مبارزه ثور و سوپرمن؛ کدامیک در نبرد مرگ پیروز می‌شوند؟

طرفداران سالیان زیادی راجع‌به اینکه چه ابرقهرمانی می‌تواند دیگری را شکست دهد بحث می‌کنند. استاندارد طلایی قدرت ابرقهرمانی در این بحث‌های دوستانه کاراکتر سوپرمن است. با توجه به توانایی‌ها و قدرت نامحدود این ابرقهرمان دشوار است که بگوییم چه کاراکتر دیگری می‌تواند در یک چالش جدی به‌صورت عادلانه او را شکست دهد.

با‌این‌حال ثور، یکی از قدرتمندترین انتقام‌جویان مارول، ممکن است به‌ اندازه کافی قوی باشد تا این کاراکتر را شکست دهد. او با توانایی‌های ازگاردی و چکش فوق‌العاده‌اش یک خدا در عرصه مبارزه محسوب می‌شود. ثور به‌واسطه این قدرت‌ها می‌تواند دشمنان به مراتب قوی‌تر از خودش را طبق قاعده مبارزه شکست دهد.

با توجه به اینکه ثور می‌تواند قدرتمند باشد و سوپرمن نیز می‌تواند قدرتمندتر از یک لوکوموتیو و سریع‌تر از یک گلوله باشد، طی این مطلب قصد داریم پی ببریم اگر این دو ابرقهرمان در مقابل یکدیگر قرار بگیرند کدامیک پیروز شده و دیگری را شکست می‌دهد. با پروشات همراه باشید.


کدام نسخه از سوپرمن در مقابل کدام نسخه از ثور؟

با توجه به جهان‌های موازی و دوره‌های زمانی مختلف ابرقهرمانان در کمیک‌ها، دی سی و مارول نسخه‌های گوناگونی از سوپرمن و ثور را به طرفداران معرفی کرده‌اند. درنتیجه ابتدا باید مشخص کنیم کدام نسخه از این ابرقهرمانان را برای مقایسه انتخاب خواهیم کرد. در دنیای دی سی، سوپرمن قبل از خط داستانی “بحران در زمین‌های نامحدود” (Crisis on Infinite Earths) دارای قدرت زیادی بود.

طی برخی از کمیک‌ها که قبل از کمیک بحران در زمین‌های نامحدود منتشر شدند سوپرمن دارای توانایی‌های جدید و فوق‌العاده زیادی بود که بعدها در هیچ مطلب دیگری نتوانست به آن سطح از قدرت دست پیدا کند (لازم به ذکر است کمیک زمین‌های نامحدود در سال 1986 منتشر شده بود). به‌طور مثال عطسه سوپرمن به‌حدی نیرو داشت که می‌توانست نظم منظومه شمسی را برهم بزند.

در هیچ جای دیگری از تاریخ کاراکتر سوپرمن ما شاهد چنین میزان قدرتی در او نبودیم. نسخه مدرن این کاراکتر یعنی سوپرمن پس از بحران دارای محدودیت‌های گوناگونی است. حتی برخی از دشمنان او مانند دومزدی و دارک‌ساید به‌راحتی می‌توانند در عرصه قدرت با او مقابله کنند.

البته در جاهایی دیگر نیز سوپرمن دارای قدرت‌های زیادی بود. در کمیک All-Star Superman مرد پولادین قبل از لحظه مرگش قدرت بسیاری زیادی داشت و بسیار نیرومند شده بود.

اما ثور در طول تاریخ فرازونشیب کمتری داشته و از میزان قدرت نسبتا پایداری برخوردار بوده است. با‌این‌حال زمان‌هایی نیز در کمیک‌ها وجود داشت که این کاراکتر ضعیف‌تر یا قوی‌تر بود. از آنجایی‌که سوپرمن قبل از بحران با قدرت‌های عجیبش به‌راحتی می‌تواند ثور را شکست دهد، طی این مطلب قصد داریم قدرت سوپرمن بعد از بحران را با کاراکتر ثور دنیای اصلی مارول مقایسه کنیم. در واقع نسخه‌های نرمال و شناخته‌شده از این دو کاراکتر را در مقابل یکدیگر قرار خواهیم داد. مبارزه جذابی پیش رو داریم، اینطور فکر نمی‌کنید؟!


ثور قدرتمندتر است یا سوپرمن؟

هرطور محاسبه کنید سوپرمن به‌لحاظ قدرت نسبت به ثور برتری دارد. او در کمیک‌ها نظم سیارات را بهم ریخته و افراد را با قدرت وحشیانه‌اش به مدار خارج از جو پرتاب کرده. در جهان دی سی قدرت سوپرمن بی‌نظیر است. بااین‌حال ثور نیز قدرت قابل‌توجهی دارد. این کاراکتر با قدرت خالص خود توانست کل یک سیاره را طی مبارزه‌اش با بتا ری بیل نابود کند.

ثور گالاکتوس و فنیکس فورس را که از قدرت‌های کیهانی بزرگ بودند تقریبا شکست داده است. او وزن ازگارد را نگه‌داشته و در برابر جاذبه یک سیاه‌چاله مقاومت کرده. با وجود اینکه هنوز ممکن است سوپرمن کمی قدرتمندتر به‌نظر برسد، ولی این اختلاف قدرت بین سوپرمن پس از بحران با ثور چندان زیاد نیست.


کدام یک قدرت بیشتری دارد؟

به‌لحاظ قدرت‌های ابرانسانی سوپرمن پیروز می‌شود. با قدرت‌هایی چون تنفس انجمادی و دید حرارتی مرد پولادین به‌شکلی واضح مهمات بیشتری دارد. بااین‌حال ثور نیز پیوسته با غول‌های بزرگی در نبرد بوده و در مقابل نیروهای وحشتناکی چون سلستیال‌ها مقاومت کرده است. توانایی‌های سوپرمن ممکن است به ثور ضربه بزند ولی لزوما نمی‌تواند او را شکست دهد.

ثور علاوه‌بر توانایی‌های ازگاردی و نیروی فیزیکی‌اش، یک قدرت اصلی دیگر نیز دارد که کنترل صاعقه است. او به‌عنوان خدای رعد می‌تواند صاعقه را کنترل کند. قدرت صاعقه این کاراکتر فاکتوری است که می‌تواند نقشی موثر در مبارزه علیه سوپرمن داشته باشد.


سوپرمن و جادوی ثور

سوپرمن نقاط ضعفی نیز دارد. نزدیکی به یک خورشید سرخ یا کریپتونایت می‌تواند او را ضعیف کند. سوپرمن همچنین در مقابل جادو نیز ضعف دارد. این یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که طبق آن شزم، ابرقهرمان وابسته به قدرت‌های جادویی، می‌تواند سوپرمن را شکست داده و بر او پیروز شود.

ثور با قدرت جادویی آمیخته شده است. این قدرت باعث شده ثور بتواند با سرعتی فراتر از سرعت صاعقه چکش خود را چرخانده و آن را به حرکت دربیاورد. توانایی‌های جادویی خدای رعد باعث شده تا او در هر شرایطی بتواند قدرت خود را حفظ کند. ثور با تولید صاعقه جادویی خویش می‌تواند صدماتی جبران‌ناپذیر به رقیب خود وارد کند.

درنتیجه وقتی سوپرمن با یکی از نقطه ضعف‌هایش مواجه شود دیگر مهم نیست تا چه اندازه قدرت داشته باشد. ثور در چیزی قدرت دارد که نقطه ضعف سوپرمن محسوب می‌شود. شاید مرد پولادین بتواند با قدرتش بر ثور غلبه کند؛ ولی خدای رعد با تکیه بر نیروهای جادویی‌اش می‌تواند صدماتی جدی به سوپرمن وارد کند.


کدامیک پیروز می‌شود؟

اجازه بدهید روراست باشیم؛ نمی‌توان بطور قطع گفت کدام یک در یک مبارزه تن به تن و عادلانه پیروز خواهد شد.

با وجود ضعف سوپرمن نسبت به جادو، ثور یک برتری دیگر نیز نسبت به مرد پولادین دارد. سوپرمن معمولا در مبارزه‌های دوستانه و زمانی‌که حریفش موجود شروری نباشد عقب می‌کشد. به همین دلیل است که بتمن اغلب سوپرمن را شکست می‌دهد. درنتیجه تصور اینکه سوپرمن در مبارزه با ثور مایل به عقب‌نشینی باشد سخت نیست. ولی ثور عاشق جنگیدن است و بدون شک از تک تک ثانیه‌های مبارزه‌اش با مرد پولادین لذت خواهد برد.

احتمالا سوپرمن با سرعت فوق‌العاده زیادش بتواند ثور را قبل از اینکه شانس داشته باشد صاعقه خود را ایجاد کند شکست دهد. اما سوپرمن معمولا در مبارزه‌هایش، به‌خصوص مبارزه با دوستان از حداکثر قدرت خود استفاده نمی‌کند. ولی ثور برخلاف او کاملا مبارزه را جدی گرفته و تمام سعیش را می‌کند تا در نبرد پیروز شود.

با توجه به قدرت جادویی ثور و اینکه سوپرمن در مبارزه‌اش تعلل می‌کند، ممکن است خدای رعد این شانس را داشته باشد تا به کمک جادو و صاعقه‌ مرد پولادین را شکست دهد. شاید سوپرمن مرد پولادین باشد، اما اگر تعلل کند ثور به‌ اندازه کافی قدرتمند است تا به کمک قدرت جادویی صاعقه‌اش او را شوکه کرده و شکست دهد، اما اگر سوپرمن با تمام قدرتش در این نبرد شرکت کند و از حداکثر توانایی خود استفاده کند احتمالا پیروز مبارزه خواهد بود.

نظر شما چیست؟ اگر مبارزه‌ای بین ثور و سوپرمن صورت بگیرد کدام یک پیروز خواهند شد؟ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (3924)

بستن فرم

 1. استون

  آذر 9, 1401

  یه ویدیو میدیدم برای کازمالجی مارول که یه درختی بود که رعد و برق بهش خورده بود و سیاه شده بود اول فکر کردم ایگدراسیل هست که باید نه قلمرو هم دیده بشه (جالبیش اینجاست که در اصل ده قلمرو هست و اودین بهشت رو تبعید کرده) ولی چند رنگ داشت که ابعاد رو نشون میداد و یه سری چیزای دیگه که انگار ترو ایگدراسیل یود که مارول تو ترو ایگدراسیل هست یعنی ممکنه این فیت ثور باشه؟ خودمم نمیدونم بر اساس رعد و برق میگم چون کمتر قهرمانی هست تو مارول که از رعد و برق استفاده کنه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به استون

   آذر 9, 1401

   مث که رون کینگ ثور واقعا ترو ایگدراسیل رو نابود کرده فیتش میشه گفت های اوترورساله تا سه چاهار لایه هم میشه بردش فکر کنم

   پاسخ

   • استون در پاسخ به رهام

    آذر 10, 1401

    پنلای بیشتری دیدم واقعا درسته نابود کرده که فیت خیلی خفنیه چون کل مارول داخله ترو ایگدراسیله

    پاسخ

    • Stan در پاسخ به استون

     آذر 11, 1401

     نکته :گفته شده بیاند از وجودیت مارول خارجه

     پاسخ

     • استون در پاسخ به Stan

      آذر 12, 1401

      اره ولی کلا یه کرکتر از مارول و بخشی از اون هست ولی درسته حرفت

      پاسخ

    • رهام در پاسخ به استون

     آذر 11, 1401

     رع

     پاسخ

 2. راستی حاج کریتوس چند خدا رو در کل کشته تا جایی که میدونم زعوس اودین هرمس هیدس پوسیدون هایمدال یک شاه ایرانی کرونوس البته کرونوس تایتان هست

  پاسخ

  • Stan در پاسخ به محمد پور محتشم

   آذر 9, 1401

   بعضیا رو نمی‌دونم خدان یا نه
   اون پسر اریس که کمک میکرد به کریتوس ولی طلسم شد تو اسنشن خواهران فیوری
   آریس
   خواهران سرنوشت
   زن هیدیسو تو چینز آف اولیمپوس کشت اسمش یادم نیست که خواهر کریتوسم بود
   اون یارو فکر کنم پسر پوسایدون بود تو دو خواهران سرنوشت آتنا
   ساناتوس تو گوست آف اسپارتا
   اون یارو تو گاد آف وار دو خدای آتش
   تو سه پوسیدون هیدیس هرمس هرکول اون یارو خدای آهنگری کرونوس اون یارو که کمانشو گرفت (شایدم انسان بود بعضیام تایتان بودن که گفتم)هلیوس ،هرا،زئوس ، گایا
   مگنی و مودی ،بالدر
   هایمدال ، اودین
   یادم نیست کس دیگه ای

   پاسخ

  • اال در پاسخ به محمد پور محتشم

   آذر 10, 1401

   ۲۵ ۲۶ و اینا ؟ اونطور که میدونم تا قبل رگناروک ۲۳ تا بودن

   پاسخ

 3. رهام

  آذر 4, 1401

  کمی بحث دور از کمیک
  امروز ایران عجب بازیی کرد جلوی ولز

  پاسخ

  • Stan در پاسخ به رهام

   آذر 5, 1401

   تیرک دروازه ولز بیشتر از ترابی موقع بازی با انگیلیس توپ نجات داد
   انگار با سردار تیرک مشکل ناموسی داشت
   اوناهم بیرانوندشون اخراج شد حسینیشون اومد دیگه رامینو روزبهم نامردی نکردن زدن
   دیروز کلا همه بازیا بیشتر به بوکس و کاراته میخورد
   دروازه بان ولز یه طوری با لگد رفت خشتکش داشت میترکید
   بازی اکوادور و هولند که دیگه واقعا گلاویز بودن کشتی میگرفتن

   پاسخ

 4. رهام

  آذر 3, 1401

  در اون بحث پایین که راجب اسکارلت کینگه بگم
  یه کرکتر دو بعدی تو کازمالجی اس سی پی مثل فیشمن قادر به سولو کردن تمام فرا ابعادی ها و کناپست لول های مارول و دیسی روی همه اونم به راحتی
  کازمالجی اس سی پی پیشرفته ترین و قدرتمند ترین تمدن در تمام فیکشنه به صورتی که ساده ترین کرکترا با نابود کردن یونیورس میتونن اوترورسال و حتی های اوترورسال بشن
  چه برسه به اسکارلت کینگ که جزو قدرتمند ترین اس سی پی هاست و میتونه‌تمام مارول و دیسی و انیمه و گیم رو روی هم سولو کنه

  پاسخ

  • F در پاسخ به رهام

   آذر 4, 1401

   شخصیتی هایی بگم که اسکارلت کینگو مثل پشه له کنن؟
   True narrator-hyperman-scp3812
   اینا اسکارلت کینگو نو دیف میزنن
   در ضمن اسکارلت کینگ نمیتونه کل انیمه رو سولو کنه چون شخصیتی به نام god fusion Goku که بیاند فیکشن هست و تو دنیای واقعی با صدها انسان ترکیب شده اسکارلت کینگو سولو می‌کنه

   پاسخ

   • Stan در پاسخ به F

    آذر 5, 1401

    هایپر من ؟ گاد فیوژن گوکو😹😹
    منطقیه

    پاسخ

    • F در پاسخ به Stan

     آذر 6, 1401

     فک کنم هایپرمن کمیک رو با hyperman که من گفتم اشتباه گرفتی

     پاسخ

     • Stan در پاسخ به F

      آذر 7, 1401

      هایپر من v and d wikiaرو میگی
      به نظرم نمیتونه

      پاسخ

   • استون در پاسخ به F

    آذر 6, 1401

    هایپرمن که درسته ولی اس سی پی 3812 و گاد فیوژن گوکو غلطه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به استون

     آذر 7, 1401

     ۳۸۱۲ رپ میشه قدرتمند ترین اس سی پی دونست همشونو ترنسند کرده

     پاسخ

     • استون در پاسخ به رهام

      آذر 8, 1401

      من تو یه مقاله که خوندم به این نام
      کاراکتر هایی که میتونن اس سی پی 3812 رو بزنن اسکارلت کینگ هم بود

      پاسخ

      • اال در پاسخ به استون

       آذر 9, 1401

       اشتباهه خود اسکارلت کینگ سر گیت گاردین هم براش بحث پیش میاد ا سی پی ۳۸۱۲ به معنی واقعی کلمه ای ان و سی ان اس سی پی ورس بجز خودش رو سولو میکنه

       پاسخ

      • رهام در پاسخ به استون

       آذر 9, 1401

       ۳۸۱۲ همشون رو دو بعدی میبینه دا بعد راستی تلگرام بهم پیام بده ادت کنم تو گپ جدید

       پاسخ

       • استون در پاسخ به رهام

        آذر 10, 1401

        نمیدونم چرا نمیتونم بیام حتی با فیلتر

        پاسخ

        • Stan در پاسخ به استون

         آذر 11, 1401

         پروکسیت خوب نیست

         پاسخ

        • رهام در پاسخ به استون

         آذر 11, 1401

         اگه تونستی وصل شی چنل
         Wind proxy
         رو سرچ کن بهترین پروکسی هارو دارع

         پاسخ

   • رهام در پاسخ به F

    آذر 6, 1401

    هایپر من؟؟؟بگم اینا اصلا داستانی پشتشون نی و الکی فقط قوین

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به F

    آذر 6, 1401

    گاد فیوژن گوکو ؟؟؟این کرکتر اصلا وجود ندارع و اسکارلت کینگ نگ دیف میزنه انیمه رو
    اس سی پی ۳۸۱۲ بشدت قدرتمند تره میدونم اینو

    پاسخ

    • استون در پاسخ به رهام

     آذر 7, 1401

     نه حاجی نیست

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به استون

      آذر 8, 1401

      هست باغ عدن رو دو یعنی میبینه

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1401

       اقا یکم غلط املایی زیاد دارم با یه گوشی دیگه مینوشتم 😂😂
       یعنی=بعدی

       پاسخ

    • Stan در پاسخ به رهام

     آذر 7, 1401

     بخوایم کرکتارای ویکی رو حساب کنیم اوضاع عوض میشه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به Stan

      آذر 8, 1401

      کارکتری که حتی داستان نداره یه چه درد میخوره حاجی

      پاسخ

      • Stan در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1401

       خودمم بهت گفتم کرکتری که فقط تو ویکی ثبت شده و هیچ داستانی ندارن رو حساب کنیم منطقی نیست
       ولی دیدم اکثرا حساب میکنن

       پاسخ

   • hope در پاسخ به F

    آذر 7, 1401

    بنده فکرمیکنم دنیای اس سی پی از کمیک ها هم بی منطق تره یا واقعا اینطوره؟
    اخه تمام اینا توسط خود انسان ها خلق شدند اما میگید میتوانند انسان را شکست بدند.
    بنده در یوتیوب مقایسه های انها را دیدم.
    اسکارلت کینگ مقلوب رایتر شد.
    حتی با استن لی هم مقایسه شده و باخت(Negative Diff)
    به کاری که شما میکنید میگند بزرگ نمایی(هم شما هم دوست عزیز رهام جان)

    بنده نظرم اینه که زیاد درگیرش نشید اینکه انسان را میزنند و نویسنده را شکست میدهند چون تمام اینا تفکرات خود نویسنده است.
    نویسنده اینکار را میکند که داستانی جذاب را به بیننده القا کند.
    باورکنید همین شخصیتا مثل تمام شخصیت های داستانی از یه شخصی شکست یا نابود میشن که فکرش رو هم نمیکنید.
    نویسنده اینکار را میکند چون میخواهد به نویسنده بگوید فناناپذیر ها هم شکست میخورند و اشتباه میکنند.

    در فیلم نای کوتاه یوتیوب که بنده خیلی هاشو قبول ندارم هاجون را قویتر از والای همگان میدونند اما اسکارلت کینگ از والای همگان شکست میخورد.
    میلک من را قویتر از اورووید میدونند درحالی که از واندروومن به راحتی شکست خورد.

    درکل در اشتباه هستید که فکرمیکنید میتوانند نویسنده و حتی افراد واقعی را بزنند.

    پاسخ

    • Stan در پاسخ به hope

     آذر 8, 1401

     آواتار نویسنده برای ما یه کرکتره و انسان واقعی نیست و رایتر آواتار نویسندس و برای کرکترا نویسندس
     و قدرت کرکترا ربط به نویسنده بودن یا نبودن نداره
     طرف نویسنده واقعیو که نمیزنه آواتارشو تو داستان میزنه که تجسمی از اونی
     داری به نظرم چرت میگی

     پاسخ

     • hope در پاسخ به Stan

      آذر 9, 1401

      پس با حرف شما که اسکارلت کینگ اوارتار نویسنده رو زده و این همه فکرمیکنین قویه.
      تانوس اواتار نویسنده رو از بین برده.
      انیمال من اواتار نویسنده رو از بین برده.
      ددپول خود نویسنده رو شکست داده.
      لوسیفر هم همینطور و نگذاشته نویسنده(خود نویسنده خارج از کمیک) داستانش را بنویسند.
      پس ایا اینها قویترینن و تمام فیکشن های موجود در دنیا رو نابود میکنند؟

      نویسندگان دنیای اس سی پی اصلا بر روی کمیک ها تسلطی ندارند که بخوان نابودش کنن یا اصلا وارد کمیک کنن شخصیت هاشو.
      و همینطور بلعکس.
      با این حرفتون معلومه اصلا نتها از منطق بلکه تعصبی هم هستین بر روی دنیای اس سی پی.

      هرگز دنیای اس سی پی رو با کمیک مقایسه نکنین.

      بله بنده روی کمیک تعصب دارم ولی نه تعصب اشتباه و الکی.
      من با کمیک بزرگ شدم و تقریبا زندگیمه.
      اگر چیزی اشتباه باشه قبول میکنم نباشه قبول نمیکنم.

      شی هالک وارد کمپانی مارول شد و با کارگردان صحبت کرد.
      شی هالک قویترین شخصیت حال حاضر تمام فیکشن ها حساب میشه با حرف شما.

      اینکه یک شخصیت چه فیتی داشته و چون اون شاهکار رو انجام داده دیگه از اون بالاتر نیست.
      غلط ترین فاکتور برای یک شخصیت همین فیت و شاهکاره.
      اسکارلت کینک فلان کار کرده با یه ضربه میلیاردها یا تریلیاردها مولتیورس یا امنیورس رو نابود کرده اصلا مهم نیست.
      یک شخصیت رو میشناسم که خالقان اون دنیا رو شکست داده اما از یک سنگ کوچک شکست خورده.
      پس اون سنگه قویتر از اون شخصیت است.

      شما با فیت یا باندلس و کازمالجی مقایسه میکنین اما من توانایی و قدرت های خودشون نه کارهایی که تونستن انجام بدن.

      پاسخ

      • Stan در پاسخ به hope

       آذر 10, 1401

       اسکارلت کینگی که با بیدار شدنش باغ عیدن لرزیده و همین از همه کرکترای مارول و دی سی بالا تر میبرش:ok

       پاسخ

      • رهام در پاسخ به hope

       آذر 10, 1401

       لول هر نویسنده که یکی نیست ما حتی میتونیم نویسنده یونیورسال هم داشته باشیم
       من برات پایین با کازمالجی حساب کردم دوست عزیز جفت کازمالجی های دیسی و مارول باهم های اوترن اما کازمالجی اس سی پی خودش یه اس سی پی دارع که یجور کازمالجیع و های اوترورساله😂😂😂😂
       تا اونجایی که میدونم شما اطلاعات کمی نسبتا از اس سی پی ها دارید پس نمیتونید به ما بگید متعصب
       هر یونیورس تو کازمالجی اس سی پی از قبلی قوی تره
       بعد میرسه به طبقات که هر کدوم از قبلی به شدت قوی ترن و همون اولاش میرن رو باندلس
       بعد میرسه به کتاب خونه که کل کازمالجی رو میشه از داخلش تماشا کرد
       خود کتاب خونه یه ریشه از درخت داناییه
       دوتا درخت وجود داره که جفتشون توی باغ عدن هستن
       شما خودت منطقی هم در نظر بگیری راحت تا لایه 1 باندلس میرن

       پاسخ

       • Stan در پاسخ به رهام

        آذر 11, 1401

        هر یونیورسش اوتر ورس سایزه

        پاسخ

       • hope در پاسخ به رهام

        آذر 12, 1401

        تا اونجایی که اطلاعاتی از جهان اس سی پی ندارم ترجیحا نظری نمیدم.

        نویسنده یونیورس؟
        برای مثال کدوم نویسنده یونیورس هستش و کدوم بالاتر؟

        در کمیک تمام نویسندگان در داخل کمیک از سطح بالایی برخوردارند و قدرتی برای اونا محاسبه نشده و فقط کمیک مینویسند.

        یعنی استن لی سطحش نمیتونه از گرند موریسون بیشتر باشه زیرا هردو نویسنده هستند و خالق دوتا کمیک متفاوت و بسیار بزرگ.

        بنده یک سوال دارم از دنیای اس سی پی.
        ایا میتوانند افرادی واقعی مثل من و شما رو بزنن؟
        True Form The One Above All
        True Form The Fulcrum
        True Form The Writer
        True Form Pre Retcon Beyonder Or True Form Beyonder
        که همه اینها مانند من و شما واقعی هستند رو میتوانند بزنند؟

        بنده اطلاعاتی ندارم و گفتم که در حد شنیداری هستش و هرگز مرور نکردم.

        پاسخ

        • Stan در پاسخ به hope

         آذر 12, 1401

         واقعی نیستن تجسمی از واقعیتن

         پاسخ

         • hope در پاسخ به Stan

          آذر 14, 1401

          فرم اصلی به معنی خود شخص هستش نه اواتار.
          Pre Retcon Beyonder اواتار جیم شوتر هستش و الان تقریبا اکثریت به جیم شوتر میگن True Form Pre Retcon Beyonder یا True Form Beyonder

          بقیه هم همنیطور پس واقعی هستند.

          ریشه در واقعیت دارند بله اما منظور خود شخصیت هستش نه فرم اصلیش.

          برای مثال الله،روح القدس در دنیای اس سی پی نمیتونه کاری بر ما بکنه درحالی که فرم اصلیش توانایی چنین کاری رو داره(بعید میدونم).

          پاسخ

        • Stan در پاسخ به hope

         آذر 12, 1401

         و از اون جایی که گفته شده بعضیاشون ریشه در واقعیت دارن پس آره

         پاسخ

        • رهام در پاسخ به hope

         آذر 12, 1401

         این نویسنده ها آواتار در درون کمیکن اصلا منطقی نیست کرکتری توی فیکشن رو با انسان واقعی مقایسه کنی
         بنده مثال زدم بستگی به کازمالجی داره همین رایتر بخواطر کازمالجی دیسی باندلسه
         اگه آواتار رو مقایسه کنی بله اس سی پی ها قوی ترن قرار نیست چون یکی ابیلیتی نویسندگی داره قوی ترین باشه

         پاسخ

         • Stan در پاسخ به رهام

          آذر 13, 1401

          دقیقا

          پاسخ

         • hope در پاسخ به رهام

          آذر 14, 1401

          اگر با دقت بخونین فرم اصلی هستش نه اواتار.

          حتی اواتار ها.

          رایتر توانست شخصیتی به اسم The Leviathan Unwritten رو خلق کنه.
          این شخصیت به تنهایی توانایی نابودی کل اس سی پی رو دارد(در یوتیوب تمام مقایسه های لویاتان رو با شهصیت های اس سی پی دیدم که اسکارلت کینک و اس سی پی 3813 رو هم مقایسه کردند و پیروز رو لویاتان دونستند(Negative -No Diff) )

          اوارتار نویسنده در مارول یا همان والای همگان یا استن لی توانسته چیزی به اسم Beyond Realm رو خلق کنه که قدرت این منبع به تنهایی میلیارد ها برابر بیشتر از کل دنیای اس سی پی هستش.

          شما چطور حساب میکنین اواتار های نویسنده قوی نیست؟

          اواتار های نویسنده میتونن چندین شخصیت قویتر از اینها خلق کنن که البته نیازی هم نیست.

          فکرمیکنم دلیل کافی برای اثبات اینکه دنیای اس سی پی و حتی شخصیت هاش رو دست بالا گرفتین چون دیروز تحقیقی درباره دنیای اس سی پی ها کردم که اصلا انتظارشو نداشتم.

          پاسخ

          • Stan در پاسخ به hope

           آذر 14, 1401

           بیاند رلم گفته شده تا جایی می‌دونم وان ابو ال خلق نکرده
           و اسکیلش تا های اوتره و به باندلس نمی‌رسه
           اونوقت میلیارد ها برابر آس س سی پی ورس؟
           لواسان می‌تونه صفحات کمیک رو بخوره

           پاسخ

          • hope در پاسخ به Stan

           آذر 15, 1401

           تمام کمیک های موجود رو والای همگان خلق کرده(حتی ثابت هم شده)

           بیاند رلم فراتر از کمیکه(ددپول و اورووید و رایتر رو هم فراتر از کمیک میدونن اما داستان این منبع به کلی فرق میکنه و واقعا خارج از کمیک های ماروله به نوعی.

           از چه نظر میگین تا باندلس نمیره؟
           به معنای واقعی خارج از کمیکه.
           بیاندر فقط با درصدی از بیاند ریلم رو قویتر از کل فیکشن ها میدونن(میتونین همجا راجبش ببینین،بهش Full Retcon Beyonder هم میگن)

           شما فکرکنین خودش چه چیزی هست.
           حتی بنده هم خوندم.
           بیاندر تبدیل به خدا میشه و کتابی برای خودش مینویسه(The Holy Beyonder Bible)
           و کمیک جدا برای خودش مینویسه.
           این فقط درصدی از قدرت بیاند رلم هستش.
           به نوعی میشه گفت بیاندر کمیک جدا برای خودش خلق کرده که در تاریخ کمیک چنین چیزی دیده نشده و نخواهد شد.
           بیاند رلم به خاطر توانایی های زیادی که داره غیرقابل شناخت و تصور هستش و قدرتی رو نتونستن نویسندگان براش تایین کنن و فقط به عنوان منبع میشناسنش اما چه منبعی معلوم نیست.

           فکرمیکنم اطلاعات کافی از بیاند رلم ندارین اگرنه چنین چیزی هرگز نمیگفتین.

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به hope

           آذر 15, 1401

           داداش😂😂😂برای رفتن به باندلس فیتی فراتر از های اوتر نیازه یعنی باید بینهایت لایه ی های اوتر رو ترنسند کنی
           اینکه بیای داستان خلق کنی کاریه که حتی اکوتوسای با ۲ لایه فیت در های اوتر قادر به انجامشه و بینهایت داستان خلق کرده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به hope

           آذر 14, 1401

           وات😂😂😂😂😂این خنده داره چون لویاتان های اوتره 😂😂😂یوتیوب زنو رو از ناروتو ضعیف تر میدونن
           چجوری مقایسه میکنین چه اسکیل و اسکنی مبنی بر حرفتون دارید من دوبار براتون توضیح دادم کل مارول و دیسی و ریلم و …همشون های اوترن
           توی کازمالجی اس سی پی یه اس سی پی وجود داره که خودش کازمالجیه و از کل مارول و دیسی روی هم بیشتر اسکیل میشه
           اس سی پی:
           یونیورس اوترورسال سایز
           هر یونیورس از قبلی قوی تر و بزرگ تر
           طبقات هرکدوم از قبلی قوی ترن و به باندلس میرسن
           کتابخونه همرو ترنسند کرده
           و کل اینا یه ریشه از درخت دانایی هستن
           تو باغ عدن دوتا درخت وجود داره
           این ساختار به راحتی باندلس لایه ۱ هستش
           هرچقدر که نویسنده شما قوی باشه با توجه به کازمالجی ورسش به اون لول رسیده خود رایتر و توا به خواطر دیسی و مارول قوین
           خود ریلم فکر نمیکنم تا بالا ۶ لایه های اوتر اسکیل بشه خود لویاتان از پرزنس ضعیف تره 😂😂😂

           پاسخ

          • hope در پاسخ به رهام

           آذر 15, 1401

           خب ظاهرا اطلاعاتی از لویاتان ندارید.
           The Leviathan Unwritten اسم کمیکه و ما با خود شخصیت که اسمش جک هستش کار داریم.
           فراتر از کمیکه.
           قادرمطلق(بطور کامل)
           دانای مطلق(بطور کامل)
           حاضرمطلق(بطور کامل)

           چطور از پرزنس ضعیف نر هستش؟
           پرزنس اگر قادرمطلق بود کشته نمیشد.
           دانای مطلق بود از وجود همه باخبر میشد.
           اما خب نیست.

           دنیای اس سی پی اصلا یه جای ثابتی نیست که شما بخوای اونو با شخصیت های رسمی یک کمپانی مقایسه کنید.

           تا وقتی که شخصیت رسمی نیست تمام قدرت های اون و حتی خود شخصیت بطور کامل کلا نقض میشه.

           با گفتن اینکه او فلان کار کرده که نمیشه گفت شخصیت برتره درحالی که اصلا ثابت نشده.

           اسلندرمن در خبر های رسمی حضور داشته و انسان های واقعی رو از بین برده(باز داستانه)
           خب پس اسلندرمن به تنهایی با یک حرکت توانایی نابودی کل داستان های موجود رو داره

           حرفاتون منطقی نیست.

           یونیورس؟
           اصلا مگه دنیای اس سی پی جهانی داره؟(منظور از دنیای اس سی پی همون سایت هستش)

           هرگز زیر بار نمیتونم برم که شخصیت رسمی رو با یک شخصیتی که اصلا سر و ته معلومی نداره و توسط یک بچه(بر مثال) خلق شده رو با یک شخصیتی مقایسه کنید که به تنهایی قدمتی بیشتر از کل تاریخ اس سی پی دارد.

           کمی فکرکنید.

           های اوتر؟
           بنده اصلا توجهی نمیکنم یونیورس باشه امنیورس باشه.
           یک شخصیت پایین تر از سطح یونیورس توانسته شخصیت خارج از داستان ها رو شکست بده(واقعیت)

           اما توسط شخصیت کمیکی دیگر از بین میرود.

           دنیای اس سی پی چون پایه اساسی نداره حتی شما بگین فرای باندلسه هم مهم نیست چون اثبات شده نیست.
           حتی اگه بگین فرای قدرت های مطلقه بازهم مهم نیست چون بر پایه بی اساس هستش.

           پاسخ

    • رهام در پاسخ به hope

     آذر 8, 1401

     اینا تو مقاله هاشون ذکر شده حالی اگه اینارو در نظر نگیریم
     ساختار اس سی پی یونیورس یه یونیورس عوض میشه و یونیورس هاش اوترورسالن
     هر یونیورس قوی تر از قبلی یعد میرسه به طبقه ها که هر کدوم خیلی قوی تر از قبلین یه جوری که این وسطا میرسن به باندلس
     درست یادم نیست اما کازمالچی باندلسه
     از کتاب خونه میشه تمام کازمالچی رو دید و یجورایی ترنسندش کرده
     خود کتاب خونه یه ریشه از درخت دنیاس(اسمش درست یادم نی)
     و خود درخت توی باغ عدنه
     یه کارکتر مثل اس سی پی ۳۸۱۲ باغ رو دو بعدی میبینه
     فکر کنم کافی باشه که همین کل اسکیل اس سی پی هارو از کل کمیک فراتر میبره

     پاسخ

     • hope در پاسخ به رهام

      آذر 9, 1401

      بنده اینکه چیکار کردن رو اصلا حساب نمیکنم چون من رو به یه راه اشتباه میبره.
      اینکه شخصیت این مارو کرده چون اینکارو کرده پس قویه.

      هرکاری کردن توسط تفکر یک فرد واقعی بوده.
      والای همگان که با مدادی که داره قشنگ ثابت میکنه استن لی هستش.

      رایتر در تمام کمیک های منتشر شده در دیسی وجود داشته.
      به شکل یک لیوان،یک حیوان،یک رهگذر،یک قهرمان،یا یک ضد قهرمان و ویلن.
      والای همگان هم همینطور.
      الکی و تئوری نیست که او خالق تمام کمیک ها است.
      در تمام کمیک ها حضور داشته و اواتاری ندارد بلکه دگرپیکری میکند و به تمام شکل دیده میشود مثل رایتر.
      یک سر بزرگ،یک پیرمرد،یک سگ،یک مرد زرد رنگ و خود استن لی.
      اولین بار در چهارشگفت انگیز دیده شد و با مدادش شخصیت هارا طراحی کرد.
      و دیده شد که درحال نوشتن همان کمیکی است که خودش داخل ان است(اینکه کاراکتر ها چه چیزی بگن و چه کاری انجام بدن)
      پس اواتاری وجود ندارد و خودش است.
      بله او درحال حاضر از بین رفته اما کمپانی مارول او را در کمیک قرار داده پس ثابت میشود که اواتاری وجود ندارد.

      یک شخصیت هرچقدر قوی باشد،میلیاردها برابر قویتر از اسکارلت کینگ یا اس سی پی۳۸۱۲ باشد در مقابل یک شخصیت واقعی یک شخصیت خیالی است و با یک حرکت قادر به حذف ان است(با توجه به مداد او پیشبینی میشود توانایی تغییر تمام داستان های موجود را دارد)

      امیدوارم درک کرده و فهمیده باشید

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به hope

       آذر 10, 1401

       داداش چرا قاتی میکنی
       مگه اس سی پی اصلا کمیک داره
       اونا تو کمیک همچین قدرتی دارن و اونجا نویسنده هستن
       اونا توی کاژمالجی اس سی پی یا توی گیم ها و انیمه ها نویسنده نیستن
       هیچ اختیاری روی کرکترای اس سی پی ندارن
       کرکتری مثل اس سی پی ۳۸۱۲ با در نظر گرفتن استیتمنت هاش وان ابو ال و رایتر رو ۲ بعدی میبینه

       پاسخ

       • hope در پاسخ به رهام

        آذر 12, 1401

        خیر اشتباه متوجه شدین.
        گفتم داخل کمیک نه اینکه دنیای اس سی پی کمیک دارد.

        تا اونجایی که میدونم دنیای اس سی پی داستانی ندارد البته کامل مطمئن نیستم و شنیدم فقط.

        بله درسته به دنیای اس سی پی هیچ گونه دسترسی ندارند اما با قسمت بازی مخالفم.

        اما از این طرف نویسندگان اون سمت هم به کمیک دسترسی ای ندارند و اون توانایی که در دنیای اس سی پی دارند را در کمیک نخواهند داشت،زیرا نویسنده ای قادر به قدرت بخشیدن انها نیستند.
        نمیشه به قاطع گفت ۲ بعدی میبینند.
        اینکه در دنیای اس سی پی چنین توانایی دارند دلیل بر این نیست که تمام شخصیت هارا چنین میبیند.

        به هرحال شاید شما درست میگین و به نظرتون احترام کامل قائل هستم.

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به hope

         آذر 12, 1401

         این شعور و درک شمارو میرسونه ♥️🙏
         اس سی پی ۳۸۱۲ گفته شده انسان های واقعی رو هم دو بعدی میبینه سر همین میشه گفت فکیشن رو دو بعدی میبینه
         درسته اس سی پی ها تو سایت مقاله میزنن راجبشون

         پاسخ

         • hope در پاسخ به رهام

          آذر 14, 1401

          تحقیقی راجب دنیای اس سی پی کردم که هوش از سر خودم به شخص پرید.

          تمام شخصیت ها چی اس سی پی خالقشان مردم هستند.
          برای مثال بنده به ذهنم شخصیتی خطور میکنه و داستانی براش مینویسم و میفرستم سایت،سایت بررسی میکنه اگر جالب بود اون رو قرار میده.
          بیش از چند هزار شخصیت وجود داره که ۶۰ تا ۷۰ درصد اونها قادرمطلق هستند.
          همچنین کارهایی که کردند اتفاق نیوفتاده و مانند رمان هستش.(فقط یک داستان برایشان نوشته شده)

          دو بعدی دیدن انسان ها هم همینطور.
          نابودی دنیای واقعی هم باشه فقط داشتان او شخصیت هستش.

          http://www.scpwikia.com
          اسم سایت هستش.
          اگر احیانا ندیدین ببینین و اگر دیده باشین باید بدونین که خیالی هستش و به نوعی نمیشه جدی گرفت شخصیت رو(منظور از خیالی یعنی اون داستانی که براش نوشتند هرگز ثابت و اتفاق نیوفتاده است)

          اما به دور از تمام اینها طرفدار زیادی داره،از هر ده تا ویدیو یوتیوب حداقل یکی برای اس سی پی هاست البته برای بنده.

          از کجا معلوم شاید با تحقیق زیاد من هم عاشق این دنیا شدم،اما فعلا برای من مبهمه.

          پاسخ

          • Stan در پاسخ به hope

           آذر 14, 1401

           کرکتری که توی آس سی پی ورس یونیورسال باشه در واقع اوتر ورساله

           پاسخ

          • hope در پاسخ به Stan

           آذر 15, 1401

           تمام شخصیت های اس سی پی فرای قادرمطلق هستند(مردم برای شخصیت خود اکثرا چنین قدرتی دادن)
           اس سی پی ای دیدم که چون اسمش طولانی بود در یادم نیست،اما چنین نوشته شده بود که از دنیای خود خارج و به واقعیت اومده بود و انسان ها ازش فرار میکردن.

           پس این شخصیت از انسان های واقعی هم قویتره با فاکتوری که شما حساب میکنین.

           این سایت اولین سایتی هستش که من اومدم و اکثرا در سایت های خارجی مرور میکنم اما اکثرا(نه همشون اما بعضیا با فاکتوری که شما برای مقایسه انتخاب میکنین مقایسه میکنند) از سطح شخصیت مقایسه نمیکنند و فقط توانایی های شخصیت رو در نظر میگیرند.

           من هرگز نمیتونم شخصیتی رو مقایسه کنم که چیز ثابت و رسمی ای نیستش و چیز خاصی هم برایشان نوشته نشده.

           به هرحال طرفدار داره و احترام میزارم.

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به hope

           آذر 15, 1401

           ما هیچکدوم فن اس سی پی نیستیم
           اس سی پی ها بسیار معروف هستن و دیگه تایید شدن و رسمین
           من با کازمالجی برات حساب کردم
           با فیت هم روش حساب کردم
           تو هرجور در نظر بگیری حتی با وجود رایتر و توا کل کمیک به لایه ۴ باندلس اونم به سختی و احتمال کم میرسه چون نه فیتشو دارن نه کازمالجی باندلس

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به hope

           آذر 14, 1401

           از اینجور کرکترا خیلی مدل ها داریم توی ورسس بتل پره

           پاسخ

    • اال در پاسخ به hope

     آذر 8, 1401

     افراد درست ندیدی یه چنل یوتوبی که حرفش تا حدی درسته و میتونی به دیدنش اتکا کنی کمی بگم powerscaler

     پاسخ

     • hope در پاسخ به اال

      آذر 9, 1401

      حتما سر میزنم اما کسایی که بنده دیدم بالای ۱۰۰ هزار دنبال کننده دارند.
      اما بله اکثرا اشتباه میکنند.

      پاسخ

   • اال در پاسخ به F

    آذر 8, 1401

    مدل چاینس برینچ اسکارلت کینگ اسکارلت دیمن خودش یه true narrator هست
    اس سی پی ۳۸۱۲ و گیت گاردین تنها اس سی پی هایی هستن که میتونن حریف اسکارلت دیمن بشن تو اس سی پی ورس ائورن د ابسولوت هایپرمنو وانشات میکنه که اسکارلت دیمن باهاش قابل مقایسست

    پاسخ

   • اال در پاسخ به F

    آذر 10, 1401

    سطح اسکارلت کینگ خودشو میزنه؟ خود اسکارلت کینگ یه نسخه ای ان داره که خودش برای سولو کردن مارول و دیسی کافیه یه مدل سی ان داره یعنی اسکارلت دیمن یه ترو نریتور مس چطور ترو نریتوری که تو میگی قویترین ترو نریتور اس سی پی ورس رو میزنه؟

    پاسخ

    • Stan در پاسخ به اال

     آذر 10, 1401

     ترو نریتور از اسکارلت دیمن یکم بالاتره اما حرفتو تقریبا قبول دارم

     پاسخ

    • F در پاسخ به اال

     آذر 10, 1401

     داداش فرق میکنن
     اون ترو نریتوری که من میگم کل ورس اس سی پی رو خلق کرده زمین تا آسمون با چیزی که تو میگی فرق میکنن
     اون ترو نریتوری که من میگم توی دنیای واقعی ریشه داره
     و توی دنیای واقعی نیمه خداست🥶

     پاسخ

  • F در پاسخ به رهام

   آذر 4, 1401

   یکی یادم رفت اسمش anti principal هست
   این کل فیکشن -واقعیت -جهان-و غیره رو می‌تونه سولو کنه
   اسکارلت کینگ جلوش مثل میکروبه😂

   پاسخ

   • Stan در پاسخ به F

    آذر 5, 1401

    داری کل کرکترایی که وجود دارن و ندارنو میگی
    Anti principalمیشه بین رتبه یک تا سه قوی ترین کرکترا قرارش داد تقریبا هیچکس حریفش نیست

    پاسخ

    • F در پاسخ به Stan

     آذر 6, 1401

     اگه خدای واقعی (همون خدا توی دین ها) رو در نظر نگیریم anti principle میتونه همه رو بزنه
     تنها فقط monad بهش نزدیکه ولی بازم anti principle میزنه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به F

      آذر 7, 1401

      ابسولوت اینفینیتی ها»»»»

      پاسخ

      • Stan در پاسخ به رهام

       آذر 8, 1401

       تا جایی فهمیدم از ابسولوتا هم قوی تره

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به Stan

        آذر 9, 1401

        غیر ممکنه

        پاسخ

        • Stan در پاسخ به رهام

         آذر 10, 1401

         تا جایی که من می‌دونم ممکنه

         پاسخ

      • F در پاسخ به رهام

       آذر 8, 1401

       نه داداش
       یه سرچ کوچولو در موردش بکن میفهمی که کسی حریفش نیس
       این شخص فرای بینهایته

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به F

        آذر 9, 1401

        فرای بینهایت چیز خاصی نیس دا

        پاسخ

        • Stan در پاسخ به رهام

         آذر 10, 1401

         نکته :هیچ بی نهایتی بی نهایت نیست و هیچ مطلقی مطلق نیست
         همه محدودند

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به Stan

          آذر 11, 1401

          اگه بینهایت بود تو درجه بندی سرعت ایمرژبل از بینهایت بالاتر نمیبود

          پاسخ

          • Stan در پاسخ به رهام

           آذر 12, 1401

           حق ووگویی صید

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Stan

           آذر 12, 1401

           🗿

           پاسخ

      • اال در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1401

       بجز موناد که مید های دیگه براش خود ابسولوتا هم نگ دیف سولو میکنه

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به اال

        آذر 10, 1401

        چه استیتمنتی داره؟

        پاسخ

        • اال در پاسخ به رهام

         آذر 11, 1401

         هیچی همین موناد تو استیتمنت سولوش میکنه اما یه پارادوکسه طرف مقابلش واقعی یا فیکشنی فرق نداره هرچقدر میخوای ازش برتر باش هر هرکسی میخوای داشته باش اون تورو ترنسد میکنه مثل اس سی پی ۳۸۱۲ هست اما خیلی قوی‌تر ابسولوتا هم حریفش نیستن ابسولوتا هم بهش نمیرسن ترنسد میشن میرن

         پاسخ

     • رهام در پاسخ به F

      آذر 8, 1401

      جالبه بهت بگم خدا اسکیل لو اوترورساله
      قوی ترینای فیکشن ابسولوت هان کسایی مثل آورن

      پاسخ

      • Stan در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1401

       جالبه بهت بگم نسخه ویکی خدای واقعی با تیرینگ سمه dimensional wikiکه برات فرستادم از اونم گفته شده بالا تره

       پاسخ

      • Stan در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1401

       حتی اسکیل سان ووکانگ و بودا هم تا باندلس میره

       پاسخ

      • F در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1401

       بنظرم نمیشه به خدای واقعی اسکیل داد
       ولی نظر بنده فرای باندلسه
       همه چی توسط او خلق شده و هر قدرت و انرژی ای از او نشأت میگیره
       و فرای بینهایته
       قدرتش برای انسان غیر قابل درکه
       کلا نباید درموردش نظر داد
       چون واقعا نمیشه
       و شما که میگین لو اوتورسال هست از کجا میدونی؟
       تفکرات کمیک و واقعیت فرق می‌کنه
       در واقع ما نمیتونیم قدرت واقعی خدا رو بفهمیم پس الکی درموردش نظر ندیم بهتره

       پاسخ

       • hope در پاسخ به F

        آذر 12, 1401

        شما دارین خدایان واقعی و خارج از داستان را مقایسه میکنین یا خدایان واقعی داخل داستان ها؟

        خدایان واقعی خارج از داستان ها هیچ داستانی ندارند و خلق شده انسان هستند.
        در داستان ها هم همینطور.

        گفتم:”بینهایت هم محدود است”

        حالا هرچقدر که میخواد بینهایت باشه.
        فرا تر از بینهایت یا غیره
        محدود است.

        پاسخ

        • F در پاسخ به hope

         آذر 12, 1401

         قدرت خدا رو نمیشه با کلمات بیان کرد
         چون خارج از محدوده تفکرات انسانهاست
         در واقع هیچ انسانی حتی نمیتونه قدرت خدا رو تصور کنه

         پاسخ

   • F در پاسخ به F

    آذر 5, 1401

    اشتباه تایپی : anti principle

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به F

    آذر 6, 1401

    مگه من گقتم قوی ترینه برادر

    پاسخ

    • F در پاسخ به رهام

     آذر 7, 1401

     می‌دونم
     فقط خواستم یه بحث دیگه راه بندازم ببینم کدوم کرکتر می‌تونه همه رو بزنه
     میتونیم درموردشون بحث کنیم و اشکالاتمون رو برطرف کنیم
     یه چیزه دیگه هایپرمن و true narrator
     خیلی شبیه همن و خیلیا میگن اونا یکی هستن
     ولی true narrator یا همون true God
     در واقع خیلی خیلی قویتره
     اینو بگم که هردو از ورس اس سی پی هستن
     true narrator خالق واقعی ورس اس سی پی هست.

     پاسخ

     • Stan در پاسخ به F

      آذر 8, 1401

      قابل مقایسه نیستن
      میشه گفت اگه اشتباه نکنم هایپر من بخشی از داستانه
      ولی ترو نریتور حتی گفته میشه در واقعیت ریشه داره و واقعیه

      پاسخ

     • اال در پاسخ به F

      آذر 9, 1401

      چندین ترو نارریتور وجود داره و اینکه هایپرمن واسه اس سی پی نیست واسه یه داستان جداست که سومین فرد قدرتمند داستانشه تنها موجود قابل مقایسه با اون دوتا بود با اینکه اونا ازش قویترن

      پاسخ

      • Stan در پاسخ به اال

       آذر 10, 1401

       کرکترای vers and dimension wikiaهستن
       چیزایی که تو توضیحاتشون اومده
       The creatorحدفش خلق چیزای جدید توی اومنی ورس (توی توضیحاتش نوشته خلق چیزای جدید توی اومنی ورس حالا منظورش از اومنی ورس چیه)
       The destroyerحدفش نابودی چیزایی که توی اومنی ورسه
       Hyper man یه فانی بوده قبلاً و قدرت گرفته و وظیفش اینه تعادل بین the destroyerوthe creatorایجاد کنه تا نزنن همه چیو به فنا بدن و دعواشون بشه
       Qoحدفش اینه امنی ورسو کاملا بدون تغییر نگه داره
       نه چیزی نابود بشه نه چیزی خلق

       پاسخ

  • hope در پاسخ به رهام

   آذر 4, 1401

   شخصیت های انیمه و دنیای اس سی پی اکر وارد کمیک شوند یک شخصیت بی قدرت خواهند بود.
   هر شخصیتی در دنیای خودش قدرتمند است.
   مانند هلا در ازگارد.

   اسکارلت کینگ از دیگر دنیاها اصلا خبری نداره که بخواد نابودشان کند.

   پس این حرف شما بدون منطق است.

   پاسخ

   • اال در پاسخ به hope

    آذر 5, 1401

    در اشتباهی موجودات فرا باندلس مثل اسکارلت کینگ توانایی دسترسی به کل فیکشن رو دارن چیزی که کمتر کسی داره و البته f گاد فیوژن گوکو با انسان های واقعی داخل دراگون بال که مثل توری بات هستن ترکیب شده و هنوزم داخل فیکشنه و البته فن میده و فن مید عضوی از صنعت نیست

    پاسخ

    • hope در پاسخ به اال

     آذر 6, 1401

     احتمالا شما درست میگید چون بنده آنچنان از دنیای اس سی پی خبری ندارم و فقط شنیدم.
     فکرنمیکنم چنین باشد چون منطقی نیست و نویسندگان هرگز چنین اجازه ای رو نخواهند داد و شخصیت هایی مثل والای همگان،پری رتگان بیاندر با قدرت بیاند ریلم،رایتر و رایتر فرم اصلی،والای همگان فرم اصلی،فالکرام و فالکرام فرم اصلی،فرم اصلی لوسیفر،سورس جک کربی به تنهایی قویتر از اسکارلت کینگ هستند و حتی اگر تمام توانایی خود را در کمیک داشته باشد هم در مقابل این شخصیت ها تقریبا هیچ هستند نه تنها اسکارلت کینگ؛بلکه تمام شخصیت های اس سی پی.
     چون تمام فرم اصلی این شخصیت ها(بجز لوسیفر) واقعی هستند و نتها در کمیک بلکه در سینماها هم قدرتمند هستند.

     اشخاص کمیکی و اس سی پی و انیمه در سینما هیچ قدرتی ندارند.

     اما بازهم میگم،احتمالا بنده اشتباه میکنم.

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به hope

      آذر 7, 1401

      اس سی پی با اینکه چرتع اما به شدت قوی تر از چیزیه که شما فکر میکنی
      اس سی پی قدرتمند ترین و پیشرفته ترین تمدن کازمالجی رو در تمام فیکشن داره
      کرکتری مثل ۳۸۱۲ حتی خود انسان هارو دو بعدی میبینه
      کرکتر هایی توی ورس اس سی پی هستن که حتی نویسنده هاشون رو میکشن یا میخورن

      پاسخ

      • hope در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1401

       تمام انها یا کارهایی که میکنن تفکر یک انسان است.
       از دنیای اس سی پی نه تنفر دارم نه خوشم میاد.
       این دنیا در غیرمنطقی بودن هم غیرمنطقی هستند.

       پاسخ

       • Stan در پاسخ به hope

        آذر 10, 1401

        گفته شده است سی پی ها در واقعیت خیلیاشون ریشه دارن و به داستان محدود نیستن

        پاسخ

       • رهام در پاسخ به hope

        آذر 10, 1401

        بله نویسندگان خودش نه رایتر و توا

        پاسخ

     • Stan در پاسخ به hope

      آذر 8, 1401

      نگاه کن بعضی از کرکترا هستن که به عنوان خدایان واقعی طبقه بندی میشن

      پاسخ

      • hope در پاسخ به Stan

       آذر 9, 1401

       مانند اس سی پی شماره۳۸۴
       احتمالا در دو عدد بعدی اشتباه میکنم.
       او را الله و روح القدس میدانند.
       اینها مانند گرند موزیسون هستند که وارد کمیک شدند.

       یعنی گرند موریسون واقعی است اما در کمیک هم حضور دارد.
       این هم همچنین است.
       عکس ان اس سی پی را میتوانید در یوتیوب پیدا کنید.
       Allah VS Jesus را سرچ کنید میتوانید ببینید.

       به نوعی او را بعضا الله میشناسند و بعضا روح القدس
       اس سی پی کلا واقعی نیستند.
       درسته بعضیا برگرفته شده از افراد واقعی است.

       همه انها داستانی هستند نه واقعی و تفکر نویسندگانند و به نوعی انسان ها نبودند انها هم نبودند.
       یک بچه به تنهایی قویتر از تمام فیکشن های موجود جهان است چه برسد به استن لی و گرند موریسون که یک نویسنده و بالغ هستند.

       پاسخ

       • اال در پاسخ به hope

        آذر 10, 1401

        به اینا میگن تجسم کسی که وارد دنیا و مقر فیکشنی میشه قدرت کاهش میابه انسان دنیای واقعی فیکشن رو سولو میکنه اما گرند موریسون و استن لی وقتی تجسم میشن و وارد فیکشن میشن تا به این کاراکتر ها تبدیل بشن به هیچ وجه هم‌سطح با این افراد نمیباشند

        پاسخ

        • hope در پاسخ به اال

         آذر 12, 1401

         خب بعضی از حرفای شما هم اشتباه است هم درست.

         گرند موریسون خودش را در کمیک ها از بین برد.
         با نویسندگی خودش.
         پس هیچوقت نمیاد خودش را ضعیف تر از شخصیتی بکند.
         آن شخصیت دو بعدی میبیند؟
         پس گرند موریسون توانایی دارد به خودش در داستان ها قدرت فرا تر از این ببخشد.
         یک شخصیت با یک ضربه میلیاردها دنیا از بین میبرد؟
         گرند موریسون میتواند به شخصیت خودش داخل کمیک قدرت ببخشد و با یک اشاره تمام کمیک های نوشته شده و نشده را از بین ببرد که تعداد مولتیورس هایش قابل تشخیص با اعداد نیستند.

         به همین خاطر میگم که تجسم نویسندگان قویترین هستند زیرا زیر نظر نویسندگان هستند بعضا خودشان بعضا نویسندگان دیگر.

         یک شخصیت ریشه واقعی دارد درحالی که رایتر خود واقعیت است.

         نظر کلی بنده اینه که نویسنده قادره به خودش یا هر شخصیت دیگه ای قدرتی ببخشه که قابل قیاس با کسی نباشد.

         پاسخ

         • Stan در پاسخ به hope

          آذر 12, 1401

          وقتی حتی خود آواتار نویسنده در حدی نیست که بتونه اونجور کاری انجام بده با داستان
          آواتار نویسنده حتی ممکنه پلنت لولم باشه

          پاسخ

          • hope در پاسخ به Stan

           آذر 14, 1401

           کامل در اشتباه هستین.

           برای مثال رایتر در کمیک لوسیفر#Vertigo#2
           دیده شده و به عنوان خدمت کار کار میکرد و زیر سینی خود درحال نوشتن بود.
           رایتر شخصیتی به اسم The Leviathan Unwritten رو خلق کرد،حتی از خودش هم قویتر میدونن.

           پس چطور میشه گفت نمیتونه کار انچنانی انجام بده؟

           والای همگان شخصیتی به اسم Living Tribunal And True Form Living Tribunal رو خلق کرد.
           فرم اصلی دادگاه زندگی در خانه ایده ها و Beyond Realm وجود دارد.
           در Beyond Realm فقط ۴ نفر وجود دارند.
           The One Above All
           Pre Retcon Beyonder
           True Form Living Tribunal
           Fulcrum

           فالکرام فقط اواتار والای همگان است اما در Beyond Realm وجود دارد.

           Beyond Realm فرای کمیک است شما میتونین سطح بندیش کنید.

           والای همگان اواتار نویسنده است اما اینها را خلق کرده است.
           حرف شما به کامل نقض میشود.
           اواتارهای نویسندگان هیچکدام در سطح سیاره نیستند در کمیک.
           در کمیک فقط چند نفر نویسنده یا به گفته شما اواتار نویسنده هستند.
           The Source Type 1
           The One Above All
           The Writer
           The Fulcrum
           همه هم کسانی رو خلق کردند که حرف شما که میگید در حد سیاره هستند رو نقض میکند.

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به hope

           آذر 14, 1401

           بنده مقصدم کل فیکشنه نه مارول و دیسی هیچ جا نیومده که لویاتان از رایتر قوی تره لویاتان حتی از پرزنس هم ضعیف تره

           پاسخ

          • hope در پاسخ به رهام

           آذر 15, 1401

           در جایی گفته شده لوسیفر قویتر از بیاندر هستش؟
           در جایی گفته شده رایتر قویتر از لویاتان هستش؟
           در جایی گفته شده لویاتان از پرزنس ضعیف تره؟
           نه
           در جایی گفته نمیشه بلکه باید با توانایی های شخصیت فهمید.

           در بالا هم حتی گفتم.

           با این جوابتون فهمیدم که هیچ اطلاعی از جک ندارین.

           به نظرم شما در یوتیوب بزنین و تحقیق کنین،بهتون معرفی میکنن.

           پاسخ

       • رهام در پاسخ به hope

        آذر 10, 1401

        تنها دلیلی که اون ازشون قوی تره اینه که دو بعدی میبینتشون
        نه کاری میتونه باهاش بکنه
        نه اونا کاری میتونن باهاش بکنن
        غیر از نویسنده اصلی هر داستان هیچ کسی کاری نمیتونه با کرکترا بکنه

        پاسخ

        • hope در پاسخ به رهام

         آذر 12, 1401

         اینکه میتواند ۲بعدی ببیند ثابت نشده و مطمئن نمیشه گفت چون اونها فرم اصلی دارند.

         اما با بخش زیادی از حرف شما موافقم.

         پاسخ

   • F در پاسخ به hope

    آذر 5, 1401

    نه عزیز ورس اس سی پی فرق می‌کنه
    واقعا توی ورس اس سی پی شخصیت های هستن که بیش از حد قوی اند
    رده بالا ها که هیچ مثل monad یا anti principle
    حتی بعضی پایین رده ها هم کمیک رو سولو میکنن

    پاسخ

    • hope در پاسخ به F

     آذر 6, 1401

     اخه منطقی به نظر نمیاد که بتوانند افراد واقعی را شکست دهند.
     کمی فکرکنید ببینید ممکن است؟
     یک شخصیت نویسنده را میکشد اما او هم جزوی از تفکرات همان نویسنده است.
     اسکارلت کینگ را دست بالا نگیرید فیت فاکتور خوبی نیست اینکه تیریلیارد ها مولیتورس را از بین برده یا نویسنده را کشته یا شکست داده.
     تانوس میلیاردها کهکشان را از بین برده بطوری که تمام نویسندگان کمیک را جذب میکند.
     لوکی خود نویسنده را از کمیک حذف میکند
     اما اینها تفکرات نویسنده است پس اسکارلت کینگ در مقابل فرم اصلی والای همگان و رایتر و فالکرام و بیاندر تقریبا هیچ است و یک شخصیت خیالی برای انها است.

     پاسخ

     • F در پاسخ به hope

      آذر 7, 1401

      اس سی پی ورس شخصیت هایی داره که تجسم خدا هستن
      تئوری هایی داره که میگه شخصیت هایی توی دنیای واقعی فرای بینهایت هستن
      مثل SCP 343 این تجسم یا همان آواتار خداست
      بنظرت غیر منطقیه که خدا بتونه مارو بزنه؟😂

      پاسخ

      • hope در پاسخ به F

       آذر 9, 1401

       انسان ها الله یا روح القدس را وارد داستان ها کردند و بله نمیتوانند.
       چون در داستان ها هستند و توسط انسان ها اینور آنور میروند.

       خود خدا که نیست هست؟
       اگر هم باشند که نیستند داستانشان توسط یک انسان نوشته میشود و پس هنوز هم میگم بله نمیتوانند.

       پاسخ

       • F در پاسخ به hope

        آذر 10, 1401

        نه دیگه اینو نگو
        حرفت مثل این میمونه که اسم خدا توی قرآن اومده و اونو یه انسان نوشته پس نمیتونه مارو بزنه
        درحالی که او مارو خلق کرده😂
        خودت قبول داری که خدا مارو خلق کرده و به راحتی هم می‌تونه نابودمون کنه؟
        پس چه فرقی می‌کنه اسمش توی کدوم کتاب یا داستانی نوشته بشه
        همشون منظورشون خدای واقعیه
        و بله خدا به راحتی می‌تونه نابودمون کنه.

        پاسخ

        • hope در پاسخ به F

         آذر 12, 1401

         با حرفتون موافق نیستم.

         “خالق ما پدرانمان هستند”

         خدایی که در قران است و خدایی که در فیکشن زمین تا اسمان فرق دارند.

         خدایی که در فیکشن هستند داستانشان توسط انسان ها نوشته میشود و حتی شکل و شمایلشان توسط انسان ها صورت گرفته‌.

         بنده ائتیست نیستم اما وجود خدایان ثابت نشده،حتی وجود نداشتنشان هم ثابت نشده.

         مانند آرش کمانگیر یک افسانه هستند(البته به نظر بنده).

         بنده از نظر دینی حرفای زیادی برای گفتن دارم.

         قرانی که در امریکا یافت شده و فقط چند صفحه دارد،با قرانی که ما داریم و بیش از ۴۰۰ صفحه است تناقض دارد.

         حضرت موسی فقط چند تخته سنگ را تراشید و قانون نوشت.
         درحال حاضر بیش از صد ها صفحه شده است.

         به این تغییرات تحریف میگن.

         پس باز هم بر نظرم مصمم هستم و میگم خیر خدایان(در داستان ها) حتی اگر از واقعیت سرچشمه بگیرند باز هم داستانی هستند.

         پاسخ

         • Stan در پاسخ به hope

          آذر 12, 1401

          چون انسان نمیدونه خدا چطوریه یه تجسم که خودش میخواد ازش میسازه
          اصلا هزار سال پیش کسی به آمریکا نرفته بوده و کشف نشده بوده که قرآن توش باشه و کلا حدود تا جایی میدونم از پیدایش آمریکا سیصد سال میگذره
          اما به نظرم قرآن واقعیو حکومت ها به نفع خودشون تغییر دادن
          مثل الان که دارن تازه بعد هزار سال یه چیزایی میگن نمیدونم بعد هزار و پونصد سال میگن پیامبرو زناش کشتن و شایعه هایی که حکومت ها میسازن
          در باره تورات درسته
          ده فرمان الهی کلا وجود دارن

          پاسخ

          • hope در پاسخ به Stan

           آذر 14, 1401

           اما با این حال در انجا کشف شده و در همانجا هم درحال نگهداری است.

           پاسخ

         • F در پاسخ به hope

          آذر 12, 1401

          به نظرم دارین تعصبی حرف میزنین
          قرآن تا به الان تحریف نشده
          اگه یه قرآن مال پنجاه سال صد سال پیش رو بیاری با قرآن امروزی مو به مو نمیزنه
          حتی یه (و) هم تغییر نکرده
          الان میلیون ها نسخه قرآن وجود
          داره و همشون مثل همن و اگه با نسخه های قدیمی مقایسه کنی میبینی که هیچ تغییری نکرده
          به جرات میتونم بگم قرآن محکم ترین دلیل اثبات وجود خداست
          صد سال پیش کی میدونست مدار وجود داره؟
          مداری که سیاره ها روش ایستادن؟
          این توی قرآن اومده بنده به هیچ داستانی یا چیزی کاری ندارم
          ولی به وجود خدا اعتقاد دارم
          خیلیا میگن جهان با بیگ بنگ به وجود اومده خب به بگیش فکر نمیکنن
          قبل بیگ بنگ چطور به وجود اومده؟
          اگه خدایی وجود نداره پس از مرگ کجا میریم؟
          اگه روح داشته باشیم لازمه که خدا وجود داشته باشه
          اگه با مرگمون همه چی تموم میشه پس کجا باید حقمون که ضایع شده رو بگیریم؟
          یکی ینفرو میکشه و کسی هم نمیفهمه
          چطور جزای کارش رو میگیره؟
          چطور اولین انسان به وجود اومده؟
          اصلا ژن چطور به وجود اومده؟اولین عناصر چطور از هیچ به وجود اومدن؟
          این جهان به یه خدا نیاز داره امکان نداره این همه خلقت و نظم جهان تصادفی به وجود اومده باشن
          اگه بازم میگی وجود نداره این دیگه نظر شخصیته.

          پاسخ

          • hope در پاسخ به F

           آذر 14, 1401

           قران اصلی فقط چند صفحه دارد و این قران هایی که ما مشاهده میکنیم بیش از صد ها صفحه،حرف شما درباره اینکه تغییری نکرده به کامل نقض میشه.
           قران به گفته دین اسلام و بزرگان هزار سال پیش نوشته شده.
           دلیل اینکه تغییری نکرده در صد سال به دلیل اینه که جا افتاده و دیگه قدرت تغییرش رو ندارند بزرگان.
           یک بار تحریف شد و الان غیرقابل بازگشت است چون میلیون ها نفر این رو قبول دارند.

           صدها سال اینکه کیهان چگونه بوده.
           اولا توسط دانشمندان ایرانی کشف شد،دانشمندان ایرانی هم اکثرا مسلمان بودند،پس نقض میشه و ثابت میکنه که قران تحریف شده چون دانشمندان نیازی به کشف نداشتند و قران گفته است.

           شما به وجود خدا اعتقاد داری بنده هم احترام کامل رو به نظر شما قائل هستم و میگم همینجوری به اعتقادتون ادامه بدین چون حالتون اینجوری خوبه.

           بنده نمیخوام بگم وجود نداره چون ثابت نشده.

           قبل بیگ بنگ چیزی وجود نداشت.
           انفجار از هیچی اتفاق افتاد؛گفتنش کمی سخته.
           از هیچی چیزی درست شد.

           پس اینکه خدا خلق کرده دلیل اول که نقض میشه.

           درحال حاضر هزاران خدا وجود دارد که هرکی به هرخدایی اعتقاد دارد میگوید خدایش هستی رو خلق کرده و دیگر خدایان الکی هستند و یا فرزند خدایانش هستند،ما هم چنین فکر میکنیم و میگیم خدای ما خدای اصلی هستش.

           دلیل دوم برای نقض اینکه هستی رو خدا افرید چون ما در دین خود چنین فکر میکنیم.

           انرژی از بین نمیرود بلکه از جایی به جایی منتقل میشود؛روح ما هم انرژی است،ممکنه به گیاه،انسلن دیگر،حیوان(بلانسبت)و… شویم؛تا جایی هم اثبات شده(به یاد نمی اوریم)

           ما تکامل یافته هستیم و قبلا چنین شکلی نداشتیم،موجودیت مانند هستی از هیچی خلق شد،اینکه میگند جنس ما از خاک هست هم همین است(تئوری ای هستش که ما یا موجودیت از اتم های خاک به وجود امدیم)

           عناصر دقیق همانگونه به وجود اومدن که هستی به وجود امد.
           اهن،طلا و… از سیارات دیگری به زمین امدند.
           برای مثال ما سیاره ای داریم که حنسش از الماس است(زحل)
           یا سیاره ای که حنسش از گاز است(نپتون و یا اورانوس)
           سیاره ای که جنسش از سنگ است(مریخ)
           و ستاره ای که مرکز ان یه نوع یخ وجود دارد(خورشید)
           و میلیاردها چنین سیاره و ستاره ها که عنصری جدا هستند.
           با بیگ بنگ عنصر ها هم به وجود امدند.

           در ثانیه تیریلیاردها کیهان خلق و نابود میشن و این دلیلی کافی برای اینکه هستی خود به خود خلق میشه و نابود میشه.

           پاسخ

          • F در پاسخ به hope

           آذر 15, 1401

           بنده به نظر شما کامل احترام میزارم
           ولی چند تا تناقض وجود داره
           اول اینکه اثبات نشده اون قرآن واقعیه و دوم اینکه یا اون قران واقعی نیست یا ناقصه
           سن قران بیشتر از هزار ساله
           سن کل امریکا سیصد و خورده ای ساله
           کلا امریکا کشف نشده بود که قران نوشته شد
           بنده درمورد قران اطلاعات خیلی خیلی زیادی ندارم ولی
           میتونم بگم قران تحریف نمیشه و دلایل مختلفی داره:
           قرآن مثل یک موزیکه که انواعی وزن داره و اون وزن باید با صدای خواننده در تعادل باشه
           ولی وزن قرآن منحصر به فرده تا الآن خیلی از دانشمندان تلاش کردن که یه آیه از قرآن حذف کنن که وزنش به هم نریزه ولی نتونستن
           هیچ کس تا حالا نتونسته یه کلمه به قرآن اضافه کنه که وزن قرآن به هم نخوره!
           وزن اهنگش که هیچ ..وزن کلماتش رو میگم یعنی اگه یه کلمه ای از قرآن حذف یا به قرآن افزوده بشه حتی یه کلمه خیلی کوچک تناقضات بزرگی ایجاد میشه و مفهوم قرآن عوض میشه
           ولی دانشمندان به راحتی تونستن از یه کتاب دیگر کلماتی رو حذف یا اضافه کنن که وزنش به هم نخوره و مفهومش هم عوض نشه
           قرآن بیش از هزار سال پیش نوشته شده و اون موقع هیچ کس نمیدونست مدار چیه
           کسی نمیدونست لقاح گیاهان یعنی چه ..اینا توی قران اومده و بهشون پرداخته شده.
           اکثر کتاب ها طی سال های کم تحریف شدن ولی قرآن تا بحال نشده!!
           اون کتابی هم که شما میگین یا ناقصه یا اصلا قران نیست

           پاسخ

     • رهام در پاسخ به hope

      آذر 7, 1401

      ورس اس سی پی کلا بر پایه بی منطقی به وجود اومده کرکترای اس سی پی نویسندگان رو میکشن یا حتی میخورن و این تو مقاله هاشون وجود داره
      اگه توی خود فسکشن در نظر بگیریم با توجه به کازمالجی و تمام چیز ها اسکارلت کینگ به راحتی مارول و دیسی رو سولو میکنه
      نویسندگان اون ها هم فقط روی فیکشن خودشون دسترسی دارن و همین به اسکارلت کینک به شدت برتری میده

      پاسخ

      • hope در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1401

       شخصیت های اس سی پی هم توسط یک نویسنده میگردند و زنده هستند.
       نویسندگان کمیک بر روی دیگر داستان ها تسلط ندارد(برای جک کربی و استن لی صدق نمیکند)
       همینطور هم نویسندگان اس سی پی هم بر روی کمیک تسلط ندارند.

       اسکارلت کینگ در کمیک ها تقریبا یک حیوانی بیش نمیتواند باشد همینطور شخصیت های کمیک هم در دنیای اس سی پی هیچ هستند البته اگه استن لی نباشد.

       استن لی در سینما،کمیک،کارتون،بازی و… وجود داشته و حتی خودش نوشته پس تسلط کامل بر روی تمام داستان ها دارد.

       پاسخ

       • F در پاسخ به hope

        آذر 10, 1401

        استن لی مرده داداش😂

        پاسخ

        • hope در پاسخ به F

         آذر 12, 1401

         درحال حاضر در داستان ها حضور دارد.

         پاسخ

       • Stan در پاسخ به hope

        آذر 10, 1401

        کرکتری که فقط بیدار شدنشو تا باندلس میشه اسکیل کرد حیوانی بیش نیست
        مجموعه آموزه های استاد پرپکان

        روی مارول که داستانای خودشن فقط تسلط داره

        پاسخ

        • hope در پاسخ به Stan

         آذر 12, 1401

         همین بر اس سی پی ها هم صدق میکند.

         مطلع نیستم اما احتمالا حق با شماست و اسکارلت کینگ بهترین شخصیت موجود باشد.

         اما یادت نرود که تجسم نویسنده قادر است قدرتش را بیشتر از فرد رو به رو کند.

         پاسخ

         • Stan در پاسخ به hope

          آذر 12, 1401

          قدرت کرکتری که از یه ورس دیگه باشه میتونه از توان آواتار نویسنده بیشتر باشه و آواتار نویسنده نمیتونه داستانشو ارتقاع بده

          پاسخ

         • Stan در پاسخ به hope

          آذر 12, 1401

          قدرت کرکتری که از یه ورس دیگه باشه میتونه از توان آواتار نویسنده بیشتر باشه و آواتار نویسنده نمیتونه داستانشو ارتقاع بده اون حد

          پاسخ

          • hope در پاسخ به Stan

           آذر 14, 1401

           اینو ما نمیتونیم بگیم اواتار نویسنده کاری نمیتونه بکنه.
           اما ثابت شده که میتونه هرکاری بکنه.
           بنده میتونم چند شخصیت نام ببرم که به تنهایی از تمام دنیای اس سی پی قدرتمندتر هستند که توسط همین اواتار های نویسنده خلق شدند.

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به hope

           آذر 14, 1401

           اگه میتونید نام ببرید (خارج از کمیک)چون هیچ کرکتری در کمیک‌ وجود نداره که قادر به شکست کسی مثل اسکارلت کینگ باشه

           پاسخ

          • hope در پاسخ به رهام

           آذر 15, 1401

           Full Retcon Beyonder

           The Leviathan Unwritten

           True Form Living Tribunal

           True Form Lucifer

           Beyond Realm

           Yahweh

           The Source

           The Dream (Marvel)

           Loki God Of Stories

           House Of Ideas

           Overvoid

           Milkman Superman (Out Of Comics)

           Deadpool (Out Of Comics)

           True Form Thor(Comics)

           Kronos

           برای اینکه طولانی نشه بیشتر نام نمیبرم.

           قبل از اینکه جواب بنده رو بدین اول بر روی توانایی های این شخصیت ها تحقیق کنید.

           اسکارلت کینگ دست بالا گرفته شده(خیلی زیاد)

           پاسخ

          • اال در پاسخ به hope

           آذر 15, 1401

           یه حرکت و چیزی وجود داره به اسم ترنسد
           وقتی تو یه چیزی رو ترنسد کنی یه جورایی مثل خالقش میشی از برتر میشی دو بعدی میبینیش و حتی اگه نویسنده هم باشه چه تجسم چه اصلی ساخته خودت توانایی ترنسد تورو داره هرکاری کن مگر قبل از اینکه به قدرت تو برسه نابودش کنی
           برایاینکه بهتر بفهمی بهتره اگه بری قواعد اسکیل و سطح قدرت داخل فیکشن رو بخونی جای اینکه مقاله های اس سی پی و فیت و توانایی هارو ببینی چون یه نویسنده میتونه یه دنیایی بسازه که کلا یه سیارست تا لول سیاره ای بشه میتونه یه یونیورس بسازه که راحت اسکیل باندلس داشته باشه

           پاسخ

          • hope در پاسخ به اال

           آذر 15, 1401

           دنیای اس سی پی اصلا چیزی به اسم نویسنده ندارد که بخواهد قویتر باشد.
           بله شخصیت هایی هستند که از خالقانشان قویتر هستند اما فرد واقعی…خیر به هیچ عنوان.

           پاسخ

       • رهام در پاسخ به hope

        آذر 10, 1401

        این برای همه نویسندگان صدق میکنه
        مگه استنلی و جک کربی مقاله های اس سی پی رو مینویسن برادر من
        میتونم بدونم بر چه حسبی میگی که همه جا وجود داشته؟خوب اینجوری باشه پس استنلی میشه قدرتمند ترین کرکتر فیکشن من هیچ وقت همچین چیزی نشنیدم

        پاسخ

        • hope در پاسخ به رهام

         آذر 12, 1401

         دقیقا موافق هستم.

         خیر نمینویسند.

         بنده فقط از لحاظ توانایی گفتم.
         از لحاظ توانایی تجسم های نویسندگان قویترین های داستان ها هستند.
         چون میتوانند قدرتشان را هرچقدر که میخواهند افزایش بدهند.
         تجسم نویسنده قادر به خلق ارتشی از لوسیفر یا بیاندر بسازند(منظور از ارتش میتواند میلیون ها یا میلیاردها باشد)

         باز هم میگم تجسمات نویسنده قویترین هستند.
         البته تجسم کمپانی ها هم از یاد نبریم.

         پاسخ

         • Stan در پاسخ به hope

          آذر 12, 1401

          آواتار نویسنده خودش به خیلی چیزا محدوده همونطور که گفتم در کامنت قبلی
          و اینکه نویسنده حتی بدون کاغذ و یا حتی مداد توان نوشتن نداره
          یعنی اگه اور ووید که تجسم تمام کاغذ های کمیک دی سیه نباشه رایتر توانایی نوشتن داستان نداره

          پاسخ

          • hope در پاسخ به Stan

           آذر 14, 1401

           بله.البته اگر نباشند.
           اورووید و خانه ایده ها غیرقابل نابودی هستند.
           شخصیت هایی هستند که کل کمیک رو نابود کردند اما بازهم کمیک نوشته شد.
           پس حتی اگر کمیک به اتم تبدیل بشه اورووید و خانه ایده ها هستند هنوز.
           پس فکرمیکنم مشکلی نیست در این باره.

           پاسخ

       • F در پاسخ به hope

        آذر 12, 1401

        بازم دارین تعصبی حرف میزنین
        اول میگین نویسنده هر داستان به روی داستان خودش تسلط داره بعد میاین میگین استن لی به تمام فیکشن دسترسی داره
        استن لی ایا اس سی پی رو ساخته؟
        توی اس سی پی حضور داشته؟
        خیر

        پاسخ

        • hope در پاسخ به F

         آذر 14, 1401

         والای همگان،سورس،رایتر و فالکرام تنها تجسم نویسنده نیستند،بلکه در تمام فیکشن ها حداقل یکی تجسم نویسنده حضور دارد.

         دنیای اس سی پی فقط یک سایت هستش.
         استن لی و… هرگز یک سایت رو نساختند.

         دلیل دیگه بنده این هستش:
         اگر لوسیفر وارد فیکشن های دیگه شود(تقریبا غیرممکن اما بر فرض مثال) میتواند شخصیت های بر مثال اس سی پی را نابود کند؛اما ان شخصیت توسط چه کسی خلق شده؟
         رایتر
         به همین دلیل تجسم های نویسنده(فقط متعلق به دنیای کمیک نیست) قویترین های کل داستان ها هستند بله.
         فکرمیکنم منظورم رو متوجه بشین احتمالا.

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به hope

          آذر 14, 1401

          همچنان نظرتون اشتباهه قرار نیست هرکی ابیلیتی نویسندگی داره قویترین باشه

          پاسخ

          • hope در پاسخ به رهام

           آذر 15, 1401

           شما میتوانید اواتار نویسنده ای رو نام ببرید که قویترین نیست؟
           دقت کنید اواتار نویسنده.

           کازمیک سوپرمن هم توانایی نویسندگی دارد اما پر مقابل بیاندر و شخصیت های در این سطح حرفی برای گفتن ندارد.

           پاسخ

 5. استون

  آبان 29, 1401

  mahdi:
  ثور چنتا حالت داره تو نسخه عادی که سوپرمن رو جر میدن
  ثور هیچوقت از تمام قدرتش استفاده نمیکنه و ثابت شده تو کمیک incredible hulk جلد 440 و بمب اتم هم کاریش نتونست بکنه
  حالت واریور اف مدنس که قدرتش ده برابر میشه یا فراتر که تقریبا میتونه تو هر ضربه از گاد بلست و ترمو بلست استفاده کنه ثور راحت با گاد بلست تونست شیش سنگ تانوسو شکست بده
  ترمو بلست هم که گلوری رو وان شات کرد که قدرت ده هزار یونیورس رو داشت با خدایانش
  در حالی که سوپرمن فقط تونسته با یکیش مبارزه کنه
  سرعت هم که تو اکثر کمیکا به ثور کم لطفی شده وگرنه سیلور سارفر براش صحنه آهسته بود و سیلور سارفر گفت که تو سریع تر از منی این کمیک رو پنلشو دیدم اسمشو نمیدونم هر موقع پیدا کردم میگم حالا هی بیاین بگین بهشتو نگه داشته و اینا صد در صد اوت لایر هست یعنی فیت لایه شیش که میشه با لوسیفر یکی اصلا سوپرمن در حد لوسیفر نیست
  بعدشم چطوری میگی فیت میکابوشی اوت لایره وقتی فونیکسو وان شات کرده

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به استون

   آبان 30, 1401

   وایسا وایسا چرا قاتی شد اقا 😂😂

   پاسخ

  • اال در پاسخ به استون

   آذر 3, 1401

   مهدی کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ

 6. Stan

  آبان 26, 1401

  محتشم خود ثور وقتی داشت کریتوسو خفه میکرد گفت این گاد آف واره واقعی نیست خود واقعیتو نشون بده
  که یعنی کریتوس از پاور لولش استفاده نمی‌کرد که اینطوری کتک خورد
  ولی آخر بازی خود واقعیشو نشون داد و ثورو مورد تجاوز سنگینی قرار داد

  پاسخ

 7. محمد پور محتشم

  آبان 26, 1401

  جدیدا یک حرفهایی داره بین مارول فن ها میپیچه اینم اینه که میگن رون کینگ ثور آواتار والای همگان و پس ترین همگان هست برای همین تونست مارول رو وان شات و نابود کنه بعد از اول خلقش کنه دقیق کاری که والای همگان و پس ترین همگان انجام میدن درضمن دیگه داره تو یوتیوب این که ران کینگ ثور کازمیک ارمور رو شکست میده قبول میشه تقریبا همه دیگه این رو قبول ندارن بعضی ها میگن نو دیف به نظر خودم هم با در نظر گرفتن فیت ها قابل قبوله ببینید آوروید از والای همگان ضعیف تره ولی رایتر با والای همگان برابری می‌کنه دیگه همه این رو قبول دارن دو نسخه جدید دیده نشده ثور هم هست ثور د مرگد وایت اترنیتی که از والای همگان هم قوی تره یکی ثور د اسپکت پاورز آف وان اباو آل هر دو شون والای همگان رو میزنن مرگد وایت اترنیتی اکستریم دیف اسپکت آف توا مید های دیف

  پاسخ

  • استون در پاسخ به محمد پور محتشم

   آبان 26, 1401

   داش اون مرجد ویث اترنیتی هست که میشه ادغام شده با اترنیتی که فک کنم کامنت منو دیدی بعدش چطوری ممکنه اترنیتی از والای همگان قویتر باشه رایتر برابر نیست قویتره اون دومی هم که گفتی فن میده هیچ‌کس هم تو یوتوب نگفته ار کی تی میزنه

   پاسخ

   • hope در پاسخ به استون

    آبان 28, 1401

    رایتر دارای توانایی یک نویسنده است درحالی که والای همگان دارای توانایی تمام نویسندگان مارول است.
    فکرنمیکنم رایتر قدرتمندتر باشد.

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به hope

     آبان 29, 1401

     والای همگان دیبانک شده برادرمن دیگه آواتار نویسنده نیست

     پاسخ

     • hope در پاسخ به رهام

      آبان 30, 1401

      بنده ویدیو یا مقاله ای راجب اینکه استن لی گفته باشه ندیدم.
      اگر امکان داره لینک ویدیو یا مقاله رو بفرستین.
      احتمالا بنده اشتباه میکنم اما در معرفی شخصیت او هم چنین امده و حتی در داخل کمیک هم با مداد خود که اندازه مداد او هم اندازه مولتیورس است شخصیت ها را طراحی کرد.

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به hope

       آبان 30, 1401

       اگه بتونم برات پیداش میکنم 🍻

       پاسخ

     • hope در پاسخ به رهام

      آذر 1, 1401

      رایتر فقط بر روی دیسی کنترل دارد و نمیتواند داستان شخصیت های مارول را تغییر دهد.
      رایتر در مقابل شخصیت های مارول یک انسان فانی هستش.
      البته گفتنی است که در دیسی هم از بین رفته و درحال حاضر وجود ندارد

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به hope

       آذر 7, 1401

       این برای وان ابو ال هم صدق میکنه چون اون اگه نویسنده هم باشه(که نیست و کاملا دیبانک شده)فقط بر روی مارول کنترل دارع

       پاسخ

       • hope در پاسخ به رهام

        آذر 9, 1401

        دیباکی در کار نیست.
        جک کربی در دیسی بوده و حتی شخصیت های زیادی که معروفشون دارکساید هستش رو خلق کرده.
        پس والای همگان که قدرت تمام نویسندگان رو داراست بر روی دیگر فیکشن ها هم تسلط دارد.

        دلیل اینکه دیبانک شدن را نقض میکند رو بالاتر گفتم.
        استن لی هرگز راجب والای همگان صحبتی نکرده.(استن لی فرد مورد علاقه من است و از هیچی اون از قبلا گذر نکردم و هیچوقت ندیدم که راجب والای همگان صحبتی کند)

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به hope

         آذر 10, 1401

         من نتونستم اون دیبانک رو پیدا کنم اما خیلی جاها دیدم و شنیدمش
         میگم هر داستانی بخش خودشو داره نمیتونی کمیک و گیم و انیمع و … رو قاتی هم بکنی
         من هیچ وقت ندیدم استن لی در ساخت یه گیم یا یه انیمع ای چیزی نقش داشته باشه با توجه به حرف بالات

         پاسخ

         • hope در پاسخ به رهام

          آذر 12, 1401

          اینکه هر چیزی دنیای خودش رو داراست بنده مطلع هستم.

          کمیک مربوط به انیمه نیست و هرگز تسلطی نخواهند داشت نویسندگان(البته اگر کار نکرده باشند)
          یا دنیا های دیگه

          برادران وارنر خودشان گفتند استن لی در قلب و وجود مارول وجود دارد و با اینکه نیستش اما باز هم به اسم اون کار میکنیم،پس با حرف ایشون استن لی در دنیای بازی هم وجود دارد(مارول بازی های زیادی دارد و پس استن لی در دنیای بازی هم وجود دارد با اینکه دیده نشده است)

          شما این مصاحبه رو میتونین با سرچ کردن:
          سخنان برادران وارنر در مورد استن لی
          ببینین.

          یک دلیل اینکه دیبانک رو نقض میکنه مداد اون هستش.
          مدادی که کمیک ها رو مینویسد.

          جالبه که حتی صورت والای همگان هم دیبانک شدن رو نقض میکند.

          پاسخ

          • Stan در پاسخ به hope

           آذر 12, 1401

           به ورس بازی ها و فیلم ها و کمیک های مارول
           نه ورس های دیگه

           پاسخ

        • Stan در پاسخ به hope

         آذر 11, 1401

         تمام نویسندگان مارول پس اگه حساب کنیم دینابکم نشده باشه بازم فقط رو تمام داستانای مارول تسلط داره

         پاسخ

         • hope در پاسخ به Stan

          آذر 15, 1401

          به غیر از جک کربی بله بر روی دنیاهای دیگه تسلطی ندارند(فقط در نویسندگی؛توانایی خلق شخصیت هایی رو دارند که بتواند مارشان را انجام دهد)

          پاسخ

    • استون در پاسخ به hope

     آبان 29, 1401

     دا میدونیم همه ولی دیبانک شد و استنلی گفت من نیستم

     پاسخ

    • Stan در پاسخ به hope

     آبان 29, 1401

     گفتم کازمالاجی که آواتار نویسنده خلق کرده مهمه

     پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به استون

    آبان 28, 1401

    اون ثور ثور معمولی نبود که با اترنیتی ادغام شد ویدیو تو یوتیوب هست این ورژن ثور رو از والای همگان هم قویتر می‌دونن‌ خودم هم برام سواله

    پاسخ

  • Stan در پاسخ به محمد پور محتشم

   آبان 26, 1401

   رون کینگ اصلا چنین کاری نکرد ته کارش ایگدراسیل و سایه نشینان بودن
   تو یوتیوب این که سایتاما فیکشنو سولو می‌کنه هم قبول شده
   تو کمیک اصلا شاهکارهای که میگی نیست
   کازمیک دستشو از کمیک آورده بیرون و رایترو لمس کرده
   ولی تو این چیزایی که میگی از خودته
   کجا مارولو نابود کرد ؟
   کجا فیکشنو سولو کرد؟

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد پور محتشم

   آبان 26, 1401

   بابا چرا شعر میگی خداییش چی میگی😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

   پاسخ

  • hope در پاسخ به محمد پور محتشم

   آذر 1, 1401

   حتی شایعه هم نشده است.
   The Fulcrum
   The Protege
   Yahweh
   تنها اواتار های رسمی والای همگان هستند.
   حتی اگر شایعه هم شود که بنده ندیدم ثور حتی نمیداند والای همگان کیست.

   پاسخ

 8. محمد پور محتشم

  آبان 25, 1401

  ببخشید مشت هایی که ثور به هالک زد نتیجه قدرت مشت ثور بود یا نتیجه رعد بلاست چون من دیدم ثور مشت رو که زد هالک رفت رو هوا بعد بلاست رعد از دست ثور در اومد

  پاسخ