مبارزه ثور و سوپرمن؛ کدامیک در نبرد مرگ پیروز می‌شوند؟

طرفداران سالیان زیادی راجع‌به اینکه چه ابرقهرمانی می‌تواند دیگری را شکست دهد بحث می‌کنند. استاندارد طلایی قدرت ابرقهرمانی در این بحث‌های دوستانه کاراکتر سوپرمن است. با توجه به توانایی‌ها و قدرت نامحدود این ابرقهرمان دشوار است که بگوییم چه کاراکتر دیگری می‌تواند در یک چالش جدی به‌صورت عادلانه او را شکست دهد.

با‌این‌حال ثور، یکی از قدرتمندترین انتقام‌جویان مارول، ممکن است به‌ اندازه کافی قوی باشد تا این کاراکتر را شکست دهد. او با توانایی‌های ازگاردی و چکش فوق‌العاده‌اش یک خدا در عرصه مبارزه محسوب می‌شود. ثور به‌واسطه این قدرت‌ها می‌تواند دشمنان به مراتب قوی‌تر از خودش را طبق قاعده مبارزه شکست دهد.

با توجه به اینکه ثور می‌تواند قدرتمند باشد و سوپرمن نیز می‌تواند قدرتمندتر از یک لوکوموتیو و سریع‌تر از یک گلوله باشد، طی این مطلب قصد داریم پی ببریم اگر این دو ابرقهرمان در مقابل یکدیگر قرار بگیرند کدامیک پیروز شده و دیگری را شکست می‌دهد. با پروشات همراه باشید.


کدام نسخه از سوپرمن در مقابل کدام نسخه از ثور؟

با توجه به جهان‌های موازی و دوره‌های زمانی مختلف ابرقهرمانان در کمیک‌ها، دی سی و مارول نسخه‌های گوناگونی از سوپرمن و ثور را به طرفداران معرفی کرده‌اند. درنتیجه ابتدا باید مشخص کنیم کدام نسخه از این ابرقهرمانان را برای مقایسه انتخاب خواهیم کرد. در دنیای دی سی، سوپرمن قبل از خط داستانی “بحران در زمین‌های نامحدود” (Crisis on Infinite Earths) دارای قدرت زیادی بود.

طی برخی از کمیک‌ها که قبل از کمیک بحران در زمین‌های نامحدود منتشر شدند سوپرمن دارای توانایی‌های جدید و فوق‌العاده زیادی بود که بعدها در هیچ مطلب دیگری نتوانست به آن سطح از قدرت دست پیدا کند (لازم به ذکر است کمیک زمین‌های نامحدود در سال 1986 منتشر شده بود). به‌طور مثال عطسه سوپرمن به‌حدی نیرو داشت که می‌توانست نظم منظومه شمسی را برهم بزند.

در هیچ جای دیگری از تاریخ کاراکتر سوپرمن ما شاهد چنین میزان قدرتی در او نبودیم. نسخه مدرن این کاراکتر یعنی سوپرمن پس از بحران دارای محدودیت‌های گوناگونی است. حتی برخی از دشمنان او مانند دومزدی و دارک‌ساید به‌راحتی می‌توانند در عرصه قدرت با او مقابله کنند.

البته در جاهایی دیگر نیز سوپرمن دارای قدرت‌های زیادی بود. در کمیک All-Star Superman مرد پولادین قبل از لحظه مرگش قدرت بسیاری زیادی داشت و بسیار نیرومند شده بود.

اما ثور در طول تاریخ فرازونشیب کمتری داشته و از میزان قدرت نسبتا پایداری برخوردار بوده است. با‌این‌حال زمان‌هایی نیز در کمیک‌ها وجود داشت که این کاراکتر ضعیف‌تر یا قوی‌تر بود. از آنجایی‌که سوپرمن قبل از بحران با قدرت‌های عجیبش به‌راحتی می‌تواند ثور را شکست دهد، طی این مطلب قصد داریم قدرت سوپرمن بعد از بحران را با کاراکتر ثور دنیای اصلی مارول مقایسه کنیم. در واقع نسخه‌های نرمال و شناخته‌شده از این دو کاراکتر را در مقابل یکدیگر قرار خواهیم داد. مبارزه جذابی پیش رو داریم، اینطور فکر نمی‌کنید؟!


ثور قدرتمندتر است یا سوپرمن؟

هرطور محاسبه کنید سوپرمن به‌لحاظ قدرت نسبت به ثور برتری دارد. او در کمیک‌ها نظم سیارات را بهم ریخته و افراد را با قدرت وحشیانه‌اش به مدار خارج از جو پرتاب کرده. در جهان دی سی قدرت سوپرمن بی‌نظیر است. بااین‌حال ثور نیز قدرت قابل‌توجهی دارد. این کاراکتر با قدرت خالص خود توانست کل یک سیاره را طی مبارزه‌اش با بتا ری بیل نابود کند.

ثور گالاکتوس و فنیکس فورس را که از قدرت‌های کیهانی بزرگ بودند تقریبا شکست داده است. او وزن ازگارد را نگه‌داشته و در برابر جاذبه یک سیاه‌چاله مقاومت کرده. با وجود اینکه هنوز ممکن است سوپرمن کمی قدرتمندتر به‌نظر برسد، ولی این اختلاف قدرت بین سوپرمن پس از بحران با ثور چندان زیاد نیست.


کدام یک قدرت بیشتری دارد؟

به‌لحاظ قدرت‌های ابرانسانی سوپرمن پیروز می‌شود. با قدرت‌هایی چون تنفس انجمادی و دید حرارتی مرد پولادین به‌شکلی واضح مهمات بیشتری دارد. بااین‌حال ثور نیز پیوسته با غول‌های بزرگی در نبرد بوده و در مقابل نیروهای وحشتناکی چون سلستیال‌ها مقاومت کرده است. توانایی‌های سوپرمن ممکن است به ثور ضربه بزند ولی لزوما نمی‌تواند او را شکست دهد.

ثور علاوه‌بر توانایی‌های ازگاردی و نیروی فیزیکی‌اش، یک قدرت اصلی دیگر نیز دارد که کنترل صاعقه است. او به‌عنوان خدای رعد می‌تواند صاعقه را کنترل کند. قدرت صاعقه این کاراکتر فاکتوری است که می‌تواند نقشی موثر در مبارزه علیه سوپرمن داشته باشد.


سوپرمن و جادوی ثور

سوپرمن نقاط ضعفی نیز دارد. نزدیکی به یک خورشید سرخ یا کریپتونایت می‌تواند او را ضعیف کند. سوپرمن همچنین در مقابل جادو نیز ضعف دارد. این یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که طبق آن شزم، ابرقهرمان وابسته به قدرت‌های جادویی، می‌تواند سوپرمن را شکست داده و بر او پیروز شود.

ثور با قدرت جادویی آمیخته شده است. این قدرت باعث شده ثور بتواند با سرعتی فراتر از سرعت صاعقه چکش خود را چرخانده و آن را به حرکت دربیاورد. توانایی‌های جادویی خدای رعد باعث شده تا او در هر شرایطی بتواند قدرت خود را حفظ کند. ثور با تولید صاعقه جادویی خویش می‌تواند صدماتی جبران‌ناپذیر به رقیب خود وارد کند.

درنتیجه وقتی سوپرمن با یکی از نقطه ضعف‌هایش مواجه شود دیگر مهم نیست تا چه اندازه قدرت داشته باشد. ثور در چیزی قدرت دارد که نقطه ضعف سوپرمن محسوب می‌شود. شاید مرد پولادین بتواند با قدرتش بر ثور غلبه کند؛ ولی خدای رعد با تکیه بر نیروهای جادویی‌اش می‌تواند صدماتی جدی به سوپرمن وارد کند.


کدامیک پیروز می‌شود؟

اجازه بدهید روراست باشیم؛ نمی‌توان بطور قطع گفت کدام یک در یک مبارزه تن به تن و عادلانه پیروز خواهد شد.

با وجود ضعف سوپرمن نسبت به جادو، ثور یک برتری دیگر نیز نسبت به مرد پولادین دارد. سوپرمن معمولا در مبارزه‌های دوستانه و زمانی‌که حریفش موجود شروری نباشد عقب می‌کشد. به همین دلیل است که بتمن اغلب سوپرمن را شکست می‌دهد. درنتیجه تصور اینکه سوپرمن در مبارزه با ثور مایل به عقب‌نشینی باشد سخت نیست. ولی ثور عاشق جنگیدن است و بدون شک از تک تک ثانیه‌های مبارزه‌اش با مرد پولادین لذت خواهد برد.

احتمالا سوپرمن با سرعت فوق‌العاده زیادش بتواند ثور را قبل از اینکه شانس داشته باشد صاعقه خود را ایجاد کند شکست دهد. اما سوپرمن معمولا در مبارزه‌هایش، به‌خصوص مبارزه با دوستان از حداکثر قدرت خود استفاده نمی‌کند. ولی ثور برخلاف او کاملا مبارزه را جدی گرفته و تمام سعیش را می‌کند تا در نبرد پیروز شود.

با توجه به قدرت جادویی ثور و اینکه سوپرمن در مبارزه‌اش تعلل می‌کند، ممکن است خدای رعد این شانس را داشته باشد تا به کمک جادو و صاعقه‌ مرد پولادین را شکست دهد. شاید سوپرمن مرد پولادین باشد، اما اگر تعلل کند ثور به‌ اندازه کافی قدرتمند است تا به کمک قدرت جادویی صاعقه‌اش او را شوکه کرده و شکست دهد، اما اگر سوپرمن با تمام قدرتش در این نبرد شرکت کند و از حداکثر توانایی خود استفاده کند احتمالا پیروز مبارزه خواهد بود.

نظر شما چیست؟ اگر مبارزه‌ای بین ثور و سوپرمن صورت بگیرد کدام یک پیروز خواهند شد؟ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (2002)

بستن فرم

 1. ناشناس

  اردیبهشت 24, 1401

  این چ بحثیه میکنید خب معلومه سوپرمن قوی تره.کمیک رو بیخیال اصل فیلمشه.وقتی تانوس با دوتا مشت تونست دماغ ثور رو بشکونه پس جلوی سوپرمن میخاد چیکار کنه سوپرمن درحد فلش سریعه حتی مرداهنی تونست جلوی ثور مقاومت کنه پس دیگه نیازی به فشاری شدن نیست..تمام⁦;)⁩

  پاسخ

 2. محمدطاها

  اردیبهشت 19, 1401

  تور قویترین

  پاسخ

 3. محمد پور محتشم

  اردیبهشت 3, 1401

  تور و سوپرمن از لحاظ قدرت بدنی چه تو کمیک و چه تو سینما مساوی هستن این سابت شده و اسبات شده هست

  پاسخ

  • Stan در پاسخ به محمد پور محتشم

   اردیبهشت 15, 1401

   تو خوابت البته
   تو سینمایی که سوپرمن خیلی از الان ثور قوی تره که بحث نمی‌خواد تو کمیکم میلک من هست که شخصیتایی مثل پرزنس برایش مثل شوخین و قدرت تمام نسخه های سوپر منو داره

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به Stan

    اردیبهشت 17, 1401

    تو خوابت ببینی که سوپرمن ثور رو شکست بده البته در حال حاضر ما ثور love and thunder رو داریم که معلومه ثور از سوپرمن قوی تر و قدرتمند تره تو کمیک هم که رون کینگ ثور رو داریم که بیاندر رو له کرده چه برسه سوپرمن کازمیک ارمور من از کجا بدنم تو فن افراطی سوپرمن نیستی.

    پاسخ

    • Stan در پاسخ به محمد پور محتشم

     اردیبهشت 18, 1401

     سوتونم بیاندر با بیاندرز فرق داره بیاندر از کل نژاد بیاندرز رو هم قوی تره درضمن این که سایه نشینان بیاندرز باشند تئوریه و اگه میخوای بر اساس تئوری بریم جلو که تئوری هست که داکس نوو پرزنسو کشته و کازمیکم داکس نوو رو شکست داده که قابل قیاس نیستن این دوتا درضمن کازمیکم قویترین نسخه سوپر من نیست میلک منه که قدرت تمام سوپرمن هایی که وجود دارن تو هر ورسی داره و امثال پرزنسو براش هیچن بازم حرفی داری

     پاسخ

 4. محمد پور محتشم

  فروردین 29, 1401

  ببینید سوپرمن استحکام و قوه ای که داره از سوپرمن بیشتره اما تور از سوپرمن قوی تره درست نمی تونن بگم که قدرتمند تره ولی قوی تر از سوپرمنه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد پور محتشم

   فروردین 31, 1401

   شاهکار های قوی ترین نسخه هاشون قابل مقایسه نیست بدون دلیل و مدرک حرف نزن

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 12, 1401

    من بدون مدرک حرف نمی زنم برو تو سایت quar گفته شده تور تنهایی می‌تونه کتاب بینهایت رو بلند کنه

    پاسخ

    • Stan در پاسخ به محمد پور محتشم

     اردیبهشت 15, 1401

     چقدر مدرک موجهی داری از خود کنیم معتبر تره

     پاسخ

     • محمد پور محتشم در پاسخ به Stan

      اردیبهشت 17, 1401

      نه تو خیلی مدرک داری که سوپرمن می‌تونه ثور رو شکست بده‌.

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد پور محتشم

       اردیبهشت 17, 1401

       اون نگفت من میدم گفت مدرک بده نه خودش شما مدرک به من بده من به شما مدرک میدم شاهکار هاشون قابل مقایسه نیستن

       پاسخ

       • محمد پور محتشم در پاسخ به رهام

        اردیبهشت 18, 1401

        سوپرمن توانسته با کمک شزم نصف کتاب بینهایت رو بلند کنه اما ثور موفق به بلند کردن ۱۲۰ تریلیارد تن شده حالا چی

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به محمد پور محتشم

         اردیبهشت 19, 1401

         سید وزن کتاب بینهایت بینهایته مقیاسی برا اندازه گیریش وجود نداره بعد از نظر زور بازو و استقامت قطعا سوپر من قوی تره الکی بهش نمیگن مرد پولادین طرف به استقامتش معروفه سید

         پاسخ

         • محمد پور محتشم در پاسخ به رهام

          اردیبهشت 20, 1401

          به ثور هم الکی نمیگم خدای آذرخش قدرت بدنیش از بلک ادام و هالک و شزم بیشتره استقامتش هم خوب که در حد اطلس بیاید قدرت بدنی ثور که در اساطیر نورس هست با قدرت بدنی سوپرمن مقایسه کنیم قدرت بدنی واقعی ثور رو بهش بدیم اگر قدرت بدنی اصلی ثور که در اساطیر نورس هست رو بهش بدیم صد در صد ثور قدرت بدنی اصلیش از سوپرمن بیشتره هر چند قدرت بدنیش تو mcu هم به مراتب بیشتر از سوپرمن هست اما قدرت بدنی واقعیش رو با قدرت بدنی سوپرمن مقایسه کنیم با اختلاف قدرت بدنی ثور از سوپرمن بیشتره به طوری که در اساطیر نورس. اومده ثور با یک ضربه مشت تونست زلزله ای در یوتنهایم به وجود بیاره که نسل جاینت های یوتنهایم رو به انقراض میره بر اثر همون مشت ثور من فقط یک کلمه میگم ثور سوپرمن رو شقه شقه می‌کنه و دلیل محکمی هم که دارم قدرت بدنی ثور هست و استقامتش و اگر سوپرمن مرد پولادین هست ثور خدای رعد و تندر هست تمام.

          پاسخ

 5. محمد پور محتشم

  اسفند 19, 1400

  تور قدرت بدنیش بالا تره تور برنده میشه تور وزن بیست سیاره گیتی رو بلند کرده تو رگناروک با اینکه هلا قدرت بی نهایت داشت اما تو جنگ رودررو از تور کم آورد من مخم مختل شده از بس تحقیق کردم راجع قدرت تور قدرت نامحدود خستگی ناپذیر اونا که میگن سوپرمن تعصب خیلی زیادی رو سوپرمن دارن تور خیلی قوی تره هی میگید سوپرمن کتاب بینهایت رو بلند کرده تور بیست سیاره سنگین وزن دنیا رو بلند کرده تور هیولای بزرگی که تو یوتنهایم به دوستاش حمله کرد با یک حرکت کشت سوپرمن هیولایی که ۲ برابر کوچیک تر از هیولایی که به تور حمله کرد بود سوپرمن رو کشت به زحمت زندش کردن لیگ عدالت به ولله تور بدون چکشش از سوپر من قوی تره با چکشش سوپرمن نابود بد بخت باور کنید کسایی که عاشق هیکل سوپرمن هستید 😂😂😂 به ولله تور قوی تره فقط بیوفتن به جون هم مرگ و شکست سوپرمن حتمیه

  پاسخ

  • پوریا در پاسخ به محمد پور محتشم

   اسفند 26, 1400

   تور در مقابل سوپر من هیچه

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به پوریا

    فروردین 23, 1401

    برعکس گفتی سوپرمن رو به روی تور هیچه

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به محمد پور محتشم

     فروردین 30, 1401

     جلوی سوپرمن نمیتونه دووم بیاره

     پاسخ

     • محمد پور محتشم در پاسخ به امیر

      اردیبهشت 14, 1401

      سوپرمن رو به روی واندروومن نتونست دووم بیاره اونوقت چطور میخواد رو به روی تور دووم بیاره

      پاسخ

  • پوریا خوش وطن در پاسخ به محمد پور محتشم

   اسفند 26, 1400

   تور در مقابل هلا کم میاره و نمیتونه شکستش بده تو چجوری میگی که تور میتونه دی سی رو نابود کنه

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به پوریا خوش وطن

    فروردین 23, 1401

    جدا از قدرت بدنی تور خلا رو شکست میده با وجود ستروم بریکر ای صوفیان شکن دو سوپرمن نشون داده به جادو حساسیت فوق العاده زیادی داره اصلا تور نیازی ندارد از قدرت بدنیش استفاده کنه با قدرت های آغشته به جادوش سوپرمن رو از بین می‌بره

    پاسخ

   • MOHAMADREZA در پاسخ به پوریا خوش وطن

    فروردین 25, 1401

    داداش خود هلا سوپر من رو جر میده😂😂

    پاسخ

   • MOHAMADREZA در پاسخ به پوریا خوش وطن

    فروردین 25, 1401

    دادا خود هلا سوپر من رو جر میده🤣🤣

    پاسخ

  • Superman در پاسخ به محمد پور محتشم

   فروردین 2, 1401

   بشین بینیم باوا ثور نمیتونه اون زره اهنی رو بدون پتک شکست بدع سوپرمن با باد یخی خیلی راحت یخ میزنتش پتکش رو میگیره

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به Superman

    فروردین 23, 1401

    جوری میگی انگار تور علیل من که میدونم تو طرفدار دی سی و سوپرمن هستی تور قدرت هاش از خودش مشعل میگیره و قدرت هاش از خودش هست نشستی بچه تور با قدرت بدنیش هم می‌تونه سوپرمن رو از بین ببره تور با ساعقه میزنه سوپرمن رو می‌کشه

    پاسخ

  • بی طرف در پاسخ به محمد پور محتشم

   اردیبهشت 14, 1401

   ببین تا حدی موافقم ولی دیگه زیاده روی نکن ثور چون خدای رعد هست و رعد هم جادو حساب میشه و جادو هم تقریبا ضعف سوپرمنه اگه تو کمیک هر دو تا رو تو حالت عادی حساب کنیم کار ثور سخته چون سوپرمن قدرت های اصلی و ذاتیش خیلی بیشترن ولی خب ثور هم چون جادو داره اون هم شانس زیادی داره.
   ولی تو سینما به نظرم سوپرمنو خیلی گنده کردن بیش از حد قویش کردن دلیل هام هم اینه که نسخه عادی سوپرمن تو سینما اول دوتا کریپتونی رو باهم تو مرد پولادین شکست میده بعد می‌ره سفینه ژنرال زاد رو نابود می‌کنه بعد درجا میره با ژنرال زاد میجنگه!!!!!!!این یعنی سه تا کریپتونی😶😶😶😶بعد تو فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر هر پنج عضو لیگ عدالت رو میزنه!!!!!ولی ثور فقط تو جنگ ابدیت خیلی قوی بود که نزدیک بود تانوس رو بکشه ولی خب نتونست و اگه ما این نسخه ثور رو درنظر بگیریم به نظرم نسخه زک اسنایدر سوپرمن ثور رو له می‌کنه چون وقتی سوپرمن لباس سیاه پوشید چکش جادویی استپن ولف روش اثر نداشت که از جادو خالص بود بعد رعد ثور روش اثر کنه!!!!!!؟؟؟؟یا استورم بریکر میخواد سوپرمنی تقریبا مقاومتش دو برابر اطلس هر رو کاری کنه؟؟؟؟!!!!

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به بی طرف

    اردیبهشت 16, 1401

    با سلام.
    خیلی راحت جوابت رو می‌دیم من کاملا باهات مخالفم اولا برای من ثابت نشده هست که تو اون لباس سوپرمن به جادو حساس نیست دوم اینکه سوپرمن در برابر ثور یک تازه به دوران رسیده هست داریم کسی که سنش ۱۵۰۰ سال هست رو با کسی که سنش ۳۵ سال هست مقایسه می‌کنیم یعنی چی که سوپرمن قدرت بدنیش از ثور بیشتره تو میتونی راحت با هاش کنار بیای که یکی مثل سوپرمن قدرت بدنیش از ثور بیشتر باشه سوپرمن از نظر ثور یک بچه هست که به جای این که قهرمان بازی کنه باید بره درسش رو بخونه ثور در ۱۵۰۰ پانصد سال روزانه مهارت جنگی و قدرت بدنیش رو افزایش میده سوپرمن که کلا ۳۵ سال می‌کنه تو میتونی قبول کنی که قدرت بدنیش از ثور بیشتر باشه اصلا مادریک قدرت بدنی یک بیگانه رو با قدرت بدنی قوی ترین و قدرتمند ترین خدای نورس مقایسه می‌کنیم داریم قدرت بدنی یک کریپتونی بیگانه رو با پادشاه آزگارد مقایسه می‌کنیم اصلا میدونید یعنی چی معلومه ثور قدرت بدنیش از ثور بیشتر در ضمن اسم اون نسخه لباس سیاه سوپرمن evel superman هست در سایت رسمی مارول مقایسه ای بین سوپرمن لباس سیاه و اینفیتی وار ثور شد که به نتیجه رسیدن که اینفیتی وار ثور سوپرمن لباس سیاه رو له می‌کنه یکی از دلیله محکمشون هم قدرت بدنی بود اونجا گفته شد بر خلاف چیزی که مردم فکر میکنن قدرت بدنی ثور با اختلاف از سوپرمن بیشتر هست زیرا ثور تمام عمرش را خرج افزایش دادن مهارت جنگی تجربه و به خصوص قدرت بدنی کرده است پس ثور از لحاظ قدرت بدنی از سوپرمن برتر هست و تنها کاراکتری که می‌تونه با ثور پنجه تو پنجه بشه در دنیای دسی دومزدی و دارکساید هستند در ضمن سوپرمن موفق به شکست دادن دومزدی نشد بلکه گروه trinity dc که متشکل از بتمن و واندروومن و سوپرمن هست موفق به شکست دادن دومزدی شدن که در این گروه از هوش بتمن و تجربه واندروومن و قدرت بدنی سوپرمن استفاده میشه و این ترکیب موفق به شکست دادن دومزدی شد وگرنه دومزدی خیلی راحت و مثل آب خوردن میتونست سوپرمن رو بکشه در مورد دارم ساید اگر گروه لیگ عدالت نباشن دراک ساید خیلی راحت میتونه سوپرمن رو بکشه و سوپرمن هیچ وقت موفق به شکست دادن سوپرمن نمیشه و تو اصلا زدی جاده خاکی و کلا ثور رو دسته کم گرفتی و سوپرمن رو الکی آنقدر گنده کردی که من یک لحظه گفتم پس سوپرمن لابد در حد نیروی اودین هست بابا سوپرمن هیچی جز یک بیگانه کریپتونی نیست در ضمن یادم رفت بگم ثور به استفاده از قدرت بدنیش موفق به بلند کردن ۱۲۰ تیلیارد تن شد.

    پاسخ

  • Stan در پاسخ به محمد پور محتشم

   اردیبهشت 15, 1401

   تویی که میگی هلا قدرت بی نهایت داشت حرف نزن دیگه
   قدرتش بینهایتم باشه به کازمیک ضربه بزنه جذبش می‌کنه میلک منم قدرت همه ی سوپر منا رو داره پس می‌تونه همه کارایی که هر سوپرمنی تواناییش و داره انجام بده
   همین پلات بی نهایت برا کل نسخه ها ثور کافیه یه مدرکو فایت بیار که حرفاتو تایید کنه وگرنه از کجا معلوم عمه ی من فلان قدرتو نداره و اینا که نمیشه گفت مدرکن

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به Stan

    اردیبهشت 17, 1401

    توهم یک دلیل و مدرک محکم ببار که سوپرمن از لحاظ قدرت بدنی از ثور برتره کاری به برنده ندارم که از سایت cbr گرفته تا سایت فوق العاده معتبر quora.com میگن ثور برنده صد در صدی این مبارزه هست.

    پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به محمد پور محتشم

   اردیبهشت 24, 1401

   تموم شد؟؟ جیگر سوپرمن قویتره کمیک رو بیخیال شو اونی که ساختتش میدونه سوپرمن قوی تره من الان دارم از زبون اون میگم نیاز ب فشاری شدن نیس

   پاسخ

 6. جادو

  اسفند 15, 1400

  اما حالا بیاید کراس اور رو در نظر نگیریم چون از نظر نویسنده بوده.تو کمیک برعکس دنیای سینمای دی سی اعضای لیگ عدالت حتی از اون چیزی که فکرشو میکنید قوی ترن.مثلا مارشن خیلی قوی تره یا کاپیتان اتم خودشو منفجر کنه انتقام جویان به چوخ میرن یا مثلاً همین واندرومن خودمون!!! خیلییییییی قوی تره.سوپرمن هم که در کمیک خیللللللییییییی قوی تره .یا شزم یا بیگ باردا یا اتریگن (اینا همه شخصیت هایی در حد سوپرمن هستن)ولی انتقام جویان تا جایی که من میدونم شخصیت های قوی است در دنیای سینما خیلی ضعیف ترن مثل واندا یا کاپیتان مارول و کاپیتان امریکا ولی ثور و هالک و سنتری و دکتر استرنج خیلی در کمیک قوی تره(یه جز سنتری چون اصلا در سینما حضور ندارند)اما در کمیک سنتری خیلی قدرتمند هست و نباید اون رو در نظر گرفت(توجه کنید ما منظورمان حال حاضره و گرنه استار برند و از انتقام جویان و مثل وارد فورجر از دیسی.)اینا نه.اما کلی نظر من اینه که در کمیک برابر و تا حدودی لیگ عدالت قوی تره.(,مقایسه اعضای اصلی بود،),اما اگه اعضای فرئی رو بیاریم لیگ عدالت متحدین بیشتری داره مثل ارتش فانوس سبز و خدایان جدید سیاره نیو جنسیس.اما در کل به نظرم لیگ عدالت در هردو زمینه قوی تره و در سینما چه در کمیک پس از لحاظ متحدین سوپرمن بهتره.اما اگه بخوایم اعضای اصلی اصلی رو در سینما حساب کنیم فکر نمیکنم انتقام جویان کاری کنه😂😂😂😂سوپرمن واسه هالک ،هالک پارههههههههه میشه،واندررومن ثور برابر و تا حدودی خیلییییییی کم ثور، بتمن و کاپیتان که بتمن می‌بره،فلش با کی؟؟؟؟آکوامن چی؟؟؟؟؟؟فقط مرد اهنی سایبورگ هست که به زره بیشتر سایبورگ.(,لابد فلش میخواد بیفته با هاکای و آکوامن با ناتاشا😂😂😂😂😂)خدا وکیلی قبول کنید لیگ عدالت هم از لحاظ اعضای اصلی در دو زمینه قوی تره هم از لحاظ اعضای کلی.پس تو بخش متحدین ثور خیلی عقبه.

  پاسخ

  • محمد پور محتشم در پاسخ به جادو

   فروردین 26, 1401

   آقا بیاید خودمون مقایسه کنیم قدرت بدنی هر دوشون مساویه قدرت هایی که دارن تور قدرت هاش از سوپرمن هم بیشتره و قوی تره سرعت سوپرمن چون یک رو به روی فلش پیروز شد تجربه تور تور هزار و پانصد سالشه در حالی سوپرمن سی و پنج سالشه مهارت تور تور به علت تمرین های زیادی که تو این هزار و پانصد سال داشته مهارتش خیلی از سوپرمن بیشتره در نتیجه معلوم میشه تور از سوپرمن قوی تره و می‌تونه سوپرمن رو از بین ببره پس برنده تور.

   پاسخ

 7. جادو

  اسفند 12, 1400

  اما متحدین که تو کمیک لیگ عدالت میزنه برای مطمئن شدن برید دی سی علیه مارول رو در ویکی پدیا بخونید.اما سینما از لیگ عدالت فقط ۱۳ نفر به غیر از سوپرمن هست!!!!مارشن منهانتر اواخر زک اسنایدر بود.واندرومن،آکوامن،فلش،سایبورگ،بتمن.آخر فیلم شزم سوپرمن رو دیدیم پس شزم هم شاملشه.حالا اینکه شد ۷ نفر!!! خانواده شزم هم شاملش میشن . همچنین مرا زن آکوامن که تا حدی کمک لیگ عدالت کرد:صحنه ای که اون و ارتور با هم با استپنولف جنگیدن.شد چهارده تا که اگه اعضای انتقام جویان رو بدون نگهبانان کهکشان در نظر بگیریم(اگه نگهبانان کهکشان باشند بتمن هم به رییس جوخه انتحار میگه جوخه انتحار بیاد)لیگ عدالت می‌بره.چون سوپرمن در سینما تونست دوتا کریپتونی رو همزمان در فیلم مرد پولادین بزنه اونم به دلیل اینکه جمجمه ای که قدرت سیاره کریپتون درونش بود رو در بدن خودش داره.مارشن که از سوپرمن هم قوی تره!!!!شزم هم قدرتش تقسیم بشه همونه ولی باز در حد سوپرمنه.مرا اب افزاری بلده.بتمن کافیه فرصت بهش بدن همه انتقام جویان رو به خاک سیاه مینشونه.اون چهار تای دیگر هم واندرومن در حد ثوره فلش که می‌تونه زمان رو به عقب برگردونه،او دوتا هم دیگه سر جمع اندازه واندرومن هستن.حالا انتقام جویان:ثور و واندرومن برابر سوپرمن با لباس سیاه می‌ره واسه واندا (با لباس سیاه تبر جادویی استپن ولف رو سوپرمن اثر نداشت)ژان ژونز هم خیلی بهش سخت بگیریم حد اقل کاپیتان مارول و هالک فعلی که ریاضی دان هست!رو میزنه.شرم واسه دکتر استرنج که از مزد عنکبوتی شکست خورد خیلی زیاده!!!مرا واسه استرنج.والله نیروی سخت دیگه ای از اونجرز به ذهنم نمی‌رسه (در اخرین فیلم ها).شزم و آکوامن و سایبورگ واسه بقیه بستن.اون دوتا هم برن دیگه تمومه و حتی اگه نگهبانان کهکشان هم بیارن جوخه انتحار هست(,فکر کنم همون یارو که موش هارو میاورد واسه همشون بسته😂😂😂😂

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به جادو

   فروردین 3, 1401

   بنگی پیام برا پیام قبلیت.واندروومن رو استورم شکست داده بعد میگی ثور فقط با اختلاف خیلی کم واندروومن رو میزنه؟الحق ک فن تعصبی دی سی هستی

   پاسخ

  • محمد پور محتشم در پاسخ به جادو

   فروردین 26, 1401

   ما کاری به متحدین نداریم داریم نبرد بین خودشون رو میگیم نه متحدین مگه جنگ انتقام جویان و لیگ عدالت الکی اومدی متحدین رو گذاشتی جنگ بین خودشون پسر خوب

   پاسخ

 8. جادو

  اسفند 12, 1400

  دوستان توجه کنید که جادو تقریبا نقطه ضعف سوپرمن هست.در کمیک اگه که نسخه های اصلی هر شخص رو (بدون سلاح),در نظر بگیریم ثور شکست میخوره.با سلاح فقط با استورم بریکر بره شانسش زیاده .با یارن بی یورن هم یکم شانس داره ولی میولنر نه.اما تا الان فقط تجهیزات و سلاح های ثور رو در نظر گرفتیم،اگه سوپرمن مثلاً لباس سیاه بپوشه که قدرتش چند برابر میشه ثور با استورم بریکر هم بیاد کاری نمیتونه بکنه یا مثلاً سوپرمن شمشیرش رو بیاره که قدمت شمشیر سوپرمن به اندازه بیگ بنگه .از لحاظ نسخه هم قوی ترین نسخه ثور رون کینگ ثوره و سوپرمن هم کازمیک ارمور که کازمیک قوی تره چون با هر ضربه که دشمنش بهش وارد می‌کنه قوی تر میشه.با این حساب تو کمیک سوپرمن قوی تره.حالا سینما:تو سینما ثور قویترین حالتش تو اینفینیتی وار بود که دیدیم تانوس رو تا حدی زخمی کرد اما سوپرمن:تنها دلیلی که دارم اینه که :آیا ثور می‌تونه واندرومن،آکومن،فلش،سایبورگ رو هم راه با هم بزنه؟؟؟؟؟؟فکر نکنم از پس واندرومن هم بر بیاد اخه واندرومن ارس رو فقط با استفاده از دستبند های جادویی زد. واندرومن مقابل ثور پنجاه پنجاه هست.حتی اگه اون رو هم بتونه اگه آکوامن هم بیاد کمک واندرومن دیگه نمیتونه این یکی زیاد زیاد ۱۰ درصد.حتی گه اینم بتونه که خیلی احتمالش کمه اگه سایبورگ بیاد احتمال به صفر میرسه.دیگه چه برسه به فلش که می‌تونه زمان رو به عقب برگردونه!!!!!پس تو سینما هم سوپرمن قوی تره.

  پاسخ

  • محمد پور محتشم در پاسخ به جادو

   فروردین 24, 1401

   داداش کاری به این کار ها ندارم بزار من برات توضیح بدم سوپرمن جلوی تور
   سوپرمن پارهههههههههه چرا؟؟؟؟ قدرت بدنی که یکسان هستن تور نقطه ضعف خاصی نداره و برخلاف چیزی که تو گفتی سوپرمن هم در کمیک و هم در سینما نشون داده که به جادو فوق العاده زیاد حساس و تور سوپرمن رو به همین دلیل نابود می‌کنه و از بین می‌برش واندروومن که هیچ گوزی رو به روی تور نیست همین ایکاریس می‌تونه بزنه واندروومن رو لتو پار کنه آره تور می‌تونه تک تک انتقام جویان رو نابود کنه و لیگ عدالت هم همینطور لیگ عدالت هم نابود می‌کنه و بحث سر قدرت پایه تور و سوپرمن یکسان هستن و قدرت اصل یا همون قدرت پایه هر دو شون از هالک بیشتره و سوپرمن قطعا هالک رو میزنه چون سوپرمن هم ضربه بخوره اعصابش خورد میشه و هالک رو یا می‌کشه یا شکست میده تور هم همین طور این که ثابت شده هست اما سوپرمن ثابت شده نیست تور تو رگناروک اثبات کرد که از لحاظ قدرت بدنی از هالک قوی تره اون هایی که میگن هالک از لحاظ قدرت بدنی قوی تره اشتباه میکنن یعنی تور اعصاب نداره معلومه که اگر تور هالک رو عصبانی کنه و هالک اون رو بزنه تور هم دو برابر عصبانی میشه و اگر کار به جا های جدی بکشه و قدرت بدنی و عصبانیت تور به آخرش هالک هر چقدر هم که قوی و عصبانی بشه تور مهلت نفس کشیدن بهش نمیده چون تور دیگه به آخر قدرت بدنی خودش رسیده این از این متحد ها هم انتقام جویان ارتش ازگارد رو دارن با اینکه ازگارد نابود شد اما مردمش هنوز جنگجو زیاد دارن و ارتش واکاندا و گروه انترنالز تور و انتقام جویان سوپرمن و لیگ عدالت رو پاره میکنن پس بدون آدم مثل تو هم هست که طرفدار مارول باشه و این هم حقیقت تلخ برای تو امثال تو.

   پاسخ

  • محمد پور محتشم در پاسخ به جادو

   فروردین 26, 1401

   تو سینما مساوی هستن تو کمیک تور

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به محمد پور محتشم

    فروردین 27, 1401

    دوست عزیز کازمیک ارمور سوپر من داخل کمیک خیلی شاهکار های زیاد تری نسبت به قوی ترین نسخه ثور یعنی رون کینک ثور داره این کاراکتر کل مولتیورس رو رو انگشتش قرار داده ولی دارای پلات بی نهایته یعنی هرگونه قدرتی از ثور میتونه قویترش کنه

    پاسخ

    • محمد پور محتشم در پاسخ به رهام

     اردیبهشت 12, 1401

     تور هم قادر مطلق اگر بگی سوپرمن کازمیک ارمور می‌تونه رون کینگ تور رو شکست بده یعنی قبول کردی که سوپرمن کازمیک ارمور می‌تونه دارکساید اصلی رو شکست بده و والای همگان هم می‌تونه شکست بده پس با عقل جور در نمیاد در ضمن تو از کجا میدونی کار هایی که سوپرمن کازمیک ارمور می‌تونه انجام بده رون کینگ تور نمیتونه انجام بده سوپرمن کازمیک ارمور قادر مطلق نیست اما رون کینگ تور قادر مطلقه و هر کاری که فکرش رو بکنی از پسش بر میاد اما سوپرمن کازمیک ارمور نه برنده رون کینگ تور رون کینگ تور هم از سوپرمن کازمیک ارمور قوی تره و هم قدرتمند تر برنده رون کینگ تور تمام.

     پاسخ

 9. alirezaeskandari

  بهمن 27, 1400

  سوپرمن خیلی قویتره قدرت نامحدودی داره مقاومت بیشتر وو…..

  پاسخ

  • محمد پور محتشم در پاسخ به alirezaeskandari

   فروردین 24, 1401

   تور هم اگر به آخر قدرتش برسه مثل یک کسی میشه که قدرتش نامحدود هست مسابقه قدرت بدنی شوند هم ناعادلانه هست چون اگر ازگارد بود تور میتونست قدرتش رو از ازگارد بگیره و قدرتش نامحدود بشه نه تور قوی تره

   پاسخ

  • محمد پور محتشم در پاسخ به alirezaeskandari

   فروردین 26, 1401

   آخه کجای قدرتش نامحدود الکی چرت و پرت میگی

   پاسخ

 10. محمد مهدی

  بهمن 18, 1400

  اگر نظر منو بخاهید ثور قویتره چون تحقیقات من نشون میده سوپر من وقط روی گاهی زمین قدرت زیادی داره در سیاره های دیگه مثله یک امد ادی بدون قدرت وی وی هم بدن یعنی داره
  ثور قویتره

  پاسخ

  • بهاالدین در پاسخ به محمد مهدی

   بهمن 23, 1400

   سوپرمن قوی تره سوپرمن میتونه از ذهنش هم نیرو بگیره واندروومن میتونه ثور رو شکست بده پس سوپرمن هم میتونه ثور رو شکست بده سوپرمن برنده است

   پاسخ

  • Thor در پاسخ به محمد مهدی

   بهمن 23, 1400

   به نظر من سوپرمن چون ثور بدون سلاحش واقعا ضعیفه سوپرمن توانایی بیشتری داره قدرت بدنی بیشتری داره

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به Thor

    اسفند 19, 1400

    نه ولله تو رگناروک تور جوری با یک دستش یکی از سرباز های دشمن رو پرت کرد که اندازه یک ساختمون ۲ الی ۳ طبقه رفت تو هوا ویدئو که ساختن برای جنگشون تور همش سوپر من رو کشته.

    پاسخ

 11. عاقل

  بهمن 13, 1400

  اقا دست بردارید دیگه من خودم اهل سوپرمن و این چرت و پرت ها بودم الان فهمیدم که اون موقع کمی از نظر عقلی عقب بودم من بعضی وقت ها میام کامنت ها رو میخونم خندم میگیره نشتید با ثور و سوپرمن هالک و چرت مزخرفات اقا منم میتونم برم یه کمیک بنویسم راک راکون رو از پرزنس قویتر بدونم و کمیکم رو ثبت کنم که یکی مثل شما بیاد بخونه اقا کمیک نه وجود داره و نخواهدم داشت ۳ سال میبینم چند نفر هی بحث و حرف تکراری میکنن سر ثور و سوپرمن
  بابا اینا این کمیک ها رو ساختن که ما سرگرم کنن خودشون و بچه هاشون پیشرفت کنن خارجی ها
  اقا اخه زمان شئ فیزیکی نیست که بهش مشت بعد هالک ……. اومد مشت بهش بس کنید بابا‌
  یارو داره میره مریخ بعد ما نشتیم با کمیک و چرت و پرت ها
  اقا خسته نمیشی انقدر گفتی سوپرمن کتاب بینهایت رو بلند کرد ؟

  اخه کدوم بینهایت حیف این زمان که هدرش داد
  الان تو میدونی کمپانی مارول چقدر پول زده به جیب ؟ چیش رسید من یا بتو ؟ فقط از ما سو استفاده شد و زمانمون از بین رفت
  با یک مشت تخیل !!!
  سر این چرت و پرت ها
  بیاید ما از اون ها بزنیم جلو اگر کمیک ها و فیلم هاشون رو نگاه نکنیم در عوض خودمون توسعه بدیم ما شکستشون میدیم پس بلند شو یک ۱ ساعت با خودت فکر کن
  جای اینترنتی که صرف خوندن کمیک میکنی صرف یادگیری یک چیز ارزشمند کن مثلا افراد ۱۲ ، ۱۳ ساله جای کمیک بشینید برنامه ریزی کنید برای ایندتون برید دانشگاه درس بخونید کاره ای بشید
  با کمیک ادم به جایی نمیرسه

  لطفا و خواهشا تایید کنید ممنون

  پاسخ

 12. مبین

  دی 3, 1400

  بابا من خیلی تحقیق کردم مدرک هم زیاد دارم
  تقریبا ۴ ساله دارم درباره سوپر من و قدرتهاش تحقیق می کنم
  قدرت:بینهایت
  خستگی ناپذیر
  قدرت بینهایتش رو از ویکی پدیا میشه پیدا کنید سوپرمن تونست کتاب بینهایت رو بلند کنه و نذاره به زمین و منظومه شمسی برخورد کنه وزن کتاب بینهایت بینهایته
  در این مبارزه به راحتی سوپرمن پیروز میشه سوپرمن با جادو فقط آخ میگه و نه چیز دیگه‌ای توی یه کمیک در سال ۱۹۸۹ سوپرمن تونست هالک رو شکست بده به روشی خیلی راحت فقط با بردن او به فضا بعد از خسته کردنش
  توی یه کمیک مشتی تو سال ۱۹۹۱ سوپرمن به سختی که نه به یه چیز بین راحتی و سختی تونست ثور رو شکست بده
  و تازه سوپرمن می تونه تبر ثور رو بداره لایق نیست با قدرت بینهایتش توی کمیک ۱۹۹۰ ثابت شد که می تونه تبر ثور رو با قدرتش بلند کنه
  برنده این مبارزه سوپرمنه قویترین قهرمان دنیا سوپرمنه چه بخواین چه نخواین بردی تحقیق کنید متوجه میشید باور نمی کنید به …..

  پاسخ

  • چکنتدپمومپد در پاسخ به مبین

   بهمن 3, 1400

   داداش قوی ترین قهرمان نیست ولی با شمشیر سوپرمن قوی ترین می‌تونه باشه چون به یک قادر مطلق تبدیل میشه

   پاسخ

 13. مهدی

  آذر 17, 1400

  اگر نظر من را بخواهید ثور با میولنیر شکست میخوره
  اما با یارن بی یورن یا استورم بریکر صد در صد برده مخصوصا استورم بریکر که باهاش تانوس را در فیلم شکست داد . از یارن بی یورن هم میشه اشاره به کشتن آپوکالیپس و یکی از قوی ترین سلستیال ها اشاره کرد. ثور گالاکتوس هم شکست داده
  بعد هنوز معلوم نیست که نکرو قوی است یا رون کینگ ثور. قوی ترین نسخه سوپرمن ۱میلیون پرایمه که از این نسخه های ثور شکست میخوره
  و ثور از کلی شخصیت دیگه هم قوی تره مثل هایپریون هالک و… پس نباید یه مشت بچه سال بگن سوپرمن یه انگشت بزنه ثور پودر میشه . ثور میلیون ها سال تجربه داره. ولی اگه ثور با میولنیر با سوپرمن بجنگه باخته

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به مهدی

   آذر 17, 1400

   داش قوی تربن نسخه سوپر من میلک منه که اون به کنار
   کازمیک ارمور رو هم در نظر بگیر بعدم جالبه به حرف اودین سری بزنیم که میفرمایند(میولنیر فقط متمرکز کننده قدرتت بود و …)

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به مهدی

   آذر 18, 1400

   اولا یارن بی یورن از میولنیر از یارن بی یارن قویتره و با استورم بریکر تقریبا برابر دوما کازمیک و میلکمن نابودی ثور براشون راحته راحت

   پاسخ

 14. آکین

  آذر 1, 1400

  سلام بنظرم ثور قوی تر هست چون سلاح قدرتمندی دارم به اسم استورم بریکر که این سلاح برتری زیادی به ثور میدهد و جز آن سلاح در انتقام جویان پایان بازی ثور دوباره چکش خود را بدست آورد و در عشق تاندر بدنش به حالت قیبلیش برمیگرده یعنی دیگر چاق نیست و چون تبر و پتک دارد او میتواند سوپرمن را شکست دهد

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به آکین

   آذر 17, 1400

   مثل این میمونه که بگیرم اون اقا بکسره که تو کمیک سوپرمن رو زد به خواطر بلد بودن زد 😂😂😂😂

   پاسخ

  • چکنتدپمومپد در پاسخ به آکین

   بهمن 3, 1400

   بابا برید یکم کمیک بخونید یا فیلم ببینید بعد حرف بزنید چه ربطی داره سوپرمن با شمشیرش قادر مطلق میشه و دانایی مطلق پیدا می‌کنه.بعد اونی که میگه رون کینگ ثور از همه نسخه های سوپرمن قوی تره معلومه فقط از ثور مقاله خونده چون کازمیک ارمور سوپرمن به راحتی رون کینگ ثور میزنه چون اولن که قادر مطلقه،حضور مطلق،دانای مطلق و مهم ترین اینه که اگه دشمنش بهش ضربه بزنه اون قوی تر میشه یعنی می‌تونه با نیروی رون کینگ ثور خود رون کینگ ثور رو شکست بده

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به چکنتدپمومپد

    اسفند 28, 1400

    خب شما در مورد رون کینگ ثور هم چیزی نمی‌دونید اون قادر مطلق حاضر مطلق و دانای مطلق هست و درضمن خدای طلسم ها هم هست و رون کینگ ثور کمی از کازمیک ارمور قویتره

    پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به چکنتدپمومپد

    فروردین 24, 1401

    چرا شما فن بوی های سوپرمن و دی سی آنقدر سمی هستید

    پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به چکنتدپمومپد

    اردیبهشت 12, 1401

    داداش قادر مطلق و حضور مطلق و دانای مطلق لقب های رون کینگ تور هست معلومه فن بوی سوپرمن هستی و معلومه فقط کمیک سوپرمن رو خوندی پیشنهاد میکنم بیشتر کمیک بخونی تعصبی هم رفتار نکن رون کینگ تور به راحتی می‌تونه سوپرمن کازمیک ارمور رو شکست بده چون ازش قوی تر و قدرتمند تره.

    پاسخ

 15. محمد امین

  آبان 21, 1400

  اگر کمیک رو خوب بخونین ثور شزم رو شکست داده و سوپرمن هم اگه باشزم جنگ کنه شزم برنده میششه پس معلوم میشه که ثور قوی تره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد امین

   آذر 17, 1400

   داداش کی گفته سوپر من از شزم شکست مبخوره؟سوپر من قبل بهران با به عطسه منظومه شمسی رو نابود می کرد

   پاسخ

   • محمد امین در پاسخ به رهام

    آذر 20, 1400

    داداش چه ربطی داره ثور هم با نسخه معمولی گالاتوس رو شکست داد بعدشم شزم تمام قدرتاش جادویی هستش سوپرمن هم یکی از نقطه ضعفا همینه بخاطر همین سوپرمن از شزم شکست می‌خوره تازه نابود کردن منظومه ی شمسی برای تور کاری نداره اما سوپرمن حتی جرعت این کارو نداره دیگه چقدر دلیل بیارم تور قوی تره

    پاسخ

    • چکنتدپمومپد در پاسخ به محمد امین

     بهمن 3, 1400

     خودت داری میگی نقطه ضعف سوپرمن یعنی شزم کلن نقطه ضعف سوپرمنه ثور که نقطه ضعفش جادو نیست بعد سوپرمن تونسته مستر میکسیزپیتلیک رو در حالت عادی شکست بده مستر با یک بشکن می‌تونه گالاگاتوس رو از دنیا محو کنه شما ها هیچی کمیک نخوندین نه؟

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به چکنتدپمومپد

      بهمن 11, 1400

      این مینستر نمی دونم چی چی اصلا از نهایت قدرتش استفاده نکرد وگرنه سوپرمن رو با ی اشاره پودر می کرد و فقط می خواست آذیتش کنه

      پاسخ

      • جادو در پاسخ به عرفان

       اسفند 15, 1400

       داداش حالت خوبه تو یه کمیک مسترمیکسیزپپیتلیک داشت سوپرمنو میکشت تو همون کمیک بود سوپرمن شکستش داد. بعد سوپرمن در مقابل این که مثلاً کسی بخواد از واقعیت حذفش کنه مقاومه،یعنی حذف نمیشه.

       پاسخ

    • نتتننااپتدد در پاسخ به محمد امین

     بهمن 4, 1400

     بعد شزم نمیتونه سوپرمن رو بزنه چون هربار که باهم درگیر شدن سوپرمن شزم رو مهار کرده

     پاسخ

    • نتتننااپتدد در پاسخ به محمد امین

     بهمن 4, 1400

     دوستانی که میگن نسخه های ثور قوی تر هستن باید بگم که کازمیک ارمور سوپرمن می‌تونه از پرنسس که مثل والای همگان مارول میمونه هم قوی تره!!! می‌پرسید چرا؟؟چوون کازمیک با هر ضربه که ببهش بخوره قوی تر میشه و می‌تونه پرنسس رو به راحتی به کنه یعنی از قدرتی که پرنسس به اون وارد کرده برای نابود کردن پرنسس استفاده کنه

     پاسخ

     • اوتاکو * در پاسخ به نتتننااپتدد

      بهمن 5, 1400

      پرزنس هم اون توانایی رو داره و قویتره ولی کازمیک آرمور ازنگاه های ثور قویتره

      پاسخ

  • چکنتدپمومپد در پاسخ به محمد امین

   بهمن 3, 1400

   اون کاملا از دیدگاه نویسنده بوده ،بعد اگه اینطور باشه سوپرمن در یک کمیک ثور رو زده

   پاسخ

 16. حشمت

  آبان 13, 1400

  یدونه لیزر سوپرمن می ارزه به کل هیکل ثور

  پاسخ

  • محمد پور محتشم در پاسخ به حشمت

   اسفند 21, 1400

   یک دونه از آذرخش های کوچیک تور کل هیکل سوپر من رو میرزه

   پاسخ

 17. مارول

  آبان 11, 1400

  یه کریپتونایت بندازه روش مرده ثور برنده احتمال ۱۰۰ درصد

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به مارول

   دی 9, 1400

   بعد دانشمند از کجا گیر بیاره؟؟

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به مارول

   بهمن 2, 1400

   دانشمند کریپتونایت بچه بازی که نیست دست هر کسی بیفته 😂😂

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به مارول

   بهمن 2, 1400

   بیاید از چند جنبه مقایسه کنیم
   نبرد از راه دور : توی این زمینه ثور دو تا چکش رو داره و میتونه صاعقه بزنه ولی سوپر من کک شم نمیگزه چون حتی بمب اتم هم بر سوپرمن تاثیر نداره چه برسه به یه صاعقه
   نبرد تن به تن : خب اگه ثور بخواد از چکش استفاده کنه میدونیم که سوپر من لایق نیست اما با قدرتش میتونه چکش رو بلند کنه و بندازتش دور
   و همچنین این نبرد توی زمینه دیگه و رمین خورشید داره و مرد پولادین میتونه لباس سیاهش رو بپوشه که قدرتش رو چند برابر کنه و ثور رو شکست بده
   نتیجه : بدون شک سوپر من برنده ست

   پاسخ

   • محمد پور محتشم در پاسخ به محمد

    اسفند 19, 1400

    کاملا بر عکس تور پیروزه چون هرکس لایقش هست سوپرمن هرکاری کنه نمیتونه بلندش کنه تور با یک حرکت بکس سوپرمن رو از جو خارج می‌کنه تور بخاد انتقام جویان که هیچی لیگ عدالت هم بیاد با سوپرمن هم بیاد چون تور قدرت بینهایت داره نمیتونن جلوش رو بگیرن رسانه های خارجی همه قبول دارن که قدرت تور بیشتره از سوپرمن کاری نداره نابودی جو برای تور میخوای برات منظومه شمسی و خورشیدی رو با یک حرکت برات ناقص و نابود کنه 😂😂😂😂

    پاسخ

 18. امیر

  آبان 7, 1400

  ببینید شما هرجا مقایسه بوده گفتید وقتی سوپر من در نهایت قدرتش باشه ولی اسمی از نهایت قدرت ثور نبردید اگه از رون کینگ ثور که از تمام شخصیت ها جز خدایان اصلی مثل والای همگان و… قوی تره صرف نظر کنیم باز نسخه هایی داره که به راحتی سوپر من رو شکست میدن مثل old king thor بود فکر کنم
  انقد تعصبی و یک طرفه مقاله یا نظر ندیم
  اگه برید جدید ترین کمیک ثور رو بخونید می‌بینید که سوپر من هیچی نیست در مقابلش

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به امیر

   آبان 11, 1400

   باید بگم که اون مالتیورسال سطح بالاست ولی ما کاراکتر متاورسال داریم یعنی سوپرمن کازمیک آرمر که قدرتی نزدیک به پرزنس داره و میلکمن سوپرمن رو داریم که بعد از پرایمال مانیتور و رایتر قویترینه

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به امیر

   آبان 11, 1400

   سوپرمن قبل از بهران با عطسه منظومه شمسی رو نابود کرد و قدرت اعظمی داشت و اینکه ثور قویتر از گالاکتوس نیست ولی شکستش داده اینو بدون و خب میگی رون کینگ ثور که موشی بیش نیست دربرابر میلکمن و اولدکینگ ثوری که برا سوپرمن پرایم که بعد از سوپرمن میلکمن و کازمیک آرمور و پرایم وان میلیون قویترین نسخه سوپرمنه حریف سختی بحساب میاد ولی قویتر نیست

   پاسخ

   • حسام در پاسخ به اوتاکو *

    آبان 13, 1400

    اولندش میلکمن نسخه دیگر سوپر من باشه تایید نشده دومندش چرا با بازی با کلمات اسمی جدید و نسخه های جدید برا سوپر من در میاری هر سایت معتبری بری دو نسخه برتر برا سوپر من زده که اینکه قدرت کازمیک ارمور و پرایم از نکرو ثور و روند کینگ ثور بیشتره کاملا نظر شخصی تو هست تازه این وسط کینگ ثور فینیکس هم میمونه که خودش پروردگار دوم را شکست داده. و قدرتش بیشتر از روند کینگ و نکرو نباشه کمتر هم نیست

    پاسخ

    • Goku در پاسخ به حسام

     آبان 13, 1400

     چرا از نسخه های سوپرمن حساب میشه

     پاسخ

    • بیاندر در پاسخ به حسام

     آبان 13, 1400

     مثل اینکه میلک من رو نمیشناسی میلک من تجسم مداد کمیکه

     پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به حسام

     آبان 13, 1400

     چی میگی اصلا درک داری کازمیک آرمر سوپرمن قدرتش در حد پرزنسه کاراکتر متاورساله و میتونه کمیک رو نابود بکنه بعد رون کینگ ثور مالتیورسال بالا رو مقایسه میکنی کینگ ثور پیر فینیکس خیلی ضعیف تره از رون کینگ ثوری که قدرتی در حد دادگاه زندگی داره کینگ ثور پیر فینیکس با نکرو ثور میتونه مقایسه بشه و میلکمن نسخه سوپرمنه و از پرزنس هم خیلی قویتره نسخه سوپرمن پرایم از ناروتو هم ضعیفتره که همون بزرگ شده سوپر بوی پرایمه ولی سوپرمن پرایم وان میلیون قویتره از نکرو ثور با اختلاف

     پاسخ

     • حسام در پاسخ به اوتاکو *

      آبان 16, 1400

      شما بر تو سی بی ار قوی ترین نسخه را پرایم زده میلکمن هم نسخه سوپرمن حساب نکرده
      بعد شما از سی بی از بیشتر بلدی؟

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به حسام

       آبان 16, 1400

       داش قوی ترین حالت سوپرمن کازمیک ارموره که تو خود کامیک اومده و کل مولتیورسو رو روی انگشتش قرار داد این بشر قادر مطلقه 😐پرایم ناموسا؟

       پاسخ

      • بیاندر در پاسخ به حسام

       آبان 17, 1400

       هرچیزی که cbr میگه درست نیست

       پاسخ

       • حسام در پاسخ به بیاندر

        آبان 17, 1400

        ببین اصلا بحث این نیست که کازمیک امروز قوی تره یا پرایم.
        بحث من اینه که میلکمن نسخه سوپرمن نیست
        شاید یک تقلید از سوپرمن باشه اما نسخه دیگر نه

        پاسخ

    • چکنتدپمومپد در پاسخ به حسام

     بهمن 3, 1400

     کازمیک اونم میزنه از لحاظ نسخه ای سوپرمن قوی تره

     پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به امیر

   دی 23, 1400

   دقیقاً آفرین

   پاسخ

  • چکنتدپمومپد در پاسخ به امیر

   بهمن 3, 1400

   خوب قوی ترین نسخه سوپرمن اینارو له می‌کنه برید بزنید کازمیک ارمور سوپرمن ویکی پدیا هر چی داره بخونید بعد بگید ثور قوی تره بعد اگه هر دو شخصیت در حد معمول خودشان باشند سوپرمن می‌بره از هر لحاظ هم مقایسه کنید مثلاً:هالک بیشترین قدرت بدنی رو در مارول داره که سوپرمن قدرت بدنیش از هالک بیشتره ،یا تجربه سوپرمن هیچ کدوم از دشمنان ثور به پای دشمنان سوپرمن نمیرسن یا تجهیزات سوپرمن اگه با شمشیرش بره تقریبا قادر مطلق هست و…

   پاسخ

 19. حسام

  آبان 4, 1400

  ببینید
  قدرت سوپرمن. هر چند مبحث قدرت خیلی قابل بحث هست یعنی ثور هم درخت ایگدراسیل را تکان داد که خودش دارای بذر میلیون‌ها یونیورس هست اما باز هم قدرت با سوپرمن
  سرعت. سوپرمن این مبحث هم خیلی قابل بحث نیست چون نهایت سرعت ثور که من ازش به یاد دارم این بود که سیلور سرفر را سرعتش بهش رسید البته برتری سرعت سوپرمن چیزی نیست که خیلی هم به کارش بیاد چون ثور تا حالا بار ها نسبت به موجودات سریع مثل کوییک سیلور واکنش داده
  دوام برابر خوب هردو طرف شاهکار های دوام فوق العاده ای دارند که برای گفتنشون به یک لیست طولانی نیاز داریم
  استقامت ثور. خوب شاهکار های استقامت ثور نه ماه جنگ پیاپیبا زئوس و دو سال جنگ با شیاطینه که فکر نکنم سوپر من شاهکار بهتری داشته باشه .حالا باز یک عده میان شاهکار های دوام سوپرمن را جای استقامت مینویسند،😁
  مهارت مبارزه ثور .خوب البته سوپرمن هم بعد از سالها مبارز ماهری شده. و حتی دیده شده بدون قدرت هاش با دشمنان قدرتمند مبارزه کنه اما مهارتش به هیچ عنوان برابر با ثور نیست
  تجربه ثور. این هم که اصلا نیازی به توضیح ندارد
  نقاط ضعف سوپرمن بیشتره خوب این هم که برای همه واضح هست در ابتدا جادو که ثور و پتکش کلا از جنس جادو اند هر چند ضعف سوپرمن به جادو سال هاست که کمتر شده و حتی اون را جذب کرده اما چون اینگونه موارد خیلی نادر بوده پس جادو‌ را همچنان نقطه ضعفش حساب می کنیم
  برق. البته موارد ضعف سوپر من به برق خیلی نادر بوده پس این را هم حساب نمی کنیم
  خورشید سرخ. البته ثور در صورتی که این نقطه ضعف را بدونه فقط می تونن ازش استفاده کنه

  پاسخ

  • چکنتدپمومپد در پاسخ به حسام

   بهمن 3, 1400

   تجربه ثور؟؟؟؟؟؟مهارت مبارزه ثور؟؟؟؟؟؟سوپرمن توسط واندرومن اموزش دیده که یک امازونی هست که مطمئنن مهارت او در مبارزه از ثور بیشتره،بعد دشمنان سوپرمن از ثور بیشتر هستن حتی اگه دشمن های ثور بیشتر باشن هیچ کدوم از دشمنان ثور در حد دکتر منهتن یا مسترمیکسیزپپیتلیک نیستن بعد ثور علم غیب داره که میخواد نقاط ضعف سوپرمن رو پیدا کنه؟

   پاسخ