مبارزه ثور و سوپرمن؛ کدامیک در نبرد مرگ پیروز می‌شوند؟

طرفداران سالیان زیادی راجع‌به اینکه چه ابرقهرمانی می‌تواند دیگری را شکست دهد بحث می‌کنند. استاندارد طلایی قدرت ابرقهرمانی در این بحث‌های دوستانه کاراکتر سوپرمن است. با توجه به توانایی‌ها و قدرت نامحدود این ابرقهرمان دشوار است که بگوییم چه کاراکتر دیگری می‌تواند در یک چالش جدی به‌صورت عادلانه او را شکست دهد.

با‌این‌حال ثور، یکی از قدرتمندترین انتقام‌جویان مارول، ممکن است به‌ اندازه کافی قوی باشد تا این کاراکتر را شکست دهد. او با توانایی‌های ازگاردی و چکش فوق‌العاده‌اش یک خدا در عرصه مبارزه محسوب می‌شود. ثور به‌واسطه این قدرت‌ها می‌تواند دشمنان به مراتب قوی‌تر از خودش را طبق قاعده مبارزه شکست دهد.

با توجه به اینکه ثور می‌تواند قدرتمند باشد و سوپرمن نیز می‌تواند قدرتمندتر از یک لوکوموتیو و سریع‌تر از یک گلوله باشد، طی این مطلب قصد داریم پی ببریم اگر این دو ابرقهرمان در مقابل یکدیگر قرار بگیرند کدامیک پیروز شده و دیگری را شکست می‌دهد. با پروشات همراه باشید.


کدام نسخه از سوپرمن در مقابل کدام نسخه از ثور؟

با توجه به جهان‌های موازی و دوره‌های زمانی مختلف ابرقهرمانان در کمیک‌ها، دی سی و مارول نسخه‌های گوناگونی از سوپرمن و ثور را به طرفداران معرفی کرده‌اند. درنتیجه ابتدا باید مشخص کنیم کدام نسخه از این ابرقهرمانان را برای مقایسه انتخاب خواهیم کرد. در دنیای دی سی، سوپرمن قبل از خط داستانی “بحران در زمین‌های نامحدود” (Crisis on Infinite Earths) دارای قدرت زیادی بود.

طی برخی از کمیک‌ها که قبل از کمیک بحران در زمین‌های نامحدود منتشر شدند سوپرمن دارای توانایی‌های جدید و فوق‌العاده زیادی بود که بعدها در هیچ مطلب دیگری نتوانست به آن سطح از قدرت دست پیدا کند (لازم به ذکر است کمیک زمین‌های نامحدود در سال 1986 منتشر شده بود). به‌طور مثال عطسه سوپرمن به‌حدی نیرو داشت که می‌توانست نظم منظومه شمسی را برهم بزند.

در هیچ جای دیگری از تاریخ کاراکتر سوپرمن ما شاهد چنین میزان قدرتی در او نبودیم. نسخه مدرن این کاراکتر یعنی سوپرمن پس از بحران دارای محدودیت‌های گوناگونی است. حتی برخی از دشمنان او مانند دومزدی و دارک‌ساید به‌راحتی می‌توانند در عرصه قدرت با او مقابله کنند.

البته در جاهایی دیگر نیز سوپرمن دارای قدرت‌های زیادی بود. در کمیک All-Star Superman مرد پولادین قبل از لحظه مرگش قدرت بسیاری زیادی داشت و بسیار نیرومند شده بود.

اما ثور در طول تاریخ فرازونشیب کمتری داشته و از میزان قدرت نسبتا پایداری برخوردار بوده است. با‌این‌حال زمان‌هایی نیز در کمیک‌ها وجود داشت که این کاراکتر ضعیف‌تر یا قوی‌تر بود. از آنجایی‌که سوپرمن قبل از بحران با قدرت‌های عجیبش به‌راحتی می‌تواند ثور را شکست دهد، طی این مطلب قصد داریم قدرت سوپرمن بعد از بحران را با کاراکتر ثور دنیای اصلی مارول مقایسه کنیم. در واقع نسخه‌های نرمال و شناخته‌شده از این دو کاراکتر را در مقابل یکدیگر قرار خواهیم داد. مبارزه جذابی پیش رو داریم، اینطور فکر نمی‌کنید؟!


ثور قدرتمندتر است یا سوپرمن؟

هرطور محاسبه کنید سوپرمن به‌لحاظ قدرت نسبت به ثور برتری دارد. او در کمیک‌ها نظم سیارات را بهم ریخته و افراد را با قدرت وحشیانه‌اش به مدار خارج از جو پرتاب کرده. در جهان دی سی قدرت سوپرمن بی‌نظیر است. بااین‌حال ثور نیز قدرت قابل‌توجهی دارد. این کاراکتر با قدرت خالص خود توانست کل یک سیاره را طی مبارزه‌اش با بتا ری بیل نابود کند.

ثور گالاکتوس و فنیکس فورس را که از قدرت‌های کیهانی بزرگ بودند تقریبا شکست داده است. او وزن ازگارد را نگه‌داشته و در برابر جاذبه یک سیاه‌چاله مقاومت کرده. با وجود اینکه هنوز ممکن است سوپرمن کمی قدرتمندتر به‌نظر برسد، ولی این اختلاف قدرت بین سوپرمن پس از بحران با ثور چندان زیاد نیست.


کدام یک قدرت بیشتری دارد؟

به‌لحاظ قدرت‌های ابرانسانی سوپرمن پیروز می‌شود. با قدرت‌هایی چون تنفس انجمادی و دید حرارتی مرد پولادین به‌شکلی واضح مهمات بیشتری دارد. بااین‌حال ثور نیز پیوسته با غول‌های بزرگی در نبرد بوده و در مقابل نیروهای وحشتناکی چون سلستیال‌ها مقاومت کرده است. توانایی‌های سوپرمن ممکن است به ثور ضربه بزند ولی لزوما نمی‌تواند او را شکست دهد.

ثور علاوه‌بر توانایی‌های ازگاردی و نیروی فیزیکی‌اش، یک قدرت اصلی دیگر نیز دارد که کنترل صاعقه است. او به‌عنوان خدای رعد می‌تواند صاعقه را کنترل کند. قدرت صاعقه این کاراکتر فاکتوری است که می‌تواند نقشی موثر در مبارزه علیه سوپرمن داشته باشد.


سوپرمن و جادوی ثور

سوپرمن نقاط ضعفی نیز دارد. نزدیکی به یک خورشید سرخ یا کریپتونایت می‌تواند او را ضعیف کند. سوپرمن همچنین در مقابل جادو نیز ضعف دارد. این یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که طبق آن شزم، ابرقهرمان وابسته به قدرت‌های جادویی، می‌تواند سوپرمن را شکست داده و بر او پیروز شود.

ثور با قدرت جادویی آمیخته شده است. این قدرت باعث شده ثور بتواند با سرعتی فراتر از سرعت صاعقه چکش خود را چرخانده و آن را به حرکت دربیاورد. توانایی‌های جادویی خدای رعد باعث شده تا او در هر شرایطی بتواند قدرت خود را حفظ کند. ثور با تولید صاعقه جادویی خویش می‌تواند صدماتی جبران‌ناپذیر به رقیب خود وارد کند.

درنتیجه وقتی سوپرمن با یکی از نقطه ضعف‌هایش مواجه شود دیگر مهم نیست تا چه اندازه قدرت داشته باشد. ثور در چیزی قدرت دارد که نقطه ضعف سوپرمن محسوب می‌شود. شاید مرد پولادین بتواند با قدرتش بر ثور غلبه کند؛ ولی خدای رعد با تکیه بر نیروهای جادویی‌اش می‌تواند صدماتی جدی به سوپرمن وارد کند.


کدامیک پیروز می‌شود؟

اجازه بدهید روراست باشیم؛ نمی‌توان بطور قطع گفت کدام یک در یک مبارزه تن به تن و عادلانه پیروز خواهد شد.

با وجود ضعف سوپرمن نسبت به جادو، ثور یک برتری دیگر نیز نسبت به مرد پولادین دارد. سوپرمن معمولا در مبارزه‌های دوستانه و زمانی‌که حریفش موجود شروری نباشد عقب می‌کشد. به همین دلیل است که بتمن اغلب سوپرمن را شکست می‌دهد. درنتیجه تصور اینکه سوپرمن در مبارزه با ثور مایل به عقب‌نشینی باشد سخت نیست. ولی ثور عاشق جنگیدن است و بدون شک از تک تک ثانیه‌های مبارزه‌اش با مرد پولادین لذت خواهد برد.

احتمالا سوپرمن با سرعت فوق‌العاده زیادش بتواند ثور را قبل از اینکه شانس داشته باشد صاعقه خود را ایجاد کند شکست دهد. اما سوپرمن معمولا در مبارزه‌هایش، به‌خصوص مبارزه با دوستان از حداکثر قدرت خود استفاده نمی‌کند. ولی ثور برخلاف او کاملا مبارزه را جدی گرفته و تمام سعیش را می‌کند تا در نبرد پیروز شود.

با توجه به قدرت جادویی ثور و اینکه سوپرمن در مبارزه‌اش تعلل می‌کند، ممکن است خدای رعد این شانس را داشته باشد تا به کمک جادو و صاعقه‌ مرد پولادین را شکست دهد. شاید سوپرمن مرد پولادین باشد، اما اگر تعلل کند ثور به‌ اندازه کافی قدرتمند است تا به کمک قدرت جادویی صاعقه‌اش او را شوکه کرده و شکست دهد، اما اگر سوپرمن با تمام قدرتش در این نبرد شرکت کند و از حداکثر توانایی خود استفاده کند احتمالا پیروز مبارزه خواهد بود.

نظر شما چیست؟ اگر مبارزه‌ای بین ثور و سوپرمن صورت بگیرد کدام یک پیروز خواهند شد؟ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1882)

بستن فرم

 1. احمد

  آبان 11, 1399

  سلام به همه کاربر ها
  من و کادربر Arian یه جر بحث خوشگلی کردیم دو تا سوال پیش اومد شما جواب بدین
  ۱ چه کسی میتواند از استورم بریکر بهتر استفاده کند
  ۱من گفتم ثور ۲ کاربر Arian گفت سوپرمن

  سوال دو . قدرت کدام بیشتر است
  ۱ستاره نوترونی در حال انفجار کا ۱۲ برابر خورشید در حالت عادی قدرت دارد
  ۲ بمب اتم که پروتون و نوترون را میشکافد
  لطفا درست جوا بدین ۲۰نمره🤣🤣
  کاربر Arian من دقیقا برای سوالات حرف های که شما زدی نوشتم کامنت هاتم اون پایین هست

  پاسخ

 2. احمد

  آبان 9, 1399

  ۱ثور
  ۲سوپرمن
  ۳هالک
  ۴سنتری
  ۵ گلادیاتور
  ۶ بلک ادام
  ۷ ادام وارلاک
  ۸ مارشن منهانتر

  پاسخ

  • Ali در پاسخ به احمد

   آذر 11, 1399

   داداش مقایسه الکی نکن کی ا کی برتره سنتری خودش قدرت خارو مادر داره ب کل اشتباه نوشتید

   پاسخ

 3. علی

  آبان 7, 1399

  اقا من این افراد رو میزازم بدون تعصب با ترتیب بگید
  سوپرمن . ثور . ادام وارلاک . بلک ادام . سنتری . گلادیاتور. هالک . هرکول . مارشن منهانتر . چون برام عجیبه خلی از سایتها گلادیاتور رو قویتر از سکپرمن میدونن ولی هالک که به نظر من از سوپرمن ظعیف تره گلادیاتور رو شکست داده لطعا بدون تعصب و با دلیل

  پاسخ

  • عاقل در پاسخ به علی

   آبان 8, 1399

   چون که از همه درخواست کردین من به عنوان یه کمیک فن ساده جواب شمارو با نظر شخصی میدهم .
   ولی شمام کرکتر های سخت و جالبی دارید .
   هیچ لیستی هم بطور کامل صحیح نیست ، اصولاً که در جریان هم هستید هیچ رتبه بندی دقیق نیست .
   اما نظر شخصی من این هست ☺👇
   ۱ : سوپرمن
   ۲ : سنتری ( در حالت عادی و معمولی خودش نه وُید )
   ۳ : بلک ادام _ مارشن منهانتر
   ۴ : ثور
   ۵ : هالک
   ۶ : ادام وارلاک
   ۷ : گلادیاتور

   پاسخ

   • علی در پاسخ به عاقل

    آبان 8, 1399

    در اخرین قدرت نسخه عادی

    پاسخ

   • محمد در پاسخ به عاقل

    آبان 8, 1399

    تو دیگه خیلی دیسی فن هستی من رتبه بندی نمیکنم چون کمی سخته همونطور که علی گفت گلادیاتور از سوپرمن میدونن و هست ولی هالک شکستش داده ثور هالک شکست داده سنتری ثور رو شکست داده کمی سخته ولی تو همه رتبه خوبا رو دادی دیسی غیر دو مارشن من هانتر که باید اخر باشه فقط گفتی بنویسم یه رتبه بندی

    پاسخ

    • عاقل در پاسخ به محمد

     آبان 8, 1399

     # محمد
     اولاً سعی کن با ادب و احترام صحبت کنی چون همه بلدن توهین کردن رو .
     جناب پس حد خودت رو بدون و در بحث دیگری دخالت نکن که به نفعت به هیچ وجه نخواهد بود .
     تو هم یه مارول فن تعصبی هستی که الان بدجور داری میسوزی .
     دقیقاً دلایلت برای برتری سنتری نسبت به سوپرمن چیه ؟!
     بگو منم در جریان باشم ؟!
     من خودم گفتم در نسخه اصلی و حالت معمولی .
     وگرنه نهایت قدرت سنتری که قدرت ۱ میلیون ستاره هست قطعاً از سوپرمن خیلی قویتر است ولی اگه دقت کنی و به چشم های مبارکت زحمتی عنایت فرمایی میبینی من گفتم در حالت معمولی و عادی .
     ولی من دلایل برتری سوپرمن به سنتری رو میگم بهت .
     زور فیزیکی سوپرمن بینهایت هست ، اکثر طرفدارن این مورد رو میدانند و نیازی به بازگو کردن نیست .
     بلند کردن یونیورس بینهایت ، و کتاب بینهایت برای زور بینهایت سوپرمن کفایت میکند .
     هردوی این هام مال سوپرمم فعلی و کاملاً بعد بحران هست .
     میتونی بری کامیک فاینال کرایسیس ۲۰۰۸ رو که تو اون سوپرمن کتاب بینهایت رو بلند کرد از سایت Comic Online مطالعه کنی تا همچین حرفی دیگه نزنی .
     سرعت سوپرمن از سنتری بیشتره ، اولاً به این دلیل که همه جا سوپرمن با امثال فلش و اینا مقایسه میشود و در هر لیستی که چه در سایت های ایرانی و خارجی دیده میشه سوپرمن همیشه جزو تاپ ۵ کل دیسی هست از نظر سرعت .
     درضمن خود سوپرمن دوبار کرتری مثل فلش ( بری الن ) رو گرفته و اگر مدرک خواستی میتوانم مشخصات کامیک رو قرار دهم که هر شخصی نگاه بیندازد .
     البته باید در دفاع از اوج قدرت سوپرمن هم بگم ، سوپرمن نیز انفجاری به نام سولفایر دارد که این با رخ دان همچین انفجاری تمام انرژی درون سوپرمن ازاد و تمام چیز های اطرافش نابود میشود .
     پس فکر نکن فقط اون سنتری از این توانایی ها داره .
     به احتمال زیاد ۵۰ کامیک هم از سوپرمن نخوندی .
     چون من با اطمینان بهت میگم بیش از ۱۲۰۰ جلد کامیک از سوپرمن خوندم ولی تو چی ؟!؟
     از حرف زدنتم مشخصه روی سنتری تعصب داری .
     اگه میخوای با تعصب حلش کنیم مشکلی ندارم ولی اون وقت باید به عرض جنابعالی برسونم بدجوری ضایع میشی .
     شاهکار هایی سوپرمنم که خیلی بیشتر و ارزشمند تر از سنتری هست که ذکر تک تک این شاهکار ها خیلی زمان میبرد که من بخشی خیلی کوچکی رو میگم .
     ۱ : شکست دادن بار ها جاستیس لیگ تنهایی و بصورت همزمان
     ۲ : شکست دادن واندروومن بار ها
     ۳ : شکست دادن شزم بار ها
     ۴ : شکست دادن بلک ادام بار ها
     ۵ : شکست دادن دارک ساید کلون که خودش حریف کل جاستیس لیگ است .
     ۶ : شکست دادن زره فوق پیشرفته و قدرتمند بتمن به نام جاستیس باستر که هیچکدوم از اعضای جاستیس لیگ از پسش بر نیامدند .
     ۷ : شکست دادن بار ها خود بتمن
     ۸ : ترمیم واقعیت با پرتو های خویش
     ۹ : نگه داشتن وزن کل واقعیت ( کل جهان )
     ۱۰ : شکستن واقعیت
     ۱۱ : کتک زدن و شکست دادن کرکتر فانتوم استرنجر
     ۱۲ : مقاومت در برابر موجودیتی به نام سورس ( سورس یکی از قادران مطلق دیسی هست )
     ۱۳ : شکست دادن چند فرشته
     ۱۴ : شکست دادن مسترمیکسیزپیتلیک تا سر حد مرگ ( یکی از ایمپ های بعد پنجم )
     فکر نکنم بیشتر نیاز باشد بگم تا هر کی شخصی قضاوت کنند کدام قدرتمند تر است .
     همه این ۱۳ تا شاهکاری که گفتم مربوط به نسخه اصلی و حالت معمولی سوپرمن بعد بحران است .
     برای تک تک این شاهکار ها هم مدرک از خود کامیک دارم و در صورت نیاز مشخصات کامیک رو عرض میکنم .
     سطح قدرت دشمنان هم سوپرمن خیلی در درجه بالاتری قرار دارد .
     فقط همان مسترمیکسیزپیتلیک میتواند راحت هر دشمن سنتری رو شکست دهد.
     دشمن هم به کرکتری که یک یا دوبار باهاش فایت داشته نمیگن ، به کرکتری که بطور دائم باهم نبرد دارند میگویند دشمن .
     تجهیزاتم سوپرمن جلوتر است .
     سوپرمن قلعه ای دارد به نام قلعه تنهایی که در انجا تمام اطلاعات سیاره کریپتون و همچنین تجهیزات و فناوری های پیشرفته و قدرتمند کریپتونی موجود است .
     و سوپرمن هم راحت میتواند از این مورد بهره مند باشد .
     پس سوپرمن قویتر است . البته بازم میگم من اختلاف این دو رو کم میدونم ولی انگار تو رو سنتری تعصبی زیادی داری .
     تنها برتری سنتری فکر کنم بخش توانایی هایش هست که هنوز مطمئن نیستم ولی احتمالاً توانایی های بیشتری داشته باشد .
     اکثر سایت ها و منابع و مختلف از جمله معتبر و نامعتبر سوپرمن رو از سنتری قویتر میدونند .
     حالا میخوام ببینم تو تعصب داری یا من.
     لطفاً هم این کامنت رو تائید کنید که این شخص متوجه شود کلی مدت در اشتباه بوده است .

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به عاقل

      آبان 8, 1399

      برای اینکه سنتری هیچوقت از نهایت قددتش استفاده نمیکنه با قدرت کم هم با سوپرمن مقایسه میشه حالا اگر با تمام قدرتش مبارزه کنه سوپرمنو له میکنه حالا دلیل تو واسه اینکه مارشن من هانتر بلک ادام چیه که از ثور گادیاتور قویتر نشون دادی
      مگه فحش بحت دادم
      بعدش من منظور از حالت عادی نمیفمم یارو اگر قرار بر جنگ باشه از همه زورش اسنفاده میکنه که نهایت قدرت سنتری از سوپرمن بیشتره
      همه هم میدونن که بلند کردن بینهایت مال سوپرمن قبل بحران الان تو بیا عوضش کن
      من روی سنتری تعصب ندارم چون بین ۱۵ قهرمان مورد علاقمم نیست اگر مبارزه رو در رو باشه و هردواز نهایت قدرت استفاده کنند سنتری میره
      وقتی دیسی فن ها سوپرمن وان میلیون را rkt مقایسه مکنن من چی بگم انگار دیسی هیچکس غیر از سوپرمن نداره

      پاسخ

      • عاقل در پاسخ به محمد

       آبان 9, 1399

       # محمد
       ای افراطی هیچ دلیلی نداری که سنتری از سوپرمن برتری باشه فقط میخوای تعصبت رو به رخ بشکی .
       خودمم گفتم اگه سنتری با قدرت نهایی اش یعنی همون قدرت ۱ میلیون ستاره با سوپرمن بجنگه خیلی قویتر میشه .
       ولی در نسخه اصلی و حالت معمولی سوپرمن به مراتب از سنتری قویتر است .
       اره اره مشخصه که جزو ۲۰ کرکتر محبوبیت نیست همین که میخوای از سنتری دفاع کنی میفهمم جزو کرکتر های محبوبت هست یا نه .
       الکی هم چرت و پرت نگو
       سنتری همیشه با کل قدرت و سوپرمن هم با کل قدرت هست .
       اینم دوباره میگم فقط فکر نکن اون سنتریت از اون انفجار های مثلاً خفن و باحال داره سوپرمن هم انفجاری به نام سولفایر داره که تمام انرژی درونش رو میده بیرون و همه چیز اطرافش رو نابود میکنه .
       اینو بفهم !
       قبل بحران ؟!؟
       از چند نفر چندتا مطلب دیدی و شنیدی فکر نکن خیلی حرفات صحیحه .
       میدونم دیگه انگلیسی بلد نیستی حرف بیخود میزنی .
       بهت گفتم برو فاینال کرایسیس رو بخون .
       میدونی این کامیک مال چه سالیه ؟!؟
       مال ۲۰۰۸
       اون وقت حتماً طبق‌ منطق تو سال ۲۰۰۸ قبل بحران هست ، نه ؟ 😂😂😂😂😂
       اگر بلد نیستی اسمشو بنویسی ، بنویس Final crisis
       برو اون سایتی ک بهت گفتم از اونجا بخون .
       دقیقاً همونجا سوپرمن کتاب بینهایت رو بلند کرد .
       یونیورس بینهایت چی شد ؟!؟
       😂😂
       داش برو یه ذره اطلاعاتت رو ببر بالا اگه زحمت نیست برو معرفی سوپرمن تو سایت زومجی هم مطالعه کن .
       البته شک دارم اون حجم از مطالب طولانی و سنگین تو مخ تو بره .
       تو کامنت بعدیم راجب دلایل برتری بلک ادام و مارشن منهانتر به ثور میگم .

       پاسخ

      • Ali در پاسخ به محمد

       آذر 11, 1399

       کاربر محمد جان سوپرمن هم هیچ وقت از قدرتش استفاده نمیکنه چون میتونه ی منظومه رو ب زانو ب راحتی در بیاره و یا حتی ب اطرافیانش آسیب بزنه و وقتی سوپرمن وحشی شه اسپکترو زده اگر کمیک اینجاستیس بخونین
       ولی بازم حتی اگ وحشی بشه از قدرت اصلیش ب هیچ عنوان استفاده نمیکنه تشکر

       پاسخ

   • محمد در پاسخ به عاقل

    آبان 8, 1399

    درسته گفتید هیچ لیستی دقیق نیست ولی مال شما اصلا دقیق نیست به نظر من سنتری باید اول باشه کاری به بقیه رتبه ها ندارم

    پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به عاقل

    آبان 25, 1399

    به نظرم ثور باید ۲ می بود چون خیلی قوی تر از سنتری هست

    پاسخ

 4. علی

  آبان 7, 1399

  اقا از لحلظ قدرت بدنی هرکول قویتره یا سوپرمن ثور

  پاسخ

  • عاقل در پاسخ به علی

   آبان 15, 1399

   بنظر شخص ام
   ۱ : سوپرمن
   ۲ : ثور
   ۳ : هرکول ( با اختلاف کم )

   پاسخ

 5. Arian

  آبان 6, 1399

  البته ثور خودش هم یه ضعف بزرگ داره و اونم اینکه اصلا از مغز خودش استفاده نمیکنه به همین دلیل خیلی راحت از سوپرمن شکست میخوره

  پاسخ

  • حسام در پاسخ به Arian

   آبان 25, 1399

   ثور از مغز خودش استفاده نمیکنه ؟
   نکنه تو داری سینما را میگی توی کمیک اودینسان که خودش حداقل به اندازه یک شاهزاده اطلاعات دارند rkt هم علم بینهایت داره و با فکر کردن سایه نشینان را شکست
   و در اولین روزی که قدرتش را بدست اورد نه عالم را نابود کرد و باز ساخت
   چهار تا نسخه دیگرش هم شاه هستند و طبیعی که حد اقل دانا ترین از گاردی باشند

   پاسخ

 6. thor

  آبان 5, 1399

  سوپرمن میتونه میولنیر رو بلند کنه
  استورم بریکر که فقط توانایی جسمانی میخواد
  سوپرمن در مقابل صاعقه ی شزم دوام آورده
  پس سوپرمن قوی تره

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به thor

   آبان 8, 1399

   دلایلت خیلی باحال بود😂😂😂😂😂😂😂

   پاسخ

  • احمد در پاسخ به thor

   آبان 8, 1399

   داش صاعقه ثور نظم هستی رو به هم میریزه بعد تو با شزم مقایسش میکنی

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به احمد

    آبان 11, 1399

    یعنی میخواید بگی صاعقه شزم قوی نیست ؟؟؟!!!!!! اتفاقاً اگه شزمو میشناختید میدونستید که صاعقه شزم قابل مقایسه با ثور هست خواهشا برید و راجعب
    شزم تحقیق کنید سوپرمن جلوی این رعد کم آورده( البته ثور درنسخه معمولی نه ثوری که به
    انرژی پدر همگان دسترسی داره)

    پاسخ

    • احمد در پاسخ به دکتر منهتن

     آبان 11, 1399

     نگاه کن ثور خودش خدای رعد و برق هستش و قدرت اصلیشه و مال خودشه ولی شزم قدرت شش خدای دیگه رو داره ولی نه تمام قدرت اونارو برای مثال رعد برق از زئوس ولی نه تمام قدرت رعد و برق زئوس اگر تمام قدرت اونارو کامل داشت خو لیگ عدالت هم باهاش نمیکرد رعد برقش قوی هست ولی نه در حد ثور

     پاسخ

 7. Black ghost

  مهر 24, 1399

  اقا اصلا اسپایدرمن علیه بتمن با دلیل بهم بگو

  پاسخ

 8. حسام

  مهر 24, 1399

  من میخواهم نسخه های سینمایی را مقایسه کنم
  ثور با تبرش در سینما میتواند یک نوع تله پورت مخصوص انجام دهد و اگر سوپر من را فقط
  به ان سوی زمین تله پورت کند تا منبع اصلی انرژی اش که خورشید است دیگر به سوپر من انرژی نرساند و سوپر من بعد از چند ساعت بالاخره خسته شود مقاومت ثور هم از سوپر من بیشتره درسته که سوپرمن از یک موشک هسته ای جان سالم بدر برد اما در یک حالت شبیه به مرگ قرار گرفت و چند روز زمان لازم بود تا دوباره نیروی خودش را بدست اورد اما ثور قدرت متمرکز یک ستاره‌ی نوترونی را برای چند دقیقه تحمل کرد و بعد از چند سانیه دو باره سر پا شد در ضمن اگر چه سوپر من نسخه هایی بسیار قویتر مثل سوپر من قبل از حادثه یا سوپر من پرایم دارد اما ثور هم نسخه هایی مثل نکرو ثور را دارد که قدرت هزاران هزار خدارا در شمشیر نکرو برای خود دارد یا ران ثور که همه چیز از گذشته اینده و حال را میداند یا ثور فینیکس که تمام قدرت فونیکس را که یکی از قویترین سلتیسال هاست دارد

  پاسخ

 9. Mahdy

  مهر 24, 1399

  اقا ممنون از مقاله ی خوبتون اما بیاید صادق باشیم سوپرمن میتونه چکش ثورو مثل خواهرش خورد کنه و در ضمن میدونید که دومزدی کیه و چقدر قدرت داره و دیدین که سوپرمن با مرگ خودش اونو کشت و اینکه سوپرمن میتونه در مقابل بمب هسته ای هم مقاومت کنه

  پاسخ

 10. MOEIN

  مهر 18, 1399

  ممنون مقاله ی خوبی بود
  من عاشق ثورم ولی اگه صادق باشیم سوپر من قدرتش بیشتره ولی به دلیل ضعف هایی که سوپر من داره ثور برنده میدان است
  مگر اینکه سوپر من زود تر ثور وارد کار بشه
  نزارع ساعقه بزنه

  پاسخ

  • arian در پاسخ به MOEIN

   مهر 18, 1399

   به کامنت قبلی کهمن درباره ی ثور نوشتم توجه کن اون درباره ی رعد و برقه 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

   پاسخ

 11. arian

  مهر 15, 1399

  خوب راستش من گفته بودم هیچ کدوم نمیبره اما الان اگر دقت کنید متوجه میشید ثور خدای رعدوبرق وقتی از رعد و برق استفاده میکنه نزدیک 20000کیلو وات برق در بدنش جریان داره و اون رو خیلی راحت تحمل میکنه حالا من موندم چطوری وقتی گرند مستر شکر گردنش رو فعال میکرد که شاید 200وات برق به بدنش بده اون میوفته زمین و زجر میکشه؟؟؟؟؟؟؟
  حالا مگه اون چکش خوشگل ثور که قطعا لیاقطش رو نداشت(چون گذاشت خواهرش راحت اون رو خرد کنه)برای کمک به کنترل کردن قدرت هاش نبود ، پس:ثور با چکش یا بی چکش چه چکش اولیه چه چکش بی ریخت آخری یه قدرت داره یا شاید بهتره بگم قدرتی بیشتر از آنها داره ولی با این حال در فیلم اونجرز آی دابلیو در اول فیلم حتی نتونست به تانوس یه جرقه ریز بزنه.(این ها هم در نظر داشته باشید) خوب الان عقل شما بهتون نمیگه یارو داره درست میگه پس دیگه الکی خودتون رو به اون راه نزنین و قبول کنید تور از پس 200 وات برق هم برنمیاد در حالی که سوپرمن داره باموجودی میجنگه که اون موجود فقط با یک اراده میتونه پدر اونجرز رو در بیاره روش فکر کنید

  پاسخ

  • احمد در پاسخ به arian

   آبان 2, 1399

   کاربر Arian
   اول اینکه معلوم نبود اون شوکر چقدر برق داشت چون فضایی بود
   ۲ اگر خوب نگاه کنید وقتی شوکر رو میزد رگ گرد ثور سیاه میشد این نشون میده فشار به دستگاه گردش خون و عصبی ثوره و ربطی به اینکه ثور چقدر میتونه تحمل کنه نیست اگر اون سیاهی رگ گردن نبود من هم حرف شمارو قبول داشتم ولی این چیزو گزاشتن تا شما یه با کمی فکر بفهمی چرا قور بیهوش میشد که اگر اون دستگاه رو سوپرمن هم میزاشتی همون بلا به سرش میدمد به
   ۳ اونا به قطع وقتی اول هالک اومده اون دسگاه رو روش گزاشتن بعدا اونو از روی هالک دراوردن چون دیگه اروم شده بوده
   خوب این از دلیل واسه حرف اولتون
   ۴ استورم بریکر به نظر من خیلی قویتر از میولنیر هستش چون هم لیه تیز داره که میشه با اون ظریات بدی زد و خیلی راحت بدن تانوس و سرشو قطع کرد پس به نظر من خیلی راحت بدن دومزدی راحت میبرید از شمشیر واندر وومن گه قوی تر هستش نکنه اینا هم میخاید مقایسه کنید
   ۵ تو فیلم بینهایت اولش به این دلیل نتونست به تانوس رعد و برق بزنه که تو سفینه بود و سفینه اسیب میزد اون حتی یعد اینکه سفینه منفجر شد باز هم از انفجار زنده تو فضا سرگردون موند بازم زنده موند
   ۶ شما تو سینما سوپرمن ضربه نهایی رو زد نمیشه گفت فقط سوپرمن با دمزدی جنگید حلا بتمن کار زیادی نکرد ولی واندر وومن تو نتیجه خیلی تاثیر داشت شما ثور کاپیتان مارول با ایرون من بزار جلو دومزدی سینما ببین چه بلایی سر دومزدی میارن

   پاسخ

   • Arian در پاسخ به احمد

    آبان 3, 1399

    سلام احمد
    اول از همه مرسی که یادم تنداختی اول اسمم رو با حرف بزرگ بنویسم.
    خوب اگر تو میگی اون شکر باعث میشد جریلان خون در بدن ثور رو متوقف میشه خب باید بگم که سخت در اشتباهی اگرهم این ممکن بود ثور از نظر فنی قطعا میمرد چون ثور و هر آدمی اگر به مغزشون خون نرسه میمیرن البته سوپرمن هم همین طوریه
    2-من نگفتم که اسورک بیکر ضعیفه منگفتم خیلی بی ریخته و قدرتش از خود ثور بیشتره در ضمن شمشیر واندر وومن میتونه یه خدارو بکشه و بدون در فیلم بتمن و سوپرمن حتی نوک شمشیرش هم به اون هیولا نخورد
    3-که اینطور خب دوست عزیز باید بهت بگم که در آخر فیلم (اونجرز ایژا آف آلترون ) ثور نشون داد که میدونه کسی که شش اینفینیتی استورنز زو داره به هیچکس رحم نمیکنه (حتی به بچه اش) خب پس ثور میدونسته که چه از نیروی رعدوبرقیش استفاده کنه باز سرنوشتش با استفاده نکردن از اون نیرو یکیه بعدش هم اگر فقط با دقت تر میدیدی در اول فیلم اونها روی سطح سفینه بودن نه توی سفینه البته نمیدونم ثور رعد و برقش رو از ابر میگیره یا از تخیلات (در واقع منظورم از تخیلات جاهای دیگه هستش) اگر بهونت ابر بود بیشتر آدم رو قانع میکرد که چرا از رعد و برقش استفاده نکرد (چون تو فضا ابر نیست) در ضمن ثور که تو خلع نبود که بمیره تویه یه مسیر که معمولا سفینه ها ازش میرفتن قرار داشت در ضمن اگر با دقت دیده باشی هیچ یک از مردم آزگارد تبدیل به سنگ نشده بودند.
    4-در ضمن شما منظور من رو اشتباه فهمید منظورم دارکساد بود (همه میدونن دارک ساید از تانوس قویتره در حالی لیگ عدالت داره پدر دارک ساید رو در میاره متقلد ها با یه لشکر چند ملیونی نتونستن حتی جلوی تانوس رو بگیرن که وشکن نزنه یا حداقل نذارن که اون دستکش مسخره به تانوس برسه)
    به هرحال امیدوارم این بحس لذت بخش رو باهام ادامه بدی

    پاسخ

    • احمد در پاسخ به Arian

     آبان 5, 1399

     ۱ تو داری در مورد ثور حرف میزنی مگه یه انسان عادیه که خون به مغزش نرسه میمیره
     ۲ شما چطور به ظاهر زشت اسورم بریکر رو دیدی ولی دست قطع شده دومزدی زو ندیدی پس حتما من یودم دست دومزدی رو قطع کردم . خو واندر وومن بود
     ۳ اول اینکه ثور رعد برق مال خودشه و نیازی نداره به ابر دوما اونا تو سفینه بودن چون اگر نبودن مرد ازگارد به خاطر خلع فضا میمردن سوما اونا تو قلب سفینه بودن چهار که از همه مهمتره اینو دیگه همه میدونن که ثور در فضای بستخ از رعد برق استفاده نمیکنه چون هم باعث اسیب به به سفینه هم مردم میشد
     ۴وقتی فیلم بینهایت شروع شد ثور شکست خورده بود چون حمله غافگیرانه کرد تانوس
     ۵ من مظور شما رو درست گرفتم شما گفتی دومزدی و استورم بریکر به راحتی دومزدی که هیچ بدن دارک ساید هم میبره
     ۶ تو اند گیم به این دلیل ثور رو اینقدر ظعیف کرده بودن چون اگر حالت فیلم قبلو داشت تانوس خیلی زودتر کارش تموم بود حالت ثور و تانوس مثل دارکساید سوپرمنه

     پاسخ

     • Arian در پاسخ به احمد

      آبان 5, 1399

      بازم سلام احمد بازم ازت تشکر میکنم که این بحث رو باهام ادامه دادی
      1ببین اگر شما تور رو آدم حساب نکنی اون فضایی که فکر کنم اسمش میگ بود که خیلی ضعیف بود مثل ثور بععد از مدت ها زجر کشید از اون شکر زنده موند و از اونجایی که ثور از اون شوکر زجر میکشید پس سطح دوامش با میگ تو یه سطح حتما داری میگی (مگه میشه خدای رعد و برق و جنگویی با ادعای جنگجو بودن) بله میشه .
      2من دست قطع شده ی دومز دی رو دیدم اما مثل اینکه شما در اومدن دست دومزدی رو ندیدی دومزدی دوباره متولد میشه و مثل یکی از باحال ترین شخصیت های این روزا (ددپول) هستش پس استروک بیکر هم نمیتونه دومزدی رو نابود کنه تو خودت تو اینترنت بزن ثور در مقابل واندر وومن ببین اولین چیزی که میبینی کی رو برنده کرده اعلام کرده
      3 شما کاملا درست میگید منم قبول دارم برای خودشه ، ببین اگر دقت کنی و فیلم رو دوباره ببینی البته بخش مبارزه هالک و تانوس ، تانوس هالک رو به یه ستون محکم میزنه اما روی ستون یا شاید بخشی از یه دیوار هیچ سقفی نبود بعدشم من بهت گفته بودم بعد از نابودی سفینه تمام مردم آزگارد باید سنگ میشدن اما نشدن چون تو خلع نبودن اصلا بیخیال در فیلم بتمن و سوپرمن سوپرمن مگه تو خلع نبود از جو زمین خارج بود و تازه دو تا بمب هسته ای هم بهش خورد اما بازم زنده موند
      4ببین ثور همیشه ثوره میتونست زودتر با یه ارده قبل از ینکه تانوس اعتماد به نفس اون رو پودر کنه خود تانوس و یه الماس قدرتمند بنفش رو نابود کنه
      5 ببین در این مقاله اومده که سوپرمن با دارک ساید میجنگه رو همین حساب من منظورم رو به خوانندگان کامنتم اشتباه فهموندم در ضمن به نظر تو یه چکش ناز و خوشگل و قدرتمند که از یه سیاره قویتره نمیتونه اعتماد به نفس ثور رو بر طرف کنه حالا ثور با دو تا چکش (البته یکیش تبره) نتونست به تانوس یه ریزه ضربه وارد کنه اون وقت میخواد با کاشف معادله ضد حیات بجنگه؟؟؟
      6 ببخشید ثور خدای نوشیدنی الکلی (بخاطر اینکه خلاصه شده نوشیدنی الکلی بدآموزی داره من اسمش رو نمیارم) یا خدای رعد و برق ؟؟؟؟؟؟ قبول کن ثور از پس یه بدقواره ی پیر که روانیه بر نیومد اونوقت دارکساید؟؟؟؟

      پاسخ

      • احمد در پاسخ به Arian

       آبان 6, 1399

       باز هم ۱
       نگاه کن اون به قول شما شوکر وقتی هالک اومده رو هالک هم بهقطع استفاره کردن تا زمانی که رام شده پس اونو به سوپرمن هم میزدی کار میکرد مگر اینکه بدن خودشو میبرید
       ۲ شما گفتی حتی نوک شمشیر واندر وومن هم به دومزدی نخور الان حرف خودتو عوض کردی و اون دستش مثل ددپول شبیه اولش در نیومد و فقط مثل یه نیزه استخونش اومد بیرون و شما برو اند گیم رو ببین چطور سر تانوسو قطع کرد پس به راحتی دوزدی رو از وسط نصف میکنه و برو با ایرونی سنتر خوش باش که واندر وومنو با ثور مقایسه میکنی یه پراتتز باز کنم(ثور رو با اکوامن مقایسه کرده ایرونی سنتر اکوامن برده😅😅)
       ۳ اول اینکه من یه چیزی بگم هایمدال از قبل بیشتر مردومو به زمین فرستاد همونطور که هالک رو فرستاد و سوپرمن یک بمب بهش خورد بیهوش شد تا چند دقیقه به هوش نیومد ولی ثور قدرت یه ستاره نوترونی رو تحمل کرد و بعد اینکه استورم بربکر رو گرفت سریع به هوش اومد
       و فکر نکنم ستاره نوترونی قابل مقایسه با یه بمب اتم باشه نکنه الان میخای بگی بمب اتم از ستاره نوترونی قوی تره
       ۴اول اینکه حمله غافلگیرانه بود دوما تنها چیزی که میتونه سنگها رو نابود کنه خود سنگها یه چیزی یا کسی که از سنگها نیرو گرفته مثل اسکارلت ویچ که تونست سنگ ذهن رو نابود کنه
       ۵ من نگفتم ثور میتونه دارک سوید روشکست بده که به قطع نمیتونه گفتم استورم بریکر میتونه به راحتی به دارک ساید اسیب بزنه که به قطع میتونه به خوش میاد هر وقت حرف از ثور سینما میلد طرفداران سوپرمن حرف از ثور اند گیم میزنن نه بینهایت
       ۶ببخشید شش سنگ هم نتونست جلوی برخورد ضربه ثور به تانوس بشه که سوپرمن تو خوابش نمیتونست اون کارو بکنه

       پاسخ

       • احمد در پاسخ به احمد

        آبان 6, 1399

        و توی هپین سایت یه جای دیگه نوشته شش سنگ از معادله ضد حیات قوی تره

        پاسخ

        • Arian در پاسخ به احمد

         آبان 6, 1399

         نیست

         پاسخ

         • احمد در پاسخ به Arian

          آبان 6, 1399

          هست

          پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 6, 1399

           آخه میدونی ضعف شش سنگ ابدی اینکه کاری که میکنن قابل باذگشته یکی نصف عالم رو برمیداره یکی برشون میگردونه

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 7, 1399

           این از ضعفش نیست از قدرتشه اگر همه عالم رو از بین برده بود کی میخاست برشون گردونه

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 7, 1399

           خب باشه اما متاسفانه من در زمینه شش سنگ و معادله با پروشات مخالفم چون اون شش سنگ نصف جهان رو پودر میکنه در حالی که همین جوریش معادله ضد حیات میتونه راحت حیات رو از چندین بعد پاک کنه تو بگو تو نصف یه تخته رو پاک کنی بهتره یا اینکه کله تخته رو پاک کنی و بعدشم بشکونیش

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 7, 1399

           شش سنگ هم میتونه همونطور که تو فسلم اندگیم تانوس که از گذشته اومده بود گفت میخام اینبار همه چی رو از بین ببرم و دوباره اونارو به وجود بیارم جمله کاپیتان(زاده شده از خون)

           پاسخ

       • عاقل در پاسخ به احمد

        آبان 6, 1399

        با سلام
        معذرت میخوام تو بحثتون دخالت میکنم ولی میخوام بگم
        کلاً دنیای سینمایی منبع معتبری برای مقایسه دو کرکتر نیست چه دیسی چه مارول .
        چون کلاً بستگی داره به روش فیلمبرداری کارگردان و عوامل و …
        مجموعاً بخاطر همین اتفاقات خیلی از کامیک دور میشه بخاطر همین میگم منبع معتبری نیست و منبع اصلی و معتبر فقط کمیک
        راجب اون مقاله ای که تو سایت ایرونی سنتر بود هم بگم شما انگار مقاله رو کامل مطالعه نکردید چون این مقاله ترجمه شده از سایت فوق العاده بیخود CBR هست و نظر شخصی اون سایت نبوده است .
        بخاطر همین کاری دیگه ندارم با بحثتون ولی لطفاً اگه میخواین این دو کرکتر رو مقایسه کنید رو کامیک کار کنید نه دنیای سینمایی . عملاً بازم به من ارتباطی نداره ولی بنظرم بهتره دنیای سینمایی رو جزو استدلال هاتون استفاده نکنید .

        پاسخ

        • Arian در پاسخ به عاقل

         آبان 6, 1399

         نه بابا همه حق بحث رو در این سایت دارند و کامیک هم به تخیلات نویسنده مربوطه و من به عمرم کامیک نخوندم پس اگر ناراحت نمیشی من باید با روند سینما کارمو با احمد پیش ببرم در ضمن من شخصا رو پروشات اعتماد بیشتری دارم تا ایرونی سنتر اما اون تنها سایت بود

         پاسخ

        • احمد در پاسخ به عاقل

         آبان 6, 1399

         خو تو کمیک بستگی یه نظر نویسنده داره یا نظر برای مثال استورم چطور پیتونه واندر وومن رو شکست بده یا به قول اقای راجرز همه کراس اور ها باید در کوزه ابش رو بخورن حالا بعضی هاشون منطقین

         پاسخ

         • عاقل در پاسخ به احمد

          آبان 7, 1399

          افرین به هر دوی شما پس به بحثتون ادامه دهید .
          فقط تعصبی با هم برخورد نکنید که به نفع هیچکدومتون نیست .
          موفق باشید .

          پاسخ

       • Arian در پاسخ به احمد

        آبان 6, 1399

        سلام احمد
        1ببین اصلا شوکر فراموش کن چون منم تو چندتا کامنکت قبلیم مثل شما تایید کردم سوپرمنهم در مقابل اون شکر آسیب پذیره
        2ببین تو داری درست میگی چون من با حرف تو یادم افتاد که یه همچین اتفاقی افتاده و در همین راستا بحسم رو با تو ادامه دادم و باید بگم اگر واندر وومن و ثور هر دوتاشون دنبال سر دومزدی باشن معلومه که دومزدی میمیره و راستش جای سرش هم نیزه در نمیاد و لی به نظر من دست دومزدی دوباره متولد شد فقط به جای انگشت چندتا تیغه غیر متحرک درآورد و ببین سر تانوس بدون شش سنگ همیشگی یه تیکه گوشته فضایی در حالی که دارکساید از سنگه و دوباره متولد میشه در ضمن من نگفتم ایرونی سنتر خوبه و فقط قبول دارم تجهیزات واندروومن بهتر از توره ولی ایکاش شمشیرش پرنده بود به هر حال ثور آرزوشه که دوباره تو یه جنگ میان سیاره ای شرکت کنه در حالی که واندر وومن برای اینکه توسط گلوله نمیره نیاز به دو جفت النگوی فوق قدرتی داره در واقع بحس ماهم تقریبا به تجهیزاتشون ربط داشت به هرحال منم فکر میکنم واندروومن نمیبره در ضمن مگه میشه همه میدونن ثور راحت در برابر آکوامن میبره حالا اگه وقت کردم میرم توش میبینم
        3 معلومه میگم قوی تر نیست بمب اتم پروتون میشکافه اگر در فضا اتم وجود داشت (البته در محدوده سوپرمن) تمام عالم هستی رنج و سختی علم رو میچشیدن اما اون ستاره هم قوی بود اما قدرتش رو از نابودی نوترون میگیره اما بازم چون ستاره بودش خیلی رو جوابی که به تو دادم شک دارم و با قطع بهت نمیگم اما بازم فکر کنم ستاره قویه اما سوپرمن اون رو راحتر و بدون زجر تحمل میکرد در مورد ثور اگه گروت اونجا نبود ثور مرده بود در ضمن تو درست میگی هایمدال اون کار رو کرد چون در اند گیم خیلی از آزگاردی ها زنده بودن
        4 ببین به هر حال تور وقتی سفینه تانوس جلوی اونها ظاهر شد با یه رعد و برق خفن میتونست پدرشون رو دربیاره در ضمن به هر حال اگر ثور با یه ریزه جرقه دست تانوس رو قطع میکرد کار تموم بود
        5ببین ثور همیشه ثوره و به نظرم فرق ثور اند گیم با ثوره ای دابلیو فقط چندکیلوگرم چربیه (البته چکش خفن رو هم در نظر بگیر)
        6سوپرمن میتونه راحت پدر اونجرز رو در بیاره و به راحتی هرچه تمام تر شش سنگ رو نابود میکنه
        7 راستی جواب خیلی از بخش های کامنتام رو ندادی

        پاسخ

        • احمد در پاسخ به Arian

         آبان 7, 1399

         جواب همشون رو دادم
         ۱ من برای بار سوم من نگفتم ثور میتونه دارکساید شکست بده منظورم من اصلا روی استورم بریکر هستش که گفتم میتونه به دارکساید اسیب بزنه و دوما منم نگفتم ثور اگر با دومزدی مبارزه کنه سریع قطعش میکنه اگر فرصت اینکار پیش بیا اینکارم به راحتی میکنه و چطور تجهیزات واندر وومن از ثور بهتره هه شمشیر اودین تمام سلاح های واندر وومن خیلی قویتره دیگه حوصله توضیح قدرتاشو ندارم
         ۲ داداش فکر نکن خیلی قویتره من نمیگم که سوپرمن نمیتونه تحمل کنه اصلا شاید اون ستاره به سوپرمن نیرو میداد کی میدونه ولی اگر اسیب میزد سوپرمن به قطع اسیب بیشتری میدید چون در برابر بمب اتم برای چند دقیقه بیهوش شد ولی ثور سریع به هوش اومد گروت فقط استور بریکر رو دستش داد چطور جونش رو نجات داد
         ۳ بابا حمله غافلگیرانه بود اونا با سفینشون زدن دهن سفینه ثور رو سرویس کردن باران اتش رو خو دیدی تانوس اینقدر ظعیف نیست که ثور با رعدو برق دستشو قطع کنه اگر اینطور بود خو با رعد برقش دیگه هیچ دشمنی نداشت
         ۴ خیلی فرق دارن خیلی . نگاه کن مارول به این دلیل ثور رو ظعیف کرد که تانوس بتونه کمی قویتر بشه اگر اون ثور بود یه نفری دهن تانوس رو سرویس میکرد ولی ظعیفش کردن
         ۵ اول اینکه ثور با سوپرمن تک به تک حریف کاپیتان مارول نمیشن چون قویارین انتقاجو مارول بود و از ثور و هالک قویتر پس سوپرمن هم از پسش بر نمیاد ثور هم اگر سوپرمن رو در بیاری دهن لیگ عدالتو عنایت میکنه همشون از پس استپن ولف بر نیومدن حالا جلوی ثور رو بگیرن

         پاسخ

         • Arian در پاسخ به احمد

          آبان 7, 1399

          بازم سلام احمد
          اول از همه من فکر نکنم جواب همه ی بخش های کامنتام رو داده باشی مثل ادامه بحث (اینکه ثور تو سفینه جنگید یا خارج از سفینه) به هر حال مهم نیست
          1درسته اما من این رو به شما گفتم که بدونی ثور حتی با استورک بیکر هم نمیتونه به دارکساید جراحاتی وارد کنه و اگر هم بکنه نسبت دارکساید و استورک بیکر مثل نسبت یه مرد بالغ و یه وشکون کوچوله و بدون دومزدی اون قدر قوی هست که حتی نذاره ثور در میان مبارزه یه خمیازه بکشه و ببین اودین و اون شمشیر مردن و ثور از تمام تجهیزاتش فقط استورک بیکر رو داره
          2من نگفتم خیلی قوی تره گفتم چون بمب اتمی میتونه هم پروتون و هم نترون رو بشکافه شاید از یه ستاره نترونی قوی تر باشه اما اون یه ستاره هستش و من خیلی خیلی تو جوابی که بهت دادم شک دارم نه خورشید هم یه ستاره هست و سوپرمن در مقابلش ضعف نشون میده پس اون ستاره به سوپرمن نیرو نمیده اما سوپرمن اونقدر نیرو داره که بتونه راحت نیروی اون ستاره رو تحمل کنه و ببخشید ثور شانس میاورد نمیره در ضمن هر موجود دیگه ای بود با فضا یکی میشد و تقسیم بر یک میلیاردم سلول میشد در ضمن ثور در همان موقع که داشت قدرت ساره نترونی رو تحمل میکرد مرد و گروت با ساختن یه دسته چوبی برای استروک بیکر باعث دوباره به وجود اومدن تور شد که تازه اون موقع یه ذره دستش رعد و برقی شد لی قبول دارم سوپرمن ممکن بود آسیب بیشتری ببینه اما سریع دوباره خوب میشد و انگار تازه به دنیا اومده(البته این دفعه ها بدون اینکه نوزاد باشه)
          3ببین ثور عقل درست و حسابی نداره در همین جاهم نوشتم اگر از عقلش درست استفاده میکرد تانوس هرچه سریع تر میمرد چون سوپرمن عقل درست و حسابی داره با قدرت ثور پدر تانوس رو در میاورد
          4ببین از نظر فیزیکی که شما دارین از همون لحاظ حساب میکنید ثور هیچ فرقی نکرده (البته به غیر از شکمش) اما اگر از نظر عاطفی حساب کنی بیشتر آدم رو ثانع میکردی
          5ببین اول اینکه منم قبول دارم کاپیتان مارول روی هم رفته از ثور و سوپرمن قویتره اما شزم از کاپیتان مارول قوی تره در ضمن تو اونجرز 6 رو با جاستیسلیگ یک حساب نکن اگر میخوای این کارو بکنی اونجرز 1 رو با جاستیسلیگ 1 مقایسه کن اون ها خودشون به زور تونستن لوکی رو شکست بدن وگرنه همون یه کاپیتان مارول پدر لوکی رو درمیاورد و همون گیرن لنترن هم پدر استپن ولف رو در میاورد بعدشم وقتی سوپرمن او قدر قویه هست که همه براشون جالبه که کدوم میبره تو خودت اگرسوپرگرل رو در مقابل مردعنکبوتی قرار بدن قطعا برات جذابیت نداره چون میدونی کدوم میبره و این به این دلیله که مرد عنکبوتی ضعیف تره اما اگه بهت بگن سوپرگرل در مقابل کاپیتان مارول برات جذابیت بیشتری داره چون هر دوتاشون قوین پس جاستیسلیگ در مقابل ثور جذابیت نداره چون همه میدونن ثور بازنده هستش

          پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 7, 1399

           ۱ تو سفینه بودن چون اگر بیرون بودن معلق میشدن دیگه هیچ دلیل دیگه هی ندارم داسه این قضیه سفینه
           ۲ اقا چرا دارکسایدو دیگه اینقدر هم قوی نیست که تو میگی بابا استقامتش با تانوس مقایسه میشه حالا من هم میگم دارکساید استقامت بیشتری داره ولی تانوس کم شاهکار نداره تو استقامت همون سیارکو که ایرون من بهش زد دیدی . به قطع یعنی به قطع اگر استورم بریکر به دارک ساید بخوره اسیب میبینه بابا من دارم در مورد استورم بریکر حرف میزنم چه کارم به ثوره اگر فرصتش برای ثور میش بیاد به راحتی دومزدی رو میکشه چون واندر وومن با شمشیرش که قدرتش خیلش از تبر ثور کمتره تونست دست دومزدی رو قطع کنه پس تبر ثور عم با برخورد به دومزدی میتوته به اون اسیب شدید وارد کنه البته اگر به جاهای حساس بزنه . اون شمشیر اگر اینطوری از بین میرفت اودین خیلی وقت پیش ولش میکرد
           ۲ نگاه کن من نه ستاره شناسم نه چیزی کلی اینو میدونم که ستاره از بمب اتم قوی تره و به قطع به سوپرمن اسیب بیشتری میزد و ثور نیروش رو از فلز گرفت نه از دسته چوبی اگر اون نبود هم ثور دوباره سرپا میشد ولی اگر سوپرمن به خورشید نزدیک نمیشد فکر نکنم به هوش میومد
           ۳ من نمیدنم منظورت از عقل درسا حسابی چیه مگر هز تیمارستان فرار کرده حالا عقل سوپرمن بیشتر تحربه مبارزه رو چیکار میخای بکنی نکنه میخای بگی تجربه سوپرمن بیشتره
           ۴ خیلی فرق کرده . نگاه کن مارول میخاست که وقتی ثور دوباره برگرده بره تو همون اب که قسمت دو رفت توش تمام قدرتو به دست میاره ولی منصرف شد تا ثور رو در برابر تانوس ضعیف کنن برای بار صدم
           بقیش رو بعدا جواب میدم

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 7, 1399

           1فکر میکردم بعد از اون همه دلیل منطقی با من موافق باشی در ضمن اگر قرار بود اون ها معلق باشن تو فیلم تور راگناروک ، وقتی آخرش رفته بودن تو سفینه معلق نبودن تازه فاصلشون هم با سیاره آزگارد زیاد بود اما بازم معلق نشدن پس حرفت خیلی منطقی نیست (اما راستش منم دارم دلیلم رو بد توضیح میدم چون با این گفتار دارم حرقت رو تایید میکنم پس):اون موقعه چی که اول فیلم آی دابلیو بود همه مرده بودن چی میتونست از قدرتش استفاده کنه
           2ببین دارک ساید خیلی قویه من خودم قبول دارم نسبت سوپرمن و دارکساید مثل نسبت سوسک به آدمه در ضمن من بهت گفتم تانوس بدون شش اینفینیتی استورنز فقط یه تیکه گوشت فضاییه و بدون تانوس با استفاده از اون سنگ بنفشه(البته فکر کنم مطمئن نیستم) تونست جلوی اون سفینه که ایرون من بهش زد رو بگیره وگرنه میمرد و فیلم تموم بود در ضمن تانوس با چهار تا از اون سنگ قویا نتونست جلوی یه جادوگر یه پسرفضایی یه ذهن خون که از راه دور ذهن نمیخونه و دوتا زمینی بربیاد (در ضمن بقیه هم قدرت برگردوندن ورق رو ندارن )نتونست بربیاد و فقط بخاطر خام بودن و سست بودن ذهن استارلد تونست پدرشون رو در بیاره
           ببین اگر دارک ساید اونقدر قوی نیست استورک بیکر هم اونقدر قوی نیست ببین من چقدر باید بگم دومزدی قابل مردن نیست مگر با کیریپتنایت ببین دوباره بهت میگم شمشیر واندر وومن خدا میکشه و در واقع منظور من از خدا سوپرمن و ثور نیست منظورم (آرس (که البته این ها تخیلین ومن بر طبق واقعیت باتو حرف نمیزنم در واقعیت یه خدا بیشتر نداریم که)) هستش که میتون (در تخیلات) یه چیزی خلق کنه اما هیچ کدوم از دشمنای ثور خدای اینجوری نیستن و اما شاید بشه راگناروک رو حساب کرد اما راگناروک در مقابل میلونیر ضعف نشون نداد و در مقابل استورک بیکر هم ضعف نشون نمیده در ضمن ثور و استورک بیکر یکین و اما ثور از خود استورک بریکر قوی تره
           3منظورم اینکه عقل سست و خامی داره و نمیتونه از پس خودش بربیاد و شایستگی اون دوتا چکش و قدرت کنترل رعد و برق رو .بعدشم معلومه که ثور تجربه بیشتری نداره اما اگر میخوای از روی سن این رو بگی سوپرمنهم میلیارد ها سال نوری رو از کیریپتون تا زمین سفر کرده من دارم این رو از روی تجربه مبارزه میگم
           4 منم به تو گفتم از لحاظ فیزیکی خیلی تغییر نکرده فقط از لحاظ عاطفی

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به Arian

           آبان 8, 1399

           بازم ببخشید گفتم تور تجربه بیشتری نداره اشتباه تایپ کردم منظورم این بود که داره (البته از نظر مبارزه)

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 8, 1399

           خدایا دیگه این چه حرفیه اونا بابا من حوصله توضیح دادن درباره سفینه ندارم برو چندتا مقاله بخون یاد بگیری طبق قوانین هوا فضا وقتی یه شی یا جسم در فضای خلع قرار بگیرد معلق میماند وقتی اونا میتونستن در کف سیفبنه راه برن یعنی سفینه جای ازش سوراخ نشده و در روی سطح نبودن در مرکز بودن دیگه این با قوانین برات گفتم دلبل نبود
           ۲ اول اینکه تانوس یه تکه گوشت فضایی نیست استقامت خیلی بالای هم داره دوما مگر اون سنگ سنگ استامته اسمش سنگ قدرته پس ربطی به استقامت تانوس نداره اگر یک سنگ تونست جولوی اون سیارکو بگره شش سنگ جلوی تبر ثور رو میگرفتن پس نگو تانوس استقامتش کمه او فقط از سنگ برای دراوردنش استفاده کرد که با قدرت بدنی خودش هم میتونست ولی تبدیل کرد به موجودات خفاش مانند سوما ببخشید که گروه لیگ عدالت اصلا بلد نیستن هماهنگ کار کنن حتی استپن ولف رو هم نتونستن شکست بدن اگر سوپرمن نبود حالا تو استپن ولف رو با تانوس مقایسه میکنی یه دکتر استرج برای استپن ولف بس بود نگاه کن من نمیگم دارک ساید ظعیفه برای بار هزارم من میگم استورم بریکر خیلی قویه و از استانه استقامت دارک ساید بالاتره یعنی میتونه بدن دارک سایدو زخم عمیق بندازه ناموسا منظور منو بفهم بعد یعنی اگر سر دمزدی رو قطع کنی نمیمیره خو میمیره
           ۳ نگاه کن هیچ مغز سستی هم نداره فقط احساساتی هستش و من دیگه واقعا نمیدونم چی بگم ملیاردها سال نوری اون یه بچه بوده که توسط یه سیفنه به زمین اومده مگر در راه اومدن جنگیده ثور سینما ۱۵۰۰ سال داره در صورتی که سوپرمن ۳۰ سال تبعد چطور تجربه رو یکی ثور وقتی یک انسان عادی بود هم از پس همه اون سربازا بر اومد چون مهارت جنگی داشت ولی تو سوپرمن یه انسان عادی کن بینم از پس اون سربازا بر میومد و بعدش سوپرمن هیج مربی نداشته و فقط بلده مشت لگد بزنه ولی ثور بهترین مربی های مبارزه بیشترین تعداد نبرد مربی اودین داشته بسشه در طول عمرش هم خیلی مبارزه بززگ داشته ولی سوپرمن با زاد دومزدی استپن ولی بتمن جنگیده با سربازای حالا زاد اینا مبارزه های بزرگ سوپرمن بوده حالا برو مبارزه های ثور رو ببین تو ۱۵۰۰ سال از تمام طور عمر سوپرمن بتمن باهم مبارزه جنگ داشته
           ۴ نگاه کن چرا نمیگری خد مارول گفته ظعیفش کردم حالا تو هی بگو ثور از لحاظ فیزیکی ظعیف نشده
           ۵ نگاه کن شزم که هیچی بلک ادام هم که قراره بیارن با کاپیتان مارول نمیکنه بلک ادام از خدایان مصره که از خدایان یونان قویتره تو رعد بزق شزم رو با نیروی کامیتان مارول مقایسه میکنی و من قدرت تلپورت شزم رو تو فیلم شزم ندیدم بیاد ثور و سوپرمن باهم نمیتونستن با اون سرعتی که کاپیتان مارول سفینه تانوسو خراب کرد خراب کنن حالا تو هی بگو شزم یعنی اصلا فکر نمیکردم یکی شزم رو با کامیتان مارول مقایسه کنه البته منظورم سینماست کاری به کمیک ندارم

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 9, 1399

           خیلی بابا باشه تو درست میگی اصلا اونا توی سفسنه بودن قبول فقط بیا دیگه درمورد سفینه حرف نزنیم منم کنار میکشم از موضوع سفینه و تو رو قبول دارم همونطور که تو در موضوع بمب اتم کنار کشیدی و من رو قبول کردی(خب بی حساب شدیم)
           2ببین تانوس که خدا نیست یه موجود فضایی باز دارکساید که خدا هست ببین تانوس درحالی که دستش بسته بود از آیرون من که با یه چکش نانویی ضعیف بهش ضربه زد ضعف نشون داد پس قبول داشته باش تانوس یه تیکه گوشت فضاییه ببین تبر تور فقط شتاب میخواد که اون روهم تور به بهترین شکل میتونه بهش بده وگرنه بدون شتاب دادن بهش راحت نابود میشه البته به قول یکی از کاربر های این بخش استورک بیکر فقط توانایی بدنی میخواد که سوپرمنهم داره پس بدون اون موقع اینفینیتی استورنز ها بخاطر شتاب اون تبر نتونستن متوقفش کنن ببین اگر دنبال ناهماهنگی میگردی فقط و فقط برو سراغ مارول و اونجرز (چرا؟) چون که اولا در اینفینیتی وار اکیپ کاپیتان آمریکایینا که سرشون با تهشون بازی میکرد دوما اصلا خود ایرون من و کاپیتان آکریکا اونجرز رو به نابودی کشوندن وگرنه در ایفینیتی وار به جای اینکه با خودشون بگن وای الان تکلیف اون سنگ چی میشه و اینچیزا راحت پدر تانوس رو درمیاوردن بعدشم من تو چندتا کامنت قبلیم بهت گفتم (یعنی تقریبا بهش اشاره کردم) اونا ضعیف ترین افرادشون رو داشتن و بعدشم بهت گفتم فیلم یک اونجرز رو با فیلم یک جاستیسلیگ مقایسه کن هر دوتاشون ضعیفترین افراد رو داشتن و حتی اون ها هم از پس لوکی بر نیومدن حالا تو بگو اگر گرین لنترن رو جلو لوکی میذاشتی چه بلایی سرش میاورد پدر لوک تانوس و اولترون ها رو درمیارن در ضمن جاستیس لیگ داره با موجودارت ماوراء طبیعی میجنگه در حالی که اونجرز داره با برنامه کامپیوتری میجنگه که اگر یه متخصص کامپیوتر درست و حسابی داشتن با ساختن یه ویروس کامپیوتری راحت فیلم رو در نیم ساعت اول تموم میکردن حالا درمورد دارکساید باید بگم استورک بیکر اصلا نمیتونه یه همچین ضربه و جراحاتی رو دارکساید وارد کنه من بهت گفته بودم نسبت دارک ساید به استورک بیکر مثل نسبت آدم به سوسکه و در ضمن به دومزدی دوتا بمب اتمی خورد و ازهم پاچید اما دوباره به وجود اومد و قوی تر شد
           3آدمی که احساساتی باشه مغز ضعیفی داره چون چیزی رو قبول نمیکنه و فقط دوست داره اونطور که خودش میخواد بگذره ببین من گفتم اشتباه تایپ کردم تجربه مبارزه تور بیشتره من دارم از نظر سن سوپرمن نسبت به تور برتری داره ببخشید معذزت میخوام در ضمن تور با این همه مربی کیهانی سطح بالا سطح قدرتش با یه کسی که تازه دو ساله از قدرت واقعیش خبر دار شده یکیه باز دم اودین گرم در ضمن تور هم همونه نه از مغزش استفاده میکنه فقط مشت و لگد میزنه و یه تبر پرتاب میکنه اما حداقل سوپرمن از مغزش استفاده میکنه در ضمن کسی که هزار و پونصد سال قدرت واقعیش رو ازش مخفی کرده باشن نباید انقدر که تو میگی قوی باشه حداقل تجربه اش زیاده که اونم برات یه دلیل خفن آوردم
           4من کاملا منظورت رو میفهمم و دارم بهت میگم که اصلا تغییر زیادی از نظر فیزیکی نکرده صدبار در و فقط از نظر عاطفی ضعیف شده که به نظرم میتونه یه چکش که از رعدو برق و نایاب ترین عنصر ها ساخته شده بر طرفش کنه
           5ببین من به اون آدم کاری ندارم شزم قدرتش رو از زئوس میگیره و فقط بخاطر اینکه شزم بچه هست و سست عقل هست همه بین این دوتا فکر میکنن شزم قویتر نیست وگرنه شزم پدر اون کاپیتان مارول رو درمیاره در ضمن ببخشید در آخرای فیلم کی اون هارو از وسط یه غار که در بین فضای میلیارد ها جهانه به شهربازی منتقل کرد؟؟؟
           6درضمن احمد جان خواهشا سعی کن دیگه از این الفاظ تقریبا تند استفاده نکن من دوست ندارم به قول خود مسئولان با اخلاق پروشات رشته بحثمون پاره بشه

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 9, 1399

           ۱ اون حرفی که من زدم کنایه بود من حرف تورو قبل نکردم نگاه کن فیزیکدانا قدرت اون سیلره نکترونی رو ۱۲ برابر خورشید دونستن و به مارول گفتن زیاده روی کرده ولی ثور مقاومت کرد پس نگو بمب اتم قویتره ۱۲ برابر خورشید خیلی زیاده به این دلیل که وقتی میخاد نابود بشه کوچیک میشه وقدرتش فوق العاده زیاد میشه
           ۲ الان یه حرفی زدی بعدا نقضش نکن پس سوپرمن هم خدا نیست ثور خداست پس سوپرمن گوشت زمینیه؟نه اینا چرنده این خداست اون خداست اگر بر اساس خدا بودن دارکسایده پس ثور هم خداست دوما کی گفته اون ضربه ایرون من ضعیف بود به نظر من قویترین ضربه خودش رو زد و فقط یه خراش روی صورت تانوس انداخت سوما استورم بریکر نیاز شتاب و مهارت داره که ثور هردو رو داره ولی سوپرمن هیچ مهارتی نداره و نحوه انداختن ثور بود که سنگها نتونستن جلوشو بگیرن
           وای واقعا خندم گرفت به نظر من هیچ سر رشته ای در فیلم نداری هیچچچچچچچچچچچ اولا اونا داشتن دوکار میکردن ۱با چیتاری های میجنگیدن ۲ دنبال راهی بودن که دریچه رو ببندن وگرنه یه لحظه هالک رفت دهن لوکی رو سرویس کرد برگشت پس هی نگو از پس لوکی برنیومدن تو فیلم لیگ عدالت واندر وومن اکوامن باهم داشتن با استپن ولف میجنگیدن نتکنستن از پسش بر بیان یه هالک واسه استپن ولف بس بود اگر ایرون من از هالک باستر استفاده میکرد هم استپن ولف رو شکست میداد پس اینقدر حرف اشتباه نزن تو فیلم دوم هم دغدغه اصلی اونا اون شهر بود که اگر میخاستن وقتشون رو رو التران هدر میدادن باعث منقرض شدن انسان ها میشد و گرنه الترون با ایرون من سرویس شد حواس ثور از پشت سر پرت بود گرفت چمدتا ضربه به ثور زد ویژن هم دهنشو سرویس کرد اینم نگو که الترون اونجرو نابود کرد شگفیلم های دیسی بدون خیچ دغدغه مبارزه حودشون رو انجام میدن سایبورگ یه ساعت رو جعبه های مادر بود بعد با یه ایده ساده از هم جداشون کردرن اونو سوپرمن ولی تو فیرم الترون ایرون من از زیر یه کارایی با دستگاه ها انجام داد ثور با یه ضربه زد شهرو پودر کرد و تو سایبورگ را با الترون مقایسه کن ببینم کی کیو هک میکنه درسته سایبورگ از جعبه های مادره ولی الترون مستقیم از سنگ ذهن به وجود اومده که خیلی قویتر از سایبورگ هستش
           و اخرا یک بمب اتم به دومزدی زد وه هیچیش نشد چون ارتباطات امریکا یه علائم حیاتی دریافت کرد که دومزدی بود و هیچیش نشد
           ۳ اول اینکه ثور ادم احساساتی در زندگی روزمره وگرنه در مبارزه خیلی از سوپرمن بیرحم تر هستش تجربه ثور خودش خیلی نتیجه رو عوض میکنه استفاده از سلاح تاثیر زیادی داره و اون که ما اونارو در قدرت بدنی و استقامت مقایسه میکنیم که به نظر من قدرت سوپرمن استقامت باید به ثور داد وگرنه از لحاظ مهارت مقایسه مثل مثل ایپ من مقابل یه بچه که میخاد کونگ فو یاد بگیره و اون تو کمیکه که هویتش مخفی بود
           ۴ ت هی بگو تغییر نکرده من میگم تغییر کرده کسی که پنج سال مبارزه نکرده باشه چطور ظعیف نمیشه وه یه چیز در مورد مبارزه اول ثور و تانوس که تانوس ثورو زد بگم اون موقع به دلیل اینکه ازگارد از بین رفته بود ثور خیلی ظعیف بود همونطور که تو فیلم راگنوراک گفته شد ثور و هلا قدرت خودشون رو از ازگارد میگیرن
           ۵ اون قدرتشو از زئوس میگره ولی نه همه قدرت زئوس خود دیسی گفته که بلک ادام از شزم قویتره که بلک ادام هم با کاپیتان مارول نمیکنه
           یه چیز دیگه بگم قویترین فرد در دنیای سینمایی مارول کاپیتان ماروله که هم از هلا هم از سوارتور هم از تانوس قویتره تو سینما سزم رو باید با هالک مقایسه کرد نه با کاپیتان مارول
           ۶اگر الفاظ تند نباشه لذت نداره تو هم استفاده کن برام مهم نیست😅🤣

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 9, 1399

           1باشه پس منم از بحس اون سفینه کنار نمیکشم و بازم میگم اونا توی سفینه نبودن و بعدشم من بهت گفتم اونا تو خلع نبودن تویه مسیر میان سیاره ای که فکرکنم پر از گاز هیدروژن و اکسیژن بود قرار داشتن در ضمن شاید یه بمب اتم از یه سیاره بزرگتر نباشه اما اگر بخوایم چگالی هردوتاشون رو باهم برابر حساب کنیم بمب اتم قویتره چون بمب اتم هم پروتون و هم نترون میشکافه در حالی که ستاره نوترونی فقط نوترون میشکافه در ضمن کی گفته که اون ستاره قویتر از خورشیده در خورشید هر دقیقه میلیارد ها انفجار رخ میده که هر یک از اون انفجار ها معادل ترکیدن 90 بمب اتمه و خورشید بخاد نابود شه چی ؟؟؟(کل کهکشان راه شیری نابود میشه در ضمن باعث برخورد یه کهکشان که اسمش رو یادم نمیاد هم با کهکشان راه شیری میشه (این کهکشان تقریبا تا 90 ملیون سال دیگه با کهکشان راه شیری برخورد میکنه) و اانجوری نظم عالم هستی بهم میریزه)
           2ببین تو اگه میخوای اینجوری حساب کنی حساب کن چون از نظر من بین این ها فقط دارکساید(تقریبا)قدزت خلق داره نه سوپرمن نه تور و نه تانوس هیچ کدوم قدرت خلق کردن ندارن . حالا به قول خودت آیرون من قوی ترین ضربش رو زد فکر کردی قوی ترین ضربه آیرون من چیه؟؟؟ قویترین ضربه آیرون من معادل با ضعیفترین ضربه سایبورگه بعدشم مگه من گفتم تور توانایی شتاب دادن به اون تبر رو نداره در ضمن استور بریکر فقط نیاز به توانایی بدنی و فیزیکی بالا داره که سوپرمن هم داره پس دیگه نگو سوپرمن نمیتونه استور بریکر رو کنترل کنه اتفاقا سوپرمن نسبت به تور بیشتر در این کار مهارت داره.
           (ببین دوست عزیز خواهشا من رو مسخره نکن هر کسی یه نظری داره و شما حق نداری دیگران رو بابت نظرشون قضاوت کنی) باشه حالا انگار جاستیس لیگ کم کار نکرد اون ها با ارتش میلیاردی استپن ولف جنگیدن ، از نابودی زمین جلوگیری کردن و مادر باکس ها رو از هم جدا کردن این کم نیست حالا فکر کن اینا کلا پنج نفر بودن و ضعیف ترین افرادشون رو داشتن قوی ترین فردشون هم با خودشون میجنگید بعدشم استپن ولف پدر هالک رو درمیاره اونوقت تو میگی هالک پدر اون رو درمیاره من میگم اونا بایه ویروس کامپیوتری هم شهر رو نجات میدادن هم آلترون رو شکست میدادن هم از انقراض نسل انسان جلوگیری میکردن ببین اون یه روبات بود نه خود اولترون الترون فقط یه برنامه بود که از طریق اینترنت از یه ربات به یه ربات دیگه میرفت و در اون فیلم تور نشون داد سلاحش فقط وزن داره نه قدرت ببین ویژن از اون سنگه نه اولترون اولترون فقط یه برنامه فوق پیشرفته هست که با کمک مایند استورن به وجود اومده اما در بدن سایبورگ مستقیم مادر باکس قرار داره در ضمن مادر باکس ها سه تا هستن و در همین سایت اومده که قدرت مادر باکس ها با شش اینفینیتی استورنز یکیه و اگه ریاضیت خوب باشه متوجه میشی که یه مادر باکس قدرتش معادل دوتا اینفینتی استورنز هستش در ضمن برنامه ریزی و هماهنگی جاستیس لیگ با مارول یکیه جاستیس لیگ هم سوپرمن رو دوباره به وجود آورد اون علائم حیات ناشی از دومزدی دوباره متولد شده بود
           3درسته تور در جنگ خیلی بی رحمه اما وقتی تو میگی تجربه تور ورق رو برمیگردونه عقل و هوش سوپرمنهم میتونه ورق رو دباره به نعف خودش برگردونه در ضمن اگر تور از تبرش استفاده میکنه سوپرمنهم از نیرو هاش استفاده میکنه و باید بهت بگم استقامت سوپرمن خیلی زیاده و تازه از استیل ساخته شده پس نگو برای تور بیشتره و بعدشم اگر تور مهارت داره سوپرمنهم عقل داره و باید بگم سوپرمن قویتره در ضمن من جوابتو ندادم در خصوص دکتر استرنج و اسکارلت ویچ و الان بهت میگم: اسکارلت ویچ اگر سوپرمن رو بگیره نمیتونه جلوی حرکت الکترون ها رو بگیره که و سوپرمن راحت پدر اسکارلت ویچ رو در میاره و اما دکتر استرنج باید بگم در هصوص دکتر استنرنج هیچ نظری ندارم
           4خب تو با این حرفت داری حرف من رو که گفتم تور از عقلش استفاده نمیکنه رو تایید میکنه کسی که از یه مبارزه سخت راحت میشه(البته کسی که عاقله و از عقلش استفاده میکنه) باید برای یه مبارزه سخت تر تمرین کنه به هرحال من همش به تو گفتم الانم بهت میگم تور همیشه توره چه تو آزگارد چه خارج از آزگارد
           5ببین شزم رو بیخیال گیرین لنترن چی یعنی کاپیتان مارولو با خاک یکسان میکنه
           6ببخشید خواهش میکنم دیگه کسی رو به استفاده از الفاظ تند و تمسخر تشویق نکن من همین جوریش از بحس کردن با تو خیلی لذت میبرم 😉😉😉

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 9, 1399

           داش من از نصفه کامنت دیگه نخوندم چون ارزش خوندن نداشت ببخشید

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 10, 1399

           ببین نگو ارزش خوندن نداشت بگو کم آوردم

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 11, 1399

           من هیجوقت کم نمیارم الان میتونم دوتا چیز بنویسم تو هم همینو بگی برو نظر سنجی کن ببینم ثور از استورم بریکر بهتر استفاده میکنه یا سومرمن الان اون بالا مینویسمش بقیه رائ بدن

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 11, 1399

           سلام نظر سنجیت رو دیدم و باید بگم در مورد دوم از خودت با یه حرف نظر خود رو همایت کردی و از من همایت نکردی من گفتم اگر چگالی هردوتاشون رو رو برابر بگیریم بمب اتم قوی تره

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 12, 1399

           خو چگال هردوتاشون برابر نیست چون اون ستارست و من حرف تو رو زدم
           نگاه کن طبق چیزی که در فیلما هسا برای مثال تو گفتی سااره باید در حالت عادی مقایسه بشه نه انفجار ولی اون ستاره در حالت انفجار بود پس باید اونطور مقایسه بشه

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 12, 1399

           آره چگالیشون برابر نیست اما باید بگم اگر اون در حال انفجار بود تور نابود میشد در ضمن من یه دلیل خفن پیدا کردم در باره ی دوروغین بودن استقامت تور که بهت میگم

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به Arian

           آبان 12, 1399

           اون ستاره که تور قدرتش رو تحمل کرد از 2015 تا 2018 بسته بود و تمام نیروش ذخیره شده بود از نظر فیزیک پتانسیلی که اون ستاره داشت باید تور رو از جهان هستی محو میکرد ببین حتی قدرتمند ترین قهرمان های دی سی و مارولهم نمیتونن قدرت او انرژی جنبشی رو تحمل کنن پدر همشون درمیاد این رو حنما بخون

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آذر 2, 1399

           الان ثور تونسته تقصیر منه

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 13, 1399

           داداش دروغین کجاست اون همه از شاهکار های استقامت وه یه چیز در مورد اون سفینه حالا که یادم افتاد با این دو دلیل میگم که اونا تو خلع بودن یک یه جا خوندم نوشته بود ثور میتواند در فضای خلع نفش بکشد همانطور که در فیلم بینهایت دیدیم ۲ اگر اون تو فضای خلع نبود نباید یخ میزد ولی یخ زد برو فیلمو نگاه کن

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 9, 1399

           فقط همون حرفت درباره استفاده بهتر سوپرمن از استورم بریکر با ضربه ایرون من نشان دهنده همه چیزه

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 10, 1399

           و من برای هر دوش یه جواب منطقی تر آوردم

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 11, 1399

           عجب جواب منطقی وقتی قویترین ضربه ایرون من رو معادل ضعیفترین ضربه سایبورگ میکنی مشخصه استپن ولف گرفت یه دست سایبورگ قطع کرد ولی تور با میولنیر زد ایرون منو خراش بردات وهمینطور ایرون من جارویس فرایدیو داره ماهواره داره اون همه پهباد نمیدونم ارتش اهنی خیلی از سایبورگ قویتره همون ضربات رگباری که به هالک زد برای سایبورگ بسه

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 11, 1399

           بذار بهت بگم ایرون من داره از یه تکنولوژی زمینی استفاده میکنه درحالیکه سایبورگ از مادر باکس نیرو میگیره در ضمن اگر تو داری تمام تجهیزات آیرون من رو حساب میکنی تجهیزات سایبورگ رو هم تا تهش حساب کن در ضمن برو تو اون کامنتت که با این مرتبط بود یه پاسخ خوب بهت دادم

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 12, 1399

           من نمیدونم تو بگو

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 9, 1399

           نگاه کن من میگم از سوپرمن قویتره تو گرین لنترن میاری داداش بحث رو همین الان باتو تمام میکنم تو خودت داری میگی کاپیتان مارول از سوپرمن قویتره گرین لنترن اگر با سوپرمن درگیر شه نهایتا ۱۰ دقیقه جلو سوپرمن دووم بیاره بعد تو با کاپیتان مارول مقایسش میکنی و من گفتم ستاره نوترونی در حال انفجار ۱۲ برابر خورشید در حالت عادی قویتره
           ولی بحث تموم میکنم چون تا کامنتای قبل حرفات برام منطقی بود جواب میدادم ولی این کامنت قبلی اصلا برام منطقی نبود
           نگاه کن وقتی یه سوپرمن به اون راحتی از پس استپن ولف بر اومد هالک هم بر میاد و من نمیدنم چی بگم وقتی الترون که تو کمیک بزرگترین دشمن اونجره با یه ویروس مقایسه میکنی و اون یه ویروس نیست بلکه یه بخش از سنگ ذهن بود و گردنه ویژن نمیتونست اونو از دسترس همه کاپمیوتر ها خارج کنه و ثور از کجا میدونست که قراره پنج سال بعد دوباره مبارزه کنه که خودشو اماده کنه و اینک بدون که تمام قسمت های اونجر از فیلم لیگ عدالت بهتر بودن هن نظر منتقدان برو ببین هم میزان فروش و اینو کی گفته ثور از عقلش استفاده نمیکنه ناسلامتی هزار سال اراش ازگاردو برای مبارزه رهبری میکرده
           حالا افراد دیگه میتونن نظر بدن که حرفای کی منطقی تر است
           ببخشید درهم بر هم جواب دادم🙃🙃

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 10, 1399

           ببین اول از همه اینکه گرین لنترن هرچی زی رو که بخواد ظاهر میکنه حتی کریپتنایت پس کسی که پدر سوپرمن رو در میاره پدر کاپیتان مارول روهم در میاره و بعدشم من از بحث با تو لذت میبرم اما من که مجبورت نمیکنم که جوابمو بهم بدی خب نده و منم بهت میگم خورشید همین جوریش قویتره اگر ستاره نترونی در حال انفجار از خورشید عادی قویتره پس خورشید هم همینطور در ضمن باید هردوتاشون رو برای مقایسه در یک حالت قرار بدی مگه داری ریاضی حل میکنی؟؟؟
           من بهت گفتم بازم میگم نگو حرف من غیر منطقیه بگو کم آوردم
           ببین بین هالک و سوپرمن سوپرمن قویتره هالک اگر قدرت پرش فوق قوی رو نداشت در همون نیم ساعت اول پدرش درمیومد در ضمن بزرگترین دشمن اونجرز تانوسه تانوس که هر شش تا اینفینیتی استورنز رو پیدا کرد اما الترون حتی یه دونشم نتونست در ضمن اونا که مستقیما از اون سنگ استفاده نمیکردن اون سنگ اونا رو فوق هوشمند میکرد پس اون بازم با یه ویروس کامپیوتری پدرش در میومد (در ضمن ایطوری نبود اگر اینجوری بود من مثل شما بیکار نیستم که یک فیلم رو 8 بار ببینم) ببین یه جنگنده واقعی و قدرتمند 5 سال که هیچ خودش رو برای مبارزه هایی که شاید تا ابد روخ نده آماده میکنه (در ضمن معلومه که اینطوریه وگرنه خیلی ها انقدر تعصبی رای نمیدادن) هزاران سال اودین این کار رو میکرد تور الان فقط 5 یا شایدم 7 ساله که داره آزگارد رو رهبری میکنه که بهش گند زده
           در ضمن نه حرفای من نه حرفای خودت همه جا منطقی نبودن در ضمن مگه این آخرین کامنتت با من نبود پس هیچ اشکالی نداره دوست عزیز

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 11, 1399

           ۱ شما تا چیزی میشه یک نفر از دیسی میخاد سوپرمنو شوست بده فقط اسم کریپتونایت میارین وگرنه بدون کریپتونایت تو لیگ عدالت هیچکس حریف سوپرمن نیست و همینطور کاپیتان مارول از سوپرمن قویتره دوما هیچ نقطه ظعفی نداره تو میخای با با یه مشت نهایتا دومشت راحت سپری که گرین لنترن درست میکنه میشکنه نه تو مارول نه تو دیسی فعلا کسی حریف کاپیتان مارول نیست غیر از دورمانو با دارکساید که فعلا نیومده
           ۲ اون ستاره که ثور مقاومت کرد درحال انفجار بود نیاز به معادله ریاضینیست وگرنه همه میدونن خورشید قویتره ولی اون درحال انفجار بود
           ۳ اصلا هم منطقی نبود اصلا هم کم نیاوردم
           ۴ افرین سوپرمن از هالک قویتره ولی تو در نظر بگیر چقدر راحت اسپن ولف زد خیلی راحت زدش حداقل دیسی میذاشت اون بدبخت دوتا ضربه بزنه بهش با مبارزه که من دیدم احتمال برد هالک ۶۰.۴۰ بود در برابر استپن ولف
           ۵ اولا من گفتم تو کمیک دوما من همین الان هم فیلمو دارم چون اگر میدیدی هوش الترون خیلی بالاتر از جارویس بود و قدرت درک داشت به همین دلیل از قسمت از سنگ ذهن به وجود اومده بود و جون میخاست همه سنگ ذهن رو بگیره ویژن رو ساخت و من خیلی بیکارم چون تا تمام نکته های یه فیلمو در نیارم نظرنمیدم و اطلاعاتم تو فیلمای مارول دیسی خیلی بیشتر از شماست چون همه قسمتارو چنو بار دیدم و کلی نکته برداری ازشون کردم و بدون جارویس قویترین هوش مصنوعی زمین بود و الترون چیزی شبیه ویژن ولی فقط سنگ ذهن رو نداشت ولی چون از قسمتی از سنگ ذهن به وجود اومدی بود…………حوصله بقیش ندارم پس هی نگو با یه ویروس خراب میشد
           ۶ نگاه کن من تو گفتیم ثور عاطفه ضعیفی داره تو زندگی روزمره و بخاطر باخت پنج سال قبل خیلی بهش فشار میومد تو نگاه کن وقتی هالک بهش گفت میتونیم برشون گردونیم تانوس حالا خودت برو فیلمو ببین چه فشاری بهش اومد کسی که پنج سال بخوره بخوابه همه چیز بخوره…….. (حالاخودت بگیر چی منظورمه)به نظرت از لحاظ جسمی ظعیف نمیشه بابا ناموسا جقدر برای تو توضیح بدم خود خود خود خود خود خود مارول مارول مارول مارول گفته گفته ما ما ثور ثور ثور رو رو ظعیف ظعیف ظعیف کردم حالا تو بی ما بگو نه اونا خودشون فیلمو ساختن دیگه نمیدونم چطور توضیح بدم و چی پنج یا هفت ساله داره ازگرادو رهبری میکنه اولا من نگفت هزار سال پادشاه گفتم ارتش ازگارد رهبری میکنه یعنی فرمانده ارتش بود و به تمام نه قلمرو میرفتن و اونایی که شورش میکردن رو شکست میدادن بری فیلمارو ببینی خودت میفهمی
           ۷ بعضی حرفای من درست بوده بعضی حرفای تو تو هر کاری بکنی نظر من عوض نمیشه من هر کاری بکنم نظر تو

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 11, 1399

           1ببین من واقعا نمیدونم که چی بگم درک و فهم شما بهتون نمیگه که کسی میتونه هرچیزی رو که اراده کنه به وجود بیاره میتونه یک فردی رو که قدرتاش از یه جایی به بعد محدود میشه رو با خاک یکسان کنه چطور در چندتا کامنت پیش شما میگفتید سوپرمن با هالک که فقط فرقش با گوریل کلی موئه برابر بود الان شده قدرتمند ترین کارکتر دی سی همین یه گیرین لنترن میتونه تمام تخیلات استنلی رو بکنه تو یه قوطی کوچولو پس با کیریپتنایت یا بدون کیریپتنایت گیرین لنترن پدر سوپرمن رو در میاره در ضمندر فیلم جاستیسلیگ هیچ کدوم از اغضای جاستیسلیگ قصد کشتن سوپرمن رو نداشتن وگرنه واندر وومن که خودش (آرس) رو کشته نتونه سوپرمن رو بکشه اصلا حالا که ایطور شد سوپرمن هم از کاپیتان مارول قویتره دلیل میخوای (بفرما):1 سوپرمن سرعتی معادل چندین برابر نور داره اما کاپیتان مارول فقط میتونه با سرعتی چندین برابر ارتعاش مولوکول های هوا در ثانیه حرکت کنه اصلا تو خودت بگو تو از تهران تا واشنگتن داری با کسی صحبت میکنی پیامت سریع به فردی که داری باهاش صحبت میکنی یا همیجوری داری با یکی حرف میزنی در ضمن این رو هم در نظر داشته باش پیام نوری کلی طول میکشه تا تجزیه و باز بشه 2 استقامت هردوتاشون زیاده هیچ بحصی در این مورد نیست 3 کاپیتان مارول از دستش یه نیرو ناشناخته بیرون میاد اما از چشم های سوپرمن لیزر بیرون میاد از نظر شیمی اشعه لیزر جزو پلاسما ها حساب میشه و حرکت سریع الکترون ها در فضا و هوا پدر هرچیزی رو که سر راهش هست رو درمیاره
           2ببین من نگفتم باید از معادلات ریاضی استفاده کرد من گفتم اگر اون ستاره نوترونی رو در حال انفجار حساب میکنی خورشید رو هم در حال انفجار حساب کن تا جوابت درست دربیاد درواقع در بعضی تیپ سوال های هوش ریاضی به قول معروف باید بعضی از داده ها رو در عمل انجامشده انجام بدیم و در ضمن اگر اون ستاره در حال انفجار بود از نظر فیزیک تور باید نابود میشد و چیزی ازش نمیموند
           3خیلی هم منطقی بود (البته از نظر خودم) در ضمن به نظرم که کم آورده بودی
           4باشه باشه باشه در ضمن استپن ولف دیگه اونقدر راهم قوی نیست
           5باشه اما اگر پایگاه اینترنت جهانی از طریق کونتور برق برق جهان رو قطع میکرد دیگه الترون توانایی جابجایی نداشت وببخشید بابت اون حرفم اما من هر فیلمیو یه بار میبینم اما به نظر من اونجرز اینفینیتی وار ، ثور راگنارک و شوالیه تاریکی خیلی ارزش دیدن داشت من این سه تا فیلم رو کلی نگاه کردم و برام اصلا تکراری نیستن
           6باشه دیگه در این یکی موضوع حق باتوئه دلیلت خیلی منطقی بود به هرحال منظور من رو نگرفتی دو سال از 2017 تا 2018 تا زمین و پنج سال بعد از جنگ با تانوس رهبر آزگارد بود و به آزگار د گند زد البته دلم خیلی براش سوخت اون در فیلما رهبر نبود (جنگجو)بود که گروهش فرمانروایی میکرد
           7قبول دارم اما این کامنتم نشون داد که من فرق دارم

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 12, 1399

           ۱ یه اسکارلت ویچ عصبانی بشه میتونه کاری بکنه که تانوس بیفته پاش میتونه بلایی به سر لیک عدالت بیاره که انگار وجود نداشتن پس اینقدر پز گرین لنترن رو نده کسی که به نظر من جزو سه عضو قدرتمند هم نیست چه برسه به سوپرمن و اعضای لیگ عدالت از پس استپن ولف برنیومدن الان از پس سوپرمن بر بیان من از سوپرمن خوشم میاد ولی تو انقدر ظعیفش میکنی اصلا جالب نیست . عیچ کدوم از اعضای لیگ عدالت حریف کاپیتان مارول سینما نیستن اول اینکه سرعت کاپیتان مارول هم چند برابر نوره چون راحت سفر های بین کهکشانی انجام میداد هیچ نقطه ظعفی نداره مهارت های رزمیش ازافرادی مثل بتمن کاپیتان امریکا بیشتره با قدرت اشعش زد سفینه تانوس پودر کرد
           ۲ نگاه کن عزیز من ستاره فقط همینو میگم ستاره نوترونی درحالت سکون . انفجار . خواب از اون بمب اتم قویتره بمب اتم نهایتا یه ناحیه یا یه شهرو خراب میکرد ولی اگر اون یتاره به زمین برخورد میکرد کل سیاره نابود میشددددددد
           ۳ کسی که نظر میده نمیتونه در مورد نظر خودش نظر بده
           ۴ استپن ولف ظعیف نیست ولی با هالک در نمیفته تو خودت برو فیلم لیگ عدالتو ببین هیچ کاری در برابر سوپرمن نکرد و مقایسه ۱۰۰درصد برد با سوپرمن بود ولی هالک ۶۰.۴۰
           ۵ اول اینکه اون فیلمه و براساس فیلمنامه جلو میره دوما تو میدونی اگر اینکارو میکردن دیگه خودشون نمیفهمیدن کجاست اول همه جنبه هارو بسنج من خودم عصر الترون با جنگ داخلی
           ۶ درسته به ازگارد گند زد ولی ازگاردیا رو نجات داد چون هلا هرچه قدر تو ازگارد میموند قویتر میشد ثور هم از پسش برنمیومد گفت بزنم ازگارد هلا سوارتور به هم نابود کنم اون در فیلما فرمانده ارتش بود

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 12, 1399

           1ببین احمد من و تو با بقیه فرق داریم همه در این بخش با همه سعی میکنن از فیلم و کمیک و تخیلات برای هم دلیل بیارن اما من وتو سعی کردیم که با آوردن نظریه یا قانون های علمی حرف خودمون رو به هم اثبات کنیم خب اسکارلت ویچ میتونه مثل دارک فنیکس اشیا رو کنترل کنه و کلا قدرت جا به جایی داره اما سوپرمن چشم لیزری داره از نظر شیمی اشعه های لیزر جزو دسته پلاسما حساب میشه در واقع حرکت سریع الکترون ها در فضا اونقدر سریع و متوقف نشدنیه که هیچ کس حتی فلش و سوپرمن هم نمیتونن به اندازه ی اون سریع حرکت کنن اون وقت اسکارلت ویچ هم سرعت عملش مثل کوییک سیلور اونقدر بالا نیست که بخواد اون اشعه رو متوقف بکنه پس یه سوپرمن برای اون کافیه در ضمن من پز گیرین لنترن رو نمیدم دارم قدرتش رو به رخت میکشم که بدونی جاستیس لیگ هم نیرو هایی قدرتمند تو چنته داره و همون گرین لنترن برای یه اونجرز که چی بگم برای یه مارول (کل قهرمان های مارول) کافیه و باید بگم جزو سه تای اول نیست چون کلی نیرو ی قدرتمند داره که مارول رو نابود میکنه در ضمن ببین واندر وومن شمشیرش به اون نمیخورد اون که خیلی قویه از اونجایی که استپن ولف تیز و فرز بود تعجبی نداره نتونست بزندش وگرنه اگه یه ذره از اون شمشیر به استپن ولف میخورد کار استپن ولف تموم بود آکوامن که اصلا با یه نیزه اسباب بازی داشت مبارزه میکرد فلش که داشت به تخلیه شهر کمک میکرد البته سایبورگ تو اولای فیلم دستش باز بود اما آخراش زفته بود روی مادر باکس ها بتمن هم که بخاطر وجود این همه ستاره تو دی سی اصلا به چشم نمیاد درضمن هموشن همزمان با این کارها داشتن با ارتش استپن ولف هم میجنگیدن درضمن در فیمش میگفتن سرعت موتوری که (به قول خود کاپیتان مارول (مار_ول)) فرا صوته برای بقیشم دلیل من منطقی تره (البته از نظر خودم این رو دیگه به بقیه خوانندگان میسپرم) در ضمن سوپرمن هم میتونست این کار رو بکنه
           2ببین برای بار صدم میگم من میگم اگر چگالیشون برابر بود بمب اتم قویتر بود وگرنه همین جوریش ستاره وقتی بترکه یه سیاه چاله به وجود میاره
           3باشه من اون رو به خوانندگان کامنتامون میذارم
           4ببین تو خودت برو لوکی رو با استپن ولف مقایسه کن استپن ولف اگر بیوفته جلو اونجرز تا تور پدر همشون رو در میاره قدرتش کمه اما تیز و فرزه اما در مورد تور باید بگم نمیتونه دووم بیاره درضمن من بگم که فکر نکن واندروومن قوی نیست اونم قویه اما تیز و فرز نیست و نقطه ضعفشم اینکه باید حتما بره تو فک دشمناش تا اون شمشیر رو تو بدن دشمناش فرو کنه
           5اشکال نداشت با راه انداختن سیستم های جدید و هوشمند تر با مایند استورن راحت میشد جلوش رو گرفت و الترون تا ابد تو مدم سوخته ی یه بنده خدایی گیر میوفتاد درضمن از کجا معلوم الترون مرده چون آخر فیلم اونجرز ایژا آف الترون خودش رو تو بدن یه ربات داغون جایگذاری کرد که البته باید بگم ویژن قبل از انکه اون از ربات خارج بشه به اون یه اشعه پلاسمای قوی زد و چون فرز بود الترون نتونست فرار کنه مادر برد رباتم که سوخت البته این حرفی که الان زدم اشتباه بود الان که دقت بیشتری میکنم نمیتونه زنده بمونه
           6ببخشید اما اگر لوکی با اون سفینه نمیومد کار آزگاردیا تموم بود درضمن نگو آزگادیا بگو (به قول بابای تور) آزگارد😂😂😂😂 آره فرماندهیش خوبه اما رهبریش «نه»

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 14, 1399

           درسته من تو با بقیه فرق داریم و هرکی کامنت های مارو بخونه اطلاعاتش بد نیست و تو میدونی قویترین قدرت اسکارلت ویچ چیه تغیر واقعیت که تو سریال واندا ویژن هستش همونطور که یکی از ددستان گفت تو یه مقاله دیگه گفت میتونه کاری کنه که فلش خیال کنه سریع نیست میتونه همینکارو با سوپرمن هم بکنه ولی اگر عصبانی بشه و قدرتش زیاد بشه که میشه دقیقا داری پزش رو میدی سوپرمن مارشن منهانتر با شزم قویترین لیگ عدالت هستن اگر بیان تماموشون که حالا ببینم بین سوپرمن مارشن منهانتر کدوم قویتره و همون گرین لنترنتو جلوی ثور تا بخوردش
           مثل اینکه شما در مورد خود دیسی هم اطلاعات نداری فقط چون من بحث میکنم میری مقاله میخونی میای اول اینکه تریدنت اکوامن قویترین سلاح زمینه گفتم کره زمین و فلش عجب تخلیه کرد یه ماشین برد سریع برگشت حداقل میگفتی سوپرمن که یه ساختمون رو جابه جا کرد درسته که واندر وومن به شمشیرش نتونست به ولف بزنه ولی اون هم با تبرش به هیچکدوم نزد حداقل با سمت تیزش که باعث زخمی شدن میشد و به دلیل نزدیک بودن مهارت رزمی شون بود و بتمن هم خو از ویلن اصلی دور گرفته بود داشت با پارادیمون ها میجنگید من کار ندترم که سوپرمن با چه سرعتی حرکت میکنه ولی میدونم کاپیتان مارول سرعتش چند برابر نوره برو فیلم کاپیتان مارول رو نگاه کن
           و به نظر خودت چطور کسی میتونه با سرعت صوت اینهمه با سرفت بین کهکشان ها جابهجا بشه اصلا تو عقل خودت میگنجه
           ۲ تو هی بگو چگالیشون
           چون یکی نبود پس قویتره حتی اگر یکی بودن هم قویتر بود
           ۳ داداش نگاه کن لوکی در کمیک خیلی قویتره از از استپن ولف هستش و تو ثور یک هم بد نجنگید البته چون ثور نمیخاست بهش اسیب بزنه من هم میدونم خو سینما از ولف ظعیف تره ولی استپن ولف یه هالک بسشه یککککک هاللکککک من با دلیل هم میگم اگر استپن ولف اونقدر راحت در برابر سوپرمن نمیباخت میگفتم میتونه هالکو شکست بده ۶۰.۴۰ هالک
           اگر واندر وومن تیز فرز نیست من تیز و فرزم برو فیلما رو نگاه کن رفلکس های بدنیش چقدر سریعه همینطکر خاستی یه چیزی بگی واندر وومن خیلی قویه همکنطور که اکوامن گفت خو باید بره تو فکشون با شمشیر بزنتشون انتظار داری از فاصله ۲۰ متری با شمشیر بزنتشون
           ۴با این راحتی که تو میگی سیستم جدید راه بندازن من واقعا نمیدونم چی بگم داداش مگه میخان اب بخورن که سیستم جدید راه بندازن
           اول اینکه پس چرا ایرون من اونقدر شکر خورد که همشون رو نابود کنید چون میتونست بین او سربازایی که ساخته بود جابه جا بشه به همین خاطر همشون نابود بشن
           ۵ بابا این فیلمه طبق فیلمنامه پیش میره یعنی چی اگر لوکی نمیومد حالا که اصلا اومد نجات پیدا کردن
           فکر نکنم فرماندهی با رهبری تفاوتی داشته باشه میگفتی پادشاهیش خوب نیست

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 14, 1399

           1دقیقا،ببین راستش من باید بهت یه چبزی بگم اینکه من اولین فیلم قهرمانیی رو که تا آخرش دیدم اونجرز 2018 بود حالا بعدش دیگه برای اینکه بفهمم چرا تور اونجوری شده بود (یعنی چشمش و چکشش) (البته بگم فکر نکن من فیلم تور یک رو دیدم در شبکه تمشک یه دفعه اولاش رو دیدم و وقتی فهمیدم این تور همون توره تعجب کردم)و بدون بخاطر گشت در سایت های اینترنتی فهمیدم که خیلی کم فیلماشون رو دیدم (درباره ی واندا ویژن هم تو این سایت خوندم و تریلرش رو تو یه سایت دیگه دیدم) از دی سی هم آکوامن و بتمن و سوپرمن(البته تا همون اولاش دیدم و بعد پاک کردم و سانسور شده اش رو دیدم) شزم و جاستیسلیگ که تا یه جاهایی از اولش و یه جاهایی از آخرش رو دیدم و واندروومن اولش رو فقط دیدم در ضمن من تمام مطالبم رو از تو خود پروشات از قبل خوندم به دست میارم و بدون من به برنامه نویسی ++C بیشتر از بحث کردن و وقت هدر دادن با شما وقت میذارم درضمن یه واندروومن برای اسکارلت ویچ کافیه یا گرین لنترن با تاثیر گذاشتن رو اعصاب اسکارلت ویچ اسکارلت ویچ رو نابود میکنه در ضمن به هرحال اون تبرهم به هرکی خورد پرتش کرد به غیر سوپرمن در ضمن از بحث اصلی سوپرمن و تور خارج نشیم دشمنای سوپرمن پدر دشمنای تور رو درمیارن
           2چگالیشونه برابر نیست میگم اگه برابر بود چرا انقدر یکی به دو میکنی با من؟؟
           3یه هالک برای استپن ولف کافیه اما یک هالک برای یه ارتش میلیاردی کافی نیست درضمن هالک رو عصاب خودش کنترل نداره چطور میخواد به راحتی استپن ولف رو بکشه حداقل میگفتی 55.45 ببین من نمیگم تیز و فرز نیست (منظور من رو اشتباه فهمیدی) منظورم این بود که نسبت به استپن ولف خیلی سریع نیست انتظار ندارم خواهشا با دقت دقت دقت دقت دقت بخون من دارم میگم از نقطه ضعفشه
           4ببین من نمیگم سیستم جدید رو همینطوری بسازن برو و با دقت دقت دقت دقت دقت کامنتم رو بخون گفتم با مایند استورن که به راحتی ساخته میشه،وقتی تونستن به راحتی (البته نه خیلی راحت!!) الترون رو بسازن (با مایند استورن) و تازه این دفعه دیگه در استفاده از مایند استورن سختی ندارن چون به لطف ویژن استفاده از اون براشون خیلی راحت تر شده
           5باشه قبول دارم چون تور خودش رو به آب و آتیش زد تا آزگاردیا رو نجات بده
           خیلی فرق دارن تو خودت فرمانده ارتش آمریکا رو با ترامپ مقایسه کن در واقع ترامپ داره آمریکا رو رهبری میکنه و فرمانده ارتش آمریکا فقط یه ارتش رو کنترل میکنه در حالی که ترامپ هم اون ارتش و هم کل آمریکا رو کنترل میکنه

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آذر 2, 1399

           تو هر طوری دوست داری فکر کن واندر وومن اگر خوب بود استپن ولف رو میزد اونم با اکوامن در صورتی که اسکارلت ویچ تانوس رو زد تانوس احتمال بردش در برابر ولف ۱۰۰ درصد چه از لحاظ قدرت چه مهارت تازه بدون سنگها
           و درمورد اون ستاره بحث رو تموم کنم تو کمیک اومده که سوپرمن حتی به اون ستاره نمیتونه نزدیک شه چون بر خلاف اون نیرویه که بهش قدرت میده یعنی نقطه ضعف اون حساب میشه پس یعنی نمیت نه در برابر اون ستاره مقاومت کنه گه ثور تونست پس تمام
           ۳ هالک برای استپن ولف کافیه
           ۴ من واقعا منظورت رو نمیفهمم قشنگ منظورت اینه که ویژن هکش کنه اولا ویژن تازه قدرتشو میدونست حوصله ندام …

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           دی 15, 1399

           Never mind
           it’s not important anymore
           But every ones knows thor is a Stupid hero
           قبول واندروومن ضعیف هست و اسکارلت ویچ قویتر ، استپن ولف ضعیف ترین سرور دنیاست و تانوس قدرتمند ترین شرو دنیا
           باشه سوپرمن هم ضعیفترین ابر قهرمان تمام ابدیت اما بذارید براتون روشن کنم که در دنیای کمیک بوک نویسنده میتونه از ذهنی نا محدود استفاده کنه اما در فیلم چیزهایی مثل بودجه و تکنولوژی و کارگردان رو محدود میسازه باعث میشه که فیلم منطقی تر باشه (مثلاً من میخوام که از برخورد میلیون ها جهان کوانتمی موجود قدرتمندی پدید بیاد که با یه وشکن ( البته بدون سنگ های پلاستیکی و مسخره اینفینیتی) میلیارد ها جهان رو نابود کنه کنه خوب مسلماً در کمیک بوک من میام نقاشی میکشم و این صحنه رو به نمایش میگذارم اما در فیلم بگو ببینم من چطوری بودجه این صحنه رو گیر بیارم پس بدون کمیک بوک ها مسخره هستند)
           3 قبول هالک برای استپن ولف تانوس دارکساید اصلاً برای همه ی اون موجودات تخیلی کافیه
           4 باشه اصلا یه راه بهتر به جای ادامه دادن پروژه ویژن اون سنگ رو برمیداشتن و تمام

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به Arian

           آبان 12, 1399

           البته من در این کامنتم به اشتباه گفتم که استپن ولف اونقدر ها قوی نیست اما اشتباه بود منظورم این بود که اونقدر هاهم قوی نیست
           در ضمن من به اشتباه گفتم پایگاه اینترنت جهانی برق جهان رو قطع کنه که منظورم اینترنت جهان بود

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 12, 1399

           Arian یه چیزی میگم ناراحت نشو وقتی کامنت مینویسی دوباره چکش کن الان تا کسی دوچار سوتفاهم نشه

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 9, 1399

           من فقط یه چیزی دیگه میگم در مورد سایبورگ ایرون من
           اول اینکه ایرون من خیلی باهوش تر از سایبورگه ناسلامتی جزو باهوش ترین افراد زمینه آخرین لباس ایرون من با هالک باستر از سایبورگ قویترن و الترون هم اونقدرا که تو میگی ظعیف نیست چون بدنش از قویترین فلز زمین بود و هم همونطور که گفتم از قسمتی از سنگ ذهن به وجود اومد وگرنه ویژن نمیتونست اونو از دسترسی خارج کنه

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 10, 1399

           باشه اما تکنولژی که سایبورگ رو همایت میکنه از ایرون من قویتره

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 10, 1399

           خدانگهدار این چند روز خیلی بهم کیف داد باتو بحث کردن خیلی ممنون😉😉😉😉😉😉😉😉😉

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به احمد

           آبان 11, 1399

           جنابببب!!! شزم از بلک آدام قویتره بیشتر منابع همینو میگن من فقط یک سایت دیدم که بگه بلک آدام قویتره
           اونم سایت ایرونی سنتره در کل شزم قویتره و میتونی در سایت زومجی ببینی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Arian

           آبان 11, 1399

           با شماره 5 کاملا موافقم

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به دکتر منهتن

           آبان 11, 1399

           خیلی ممنون که قبل از جواب اشتباه دادن فکر میکنی و یه جواب کاملا درست میدی دمت گرم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Arian

           آبان 11, 1399

           خیلی ممنون از شما ،از نظر منم شزم کاپیتان مارولو شکست میده

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به Arian

           آبان 7, 1399

           ناموسا چطور شزم رو با کاپیتان مارول مقایسه میکنی من اونو در حد سوپرمن ثور نمیدنم تو با کاپیتان مارول و من کجا جاستیس لیگ با اونجر مقایسه کرد و لیگ اونجر اونجره ۱.۲چیه و دوما توقسمت اول اونا با چیتاری ها به دلیل تعداد خیلی زیاد اذیت شدن وگرنه هپشون حالا غیر هاکای با بلک ویدو لوکی رو میزدن
           وه یه چیز دیگه چون تو گفتی سوپرمن تنهایی اون اونجر رو میزنه وگرنه من اون حرفو نمیزدم وه به هیچ وجه سوپرمن نمیتونه اونجر رو بزنه شما مثل اینکه دکنر استرنج با اسکارلت ویچ رو دست کم گرفتی

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 7, 1399

           بابا شزم قوی تره اون یه شخصیت جهش یافته هستش و درواقع همکاری برای کاپیتان مارول اما برات دلیل ها رو میارم 1کاپیتان مارول سرعتش زیاده شزم هم سرعتش زیاده و تازه قدرت تله پورت هم داره 2 کاپیتان مارول از دستش یه نیرو ناشناخته میاد بیرون شزم هم هم از دستش رعد و برق

           پاسخ

        • Arian در پاسخ به Arian

         آبان 7, 1399

         البته من به اشتباه گفتم بمب اتم قویتر نیست اما الان اصلاحش میکنم و میگم قوی تره

         پاسخ

         • احمد در پاسخ به Arian

          آبان 7, 1399

          باشه برای اینکه سوپرمن قویتر نشون داده بشه بمب اتم قویتره تو راست میگی

          پاسخ

       • محمد امید در پاسخ به احمد

        آبان 30, 1399

        دوست نوب عزیز لطفا اسم سایت ایرونی سنتر نیار این سایت حرمت داره
        که شما متوجه نمیشی در ضمن اون سایت از سایتcbr مقاله ترجمه می کنه

        پاسخ

        • احمد در پاسخ به محمد امید

         آذر 1, 1399

         Cbr چرت ترین سایت ممکنه چون ثور رو از اکوامن هم ظعیفتر نشون داده بود سایت ایرونی سنتر هم فقط از سایت های ترجمه میکنه که به نفع دیسی بگیره پس اینقدر چرت نگو

         پاسخ

 12. احمد

  مهر 5, 1399

  اقا یه سوال ایکس من قوی تره یا لیگ عدالت

  پاسخ

  • Mahdi در پاسخ به احمد

   مهر 5, 1399

   معلومه لیگ عدالت هالک به تنهایی و به راحتی اعضای ایکس من و تو کامیک ورلد وار هادک زد حالا فکر کن سوپرمن ،واندروومن ،بتمن البته مزیت تاکتیکی، اکوامن ،فلش دیگه برو تا تهش.

   پاسخ

   • احمد در پاسخ به Mahdi

    مهر 5, 1399

    من دیگه هیچ حرفی ندارم این دیگه تعصب کامله همه میدونن ایکس من از اونجر و لیگ عدالت قوی تره فقط میخاستم ببینم چی میگی درباره این سوال که ببینم از روی تعصب رای میدی یا نه اگر هالگ ایکس من رو زده بتمن هم لیگ عدالت رو زده بتمن خو قویتر از هالک نیست
    با یکی مثل تو اصلا نمیشه حرف از

    پاسخ

    • Mahdi در پاسخ به احمد

     مهر 6, 1399

     من هرچی بگم تو باز حرف خودتو قبول داری سوالاتت باشه واسه خودت اقای بلد که میگی مرد پولادین قویترین سوپرمن فیلم و میگی ثور از سوپرمن قویتره😄😄😄

     پاسخ

     • احمد در پاسخ به Mahdi

      مهر 6, 1399

      با چندتا ایموجی خنده نمیتونی کسید گول بزنی و بگی حرف من درسته یه جین گره واسه دو تا سوپرمن هم بسه میشد گفت لیگ عدالت از اونجر قویتره ولی دیگه ایکس من رو زیاد اومدی🤐🤐

      پاسخ

      • Mahdi در پاسخ به احمد

       مهر 6, 1399

       من از روی واقعیت حرف میزنم ثور خیلیییییی از سوپرمن ضعیف تره تو همه چی، مدرک قدرت میخوای سوپرمن تو فیلم سوپرمن۴، ماه دارم میگم ماه تازه تو فیلم نه کمیک ماه و تکون داد مثل یه توپ فوتبال ماه و تکون داد‌. سرعت سوپرمن ۱ تو فیلم، با سرعتش فرا تر از نور رفت و حرکت زمین و برعکس کرد تا زمان و به عقب برگردونه استقامتشم از ثور بیشتره و همینطور دوامششششش، حالا ول کن من تا فردا هم با امثال شما حرف بزنم کل کارگردانای مارول و دی سی هم بیان میگین ثور از همه قویترو بهتره چرا چون ثور رو دوست داری من قسمتی از شاهکار های فیلمو گفتم. تو این همه مدت میخواستم اینا رو بگم که بحث و تموم کنم اینا رو گفتم که بفهمی کی قویتره حالا هرچی میخوای تا اخر امرت بگو من دیگه حرفامو زدم و دیگه جواب امثال هایی مثل شما رو نمیدم ، یه کلام ختم کلام.

       پاسخ

       • احمد در پاسخ به Mahdi

        مهر 6, 1399

        منم حرف خودمو زدم روش هم هستم
        راستی به سوپرمن بگو ماه رو برگردونه سر جاش تا نظم طبیعت به هم نخوره

        پاسخ

       • علی در پاسخ به Mahdi

        مهر 26, 1399

        بله دمت گرم سوپر من فقط

        پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به Mahdi

        آذر 26, 1399

        اگه تمام اطلاعاتت از فیلم لطفا نظر نده.
        این نشونه قوی بودن سوپرمن نیست نشونه افراطی گرایی گارگردان هاس. جلوی ثور سرعت هیچ فایده ای نداره چون ثور قادره هر طی نوری رو رو ببینه
        میدونی چرا ادامه نمی دی چون خودت فهمیدی الکی حرف میزنی این نشون دهنده دوست داشتن ثور نیست نشون دهنده تعصب تو روی سوپرمن هست.
        اگه به شاهکار ثور گالاگتوسی که تمام قدرتش رو داشت زد، مار میدگارد رو بلند کرده، در مقابل یه ستاره نوترونی مقاوت کرده و..

        پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به احمد

     مهر 15, 1399

     داداش تو که می دونی چرا می پرسی

     پاسخ

    • M sh در پاسخ به احمد

     مهر 25, 1399

     نمیدونم چیزی راجب دکتر منهتن دنیای دی سی شنیدی یا نه ولی اگه دکتر منهتن دست به کار بشه همه کار میکنه درسته که جزو لیگ عدالت نیست ، ولی اگه تو جین گری رو حساب کردی منم پای دکتر منهتن رو میکشم وسط ، دکتر منهتن دومین فرد قوی هم در دنیای دی سی و هم دنیای ماروله پس در نتیجه دی سی از مردان ایکس و مارول با وجود دکتر منهتن به راحتی برنده میشه

     پاسخ

     • احمد در پاسخ به M sh

      آبان 2, 1399

      اول اینکه دکتر منهتن میاری فرانکلین ریچاردز هست دوما دکتر این از سایت اسپایدی دیدی
      یه لوسیفر واسه ده تا دکتر منهتن بسه

      پاسخ

     • احمد در پاسخ به M sh

      آبان 13, 1399

      وه به چیزی دکتر منهتن جزو پنجتی اول دیسی هم نیست چه برسه به نفر دوم مارول و دیسی
      ۱پرزنس
      شیطان وحشی
      ۳لوسیفر
      ۴میکائیل
      ۵ الین بلک
      اینو واسه اطلاعاتت نگه دار خوبه و بدون فرانکلین ربچاردز تو بچهگیش میتونست مولتیورس رو دوباره خلق کنه بزرگ شه کله خری میشه واسه خودش

      پاسخ

   • سوپر من در پاسخ به Mahdi

    مهر 26, 1399

    آقای عزیز سوپر من با پروازش و قدرتش هالک رو تیکه تیکه کنه بله نیستی حرف نزن اگه به فرمایش شما که هالک خیلی قدرتمنده چرا ثانوس رو بدون هیچ سنگی نتوست بر او غلبه کنه ها جوابم بده

    پاسخ

    • احمد در پاسخ به سوپر من

     آبان 5, 1399

     هالک سینمایی مارول ظعیفه و از ثور وسوپرمن ظعیف تره ولی از واندر وومن شزم خیلی قوی تره

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به احمد

      آبان 11, 1399

      چیییییییییییییی!!!!!!؟؟؟؟هالک از شزم قویتره ؟؟؟؟؟؟!!!!! خواهشا برید و در مورد شزم تحقیق کنین! جناب هالک سینماییی از زره مرد آهنی کتک خورد بعد اونوقت میگید از شزم قویترهههه ؟؟؟؟؟؟!!!!! حتی تو کمیک هم هالک از شزم ضعیف تره
      چه برسه به سینما

      پاسخ

      • احمد در پاسخ به دکتر منهتن

       آبان 12, 1399

       نگاه کن من هم باید مثل خودت تایپ کنم
       هالک مارک روفالو کاری ندارم ولی هالک ۲۰۰۹ شزمو میخوره اون هالک به نظر من هالک واقعی بود هرچی عصبانیتر میشد قویترم میشد شزم سینما بتونه از پس واندر وومن بر بیاد شاهکار کرده فیلمش به در بچهای خردسال میخورد تو کمیک هم نظر نمیدم کسی که تو کمیک سر رشتش زیاده نظر بده
       راستی از دکتر منهتن خیلی طرفداری میکنی فعلا فرانکلین ریچاردز با همین بچگیش میتونه کل مولتی ورس مارول رو دوباره بسازه ولی از پس دکتر منهتن فعلا بر نمیلد وقتی بزرگ شه میتونه چون قادر مطلق میشه

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به احمد

        آبان 12, 1399

        ببینید اولا قصد من بی احترامی نبود امیدوارم ناراحت نشده باشین
        و دوما ببینید شزم چون اونجا تازه قدرتشو بدست اورده بود پس هنوز
        بلد نبود ازش استفاده کنه و این دلیل بر ضعیف تر شدنش نمیشه و
        سوما شزم هم قدرت نامحدود داره فقط هالک نیست که قدرتش نامحدوده و چهارما شزم مثل هالک به دلیل استقامت اطلس خستگی ناپذیره و هالک 2009 تا اونجا که من میدونم ابومینشن رو شکست داد
        یعنی میخواید بگید شزم از پس ابومینشن برنمیاد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! اگه منظورتون اینه پس خیلی خیلی شزمو دست کم گرفتید
        تمام

        پاسخ

        • احمد در پاسخ به دکتر منهتن

         آبان 12, 1399

         اولا من شزمو دست کم نگرفتم ولی به خاطر اینکه داخل سینماست تمام قدرت های کمیک رو نمیتونن بهش بدن به همین دلیل اگر قرار بر این باشه که لیگ عدالتو میزنه
         و اون هالک اره شزمو میرنه بله شزم از ابومینیشین قویتره و داشت کمک میخورد وعصبانیتش قدرتش رو به جایی برسوند که از ابومینیشن قویتر شد و اگر شزم بود هم تا جایی که قدرتش به دلیل عصبانیش بیشتر میشد اونوقت شزمو میزد به نظر من اون هالک با توجه به اینکه مارول خیلی هالک رو ظعیف کرده بود پتانسیل شکست ثور و سوپرمن رو داشت دارم میگم پتانسیل یعنی احتمال ولی خیلی کم در کل از شزم قویتره

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به احمد

          آبان 13, 1399

          من واقعا دوست دارم تو فیلمای بعدی شزم شزمم مثل هالک 2009 با قدرت واقعیش نشون بدن چون اگه بخوایم این شزمو
          در نظر بگیریم که هیچ ولی منظورم این بود که شزم به احتمال زیاد تو فیلمای بعدی قویتر برمیگرده (به احتمال 60 درصد از هالک قویتر) البته ابن نظر منه چون قراره تو فیلمای بعدیش دشمن اصلیش بلک آدامو بیارن و اگه شزم نهایت قدرتش اینی باشه که دیدیم واقعا برای دیسی متاسفم من واقعا نفهمیدم چرا شزم انقدر ضعیف بود تو این فیلم به نظرم این بزرگترین اشکال این فیلم بود

          پاسخ

          • احمد در پاسخ به دکتر منهتن

           آبان 14, 1399

           اره قویترش میکنن و به سطح سوپرمن ثور میرسوننش ولی باز هم فکر نکنم در سطح کاپیتان مارول برسوننش
           به نظر من تنها کسی که پتانسیل این رو داره قدرتشو هم سطح کاپیتان مارول کنن مارشن منهانتر چون هنوز نیومده و میشه از سوپدمن قویترش کرد وفکر کنم بلک ادام فیلم اختصاصی خودش داره درست میشه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به احمد

           آبان 15, 1399

           اگه در سطح درست و عادلانه قویش کنن از کاپیتان مارول قویتر میشه چون شزم تو کمیک خیلی قویه و اگه شزم کمیکو جلوی کاپیتان مارول سینما قرار بدیم فکر کنم شزم میبره البته این برد برد آسونی نیست

           پاسخ

          • احمد در پاسخ به دکتر منهتن

           آبان 18, 1399

           شزم کمیک خو من هم میدونم قوی تره ولی تو سینما به گرد پاشم نمیرسه اگر قرار بر این باشه که نسخه کمیک شزم رو در برابر سینمای کاپیتان مارول قرار بدید پس هالک کمیک در برابر شزم قرار بدید

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به احمد

           آبان 18, 1399

           احساس میکنم یه جایی بین کامنت ها گم شدی مگه نه؟؟
           😑🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨😑

           پاسخ

        • احمد در پاسخ به دکتر منهتن

         آبان 12, 1399

         ناراحت نشدم ❤ ولی شاید کسی که از هالک خوشش بیاد ناراحت بشه

         پاسخ

 13. امیرسام

  مهر 3, 1399

  اقا اصلا ختم کلام سوپرمن بهتر از ثور هست ثور قویتره یا تانوس؟ تانوس دارکساید قویتره یا تانوس؟ دارکساید دارک ساید قویتره یا سوپرمن ؟ مساوی پس سوپرمن هم تقریبا قدرتش برابر تانوس ولی به اندازه اون نه پس سوپرمن از همه لحاظ بهتره اون و خطاب به کسی که نوشته ثور تو جنگ بی نهایت تانوس نتونست جلوی حمله ی تبر ثور رو بگیره خب بی خود نیست که به سوپرمن میگن مرد پولادین پس تبر ثور هم شکافی روی بدن سوپرمن در نمیاره

  پاسخ

  • احمد در پاسخ به امیرسام

   مهر 4, 1399

   اصلا سوپرمن اگر خوب بود به یک بمب اتم بیهوش نمیشود در صورتی که ثور جلوی یک ستاره نوترونی وایساد
   الان دوست داری کسی با این لحن باهات صحبت کنه

   پاسخ

   • علی در پاسخ به احمد

    مهر 26, 1399

    اگه این قدر قوی بود پس چرا ثانوس شکست نداد سه نفر افتادن رو یکی بعدش هیچی در حالی که سوپر من ثانوس رو پارهه و تیکه تیکه میکرد آقای فول

    پاسخ

    • احمد در پاسخ به علی

     آبان 2, 1399

     اول اینکه شکستش داد ولی ضربه جای اشتباه زد تو اند گیم چرا ایمقدر ضعیفش کردن تا تانوس یکم قوی تر نشون داده بشه وگرنه تو اخر فیلم infinty زد تنهایی دهن تانوس سرویس کرد اونم با شش سنگ

     پاسخ

  • Mahdi در پاسخ به امیرسام

   مهر 5, 1399

   امیر سام حرف حق و زدی دمت گرم با اینا تا ۱۰۰ سالم بحث کنی تور رو از همه برتر میدونن.

   پاسخ

  • احمد در پاسخ به امیرسام

   مهر 6, 1399

   تو دیگه کی هستی سر تانوس مثل کره برید فیلم اند گیم رو نگاه کن تانوس داره سعی میکنه سینه ثور رو بزنه ثور مقاومت میکنه با کمترین فشار به بدن ثور سینهشو میشکافه الان بدن سوپرمن من رو نشکافه
   اینطور میگی مرد پولادین انگار میخای باهاش غذا بخوری

   پاسخ

 14. Mhdi

  مهر 1, 1399

  من همون بیگ فانم اسم خدمو گذاشتم.

  پاسخ

 15. Mahdi

  مهر 1, 1399

  اقای احمد بیا از اول شروع کنیم گفتی سوپرمن چرا تو سینما از ثور قویتره خوب سوپرمن یه ساختمونو دیدی که تو فیلم جاستیس لیگ بلند کرد، لیگ عدالتو با راحترین حرکاتش زد اگه لویس لین نمیومد بتمن و میکشت بگو ثور با قدرت فیزیکیش چیو بلند کرد؟ سوپرمن دومزدی رو زددر اخر ثور تو اونجرز ۲ اولترون رونتونست بزنه.خوبه دلیلام کافی بود.

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به Mahdi

   مهر 1, 1399

   مشکل تو اینکه فقط یه طرفه قضاوت میکنی . بهترین شاهکار های سوپرمنو میگی و از اون طرف خیر ! .
   اولا سوپرمن دومزدی رو شکست داد اما خودش هم شکست خورد و حتی مرد . !
   بدون شک بلند کردن یک ساختمان کاری نیست که ثور و هالک نتوانند انجام دهند . ! شما اگر کمیک را در نظر بگیرید ، ثور در حالتی ضعیف شده مارد میدگارد را بلند کرده است که چند دور به دور زمین پیچیده بود . حالا دیگه بلند کردن یک ساختمان که چیزی نیست . هرچند که من شخصا معتقدم قدرت بدنی سوپرمن یکمی بیشتره و این مورد رو انکار نمیکنم .
   شکست از آلتران ؟!؟؟ هرگز . ثور از آلتران شکست نخورد . اگر دقت بشه ثور در اواخر مبارزه کمی خسته شده بود و آلتران که تازه به میدان مبارزه آمده بود و به اصطلاح تازه نفس بود یک حمله ناگهانی انجام داد و طبیعی که موفق بشه چندتا ضربه به ثور بزند . ! اما مطمئن باش اگر ویژن هم نمیرسید ، باز نمیتونست صدمه جدی به ثور وارد کند .
   تمام .

   پاسخ

   • Mahdi در پاسخ به استیو راجرز

    مهر 5, 1399

    وقتی به نفته میگی ثور خستگی ناپذیره الان میگی خسته شد ، تازه من تو کمیک نگفتم تو سینما گفتم وگرنه مار میدگارد شاهکار تره یا عطسه سوپرمن که منظومه ی شمسی رو نابود کرد.

    پاسخ

  • احمدرضا در پاسخ به Mahdi

   مهر 2, 1399

   ۱ من خودم هم گفتم زور سوپرمن از ثور بیشتره ولی نه زیاد
   ۲ تو اومدی قویترین نسخه سوپرمن تو فیلم رو با نسخه ظعیف ثور تو فیلم مقایسه کردی که باید با فیلم جنگ بینهایت مقایسش میکردی که اونقدر استروم بریکر رو با قدرت فرستاد سمت تانوس که با شیش سنگ هم نتونست جلوشو بگیره
   ۳ لیگ عدالت که قصد کشتن سوپرمنو نداشتن فقط میخاستن جلوشو بگیرن به نظرت سخت بود که واندر وومن یا اکوامن با اسلحه هاشون میزدنش

   پاسخ

   • Mhdi در پاسخ به احمدرضا

    مهر 5, 1399

    دیدی باز حرف میزنی… مرد پولادین از سوپرمن ۱۹۷۸ قویتره ؟🤣🤣🤣 تازه با هر کدوم از نسخه های ثور میخوای مقایسه کن‌.درزم اگه فیلم لیگ عدالتو خوب ندیدی برو دوباره ببین اون لحظه که همه اوفتادن روش ضربه همه رو گرفت اگه اون لحظه هم خوب میدیدی اکوامن داش با نیزش به سوپرمن ضربه میزد که سوپرمن نیزشو گرفت نزاشت واندروومنم از دسبندش استفاده کنه.

    پاسخ

    • احمد در پاسخ به Mhdi

     مهر 5, 1399

     خوب تو هم برو فیلم عصر التران رو ببین که با پتک زد همه شهرو خاک کرد الان نگی که ایرون من داشت اون زیر یه کاری میکرد اون فقط داشت اون دتگاه رو شارژ میکرد همش زور خود تور بود الان شاهکار سوپرمن که سه نفر رو نگه داشت قویتره یا ثور که با یه ضربه اون شهرو پودر کرد

     پاسخ

     • Mahdi در پاسخ به احمد

      مهر 5, 1399

      احمد داداش ازت یه سوال میپرسم جواب بده درمورد همین بحثه؟

      پاسخ

      • Mahdi در پاسخ به Mahdi

       مهر 6, 1399

       فیلم سوپرمن ۱ ۲ ۳ ۴ رو دیدی قدیمی بگو نخواستم تو این همه بحث اینو بیارم جلو ولی…… وقط جواب بده.

       پاسخ

       • احمد در پاسخ به Mahdi

        آبان 2, 1399

        راستش نه چون فیلم جذابی برام نبود من معمولا بازیگر پسند هستم وه یکم از فیلمو نگاه میکنم اگر خوب نبود نگاه نمیکنم و خیلی هنری کویل رو دوست دارم فیلمو نگاه کردم

        پاسخ

 16. احمد

  شهریور 31, 1399

  اقا یه سوال برام پیش اومد لیزر سوپرمن قویتره یا سایکلایپس

  پاسخ

  • Mahdi در پاسخ به احمد

   مهر 1, 1399

   لیزر سوپرمن سیاره ها رو ذوب میکرد پارگی های واقعیت رو ترمیم میکرد از دمای مرکز خورشید بیشتر ثبت شده اگه میخوای برو تو ویکی پدیا بخون معلومه خیلی قویتره.

   پاسخ

 17. احمد

  شهریور 29, 1399

  جناب بیگ فان جواب منو ندادید

  پاسخ

 18. احمد

  شهریور 24, 1399

  منظورم اودین هستش نمیتونه جلوی بازگشت میولنیر رو بگیره که به دست ثور نرسه.
  ببخشید اشتباه تایپ میکنم فونت خودش کلمات رو عوض میکنه

  پاسخ

 19. احمد

  شهریور 23, 1399

  راستی من یه نکته در باره اینکه سوپرمن بتونه میولنیر رو بلند کنه در سینما بگم حتما اگر بتونه اونو بیاره سوپرمن سریع اونو بر میگردونه چون به گفته خودش در فیلم راگنوراک اولین هم نمیتونه باعث باز نگشتن میولنیر به دست ثور بشه

  پاسخ

 20. احمد

  شهریور 23, 1399

  من هردو رو در آخرین قدرتشون در فیلم ها مقایسه میکن
  ۱استقامت
  استقامت ثور به نظر من ار سوپرمن بیشتر هستش . چون ثور تونست جلوی یک ستاره در حال تخریب ایستادگی کنه و فقط برای چند لحظه بیهوش بشه بعد وقتی تبرشو دستش گرفت سریع خوب شد و این نشان از استقامت هستش و زود درمانی ولی سوپرمن وقتی بمب اتم بهش خورد برای چند دقیقه بیهوش شد و شاید به خورشید نزدیک تر نمی شد بیشتر طول میکشید.پس من استقامت ثور رو بیشتر میدونم.
  ۲قدرت فرابشری
  به نظر من شاید استقامت ثور بیشتر از سوپرمن باشد ولی سوپرمن قدرت بیشتری نسبت به ثور در ضربات دارد همینطور که دیدیم در فیلم بتمن در برابر سوپرمن چطور تونست ضربات محکمی به دومزدی بزند و اون رو راحت تا فضا برد البته ثور هم در فیلم راگنوراک دو یا سه ضربه خیلی قدرتمند به هالک زد که نمیتوان نادیده گرفت ولی به نظر من ضربات سوپرمن از سور قوی تر هستش ولی نه خیلی زیاد.
  سرعت.
  از لحاظ سرعت قطعا سوپرمن سریع تر هست ولی نباید از سرعت ثور همراه با میولنیر چشم پوشی کرد.
  تجربه.
  ثور به دلیل عمر طولانی خود قطعا تجربه بیشتری دارد و تجربه در نبرد فاکتور بسیار مهمی است همانطور که فیلم ثور یک دیدیم ثور وقتی یک انسان عادی بود توانست برای چند دقیقه وقت ذره نابودگر را تلف کند که به دلیل تجربه اوست و اگر سوپرمن یک انسان عادی در همان شرایط بود احتمال کمتری داشت.
  من نقاط قوت را گفتم الان نوبت ضعف هستش.
  نقاط ضعف سوپرمن.
  سوپر من همانطور که میدانیم دو نقطه ضعف دارد یکی کریپتونایت یکی جادو و فاکتور جادو بسیار او را در برابر ثور آسیب پذیر میکند و حتی ممکن است برد را برای ثور راحت تر کند ولی چون در سینما سوپرمن با جادوگر مواجه نشده نمیتوان گفت چقدر تاثیر میگذارد ولی مطمئنا تاثیر خواهد گذاشت .
  نقاط ضعف ثور.
  به نظر من ثور آنچنان نقطه ظعفی ندارد که سوپرمن بتواند در نبرد از آن استفاده کند چون ثور یک خداست و معمولا خدایان نقطه ضعف ندارند غیر از غرور شان.
  جمع بندی.
  به نظر من اگر این دو در سینما در برابر یک دیگر قرار بگیرند احتمال برد ثور ۵۵ به ۴۵ است زیرا ثور به دلیل استقامتی که به ستاره نوترونی نشان داد لیزر سوپرمن نمیتوان آسیب چندانی وارد کند و همینطور تجربه و سلاح ها ی ثور ولی با داشتن سرعت و زور بازو سوپر من میتواند نتیجه را عوض کند . ولی به نظر من ثور با اختلاف کمی برنده است .
  اگر کسی در باره mcu و dcu سوالی داشت من در خدمت هستم
  و این مقاله من در باب سینما بود نه کمیک

  پاسخ