

  • A.g در پاسخ به بتمن

   بهمن 22, 1399

   رتبه بندی من
   ۱-خالقین پرزنس
   2-پرزنس
   3-کازمیک آرمر
   ۴-والای همگان
   ۵-شیطان وحشی
   ۶-لوسیفر
   ۷-میکائیل
   ۸-الین بلک (چون هنوز میزان قدرتش از میکائیل یا لوسیفر بیشتر نشده اما بیشتر خواهد شد)
   ۹-فالکرام
   ۱۰-رون کینگ ثور

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به A.g

    بهمن 22, 1399

    این رتبه بندی درسته اما رون کینگ ثور نباید توی این لیست باشه

    پاسخ

    • TONI STARK در پاسخ به مهدی

     بهمن 23, 1399

     آقای مهدی بدتون نیاد ولی رون کینگ ثور جزء قویترین موجودات کمیک هست و با کازمیک آرمور برابره

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به TONI STARK

      بهمن 23, 1399

      اقای تونی استارک رون کینگ با کازمیک برابره؟ تو خواب هم نمیتونه حتی نزدیک کازمیک ارمور بشه. کازمیک رو با لوسیفر و میکاییل مقایسه میکنن نه با رون کینگ

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به TONI STARK

      بهمن 23, 1399

      هعیییی خدابه هیچ وجه برابر نیست برادر من نیست به قرآن نیست

      پاسخ

     • مهدی در پاسخ به TONI STARK

      بهمن 23, 1399

      اشتباه می کنید اقای استارک rkt جزئه 10 اولم نیست

      پاسخ

     • A.g در پاسخ به TONI STARK

      بهمن 23, 1399

      رون کینگ ثور برای کازمیک آرمر یه مگسه

      پاسخ

   • Maker در پاسخ به A.g

    بهمن 22, 1399

    رایتر
    پریمال مانیتور
    کازمیک آمور سوپرمن
    دارکی مانیتور
    پرزنس
    تانوس با ریگلاتور
    والای همگان بیاندرز ماقبل ریتیکان
    یکی پایین تر از همه
    شیطان وحشی عظیم
    فالکرام
    آلین بلک
    لوسیفر

    پاسخ

   • مهدی در پاسخ به A.g

    بهمن 22, 1399

    اقا عرفان این ثور فنی های متعصب رو ولشون کن مخصوصا همین اقای راجرز توی هر سایتی همیشه طرفداری ثور رو کرده و بر ضد دی سی حرف زده حرف زدن با این اقا مساویه با …….بودن

    پاسخ

    • A.g در پاسخ به مهدی

     بهمن 22, 1399

     من ثور فن نیستم هواسم نبود رایتر رو نذاشتم وگرنه اول یا دوم بود کلا حواسم نبود و یه دفه ای نوشتم برای همین رون کینگ ثور رو گذاشتم

     پاسخ

     • مهدی در پاسخ به A.g

      بهمن 23, 1399

      با شما نبودم ناراحت نشین

      پاسخ

    • Maker در پاسخ به مهدی

     بهمن 22, 1399

     دوست عزیز نمیشه که بری اینور اونور به همه بگی متعصب شاید یادش رفته بوده

     پاسخ

     • مهدی در پاسخ به Maker

      بهمن 23, 1399

      شما که خودتون هم میدونید توی هر سایتی این بشر همیشه ثور رو گنده جلوه داده لقب متعصب برای این اقا ساخته شده

      پاسخ

  • TONI STARK در پاسخ به بتمن

   بهمن 22, 1399

   کاملا درسته دوست عزیز ولی کازمیک آرمور سوپرمن اونقدر قوی نیست باید پرایم وان میلیون سوپرمن رو اونجا قرار بدید

   پاسخ

   • A.g در پاسخ به TONI STARK

    بهمن 23, 1399

    کازمیک آرمر از پرایم خیلی قویتره

    پاسخ

   • عرفان در پاسخ به TONI STARK

    بهمن 23, 1399

    اقای تونی استارک کازمیک ارمور سوپرمن هم قدرتش با لوسیفر مقایسه میشهبعد میگی قوی نیستت. و
    حضور رون کینگ ثور اصلا توی 15 تای اول جایز نیست. توی دی سی کلی شخصیت هست که رون کینک ثور رو مثل اب خوردن قورت میدن.

    پرزنس
    شیطان وحشی عظیم
    کازمیک ارمور
    لوسیفر
    میکاییل
    الین بلک
    ماندراک
    سورس
    نیروهای کیهانی مکان زمان
    فرشتگان مقرب مثل گابریل و زاروئیل
    اسپکتر فول پاور که با یه ضربه میستر میکپسزپتلک رو نابود کرد
    پرپتوا مادر ماندراک که به اجازه پرزنس اومنی ورس دی سی رو شکل داده و یه موجود بعد ششمی هست.

    اینا دادگاه زندگی رو به راحتی نابود میکنن. قوی ترین ویلن تاریخ کمیک یعنی داکس نوو یا ماندراک که حتی از بیاندرها هم فراتر رفته دشمن کازمیک ارموره.

    پاسخ

    • A.g در پاسخ به عرفان

     بهمن 24, 1399

     لوسیفر حتی از شیطان وحشی عظیم هم قوی تره میگین شیطان وحشی عظیم لوسیفر رو شکست داده
     خب درسته اما لوسیفر از قصد خودشو بازنده کرد تا شیطان وحشی عظیم و ارتشش پرزنس رو شکست بدن و بعد لوسیفر با ارتشش بهشون حمله کنه و بتونه جای پرزنس رو بگیره

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به A.g

      بهمن 24, 1399

      جناب فقط لوسیفر نبود چند تا از فرشتگان رده بالای دیسی نتونستن از پس شیطان وحشی عظیم بربیان شیطان وحشی عظیم درحد پایین تر از همه هست بعد از لوسیفر ضعیفتر باشه خیر شیطان وحشی عظیم هم رده با پرزنسه

      پاسخ

  • MARVEL AND DC در پاسخ به بتمن

   بهمن 26, 1399

   ۰-رایتر
   ۱-مستر میکسیزپیتلیک ورلد فانیست
   ۲-نیرو های فراتر از زمان و مکان
   ۳-مندارک
   ۴-تانوس رگلیتور
   ۵-پرزنس و والای همگان
   ۶-کازمیک آرمور سوپرمن
   ۷-شیطان وحشی عظیم
   ۸-پروتژ
   ۹-فالکرام
   ۱۰-پاییین تر از همه و الین بلک

   پاسخ

 19. عرفان

  بهمن 20, 1399

  بعضی از این ثور فنا که میگن ثور تونسته مقابل ستاره نوترونی زنده بمونه توی یه کمیک سوپرمن خیلی ضعیف شده بود ولی در مقابل بمب اتم برای دقایقی بیهوش شد.
  سوپرمن تونسته از انفجار بیگ بنگ زنده بمونه
  سوپرمن تونسته از یک ابرنواختر سالم بمونه
  سوپرمن تونسته یه سیاهچاله رو فقط توی یه دستش نگه داره
  سوپرمن تونسته توی بعد ششم زنده بمونه
  سوپرمن تونسته دیوار سورس رو بشکونه و توی سورس وال زنده بمونه

  درضمن ستاره نوترونی مثل ستاره ابی قدرت های بیشتری به سوپرمن یدن. منبع میدم که نگین از خودش گفته.
  در سری کمیک های superman action comic Annual شخصیت هی ال برادر سوپرمن اشاهر میکنه که ستاره سفید و ستاره ابی و ستاره زرد قدرت های متفاوتی به کریپتونی ها میدن که فراتر از تصور هست. منظورش از ستاره های سفید همون نور سفید ستاره های نوترونی هست. حالا هی شاهکار مقاومت ثور جلوی ستاره نوترونی رو بزرگ نکنید. سوپرمن توی گنده تر از اینا دووم اورده. به خصوص که ستاره نوترونی بهش قدرت بیشتری میدن

  این لینک رو هم بهتون میدم که ببینید سوپرمن و کریپتونی ها از ستاره های سفید نوترونی قدرت بیشتری میگیرن.

  https://uupload.ir/files/n2ww_main-qimg-5eea6410178d0bf864c7ed4f4ee22a1c.jpg

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به عرفان

   بهمن 20, 1399

   خب خودتون می گیید دیگه ثور در برابرش آسیب پذیر هست ولی سوپرمن جذبش میکنه و اسیبی بهش وارد نمیشه
   ثور هم یک ستاره سوپرنوا رو فکر کنم منحرف و خاموش بکنه این ستاره هم می‌تونسته چندین کهکشان رو نابود کنه
   ثور هم از انفجاری که اگه اشتباه نکنم کل یونیورس رو نابود کنه سالم مون ه و هم در برابر. انفجاری که یک چهارم آفرینش رو نابود بکنه
   در مقابل انفجار های گالاکتوس مقابله بکنه که گالاکتوس در ضعیف ترین حالتش سه تا سیستم ستاره ای رو نابود کرده چه برسه به اینکه از سیاره ی خاصی استفاده کرده و قدرتش چندین و چند برابر شده
   ثور هم تونسته ۱۰ ماه بر انفجاری که کشتی به بزرگی چندین کهکشان رو نابود کنه مقاومت کنه
   ثور هم تونسته بر نیروی یک سیاهچاله بزرگ غلبه کنه و به راحتی رد هالک رو از توش بیرون بیاره و در حالت کینگ ثور پیر می‌تونه سیاهچاله ها رو ایجاد بکنه و همین کینگ ثور از گالاکتوسی که ثور عادی شکست داده شکست خورده
   والا سوپرمن ۲ برابر ثور در کمیک حضور داشته و فرصت های خیلی بیشتری داشته علاوه بر اون هم این فرصت برای اون پیش نیومده که دیوار سورس رو بشکنه و در بعد ششم زنده بمونه

   پاسخ

   • عرفان در پاسخ به Maker

    بهمن 21, 1399

    اقای میکر اینو برای این کسانی گفتم که میگن سوپرمن با یه بمب اتم بیهوش شد. سوپرمن در ضعیف ترین حالتش بود و خیلی از قدرتاشو هم از دست داده بود. وگرنه کاری ندارم شاهکارای ثور چیه. والا بلا من از هیچ قهرمانی بدم نمیاد من همرکمیکی قشنگ باشه میخونم. ادعایی عم روی شخصیت سوپرمن ندارم فقط روی بزرگنمایی ثور اعتراض دارم.
    بعضیا میان میگن ثور اساطیر نورس سوپرمن رو میزنه انگار ما سوپرمن رو یه شخصیت واقعی کیهانی داشتیم. ما داریم در مورد کمیک حرف میزنیم. توی کمیک ثور یه ازگاردی بوده و سوپرمن یه کریپتونی. دیگه ربطی به اساطیر نورس نداره. از طرفی خیلی اوقات دیدم ثور رو به حدی میبرن بالا در حد شخصیت هایی مثل دادگاه زندگی و بیاندر و اینا. اگه قرار بود ثور معمولی از گالاکتوس و سلستیال ها بالاتر باشه خب مارول میگفت بالاتره. ثور به هیچ وجه در سطح و اندازه گالاکتوس یا سلستیال ها نیست. این که در کمیک تونسته چند بار گالاکتوس رو بزنه یه شاهکار بوده یا اگر تونسته ضربه ای به فونیکس فورس بزنه یه شاهکار بوده. دقیقا عین سوپرمن که زدن اسپکتر و فانتوم استرنجر یه شاهکار بوده براش و اصلا قرار نیست در سطح اونا باشه. مثلا اقای راجرز میگن ثور تونسته نال خدای سیمبیوت ها رو شکست بده که من در کمیک king in black دیدم و خودنم ثور توسط نال قشنگ له شد و شکست خورد.

    https://uupload.ir/files/wntp_knull-vs-thor-king-in-black-2.png

    اینم عکس پیروزی نال توی مبارزش با ثور. زشته الکی بیایم بیگم ثور همه رو شکست داده. در ضمن اقای استیو راجرز اگه این پیام رو میخونی بگو که قبلا میگفتی ستاره نوترونی سوپرمن رو نابود میکنه الان فکر کنم قشنگ دیگ هیچی نمیتونی بگی و شکست قهرمان محبوبت ثور رو هم جلوی نال برات گذاشتم. دیگه وقتی از چیزی اطلاعاتی نداری از روی معده حرف نزن

    توی بعد ششم زنده موندن خیلی حرفه توی کمیک. میستر مکسیزپتلک با اون قدرت ماورایی که خود موجود بعد پنجمیه نمیتونه توی بعد ششم زنده بمونه

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

     بهمن 21, 1399

     الان دیدم کامتتون رو . خب اول در مورد نال بگم که نال از ثور داشت شکست میخورد حتی فاش هم در این مبارزه از جا کنده شد اما وقتی که سیلیستیال هاش رو خبر کرد ، توجه ثور به اونها جلب شد . در همین حین نال سلاح نکرو رو برداشت و باهاش به ثور حمله کرد . سلاح نکرو جز قویترین و برنده ترین سلاح های ماروله و فکر کنم در همین سایت هم حداقل در یک مقاله راجب قدرت این سلاح توضیح دادن . یعنی نال با قدرت سلاح نکرو و تازه اونم با یک حمله ناگهانی و از پشت برنده شد .
     در مورد شاهکار تقریبا با شما موافقم . منم نگفتم ثور اصلی و معمولی از سیلیستیال ها و گالاکتوس قویتره . ولی خب با قدرت های خداگونه اش میتونه بهشون آسیب های حتی جدی وارد کنه .
     اون قضیه ستاره نوترونی هم من نگفتم ستاره نوترونی سوپرمن رو میکشه من گفتم تا حالا دیده نشده سوپرمن انرژی کامل ستاره نوترونی رو دریافت کنه .
     در پایان مفهوم ابعاد در مارول و دیسی فرق میکنه . در مارول اصلا چیزی به نام بعد ششم تعریف نشده به اون صورت فقط در یکی از کمیک های دکتر استرنج بهش اشاره میشه . لا در مارول بیشتر قلمرو وجود داره به جای بعد . مثلا قلمرو ازگارد و یا مثلا خدایان المپیوس . که اونم نمیگن بعد چندم بلکه میگن یک بعد دیگه خارج از این بعد اصلی . پس نسبت دادن بعد دیسی به شخصیت های مارول کار چندان درست و منطقی نیست .

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 21, 1399

      به نظر من سلاح نال باعث ضعیف شدن قدرت های کسانی که به نور ربط دارند میشه مثلا سنتری خودش رو از کوچک ترین ذره ها بازسازی کرده ولی توسط نال دو نصف شد و خودش رو هم نتونست ترمیم کنه و ثور هم در حالت کازمیک قدرت کازمیک داره ولی توسط نال آسیب دید
      یک سوال هم داشتم این که پروردگار دووم قدرت ۴ بیاندرز رو جذب کرد و یک دنیای جدید خلق کرده ولی ما ذرکمیک قبلی این سری کمیک ها دیدیم ۵۰ یا ۶۰ تا بیاندرز به هایپریون و ثور حمله کردند و کمیک تمام شد و در سری جنگ های پنهان هم خبری ازشون نبود پس اون همه بیاندرز از دکتر دووم با قدرت ۴ تا بیاندرز شکست خوردند ؟؟؟ و یا اینکه توسط همون بخش باقی مانده انتقام جویان نابود شدند ؟؟؟

      پاسخ

     • TONI STARK در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 23, 1399

      نظر درست و کاملا عقلانی دادید آقای راجرز

      پاسخ

    • کمیک در پاسخ به عرفان

     بهمن 22, 1399

     آره پس تصویر قبلشم بگو که ثور فک کنال را خورد کرد در این پانلی که شما گذاشتید وقتی ثور فک کنال را خورد کرد کنال گفت دنیای شما خواهد سوخت برای اینکه کنال سیلیستال هارا بیدار کرده بعد که حواس ثور پرت شد از پشت شمشیر خود را وارد بدن ثور کرد

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به کمیک

      بهمن 22, 1399

      ثور قاصد گالاکتوس بود توی این کمیک نه ثور معمولی. واقعا فکر میکنی ثور معمولی شانسی داره جلوی نال؟ همین ثور قاصد گالاکتوس هم اخر کار شکست خورد

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به عرفان

       بهمن 22, 1399

       خیر در ونوم ۳۳ ثور با همون لباس معمولی بود و ممکنه اشتباه طراح باشه و در ضمن موهاشم طلایی رنگ بود ولی کازمیک موهاش سفیده

       پاسخ

       • عرفان در پاسخ به Maker

        بهمن 22, 1399

        اقای میکر من کیمک black in the night رو دانلود کرد. ثور معمولی نبود بلکه قاصد گالاکتوس بود و نیروی کازمیک هم داشت

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به عرفان

         بهمن 22, 1399

         خب ونوم ۳۳ رو هم دانلود کن که لباس حالت عادی رو داشته

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

          بهمن 24, 1399

          خیر اون نسخه عادی ثور نیست ابدا نیست

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           برو اون کمیک رو دانلود کن ببین اون لباس حالت عادی ثور هست در حالت کازمیک ثور موهاش سفید میشه ولی در هر دو کمیک همچین اتفاقی نیفتاده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 25, 1399

           جناب میدونم اما نسخه کازمیک کینگ ثور نسخه عادی ثور نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 25, 1399

           چرا شما جناب جناب می‌کنی یعنی یک کامنت ازت ندیدم جناب نگی 😂😂
           من خودم قبول کردم کازمیک کینگ ثور نسخه عادی نیست ولی در حالتی که توسط نال زده شد حالت عادی بود

           پاسخ

    • کمیک در پاسخ به عرفان

     بهمن 22, 1399

     من نمیدونم شاهکار سوپرمن به جز بلندکردن کتاب بینهایت چیست که از زدن گالاکتوس(با کمی ارفاق شکست دادن)فونیکس سیاه و زمستان سیاه بیشتر است

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به کمیک

      بهمن 22, 1399

      باز یه ثور فن متعصب دیگه. کلا اصلا نمیدونن ثور کیه 2 تا کمیک خوندن.سوپرمن بدن امپرور جوکر رو نابود کرد که قدرت های موجود 5 بعدی به نام میستر میکسزپتلک رو داشت. همین موجود 5 بعدی قوی تر از گالاکتوس هزاران بار. داری اولا ثور فونیکس سیاه رو شکست نداد فقط بهش ضربه زد. دوما داری ورژن های خفن تر صور رو میگی منم میگم سوپرمن پرام وان میلیون سولاریس رو کشته و کازمیک ارمور قوی ترین ویلن تاریخ یعنی ماندراک رو شکست داده. زمستان سیاه هم در مقابل مندراک عددی نیست

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به عرفان

       بهمن 22, 1399

       خب صدر صد قدرت ثور عادی رون کینگ ثور هست و صدر صد قدرت سوپرمن در حالت عادی سوپرمن وان میلیون هست
       کهدر اینصورت ثور در حالت قدرتمندش به نظرم سوپرمن رو بزنه
       البته این رو هم بگم ثور نزدیک به ۴ بار از فونیکس شکست خورده که خیلی افتضاح هست

       پاسخ

       • عرفان در پاسخ به Maker

        بهمن 22, 1399

        اقای میکر اگر 100 درصد قدرت سوپرمن سوپرمن پرایم باشه باید زد پس کله کمیکی که سوپرمن پرایم از 7 گناه کبیره شکست میخوره ولی بلک ادام معمولی شکستشون میده. دیگه 100 درصد قدرت سوپرمن کازمیک ارموره

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به عرفان

         بهمن 22, 1399

         برادر من من دارم نسخه عادی رو حساب میکنم کازمیک آمور یک نسخه دیگه هست و توسط پریمال مانیتور به وجود اومده من سوپرمن پرایم رو نمی‌گم سوپرمن وان میلیون پرایم رو میگم
         کمیک فیوچر هم هست که وان میلیون شکست خورده

         پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        بهمن 25, 1399

        جناب رون کینگ ثور نسخه عادی ثور 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😨😨😨😨😨😨 حداقل میگفتین کازمیک کینگ ثور نسخه عادی ثور هست که نیست اینها نسخه های قویتر ثورن و ثور عادی نه پادشاه آزگارده نه نیروی اودین رو داره ،نه قلب عالمو ،نه به درخت ایگدرسیل آویزان شده و هرگز دو چشمشو قربانی نکرده ،هرگز از آب چشمه مخصوص (اسمش یادم نیست) نخورده و هرگز چرخه رگناروگ رو نابود نکرده این کارها رو نسخه ی قوی ثور یعنی رون کینگ ثور کرده رون کینگ ثور بود که چرخه رگناروگ رو متوقف کرد و برای افزایش قدرتش اون کارهارو کرد نه ثور عادی

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 25, 1399

         ثور عادی وقتی تبدیل به لرد ثور میشه تمام قهرمان ها رو می‌کشه و وقتی که می‌فهمه چیکا کرده برمیگرده عقب و گاراهش رو جبران می‌کنه و با ساحره ازدواج نمیکنه در همین حال رگناروک رخ میده و بعد از زدن ۶ بیاندرز در واقع ثور ۳ سال در هیچ کمیکی دیده نشد و در زمان جنگ داخلی برگشت
         شما برو داخل مارول فندوم توضیحات کامل هست که رون کینگ ثور همون ثور اصلی بوده هست و در توضیحات ثور اودینسان بهش اشاره شده و یا همون ثور earth 616 اون آخر سری دوم کمیک های ثور بود
         سوپرمن وان میلیون پرایم هم در آینده جریان داره پس اوج نسخه اصلی حساب میشه

         پاسخ

    • آمالگام در پاسخ به عرفان

     بهمن 22, 1399

     ببینید بیاید عادلانه صحبت کنیم. در عالم کمیک هم ثور هم سوپرمن شاهکارهای زیادی کردند از زدن گالاکتوس و بلند کردنه کتاب بینهایت تا شکست دادن گور و منگوگ و جابجا کردن سیارات اما هر طور حساب کنیم شاهکارهای ثور بیشتر است اما بازهم میگم هردو در دنیای خودشون قویترین هستند

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به آمالگام

      بهمن 22, 1399

      هرطور شما حساب کنی شاهکارهای ثور بیشتره؟؟؟ ببخشید سوپرمن 10 برابر ثور شاهکار داره فقط دیگه شما نمیببینی تقصیر کمیک نیست

      پاسخ

   • TONI STARK در پاسخ به Maker

    بهمن 23, 1399

    بیشتر حرف هایی که زدید درست بود دوست عزیز

    پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

   بهمن 21, 1399

   بعضی از سوپرمن فنا میگن سوپرمن فلان کار رو کرده .
   خب اولا اگه یکمی علم داشتین میدونستین که ستاره نوترونی که میتونه منجر به یک واکنش ابرنواختر کهکشانی بشه با یه بمب اتم که نهایتا یه کشور رو زیر و رو میکنه قابل مقایسه نیست . این یک .
   دو من نمیدونم این شاهکارهای سوپرمن چرا اینقدر الکی و بی معنیه . آخه یکی میخواد پیدا شه بگه سوپرمن موقع بیگ بنگ کجا بود دیگه ؟؟!!؟؟ کلا سوپرمن در کمیک های دیسی زیاد بولد شده و تقریبا هر شاهکاری داره .
   سیاهچاله ؟!! خب ثور هم در برابر یک سیاهچاله واقعی و بزرگ مقاومت کرده . اون سیاهچاله ای که سوپرمن در برابرش مقاومت کرد آزمایشگاهی بود .
   در مورد بعد ها هم که در یک کامنت دیگه توضیح دادم بهتون .
   در ضمن فکر نکنم ستاره نوترونی به سوپرمن قدرت بده . اونجا منظور نور آبی همون ستاره زرده . مثل سفید که منظور نور سفید ستاره زرده . چون اصلا ستاره سفید نداریم ما . در دیتابیس فندوم هم همین توضیح رو داده . حقیقتش من ندیدم جایی بگن ستاره نوترونی به سوپر من قدرت میده .

   پاسخ

   • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 21, 1399

    از شاهکارای ثور بی معنی تر و مزخرف تر نیست که. دوما سوپرمن توی بیگ بنگ دوم زنده مونده نه بیگ بنگ اول.
    سوما سیاهچاله که تو ازمایشگاه بود رو توی دستش نگه داشت نه این توش زنده بمونه. سیاهچاله که سوپرمن توش مقاومت کرد سیاهچاله ای بود که توش وارد بعد ششم شد.
    سوما عکس کمیک رو فرستادم. ستاره های سفید نور ستاره زرده؟؟؟؟ پروفسور همه ستاره ها زردن؟ توی عکس نوشته ستاره ابی و ستاره سفید و خورشید زرد یعنی هر کدوم جداست. دی سی خیلی از مارول به جزئیات توجه میکنه و ستاره ها خیلی فرق دارن. ستاره هایی که شما از تو خونتون میبینی همه زردن؟/ یعنی سفید نیستن؟؟ نویسنده های کمیک دارن به اون ابهت دارن نظر میدن و توی کمیک نوشتن اونوقت شما از پشت سیستم میگی اینطوری نیست. حتما شما از الن مور و گرانت موریسون و بقیه خیلی بیشتر میدونی راجب سوپرمن. ثور که خدای بولد شدن. یه قهرمان بیخود که به لطف بازیگرش محبوب شده فقط وگرنه تا قبل فیلمش کسی ادم حسابش نمیکرد. سوپرمن کسی که کمیک بر پایه اون رشد کرد. حالا توهرچقدرم رفدار یه قهرمان مثل ثور باشی بازم از نظر شخصیت هرگز مثل سوپرمن نمیشه.

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 21, 1399

    مثلا شما نگاه کنید سوپرمن در جنگ با دارکساید که شکستش میده
    دارکساید دو تا مشت میزنه و یک اشعه امگا به سوپرمن میزنه و بعدش هم سوپرمن چه طوری کتکش میزنه دارکساید اصلا واکنش نشون نمی‌ده مثل خیار و شکست میخوره پس اون همه توانایی دارکسایدوی شد ؟؟؟ قشنگ با کوچک کردن سوپرمن اون رو نابود کنه
    ثور هم در جنگ با گالاکتوس که شکستش
    عملا گالاکتوس هیچ کاری نکرد
    این. شاهکار ها ۸۰ درصد فقط به دلیل محبوبیت نویشچسنده هست و یکی از نویسندگان ذرکمیک های جدید نشون داد سوپرمن وان میلیون از هفت گناه کبیره شکست خورده و به همین دلیل اخراجش کردند

    پاسخ

   • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 22, 1399

    اقای استیو راجرز کمبود درک شما از کمیک رو اونجا پی بردم که جرات کردین شخصیت کینگ فونیکس ثور رو از شخصیت کازمیک ارمور قادر تر بدونین. پیامتونم توی سایت ایرونی سنتر هست. بعد از خودن اون پیام دیگه فکر میکنم بحث ما تمومه. چون با کسی که حتی جرات میکنه کازمیک اموری که با لوسیفر و میکاییل مقایسه میشه رو با فونیکس ثور مقایسه کنه احمق فرض کردن خود منه. فقط در پایان بگم سوپرمن 2 تا ورژن داره ترینتی گاد سوپرمن و استرنج ویزیتور سوپرمن که خیلی خیلی از رون کینگ ثور قادر تر هستند. یعنی قوی ترین ورژن ثور توی مقایسه شاید بتونه نفر 5 یا 6 لیست باشه توی ورژن های ثور سوپرمن. اینم مقایسه مثل خود شما خدانگهدار

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به عرفان

     بهمن 22, 1399

     اول اینکه کازمیک امور سوپرمن از پرزنس هم قویتر هست و در حد ثور فونیکس هم نیست
     سوپرمن استرنجر ویزیتور هم قدرت استرنجر ویزیتور رو داره که اونم در حد دادگاه زندگی نیست ولی رون کینگ تونسته ۶ تا بیاندرز رو بزنه البته ممکنه هم نباشن ولی فرض میگیریم و سه تا از این ها تونستن دادگاه زندگی رو بزنن
     در مورد. ترینتی گاد هم اونم فکر کنم از استرنجر ویزیتور در رتبه بندی ها پایین تر باشه در کل من خودم رتبه‌بندی ها رو اینطور میبینم
     ۱ کازمیک آمور سوپرمن
     ۲ ثور فونیکس کوانتم سوپرمن
     ۳ رون کینگ ثور
     ۴ سوپرمن وان میلیون
     ۵ کازمیک کینگ ثور
     ۶ سوپرمن استرنجر ویزیتور
     ۷ تزینیی سوپرمن
     ۸ سوپرمن حلقه سفید
     ۹ سوپرمن دارکساید
     ۱۰ آل استار سوپرمن
     ۱۱ سوپرمن پرایم
     ۱۲ بتمن سوپرمن
     ۱۳ الترامن

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

      بهمن 23, 1399

      جناب میکر واقعا از شما انتظار نمیرفت کازمیک از رون کینگ ثور و حتی لوسیفر و میکائیل قویتره اما از الین بلک و پرزنس صدسال بعدهم پرزنس راحت کینگ ثور پیر فونیکس رو میزنه خیلی راحت ،پرزنس در تمام تار و پود دنیای دیسی هست و با والای همگان برابره بعد چرا از کازمیک ضعیفتره با کمال احترام اصلا نظرتون رو قبول ندارم

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 25, 1399

       ببخشید مگه من چی گفتم ؟
       شما اصلا متن رو نمیخونی و حکم صادر می‌کنی
       کازمیک ماندراک رو زده و همین ماندراک پرزنس رو ممکنه زده باشه البته با توجه به حرف کاربر عرفان همچین چیزی رو میگم
       پرزنس سه نفر رو خلق نکرده
       یکی رایتر
       یکی پریمال مانیتور و یکی کازمیک آمور سوپرمن

       پاسخ

   • مهدی در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 22, 1399

    اها حالا که برتری سوپرمن ثابت شد بحث رو عوض کرد که شاهکار های سوپرمن چرته ها؟چرا نمی خوای قبول کنی

    پاسخ

  • TONI STARK در پاسخ به عرفان

   بهمن 23, 1399

   بیشتر اطلاعاتی که دادید غلط روی لینکتون هم چیزی پیدا نشد اصباط کنه

   پاسخ

 20. حسام

  بهمن 20, 1399

  یک جوری می گید هلا چکش ثور را شکسته انگار هلا کم کسیه اولندش اینکه هلا خواهربزرگ تر ثور هست پس طبیعیه که حداقل توی اون مقطع از ثور قویتر میبود بعدشم هلا الهه ی مرگ بوده و بر جهنم حکومت میکرده حتی قویترین نیروهای کیهانی و حتی مفیستو ازش میترسن بعد یعنی کسی با این سطح قدرت از هالک ضعیتره
  بعدش هالک تونسته ولورین را دو نصفه کنه
  اینکه یورو از ادامانتیوم قویتره یک چیز کاملا واضحه
  ولی وقتی شماها فکر می کنید یک فلز ساخت دست انسان از فلز جادویی ازگارد که زره سلتیسال هارا شکافت میده و برای خم کردنش باید داخل قلب یک ستاره باشی قویتره هرکی باشه میفهمه که هیچ اطلاعاتی ندارید حداقل باز اگه می گفتید وایبرانیوم از یورو قویتره یک چیزی چون وایبرانیوم یک فلز طبیعی هست که از داخل یک شهاب سنگ استخراج شده یک چیزی ولی خودتان مقایسه کنید یک فلز که ساخت دست انسان هست میتونه از فلزی که درساخت سلاح خدایان استفاده میشه قویتر باشه

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به حسام

   بهمن 20, 1399

   میدونی میولنیر جز قویترین سلاح های مارول و ثور میتونه باهاش دهنه خیلی موجودات قدرتمند رو سرویس کنه.این میولنیر نیست که ضعیفه اون هلاست که خیلی قویه

   پاسخ

   • حسام در پاسخ به مهدی

    بهمن 21, 1399

    منم که همین رو گفتم

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به حسام

     بهمن 21, 1399

     شما گفتید میولنیر ضعیف هست و هلا خیلی قوی

     پاسخ