مبارزه ثور و سوپرمن؛ کدامیک در نبرد مرگ پیروز می‌شوند؟

طرفداران سالیان زیادی راجع‌به اینکه چه ابرقهرمانی می‌تواند دیگری را شکست دهد بحث می‌کنند. استاندارد طلایی قدرت ابرقهرمانی در این بحث‌های دوستانه کاراکتر سوپرمن است. با توجه به توانایی‌ها و قدرت نامحدود این ابرقهرمان دشوار است که بگوییم چه کاراکتر دیگری می‌تواند در یک چالش جدی به‌صورت عادلانه او را شکست دهد.

با‌این‌حال ثور، یکی از قدرتمندترین انتقام‌جویان مارول، ممکن است به‌ اندازه کافی قوی باشد تا این کاراکتر را شکست دهد. او با توانایی‌های ازگاردی و چکش فوق‌العاده‌اش یک خدا در عرصه مبارزه محسوب می‌شود. ثور به‌واسطه این قدرت‌ها می‌تواند دشمنان به مراتب قوی‌تر از خودش را طبق قاعده مبارزه شکست دهد.

با توجه به اینکه ثور می‌تواند قدرتمند باشد و سوپرمن نیز می‌تواند قدرتمندتر از یک لوکوموتیو و سریع‌تر از یک گلوله باشد، طی این مطلب قصد داریم پی ببریم اگر این دو ابرقهرمان در مقابل یکدیگر قرار بگیرند کدامیک پیروز شده و دیگری را شکست می‌دهد. با پروشات همراه باشید.


کدام نسخه از سوپرمن در مقابل کدام نسخه از ثور؟

با توجه به جهان‌های موازی و دوره‌های زمانی مختلف ابرقهرمانان در کمیک‌ها، دی سی و مارول نسخه‌های گوناگونی از سوپرمن و ثور را به طرفداران معرفی کرده‌اند. درنتیجه ابتدا باید مشخص کنیم کدام نسخه از این ابرقهرمانان را برای مقایسه انتخاب خواهیم کرد. در دنیای دی سی، سوپرمن قبل از خط داستانی “بحران در زمین‌های نامحدود” (Crisis on Infinite Earths) دارای قدرت زیادی بود.

طی برخی از کمیک‌ها که قبل از کمیک بحران در زمین‌های نامحدود منتشر شدند سوپرمن دارای توانایی‌های جدید و فوق‌العاده زیادی بود که بعدها در هیچ مطلب دیگری نتوانست به آن سطح از قدرت دست پیدا کند (لازم به ذکر است کمیک زمین‌های نامحدود در سال 1986 منتشر شده بود). به‌طور مثال عطسه سوپرمن به‌حدی نیرو داشت که می‌توانست نظم منظومه شمسی را برهم بزند.

در هیچ جای دیگری از تاریخ کاراکتر سوپرمن ما شاهد چنین میزان قدرتی در او نبودیم. نسخه مدرن این کاراکتر یعنی سوپرمن پس از بحران دارای محدودیت‌های گوناگونی است. حتی برخی از دشمنان او مانند دومزدی و دارک‌ساید به‌راحتی می‌توانند در عرصه قدرت با او مقابله کنند.

البته در جاهایی دیگر نیز سوپرمن دارای قدرت‌های زیادی بود. در کمیک All-Star Superman مرد پولادین قبل از لحظه مرگش قدرت بسیاری زیادی داشت و بسیار نیرومند شده بود.

اما ثور در طول تاریخ فرازونشیب کمتری داشته و از میزان قدرت نسبتا پایداری برخوردار بوده است. با‌این‌حال زمان‌هایی نیز در کمیک‌ها وجود داشت که این کاراکتر ضعیف‌تر یا قوی‌تر بود. از آنجایی‌که سوپرمن قبل از بحران با قدرت‌های عجیبش به‌راحتی می‌تواند ثور را شکست دهد، طی این مطلب قصد داریم قدرت سوپرمن بعد از بحران را با کاراکتر ثور دنیای اصلی مارول مقایسه کنیم. در واقع نسخه‌های نرمال و شناخته‌شده از این دو کاراکتر را در مقابل یکدیگر قرار خواهیم داد. مبارزه جذابی پیش رو داریم، اینطور فکر نمی‌کنید؟!


ثور قدرتمندتر است یا سوپرمن؟

هرطور محاسبه کنید سوپرمن به‌لحاظ قدرت نسبت به ثور برتری دارد. او در کمیک‌ها نظم سیارات را بهم ریخته و افراد را با قدرت وحشیانه‌اش به مدار خارج از جو پرتاب کرده. در جهان دی سی قدرت سوپرمن بی‌نظیر است. بااین‌حال ثور نیز قدرت قابل‌توجهی دارد. این کاراکتر با قدرت خالص خود توانست کل یک سیاره را طی مبارزه‌اش با بتا ری بیل نابود کند.

ثور گالاکتوس و فنیکس فورس را که از قدرت‌های کیهانی بزرگ بودند تقریبا شکست داده است. او وزن ازگارد را نگه‌داشته و در برابر جاذبه یک سیاه‌چاله مقاومت کرده. با وجود اینکه هنوز ممکن است سوپرمن کمی قدرتمندتر به‌نظر برسد، ولی این اختلاف قدرت بین سوپرمن پس از بحران با ثور چندان زیاد نیست.


کدام یک قدرت بیشتری دارد؟

به‌لحاظ قدرت‌های ابرانسانی سوپرمن پیروز می‌شود. با قدرت‌هایی چون تنفس انجمادی و دید حرارتی مرد پولادین به‌شکلی واضح مهمات بیشتری دارد. بااین‌حال ثور نیز پیوسته با غول‌های بزرگی در نبرد بوده و در مقابل نیروهای وحشتناکی چون سلستیال‌ها مقاومت کرده است. توانایی‌های سوپرمن ممکن است به ثور ضربه بزند ولی لزوما نمی‌تواند او را شکست دهد.

ثور علاوه‌بر توانایی‌های ازگاردی و نیروی فیزیکی‌اش، یک قدرت اصلی دیگر نیز دارد که کنترل صاعقه است. او به‌عنوان خدای رعد می‌تواند صاعقه را کنترل کند. قدرت صاعقه این کاراکتر فاکتوری است که می‌تواند نقشی موثر در مبارزه علیه سوپرمن داشته باشد.


سوپرمن و جادوی ثور

سوپرمن نقاط ضعفی نیز دارد. نزدیکی به یک خورشید سرخ یا کریپتونایت می‌تواند او را ضعیف کند. سوپرمن همچنین در مقابل جادو نیز ضعف دارد. این یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که طبق آن شزم، ابرقهرمان وابسته به قدرت‌های جادویی، می‌تواند سوپرمن را شکست داده و بر او پیروز شود.

ثور با قدرت جادویی آمیخته شده است. این قدرت باعث شده ثور بتواند با سرعتی فراتر از سرعت صاعقه چکش خود را چرخانده و آن را به حرکت دربیاورد. توانایی‌های جادویی خدای رعد باعث شده تا او در هر شرایطی بتواند قدرت خود را حفظ کند. ثور با تولید صاعقه جادویی خویش می‌تواند صدماتی جبران‌ناپذیر به رقیب خود وارد کند.

درنتیجه وقتی سوپرمن با یکی از نقطه ضعف‌هایش مواجه شود دیگر مهم نیست تا چه اندازه قدرت داشته باشد. ثور در چیزی قدرت دارد که نقطه ضعف سوپرمن محسوب می‌شود. شاید مرد پولادین بتواند با قدرتش بر ثور غلبه کند؛ ولی خدای رعد با تکیه بر نیروهای جادویی‌اش می‌تواند صدماتی جدی به سوپرمن وارد کند.


کدامیک پیروز می‌شود؟

اجازه بدهید روراست باشیم؛ نمی‌توان بطور قطع گفت کدام یک در یک مبارزه تن به تن و عادلانه پیروز خواهد شد.

با وجود ضعف سوپرمن نسبت به جادو، ثور یک برتری دیگر نیز نسبت به مرد پولادین دارد. سوپرمن معمولا در مبارزه‌های دوستانه و زمانی‌که حریفش موجود شروری نباشد عقب می‌کشد. به همین دلیل است که بتمن اغلب سوپرمن را شکست می‌دهد. درنتیجه تصور اینکه سوپرمن در مبارزه با ثور مایل به عقب‌نشینی باشد سخت نیست. ولی ثور عاشق جنگیدن است و بدون شک از تک تک ثانیه‌های مبارزه‌اش با مرد پولادین لذت خواهد برد.

احتمالا سوپرمن با سرعت فوق‌العاده زیادش بتواند ثور را قبل از اینکه شانس داشته باشد صاعقه خود را ایجاد کند شکست دهد. اما سوپرمن معمولا در مبارزه‌هایش، به‌خصوص مبارزه با دوستان از حداکثر قدرت خود استفاده نمی‌کند. ولی ثور برخلاف او کاملا مبارزه را جدی گرفته و تمام سعیش را می‌کند تا در نبرد پیروز شود.

با توجه به قدرت جادویی ثور و اینکه سوپرمن در مبارزه‌اش تعلل می‌کند، ممکن است خدای رعد این شانس را داشته باشد تا به کمک جادو و صاعقه‌ مرد پولادین را شکست دهد. شاید سوپرمن مرد پولادین باشد، اما اگر تعلل کند ثور به‌ اندازه کافی قدرتمند است تا به کمک قدرت جادویی صاعقه‌اش او را شوکه کرده و شکست دهد، اما اگر سوپرمن با تمام قدرتش در این نبرد شرکت کند و از حداکثر توانایی خود استفاده کند احتمالا پیروز مبارزه خواهد بود.

نظر شما چیست؟ اگر مبارزه‌ای بین ثور و سوپرمن صورت بگیرد کدام یک پیروز خواهند شد؟ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (1303)

بستن فرم

 1. MFT

  اسفند 11, 1399

  سلام به نظر من اگر ثور گالاکتوس در اوج را در نسخه ی معمولی خودش زده باشد قویتر از سوپرمن است چون می گفتند گالاکتوس در اوج تقریبا از نظر قدرت با دورمامو در اوج برابر هستند و به نظر من سوپرمن از دورمامو در اوج شکست می خورد .
  البته من هنوز نمی دانم ثور در حالت عادی بود یا در قویترین حالت . اگر شما میدانید بگویید؟

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به MFT

   اسفند 12, 1399

   نیروی پدر همگان اودین رو هم داشت و پادشاه آزگارد بود

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به ایران

    اسفند 12, 1399

    قراره هم قدرت پدر همگان را داشته باشه و شاه آزگارد باقی بمونه . درسته ؟ اگر هنوز این قدرت ها را داشته باشه شانس ثور ۷۰ درصد و شانس سوپرمن ۳۰ درصد. البته اینها نظر من بود و قصد جسارت ندارم . با تشکر.

    پاسخ

 2. مرد فردا

  اسفند 10, 1399

  سوپرمن از ثور قویتره و این یک ثابت شد شاهکارای سوپرمن خیلی بیشتر و عظیم تره فقط چنتاشو میگم سوپرمن دیوار سورسو نابود کرد کتابی با وزن بینهایت بینهایتو بلند کرد!!!! تمام سیاره های منظومه شمسیو کشیده به راحتی با سرعتش در عرض چند ثانیه کل مالتیورسو طی کرد در بعد ششم زنده ماند دربرایر اتش جهنم مقاومت کرد حتی با یه عطسه یه منظومه شمسیو نابود کرد برتو گرماش هم ثابت شده که از دمای مرکز خورشیدم بیشتر و با تنفسش یه ستاره رو خاموش کرد و کسانی مانند ایمپرکس پرایم و میسپیتلیک و دارکساید و مرگ و شکست داد و ۱۰۰ ها کارایی دیگ فک کنم اینا ثابت کنه که سوپرمن خیلی از ثور قویتره حتی توی کراس اور هم اونو شکست داده البته حالا اونو ارفاق میکنیم ولی بازم یه دلیل ثابت شدس مگه اینکه طرف خیلی نوب و تعصبی باشه بگه ن ثور ثور .

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به مرد فردا

   اسفند 10, 1399

   باو یک چیز جدید بگید باز میان همینارو تکرار می‌کنن خسته شدیم خدایا بسه دیگه تو ده تا سایت دیگه همینا رو گفتند حداقل راجبش تحقیق کنید تا یکی یه چیزی توی یک سایت میگه میآید همون رو کپی می کنید
   مستر میسپلتیک رو کی زده ؟ 😂😂😂😂
   مستر بخواد کمی از قدرتش رو نمایان کنه مولتیورس رو با سوپرمن نابود می کنه

   پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به مرد فردا

   اسفند 10, 1399

   اینایی که گفتی مثل نابودی با یه عطسه قبل بحران بوده و سوپرمن دیگه اون قدرتو نداره و خیلی قدرتش کم شده

   پاسخ

  • MFT در پاسخ به مرد فردا

   اسفند 11, 1399

   سلام . وقتی شما شاهکار های سوپرمن را می گویید شاهکار های ثور را بگو . من راستش از شاهکار های ثور کاملا با خبر نیستم ولی در این حد از شاهکارهای ثور با خبرم: شکست زمستان سیاه ، شکست گالاکتوس در اوج ، بلند کردن مار میدگارد ، مقاومت در برابر نیروی یک ستاره نوترونی، شکست یک سلسیتال ، و ….. البته اینها تعداد کمی از شاهکار های ثور هست و دوستانی که بیشتر از من اطلاعات دارند می توانند شاهکار های بیشتری را به شما بگویند.
   در ضمن قصد جسارت ندارم ولی شما کمی تعصبانه حرف زدید چون وقتی می گویید سوپرمن خیلی قویتر از ثور است و سوپرمن برندست پس کمی تعصبانه حرف زدید. با تشکر باز هم می گویم قصد بی احترامی و جسارت نداشتم.

   پاسخ

 3. ععع

  اسفند 10, 1399

  ثور بدون شک قدرتمند تر است چون که او می تواند چکشی به آن اندازه سنگینی را بلند کند

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به ععع

   اسفند 10, 1399

   سوپرمن برای غذا هروز سه بار ثور میخوره جناپ

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به Maker

    اسفند 10, 1399

    واقعا بدون تعصب سوپرمن توانایی هاش و شاهکاراش بیشتره

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به ایران

     اسفند 10, 1399

     خب دوست عزیز مگه من گفتم ثور از سوپرمن قویتر هست ؟ قبلا فکر میکردم ثور قویترین ولی الان مطمئن شدم که از سوپرمن ضعیف تر هست

     پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به Maker

    اسفند 10, 1399

    داداش میدونم اطلاعاتت بالاس ولی لطفا تعصبی نباش. درسته قبلا میگفتم ثور قویتره ولی الان به نظرم برابرن.

    پاسخ

   • استورم در پاسخ به Maker

    اسفند 11, 1399

    دوست عزیر حرفت اشتباهه ثور قدرتی بی انتها دارد.این دو از نظر قدرت یکی هستن

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به استورم

     اسفند 11, 1399

     شما هیچ اطلاعاتی از سوپرمن و ثور نداری کی گفته ثور قدرتش بی‌انتها هست ؟ اگه بی انتها هست چرا از هالک کتک خورده ؟ 😂😂😂

     پاسخ

  • استورم در پاسخ به ععع

   اسفند 11, 1399

   ببخشید اما تو یا نمیدونی. یا ادا در میاری. ثور چکشش سنگین نیست بلکه لیاقتشو داره

   پاسخ

 4. Mr.strange

  اسفند 9, 1399

  وقتی دغدغه این همه آدم میشه قوی تر بودن یا نبودن شخصیت هایی که اصلا وجود هم ندارن باید یه فکری کرد.
  فکر نه برای این که چطور به جامعه دغدغه درست القا کنیم بلکه فکر برای این که چطور یک جامعه ای این طور به سمت “مَجاز ها” فرار میکنه. بدون دغدغه ی واقعی حرکت رو به جلو واقعی هم وجود نخواهد داشت.

  پاسخ

 5. MFT

  اسفند 7, 1399

  سلام یک سوال: در بین سلاح های ثور یارن بی یورن قویتره یا استورم بریکر یا میولنیر ؟

  پاسخ

 6. Maker

  اسفند 4, 1399

  کاربر تحلیلگر در کمیک Generations phoenix and jean grey
  گالاکتوس با دونسخه از جین گری فونیکس رو به رو میشه و یکی رو شکست میده ولی دومی از پشت به گالاکتوس ضربه میزند
  یعنی یک جین گری فونیکس رو شکست داده و از دو تا شکست خورده البته بعد از ضربه فونیکس انگار آسیب زیادی ندید
  در ضمن گالاکتوس هایپر استورم رو کشته که پسر راچل سامرز فونیکس و فرانکلین ریچاردز بوده و کارش نابود و یا فتح کردن یونیورس ها بوده

  پاسخ

 7. بی طرف

  اسفند 3, 1399

  مقایسه ثور و سوپرمن از نگاه من
  تجربه:ثور
  مبارزه:ثور
  قدرت:سوپرمن
  سرعت:سوپرمن
  متحدین:ثور(پشت ثور آذگارد و انتقام جویان است که صد درصد از لیگ عدالت قویترین اگه آتلانتیس را هم وارد کنیم باز هم متحدان ثور بیشتره(تمسکرا که اصلا وارد نبرد نمی‌شوند که اگر هم بشن از ارتش پادشاه نه قلمرو ضعیف تر هستند))
  تجهیزات:ثور(اگه شمشیر سوپرمنم حساب کنیم باید زره آذگارد و… هم باید حساب کنیم)
  هوش:ثور(درسته که هوش سوپرمن در مواقع جنگ زیاده اما ثور بود که با هوش خود زمستان سیاه را شکست داد)
  اگه چیزی اضافه میخواهید بکنید بگید

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به بی طرف

   اسفند 4, 1399

   هوش سوپرمن در حد نوابغ هست بعد. برای چی باید به خاطر شکست بلک وینتر باهوش باشه؟
   لیگ عدالت هم بسیار از انتقام جویان قدرتمند تر هست و علاوه بر اون باید باید هایفادر و المپ نشینان رو هم بر متحدان سوپرمن اضافه کنید

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به بی طرف

   اسفند 4, 1399

   اول اینکه مبارزه تک نفره هست بعدشم انتقام جویان کجا قویتره سوپرمن،واندروومن،گرین لنترن،مارشن من هانتر و فلش یک نیروی شکست ناپذیر رو تشکیل میدن نه انتقام جویان و نه ازگارد نمیتونن جلوشون مقاومت کنن دوما هوش سوپرمن فراتر از یک نابغست
   تجهیزات توی این نبرد حساب نیست

   پاسخ

   • بی طرف در پاسخ به مهدی

    اسفند 5, 1399

    هههههههههههههههه.لیگ عدالت به سختی در مقابل ارتش دارکساید هنوز بدون فرمانده هاش مقاومت میکنند الان میگید از آذگارد پادشاه نه قلمرو قویترن
    چی؟تجهیزات حساب نمیشند؟ تنها در دلیلی که بتمن خیلی قوی این است که با هوش بالای خود انواع سلاح را برای مقابله بادشمنان خود میسازد
    منظور من از هوش،هوش استراتژیک است که در مواقع جنگ به درد آدم میخورد و گرنه هوش سوپرمن بالاست اما به حدی نیست که نقطه ضعف ثور(که اصلا ندارد) تشخیص بده و سلاح بسازه ازش علیه ثور استفاده کنه

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به بی طرف

     اسفند 5, 1399

     تو ارتش دارکساید رو با ازگارد مقایسه میکنی اگه بیان مارول ده بار انتقام جویان رو کشتن
     بعدشم بتمن رو حساب نکردم بخاطر اینکه قدرت خاصی نداره

     پاسخ

   • MFT در پاسخ به مهدی

    اسفند 5, 1399

    در مورد انتقام جویان و لیگ عدالت نظری ندارم ولی سلاح در مبارزه حساب است . چرا ؟ چون ثور در همه‌ی مبارزه هایش از آن سلاح ها استفاده می کند و سلاح مال خودش است . اگر سلاح اودین و آزگارد را می گرفت حرفی! ولی سلاح مال خود ثور است و در مبارزه می تواند از سلاحش استفاده کند . اگر بگوییم سلاح حساب نیست مثل این است که بگوییم لیزر و نفس یخی سوپرمن را بگیریم . پس به نظر من هر کدام که هر چه در هر مبارزه ای استفاده می کردند مجاز است که آن را در این مبارزه استفاده کنند . این نظر من است.

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به MFT

     اسفند 5, 1399

     ببخشید نفس یخی و لیزر سلاح هست ؟

     پاسخ

     • MFT در پاسخ به Maker

      اسفند 5, 1399

      سلاح نیست من مثال زدم . یعنی می خواستم بگویم سلاح ثور در مبارزه حساب است . در کامنت قبل دلیلش را گفتم.

      پاسخ

    • مهدی در پاسخ به MFT

     اسفند 6, 1399

     دوست عزیز منظورم از تجهیزات زره نابودگر سلاح اودین و وسایل ازگاردی هست میولنیر که حساب نمیشه اون سلاح همیشگی ثور هست

     پاسخ

     • MFT در پاسخ به مهدی

      اسفند 6, 1399

      ببخشید من اشتباه متوجه شدم.🙏🙏

      پاسخ

     • MFT در پاسخ به مهدی

      اسفند 6, 1399

      سلام . یک سوال از سلاح های ثور استورم بریکر قویتر است یا یارن بی یورن یا میولنیر؟

      پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به بی طرف

   اسفند 6, 1399

   استقامت:سوپرمن. قدرت اصلی خارجی و داخلی:ثور!! هوش ایندو برابره و در کمیک ثور 2020 ثور هوش زیادی برای شکست بلک وینتر بکار نبرد در حالی که اونجا قدرت اودین رو داشت که یکی از قدرتای اودین تقریبا قادر مطلقه!!!نه اتفاقا لیگ عدالت امثال کپ اتم و ورلد فورگر رو داره که براحتی میتونن آزگاردو انتقام جویان رو بزنن!!!

   پاسخ

   • بی طرف در پاسخ به تحلیل گر

    اسفند 6, 1399

    ما هم زره آذگاردو و بتا بیل ری و …….. داریم که لیگ عدالت و آتلانتیس و تمسکرا را می پوکوند
    شما هیچ وقت هیچ ارتشی به جز ارتش دارکساید با آذگارد برابر ندون

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به بی طرف

     اسفند 6, 1399

     وات؟؟ زره آزگارد دیگه چیه؟؟ بعدشم گفتم که امثال کاپیتان اتم توی لیگ عدالتن که آزگاردو براحتی میتونن نابود کنن!!! اول اینکه ارتش آپوکالیپس از ارتش آزگارد قویتره و اینکه ارتش آتلانتیس که ارتش زیاد قدرتمندی نیس با ارتش آزگارد برابره پس ارتش آزگارد خیلیم قوس نیست!!!

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

      اسفند 6, 1399

      یکم اطلاعاتتون رو از آزگارد ببرین بالا آتلانتیس با آزگارد برابر 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      اصلا همون شخصیت لوکی و ثور باهم کل آتلانتیس رو له و نابود میکنن ارتش آزگارد باید با نیوجنسیس مقایسه شه نه با آتلانتیس و تمیسکیرا و امثالهم تمیسکیرا که از آتلانتیس هم خیلی ضعیفتره ارتش آزگارد با ارتش نیوجنسیس برابره نه با این ارتش ها درضمن ارتش آکوامن هم بسیار پیشرفتس خیلییی خیلی ولی ابدا بند انگشت اونها هم نمیشه تمیسکیراهم که اصلا تو خواب حریف همون آتلانتیس هم نمیشه ابدا بشه و دکترمنهتن از واندروومن نجات دهنده قویتره

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 7, 1399

       بخشید ولی واندروومن نجات دهنده به اندازه پرپچوا قدرتمند هست بعد چه طور از دکتر منهتن قویتر نباشه ؟

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        اسفند 8, 1399

        ببینید منهتن درحد دادگاه و رون کینگ ثور هست که به نظرم میتونه از واندروومن نجات دهنده قویتر باشه

        پاسخ

        • Batman در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 8, 1399

         واندروومن نجات دهنده از خود دادگاه زندگی و رون کینگ ثور هم قویتره.

         پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 9, 1399

       من نگفتم آزگارد با آتلانتیس برابره من گفتم ارتش آزگارد با ارتش آتلانتیس برابره که اونهم بخاطر تکنولوژی بسیار زیاده آتلانتیسه!!!! اما ارتش آپوکالیپس هم تعدادشون از ارتش آزگارد خیلی بیشتره و هم یه دونه پارادیمون از یه سرباز آزگاردی قویتره!!!

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 9, 1399

        میگم یه زره نابودگر برای کل آتلانتیس کافیه شمشیر اودین به راحتی کل آتلانتیس رو که هیچ کل یونیورسو میپوکونه ،تعداد آزگاردی هاهم از تعداد کل زمین بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار بیشتره آتلانتیس که بماند البته آتلانتیسی هاهم تعداد بالایی دارن آزگارد خدایان ارتشش رو تشکیل میدن و با نیوجنسیس برابره نه با آتلانتیس که راستی من قانع شدم واندروومن نجات دهنده خیلیی کم از منهتن قویتره

        پاسخ

  • A.g در پاسخ به بی طرف

   اسفند 11, 1399

   ما قوی ترین نسخه ها رو مقایه میکنیم
   سوپرمن کازمیک آرمور سپاه مانیتور هارو داره
   هوش ثور؟؟؟؟ 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
   ثور اندازه خرم نمیفهمه

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به A.g

    اسفند 11, 1399

    خب هوش ثور معمولی رو با رون کینگ ثور مقایسه نکنید اون دو تا چشمش رو فدا کرده و آب چشمه میمیر را مینوشه که باعث میشه آگاهی کامل او میشه

    پاسخ

 8. MFT

  اسفند 3, 1399

  سلام. یک سوال دیگر استپن ولف قویتر است یا تانوس؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   اسفند 3, 1399

   اصلا قدرت مهم نیست بلکه شخصیت پردازی و داستان مهم هست تانوس هم از استپن ولف قویتر هست

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به MFT

   اسفند 3, 1399

   تانوس براحتی برندس!!!

   پاسخ

 9. MFT

  بهمن 30, 1399

  سلام. یک سوال : اگر بخواهیم طبق کمیک حساب کنیم ثور قویتر است یا واندروومن؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   بهمن 30, 1399

   ثور

   پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به MFT

   اسفند 1, 1399

   قطعا ثور خوشبختانه

   پاسخ

  • Batman در پاسخ به MFT

   اسفند 1, 1399

   برابرن.

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Batman

    اسفند 1, 1399

    خیر قطعا ثور

    پاسخ

    • Batman در پاسخ به Maker

     اسفند 1, 1399

     بی احترامی نشه میکر جان اما من احساس می کنم شما هیچ اطلاعاتی از واندروومن ندارید.

     پاسخ

     • MARVEL AND DC در پاسخ به Batman

      اسفند 1, 1399

      سعادتی جان خدایی ثور قویتره

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Batman

      اسفند 2, 1399

      دارن اما هرجور حساب کنین واندروومن نمیتونه از پس ثور بربیاد و این اولین باریه که از برد ثور خوشحالم 😂😂😂😂

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به Batman

      اسفند 2, 1399

      ببخشید شما چه طوری حساب کردین که برابر شدند چون من هر طور حساب میکنم ثور واندروومن رو ……

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Maker

       اسفند 3, 1399

       بخاطر اطلاعات کمتون از واندروومنه که هرجور حساب میکنی ثور میبره!!!

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 3, 1399

        همین که شما اطلاعات داری بسه جناپ با اطلاعات
        سرعت ثور بیشتره
        قدرت بدنی ثور بیشتره
        تجهیزات ثور بیشتر هست
        تجربه ثور بیشتر هست
        قدرت خارجی ثور بیشتر هست
        استقامت ثور بیشتر هست
        هوش ثور بیشتر هست
        قدرت داخلی ثور بیشتر هست
        متحدین ثور بیشتر هست
        سطح دشمنان ثور بیشتر هست
        قدرت رهبری ثور بیشتر هست
        بی رحمی ثور بیشتر هست
        مهارت ثور بیشتر هست
        شاهکار های ثور بیشتر هست
        میشه بگی واندروومن چطور می‌تونه شکستش بده آها یادم رفته بود شما مستر با اطلاعات هستی

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 3, 1399

         کاملا درسته اما از لحاظ بیرحمی شما ده کار اشتباه واندروومن رو بخونین و اینکه واندروومن هم از کشتن ترسی نداره پس بیرحمی به نظرم برابرن

         پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         نه من هرچی فکر میکنم میبینم تو با اطلاعات تری!! همینطوری واسه خودت میبری و میدوزی بدون هیچ دلیلی!! میخوای امتیاز شرت رنگارنگ رو هم به ثور بدی؟؟ مقایستم قشنگ نشون میده که چقدر اطلاعاتت از واندروومن زیاده!!! ضمنا من گفتم برابرن!!

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 5, 1399

          خب برای چی برابر هستند

          پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Maker

         اسفند 10, 1399

         جوک نگو دیگه میکر
         ثور یکم از واندروومن قویتره

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به مهدی

          اسفند 11, 1399

          😂😂😂😂😂 خب به چه دلیلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          ثور خیلی از واندروومن قویتر هست

          پاسخ

  • علی در پاسخ به MFT

   اسفند 1, 1399

   واندروومن قویتره،حتا یه مقاله هم هست که ثور با واندوومن مقایسه شده بود.
   واندروومن هم در کمیک شاهکار های خوبی داره که قدرت خودشو نشون داده.
   اگه کسی میگه ثور حتماً اطلاعاتش از واندروومن پایینه.
   واندروومن تجهیزات و تجربه خوبی داره.

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به علی

    اسفند 1, 1399

    به نظر من شاهکار های ثور بیشتر است . درباره تجهیزات که ثور از لحاظ وسایل جنگی بر واندروومن برتری دارد چون ثور میولنیر را دارد که به نظر من میولنیر به تنهایی برای همه سلاح های واندر وومن بهتر است . درباره تجربه به نظر من تجربه ثور بیشتر است چون در مبارزه های کیهانی
    شرکت کرده و در بین چندین قلمرو جنگیده
    ولی فکر کنم واندروومن در زمین جنگیده پس ثور تجربه بیشتری دارد. البته اینها نظر شخصی من بود و قصد بی احترامی نداشتم.

    پاسخ

    • علی در پاسخ به MFT

     اسفند 1, 1399

     با سلام،جناب شما توی کامنتتون پرسیدید،اگه ثور و واندروومن را طبق کمیک مقایسه کنیم کدوم قویتره من هم با اطلاعاتی که از این دو دارم نظر خودم را گفتم.
     بعد تجربه واندروومن از ثور بیشتر نباشه کمتر هم نیست،و از نظر تجهیزات درسته ثور تجهیزات قویتری داره،اما واندروومن تجهیزات بیشتری داره،و این هم که شما گفتید میولنیر برای تمام صلاح های واندروومن کافیه از پایه و اساس اشتباه و درست نیست،قصد بی احترامی ندارم ولی فکر کنم شما اطلاعاتتون از واندروومن کمه.
     و با این حرفتون که شاهکار های ثور بیشتره موافقم اما نه خیلی چون واندروومن هم شاهکار های خوبی داره،گرچه فکر نکنم‌به شاهکار های ثور برسه.
     و به نظر من این دو برابر هستند و شانس۵۰در۵۰دارند.

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به علی

      اسفند 2, 1399

      واندروومن از پس ثور برنمیاد قویترین نسخه هاهم که رون کینگ ثور میزنه واندروومن نجات دهنده رو تبدیل به واندروومن کتلت شده تبدیل میکنه نسخه های عادیشون هم برابر نیستن به هیچ وجه واندروومن از شزم ضعیفتره و ثور از شزم قویتره

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 3, 1399

       اهان ینی رون کینگ ثور از سه الا چهارتا دکترمنهتن قویتره؟؟؟ هان؟؟ رون کینگ ثور از کسی که پرپچوا رو تونست بزنه قویتره‌؟؟ اره؟؟ البته اگه تئوری بیاندرز بودن سایه نشینان بالا درست باشه رون کینگ ثور قویتره اما اگه اون درست نباشه این واندروومن نجات دهندس که برندس!!!

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 3, 1399

        البته ثور فونیکس قویترین نسخه ثور هست که به اندازه هزاران بیاندرز قدرت داره

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 3, 1399

         ببخشید اشتباهی برای کاربر تحلیل گر رفت اما منظورم شما بودین

         پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Maker

         اسفند 3, 1399

         چییی؟؟؟ old king phoenix thor ترکیبی از کینگ ثور پیر و فونیکسه که خب فونیکس نهادی تقریبا برابر با ابدیته و کینگ ثور پیر هم که در حد گالاکتوسه!!! حالا چطوری ترکیبی از این دو نفر اندازه ی هزاران بیاندرز قدرت داره؟؟؟

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 3, 1399

          خب اولد من فونیکس نسخه ای از دکتر دووم رو کشت که ادعا میکرد قویترین نسخه دکتر دووم هست یعنی از پروردگار دووم هم قویتر و اینکه پروردگار دووم قدرت هزاران هزار بیاندرز رو داره

          پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 3, 1399

        دکترمنهتن قطعا از واندروومن نجات دهنده قویتره اصلا چه ربطی به دکترمنهتن داشت منهتن و رون کینگ ثور برابرن کمی منهتن واندروومن نجات دهنده شانسی جلو منهتن نداره

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 3, 1399

         جناب شما اصلا واندروومن نجات دهنده رو میشناسی؟؟؟ میدونی در کمیک دارکنایت دث متال اومد و با دارکست نایتی جنگید که پرپچوا رو تونست براحتی بزنه و قدرت اونو بگیره؟؟ در اون موقع دارکست نایت قدرت پرپچوا، تمام بحران ها، و دکترمنهتن رو داشت و با این حال واندروومن نجات دهنده نبرد برابری با اون کرد!!!

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 4, 1399

          قدرت سه پرپچوا در مقابل ۶ بیاندرز
          خب دوتا بیاندرز دادگاه زندگی رو زدن و دادگاه زندگی کمی از پرپچوا ضعیف تر هست احتمالا البته دادگاه زندگی محافظ مالتیورس هست و یک بار کیهان هشتم رو بازسازی کرد و پرپچوا کسی که سه مالتیورس رو خلق کرده و البته مالتیورس مارول با مالتیورس دی سی متفاوت هست
          دادگاه زندگی پشتیبانی : ابدیت ، بینهایت ، مرگ ، کل نژاد سلستیال ها که یکی از آنها تونسته پروتز رو بزنه ، ارباب نظم و سرور بی نظمی ، گالاکتوس ، تجسم کیهان های ۱ تا ۹ البته به غیر از ۶
          پشتیبان های پرپچوا رو هم نمی‌دونم
          به نظر کاربران دادگاه زندگی قویتر یا پرپچوا ؟
          و اینکه دادگاه قدرت پروتز رو جذب کرده درسته؟

          پاسخ

          • ایران در پاسخ به Maker

           اسفند 9, 1399

           اطلاعات زیاد نیست تو کمیک گفته پروردگار دووم قدرت ۵ بیاندر رو به دست آورده نه هزارتا و اینکه تا اونجه که من میدونم و خوندم یک سلستیال به اسم تأیید کننده پروتژ جذب کرد نه دادگاه زندگی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به ایران

           اسفند 9, 1399

           چرت و پرت نگو نژاد بیاندرز هزاران نفر هست و پروردگار دووم قدرت همشون رو جذب کرده در کمیک نیو اونجرز ۳۲ ۱۰۰ ها بیاندرز به ثور رو هایپریون حمله می کنند اونا کجا رفتند با اطلاعات لابد ترسیدن رفتن پی خونه زندگیشون عکس کمیک هست که دادگاه زندگی پروتز رو جذب خودش کرده اون سلستیال شکستش داد درسته ولی هرگز جذبش نکرد

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به Maker

           اسفند 9, 1399

           من به تو چی گفتم تو بی احترامی میکنی و خودم دیدم اتفاقا ثور با دو تا جنگید و مرد کمیکش هست و مرد و همه جا گفته شده پروردگار دووم قدرت ۵ تارو به دست آورد

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به ایران

           اسفند 9, 1399

           بی احترامی ؟ 😐😐😐😐😐 من چی گفتم مگه عجیبه واقعا
           همه جا اشتباه گفتند من گفتم برو کمیک نیو اونجرز ۳۲ رو بخون بعد میگی ثور مرده اون کار رو کرده این کار رو کرده وقتی کمیک رو نخوندی و از چند نفر شنیدی بهت غلط گفتند همین میشه دیگه ۱۰۰ تا بیاندرز به ثور حمله کردند بعد میگی دو تا بوده 😂😂😂😂 خب این چرت و پرت نیست پس چیه
           آقای منهتن شما کمیک نیو اونجرز ۳۲ رو بخون مکه ۱۰۰ تا بیاندرز به ثور حمله نکردند؟ تازه چند نفرشون هم از ثور کتک خوردند
           نژاد بیاندرز می‌خوان مالتیورس ها رو نابود کنند بعد شما انتظار داری از مالتیورس مارول دست بکشند کل نژاد بیاندرز توسط پروردگار جذب شده بیاندرز ها محاله به مدت ۸ سال مارول رو ول کنند حتما نابود شدند

           پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

          اسفند 6, 1399

          منهتن هم مالتی ورسو نابود کرد رویداد دومزدی کلاکو به وجود آورد و رویداد نیو 52 حتما از واندروومن نجات دهنده قویتره شمایی که منهتنو نمیشناسی

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 9, 1399

           جناب من نمیدونم چرا نمیخوای باور کنی!!! واندروومن نجات دهنده در کمیک دارکنایت دث متال دارکست نایت رو زد!!! حالا همین دارکست نایت قدرت پرپچوا، دکترمنهتن و تمام بحران هارو داشت که ینی به اندازه ی تمام بحران ها و پرپچوا از دکترمنهتن قویتر بود و با این حال از واندروومن نجات دهنده شکست خورد!!! حالا دیگه تو نمیتونی باور کنی مشکل از خودته!!!!

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 9, 1399

           از دکتر منهتن قوی تر هست اما فکر نکنم از رون کینگ ثور قوی تر باشه

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به A.g

           اسفند 9, 1399

           چرا دوست عزیز واندروومن نجات دهنده نیروی بحران داره که بسیار قدرتمند.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به A.g

           اسفند 9, 1399

           حداقل به اندازه ۱۰ تا رون کینگ ثور قدرت داره

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Maker

           اسفند 9, 1399

           باشه اگه قبول
           اینجوری باشه اندازه پوروتژ قدرت داره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 9, 1399

           موجودی مثل میکسیزپیتلیک قدرت منهتن رو ورای تصور توصیف کرد نمیدونی منهتن غیر قابل نابودیه مشکل من نیست این دوتا یا برابرن اگه نباشن منهتن قویتره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 9, 1399

           و بعدهم شکست دادن لزوما دلیل بر قویتر بودن نیست اگه اینطوری باشه استورم واندروومنو زده پس ازش قویتره

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 9, 1399

           ای خدا!! 😭😭 اگه منهتن غیر قابل نابود شدنه پس چطوری پرپچوا با ارتشش تونست اونو بکشه؟؟؟ هان؟؟ بعد اصن کسی که غیرقابل نابود شدن باشه قویترین موجود کمیکه!!! دارکست نایت قدرت پرپچوا دکترمنهتن با تمام بحران هارو داشت و از واندروومن نجات دهنده شکست خورد! اگه کمیک دارکنایت دث متالو بخونی میفهمی چی میگم و واندروومن نجات دهنده به اندازه ی تمام بحران ها و پرپچوا از دکترمنهتن قویتره!!! معمولا هم در اولین حضور کسی شاهکاری از خودش به جا نمیزاره پس به احتمال زیاد اون به عنوان شاهکار نبوده و حتی اگه بوده باشه و در بدترین حالت واندروومن نجات دهنده دست کم اندازه ی بحران ها از دکترمنهتن قویتره و استورم در یک کمیک نامعتبر واندروومنو زده اما این نسخه از واندروومن توی یکی از معتبرترین ایونت های دیسی دارکست نایت رو زده!!! حالا دیگه وقتی کمیک دارکنایت دث متال رو قبول نداری میتونی فکر کنی منهتن غیر قابل نابود شدنه!!!

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 10, 1399

           منهتن نابود هم بشه در کسری از ثانیه اتم هاشو بازسازی میکنه یعنی بکشنش هم برمیگرده خیلی راحت حالا شماهم منهتنو در حد گالاکتوس ببرین پایین منهتن بارها نابود شده و به راحتی برگشته

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

           اسفند 10, 1399

           کی گفته هرکی نابود نشدنیه قویترینه باید بگم
           الان دارکساید اصلی نابود نمیشه،نهاد ها نابود نمیشن منهتن هروقت نابود شده خودشو راحت بازسازی کرده پس نابود نشدنیه

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 3, 1399

        اطلاعات شما درباره ثور از من بیشتر هست و احتمالا درست میگین چون خودتون گفتین طرفدار ثورین اما من هرجا دیدم rkt رو کاربران برتر میدونستن

        پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به MFT

   اسفند 1, 1399

   تقریبا برابرن

   پاسخ

 10. MFT

  بهمن 29, 1399

  سلام دوستان . من می خواهم کمیک بخوانم . شما هایی که کمیک خواندید کمیک ها را دانلود می کنید یا از مغازه ها می خرید ؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   بهمن 29, 1399

   من یکی دانلود میکنم

   پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به MFT

   بهمن 30, 1399

   جناب در ایران مغازه ای که کمیک بفروشه نیست حداقل من ندیدم یه دوره ای بود نگرفت الان باید اگه میخواین دانلود کنین یا به صورت آنلاین از سایت ها خریداری کنین

   پاسخ

   • سیسکو رامون در پاسخ به دکتر منهتن

    بهمن 30, 1399

    تو تهران پاساژ پالمیرا کمیک هارا میفروشه
    البته مهماش
    مثلا اولین حضور بتمن
    دث متال
    کینگ این بلک
    فلشپوینت

    پاسخ

 11. MFT

  بهمن 29, 1399

  سلام یک سوال : بیشترین مقاومت ثور و سوپرمن چه بوده؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   بهمن 29, 1399

   ثور : اشعه های بیاندرز و نابودی کل یونیورس
   سوپرمن : زنده ماندن در بعد ششم و در داخل سورس

   پاسخ

 12. مهدی

  بهمن 29, 1399

  دوستان عزیز چرا وقتتون رو با کاربر ثور تلف میکنین؟

  پاسخ

  • Thor در پاسخ به مهدی

   بهمن 29, 1399

   نگا کن کسی بگه کازمیک از لوسیفر قویه تعصبی به مام معناست کازمیک از لوسیفر خیبی ضیف تره و همه ی کمیک خوانا همینه میگن

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Thor

    بهمن 29, 1399

    تو که هر وقت کم میاری میگی
    چپ بری راست بری رون کینگ ثور قویتره
    اصلا تو چند سالته عمو جون
    ۱ ماه هم نشده با کمیک آشنا شدی نه ؟

    پاسخ

   • مهدی در پاسخ به Thor

    اسفند 1, 1399

    واسه حرفات مدرک داری؟

    پاسخ

 13. علم پرست

  بهمن 26, 1399

  سوپرمن از ثور قوی تره و یکی از شخصیت هاییه که میتونه سایتاما (مرد یک مشتی) رو شکست بده

  پاسخ

 14. Maker

  بهمن 25, 1399

  با این حال ثور فونیکس فقط کمی از کازمیک ضعیف تره
  ولی رون کینگ ثور با کازمیک خیلی فاصله داره

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

   بهمن 26, 1399

   جناب اشتباه میکنین رون کینگ ثور از ثور فونیکس قویتر و قویترین نسخه ثور هست

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

    بهمن 26, 1399

    ثور فونیکس نسخه ای از دکتر دووم رو کشته که میگفتن قویترین نسخه دکتر دووم هست یعنی قویتر از پروردگار دووم که ۱۰۰ تا بیاندرز رو زده

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به Maker

     اسفند 9, 1399

     اون ادعا بود وگرنه هیچ نسخه ای از پروردگار دووم قویتر نبود پروردگار از دادگاه هم کمی قویتر بود

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به ایران

      اسفند 9, 1399

      اره درست میگی ادعا کرد ولی ادعای درست باشه که ثور فونیکس خیلی قدرتمند هست ولی بدون اون هم قدرت استاربرند رو داشته که یک دونه استاربرند باعث نابودی فکر کنم دو تا بیاندرز شده بعدشم پرودگار دووم قدرت کل نژاد بیاندرز رو داره که فقط دو تا از اون ها دادگاه رو کشتن پس خیلی از امثال دادگاه زندگی قویتر هست

      پاسخ

 15. مهدی

  بهمن 24, 1399

  بدم میاد از این ادم های بی اطلاعات الکی میان نظر میدن

  پاسخ

 16. MFT

  بهمن 23, 1399

  سلام . یک سوال : نکرو ثور قویتر است یا رون کینگ ثور؟

  پاسخ

  • A.g در پاسخ به MFT

   بهمن 24, 1399

   رون کینگ ثور

   پاسخ

  • A در پاسخ به MFT

   بهمن 24, 1399

   نگاه کن دوتاشون قویترین نسخه ی ثور هستند اما نکرو ثور قویتر است اما چون دوتاشون میتونن آینده رو تغیر بدن برنده معلوم نیست دومن نکرو ثور میتونه با یک حرکت شمشیر نکرو عالم رو نصف کنه یعنی میتونه فقط و فقط با یک حرکت تمام خدایان رو نابود کنه چه برسه یک میلیارد تا خدا نکرو ثور میتونه تمام خدایان رو فقط با یک حرکت نابود کنه تازه سوپرمن پرایم وان میلیون فقط با دخالت پرزنس پیروز میشه یعنی اگه یک نبر بین کازمیک امر سوپرمن و سوپرمن وان میلیون بیفته اگه پرزنس دخالت نکنه کازوئو برنده میشه چه برسه بخواد نکرو ثور رو بزنه وان میلیون فقط بخاطر دخالت پرزنس که اینقدر قویه و گرنه قویتر از پرزنس هم هست همان طور که خود پرزنس گفت نیرو های کیهانی فراتر و قویتر از اون و زمان و مکان وجود داره

   پاسخ

   • Ag در پاسخ به A

    بهمن 24, 1399

    نکرو سور هرچقدر قوی باشه به هیچ عنوان با کازمیک آرمور برابر نیست

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به A

    بهمن 24, 1399

    جانننننن ؟؟؟؟عزیزم نکرو ثور در کمیک ثور گاد آف تندر ۲۰۱۲ در قسمت ۱۱ و۱۰ حضور داشت فقط هم گور بدبخت. و بدون نکرو که هیچ چیزی نیست زد اونم عیچیزیش نشد اینا رو از کجا درآوردی نکرو ثور کی تونسته آینده رو تغییر بده ؟ کی عالم رو نصف کرده ؟

    پاسخ

 17. حسام

  بهمن 23, 1399

  به نظر من اگرمقایس رون کینگ و نکرو ثور با کازمیک ارمور و پرایم وان میلیون باشه نمیشه برنده ای مشخص کرد چون هر چهار شخصیت توانایی کامل تغییر و کنترل اینده را دارند
  اما در کل به نظرم کازمیک و نکرو از دو نسخه دیگر قویترن برتری کازمیک که بر وان میلیون کاملا مشخص است نکرو هم به این علت که با کشتن هر خدا قدرتش به همان اندازه بیشتر میشود پس میتواند به بالاترین حد قدرت برسد

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به حسام

   بهمن 23, 1399

   هههههههههه نکرو ثور چه کاری کرده که از سوپرمن وان میلیون قویتر باشه بعدشم اون سوپرمن وان میلیون میلیارد. ها خدا رو نابود می‌کنه اون ۱۰۰۰ تا خدایی که توسط نکرو جذب شده به هیچ دردی نمیخوره

   پاسخ

 18. TONI STARK

  بهمن 22, 1399

  مقاله بسیار عالی و کاملا درستی بود ولی اشتباه نشه من طرفدار مارولم ولی با این موافقم اما اگر رون کینگ ثور در برابر سوپرمن پرایم وان میلیون قرار بگیره میشه گفت ثور برندس اما از این لحاظ موافقم در مبارزه نسخه های عادی سوپرمن احتملا میبره
  لطفا مبارزه هالک و سوپرمن رو هم قرار بدید
  ممنون بابت مقاله خوبتون

  پاسخ

 19. MFT

  بهمن 22, 1399

  سلام دوباره . رون کینگ ثور که قویترین نسخه از ثور است می تواند آینده را ببیند پس می تواند ببیند که سوپرمن قرار است چه کار کند پس احتمال اینکه کازمیک آرمور سوپرمن را بتواند شکست دهد چقدر است ؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به MFT

   بهمن 22, 1399

   خخخخخخخخخخخخ سوپرمن وان میلیون هم این توانایی رو داره چه برسه به کازمیک که تمام حالاتش رو می‌تونه ببینه

   پاسخ

  • علی در پاسخ به MFT

   بهمن 23, 1399

   سلام،کازمیک آمور هم میتواند آینده را ببیند و حتا تغییر دهد.

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به MFT

   بهمن 23, 1399

   کازمیک هم اگاهی کامل از اینده داره

   پاسخ

 20. عرفان

  بهمن 22, 1399

  اگر قدرت شخصیت ها بر اساس هر دو کمپانی باشه به این صورته

  0. رایتر
  1. پرزنس و والای همگان و نیروی های مکان و زمان
  2. لوسیفر و میکاییل و کازمیک ارمور و فالکرام
  3. الین بلک و بیاندر ما قبل ریتکان و ماندراک
  4. بیاندر ما بعد ریتکان و پروتژ و فرشتگان مقرب
  5. بیاندرها و دادگاه زندگی و اسپکتر فول پاور و رون کینگ ثور

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به عرفان

   بهمن 25, 1399

   ثور فونیکس قویترین نسخه ثور هست

   پاسخ

 21. عرفان

  بهمن 22, 1399

  مقایسه رون کینگ ثور با کازمیک ارمور سوپرمن قفل به تمام معناست. کازمیک ارمور توانایی تغییر داستان رو داره. چیزی که تی بیاندر با اون ابهتش نداره. تغییر داستان در تمام کمیک ها فقط مخصوص شخصیت هایی مثل رایتر و پرزنس و والای همگان بوده. کازمیک ارمور رو حتی به شوخی نباید با هیچ ورژنی از ثور مقایسه کرد. این توهین به ابهت کازمیک ارموره

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به عرفان

   بهمن 22, 1399

   آقا بس کن دیگه همه می‌دونن کازمیک از رون کینگ ثور قویترین به می میخوای چی ثابت کنی ۱۰ جا هم گفته شده

   پاسخ

 22. ایران

  بهمن 22, 1399

  نظر من ۱ رایتر تجسم نویسنده و کمیکو مینویسه ۲ پرایمال مانیتور ( نیروی های فراتر از زمان و مکان ) ۳ پرژنس و والای همگان ۴ بیاندر و کازمیک آرمور سوپرمن و فالکرام ۵ یکی زیر همه و شیطان وحشی عظیم ۶ لوسیفر و الین بلک و رون کینگ ثور و میکاعیل ۷ پروتژ و دادگاه زندگی و اسپکتر و کلمه ( کلمه یک شخصیت دی سی هست ) و بیاندرها
  این نظر شخصی بود لطفا توهین نکنین و لطفا نظرات خودتون هم بگید دوست دارم ببینم

  پاسخ

 23. محمد

  بهمن 22, 1399

  این لیست به کلی غلط هستش مارول هیچ وقت نمی تونه با وارنر مثایسه بشه کمیک ها هم ساخته های خیالی یک نفر هست پس هیچی .

  پاسخ

 24. بتمن

  بهمن 22, 1399

  آقا همه نظرتون رو بنویسید
  رتبه بندی قویترین شخصیت های کمیک
  0_موجودات فداتر از زمان و مکان(خالقین پزنس)
  1_پزنس
  2_والای همگان
  3_شیطان اسب سوار تاریکی
  4_پروتژ
  ۵_الین بلک(پزنس جدید)
  ۶_لوسیفر
  ۷_میکائیل
  ۸_فالکرام
  ۹_رون کینگ ثور
  ۱۰_کازمیک آمور سوپرمن

  پاسخ

  • عرفان در پاسخ به بتمن

   بهمن 22, 1399

   اولا رون کینک ثور اصلا در حد کازمیک ارمور نیست. و اصلا نباید توی این لیست باشه

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به بتمن

   بهمن 22, 1399

   رون کینگ ثور توی این لیست چیکار میکنه؟؟خیلی زور بزنه میتونه با وان میلیون برابری کنه.

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به مهدی

    بهمن 22, 1399

    اشتب زدی!! وان میلیون هیچی رون کینگ ثور نیست.

    پاسخ

    • عرفان ناصری در پاسخ به امیررضا

     بهمن 22, 1399

     تو اشتباه میزنی. رون کینگ ثور با پرایم مقایسه میشه فقط. هنوز هیچ ورژن ثور حتی نزدیک به کازمیک ارمور هم نیست

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به عرفان ناصری

      بهمن 22, 1399

      کازمیک آمور درسته قبول دارم از همه قهرمان ها قویترین ولی رون کینگ ثور از سوپرمن وان میلیون قویترین در همین کمیک ها ۷ گناه سوپرمن وان میلیون رو زدن
      ثور فونیکس هم از وان میلیون قدرتمند ترن و باید با سوپرمن استرنجر ویزیتور مقایسه بشه که از اونم مقداری قویتر هست

      پاسخ

     • Thor در پاسخ به عرفان ناصری

      بهمن 22, 1399

      داداش رون کینگ ثور خیلی خیلی از پرایم وان میلیون قویتره بعدش از کازمیک هم قویتره

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به Thor

       بهمن 22, 1399

       جانننننننننننننننن ( با صدای مهران مدیری ) کازمیک ماندلرک رو زده می‌دونی کیه همونی هست که پرزنس رو کشته

       پاسخ

       • Thor در پاسخ به Maker

        بهمن 22, 1399

        خب تو ام نمیدانی که rkt چه کسایی شکست داده ۵ تا بیاندر شکست داد بدون یه ذره خراش و حتی از دادگاه زندگی هم قوی تر است

        پاسخ

        • عرفان در پاسخ به Thor

         بهمن 23, 1399

         کاربر thor اولا سایه نشینان بالا توی فندوم مارول الدر گاد هستن نه بیاندر. فقط گفته شده احتمال داره از نسل بیاندرهای پست ریتکان هم نه از نسل سربازان شاهای ایوری باشن. در ضمن شاه های ایوری تونستن دادگاه زندگی رو بکشن نه سربازان بیاندر. دوما ماندراک قوی ترین ویلن تاریخ کمیکه. رون کینک ثور توی خوابشم نمیونه حتی نزدیک کازمی کازمیک ارمور بشه. قدرت شخصیت کازمیک ارمور با لوسیفرو میکاییل مقابسه میشه. رون کینک ناخن کسی مثل لوسیفر هم نمیشه

         پاسخ

         • Thor در پاسخ به عرفان

          بهمن 23, 1399

          نگا بکن چند جا تو کمیک ثابت شد که سایه نشینان همان بیاندر ها هستند و خود لوکی هم گفت لوکی مرض داره که ایجور حرفی بزنه؟ قطعا نه و باید بگم کازمیک یک رباته تمام کازمیک در حد لوسیفر و میکاییل نبر بالا.نظر خودم بود پس محترمانه جواب بده

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           لوکس خدای چی هست بعدشم اصلا اونا بیاندرز باشند بیاندرز ها اصلا با ماندراک قابل مقایسه نیستند

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           ثابت نشده بیاندرز هستن لوکی گفته شاید. همین بس. کازمیک روبات پلاته. اصلا میدونی نیروی پلات چیه. نیروی پلات یعنی خدا. پرزنس از پلات تشکیل شده. لوسیفر از پلات تشکیل شده. والای همگان از پلات تشکیل شده. کازمیک ارمور ربات خالی نیست ربات پلاته که قدرت تغییر داستان داره. رون کینگ ثور براش مثل مگس میمونه. کسی که ماندراک رو زده بایدم با لوسیفر مقایسه شه. اصلا میدونی ماندراک کیه بیاندر بیاندر میکنی

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           خب آره میدانم توام زیاد گندش نکن نیروی پلات سطحش پایین تره رونکینگ ثورهم قدرت تغیر داستان داره. مشکله بیاندر بیاندرمکنم تو ام کم بگو ماندراک ماندراک. ه قول حشمت فردوس .افتاد

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           نیروی پلات میدونی چیه؟؟؟ رون کینگگگ ثور قدرت تغیییر داستان دارهه؟؟؟ زکککییی رون کینگ ثور کی قدرت پلات داره ما نمیدونستیم. رون کینگ ثور قدرت تغییر واقعیت رو داره نه داستان رو. تو که نمیدونی پلات چیه برو کمیک بخون باسواد. پلات یعنی خدا. نیروس پلات قوی ترین نیروی کمیکه که کازمیک پلات خالصه. پلات یعنی تو میتونی والای همگان و فالکرام رو هم بکشی.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           در کدوم کمیک گفته شده کازمیک پلات داره ؟؟؟؟

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 24, 1399

           اقای میکر در کمیک فاینال کرایسس وقتی سوپرمن و اولترامن وارد ربات تفکر یا کازمیک ارمور شدن ماندراک یه شیشه داشت که توش پلات بود. ماندراک اونجا از لوسیفرو میکاییل هم قوی تر شده بود و درواقعا تونسته بود رادیانت و اسپکتر رو بکشه. تئوری کشتن پرزنس توسط ماندراک هم همونجا شکل گرفته چون رادیانت گفت برای این که ما بمیریم باید خالق ما یعنی پرزنس بمیره. حالا کازمیک ارمور چون خودش از پلات بی نهایت بود تونست ماندراک رو که قوی ترین ولین تاریخ از طرف سایت سی بی ار شد و حتی بالاتر از شیطان وحشی عظیم قرار گرفت با پلات پرایمال مانیتور نابود کنه. توی سایت دی سی فندوم برین یکی از توانایی های کازمیک ارمور Plot Manipulation هست که همون پلات فورم یا تغیر داستان هست. . در واقع کازمیک ارمور خودش باعث شکل گیری پلات خودش شده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 25, 1399

           قابلیت plot manipulation در واقع همون تغییر واقعیت هست تغییر داستان با تغییر واقعیت فرقی ندارند اون شیشه هم اصلا معلوم نیست داخلش پلات بوده یا نه اصلا
           هیچ جا بهش اشاره نشده
           رادیانت و سپکتر هم در یک سطح هستند و در واقع پرزنس در کمیک های لوسیفر اگه اشتباه نکنم حضور داشته نمی دونم باز برم یکم تحقیق کنم

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 25, 1399

           اقای میکر کی میگه plot manipulation میشه تغییر واقعیت. Change reality میشه تغییر واقعیت
           نیروی پلات یعنی دستکاری طرح یا دستکاری داستان. خیلی خیلی خیلی از تغییر واقعیت سرتره.توی اون کمیک ماندراک از کل مولتیورس قدرتمندتر شده بود و حتی از لوسیفر و میکاییل فراتر رفته بود.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 30, 1399

           خیر این قابلیت فقط در دی سی فندوم گفته شده و در کمیک همچین چیزی نبوده

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 30, 1399

           آقای میکر. خب منبع کعرفی شخصیت های دی سی سایت دی سی فندوم هست. در واقع کازمیک توسط پرایمال مانیتور ساخته شده و دی سی فندوم خودش نیروی پلات رو تایید کرده

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           توی مارول پلات وجود نداره پس میشه بگی والای همگان چطوری از پلات تشکیل شده

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به A.g

           بهمن 30, 1399

           کاربر ag توی مارول هم پلات هست. پلات یعنی دستکاری داستان که فقط خدای دنیای مارول یعنی والای همگان نیروی دستکاری داستان رو داره.

           پاسخ

        • Maker در پاسخ به Thor

         بهمن 23, 1399

         اولا اون ۶ تا رو زده متعصب
         بیاندرز ته شاهکارشون زدن دادگاه زندگی هست که اونم دو نفره زدنش بعدشم دادگاه زندگی هم ته قدرتش شاید به کلمه برسه اونم شاید بعد همین کلمه در حد لوسیفر هم نیست چه برسه به ماندراک من قبل از اینکه تو بدونی ثور وجود داره میدونستم ثور ۶ تا بیاندرز رو زده

         پاسخ

         • Thor در پاسخ به Maker

          بهمن 23, 1399

          خب متعصب بهتر ۶ تاره زده کازمیک یک رباته که شبیه سوپرمن تمام خود سوپرمن نیست میدانیrkt رشته سرنوشت قطع کرد قطعا کار بزرگی خودت میدانی بیاندرها تفریحشان ساخت دنیاهای موازیه پس رونکینگ ثور کم کوچیک بکن

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           ای خدایاااااااااااااااااااااااا
           ماندراک پرزنس کسی که میلیارد ها میلیارد امنی ورس به وجود آورده رو کشته
           اون دنیا موازی چیه ؟؟؟ کی گفته دنیای موازی به وجود می‌آورند اونا مولتیورس رو نابود کردند

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 24, 1399

           میگم تفریحشان ساخت دنیاهای موازیه. تمام

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           کجا گفته تو اصلا کمیک نخوندی فقط داری حرف بقیه رو مثل طوطی تکرار میکنی

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           متعصب. مقایسه کازمیک و رون کینگ یه شوخیه. کازمیک نیروی پلات داره و قدرتش با افرادی مثل پرزنس و لوسیفر مقایسه میشه. ماندراک قوی ترین ویلن تاریخ. 6 بیاندر هم که تو میگی شاید بیاندرز باشن اگرم باشن بیاندر ما بعد ریتکان هستن که ضعیف شدن

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           متعصب . خب تند نرو یکم بزن دنده عقب مقایسشان شوخیه خواهشا اینه نگو فکر مکنی این مبارزه برای کازمیک مثه آب خوردنه؟خیر. هزار بار کازمیک اصلا انگشت لوسیفر نیست. نیروی پلاتشم از پرزنس سطحش پایین تر است. حالت تو ایجور فکر بکن. برای ما مهم نیست

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           الکی وقتی چیزی نمیدونی واسه چی چرند میگی؟؟ هان؟؟ میدونی حالا کی این ربات رو ساخته؟؟؟ کسی که رون مینگ ثور جلوش هیچی نیس ینی پرایمال مانیتور!!!! رشته ی سرنوشتو قطع کرد که کرد کازمیک آرمور داکس نوویی که بسیاری از فرشتگان الهی رو کشته بود رو شکست داد!!!قدرت یه بیاندر هم به گردپای ماندارک نمیرسه!!! حالا دیگه تو هرجور دوس داری فکر کن!!!

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 24, 1399

           احترام خودته نگهدار تعصبی باشه تو ایطور فکر بکن عیب نره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 24, 1399

           ۶ بیاندر بود بدون یه ذره خراش نابودشان کرد تو ام چرت پرت نگو ۶ بیاندر بود نه یکی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           فقط منبع قدرتشون رو قطع کرد

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           آقا درسته من هم طرفدار ثورم ولی ترو خدا انقدر نوب نباشید

           پاسخ

          • علی در پاسخ به Thor

           اسفند 1, 1399

           تمام نژاد بیاندر ها با هم حریف ماندراک نخواهند شد.
           ماندراک از همه بیاندر ها و رون کینگ ثور قویتره.
           کسی که حتا میگن پرزنس رو کشته که اگه واقعا حقیقت داشته باشه در مارول هیچ کس حریفش نمیشه و رقیبی نخواهد داشت.

           پاسخ

          • MARVEL AND DC در پاسخ به علی

           اسفند 1, 1399

           قبول دارم

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به علی

           اسفند 1, 1399

           چرا دیگه کل بیاندرز میتونن ماندارک رو بزنن و بنظرمن اون پرزنسو نکشته و با اون فرضیه مخالفم و شاید کازمیک آرمور در سطح پرزنس باشه اما مندارک در این سطح نیس‌!!!

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Thor

           اسفند 1, 1399

           6تا بیاندر هم از مندارک ضعیفترن ولی خب اگه اون فرضیه درست باشه رون کینگ ثور در حد کازمیک ارموره ولی باز از اون ضعیفتره!!!

           پاسخ

         • Thor در پاسخ به Maker

          بهمن 23, 1399

          اگه مخوای بدانی رون کینگ ثور قویتر از کازمیکه بهتر با کاربراستیو راجرز بحث بکنی او بهتر میدانی کی قویتر است

          پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           تو از هر کمیک خون قدری بپرسی کازمیک ارمور با اختلاف وحشتناکی قوی تره. مقایسشون توی همه سایت ها هست که کازمیک تو همه سایت ها با اختلاف وحشتناک زیادی قوی تره. کازمیک رو با لوسیفر پسر خدا مقایسه میکنن. بعد تو اومدی جلوش از رون کینگ ثور حرف میزنی.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           به نظر من رونکینگ ثور میبره اصلا در حد لوسفر نیست .خواهش کازمیک در حد لوسفر نبر بالا

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           کازمیک رو حد لوسیفر نمیبرم بالا کازمی کخودش در حد لوسیفر هست. اصلا میدونی نیروی پلات چیه. رون کینگ سهله تانوس با قلب عالم و تانوس ریگلاتور هم با نیروی پلات محو میشن از هستی کازمیک در سطح لوسیفره.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           هزابار اره میدانم چیه آخه نمیشنوی میگم کازمیک اصن در حدو اندازه لوسیفر نیست نیروس پلاتشم سطحش خیلی پایینه .

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           شما باپلات آشنایی ندارین ظاهرا پلات لوسیفر بینهایت نیست کازمیک قادرمطلقه ،وپلاتش بینهایت کازمیک از لوسیفر قویتره کازمیک ماندراک رو که کمی از لوسیفر قویتره شکست داد و یک مالتی ورسو تو دستش گرفت

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           آقا داداش کازمیک هیچوقت تو خوابشم نمیتانه لوسیفر شکست بده. نیروی پلاتش خیلی ضعیفه.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           تو از کجا می‌دونی پلاتش ضعیفه ها
           اصلا ماندراک در حد والای همگان هست بعد تو میگی رون کینگ ثور

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 24, 1399

           برو آقا برو بشر نیرو پلاتش اصن در حد پرزنس نیست پرزنس خدای دیسیه کازمیک حتی با لوسیفرم نمیتانه در بیفته. کازمیک لوسیفر نمیتانه بزنه تو داری با ولای همگان مقایسش مکنی ‌ خدایاااااا

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           نه کازمیک با لوسیفر درمیفته و شکستش میده پلاتش هم از لوسیفر بالاتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           کازمیک نمیتانه نه خدایااا اخه کی کازمیک با لوسیفر و پرزنس مقایسه مکنه وایی. نه در نمیفته

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           خیر در نمیفته شکست میده

           پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Thor

         بهمن 23, 1399

         بیاندر ها انگشت ماندراک هم نیستن

         پاسخ

         • Thor در پاسخ به مهدی

          بهمن 23, 1399

          به نظر منrkt برندست

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 23, 1399

           خیر کازمیک بسیار قادرتره کازمیک از لوسیفر قویتره بعد رون کینگ ثور یک دقیقه جلو لوسیفر دوام نمیاره

           پاسخ

          • Thof در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           آقا بیا مقایسه بکن کازمیک در حد لوسفر نیست . مقایسه رون کینگثور با کازمیک
           قدرت داخلی:کازمیک
           قدرت خارجی:رونکینگ
           استقامت:رونکینگ
           سرعت:کازمیک
           مهارت رزمی :رونکینگ
           تجهیزات:رونکینگ

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thof

           بهمن 24, 1399

           کاربر thor الان مقایسه کردی؟؟؟ قدرت خارجی رون کینگ؟ استقامت رون کینگگگگ؟ استقامت سوپرمن معمولی از ثور معمولی بیشتره بعد قوی ترین حالتش از ثور کمتره؟ کازمیک استقامت بینهایت داره و مقابل ماندراک وایستاده. قدرت ماندراک هم اندازه لوسیفر و میکاییل بوده.

           برگ برنده کازمیک نیروی پلاته که ازاده کنه رون کینگ رو حذف میکنه از هستی

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 24, 1399

           رون کینگ ثور برندست قدرت بدنی rktهم بینهایته. رونکینگ ثور برندست .کازمیک انگشت کوچیک لوسیفر نست هزاربار

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           کازمیک از پرزنس هم قویتر هست

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Thof

           بهمن 24, 1399

           کازمیک با امثال لوسیفر و میکاییل مقایسه میشه اما رون کینگ با امثال دادگاه زندگی مقایسه میشه. پس با این حساب مسلما کازمیک خیلی قویتره.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Batman

           بهمن 24, 1399

           هزار بار کازمیک در حد لوسفر نیست بشر خدایااااا

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thof

           بهمن 24, 1399

           سرعت کازمیک ،استقامت کازمیک ،کازمیک اومنی ورساله و غیرقابل مردن ،قدرت خارجی کازمیک ،ماندراک رو زده که رون کینگ ثور جلوش هیچی نیست ،درمورد مهارت رزمی و تجهیزات موافقم چون رون کینگ ثور پادشاه آزگارده ولی به غیر ایندو همش کازمیک برتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           Rkt برندست . تمام .دیگه گفتم تو هرجور مخوای حساب بکن

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           استقامت . رونکینگ و قدرت خارجی هم رونکینگ .تمام

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           در حالت عادی استقامت ثور و سوپرمن برابر هست و قدرت خارجی هم سوپرمن چه برسه به قویترین نسخه سوپرمن که در حد پرزنس هست

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Thof

           بهمن 24, 1399

           اولا اسمتو بجای تور نوشتی توف بعدشم کازمیک پلاتش بی نهایته یعنی با پرزنس برابره میگی رون کینگ ثور قدرت خارجی زیاد و قدرت بدنی بالایی داره خب به ضرر خودشه کازمیک با هر ضربه دشمن قوی تر میشه و میتونه خودشو به اندازه هر فرد قوی کنه رون کینگ ثور براش مثل یه مورچه فلجه

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به A.g

           بهمن 24, 1399

           حواسم نبود آقا من هیچی نمیگم برو پی کارت نیروی پلاتش ضعیف تره فقط پرزنس بینهایته بشر برو از کاربر راجرز بپرس او جوابته میده . تعصب بینهایت داری. خب منم تعصب دارم اما وقتی کسی کازمیک در حد پرزنس ببر بالا دیگه باید بشه بگی فن تعصبی بینهایت . محترمانه نظر بده

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           معلومه یه خط هم کمیک دی سی نخوندی برو بخون بعد بیا نظر بده پلات کازمیک کاملاً بی نهایته و آقای راجرز هم یه ثور فن متعصب مثل تو هستش

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به A.g

           بهمن 26, 1399

           هیچی نمیدانی حرف نزن بری ار هر بی طرفی بپرسی میگه که کازمیک پلاتش محدودیت داره بینهایت نیست بعدش آقای راجرز هم از کاپیتان آمریکا خوشش میاد

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           کامیک پلاتش بینهایته

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           آقای راجرز هم علاقه بسیاری به ثور دارند خودش هم می‌دونه که کازمیک آمور سوپرمن از رون کینگ ثور خیلی قوی تر هست

           پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

         بهمن 24, 1399

         شما که تعصب بینهایتت رو ثور حتی از اسم کاربریت مشخصه کازمیک بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار از رون کینگ ثور قویتره

         پاسخ

         • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 24, 1399

          خب نگا تو تعصبی هستی میگی که بسیار بسیار بسیار خواهشا رونکینگثور حشره نکه . هزار بار این مبارزه اصلا آسان نخواهد بود . برو رونکینگ ثور بشناس

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           😂😂😂😂
           چی میگی جون دل برقراری عزیز من میگم پلات بینهایت داره اصلا می‌دونی چیه ؟؟؟؟
           آقا اصلا کجا گفته پلات داره ؟
           اصلا نداشته باشه کسی که ماندراک رو زده قطعا از رون کینگ ثور قویتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 24, 1399

           نه نمیدانم بشر فقط تو میدانی مشکل گوش داری پلاتش خیلی ضعیف است در حد پرزنس اصلا و ابدا نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           کی گفته ؟

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           اکثرکمیک خوانا

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           آقا مطالب طنز جان هر کی دوست داری ارسال نکن
           الان تو کمیک خونی 😂😂😂😂😂 تو در مورد ثور هم اطلاعات نداری چه برسه به خود کازمیک آمور سوپرمن

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           پروفسور برو از اقای راجرز بپرس آخه من چه بهت بگم ؟ تعصبی منم تعصبیم اما من کمیک نخداندم اما تو اینترنت میرم یه چیزایی میدانم به خاطر همی برو با کاربر راجرز بحث کن تا بهت بگه که نیروی پلاتش ضعیفه بشر افتادددد

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           خود کاربر راجرز گفتند اطلاعات زیادی از دی سی ندارند

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 27, 1399

           به هر حال خودش گفت رونکینگ کازمیک شکست میده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           خب اطلاعات ندارند
           هر چی که اون کاربر بگه درست نیست

           پاسخ

          • علی در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           از اسم کاربریت هم معلومه یه ثور فن متعصب افراطی بیشتر نیستی.
           کازمیک آمور از رون کینگ ثور خیلی قویتره.
           کازمیک آمور ماندراک را شکست داده که میگن پرزنس را کشته ،و واقعا اگه حقیقت داشته باشه ۱۰ تا رون کینگ ثور هم حریف کازمیک آمور نمیشن.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به علی

           بهمن 24, 1399

           دادا باش من فن تعصبی خودمم قبول دارم ولی کازمیک میبازه تو ام خیلی متعصبی پرزنس خدای دیسیه آخه کازمیک لوسیفرم نمیتانه بکشه شما دارید از پرزنی میبریدش بالا. خدایااا

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           جناب کازمیک از لوسیفر rkt برتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           جناب هزاربار نه نیست

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           تو حتی کاستوم کازمیک آرمور هم نمیدونی چه شکلی.
           کازمیک مندراک شکست داده که بسیار از Rkt قویتره.

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Batman

           بهمن 26, 1399

           باش تو فقط میدانی . رونکینگ قوتره رونکینگ بهتره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           کازمیک بهتره ،بسیار قویتره جنا کازمیک از لوسیفر هم قویتره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           تبریک میگم جناب شما به درجه ای از تعصب رسیدی که کمیک رو هم قبول نداری

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           منم همچنین تبریک میگم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           صد هزار بار هست

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           میلیون ها بار نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 24, 1399

           اتفاقا بنده رون کینگ ثور رو میشناسم قدرتاشو میدونم درهمه چی جز تجهیزات و قدرت خارجی ،داخلی و مقاومت مال کازمیکه جناب رون کینگ ثور خیلیی قویه ولی ابدا درحد ماندراک نیست ،نبوده و نیست این موجود با لوسیفر برابره میدونین کازمیک یک مولتی ورسو رو دستاش نگه داشت میدونین حتی دارکساید اصلی هم از رون کینگ ثور قادرتره درکل موجودی که حتی از لوسیفر فراتر رفته و حتی میتونه با پایین تر از همه برابر باشه رو چطور در حد رون کینگ ثور میارین پایین ؟؟چطور ؟؟ دقیقا وقتی این شخصیت پلات بینهایت داره رون کینگ ثور میخواد چه کنه دقیقا و درضمن اون سایه نشينان بالا بیاندر نیستن حداقل تازمانی که مارول تایید نکرده نمیشه گفت قطعا بیاندرن بعدهم اگه رون کینگ ثور اونارو زده کازمیک ماندراک رو زده یه مولتی ورسو تو یه دستش نگه داشته رون کینگ ثور مالتی ورساله اما کازمیک اومنی ورسال

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 25, 1399

           رون کینگ ثور برندست . دیگخ گفتم رونکینگ ثور از کازمبک قویه به قول اقای راجرز رباتی بیش نیست پلات پرزنس فقط بینهایته سایه نشینان خیییلب قوین بدون یه ذره خراشنابودشان کرد . رونکینگ ثور از کازمیک قوی تر است او فقط یه ربات شبیا سوپرمنه نیروپلاتس سطحش با پرزنش قابل قیاس نیست و قطعا انگشت لوسیفرم نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           آقای راجرز گرچه قبول نکنن ولی ایشون هم خیلی رو ثور تعصب دارن بله بنده از ثور بدم میاد تقصیر منم نیست که آدم میکشه و بیرحمه اگه نبود به جد به اندازه سوپرمن جذاب بود و چه بخوای چه نخوای ماندراک درحد لوسیفره کازمیک برندس تمام بعد شما که نظرات منو دیدین یه نگاهم به نظرات آقای راجرز و کاربر amirr بندازین
           کازمیک از رون کینگ ثور بسیار بسیار بسیار قویتره و درضمن اگه کازمیکو میشناختی میدونستی توسط خالق پرزنس خلق شده و حتی میتونه جلو الین بلک مقاومت کنه ولی میبازه جناب از ثور بدم میاد اما کازمیک از رون کینگ ثور قویتره و حتی از اسم کاربریتون هم میشه فهمید چقدر ثور رو دوست دارین طبعیه که طرفشو میگیرین بالابرین پایین بیاین کازمیک بینهایت از rkt قویتره تمام کازمیک هم بسیار بیشتر از رباته

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           نگاه توهین به ثور نکن خوبه منم به سوپرمن حرف بزنم آقای راجرز یک حرفه ای و خیلی تخصصی و از روی عقلش میگه همیجری چیزی نمیگه آره مک عشقم ثوره حرفم بهش نزن رون کینگ ثور برندست رون کینگ ثور عشقه بعدشم آقای راجرز طرفدار کاپیتان آمریکا هستن خودشم گفته که کازمیک اصلا نمیتانه لوسیفر بزنه بعدش تو سواد کمیکیت پایین تر از ایشانه شک ندارم تو ام چپ بری راست بیای نیری پلاتش بینهایت نیست رونکینگ ثور برندست محترمانه نظر بده بازم ببخشید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           جناب بالا برین پایین بیاین برنده کازمیکه بیشتریاهم قبول دارن بعدم ایشون الان حصور ندارن پس پشت سرشون حرفی نمیزنم اما ایشون از سوپرمن خوششون نمیاد بمده هم به کسی توهین نکردم سوپرمن بهترین و با اخلاق ترینه اما ثور بخاطر یه دروع زد گالاکتوسو کشت همه جوره کازمیک برتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           چپ بری راست بیای برنده نهایی رونکینگ هست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           ایشون یا از سوپرمن بدشون میاد یا خیلی ثور رو دوست دارن یا مارول فن هستن از اینا خارج نیست ،بالابری پایین بیای کازمیک از لوسیفر و میکائیل قویتره و رون کینگ ثور هیچ شانسی جلو کازمیک نداره هزار بار ابدا کازمیکو نمیشناسی و حرف الکی میزنی جناب راجرز هم از سوپرمن اطلاعات دارن اما نه زیاد و سوپرمن آدم نمیکشه و خیلیی شخصیت خوبیه و تو مبارزه همواره ضربات رو دفع میکنه تا ضربه بزنه پس عشق است سوپرمن نه ثور که عاشق نابودکردن ،جنگیدن و کشتنه
           و این حقیقته و حرف شما بینهایت تعصبی هست و همه هم قبول دارن از نظر شما هرکی از ثور دفاع کنه بهترین و با اطلاعات ترینه و هرکی از سوپرمن دفاع کنه بی اطلاعات نه جناب اینجوریا نیست بعدهم نتنها کازمیک از رون کینگ ثور قویتره بلکه سوپرمن معمولی هم از ثور معمولی قویتره
           من به ثور توهین نکردم ثور واقعا بیرحمه و حقیقت همینه

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           چپ بری راست بیای کازمیک در حد انگشت لوسیفر نیست بعدش یه تعصبی نباید به کسی بگه تعصبی قبول کن تو خودتم تعصبی هستی بله من از ثور خییلی خوشم میاد سوپرمنم به خاطر اخلاقش دوست دارم میلیون ها بار من رفتم پرسیدم همه کسانی که کمیک خواندن گفتن کازمیک قطعا از لوسیفر ضعیف تره قبول بکن توهین نکن حرف الکی میزنی چرت و پرت نگو نه جناب هست آخه تو هیچی نمیدانی بعدش ثور هم همیشه وقتی که دشمنش از خودش ضعیف تر بود اونم حملاته دفع میکرد بعدش ثور قهرمانه اصلا بیرحم نیست گفتم به ثور توهین نکن وگرنه نم توهین مکنم نظر بده محترمانه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           هرطرف بری کازمیک از لوسیفر قادرتره ثور هربار با کسی جنگیده ثابت کرده عاشق جنگیدنه اینجاهم گفته ثور یه قهرمان نیست ،سوپرمن یه قهرمانه ،فلش یه قهرمانه ،مارشن منهانتر یه قهرمانه ،هایفادر یه قهرمانه نه ثور که به برادر خودشم رحم نکرده ،والا من ندیدم ثور یه بارهم کسی رو نکشه اگه انقدر خوبه چرا تعداد کشته هاش قابل شمارش نیست!! ؟؟ تعصبی درسته ثور عادی پادشاه آزگارده
           اما باید با قدرتای خودشون مقایسه شن هرطرف بری کازمیک از rkt قادرتره ثور یه قهرمان نیست اگه بود بدون عذاب وجدان نمیزد ضعیفتر از خودشو بکشه سوپرمن چی نداره که ثور داره ثور عادی از سوپرمن ضعیفتره ثور گادبلاست داره سوپرمن عادی هم انرژی وان میلیون خلاصه تعصبی شخصیت سوپرمن بی نظیر و بسیار عالی تر از ثوره ،چون با تعصب رفتار کردی منم اینارو گفتم اما واقعا ثور عاشق جنگیدنه و هرگز عقب نکشیده هرگز نمیکشه تا طرف رو نکشه برخلاف سوپرمن که فقط ضربات رو دفع میکنه

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           آقا اصلا قهرمان یعنی چی؟ کسی که مردم رو نجات میده از مردم محافظت میکنه. ثور هم بخواطر همین مردم میجنگه داداش. مرض که نداره الکی آدم بکشه. بهضی جاها هم لازمه آدم کشت. یه سوال الان دارک ساید میاد مثلا ۲۰۰ نفر آدم میکشه بعد شما با اون چی کار می کنی؟ من قطعا میکشم چون مرض ندارم که بزارم زنده بمونه که دوباره بیاد بزنه ۲۰۰ نفر بکشه.

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

           بهمن 28, 1399

           نه من نمیکشم زندانیش میکنم ثور هروقت جنگیده به قصد کشت زده ثور نمیشه بهش گفت قهرمان

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 28, 1399

           خب داداش تو کدوم زندان میخوای منگوگ یا هلا یا لوکی رو زندانی کنی؟ همچین زندانی ت عالم نیست. بعدش شما دارک ساید کجا زندانی میکنی؟ بلاخره که میاد بیرون

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

           بهمن 28, 1399

           به جای اینکه زمان صرف کشتن اونا کنه میتونه زمانشو صرف ساختن یه زندان کنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

           بهمن 28, 1399

           من زندانیش میکنم مثل فلش و سوپرمن

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           ثور معمولی از سوپرمن معمولی قویتره تعصبی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           اره جناپ شما راست میگی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           نیست افراطی کازمیک از لوسیفر قویترهتو که دیس رو نمیشناسی حرف الکی نزن والا من هربار دیدم ثور با کسی جنگیده
           به قصد کشت زده بعد اگه نیست چرا همه جا گفته ثور کسانی که کشته از شمارش خارجه افراطی ثور چه قدرتی داره که سوپرمن نداره گاد بلاست داره سوپرمنم وان میلیون رو داره و ی
           سایه نشینان بالا بیاندرز نیستن تمام نسخه عادی سوپرمن از ثور عادی قویتره و کازمیک بسیار از رون کینگ ثور قویتره اگه ثور مهربونه چرا اونهمه ادم کشته بعد چرا کلی کار بد کرده؟؟ ولی سوپرمن گنماد اخلاق ،انسانیت ،صلح هست و همچنینهرگز کسی رو نکشته البته ثور عادی الان پادشاه ازگارده اما باید با قدرت های خام خودشون مقایسه شن نه با نیروی اودین و اختیارات پدرهمگان ثور الان یه اسکای فادره اما نباید با اختیاراتش مقایسه شه و با قدرت خام قطعا سوپرمن قویتره ثور من والا دیدم سرش درد میکنه واسه جنگ و به دشمنش رحم نمیکنه ثور یه قهرمان نیست یه قهرمان نیست اما حالا سوپرمن نماد صلح و خدبی و امید همواره در مبارزه عقب میکشه اما توهم از هرکی که کازمیکو بشناسه بپرسی میگه کازمیک رون کینگ ثور رو میخوره بعدهم کازمیک قادرتر از لوسیفره ثور هم با قدرت خودش هرگز و ابدا قویتر نیست و قدرتش کمتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 28, 1399

           اولین که خودته افراطی احترام خودته نگهدار نذار منم بهت حرف بزنم رونکینگ برندست

           پاسخ

          • عرفان ناصر در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           رون کینگ برندس؟؟ رون کینگ از کازمیک که سهله از استرنج ویزیتور سوپرمن هم ضعیف تره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان ناصر

           بهمن 29, 1399

           😂😂😂😂

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           این نوب افراطی رو ول کنید اصلا افکار و رفتارش هم بچگانه هست که این دلیل های قانع کننده رو قبول نمی کنه گرچه از یک نوب تعصبی انتظاری نمیشه داشت
           (نزار منم بهت حرف بزنم)
           نه بابا مثلا میخوای چی بگی
           کاربر منهتن هم به درستی بهت گفته که نوب هستی
           تو یک جلد کمیک هم نخوندی و از اون هایی هستی که ثور رو به خاطر بازیگرش دوست دارند
           آخه تو که از کمیک اطلاعات نداری چرا اظهار نظر می‌کنی
           تازه در مورد دی سی هم نظر میدی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           حرف الکی نزن تعصبی حد خودتو بدون واییی الان خیلی ترسیدم کازمیک برندس خیلی راحت بعدشم من توهینی نکردم گفتم تعصبی که وقتی میگی کازمیک فقط یه رباته
           تازه اولاش من خیلی مودبانه حرف زدم ولی ثور بیرحمه تعصبی فکرم نکن با این حرفا ازت میترسم

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           اقای thor تو اصلا نمیدونی پلات یعنی چی. پلات کازمیک بی نهایته یعین چی پایین تره. از خودت چرت و پرت میگی؟ رون کینگ ثور انگشت کوچیکه پای کازمیک هم نیست توی قدرت. بشین تا کازمیک به رون کینگ ببازه. کسی که ماندراک رو زده 100 تا رون کینگ رو با هم میکشه از نو میسازه. کازمیک پلاتش بی نهایته یعنی حدی نداره از کسی پایین تر باشه. لوسیفر پلاتش از کازمیک کم تره یعنی توانایی دستکاری توی داستانش کم تره. حالا ماندراک 1000 تا رون کینگ رو یه جا میزنه میترکونه بعد اومدی میگی رون کینگ با کازمیک مقایسه میکنی؟ رون کینگ ته تهش از پرایم قوی تر باشه ته تهش

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به عرفان

           بهمن 26, 1399

           رونکینگ میبره شما ایجور فکر بکن پرایم خیلی ضعیف تره از rkt خدایااا رونکینگ کازمیک میزنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           و درضمن بیرحم توهین نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           درمورد rkt و سوپرپرایم درست میگین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           کازمیک بسیار از رون کینگ ثور قویتره کازمیک به دست پرایال مانیتور بعد رایتر قویترین هست پرایمال مانیتور و همچنین خالق پرزنسه و اون کازمیکو ساخت یعنی بدست پرزنس خلق نشده ،بدست پرایمال مانیتور خلق شده کازمیک از رون کینگ ثور و لوسیفر بسیار قادرتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 25, 1399

           تو از ثور بدت میاد چون نظراتته دیدم تو ایرانی سنتر .واقعیت قبول کن کازمیک نمیشع با لوسیفر مقایسه کرد لوسیفر خیییییلی توانا تر و داتا تر است

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           اصلا گوش میدی چی میگه
           کازمیک ماندراک رو زده که از لوسیفر قویتر هستذ

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           نه تو فقط گوش میدی خب معلومه که گوش میدم آقا نیست بشر نیست من خودمم رفاتم از کامیک خوان ها پرسیدم گفتن قطعا نیست دیگه نگو اونا چرند گفتن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           جناب من دلیل دارم اگه لطف کنی و ویکیپدیا رو ببینی اونجا گفته میتونه قویتر از لوسیفر و میکائیل باشه و کازمیک حضور زیادی نداشته برهمین ناشناخته هست

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           تو ویکیپدیا هرچه میزنه درست نیست برو با کابر رابکن چون من زیاد اطلاع ندارم ایشان حالیت مکنه تو ویکی پدیا زده تقریبا

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           نه تقریبی نزده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           جناب لوسیفر قادرمطلق تقریبیه اما کازمیک کامل قادرمطلقه شک هم داری برو تو ویکیپدیا قدرتاش رو بخون من هردورو میشناسم و میگم کازمیک هم از لوسیفر هم از رون کینگ ثور قویتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 25, 1399

           رون کینگ ثور برندست جناب برو از هر بااستعدادی بپرس کازمیک نمیتانه یک ثانیه جلوی لوسیفر دواام بیاره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           رون کینگ جلو کازمیک هیچی نیست و کازمیک از لوسیفر قویتره ویکیپدیاهم تقریبا منبع معتبریه هزار بار کازمیک از هردو برتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           نه نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           ببخشید دیدگاهم چرا تایید نشد کلی تایپ کردم بی احترامی هم نکردم همه افعال کامنتم هم سوم شخص جمع یا دوم شخص جمع بود چرا

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 25, 1399

           تو اصلا در مورد ثور هم اطلاعات نداری

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 25, 1399

           باش تو از من بلد تری .خدایاااا اولا اطلاعات دازم بعدش برای اطلاع بیشتر برو با کاربر راجرز گفتمان بکن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           شما کازمیکو نمیشناسید

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           کاربر راجرز بیشتر میدانه قطعا جوابته میده تو ام رونکینگ ثور نمیشناسی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           من رون کینگ رو میشناسم و کازمیک از لوسیفر قویتره یعنی همه اشتباه میگن تو درست میگی کازمیک خیلیییی از رون کینگ ثور قادرتره و بهتره

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 27, 1399

           نیست نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 27, 1399

           هست خوب هم هست

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 29, 1399

           نیست و نیست و نیست

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           خود کاربر راجرز در ایرونی سنتر گفتن کازمیک از رون کینگ ثور قویتره. حرف خود جناب راجرز که قبول داری مگه نه؟

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           قطعا من و کاربر منهتن در مورد ثور و سوپرمن به اندازه و حتی بیشتر از کاربر راجرز اطلاعات داریم

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           ادبیاتش رو نگاه کنید فقط

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 30, 1399

           کاربر راجرز به نظر شما رون کینگ ثور قویترین یا کازمیک امور سوپرمن ؟

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           باش تو فقط میدانی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Thor

           بهمن 26, 1399

           اره فقط تو نمیدونی من خودم فن ثور هستم ولی واقعا داری چرت و پرت و تعصبانه نظر میدی اصلا بگو کاربر استیو راجرز بیاد انگار من ازش میترسم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           همه اشتباه میگن تو درست میگی؟؟ ثور فن کازمیک بسیاررر برتر و قادرتره تو هرجور میخوای فکرکن ولی رون کینگ ثور جلو کازمیک هیچ پوخی نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 26, 1399

           کاربر میکر نمیدونم چرا اشتباه برای شما اومد در جواب به شما ببخشید واقعا ببخشید

           پاسخ

          • Thor در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 28, 1399

           تو ایطور فکر کن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

           بهمن 28, 1399

           فکرمن نیست حقیقته

           پاسخ

     • TONI STARK در پاسخ به عرفان ناصری

      بهمن 23, 1399

      رون کینگ ثور میتونه پرایم وان رو شکست بده چون پرزنس خیرخاه مطلقه و بد هیچکس رو نمی خواد و مبارزه نمی کنه و رون کینگ ثور میبره ولی در مورد کازمیک آرمور هردو برابرند

      پاسخ

      • مهدی در پاسخ به TONI STARK

       بهمن 23, 1399

       Rkt چرک کف پای CAS هم نمیشه

       پاسخ

  • A.g در پاسخ به بتمن

   بهمن 22, 1399

   رتبه بندی من
   ۱-خالقین پرزنس
   2-پرزنس
   3-کازمیک آرمر
   ۴-والای همگان
   ۵-شیطان وحشی
   ۶-لوسیفر
   ۷-میکائیل
   ۸-الین بلک (چون هنوز میزان قدرتش از میکائیل یا لوسیفر بیشتر نشده اما بیشتر خواهد شد)
   ۹-فالکرام
   ۱۰-رون کینگ ثور

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به A.g

    بهمن 22, 1399

    این رتبه بندی درسته اما رون کینگ ثور نباید توی این لیست باشه

    پاسخ

    • TONI STARK در پاسخ به مهدی

     بهمن 23, 1399

     آقای مهدی بدتون نیاد ولی رون کینگ ثور جزء قویترین موجودات کمیک هست و با کازمیک آرمور برابره

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به TONI STARK

      بهمن 23, 1399

      اقای تونی استارک رون کینگ با کازمیک برابره؟ تو خواب هم نمیتونه حتی نزدیک کازمیک ارمور بشه. کازمیک رو با لوسیفر و میکاییل مقایسه میکنن نه با رون کینگ

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به TONI STARK

      بهمن 23, 1399

      هعیییی خدابه هیچ وجه برابر نیست برادر من نیست به قرآن نیست

      پاسخ

     • مهدی در پاسخ به TONI STARK

      بهمن 23, 1399

      اشتباه می کنید اقای استارک rkt جزئه 10 اولم نیست

      پاسخ

     • A.g در پاسخ به TONI STARK

      بهمن 23, 1399

      رون کینگ ثور برای کازمیک آرمر یه مگسه

      پاسخ

   • Maker در پاسخ به A.g

    بهمن 22, 1399

    رایتر
    پریمال مانیتور
    کازمیک آمور سوپرمن
    دارکی مانیتور
    پرزنس
    تانوس با ریگلاتور
    والای همگان بیاندرز ماقبل ریتیکان
    یکی پایین تر از همه
    شیطان وحشی عظیم
    فالکرام
    آلین بلک
    لوسیفر

    پاسخ

   • مهدی در پاسخ به A.g

    بهمن 22, 1399

    اقا عرفان این ثور فنی های متعصب رو ولشون کن مخصوصا همین اقای راجرز توی هر سایتی همیشه طرفداری ثور رو کرده و بر ضد دی سی حرف زده حرف زدن با این اقا مساویه با …….بودن

    پاسخ

    • A.g در پاسخ به مهدی

     بهمن 22, 1399

     من ثور فن نیستم هواسم نبود رایتر رو نذاشتم وگرنه اول یا دوم بود کلا حواسم نبود و یه دفه ای نوشتم برای همین رون کینگ ثور رو گذاشتم

     پاسخ

     • مهدی در پاسخ به A.g

      بهمن 23, 1399

      با شما نبودم ناراحت نشین

      پاسخ

    • Maker در پاسخ به مهدی

     بهمن 22, 1399

     دوست عزیز نمیشه که بری اینور اونور به همه بگی متعصب شاید یادش رفته بوده

     پاسخ

     • مهدی در پاسخ به Maker

      بهمن 23, 1399

      شما که خودتون هم میدونید توی هر سایتی این بشر همیشه ثور رو گنده جلوه داده لقب متعصب برای این اقا ساخته شده

      پاسخ

  • TONI STARK در پاسخ به بتمن

   بهمن 22, 1399

   کاملا درسته دوست عزیز ولی کازمیک آرمور سوپرمن اونقدر قوی نیست باید پرایم وان میلیون سوپرمن رو اونجا قرار بدید

   پاسخ

   • A.g در پاسخ به TONI STARK

    بهمن 23, 1399

    کازمیک آرمر از پرایم خیلی قویتره

    پاسخ

   • عرفان در پاسخ به TONI STARK

    بهمن 23, 1399

    اقای تونی استارک کازمیک ارمور سوپرمن هم قدرتش با لوسیفر مقایسه میشهبعد میگی قوی نیستت. و
    حضور رون کینگ ثور اصلا توی 15 تای اول جایز نیست. توی دی سی کلی شخصیت هست که رون کینک ثور رو مثل اب خوردن قورت میدن.

    پرزنس
    شیطان وحشی عظیم
    کازمیک ارمور
    لوسیفر
    میکاییل
    الین بلک
    ماندراک
    سورس
    نیروهای کیهانی مکان زمان
    فرشتگان مقرب مثل گابریل و زاروئیل
    اسپکتر فول پاور که با یه ضربه میستر میکپسزپتلک رو نابود کرد
    پرپتوا مادر ماندراک که به اجازه پرزنس اومنی ورس دی سی رو شکل داده و یه موجود بعد ششمی هست.

    اینا دادگاه زندگی رو به راحتی نابود میکنن. قوی ترین ویلن تاریخ کمیک یعنی داکس نوو یا ماندراک که حتی از بیاندرها هم فراتر رفته دشمن کازمیک ارموره.

    پاسخ

    • A.g در پاسخ به عرفان

     بهمن 24, 1399

     لوسیفر حتی از شیطان وحشی عظیم هم قوی تره میگین شیطان وحشی عظیم لوسیفر رو شکست داده
     خب درسته اما لوسیفر از قصد خودشو بازنده کرد تا شیطان وحشی عظیم و ارتشش پرزنس رو شکست بدن و بعد لوسیفر با ارتشش بهشون حمله کنه و بتونه جای پرزنس رو بگیره

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به A.g

      بهمن 24, 1399

      جناب فقط لوسیفر نبود چند تا از فرشتگان رده بالای دیسی نتونستن از پس شیطان وحشی عظیم بربیان شیطان وحشی عظیم درحد پایین تر از همه هست بعد از لوسیفر ضعیفتر باشه خیر شیطان وحشی عظیم هم رده با پرزنسه

      پاسخ

  • MARVEL AND DC در پاسخ به بتمن

   بهمن 26, 1399

   ۰-رایتر
   ۱-مستر میکسیزپیتلیک ورلد فانیست
   ۲-نیرو های فراتر از زمان و مکان
   ۳-مندارک
   ۴-تانوس رگلیتور
   ۵-پرزنس و والای همگان
   ۶-کازمیک آرمور سوپرمن
   ۷-شیطان وحشی عظیم
   ۸-پروتژ
   ۹-فالکرام
   ۱۰-پاییین تر از همه و الین بلک

   پاسخ

 25. عرفان

  بهمن 20, 1399

  بعضی از این ثور فنا که میگن ثور تونسته مقابل ستاره نوترونی زنده بمونه توی یه کمیک سوپرمن خیلی ضعیف شده بود ولی در مقابل بمب اتم برای دقایقی بیهوش شد.
  سوپرمن تونسته از انفجار بیگ بنگ زنده بمونه
  سوپرمن تونسته از یک ابرنواختر سالم بمونه
  سوپرمن تونسته یه سیاهچاله رو فقط توی یه دستش نگه داره
  سوپرمن تونسته توی بعد ششم زنده بمونه
  سوپرمن تونسته دیوار سورس رو بشکونه و توی سورس وال زنده بمونه

  درضمن ستاره نوترونی مثل ستاره ابی قدرت های بیشتری به سوپرمن یدن. منبع میدم که نگین از خودش گفته.
  در سری کمیک های superman action comic Annual شخصیت هی ال برادر سوپرمن اشاهر میکنه که ستاره سفید و ستاره ابی و ستاره زرد قدرت های متفاوتی به کریپتونی ها میدن که فراتر از تصور هست. منظورش از ستاره های سفید همون نور سفید ستاره های نوترونی هست. حالا هی شاهکار مقاومت ثور جلوی ستاره نوترونی رو بزرگ نکنید. سوپرمن توی گنده تر از اینا دووم اورده. به خصوص که ستاره نوترونی بهش قدرت بیشتری میدن

  این لینک رو هم بهتون میدم که ببینید سوپرمن و کریپتونی ها از ستاره های سفید نوترونی قدرت بیشتری میگیرن.

  https://uupload.ir/files/n2ww_main-qimg-5eea6410178d0bf864c7ed4f4ee22a1c.jpg

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به عرفان

   بهمن 20, 1399

   خب خودتون می گیید دیگه ثور در برابرش آسیب پذیر هست ولی سوپرمن جذبش میکنه و اسیبی بهش وارد نمیشه
   ثور هم یک ستاره سوپرنوا رو فکر کنم منحرف و خاموش بکنه این ستاره هم می‌تونسته چندین کهکشان رو نابود کنه
   ثور هم از انفجاری که اگه اشتباه نکنم کل یونیورس رو نابود کنه سالم مون ه و هم در برابر. انفجاری که یک چهارم آفرینش رو نابود بکنه
   در مقابل انفجار های گالاکتوس مقابله بکنه که گالاکتوس در ضعیف ترین حالتش سه تا سیستم ستاره ای رو نابود کرده چه برسه به اینکه از سیاره ی خاصی استفاده کرده و قدرتش چندین و چند برابر شده
   ثور هم تونسته ۱۰ ماه بر انفجاری که کشتی به بزرگی چندین کهکشان رو نابود کنه مقاومت کنه
   ثور هم تونسته بر نیروی یک سیاهچاله بزرگ غلبه کنه و به راحتی رد هالک رو از توش بیرون بیاره و در حالت کینگ ثور پیر می‌تونه سیاهچاله ها رو ایجاد بکنه و همین کینگ ثور از گالاکتوسی که ثور عادی شکست داده شکست خورده
   والا سوپرمن ۲ برابر ثور در کمیک حضور داشته و فرصت های خیلی بیشتری داشته علاوه بر اون هم این فرصت برای اون پیش نیومده که دیوار سورس رو بشکنه و در بعد ششم زنده بمونه

   پاسخ

   • عرفان در پاسخ به Maker

    بهمن 21, 1399

    اقای میکر اینو برای این کسانی گفتم که میگن سوپرمن با یه بمب اتم بیهوش شد. سوپرمن در ضعیف ترین حالتش بود و خیلی از قدرتاشو هم از دست داده بود. وگرنه کاری ندارم شاهکارای ثور چیه. والا بلا من از هیچ قهرمانی بدم نمیاد من همرکمیکی قشنگ باشه میخونم. ادعایی عم روی شخصیت سوپرمن ندارم فقط روی بزرگنمایی ثور اعتراض دارم.
    بعضیا میان میگن ثور اساطیر نورس سوپرمن رو میزنه انگار ما سوپرمن رو یه شخصیت واقعی کیهانی داشتیم. ما داریم در مورد کمیک حرف میزنیم. توی کمیک ثور یه ازگاردی بوده و سوپرمن یه کریپتونی. دیگه ربطی به اساطیر نورس نداره. از طرفی خیلی اوقات دیدم ثور رو به حدی میبرن بالا در حد شخصیت هایی مثل دادگاه زندگی و بیاندر و اینا. اگه قرار بود ثور معمولی از گالاکتوس و سلستیال ها بالاتر باشه خب مارول میگفت بالاتره. ثور به هیچ وجه در سطح و اندازه گالاکتوس یا سلستیال ها نیست. این که در کمیک تونسته چند بار گالاکتوس رو بزنه یه شاهکار بوده یا اگر تونسته ضربه ای به فونیکس فورس بزنه یه شاهکار بوده. دقیقا عین سوپرمن که زدن اسپکتر و فانتوم استرنجر یه شاهکار بوده براش و اصلا قرار نیست در سطح اونا باشه. مثلا اقای راجرز میگن ثور تونسته نال خدای سیمبیوت ها رو شکست بده که من در کمیک king in black دیدم و خودنم ثور توسط نال قشنگ له شد و شکست خورد.

    https://uupload.ir/files/wntp_knull-vs-thor-king-in-black-2.png

    اینم عکس پیروزی نال توی مبارزش با ثور. زشته الکی بیایم بیگم ثور همه رو شکست داده. در ضمن اقای استیو راجرز اگه این پیام رو میخونی بگو که قبلا میگفتی ستاره نوترونی سوپرمن رو نابود میکنه الان فکر کنم قشنگ دیگ هیچی نمیتونی بگی و شکست قهرمان محبوبت ثور رو هم جلوی نال برات گذاشتم. دیگه وقتی از چیزی اطلاعاتی نداری از روی معده حرف نزن

    توی بعد ششم زنده موندن خیلی حرفه توی کمیک. میستر مکسیزپتلک با اون قدرت ماورایی که خود موجود بعد پنجمیه نمیتونه توی بعد ششم زنده بمونه

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

     بهمن 21, 1399

     الان دیدم کامتتون رو . خب اول در مورد نال بگم که نال از ثور داشت شکست میخورد حتی فاش هم در این مبارزه از جا کنده شد اما وقتی که سیلیستیال هاش رو خبر کرد ، توجه ثور به اونها جلب شد . در همین حین نال سلاح نکرو رو برداشت و باهاش به ثور حمله کرد . سلاح نکرو جز قویترین و برنده ترین سلاح های ماروله و فکر کنم در همین سایت هم حداقل در یک مقاله راجب قدرت این سلاح توضیح دادن . یعنی نال با قدرت سلاح نکرو و تازه اونم با یک حمله ناگهانی و از پشت برنده شد .
     در مورد شاهکار تقریبا با شما موافقم . منم نگفتم ثور اصلی و معمولی از سیلیستیال ها و گالاکتوس قویتره . ولی خب با قدرت های خداگونه اش میتونه بهشون آسیب های حتی جدی وارد کنه .
     اون قضیه ستاره نوترونی هم من نگفتم ستاره نوترونی سوپرمن رو میکشه من گفتم تا حالا دیده نشده سوپرمن انرژی کامل ستاره نوترونی رو دریافت کنه .
     در پایان مفهوم ابعاد در مارول و دیسی فرق میکنه . در مارول اصلا چیزی به نام بعد ششم تعریف نشده به اون صورت فقط در یکی از کمیک های دکتر استرنج بهش اشاره میشه . لا در مارول بیشتر قلمرو وجود داره به جای بعد . مثلا قلمرو ازگارد و یا مثلا خدایان المپیوس . که اونم نمیگن بعد چندم بلکه میگن یک بعد دیگه خارج از این بعد اصلی . پس نسبت دادن بعد دیسی به شخصیت های مارول کار چندان درست و منطقی نیست .

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 21, 1399

      به نظر من سلاح نال باعث ضعیف شدن قدرت های کسانی که به نور ربط دارند میشه مثلا سنتری خودش رو از کوچک ترین ذره ها بازسازی کرده ولی توسط نال دو نصف شد و خودش رو هم نتونست ترمیم کنه و ثور هم در حالت کازمیک قدرت کازمیک داره ولی توسط نال آسیب دید
      یک سوال هم داشتم این که پروردگار دووم قدرت ۴ بیاندرز رو جذب کرد و یک دنیای جدید خلق کرده ولی ما ذرکمیک قبلی این سری کمیک ها دیدیم ۵۰ یا ۶۰ تا بیاندرز به هایپریون و ثور حمله کردند و کمیک تمام شد و در سری جنگ های پنهان هم خبری ازشون نبود پس اون همه بیاندرز از دکتر دووم با قدرت ۴ تا بیاندرز شکست خوردند ؟؟؟ و یا اینکه توسط همون بخش باقی مانده انتقام جویان نابود شدند ؟؟؟

      پاسخ

     • TONI STARK در پاسخ به استیو راجرز

      بهمن 23, 1399

      نظر درست و کاملا عقلانی دادید آقای راجرز

      پاسخ

    • کمیک در پاسخ به عرفان

     بهمن 22, 1399

     آره پس تصویر قبلشم بگو که ثور فک کنال را خورد کرد در این پانلی که شما گذاشتید وقتی ثور فک کنال را خورد کرد کنال گفت دنیای شما خواهد سوخت برای اینکه کنال سیلیستال هارا بیدار کرده بعد که حواس ثور پرت شد از پشت شمشیر خود را وارد بدن ثور کرد

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به کمیک

      بهمن 22, 1399

      ثور قاصد گالاکتوس بود توی این کمیک نه ثور معمولی. واقعا فکر میکنی ثور معمولی شانسی داره جلوی نال؟ همین ثور قاصد گالاکتوس هم اخر کار شکست خورد

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به عرفان

       بهمن 22, 1399

       خیر در ونوم ۳۳ ثور با همون لباس معمولی بود و ممکنه اشتباه طراح باشه و در ضمن موهاشم طلایی رنگ بود ولی کازمیک موهاش سفیده

       پاسخ

       • عرفان در پاسخ به Maker

        بهمن 22, 1399

        اقای میکر من کیمک black in the night رو دانلود کرد. ثور معمولی نبود بلکه قاصد گالاکتوس بود و نیروی کازمیک هم داشت

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به عرفان

         بهمن 22, 1399

         خب ونوم ۳۳ رو هم دانلود کن که لباس حالت عادی رو داشته

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

          بهمن 24, 1399

          خیر اون نسخه عادی ثور نیست ابدا نیست

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 24, 1399

           برو اون کمیک رو دانلود کن ببین اون لباس حالت عادی ثور هست در حالت کازمیک ثور موهاش سفید میشه ولی در هر دو کمیک همچین اتفاقی نیفتاده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 25, 1399

           جناب میدونم اما نسخه کازمیک کینگ ثور نسخه عادی ثور نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 25, 1399

           چرا شما جناب جناب می‌کنی یعنی یک کامنت ازت ندیدم جناب نگی 😂😂
           من خودم قبول کردم کازمیک کینگ ثور نسخه عادی نیست ولی در حالتی که توسط نال زده شد حالت عادی بود

           پاسخ

    • کمیک در پاسخ به عرفان

     بهمن 22, 1399

     من نمیدونم شاهکار سوپرمن به جز بلندکردن کتاب بینهایت چیست که از زدن گالاکتوس(با کمی ارفاق شکست دادن)فونیکس سیاه و زمستان سیاه بیشتر است

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به کمیک

      بهمن 22, 1399

      باز یه ثور فن متعصب دیگه. کلا اصلا نمیدونن ثور کیه 2 تا کمیک خوندن.سوپرمن بدن امپرور جوکر رو نابود کرد که قدرت های موجود 5 بعدی به نام میستر میکسزپتلک رو داشت. همین موجود 5 بعدی قوی تر از گالاکتوس هزاران بار. داری اولا ثور فونیکس سیاه رو شکست نداد فقط بهش ضربه زد. دوما داری ورژن های خفن تر صور رو میگی منم میگم سوپرمن پرام وان میلیون سولاریس رو کشته و کازمیک ارمور قوی ترین ویلن تاریخ یعنی ماندراک رو شکست داده. زمستان سیاه هم در مقابل مندراک عددی نیست

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به عرفان

       بهمن 22, 1399

       خب صدر صد قدرت ثور عادی رون کینگ ثور هست و صدر صد قدرت سوپرمن در حالت عادی سوپرمن وان میلیون هست
       کهدر اینصورت ثور در حالت قدرتمندش به نظرم سوپرمن رو بزنه
       البته این رو هم بگم ثور نزدیک به ۴ بار از فونیکس شکست خورده که خیلی افتضاح هست

       پاسخ

       • عرفان در پاسخ به Maker

        بهمن 22, 1399

        اقای میکر اگر 100 درصد قدرت سوپرمن سوپرمن پرایم باشه باید زد پس کله کمیکی که سوپرمن پرایم از 7 گناه کبیره شکست میخوره ولی بلک ادام معمولی شکستشون میده. دیگه 100 درصد قدرت سوپرمن کازمیک ارموره

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به عرفان

         بهمن 22, 1399

         برادر من من دارم نسخه عادی رو حساب میکنم کازمیک آمور یک نسخه دیگه هست و توسط پریمال مانیتور به وجود اومده من سوپرمن پرایم رو نمی‌گم سوپرمن وان میلیون پرایم رو میگم
         کمیک فیوچر هم هست که وان میلیون شکست خورده

         پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        بهمن 25, 1399

        جناب رون کینگ ثور نسخه عادی ثور 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😨😨😨😨😨😨 حداقل میگفتین کازمیک کینگ ثور نسخه عادی ثور هست که نیست اینها نسخه های قویتر ثورن و ثور عادی نه پادشاه آزگارده نه نیروی اودین رو داره ،نه قلب عالمو ،نه به درخت ایگدرسیل آویزان شده و هرگز دو چشمشو قربانی نکرده ،هرگز از آب چشمه مخصوص (اسمش یادم نیست) نخورده و هرگز چرخه رگناروگ رو نابود نکرده این کارها رو نسخه ی قوی ثور یعنی رون کینگ ثور کرده رون کینگ ثور بود که چرخه رگناروگ رو متوقف کرد و برای افزایش قدرتش اون کارهارو کرد نه ثور عادی

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 25, 1399

         ثور عادی وقتی تبدیل به لرد ثور میشه تمام قهرمان ها رو می‌کشه و وقتی که می‌فهمه چیکا کرده برمیگرده عقب و گاراهش رو جبران می‌کنه و با ساحره ازدواج نمیکنه در همین حال رگناروک رخ میده و بعد از زدن ۶ بیاندرز در واقع ثور ۳ سال در هیچ کمیکی دیده نشد و در زمان جنگ داخلی برگشت
         شما برو داخل مارول فندوم توضیحات کامل هست که رون کینگ ثور همون ثور اصلی بوده هست و در توضیحات ثور اودینسان بهش اشاره شده و یا همون ثور earth 616 اون آخر سری دوم کمیک های ثور بود
         سوپرمن وان میلیون پرایم هم در آینده جریان داره پس اوج نسخه اصلی حساب میشه

         پاسخ

    • آمالگام در پاسخ به عرفان

     بهمن 22, 1399

     ببینید بیاید عادلانه صحبت کنیم. در عالم کمیک هم ثور هم سوپرمن شاهکارهای زیادی کردند از زدن گالاکتوس و بلند کردنه کتاب بینهایت تا شکست دادن گور و منگوگ و جابجا کردن سیارات اما هر طور حساب کنیم شاهکارهای ثور بیشتر است اما بازهم میگم هردو در دنیای خودشون قویترین هستند

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به آمالگام

      بهمن 22, 1399

      هرطور شما حساب کنی شاهکارهای ثور بیشتره؟؟؟ ببخشید سوپرمن 10 برابر ثور شاهکار داره فقط دیگه شما نمیببینی تقصیر کمیک نیست

      پاسخ

   • TONI STARK در پاسخ به Maker

    بهمن 23, 1399

    بیشتر حرف هایی که زدید درست بود دوست عزیز

    پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

   بهمن 21, 1399

   بعضی از سوپرمن فنا میگن سوپرمن فلان کار رو کرده .
   خب اولا اگه یکمی علم داشتین میدونستین که ستاره نوترونی که میتونه منجر به یک واکنش ابرنواختر کهکشانی بشه با یه بمب اتم که نهایتا یه کشور رو زیر و رو میکنه قابل مقایسه نیست . این یک .
   دو من نمیدونم این شاهکارهای سوپرمن چرا اینقدر الکی و بی معنیه . آخه یکی میخواد پیدا شه بگه سوپرمن موقع بیگ بنگ کجا بود دیگه ؟؟!!؟؟ کلا سوپرمن در کمیک های دیسی زیاد بولد شده و تقریبا هر شاهکاری داره .
   سیاهچاله ؟!! خب ثور هم در برابر یک سیاهچاله واقعی و بزرگ مقاومت کرده . اون سیاهچاله ای که سوپرمن در برابرش مقاومت کرد آزمایشگاهی بود .
   در مورد بعد ها هم که در یک کامنت دیگه توضیح دادم بهتون .
   در ضمن فکر نکنم ستاره نوترونی به سوپرمن قدرت بده . اونجا منظور نور آبی همون ستاره زرده . مثل سفید که منظور نور سفید ستاره زرده . چون اصلا ستاره سفید نداریم ما . در دیتابیس فندوم هم همین توضیح رو داده . حقیقتش من ندیدم جایی بگن ستاره نوترونی به سوپر من قدرت میده .

   پاسخ

   • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 21, 1399

    از شاهکارای ثور بی معنی تر و مزخرف تر نیست که. دوما سوپرمن توی بیگ بنگ دوم زنده مونده نه بیگ بنگ اول.
    سوما سیاهچاله که تو ازمایشگاه بود رو توی دستش نگه داشت نه این توش زنده بمونه. سیاهچاله که سوپرمن توش مقاومت کرد سیاهچاله ای بود که توش وارد بعد ششم شد.
    سوما عکس کمیک رو فرستادم. ستاره های سفید نور ستاره زرده؟؟؟؟ پروفسور همه ستاره ها زردن؟ توی عکس نوشته ستاره ابی و ستاره سفید و خورشید زرد یعنی هر کدوم جداست. دی سی خیلی از مارول به جزئیات توجه میکنه و ستاره ها خیلی فرق دارن. ستاره هایی که شما از تو خونتون میبینی همه زردن؟/ یعنی سفید نیستن؟؟ نویسنده های کمیک دارن به اون ابهت دارن نظر میدن و توی کمیک نوشتن اونوقت شما از پشت سیستم میگی اینطوری نیست. حتما شما از الن مور و گرانت موریسون و بقیه خیلی بیشتر میدونی راجب سوپرمن. ثور که خدای بولد شدن. یه قهرمان بیخود که به لطف بازیگرش محبوب شده فقط وگرنه تا قبل فیلمش کسی ادم حسابش نمیکرد. سوپرمن کسی که کمیک بر پایه اون رشد کرد. حالا توهرچقدرم رفدار یه قهرمان مثل ثور باشی بازم از نظر شخصیت هرگز مثل سوپرمن نمیشه.

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 21, 1399

    مثلا شما نگاه کنید سوپرمن در جنگ با دارکساید که شکستش میده
    دارکساید دو تا مشت میزنه و یک اشعه امگا به سوپرمن میزنه و بعدش هم سوپرمن چه طوری کتکش میزنه دارکساید اصلا واکنش نشون نمی‌ده مثل خیار و شکست میخوره پس اون همه توانایی دارکسایدوی شد ؟؟؟ قشنگ با کوچک کردن سوپرمن اون رو نابود کنه
    ثور هم در جنگ با گالاکتوس که شکستش
    عملا گالاکتوس هیچ کاری نکرد
    این. شاهکار ها ۸۰ درصد فقط به دلیل محبوبیت نویشچسنده هست و یکی از نویسندگان ذرکمیک های جدید نشون داد سوپرمن وان میلیون از هفت گناه کبیره شکست خورده و به همین دلیل اخراجش کردند

    پاسخ

   • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 22, 1399

    اقای استیو راجرز کمبود درک شما از کمیک رو اونجا پی بردم که جرات کردین شخصیت کینگ فونیکس ثور رو از شخصیت کازمیک ارمور قادر تر بدونین. پیامتونم توی سایت ایرونی سنتر هست. بعد از خودن اون پیام دیگه فکر میکنم بحث ما تمومه. چون با کسی که حتی جرات میکنه کازمیک اموری که با لوسیفر و میکاییل مقایسه میشه رو با فونیکس ثور مقایسه کنه احمق فرض کردن خود منه. فقط در پایان بگم سوپرمن 2 تا ورژن داره ترینتی گاد سوپرمن و استرنج ویزیتور سوپرمن که خیلی خیلی از رون کینگ ثور قادر تر هستند. یعنی قوی ترین ورژن ثور توی مقایسه شاید بتونه نفر 5 یا 6 لیست باشه توی ورژن های ثور سوپرمن. اینم مقایسه مثل خود شما خدانگهدار

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به عرفان

     بهمن 22, 1399

     اول اینکه کازمیک امور سوپرمن از پرزنس هم قویتر هست و در حد ثور فونیکس هم نیست
     سوپرمن استرنجر ویزیتور هم قدرت استرنجر ویزیتور رو داره که اونم در حد دادگاه زندگی نیست ولی رون کینگ تونسته ۶ تا بیاندرز رو بزنه البته ممکنه هم نباشن ولی فرض میگیریم و سه تا از این ها تونستن دادگاه زندگی رو بزنن
     در مورد. ترینتی گاد هم اونم فکر کنم از استرنجر ویزیتور در رتبه بندی ها پایین تر باشه در کل من خودم رتبه‌بندی ها رو اینطور میبینم
     ۱ کازمیک آمور سوپرمن
     ۲ ثور فونیکس کوانتم سوپرمن
     ۳ رون کینگ ثور
     ۴ سوپرمن وان میلیون
     ۵ کازمیک کینگ ثور
     ۶ سوپرمن استرنجر ویزیتور
     ۷ تزینیی سوپرمن
     ۸ سوپرمن حلقه سفید
     ۹ سوپرمن دارکساید
     ۱۰ آل استار سوپرمن
     ۱۱ سوپرمن پرایم
     ۱۲ بتمن سوپرمن
     ۱۳ الترامن

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

      بهمن 23, 1399

      جناب میکر واقعا از شما انتظار نمیرفت کازمیک از رون کینگ ثور و حتی لوسیفر و میکائیل قویتره اما از الین بلک و پرزنس صدسال بعدهم پرزنس راحت کینگ ثور پیر فونیکس رو میزنه خیلی راحت ،پرزنس در تمام تار و پود دنیای دیسی هست و با والای همگان برابره بعد چرا از کازمیک ضعیفتره با کمال احترام اصلا نظرتون رو قبول ندارم

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 25, 1399

       ببخشید مگه من چی گفتم ؟
       شما اصلا متن رو نمیخونی و حکم صادر می‌کنی
       کازمیک ماندراک رو زده و همین ماندراک پرزنس رو ممکنه زده باشه البته با توجه به حرف کاربر عرفان همچین چیزی رو میگم
       پرزنس سه نفر رو خلق نکرده
       یکی رایتر
       یکی پریمال مانیتور و یکی کازمیک آمور سوپرمن

       پاسخ

   • مهدی در پاسخ به استیو راجرز

    بهمن 22, 1399

    اها حالا که برتری سوپرمن ثابت شد بحث رو عوض کرد که شاهکار های سوپرمن چرته ها؟چرا نمی خوای قبول کنی

    پاسخ

  • TONI STARK در پاسخ به عرفان

   بهمن 23, 1399

   بیشتر اطلاعاتی که دادید غلط روی لینکتون هم چیزی پیدا نشد اصباط کنه

   پاسخ

 26. حسام

  بهمن 20, 1399

  یک جوری می گید هلا چکش ثور را شکسته انگار هلا کم کسیه اولندش اینکه هلا خواهربزرگ تر ثور هست پس طبیعیه که حداقل توی اون مقطع از ثور قویتر میبود بعدشم هلا الهه ی مرگ بوده و بر جهنم حکومت میکرده حتی قویترین نیروهای کیهانی و حتی مفیستو ازش میترسن بعد یعنی کسی با این سطح قدرت از هالک ضعیتره
  بعدش هالک تونسته ولورین را دو نصفه کنه
  اینکه یورو از ادامانتیوم قویتره یک چیز کاملا واضحه
  ولی وقتی شماها فکر می کنید یک فلز ساخت دست انسان از فلز جادویی ازگارد که زره سلتیسال هارا شکافت میده و برای خم کردنش باید داخل قلب یک ستاره باشی قویتره هرکی باشه میفهمه که هیچ اطلاعاتی ندارید حداقل باز اگه می گفتید وایبرانیوم از یورو قویتره یک چیزی چون وایبرانیوم یک فلز طبیعی هست که از داخل یک شهاب سنگ استخراج شده یک چیزی ولی خودتان مقایسه کنید یک فلز که ساخت دست انسان هست میتونه از فلزی که درساخت سلاح خدایان استفاده میشه قویتر باشه

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به حسام

   بهمن 20, 1399

   میدونی میولنیر جز قویترین سلاح های مارول و ثور میتونه باهاش دهنه خیلی موجودات قدرتمند رو سرویس کنه.این میولنیر نیست که ضعیفه اون هلاست که خیلی قویه

   پاسخ

   • حسام در پاسخ به مهدی

    بهمن 21, 1399

    منم که همین رو گفتم

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به حسام

     بهمن 21, 1399

     شما گفتید میولنیر ضعیف هست و هلا خیلی قوی

     پاسخ

 27. امیررضا

  بهمن 17, 1399

  چییییییییییی خورشید به سوپرمن قدرت میده نه اینکه ضعیفش کنه

  پاسخ

 28. ناشناس

  بهمن 17, 1399

  کار های باور نکردنی سوپرمن معمولی
  سوپرمن توانسته کتاب بی‌نهایت را بلند کند، (وزن این کتاب بی‌نهایت است)[۱۸]
  سوپرمن به سرعت بسیار فراتر از سرعت نور دست یافته، حتی به توانایی سفردرزمان هم دست یافته.[۱۹]
  سوپرمن به کریپتونایت و جادو وخورشیدقرمز[۲۰]غلبه کرده.
  سوپرمن نیزه هایفادر روبا زوربینهایت ازدیوار سورس بیرون کشید وحتی درون سورس زنده ماند و دیوار سورس را شکاند.[۲۱]
  سوپرمن فرشتگان الهی رو شکست داده![۲۲]
  سوپرمن شیاطین جهنم رو شکست داده![۲۳]
  سوپرمن دربرابر آتش جهنم(هل فایر)مقاومت کرده![۲۴]
  سوپرمن میتواند انرژی های جادویی و برق راجذب کند.
  سوپرمن یک واقعیت خلق کرده.[۲۵]
  سوپرمن توانسته بینهایت واقعیت رانابود کند.[۲۶]
  سوپرمن بدن سول فایر دارک ساید رو متلاشی کرد،سول فایر دارک ساید کسی بود که با سورس جنگید.[۲۷]
  سوپرمن بایه انفجاروانرژی به انداره بیگ بنگ برخورد کرد.[۲۸]
  سوپرمن، ماگدون رو شکست داده ماگدون به عنوان آخرزمان بود که فرشته هابه خاطرش میخواستند دنیارو ترک کنند.[۲۹]
  سوپرمن،پرالکس رو شکست داده.[۳۰]
  سوپرمن،گانتت و موگو رو شکست داده.[۳۱]
  سوپرمن،دارک ساید تِرو فورم رو شکست داده.[۳۲]
  سوپرمن،دومینوس(کسی که همتای شخصیت اترنیتی از مارول ینی کیزمیت رو زد)رو شکست داده.[۳۳]
  سوپرمن، ایمپریکس رو شکست داده.[۳۴]
  سوپرمن، سوپربوی پرایم رو شکست داده،سوپربوی پرایم کسی بود که تونست آنتی مانیتور رو بکشه.[۳۵]
  سوپرمن توانسته ستاره خلق کنه.[۳۶]
  سوپرمن نبولامن را شکست داد و قدرت نبولامن روی او هیچ تأثیری نداشت.[۳۷]
  سوپرمن با پرتو گرما یه سیاره رو نابود کرده.
  سوپرمن در برابر برخورد با سورس مقاومت کرده. (سورس یکی از قادرمطلق‌های دی سی است).[۳۸]
  سوپرمن یه موجود ۶ بُعدی (sixth) بُعدی به نام آلفیوس (ورلد فورجر) را با یک مشت شکست داده. (به گفته مستر مکسیزپیتلیک این موجودات باورنکردنی و غیرقابل تصور هستند)[۳۹]
  سوپرمن در بُعد ششم زنده مانده.[۴۰]
  سوپرمن دنیا و واقعیت را در دستانش نگه داشت![۴۱]
  سوپرمن یک‌بار نزدیک بود اسپکتر را بکشد.[۴۲]
  سوپرمن، مستر میکسیزپیتلیک را شکست داد.[۴۳]
  سوپرمن یک منظومه خورشیدی را با تمام سیاراتش را به راحتی تکان داد و حمل کرد.[۴۴]
  سوپرمن با تنفس منجمد کنندهٔ خود یک ستاره را فقط با یک فوت خاموش کرد.[۴۵]
  سوپرمن توانسته وزن ده‌ها برابر سنگین‌تر از کره زمین را به راحتی تحمل کند.[۴۶]
  سوپرمن با یک عطسه یک منظومه خورشیدی را با تمام سیاراتش نابود کرد.[۴۷]
  سوپرمن یک سیاهچاله را در دستان خود نگه داشت.[۴۸]
  دمای پرتو گرمای سوپرمن از دمای مرکز خورشید بیشتر ثبت شده.
  سوپرمن به راحتی سیاره‌ها را جابه‌جا کرده.[۴۹]
  سوپرمن در برابر انرژی خالص و اثر مستقیم پرتوهای امگای دارک ساید زنده مانده.
  سوپرمن از انفجار بمب‌های اتم و حتی از انفجار بسیار قوی‌تر از بمب اتم هم جان سالم به‌در برده.[۵۰][۵۱]
  سوپرمن در برابر یک سیاه چاله بسیار بزرگ و یک کرم چاله مقاومت کرده.[۵۲]
  سوپرمن در برابر «مرگ» مقاومت کرد و شکستش داد.[۵۳]
  سوپرمن یک ابرنواختر رو تکان داد.
  سوپرمن یک سیاره را با تنفس منجمدکننده‌اش به یخ تبدیل کرد.[۵۴]
  سوپرمن با پرتو گرمایش پارگی‌های واقعیت رو تعمیر کرد.[۵۵]
  سوپرمن توانسته دورنوردی انجام دهد.[۵۶]
  سوپرمن با یک کف دست به هم زدن واقعیت را شکافت.
  سوپرمن یونیورس بینهایت رو بلند کرد.[۵۷]
  سوپرمن بُعد بی‌نهایت را نابود کرد.[۵۸]
  سوپرمن حصار بی‌نهایت را نابود کرد.[۵۹]
  سوپرمن بُعد فضا و زمان را دگرگون کرد.[۶۰]
  سوپرمن تایم لاین را شکست.[۶۱]
  سوپرمن بدن امپراتور جوکر(ترکیب مسترمکسیزپتلک وجوکر) را نابود کرد.
  سوپرمن بدن فانتوم استرنجر را نابود کرده و او را زد
  و بعد میگین که ثور قوی تره! خخخ خیلی خنده داره

  پاسخ

  • علی در پاسخ به ناشناس

   بهمن 17, 1399

   اگه واقعا سوپرمن این کار ها را کرده باشه٬ ثور که هیچ جد و آباد مارول هم حریف سوپرمن نمیشه.

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به علی

    بهمن 18, 1399

    این حرف اصلا درست نیست . به نظر من ثور سوپرمن را شکست می دهد ولی اگر هم شکست ندهد کسانی در مارول هستند که سوپرمن در برابر آن ها پشه ای نیست.

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به MFT

     بهمن 19, 1399

     برام دلیل بیار که ثور میتونه سوپرمنو بزنه

     پاسخ

     • MFT در پاسخ به مهدی

      بهمن 19, 1399

      سلام دوست عزیز . من نظر خودم را به شما می گویم . ثور می تواند از اسلحه و قدرت جادویی رعد و آذرخش خود نهایت استفاده را ببرد . ثور با انرژی گاد بلست که توان تخریب یک ستاره را دارد می تواند به سوپرمن ضربه ی سنگینی وارد کند .
      ( چون سوپرمن در انفجار بمب اتم بیهوش شد ) برای همین گاد بلست ضربه ی سنگینی به او وارد می کند. دو : ثور می تواند میولنیر را روی سوپرمن بیندازد . ( سوپرمن
      نمی تواند آن را بلند کند چون ثور الان پادشاه آزگارد است و می تواند طلسم لیاقت را از روی میولنیر بردار و کاری بکند که که میولنیر را فقط خودش بتواند بلند کند.) وقتی میولنیر را روی سوپرمن بیندازد می تواند با استورم بریکر یا یارن بی یورن به سوپرمن آسیب جدی وارد کند . سه : ثور قدرت پدر همگان و گالاکتوس را دارد پس الان بسیار قوی است
      چهار : ثور قدرت تلپورت را دارد و می تواند از آن نهایت استفاده را ببرد.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به MFT

       بهمن 19, 1399

       خب در مورد بمب اتم اینکه اگه اشتباه نکنم یکبار باعث بیهوش شدنش شده ولی خود سوپرمن در برابر تشعشعات ستاره ابرنواختر که ثور هم یکی از این ستاره ها رو خاموش کرده تونسته مقاومت کنه و خاموشش کنه و تونسته در برابر سیاهچاله هم دوام بیاره و در دیوار سورس هم زنده بمونه و به سختی بر اشعه امگای دارکساید غلبه کنه همین امگا بر اسپکتر عمل کرده
       پس دوام و استقامت هر دو به یک اندازه هست حداقل من این فکر رو می کنم با توجه به شاهکار های هریک
       تلپورت هم ثور از هر شاید ۱۰ تا مبارزه در ۳ یا ۲ تا ازش استفاده بکنه
       در مورد طلسم بله ثور در شماره ۳ کمیک های ۲۰۲۰ از اودین فورس استفاده کرد و استورم بریکر رو فرا خوند و در شماره ۱ هم از قدرت پدر همگان استفاده کرد و این قدرت ها رو داره ولی با توجه به قدر بدنی بالای سوپرمن و اینکه شاهکارهای زیادی داره فکر کنم بتونه میولنیر رو بلند کنه البته خود زیوس هم فقط برای چند ثانیه تونست
       حالا زیوس فقط با دو مشت هالک رو زده پس قدرت بدنی بالایی داره میولنیر رو نگه داره ولی به نظر من هم سوپرمن ازش بلند کردن میولنیر بعید نیست البته به نویسنده بستگی داره و اینکه خب سوپرمن دو برابر ثور در کمیک حضور داشته و هم اینکه شخصیت محبوب ترین هم بوده و به همین خاطر هی در کمیک شاهکار های بزرگی داره ولی ثور در اونجرز در این چندین ساله در کمیک ها جایگاه مهمی داده نشده و در کمیک های خودش هم به لطف ارون عزیز به یک بی لیاقت و هایدرایی تبدیل شده بود

       پاسخ

      • مهدی در پاسخ به MFT

       بهمن 20, 1399

       خواهشا جواب های تکراری نده قبلا به همشون جواب دادم

       پاسخ

     • MFT در پاسخ به مهدی

      بهمن 19, 1399

      جوابت را دادم نمی دونم ارسال شد یا نه .

      پاسخ

  • علی در پاسخ به ناشناس

   بهمن 17, 1399

   سوپرمن از ثور قویتره شانس سوپرمن برای شکست دادن ثور به مراتب بیشتره. ۷۰به۳۰ به نفع سوپرمن هست.

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به علی

    بهمن 17, 1399

    با سلام . ثور اینقدر ضعیف نیست . من کامل دست آورد و کارهای بزرگ ثور را
    نمی دانم . ولی نمی توان اینگونه مبارزه را پیش بینی کرد و به طور قطعی گفت که مبارزه ۷۰ به ۳۰ به نفع سوپرمن است . به نظر من ۵۰ ۵۰ است.

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به علی

    بهمن 17, 1399

    خب شما شاهکار های ثور رو در نظر بگیری بعدشم همیشه ثور و سوپرمن که در حالتی که شاهکار کردن نیستد باید به بقیه بخش ها هم توجه کرد شاهکار خیلی مواقع بی اهمیت و خنده دار هست الان مثلا فانتوم استرنجر می‌تونه سوپرمن رو پودر کنه و قدرت بسیار بالایی داره پس چرا از همین سوپرمن شکست خورده برای همه این کاراکتر ها همچین شاهکار های که بی منطق هست وجود داره حالا میخواد ثور باشه سوپرمن باشه و هر کس دیگری

    پاسخ

  • حسام در پاسخ به ناشناس

   بهمن 17, 1399

   مطمعنی بیشتر از نصفشون مال سوپر من قبل از بحران نبود

   پاسخ

  • حسام در پاسخ به ناشناس

   بهمن 17, 1399

   بعضی ها یک جوری می گند سوپرمن جلوی بمب هسته ای ایستاد اما با این حال در حالتی شبیه مرگ قرار گرفت و مدتی طول کشید تا قدرتش برگرده در صورتی که ثور یکبار در حالت دیوانگی جنگجویان با هالک داشت مبارزه می کرد که دولت فقط برای متوقف کردن این دو از قویترین سلاح های هسته ای استفاده کرد حتی ولورین هم قبلا با بمب هسته ای روبرو شده و به اسکلت ادامانتیومی اون هیچ صدمه ای نرسیده بعد یعنی زره و سلاح های ثور که از جنس یورو هستند از ادامانتیوم ضعیف ترند

   پاسخ

   • علی در پاسخ به حسام

    بهمن 19, 1399

    سوپرمن جلوی بمب هایی قویتر از بمب هسته ای مقاومت کرده.
    بله٬ زره ها و سلاح های ثور از ادامانتیوم ضعیفتره.
    خودت هم دیدی هلا چکش ثور را مثل شیشه خورد کرد.

    پاسخ

    • حسام در پاسخ به علی

     بهمن 19, 1399

     یک مثال ساده برات میزنم زمانی جین فاستر ثور شده بود یک بار چکشش در یک قفس ادامانتیومی گیر افتاده بود و زمانی که جین فاستر میخواست دوباره میولینر را به دست بگیره ضرباتی که میولینر به قفس وارد میکرد باعث ایجاد برامدگی روی ان شد

     پاسخ

     • علی در پاسخ به حسام

      بهمن 19, 1399

      شک نکن که زره ها و چکش ثور از ادامانتیوم ضعفتره.
      هلا چکش ثور را خورد کرد اگه اون چکش اندازه ادامانتیوم محکم بود به هیچ وجه نابود نمیشد.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به علی

       بهمن 19, 1399

       بحث کمیک هست نه سینما اگه اینطوریه هیچ شاهکاری از سوپرمن قبول نیست که میولینر ادامانتیو رو هم کرده کمیکش هست میخوای کمیک رو نقض کنی

       پاسخ

    • Maker در پاسخ به علی

     بهمن 19, 1399

     کی گفته ؟؟؟؟ میولینر خودش در برابر حملات نیروی فونیکس و حملات گالاکتوس مقاوم بوده اون هلا هم اصلا ربطی به کمیک نداره
     شاهکارهای سوپرمن رو در کمیک حساب میکنی بعد گند کاری های mcu به ثور رو حساب می‌کنی اون سلاح ها هم قابلیت بازسازی دارند به واسطه جادو

     پاسخ

     • علی در پاسخ به Maker

      بهمن 19, 1399

      اتفاقا هلا به کمیک ربط داره و خیلی راحت چکش ثور را نابود کرد.
      تازه از سینما گذشته چکش ثور حتا در کمیک هم شکسته.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به علی

       بهمن 19, 1399

       باریکلا بهش چکش بعدش درست شد بعدشم ها می‌دونی چقدر قدرت داره
       مفسیتو مثل سگ ازش می‌ترسه

       پاسخ

      • MFT در پاسخ به علی

       بهمن 19, 1399

       سلام . کی گفته هلا چکش ثور را شکسته . در کمیک ( ۳۶۱) کمیک ثور ثور هلا را شکست داده و دوستان خود را آزاد کرد . اونوقت هلا چکش ثور را شکست . اگر هم شکسته باشد ثور آن را شکست داده.

       پاسخ

  • حسام در پاسخ به ناشناس

   بهمن 17, 1399

   سوپر من در نسخه عادی عمرا نمیتونه جادو و الکتریسته جذب کنه
   جادو که تا همین اواخر جزء نقاط ضعف سوپر من بوده در بعضی کمیک هاهم الکتریسیته حتی در مقیاس یک رعد و برق معمولی میتوانست به سوپر من ضربه بزند

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به حسام

    بهمن 17, 1399

    در سری نیو ۵۲ روشن مستر با رعد خودش تونست به سوپرمن و واندروومن ضربه بزنه
    ولی در دوره ۹۰ چند جا سوپرمن الکتریسیته رو جذب کرده بود

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به Maker

     بهمن 17, 1399

     اوشن مستر

     پاسخ

  • حسام در پاسخ به ناشناس

   بهمن 17, 1399

   بعدش هم سوپرمن فقط در نسخه cosmic armor و prime one million قادر به تغییر واقعیت است و بعد شما این را جزء قدرت های نسخه عادی حساب کردی

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به حسام

    بهمن 17, 1399

    در نسخه ترینتی و کوانتم نیزقدرت تغییر ۶ رو داره

    پاسخ

  • حسام در پاسخ به ناشناس

   بهمن 17, 1399

   اقای راجرز نظری نداره

   پاسخ

   • علی در پاسخ به حسام

    بهمن 19, 1399

    آقای راجرز هم یه ثور فن متعصب مثل تویه که فقط از شخصیت ثور دفاع میکنه به ایشون باشه میگن ثور والای همگان هم میزنه.خخخخخخخخخخخخخخ

    پاسخ

 29. MFT

  بهمن 16, 1399

  با سلام . من هنوز ۱۳ سال سن دارم . اگر می شود به من بگویید چه کمیک و سایت های را می خوانید که اینقدر اطلاعات دارید. اگر می شود و از نظر سایت مشکلی ندارد یکی به من بگوید چه کمیک و چه سایت هایی را مطالعه کنم تا اطلاعاتم بالا برود.

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به MFT

   بهمن 18, 1399

   سلام.میتونی کمیک هارو از سایت اسپایدی دانلود کنی

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به MFT

   بهمن 19, 1399

   سلام از سایت کامیکان دانلود کن

   پاسخ

 30. حسام

  بهمن 15, 1399

  ثور در حالت عادی در کمیک توان تخریب یک سیاره با یک ضربه را دارد گاد بلست و اودین فورس هم که ضربات بسیار شدیدی به سوپر من وارد می کنند همچنین میولینر توانایی جذب انرژی دارد که توانایی هایی مثل پرتاب اشعه را برای سوپرمن کاملا بی اثر می کند از نظر سلاح هم تنها سلاح های ثور میولینر و استورم بریکر نیستند بلکه گانگیر تکنولوژی ازگارد یارن بی یورن شمشیر نکرو و بسیاری سلاح های دیگر نیز هستند همچنین انرژی های جادویی و نامرئی شدن و لمس ناپذیری و احضار مردگان نیز از توانایی های میولینر و گانگیر هم هستند
  استقامت ثور به مراتب از سوپرمن بیشتر است ثور در نسخه عادی نه ماه بدون اب و غذا جنگیده
  همچنین توانایی تلپورت میولینر و طی‌الارض استورم بریکر میتواند زمین مبارزه را عوض کند . تعویض زمین مبارزه هم باتوجه به اینکه قدرت سوپر من به مقدار زیادی وابسته به نور خورشید و شرایط جوی زمین هست شاید باعث از بین نرفتن کامل قدرت سوپر من نشود اما ممکن است باعث افت چشمگیر قدرت او شود به خصوص اگر مبارزه دور از یک خورشید زرد یا نزدیک یک خورشید سرخ انجام شود

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به حسام

   بهمن 15, 1399

   از روی کمیک مقایسه میکنی یا سینما؟

   پاسخ

   • حسام در پاسخ به مهدی

    بهمن 15, 1399

    همه مآارد به جز استورم بریکر را از روی کمیک گفته ام

    پاسخ

   • حسام در پاسخ به مهدی

    بهمن 15, 1399

    همه موارد به جز استورم بریکر را از روی کمیک گفتم. البته ثور در کمیک هم اگر بخواهد می تواند استورم بریکر را از بتاری بیل قرض کند ولی قابلیت هایش با میولینر یکی است

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به حسام

     بهمن 15, 1399

     استورم بریکر نابود شده

     پاسخ

   • حسام در پاسخ به مهدی

    بهمن 15, 1399

    از نظر ابر حس هم ثور می تواند تا لبه منظومه شمسی را ببیند و بوی هالک را از ان سوی سیاره حس کند

    پاسخ

    • علی در پاسخ به حسام

     بهمن 19, 1399

     ثور اگه بوی هالک را هم از آن طرف کهکشان بفهمد مهم نیست .
     سوپرمن چه توی کمیک چه توی سینما چه توی انیمیشن از ثور قویتر بوده و خواهد بود.

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به علی

      بهمن 19, 1399

      شحیح جناپ

      پاسخ

  • Maker در پاسخ به حسام

   بهمن 15, 1399

   استقامتشون به نظرم برابر هست

   پاسخ

 31. مهدی

  بهمن 12, 1399

  با اقای مکر هر چقدر بحث کنی کمه یک بار قبول کردی سوپرمن ثور رو شکست میده حالا زدی زیر همه چی من که دیگه حوصله ی بحث تو رو ندارم خودتم بکشی سوپرمن برندست.و شما ثور فنی ها .کی رو دارید گول میزنید؟خودتونم میدونید که سوپرمن برندست اما واسه اینکه روتون زمین نخوره دلیل های بیخود میارید سایت ای جی ان یکی از بزرگترین سایت های معتبر دنیا سوپرمنو توی رتبه ی اول برترین و قویترین قهرمان تاریخ قرار داده حالا شما کی باشید که بگین این چرته؟هااااا؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به مهدی

   بهمن 12, 1399

   آقای مهدی چقدر چرت و پرت میگی من کجا قبول کردم سوپرمن ثور میزنه آها اینجا رو میگی که من بدون سلاح حساب کردم
   واقعا با خودت فکر کنم مشکل داری چی میگی من کی رو گول میزنم
   منهتن کشکه فرانکلین ریچاردز کشکه گالاکتوس نجات دهنده کشکه آدام وارلاک دادگاه زندگی جدید کشکه میکاییل کشکه فقط سوپرمن قویترین هست شما دیگه رد دادی
   من بعضی وقت ها از سوپرمن دفاع هم کردم بعد فقط من میشم متعصب
   شما همونی نبودی که گفتی چون فیلم رو از کمیک میسازن ثور نمی تونه هال رو بزنه بعد اومدم گفتم با یک مشت خلا رو شکست داده بحث رو پیچوندی
   دلیل های بی خود کدوم ها بودن

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به Maker

    بهمن 13, 1399

    چرت نگو پسر ما با سلاح حساب کردیم بعدشم به نگو من رد دادی به مردم بگو چون مردم سوپرمنو انتخاب کردن.
    تو خیلی بیکاری که همش مقایسه میکنی تو میگی چون ثور سیلور سرفر زده پس سوپرمنم میتونه اونجا داستان ثور بود اما اینجا یک چیزه دیگست اصلا بیا همینجا یک مقایسه بکنیم کاملا هم عادلانه باشه بدون تجهیزات ثور فقط میولنیر رو داشته باشه.
    اول ثور
    قدرت زیاد
    بنیه بالا
    فراخوانی رعد و برق
    پرواز(به وسیله ی میولنیر)
    و میولنیر که یک برتری خیلی بالایی هست
    حالا سوپرمن
    قدرت خیلی بیشتر(1 به نفع سوپرمن)
    بنیه ی برابر
    اشعه ی لیزر(برابر با صاعقه ی ثور)
    نفس یخی(1 به نفع سوپرمن)
    پرواز بدون هیچ وسیله ای(1 به نفع سوپرمن)
    سرعت زیاد(1 به نفع سوپرمن)
    اشعه ی ایکس(1 به نفع سوپرمن)
    خب الان راضی شدی خداییش عادلانه نبود سوپرمن با درصد 70 به 30 برندست
    خوهشا نگو تعصبانه بود

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به مهدی

     بهمن 13, 1399

     واقعا توهم زدی من کی گفتم سوپرمن از ثور با سلاح قویتره چهار تا از قابلیت های ثور میگفتی
     ثور بر روی آب و هوا کنترل داره اون نفس یخی به هیچ دردش نمی خوره
     الان سوپرمن بدون هیچ چیزی پرواز می‌کنه مزیت حساب میشه ؟؟
     اشعه ایکس به چه دردش میخوره واقعا
     بجای توهین کردن و تهمت زدن هم اول خودت رو به یک بیمارستان خوب معرفی کن اصلا من کی به شما گفتم متعصبی که با این لحن برخورد میکنید

     پاسخ

     • عرفان در پاسخ به Maker

      بهمن 13, 1399

      اقای میکر عزیز. اگر بخوایم هر 2 این شخصیت ها رو در حالت عادیشون باهم مقایسه کنیم تقریبا میشه گفت با هم دیگه برابرند. شاید بشه در مقایسه بین نسخه های قدرتمندترشون مثل کازمیک ارمور و پرایم وان میلیون یا رون کینگ و نکرو ثور مقایسه بهتری کرد. اما نسخه اصلیشون برای شکست دادن هم دیگه ابزار لازم رو دارن. پس برابرن. اما توی نسخه های بالاتر اینگونه نیست.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به عرفان

       بهمن 13, 1399

       بله دقیقا اگه هر دو در حالت عادی باشند برابر هستند
       در نسخه های بالاتر
       کازمیک آمور سوپرمن
       رون کینگ ثور
       ثور فونیکس سوپرمن وان میلیون
       کازمیک کینگ ثور ( نسخه معمولی )

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به Maker

        بهمن 14, 1399

        با عرض معذرت حوصله رده بندی کردن نداشتم چند نسخه سوپرمن جا موند

        پاسخ

      • Maker در پاسخ به عرفان

       بهمن 14, 1399

       اصلا مگه من گفتم ثور از سوپرمن قویتر هست چرا می خواهید جبهه بگیرید

       پاسخ

       • مهدی در پاسخ به Maker

        بهمن 16, 1399

        با حرف هایی که میزنی منظورتو میرسونی.

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به مهدی

         بهمن 16, 1399

         منظورت از این حرفا چیه دوست عزیز ؟

         پاسخ

        • Maker در پاسخ به مهدی

         بهمن 16, 1399

         آقای مهدی اگه من به شما بی احترامی کردم عذر خواهی میکنم اینا شخصیت های تخیلی هستند و ارزش اینقدر جر و بحث نداره هنوزم به نظر من ثور در مبارزه سوپرمن رو با اختلاف ۰.۵ درصد احتمال شکست میده ولی اگه بخواهیم از نظر قدرت بررسی کنیم هر دو قدرتمند هستند اما سوپرمن کمی قویتر هست.

         پاسخ

         • مهدی در پاسخ به Maker

          بهمن 18, 1399

          ممنون عذر خواهیت حق با شماست اما اون0.5 درصد به نفع سوپرمن هست

          پاسخ

    • Maker در پاسخ به مهدی

     بهمن 15, 1399

     مردم میگن چون اکثرا شخصیت مرد علاقه‌شون سوپرمن هست من کی گفتم چون ثور سیلور سرفر رو زده پس سوپرمن رو هم میزنه
     حتما به یک دکتر مراجعه کن که اوضاعت خیلی خرابه

     پاسخ

     • مهدی در پاسخ به Maker

      بهمن 16, 1399

      یعنی تو این حرف رو نزدی؟چرا اینقدر دروغ؟؟؟؟؟؟؟بعدشم اینجا سایت هست نه کوچه بازار درست صحبت کن چند دفعه هست که داری توهین میکنی.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به مهدی

       بهمن 16, 1399

       اول شما شروع کردی به تهمت زدن

       پاسخ

  • Maker در پاسخ به مهدی

   بهمن 12, 1399

   من جوابتو رو دادم ولی هنوز تایید نشده

   پاسخ

 32. عرفان

  بهمن 11, 1399

  سایت فندوم قوی ترین شخصیت های مارول رو به این صورت زده که والای همگان و بیاندر ما قبل ریتکان رو توی یه رده زده. حالا فندوم که معتبر ترین سایت کمیکه 2 نسخه خفن تانوس رو اینجا ذکر نکرده.

  1; The-One-Above-All/Pre-Retcon Beyonder
  2; The Fulcrum
  3; Beyonders
  4; The Living Tribunal
  5; Molecule Man Pre-Retcon
  6; Eternity
  7: Protege
  8; Akhenaten Earth-4321
  9; Nemesis (Cosmic Entity
  10: Rune King Thor
  11; Alien Entity
  12; Sise-Neg
  13; Abraxas

  و حالا قوی ترین شخصیت های دی سی رو اینطوری گذاشته
  1: The Presence
  2: The Primal Monitor
  3: The Great Evil Beast
  4: Michael Demiurgos
  5: Lucifer Morningstar
  6: Elaine Belloc
  7: Thought Robot
  8: Mandraak
  9: The Endless
  10: Superman Prime One Million
  11: Mr.Mxyzptlk
  12: Bat-Mite
  13: Anti-Monitor
  14: Spectre
  15: Kismet

  دیگه معتبر تر از خود سایت فندوم کمیک که نداریم اینطوری رتبه بندی کرده. اینم لینک هاش
  https://fictional-battle-omniverse.fandom.com/wiki/Marvel_Comics_Strongest_Beings
  این برای مارول

  https://fictional-battle-omniverse.fandom.com/wiki/DC_Comics_Strongest_Beings
  اینم برای دی سی

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به عرفان

   بهمن 11, 1399

   باشه آقا رون کینگ ثور از راکت راکون هم ضعیف تر

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به Maker

    بهمن 12, 1399

    آقای میکر اینا رو ولشون کن فهمشون همینه دیگه . شمام تا وقتی از سوپرمن دفاع کنین براشون فیلسوف و ابر دانشمند محسوب میشین ولی وای به روزی که یک کلمه بر علیه سوپرمن بگین اون روز شما رو در حد …. پایین میارن .

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به استیو راجرز

     بهمن 15, 1399

     اوه ببین کی داره نظر میده

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به مهدی

      بهمن 15, 1399

      که فیلم رو دقیقا از روی کمیک می سازن

      پاسخ

  • حسام در پاسخ به عرفان

   بهمن 19, 1399

   نکرو ثور. و کاز میک ارمور سوپر من هم کشکند

   پاسخ

 33. مهدی

  بهمن 2, 1399

  خب عزیزم بیشتر قهرمان ها نسخه های ضعیف و قوی دارن کازمیک ارمور سوپرمن هم قویترین نسخه ی سوپرمنه که میتونه رون کینگ ثور رو خیلی راحت شکست بده

  پاسخ

 34. ثور

  بهمن 2, 1399

  آقا بیایید بر اساس چند رکن اساسی این دو را مقایسه کنیم
  ۱_قدرت:سوپرمن
  ۲_سرعت:سوپرمن
  ۳_توانایی ذاتی:ثور(ثور از وقتی بدنیا اومده خدابنده)
  ۴_سطح قدرت دشمنان:با اختلاف ثور(قویترین دشمنی که سوپرمن باهاش رو در رو شده دارکساید هست اما قویترین دشمنی که ثور باهاش رو در رو شده و شکستش داده زمستان سیاه یا پایان دنیاها است که گالاکتوس قاصد اونه😱😱😱😱)
  ۵_متفقین:ثور(ببینید اگه این دو باهم مبارزه کنند پشت سوپرمن دنیای دی سی و پشت ثور دنیای مارول و در کمیک مارول علیه دی سی مارول شش بر پنج برد)
  برنده:ثور(با توجه به موارد بالا)
  لطفاً نظر خود را بنویسید
  و توی بیشتر کامنت ها سوپرمن کازمیک و سوپرمن پرایم وان میلیون را از رون کینگ ثور قویتر دانستید اما رون کینگ ثور از همه ی نسخه های سوپرمن قویترین حالا چرا
  رون کینگ ثور توانست سایه نشینان بالا یا بیاندر را کشت که بیاندر توانسته بود دادگاه زندگی و خدایان مارول را کشت
  ۲_رون کینگ ثور رتبه چهار دنیای مارول است اما سوپرمن پرایم وان میلیون که قویترین نسخه سوپرمن حتی تو ۱۵ تای دنیای دی سی هم نیست

  پاسخ

  • عرفان در پاسخ به ثور

   بهمن 3, 1399

   جاننننن؟ قوی ترین دشمن سوپرمن ماندراک بوده که نه قوی ترین ویلن کل تاریخه. و در سطح اوتورسال هست. دوما رون کینگ ثور کجا چهارمه. رون کینگ ثور توی مارول حتی جزو 10 تا هم نیست. والای همگان و فالکرام و بیاندر و تانوس با قلب عالم و تانوس ریگلاتور پروتژ و دادگاه زندگی و ازش خیلی قوی ترن. دوما کازمیک ارمور سوپرمن توی 5 تای اول دی سی هست و بعد از پرزنس و پسراش قوی ترین شخصیت کل دی سی هست. که خیلی ها هم طراز با لوسیفر و میکاییل میدوننش.

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به عرفان

    بهمن 3, 1399

    فرضیه هست که ثور ۶ تا بیاندرز رو زده که سه تاشون برای تفریح رفتن دادگاه زندگی رو زدن
    کسانیکه از رون کینگ ثور قویتر هستند اینان
    ۱ والای همگان
    ۲ پروتژ حالت والای همگانی که قرار بود داشته باشه ولی توسط دادگاه نابود شد
    ۳ تانوس دستکش ریگلاتور
    ۴ بیاندرز ماقبل ریتیکان
    ۵ فالکرام
    ۶ تانوس با قلب عالم هم به اندازه رون کینگ ثور قدرتمند هست
    در دی سی
    ۱ رایتر
    ۲ پریمال مانیتور
    ۳ پرزنس
    ۴ آلین بلک
    ۵ لوسیفر
    ۶ میکاییل
    ۷ کازمیک آمور سوپرمن
    در یک کلام کازمیک از رون کینگ قویتر هست

    پاسخ

    • ثور در پاسخ به Maker

     بهمن 3, 1399

     به جز دو و شش مارول و ۷ دی سی با بقیه موافقم و لطفاً نگید کازمیک امور سوپرمن از رون کینگ ثور قویتره و شماره های یک و دو دی سی را نمی‌شناسم اگه میشه توضیح بدید

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به ثور

      بهمن 6, 1399

      پریمال مانیتور تونسته پرزنس و کازمیک رو به وجود بیاره رایتر هم تجسم نویسنده هست

      پاسخ

   • ثور در پاسخ به عرفان

    بهمن 3, 1399

    اره ماندراک دشمن خود سوپرمن یا لیگ عدالت این یک
    اره تو سایت ایرونی سنتر نوشته بود ۱۷ اما توی مقاله قویترین شخصیت های کمیک اگه درست بخونی نوشته بود چهارم و اونجا گالاکتوس رو از بیاندر قویتر دانستند این دو
    شما واقعاً مارا مسخره کردییییید؟ قلب عالم درسته که قویترین سلاح دنیای مارول است اما قدرتش از بیاندر که بیشتر نیست؟هست؟ این سه
    شما واقعاً تو کته تون نمیره قدرت بیاندر رو.بیاندر کسی بوده که تقریبا به جز فالکرام و والای همگان و پروتز همه خدایان کیهانی مارول را کشت اونم برای تفریح😱😱😱😱🤯🤯
    پس لطفاً نگید کازمیک امور سوپرمن از رون کینگ ثور قویتره

    پاسخ

    • عرفان در پاسخ به ثور

     بهمن 8, 1399

     اولا کازمیک ارمور نیروی پلات فورم داره. بیاندر اینا شانسی مقابل لوسیفر و میکاییل ندارن. ولی کازمیک ارمور رقیب لوسیف و میکاییل هست. دوما رون کینگ ثور سایه نشینان بالا رو زده که گفته شده شاید بیاندر باشن شاید هم نباشن. اگرم باشن بیاندر پست ریتکان هست چون بیاند ما قبل ریتکان قدرتش با والای همگان برابری میکرد و اونطوری رون کینگ ثور باید قدرتش هن اندازه والای همگان باشه. تانوس با قلب عالم قدرتش اندازه والاس همگان شد چون قلب عالم روخود والای همگان افرید. در ضمن وقتی توانایی های کازمیک رو نمیدونی نظر نده. رون کینگ دانای مطلق باشع کازمیک هم دانای مطلقه‌. کازمیک حاضر مطلقه و توانایی افرینش و نابودی داره . پلات فورمش بهش اجازه میده کارهای فرا تصور انجام بده. ماندراک که گفته میشه پرزنس رو به قتل رسونده توسط کازمیک نابود شده. در ضمن کازمیک کل مولتیورس رو روی ناخون انگشتش گرفته بود و اراده میکرد کل مولتیورس نابود میشد.

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به عرفان

      بهمن 8, 1399

      با تمام حرفاتون موافقم 👌👌
      ولی رون کینگ اگر بیاندرز رو زده باشه از تانوس با قلب عالم ممکنه قویتر باشه چون تانوس با اون سلاح دادگاه زندگی رو زده و هیچوقت به اندازه والای همگان نشد البته در نسخه دستکش ریگلاتور تونست والای همگان رو بزنه که فکر کنم این دو رو با هم اشتباه گرفتید ۳ تا بیاندرز هم که البته دو تاشون حمله کردند و با دو ضربه کار دادگاه زندگی رو دادند ولی رون کینگ ۶ تاشون رو ممکنه زده باشه یعنی ۲ یا ۳ تا دادگاه زندگی
      بعد یک سوال داشتم که لوسیفر و میکاییل و الیت بلک هم پلات دارند یا خیر که اگه نداشته باشند پس کازمیک می‌تونه شکستشون بده درسته ؟؟

      پاسخ

      • عرفان در پاسخ به Maker

       بهمن 10, 1399

       اقای maker بیاندرز با بیاندر فرق دارن. ببینین بیاندر کلاسیک قدرتی برابر والای همگان داشت و بعد سکرت وار به علت این که دنیای مارول نمیتونه 2 تا خدا داشته باشه بیاندر رو حذف کردند و بیاندرها رو به جاش که خیلی ضعیف تر از نسخه قبلی بودن جایگزین کرد. مثلا ثور و هایپریون تونستن 2 نفری یکی از اون بیاندرز ها رو بزنن. در حالی که بیاندر ما قبل ریتکان چیزی فراتر از قدرت تصور بود.
       دوما این که تانوس با قلب عالم قدرتش اندازه والای همگان بود. تانوس با دستکش ریگلاتور که بحثش جداست ولی قلب عالم قوی ترین سلاح مارول هست که خود والای همگان اونو افریده و توی کمیک هم اشاره شده که تانوس به قدرت والای همگان رسیده. پس شخصیتی مثل رون کینگ ثور اصلا نمیتونه با این شخصیت قیاس بشه.

       سوال دومتون رو خودتون میتونین به سایت screenrant و یا therichest و اگر قانع کننده نبود به خود سایت dc fandom برین که گفته شده قدرت های کازمیک ارمور میتونه حتی فراتر از میکاییل و لوسیفر هم بره. و قدرت پلات یا تغییر نقشه برای پرزنس و فرشتگان مقرب مثل لوسیفر و مایکل و گابریل و الین بلک وجود داره اما بی نهایت نیست. در دنیای دی سی فقط کازمیک ارمور و پرزنس و پرایمال مانیتور قدرت پلات بی نهایت دارن. اگر فاینال کرایسس رو بخونین رادیانت فرشته خدا به بت وومن گفت که برای این که ما بمیریم نیازه که خالق ما یعنی پرزنس بمیره. و بعدش رادیانت مرد. پس این تئوری میتونه اینطوری باشه که ماندراک تونسته پرزنس رو بکشه و کازمیک ماندراک کشته. حتی توی فاینال کرایسس فرشتگان از ترس ماندراک میخواستن مولتیورس دی سی رو ترک کنند که کازمیک ارمور ماندراک رو به لیمبو فرستاد.

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به عرفان

        بهمن 11, 1399

        بله خیلی به خاطر توضیحاتتون ممنونم خودم هم میدونستم کازمیک آمور ماندراک رو زده ولی این که پرزنس رو کشته باشه عجیب هست
        اون بیاندرزی هم که کشته شد توسط استار برند بود در یکی از کمیک های اونجرز که هیکمن نوشته بود یک بیاندرز ۸ یا ۹ تا سلستیال که به در خواست رید ریچارردز به کمک ایلومیناتی آمده بودند رو با یک ضربه زد و ارباب هرج و مرج و سلطان بی نظمی رو هم با یک ضربه زدند خود دادگاه زندگی رو هم با یک ضربه زدند پس اونا هم خیلی ضعیف نیستند

        پاسخ

        • عرفان در پاسخ به Maker

         بهمن 11, 1399

         قطعا اون بیاندرها ضعیف نیستن و قوی هستن. اما هیچ منبع معتبری که تایید کنه اونا بیاندرهای پست ریتکان هم باشن وجود نداره. صرفا چون توی کمیک لوکی به این اشاره کرده شاید اونا از نسل بیاندرها باشن دلیل براین نمیشه که اونا بیاندرها باشن. ,حالا من به شما ثابت میکنم

         Rune King Thor is still under beings such as The Living Tribunal infinitely.
         Rune King Thor is still under Omnipotent beings such as The-One-Above-All and Pre-Retcon Beyonder.
         Rune King Thor can lose to the Abstract beings such as Eternity and Infinity.
         Rune King Thor cant beat a fully fed Galactus or best a Fully powered Celestials.

         این متن از خود سایت فندوم گرفته شده که در مورد رون کینگ ثور توضیح میده. منبعی از فندوم معتبر تر وجود نداره.

         توی قسمت اول نوشته شده رون کینگ ثور از نظر قدرت پایین تر از موجوداتی مثل دادگاه زندگی هست.
         در قسمت دوم نوشته شده اون از موجوداتی مثل والای همگان و بیاندر ما قبل ریتکان به شدت ضعیف تره.
         قسمت سوم نوشته رون کینگ ثور در مقابل نهاد های انتزاعی مثل ابدیت و بی نهایت هم شکست خواهد خورد.
         و قسمت چهارم اشاره شده که رون کینگ ثور میتونه گالاکتوس فول پاور و سلستیال ها رو شکست بده.

         پس حتی معتبر ترین منبع کمیک تایید میکنه اون موجودات ابدا بیاندر نیستن و رون کینگ ثور از نظر قدرت از دادگاه زندگی و بینهایت و ابدیت پایین تره.

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به عرفان

          بهمن 11, 1399

          ببخشید ولی من نگفتم حتما اون ها بیاندرز هستند و ولی در بعضی جا ها اشاره شده به همون بیاندرز ها و کمی با این سایه نشینان بالا شبیه هستند و شاید ۱ درصد احتمال داشته باشه بیاندرز باشند خود اودین که جرات کرد به نبرد گالاکتوس و ۹ سلستیال بسیار قدرتمند برود از همین سایه نشینان بالا مثل چی میترسید به هر حال نسخه دیگر ثور یعنی ثور فونیکس نسخه ای از دکتر دووم رو زده که ادعا می‌کرده از نسخه پروردگار دووم
          قویتر هست همون پروردگار دووم قدرت ۵ تا بیاندرز رو داشته

          پاسخ

         • تحلیل گر در پاسخ به عرفان

          بهمن 11, 1399

          ببین دلایل زیادی مبنی بر بیاندر بودن سایه نشینان بالا هست و نمیشه گفت که صد در صد اونا بیاندر نیستن!!‌‌ رون کینگ ثور هم امکان داره از شش بیاندر قویتر باشه و امکان داره که نباشه!!

          پاسخ

          • عرفان در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 11, 1399

           اقای تحلیل گر این سایه نشینان بالا که شما میگین کسی نمیگه 100 درصد بیاندرز نیستن بلکه میگم اونا 100 دردصد بیاندر نیستن. بیاندر با بیاندرها فرق میکنه چون بیاندر فقط 1 نفر بوده ولی بیاندر ها زیادن و بهشون شاهان ایوری هم میگن.. طبق حرفای لوکی میتونیم 50 به 50 در نظر بگیریم. اما اگر بیاندرز باشن بیاندرز پست ریتکان هستن نه بیاندر ما قبل ریتکان که قدرتش با والای همگان برابری میکرد.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 11, 1399

           دوست عزیز من خودم گفتم بیاندرز

           پاسخ

         • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

          بهمن 12, 1399

          اقای عرفان ، اون قسمت سایت فندوم رو چهارتا از روی حدس و گمان نوشتن و بر خلاف اونچه که فکر میکنین پشیزی ارزش نداره . جدا میگم . سایت فندوم فقط قسمت دیتابیس مارولس معتبره و بر اساس حدس و گمان یه عده نیست همین . دیگه باقیش بماند .

          پاسخ

          • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 12, 1399

           اقای راجرز شما بیشتر میدونی یا نویسندگان کمیک. حدس و گمان چیه این مطلب مطعلق به خود سایت فندوم هست نه ویکی یا بتل. مارول دیتا بیس و دی سی ویکی همشون زیر مجموعه سایت فندوم هستن.

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           واتتتتتت د فاز ؟!؟!؟!؟! بیشتر نویسندگان کمیک گفتن سوپرمن قویتره ؟!؟!؟!؟؟!!!؟!!؟!
           برو یکم بیشتر تحقیق کن اون قسمت سایت فندوم رو منم میتونم دستکاری کنم هیچ ارزشی نداره و ملاک نیست و در کل چرت و پرت زیاد داره . نیازی به فکر نیست که RKT ، به راحتی گالاکتوس در اوج رو با فکر نابود میکنه حالا اینجا روی چه حساب کتابی گفته نمیتونه گالاکتوس یا یک سیلیستیال رو شکست بده بماند دیگه اراجیف این منبع . حتی اینجا گفته یک سیلیستیال رو هم نمیتونه که باید عرض کنم حتی و حتی و حتی و حتی !! نسخه اصلی ثور هم یک سیلیستیال بد نام و قدرتمند به نام اگزیتار رو کشته . !! حالا دیگه RKT که به نظر من قدرتمندترین نسخه ثور هست بماند کلا .
           جناب RKT ، اشخاصی را با یک ضربه !! نابود کرده که شواهد محکمی برای بیاندرز بودنشون هست بعد اون سایت مزخرف میگه یک سیلیستیال یا گالاکتوس ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟؟!!؟! ههههههههههههه هههههههههههه من دیگه حرفی ندارم .

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 12, 1399

           اقای راجرز شما اولا اصلا مقاله رو نمیخونی از خودت فقط حرف میزنی. من توی حرف گفتم رون کینگ ثور میتواند گالاکتوس در اوج و سلستیال ها رو شکست دهد. من کجا گفتم نمیتواند. این حرف سایت فندوم هست که نویسندگان کمیک فقط اجازه دارن توش نظر بدن کسی مثل من و شما نمیتونیم واردش شیم. لطفا کم میاری از خودت حرف الکی نزن. در ضمن اگر ثور معمولی تونسته گالاکتوس رو بزنه گور رو بزنه که سوپرمن معمولی به راحتی میتونه اونا رو بزنه. دوما سوپرمن با نیزه سرنوشت تونست اسپکتر رو بزنه و در حالت فول پاور خودش تونست ورلد فورگر رو بزنه. سوما سوپرمن نیو 52 تونست بدن فانتوم استرنجر رو بزنه و تونست امپرور جوکر که قدرت موجود 5 بعدی به نام اقای میکسزپتلک رو داشت متلاشی کنه. این که شما اطلاعاتی از دیسی داری کشکیه. من تمام کمیک ها رو خوندم. این که شما میگی کسایی که سوپرمن تو حالت عادیش زده قوی نیستن چون خودت افراطی هستی. ثور که سهله حتی اودین هم نمیتونه نزدیک کسایی مثل فانتوم استرنجر یا اسپکتر یا ورلد فورگر بشه. ولی سوپرمن توی حالت فول پاور خودش با 100 درصد قدرتش اینا رو زده. عکسای کمیکشم موجوده دیگه سوپرمن تو حالت عادی خودش زده. حالا به جای استفاده کم از قدرتش از تمام قدرتش استفاده کرده

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           تمام حرفاتون بیخود و بی اساسه این شمایین که از خودتون حرف در میارین . اون سایت رو چهارتا امثال تو نوشتن بعد میگی کسی نویتونه واردش بشه ؟!؟!؟! اوکی در خیالات خودت خوش باش . اصلا تو فکر کن بلک ویدو هم از ثور قویتره . !! من میتونم طبق خود کمیک نقض خیلی از ادعا های پوچ اون منبع نامعتبر رو ثابت کنم .
           این تویی که یه سوپرمن فن افراطی هستی . تویی که میگی هرکی را ثور شکست بده سوپرمن هم به راحتی شکستش میده اما اونایی که سوپرمن زده والای همگان رو هم میزنن . با کسی که چیزی نمیدونه و فکر کنه عقل کله بحث کاملا بیهودست . اوکی در این خزعبلات خودت بمون و کیف کن .

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 12, 1399

           اقای راجرز چرا شما کلا یه چیز دیگه میگیری. ایا تو حرف من صحبتی از ضعیف بودن ثور اومده؟ یا رون کینگ ثور؟ ایا من گفتم ضعیفن؟؟ اگر گفتم این 2نفر ضعیفن شما حق داری ولی من گفتم شما داری الکی الکی چون طرفدار ثور هستی بالا میبری این شخصیت رو. سایت فندوم هست نه سایت کوارا یا کمیک واین که چهارتا مثل من بنویسن. اگر به قول شما من میگم ثور ضعیفه پس میتونستم تغییرش بدم مینوشتم ثور ضعیفه. شما اینقدر ادعا داری برو تو همین سایت تغییر بده مشخصات رو. شما فقط ار معده حرف میزنی و فکر میکنی دیگه منطق خودت از همه بالاتره. من جایی هم نگفتم سوپرمن بالاتر از اسپکتر و فانتوم استرنجر هست. جایی هم نگفتم والای همگان نمیتونه اونا رو بزنه. شما که مارول فن هستی فرق بیاندر با بیاندرز رو نمیدونی توی یه بحث میگی رون کینگ ثور از بیاندر ما قبل ریتکان قوی تره که همینو بری به استن لی بگی بهت میخنده. بیاندرزی که شما میگی توی کمیک های لوکی اگر درست باشن از نسل و نوادگان شاهان ایوری هستن که بازم خیلی قوی هستن و توش بحثی نیست. اگه رون کینگ ثور اونا رو زده باشه. ولی اونا بیاندر پست ریتکان هستن و حتی ناخن اون بیاندر ما قبل ریتکان نیستن چون اون بیاندر با والای همگان هم قدرت بود. دوما بحث زدن گالاکتوس توی حالت عادی و اینا من یه بارم به شما میگم مقلطه نکن اقای راجرز. شما که ادعات میشه خیلی از مارول میدونی بگو شانس رون کینگ ثور مقابل تانوس با قلب عالم یا تانوس با دستکش ریگلاتور چقدره؟ من بهت میگم زیر صفر. پس چطوری در حضور این ورژن های تانوس و ورژن وان بیلو ال هالک و بیاندر و پروتژ و والای همگان رون کینگ ثور میتونه حضور داشته باشه. من فقط یه جمله به شما گفتم این که سوپرمن اسپکتر رو زده و فانتوم استرنجر رو با ورلد فورگر و امپراطور جوکر. شما هم میگی ثور در حالت عادی گالاکتوس رو زده منم میگم سوپرمن اینا رو زده شما میگی در ورژن اصلیش نبوده. وقتی داری چرت و پرت میگی باید جوابشم بشنوی. سوپرمن نیو 52 همه این شاهکارارو انجام داده. وقتی اسم شاهکار میاد قطعا قرار نیست سوپرمن از اونا قوی تر باشه. سوپرمن از همشون ضعیف تره ولی اسم کارش روشه شاهکار. سوپرمن نیو 52 در حالت نیزه سرنوشت اسپکتر رو زده و بدن فانتوم استرنجر رو کتک زده و خود ورلد فورگر بعد ششمی رو با یه مشت شکست داده. حالا شما بگو قدرت کامل یه خورشید رو داشته. بازم سوپرمن عادی بوده چون در حالت قدرت کاملش بوده. ثور عادی هم گالاکتوس عادی رو با جادوی اودین و کلی جادو و اینا شکست داده. وگرنه ثور اصلا در حد گالاکتوس فول پاور نیست. ولی ثور هم با زدن گالاکتوس و کنال و این اشخاص یه نوع شاهکار انجام داده. شما توی بحث هاتون یه طوری مینویسین رون کینگ ثور رو حتی از والای همگان بالاتر میبرین. از فالکرام بالاتر میبرین. من شخصا میگم توی هر سایتی برین رون کینگ ثور شاید بتونه جزو 10 تای مارول باشه اونم پایین تر از والای همگان و بیاندر و تانوس ریگلاتور و تانوس با قلب عالم و فالکرام و پروتژ و نمسیس

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

           بهمن 13, 1399

           راستش حوصله ندارم کل کامنتتون رو بخونم اما فقط یه سوال ؟! من کی و کجا گفتم که RKT قعطا از بیاندر های ماقبل ریتکان قادرتره ؟!؟!؟!؟ اگه جایی رو بتونین نشون بدین من دیگه نمیام هیچ ساتی نظر بدم .

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 14, 1399

           رون کینگ ثور قبول دارم در ۵ تای قدرتمند مارول نیست ولی تانوس با قلب عالم به هیچ وجه قدرتمند تر از دادگاه زندگی نیست

           پاسخ

         • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

          بهمن 12, 1399

          در ضمن کامنتاتون اونقدر زیاده که نمیتونم به همش پاسخ بدم چون وقت نمیکنم حداقل نه طی یکی دو روز ولی فعلا در همین چندتا پاسخم فکر کنم بیشتر نکات رو گفتم .

          پاسخ

        • عرفان در پاسخ به Maker

         بهمن 11, 1399

         اقای راجرز یه سوال دارم. میشه بگین توی کدام کمیک ها ادام وارلاک گفته ثور بهترین جنجگو هست و توی کدام کمیک ثور در مقابل ستاره نوترونی مقاومت کرده. چون شما به بار گفتین ادام وارلاک و تانوس میتونن به راحتی سوپرمن رو بزنن ولی ثور رو نمیتونن درحالی که این 2 نفر حتی ذره ای برای سوپرمن تهدید محسوب نمیشن. سوپرمن موجوداتی رو زده به نام ورلد فورگر و فانتوم استرنجر. حالا قدرت فانتوم استرنجر در دنیای دی سی اندازه اسپکتر هست و اسپکتر هم قدرتی تقریبا اندازه دادگاه زندگی داره. حالا سوپرمن تونسته در کمیک اسپکتر رو هم شکست بده و همتای پلید اون اکلیپسو فرشته اخراج شده خدا رو بزنه. حالا تانوس و ادام وارلاک حتی نزدیک به ناخن سوپرمن هم نیستن در قدرت چطور میخوان شکستش بدن. سوپرمن با یه ضربه موجود بعد ششمی به نام ورلد فورگر رو که توانایی نابود میستر میکسز پتلک رو داره زده. بعد میشه بگین تانوس در مقابل این افراد چیه که بتونه اصلا به سوپرمن نگاه کنه. ادام وارلاک انواع اقسام جادو رو داره که سوپرمن دیگه در مقابل جادو مقاومه و مقاومتش دقیقا به همون اندازه ای که ثور مقاوم اونم مقاومه. حالا چطوری ادام وارلاک نمیتونه ثور رو بزنه. ادام وارلاک که به راحتی میتونه با سنگ روح روح ثور رو بگیره. نکته بعدی تانوس با دست خالی هم تونسته ثور رو بزنه همون کمیکی که ثور دیوانه شده بود و انتقام جویان از تانوس برای سرکوب ثور استفاده کردن. پس تانوس هم میتونه ثور رو بزنه. حالا میشه شما بگی دقیقت کدوم کمیک ادام وارلاک اعتراف کرده ثور ازش قوی تره. یا تانوس اعتراف کرده. چون با منظق شما والای همگان هم باید اعتراف کنه ثور ازش قوی تره

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به عرفان

          بهمن 11, 1399

          واقعا امیدوارم منظورتون این نباشع که سوپرمن می‌تونه از موجوداتی مثل فانتوم قویتر باشه
          چون این موجودات به راحتی میتونند صد تا سوپرمن و ثور رو نابود کنند و بسازند اصلا آدام وارلاک نگفته باشه ثور جنگجو ماهری هست ولی به نظر خودتون کسی که برای استفاده و تمرین هر سلاح صد ها سال تمرین کرده می‌تونه ماهر نباشه
          کسی که صد ها سال هزاران فنون رزمی رو یاد گرفته ماهر نیست کسی که در هزاران هزار جنگ با ۹ قلمرو و همینطور امپراطوری های فضایی داشته نمی تونه ماهر نباشه
          ثور کسایی که زده واقعا در حدش بودند و واقعا باور پذیر هست ولی به نظر شما کسی مثل فانتوم استرنجر که قدرت تغییر واقعیت داره نمیتونع سوپرمن رو بزنه ؟؟
          من هر چی میگم ثور الان پادشاه ازگارد هست و قدرت اودین فورس و پدر همگان رو داره باز بعضی ها قبول نمی‌کنند پس من هم قبول نمی کنم که سوپرمن دیگه به جادو ضعف نداره
          اون تانوس با سیلور سرفر میجنگیدن و خود تانوس از هر سلاحی برای توقفش استفاده کرد تا اینکه از محفظه‌ای برای بی هوش کردن ثور استفاده کرد چرا شما اشاره نمی کنید که ثور منگوگ و تانوس که خودش رو تقویت کرده بود و چندین برابر قویتر شده رو با چند ضربه زده
          چرا اشاره نمی کنید ثور درکس
          نابودگر رو که در حالت عادی چندین سیاره رو می‌تونه نابود کنه با سنگ قدرت زده
          چرا اشاره نمی کنید زلیا که تمام قدرت اودین رو گرفته بود توسط ثور کشته شد

          پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 11, 1399

           اقای maker. این که فانتوم استرنجر چه کارایی میتونه بکنه کاری بهش نداریم. توی یه کمیک از سوپرمن قبل بحران سوپرمن فانتوم استرنجر رو کتک میزنه و شکستش میده. اسپکتر رو شکست میده. اکلیپسو رو که بدن شزم رو گرفته بود شکست میده. ورلد فورگر رو که گالاکتوس براش مثل پشه میمونه رو با یه مشت شکست میده. اینا همش توی کمیک اتفاق افتاده. این که شما میگی ثور گالاکتوس رو زده خب قدرت ثور در حد گالاکتوس نیست به هیچ عنوان اما بعضی کمیک ها ثور تونسته گالاکتوس رو بزنه. سوپرمن هم تونسته کسی مثل اسپکتر رو بزنه یا فانتوم استرنجر رو

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           اقای عرفان ، اولا اسپکتر رو که تقریبا هرکی رسیده زده بی زبون رو . از بتمن بگیر به بالا . اوکی ؟!؟!؟!
           ورد فورجر رو هم سوپرمن معمولی شکست نداده اون سوپرمن فکر کنم قدرت صدها ستاره خاص رو دریافت کرده بود . بگذریم .
           هرچند ثور حالت عادی هم گالاکتوس رو شکست داده و کاری کرده که برای نجات خودش مجبور به فرار بشه . دارم میگم در حالت اصلی . همچنین مگنوگ و تانوس رو به صورت متوالی شکست داده . سر گور قصاب خدایان را قطع کرده . یک سیلیستیال قدرتمند به نام اگزیتار رو کشته و و و … . همه این موارد مربوط به حالت اصلی ثور هست . کافیه یا بازم بگم ؟!؟!؟!؟!؟!؟
           تو فقط سوپرمنو میشناسی میگی قویتره اما من هر دو رو میشناسم .
           اما در کل از لحن صحبتت معلومه یه دی سی فن افراطی بیش نیستی .

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 12, 1399

           اولا توی کمیک اسپکترو رو افراد زیادی نتونستن بزنن. بتمن هم با جادو اسپکتر رو فراری داده. و فقط افراد قدرتمندی مثل انتی مانیتور تونستن با اسپکتر برابری کنن. دوما ورلد فورگر رو سوپرمن معمولی شکست داده. ولی با 100 درصد قدرتش. شما دارین اینا رو میگین اما یه دونه از این افرادی که گفتین از نظر قدرت حتی نزدیک به ورلد فورگر نیستن چه برسه به فانتوم استرنجر یا اسپکتر. همون مقایسه اینا با اسپکتر یه نوع توهین به کمیکه. ورلد فورگر یه موجود بعد ششمی هست که از گالاکتوس 4 بعدی بسیار قوی تره. سوپرمن حتی تونسته امپراطور جوکر که قدرت اقای میکسزپتلیک رو داشته نابود. اینا همه تو ورژن معمولی سوپرمن بوده نه ورژن خاصش.

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           بازم میگم سوپرمن معمولی ابدا ورلد فورجر ( نه فورگر) رو شکست نداده فانتوم استرنجر و اسپکتر رو هم همچنین . این دروغها رو هم برین به یکی بگین که تا حالا کمیک نخونده چون سوپرمن در حالت اصلی حتی نمیتونه به اینا نزدیک بشه اگرم بتونه پس همچین شاخی هم نیستن .
           من اگه بخوام نسخه های قدرتمند ثور را بگم که میتونم به نابودی دکتر دووم در حالتی که به گفته خودش قویترین حالت دوران خودش بوده اشاره کنم . به نابودی بلک وینتر اشاره کنم که کازموس ششم مارول رو به تنهایی نابود کرده . به سایه نشینان بالا اشاره کنم که حتی گفته میشه ممکنه از بیاندر ها باشن . بازم بگم ؟!؟!؟
           گالاکتوس چهار بعدی ؟!؟!؟! واتتت ؟!؟! اینو دقیقا کجای کمیک و کی گفته ؟!؟!؟!؟ جناب مفهوم ابعاد در مارول و دیسی خیلی فرق داره و مارول مثل دیسی زیاد به ابعاد نمیپردازه کلا چیزی به اسم بعد ششم در مارول تعریف نشده فقط در یکی از کمیک های دکتر استرنج بهش اشاره میشه همین و بس .

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           اولا سوپرمن با نیزه نهایی اسپکتر رو زد بدون اون هیچی جلوی اسپکتر نیست و دوما ورلدفورگر رو اول قدرت صدتا خورشید رو جذب کرد بعد تونست بزنه

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به امیررضا

           بهمن 12, 1399

           ولش کن جناب . طرف شدید رو سوپرمن کراش داره نتظار داری حرف حساب حالیش بشه ؟!؟!؟
           میگه هرکی رو ثور شکست بده سوپرمن با نگاه نابود میکنه اما اونایی که سوپرمن زده رو والای همگان هم نمیتونه بهشون نزدیک بشه . بزارین در توهمات خودش خوش باشه .

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 11, 1399

           اقای میکر شما دارین شاهکارای ثور رو میگین ولی میگین انتظار نداشته باشیم سوپرمن از فانتوم قوی تر باشه؟ ما نمیگیم قوی تره ما هم میگیم سوپرمن این شاهکارارو انجام داده و خیلی شاهکاراش شاخ تره. و ثور رو همه میدونن یکی از ماهر ترین مبارزان ماروله و تجربش هم چقدر زیاده توی این شکی نیست. کسی هم نمیگه ثور ضعیفه بلکه خیلی هم قویه. اما توی هیچ کمیکی دیده نشده ثور مقابل ستاره نوترونی مقاومت کنه یا توی هیچ کمیکی تانوس یا ادام وارلاک به برتر بودن ثور نسبت به خودشون اعتراف نکردن. توی اکثر رتبه بندی ها ثور پایین تر از تانوس و ادام وارلاک قرار گرفته توی مارول. در ضمن شما دارین مسائل رو قاطی میکنین. ثور الان پادشاه ازگارد هست درست. قدرت پدر همگان رو هم داره بازم درست. اما فقط های فادر بودن ثور نمیتونه جلوی زمستان سیاه رو بگیره. کازمیک کینگ ثور هم یه ورژن قدرتمندتر از ثور هست. و ثور اصلی نیست. رون کینگ ثور و کینگ فونیکس ثور هم نسخه های دیگه ثور هستن. این فقط یه کمیک از ثور هست و ممکنه که کمیک بعدی ثور همون ثور اودین سان باشه. ثور اصلی همون ثور اودین سان جوانه و سوپرمن هم همون سوپرمن عادی الان. و این که بگین شما قبول ندارین سوپرمن جادو روش اثری نداره به باور من و شما نیست. خود دی سی در فندومش توی توییتر و جاهای دیگه اعلام کرد که جادو از نقاط ضعف سوپرمن حذف شده و خورشید قرمز و کریپتونات نقاط ضعفش هستن.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 11, 1399

           من خودم در سایت کوارا این که ثور جلوی یک ستاره نوترونی مقاومت می‌کنه رو دیدم
           به هر حال تا الان به ثور اودین سان تبدیل نشده
           از کجا معلوم سوپرمن
           هم باز به جادو ضعف پیدا کنه اون سوپرمن قبل بحران رو هم خیلی هندی کردن اگه قرار به اون هست که از ثور برای غذا استفاده می کنه
           بله خود ثور از تانوس پایین تر بوده ولی من جایی ندیدم
           آدام وارلاک ازش ضعیف تر باشه
           همیشه هم فقط شاهکار مهم نیست به توانایی های هر دو طرف هم بستگی دارد

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به Maker

           بهمن 12, 1399

           شما این کاربر عرفان رو ول کنین این داره چرت میگه کلا . اگه دو تا کمیک از ثور دیده بود میدونست تانوس خودش اعتراف کرده که مهارت جنگ و مبارزه ثور از اون بیشتره . قضیه ستاره نوترونی رو که دیگه عالم و آدم تقریبا میدونن و این نمیدونه . ههههههههههه ههههههههههه
           منم مثل شما ندیدم جایی آدام والارک رو بالاتر از ثور بدونن کلا . البته در خود کمیک آدام والارک اعتراف کرده که ثور جز مهارترین شخصیت های ( دقت کنین میگم شخصیت نه ابرقهرمان ) کل دنیای ماروله . حالا این ندیده فکر کرده هرچی که خودش نبینه دلیل بر عدم وجودشه .
           در پایان با خیلی از صحبت های شما موافقم .

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 12, 1399

           اقای راجرز. تانوس که همیشه بالای ثور بوده و همیشه قوی تر از ثور میدوننش. دوما شما خودت یه سرچ توی گوگل بزنی خیلی از سایت ها ادام وارلاک رو بالاتر از ثور میدونن. چون ادام وارلاک سنگ روح رو داره که برتر از ثور میکنتش. ما میگین ثور عادی اینا رو زده منم میگم سوپرمن عادی خیلی کله گنده تراشو زده که ثور براشون نهار حساب میشه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           بله آدام وارلاک با سنگ روح هفت جد ثور. و با هم میزنه ولی آدام همیشه سنگ روح رو در اختیار نداره و من در حالت عادی حسابش کردم

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           کلا حرفاتون کاملا بی پایه و اساسه . اولا اگر سایتهایی وجود داشته باشن که ادام والارک رو بالاتر بدونن حداقل چهار برابرش هم ثور را قدرتمندتر و برتر میدانن . در مورد تانوس هم که طبق خود کمیک نشان دادم نه یک مقاله بر اساس نظر و سلیقه شخصی یه نفر . من بر اساس خود کمیک حرف میزنم . تانوس هر موقع در کمیک ثور را شکست داده با سنگهای ابدیت و اینا بود وگرنه با قدرت خام خودش تا حالا اگر دقیق یادم باشه و اشتباه نکنم چهار بار با ثور جنگیده که دو بار مساوی شده و دو بار باخته . من نمیگم کمیک میگه . حالا اون همه رو بنداز دور چون من بر اساس خود کمیک صحبت میکنم .
           بعدشم شخصیت ها باید بر اساس قدرت خام خودشون سنجیده بشن نه اشیائی مثل سنگ های بینهایت . همین آدام والارک خیلی وقتا سنگ روح رو نداشته . قدرت خام آدام والارک بدون شک کمتر از ثور هست . حالا دیگه باقیش بماند .

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           اون کسی که داره همه چیز رو قاطی میکنه شمایین جناب . از دی سی فن بودنتون میشه فهمید .
           تانوس اعتراف نکرده که ثور برتره ؟!؟!؟! در هیچ کمیکی ثور در برابر ستاره نوترونی مقاومت نکرده ؟!؟!؟!؟!؟! این یکی رو که دیگه همه عالم تقریبا میدونن . هههههههههههه هههههههههه خب این از کمبود اطلاعات شماست که نمیدونین و منطق بشر حکم میکنه که هرچیزی رو که اون ندونسته و ندیده دلیل بر عدم وجودش نیست . مشکل اینکه تو خودت رو عقل کل حساب میکنی .
           های فادر چیه دیگه جناب حالت ناخوشه ها . های فادر که در دیسیه اصلا چکار به ثور داره ؟!؟!؟!؟
           در پایان بله جادو دیگه نقطه ضعف سوپرمن نیست اما این به این معنا نیست که جادو روش اثر نداره . این شمایین که دارین مسائل رو قاطی میکنین . اون که لوسیفر و حاکم جهنم جادو روش بی اثر نیست دیگه حالا سوپرمن بماند کلا .
           یکم اطلاعاتت رو ببر بالا بعد بیا اینجور کامنت بده .

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 14, 1399

           آقای عرفان من زدن فانتوم استرنجر رو قبول دارم ولی اسپکتر رو با نیزه زده و امپراتور جوکر رو هم تا جاییکه می‌دونم نزده یعنی اگرم زده باشه به خاطر اون دیوانگی جوکر هست و خب جوکر می‌تونه به راحتی سوپرمن رو از واقعیت حذف کنه
           کمیکی که ثور بر نیروی یک ستاره نوترونی غلبه کرد هم هست عکسم هست
           ثور هم الان می‌تونه از قدرت کازمیکش استفاده کنه ولی اگه اون رو هم حساب نکنیم خود اودین فورس به ثور امکان استفاده از انواع جادو و نیروی های عرفانی رو میده
           در قسمت سوم ثور ۲۰۲۰ خود ثور بدون کازمیک گالاکتوسی که یک سیاره رو بلعیده بود و بتا ری بیل رو زد
           و اینکه گالاکتوس خودش اگه یک سیاره عادی رو مصرف کنه زیاد قدرتمند حساب نمیشه اما اون سیاراتی که مصرف کرده بود انرژی های خاصی به گالاکتوس می دادند و هیچ چیزی نمی تونن این انرژی رو تامین کنه وگرنه گالاکتوس می‌تونه با جذب یک ستاره بسیار قدرتمند بشه ولی به جاش از سیارات استفاده کرد
           و هم اینکه ثور دو بار مفسیتو رو در قلمرو خودش زده مفسیتو در جهنم تقریبا قادر مطلق هست و مثل کاپیتان اتم که در دنیای کوانتمی قادر مطلق هست اون هم در جهنم قادر مطلق هست و ثور همین مفسیتو رو دو بار شکست داده

           پاسخ

         • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

          بهمن 12, 1399

          کمیکش فعلا یادم نیست چون نزدیک چهار الی پنج سال پیش خواندم . اما اگر بخواین قطعا قطعا نهایتا تا یکی دو هفته آینده پیدا میکنم مشخصاتش را و اطلاع میدم بهتون . البته فکر کنم قبلا در کامنت هام در همین سایت مشخصات کمیکش را قرار داده باشم . البته صحبت آدام والارک رو فکر کنم در سایت زومجی هم در مقاله معرفی ثور بهش اشاره شده . قضیه ستاره نوترونی رو هم که دیگه همه میدونن عجیبه که شما نمیدونین . !! بگذریم .
          سوپرمن عادی فانتوم استرنجر و ورد فورجر رو نزده . این یک .
          دو همون کمکی که چی ؟!؟!؟!؟ اونجا تانوس با دست خالی ثور را زد ؟!؟!؟ اشتب میزنی جناب . اتفاقا بینی تانوس در همون مبارزه شکست و واضحا داشت شکست میخورد که از یک وسیله محفطه انرژی خودش استفاده کرد و ثور را برای مدتی زندانی کرد تازه بعدشم گفت این محفظه در برابر ثور زیاد دوام نمیاره باید عجله کنیم .
          بیخیال صحبت با شما بیهودست کلا اما مشخصات اون کمیک ها را در هر صورت من قرار میدهم که بدونین حقیقته .

          پاسخ

          • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 12, 1399

           من میگم زده من کمیک رو خوندم شما اطلاعاتی نداری فقط میخوای از خودت بگی انجام نداده. من کمیکش رو خوندم و سوپرمن عادی زده. اقای راجرز بالا بری پایین بیای شاهکارای سوپرمن عادی از شاهکارای ثور عادی به مراتب بیشتره. حتی اکثر سایت ها به خصوص پروشات گفت که سوپرمن اگر به حالت کشت بخواد با ثور مبارزه کنه ثور رو میکشه

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

           بهمن 12, 1399

           بالا بری پایین بیای این تصور تو که طرفدار سوپرمنی . شما اینجور فکر کن .

           پاسخ

       • Maker در پاسخ به عرفان

        بهمن 11, 1399

        دوست عزیز مگه من گفتم بیاندر
        اگه دقت کنید من هم گفتم بیاندرز مندکل این داستان ها رو بلدم نمی خواد واسم تکرار کنید ولی باتوجه به اشاراتی که شده این دو کمی به هم شباهت دارند

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به عرفان

        بهمن 11, 1399

        دوست عزیز من هم گفتم بیاندرز هستند شما اصلا متن من رو نخونده فکر کنم

        پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

    بهمن 12, 1399

    بیخیال اصلا واقعا باید این این حرفای بی پایه و اساست جواب داد ؟!؟!؟!؟

    پاسخ

  • مهدی در پاسخ به ثور

   بهمن 3, 1399

   کاملا تعصبانه و بی اساس بود

   پاسخ

  • Maker در پاسخ به ثور

   بهمن 3, 1399

   برای شماره ۴ و ۵ باید گریه کرداخه این تعصب بازی ها چیه

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به ثور

   بهمن 6, 1399

   ثور در نسخه ی کازمیک کینگ ثور با بلک وینتر روبرو شد و در نسخه ی عادی قویترین دشمنش سارتور بوده!!! قویترین دشمن سوپرمن در نسخه ی عادی مسترمیکسیز پتلیک بوده که راحت سارتورو میزنه!!! آهان یعنی والای همگان میاد به ثور کمک میکنه؟؟ خیلی جوک خنده داری بود!!! اون کراس اوور چرتم بزار دم کوزه آبشو بخور یک، دو اینکه دیسی توی اون برد های بیشتری نسبت به مارول کسب کرد ولی خب هم چرند بود هم اینکه یک سوم شخصیتای دیسیو مارول هم اون تو نبودن!!!سایه نشینان بالا شاید و شاید بیاندر باشن که در این صورت تازه شاید رون کینگ ثور در حد کازمیک آرمور باشه چون ماندارک هم به راحتی اسپکتر و رادیانت رو باهم زده!!! همچنین کازمیک آرمور پلات بینهایت داره که با اون میتونه به رون کینگ ثور آسیب خیلی زیادی بزنه!!! بعدشم کازمیک آرمور قویترین نسخه ی سوپرمنه و پرایم وان میلیون رو راحت میزنه!!!

   پاسخ

   • ثور در پاسخ به تحلیل گر

    بهمن 6, 1399

    جاننننن؟ سورتور کی قویترین دشمن ثور شد مانفهمیدیم!!!قویترین دشمن ثور در حالت عادی زمستان سیاه است که اگر کمیک ثور 2020 را خونده باشی میفهمی من چی میگم

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به ثور

     بهمن 6, 1399

     با اینکه نظرات بعضی جاها تعصبی میشه موافقم ثور قویترین دشمنش اول بلک وینتر بود ه بعد گالاکتوس بعد تانوس بعد منگوگ بعد گور بعد گلادیاتور و بعدش سرتور و یمیر
     تازه خیلی از موجودات چند بعدی رو شکست داده که قدرت صد ها خدا رو داشتند

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به Maker

      بهمن 11, 1399

      خیر چون بلک وینتر دشمن نسخه ی عادی ثور نیس و گالاکتوس و تانوس هم دشمن ثور نیستن بلکه با اونجرز یا آزگارد یا… دشمنن و با شخص ثور به تنهایی دشمن نیستن و دشمنش حساب نمیشن!!! منگوگ هم همینطور و بیشتر با آزگارد و اودین دشمنه تا ثور!!! گور رو موافقم اما فکر نمیکنم حریف سارتور بشه!!! گلادیاتور هم موجود بد و شروری نیست که بخواد دشمن تور باشه!!! همچنین گلادیاتور بنظر نمیاد در حد سارتور باشه!!!

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به تحلیل گر

       بهمن 11, 1399

       بله اونا دشمن نیستند خودم هم اشتباه کردم ولی باید این رو بگم که منگوگ ثور نالایق زره نابودگر و اودین رو با هم زد😐
       گور سلاح خدایان هست که یه نسخه ثور رو با هم زد حتی یک نسخه که کینگ ثور بود می‌تونه از اودین هم قویتر باشه ولی در آخر خود ثور اصلی زدش و به نظرم از خود سرتور قویتر هست

       پاسخ

       • تحلیل گر در پاسخ به Maker

        بهمن 13, 1399

        خب اون سه رو تونسته باشه که بزنه چه ربطی داره؟؟ خودمم گفتم منگوگ بیشتر دشمن آزگارد و اودینه تا خود ثور!!!! در مورد گور هم باید اینرو در نظر داشت که سارتور تونسته اودینو بکشه!!!

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به تحلیل گر

         بهمن 14, 1399

         آقا سی بی ار یک رده بندی گذاشته رتبه یک هم مال گالاکتوس هست تمام

         پاسخ

         • تحلیل گر در پاسخ به Maker

          بهمن 14, 1399

          این حرفتون عین این بود که من بگم سی بی آر یک فیس آف بین ثور واندروومن گذاشته و گفته واندروومن به مراتب قویتره تمام!!! اگه ما بخوایم حرف سی بی آر رو مدرک قرار بدیم که ثور از آکوامنم ضعیف تره َ!!!

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 14, 1399

           آقا الان فیس آفیس به رده بندی چه ربطی داره سی بی ار ۲۰ درصد حرفاش درسته اینم از تو ۲۰ درصدش هست

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Maker

           بهمن 15, 1399

           آهان اونوقت شما انتخاب میکنی اون بیست درصد کدومان؟؟؟

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 14, 1399

           همه قبول دارند که منگوگ و زلیا دشمن ثور هست ولی شما قبول ندارید

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Maker

           بهمن 15, 1399

           کی گفته همه قبول دارن؟؟من حرفمو زدم حالا دیگه شما میتونی جز دشمنان ثور حسابش کنی!!!

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 15, 1399

           عجب

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 15, 1399

           پس با استدلال شما سرتور هم دشمن اودین هست و ازش بسیار تنفر داره این رو که همه می‌دونن پس اون هم جزو دشمنان ثور حساب نمیشه
           حالا گالاکتوس چی که چندین بار با خود ثور روبه رو شده ؟؟؟؟
           خدایان تاریک و خداشون زلیا چی ؟؟؟؟؟
           گور چی که سه نسخه ثور رو با هم زد نسخه کینگ ثور از اودین هم می‌تونه قویتر باشه
           کال بورسان چی که خدای ترس هست و اودین هم ازش میترسید
           مار میدگارد چی که به اندازه زمین بزرگ هست و حتی تونسته به درخت زندگی هم آسیب بزنه البته فکر کنم

           پاسخ

      • استیو راجرز در پاسخ به تحلیل گر

       بهمن 11, 1399

       در مورد بلک وینتر درست میگین اما در مورد تانوس و گالاکتوس و بقیه خیر . من با استدلال شما مخالفم .

       پاسخ

       • بهادر در پاسخ به استیو راجرز

        بهمن 11, 1399

        گالاکتوس که دشمن 4 شگفت انگیزه اصلا. تانوس هم دشمن کل انتقام جویانه.

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به بهادر

         بهمن 11, 1399

         خب دشمن اونا هم باشه مگه تانوس هم برای اونجرز و هم برای محافظین کهکشان دشمن نیست
         ثور خودش با اونجرز با تانوس و گالاکتوس چندین بار مواجه شده چندین بار خود گالاکتوس با ثور و اودین موجه شده حتی در نسخه های دیگر
         چندین بار با هرالد های گالاکتوس مثل فایر لرد ، سیلور سرفر ، گوست رایدر کیهانی مواجه شده
         دلیل نمیشه که یکی با یکی دشمنی داشته باشه پس برای بقیه دشمن حساب نشه

         پاسخ

       • تحلیل گر در پاسخ به استیو راجرز

        بهمن 11, 1399

        ببینید تانوس دشمن اونجرزه و دشمن ثور به تنهایی حساب نمیشه و عین اینه که دارکسایدو دشمن سوپرمن حساب کنیم که این هم اشتباهه!!! گالاکتوس هم دشمن چهار شگفت انگیز و آزگارد و اودینه و اونهم دشمن ثور به تنهایی حساب نمی‌شه!!!! گلادیاتور رو هم گفتم که موجود شروری نیست که دشمن ثور باشه!!!! منگوگ هم دشمن آزگارد و الی الخصوص اودینه و دشمن ثور به تنهایی حساب نمیشه!!!!

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به تحلیل گر

         بهمن 14, 1399

         تانوس دشمن کی هست ؟ خب هم اونجرز هست و هم نگهبانان کهکشان
         دلیل نمیشه که چون دشمن یکی دیگه هست دشمن ثور نباشه
         گالاکتوس هم با ثور و هم با ازگارد مشکل داره و آلان هم ثور پادشاه ازگارد هست

         پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به تحلیل گر

         بهمن 21, 1399

         پس با این استدلال سطحی و بی ارزش ، دیگه ثور هیچ دشمنی نداره کلا . شاید اینجوری فوق فوقش بشه برای رو حساب کرد . بنابراین فوری ، ثور بازنشسته شد . !!

         پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به Maker

      بهمن 21, 1399

      نه دیگه انصافا سورتور از تانوس و مگنوگ و گلادیاتور خیلی قویتره . آخه دیگه گلادیاتور رو قویتر از سورتور میدونین ؟؟!!؟؟ ناامیدم کردین کلا .

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به استیو راجرز

       بهمن 21, 1399

       منگوگ ولی قویتره گلادیاتور رو هم مثال زدم تانوس هم در اون کات ۱۰ ها برابر قویتر شده بود

       پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به ثور

     بهمن 7, 1399

     آهان اونوقت از کی ثوری که کازمیک انرژي گالاکتوس و نیروی اودین رو داره حالت عادی ثور شده؟؟ جناب اون کازمیک کینگ ثور بود نه ثور در نسخه ی عادی!!!!

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به تحلیل گر

      بهمن 7, 1399

      نسخه عادی و اصلی هست و در دنیای اصلی مارول حضور دارد

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Maker

       بهمن 10, 1399

       جناب ربطی به دنیای اصلی یا غیر اصلی نداره همین که قدرتای گالاکتوس و اودین رو هم داره برای نتیجه گیری کافیه!!!!

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به تحلیل گر

        بهمن 11, 1399

        شما قبول نمیکنی پس من هم قبول نمی کنم الان سوپرمن به جادو ضعف نداره قبول نمی کنم سوپرمن ورلد فروگر رو زده چون قدرت چندین ستاره رو حذب کرده
        وقتی هم در دنیای اصلی قرار داره و ده بار اشاره شده که ثور همونه شما چرا قبول نمی کنی مگه در جنگ قلمروها اودین جلوی ثور زانو نزد و پدر همگان خطابش نکرد ؟؟؟

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Maker

         بهمن 13, 1399

         اولا خود نویسندگان کمیک این نقطه ضعفو حذف کردن اما ثور توسط یه اتفاق به کازمیک کینگ ثور تبدیل شده!!! دوما اگه نسخه ی عادیه پس چرا اسمش کازمیک کینگ ثوره؟؟ رتبه بندی نسخه های قدرتمند هم بنظرمن اینطوریه:
         1_کازمیک آرمور سوپرمن
         2_رون کینگ ثور
         3_سوپرمن پرایم وان میلیون_کوانتوم سوپرمن
         4_ترینتی سوپرمن
         5_کازمیک کینگ ثور
         و…

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          بهمن 15, 1399

          خب به هر حال ثور الان به این نیرو دسترسی داره و میشه گفت باید مثل نیروی اودین و پدر همگان به حساب بیاریمش خود ثور هم در ۵۰ درصد مقاطع قدرت اودین فورس رو نداشته پس با حرف شما ما دو نسخه ثور داریم یکی ثور با نیروی اودین و یکی ثور بدون نیروی اودین

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Maker

           بهمن 15, 1399

           اینکه به اون دسترسی دلیل نمیشه که تو نبرد حسابش کنیم!!! یه نسخه ی ثور کازمیک کینگ ثور یا همون ثور فعلی هست و نسخه ی عادی ثور ثور اودینسان هستش!!!

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 15, 1399

           بدون اون هم حساب کنیم بازهم ن
           ۴ بار گالاکتوس رو زده

           پاسخ

        • استیو راجرز در پاسخ به Maker

         بهمن 21, 1399

         اینا حالیشون نمیشه . حالا سوپرمن هر کاری کرده حالت اصلی بوده اما میگن ثور اگر راه هم رفته باشه حالت اصلیش نبوده و قدرت فلان رو داشته . با خودشون یه دو دو تا چهار تا نمیکنن بگن سوپر من اصلی نمیتونه به امثال ورد فورجر و اسپکتر و فانتوم استرنجر فکر هم بکنه شکست دادن که پیشکش.

         پاسخ

   • Maker در پاسخ به تحلیل گر

    بهمن 6, 1399

    ولی سوپرمن هیچ وقت نمی تونن به معنای واقعی مستر میکسیز رو بزنه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Maker

     بهمن 7, 1399

     اره نمیتونه ولی به هر حال از دشمناش حساب میشه!!!!

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به تحلیل گر

      بهمن 8, 1399

      سایه نشینان بالا هم با اودین مشکل دارند که ممکنه با ثور هم دچار مشکل بشوند چون الان ثور پادشاه ازگارد هست

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Maker

       بهمن 10, 1399

       خب شاید این اتفاق بیفته!! اما خب چون ما داریم نسخه های عادی رو مقایسه میکنیم ربطی نداره!!!

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به تحلیل گر

        بهمن 11, 1399

        جانننتن ؟؟؟ اصلا چه ربطی به بقیه نسخه ها داره ؟؟
        خود اودین در نسخه عادی هم با سایه نشینان بالا مشکل داره

        پاسخ

        • عرفان در پاسخ به Maker

         بهمن 11, 1399

         اودین قوی ترین اسکای فادر هست توی مارول و قدرتش با گالاکتوس برابری میکنه حدودا. اماهمین اودین خودش از خیلی ها میترسه. کسانی مثل دادگاه زندگی و ابدیت و بی نهایت و ابراکساس و خیلی های دیگه که اودین شانسی مقابلشون نداره. اما سایه نشینان بالا هم ارجینشون توی فندوم به خدایان بزرگ ازگاردی برمیگرده که از رگنوراک تغذیه میکنن. این توی سایت مارول ویکی هست. در ضمن حتی اگر سایه نشینان 1 درصد هم بیاندر باشن. ابدا ناخن انگشت بیاندر ما قبل ریتکان هم نمیشن. اون بیاندر قدرتش با والای همگان و تانوس ریگلاتور برابر بود و از فالگرامم قوی تر

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به عرفان

          بهمن 11, 1399

          خب من که همه این ها رو می‌دونم چرا به من می‌گوید
          ده بار گفتین به اندازه قدرت بیاندرز ما قبل رتیکان نمی‌رسند من هم میدونم نمی‌رسند
          ولی شما هم دارید رون کینگ ثور رو ضعیف نشون میدید
          رون کینگ ثور دیگه حداقلش به اندازه ابدیت قدرتمند هست
          چون مثل تانوس که بعد از اینکه ابدیت رو زندانی کرد حاضر مطلق شد

          پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Maker

         بهمن 11, 1399

         منظور من این بود که الان سايه نشینان بالا ممکنه دشمن کازمیک کینگ ثور بشن و چون ما داریم نسخه های عادی رو مقایسه میکنیم با کازمیک کینگ ثور کاری نداریم!!!

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          بهمن 11, 1399

          نسخه عادی منظورتون چیه ثور الان در حال حاضر کازمیک رو تا جایی که من می‌دونم داره و هر وقت این کازمیک رو از دست داد
          تبدیل میشه به یک نسخه دیگر
          اودین هم تاج و تخت رو رها کرده و ثور ۲ ساله پادشاه ازگارد هست و اودین هم قصد برگشتن ندارن

          پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به ثور

   بهمن 18, 1399

   جناب چرا چرت میگین دیسی از مارول قویتره بعدهم کازمیک کینگ ثور نسخه عادی ثور نیست اگه اینجوریه منم ماندراک رو میارم که کازمیک آرمر باهاش جنگیده ماندراک اشاره کنه 8 تا زمستان سیاه نابود میشه بعدهم از اون کراس اور به درد نخور قضاوت نکنین معلومه دیسی قویتره والای همگان قویترین فرد مارول با پرزنس برابره اما 2 شخص قویتر از پرزنس در دیسی هستن ،و بعدهم چرا وقتی مارول میبره کراس اور معتبرترین چیزه ولی وقتی سوپرمن میزنه ثور رو اون کراس اور ها میشه مسخره و بی ارزش

   پاسخ

 35. Mohammad

  بهمن 1, 1399

  خب در حالت عادی سوپرمن از ثور قوی تره و می‌تونه اونو شکست بده، اما ثور یه نسخه از خودش به نام Ron King Thor داره که اونقدر قوی که میتونه افرادی مثل اودین یا گالاکتوس رو به راحتی شکست بده و یه جا خوندم که قدرت این نسخه از ثور با Living Tribunal برابره (پس اگه نسخه Ron King Thor با هر نسخه از سوپرمن مبارزه کنه این ثور هستش که برنده مبارزه میشه)

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به Mohammad

   بهمن 1, 1399

   خب اطلاعات نداری چرا همچین نظری میدی
   نسخه کازمیک آمور سوپرمن هر ضربه ای که بهش وارد بشه قویتر میشه و پلات بینهایت داره که می‌تونه به راحتی رون کینگ ثور رو بزنه

   پاسخ

 36. مهدی

  دی 30, 1399

  چرا نمی خواین قبول کنید سوپرمن قویتره ها؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به مهدی

   بهمن 2, 1399

   اگه ویژگی های ثور رو بررسی کنیم ثور برتر هست پس نه قبول با نمی کنیم

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به Maker

    بهمن 2, 1399

    برتر هست اما قویتر نیست

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به مهدی

     بهمن 7, 1399

     چرا قویتر نباشه تمام دشمنانش رو زده ۳ تا موجود انتزاعی رو زده از کجا معلوم سوپرمن رو نزنه تمام کپی هست رو زده هایپریون و کاپیتان مارول و گلادیاتور و سیلور سرفر
     ثور می‌تونه به ضربات چند برابر نور واکنش نشون بده پس از این لحاظ هم سوپرمن زیاد تفاوتی با ثور ندارن

     پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به مهدی

   بهمن 3, 1399

   چون نیست .

   پاسخ

 37. استیو راجرز2

  دی 18, 1399

  من طرف دار تور هستم و میگم که برندس ولی هر دو چند تا نقطه ضعف دارن که اگر در مقابل هم دیگه استفاده کنن نتیجه نبرد خیلی سخت میشه و نمیشه حدس زد که کدومشون برنده هستضربه رعد و برق تور رو با چند میله سیلیومی به راحتی مهار کرد و همینطور میولنیر و استورم بریکر را گیر انداخت و از طرف دیگر سوپرمن با آدم ها و قهرمان ها به طور واقعی نبرد نمیکند ولی تور عاشق این است که حریفو بکشه و این یک ضعف بزرگ برای سوپرمنه و اینکه لیزر سوپرمن رو میشه با آینه منعکس کرد و با استفاده از کریپتونایت میشه سوپرمن رو مثل یک انسان ضعیف کنی .بعضی ها برای اینکه یکی رو قوی جلوه بدن میان یک نسخه رو با یک نسخه دیگر روبرو میکنن برای مثال رون کینگ ثور رو با سوپرمن معمولی و سوپرمن پرایم رو با ثور معمولی ولی باید با نسخه های برابر این کارو کرد هردو ابر شورای زیادی رو کشتن و نابود کردن و در سطح همدیگه ولی بعضی ها میان ابر شرورهآی ضعیفی که این دو کشتن رو با ابر شرور های قوی و سطح شوتر رو باهم مقایسه میکنن یکی میگه گالاکتوس در اوج رو کشته تور ولی سوپرمن دارکساید معمولی و یکی میگه سوپرمن کتاب جادویی رو بلند کرده ولی تور نتونسته ولی در هر حال به نظر من ایزد رعد نبرد سربازهای ابر کیهانی رو میبره

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به استیو راجرز2

   دی 18, 1399

   وای چقد جالب حالا میشه چندتا از توانایی های سوپرمن رو بگید و ضعف های ثور رو

   پاسخ

   • استیو راجرز۲ در پاسخ به مهدی

    دی 22, 1399

    ببین هردو قهرمان های قویی ای هستن و خیلی کارا میتونن بکنن سوپرمن میتونه انرژی رو دست کاری بکنه و انرژی های کیهانی داره ولی تور هم میتونه میولنیر رو بزاره رویه سوپرمن و سوپرمن نتونه بلند شه به نظر خودم سوپرمن لیاقت بلند کردن میولنیر رو داره ولی حالا که اودین مرده و تور جایگزینش شده میتونه جادو اودین رو برداره و یه جادویی روش بزاره که فقط خودش بتونه از میولنیر استفاده کنه وبلندش بکنه و همینطور میتونه وقتی که سوپرمن نزدیکش شد با استورم بریکر بایفراست رو باز کنه و سوپرمنو به درخت جهان ببره و از درخت جهان اویزونش کنه و بکشتش چون کسایی که به درخت جهان میرن برای قدرت گرقتن تا چند وقت ضعیف میشن آقای مهدی من گفتم نقطه ضعف های تور روکه میتونی تو یه قفس سیلیومی استورم بریکر و میولنیر رو گیر بندازی و الان بعضی ها میان میگن چطوری میتونه به درخت جهان ببره تور سوپرمن رو و میان میگن بعضی ها چطوری میولنیر رو روی سوپرمن بزاره خب معلومه یا بایفراست سوپرمنو به درخت جهان میبره و میولنیر رو وقتی که سوپرمنو زمین زد میتونه رو سوپرمن بزارتشالان میان میگن که چطوری زمین میزنه سوپرمنو خب تویه مبارزه هردو مبارز زمین میخورن

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به استیو راجرز۲

     دی 24, 1399

     اقای راجرز سوپرمن سرعتش خیلی بیشتر از ثور هست قبل از اینکه ثور میولنیر رو برداره با یک مشت تو صورت ثور نبرد تمومه و اینکه قدرت سوپرمن یه چیزی به اندازه ی هلا و گور هستش و میتونه میولنیر رو خورد کنه راضی شدین؟

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به مهدی

      دی 24, 1399

      ثور هم گور رو کشته هم هلا رو کشته

      پاسخ

     • استیو راجرز2 در پاسخ به مهدی

      دی 24, 1399

      ببین این دوتایی که میگیرو تور شکست داده به راحتی

      پاسخ

      • مهدی در پاسخ به استیو راجرز2

       دی 26, 1399

       به راحتی نه عزیزم به دشواری فراوان اون چیزی که مارول از هلا توی سینما به تصویر کشید کسی بود که ثور توانایی کشتنشو نداشت و این کار رو به سورت واگذار کرد در مورد گور هم باید بگم که سه نفری رفتن سراغش و در ضمن دوتا میولنیر داشت

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به مهدی

        بهمن 7, 1399

        وات ثور نالایق هلا که مفسیتو از می‌ترسه رو با یک مشت زد پرتش کرد حالا ثور لایق بماند

        پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Maker

         بهمن 8, 1399

         چی میگی تو واضح حرف بزن

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به مهدی

          بهمن 8, 1399

          واضح تر از این بگم
          ثور نالایق با یک مشت هلا

          پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به مهدی

      دی 25, 1399

      سرعت براش فایده ای نداره چون ثور قادره هر جسمی رو با هر سرعتی ببینه و به اون عکس العمل نشون بده. میولنیر رو خورد میکنه؟؟ دیگه خیلی تعصبانه هست

      پاسخ

      • مهدی در پاسخ به امیررضا

       دی 26, 1399

       از کی تا حالا ثور تونسته همچین کاری بکنه حالا اگرم خورد نکنه میتونه با دست نگهش داره

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به مهدی

        بهمن 2, 1399

        خود زیوس هم فقط تونست چند ثانیه نگه داره حالا من فکر نمی کنم سوپرمن بتونه نگه داره

        پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Maker

         بهمن 2, 1399

         اصلا لازم نیست نگه داره خوردش میکنه

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به مهدی

          بهمن 3, 1399

          مفسیتو نتوانسته ذوبش کنه بعد سوپرمن بتونه خوردش کنه ؟؟
          بعدشم ثور قدرت اودین فورس رو داره که با هاش می‌تونه پتک رو ترمیم کنه خود اودین با استفاده از اودین فورس بعد از اینکه با بخشی از اینفینیتی مبارزه کرد و شکستش داد متوجه شد ده ها کهکشان نابود شده به خاطر همین هم با استفاده ازش اون ها رو ترمیم کرد
          سوپرمن پتک رو هم خورد کنه ثور شمشیر اودین و شمشیر توایلات رو بر میداره و زره نابودگر رو هم بر تن می‌کنه که با استفاده از قدرت پدر همگان همه این تجهیزات به طرف ثور فراخوانده می شوند
          اصلا با خود اودین فورس ثور می‌تونه به زمان مسلط بشه
          و به انواع جادو های قدرتمند و نیروی های عرفانی دسترسی پیدا کنه و با روح ها ارتباط برقرار کنه
          پس کار سختی سوپرمن در برابر ثور داره یک نکته دیگه هم هست اینکه ثور چندین بار از این نیرو ها استفاده کرده ولی سوپرمن که در حال حاضر بخشی از نیروی کسمت رو داره به راحتی می‌تونه با این قدرت خیلی از ویلین ها رو نابود کنه ولی کمتر از ثور از این نیرو های استفاده کرده
          الان هم ثور قدرت کازمیک گالاکتوس رو داره که با اون تونست نیروی ۵ سیاره ای که گالاکتوس بلعیده بود رو جذب کنه
          همین گالاکتوس دورمامو رو به راحتی زده و یک موجود انتزاعی رو نابود کنه
          بعدش هم تبدیل به نسخه جهنمی گالاکتوس شده و قدرتی به اندازه به اندازه نهاد های قدرتمند مارول دست پیدا کرد که دکتر استرنج فکر کنم با استفاده از وسیله ای که از ابدیت و دادگاه زندگی گرفته این گالاکتوس رو بزنه البته زیاد مطمئن نیستم

          پاسخ

          • مهدی در پاسخ به Maker

           بهمن 3, 1399

           اقای مکر میشه خیلی به عمق کمیک نریم اخه یه سری چیزا هارو نشناختم بعدشم اینطوری که تو گفتی ثور با این سلاح ها سوپرمنو قورت میده ولی همون قبل از بحران میزنتش پس بیا بدون تجهیزات حساب کنیم

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به مهدی

           بهمن 6, 1399

           ثور بدون میولینر هرکول و هال رو شکست داده و اگر به دست خالی باشه سوپرمن با درصد ۵۶ به ۴۴ میزنتش ولی اگه به سلاح ها باشه ۵۰ به ۵۰ هستند

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Maker

           بهمن 4, 1399

           اول اینکه ما داریم نسخه های عادی رو مقایسه میکنیم و کازمیک کینگ ثور نسخه ی عادی ثور نیس و بسیار از ثور اودینسان قویتره!!! دوم اینکه سوپرمن الان بخشی از جادوی کسمتو داره؟؟ دلیلی واسه حرفتون دارید؟؟ اگه داره پس چرا مقابل دشمنانش از این جادو استفاده نمیکنه؟؟ جناب سوپرمن فقط در یک خط داستانی این جادو رو گرفت و با امپریکس جنگید وگرنه در سری های بعدی اندازه ی جان کنستانتین هم جادو نداشته!!!!و در نهایت باید بگم ما داریم نسخه‌های عادی رو مقايسه میکنیم نه این نسخه ها قدرتمند رو!!!

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 6, 1399

           دوست عزیز سوپرمن برای صدمه نزدن به یونیورس ازش استفاده نمیکنه سوال خودمم بوده ولی انگار هنوز دارش البته خودم قبول ندارم چون بسیار ویلین هست که میتونسته جلوشونو از این قدرت استفاده کنه در رابط با ثور هم الان ثور قدرت کازمیک گالاکتوس قدرت خود گالاکتوس پرایم و اودین فورس و پدر همگان رو داره و در دنیای خودمون حضور داره و نسخه حال حاضر ثور هست و به نظرم نسخه اصلی هست چون در دنیای اصلی حضور داره ۵ تا دلیل هم برای حضورش گفتم الانم در کمیک کینگ این بلک توسط کنال شکست خورد البته حواسش توسط سلستیال ها پرت شد

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Maker

           بهمن 10, 1399

           خب میتونه بخش کمی از اون جادو رو استفاده کنه و لازم نیس از کلش استفاده کنه!!! در دنیای اصلی بودن یا نبودن ربطی به نسخه ی عادی بودن یا نبودن نداره!!! کازمیک کینگ ثور در دنیای اصلی ماروله ولی نسخه ی عادی ثور نیس!!! دلیلش هم مشخصه!!!!

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به تحلیل گر

           بهمن 11, 1399

           اصلا خود نیروی کازمیک رو حساب نکنیم قدرت پدر همگان و نیروی اودین رو که داره

           پاسخ

         • استیو راجرز در پاسخ به مهدی

          بهمن 3, 1399

          مگه گلدون مارتاست که خوردش کنه ؟!؟
          نه ولی جدا از شوخی کشک که نیست .

          پاسخ

          • مهدی در پاسخ به استیو راجرز

           بهمن 3, 1399

           خودت حساب کنی میفهمی که میتونه خورد کن

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به مهدی

           بهمن 15, 1399

           شما چه جوری حساب می‌کنی ؟؟

           پاسخ

       • Maker در پاسخ به مهدی

        بهمن 6, 1399

        به هر حال تونسته نسبت به ضربه های کینگ هایپریون گلادیاتور و سیلور سرفر واکنش نشون بده و شکستشون بده که دوتاشون کپی سوپرمن هستند و هیچ فرقی باهاش ندارند فقط سوپرمن از لحاظ شاهکار بزرگ تر هست و شاهکار هم همیشه ملاک نیست و شاید کمی قویتر باشند

        پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Maker

         بهمن 7, 1399

         جاااااااااانننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟این دوتا بدبخت هیچ وقت درحد سوپرمن نبودن.بعدشم با این تجهیزات اصلا قابل قبول نیست اگه اینطوریه پس وان میلیونم نسخه عادی سوپرمنه

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به مهدی

          بهمن 8, 1399

          تو چی میگی مگه من حرف از تجهیزات زدم چرا بحث رو میپیچونی
          اصلا چه ربطی به وان میلیون داره خودت خنده نمیگیره از حرفات من اصلا مگه حرفی ازش زدم

          پاسخ

       • Maker در پاسخ به مهدی

        بهمن 7, 1399

        از وقتی به ضربات سیلور سرفر که در حالت معمولی ۱۰۰ برابر نور سرعت داره واکنش نشون داد

        پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به مهدی

      دی 25, 1399

      سوپرمن بتونه میولنیر را خورد کنه ؟!؟!؟!؟!!؟ واتتت ؟!؟!؟!؟!

      پاسخ

      • مهدی در پاسخ به استیو راجرز

       دی 26, 1399

       یجوری میگی وووواااتتت!!!!!!!انگار داری در مورد یه ادم عادی صحبت میکنی یارو کتاب بینهایت رو بلند کرده پس قدرتش حد و مرزی نداره پس خورد کردن یک چکش قدرتمند براش کاری نداره اما اگه این کارو بکنه ازش متنفر میشم

       پاسخ

       • استیو راجرز در پاسخ به مهدی

        دی 26, 1399

        اون سوپرمن قبل بحران بود که کتاب بینهایت رو بلند کرد .
        تو هم یجوری میگی چکش که انگار داری راجب یه چکش پوسیده زمینی حرف میزنی .

        پاسخ

        • batman در پاسخ به استیو راجرز

         دی 26, 1399

         خیر قبل بحران نبود فاینال کرایسیس 2008 بود که بعد بحران.

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به batman

          دی 26, 1399

          شزم هم اون رو بلند کرد پس یعنی هرکول دی سی هم می‌تونه بلندی کنه
          حالا هرکول دی سی از سوپرمن کینگدام شکست خورده
          ( فک کنم )
          نتیجه گیری با خودتون

          پاسخ

          • مهدی در پاسخ به Maker

           دی 27, 1399

           بابا شزم قدرت چندتا خدا رو داره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به مهدی

           بهمن 7, 1399

           یک ششم قدرت هرکول یک ششم قدرت مرکوری و یک ششم قدرت اطلس به دردش میخوره که ثور هرکول مارول که اماتسو میکابوشی رو زده در یک مبارزه ناک اوت کرده سیلور سرفر که ۱۰۰ برابر سرعت نور هست رو زده و به ضرباتش واکنش داده و ۹ ماه دیگر برابر زیوس جنگید زیوسی که از بیشتر قدرتش استفاده میکرد اونم نه همش
           پس ثور هم می‌تونه بلندش کنه البته نظر من اینه
           تازه ثور بر جاذبه بی نهایت غلبه کرده که با این شاهکار ثور قابل مقایسه هست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به مهدی

           بهمن 7, 1399

           آقا قویترین کسانی که سوپر من زده کی هستند مال ثور که این هاست
           یمیر منگاگ اودین هلا گور آدام وارلاک سیلور سرفر درکس نابودگر سنگ قدرت ماکسیم کانگ فاتح دکتر دووم گلادیاتور تانوس گالاکتوس سرتور بور هایپریون کاپیتان مارول هالک مفسیتو دکتر استرنج لوکی اکستار پایان دهنده زلیا هرکول هدیس لرد ثور کال بورسان میمیر

           پاسخ

          • عرفان در پاسخ به Maker

           بهمن 11, 1399

           اقایا Maker گفتین سوپرمن معمولی کیارو زده.اسپکتر و فانتوم استرنجر و امپراطور جوکر که قدرت های میستر میکسز پتلیک رو داشت زد. ورلد فوگر از بعد ششم رو زده. دارکساید رو زده. دارکساید اصلی رو زده. حالا من از شما میپرسم به جز دارکساید ثور که سهله حتی اودین هم نمیتونه حریف اون بالایی ها بشه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عرفان

           بهمن 11, 1399

           جاننننننننن ؟؟؟؟؟
           سوپرمن دارکساید اصلی رو زده. 😑😑 ؟؟؟
           فانتوم استرنجر رو قبول دارم ولی اسپکتر رو با نیزه نهایی زد
           امپراطور جوکر هم مگه بتمن شکستش نداد ؟؟؟
           قطعا کسی مثل امپراطور جوکر و یا مسترمیکسیزپتلیک
           که قادر مطلق هستند به راحتی می‌توانند سوپرمن رو شکست بدهند من هم نگفتم ثور می‌تونه بیاندرز رو بزنه
           و قطعا موجودات قادر مطلق از پس این کار ممکن هست بربیان

           پاسخ

          • مهدی در پاسخ به Maker

           دی 27, 1399

           چرا الکی دلیل های بی خود میارید؟😐😐😐

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به مهدی

           دی 27, 1399

           😑😑😑😑😑😑😑😑😑 من نتیجه گیری نکردم
           هیچ دلیل بی خودی هم نیاوردم
           واقعا براتون متاسفم

           پاسخ

          • مهدی در پاسخ به Maker

           دی 29, 1399

           ببخشید سایت نظر منو برای شما ثبت کرده

           پاسخ

         • مهدی در پاسخ به batman

          دی 27, 1399

          تشکر فراوان

          پاسخ

        • مهدی در پاسخ به استیو راجرز

         دی 27, 1399

         خوبه دارم میگم چکش قدرتمند .بعدشم ثور رو با سوپرمن قبل از بحران مقایسه نکن که ثور در مقابلش یک مورچه هم نیست بعدشم اون سوپرمن بعد از بحران بود

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به مهدی

          بهمن 2, 1399

          اون سوپرمن قبل بحران خیلی بد چیزی بوده میتونسته برای دسر ثور رو بخوره

          پاسخ

     • Mohammad در پاسخ به مهدی

      بهمن 1, 1399

      ببین ثور یه نسخه از خودش به نام Ton King Thor داره که قدرتش با Living Tribunal برابری می‌کنه و به راحتی می‌تونه هر نسخه از سوپرمن رو شکست بده

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به Mohammad

       بهمن 1, 1399

       دوست عزیز اطلاعات نداری نظر نده

       پاسخ

  • Maker در پاسخ به استیو راجرز2

   دی 18, 1399

   ثور آینه و کریپتونایت از کجا میخواد پیدا کنه ؟

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به Maker

    دی 18, 1399

    آینه؟؟ این که همه جا هست کریپتونایت هم بیشتر دشمنان سوپرمن دارند راحت میتونه از اونا بگیره.

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به امیررضا

     دی 20, 1399

     حالا اینه رو بگیم همه جا هست اخه کریپتونایت از کجا میخواد بیاره در ضمن از کجا اصلا باید بدونه نقطه ضعف هاش این هاست؟

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به مهدی

      دی 22, 1399

      درود بر تو

      پاسخ

      • مهدی در پاسخ به Maker

       دی 24, 1399

       لایک داری

       پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به مهدی

      دی 22, 1399

      ولی سوپرمن رو هم میتونه بدون اون شکست بده.
      ببینید اگه خارج یا دور از زمین باشه قطعا باخته ولی اگه توی زمین باشه فرق میکنه.

      پاسخ

      • مهدی در پاسخ به امیررضا

       دی 24, 1399

       ببین سوپرمن میتونه سفر های کیهانی کنه اونوقت چطوری بیرون از زمین ضعیفه؟

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به مهدی

        دی 25, 1399

        از خورشید دور باشه قدرتش کمتره😐😐😐

        پاسخ

        • مهدی در پاسخ به امیررضا

         دی 27, 1399

         ثور هم از ازگارد دور باشه ضعیفه

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به مهدی

          دی 27, 1399

          این رو از کجا درآوردی؟

          پاسخ

          • مهدی در پاسخ به امیررضا

           دی 29, 1399

           😄

           پاسخ

          • مهدی در پاسخ به امیررضا

           دی 29, 1399

           این نقطه ضعفی بود که توی چندتا از ازگاردی ها دیدم مثلا هلا که قدرتشو از ازگارد میگرفت

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به مهدی

           دی 30, 1399

           داداش اون مال فیلمه

           پاسخ

          • مهدی در پاسخ به امیررضا

           دی 30, 1399

           خب فیلم هارو از روی کمیک می سازن دیگه حتما یه چیزی در این باره توی کمیک بوده دیگه

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به مهدی

           بهمن 1, 1399

           در اشتباهی. فیلم ها رو هم تغییر می دن. اصلا شما به من بگو توی کدوم کمیک گفته شده هلا خواهر ثوره؟ توی کمیک بچه لوکی هست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به مهدی

           بهمن 1, 1399

           دلیل تون بی پایه و اساس هست

           پاسخ

    • Maker در پاسخ به امیررضا

     دی 24, 1399

     با عرض معذرت داری متعصبانه نظر میدی اگر لکس لوتر کریپتونایت داشت تا حالا ۱۰۰۰ بار ثور رو کشته بود البته چند بار داشته ولی
     زیاد نتونستن بدست بیاره ثور هم تا حالا ندیدم برای مبارزه تحقیق کنه و اصلا اگه سوپرمن و ثور سر شاخ شدن بدون هیچ آمادگی چه اتفاقی می‌افتاد هر آینه ای هم لیزر سوپرمن رو بازتاب نمی‌ده

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به Maker

      دی 25, 1399

      کریپتونایت داشت ثورو کشته بود؟؟ چه ربطی به هم دارن؟؟ من اصلا درباره آینه حرف زدم؟ درسته اطلاعاو جمع نمی کنه ببخشید اینجا اش رو یکم تعصبانه بود.

      پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به Maker

      دی 25, 1399

      اگه لکس لوتر کریپتونایت داشت تا حالا هزار باز ثور را کشته بود ؟!؟!؟!؟!! واتتتت ؟!؟!؟!؟ اینجا باید بپرسم جناب حالت خوبه ؟!؟!؟!؟!؟؟؟

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به استیو راجرز

       دی 25, 1399

       😂😂😂😂😂😂😂
       آقا سوتی بدی دادم منظورم سوپرمن بود

       پاسخ

     • Maker در پاسخ به Maker

      دی 25, 1399

      آقا در خط دوم منظورم سوپرمن بود بجاش ثور نوشتم 🤦🤦🤦🤦🤦

      پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به استیو راجرز2

   دی 21, 1399

   آینه؟؟ اگر آینه ی معمولی باشه که خب توسط لیزر سوپرمن ذوب میشه یا پودر میشه!!! پس باید یه آینه ی بسیار قدرتمند باشه!!! بعد اصن ثور یه دستش میولنیر و اون یکی دستش یارن بی یورن بعد آینه رو میخواد با کدوم دستش بگیره؟؟ یا مثلا ثور میخواد آینه به دست بیاد تو نبرد؟؟ بعد اصلا ثور چجوری میخواد نقطه ضعف سوپرمنو بدونه؟؟ هان؟؟

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به تحلیل گر

    دی 22, 1399

    درودی دیگر بر تو

    پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

    دی 22, 1399

    ببخشید یه سوال آینه؟؟ آینه مگه نقطه ضعف سوپرمن بود؟

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به امیررضا

     دی 22, 1399

     خب آینه ی معمولی که نه، ولی آینه ای بسیار قدرتمند میتونه لیزر سوپرمنو به خود سوپرمن برگردونه و به نوعی نقطه ضعف سوپرمن حساب میشه!!!

     پاسخ

     • استیوراجرز2 در پاسخ به تحلیل گر

      دی 22, 1399

      بله میتونه منعکس کنه لیزر سوپرمنو و لیزر سوپرمن هم خیلی خیلی قدرتمنده

      پاسخ

    • استیوراجرز۲ در پاسخ به امیررضا

     دی 22, 1399

     گفتم وقتی که از قبل هم دیگرو زیر نظر داشته باشن و هم دیگرو انالیز کنن میتونه تور ببینه که سوپرمن لیزر داره چشماش جزئیات هم بالاتر گفتم نمیتونم از دوباره بنویسم برو بخون

     پاسخ

   • استیو راجرز2 در پاسخ به تحلیل گر

    دی 22, 1399

    اولا میتونه یکیشو زمین بزاره دومن میتونه اینه یا یک منعکس کننده یه قوی رو یه جایی بزاره وسوپرمنو به اونجا بکشونه سومن وقتی از دوتا ابر قهرمان از دنیا های متفاوت با هم دیگه مبارزه میکنن میتونن نبرد همدیگرو با یکی دیگه رو زیر نظر داشته باشن

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به استیو راجرز2

     دی 24, 1399

     اصلا گیریم حرف شما درست باشه!! خب سوپرمن خیلی راحت میتونه اون آینه رو با نفس یخی یخ بزنه!!! یا مثلا با دو انگشت بشکنتش!! نه جناب ثور بتمن نیست که! هرکی که باشه با سر میره تو دلش!!( تاحالا ثور کسی در حد خودشو با نقطه ضعف اون کس شکست نداده!!! )

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به تحلیل گر

      دی 24, 1399

      چرا هایپریون و سنتری رو شکست داده البته سنتری خودش هم می خواست بمیره
      با گلادیاتور هم مساوی کرده

      پاسخ

     • استیوراجرز2 در پاسخ به تحلیل گر

      دی 25, 1399

      ببین بدون فکر کردن حرف نزن تو نبر سوپرمن که به تور نمیگه وایسا من این اینه رو یخ بزنمش بعد مبارزه کنیم تا اینکه سوپرمن بخواد اینه رو بترکونه تور دخل سوپرمنو میاره

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به استیوراجرز2

       دی 26, 1399

       ببین سوپرمن با یه مشت میتونه زمینو نابود کنه بعد اونوقت اون آینه اون وسط چیکارس؟؟ اگه سوپرمن یه مشت محکم به ثور بزنه با قدرت موج انرژی اون مشت 100درصد فاتحه ی آینهِ خوندس!!

       پاسخ

 38. باید بگم که مقاله خوبی بود.ولی در کل هم در کمیک و هم در سینما ثور خیلی قوی تر از سوپرمن هست البته این نظر شخصی منه . حتی اگه سوپرمن از تمام قدرتش استفاده کنه بازم ثور پیروز میشه.با تشکر از مقاله خوبتون

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به کاپیتان آمریکا

   دی 18, 1399

   ببخشید میشه برام دلیل بیارید که چطوری میتونه نبرد رو ببره؟

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به مهدی

    دی 18, 1399

    خوب مسابقه رو که نمیشه مثلا توضیح داد تو شاید اشتباه باشه. ولی میتونیم ویژگی ها رو بگیم بعد ویژگی ها رو مقایسه کرد. خب ثور: گادبلست، میولنیر، انفجار خدایان،کنترل زمین، اودین فورس،یارن بی یورن، دانش بیشتر عالم، دیوانگی جنگجویان، اودین سورد، زره نابودگر و…

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به امیررضا

     دی 19, 1399

     پدر همگان و نیروی کازمیک گالاکتوس هم در اختیار داره

     پاسخ

    • مهدی در پاسخ به امیررضا

     دی 20, 1399

     خب توانایی های سوپرمنم بگو دیگه

     پاسخ

 39. Maker

  دی 14, 1399

  الان که ثور پادشاه ازگارد هست اودین فوری رو در اختیار داره یانه
  اگه میشه هم بین این رتبه بندی کنید
  اودین در اوج.
  ثور کنونی که گالاکتوس رو زد
  سوپرمن کنونی
  زئوس مارول
  زئوس دی سی
  های فادر
  دارکساید کلون
  دارکساید اصلی
  گالاکتوس در اوج
  دورمامو در اوج
  اوریون
  ایمپریکس
  ارس
  آنتی مانیتور
  نرو ن
  نکرون
  کنال
  یوگاخان

  پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به Maker

   دی 14, 1399

   داداش ببین من حال ندارم در مورد همه حرف بزنم
   ولی اینطور بهت بگم
   یبار سلستیال ها (نه یکی یا دوتا سلستیال نژاد سلستیال) سعی میکنن به آزگارد حمله کنن
   اودین بهشون میگه گورتون رو گم کنید یاشمشیرم رو از غلاف در میارم (شمشیر اودین توی رتبه ی بالاتری نسبت به نکروسورد تمام سیاه نال قرار داره و قویترین شمشیر دنیای ماروله)
   سلستیال ها هم فلنگو میبندن
   الان گرفتی اودین چقد قویه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
   بقیه رو میزارم بقیه جواب بدن

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به امیرعلی

    دی 15, 1399

    البته تونست به سختی گالاکتوس معمولی رو بزنه ولی زيوس با یک ضربه گالاکتوس رو سرنگون کرد و ثور هم با دو ضربه گالاکتوس ابر قدرت رو کشت همچنین بلک وینتر رو با یک ضربه نابود کرد
    خودم همچین نظری دارم
    یوگاخان
    دارکساید اصلی
    کنال
    ثور
    بلک وینتر
    گالاکتوس در اوج آنتی مانیتور
    دورمامو
    زئوس مارول
    های فادر اودین
    زئوس دی سی
    ارس
    دارک ساید کلون
    نکرون
    اوریون
    سوپرمن
    ایمپریکس
    نرون
    اگه جایی اشکال داشت خوشحال میشم به هم گوشزد کنید

    پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به Maker

   دی 14, 1399

   بله ، ثور الان نیروی اودین را در اختیار دارد .
   رتبه بندی سخته واقعا و نمیشه دقیق گفت یعنی رتبه بندی وابسته به نظر نویسندست کاملا .
   اگر منظورتون از ثور در زمان کنونی همان حالتی باشه که گالاکتوس را شکست داد ( و کشت ) و کازمیک انرژی را داشت به نظر من قاعدتا رتبه بندی اینجوری میشه :
   ثور
   کنال
   ( گالاکتوس در اوج و دورمامو در اوج تقریبا در یک سطح
   و با اختلاف کم …
   اودین در اوج و های فادر تقریبا در یک سطح )
   زئوس مارول و دی سی تقریبا در یک سطح
   ( متوسط قدرت دارک ساید کلون
   و با اختلاف کم …
   سوپرمن )
   ارس

   باقی شخصیت هایی کن نگفتم رو به خوبی نمیشناسم برای همین نگفتم و در ضمن همین رتبه بندی هم نظر شخصی من هست و بسته به نوع داستان و شرایط میتونه تغیرات زیادی داشته باشه چون قدرت در کمیک معیار ثابتی نیست .

   پاسخ

 40. مهدی

  دی 5, 1399

  بابا چرا حرف بی ربط می زنین همه جوره حساب کنید سوپرمن قویتره اقای maker اول شما میگین کراس اوور و سینما چرته پس چی درسته این کراس اوور هست که قدرت ابرقهرمان هارو مشخص میکنه در مورد کمیک هم نمیدونم چون زیاد کمیک نمیخونم اما قویترین نسخه هاشون هم که رون کینگ ثور و سوپرمن پرایم وان میلیون باشن بازم سوپرمن قویتره چرا طرفداری الکی میکنین در مورد فیلم هم باید بگم ثور با جفت سلاحاش میتونه سوپرمن رو زخمی کنه اگه سرعتش به سوپرمن برسه البته منظورم اون ثور خوش هیکل هستش اون چاقه که وعضش خرابه در اخر هم هرچی بگین سوپرمن قویتره چون قدرت های ذاتی بیشتری داره

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به مهدی

   دی 7, 1399

   کراس اوور بیشتر بر اساس محبوبیت شخصیت ها برنده رو اعلام می کردند. این مقاله مال کمیکه دقت کن کمیک نه سینما با هم فرق دارند. قوی ترین نسخه سوپرمن کازمیک ارمور هستش نه وان میلیون. تو داری طرفداری الکی می کنی که هر کی هر چی می گه بدون هیچ دلیلی می گی نه سوپرمن برندس.
   ثور هم یه خدای آزگاردی هست یعنی قدرت های ذاتی از سوپرمن بیشتره.

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به امیررضا

    دی 8, 1399

    طرفداری نمیکنم همشون حقیقتن شما گفتی کراس اوور بر اساس محبوبیت هست گاهی هم نویسندگان مشخص میکنند در ضمن توی همین سایت پروشات وان میلیون رو قویترین اعلام کردند

    پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به مهدی

     دی 14, 1399

     حالا به نظر شما واقعا استورم از واندروومن قویتره؟؟ یا اسپایدرمن از سوپربوی یا ونوم از سوپرمن؟ ببین نویسنده ها برای بالا رفتن فروش کمیک افرادی که محبوب تر بودند رو برنده میکردند هیچ وقت نویسندگان به نظر شخصی شون کسی رو برنده نمی کردند. و در ضمن برو توی ایرونی سنتر اونجا هست کازمیک قویتره. بزرگترین برتری کازمیک اینه که پلات داره که فقط پرزنس و فرزندانش از اون بهره دارند که با یه اشاره میتونه هر کاری بکنه

     پاسخ

     • مهدی در پاسخ به امیررضا

      دی 18, 1399

      ازتون معذرت میخوام اشتباه از من بود بله کازمیک قویتره ببینم کجا این مقایسه هایی رو که کردید رو پیدا کنم؟

      پاسخ

    • Maker در پاسخ به مهدی

     دی 14, 1399

     با احترام سایت پروشات اشتباهی اعلام کردند
     کازمیک قویترین نسخه هست و از رون کینگ ثور خیلی قوی تره

     پاسخ

  • Maker در پاسخ به مهدی

   دی 14, 1399

   من کی گفتم سینما چرته چیزی مصرف کردی فک کنم اگرم همچین حرفی زدم اشتباه کردم اگرم به سرعت باشه که والی وست از همه قویتره

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به Maker

    دی 17, 1399

    درست صحبت کن اقا حرفیه که زدی به من چه ربطی داره شما هواس پرتی میکنی اونوقت به من میگی چیزی زدی سایت پروشات عزیز من یک نظر دادم و توش از کلمه مزخرف استفاده کردم و شما نظر منو ثبت نکردین چه وعضشه؟؟؟؟

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به مهدی

     دی 18, 1399

     من کجا گفتم سینما چرته؟!! نه به من بگو کجا!!!
     اگه گفتم اشتباه کردم ( شک ندارم همچین چیزی نگفتم ) کراس اوور ایشون توضیح دادن از لحن بدی هم استفاده کردم
     عذر خواهی میکنم

     پاسخ

     • مهدی در پاسخ به Maker

      دی 20, 1399

      خودت گفتی سینما،ای جی ان و کراس اوور چرته

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به مهدی

       دی 24, 1399

       من فقط گفتم کراس اوور کرده
       آدرس جایی که گفتم رو بگید

       پاسخ

 41. Farnaz

  دی 4, 1399

  تو اینفینیتی وار هم این ثور بود که با اومدنش به اونجرز کمک کرد تقریبا کاپیتان امریکا و بروس بنر داشتن زیر ارتش تانوس له میشدن که با اومدن ثور بروس بنر گفت دیگه دهنشون سرویسه
  پر من از نظر من فقط بخاطره این

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به Farnaz

   دی 6, 1399

   شما که فقط فیلم دیدیم بهتر همچین رو نگی

   پاسخ

   • Farnaz در پاسخ به Maker

    دی 11, 1399

    آخر این مقاله نظرتامون خواسته و من نظرم گفتم از هیچکس هم نخواستم بیاد روم رپلی کنه و چالش بکشه فقط اخر یه سوال پرسیدم اگه قرار بود چیزی بهم بگی فقط حق جواب به اون سوال داشتی
    یکم تحقیق کنی بد نیس و احساسی از روی علاقه نظر ندی بهتره اینو یه بچه 5ساله هم بادیدن انیمیشنا تشخص میده سوپر من از لحاظ جسمانی نقطه صعف زیادی داره ولی تور نقطه ضعف جسمانی نداره
    قوی بودن برای هرکسی تعریفش فرق میکنه یکی زور بازو قوی بودن میدونه یکی هوش رو قوی بودن میدونه و….

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به Farnaz

     دی 13, 1399

     بله کاملا حق با شماست ولی اون بچه ی پنج ساله هم میدونه دنیای دی سی 7 سال بیشتر نیست که تاسیس شده و مارول 12 سال و سوپرمن تا حالا توی 3 تا فیلم اومده و ثور توی 7 تا پس هنوز تمام قدرت سوپرمن نمایش داده نشده

     پاسخ

    • Maker در پاسخ به Farnaz

     دی 14, 1399

     برای چندمین بار نباید در سینما این دو رو مقایسه کرد چون ثور در ۸ فیلم بوده اما سوپرمن در ۳ فیلم بوده
     اگه هم مقایسه بکنیم باید سه فیلم اول ثور یعنی ثور ۱ و ۲ و اونجرز یک رو حساب کنیم که ثور خیلی از سوپرمن ضعیف تر بود

     پاسخ

  • مهدی در پاسخ به Farnaz

   دی 7, 1399

   خب توی BVS سوپرمن با اومدنش دومزدی رو کشت چه ربطی داره در ضمن دومزدی به اندازه ی چند تا تانوس زور داره

   پاسخ

   • شرلوک هلمز در پاسخ به مهدی

    دی 7, 1399

    وای مثل تو ندیدم 10 تا دومزدی حریف تانوس نمیشن

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به شرلوک هلمز

     دی 12, 1399

     خب چرا دیگه نظری از دوستان مارول فنی نمیبینم؟نکنه پا پس کشیدین؟؟؟

     پاسخ

   • Maker در پاسخ به مهدی

    دی 7, 1399

    اره دومزدی به اندازه چند تا تانوس زور داره 😂😂😂😂😂😂

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به Maker

     دی 8, 1399

     چرا میخندین؟؟کسی که تونسته قویترین موجودات دی سی رو شکست بده معلومه از تانوس خیلی قویتره

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به مهدی

      دی 8, 1399

      الان منظور سینما هست دیگه فقط تونسته سوپرمن رو بکشه بعدشم ثور تانوس رو با دستکش زد پس تانوس با دستکش رو حساب می‌کنیم که از دومزدی خیلی قوی تر هست

      پاسخ

      • مهدی در پاسخ به Maker

       دی 10, 1399

       دو ساعت داریم سره چی بحث میکنیم معلومه که دارم در مورد کمیک صحبت میکنم.نا سلامتی ثور هم استورم بریکر رو داشت دسته خالی نبود دارکساید تانوس رو قبلا شکست داده و دومزدی هم دارکساید رو اما اگر توی سینما رو میگی خداییش تانوس اونجا خیلی قوی بود و میتونست دی سی داغون کنه پس بدون دستکش حساب کن که عادلانه باشه یا حداقل بدون هر شش سنگ

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به مهدی

        دی 10, 1399

        اگه بحث کمیک هست بله دومزدی قویتره ولی فک کردم در مورد سینما هست در مورد اینکه دارکساید از تانوس قوی تره شکی نیست اما تانوس از دارک ساید شکست نخورده

        پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Maker

         دی 12, 1399

         اقا ی مکر من و شما داریم کلی بحث مکنیم

         پاسخ

        • مهدی در پاسخ به Maker

         دی 12, 1399

         و حالا شما میگین سینما خب من الان چی باید بگم بحث فقط در مورد کمیک هست نه سینما پس بحثشو پیش نکشین

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به مهدی

          دی 13, 1399

          در کمیک دومزدی از تانوس قوی تره قبول دارم تمام

          پاسخ

         • Maker در پاسخ به مهدی

          دی 13, 1399

          دوست عزیز من اون بالا گفتم فکر کردم در مورد سینما صحبت میکنیم برای و همین گفتم تانوس از دومزدی قویترین اما اگه کمیک باشه دومزدی قویترین پس بحث چیرو پیش نکشم

          پاسخ

          • مهدی در پاسخ به Maker

           دی 13, 1399

           پس قبول دارین که سوپرمن قویتر هست دیگه با توجه به دشمن قدرتمندی مثل دومزدی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به مهدی

           دی 13, 1399

           بله. قبول دارم شکی نیست

           پاسخ

 42. Farnaz

  دی 4, 1399

  اول این که من هردو رو دوست دارم و حتی بازیگری هنری کویل و کریس همسورث هم هردو دوست دارم و نظرم اصلا از روی علاقه نیست فقط از روی عقل و منطق سینماس کمیک خون نیستم و بیشتر فیلم میبینم از روی فیلم های سینمایی بخوام بگم 1000% ثور از سوپرمن قوی تره و قوی ترین انتقام جو هم هست که دلایلش رو میگم
  کامنتای زیادی از دوستان خوندم نظرشون کاپیتان مارول بود کاپیتان مارول بخاطره این رد میکنم چون قدرت درونی (رعد و برق و نوری که از ثور بیرون میاد از کاپیتان مارول پرانرژی تر و قوی تره) هرچه نور به سمت رنگ بنفش بره انرژی بیشتر طول موج کمتری داره
  ثور با استون بیکر مقابل تمام قدرت های سنگ های ابدیت پیروز شد و زد به قفسه سینه تانوس و تانوس هم خودش همون لحظه که داشت جون میداد به ثور گفت باید سرش هدف میگرفته برای حتمی مردنش پس ثور با استون بیکر چه با سنگ های ابدیت چه بدون سنگ ها میتونست تانوس بکشه و تانوس از لحاظ فیزیکی از هالکم قوی تره
  در باره اون شوکر توی رگنوراک هم اون شوکر روی اعصاب تاثر میزاره و درسته ثور خدای رعد وبرق ولی خود ما انسان ها هم داخل عصب هامون و نرون هامون الکترون و الکترسیت هست ولی بازم اگه شوکری چیزی بخوریم رومون تاثیر داره اون شوکر روی همه تاثیر داشته حتی روی سوپر من
  ثور انرژی ستاره نوترون تحمل کرد اون ستاره نوترونی از خورشید قوی تر بود اونم به دلیل رنگش که بالاتر هم گفتم هرچه رنگ ستاره به بنفش ابی نزدیک تره باشه انرژی بیشتری داره و از لحاظ استقامت ثور با یه چیزی فراتر از انرژی خورشید و بمب اتم روبه رو بوده و جاذبه ای که ستاره نوترونی داره 2 میلیاد برابر کره زمین و چون چند سال خاموش بوده و دوباره روشن میشه انرژی خیلی فراتر داره که حتی عنبیه دستگاه شون رو هم میشکنه ثور با همچین چیزی روبه رو بود و حتی خود ایتری هم به ثورمیگه برای باز نگهداشتن عنبیه کارش خودکشیه قدرت کامل یه ستاره دریافت میکنه ولی ثور نگهش میداره و فقط یکم از پوستش میوزه و بیهوش میشه و خیلی سریع با قدرت استون بیکر بهوش میاد
  درسته استون بیکر سوپرمن هم میتونه ازش استفاده کنه ولی ازش فقط به عنوان یه اصلاح میتونه استفاده کنه ازش رعدوبرق چیزی بیرون نمیاد اون میولینر که اگه بلندش کنه قدرت های ثور بهش میرسه و رعد برق میتونه باش بزنه فقط ثور میتونه از استون بیکر درست استفاده کنه
  تو سینما سوپر من در مقابل جادو نمیتونه مقابله کنه
  سوپرمن از لحاظ ذهنی و روانی خیلی اسیب پذیرتر از ثوره
  سوپرمن درسته میتونه الکتریسته جذب میکنه ولی رعد و برقی که از ثور بخوره یه چیز معمولی نیست درواقع جادویه ثوره و ثور خدای رعد و برق یه رعدوبرق به اندازه همونی که به هلا زد به سوپرمن بزنه از پادرمیاردش
  و یه سوالم داشتم سوپرمن قوی تره یا اودین خدای خدایان؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به Farnaz

   دی 4, 1399

   اصلا بحث کمیک هست نه سینما و اینکه ما سوپرمن و در سه تا. فیلم دیدیم ولی ثور در ۸ تا فیلم بوده و مقایسه درست نیست

   پاسخ

   • Farnaz در پاسخ به Maker

    دی 5, 1399

    کمیک مقایسه درستی نیست شونصد تا سوپمرن داره و ثور که تو قدمی هاش برا جذب مخاطب اومده از سوپرمن خدایا قدرت ساخته بعد دیدن خیلی دیگه قهرماناشون زیاد شده اومدن از قدرتاش کم کردن بعدشم من ثور سینما رو فقط 3فیلم اخرش رو مقایسه کردم و اتفاقا مقایسه عادلانه ای خب بخوام کل فیلما مقایسه کنم تو اونجرز 2 میولینر یه قسمت از شهر پودر کرد که اشاره ای به این قضیه نکردم پس همین 3تا آخر نشون ميده ثور قوی تره تا اونجاییم که فهمیدم دارن سوپرمن قوی تر و ثور ضعیف تر هم نشون میدن نسبت به کمیک های حال حاضر و شما هم مقایسه قدرت بزار برای حال حاضر نه چیزی که منقرض شده

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به Farnaz

     دی 5, 1399

     اولا این پست در مورد کمیک هست و در مورد سینما نیست و اینکه باید سوپرمن در چند تا فیلم دیگه حضور داشته باشه تا با ثور مقایسه بشه بعدشم کی گفته مقایسه کمیک درست نیست ما هم داریم ثور و سوپرمن نسخه اصلی رو مقایسه می‌کنیم در اونجرز ۲ هم جایی ندیدم پودر کنه کمیک هم منقرض نشده و شما اطلاعات درستی نداری نسبت به قدرت های کمیک هردوتا بسیار ضعیف شدن و شما از قدرت های سوپرمن هم اطلاعی نداری و مقایسه سه فیلم آخر هم با سه فیلم نخست جالب نیست و نباید مقایسه کرد و اگه اینطور باشه کاپیتان آمریکا هم می‌تونه ثور اندگیم رو بزنه پس در این صورت سوپرمن قویتره

     پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Farnaz

   دی 5, 1399

   کی گفته ثور از تانوس قویتره؟؟ اونجا تانوس غافل گیر شد وگرنه میتونست استورم بریکرو بگیره و به خود ثور پرت کنه!!! تو سینما سوپرمن به جادو ضعف داره؟؟؟ 😭😭میشه بگی از کجات در آوردی دقیقا؟؟ اون رعدی که به هلا زد سوپرمنو از پا درمیاره؟؟ 😱😱😭😭الکی خودمو خسته نمیکنم چون شما فقط حرف میزنیو دلیل نمیاری!!!

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به تحلیل گر

    دی 6, 1399

    فرض میکنیم مطابق حرف و ادعای شما تانوس غافلگیر شده بود . شاید با دستکش بینهایت بتونه یه کارایی بکنه اما بدون دستکش بینهایت و سنگهای بینهایت واقعا نمیتونه زیاد در برایر ثور در اون حالت دوام بیاره . چون ثور اون موقع هم از نظر فیزیکی و هم از نظر ذهنی در اوج بود و انگیزه زیادی برای کشتن تانوس داشت . شما ثور در حالت فیلم پایان بازی را در نظر نگیر چون اونجا ثور هم از نظر فیزیکی و هم از نظر ذهنی در حالت به اصطلاح مینیمم خودش قرار داشت .

    پاسخ

  • Maker در پاسخ به Farnaz

   دی 5, 1399

   کاملا از روز علاقه هست بدون شک

   پاسخ

   • Farnaz در پاسخ به Maker

    دی 11, 1399

    مثلن ازتو میترسم که نگفتم طرفدار تورم همون اول گفتم طرفدار هردوشونم و صحبتام از روی سینماس و اصلا از کسی نخواستم نظری بده به صحبتام فقط حق داشتی سوال اخر جواب بدی

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به Farnaz

     دی 14, 1399

     خب وقتی از روی تعصب نظر میدید چیکار کنم

     پاسخ

  • مهدی در پاسخ به Farnaz

   دی 5, 1399

   باهاتون شرط میبندم سوپرمن اون شوکر رو با انگشتاش خورد میکنه جدا از اون شما میگین اون شوکر روی اعصاب تائثیر میزاره اما روی انسان های معمولی خب میدونیم یکیشون خداست و اون یکی پسر کریپتون به نظرتون این منطقیه بعدش اون شوکر اصلن نمیتونه پوست سوپرمنو سوراخ کنه بلند کردن میولنیر براش کاری نداره حداقل لیاقتش به کاپیتان که میرسه رعد و برق ثور مثل لیزر سوپرمن میمونه در مورد هلا هم باید بگم که مقایسش مثل دومزدی برای سوپرمنه دلیل از این محکم تر نیاز دارید فرناز خانم

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به مهدی

    دی 6, 1399

    به نظر من این تصمیم کارگردان بود تا اون شوکر بر ثور اثر داشته باشه چون بتونن داستانشون رو اونجور که میخوان پیش ببرن وگرنه اوصولا حتی گلوله های با کالیبر بالا هم به هیچ وج به پوست ثور نفوذ نمیکنه . ثور موجودیه که در کمیک ها به راحتی به اعماق مواد گدازه رفته و بدون آسیب خاصی زنده مانده و در برابر جاذبه سیاه چاله ها و ستاره های نوترونی مقاومت کرده . بر روی ستاره های زرد مثل خورشید به راحتی قدم زده و .. . حتی در همین MCU هم دیده شده که انرژی کامل یک ستاره نوترونی را دریافت کرده که انفجار چنین ستاره ای میتونه زنجیره ابرنواختر کیهانی به وجود بیاره و بعضا چندتا کهکشان را زیر رو رو کنه . !!! حالا یک شوکر براش دردسر ساز باشه ؟!؟ منطقی نیست اما داستان باید اینجوری میشد تا برنامه کارگردان و اینا پیاده بشه . برای همینه که میگم در کمیک و فیلم های کمیکی هیچ اصل ثابت و پایداری وجود نداره .

    پاسخ

   • Farnaz در پاسخ به مهدی

    دی 11, 1399

    لیز سوپرمن مثل رعد و برق تور؟!😂
    واااااای این همه مطلب علمی گفتم برای مقایسه انرژی نور ها یکم مطلب علمی بخونین و بعد مقایسه کنید
    سوپرمن با کریپتون هوا کره زمین ميخواد چکار کنه؟ دور از نور خورشید زرد چکار میخواد بکنه؟ من واقعا هردوشون دوست دارم با لباس هردوشون عکس دارم و نظرم از روی تحلیل های فیلما بود

    پاسخ

  • مهدی در پاسخ به Farnaz

   دی 7, 1399

   شما فقط حرف میزنید و دلیل نمی یارید و فقط از روی علاقه نظر میدید

   پاسخ

   • Farnaz در پاسخ به مهدی

    دی 11, 1399

    شمافقط حرف میزنی از روی علاقه یکم قوه تحلیل کردن فیلما رو ببربالا و یکم مطلب علمی بخون تا درک کنی صحنه های فیلم رو کریپتون به درصد 0/001 در هوای کره زمین وجود داره و پسر کریپتونی به این عنصر حساسه سوپرمن قوی ولی ضعف جسمانیش زیاده نقطه ضعف زیاد داره برا همین تور میتونه سوپرمن ببره چون هیچ نقطه ضعف جسمانی نداره
    و ما هیچ وقت تو سینما این دو ابر قهرمان مقابل هم نخواهیم دید خوشبختانه 😊

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به Farnaz

     دی 18, 1399

     ثور از کجا می‌دونه که کریپتونایت ضعف ثور هست اینو لطفاً توضیح بده

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به Maker

      دی 18, 1399

      دلیلی از این مزخرف تر نداری واقعا؟؟ کسی که دانش بیشتر عالم رو داره نفهمه بعد نباید قبل مبارزه اطلاعات جمع کنن؟؟ اینو دیگه همه میدونن که کریپتونایت نقطه ضعف سوپرمنه

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به امیررضا

       دی 19, 1399

       وات ؟! ثور که اصلا توی دی سی نیست که بدونه !! دانش عالم مارول هم که بهش کمک نمیکنه اونوقت یکدفعه بهش الهام میشه که سوپرمن به کریپتونایت ضعف داره ؟
       باشه دلیل من مزخرفه

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به Maker

        دی 19, 1399

        باشه باشه

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به امیررضا

         دی 19, 1399

         خب اگه ثور میدونست که دقیقا همونجا تلپورتش میکرد این جر و بحث ها هم نداشتیم

         پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به Farnaz

   دی 7, 1399

   معلومه که اودین اودین از تور قویتره در حالت معمول البته

   پاسخ

   • Farnaz در پاسخ به شرلوک هلمز

    دی 11, 1399

    خب پس اگه نظرتون اودین از سوپر من قوی تره پس باید به یاد داشته باشینن که اودین تو رگنوراک به تور گفت از خودش قوی تره

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به Farnaz

     دی 14, 1399

     منظورش اودین کمیک بوددددد

     پاسخ

  • روح الله در پاسخ به Farnaz

   دی 14, 1399

   دمت گرم توضیح کامل و کم نقصی ارائه دادی من خودم شخصا طرفدار ثور هستم و این چیزایی که نوشتی بنظرم کاملا منطقی بود

   پاسخ

 43. Maker

  دی 2, 1399

  گلادیاتور قویتره یا ثور
  سنتری یا ثور
  آدام وارلاک یا ثور
  هایپریون قویتره یا ثور
  آدام وارلاک یا گلادیاتور
  سنتری یا آدام وارلاک
  نقطه ضعف سنتری یعنی ذهن ضعف رو حساب نکنید

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به Maker

   دی 3, 1399

   جواب همه این سوال ها رو نویسنده میده نه من و شما . هر نویسنده برای داستانش ممکنه نتیجه متفاوتی رقم بزنه و لازم باشه که پاسخ متفاوتی به این پرسش ها بده .
   اما خوب اگه احتمالیش رو با توجه به تک تک قدرت ها و توانایی ها ، تجهیزات ، شاهکار ها ، نظر اکثریت طرفداران و تاریخچه حضور حساب کنیم پاسخ سوالاتتون به ترتیب میشه :
   ثور
   ثور ( آدام والارک خودش اعتراف کرده که ثور یکی از قدرتمندترین و ماهرترین جنگجویان دنیای مارول هست و اگه در اوج باشه بدون کمک نمیتونه شکستش بده . )
   ثور
   آدام والارک
   پاسخ آخر اگه فرض بشه که سنتری ضعفی نداره سنتری از آدام والارک بفهمی نفهمی یه پله قویتره اما خوب ضعف سنتری ذهنی و آدام والارک هم استاد حملات ذهنی . به هر حال اینم هست دیگه .

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Maker

   دی 3, 1399

   جواب اولی:ثور
   جواب دومی:ثور
   جواب سومی:ثور
   جواب چهارمی:ثور
   جواب پنجمی:ادام وارلاک
   جواب ششمی:حتی اگه نقطه ضعف سنتری ینی ذهن رو در نظر نگیریم و ووید بیرون نیاد ادام وارلاک برندس!!!

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به تحلیل گر

    دی 3, 1399

    ممنون.

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به تحلیل گر

    دی 3, 1399

    خودم چند بار حساب کردم دیدم سوپرمن شانسش کمی از ثور برای پیروزی بیشتره ولی عجیبه ثور هایپریون و گلادیاتور و سنتری رو که کپی های سوپرمن حساب میشن رو شکست داده
    بین آدام وارلاک و سوپرمن کدوم قویتر هست ؟

    پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به Maker

     دی 7, 1399

     فکر کنم ادام وارلاک چون سوپرمن بیشتر به حملات ذهنی ضعف داره و آدام وارلاک هم استاد حملات ذهنی هست و الان آدام وارلاک دادگاه زندگی جدیده.

     پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Maker

     دی 7, 1399

     بله خب تقریبا هیچکدوم از کپی های سوپرمن در نسخه ی عادی اندازه ی سوپرمن قدرت ندارن!!!! به نظر من ادام وارلاک قدرتای خیلی زیادی داره اما باز به سوپرمن نمیرسه!!!

     پاسخ

 44. IS KING

  آذر 30, 1399

  یک جا اشتباه کردی ثور هم قوی و زیاد شدنش زیاد هست به عنوان قویترین نسخه از ثور می‌توان ران کینگ ثور رو پیشنهاد داد که تونست در جهان مارول رتبه ۴رو بگیره آنقدر قدرت داشت که می‌تونست به راهتی بیاندر ها و دادگاه زندگی رو از پا در بیاره یعنی می‌تونست قوی‌ترین نسخه سوپرمن رو شکست بده ولی اگه ضعیف ترین نسخه هارا حساب کنیم سوپرمن برنده میشه خوب اگه نسخه های اورجینال شون رو حساب کنیم به احتمال زیاد مساوی مگه اینکه دست ثور هردو سلاحش باشه ستورم بریکر و میولینر

  پاسخ

 45. Maker

  آذر 30, 1399

  الان بیاندرز هایپریون و ثور رو کشتن ؟

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Maker

   دی 1, 1399

   فکر کنم کشته باشن ولی به هر روشی زنده کردنش

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به امیررضا

    دی 1, 1399

    پس شخصیت استاربرند قدرتش به اندازه یک بیاندرز هست و جزو شخصیت های قوی محسوب میشه چون در اون کمیک یک بیاندرز رو نابود کرد

    پاسخ

 46. عرفان

  آذر 30, 1399

  اولا من یه سوالی از ثور فن های تعصبی مثل اقای استیو راجرز دارم.

  1> طبق گفته خود تانوس فقط دادگاه زندگی در مقابل 6 سنگ ابدیت مقاومه و حتی شخصیت های بی نهایت و ابدیت و غیره هم در مقابلش مقاوم نیستن. حالا چطوری تیو فیلم ثور تونست مقابل 6 سنگ مقاومت کنه و پیروز بشه. این اوج خالی بندیه. هرچند تانوس فقط و فقط از سنگ قدرت استفاده کرد نه قدرت 6 سنگ.
  2> سوپرمن انرژی های جادویی مثل رعد ثور رو بارها جذب کرده توی کمیک پس چطوری رعد ثور میتونه تاثیر بزاره روی سوپرمنی که توی کمیک های جدیدش جادو از نقطه ضعفش حذف شده.
  3> سوپرمن تونسته شاهکار های به مراتب بیشتری از ثور داشته باشه. طرفداران ثور ادعا میکنن ثور تونسته گالاکتوس رو بزنه در حالی که سوپرمن تونسته ورلد فورگر از بعد ششم و اسپکتر و فانتوم استرنجر و امپراطور جوکر رو که قدرت کامل مستر میکسزپتلک رو داشت بزنه. گالاکتوس در مقابل اینا پشه ای بیش نیست.
  4> سوپرمن فقط و فقط از 10 درصد قدرت خودش مقابل ثور یا سنتری و یا هرکس دیگه استفاهد میکنه. در واقعی سنتری که شما میگین نهایت قدرتش 1 میلیون خورشید منفجر شدس سوپرمن 100 درصد قدرتش میشه بلند کردن کتاب بینهایت میشه نابودی بی نهایت و ابدیت. بارها سوپرمن توی کمیک به بینهایت و ابدیت رو زده و حتی به تایم لاین هم ضربه زده.
  5> دارین نسخه های ثور رو گنده میکنین؟ مثلا رون کینگ ثور یا نکرو ثور یا کازمیک کینگ ثور این 3 نفر با هم حتی نزدیک تات روبات یا کازمیک ارمور سوپرمن نیستند. کازمیک ارمور قدرت پلات و تغییر نقشه رو داره و حتی تونسته جهنم لوسیفر رو نابود کنه. تونسته لیمبو رو روی انگشتش بگیره. توی اکثر توی سایت دی سی فندوم قدرتش با لوسیفر و میکاییل و الین بلک مقایسه میشه. بعد با نسخه های ثور مقایسه میکنین.

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به عرفان

   دی 1, 1399

   باز از سناریو اسم مادر منم مارتاست پس بیا باهم دوست بشیم بهتر بود

   پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

   دی 4, 1399

   من فن متعصب و اینا نیستم اصلا اما به هر حال چون من خطاب کردین تا اونجاییش رو که متونم پاسخ میدهم .
   1 – معیار های سینما و MCU با دنیای کمیک مارول فرق داره . در سینما قدرت تانوس و سنگ های بینهایت کمتر شده بود تا قابل درک تر بشه موضوع . هرچند قدرت خود ثور هم کم به مراتب شده بود .
   2 – نمیدونم . این بستگی به نظر نویسنده داره . البته ثور در واقع خدای صاعقه هست و صاعقه هایی که تولید میکنه میتواند بسیار قدرتمندتر از صاعقه های معمولی باشه . در کل فکر نکنم صاعقه به تنهایی مشکل خاصی برای سوپرمن ایجاد کنه مخصوصا الان که به قول خودتون دیگه جادو نقطه ضعف سوپرمن نیست .
   3 – شاهکار به تنهایی منبع خوبی برای مقایسه نیست . تقریبا مثل قضیه فوتبال میمونه . اینکه این تیم اونو برده و این از اون باخته ( مثلا فرض کن تیم x چند روز پیش تیم y رو برده و تیم y هم تیم z رو برده . آیا میشه به طور قطعی گفت که تیم x در مقابل تیم z برندس ؟! خیر . ) پس … ، خلاصه این تفسیر ها در کمیک هم مثل دنیای فوتبال زیاد دقیق نیست و درست نمیشه پیش بینی کرد . هرچند شکست دادن گالاکتوس اصلا بزرگترین شاهکار ثور نیست .
   4 – کلا مورد چهار رو اشتباه گفتین و خلاصه همش بی مورد و اشتباه بود . سوپرمن ابدیت و بینهایت زده ؟! اشتباه میکنین . بینهایت و ابدیت دو موجود انتزاعی در مارول هستن و مثلا برای فهم بهتر باید بگم 100 تا سوپرمن هم حریف این دو نمیشن به هیچ وج .
   ضربه زدن به تایم لاین ؟! اگه منظورتون ضربه به بعد زمانی جهت اطلاع این مورد چند بار برای ثور و سنتری هم رخ داده .
   بعد این عدد 10 درصد رو هم من ندیدم جایی که شما الان دارین میگین . البته دیدم که خیلی وقتا سوپرمن از بخش قابل توجهی از قدرتش استفاده نمیکنه اما ثور هم دقیقا چنین ویژگی داره و طبق ادعای خودش در اکثر مواقع ( مخصوصا در سیاره زمین ) از بخش کمی از قدرت ها و توانایی های خودس استفاده میکنه تا به محیط اطرافش صدمه نرسه . !!
   5 – حرفاتون در این مورد رو قبول ندارم . اولا که تات روبات شاید اونجوریام که فکر میکنین قادر مطلق نباشه و اینکه RKT هم قدرت واقعیش ناشناخته هست پس مقایسه قطعی در این مورد احتمالا وجود نداره . ضمن اینکه هر دو حضور خیلی کمی در کمیک داشتن . در ضمن من ندیدم کازمیک ارمور لوسیفر یا جهنم لوسیفر رو نابود کنه . الان دارم از شما میشتوم اینو . بگذریم .

   پاسخ

   • عرفان در پاسخ به استیو راجرز

    دی 5, 1399

    آقای راجرز. در فیلم اینفینیتی وار شاهد قدرت زیاد ثور بودیم. که تونست مقابل 6 سنگ وایسته. حتی اگر قدرت سنگ ها کم بشه بازم این یک دروغ هست که کسی مثل ثور بتونه در مقابل 6 سنگ مقاومت کنه. 6 سنگ ابدیت فقط در مقابل دادگاه زندگی ناتوان هستن نه کسی دیگری. حتی گنده تر از ثور مثل گالاکتوس و بی نهایت و ابدیت و فونیکس و دورمامو هم جلوی 6 سنگ باهم عددی نیستن.

    2> سوپرمن به بی نهایت و ابدیت ضربه زده. این حرف من ربطی به مارول نداشت. سوپرمن بارها بعد بی نهایت و ابدیت رو نابود کرده. این توی دنیای دی سی بارها اتفاق افتاده. باید خدمتتون عرض کنم دکتر منهتن گفته سوپرمن هرگز از تایم لاین حذف نمیشه.

    3> کمیک دومزدی کلاک رو پیشنهاد میدم بخونین. چون گفتی از دی سی خیلی اطلاعی نداری خواستم بهت بگم که توی کمیک دومزدی کلاک مشخص میشه که سوپرمن فول پاور همونقدر که برای مولتیورس مهمه میتونه برای کل مولتیورس خطرناک باشه نه فقط یه یونیورس. اشاره خود دکتر منهتن به این موضوع هست.

    3> دقیقا شما برچه اساس میگی تات روبات قادر مطلق نیست؟ سازنده تات روبات یعنی گرانت موریسون اونو در حد و اندازه های لوسیفر مورنینگ استار میدونه. بعد شما از خودت میگی قادر مطلق نیست؟ حریف کازمیک ارمور یعنی داکس نوو کسیه که فرشتگان مقرب خدا رو کشته و کازمیک با نیروی پلات نابودش کرده. کازمیک میتونه هرکسی جز خدا رو شکست بده. این سخن گرانت موریسن هست و 1000 نفرم بگن نظرشون اصلا مهم نیست چون خالق دنیای دی سی یعین گرانت موریسن میگه تات روبات قدرتی بی نهایت داره. نابودی جهنم به طور دقیق مشخص نشده اما من توی بخش فندوم دیدم که نظراتی که اقای گرانت موریسون در مورد قدرت ای شخصیت توی کمیک بحران نهایی نوشته بود این بود که کازمیک ارمور تنها کسیه که میتونه کاری کنه که داستان عوض بشه و میتونه لیمبو که اندازه لیمبو که وزنی اندازه کل مولتیورس داره یعنی بی نهایت رو روی انگشتش بگیره و میتونه کل مولتیورس رو از بالا ببینه و جهنم رو نابود کنه. اما کازمیک ارمور تحت فرمان مستقیم پرزنس و مانیتور هاست.. نیروی پلات فقط در دستان خدایان و فرشتگان هست. حتی توی دنیای مارول فقط وان اباو ال هست که دارای نیروی تغییر داستان یا پلات هست.

    4> در ضمن من دیدم شما یه بار گفتین رون کینک ثور از بیاندر ما قبل ریتکان قوی تره؟؟ اولا شما که به قول دوستانتون استاد کمیک های مارول و به خصوص ثور هستین باید بدونین که بیاندر ما قبل ریتکان چند تا نبودن و کلا یه بیاندر بود یعنی یه نفر بودنه چند نفر. اون بیاندر قدرتش هم اندازه وان اباو ال بود که خود مارول برای این که یه دنیا 2 تا خدا نمیتونه داشته باشه اونو حذف کردن. و رون کینگ ثور و دادگاه زندگی و اینا پشمشم نیستن توی قدرت. منظور شما بیاندر های پست ریتکان باشه که دادگاه زندگی رو کشتن در مورد اونا میشه بحث کرد.

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به عرفان

     دی 8, 1399

     نه دیگه نشد .
     1- وقتی میگم معیار های قدرت در سینما با کمیک متفاوته یعنی متفاوته دیگه . درکش اینقدر سخته ؟!؟!؟ شما دوباره اومدی میگی دادگاه زندگی . !! جناب یا اصلا جمله من رو ندیدی یا اصلا درکش نکردی . اولا دادگاه زندگی و شخصیت های امثال اون چون زیاد قابل درک نیستند تا الان به MCU نیومدن و احتمالا به نظر من در آینده هم نیان . بعد شما دوباره میگی فقط دادگاه زندگی ؟!؟!؟ برای بار چندم میگم اون مربوط به کمیکه . قواعد سینما و MCU متفاوته . حالا برو این جملت رو به فیلمنامه نویس و کارگردان و اینا بگو . برو بگو چطور ابدیت و بینهایت نمیتونن مقومت کنند و … ؟!؟ برو از آنها بپرس . من تا جایی که بلد بودم و میدونستم پاسخت رو دادم .
     2- بر فرض که درست باشه . که چی ؟!؟! فکر کنم در کامنت قبلی در مورد این توضیح دادم .
     3- سازندش اونو در حد لوسیفر میدونه ؟!؟ واقعا ؟!؟!؟! نشنیده بودم . حالا اصلا بر فرض که همه تحلیل های شما درست . که چی ؟!؟ اینا همش به نویسنده بستگی داره . یه نویسنده میاد اینجوری نشون میده و یه نویسنده دیگه جور دیگه ای . اینا معیار های ثابت و پایداری نیست .
     4 – من هرگز نگفتم که RKT قویتر از بیاندر های ماقبل ریتکان هست . حتی مابعد ریتکان رو هم نگفتم . من حرفی رو بازنشر کردم که در کمیک توسط لوکی گفته شد . لوکی گفت آنها ( سایه نشینان بالا ) ممکنه از بیاندر ها باشن و منم همین را گفتم . الان هم میگم . اگه شکایتی دارین برین به کمپانی دیزنی شکایت کنید چون نویسنده اون کمیک من نبودم .

     پاسخ

 47. علی

  آذر 28, 1399

  با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز .من در رابطه بگم که من عاشق هر دو شخصیت هستم و جیز هایی که الان میگم از روی تعصب نیست بلکه از روی قدرته ،ببینید من در مبارزه تن به تن شکی داشتم ولی نمی توان گفت که ثور یا سوپر من به طور حتم به راحتی یکی از اون ها ببره یا ببازه من در ویکی پدیا قدرت های سوپر دیدم بعد رفتم پایین نوشته که
  در راجع به نسبت خود نویسنده اینو گفته که سوپر من تونسته ثور رو ببره و این میلونیر (چکش ثور) رو با استفاده از طلسم اودین که اونم تونست اودبن رو شکست بده با دستش گرفت(میلونیر ثور همچون خواهر ثور)،هالک رو سه بار شکست داد اونم به راحتی از نظر نویسده نه من،به خدا قسم با این چشمام دیدم که چهار شگفت انگیز از سوپر من شکست خوردند ،گالاکتوس ،و حتی انتقام جویان! و لطفا از روی علاقه حرف نزنید من کلن تو جهان دی سی به بتمن علاقه دارم نه سوپر من ولی من واقعیتش گفتم اگر هنوز اعتقاد دارین من چرت میگم خب برید ویکی پدیا و واژه سوپر من بنویسید بعد لیستو بیارید پایین نوشته که “شخصیت‌هایی که در کراس اوور بین دی سی و مارول از سوپرمن شکست خوردند” و علت شکست هاشو ن قسمت ( (جادوهایی که سوپرمن به آن‌ها غلبه کرده)

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به علی

   آذر 28, 1399

   برای چندمین بار کراس اور مزخرفه نویسنده برنده رو مشخص می‌کنه مثلاً دیدی فلش گالاکتوس رو زد

   پاسخ

 48. کمیک خون

  آذر 28, 1399

  من برام واقعا سخته انتخاب کنم که کدوم قوی تره من نقطه ضعف ثور رو نمی دونم اگه کسی می‌دونه بهم بگه ولی سوپرمن رو ماده کریپتونایت خیلی حساسه و این واقعا نقطه ضعف بدیه از این نقطه ضعفش بتمن استفاده کرد و تونست بکشه سوپرمن رو در حالی که خود سوپرمن نمی خواست بتمن رو بکشه ولی من نقطه ضعف ثور رو نمی دونم چون غیر ممکنه کسی هیچ نقطه ضعفی نداشته باشه ولی اگه قویترین نسخه ها رو مقایسه کنیم رون کینگ ثور به نظرم می‌تونه کازمیک آرمور سوپرمن رو شکست بده

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به کمیک خون

   آذر 28, 1399

   نه کازمیک پلات بینهایت رو داره
   و شاهکار های بیشتر و بهتری نسبت به رون کینگ ثور داره

   پاسخ

   • کمیک خون در پاسخ به Maker

    آذر 28, 1399

    نقطه ضعف ثور رو میدونی

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به کمیک خون

     آذر 28, 1399

     یکم زیادی به سلاح هاش تکیه می‌کنه
     در مقابل دوستانش دل رحم هست
     دیگه به جز این دوتا نقطه ضعفی ندارد

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به Maker

      آذر 28, 1399

      اشتباه هست. ثور بدون سلاح هم خیلی قوی هست و نقطه ضعف دوم هم برای همه همینه.

      پاسخ

     • کمیک خون در پاسخ به Maker

      آذر 29, 1399

      ثور نقطه ضعف های کمی داره اگه شما درست بگی و به نظرم ثور برنده میشه چون اگه سوپرمن ضعف ماده کریپتونایت رو از بین ببره ممکنه بتونه ثور رو شکست بده ولی در غیر این صورت ثور به نظرم برنده میشه

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به کمیک خون

       آذر 29, 1399

       نگاه کنید اگه در ثور نقطه ضعف سوپرمن رو بدونه می‌تونه به جایی که ماده کریپتونایت هست و یا خورشید نیست تلپورت کنه اما نمی دونه به علاوه اینکه سوپرمن قدرت فیزیکیش خیلی بالاتر از ثور هست نبرد ۵۵ به ۴۵ به نفع سوپرمن میشه ولی باز اگه از تجهیزاتش استفاده کنه استقامت و قدرتش رو بالا ببره و از شمشیر اودین استفاده کنه و از نیرو اودین بهره ببره احتمال ۶۰ به ۴۰ به نفع ثور هست

       پاسخ

       • تحلیل گر در پاسخ به Maker

        آذر 30, 1399

        ببین اگه ثور بدون تجهیزات باشه خب اختلاف ایندو زیاد تر از این حرفاس!!!! بدون تجهیزات ینی این که نه میولنیرو داشته باشه نه یارن بی یورن!!!! نسخه ی عادی تور اودین سورد و اودین فورس نداره و نمیتونی شما ایندو تا چیز بسیار قدرتمندو به ثور بدی!!!!

        پاسخ

        • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

         آذر 30, 1399

         فکر نکم اودین فورس سلاح باشه الان اودین فورس متعلق به خودشه الان هم پادشاه ۱۰ قلمرو و پدر همگانه یعنی بدون میولنیر هم خیلی قوی هست و اینها چیز های کمی نیست قدرت ده قلمرو و پدر همگان یا اودین فورس.
         اگه میولنیر رو حساب نکنین بازم هم خیلی قوی هست

         پاسخ

        • Maker در پاسخ به تحلیل گر

         آذر 30, 1399

         ۶۰‌به ۴۰ به نفع سوپرمن

         پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به کمیک خون

       آذر 29, 1399

       چه ربطی داره؟؟؟ کریپتونایت به ثور چه ربطی داره؟؟؟ هان؟؟

       پاسخ

  • عرفان در پاسخ به کمیک خون

   آذر 30, 1399

   رون کینگ ثور اصلا در مقابل کازمیک ارمور عددی نیست. برو اول قدرت کازمیک ارمور رو بخون ببین با داشتن قدرت پلاتش میتونه کاری کنه که اصلا ثور وجود نداشته

   پاسخ

 49. مهدی

  آذر 28, 1399

  بابا چرا نمی خواین قبول کنید سوپرمن قویتره هر چیزی که میگم یک دلیل بیخود میارید

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به مهدی

   آذر 28, 1399

   باشه تو اینطوری فکر کن

   پاسخ

  • علی در پاسخ به مهدی

   آذر 28, 1399

   بابا خود نویسنده گفته که سوپر من نه تنها غلبه بر ثور بلکه کل انتقام حویان در برابرش شکست خوردند و تمام چرت میگم نه خب برید ویکی پدیا بعد خود سوپر من سرچ کنید برید قسمت و (جادوهایی که سوپرمن به آن‌ها غلبه کرده )اصلن کل مقاله اشتباه کجایه سوپر من از جادو شکست می خوره تو این قسمت نوشته که ثور ،گالاکتوس،شزمو خیلی ها دیگه از ثور شوست خوردند و رفتند و میلونیر ثور با دست با استفاده از طلسم اودین که اون هم در برابر سوپر من شکست خورد تونسته با دست بگیره ،هالک سه بار از سوپر من شکست خورده از نظر نویسنده و کسایی هم میگن که توانایی ثور از سوپرمن اشتباه لحظه غش کردن سوپر من با ثور مقایسه می کنند آخه همه می دونند هر چه سوپر من به ستاره همون خورشید نزدیک
   بشه قدرتمند تر از قبل و نی تونه روی خورشید همون ستار زندگیکنه نه ثور

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به علی

    آذر 28, 1399

    باشه تو اینطوری فکر کن. آقای نوب جادو همیشه نقطه ضعف سوپرمنه هست.
    اون موقعه که سوپرمن میولنیر رو بلند کرد طلسم لیاقت روش نبود. اگه همه اطلاعاتت از کراس اوور هست نظر نده. نوشتن بلدی؟؟ جمله هات یا بی معنی هست یا نصفه. و شما نمی دونی که هر چه سوپرمن از خورشید دور باشه ضعیف تره و ثور هم قابلیت تله پورت رو و راحت تله پورتش میکنه یه جای دیگه. کسی که در مقابل یه ستاره نوترونی مقاوت کرده با کسی مقایسه می کنی که بمب اتم بهش خورد بیهوش شد؟ سوپرمن اگه نزدیک نور خورشید نباشه هیچی نیست آقای نوب

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به امیررضا

     آذر 30, 1399

     ایول .

     پاسخ

    • عرفان ص در پاسخ به امیررضا

     دی 1, 1399

     پروفسور اولا جادو الان دیگه نقطه ضعف سوپرمن نیست. دوما سوپرمن بارها توی کمیک به دور از خورشید خیلی راحت زنده مونده و توی بعد ۶ ورلد فورگر رو زده که ثور براش مثل شوخیه. فانتوم استرنجر رو زده که ثور در مقابلش یه پشه محسوب میشه. در ضمن نظراتتو برای خودت نگه دار چون توی همون کراس اور اگه ثور میبرد شما مارول فنا میگفتین ثور برده پس قوی تره. اره ۲ بار. ثور رو شما خیلی گندش کردین وگرنه شاهکار های سوپرمن هزاران برابر ثور هست.

     پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به امیررضا

     دی 1, 1399

     نمیخوام دخالت کنم اما یه چنتا نکته به نظرم لازم به ذکره!!! در کمیکای جدید دیگه جادو نقطه ضعف سوپرمن نیس و دیگه کلا این نقطه ضعف از مشخصات سوپرمن حذف شده!!!! تور از کجا میخواد بفهمه سوپرمن به خورشید وابستس؟؟؟ هان؟؟ اون تو سینما بود وگرنه تو کمیک ضربات نبولامن که هر یه ضربش اندازه بیستا بمب اتم قدرت داره نتونست سوپرمنو از پا دربیاره!!! تازه تو همون سینما هم یه دلیلی داشت که اوجوری شد که اگه خواستی دلیلشو بهت میگم!!! مثلا با این جملت خواستی بگی اینا قابل مقایسه نیستن؟؟؟ 😱😱😭باشه تو هرجور دوس داری فکر کن!!!

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

      دی 1, 1399

      من گفتم همیشه هست ولی درجاتش فرق میکنه یعنی الان فقط جادو های خیلی قوی روش اثر داره. از کجا میفهمه؟؟ داداش الان پادشاه ده قلمرو صاحب بیشتر دانش جهان از کجا بفهمه. خب دوام آورد که آورد یعنی چی؟ خب ثور هم در مقابل یه ستاره نوترونی مقاومت کرد.

      پاسخ

      • عرفان در پاسخ به امیررضا

       دی 1, 1399

       امیررضا خب اولا این واسه فیلم بود. بگو ببینم توی کمیک ثور کی تونسته در مقابل 6 تا نه در مقابل حتی 1 سنگ مقاومت کنه؟؟؟ توی فیلم چنان خالی بندی کردن که ثور جلوی 6 تا سنگ مقاومت کرده. خود تانوس گفته فقط دادگاه زندگی جلوی 6 تا سنگ مقاومه حالا ثور چطوری توی فیلم مقابل 6 تا سنگ دووم میاره؟؟ ثور رو هم خیلی بزرگش کردین الکی. در ضمن چرا اینو نمیگی که سوپرمن فقط مقابل همه دوست و دشمناش فقط 10 درصد قدرتشو استفاده میکنه؟؟ چرا نمیگی نهایت قدرت سوپرمن اگه بره توی حالت فول پاور و بخواد 100 درصد قدرتشو استفاده کنه چی میشه. چرا نمیگی سوپرمنی که بارها دارکساید رو شکست داده. بارها دومزدی رو شکست داده فقط از 10 درصد قدرتش استفاده کرده برای شکست دادن این ها. میدونی اگه سوپرمن بخواد از 100 درصد قدرتش استفاده کنه چی میشه؟؟

       پاسخ

       • تحلیل گر در پاسخ به عرفان

        دی 1, 1399

        با اینکه به نظرم سوپرمن با اختلاف خیلی کم از ثور قویتره ولی تو هم دیگه نوب بودنو رد کردی!!!! چرند نگو زمانی که دارکسایدو زد در نهایت قدرت بود!!! ینی میخوای بگی زمانی که لوییس لین مرد و سوپرمن عصبانی شدو دارکسایدو له کرد از یه دهم قدرت استفاده میکرد؟؟؟ بابا تو دیگه مرز های جادی خاکیرو در هم شکستی!!!! هر جور دوس داری فکر کن اصلا برام مهم نیس سوپرمن فن متعصب!!!!

        پاسخ

        • عرفان در پاسخ به تحلیل گر

         دی 1, 1399

         داداش اولا حرف من نیست حرف گرانت موریسون هست. سوپرمن توی کره زمین هیچ وقت بیش از ۱۰ درصد از قدرتشو استفاده نکرده. حتی وقتی دومزدی رو کشت و خودش مرد هم مجبور بود چون اگه میخواست دومزدی رو نابود کنه کل کره زمین نابود میشد

         پاسخ

         • تحلیل گر در پاسخ به عرفان

          دی 2, 1399

          خب زمانی که دارکسایدو زد هم همینطوری بود دیگه!!! وگرنه دارکساید بارها سوپرمن در حالت عادی رو با چند حرکت و به راحتی ناک اوت کرده!!! من فکر کردم داری میگی با یه دهم قدرت دارکسایدو زده!!!

          پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به عرفان

        دی 1, 1399

        اون فیلمه عرفان جان ولی توی کمیک جلوی تمام قدرت به ستاره ی نوترونی مقاومت کرده خب این چیز کمی نیست و من نگفتم سنگ ابدیت.
        و شما باید بدونی که اگه ثور هم بره در حالت دیوانگی جنگجویان بره قدرتش ده برابر میشه و اودین فورس که خیلی قوی که گالاگتوس رو نابود کرد.

        پاسخ

        • عرفان در پاسخ به امیررضا

         دی 1, 1399

         میشه بگی توی کدوم کمیک ثور جلوی ستاره نترونی مقاومت کرده؟

         پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

      دی 1, 1399

      و من میخواستم این رو به اون آقایی بگم که انقدر ادعا داشت.

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به امیررضا

       دی 1, 1399

       مثل اینکه تو داری کازمیک کینگ تورو با سوپرمن عادی مقایسه میکنی کسی که این دوتا رو باهم مقایسه کنه رسما جاده خاکی رو رد کرده چون کازمیک کینگ ثور باید با ترینتی سوپرمن مقایسه بشه که ادامه ندم بهتره!!! من هم نگفتم جادو روش اثر نداره گفتم نقطه ضعفش نیس!!!! و در نهایت باید بگم که تو داری بیستا بمب اتمو با لیزر یه ستاره ی نوترونی مقایسه میکنی؟؟

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

        دی 1, 1399

        درسته ولی اون لیرز نبود بیشتر انرژی ستاره نوترونی بود

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به تحلیل گر

        دی 3, 1399

        کازمیک کینگ ثور همون ثور هست که قدرت های کیهانی گالاکتوس رو داره درسته ؟
        همون ثور معمولی حساب میشه دیگه؟

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Maker

         دی 3, 1399

         کازمیک کینگ ثور قدرتای ثور، کازمیک انرژی گالاکتوس اودینو داره و همون ثوریه که تو کمیک ثور 2020 بود!!!! حالا به نظر شما تور در نسخه ی عادی قدرتای اودینو تورو کازمیک انرژی گالاکتوسو داره؟؟؟

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به تحلیل گر

          دی 3, 1399

          نگاه کنید کازمیک کینگ ثور همون ثور هست که قدرت های گالاکتوس رو داره و علاوه بر اون پادشاه ازگارد هم هست در داخل دنیای اصلی کمیک هم هست پس نسخه اصلی ثور حساب میشه

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به Maker

           دی 7, 1399

           ببینید اون در دنیای اصلي نبود و کمیک های بعدیش اینو ثابت میکنن!!! علاوه براین کازمیک کینگ ثور فقط در همون سری تور2020 بود!!! و این حرف عین اینه که بگی پرایم وان میلیون یا کازمیک آرمور نسخه ی عادی سوپرمنن!!!

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به تحلیل گر

           دی 18, 1399

           اگه در داخل دنیای اصلی نبود پس اینا چیه
           ۱ قبل از داشتن نیروی گالاکتوس لباسش همون لباس اونجرز و جنگ قلمرو ها هست
           ۲ بتا ری بیل دقیقا جزییات شش قسمت اول جنگ با هلا رو که در کمیک محافظین کهکشان ۲۰۱۹ به وقوع پیوست برای ثور تعریف کرد
           ۳ چطور لباس ثور وقتی قدرت کازمیک رو کنار گذاشت دقیقا همون لباس
           کمیک اونجرز ۲۰۲۰ و امپایر هست
           ۴ چرا موج سوار نقره ای سیاه بود دلیل این اتفاق در کمیک موج سوار نقره ای بلک هست که با نال بر خورد می‌کنه ولی آزاد میشه و بعدش در هر کمیکی به رنگ سیاه هست
           ۵ چرا کازمیک کینگ ثور روی کاور شماره ۳ کینگ این بلک هست
           تمام دلیل ها رو میتونید ببینید

           پاسخ

 50. Maker

  آذر 27, 1399

  سلام اگه سوپرمن قبل بحران رو با ثور الان مقایسه کنیم کدوم قویتر میشن و اینکه ثور با یک دست ۲۰ تا سیاره رو نگه داشت درسته و اینکه سوپرمن با عطسه یک کهکشان رو بهم بریزه خیلی عجیبه چون اگه در زمین یک بار هم عطسه یا سرفه کرده باشه کل منظومه از بین می‌ره و اینکه شاهکار های ثور و سوپرمن کدوم بهتر بوده

  پاسخ

 51. Maker

  آذر 26, 1399

  الان ثور در کمیک اصلی گالاکتوس رو زد ؟
  چون در کمیک فرعی ایونت کینگ این بلک موج سوار نقره ای سیاه شده بود و در کمیکی که ثور گالاکتوس رو زد موج سوار نقره ای سیاه بود ولی بعضی از دوستان میگن در دنیایی دیگه هست
  و منگوگ اگه در اوج باشه از سوپرمن قویتر هست یانه ؟
  و این که الان ثوری که گالاکتوس رو زد تمام قدرت های گالاکتوس رو داره مثل تغییر واقعیت و… ؟

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Maker

   آذر 27, 1399

   تور در نسخه ی عادی هم گالاکتوسو زده!!!!!! اما نه گالاکتوسه ابرقدرتو!!!!! گالاکتوس حالت عادی رو به عنوان یه شاهکار زده!!!! اما در کمیک ثور2020 اون کازمیک کینگ ثور بود که در 3حرکت گالاکتوسو ناک اوت کرد!!!!!! کازمیک کینگ تور تمام قدرتای اودینو ثور و کازمیک انرژی گالاکتوسو داره و یکی از قویترین نسخه های ثوره!!!!( حتی قویتر از نکروثور)منگوگ قدرتش با زئوس مارول یا اودین برابری میکنه و از سوپرمن در حالت عادی قویتره!!!!! کازمیک کینگ ثور نه تنها قدرتای گالاکتوس بلکه بسیار فراتر از قدرتای گالاکتوسو داره!!!!

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به تحلیل گر

    دی 24, 1399

    پس اگه سوپرمن از گالاکتوس ضعیف تر باشه
    ثور با دلایلی که نوشتم از سوپرمن در حالت عادی قویتر هست

    پاسخ

 52. Maker

  آذر 22, 1399

  یک سوال داشتم شمشیر اودین شمشیر نکرو و زره نابودگر می تونن به سوپرمن صدمه بزنند؟ بعدشم اینکه میگن سوپرمن با عطسه یک کهکشانو نابود کرد درسته و اگه اینطور باشه از ثور قویتر میشه ؟

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به Maker

   آذر 26, 1399

   ؟

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Maker

   آذر 26, 1399

   شمشیر نکرو و اودین قویتری شمشیر های کمیک هستند و قطعا می تونه به سوپرمن آسیب جدی بزنه اون رو بکشه.
   وقتی سوپرمن با عطسه اون کار رو کرد مال قبل از بحران بود یعنی نویسنده های خود دی سی فهمیدند چقدر گندش کردند و بعد از بحران قدرت هاشو محدود کردند.

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به امیررضا

    آذر 26, 1399

    ممنون
    بعد قدرت فیزیکی ثور بیشتره یا سوپرمن و اینکه ثور میولینر رو باز سازی کرد ؟
    و سوپرمن نسبت به سلاح اتمی ضعف داره ؟

    پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به Maker

     آذر 26, 1399

     فکر کنم سوپرمن قدرت فیزیکیش بیشتر باشه و سوال دوم تون رو نمی دونم و سوال سه هم فکر نکنم ولی وقتی بهش بمب اتم خورد بیهوش شد و وقتی در معرض خورشید قرار گرفت بیدار اگه خورشید نبود احتمال مردنش بود

     پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Maker

     آذر 27, 1399

     قطعا قدرت فیزیکی سوپرمن بیشتره چون دیگه اگه قدرت فیزیکیشم کمتر باشه شانس زیادی مقابل تور نداره!!!! قویترین نسخه ی تور ینی رون کینگ ثور میولنیر رو بازسازي کرد و تور در نسخه ی عادی قدرتش اصن در حدی نیس که بتونه میولنیرو بازسازی کنه!!!! در بعضی از کمیک ها بله نقطه ضعفشه اما اگه کلی در نظر بگیریم نقطه ضعفش نیس یا حداقل ضعف زیادی به سلاح های اتمی نداره!!!!!

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به تحلیل گر

      آذر 27, 1399

      سلام در کمیک جنگ قلمروها لیاقت میولینر رو به دست آورد یا بازسازیش کرد؟

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Maker

       آذر 28, 1399

       من منظورتونو دقیق نمیفهمم. در کمیک جنگ قلمروها زمانی که تور رو پیدا کردن یه دستش قطع شده بود و میولنیر تقریبا نابود شده بود!!!!! اما تور اونو بازسازی نکرد!!! بلکه یه پتک( بسیار قدرتمند)به همراه یه دست آهنی برای خودش برداشت‌!!!! و کلا میولنیر یا دستشو بازسازی نکرد!!!!

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به تحلیل گر

        آذر 28, 1399

        اسپویل جنگ قلمرو ها
        .
        ولی آخرش پتکی که دستش بود میولینر بود که از میان باران آتش به زمین اومد
        اون پتک قبلی هم دست ملکیث بود

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به Maker

         آذر 28, 1399

         ببینید تفاوت اون پتک با میولنیر مشخص بود!!!! مثلا اون پتک دو طرفش یه تیزی کوچیک بود اما میولنیر اطرافش کاملا صافه!!!! همچنین شما میتونی اون پتکی که اول کمیک دستش بود( میولنیر)رو با اون پتکی که آخر کمیک دستش بود مقایسه کنی و تفاوت ایندو رو متوجه بشی!!!

         پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Maker

   آذر 26, 1399

   سلام ببینید این سه سلاح قطعا میتونن به سوپرمن آسیب های زیادی بزنن!!!! نکرو سورد ملقب به برنده ی خدایان هست که به راحتی میتونه به امثال سوپرمنو زئوس آسیبهای بسیار مرگباری بزنه!!!! این سلاح در دست یکی از قویترین نسخه های ثور ینی نکرو ثور که به راحتی تونست گالاکتوس در نهایت قدرت رو بزند هست!!!! اودین سورد هم به راحتی میتونه آسیب های جدی ای به سوپرمن بزنه!!!!! این سلاح به راحتی میتونه به امثال سلستیال ها و گالاکتوس آسیب جدی ای وارد کنه!!!! همچنین اودین از این سلاح قدرتمند خیلی به ندرت استفاده میکنه و گفته میشه با این سلاح راحت گالاکتوسو میزنه!!!! بحث زره نابودگر هم همین است!!!!( ینی به سوپرمن آسیب های میتونه بزنه)زره نابودگر کلی از ابرقهرمان از جمله هالکو ثورو به راحتی زده!!!! گالاکتوس از این زره ترس زیادی داره و ترجیح میده به این زره نزدیک نشه!!!! پس اگه از سوپرمن قدرتش بیشتر نباشه قطعا میتونه آسیبای جدی ای به سوپرمن بزنه!!!!خیر اولا سوپرمن کهکشانو نابود نکردو فقط اونو به هم ریخت!!!! بعدشم اون سوپرمن قبل بحران بود و قدرتش خییییلی از سوپرمن امروزی بیشتر بود و به راحتی میتونست تور رو بزنه!!!!

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Maker

   آذر 26, 1399

   سلام ببینید این سه سلاح قطعا میتونن به سوپرمن آسیبهای زیادی بزنن!!! نکرو سورد به برنده ی خدایان معروفه و قطعا به امثال سوپرمنو زئوس آسیب های مرگباری وارد میکنه!!!! یکی از قویترین نسخه های ثور ینی نکرو ثور که به راحتی گالاکتوس ابرقدرتو زد از این سلاح استفاده میکنه‌!!!! اودین سورد هم خیلی راحت به سوپرمن آسیب های زیادی وارد میکنه!!!! این شمشیر به راحتی تمام میتونه به پوست سلستیال ها نفوذ کنه!!!!! اودین به ندرت از این سلاح استفاده میکنه و گفته میشه با این سلاح به راحتی میتونه گالاکتوسو بزنه!!!!! زره نابودگرم به راحتی کلی ابرقهرمان از جمله تور و هالکو زده و اگر قدرتش از سوپرمن بیشتر نباشه قطعا میتونه به سوپرمن آسیبهای جدی ای بزنه!!!!اون سوپرمن قبل بحران بود که از سوپرمن امروزی خیییلی قویتر بود و قطعا ثور رو به راحتي میزد!!!!

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Maker

   آذر 27, 1399

   سلام ببینید این سه سلاح قطعا میتونن به سوپرمن آسیبهای زیادی بزنن!!!!! نکرو سورد به برنده ی خدایان معروفه و قطعا به امثال زئوسو سوپرمن آسیبهای مرگباری میزنه!!!! همچنین این سلاح در دست یکی از قویترین نسخه های ثور ینی نکرو ثور که به راحتی گالاکتوس ابرقدرتو زد هست!!!! اودین سورد هم خیلی راحت به سوپرمن آسیب های زیادی وارد میکنه!!!! این سلاح به راحتی تمام، میتونه به پوست سلستیال ها نفوذ کنه!!!! اودین به ندرت از این سلاح استفاده میکنه و گفته میشه با این سلاح به راحتی میتونه گالاکتوسو بزنه!!!!! زره نابودگر هم کلی از ابرقهرمانان از جمله ثورو هالکو به راحتی زده!!!! و گالاکتوس خیلی ازش میترسه و ترجیح میده بهش نزدیک نشه!!!! ینی اگه از سوپرمن قویتر نباشه قطعا آسیبای جدی ای بهش میزنه!!!!! اون سوپرمن قبل بحران بود و از سوپرمن امروزی خییییلی قویتر بود و به راحتی میتونست ثور رو بزنه!!!!!

   پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به Maker

   آذر 30, 1399

   در مورد سوال اولت بله شمشیر اودین و شمشیر نکرو میتونن به راحتی به سوپرمن آسیب های مرگباری وارد کنند و زره نابودگر هم سلاح ترسناکی در کمیک های مارول به حساب میاد و تا به هال هر دو ثور ( ثور اودین سان و جین فاستر ) و همچنین هالک را به راحتی شکست داده است . حتی گالاکتوس هم از این سلاح وحشت داره . یک بار هم اودین از این زره استفاده کرد تا با 9 سیلیستیال قدرتمند مبارزه کند . البته در دنیای MCU قدرت زره نابودگر به مراتب کاهش پیدا کرده و حتی ثور در فیلم اول اختصاصی خودش به راحتی این زره را شکست داد .
   در مورد سوال دومت فکر میکنم یه منظومه رو به هم ریخت تازه نابود هم نکرد فقط به هم ریخت که اینم مربوط به سوپرمن قبل از بحران بینهایت میشه که دیگه اون سوپرمن وجود خارجی نداره . پس جواب سوال دومت هم یجورایی منفیه .

   پاسخ

 53. IS KING

  آذر 22, 1399

  به نظر من ثور برنده میشه تو کمیک فان سوپرمن بخاطر نجات جهان خودش تونسته میولنیر رو بلند کنه مگرنا اگه مبارزه همین جوری بود ثور میولنیر رو پرت می‌کرد رو سوپرمن و با استورم بریکر سرش رو قطع می‌کرد

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به IS KING

   آذر 22, 1399

   بریکر در کمیک برای بتا ری بیل هست

   پاسخ

 54. مهدی

  آذر 21, 1399

  نمیدونم چرا سایت نظر منو در رابطه به جواب به امیر رضا ثبت نکرده .اما بهت پیشنهاد میکنم بجای حرف های الکی یه نگاهی به سینما و کمیک بندازی .اول اینکه باید بگم سوپرمن توی مجله ی ای جی ان قویترین قهرمانه و مقام 1 رو داره و ثور مقام 14 رو داره حالا چی میگی.دوما 20000 کیلو وات برق به چه دردش میخوره وقتی توی قسمت سوم ثور یعنی ثور راگناروک داشتن با یک شوکر کوچولو اذیتش میکردن اونوقت شما بهش میگین خدای رعد و برق.توی اونجرز4 هم اون اقا چاقه کی بود که همش از تانوس کتک میخورد ها لطفا جواب بدید.سوما توی کراس اوور دیسی و مارول سوپرمن ثور رو شکست داده.چهارما سوپرمن توی کمیک تونسته میولنیر رو بلند کنه چه برسه به استورم بریکر جدا از این حرف ها من کمیک فن هستم و این دوتا رو خیلی دوست دارم . به نظر من میولنیر بهترین سلاح تاریخه کمیکه اما بیاین صادق باشیم و واقعن از روی قدرت هایی که دارن قضاوت کنیم

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به مهدی

   آذر 22, 1399

   استورم بریکر در کمیک برای ثور نیست بعدشم فیلمای mcu بعضی جاهاشون خیلی چرت و پرت اصلا به کمیک چه ربطی داره فیلم به چیزه کمیک یه چیز دیگه
   اون مجله هم چرت گفته چون ما خیلی قهرمان قویتر از سوپرمن و ثور بوده البته ممکنه نسخه قوی سوپرمن باشه ولی سوپرمن نباید رتبه ۱ می‌شده
   دلیل های قانع کننده تری هم برای قوی بودن سوپرمن هست و البته لیاقت میولینر درجه داره. ( فک کنم ) ما در کمیک سلاح های ازگاردی قویتر از میولینر داریم

   پاسخ

 55. استیو راجرز

  آذر 18, 1399

  # تحلیل گر
  در همین مقاله بود که داشتین با کاربر احمر بحث میکردین . راجب سرعت ثور صحبت شد . ببینید فکر کنم سرعت ثور بدون میولنیر از صوت هم کمتره . تقریبا اندازه بیشترین حدی هست که یک انسام معمولی میتواند داشته باشد . این از این موضوع . اما با پتک میولنیر در زمین تا حدی از صوت بیشتره و در فضا از نور هم بیشتره . !
  اما بحث سرعت واکنش متفاوته . من صرفا به این دلیل که ثور به کوئیک سیلور واکنش نشان داده نمیگم به اجسام سریعتر از نور . هرچند همین کوئیک سیلور برای یکی مثل کاپیتان آمریکا قابل دیدن نیست اصلا و خود کاپیتان آمریکا اعتراف کرده بود که حتی نمیتونه ببینتش . در صورتی که قبلا هم اشاره کردم که همین کوئیک سیلور اعتراف کرد نمیتونه با نهایت سرعتش ثور را غافلگیر کند . چون ثور یک دفعه هم توسط اسلحه لیزری اسکرال ها بود نمیدونم یا کری ها مورد حمله قرار گرفت که به راحتی نسبت به آنها به طور همزمان واکنش نشان داد و ادعا شد که این گلوله ها لیزری سرعتی نزدیک به نور دارن . !! موارد مشابه دیگه ای هم بوده که این ادعا را تایید میکند .
  به هر حال شایدم شما در مورد سرعت سوپرمن درست میگین و سرعت سوپرمن فکر کنم به مراتب از امثال کوئیک سیلور بیشتره اما بازم سخته که بخواد با سرعتش یک شخصیتی مثل ثور را غافلگیر کند . مخصوصا اگر ثور در اوج باشد . یک دفعه در کمیک خود ثور ادعا کرد که اگر از نظر ذهنی و جسمی در اوج باشد میتواند حتی اشیا تا چند برابر سرعت نور را ردیابی ( که فراتر از دیدن به حساب میاد ) کند . !!

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به استیو راجرز

   آذر 28, 1399

   سلام اول اینکه فکر نکنم سرعت لیزر کری یا اسکرول ها در حد نور باشد!!! و ادعای خود ثور هم زیاد دلیل محکمی نیس!!!( البته اگه در مورد خودش باشه)اما یه نکته ای که لازم به ذکره اینه که شما داری شاهکارای ثور در زمینه ی واکنش به سرعتو با سرعت کلی سوپرمن درنظر میگیرید!!!! به نظر من باید شاهکار های واکنش به سرعت ثورو با شاهکارای سرعت سوپرمن مقایسه کرد!!! ینی مثلا سوپرمن یه بار تونسته با سرعت در چند ثانیه از بعد پنجم به بعد یکم بیادکه این ینی سرعت سوپرمن بیشتر از این حرفاس!!!!

   پاسخ

 56. م

  آذر 16, 1399

  معلوم است ثور میتواند با صاعقه سوپرمن را به زمین بکشد یا با تبر خود به سوپرمن اسیب برساند

  سوپرمن میتواند با لیزر بزند و ملیونر مقاومت بالایی داره

  پاسخ

  • دیسی فن در پاسخ به م

   آذر 29, 1399

   فقط یه نکته بگم که سوپرمن بعضی از جادوها مثل رعد ثور رو می‌تونه جذب کنه

   پاسخ

 57. Alireza

  آذر 11, 1399

  به نظرم والای همگان هر دوتاشون رو به خاک سیاه می‌شوند اگه دوتاییشون با هم همکاری کنند بازم نمیتونن والای همگان رو شکست بدن البته این نظر شخصیه کنه چون خالق جهان مارول والای همگانه آقای تحلیلگر نظر شما چیه به نظرم ثور رو پودر خاکشیر می‌کنه چون خودش ثور رو خلق کرده و پتانسیل کشتن سوپرمن هم دارد

  پاسخ

  • کمیک خون در پاسخ به Alireza

   آذر 28, 1399

   ببین مشخصه که والای همگان ثور و سوپرمن باهم که سهله اگه کل اعضای مولتی ورس مارول هم بیان تو کمتر از یه ثانیه با فکر کردن پودر خاک شیر می‌کنه تو نباید ثور رو با والای همگان مقایسه کنی چون اصلا یک صدم درصد هم شانسی نداره

   پاسخ

  • کمیک خون در پاسخ به Alireza

   آذر 28, 1399

   البته فقط پرنزس می‌تونه با والای همگان رقابت کنه که اگه رقابت کنند به احتمال زیاد مساوی میشن

   پاسخ

  • کمیک خون در پاسخ به Alireza

   آذر 28, 1399

   آقا ثور قدرت رعد و برق داره فقط بعضیا اطلاعات غلط میدن ثور فقط رعد و برق داره انرژی هسته ای نوترونی از کجا در اومد الکی حرف میزنید خب بگین تو کدوم کمیک انرژی هسته ای نوترونی داره!!!!!! خیلی رو مخ منین یکی از ثور فنی ها میگه رون کینگ ثور خیلی قویه اولین موجود جهان هستیه!!!!!! خب وقتی نمیتونه دو ثانیه جلوی والای همگان دووم بیاره البته من میزارم به حساب کم تجربگی و از بقیه
   معذرت می‌خوام ولی خواهشاً یکی بگه ثور کجا انرژی هسته ای نوترونی داره؟؟

   پاسخ

 58. احمد

  آذر 9, 1399

  و کاربر راجرز تو یکی از سایتها یک نفر کامنت داده بود که شما قبول کردید کازمیک ارموز سوپرمن از رون کینگ ثور قویتر هستش این حرف درسته

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به احمد

   آذر 9, 1399

   میدونم به من مربوط نمیشه اما کاربر راجرز یه چند هفته ای میشه که تو هیچ سایتی فعالیت ندارن!!!!

   پاسخ

   • احمد در پاسخ به تحلیل گر

    آذر 10, 1399

    اگر افراد‌دیگه میتونن نظر بدن مشکلی نیست

    پاسخ

   • عاقل در پاسخ به تحلیل گر

    آذر 13, 1399

    داش ایشون همین چهار روز پیش تو همین مقاله نظر دادن ی ذره بری پایین کامنت هارو بخونی میفهمی

    پاسخ

 59. احمد

  آذر 9, 1399

  کاربر راجرز من یه نظریه در باره بیاندر بودن سایه نشینان بالا دارم یکم برای خودم جالب بود میشه شما نظر بدید
  تو یه مقاله خوندم نمیدونم کجا که سایه نشینان بالا رگنوراک رو به وجود میارن تا از نابودی ان انرژی به دست بیارن اگر این طور باشه من تا جایی که میدونم بیاندر ها عاشق ازمایش کردن هستند و برای ازمایش های که اونا انجام میدن نیاز به انرژی دارند پس یعنی اونا رگنوراک رو به وجود میارن تا از انرژی اون برای ازمایش استفاده کنند که میتونه نشانه از بیاندر بودن اونها باشه
  من همینطور به ذهنم رسید نظر شما چیه

  پاسخ

  • Sigin در پاسخ به احمد

   آذر 30, 1399

   به نظر من اینکه یه قهرمان رو با یه قهرمان دیگه مقایسه کنیم کلا غلطه البته در بعضی موارد اینجور چیزا کاملا مشخص هستش و با توجه به فاصله زیاد بین اون دو شخص میشه به سادگی تصمیم گیری کرد اما در مورد شخصیت هایی مثه سوپرمن و ثور در زمان و مکان و موقعیت های مختلف نتیجه می‌تونه متفاوت باشه و اینکه مشخص کنیم کی می‌تونه قوی تر باشه یا در یک نبرد تن به تن برنده باشه به طور ناخواسته به طرفداری هم مربوط میشه و روی نظر تاثیر میذاره 🤷
   به هر حال این نظر شخصیه منه و ممکنه با عقاید شما متفاوت باشه …

   پاسخ

 60. احمد

  آذر 8, 1399

  منم یه سوال بپرسم
  بهترین قهرمان دنیای سینمای کمیک بوک‌ به نظر شما کیه با توجه به همه چیز فقط به قدرت نگاه نکنید
  من جوابو خودم میدونم و مطمئنم که درسته فقط میخام بدونم کسی میتونه بدون تعصب جواب درست رو بگه

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به احمد

   آذر 9, 1399

   یک کلام دیسی بتمن کریستین بیل

   مارول مرد عنکبوتی توبی مگوایر

   پاسخ

   • عاقل در پاسخ به استیو راجرز

    آذر 13, 1399

    عه شما هنو ک هستین (:
    فک کردمم دیگه فعالیت خاصی ندارن تو سایت ها …

    پاسخ

 61. احمدرضا

  آذر 7, 1399

  اقا یه سوال در یک مبارزه تن به تن اسکار قویتره یا هالک

  پاسخ

 62. مهدی

  آذر 4, 1399

  یک کلام سوپرمن قویتره ثور روحساب سلاح هایی که داره قویه بدون سلاح هیچی نیست هنگام برخورد بمب اتم با سوپرمن اون فقط هوشیاری و نیروی خودشو از دست داد ولی خیلی زود با نزدیک شدن به خورشید دوباره قدرتشو پس گرفت اما ثور چی اون در برابر اون ستاره ی نوترونی داشت میمرد فقط جادوی استورم بریکر نذاشت این اتفاق بیفته وگرنه شما مارول فنی ها باید میرفتین خاکسپاریش

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به مهدی

   آذر 4, 1399

   بهت پیشنهاد میکنم نمیدونی حرف نزنی . ثور بدون سلاح هم خیلی قوی هست. بعد تو داری یه بمب اتم رو با یه ستاره ی نوترونی مقایسه می کنی؟؟!! خیلی زحمت کشیدی دانشمند. سوپرمن تو تونسته وزنی مثل ازگارد رو تحمل کنه ؟؟ تونسته از قیامت جون سالم به در ببره؟؟ اگه تونست به من هم بگو. ثور راحت می تونه سوپرمن رو به جایی دور از خورشید تله پورت کنه تا بعد راحت بزنتش. ثور۲۰۰۰۰ کیلو وات برق توی بدنش جریان داره.

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به امیررضا

    آذر 5, 1399

    جناب سوپرمن زمینو با یه قطره عرق یه هفته نگه داشته!!!!! زور واندروومن که از سوپرمن کمتره!!!! همین واندروومن با یه دهم قدرتش زمینو از مدار خارج کرده!!!! سوپرمن بار ها دارکسایدو زده و فقط کمی از دارکساید ضعیف تره!!!!! بعدشم قبل از اینکه سوپرمنو تله پرت کنه سوپرمن با سرعت نور میاد و مشتی بسیار قدرتمند به ثور بزنه!!!! بعدشم اصن ثور از کجا میخواد بفهمه که نقطه ضعف سوپرمن خورشید قرمزه؟؟؟

    پاسخ

    • احمد در پاسخ به تحلیل گر

     آذر 6, 1399

     ثور هم ۱۰ تا سیاره با یک دست نگه داشته اونم با ۳۰ درصد قدرتش اونم نه همه ۳۰ درصد معلوم نیست ولی فشار زیادی بهش نیوموده
     ۲ ثور میتونه اجسام سریعتر از نور ببینه و واکنش نشون بده

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به احمد

      آذر 6, 1399

      درسته حرفت اما تو گفتی سوپرمن نمیتونه حتی ازگاردو بلند کنه که این اشتباهه!!!!! و اینکه ثور تونسته کوییک سیلورو ببینه اما سرعت کوییک سیلور اصلا در حد نور نیس!!!!( تا اونجایی که من میدونم)ولی در کل اگه ثور نقطه ضعف سوپرمنو بدونه شانسش برای برد میتونه بیشتر باشه اما موضوع اینه که از کجا میخواد بفهمه؟؟

      پاسخ

      • احمد در پاسخ به تحلیل گر

       آذر 7, 1399

       خو من دارم میگم میتونه اجسام سریعتر از نور ببینه و واکنش نشون پس یعنی سرعت زباد به کار سوپرمن نمیاد حالا تاثیر میزاره ولی نه زیاد تازه اگر در زمین یا سیاره دیگه مبارزه کنن سوپرمن به هیچ وجه از اون سرعت استفاده نمیکنه چون باعث اسیب به محیط میشه
       لطفا همه جوانب رو بسنجین بعد نظر بدید البته به کسی توهیین نشه

       پاسخ

       • تحلیل گر در پاسخ به احمد

        آذر 9, 1399

        ببین هیچ وقت اینکه ثور بتونه به اجسام سریعتر از نور واکنش نشون بده ثابت نشده!!!!اون یه دفه کوییک سیلورو دیده که سرعت کوییک سیلور اصلا در حد نور نیس!!!!! بار ها سوپرمن در نهایت قدرت سیارات رو نابود کرده!!!!! سوپرمن در نهایت قدرت این قانونشو به راحتی کنار میذاره!!!!!! ‌‌

        پاسخ

        • احمد در پاسخ به تحلیل گر

         آذر 10, 1399

         خود کاربر راجرز هزار بار اینو گفته من اگر از کس دیگه میشنیدم شاید قبول نمیکردم ولی چون کاربر راجرز قابل احترام و در مورد کمیک مارول تقریبا دانای مطلق 🤣هستند اینو میگم و ثور خودش هم سرعتش از نور بیشتره

         پاسخ

         • تحلیل گر در پاسخ به احمد

          آذر 10, 1399

          ببین کاربر راجرز فکر میکنن که چون تور تونسته به راحتی کوییک سیلورو ببینه بنابراین به اجسام سریعتر از نور واکنش نشون میده!!!! در حالی که سرعت کوییک سیلور اصلا در حد نور نیس!!!! سرعت ثور بدون میولنیر که به زور به صوت برسه( که فکر نکنم برسه)اما سرعت ثور با میولنیر شاید نزدیک نور باشه اما اصن به نور نمیرسه!!!!

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به تحلیل گر

           آذر 12, 1399

           در سینما سوپرمن با اختلاف خیلی کم از تور قویتره!!!! چون اگه تور استورم بریکر رو طرف سوپرمن پرت کنه سوپرمن میتونه اونو بگیره و به طرف خود ثور پرت کنه!!!! زور سوپرمن بیشتره استقامتشون برابره و سرعت سوپرمنم بیشتره تجربه و سلاح های تورم بیشتره و در کل تقریبا برابرن!!!!

           پاسخ

   • Mahsa در پاسخ به امیررضا

    آذر 6, 1399

    دقیقا

    پاسخ

   • John wick در پاسخ به امیررضا

    آذر 12, 1399

    خب برق یا ساعقه داره که چی دوم چجوری میخواد تله پورتش کنه

    پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به John wick

     آذر 14, 1399

     چجوری میخواد تله پورتش کنه؟؟؟ خب چجوری نداره تله پورت میکنه دیگه🤣🤣🤣
     همون برق یا ساعقه راحت میتونه به نیرومند ترین ها هم آسیب جدی بزنه.

     پاسخ

   • مهدی در پاسخ به امیررضا

    آذر 19, 1399

    منم بهت پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنی چون جدا از بمب اتمی و ستاره ی نوترونی سوپرمن توی کراس اوور مارول و دیسی سوپرمن به راحتی ثور رو شکست داده
    بعدشم 20000 کیلو وات بخوره تو سرش وقتی توی ثور راگناروک نتونست جلوی یک شوکر کوچولو بگیره اونوقت بهش میگن خدای تندر واقعن مایه ی ننگتونه مارول فنی ها جدا از سینما حتی توی کمیکم نمی تونه سوپرمنو با صاعقه میولنیر یا استورم بریکر شکست بده چون تونسته میولنیر رو بلند کنه و استورم بریکر که از اونم راحت بلند میشه یادتونه توی اونجرز 4 ثور خواست که استورم بریکر رو فرا بخونه اما تانوس توی هوا گرفتش

    پاسخ

  • احمد در پاسخ به مهدی

   آذر 5, 1399

   خو سوپرمن هم اگر به خورشید نزدیک نمیشد بیدار نمیشد چرا بی منطق حرف میزنید دوما سوپرمن گوشت بدنش هم سوخت فقط استخوناش موند با پوستش ولی ثور فقط پوستش سوخت

   پاسخ

  • احمد در پاسخ به مهدی

   آذر 5, 1399

   و پایین هم توضیح دادم در یکی از کامنتا در یه مقاله دیگه کاربر استیو راجرز توضیح داد که طبق کمیک سوپرمن حتی نمیتونه به اون ستاره نزدیک بشه چه برسه به اینکه در برابرش وایسه دلایلش هم توضیح دادم

   پاسخ

   • Alireza در پاسخ به احمد

    آذر 11, 1399

    ای بابا چه گیری به استیو راجرز دادی ولکن دیگه

    پاسخ

    • احمد در پاسخ به Alireza

     آذر 12, 1399

     چون من سرشته زیادی از کمیک ندارم حرف ایشون بر من حجته ولی کسی ادعا سینماییش میاد در خدمتم

     پاسخ

 63. تحلیل گر

  آذر 2, 1399

  سلام مقاله ی خوبی بود به نظر من در کمیک سوپرمن با فاصله ی خیلی کم از ثور قویتره در فیلم هم سوپرمن قویتره البته فاصله ی خیلی کم!!!!!

  پاسخ

 64. استرنج

  آبان 25, 1399

  سلام باید ببنیم سوپرمن میتونه پتک تور رو بلند کنه یا نه که من میگم نمیتونه اگر در نبرد رو در رو بجنگند سوپرمن همیشه اول اروم شروع میکنه ولی تور اخر اروم میشه پس تا اینجا برابره وقتی مبارزه شروع میشه تور پتکش رو سمت میکنه رو تور و اونم رو زمین میفته و او هم کافیه پتکش رو بزاره روی سوپرمن تا بی حرکت بش بعد هم هرچقدر میخاد میزنتش اگرم در سینما باشه با استورم بریکر سرش رو قطع میکنه

  پاسخ

 65. ,ثور

  آبان 14, 1399

  چهار دلیل میگم که تور از سوپرمن قویتره همه فن حریف دی سی هم باشید یکیش را جواب میدید
  1. تور میلونیر را داره ‍(میگید سوپرمن چکش تور را برداشته اما آن موقع تور خودش اجازه داده)
  2.تور خداست (جنگ خدا با نیمه خدا به نظر شما کدوم برنده میشه)
  3.تور شش سنگ ابدیت که بعد از قلب دنیا قویترین سلاح است را شکست داده(برای اطمینان چکش تور از تور نیرو میگیره)
  4. و مهمترین دلیل سوپرمن در مقابل جادو ضعیف است (چکش تور یجورایی جادویی)
  لطفاً طرفدار های سوپرمن نظر بدن

  پاسخ

  • عاقل در پاسخ به ,ثور

   آبان 15, 1399

   با درود
   ببینید من فن سوپرمن و یا ثور نیستم که بخواهم بخاطر علایق شخصی ام رو این دو کرکتر تعصب داشته باشم .
   ولی من نظر شخصی خودم رو بیان میکنم .
   ببخشید ولی این ۴ استدلالی که گفتید کاملاً و واضحاً مبتدیانه است و من راحت میتوانم تمام این ۴ دلیل را نقض کنم .
   قبل از شروع صحبت های اصلی هم بگم من منبع رو فقط کامیک رو قرار میدهم و نه چیز دیگری .
   ۱ : اولاً تلفظ صحیحش ثور هست و نه تور ، بعدشم من تا به حال میلونیر نشنیده بودم و این مورد هم تلفظ صحیحش میولنیر هست .
   خب شما اومدی گفتی ثور بخاطر اینکه یک پتک دارد پس برنده ست و …
   ولی شما مشخصاً اشتباه میکنید .
   سلاح و تجهیزات همیشه عامل پیروزی کرکتری بر دیگری نیست و جدا از این به سلاحشم بستگی داره …
   مثلاً دستکش اینفینیتی کجا و همین میولنیری که گفتید کجا …
   درضمن سوپرمن خودش بار ها واندروومنی که از سلاح های قدرتمندی که توسط هفاستئوس ( اهنگر خدایان ) ساخته شده بود بهره میبرد مثل شمشیر ، زره ، کلاهخود ، دستبند ، سپر و حتی کمند معروف حقیقت .
   با این حال باز از سوپرمن شکست میخورد
   من فکر نمیکنم این ۶ سلاح در مجموع قدرت کمتری نسبت به سلاح اصلی ثور یعنی میولنیر داشته باشند .
   احتمالاً حتی قدرت بیشتری هم داشته باشند …
   حتی قبل از ایونت ( رویداد ) بحران سوپرمن نیز شمشیری داشت که از انرژی بیگ بنگ ساخته شده بود و اونقدر قدرت داشت که سوپرمن ذکر کرد من دارم کم کم از حالت انسانی خودم خارج میشوم و … بخاطر همین برای همین گذاشتش کنار و تو بقیه کامیک ها هم دیگه از این شمشیر استفاده نمیشه …
   در کراس اُور ها هم ثور به سوپرمن اجازه داده بود غلط است در اصل طلسم لیاقت از روی اون برداشته شده بود که این صحبت من رسماً تائید شد .
   پس هنوز مشخص نیست سوپرمن ایا لایق پتک ثور هست یا خیر ولی من احتمال میدم باشد …
   البته حتی اگر در نظر بگیریم سوپرمن لایق است باز قطعاً نمیتواند به اندازه مهارت بالای ثور از میولنیر استفاده کند چون خود ثور سال ها اموزش دیده است برای اینکه به بهترین روش ممکن از سلاح خودش استفاده کنه …
   ۲ : واقعاً یعنی چی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
   نیمه خدا و خدا معنی نمیده اصن ، میده ؟!؟!؟!؟
   الان کرکتر بیگ باردا هم یکی از خدایان جدید هست ولی از سوپرمنی که فقط یه کریپتونی هست قویتره ؟!؟!؟!؟!؟!
   یا اصن فرانکلین ریچاردز و دکتر منهتن که هردوشون انسان بودند و طی یک حادثه این قدر قدرتمند هم خدا نیستن ولی ثور که هیچ ، ۱۰ تا اودینم حریفن .
   این خدا بودن و نیمه خدا بودن الهه و … اینا همه اش صرفاً فقط یه لقب ساده ست .
   وگرنه هیچ منطقی قبول ندارد دلیل بر برتری باشه …
   ۳ : خب تو هیچ کامیکی همچین چیزی نداریم و دیده هم نشده .
   فکر کنم منظورتون اون صحنه تو فیلم اینفینیتی وار هست که ثور با استورم بریکر ثانوس با ۶ سنگ ابدیت رو شکست میدهد و اون تبر رو هم فرو میکنه تو بدنش و …
   خب شما که داری MCU رو میگی /:
   خب وقتی داری راجب دنیای سینمایی حرف میزنی همشو بگو ، مثل ثور اندگیم یا ثور دنیای تاریک …
   اصلاً جنابعالی باید مشخص کنید دارید از روی کدام منبع ( کامیک یا سینما و انیمیشن و … ) قضاوت میکنی .
   پس اینم هیچ
   ۴ : دوست عزیز اگر دقت کنید در کامیک های جدید و اخیر سوپرمن به جادو مقاوم شده و جادو دیگر از ضعف های سوپرمن حذف شده
   تو چند تا کامیک هم این اثبات شده ست ، شکست دادن بار ها شزم ، شکست دادن بار ها بلک ادام و حتی شکست دادن کرکتری به قدرت فنتوم استرنجر … ( مدرک معتبر دارم )
   راستش جدا از این هم اگه میشه بگید دقیقاً تو کدوم کامیک گفته شده میولنیر خاصیت جادویی داره یا تو کدوم کامیک ثور با میولنیر از جادو استفاده کرده ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
   باز هم میگم دقت کنید دنیای سینمایی ملاک خوبی نیست و من فقط با کامیک کار داشتم ‌.
   موفق باشید

   پاسخ

  • احمد در پاسخ به ,ثور

   آبان 16, 1399

   داش من خودم میگم ثور میبره ولی یبخشید دلایلت کمی ظعیفه غیر از چهارمی که اگر سوپرمن در جادو در سینما ضعف داشته باشه ثور شانس بردش خیلی بالا میره

   پاسخ

  • احمد در پاسخ به ,ثور

   آبان 16, 1399

   یه سوال دارم جالب
   دوست دارید قدرت کدوم ابر قهرمان رو داشته باشید با دلیل

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به ,ثور

   آذر 11, 1399

   سلام با کمال احترام اصلن موافق نیستم چرا؟ چون سوپرمن لایق چکش بوده تونسته بلند کنه بعدی رو بگم ک اگ برین یکم از کمیک ای لیگ عدالت بخونین میدونین ک سوپرمن بر جادو بر کریپتونایت و بر و خورشید قرمز غلبه کرده بارها گفته شده ک سوپرمن. میتونه تانوسو بزنه و زده در کمیک مشترک مارول و دیسی میگین چرا چون اون 6 سنگ ابدیت بر روش تاثیری ندارن سوپرمن هم خدای قدرت هست و شناخته شده و باید بگم ک در کمیک و کراس اور سوپرمن کل اونجرزو شکست داد حالا وارد اون قضیه نمیشیم ولی اگ بخای دقیق نگا کنین میبین ک سوپرمن کمی از ثور چه در فیلم و کمیک قوی هست درضمن باید بگم ک سوپرمنو توی فیلم بیش از حد ضعیف نشون دادن درسته من فن سوپرمن هستم و توهین نکردم لطفا همه جواب بدید و به منم بگید تشکر اگر جایی اشتباه کردم بهم بگید ک اصلاح کنم

   پاسخ

 66. شهاب

  آبان 12, 1399

  از نظر من تور پیروز می شود . چون ثور صاعقه را کنترل می کند و این کار جادویی است . معمولا سوپر من در مقابل جادو و کریپتونایت ضعیف است . ثور توانسته از یک انفجاری که ۲ برابر یک انفجار اتمی هست ، تقریبا جان سالم به در برده . او تقریبا آسیب نا پذیر است اما باز آسیب می بیند . سوپر من بیشتر قدرت های ثور رو داراست و از نظر قدرت فیزیکی نسبت به ثور برتری دارد ولی او یک بار از شزم شکست خورد و شزم هم از ثور

  پاسخ

 67. احمد

  آبان 11, 1399

  سلام به همه کاربر ها
  من و کادربر Arian یه جر بحث خوشگلی کردیم دو تا سوال پیش اومد شما جواب بدین
  ۱ چه کسی میتواند از استورم بریکر بهتر استفاده کند
  ۱من گفتم ثور ۲ کاربر Arian گفت سوپرمن

  سوال دو . قدرت کدام بیشتر است
  ۱ستاره نوترونی در حال انفجار کا ۱۲ برابر خورشید در حالت عادی قدرت دارد
  ۲ بمب اتم که پروتون و نوترون را میشکافد
  لطفا درست جوا بدین ۲۰نمره🤣🤣
  کاربر Arian من دقیقا برای سوالات حرف های که شما زدی نوشتم کامنت هاتم اون پایین هست

  پاسخ

 68. احمد

  آبان 9, 1399

  ۱ثور
  ۲سوپرمن
  ۳هالک
  ۴سنتری
  ۵ گلادیاتور
  ۶ بلک ادام
  ۷ ادام وارلاک
  ۸ مارشن منهانتر

  پاسخ

  • Ali در پاسخ به احمد

   آذر 11, 1399

   داداش مقایسه الکی نکن کی ا کی برتره سنتری خودش قدرت خارو مادر داره ب کل اشتباه نوشتید

   پاسخ

 69. علی

  آبان 7, 1399

  اقا من این افراد رو میزازم بدون تعصب با ترتیب بگید
  سوپرمن . ثور . ادام وارلاک . بلک ادام . سنتری . گلادیاتور. هالک . هرکول . مارشن منهانتر . چون برام عجیبه خلی از سایتها گلادیاتور رو قویتر از سکپرمن میدونن ولی هالک که به نظر من از سوپرمن ظعیف تره گلادیاتور رو شکست داده لطعا بدون تعصب و با دلیل

  پاسخ

  • عاقل در پاسخ به علی

   آبان 8, 1399

   چون که از همه درخواست کردین من به عنوان یه کمیک فن ساده جواب شمارو با نظر شخصی میدهم .
   ولی شمام کرکتر های سخت و جالبی دارید .
   هیچ لیستی هم بطور کامل صحیح نیست ، اصولاً که در جریان هم هستید هیچ رتبه بندی دقیق نیست .
   اما نظر شخصی من این هست ☺👇
   ۱ : سوپرمن
   ۲ : سنتری ( در حالت عادی و معمولی خودش نه وُید )
   ۳ : بلک ادام _ مارشن منهانتر
   ۴ : ثور
   ۵ : هالک
   ۶ : ادام وارلاک
   ۷ : گلادیاتور

   پاسخ

   • علی در پاسخ به عاقل

    آبان 8, 1399

    در اخرین قدرت نسخه عادی

    پاسخ

   • محمد در پاسخ به عاقل

    آبان 8, 1399

    تو دیگه خیلی دیسی فن هستی من رتبه بندی نمیکنم چون کمی سخته همونطور که علی گفت گلادیاتور از سوپرمن میدونن و هست ولی هالک شکستش داده ثور هالک شکست داده سنتری ثور رو شکست داده کمی سخته ولی تو همه رتبه خوبا رو دادی دیسی غیر دو مارشن من هانتر که باید اخر باشه فقط گفتی بنویسم یه رتبه بندی

    پاسخ

    • عاقل در پاسخ به محمد

     آبان 8, 1399

     # محمد
     اولاً سعی کن با ادب و احترام صحبت کنی چون همه بلدن توهین کردن رو .
     جناب پس حد خودت رو بدون و در بحث دیگری دخالت نکن که به نفعت به هیچ وجه نخواهد بود .
     تو هم یه مارول فن تعصبی هستی که الان بدجور داری میسوزی .
     دقیقاً دلایلت برای برتری سنتری نسبت به سوپرمن چیه ؟!
     بگو منم در جریان باشم ؟!
     من خودم گفتم در نسخه اصلی و حالت معمولی .
     وگرنه نهایت قدرت سنتری که قدرت ۱ میلیون ستاره هست قطعاً از سوپرمن خیلی قویتر است ولی اگه دقت کنی و به چشم های مبارکت زحمتی عنایت فرمایی میبینی من گفتم در حالت معمولی و عادی .
     ولی من دلایل برتری سوپرمن به سنتری رو میگم بهت .
     زور فیزیکی سوپرمن بینهایت هست ، اکثر طرفدارن این مورد رو میدانند و نیازی به بازگو کردن نیست .
     بلند کردن یونیورس بینهایت ، و کتاب بینهایت برای زور بینهایت سوپرمن کفایت میکند .
     هردوی این هام مال سوپرمم فعلی و کاملاً بعد بحران هست .
     میتونی بری کامیک فاینال کرایسیس ۲۰۰۸ رو که تو اون سوپرمن کتاب بینهایت رو بلند کرد از سایت Comic Online مطالعه کنی تا همچین حرفی دیگه نزنی .
     سرعت سوپرمن از سنتری بیشتره ، اولاً به این دلیل که همه جا سوپرمن با امثال فلش و اینا مقایسه میشود و در هر لیستی که چه در سایت های ایرانی و خارجی دیده میشه سوپرمن همیشه جزو تاپ ۵ کل دیسی هست از نظر سرعت .
     درضمن خود سوپرمن دوبار کرتری مثل فلش ( بری الن ) رو گرفته و اگر مدرک خواستی میتوانم مشخصات کامیک رو قرار دهم که هر شخصی نگاه بیندازد .
     البته باید در دفاع از اوج قدرت سوپرمن هم بگم ، سوپرمن نیز انفجاری به نام سولفایر دارد که این با رخ دان همچین انفجاری تمام انرژی درون سوپرمن ازاد و تمام چیز های اطرافش نابود میشود .
     پس فکر نکن فقط اون سنتری از این توانایی ها داره .
     به احتمال زیاد ۵۰ کامیک هم از سوپرمن نخوندی .
     چون من با اطمینان بهت میگم بیش از ۱۲۰۰ جلد کامیک از سوپرمن خوندم ولی تو چی ؟!؟
     از حرف زدنتم مشخصه روی سنتری تعصب داری .
     اگه میخوای با تعصب حلش کنیم مشکلی ندارم ولی اون وقت باید به عرض جنابعالی برسونم بدجوری ضایع میشی .
     شاهکار هایی سوپرمنم که خیلی بیشتر و ارزشمند تر از سنتری هست که ذکر تک تک این شاهکار ها خیلی زمان میبرد که من بخشی خیلی کوچکی رو میگم .
     ۱ : شکست دادن بار ها جاستیس لیگ تنهایی و بصورت همزمان
     ۲ : شکست دادن واندروومن بار ها
     ۳ : شکست دادن شزم بار ها
     ۴ : شکست دادن بلک ادام بار ها
     ۵ : شکست دادن دارک ساید کلون که خودش حریف کل جاستیس لیگ است .
     ۶ : شکست دادن زره فوق پیشرفته و قدرتمند بتمن به نام جاستیس باستر که هیچکدوم از اعضای جاستیس لیگ از پسش بر نیامدند .
     ۷ : شکست دادن بار ها خود بتمن
     ۸ : ترمیم واقعیت با پرتو های خویش
     ۹ : نگه داشتن وزن کل واقعیت ( کل جهان )
     ۱۰ : شکستن واقعیت
     ۱۱ : کتک زدن و شکست دادن کرکتر فانتوم استرنجر
     ۱۲ : مقاومت در برابر موجودیتی به نام سورس ( سورس یکی از قادران مطلق دیسی هست )
     ۱۳ : شکست دادن چند فرشته
     ۱۴ : شکست دادن مسترمیکسیزپیتلیک تا سر حد مرگ ( یکی از ایمپ های بعد پنجم )
     فکر نکنم بیشتر نیاز باشد بگم تا هر کی شخصی قضاوت کنند کدام قدرتمند تر است .
     همه این ۱۳ تا شاهکاری که گفتم مربوط به نسخه اصلی و حالت معمولی سوپرمن بعد بحران است .
     برای تک تک این شاهکار ها هم مدرک از خود کامیک دارم و در صورت نیاز مشخصات کامیک رو عرض میکنم .
     سطح قدرت دشمنان هم سوپرمن خیلی در درجه بالاتری قرار دارد .
     فقط همان مسترمیکسیزپیتلیک میتواند راحت هر دشمن سنتری رو شکست دهد.
     دشمن هم به کرکتری که یک یا دوبار باهاش فایت داشته نمیگن ، به کرکتری که بطور دائم باهم نبرد دارند میگویند دشمن .
     تجهیزاتم سوپرمن جلوتر است .
     سوپرمن قلعه ای دارد به نام قلعه تنهایی که در انجا تمام اطلاعات سیاره کریپتون و همچنین تجهیزات و فناوری های پیشرفته و قدرتمند کریپتونی موجود است .
     و سوپرمن هم راحت میتواند از این مورد بهره مند باشد .
     پس سوپرمن قویتر است . البته بازم میگم من اختلاف این دو رو کم میدونم ولی انگار تو رو سنتری تعصبی زیادی داری .
     تنها برتری سنتری فکر کنم بخش توانایی هایش هست که هنوز مطمئن نیستم ولی احتمالاً توانایی های بیشتری داشته باشد .
     اکثر سایت ها و منابع و مختلف از جمله معتبر و نامعتبر سوپرمن رو از سنتری قویتر میدونند .
     حالا میخوام ببینم تو تعصب داری یا من.
     لطفاً هم این کامنت رو تائید کنید که این شخص متوجه شود کلی مدت در اشتباه بوده است .

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به عاقل

      آبان 8, 1399

      برای اینکه سنتری هیچوقت از نهایت قددتش استفاده نمیکنه با قدرت کم هم با سوپرمن مقایسه میشه حالا اگر با تمام قدرتش مبارزه کنه سوپرمنو له میکنه حالا دلیل تو واسه اینکه مارشن من هانتر بلک ادام چیه که از ثور گادیاتور قویتر نشون دادی
      مگه فحش بحت دادم
      بعدش من منظور از حالت عادی نمیفمم یارو اگر قرار بر جنگ باشه از همه زورش اسنفاده میکنه که نهایت قدرت سنتری از سوپرمن بیشتره
      همه هم میدونن که بلند کردن بینهایت مال سوپرمن قبل بحران الان تو بیا عوضش کن
      من روی سنتری تعصب ندارم چون بین ۱۵ قهرمان مورد علاقمم نیست اگر مبارزه رو در رو باشه و هردواز نهایت قدرت استفاده کنند سنتری میره
      وقتی دیسی فن ها سوپرمن وان میلیون را rkt مقایسه مکنن من چی بگم انگار دیسی هیچکس غیر از سوپرمن نداره

      پاسخ

      • عاقل در پاسخ به محمد

       آبان 9, 1399

       # محمد
       ای افراطی هیچ دلیلی نداری که سنتری از سوپرمن برتری باشه فقط میخوای تعصبت رو به رخ بشکی .
       خودمم گفتم اگه سنتری با قدرت نهایی اش یعنی همون قدرت ۱ میلیون ستاره با سوپرمن بجنگه خیلی قویتر میشه .
       ولی در نسخه اصلی و حالت معمولی سوپرمن به مراتب از سنتری قویتر است .
       اره اره مشخصه که جزو ۲۰ کرکتر محبوبیت نیست همین که میخوای از سنتری دفاع کنی میفهمم جزو کرکتر های محبوبت هست یا نه .
       الکی هم چرت و پرت نگو
       سنتری همیشه با کل قدرت و سوپرمن هم با کل قدرت هست .
       اینم دوباره میگم فقط فکر نکن اون سنتریت از اون انفجار های مثلاً خفن و باحال داره سوپرمن هم انفجاری به نام سولفایر داره که تمام انرژی درونش رو میده بیرون و همه چیز اطرافش رو نابود میکنه .
       اینو بفهم !
       قبل بحران ؟!؟
       از چند نفر چندتا مطلب دیدی و شنیدی فکر نکن خیلی حرفات صحیحه .
       میدونم دیگه انگلیسی بلد نیستی حرف بیخود میزنی .
       بهت گفتم برو فاینال کرایسیس رو بخون .
       میدونی این کامیک مال چه سالیه ؟!؟
       مال ۲۰۰۸
       اون وقت حتماً طبق‌ منطق تو سال ۲۰۰۸ قبل بحران هست ، نه ؟ 😂😂😂😂😂
       اگر بلد نیستی اسمشو بنویسی ، بنویس Final crisis
       برو اون سایتی ک بهت گفتم از اونجا بخون .
       دقیقاً همونجا سوپرمن کتاب بینهایت رو بلند کرد .
       یونیورس بینهایت چی شد ؟!؟
       😂😂
       داش برو یه ذره اطلاعاتت رو ببر بالا اگه زحمت نیست برو معرفی سوپرمن تو سایت زومجی هم مطالعه کن .
       البته شک دارم اون حجم از مطالب طولانی و سنگین تو مخ تو بره .
       تو کامنت بعدیم راجب دلایل برتری بلک ادام و مارشن منهانتر به ثور میگم .

       پاسخ

      • Ali در پاسخ به محمد

       آذر 11, 1399

       کاربر محمد جان سوپرمن هم هیچ وقت از قدرتش استفاده نمیکنه چون میتونه ی منظومه رو ب زانو ب راحتی در بیاره و یا حتی ب اطرافیانش آسیب بزنه و وقتی سوپرمن وحشی شه اسپکترو زده اگر کمیک اینجاستیس بخونین
       ولی بازم حتی اگ وحشی بشه از قدرت اصلیش ب هیچ عنوان استفاده نمیکنه تشکر

       پاسخ

   • محمد در پاسخ به عاقل

    آبان 8, 1399

    درسته گفتید هیچ لیستی دقیق نیست ولی مال شما اصلا دقیق نیست به نظر من سنتری باید اول باشه کاری به بقیه رتبه ها ندارم

    پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به عاقل

    آبان 25, 1399

    به نظرم ثور باید ۲ می بود چون خیلی قوی تر از سنتری هست

    پاسخ

 70. علی

  آبان 7, 1399

  اقا از لحلظ قدرت بدنی هرکول قویتره یا سوپرمن ثور

  پاسخ

  • عاقل در پاسخ به علی

   آبان 15, 1399

   بنظر شخص ام
   ۱ : سوپرمن
   ۲ : ثور
   ۳ : هرکول ( با اختلاف کم )

   پاسخ

 71. Arian

  آبان 6, 1399

  البته ثور خودش هم یه ضعف بزرگ داره و اونم اینکه اصلا از مغز خودش استفاده نمیکنه به همین دلیل خیلی راحت از سوپرمن شکست میخوره

  پاسخ

  • حسام در پاسخ به Arian

   آبان 25, 1399

   ثور از مغز خودش استفاده نمیکنه ؟
   نکنه تو داری سینما را میگی توی کمیک اودینسان که خودش حداقل به اندازه یک شاهزاده اطلاعات دارند rkt هم علم بینهایت داره و با فکر کردن سایه نشینان را شکست
   و در اولین روزی که قدرتش را بدست اورد نه عالم را نابود کرد و باز ساخت
   چهار تا نسخه دیگرش هم شاه هستند و طبیعی که حد اقل دانا ترین از گاردی باشند

   پاسخ

 72. thor

  آبان 5, 1399

  سوپرمن میتونه میولنیر رو بلند کنه
  استورم بریکر که فقط توانایی جسمانی میخواد
  سوپرمن در مقابل صاعقه ی شزم دوام آورده
  پس سوپرمن قوی تره

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به thor

   آبان 8, 1399

   دلایلت خیلی باحال بود😂😂😂😂😂😂😂

   پاسخ

  • احمد در پاسخ به thor

   آبان 8, 1399

   داش صاعقه ثور نظم هستی رو به هم میریزه بعد تو با شزم مقایسش میکنی

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به احمد

    آبان 11, 1399

    یعنی میخواید بگی صاعقه شزم قوی نیست ؟؟؟!!!!!! اتفاقاً اگه شزمو میشناختید میدونستید که صاعقه شزم قابل مقایسه با ثور هست خواهشا برید و راجعب
    شزم تحقیق کنید سوپرمن جلوی این رعد کم آورده( البته ثور درنسخه معمولی نه ثوری که به
    انرژی پدر همگان دسترسی داره)

    پاسخ

    • احمد در پاسخ به دکتر منهتن

     آبان 11, 1399

     نگاه کن ثور خودش خدای رعد و برق هستش و قدرت اصلیشه و مال خودشه ولی شزم قدرت شش خدای دیگه رو داره ولی نه تمام قدرت اونارو برای مثال رعد برق از زئوس ولی نه تمام قدرت رعد و برق زئوس اگر تمام قدرت اونارو کامل داشت خو لیگ عدالت هم باهاش نمیکرد رعد برقش قوی هست ولی نه در حد ثور

     پاسخ