معرفی 18 فیلم جذاب و دیدنی این دهه درباره افراد دگرباش (LGBT)

دگر باش (LGBT) طبق تعریف ویکیپدیا شامل افرادی است که گرایش جنسی و رفتار جنسی به غیر از دگرجنس‌گرایی دارند که شامل همجنس‌گرایی مردانه، همجنس‌گرایی زنانه، دوجنس‌گرایی و تراجنسیتی است. کشمکش های جامعه دگرباشان در چند دهه اخیر راه زیادی را طی کرده است. همچنان، راه زیادی هم در پیش دارد. اجتماع آنها برای تمامیت، هویت، احترام و پذیرش خود جنگیدند. آنها برای مدت زیادی سرکوب شدند. قبل از اینکه بتوانند از خود دفاع کنند، می بایست اول به خود می آمدند. تماشای فیلم های درباره آنها شجاعت آن را به شما می دهد که جرات کنید خودتان باشید، نه چیزی که دیگران از شما میخواهند. این دهه شاهد حضور شخصیت های دگرباش زیادی در فیلم ها بوده ایم، و با اینکه می توان بیشتر از اینها کار انجام داد، اما این هم شروع خوبی است. در اینجا برایتان لیستی از بهترین فیلم ها با موضوع دگرباش ها در سال های 2019 تا 2010 را آماده کرده ایم، امیدواریم لذت ببرید. با پروشات همراه باشید.


18. رگبار ‒ Cloudburst ‒ 2011

در حالی که بیشتر فیلم های این لیست درباره جوانانی است که به دنبال هویت جنسی خود هستند، “رگبار” با آنها متفاوت است، شخصیت های اصلی آن تقریبا سن بالایی دارند. در این صورت، نه تنها مردم را ترغیب می کند که از موانع موجود در هنجارهای اجتماعی که همه مجبور به پیروی از آن هستند و باید در این بین هویت خود را نادیده بگیرند، کنار بگذارند. بلکه رابطه عاشقانه دوست داشتنی را که به احساساتشان صدمه بزند، رد نمایند. وقتی نوه “دوتی” او را به آسایشگاه منتقل می کند، او و “استلا” تصمیم می گیرند فرار کرده و سپس ازدواج کنند. آنها با الهام گرفتن از “تلما و لوئیس” سفری جاده ای را شروع می کنند و مجانی سوار یک ماشین می شوند تا به راه خود ادامه دهند.

همچنین بخوانید: 20 فیلم برتر تاریخ درباره بردگی


17. آخرهفته ‒ Weekend ‒ 2011

عشق های زودگذر همیشه به گونه ای هستند که مردم دوست دارند آنها را تجربه کنند، خصوصا وقتی داستان های رویایی زیادی در سینما تماشا کرده اند. “آخر هفته” فیلم فوق العاده دیگری در این لیست است. این فیلم درباره مردی به نام “راسل” است. در یک روز جمعه او با “گلن” ملاقات می کند. آنها احساس می کنند با هم ارتباط خوبی دارند و سپس شب را با هم می گذرانند. در آن زمان، احساس می کنند که دیگر نمیتوانند بیشتر همدیگر را ببینند. اما روز بعد، “راسل” احساس کرد که مجبور است با گلن تماس بگیرد. آنها دوباره همدیگر را می بینند و آخر هفته ای رمانتیک را با یکدیگر می گذرانند. راسل زمانی که متوجه می شود گلن روز بعد پروازی به کشور دیگر دارد، بسیار دلشکسته می شود.


16. بچه ها خوبند ‒ The Kids Are All Right ‒ 2010

یکی از دلایلی که افراد زیادی “بچه ها خوبند” را دوست دارند، البته جدا از اینکه فیلمی بسیار خوش ساخت است، این است که این فیلم موانع زیادی در عشق دو هم جنس به یکدیگر را کنار زد. این فیلم از اولین فیلم هایی بود که یک زوج نقش های اصلی آن بودند. زوجی که در تلاشند بچه های نوجوان خود را بزرگ کنند، آن هم در حالی که آنها دوست دارند با پدر بیولوژیکی خود ملاقات کنند و با او در ارتباط باشند. “جولیان مور” و “آنت بنینگ”  نقش “جولز” و “نیکول” را ایفا می کنند. “جونی” دختر خونی نیکول است و “لسر” پسر جولز است. وقتی آنها متوجه می شوند که اهدا کننده اسپرم به آنها یک مرد غریبه بوده، تصمیم می گیرند او را پیدا کنند.

همچنین بخوانید: معرفی 17 فیلم برتر اسپانیایی زبان این دهه (2019 تا 2010)


15. دختر ‒ Girl ‒ 2018

“دختر” درباره یک ترنس به نام “وریگن” است. او 15 ساله است و میخواهد یک بالرین شود. او هنوز برای جراحی تغییر جنسیت خود وقت دارد، اما پدرش که پشتیبان اوست و روان پزشکش او را تشویق می کنند تا زندگی بدون محدودیتی برای خود رقم بزند. با این وجود، اینکار چیزی را برای او آسان نمی کند. در مدرسه باله که او از همه برتر است، تمام تلاشش را می کند که هویت جنسی خود را پنهان کند. اما، زمان هایی نیز وجود دارند که او احساس حقارت و سرخوردگی می کند، تا جایی که بالاخره تصمیم می گیرد گامی بزرگ بردارد.


14. دختر دانمارکی ‒ The Danish Girl ‒ 2015

“ادی ردمین” و “آلیسیا ویکاندر” در این فیلم درام بیوگرافی که درباره “لیلی البه” یک نقاش دانمارکی و یکی از اولین دریافت کنندگان عمل تغییر جنسیت می باشد، ایفای نقش می کنند. ردمین به عنوان “اینار وگنر” ایفای نقش می کند. او یک هنرمند معروف است و با “گردا” هنرمندی دیگر که هنوز در گردهمایی های هنرمندان حضور می یابد، ازدواج کرده است. آنها بی اندازه یکدیگر را دوست دارند، اما چیزی در درون اینار وجود دارد که به نظرش درست نیست. روزی گردا از او میخواهد که لباسی بر تن کند تا بتواند او را طراحی کند. اینجاست که اینار متوجه شده زنی است که در بدن یک مرد گرفتار شده است.

همچنین بخوانید: نگاهی به ۱۵ شاهکار برتر سینمای سوئد (بهترین فیلم های سینمای سوئد)


13. غرور ‒ Pride ‒ 2014

“غرور” بر اساس داستانی واقعی است و ستارگان آن “بن سچنتزر”، “جوزف گیلگان”، “اندرو اسکات” و “دومینیک وست” هستند. در سال 1984، در زمان دولت “مارگارت تاچر”، معدنچیان بریتانیایی اعتصاب کردند. تاچر نمیخواست که اتحادیه های کارگری قدرت بیشتری داشته باشند و محکم در برابر خواسته های آنها ایستادگی کرد. اما زمانی این اعتصاب توجهات زیادی را به خود جلب کرد که یک معترض دگرباش متوجه شد پلیس ها به جامعه دگرباشان آزار نمی رسانند و در تصرف معدنچیان هستند. او فرصت را غنیمت می شمارد تا این دو اتخادیه را با هم متحد کند و در برابر دولت و ماموران و مطبوعات بایستند. این کار به کمپینی بزرگ منجر می شود که نتایجی عالی را نوید می داد.


12. پریا ‒ Pariah ‒ 2011

“پریا” درباره یک دختر 17 ساله است که به زن بودن خود اهمیتی نمی دهد، یا بهتر بگویم درباره افکاری که دیگران درباره جنس زن دارند اهمیتی نمی دهد. برای مثال مادرش، لباس های گشاد او و رفتارهای بی پروای او را دوست ندارد. همچنین، او دوست ندارد که “الایک” با “لورا” که نمیداند دوست دختر فرزندش است، ارتباط داشته باشد. پدر الایک اهمیت زیادی به این موضوع نمی دهد چون بر این باور است که تمامی این ها مرحله ای از سن اوست. مادرش برای اینکه او را سر به راه کند، الایک را وارد “کمپانی دختران خوب” می کند. مشکل از جایی شروع می شود که الایک و آن دختر خوب کم کم به هم علاقمند می شوند.

همچنین بخوانید: 10 فیلم سال 2019 که بینندگان دوست داشتند اما نظر منتقدان را جلب نکردند


11. سرزمین خود خدا ‒ God’s Own Country ‒ 2017

این فیلم که در یورکشایر اتفاق می افتد درباره مرد جوانی به نام “جانی” است. او به همراه پدر و مادربزرگش در مزرعه شان زندگی می کند. چون آنها به دلیل سن بالا و مشکلات سلامتی نمیتوانند کار کنند، مسئولیت مراقبت از آنجا بر عهده جانی است. فشار کار برای او زیاد است و به همین دلیل او روزهایش را با مشروب خوردن و شب هایش را با رابطه های یک شبه سپری می کند. بالاخره او یک مهاجر رومانیایی به نام “خورخه” را استخدام می کند تا در کارهای مزرعه و نگهداری حیوانات به او کمک کند. کم کم، پیوندی بین آنها ایجاد می شود و جانی نسبت به زندگیش جدی تر می شود.


10. با عشق، سایمون ‒ Love, Simon ‒ 2018

گفتن واقعیت درباره گرایش جنسی به پدر و مادر کار سختی است و “سایمون” میخواهد تا زمانی که در مدرسه درس میخواند این موضوع را از پدر و مادرش پنهان کند. او نمیخواهد با بیان کردن این موضوع زیر رادار بقیه باشد و میخواهد تا زمانی که به کالج می رود تا بالاخره آزاد باشد و زندگی عاشقانه خود را دنبال کند، این موضوع را از دیگران مخفی نگه دارد. اینطور نیست که پدر و مادرش وقتی بدانند که او دگرباش است از او متنفر شوند، او متوجه نمی شود که چرا افراد دگرجنس گرا نیازی ندارند درباره هویت جنسی خود صحبت کنند. اهمیتی ندارد، تا زمانی که همه چیز همینطور پیش برود او مشکلی ندارد. اما یک روز، او با یکی از همکلاسی هایش آشنا می شود که به طور ناشناس از طریق فیسبوک به او پیام می دهد. رابطه ای از طریق ایمیل بین آنها شکل میگیرد و سایمون کم کم عاشق آن فرد می شود.

همچنین بخوانید: 6 فیلم جذاب و دیدنی درباره مردانگی که زنان ساخته اند


9. 120 تپش در دقیقه – 2017 – 120 Beats per Minute

“120 تپش در دقیقه” که در سال 1990 در فرانسه اتفاق می افتد، درباره افرادی است که در جنبش “انجام بده” درگیر بودند. با توجه به روند کندی که دولت برای مبارزه با شیوع بیماری ایدز به کار برده بود، این سازمان برای حمایت از مبتلایان به این بیماری شروع به کار می کند. با این حال آنها افراط گرایی هایی نیز داشتند که باعث شد برخی از اعضا فکر کنند که آیا خشم آنها بدتر است یا بی توجهی دولت؟ تمامی این قضایا از طریق زندگی اعضای “انجام بده” به تصویر کشیده می شود.


8. یک زن شگفت انگیز ‒ A Fantastic Woman ‒ 2017

“یک زن شگفت انگیز” برنده اسکار شده است و درباره زندگی یک ترنس به نام “مارینا” است. “دنیلا وگا” نقش او را ایفا می کند، که یکی از بهترین اجراهای دهه را داشته است. همه چیز از مرگ دوست پسر مارینا “اورلاندو” آغاز می شود. او قبلا ازدواج کرده بود و یک پسر داشت. پس از مرگش، آنها مسئولیت برگزاری آخرین مراسمات او را به عهده می گیرند. آنها به او اجازه نمی دهند که در مراسمات شرکت کند و حتی کاری می کنند که پلیس درباره مرگ اورلاندو به او شک کند.

همچنین بخوانید: 15 فیلم زیبا که بیانگر لطافت و زیبایی زنان هستند


7. نارنگی ‒ Tangerine ‒ 2015

“سیندرلا” یک ترنس است که شغل او روسپی گری است و با رئیس خود “چستر” در رابطه است. یا بهتر است بگوییم، با او در رابطه بود. پس از اینکه او یک ماه را در زندان سپری می کند، دوستش “الکساندرا” به او خبر می دهد که چستر با یک زن دگرجنس گرا در حال خیانت کردن به اوست. سیندرلا که از این موضوع عصبانی بود تصمیم میگیرد که آنها را تعقیب کرده و انتقام بگیرد. این ماجراجویی باعث می شود سیندرلا و الکساندرا قبل از بازگشت به زندگی عادی شان با واقعیت هایی روبرو شوند.


6. قلب طبیعی ‒ The Normal Heart ‒ 2014

برای مدت زیادی ایدز با همجنسگرایی مرتبط بود. هنگامی که پزشکان و دانشمندان اطلاع زیادی درباره این موضوع نداشتند، متوجه شدند که بخش زیادی از بیمارانشان دگرباش هستند. زمان زیادی طول کشید تا متوجه شوند که این بیماری حتی فراتر از جنسیت افراد نفوذ کرده است. حتی پس از اینکه آنها این واقعیت را به طور علمی ثابت کردند، افراد دگرجنس گرا همچنان باور داشتند که این همجنس بازان هستند که مبتلا به این بیماری می شوند و فکر میکردند این موضوع روی آنها اثری ندارد، به همین دلیل دولت در انجام کارهای اساسی برای این بیماری بی میل بود. “قلب طبیعی” درباره کشمکش های احتماع دگرباش ها برای بالا بردن سطح آگاهی مردم درباره این بیماری و وادار کردن جامعه به انجام کاری برای آن می باشد.

همچنین بخوانید: معرفی 15 فیلم برتر نئو نوآر در تاریخ سینما


5. تام بوی ‒ Tomboy ‒ 2011

“تام بوی” درباره داستان زندگی “لور” 10 ساله است. لور تطابق جنسیتی ندارد و با اینکه دختر است، هویتی دخترانه ندارد. خانواده او به محله ای جدید در پاریس نقل مکان می کنند جایی که او با دختری به نام “لیسا” دوست می شود. به دلیل ظاهری که لور دارد، لیسا فکر می کند که او پسر است. لور هم به همین منوال پیش می رود و به او می گوید که اسمش “مایکل” است. دایره دوستی مایکل بزرگتر شده و او با پسران زیادی دوست می شود. اما چندی بعد خانواده او متوجه می شوند که او وانمود می کند که یک پسر است.


4. زندگی ادل ‒ Blue Is the Warmest Colour ‒ 2013

“زندگی ادل” یا “آبی گرم ترین رنگ است” بر پایه رمانی با همین نام نوشته “جولی مارو” است که داستان دختری نوجوان به نام “ادل” را دنبال می کند، که پس ملاقات با “اما” دانشجوی رشته هنر متوجه هویت جنسی خود می شود. ادل باهوش است، به خواندن کتاب علاقه دارد و فردی درون گرا است. وقتی که با “اما” که فردی خلاق و آزاد است آشنا می شود، بخشی کاملا تازه از خودش را کشف می کند. اما او هنوز در مرحله ای قرار دارد که در آن پریشانی بر او چیره شده و در لحظاتی باعث ضعف او و سرنگونی در رابطه عاشقانه اش می شود.

همچنین بخوانید: معرفی 14 فیلم جذاب و دیدنی شبیه زندگی ادل (Blue is the Warmest Color)


3. مرا با نامت صدا کن ‒ Call Me by Your Name ‒ 2017

اقتباس “لوکا گودانینو” از رمان “آندره آکیمن”، “مرا با نامت صدا کن” است که ستارگان آن، “تیموتی شالامی” و “آرمی همر” می باشند. این فیلم سری سوم فیلم های “نیاز” اوست که قسمت های پیشین آن “من عشق هستم” (I Am Love) و “شیرجه” (A Bigger Splash) بودند. ماجرا در یک روستا در ایتالیا اتفاق می افتد و داستان عشق دو جوان به نام های “الیو” و “اولیور” را در تابستان سال 1983 دنبال می کند. پدر الیو یک استاد باستان شناسی است و از الیور دعوت می کند که تابستان را با آنها بماند و به او کمک کند. در ابتدا، الیو از ورود الیور به خانه شان خوشحال نیست، اما کم کم ظاهر درون گرای او شروع به آب شدن کرده و او احساسش به الیور را در آغوش خواهد کشید.


2. مهتاب ‒ Moonlight ‒ 2016

“مهتاب” که برنده جایزه اسکار شده، درباره سه مرحله از زندگی “شایرون” است. در این فیلم شخصیت اصلی وقتی از یک سو استفاده احساسی و فیزیکی جان سالم به در می برد، به هویت جنسی خود پی می برد. در زمان کودکی او همواره توسط دیگران مورد آزار قرار می گرفت و مادر معتاد او نیز به این موضوع اهمیتی نمی داد. مواد فروشی به نام “خوان” او را زیر بال و پر خود می گیرد و به او می آموزد تا کسی که هست را قبول کرده و در آغوش بگیرد. دیگر مراحل زندگی او، شامل سال های نوجوانی اوست که به حادثه ای منتهی می شود که بقیه زندگیش را تعریف می کند.

همچنین بخوانید: 30 سال 30 فیلم؛ لیست بهترین فیلم های 30 سال اخیر به انتخاب امپایر


1. کارول ‒ Carol ‒ 2015

فیلم “کارول” که نامزد جایزه اسکار شده بود، ستارگانی مانند “کیت بلانشت” و “رونی مارا” در آن ایفای نقش می کنند. این فیلم از کتابی به نام “شاهزاده نمک” نوشته “پاتریشیا هیسمیت” اقتباس شده است. درباره یک عکاس جوان است که با زنی که در حال طلاق گرفتن است، رابطه عاشقانه برقرار می کند. ماجرا در سال 1952 و در فصل کریسمس اتفاق می افتد و بارش برف در پس زمینه است. “ترز بلیوت” در یک فروشگاه به عنوان یک عکاس مشتاق مشغول به کار است. روزی “کارول” وارد فروشگاه می شود و شروع می کند به جستجو برای هدیه ای مناسب برای دخترش. ارتباط کوتاه و ساده آنها به ملاقاتی دوباره می انجامد، و خیی زود آنها متوجه می شوند که عاشق یکدیگر شده اند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (253)

بستن فرم

 1. بی نام

  مرداد 18, 1399

  عده‌ای از روانشناسان معتقدند مشکلات اساسی در تربیت جنسی کودک و شکل‌گیری صحیح هویت جنسی در دوران کودکی و نوجوانی می‌تواند در آینده باعث اختلال در گرایش و هویت جنسی افراد گردد.
  مثلا عواملی شناختی مانند: حادثه ناگوار برای والد غیرهمجنس، رفتارهای غلط نفرت‌آور از سوی والد غیرهمجنس، تعارضات والدینی و برچسب‌های دوران کودکی و یا عوامل روانی مانند مفاهیم تحریف شده از هویت جنسی، روابط ناسالم دوران کودکی، سوء استفاده‌های جنسی، شرطی‌سازی جنسی، اختلال در ارتباط گیری با دیگر همجنسان و …. را به عنوان عوامل ایجاد این اختلالاتی که بعدهای ممکن است به همجنس‌بازی و اختلالات تراجنسیتی بیانجامد.
  برای نمونه رفتارهای پرخاشگرانه پدر با مادر می‌تواند در دوران کودکی دختر را تبدیل به پسری سازد برای حمایت از مادر خویش در برابر پدر و ایشان تبدیل به یک فرد ترنس گردد و یا رفتارهای نفرت‌انگیز و انزجارآور مادر در دوران کودکی و طفولیت می‌تواند یک پسر را کاملا از ارتباط با جنس زن دچار انزجار سازد و این البته نشان دهنده اهمیت فراوان و نقش تاثیرگذار تربیت صحیح فرزند در دوران طفولیت، کودکی و نوجوانی می‌باشد.

  پاسخ

  • ارام در پاسخ به بی نام

   مرداد 18, 1399

   خدایی دیگه خجالت بکشید و نیاید ترنس ها رو هم بیمار بدونید که اینو دیگه حتی دین شما و کشور باهاش مشکلی نداره اگه دکتر تایید کنه میتونم عمل کنن و الکی منبع از خودتون در نیارید

   پاسخ

 2. بی نام

  مرداد 18, 1399

  با بررسی‌ای که انجام شد 98.5 درصد از همجنس‌بازان فاقد هورمون‌های جنس مخالف بودند.
  سیمون لی‌ری نیز که سال‌ها در دانشگاه کلمبیا به مطالعاتی در خصوص هیپوتالاموس مغز پرداخته اظهار می‌دارد: «این مهم است که تأکید کنم من هیچ نشانه‌ای را که نشان دهد شخص هم‌جنس‌گرا به دنیا می‌آید در هیپوتالاموس مغز پیدا نکردم.»
  با فرض تاثیر وراثت و هورمون‌های زیستی بر یک امر در یک انسان آیا این موضوع دلیلی می‌شود بر عادی تلقی کردن آن؟ برای نمونه تاثیر وراثت و هورمن‌ها بر افسردگی مشخص است اما وقتی کسی با نشانه‌های افسردگی به روانشناس یا روانپزشک مراجعه می‌کند این امر باعث نمی‌گردد که روانپزشک او را رها سازد بلکه حتی با مداخلات پزشکی تلاش می کند بیمار را درمان کند

  پاسخ

 3. بی نام

  مرداد 18, 1399

  در مورد استدلال اول چندین نکته حائز اهمیت است: اول اینکه برخی زیست‌شناسان بر برخی از مصداق‌هایی که همجنس‌بازان از گونه‌های حیوانی آورده‌اند ایراد وارد کرده و آن را غیرقابل حمل بر رفتار همجنس‌بازانه در انسان دانسته‌اند. مثلا آنها برخی از تماس‌ها و همراهی‌های میان گوزنان، خرس‌ها، یوزپلنگ‌ها، زرافه‌ها و … را بدون جنبه جنسی می‌دانند.
  لازم به توضیح است که مصادیقی که همجنس‌بازان از طبیعت حیوانات آورده‌اند در بسیاری از موارد یک رابطه جنسی کامل مثلا میان دو حیوان نر نبوده و بلکه گاهی شاخ زدن و یا گردن مالیدن دو حیوان و درکنار هم خوابیدن و … را نشانه‌ای از همجنس‌بازی قلمداد کرده‌اند.
  مورد دوم این است که در برخی از موارد عمل همجنس‌بازی در حیوانات در شرایطی دیده شده است که آنها دسترسی به جنس ماده نداشته‌اند نه در یک حالت طبیعی( مثلا میان دو گاو نر جدا شده از ماده‌ها در طویله ).
  اشکال سوم اینکه گاهی ممکن است در برخی از حیوانات نیز فشار غریزه جنسی بیش از میزان معمول بوده ( دچار بیش فعالی جنسی باشد ) و این فشار غریزی به رفتار جنسی غیر طبیعی و غیر معمول تبدیل گردد.
  اما مورد چهارم که ایراد اصلی این استدلال است این است که اساسا مبنای این استدلال ایراد دارد زیرا ساحت زندگی انسانی بسیار پیچیده‌تر و والاتر از زندگی حیوانی است و این دیدگاه برآمده از گفتمانی انسان‌شناسانه است که انسان را فاقد روحانیت بلکه تنها موجودی زیستی و در نهایت دارای جنبه‌های روانی و اجتماعی پیچیده‌تر می‌بیند و اگر غرض الگوگیری از حیوانات باشد ما در آنها بسیاری چیزهای دیگر نیز می‌توانیم مشاهده کنیم مانند درندگی و غارت و کودک‌خوری و رابطه با والدین و …. و آیا این مباحث را نیز می‌توان امری مشروع و طبیعی و غیرانحرافی برای انسان دانست؟

  پاسخ

 4. آرام

  مرداد 17, 1399

  سلام
  من بعد از خوندن تقریبا بیشتر پیاما اومدم یه سری چیز هارو یادتون بیارم من از همه کسایی که نظرم رو میخونن یه سوال دارم شما میگید که پایه علمی نداره همجنسگرایی و این انتخاب خودشون حالا سوال من اینه اگه واقعا انتخاب خود ادم باشه چرا باید بیاد چیزی رو انتخاب کنه که ممکن بخاطرش خانوادش رو دوستاش رو احتمالا بیشتر کسای زندگیش رو از دست بده و بعد تماما توی جامعه به چشم خیلی بد بهشون نگاه بشه همش مورد اهانت قرار بگیرن این کار فقط یه دلیل میتونه داشته باشه و اونم اینه که دست خودشون نیست ما هیچکدوم در جایگاهیم نیستیم که بقیه رو قضاوت و خوبه که یاد بگیریم تو زندگی بقیه به بهونه امر به معروف و نهی از منکر دخالت نکنیم و تازه طلبکارهم باشیم و اینکه ما بخواییم یه شخص رو به خاطر یه موضوعی که دست خودش نیست اذیت کنیم دقیقا مثل موضوع نژاد پرستی و اینکه میگید این موضوع بخاطر فساد جامعه اس اینم باید بدونید که این موضوع همجنسگرایی از هزاران سال قبل بوده و فقط تعداد کمتر بوده و اونا جرئت بروز دادن و راجبش حرف زدن و جنگیدن رو نداشتن و همش در خفا بوده پس الکی و بی جهت نیاید به این افراد توهین کنید و حق رو به خودتون بدید با تشکر

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   باه مین فلسفه کسی که دزی میکنه هم نباید دست خودش باشه چرا باید یه کاری کنه که دستیگر بشه ؟

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به Rs

    مرداد 18, 1399

    شما اول نظر من رو درست بخون بعد جواب بده دزدی یه امری هست که ادم خودش تصمیم میگره همنطور که ماتصمیم میگیریم مثلا یه چیزی رو از روی زمین برداریم ولی این موضوع چیزی نیست که طرف خودش انتخاب کنه که میخوادش یا نه یه چیزی که باید باهاش کنار بیاد و طبق اون زندگی کنه درست مثل ما که گرایش جنسیمون به جنس مخالف و دست خودمون نبوده و خودمون انتخاب نکردیم از همون اول بوده اوناهم گرایششون به هم جنس خودشون و دست خودشون نبوده خوبه که یاد بگیریم همیشه یه موضوعی رو از همه نظر ببینیم نه فقط از دیدگاه خودمون

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     خودتون باید نظر خودتون رو درست بخونید 😂
     ” حالا سوال من اینه اگه واقعا انتخاب خود ادم باشه چرا باید بیاد چیزی رو انتخاب کنه که ممکن بخاطرش خانوادش رو دوستاش رو احتمالا بیشتر کسای زندگیش رو از دست بده و بعد تماما توی جامعه به چشم خیلی بد بهشون نگاه بشه همش مورد اهانت قرار بگیرن این کار فقط یه دلیل میتونه داشته باشه و اونم اینه که دست خودشون نیست ” فلسفه جنابعالی اینه که وقتی یک شخص میدونه مورد اهانت قرار میگیرد و یه کاری رو میکنه دست خودش نیست ، منم براتون یه مثال زدم که طرف دست خودشه ولی مورد اهانت قرار میگیره

     پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   دگر جنس گرایی هم میتونه فساد باشه میتونه نباشه مثلا دگر جنس گرایی اگر زنا تجاوز یا حتی ازدواج نا آگاهانه و در سنین نا مناسب باشه بله حرف درسته و میتونه فساد باشه،از جمله همجنسگرایی هم که میگید دست خودم هم هست هم نیست همه انسان ها گرایشی به همجنس نه به شکل رابطه جنسی بلکه دوستی و … این رو همه دارند مثل دوستان صمیمی و… که طبیعیه ولی اگر بخواد جایگزین ازدواج بشه و وارد فاز جنسی بشه اونوقت همجنسگرایی فساده منظور ما همجنسگرایی جنسی است،باید خوب تحلیلشون کرد

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   توجه داشته باشید که یکی از خصلت های انسان اینه که در به دست آوردن علایق و موفقیت در زندگی حاضره دست به هر کاری بزنه.اگه رسیدن به اون چیز مثه یه بت بشه براش. مثلاً اگه دختری دیوونه وار پسری رو دوست داشته باشه جلوی خانواده اش وایمیسه و از آرزوهاش میگذره و…ولی پایان این کار رو نمی‌بینه. همجنسگرایی هم این جوریه. حاضره از جامعه طرد بشه و خانواده اش رو از دست بده و…فقط به اون برسه. ولی این افراد پایان راه رو نمی‌بینند و فقط به زندگی تو این دنیا و لذت بردن از اون فکر میکنند.

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به بی نام

    مرداد 18, 1399

    پس یعنی شما میگید چون خانواده و بقیه میگن اون باید بیاد اونجور که بقیه میگن زندگی کنه واقعا که مسخرس لازمه یاد اوری کنم که کل بحث ماهم راجب همینه که باید از اونا حمایت شه که راهشون در اخر به زندگی خوبی ختم بشه و اگه مشکل شما اینه که راه اونا در اخر بده که اولا شما کارشون رو بی معنی ندون و مانعشون نشو دلسوز شدنت پیش کش ثانیا نه فقط اونا هرکسی ممکنه در اخر از تصمیمش پشیمون شه و اگه قراره همش ما به این فکر کنیم قراره پشیمون شیم یا نه همون بهتر اصلا زندگی نکنیم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     آزادی انسان به این معنی نیست که هر کاری میخواد بکنه ، چیزی که ما داریم میگیم اینه که شناخته شدن همجنسگرایی به عنوان یک چیز کاملا خوب معمولی اشتباهه . در ضمن این که میگید اگه قرار هبه پشیمون شدن فکر کنیم نباید زندگی کرد به این معنی نیست که آدم از عقلش استفاده نکنه ، من نمیفهمم چرا مردم یا از این ور بوم می افتن یا از اون ور بوم

     پاسخ

     • ارام در پاسخ به Rs

      مرداد 18, 1399

      اتفاقا آزادی دقیقا به همین معنی که هرکاری که نه به دیگران نه به خودت آسیب میزن رو بتونی انجام بدی بدون اینکه به ده نفر بابتش جواب پس بدی و اینکه شما میگید همجنس گرایی اشتباه چون شبیه ما نیستن در صوتی که اشتباه اینه که اونا بیان شبیه ما زندگی کنن و برخلاف غریزشون عمل کنن و این حالا میشه درست؟؟؟؟؟؟؟ببینید همجنسگراها هم انسانن با یه غریزه متفاوت فقط چون تعدادشون در طول تاریخ کم بوده بود ما زورمون بهشون می رسه و میگیم که زندگی ما درسته و اونا اشتباه در صوتی که زندگی هر دو درسته چون طبق غریزشون عمل میکنن و آدم باید از عقل زمانی استفاده کنه که حق انتخاب و تصمیم گیری داشته باشه نه واسه چیزی که از قبل واسه تعین شده و دست خودش نیست

      پاسخ

     • ارام در پاسخ به Rs

      مرداد 18, 1399

      و خدمت اونایی که در جواب کسایی که گفتن در حیوانات هم همجنس گرایی هست گفتن از کی تاحالا ما باید از زندگی حیوانات الگو بگیریم خواهششششش میکنم اول درک بکنید نظر رو بعد پاسخ بدید اونا نمی گن که ما باید از حیوانات الگو بگیریم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️منظورشان اینه که شما که میگید این موضوع دست خود ادمه اینطور نیست این موضوع حتی توی حیوانات که عقل و شعور ندارن دیده میشه چون تو غریزشون همون طور که تو انسانم غریزشون و دست خودشون نیست

      پاسخ

      • بی نام در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       شواهدی که برای وجود گسترده تمایلات جنسی نسبت به همجنس در میان حیوانات ارائه شده، تنها یک ادعا است و بسیاری از آنها نیز در واقع تنها نوعی ابراز محبت بوده و هم‌جنس‌گرایی به شمار نمی‌آید و حتی با فرض پذیرش آن، درصد شایع بودنش در میان حیوانات به اندازه‌ای اندک است که می‌توان آن‌را نزدیک به صفر مطلق دانست.
       3. گیریم که چنین رفتاری در حیوانات وجود داشته باشد، آیا انسان که موجودی برتر و دارای عقل و خرد است باید مشابه همان رفتار را انجام دهد؟!
       آفریدگار متعال انتظار ندارد که چنین موجود برگزیده‌ای مانند حیوانات رفتار کند؛ لذا فرموده است:
       «إِنَّ اللَّهَ یُدْخِلُ الَّذینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ جَنَّاتٍ تَجْری مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهارُ وَ الَّذینَ کفَرُوا یَتَمَتَّعُونَ وَ یَأْکلُونَ کما تَأْکلُ الْأَنْعامُ وَ النَّارُ مَثْوىً لَهُمْ ‏»
       خدا کسانى را که ایمان آورده و کارهاى شایسته کرده‏‌اند، در باغ‌هایى که از زیرِ [درختانِ‏] آنها نهرها روان است درمی‌آورد، و [حال آن‌که‏] کسانى که کافر شده‌‏اند، خوردنشان و بهره‌‌‌گرفتنشان از دنیا مانند حیوانات است و به همین دلیل آتش در انتظارشان خواهد بود.
       به عبارت دیگر، برای ممنوعیت همجنس‌بازی در اسلام، این دلیل آورده نشده که چون هیچ حیوانی این کار را انجام نداده پس شما نیز انجام ندهید!، بلکه – با فرض همجنس‌گرایی برخی حیوانات – ممکن است از انسان دارای عقل و شعور پرسیده شود که شما چرا این عمل حیوانی را انجام داده‌‌اید؟!
       آیا می‌توان استدلال کرد که:
       چون برخی حیوانات از فضولات انسانی تغذیه می‌کنند، پس نباید خوردن آن ایرادی داشته باشد؟!
       چون برخی حیوانات تنها به صورت انگل ادامه زندگی می‌دهند، زندگی انگل‌وار نیز برای انسان‌ها قابل پذیرش است؟!
       چون برخی حیوانات، همنوع خود و حتی فرزندان خود را می‌خورند، پس آدمخواری در میان انسانها نباید رفتار چندان ناپسندی باشد؟

       پاسخ

       • ارام در پاسخ به بی نام

        مرداد 18, 1399

        میدونی واقعا به نطرم بحث با امثال شما بیفایدس چون حتی اصلا بلد نیستید درست یه چیزی رو بخونید بعد درک کنید فقط بلدید حرف بزنید و شعار بدید من خوبه تو کامنتم گفتم منطورم این نیست ما باید از حیوان ها الگو بگیریم گفتم این موضوع همجنسکراها مربوط به غریزه است و این رو حیوانات هم که فقط بر اساس غریزه شون زندگی میکنن ثابت میکنه

        پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       اول اینکه کی گفته همجنسگرایی آسیب نمیزنه ،بدای صد نفر منبع آوردم که کمترین آسیبش چند برابر شدن بیماری های جنسی بوده

       دوم من و صد نفر دیگه منبع آردیم که ژنتیکی نیست حداقل وب سایتی که من چک کردم نوشته بود فقط ۲۵% ژنتیکیه ، جالب اینه که شما هایی که طرفدارشین مدام حرفای خودتون رو نقض میکنید مثل اون دوستی که اون پایین میگفت که یه حسه و نیاز به منبع علمی نیست

       سوم اینکه واقعا باید توضیح بدم هرکاری که غریزه انسان میخواد نباید از کنترل خارج بشه ؟ کسایی که تجاوز میکنن هم غریزه جنسیشونه چه ربطی داره ، انسان هم خیلی از غرایزش دست خودشه برعکس حیوانات ، درضمن توجه کنید که حیوانات هیچ مقل ما انسان ها همجنسبازی نمیکنند که دو تا شیر نر برن باهم جفت شن و اینجور چیزا ، فقط نیاز جنسی شون رو برطرف میکنند ، در ضمن کسی بهشون نگفت انسان نیستن ، اگر هم نمیخوان-از کارشون دست بکشن مهم نیست ، ما با پخش شدن یک اشتباه مخالفیم وگرنه هرکی هرکاری میخواد بکنه ولی حق نداره اون کار رو ترویج بده ، تا الان که نسل انسان به صورت طبیعی طوری تکامل پیدا نکرده که مردان بتونن بچه دار بشن اصلی ترین دلیل نیاز جنسی هم بقای نسله از اولم که هر موجودی به وجود امده مذکر با مونث ازدواج میکرد ،

       مطمئنم چند سال دیگه که incest که در خیلی از کشور ها از جمله آمریکا ممنوعه آزاد بشه ، دوباره مردم میان میگن نه اینا اقلیتن و کارشون درسته و غیره

       پاسخ

       • ارام در پاسخ به Rs

        مرداد 18, 1399

        تا وقتی سازمان بین المللی بهداشت میگه این ژنتیکی و ربطی به خود آدم نداره و درباره بدن شما منبعت رو ببر در کوزه آبش رو بگیر

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به ارام

         مرداد 18, 1399

         بعد ره ما میگن تعصبی ، من تحقیقات معتبر ترین پایگاه های علمی رو بررسی میکنم درحالی که شما فقط به یه حرف که داخل سرتون گذاشتن اصرار میکنید

         پاسخ

        • Rs در پاسخ به ارام

         مرداد 18, 1399

         اینم یه لیست منبع ، جالبه که حتی سرچش هم نکردینو نظر میدین وگرنه همون اول میدیدنش
         لطفا منتشر کنید
         https://www.nature.com › news
         Web results
         No ‘gay gene’: Massive study homes in on genetic basis of human sexuality – Nature

         https://www.scientificamerican.com › …
         Massive Study Finds No Single Genetic Cause of Same-Sex Sexual Behavior – Scientific American

         https://www.scientificamerican.com › …
         Massive Study Finds No Single Genetic Cause of Same-Sex Sexual Behavior – Scientific American

         پاسخ

        • Rs در پاسخ به ارام

         مرداد 18, 1399

         راستش فک کنم منبعتون مال n سال پیشه چون الان هیچ دانشمندی اینو نمیگه مگه اینکه خودتون یه پا پرفسو باشید 😂😂😂😂

         پاسخ

     • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به Rs

      مرداد 22, 1399

      چرا اشتباهه؟دلیلت چیه برای اشتباه شمردن اینکار؟

      پاسخ

    • بی نام در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     یادم نمیاد دلسوزی کرده باشم. من فقط اینجا مثل شما اظهار نظر می کنم. همه ما فقط یه بار و هفتاد هشتاد سال زندگی میکنیم. حالا تقابل هفتاد سال زندگی این دنیا و بی نهایت زندگی اون دنیا…خدا تو این دنیا امکانش رو فراهم کرده و به هر کسی قدرت اختیار داده تا مسیر زندگی اش رو انتخاب کنه ولی یادآور شده که آفریدن انسان پوچ و بیهوده نبوده و به سوی او بازگردانده میشویم. توجه داشته باشید که در آخرت (طبق فرمایش خداوند) پرده ها کنار می روند و حقایق آشکار می شوند و تمام علمی که بشر هرگز به آن دست نیافت آشکار می شود. اگر انسان روی کارهای بدی که در این دنیا انجام داده را بپوشاند در آنجا گریزی از آن نیست.

     پاسخ

     • ارام در پاسخ به بی نام

      مرداد 18, 1399

      شما تو نظر خودتون تنها دلیلی که میخواستی قاطع ردش کنی این بود که تصمیم بدی میگرن و در اخر پشیمون میشن و این نظر رو نمی تونست جز یه دلسوزی رقت انگیز و ترحم دونست

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       به هرحال نظره و شما حق نداری بگی که نمیتونه اعلامش کنه ، مگه ما به نظر مخالفمون میگیم نظر نده ؟

       پاسخ

   • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به بی نام

    مرداد 22, 1399

    شما که داری پایان راه رو میبینی پایان راه چیه؟

    پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   ضمنا من امر به معروف نکردم و تو زندگی کسی دخالت نکردم. اینجا رو پیدا کردم برای اینکه نظرمو بگم و کسی رو اذیت نکردم. اذیت کردن یعنی اینکه نظرمو بهش تحمیل کنم یا اون نظرشو به من تحمیل کنه. اینجا بحث می کنیم و شاید یاد هم بگیریم.

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به بی نام

    مرداد 18, 1399

    من روی صحبتم با شما نبود اینو کلی برای همه گفتم

    پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   نژادپرستی تعصب بر تبار نژادی همراه با رفتار تبعیض‌آمیز است. این تعریفی بسیار ساده است اما متشکل از این دو بخش است: باید به گروه خاصی از انسان‌ها تعصب داشت –به کسانی که خصوصیات ذهنی و فیزیکی را به آن‌ها نسبت می‌دهند، ویژگی‌هایی که از نسلی به نسلی دیگر منتقل می‌شوند– و این تعصب باید با رفتار تبعیض‌آمیز همراه باشد. اگر فقط تعصب داشته باشید، نژادپرست نیستید. فقط وقتی تعصب با عمل تبعیض آمیز همراه می‌شود، نژادپرستی در کار است. حالا الان نژاد پرستی چه ربطی به همجنسگرایی داره؟ در نژاد پرستی یه نفر به خاطر ظاهر،رنگ پوست و ملیتش تحقیر میشه. ولی همجنسگرایی ریشه در افکار جنسی و چگونگی برطرف کردن آن دارد.

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به بی نام

    مرداد 18, 1399

    شما لطف کن اول نظر من رو درست درک کن بعد حرف بزن من گفتم این نژاد پرستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😲😲😲😲گفتم قضیه اش مثل نژاد پرستی و الان دلیل اعتراض به نژاد پرستی کاملا واضح چون یه سری ها به دلیل چیزی که خودشون انتخاب نکردن مورد آزار و اذیت قرار میگیرن دقیقا مثل همجنسگراها که خودشون گرایششون رو انتخاب نکردن الان یکی شما رو پیش هزارتا روانشناس و دکتر ببره میتونه کاری کنه که به همجنس خودتون علاقه مند بشید قطعا نه پس اونا هم نمیتونه گرایششون تغییر کنه چون اونها بیمار نیستن که بخوان درمان شن فقط غریضشون فرق داره و یه جور دیگه آفریده شدن

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     اما درباره دسته دوم از استدلالات که تلاش می‌کنند گرایش جنسی به همجنس را در برخی افراد مادرزادی و طبیعی قلمداد کنند تا از قباحت آن بکاهند. در این دسته می‌توان این افراد را به دو گروه تقسیم کرد:
     1)افرادی که دچار اختلال در هویت نمی‌باشند و خود را همانچه آفریده شده‌اند می‌دانند اگر زن هستند خود را زن و اگر مرد هستند خود را مرد می‌دانند اما در اعمال جنسی دچار انحراف هستند و با همجنس خود رابطه جنسی دارند.( گی‌ها ، لزبین‌ها)
     2)افرادی که دارای بدن مذکر و مونث هستند اما هویت جنسی خود را جنس مخالف می‌دانند و فکر می‌کنند که در این بدن حبس شده‌اند فلذا اگر بدنی مذکر دارند خود را زن می‌شناسند و در رفتار جنسی زنانه با مردان قرار می‌گیرند و در نتیجه عمل جنسی بین دو مرد اتفاق می‌افتد(همجنس‌بازی) که این دسته را ترنس‌ها می‌دانند. که همین موضوع برای فردی با جسم زنانه و تلقی مردانه از خود هم وجود دارد.
     همان طور که مشاهده می‌شود در این دو دسته هیچ مشکل جسمی ظاهری وجود ندارد بلکه اندام‌های هر دو دسته کاملا متعلق به آن جنس هست اما در یکی گرایش و در دیگری هویت دچار انحراف و اختلال است.

     پاسخ

    • امیر در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     کسی که خودشو زده به خواب نمیشه بیدار کرد.

     پاسخ

     • ارام در پاسخ به امیر

      مرداد 18, 1399

      اخه من منتظرم تو بیای بیدارم کنی

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       قاعدتا نه چون اونم نمیتونه بیدارتون کنه

       پاسخ

      • امیر در پاسخ به ارام

       مرداد 19, 1399

       بخواب عزیز،خوابای خوب ببینی.

       پاسخ

    • بی نام در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     چه جور گرایشیه که با دین در تضاده؟ البته باید بگیم پارادوکس

     پاسخ

     • ارام در پاسخ به بی نام

      مرداد 18, 1399

      اره شما که تو یه کشور جهان سومی و عقب مانده و تعصبی نشستی راست میگی و کل دنیا به روز ترین تکنولوژی ها و آزمایش ها و دروغ میگن آخه نیست که بیکارن میخوان ما رو از راه راست منحرف کنن😒😒😒😑😑😑😑😑

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       گرچه من قبول دارم که تو کشور جهان سومی زندگی میکنیم ولی متاسفانه شما معنی جهان سومی رو هم نمیدونید ، ما تو فری تیل زندگی نمیکنم دست از خوشبین بودن بردار

       پاسخ

     • ارام در پاسخ به بی نام

      مرداد 18, 1399

      همین دین هم گفته که همه چیز جفته درصورتی که ما می دونیم خیلی از گیاهان و حیوانات تولید مثل غیر جنسی دارن

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       این خیلی سطحی نگریه معنی جفت رو فقط در در این غالب ببینیم ، یه ذره سطح نگاهتون رو عوض کنید

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به ارام

       مرداد 19, 1399

       طبق علم زیست شناسی جلبک ها و اوگلناها و دیگر گیاهان که در ابتدای آفرینش به وجود آمدند چون جنس مخالف آنها خلق نشده بود برای بقای نسل و زاد و ولد به تولید مثل غیرجنسی پرداختند. این یه موضوع مربوط به علم زیست شناسی و آغاز آفرینش است. بعضی از گیاهان که اسمشان در خاطرم نیست هم اکنون در شرایط سخت مانند آتشفشان ها و مکان های تاریک در عمق اقیانوس ها زندگی میکنند که شرایطی برای تولید مثل ندارند و به همین خاطر تولید مثل غیرجنسی میکنند. خدا اراده کرد و این گونه آفرینش را آغاز کرد. انواع آغازیان به اندازه کافی زیاد است حالا اگر جفت هم براشون خلق میشد!

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به ارام

       مرداد 19, 1399

       تولید مثل غیرجنسی یعنی اینکه زاده ای دقیقا مشابه خود را به وجود بیاورد(برای بقای نسلش) یکی از اهداف این که آغازیان تولید مثل جنسی ندارند این است که خدا خواسته راه برای تکامل سایر موجودات باز شود و زاده هایی با ویژگی های کم و بیش شبیه هر والد داشته باشند. نیازی به تنوع زیستی آغازیان نبود. نظم خلقت را زیر سوال نبر. این تمام دانش من درباره یک موضوع کاملا علمی بود.

       پاسخ

 5. بی نام

  مرداد 15, 1399

  به اعتقاد من شاید چندین دلیل باعث تقویت اینگونه گرایش جنسی حداقل برای کسانی که انحراف جنسی شان شده است .یکی از دلایل مهم سخت شدن درمان همجنس گرایی و اینگونه اختلال یا انحراف جنسی حمایت شبکه های اجتماعی و یا شاید گروه های مافیایی باشند . عامل بعدی ناتوانی بسیاری از درمانگران در درمان همجنس خواهی و اینگونه انحرافات جنسی می باشد . بسیاری از افراد که دارای انحرافات جنسی هستند ، گرایش جنسی خود را یک سلیقه جنسی می دانند و به درمان آن نیز اعتقادی ندارند .
  مثلا” کسانی که دارای انحراف جنسی حیوان خواهی، فوت فتیش ، سادیسم جنسی، مازوخیسم جنسی هستند این گرایش خود را یک سلیفه جنسی می دانند و به درمان انحرافات آن نیز اعتقادی ندارند .و اگر چنین باشد خود ارضاِیی که یک انحراف جنسی یا خود ور رفتن است نیز باید یک سلیقه جنسی باشد که نیازی به درمان آن نباید باشد . در صورتی که بسیاری از افرادی که تمایل به درمان داشته اند و دارای انحرافات جنسی ذکر شده در بالا بوده اند ، درمان شده اند .
  بسیاری از روش های درمانی همچون روان پزشکی و روش های درمانی روانشناسی مانند رفتار درمانی و شناخت درمانی می توانند در درمان مشکلات فوق بسیار موثر باشند . هیپنوتیزم درمانی و یا هیپنو تراپی به همراه مشاوره روانشناسی و روان درمانی در درمان همجنس گرایی و اینگونه اختلالات و انحرافات جنسی بسیار موثر تر از بقیه روش های درمانی می باشد .

  پاسخ

 6. بی نام

  مرداد 15, 1399

  در بسیاری از نظریه‌ها تلاش شده است که علت همجنس‌خواهی را بر اساس تغییر زیستی یا هویت جنسی تبیین نمایند، اما توفیقی در این زمینه به دست نیامده است. میزان تستوسترون در مردان همجنس‌گرا و غیر همجنس‌گرا تقریبا مساوی است. پژوهش‌های زیستی در مورد زنان همجنس خواه نیز نتیجه مشابهی را مطرح کرده است.
  همجنس‌گرایان مدعی هستند که پژوهش‌های علمی ثابت می‌کنند که چنین گرایش‌هایی دارای خواستگاه بیولوژیکی در بدن انسان می‌باشند یعنی آن‌ها همین گونه متولد شده‌اند و این رفتار در کنترل آن‌ها نیست. در جواب آن‌ها می‌توان گفت: سه تحقیق مختلف از سوی محققان فعال در «حقوق همجنس گرایان» که خود نیز همجنس‌گرا بودند، برای حمایت از نظریه مطرح شده در بالا انجام گرفته است که به شرح زیر می‌باشند: بررسی کروموزوم X، تحقیق بر روی عملکرد هیپوتالاموس، تحقیق بر روی دوقلوهای همسان همجنس باز. جالب است که در تمام این کاوش‌های به عمل آمده بر روی افراد همجنس‌گرا و غیرهمجنس‌گرا، نتیجه مشابه بوده. پس هیچ مدرک موثقی وجود ندارد که اثبات کند، همجنس‌گرایی به دلیل وجود ژن‌های معینی در بدن انسان بروز می‌کند.

  پاسخ

 7. امیر

  مرداد 15, 1399

  آقایون و خانوما به اصطلاح محترم حامی همجنسگرایان.کلی منبع دوستان واسه مضر بودن این موضوع معرفی کردن.دیگه حرفی نمونده تهش همتون نهایتا۷۰ یا ۸۰ سال دیگه که مردین به اصل موضوع پی میبرید.فقط متاسفانه دیگه اونجا اینقدر راحت نمیتونید چرت و پرت بگین و ما هم بخندیم.یک درصد احتمال بدین دارین اشتباه میکنین و عواقبش در نظر بگیرین و با نظراتتون این افراد دارای انحراف رو بد تر نکنین و کمکشون کنین درست شن.اینا همه حق الناسه.خدا از هرچی بگذره ازین نمیگذره.خدایا هممونو هدایت کن.

  پاسخ

 8. بی نام

  مرداد 14, 1399

  بستر پیدایش هم جنس بازی این است که افرادی که به تازگی نقش جنسی خود را کشف کرده اند و در بیان مسایل شخصی با دیگران خجالت می کشند و بنابراین به دنبال محرم رازند؛ از این رو دوستانی همدل و هم راز پیدا می کنند. بحران غریزه و زمینه ی روانی سبب می شود آنان با هم به انحرافات تن دهند و کار به انجام اعمال منافی عفت بکشد.
  گاهی این عمل به دلیل شرم و حیای افراطی یا برای جلب محبت و یافتن تحسین دیگران در عمل صورت می پذیرد و ممکن است به سبب وسوسه ها و دسترسی نداشتن به جنس مخالف باشد.
  علاوه بر عوامل بالا، هم جنس خواهی ممکن است از عوامل زیر نیز ناشی شود:
  1-قانع نبودن از ارضای نیاز جنسی بوسیله ی جنس مخالف (همسر)
  2- دوستی های بی حساب نسبت به هم جنس.
  3- ارتباط زیاد با افراد هم جنس زیبا یا توجه بیش از حد به تصویر آنان.
  4- زندگی دسته جمعی افراد هم جنس؛ مانند زندگی در پادگانها و خوابگاههای مدارس و دانشگاهها
  5- محیط های خانه، مدرسه و… که آلوده باشد.
  6- آزادی فردی در ارتباط، معاشقه و شوخی با هم جنس.
  7- تماس جسمی با هم جنس
  ۸- نا رضایتی از تجربه ی جنسی گذشته با جنس مخالف.
  در یک تحقیق این نتیجه به دست آمده است که زنان و مردان هم جنس خواه مورد پژوهش، در دوران کودکی و نوجوانی چندان هم از تجارت دیگر جنس خواهی بی بهره نبودند. فرقی که آنان ازاین لحاظ با همگنان دگر جنس خواه خود داشتند، این بود که این تجربه ها را مایه خوشنودی نیافته بودند.

  پاسخ

 9. بی نام

  مرداد 13, 1399

  در سراشیبی به سوی گومورا…

  پاسخ

 10. elnaz

  مرداد 12, 1399

  به نظر من قبل از اینکه بدونیم کی ز خانواده lgbt کی نیست در مرتبه اول همه انسانیم مخلوق خالق مهربونیم و من نمی دونم یه سری ادم چه طوری در قالب امر به معروف و نهی از منکر تو زندگی مردم سرک می کشن که چرا متفاوته
  خدا ما رو خلق کرد و عشق به افراد محیط حیوانات رو در ما قرار داد
  می تونم بگم من از خیلی از همجنسگرا ها عشق دیدم . بهترین والدینن/بهترین رفیقن و بهترین همسر
  عشق عشقه جنسیت ملیت نژاد نداره

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به elnaz

   مرداد 13, 1399

   کسی در زندگی سرک نمی کشه شمایین که رفتار غیرطبیعیتون رو همه جا بروز می دین.

   پاسخ

   • a در پاسخ به محمد

    مرداد 15, 1399

    یجوری میگین رفتار غیر طبیعیتون انگار پدوفیلن. واقعا متاسفم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به a

     مرداد 15, 1399

     به خاطر اینه که غیر طبیعیه ، یه دلیلی بوده زاد و ولد طبیعی از اساس با نر و ماده بود ، اگه همجنس بازی طبیعی بود نیاز به تکنولوژی واسه زاد و ولد در آن حالت نبوده ، از همون اول مردا هم یه طوری ساخته میشدن که توانایی تولید مثل داشته باشن

     پاسخ

 11. rainbow

  مرداد 12, 1399

  من خیلی از نظرات رو خوندم و می تونم بگم بعضی از اونها خیلی خودشون رو درگیر موضوع کردن
  اولا همجنسبازی همون لواطه یه حس کثیف ز روی شهوت خالص که خیلی ها به ما ربط می دن اما اینطور نیست ما به همجنس خودمون علاقه داریم با فانتزی و استاندارد های مورد نظر خودمون ( همجنسبازها مثل بچه باز ها . عمل زنا…. گناهه)
  من می تونم بگم همجنسگرایی یه انتخاب نیست که دست خودمون باشه بلکه چند عامله است مثلا خود من هیچوقت حسی به پسرا نداشم و می تونم بگم این حس از مهدکودک با من بود می تونید بگید اخه بچه چی می فهمه من نمیفهمیدم ولی یه بار یادمه که با دوستم و چند تا پسر بازی می کردیم من شدم مامان و اون پسره شد بابا خیلی حالم بد شد می خواستم دوستم همسرم بشه بعد چند سال تیزهوشان قبول شدم و اونجا یه دختره توجهم رو جلب کرد وقتی نزدیکم می یومد تپش قلبم زیاد می شد دستام عرق می کردن استرس داشتم در صورتی که برای بقیه این جوری نبودم من تا کلاس 9 نفهمیدم همجنس خواهی یا همجنسگرای چیه تا اینکه یه روز با دخترخاله ام فیلم با عشق سایمون رو دیدیم دو هفته اصلا حالم خوب نبود گریه می کردم /خیلی حرف نمی زدم / ولی کم کم فهمیدم که چرا با اینکه کلی پیشنهاد از طرف پسرها داشتم بازهم نمی تونستم باهاشون باشم (من یک lipstick lesbian هستم و کاملا ظاهری زنانه دارم برای همین تشخیص من خیلی مشکله) تا اینکه بعد 4 ماه قبول کردم که من همجنسگرا هستم و درباره اینکه خدا منو می فرسته کجا نظری ندارم ولی الان ارامش روحی فوق العاده ای دارم که هزار فرد استریت نداره و فکر نمی کنم خدا بهت ارامش بده وقتی یه عمل خیلی بدو انجام میدی
  و کی گفته که همجنسگرا ها نمی تونن بچه داشته باشن ^^

  پاسخ

  • بی نام در پاسخ به rainbow

   مرداد 14, 1399

   آنان که کافر شدند تصور نکنند که اگر به آنان مهلت میدهیم به نفع آنها است فقط به این خاطر به آنان مهلت میدهیم تا بر گناهان خود بیفزایند و برای آنها عذابی خوار کننده است(آل عمران آیه 178)

   پاسخ

  • Sam در پاسخ به rainbow

   مرداد 15, 1399

   بسیار لذت بردم .
   شاید باورتون نشه ولی داستان زندگی من هم بسیار شبیه شماست.و از وقتی گرایشمو قبول کردم بسیار حال خوبی دارم.
   امیدوارم جامعه زود تر ما رو قبول کنه تا در کشور خودمون بتونیم زندگی شادی داشته باشیم

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Sam

    مرداد 15, 1399

    آن کس که نداند و نداند که نداند
    در جهل مرکب ابدالدهر بماند

    پاسخ

    • Leviathan در پاسخ به Rs

     مرداد 19, 1399

     شما حق اینو که به کسی به خاطر جنسیت یا گرایش جنسیش بگی جاهل رو نداری.
     یعنی با این همه ادعای کامل بودنت ، حتی اینم نمیدونی؟

     پاسخ

     • زهرا اکیما در پاسخ به Leviathan

      مرداد 19, 1399

      سلام کاربر محترم،

      کامنت شما که خطاب به ما نوشته شده بود به دلیل اینکه حاوی کلمات توهین‌آمیز به بقیه نظرات بود حذف شد.

      اما درباره کامنت‌ها و بحثی که توی این مقاله شکل گرفته باید بگم که ما تا همین الان هم خیلی از کامنت‌های این پست رو با ارفاق و چشم‌پوشی منتشر کردیم فقط برای اینکه رشته بحث پاره نشه و کاربرها بتونن باهم بحث کنن. ولی خب متاسفانه بعضی از دوستان با کلمات تندی که استفاده می‌کنن بحث رو به سمت دعوا منحرف می‌کنن که این شرایط کار ما برای تایید کامنت‌ها رو واقعا سخت می‌کنه.
      بنابراین تا زمانی که همه افراد آداب بحث کردن رو رعایت نکنن وضع به همین منوال ادامه پیدا می‌کنه و ما نمی‌تونیم نظرات فقط چندتا کاربر مشخص رو نادیده بگیریم.

      پاسخ

     • Rs در پاسخ به Leviathan

      مرداد 19, 1399

      به نظرم باید رو معنی شعرتون یه مقدار بیشتر کارکنید 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ ، قضیه گرایش جنسی نیست لجبازیه

      پاسخ

  • Save Your Soul در پاسخ به rainbow

   مرداد 19, 1399

   میتونن بچه داشته باشن اما چه جور بچه ای:بچه ای محکوم به آسیب دیدگی روحی و بدبخت…اون بچه ای که صرفا دو تا مامان داره یا دو تا بابا حتما لیاقتش نگون بختی بوده که در دامان و همجنس به دنیا اومده:چون عالم حساب کتاب داره:ترامپ لیاقتش آمریکا به دنیا اومدنه و قاسم سلیمانی لیاقتش ایران به دنیا اومدن

   پاسخ

 12. Yegane

  مرداد 4, 1399

  داخل تمام ایات مربوط به لوط ، از کلمه ی همجنس بازی استفاده شده ، نه کلمه ی همجنس گرایی ، خب که فکر نکنم فرق این دوتا احتیاج به توضیح داشته باشه، پس شاید بشه گفت قرآن راجبش هیچی نگفته، اما ۱۰۰ تا آیه درباره ی مسخره نکردن بقیه آدما داره، شاید خیلیامون نتونیم از ته دل با این موضوع کنار بیایم، اما نه حق مسخره کردن داریم نه حق قضاوت کردن
  به نظرتون اگه واقعا دست خودشون بود انتخابشون این بود؟
  انتخاب میکردن کسیو دوس داشته باشن که نه خانواده ازشون قبول میکنه، نه جامعه؟
  تا وقتی یکی از این آدما دورتون نباشه نمی فهمید چه عذابی میکشن؟
  تو مدرسه، تو باشگاه، تو خانواده…
  باور کنید اینقدر سخت هست که بخوان به خانواده هاشون بگن، واقعا شجاعت می خواد، ما با حرفامون بیشتر اذیتشون نکنیم
  من کسیو میشناسم که ۲ روز قبل عقدش ، همچیو ول کرد رفت، رفت دنبال حسی که میدونست درسته، میدونست که تا آخر عمر سراغش نمیاد ، اگه همچین حس قوی عشق نیست، پس چیه؟

  پاسخ

  • بی نام در پاسخ به Yegane

   مرداد 6, 1399

   مثلا پسرهایی که در محیطی پرورش می یابند که بیشتر آنها مونث هستند در دوران بزرگسالی بیشتر دچار اختلال هویت میگردند و خود را با جنس مونث همانند سازی میکنند بجای یک جنس مذکر خود را بعنوان یک جنس مونث می بینند. همجنسگرایی یک اختلال جنسی است. مهمترین دلایل آن محیط خانوادگی یا اجتماعی نامناسب و تجاوز است. توجه داشته باشید که طبق آمارها بیشتر جمعیت همجنسگرایان را زنان تشکیل می‌دهند. متاسفانه بعضی از افراد هر کار اشتباهی از جمله همجنسگرایی، سال ها بدون تعهد در کنار کسی زندگی کردن (ازدواج سفید)و…انجام میدن و یه برچسب عشق بهش می چسبونن. عشق مانند برچسبی شده که روی همه چیز رو کاور می‌کنه. بعد فکر اون بچه ای که زوج های همجنسگرا به فرزندی می پذیرند رو بکنید که از محبت داشتن مادر محروم میشه و تو خونه دوتا مرد یا زن رو می بینه. احتمال اینکه اون بچه هم دچار اختلال جنسی بشه و هویت جنسی خودشو نشناسه خیلی زیاده.

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به Yegane

   مرداد 6, 1399

   مثلا پسرهایی که در محیطی پرورش می یابند که بیشتر آنها مونث هستند در دوران بزرگسالی بیشتر دچار اختلال هویت میگردند و خود را با جنس مونث همانند سازی میکنند بجای یک جنس مذکر خود را بعنوان یک جنس مونث می بینند. همجنسگرایی یک انحراف جنسی است. مهمترین دلایل آن محیط خانوادگی یا اجتماعی نامناسب و تجاوز است. توجه داشته باشید که طبق آمارها بیشتر جمعیت همجنسگرایان را زنان تشکیل می دهند. بعضی از افراد هر کار اشتباهی از جمله همجنسگرایی،سال ها بدون تعهد در کنار کسی زندگی کردن (ازدواج سفید) و… رو انجام میدن و یه برچسب عشق بهش می چسبونن. عشق مانند برچسبی شده که روی همه چیز را کاور می‌کند. بعد فکر اون بچه ای که زوج های همجنسگرا به فرزندی می پذیرند بکنید که از محبت داشتن مادر محروم میشه و احتمال اینکه اون بچه هم هویت جنسی خودشو نشناسه و همجنسگرا بشه خیلی زیاده چون تو خونه فقط دو مرد یا زن میبینه و در هر حالی که تو مدرسه همکلاسی های دیگه اش این طوری نیستند.

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به Yegane

   مرداد 14, 1399

   1ـ اختلاف چندانی میان همجنس‌گرایی و همجنس‌بازی نیست؛ زیرا:
   اولاً: همجنس‌گرایی، همجنس‌بازی و همجنس‌خواهی، اگرچه در ظاهر سه واژه متفاوت هستند، امّا در واقع به یک معنا می‌باشند که طرفداران آن برای فرار از بار منفی و قبحی که واژه «همجنس‌بازی» در جامعه دارد تلاش کرده‌اند تا واژه‌هایی را انتخاب کنند که دست‌کم بار منفی کمتری داشته باشد.
   ثانیاً: بر همان اساس گفته شده؛ رفتار همجنس‌گرایانه نیز در غالب موارد به برقراری رابطه‌های جنسی هر چند اندک با فردی همجنس می‌انجامد، نهایتاً آن‌که افراد همجنس‌باز به افرادی گفته ‌شود که ترجیح می‌دهند مدّتی طولانی به فعالیت جنسی با افراد همجنس خود بپردازند.
   این‌که در سال‌های اخیر، برای توصیف سبک زندگی همجنس‌گرایانه از اصطلاح «همجنس‌خواه» استفاده شده ‌است؛ زیرا باور بر این است که این اصطلاح نسبت به اصطلاح همجنس‌گرا و نیز همجنس‌باز بار منفی کمتری دارد. افراد زن و مردی که می‌خواهند جهت‌گیری جنسی همجنس‌گرایانه خود را به طور علنی ابراز کنند معمولاً از اصطلاح همجنس‌خواه استفاده می‌کنند.

   پاسخ

 13. ستاره

  تیر 29, 1399

  الان همجنس گرایی دیگه حتی بیماری روانی هم محسوب نمیشه . به غیر از مسایل احساسی و روانی و نقش پذیری بخشی هم به ژنتیک بستگی داره .و اون درصدی هم که پایین اعلام کردین کم نیست واقعا . حتی اگه یه درصد هم باشن باید به تفاوتشون احترام گذاشت .اینایی که میگن سینما اینو وارد کرده برن یکم کتابای روانشناسی و پزشکی هم بخونن و اینقدر احساساتی با این قضیه برخورد نکنن . و بذارن خود اون افراد تصمیم بگیرن که به خودشون بگن بیمار یا نه . چون هیچکس جای دیگری و تو شرایط فرد دیگه بزرگ نشده .به نظرم هیچ ضرری ندارن . چون نه تجاوز میکنن نه کسی رو به زور وارد رابطه میکنن . قضیه قوم لوط رو هم طبق تفسیرهایی که خوندم نوشته بی بند و باری و فساد جنسی داشتن که خوب این واقعا بده . ولی تک پارتنر بودن چه ضرری به جامعه و سلامت میرسونه . غیر از اینکه برخی مردم دارن دو جنسه هارو هم حتی تو خیابون ازار میدن . آیا این بدتر و حیوانی تر نیست ؟ تو ایران هم کلا ما فعلا درگیر روابط دوستی دختر و پسر هم هستیم اینجا که کلا همه چی گناهه :)))
  و اون دوستی که نمی دونن به فرزندشون چی توضیح بدن . واقعا جالبه خب مگه در مقابل بقیه سوالای بچه ها که هنوز زوده تا درک کنن چی پاسخ میدادیم تا الان ؟ و ایا درمورد بقیه سوالای فرزندتون هم اینقدر حساس هستین یا فقط در این مقوله نمیدونین چجوری بهش توضیح بدین.

  پاسخ

  • بینام در پاسخ به ستاره

   تیر 30, 1399

   شما فقط میخواین بگید همجنسگرایی دست خوده فرد نیست؟ خب ثابتش کنید! دوستان منابع آوردن اون پایین.
   شما هم منبع بیار که حرفتونو ثابت کنه بجای اینکه طوطی وار عقاید رسانه ها رو تکرار کنید. همه کامنت ها داره میگه همجنسگراها دست خودشون نیس که اینطورن! خب یکیییییتون فقط یه منبع علمی بیاره!!!!!، فقط یدونه!
   اما ندارید و حتی دنبالش هم نمیرید چون واستون راحت‌تره که بدون زحمت،عقیده و تز روشنفکرانه جامعه جهانی رو انتخاب کنید، بپذیرید و تکرار کنید.
   در مورد تفسیر جالبتون از آیات قوم لوط هم بهتره به یک متخصص و کارشناس قرآنی مراجعه کنید. نه تنها در این مورد، در هر موردی که تخصص ندارید.
   در مورد بقیه حرفاتون هم کاملا مشخصه بدون مطالعه و بینش حرف زدید وگرنه هر انسانی میتونه آسیب های همجنسگرایی به فرد و جامعه رو درک کنه

   پاسخ

   • بینام در پاسخ به بینام

    مرداد 4, 1399

    من خودم به این مسائل خیلی اهمیت نمیدم و برام گرایشات بقیه مهم نیست؛ ولی اینکه منبع خواستین درباره اینکه اینا خودشون گرایششونو انتخاب نکردن:
    وقتی که از بقیه فحش میخورن و از جامعه و خانواده شون دور میفتن هیچ دلیلی بجز علاقه واقعی (نه فقط لذت جـ.ـنسی) قابل قبول و منطقی نیست.
    اگر هم اینطور باشه مطمئن باشین اون افراد درباره عوارض این کار میدونن و اینکه ما بیایم دخالت کنیم کار درست و صحیحی نیست.

    پاسخ

   • امیر در پاسخ به بینام

    مرداد 4, 1399

    دمت گرم

    پاسخ

   • Sara در پاسخ به بینام

    مرداد 8, 1399

    سلام بهتون . راستش فقط خواستم به این مسئله اشاره کنم ک سازمان جهانی بهداشت هم جنسگرایی رو تایید کرده و بیان کرده که لزوما یک اختلال تلقی نمیشه.بعلاوه تعداد افراد هم جنسگرا خیلی کمه و اقلیت محسوب میشن و این مسئله ثابت میکنه که همجنسگراها آسیبی به جامعه نمیزنند.

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به Sara

     مرداد 9, 1399

     این‌گونه روابط نامشروع در ارگانیسم بدن انسان و حتی در سلسله اعصاب و روح اثرات ویرانگری دارد. مرد را از یک مرد کامل بودن، و زن را از یک زن کامل بودن ساقط می‌کند، به طوری‌که چنین زنان و مردان همجنس‌باز، گرفتار ضعف جنسی شدید می‌شوند و قادر نیستند پدر و مادر خوبی برای فرزندان آینده خود باشند و گاه قدرت بر تولید فرزند را به کلی از دست می‌دهند. افراد “همجنس‌گرا” تدریجا به انزوا و بیگانگی از اجتماع و سپس بیگانگی از خویشتن رو می‌آورند، و گرفتار تضاد پیچیده روانی می‌شوند، و اگر به اصلاح خویش نپردازند ممکن است به بیماریهای جسمی و روان گرفتار شوند(صحبت های یک روانشناس). متاسفانه در غرب دیدگاه نسبت به خانواده بسیار تغییر کرده است و بی بند و باری و کارهای زشت دیگر به شدت عادی شده است. قانونی در سال 1990 به تصویب رسید که از خانواده های تک سرپرست (زن در ازدواج سفید صاحب فرزند شده است) حمایت شود چون به این نتیجه رسیدند که توانایی مقابله با این مفاسد اخلاقی را ندارند ولی خودتون فکر کنید که واقعا توانایی مقابله را نداشتند و یا اهداف دیگری داشتند؟ اگر این اتفاق در ایران می افتاد چی؟ رهبران دینی نمی توانستند با آن مقابله کنند؟ پس وظیفه آنها چیست؟ این همه درس فقه و دین خوانده‌اند که چه کار کنند؟ آیا جامعه غربی توانایی مقابله با بی بند و باری های جنسی و همجنسگرایی را نداشت؟ هنوز هم در غرب روانشناسان هایی هستند که معتقدند که همجنسگرایی یک انحراف جنسی است ولی تحت تاثیر دولت سکوت کرده اند. می گویند یکی از اهداف این کار فشار بر کشور های اسلامی است که هیچ وقت این کار را قانونی نخواهند کرد ولی اهداف دیگری هم وجود دارد که پنهان شده و مردم نمی خواهند ببینند. اینکه مانند غربی ها لباس های بدن نما و تحریک کننده بپوشیم اینکه از همجنسگرا ها حمایت کنیم اینکه طرز زندگی مان را مانند آنها کنیم روشنفکری یا متمدن شدن نیست باختن فرهنگ و دین خود در برابر غرب است. جامعه ای که خیلی وقته دین و خدا و آخرت و… را از یاد برده اند.

     پاسخ

   • sa در پاسخ به بینام

    مرداد 15, 1399

    ببین اقا یا خانمی ک نمیدونم کی باشی….. نیاز به منبع ععععلمی نیس…. وختی من یا خیلیا ی دیگه که اومدیم و اینجا گفتیم که یه همچین حسی داریم و اینم گفتیم که دست خودمون نبوده … دیگه نیاز به منبع موصق علمی نیس…تا وختی خوتون یا کسایی که این حسو نداشتن وازش سر در نمیارن این حسو تجربه نکنین… نمیفهمین ک ماچی میگیم…. مرغتون یه پا داره….
    من خودم یه دختر 17 سالم که به یکی از دوستام یه همچین حسی پیدا کردمو دست خودم نبود … خیلی خودمو سرزنش کردم… با خودم ور رفتم از خودم بدم میومدو عصبانی بودم….ولی سعی کردم که قبولش کنم….. ما خودمون به اندازه کافی داریم عذاب میکشیم….

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به sa

     مرداد 15, 1399

     تا الان که میگفتین ژنتیکیه و اینجور چیزا چطور یهو نظراتتون تغییر کرد شد حسی ؟

     پاسخ

 14. یکی از بین همه

  تیر 23, 1399

  سلام
  من یه چی بگم ؟
  من کاملا بی طرفم اصلا هیچ حسی نسبت به این قضیه ندارم یعنی نه از همجنسگرا ها بدم میاد و نه حامیشونم .
  به عنوان یه فرد بی طرف دارم میگم که برای این چیزا جنگ نکنیم اصلا انگار دارن این چیزا رو تبلیغ میکنن که مردم و به جون هم بندازن . انگار می خوان اونایی که با گفته ها و رسانه ها و …. جلو میرن و از اونا که سنتی و اعتقادی و خود روی و… هستن جدا میکنن که یه جنگ به پا کنن یا ازمون استفاده کنن . از این بشریت که برای پول و قدرت ، مردم و به کشتن ویا تبعید و…… ” حالا نمی خوام اصلا سراغ بهش اینجوری برم ” میدن هیچی بعید نی .
  کلا می خوام بگم بیایید به خاطر این چیزا جنگ نکنیم . نه اینکه برام بی ارزش و بی اهمیت باشه این قضیه هااا نه برای اینکه چه ما باهم درموردش بحث کنیم چه بخوایم چیزی رو صابت کنیم دیگه فرقی به حال هیشکی نداره . ما فقط داریم به جلو میریم و وقتی موضوعی قدرت اینو میگیره که بحث و جدل راه بندازه و گنده بشه ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم جز اینکه منتظر روزی شیم که خالق هستی بهمون درست و غلط و نشون بده و همه چی درست شه .ما هر چقد هم که بدونیم باز از چیز هایی بوده که بهشون باور داریم نه اون چیز دقیق که خالق می دونه حتی اگر اون عقیده قران باشه ما بازم از خیلی چیزا نا اگاهیم .
  این عقاید ما جلوی هیچی که نمی گیره هیچ بلکه ممکنه روزی باعث جنگ بشه . نمی گم سرمون وتو کار خودمون کنیم چون روزی قراره تو همین جامعه نسل اینده رو پرورش بدیم فقط دارم سعی میکنم که بگم ما نظراتمون رو میگیم و بهم اختار و یا نصیحت هم می کنیم ولی وقتی روی چیزی پافشاری می کنیم بی فایدس و فق خودمون رو خسته می کنیم . چه من پافشاری کنم که این مسئله درسته چه پافشاری کنم که غلطه فرقی به حال طرف مقابلمون نداره . بیاید فق حرفامون رو بزنیم و بریم که یه روزی اگه همه چی معلوم شد بگیم ما بهش این حرف و زدیم و هیچ تحمیلی نکردیم .

  پاسخ

 15. آرمان

  تیر 14, 1399

  روزی برده داری و عدم برابری سیاه و سفید یک امر پذیرفته شده در آمریکا بود و اگر کسی هم اعتراضی می کرد او را جاهل و متعصب می دونستند و در شدیدترین حالت میکشتند ( هنوز هم کم و بیش هست تو ایران خودمونم با افغانی ها گاهی بد رفتار میشه )
  نمیشه صرفا به نظر اجتماع چیزی رو درست یا غلط بدونیم چون همین موضوع از چند جهت قابل بررسی هست

  پاسخ

  • RO در پاسخ به آرمان

   تیر 14, 1399

   آقا آرمان
   درست میگید… روزی هم زنده به گور کردن دختران در جامعه جاهل و عرب حجاز چنان رواج داشت که اگر کسی این کار رو انجام نمی‌داد خوار و ذلیل شمرده میشد!

   اما مقایسه این دسته از موارد با همجنسخواهی کاملا بی ربط و بی معنیه!
   مخالفت با همجنسخواهی «صرفا نظر اجتماع» نیست! نظر علم و دین و عرف و فطرت بشریه!
   ممنون میشم واقعا برید و این قضیه رو از جوانب گوناگون بررسی کنید چون اینطور که از کامننتون مشخصه ذره ای مطالعه در این خصوص تا حالا نداشتید.

   پاسخ

   • افرا در پاسخ به RO

    تیر 18, 1399

    ببین مغز کوچیک حیوونا و گیاهان همونجوری که توی دین تو اومده از روی غریضه عمل میکنند غریضه شونم خدا نوشته و تایین کرده پ چرا توی حیوانات همجنسگرا هست دومش خدا گفته همسرانی از جنس خودتان افریده ایم جنسیت مشخص نکرده و بعدش قضیه قوم لوط رو نگو که اونا اصن به کاروانایی مردی ک میامده تجوز میکردن ربطی نداره به همجنسگرایی

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به افرا

     تیر 23, 1399

     شما اول برو تفسیر آیه رو نگاه کن. منظور از عبارت همسرانی از نوع خودتان، یکسان بودن جایگاه زن و مرد است.در ادامه آیه گفته شده: و از همسرانتان برای شما نوادگان و فرزندان نهاد. حالا اصن به نظر شما تفسیر اشتباهه ولی عقل حکم می‌کنه که زوج های همجنسگرا نمیتونن از هم حامله شن.اینو قبول دارید که؟ و در آخر آیه هم گفته شده: حال آیا آنان به باطل ایمان می آورند و به نعمت های الهی کفران می ورزند؟ حیوان همجنسگرا؟ به حق چیزای ندیده و نشنیده!

     پاسخ

  • نگار در پاسخ به آرمان

   تیر 14, 1399

   سلام دوباره
   بچه ها من یک سوالی این روزها ذهنم رو مشغول کرده و از همتون می‌خوام لطف کنید و نظرتون رو بگید
   احتمالا بچه های این بیچ اکثرا جوون و مجردن

   چندروزیه دارم فکر میکنم ؛ اگر در آینده بچه ی کم سن و سال من اومد و بهم گفت «مامان همجنس‌گرایی چیه» یا «چرا بعضی از دوستام دو تا پدر دارن یا دو تا مادر (بجای یک پدر و یک مادر)» و یا «از دوستای همجنس‌گراش بگه» و
   سوالاتی از این دست… چه جوابی باید بهش بدم؟
   شما باشید چیکار میکنید؟

   پاسخ

   • Jr در پاسخ به نگار

    تیر 15, 1399

    واقعا باید چی جواب بچه رو داد:شاید به نظر دوستان موافق همجنسگرایی یه روزی باید به بچه هامون بگیم:ببین فرزندم چن سال پیش که من جوون بودم،آدم بدا،با ترفندای مختلف تبلیغاتی و امپراتوری رسانه تونستن بعضی از دوستای منو گول بزنن و کارو به جایی برسونن که تو الان گه گیجه بگیری…اما نترس عزیزم این دنیا پر عوامل گه گیجه ست،همینه که هس…
    ای کاش انسان اختیار نداشت:لعنت به من که باید کفر بگم…

    پاسخ

 16. تارا

  تیر 14, 1399

  به نظرتون همجنسگرا ها تو ایران چی کار می کنند؟ فقط تو کشور هایی که مجازه به وجود میاد. پس یعنی همجنسگرا ها تو ایران میل جنسی خودشونو خاموش میکنن؟

  پاسخ

 17. نفس

  تیر 14, 1399

  اسلام برا وجود انحراف در جامعه از جمله همون خزعبلاتی که شما lgbt خطابش میکنین دو راه داده، امر به معروف و نهی از منکر. ما بعنوان مسلمانی که عاقبت لوط رو میدونه خودمون رو موظف به این کار میدونیم. پس استفاده از لقب فضول در قبال ما توهین و مایه شرمساریه.
  از لحاظ علمی نگار خانوم پایینتر چندتا سایت گذاشتن که همجنسخواهی ژنتیکی نیست یه انتخابه.
  بنابرین انتخاب اشتباه خودتون رو پای خلقت خدا نذارین!
  اما یه نکته مهمتر و صدالبته تاسف برانگیزتر؛ رحم اجاره و سازمان اهدای اسپرم ؟! بهتره بگیم فساد محض 🙂
  ازدواج یعنی محرم شدن و چه محرمیتی که همسر نطفه ای از نامحرم رو داشته باشه!!! این دیگه ته جاهلیته!
  بدتر از اون مردی که حامله باشه.. وای بر ما.. وای برما… این دخالت در خلقت خدا نیست؟!
  زنو مرد مکمل هم هستن .اگر همجنسخواهی طبیعی بود خدا کارش رو با افرینش یک جنس تموم میکرد!
  این هالیوودی که ازش حرف میزنین چیش مثبته ک اینش مثبت باشه؟ مایلی سایرسی که اندام تناسلی مرد رو به خودش وصل میکنه؟ امبر هردی که بعد از سالها زندگی با جانی بعد از فاش شدن مشکلات روانیش گفت به یک همجنس علاقمنده؟ یا شایدم برادر اریانا گراندی که عکسی از خودشو دو پطر گذاشتو گف رابطه سه نفره عاشقانه؟
  من نه مذهبیم نه متعصب فقط یک فرد متفکرم…:)
  شما هم بعنوان یک آدمیزاد بالغ و دارای عقل سالم توانایی تفکر دارین! استفاده کنین قبل اینکه دیر بشه…!

  امیدوارم این لیست هم هرچه زودتر پاک بشه.
  یا حق.

  پاسخ

  • B در پاسخ به نفس

   تیر 14, 1399

   تا وقتی تکامل و تاثیرش رو در سیر افرینش انکار کنیم خیلی چیزها برای ما عجیب خواهد بود

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به B

    تیر 14, 1399

    داروینیسم هنوزم کامل اثبات نشده فقط شواهدی دال بر درستیش وجود داره

    پاسخ

    • Siyavash در پاسخ به Rs

     تیر 14, 1399

     Rs جان تکامل و داروینیسم در خوانش اصحش هیچ ربطی به این شر و ورای همجنسخواها نداره…باور کن این B با این کامنتش روح داروینو به قهقه ی مستانه ای وا داشت…

     پاسخ

  • MADOX در پاسخ به نفس

   تیر 14, 1399

   چرا فکر میکنی اگه یه مطلب طولانی بنویسی نابغه هستی و فکر میکنی بقیه تحت تاثیر قرار میگیرن؟اولا هر راهی رو که ما انتخاب کنیم و به بقیه آسیب نرسونیم خدا هیچ کاری نداره دوما شما کجا خوندی که همجنسگرایی توی ژنتیک نیستش ،همجنسگرایی حتی بین حیوانات هم دیده شده چه برسه بین انسان ها همجنسگرایی یه رفتاره نه یه صفت ژنتیکی من همجنسگرا نیستم ، ولی ما باید حقوق دیگر انسان هارو به رسمیت بشناسیم

   پاسخ

   • A Ameri در پاسخ به MADOX

    تیر 14, 1399

    با این جمله‌ت که «همجنسگرایی حتی در بین حیوانات هم دیده شده» میشه سالهای طولانی خندید و البته گریست.
    بشریت چقدر حقیر شده که برای توجیه اشتباهات آشکار خودش رفتار حیوانات رو دستاویز و الگوی خودش قرار میده!!!!؟
    پس شما اینجا و بین انسانها چیکار میکنید برادر من؟!

    دوستان توی این پیج منابع و مقالات خارجی آوردن که ثابت می‌کنه همجنسگرایی ژنتیکی نیست! شما کجا خوندین که یه رفتار انسانیه؟ اصلا به خودتون زحمت دادید چیزی در این زمینه بخونید یا فقط به رفتار حیوانات نگاه کردید؟

    +قصد توهین نداشتم و ندارم اما شما اول خودتون رو با حیوانات مقایسه کردید

    پاسخ

   • Kentavios در پاسخ به MADOX

    تیر 15, 1399

    پس به نظر تو باید قوانین جنگل حاکم باشه
    من هیچ احترامی برا همجنسخواها قائل نیستم: بگو “چرا؟” چون وقتی با بابا و مامانم داریم تو خیابون میریم و چن تا از اینا دلبری میکنن و تن نازی و من از خجالت مامان بابام حتی نمیتونم آب دهنمو غورت بدم و داغون میشم فقط یه معنی داره:این عقده ایا برا من احترام قائل نیستن:بابا یکی پیدا شه به این موافقای همجنسگرایی بفهمونه که همجنسگرا ها ما رو اذیت میکنن.جان خودتون یه کم جامعه و اجتماع سرتون بشه.بسه دیگه هی چون تو اروپا،چون تو آمریکا اینجوریه پس اینجام اینجوری باشه:معلوم میشه نرفتی آقا جون اروپا،معلوم میسه خانوم محترم مطالعه نداری راجع به آمریکا:من رفتم،من خوندم:اونجا جامعه تفکیک میشه،مثل

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به Kentavios

     تیر 17, 1399

     به تو چیکار دارن اونا

     پاسخ

   • Kentavios در پاسخ به MADOX

    تیر 15, 1399

    مثل اینجا نیس طرف عقده ای باشه بیاد حرکات همجنس خواهیشو به شکل اغراق شده بکنه تو چش ما:اونور یارو اگه همجنسخواها انقد پررو و گستاخ نیس که غربت بازی در بیاره و افریته گری کنه:تو محدوده ی خودشه:واللا تو اروپا و آمریکا یارو نمیذاره بچه ش هر چیزی رو ببینه:اینجا هر کی دو تا فیلم میبینه دو زار پول گیرش میاد دو تا موقعیت پیدا میکنه می خواد جامعه رو به فساد بکشه:من با افتخار شیعه م و ایرانی اما قربون ادب اروپاییا و آمریکاییا:من بیس سالمه اما جان خودتون هم سن و سالای غری زده ی من یه کم شخصیت و اصالت داشته باشید،این اصلا درست نیس که آدم هر کاری دلش خواست تو جامعه بکنه:بابا اینجا اصلا ایران نیس:اروپاس،اما تو رو خدا تو اجتماع میای ادب داشته باش،انسانیت مقتضی کارایی نیس که دیگرانو به تعجب وا داره:جنبه داشته باشید:بابا بچه ای که به سن بلوغ نرسیده کپ میکنه حرکات سرکشانه ی جوانان به اصطلاح آزادی خواهو میبینه…

    پاسخ

  • Raha در پاسخ به نفس

   تیر 25, 1399

   عزیزم همونطور که تو تصمیم نگرفتی که دگرجنسگرا باشی،همجنسگراها هم این تصمیم بر عهده خودشون نبوده!
   و قوم لوط همجنسباز بودن که با همجنسگرا فرق داره و حتی توی قران هم قوم لوط همجنسباز خطاب شده!
   پس بهتره وقتی اگاهی نداری از چیزی که نمیدونی دربارش حرف نزنی:)
   شما مشکلتون فقط تولید مثل همجنسگراهاست!؟
   و در حالی وه این همه بچه یتیم واستون مهم نیست
   بس کنید:)

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Raha

    تیر 25, 1399

    چرا شما ها هرچی بهتون میگن باور میکنین ، صدر بار واستون منبع علمی آوردیم که ژنتیک نهایتا تا ۲۵ % تاثیر داره

    پاسخ

  • a در پاسخ به نفس

   مرداد 15, 1399

   شما کاملا مذهبی و متعصب هستین و از لحنتون کاملا مشخصه (وای بر ما.. وای بر ما… تین دخالت در خلقت خدا نیست!؟) (این هالیوودی که ازش حرف میزنین چیش مثبته که اینش مثبت باشه؟) (بهتره بگیم فساد محض)
   اینکه همه چی رو به دین ربط میدین نه علم و دین دقیقا یعنی تعصب به مذهب!
   کاری به بقیه جملات بی پایه و اساتون ندارم(برای مثال ربط دادن قوم لوت به همجنسگرا ها). امیدوارم هرکی که اشتباه میکنه به واقعیت برسه. موفق باشین.

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به a

    مرداد 15, 1399

    ما هم همچین آرزویی داریم برا شما

    پاسخ

 18. باران

  تیر 13, 1399

  چرا بیشتر فیلم های همجنسگرایی درباره زن هاست؟ البته در مورد مرد ها هم وجود دارد ولی کمتر. چرا کارگردانان خارجی علاقمند به نشان دادن رابطه زنها بیشتر از مرد ها هستند؟ و چرا بیشتر بازیگران زن هالیوود حتی آنهایی که اسکار گرفتند و جزو بازیگران درجه یک هالیوود هستند حداقل در یکی از فیلم هایشان عریان میشوند؟ چرا نگاه ابزاری به زنان اینقدر عادی شده؟ انگار بازیگران زن تازه کار باید عریان شوند تا مشهور شوند.

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به باران

   تیر 13, 1399

   دیگه وقتی فرد بی مصرفی مثل کاردشیان به خاطر فیلم لو رفته رابطش معروف میشه چه انتظاری داری .

   پاسخ

  • parka در پاسخ به باران

   تیر 14, 1399

   فیلم های زیادی در مورد همجنسگرایی مردان ساخته شده کافیه که فقط سرچ کنید از call me by your name گرفته تا brokeback mountain برهنه شدن فقط مختص زنها نیست خیلی از مردها هم با برهنه شدن و نمایش اندام عضلانی اغراق شده در جهت همون نگاه ابزاری و جلب توجه بیننده کار میکنند.

   پاسخ

 19. کاترینا

  تیر 13, 1399

  برای هموطنانم متاسفم برای فرهنگ به شدت پایینشون دوستان همجنسگراها ، همجنسگرا به دنیا میان میفهمید؟ علم با ازمایش هورمونی ثابت میکنه و سالها به خاطر چیزی که بودن کشته شدن و سرکوب وقتی غرب حمایت میکنه فساد نیست!!! اونا از حق انسان ها حمایت میکنند چون اون ها آدمن میفهمید؟؟؟؟ پس حق دارن با کسی که دوسش دارند زندگی کنند ، شما فکر کنید برعکس بود عاشق جنس مخالف میشدید و سرکوبتون میکردن چه اتفاقی براتون میفتاد؟ خواهشا ی کم آدم باشید

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به کاترینا

   تیر 13, 1399

   همونطور که به دوستان دیگه هم با استناد به منابع علمی توضیح دادم فقط ۸ تا ۲۵ درصد گرایش به ژنتیک مربوطه ، نشونه دیگه که شما عقلتون رو دادید دست شایعات

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به کاترینا

   تیر 13, 1399

   نکته بعدی واقعا به نظرتون دلیل خاصی نداره که برعکس نیست و از اول اون شکلی نبوده

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به کاترینا

   تیر 13, 1399

   من نمیفهمم مردم کی میخوان از جو زدگی دست بردارن ، در حال حاضر incest در اکثر اروپا و آمریکا ( به جز یک یا دو ایالت ممنوعه ) اما بدون شک یه روز آزاد میشه اون موقع دوباره همین آدما میگن که چقدر چیز خوبیه و این بنده خدا ها چندین سال سرکوب شرن

   پاسخ

  • نگار در پاسخ به کاترینا

   تیر 13, 1399

   کاترینای عزیز قبل از ابراز تأسف برای هموطنانت، متأسف باش که بدون هیچ گونه مطالعه‌ای اجازه میدی یک سری کمپانی معلوم الحال خیلی شیک و مجلسی عقایدشون رو بهت تحمیل کنند! من هم متاسفم واست.
   چندتا کامنت پایینتر لینک مقالات علمی مجلات معتبر خارجی (ساینس، نیچر، هاروارد و …) رو گزاشتم که ثابت کردند جسم آدمها نیست که همجنس‌گرا بودنشون رو تعیین می‌کنه! علم سالهاست از بشریت خواسته که گفتنِ گزاره «همجنسگرایی رفتاری ژنتیکی است» رو متوقف کنند.
   چرا یکم مطالعه نمیکنی دوست من؟ اینا که دیگه سایت اسلامی و مذهبی یا عربی نیست که بخواید گارد بگیرید!
   در ضمن شما گفتی آزمایش هورمونی دیگه؟‌ اگه در حد زیست اول دبیرستان هم از هورمون‌ها اطلاعات داشته باشی باید بدونی که میزان ترشح هورمون‌های بدن تحت تاثیر عوامل مختلف محیطی، روانی، تغذیه و … تغییر می‌کنه و به راحتی الان مشکلات هورمونی از هر نوعش میتونن درمان شن‌.

   در ضمن کسی نگفت همجنس‌گراها آدم نیستند! صحبت ما اینه که همجنس‌گرایی یک اختلال و انحراف از مسیر طبیعی حیات بشریه.هیچکس هم مخالف عشق نیست! اما دوستان مدافع هموسکشوالیتی اینو نفهمیدن هنوز، که عشق به همجنس، فقط یک احساس پاک و خالص قلبی و عاطفی و متفاوت از عشق بین زن و مرد هست و هیچ جنبه جنسی نداره. مثل احساس آدم به بهترین دوستش یا حتی معلم و استادش و .. عاشقشون هستی اما این احساس رنگ و بوی جنسی ندارند.

   باز هم ازت می‌خوام که مطالعه جامعی کنی 🙂 اجازه نده بازیچه بشی

   پاسخ

   • madox در پاسخ به نگار

    تیر 14, 1399

    داداش عقاید ما که سالهاست داره تحمیل میشه چه فرقی میکنه برا ماکه همیشه عقاید بقیه رو یدک کشیدیم و همیشه عقیده های خودمون و آزادیخواهیمون سرکوب شده . وحالا چرا سعی میکنیم که از رو جو اجباری جامعه عده ای رو طرد کنیم به عده ای موقعیت ممتاز بدیم و هرکی که گفت دارید اشتباه میکنین و نقدتون کرد شروع میکنین به توحین کردن لااقل آزادی رو از هم دیگه نگیرین
    خدارا بر آن بنده بخشایش است. که خلق از وجودش در آسایش است

    پاسخ

    • نگار در پاسخ به madox

     تیر 14, 1399

     دوست من
     ۱. تمام کامنت های من توی این پیج رو بخونید میبیند که حتی یک توهین هم نداشتم.

     ۲. خدا به شما عقل و البته ابزارهای دیگه ای برای شناسایی راه صحیح دادند. اختیار با شماست عقاید درست رو انتخاب کنید یا اجازه بدید دیگران عقایدشون رو بهتون تحمیل کنه.

     ۳. چون از خدا گفتید جوابتون با یه حدیث میدم:
     امام صادق: هرکس از کاری راضی باشد، مانند کسی است که آن را انجام داده باشد. حتی اگر مردی در شرق عالم کشته شود و مردی در غرب عالم به کشته شدن او راضی باشد، کسی که راضی است، نزد خداوند با قاتل شریک است.

     پاسخ

  • Jr در پاسخ به کاترینا

   تیر 15, 1399

   چشم عزیزم،من سعی میکنم فقط یه کم آدم باشم ولی تو عمرا نتونی

   پاسخ

 20. اشکان

  تیر 13, 1399

  من فقط یه سری سوال از دوستان و عزیزان موافق همجنسگرایی داشتم:ناموسا فک میکنید چرا در جشنواره هایی مثل کن یا مجالس قانون گذار کشورای اروپایی یا غیره و غیره از همجنس گرایی حمایت میشه؟چون اقلیتن؟!پس چرا از هزاران اقلیت مشابه حمایت نمیشه؟خاک بر سر انسانی که عنان فهمش،دست تبلیغات و رسانه ها باشه و از عقلش استفاده نکنه…اصلا لعنت به من:دو دو تا؟چهار تا…نیست؟انسان،عاطفی یا جنسی،بزنه بالا طبیعتا میره سراغ جنس مخالف(ناموس سرش بشه و قدری مرام و معرفت از راه درستش میره):شرایطش طبیعی نباشه سراغ هر چیز دیگه ای ممکنه بره:جوجه تیغی خوبه؟مورد داشتیم که رفته سراغ جوجه تیغی،همجنس که چیزی نیس:کدوم یکی از فیلمای lgbt هستش که فرد همجنسخواه رو در شرایط مقتضی همجنسگرایی قرار نده؟ها؟خیلی از بحثا الکی پیچونده میشن…هم نوعان عزیز من دقت کنید:تنها دلیل همجنسخواهی تو شرایطش بودنه:کسی عقل داشته باشه خودشو از این شرایط خارج میکنه…خلاص و والسلام…حالا دیگه چرا عقل داشتن موافق خارج شدن از این شرایطه،3 سال بحث داره:من فقط میخواستم بگم عزیز دل همجنسگرا،خودتو گول نزن که:ما همجسخواها تافته ی جدا بافته ایم،بقیه غلط میکنن تو کار ما دخالت کنن:نه عزیزم تو هیچ فرقی با عمه ی من نداری:عمه ی منم تو موقعیت مشابه تو باشه همجنسگرا میشه:هر انسانی باید 3 سال مفید ،فکر و تحقیق و مطالعه کنه که چی درسته،چی غلط،بعدشم خودشو تو شرایط و موقعیت غلط قرار نده:همجسخواهی غلطه:حاصل 3 سال عمر گذاشتن من…حمایت هر باباییم از همجنسگرایی صرفا با غرض و مرض همراهه،به این دلیل که چرا به همون علت حمایت از اقلیت همجسگراها(چون کمن و گناه دارن طفلیا)،از اقلیت کبدی بازا حمایت نمیکنه؟

  پاسخ

  • RO در پاسخ به اشکان

   تیر 13, 1399

   کاملا موافقم با تک تک جملاتتون

   هرکس مطالعه مستدل و غیرمتعصبانه ای داشته باشه میتونه به حقیقت دست پیدا کنه.
   ظاهراً دوستان موافق همجنس‌گرایی، حمایت از LGBT رو یک ارزش و نشانه روشنفکری تلقی می‌کنند که چشم بسته و بدون هیچ مطالعه ای، سنگ همجنس‌گرایی رو به سینه میزنند!
   البته کسی که مسلمان باشه می‌دونه وقتی دین، کاری رو حرام اعلام کرده قاعدتاً دلایل منطقی و علمی پشت اون دستور وجود داره و اساسا دین اسلام، انسان رو از کاری منع نمیکنه که به نفعش باشه! حقیقت دین اسلام خیلی متفاوت از چیزیه که در کشور ما اجرا میشه… اما کیه که واقعا تفکر کنه؟

   پاسخ

  • MADOX در پاسخ به اشکان

   تیر 14, 1399

   برادر شما چرا سعی میکنی توهین کنی شما که جنبه و ظرفیت خوندن نظرات یه سایت معمولی رو نداری خب نخون هیچکسی هم التماست نکرده که بخونی و بیای نظر بدی

   پاسخ

   • اشکان در پاسخ به MADOX

    تیر 16, 1399

    عععه!!!!!من کجا توهین کردم؟

    پاسخ

 21. بی نام

  تیر 12, 1399

  سلام
  نظر من چه اشتباه باشه و چه درست دوست دارم که بیانش کنم. سلبریتی های خانومی که همجنسگرا هستند بیشترشون اعتراف کردند که مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند. و خب شاید یه اتفاقاتی در گذشته اون فرد افتاده که باعث شده همجنسگرا بشه. و اونایی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند یا همجنسگرا شده اند و یا ازدواج موفقی نداشته اند. و در کشور های غربی به جای درمان این افراد راه رو برای فساد بازمیکنند. این گرایش با فطرت انسان مطابقت ندارد. دوستان من فقط نظرمو گفتم و دوست دارم نظر دیگران رو هم بدونم بدون هیچ توهینی یا بی احترامی

  پاسخ

  • RO در پاسخ به بی نام

   تیر 13, 1399

   موافقم باهات
   دبیرستان دوستی داشتم که به شدت بهم وابسته شد … ینی در حدی که کل مدرسه فهمیده بودن! در صورتی که من اجازه میدادم ممکن بود تا اسکین شیپ و رابطه هم بکشه! اون دختر قبل و بعد از من هم همینطوری به چند نفر وابسته شد و ابراز علاقه کرد که خدا رو شکر میکنم کارش به همجنسگرایی نکشید و الانم نرمال و شاد زندگیشو میکنه. مشکلش فقط به خاطر کمبود عزت نفسش در برخورد با پسرها و تنهایی مفرطش توی خونوادش بود. فکر میکرد هیچ پسری هیچوقت بهش علاقمند نمیشه و اینا. همین مورد الان مطرح می‌شد یه سری دلواپس و حامی دو آتیشه میگفتن که اره همجنسگرایی یه ویژگی ذاتی است و ازین دست شعارهای پوچ
   بابا بیاین یکم خودتون فکر کنید! موندم حامی LGBT بودم خیلییی باکلاسیه که ملت بدون نیم ساعت تفکر و تعمق در این مورد میشن حامی دو آتیشه حقوق همجنسگراها؟
   بگم هم که خود من هم به دلیل آسیب جنبشی که بچگی بهم زده شد تا سالها نسبت به جنس مرد کاملا بی تفاوت و بیحس بودم و میفهمم که چی میگید

   پاسخ

   • B در پاسخ به RO

    تیر 14, 1399

    تو جامعه تا حد زیادی بسته ایران و مدارس تک جنسیتی از این مدل علاقه ها زیاد داشتیم که فرد چون اعتمادبه نفس یا امکان رابطه با جنس مخالفش رو نداره به همجنسش علاقه مند میشه در حالی که وقتی شرایطش پیش بیاد رابطه با جنس مخالف مطلوبشه متاسفانه به خاطر دیدگاه جامعه نمونه های این جور زیاد داریم و حتی بین همجنسگرا که به خاطر نگاه بد جامعه وارد رابطه با جنس مخالف میشن و خودشون و طرف مقابل رو ازار میدن و اونها هم در صورت مطلوب بودن شرابط همجنسشون رو ترجیح میدن در هر حالت مهم اینکه فرد با خودش صادق باشه و گرایشش رو درست درک کنه و به خاطر شرایط وارد رابطه نشه.

    پاسخ

    • RO در پاسخ به B

     تیر 14, 1399

     شرایط جامعه که ماشاالله به جهتی سوق پیدا کرده که داشتن دوست پسر/دوست دختر آنچنان عادی و طبیعی شده که اگر کسی پیدا شه که دوست پسر یا دوست دختر نداشته باشه بهش برچسب امل و بی عرضگی زده میشه! راست میگن در آخرالزمان مومن خوار و ذلیل و حقیر شمرده میشه و سنت پیامبر تبدیل به بدعت و بدعت هم تبدیل به سنت میشه!

     مشکل اون دوست من، عدم مدیریت هیجانات و احساسات درونی خودش بود و بعد هم تحت تاثیر ترویج، عادی‌سازی و تبلیغات گوناگون همجنس‌گرایی، ممکن بود به بیراهه بره و مشکلش رو به اشتباه گرایش به هم‌جنس بدونه! خیلی از نوجوون های به اصطلاح همجنس‌گرا دقیقا همینطوری به این راه کشیده شدن!
     اما حرف من اینه که رفتاری تحت عنوان «گرایش به هم‌جنس» در خلقت انسان نهادینه نشده! پس اینکه میگید آدم باید گرایشش رو درک کنه، خداییش چیه؟ چی رو باید توی خودش درک کنه وقتی که اصلا همچین چیزی درونش وجود نداره؟ همه ما انسانیم و با فطرت پاک به این دنیا قدم گزاشتیم. معتقدم صرفنظر از دین و علم، آدم با مراجعه به همین فطرت می‌تونه بفهمه راه درست چیه! اصلا راه درست تابلوعه! مثل ماه توی آسمون روشن و نورانیه! نیازی نیست حتی خیلی دنبالش بگردی چون از نورش میتونی تشخیصش بدی! اما راه های غلطن که تاریکن و واسه رفتن به اون راه ها باید دنبالشون بگردی و فطرتو تغییر بدی تا بتونی وارد اون راه بشی! نمی‌دونم مثلاً به جامعه ثابت کنی همجنس‌گرایی گناه و فساد نیست؟ یا به علم ثابت کنی تو ژن گرایش به همجنس داری؟‌ یا بگردی دنبال راهی که دو مرد یا دو زن حامله بشن از هم! و بعد هم بگی هم اینا عشقه و خدا با عشق مشکلی نداره!
     خدا هممون رو از جهالت مدرن نجات بده فقط.

     پاسخ

     • Giyanis در پاسخ به RO

      تیر 15, 1399

      دمت گرم…
      حال کردم باهات و کاملا موافقم با نظرت…
      امیدوارم موفق باشی…

      پاسخ

     • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به RO

      تیر 17, 1399

      واقعا بده که دو تا آدم قبل از رابطه جدی و نامزدی و ازدواج با هم دوست باشن تو به شناخت کافی از هم برسن؟ بده که دو نفر اول هم رو بشناسن، شیوه برخورد با هم رو بدونن، و بدونن که به درد هم. میخورن یا نه و بعد وارد رابطه جدی بشن؟

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       من با اون قضیه مشکل خاصی ندارم ، خیلی هم اطلاعاتم تو این زمینه خاص کامل نیست ولی تا جایی که خوندم اصل قضیه صیغه موقت واسه همینه که دو تا آدم همدیگر رو راحت تر بشناسن بعد تصمیم بگیرن میخوان ازدواج کنن یا نه این مشکل تو ایرانه که عقد و عروسی رو با هم میگیرن

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       نه اشکالی نداره ولی وقتی این دو نفر باهم رابطه جنسی برقرار کنند مشکل ایجاد میشه و این رابطه ها اسمش میشه شناخت طرف مقابل ولی منشا آن جز یه هوس زودگذر چیز دیگه ای نیست و نتیجه بدی در ازدواج آینده فرد دارد.

       پاسخ

     • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به RO

      تیر 17, 1399

      دوستان من، شمایی که میگین خدا گرایش به جنس مخالف رو از اول در وجود انسان گذاشته، شما مگه از تفکرات خدا خبر دارین؟ مگر هر روزه تعداد انسان ها بیشتر و بیشتر نشد؟ وقتی که انسان های بیشتری وارد دنیا میشن اون بخشی که همجنسگرا هستن که بیشتر میشن، درک این چقدر سخت هست واقعا؟ فقط چون اولش تعداد همجنسگرا ها کم بود شما از وجودشون خبر نداشتین، واقعا این چیزی نیست که لازم باشه براتون بیانش کنم، واضحه

      پاسخ

      • RO در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       یادم نمیاد ادعای اگاه بودن از تفکرات خدا رو کرده باشم!

       من از دستور و حکم صریح خدا که همجنس‌گرایی (یا همان لواط) را بدتر از زنا و حرام اعلام کردند با خبرم. این برای شما واضحه که انشاالله؟ اگه هم اسلام رو قبول ندارید، با مراجع به انجیل و تورات کهن(نه فعلی) میتونید دستور خدا رو در این مورد ببینید.

       در ضمن سرگذشت قوم لوط، گواه وجود همجنس‌گرایی در بیش از 2هزار سال قبل هست که به جز قرآن در کتاب های کهن غیرعربی هم ذکر شده! کی از وجودشون خبر نداشته دوست عزیز؟ خودتون رو میگید دیگه؟

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       پس اگه کار درستیه و یه گرایشه طبیعیه؛ چرا تو قرآن یا صحبت های پیامبران و امامان نیست؟ اگه یه گرایش طبیعی بود خدا حتما به بندگانش اطلاع میداد که میتونید انجامش بدید

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       خدا به انسان یه سری ویژگی هایی عطا کرده و یه سری گرایش هایی تو وجودش قرار داده و توانایی بهره مندی از اینارو تو این جهان براش فراهم کرده. بله شما درست میگید چون همجنسگرایی اولش زیاد نبود و چیزی که زیاد بود زنا و خوردن شراب و قماربازی بود که خدا در قرآن این کارها را حرام کرد. ولی وقتی قوانین حمایت از همجنسگرا ها و حمایت از ازدواج آنها به وجود اومد تعداد آنها هم بیشتر شد و در قرآن آیاتی در این مورد هست اگه سرچ کنید ولی تعدادش کم است و خب به مثال بارزش هم قوم لوط بود. وقتی یه چیز تو جامعه مجاز بشه آدم ها بیشتر به آن رو می آورند مثلاً اگه خوردن شراب تو ایران مجاز بشه حس کنجکاوی آدم بر می انگیزه که این چیه و چه طعمی داره و چرا این همه سال از خوردنش محروم بودیم.

       پاسخ

   • sa در پاسخ به RO

    مرداد 15, 1399

    خیلی جالبه…. ماهایی که ازشون حمایت میکنیم بی تفکر و تعمقیم…. .بعد شمایی که توهین میکنینو نمیتونین یه همچین حسیو درک کنین با تفکرینو یه عالمه درباره اش خوندین…..جالبه….. ماکه خودمون یه همچین حسی داریم اصن درباره اش تحقیق نکردیم… بعد شمایی که ازین گرایش بدتون میاد خیلی درباره اش خوندینو میدونین…… خنده داره……

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به sa

     مرداد 15, 1399

     خوب خوندیم ببینیم چرا و چگونه…به شخصه اگه بخوام درباره موضوعی اظهار نظر کنم درباره اش تحقیق میکنم تا حرف بی ربط و منطق نزنم. معمولاً آدم بعد از تحقیق و مطالعه قضاوت می‌کنه و حسش رو چه خوب یا بد میگه. حالا چون گفتیم از لحاظ دین درست نیست تعصبی شدیم و اونایی که بی دلیل حمایت میکنن و تز روشنفکری میدن اونا تعصبی نیستن

     پاسخ

    • Rs در پاسخ به sa

     مرداد 15, 1399

     وای خدا ، اصلا متوجهین تو حرفاتن تناقض وجود داره ، میگید ما بر اساس حس عمل میکنیم بعد اهل تفکر هم هستی ؟ مگه آدم باید هر حسی داره عمل کنه ، اگه حس عصبانیت شدید دارین باید خالیش کنین یکی رو بکشین لابد ؟

     پاسخ

 22. شیدا

  تیر 12, 1399

  سلام به همگی دوستان
  ببینین این واقعا اشتباهِ که بعضیا ندیده و نشناخته میان میگن این کار نادرسته این آدما کسایی هستن که عقلشون به اختیار خودشون نیس و هیچی از خودشون ندارن اینا کسایی هستن که از بچگی تو گوششون خوندن این کار و بکنی گناه این کارو بکنی ثوابه
  شما آقا یا خانمی که میایی میگی فیلم (آبی گرمیترین رنگ است) محتوای غیر اخلاقی داره اصلا چرا اون فیلم و نگاه کردی؟! یا شمایی که میگی این کار حروم و گناه و از نظر من اشتباه اصن چرا اومدی تو این سایت؟! که فقط بگی منم یه چی از این دین و مذهب حالیم میشه؟!
  این که کسی به همجنس خودش میل داشته باشه چه از نظر جسمی و جنسی چه از نظر روحی و روانی و علاقه ی درونی به خودش و طرف مقابلش ربط داره و یه چیز خوصوصی به حساب میاد و من میخوام بدونم کجایی دنیا این حقوو به شما میدن که تو موضوعات شخصی دیگران دخالت کنین یا در موردشون نظر بدین؟!
  همجنسگرایی یه علاقه اس این که این کار از نظر شما اشتباه به خودتون ربط داره و اینکه بیاین اینجا با مردم دعوا کنین باعً نمیشه اون شخصی که جزو حانواده ی رنگین کمانی به راهی که از نظر شما درسته هدایت بشه
  همه ی ما نظرات خودمون و داریم و اینکه داریم بر طبق عقاید خودمون اطرافیانمون و قضاوت میکنیم کملا اشتباه

  پاسخ

  • نگار در پاسخ به شیدا

   تیر 12, 1399

   سلام دوست عزیز
   اولا؛ نویسنده محترم این مقاله که خواندن و نظردهی به این مقاله رو فقط برای حامیان LGBT مجاز نکرده ! همون قدر که شما حق داری از مطالب این سایت دیدن کنید ما هم حق داریم. فقط باید تحمل شنیدن صدای مخالفان هم در خودمون ببریم بالا.
   دوماً: اینکه میگی مخالفان LGBT عقلشون دست خودشون نیست صرفا یک گزاره تهمت آمیزه که میشه واسه حامیان LGBT هم به کارش برد!
   اما ترجیح میدم بجای اینکه به مخالفم بگم بی عقل، با منطق و استدلال علمی و دینی حرفمو بزنم.
   سوما: شما گفتی همجنس‌گرایی یه موضوع شخصیه و نباید به خودمون اجازه دخالت بدیم! دوست عزیز اگه این موضوع شخصی و خصوصی زندگی افراد بود که الان اینقدر در سطح جهان به صورت علنی ترویج نمیشد! چطور انتظار دارید جامعه نسبت به همچین چیزی سکوت کنه فقط چون باهاش مخالفه!!!
   پس با توجیه شما اگه توی خیابون دیدیم با حتی مطلع شدیم کسی داره یک نفر دیگه رو میکشه باید در زندگی شخصیشون دخالت نکنیم؟؟؟؟ و باید منتظر بمونیم یکی بیاد بهمون حق بده تا حرف بزنیم! هر چند که موضوع مورد بحث ما #همجنسگرایی است نه #همجنسگرایان و هیچکس هم با زندگی این افراد کاری نداره.
   این بخش حرفاتون هم که گفتین «چرا با عقاید خودمون زندگی دیگران رو قضاوت میکنیم» هم ایراد داره اساسی! ما صرفا با عقاید خودمون مخالف همجنس‌گرایی نیستیم! ما با تکیه به دستورات دین(هر سه دین بزرگ آسمانی) و یافته های علمی که عوارض جسمی، روانی و اجتماعی مخرب برای همجنس‌گرایی رو تشریح کردند و همچنین با تکیه بر فطرت انسانی و ذاتی مون این کار رو خلاف قوانین طبیعت و بشری میدونیم.

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به شیدا

   تیر 13, 1399

   خانم محترم ‌، واقعا باید توضیح بدم که یه نفر لازم نیست یه فیلم دیده باشه که بدونه مشکل اخلاقی داره ، در ضمن بنده گفتم اخلاقی نه دینی اگه از نظر شما دیدن فیلم غیر اخلاقی موردی نداره این شمایین که عقلتون رو دادین دست آدما های دیگه ، من شانم بهم اجازه نمیده از یه همچین فیلم سطح پایینی لذت ببرم ،در باره ژنتیک هم که هم من و هم بقیه دوستان با استناد به منبع علمی براتون دلیل آوردیم که غلطه ، شما عقلتون رو دادید دست شایعات

   پاسخ

 23. نگار

  تیر 12, 1399

  سلام به همه دوستان و مخالفان و موافقان بحث داغی همجنس‌گرایی

  در یک دوره کوتاه طرفدار سرسخت یک رابطه معروف مجازی شدم (یائویی که حتما میدونید چیه؟) چرا؟ چون تحت تاثیر بودم!‌ فیلم‌ها، کمیک‌ها، انیمه‌ها و سایت‌های رنگاوارنگ و بی‌شماری بودن که با بودجه های هنگفت تلاش میکردن همجنس‌گرایی رو عادی سازی کنن. و منم مثل خیلی از دوستان مدافع LGBTها و بدون هیییچ مطالعه مستند و همه جانبه ای فکر کردم که “همجنس‌گرایی، رفتاری ژنتیکی است و چیزی است که فرد با آن به دنیا میاد”
  اما بعدها دیگه توو کَتم نگنجید کورکورانه پیرو عقاید یه سری مگا کمپانی تجاری بشم. گوسفند که نبودم هرچی تو آخورم بریزن بخورم و اینجا بود که مطالعات من توی منابع و مجلات عمدتا خارجی و علمی کلید خورد.
  تا اینجاش اوکیه نه؟ حالا بدون پیش داوری حرفامو بخونید.

  برای مقدمه بگم که
  اولا: تغییر واژه‌ها و استفاده از کلماتی مثل همجنس‌خواهی به جای واژه های همجنس‌بازی، همجنس‌گرایی و … اصل موضوع رو تغییر نمی‌دهد. بیایید برای فرار رو به جلو، با واژه ها بازی نکنیم.

  دوماً؛ برای عزیزانی که گفتن سرمون به کار خودمون باشه و در زندگی دیگران دخالت نکنید ارجاع‌شون میدم به تفکر در این احادیث:«امام علی (ع): هر که غایب باشد از معصیتی و راضی شد به آن، مانند کسی است که حاضر شد در آن گناه.»
  بیاید قبول کنیم که هزاران هزار سال از زمان غارنشینی انسان‌ها گذشته و بشر امروز موجودی اجتماعیه که رفتارهایش به ویژه اون رفتارهایی که بنیان خانواده رو شکل میده، بر کل جامعه جهانی اثرگزار هست.
  “ما در زندگی همجنس‌گرایان دخالت نمی‌کنیم، بلکه بحث ما در مورد ماهیت همجنس‌گرایی هست”

  سوما؛ دیدم بعضی از دوستان مفسر ما درباره آیات راجع به قوم لوط فرمودند اسلام فقط همجنس‌بازی را ممنوع کرده است و همجنس‌گرایی مشکلی نداره و قوم لوط هم از دسته اول بودند!!!!! پروردگارااااا! این دیگه آخرش بود!
  حالا بیایم خود آیات رو ببینیم:
  «به خاطر آورید لوط را، هنگامی که به قوم خود گفت: آیا عمل بسیار زشتی انجام می‌دهید که هیچ یک از جهانیان پیش از شما آن را انجام نداده است!
  آیا شما به سراغ مردان می‌روید و راه (تداوم نسل انسان) را قطع می‌کنید و در مجلس‌تان اعمال ناپسند انجام می‌دهید؟! اما پاسخ قومش جز این نبود که گفتند: اگر راست می‌گویی عذاب الهی را برای ما بیاور.»/آیه ۸۰ سوره اعراف/
  یه جاهایی دیدم بعضی از روشنفکران عزیز این توجیه رو میارن که_ کار قوم لوط تجاوز مرد بالغ به نوجوانان و کودکان بود!_ پس اگه اینطوری بود که شما میگی چرا عذاب الهی به کل قوم لوط نازل شد و شهرشون به کل نابود؟‌ دوستان شما در این آیات بند و تبصره ای دیدید که بین همجنس‌گرایی و همجنس‌بازی تفاوتی قائل شه؟ یا رابطه با همجنس را در صورت عشق بهش مجاز بدونه؟ حداقل بیاین با تفسیر نادرست کلام خدا، بدعت ایجاد نکنیم!

  خواهش میکنم بدون نگاه متعصبانه، تقلید کورکورانه یا توجیه های صرفا احساسی، در مجلات علمی و کتاب های معتبر درباره همجنس‌گرایی، منشأ، آثار و پیامدهاش
  مطالعه کنید! ساده و سرسری نگذرید ازش! از خودتون بپرسید چرا در همه ادیان بزرگ جهان اسلام، مسیحیت و یهودیت و به ویژه‌ در کتاب‌های آسمانی در قرآن و تورات و انجیل همجنس‌گرایی شدید رد شده! (البته منظورم مسیحیت تحریف شده الان نیست که حتی آیین ازدواج هم برگزار میکنند برای همجنسگرایان! برید دنبال منابع واقعی و تحریف نشده) حتی منابع کهن و قدیمی فرقه های مثل بوداییسم و بهاییت هم به شدت همجنس‌گرایی رو رد کردند.
  این از دید ادیان و آیین های دینی.
  از احراز علمی هم باید بگم تا حالا هییییییچ پژوهشی نتونسته وجود ژن گرایش به همجنس‌ را در افراد همجنسگرا اثبات کنه. باور نمی‌کنید؟‌لینک مقاله از مجله های نیچر و ساینس و هاروارد و ….. بدم خوبه دیگه انشالله؟

  مقاله اولی بزرگترین پژوهش تاریخ درباره رابطه بین ژنتیک و همجنس‌گرایی که سال ۲۰۱۹ منتشر شده‌ و طی اون ژنوم ۵۰۰ هزار فرد همجنسگرا آنالیز شد

  https://science.sciencemag.org/content/365/6456/eaat7693

  https://www.nature.com/articles/d41586-019-02585-6

  https://www.harvardmagazine.com/2019/08/there-s-still-no-gay-gene

  https://www.sciencenews.org/article/no-evidence-that-gay-gene-exists

  https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1300/J082v28n01_08

  باز هم توصیه میکنم. دوستان این موضوعی نیست که صرفا با چندتا شعار و توجیه احساسی و اخلاقی کاذب ازش راحت رد شد. خودتون برید دنبالش. از عقل و فطرت و دین‌تون کمک بگیرید. مهم نیست کل دنیا الان دارن ازین قضیه دفاع میکنن (که البته کاملا مشخصه چه اهدافی پشت سر این دفاع دلسوزانه‌شون هست) مهم اصلاح یک فکر و باور و رفتار اشتباهه که میتونه به نابودی بنیان خانواده و اجتماع منجر شه.

  پاسخ

  • در پاسخ به نگار

   تیر 13, 1399

   نابودی بنیاد خانواده و قطع نسل بشر که اصلا درست نیست چونکه فقط 2 درصد از جمیعت جهان اینطوری هستن و اینکه ژنومشون فرقی نداره نشون میده که با ادم عادی فرقی ندارنن من همجنسگرا نیستم اما تاحالا ادم هایی که اینطوری هستن رو زیاد دیدم از لحاظ سلامت روحی روانی فرقی با ادم معمولی ندارن و تازه خیلی هاشون هم فقط گرایش عاطفی دارن و اصلا حتی به اینکه رابطه جنسی برقرار کنن فکر هم نمیکنن دلیل این همه تبلیغ هم فقط حمایت ازشون هست و هدف خاص دیگه ایی ندارن که چی مثلا همه همجنسگرا بشن ؟؟ الان توی اروبا و امریکا ازدواج و داشتن رابطه اون ها عادی شده که تازه بخوایم اینطوری حساب کنیم باید همجنسگرا هراسی رو گسترش بدن چون اکثر این کشور های اروبایی با کاهش نرخ موالیدو افزایش جمیعت سالخورده درگیر هستن و همجنسگرایی و ازدواجشون ممکنه روی این امارهای کشور تاثیر بذاره اکثر روانشناس ها هم وقتی با این ادم ها مواجه میشن سعی میکنن با روش هایی مثل تلقین و اینجور چیزا فقط تا یک مدت خاصی طرف رو بی جنس گرا بکنن خود این همجنسگرا هم بخاطر این که بعضی افراد باهاشون مخالفن ناراحتن و اگه روش درمانی براشون بود اکثر اون ها این کارو می کردن

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به ...

    تیر 13, 1399

    خدا روشکر که یکی اینجا پیدا شد و قبول کرد جسم افراد همجنسگرا با افراد عادی فرقی نداره.
    استنادات علمی من در پاسخ به دوستان مدعی این قضیه در این پیج بود که بگم همجنسگرایی ویژگی ذاتی و طبیعت بشر نیست.

    آماری که در مورد جمعیت همجنس‌گرایان دادید اشتباهه و بدون منبع. این آمار توی کشورها و قاره های مختلف به صورت مجزا تخمین زده شده مثلاً طبق آمار گالوپ در آمریکا نزدیک پنج درصد در اروپا 4.5 درصد و …
    اما موضوع مهمتر افزایش فراینده جمعیت همجنسگرایان هست که به دلیل قانونی کردن رابطه و ازدواج با همجنس و همینطور تبلیغ و اشاعه گسترده اش در سطح دنیا داره اتفاق میوفته! وگرنه چه دلیلی داره توی یه کارتون بچگانه که گروه سنیش واسه بچه هاست کاراکتر همجنس‌گرا بزارن؟
    الان شما بعضی انیمه های ژاپنی رو نگاه کن! میبینی یجورایی یه کاراکتر خیلی خفن و کول همجنسگرا بین شخصیت‌های فرعی یا اصلی هست! این اگه عادی سازی و ترویج همجنس‌گرایی نیست پس چیه؟ نکنه هدفشون جلب حمایت کودکان و نوجوانان از حقوق همجنس‌گراهاست؟

    الان آمار وحشتناکی وجود دارده از قتل، تجاوز و تعرض مهاجران، سیاهپوستان، فعالان رسانه ای، اقلیت های دینی و … توی همین آمریکا یا بقیه کشورهای دنیا. چطور فقط حقوق همجنس‌گراهاست که بولد شده و این بودجه هنگفت واسه رسمیت بخشیدن بهشون، هزینه میشه؟ فکر میکنید چندسال روی این پروژه کار شد که ازدواج و رابطه همجنس‌گرایان عادی‌سازی بشه؟ همین پروژه الان داره روی ازدواج با محارم توی آمریکا و بعضی از کشورها پیاده سازی میشه! باور نمی‌کنید؟ سرچ کن توی سایت هاشون.

    بعد هم اگه همجنس‌گرایی فقط صرفا یک احساس عاطفی و بدون رابطه جنسیه پس این همه جار و جنجال و هیاهو برای جلب حمایت و رسمیت بخشیدن به رابطه، ازدواج و بچه دار شدن همجنس گراها چیه؟
    متعجبم که چرا بضیا نمیتونند بپذیرن همجنسگرایی خلاف قانون طبیعت و فطرت انسانیه! علم ژنتیک میگه این خلاف طبیعت انسانه! دین میگه گناهه و خلاف فطرته! علم پزشکی میگه رابطه با همجنس کلی بیماری و عوارض در پی داره!جامعه شناس داره میگه کودکی که توی همچین خانواده ‌هایی (اگه بشه بهش گفت خانواده!!!) بزرگ بشه چه پیامدهای جبران ناپذیری روی روح و روانش داره! چطور و با چه استدلالی هنوز حمایت میکنید و میگید که اینا دست خودشون نیست؟

    پاسخ

    • Jr در پاسخ به نگار

     تیر 13, 1399

     نگار جان ممنون از تحقیقاتت:واقعا یه نفر باید خیلی ساده و گیج باشه که:حمایت ها از همجنسگرایی رو کاری انسان دوستانه بدونه:قشنگ معلومه که حامیان هدفی جز ترویج فساد و خارج کردن جوونا از مسیر مزاحمت برا خودشون ندارن:تابلوئه که همجنسگرایی یه وسیله ی خیلی کاری برا یهود و صهیونیسم و ایلومیناتی و فراماسونری و مجمع مدیریت کننده ی پولدار و واجد قدرت دنیاست تا به راحتی الآن چندین هزار و در آینده چندین ملیون جوانو از مسیر طبیعی خارج کنن و مشغولشون کنن به بازی تا خودشون دنیا رو پر از گند و کثافت کنن…البته آدم اگه عقلش کم باشه با همجنسگرایی منحرف نشه با خیلی چیزای دیگه منحرف میشه:پس دوستان همجنسگرا با همین همجنسگرایی عمر خودتونو تباه کنید که اگه یه وقت خدایی نکرده به حقایق عالم و عجایب دنیا پی ببرید برا نظام سلطه خیلی بد میشه…

     پاسخ

     • نگار در پاسخ به Jr

      تیر 14, 1399

      خواهش میکنم.
      وظیفه ما اینه که تا حد توان، اطلاعاتمون رو در اختیار افرادی بزاریم که در این زمینه دچار اشتباه شدن و فریب تبلیغات همجنس‌گرایی رو خوردن.
      چون ما و این افراد با هم دشمنی نداریم مطمئنم میتونیم با هم به نتیجه روشنی برسیم.
      در ضمن جوونها خیلی هم پاک هستند، حتی اون فردی که همجنسگراست ممکنه از من و تو هم پاک‌تر باشه و گناهش فقط همین باشه. اگر ما بتونیم با صبر و حوصله دلایل روشن بیاریم شاید خیلی از این آدما در افکارشون در مورد همجنس‌گرایی تجدید نظر بدن.
      موفق باشی

      پاسخ

  • MADOX در پاسخ به نگار

   تیر 14, 1399

   داداش همجنسگرایی ژنتیکی نیست صفت هستش دوما شما که گفتی باعث میشه بنیان جامعه خراب بشه خداییش تاحالا پایین شهر اومدی؟تا حالا اطراف دروازه غار مولوی رفتی ؟اگه بری متوجه میشی که این همجنسگرایی نیست که جامعه رو به فساد کشیده بلکه بوی فساد از جای دیگه میاد ما عادت کردیم که بی لیاقتی هممون رو گردن اقلیت ها بندازیم

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به MADOX

    تیر 14, 1399

    سلام
    شما کل کامنت من رو خوندید که ریپلای کردید؟ آخه احساس میکنم برداشت اشتباهی داشتید.
    اگر خونده باشید، حتما متوجه بودید من هیچ جای حرفهام نگفتم «همجنسگرایی تنها عامل فساد جامعه است.»موضوع صحبت ما هم در این پیج «منشاء و ریشه‌های فساد جامعه ایران» نیست!

    در مورد بی لیاقتی و اینا هم اصلا متوجه منظورتون نشدم.

    خب الحمدلله ظاهرا ماهیت همجنس‌گرایی رو از «ژنتیکی بودن» به «صفت انسانی بودن» تغییر هویت دادید.
    اگر منظورتون از صفت: «ویژگی و رفتار ذاتی» هست، که بالا ثابت کردم اینطور نیست.
    اگر هم منظورتون از صفت: «یک رفتار و ویژگی اکتسابی» هست که خب باز هم به دلایل بالا، نشون دادم که این رفتار، خلاف طبیعت و قوانین بشر و گمراهی آشکار هست.
    حالا هر اسمی شما میخواین روی این قضیه بزارید! حقیقت هیچوقت تغییر نمیکنه. اصل موضوع هم همینطور.

    پاسخ

 24. محمد رضا

  تیر 7, 1399

  سلام دوستان
  1علاقه به همجنس خود از لیست بیماری ها حذف شده و به عنوان سلیقه محسوب میشه
  2فردی که همجنسگراست خودش که نخواسته با این میل به دنیا بیاد
  3 شما نمیدونید که چقدر زندگی برای اینا سخته
  4 شده یبارم خدتون رو جای اینا بزارید

  پاسخ

  • MADOX در پاسخ به محمد رضا

   تیر 14, 1399

   من شخصی رو دیدم که همجنسگرا بود پدر و مادرش بردنش پیش روانپزشک و روانشناس اونها هم بهد کلی جلسه مشاوره گفتن که باید تغییر جنسیت بده البته این مشکل نادر هستش

   پاسخ

 25. حمید

  تیر 2, 1399

  سلام
  جای تاسف داره که ذهن و روح جوان های هموطن رو با مطالبی که اغلب از یک روح پلید سرچشمه گرفته، آلوده میکنید، بعضا فیلم های بالا رو دیدم و چیزی جز پلیدی داخلش نبود.
  کسی که اختلال جنسیتی داره میره عمل میکنه، دیروز تو اخبار بود که ۵٢ یا ۵٠٢ دختر در یکسال اخیر عمل کردن و پسر شدن، در همین ایران خودمون.
  جالبه بدونید اولین مجوز چنین عملی بعد انقلاب با فتوای امام خمینی صادر شده…

  ولی موضوع دیگه؛ هرزه بودن و شهوت پرستی مردهاست که غالبا دامن زده به این موضوع، گفتن هم نداره می‌بینیم دیگه همجنس بازی با تجاوز اونها به افرادی که مشکل بعضا روحی و نه جسمی_جنسی دارن شروع میشه، حمایت و ترویج همجنس بازی زن ها به علت لذت بردن مردها از این صحنه ها ترویج میشه، همه مردها می‌دانند این موضوع رو، البته به نام زن ها می‌زنند.
  اگر مردی بگه من اینطوری نیستم، اختلال طبیعی داره و باید بره دکتر.

  حتی آوردن اسم این فیلم ها هم خیانت به جوان و نوجوان ١۶ تا ٢۵ ساله ماست، که کار نداره، همسر نداره و ذهنش پرت این ماجرا میشه و مشکلات بعدی…
  البته برای بعضی ها خوبه که به جای مطالبه مسکن و کار و همسر، منِ جوون بیافتم دنبال حقوق دگرباش ها و هرزه ها، که بعدا بشه منبع درآمد همین بعضی ها (نیاد اون روز)

  پاسخ

  • Jr در پاسخ به حمید

   تیر 2, 1399

   حمید عزیز،تا حدود زیادی باهات موافقم…

   پاسخ

  • ستاره در پاسخ به حمید

   تیر 2, 1399

   فقط میتونم بگم واقعا برات متاسفم با این طرز فکرت
   همین

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به حمید

   تیر 3, 1399

   موافقم ، حتی اگه به جنبه همجنسگرایی نگاه نکنیم واقعا خجالت آوره که فیلمی مثل blue is the warmest color اینجاست این فیلم خیلی غیر اخلاقیه

   پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به حمید

   تیر 4, 1399

   واقعا برات متاسفم یا بهتره بگم برای ایران متاسفم که هنوز ذهنمون و. درکمون اونقدر کوچیکه که نمیتونیم بفهمیم که دنیای انسان ها متفاونه و به همجنس گرا کلمه زشت و زننده همجنس باز رو به کار بریم.

   پاسخ

   • علی در پاسخ به ابوالفضل

    تیر 11, 1399

    باشه ایشون اشتباه میگه شما میتونی به جای این مغلطه ها از خود چیزی بگی حتی اگه اونهم به اشتباه دشمن همجنس بازی هست به شما چه ربطی داره
    تو اگه حرفی واسه اثبات همجنس گرایی داری همین الان بگو

    پاسخ

    • ابوالفضل در پاسخ به علی

     تیر 14, 1399

     اگه به من ربطی نداره پس به کی داره؟
     من تو ایناز جامعه زندکی میکنم و باعث شده که به این افراد نتونن خودشون باشن.
     بعدم همجنسگرایی یک جز از طبیعته.وقتی طرف نمیتونه به جنس مخالف علاقه داشته باشه و یه عشق پاک به همجنسش داشته باشه چه مشکلی داره؟
     میگن همجنسگرایی شهوت رانی هس اما ایا صیغه کردن شهوت رانی نیس؟نامردی نیس؟تو جامعه با دختر غیر باکره چجور برخورد میشه؟
     دوست عزیزم!تو یک انسان هستی و قدرت عقل و اختیار داری. فکر نمیکنی بقیه همه این قدرت رو داشته باشن؟

     پاسخ

  • b در پاسخ به حمید

   تیر 14, 1399

   لازمه که بین ترنس و همجنسگراها تفاوت قائل بشیم و اینکه همجنسگرایی در کسی ایجاد نمیشه بلکه از ابتدا و تولد تا مرگ با فرد هست.
   همنجس بازی هم با همجنسگرایی تفاوت داره یه فرد همجنس باز برای تنوع یا هر چیز دیگه سراغ رابطه با همجنسش میره افرادی که یه جوری از ارتباط با جنس مخالفشون دچار ملال شدن.

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به b

    تیر 14, 1399

    برای صدمین بار فقط تا ۲۵ درصد ما ژنتیکه

    پاسخ

   • حمید در پاسخ به b

    تیر 17, 1399

    البته اگر چندتا از این فیلم ها رو ببینی، متوجه غلط بودن حرفت میشی،
    بعنوان نمونه، سال 2019 فیلم آموزش های غلط مدرسه…. (اسم مدرسه یادم نیست)

    خوبه آدم روشن فکر باشه ولی نه اینکه فقط تکرار کنه، اجازه اندیشیدن به ذهن خودت بده نه تفاله های تراوش شده از ذهن های بیمار…

    پاسخ

   • حمید در پاسخ به b

    تیر 17, 1399

    دو نکته بنظرم اشتباه عمومیه
    حتی افرادی که اختلال‌ فیزیکی هم دارند، به یک جنس تمایل دارند که عمل می‌کنند و خلاص (بویژه تو ایران که راحت انجام میشه و هزینه‌های زیادی هم نداره)
    بعضی ها در پایین مجموعه فیلم هایی میگن، طرف از وقت به دنیا آمدن درگیره که بعضی از همین فیلم ها هم این نظر را رد کردند، 2019 «آموزش غلط مدرسه….» یکی از این فیلم‌ها ست.
    الان تو غرب مشکلی بوجود آمده که میگن این ترویج مبتذل باعث شده بعضی ها برن دنبال این کار به خیال اینکه نکنه همجنسگرا هستند و تا حالا برای خودشون زمینه بروز رو فراهم نکردن و ادامه مشکلات.
    البته نباید به مسیر حقیقی اعتقاداتی که ریشه الهی دارند شک کرد، چون کفار همیشه در کفر خود ثابت قدم بودند و حق ناپذیر تا جایی که عذاب نازل می‌شده،
    پس از بحث و نظرات مختلف نباید دلگیر شد، افراد غرض ورز هستند ولی کم هستند، در زمین آنها بازی نکنید محو می شوند.

    بنده هم با درج چنین مقاله‌ای که بی شک موجب انحراف و انحطاط همه جانبه ست مخالفم (معرفی فیلم های مدنظر است نه این بحث) ، و به نوبه خودم تقاضای حذف آن را دارم.

    پاسخ

 26. ستاره

  تیر 1, 1399

  از ته دل متاسفم برای کساییکه دگرباش هارو مریض میپندارن یا نجس و حروم و…
  آره دین منع کرده ولی وقتی توی دین می خواستن چنین چیزی رو وارد کنن و آزاد یا منعش کنن، انقدر اشعه دوروبرشون نبود، انقدر مواد شیمیایی جهش زا نداشتن، لایه ی اوزونشون سوراخ نبود، مواد هسته ای و پرتوزا زیر خاک، درست زیر پاهای منو شما دفن نمیشدن و قرار نبود هرلحظه هی پرتوزایی کنن، پرتوهایی که نه من میبینم و نه هیچ چشم غیرمسلحی…
  توی اسلام وقتی همجنسگرایی حروم و فردِ همجنسگرا نجس نامیده شد که این رفتار فقط تجاوز و تظاهر بود و بس
  ولی الان اینطوری نیست.
  بخاطر تمومِ چیزاییکه سه سطر اول گفتم، ژن ما هنگام آمیزش ژن های پدرومادرمون، ممکنه تحت اون عوامل و صد تا چیز دیگه که توضیحش بصورت علمی اینجا مقدور نیست، قرار بگیره و یه تغییراتی صورت بگیره. وقتی جنین رشد کنه این تغییر شاید جزعی، تو مغزش و حتی اندام های تناسلیش تاثیر میزاره و باعث میشه گرایشی بغیر از دگرجنسی داشته باشه.
  این نه مریضیه و نه نجاست.و باتوجه به چند صده ی اخیر یک چیز کاملا طبیعیه
  نه فرد همجنسگرا مقصره و نه پدرومادر
  فرد متولد شده ذاتش اینجوریه پس حق داره طبقِ فطرتِ خاصِ خودش زندگی کنه
  و هیچکس حق قضاوت نداره
  درضمن من از خودم این حرفارو نزدم.پایان نامم دراین مورد بود که با نگرش بهترین استاد ها نوشته شد

  پاسخ

  • hamed در پاسخ به ستاره

   تیر 1, 1399

   پایان نامه و نگرش استادها غلطن. حرف خدا مخصوص 1400 سال پیش نبوده. مثل اینه که بگی آدم کشتن الان نباید بد باشه چون اعصابا خورد شده اشعه زیاد شده و… اگه مشکلی تو انسان باشه تغییر جنسیت بد نیست حتی به نفع اون هم هست و جایی گفته نشده در این صورت حرومه ولی این رو قطعا میدونید که انسانها در دو جنس خلق شدن که بدنشون بر اساس گرایششون ساخته شده. تو قران دلایل این تناسبات اومده. دگرباش بودن یه گمراهیه. مثل ماشینی که از لاین خودش خارج شده. شما طبق قانون طبیعت نمیتونی قطب منفی آهن ربا رو به قطب منفی دیگه بچسبونی. حتی اگه لایه ازون سوراخ باشه

   پاسخ

   • ستاره در پاسخ به hamed

    تیر 1, 1399

    خب آره بنظرم توی اعدام آدم کش ها هم باید تجدید نظر شه چون اشعه و دنیای حال خیلی روی اعصابها تاثیر گذاشتن دوست عزیز
    آدمارومیشه دیگه سه دسته اعلام کرد: زن، مرد و ترنس
    ترنس ها میل خودشونه که عمل بکنن یا نکنن ولی اوناییکه گرایششون فرق داره چه گناهی کردن؟!
    ذاتشون اینطوریه. نه محیط تاثیر گذاشته ونه اتفاق بدِ گذشتشون.حتی اگه از بدو تولد اونارو به سلول انفرادی هم بفرستن بازم بعد از بلوغششون گرایششون به همجنسشون خواهد بود.
    آره آهنربا ذاتش از هزاران سال پیش یکسانه ولی انسانها عوض شدن. آهنربا آمیزش میکنه مگه که ژنش دچار تغییرشه؟! 🙂

    پاسخ

  • بی نام در پاسخ به ستاره

   تیر 11, 1399

   اینکه به فکر مشکلات اینگونه افراد هستید جای بسی شکره اما نمی توان الزاما چاره آن را در همجنس گرایی دونست

   پاسخ

  • parsa در پاسخ به ستاره

   تیر 12, 1399

   با همه حرفایی که زدی موافقم
   فقط تنها موردی که مخالفم گرفتن سرپرستی بچه ها توسط همجنسگراهاس..

   پاسخ

 27. Rs

  خرداد 30, 1399

  واقعا جالبه اون از اولش که میگن ما تو قرن بیست یکیم و این حرفا دیگه قدیمی شده ، اونم از وقتی که واسشون آمار افزایش بیماری های جنسی رو میدی یهو سکوت میکنن دیگه جواب نمیدن …..

  پاسخ

  • عماد در پاسخ به Rs

   خرداد 31, 1399

   هنوز تو سایت های خارجی و معتبر یا داخلی های معتبر یک سایت پیدا نکردم که این چیزهایی که میگی رو توجیه کنه برای همین جوابتو نمیدم

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به عماد

    خرداد 31, 1399

    قاعدتا ویکی پدیا اگه آمار اشتباه بذاره مسئول هاش تصحیح میکنن

    پاسخ

    • عماد در پاسخ به Rs

     تیر 1, 1399

     والا ما تو ویکی پدیا پیدا نکردیم
     بعد هم خیالت راحت تو ویکیپدیا انقدر چرند گذاشته شده و درست نشده که حد نداره

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به عماد

      تیر 2, 1399

      باورم نمیشه که باید tutorial بذارم ، شما سرچ میکنی همجنسگرایی ویکی پدیا ، یکی از اون سکشن هاش عنوانش زده بیماری ها ، انتهای هر پاراگراف هم با لینک منبعشون رو به شکل یک عدد گذاشتن ، دیگه فک نکنم لازم باشه دقیق تر توضیح بدم

      پاسخ

      • عماد در پاسخ به Rs

       تیر 2, 1399

       تو قسمت فارسی رو من قبول ندارم وقتی زبانش رو انگلیسی کردی و چیزی پیدا کردی به من اطلاع بده چون توی زبان فارسی کسیبه چیزی دقت نمیکنه من بارها ایرادات مضحک و بزرگی رو دیدم در ویکیپدیا فارسی که درست نبوده چون خیلی میرن اونجا و خرعبل مینویسن
       اصلا ویکی پدیا فارسی خیلی جانب داره

       پاسخ

       • Rs در پاسخ به عماد

        تیر 3, 1399

        خب لینک منبعش رو میزدی چک میکردی خوبه نوشتما

        پاسخ

 28. عماد

  خرداد 29, 1399

  عماد در پاسخ به علی

  خرداد 29, 1399

  من وقتی میام میخونم که مردم بدون تجربه و بدون مطالعه در این باره و فقط با یک سری اطلاعاتی که متعصبانه تو گوششون کردند میگن این کار شنیع و زشته واقعا از انسان بودن خودم ناراحت میشم،کسایی که خیلی راحت قضاوت میکنند و بعضی از این آدم ها با یک قیاس هایی میخواهد حرف هاشون رو به کرسی بشونند که اصلا حماقت به احترام این افراد کلاهشو بر میداره ولی آخه به شمایی که به برابری اعتقاد ندارید واقعا امیدی هم نباید داشت(اگر احساس می کنید بهتون یا به عقایدتون توهین شده واقعا مهم نیست چون شما به عقاید جماعتی همجنسگرا توهین کردید)
  ولی خیلی خوبه که در عوض افرادی روشنفکر “درست و حسابی” میبینم که به خودشون اجازه قضاوت رو نمیدن و واقعا کمی حال آدم رو بهتر میکنه و از این افراد حمایت میکنند که کارشون خیلی ارزشمنده
  در آخر من یک دوست همجنسگرا داشتم که خیلی توهین شنید و مورد آزار جامعه قرار گرفت و بدونید آی شمایی که با تعصبات کورکورانه برای دیگران تصمیم میگیرید حتی درمورد گرایش جنسی شون که شخصی تر از این موضوع موضوعی دیگه پیدا نمیشه اگر ذره ای از انسانیت بو برده باشید باید به خاطر هر قطره اشکی که این افراد به خاطر ناسزا ها و کج دهانی ها و نگاه های بدی که به آن ها میندازید باید عذاب وجدان داشته باشید که این شمایید،یک مشت متجاوزگری که به زندگی خصوصی افراد تجاوز کردید

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به عماد

   خرداد 29, 1399

   جناب دانشمند باز مقاله نوشتن ، بنده موافق فضولی یا محکوم به مرگ کردن اونا نیستم ،من مخالف ترویج همجنسگرایی ام دلایلش رو هم که تو اون پست براتون توضیح دادم ، من خیلی علاقه ندارم ایدز یا HPV یا سوزاک بگیرم

   پاسخ

   • B در پاسخ به Rs

    تیر 14, 1399

    این سه موردی که گفتی و همینطور سفلیس و … رو از رابطه محافظت نشده با جنس مخالف هم میتوانی بگیری یه کم مطالعت رو بیشتر کن.

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به B

     تیر 14, 1399

     شما خبر نداری ، بنده در یک پیج دیگه درباره این موضوع با ایشون بحث کردم و براشون منبع نشون دادم که این بیماری ه به خاطر همجنسگرایی ا زیاد شده ، هرکاری هم بکنید به هر حال افزایش داره و کامل جلوشو نمیشه گرفت

     پاسخ

 29. بنیامین

  خرداد 27, 1399

  خانوم ها و آقایونی که با lgbt خصوصا همجنسگرایی مشکل دارید به من بگید که شما اینجا چیکار میکنید و چرا دنبال فیلم با این سبک و موضوعید؟ چرا متوجه نیستید که گرایش جنسی یک نفر به هیچکس دیگه ای به جز خودش و شریک جنسی و عاطفیش مرتبط نیست و کسی دراینباره حق اظهار نظر نداره؟ شما کسی که به فرض یه فرد دگرجنسخواهید و هیچ درکی از گرایش یه مرد یا یه زن به همجنس خودش ندارید و توی شرایطش نبودید چطور به خودتون حق قضاوت میدید؟
  عشق به همجنس و عشق به جنس مخالف هردو عشقه و اگه خدا عشقی رو به دل یه نفر انداخته قطعا نمیتونید بگید که خدا مخالف با این حس بوده. لطفا همجنسبازی یه عده فاسد منحرفو با همجنسگرایی یکی نگیرید چون مثل اینه که ازدواج و زنا باهم یکی تلقی بشن. ببینید همونطور که ممکنه یه نفر هویت جنسی مخالف با بدنش داشته باشه ینی بشه ترنس میتونه گرایش جنسی متفاوت با بدنش داشته باشه و یه همجنسگرا باشه. اصلا شما با این مسئله کلا کنار نمیای خب کنار نیا ولی قطعا نیازی نیست اظهار نظر کنی چون همجنسگراهام درباره ی گرایش شما که دگرجنسخواهی چیزی نمیگن. توی دنیای اونام گرایشی که شما داری قابل قبول نیست اونموقع بیاد به شما اعتراض کنه که چرا از جنس مخالف خوشت میاد؟ چرا به خودتون اجازه میدین توی همچین مسئله شخصی ای دخالت کنید؟ این بنده خداها که با شما کاری ندارن. بهتون آسیبی نمیزنن..چرا اصلا براتون مهمه که توی دنیای جنسی اونا چی میگذره؟ هی حرف از پیغمبر و امام و قرآن نیارید وسط، از خودتون حرف بزنید. فکر کنید و حرف بزنید. با اینکه من مسلمون نیستم و اینجور چیزارو افسانه و داستان پریان میدونم ولی مطمئنم که منظور از قوم لوط و لواط عده ای همجنسباز بوده که مرتکب آزار جنسی به همجنس خودشون میشدن. تعرض و آزار جنسی هم فرقی نمیکنه با همجنس باشه یا جنس مخالف هردوش کار زشتیه. ولی همجنسگرایی فرق میکنه. گرایش یه همجنسگرا به همجنسش دست خودش نیست و نه ربطی به انحراف جنسی داره نه مشکلات هورمونی. همونطور که به طور مثال یه خانوم برای من و شما جذابه چه به لحاظ جنسی و جسمی چه عاطفی و رفتاری برای این افرادم همجنس خودشون ینی مردا جذابن..تصور رابطه با زنا براشون سخت و غیرممکنه و به لحاظ روانی اذیتشون میکنه. این توی ذات و طبیعت وجودیشونه. اینا هم انسانن یکم خاص تر از من و شما. باهاشون مهربون تر باشید و اگه نیستید حداقل ناراحتشون نکنید.
  فارغ از هرچیزی هر انسانی حق داره اونطور که میخواد زندگی کنه..من و شما حق قضاوت یا زورگویی به بقیه رو نداریم.
  ببخشید طولانی شد.

  پاسخ

  • عماد در پاسخ به بنیامین

   خرداد 29, 1399

   زنده باد
   واقعا من هم متوجه نمیشم آقا من دگرجنسگرا چرا باید در زندگی یکی که گرایشش با من فرق میکنه فضولی کنم

   پاسخ

  • شیدا در پاسخ به بنیامین

   تیر 12, 1399

   تبارکلاه
   آقا شما اگه متوجه شدید بیاید بع منم بگین واقعا من نمیفهمم چرا یه عده میخوان دخالت کنن
   من با نظر شما کاملا موافقم

   پاسخ

 30. میتی مگس

  خرداد 20, 1399

  با سلام خدمت دوستان ال جی بی تی و غیر ال جی بیتی برادر من خواهر من اگه با هم نوع خودت رابطه برقرار کنی ارضا ناقص میشی
  حالا این ناقصی ضررش اینه برمیگیرده و تو بدنت و خار بدنتو مورد هدایت قرار میده یعنی چی یعنی بیچاره میشی خلاص

  پاسخ

 31. Mza

  خرداد 19, 1399

  شماهایی که میگید باید درمان شه
  دوستم همجنسگراست و اتفاقا پیش روانشناس و روانپزشک هم رفته ولی تاثیری نداشته
  شما بگید دیگه باید چیکار کنه؟ خودشو از روی زمین محو کنه؟

  پاسخ

  • علی در پاسخ به Mza

   خرداد 28, 1399

   به نظر من پیش یه مشاور مذهبی معتبر و غیر متعصب ببر و ببین نظرش چیه یا میتونی در مورد این مساله در یه سایت مذهبی یا روانشناسی مشکل دوستتو مطرح کنی

   پاسخ

  • عماد در پاسخ به Mza

   خرداد 29, 1399

   اصلا چیزی نیست که بخواد درمان شه
   تو همه جای جامعه این افراد روان پزشک میرن ولی نه بخاطر عوض کردن گرایش برای اینکه برخورد جامعه درست نیست
   البته نباید خودشو محو کنه این اشتباه جامعه نادانه که اونها رو اذیت میکنن و مورد تمسخر قرار میدن

   پاسخ

 32. آرمان

  خرداد 7, 1399

  سایت اسلام کوئست چند مقاله در این مورد دارد
  اگر مسلمان هستین یا دین برایتان اهمیت دارد حضرت محمد ( ص ) و ائمه کلی حدیث ، روایت و قضیه در مورد همجنس گرایی دارد حتی این مسئله با قوم حضرت لوط در قرآن هم اشاره شده است اگر هم با دین اسلام و سنت پیامبر اکرم مخالفت دارید که این خودش مقاله ای جداست

  پاسخ

  • علی در پاسخ به آرمان

   خرداد 20, 1399

   بنظر من اگر کسی بخاطر اینکه بره مثلا بهشت! کاری را انجام نده یه آدم دورو و ریاکار هست روایت داریم عارفان بزرگ برای عاشق به خدا و نه بهشت گناه نمیکردن

   پاسخ

   • آرمان در پاسخ به علی

    خرداد 28, 1399

    حرف شما درست و صحیح اما چه ربطی داشت

    پاسخ

 33. Saeid

  خرداد 2, 1399

  درود بر شما دوستان عزیز.
  لطفا اسم فیلمهایی با موضوع همجنسگرایی که تماشا کردید از این سایت و غیره … که مورد پسند بوده به من بگید ممنون میشم..
  با تشکر . دوست دار شما سعید

  پاسخ

  • هانا در پاسخ به Saeid

   خرداد 2, 1399

   (مرا با نام خودت صدا بزن) من همینو فقط دیدم😂

   پاسخ

  • بهناز در پاسخ به Saeid

   خرداد 2, 1399

   فیلم ک توهمین سایت معرفی شد ولی سریال بعجیبی مردم نسخه امریکاییشو پیشنهادمیکنم ببینید . شایدبشه گفت اولین برنامه ای ک بطور مختص ب ال جیبیتی پرداخته .

   پاسخ

 34. بی نام

  اردیبهشت 20, 1399

  سلام دوستان به نظر من فرد همجنسگرا حتما نیاز به مشاوره با یه روانشناس داره چرا که بعضی از این علایق در فرد زمانی به وجود می یاد که مثلا فرد تو زندگیش از جنس مخالفش متنفر بشه دراین صورت شخص سعی میکنه تمایل خودشو عوض کنه وبه جنس موافقش رو بیاره یا حتی نزدیکی بیش از حد با جنس موافق و… باعث میشه فرد گاه حس کنه به اون جنس تمایل داره در صورتی که اینجوری نیست .ولی افراد دیگه به صورت طبیعی به جنس موافق گرایش دارن مثلا مردانی که هورمون زنانه مانند استروژن و پرژسترون یا زنانی که هورمون مردانه تستسترون زیادی دارن این افراد حتما نیاز به روانپزشک دارن چرا که روانپزشک مشخص میکنه که ایا مقدار این هورمون ها با دارو تنظیم میشود واگر این چنین نبود نشون می ده اون فرد واقعا یه همجنسگرا است و مثل افراد دیگه باید به نیاز جنسی خود برسد . این نظر شخص من بود حالا ممکنه نظرات باهم فرق کنه.

  پاسخ

  • پری در پاسخ به بی نام

   خرداد 3, 1399

   بی نام عزیز به نظرم یه همجنسگرا به هیچ مشاوره ای نیاز نداره

   و عشق هیچ مرزی نداره و تو دنیایی زندگی میکنیم که همه به همچی کار دارند اگه از همجنسگرا ی بدت میاد خب نظرتو دیگه ولی حق نداری بابت نظرت با دیگر همجنسگرا ها بد باشی هرکس یه نظری داره دیگه
   مرسی آه

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به پری

    خرداد 7, 1399

    راستشو بخواهید این حرف تو دنیای واقعی درست نیست اکثر سلبریتی های همجنسگرا هم از مشکلاتی رنج میبردن ، سم اسمیت ضعف جسمانی داشته که همه مسخرش میکردن ، الن دی جنرس یه دوره افسردگی شدید داشته ، شما بیشتر تحت تاثیر جو قرار گرفتی که دنیا دارن حمایت میکنن ، اینکار خلاف طبیعت انسانه و جهانه و داره قانون های طبیعت رو به هم میریزه ، چند روز دیگه رابطه با حیوانات هم مجاز میشه بعد همه میگن عشق حد مرز نداره، یا رابطه با محارم که تو اکثر کشور های جهان ( از جمله آمریکا ) ممنوعه ولی آروم آروم داره آزاد میشه. از خطر های فیزیکی همجنسگرایی هم که میتونید به ویکی پدیا مراجعه کنید

    پاسخ

   • سُهی در پاسخ به پری

    خرداد 27, 1399

    کاملا درسته پری عزیز.

    پاسخ

  • سُهی در پاسخ به بی نام

   خرداد 27, 1399

   برای بی نام .
   هیچکدوم از حرفایی ک زدی درست نیست … عشق یه حسه ک ادم میتونه ب هرکسی داشته باشه عشق حدومرز وجنسیت نمیشناسه..

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به سُهی

    خرداد 27, 1399

    وقعا لذت میبرم مبینم یه دیقه وقت نمیذارید بخونید من چی نوشتم درباره این جمله ” عشق حد و مرز نداره ” فقط با لجبازی حرف خودتونو میزنید ، مهم نیست نشون بدین چقدر بی منطقین ……

    پاسخ

  • عماد در پاسخ به بی نام

   خرداد 29, 1399

   تنها دلیلی که یک همجسنگرا نیاز داره به روان شناس این هست که روان شناس بهش بگه جامعه هرچی میگه برای خودش میگه و گرایش تو هیچ ربطی به دیگران نداره
   البته اگر روان شناس شعور داشته باشه

   پاسخ

  • زهرا در پاسخ به بی نام

   تیر 2, 1399

   عشق عشقه…
   در همه ابعاد

   پاسخ

 35. Mm

  اردیبهشت 19, 1399

  فصل سوم skam هم به عنوان یکی از بهترین فیلم ها معرفی کنید، در جامعه lgbtها جزو معروفترین فیلم‌ها هست

  پاسخ

 36. سارا

  اردیبهشت 13, 1399

  توی سال 2020 داریم خیلی راحت تو زندگی دیگران دخالت میکنیم خیلی راحت نظر میدیم با بهونه های الکی دلایل بیخود با مدرک سیکل و دیپلم همه جا دم از علم میزنیم خدمتتون بگم اونی که انقدر بیکاره اومده اینجا میخاد عقاید ضد و نقیضشو راجب همجنسگرایی به خورد دیگران بده از نظر بنده همون ادمیه که اخرین کتابی که خونده کتابای مدرسشه تا وقتی که تو زمینه علم پاتونو فراتر از کتاب های مدرستون نزاشتید در زمینه های دیگه هم پاتونو فرا تر نگذارید حرف زیاد و تلاش برای اینکه عقاید خودمونو به خورد دیگران بدیم همش از جهل به پا میخیزه من راجب همنجسگرایی هیچ نظری نمیدم فقط خواهش میکنم تو زندگی بقیه دخالت نکنیم

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به سارا

   اردیبهشت 15, 1399

   یه بنده خدایی یه حرف خوبی میزد،میگفت:اونایی که جوابی برای حرف حق ندارن سعی میکنن با تمسخر و توهین به طرف مقابل،بحث رو جمع کنن.باشه اصلا ما بیسواد ، اصلا تفکرات ما واسه صد سال پیش،شما که سواد داریو تو سال 2020 زندگی میکنی به جای به حاشیه رفتن یه کلام حرف حساب بزن که چرا رفتاری که بر کل جامعه تاثیر داره رو فقط یه رفتار شخصی و مرتبط با خود شخص میدونی.لطفا باز حاشیه نرو،نگو که این یه رفتار شخصیه که خندم میگیره.خودتم اینو خوب میدونی.

   پاسخ

 37. آرمان

  اردیبهشت 4, 1399

  انشاالله روزی برسه که حقیقت بر ما مشخص بشه و انسان دست از لجبازی یا کینه برداره کسی که درست میگفته به دیگران هم کمک کنه که حقایق رو کشف کنه و انسانی هم که اشتباه می کرده پی به اشتباهش ببره و به راهی دستیابه که هم نیاز هایش را به شکل درستی رفع میکنه و هم راه رستگاری رو بیابه

  پاسخ

 38. Arvin

  اردیبهشت 4, 1399

  در ادامه باید بگم که اگر بخوام از منظر دیگه ای به این اتفاق نگاه کنیم
  کسی رو نقد نمیکنم ولی وقتی کسی که میاد تظاهر به علاقه به جنس مخالف میکنه و یا یه نمایش برای جلب توجه به ران میندازه فورانی از کمبود ها رو به نمایش میزاره
  حواسمون باشه ما حتی اجازه قضاوت این دوستان رو هم نداریم فقط زمانی میتونیم باهاشون برخورد کنیم که دیدگاه اشتباه خودشون رو بهمون تحمیل کنند و اشتباهات زندگ خودشون رو تلقین کنند تو زندگی ما
  حالا نظر شخیصی :
  سال هاست دارم تو ذهنم کنکاش میکنم و نتونستم حق رو به کسی بدم ولی باید بدونیم که نباید با ملاک هایی روی این قضیه تصمیم گیری کنیم که هنوز برای خودمون ثابت شده نیست اون ملاک ها متاسفانه تو زندگی ما زیادن و تاثیرات زیادی هم دارند
  مثلا دین (دین رو رد نمیکنم فقط مثال زدم چون برای خیلیا هنوز ثابت نشده ولی بر اساسش نظر میدن)یا مثلا بعضی تفکرات پوچ و مخرب خانواده ها
  من به شخصه هنوز توافق و یا تضادی با همجنسگرایی ندارم و به قولی بی تفاوتم نسبت به این قضیه
  اما من به شدت مخالف کسایی هستم که تو جامعه درست و یا غلط تظاهر به همنجنس گرایی میکنن ( از اون لحاظ غلط که میان بعد یه تجربه غلط یا یه برداشت غلط یا از روی توهم و روشنفکر نمایی)و این اشتباه غلط رو ترویج و تبلیغ مینکنن)
  بار ها گفتم و میگم افراد همجنسگرا نمیشن همجنسگرا به دنیا میان

  پاسخ

 39. Arvin

  اردیبهشت 4, 1399

  نمیخوام از هیچ کدوم از نظرات دفاع کنم یا ردشون کنم ولی امیدوارم اطلاعاتم سازنده باشه
  گفتم اطلاعات چون نظر خودم نیست و نظر خودمو برا خودم نگه میدارم و سعی نمیکنم قالبش کنم و لطفا این جملاتو به نظر شخصی ربط ندین:
  اول اینکه تو جامعه غرب زده ما برداشت های اشتباهی از یکسری از جنبه های زندگی غرب شده(توجه کنید غرب زدگی بده و ولی غرب نگری نه) تو ایران اکثرا دوستان همجنسگرا کسایی هستن که بعد از چند رابطه ناموفق با یه پسر رفتن و تظاهر به همجنسگرایی میکنن اما در اصل همجنسگرایی تظاهر نیست و در خیلی از موارد انتخاب نیست و هم به ویژگی های ذاتی و جسمانی افراد برمیگرده.پس به اون دسته از دوستانی که میگن این کار فجیع و غیر قابل باوره باید بگم که همونطور که وقتی تو خیابون راه میرید و ناخودآگاه محو زیبایی و جذابیت جنس مخالفتون شید و حس انزجار از ارتباط با جنس موافق دارید باید بگم که در زندگی این عزیزان نیز ناخوداگاه جلب جنس موافق میشن
  علم میگه که اکثر مواقع این قضیه ذاتی و دورنیه و به نحوی حق انتخاب به کسی داده نشده
  اگه میبینید که پسرا یا دخترای زندگیتون از یه روزی شروع کردن با جنس موافق ارتباط برقرار کردنباید بگم که اون چیزی نیست به جز تظاهر عقده انتقام یا غرب زدگی یا روشنفکر نمایی
  پس فراموش نکنید یه همنجس گرا همنجس گرا به دنیا میاد

  پاسخ

 40. taha

  اردیبهشت 3, 1399

  نباید با همجنسگرا جنگید باید با همجنسگرایی جنگید

  پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به taha

   اردیبهشت 4, 1399

   حرف خوبی زدی
   متاسفانه هر عملی را میشه توجیه کرد ( هر عملی !!! ) و الان دور هم دور اینا شده

   پاسخ

  • عماد در پاسخ به taha

   خرداد 29, 1399

   نباید تو زندگی شخصی مردم و گرایش هاشون ضولی کرد بلکه باید فضولی نکرد

   پاسخ

 41. امیر

  اردیبهشت 1, 1399

  بیخود نیست که پیامبر فرمود: «من بین دو جاهلیت مبعوث میشوم.» در گذشته جاهلیت آشکار بوده و الان جاهلیت مدرن که خودشو با نقاب روشنفکری پنهان کرده، طرفدارای این جاهلیت هم هر چی بهشون بگی گوش نمیدن بدون این که لحظه درست فکر کنن و آخر هم حقیقت رو جایی میفهمن که دیگه دیر شده.یکی از آرزو هام اینه که خدا هدایتتون کنه.بیاین تا دیر نشده خودمونو اصلاح کنیم. با احترام به همه دوستان،خاک پاتونم.

  پاسخ

  • f در پاسخ به امیر

   خرداد 30, 1399

   دقیقا

   پاسخ

 42. علی

  فروردین 29, 1399

  واقعاً براتون متاسفم که تبلیغ فیلم های همجنس گرایی میکنید.همجنس گرایی از لحاظ دلایل عقلی و منطقی و شرعی بسیاری رد شده و باعث تحلیل جمعیت اجتماع،زن سالاری یا مرد سالاری،عدم میل نسبت به فرزند آوری،تعارض در نقش های جنسیتی میشود.لطفاً هر چه زودتر نسبت به پاک کردن این مقاله اقدام کنید.

  پاسخ

  • B در پاسخ به علی

   فروردین 29, 1399

   اتفاقا برعکس هم از نظر روانی و هم علمی ثابت شده که در هر جامعه فارغ از فرهنگ و نژاد و سطح تحصیلات درصدی از افراد تمایل به هم جنس خود دارند و این رو باید قبول کرد که در کنار افراد دگرجنسگرا، همجنسگراها و دوجنس‌گراها و بی‌جنس‌گراها و … هم وجود دارند و وجود هر کدوم از این گرایش ها تهدیدی برای گرایش دیگه نیست و همونطور که هیچجوره نمیشه یه فرد دگرجنسگرا رو وادار به ارتباط با همجنسش کرد این در مورد سایر گرایش ها هم صادقه و اینکه چون دگرجنسگراها در اکثریت هستند نباید سایر گرایش ها رو مورد تبعیض قرار بدن.

   پاسخ

   • Hi در پاسخ به B

    فروردین 30, 1399

    واقعا هنوز هم جواب این انسان های مریض رو میدین…

    پاسخ

   • علی در پاسخ به B

    فروردین 31, 1399

    دوست داری مادرت با یا زن رابطه بر قرار کنه؟اگه دوست نداری پس الکی ادعای روشن فکری در نیار

    پاسخ

    • امیرمهدی در پاسخ به علی

     اردیبهشت 1, 1399

     از قیاست مشخصه که با چه انسانی مواجه هستیم برادر یکم فکر کن

     پاسخ

     • علی در پاسخ به امیرمهدی

      اردیبهشت 1, 1399

      یه ضرب المثل هست که میگه چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران نپسند هروقت حاضر شدی اطرافیانت همجنسگرا باشن از این کار زشت دفاع کن

      پاسخ

      • Hi در پاسخ به علی

       اردیبهشت 2, 1399

       خب اگه مادرم بخواد خیانت کنه نه ولی هیچ ربطی به جنسیتش نداره.
       ولی اگه یه نزدیکی که ازدواج نکرده باشه و بخواد اینکار که از نظر شما خیلی زشت!ـه انجام بده من اصلا برام چیز بدی نیست.
       تعصب و احساساتتو بذار کنار فکر کن بجای اینکه ببینی این کار حال بهم زنه به این فکر کن که شاید یکی بدون قصد بدی همجنسگرا باشه
       موفق باشی

       پاسخ

       • علیرضا در پاسخ به Hi

        اردیبهشت 4, 1399

        همیشه عامل یک عمل بد قرار نیست ادم بدی باشه اتفاقا خیلی از انسان ها از روی جهل با بی توجهی به مسیر یک هدف به گناه روی میارن

        پاسخ

      • امیرمهدی در پاسخ به علی

       اردیبهشت 2, 1399

       دوست به ظاهر محترم
       شما توی دویست سال پیش گیر کردی
       الان تو.خانواده ما یه دختری هس که گرایشات همجنس گرایی داره و کلا خانواده هم با این قضیه کنار اومدن شما یکم دیدت کوتاهه یه چهارتا کتاب بخون با دو سه نفر که این گرایش دارن صحبت کن انشالله مشکلت حله شه برادر من

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به امیرمهدی

        اردیبهشت 2, 1399

        تویی که این حرفو میزنی حداقل دیگه انشاالله نگو. خانوادتون مشکل داره نه حرفای این بنده خدا برو خودتو درست کن.بعدش چرا فک میکنی دویست سال پیش تو همه زمینه ها اشتباه فکر میکردن و اونا قدیمی شدن.تفکرات مولوی و حافظ و غیره و غیره که حتی قدیمی تر از دویست سال پیش هستند مسخرست به نظرت.نادان همه را به کیش خود پندارد.

        پاسخ

        • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به امیر

         تیر 13, 1399

         کسی نگفت همه اعتقادات دویست سال پیش اشتباهه، بحث راجب این مسئله ست نه موضوع دیگه ای

         پاسخ

       • علی در پاسخ به امیرمهدی

        اردیبهشت 2, 1399

        پایینم گفتم یکی از آرزو های من اینه که روزی حجاب اختیاری بشه ولی هیچ جور نمیشه همنجسگرایی را قبول کرد بهتره دیگه این بحث تموم بشه امیدوارم اگه من اشتباه میکنم اطلاح بشم و بالعکس

        پاسخ

       • بی نام در پاسخ به امیرمهدی

        اردیبهشت 6, 1399

        شما که نشستی در این مورد کتاب خوندی اومدی کتاب های مخالف این عقیده هم بخونی ببینی ادله و دلایلشون واسه مخالفت چیه ؟ شده یه بارم کمی شک و تردید کنی ؟ اگه نتونی اون کتابای مخالف این عمل بخونی تو هم یه متعصبی ولی از نوع مدرنش

        پاسخ

       • محمدی در پاسخ به امیرمهدی

        اردیبهشت 6, 1399

        به نظرم سایت اسلام کوئست برای پاسخ به سوالاتمون سایت خوبیه

        پاسخ

      • فاطمه در پاسخ به علی

       اردیبهشت 15, 1399

       همیشه نباید به جنبه های زشت و بدش توجه کنیم….یه دختر یایه پسر که نمیتونه حتی بایکی مخالف جنسش حتی درد ودل کنه و واقعا هیچ حس علاقه درش وجود نداره،،،،،اونارونبایدبیاریم پای کسایی که همجنسگرایی میکنن.

       پاسخ

      • عماد در پاسخ به علی

       خرداد 29, 1399

       آقای عزیزی با این قیاست که واسه مادر شخص زدی سطح شعورت رو فهمیدیم
       بعد هم اگر طرف برای خودش میپسنده دیگه ربطی به من نداره که بپسندم یا نپسندم

       پاسخ

  • رض در پاسخ به علی

   اردیبهشت 1, 1399

   کاشکی همیشه تحقیق میکردم و بعد حرف میزدم و در مورد همه چیز کورکورانه نمیدادیم دوست عزیز

   پاسخ

   • علی در پاسخ به رض

    اردیبهشت 1, 1399

    بجای شعار دادن جواب درست بده

    پاسخ

    • لوای در پاسخ به علی

     اردیبهشت 1, 1399

     دمت گرم علی.

     پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به علی

   اردیبهشت 15, 1399

   چراوجودنداره؟؟؟؟من نمیگم اینجوری ام یاگرایشی دارم به این کار،فقط گاهی وقتا میخوام کمک کنم به بعضی دوستانم،مثلایه دوست دارم که واقعااز رابطه بامردبدش میاد حتی ازاینکه یه مرد بهش بگه دوستت دارم بیزاره…تکلیف اینجورآدما چیه….نبایدکمکشون کنیم؟اگه راهی دارید بگید من بتونم به دوستم کمک کنم واقعا همه خاستگاراشو رد میکنه و نمیتونه به یه پسرعلاقه مندبشه.

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به فاطمه

    اردیبهشت 15, 1399

    شما باید با روش های علمی و استفاده از متخصص درمانش کنید،نه اینکه باهاش هم دردی کنید و از چاله بندازینش تو چاه.خیلی ازین ها به دلیل حمایت بیجا به این وضع می افتند.هیچ آدم سالمی این گرایشات رو نداره.اونی که اینطوریه به خاطر اینه که مغزش با چیزای اشتباه پر شده.پس توی درمان باید حمایتشون کرد نه اینکه به خاطر حمایت اشتباه بدتر شن.

    پاسخ

    • عماد در پاسخ به امیر

     خرداد 29, 1399

     برادر من وقتی این اصلا بیماری نیست و گرایشه دیگه درمان چی؟کسی که به جنس موافق علاقه داره از تولدش بیمار نیست گرایشش این هست
     جای دیگه هم گفتم این استدلال ها مثل این هست که اگر ما مرد بودن رو بیماری در نظر بگیریم میتونیم بگیم برداشتن آلت هم درمانه

     پاسخ

 43. hero

  فروردین 26, 1399

  brokeback mountain هم واقعا فیلم خوبیه.

  پاسخ

  • هانیه در پاسخ به hero

   خرداد 21, 1399

   عاااااالیه

   پاسخ

 44. شهاب

  فروردین 22, 1399

  کاش لینک دانلوداشم میزاشتین
  عالی بود امیدوارم روزی بشه که همهمون بتونیم راحت بدون انگشت نما شدنو و تحقیر و سرکوب شدن عقایدمون راحت زندگی کنم
  همتونو دوس دارم
  و کاش زودتر از این دنیا راحت بشم…..

  پاسخ

  • Giyanis در پاسخ به شهاب

   تیر 15, 1399

   هر چند باهات مخالفم اما از بیزاری و خسته شدن از دنیات و دوست داشتن همه ت خوشم میاد…اما کاش دنبال زندگی راحت نبودی…شاید همین روحیه ی راحت طلبی و گوگولی مگولی باعث شده به خودت اجازه بدی هر گرایش و علاقه ای داشته باشی…باور کن بعضی گرایشا ظاهرا نانازن اما باطنن میپوکونن…

   پاسخ

 45. Alireza

  اسفند 25, 1398

  فیلم prayers for boby
  و فیلم shelter
  رو ببینید خیلی بهتر از ایناست

  پاسخ

 46. مهدی

  اسفند 5, 1398

  با سلام اول اینکه خیلی ممنونم به خاطر لیست فیلمها وتحبل وتوضیحاتتون،واینکه سرزمین خو خدا عالی بود

  پاسخ

 47. نیما ایرانی

  آبان 1, 1398

  درود و مهر بی مقدمه واژه دگرباش واژه ی علمی در میان جامعه ی رنگین کمانی [تاکید دارم جامعه ی دگرباشی] نیست.دوم درباره ی داستان یکی از فیلم ها واژه ی نادرست همجنس باز را بکار بردید که جای دارد درستش کنید.و نکته ای که شایان گفتن هست اینکه جامعه ی رنگین کمانی جامعه ی بزرگی ست و اقلیت نیست.

  پاسخ

  • علی در پاسخ به نیما ایرانی

   آبان 20, 1398

   مسئله اقلیت یا اکثریت بودن نیست یک رفتار نادرست حتی اگر مورد قبول بیشتر جامعه هم باشه باز هم نادرست است و در کثرت بودن نمی تونه نادرستی ذاتی اون عمل را از بین ببرد و از دید فیزیولوژیکی و پزشکی و فارغ از دید اخلاقی باز هم این عمل توجیهی ندارد اما در جامعه ای که در آن بسیاری از مفاهیم تغییر کردند و رسانه ها نیز در گسترش اون دخیل هستن به مرور داریم روندی رو طی می کنیم که متاسفانه ناهنجاری ها دیگر ناهنجار نیستن و جالبیش اینه که در لفافه ای از موضوعات حقوق بشری و انسان دوستانه پنهان شدند و نتیجه آن گرفتاری بیشتر اجتماع و غوطه ور شدنش در این منجلاب پرزرق و برق است مثل این است که ما به جای کمک به فردی که به یک معضل گرفتاره اون رو بیشتر در این گرفتاریش سرگردان کنیم برای مثال به فردی که به ماده ی مخدری اعتیاد داره به جای درمان اون و دور کردن از این موضوع ما خودمون ماده مخدد رو در اختیارش بزاریم و در ذهن خودمون این تصور رو اداشته باشیم که وای من امروز یک کار گثبت کردم در حالی که حقیقت ذاتی یه چیز دیگر است و عملا همین موضوع همبن الان هم داره پیاده میشه و ما میبینیم که برخی کشورها ماریجوانا رو قانونی کردن از این بگذریم که چرا این هست اگر نیازها به درستی پاسخ داده میشوند پس چرا باز این مردم گرفتارند چرا هیچ چیزی نمی تواند نیاز های آنان را برطرف کنه چرا محور اصلی همه قوانین حول ارضای نیازهایی است که کلا حول محور لذت های گذرا هستند به قول بزرگی که می گفت وقتی ذهن با منابع درست تغذیه نشه مغز آدم هوس هر نوع هله هوله ای رو می کنه

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به علی

    اسفند 5, 1398

    کی گفته عشق به همجنس زود گذرا هست؟!!!!!!شما هم حتما از اون دسته ادمهایی هستید که همیشه سعی دارن حرف خودشونورو کرسی بنشونند،الان دیگه تو تمام دنیا همه سعی میکنن به عقاید همدبگه احترام بذارن ،بهتره از متهم کردن بیخودی بقیه دست بکشید

    پاسخ

   • Hana در پاسخ به علی

    اسفند 15, 1398

    شما اعتیاد رو مثال میزنید .. ادمی ک میخاد معتاد باشه بزارید و رهاش کنید ک کاریو بکنه ک خودش میخاد کسی ک مسئول زندگی اونه شما نیستی خودشه کاش متوجه بشید ک این یک توهین ب انسان بودن اون شخصه ک شما اختیارش رو صلب کردید ازون گذشته اگر شخص معتادی بود ک میخاست از منجلاقی ک گیر کرده دربیاد اما در اون ناتوان هستش شما باید کمکش کنید و ب حال خودش رهایش نکنید چون خاستش مطابق با عمل شماست ‌‌…دررابطه با همجنس گرایی هم مثل اعتیاد ک شما حق ندارید این عمل رو ناپسند بدونید چرا ک درواقع با اینکار برخلاف اعمال ناپسند دیگ ک شناخته شده هستند مثل ظلم ب کسی اسیب نمیرسه بلکه برخلافش نیاز ها ارضا میشه …ایا شما میتونی ب کسی بگی دست از غذا خوردن بکش؟ قطعا تاوقتی جای این افراد باشید نباشید شدت نیاز و عطششون رو نمیفهمید

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به Hana

     اردیبهشت 4, 1399

     شما اومدی ابروشو درست کنی چشمشم کور کردی
     همجنسگرایی یه بیماری نیس که با اعتیاد مقایسش میکنید
     یه گرایش کاملا طبیعیه این حرف من نیست علم اینو میگه

     پاسخ

   • حسین در پاسخ به علی

    فروردین 11, 1399

    جناب آقای محترم من اصلا دوست ندارم که جواب شمارو بدم ولی خب جسارتاً به خاطر اینکه تراوشاته مغزتون رو هرجایی نریزید و راجع به اعتقاداته من و همه ی هم حس های عزیزم فارغ از جنسیتشون اظهار نظر نکنید خدمتتون عرض کنم که هدف و آرمان یک نفر برای زندگی انسانیت هستش.و انسان هم موجودیه با اختیار و عقل.خواهشاً این افکار و عقایدتون رو برا خودتون نگه دارید.اگه راحت بخوام بگم این که پلشت آخه مگه کسی از تو نظر خواست که دهنتو واکردی ور میزنی؟
    برو دنبال کارت تو در حدی نیستی بخوای راجع به این چیزا نظر بدی.تو بیشتر باید راجع به صف پمپ بنزین و این چیزا صحبت کنی

    پاسخ

    • Bita در پاسخ به حسین

     فروردین 31, 1399

     من هم یک دختر همجنسگرا هستم و واقعا از کسایی ک حمایت میکنن ممنونم❤😍

     پاسخ

    • علی در پاسخ به حسین

     فروردین 31, 1399

     کاری به بعد دینی ندارم خودمم از دین خوشم نمیاد ولی همجنسگرایی باعث اتقراض بشر میشه بسیار کار زشت و کثیفی هست

     پاسخ

     • Hi در پاسخ به علی

      اردیبهشت 1, 1399

      فکر میکنم علم داره رو این کار میکنه 🙂

      پاسخ

      • علی در پاسخ به Hi

       اردیبهشت 2, 1399

       علم هر کاری کنه نمیتونه جای پدر یا مادر یه بچه را پر کنه

       پاسخ

       • Hi در پاسخ به علی

        اردیبهشت 2, 1399

        منظورم این بود که نسل بشر منقرض نمیشه چون میتونن بچه به دنیا بیارن
        به مرور زمان این قضیه که بچه ها از داشتن دو پدر یا دو مادر خجالت بکشن از بین میره؛ یعنی یه چیز عادی میشه.

        پاسخ

        • علی در پاسخ به Hi

         اردیبهشت 2, 1399

         این چیزایی تو میخای تا یک میلیارد سال دیگه شایدم تا ابد محقق نشن:))))

         پاسخ

       • parka در پاسخ به علی

        تیر 14, 1399

        مطمئنا علم به سختی میتوانه اثار والدین بیولوژیکی ناشایست رو که فقط بچه به دنیا اوردن ولی بد تربیتش کردن رو پاک بکنه. پدر و مادر بودن فقط به زادن نیست به تربیت کردنه درسته که ربطی به جنسیت نداره

        پاسخ

     • آلما در پاسخ به علی

      اردیبهشت 2, 1399

      فک نمیکنم زندگی کسی ب دیگری ربط داشته باشه شما اگه نگران انقراض بشر هستی میتونی ۱۰-۱۲تا بچه بیاری ک مشکلی پیش نیاد.درضمن همجنسگراها هم علاقه ب فرزندآوری دارند و این مشکلشون حل شدنیه شما نگران نباش😏

      پاسخ

      • علی در پاسخ به آلما

       اردیبهشت 2, 1399

       این چه جملیه شما یاد گرفتید هی میگید زندگی بقیه به هیچ کس ربطی نداره؟مثل این میومه یه نفر داره دزدی میکنه و بعد من بگم به من ربطی نداره!
       ما داریم زندگی اجتماعی میکنیم تک تک کارهای ما روی بقیه اثر میذاره
       مشخصه فقط دارین ادعا در میارین باشه بابا تو خیلی خفنی خیلی مدرنی
       هیچ به این فک کردین یه بچه پدر یا مادر نداشته باشه چقدر روش تاثیر میذاره؟یه جوریم صحبت میکنی انگار تو قلب اروپا هستیم اینجا ایرانه کشوری که حتی با یه تار موی زنم مخالف هستن اونوقت بیان همجنس گرایی را آزاد کنن؟

       پاسخ

       • Hi در پاسخ به علی

        اردیبهشت 2, 1399

        کسی نخواست که آزاد شه؛ چون چیزای مهم تری هستن که آزاد بشن. فقط خواستیم که این قشر رو آدم بد حساب نکنن! بفهمن که این آدم ها مرض ندارن!
        و اینکه یه مثال زدی. بله دزدی چون به بقیه آسیب میزنه کار بدیه و نمیتونیم بگیم به بقیه ربط نداره.
        ولی رابطه ی دو هم جنس به من اسیب نمیزنه پس من نمیام بهشون فحش بدم و هزارتا توهین بکنم و غیره!

        پاسخ

        • علی در پاسخ به Hi

         اردیبهشت 2, 1399

         ببین من آدم متصبی نیستم یکی از آرزوهام اینه که روزی حجاب آزاد بشه ولی آخه همجنس گرایی؟یه لحظه فکرشو بکن یه مرد مفعول باشه:)))
         جنس مرد برای کار دیگه ای ساخته شده حتی حیوانتم اینا میدونن ولی یه عده فکر میکنن با دفاع از این کارا روشنفکر میشن:))

         پاسخ

         • امیر در پاسخ به علی

          اردیبهشت 4, 1399

          جاابه بدونی همجنسگرایی تو هزار و پونصد گونه از حیوانات دیده شده
          و اینکه از ادمایی مثل تو که نمیفهمن عشق چیه و مغزشون فقط به سکس فکر میکنه نمیشه توقع دیگه ای داشت

          پاسخ

         • Hi در پاسخ به علی

          اردیبهشت 6, 1399

          دوست عزیز همین کهداری میگی فکر کن خدایی نکرده مرد مفعول باشه یعنی تعصب! خب چیه؟ چون در حالت عادی اینطوری نیست پس اشکال داره؟ مطمئن باش اینکه اون مرد مفعول باشه اگه به خواست خودش باشه به من و شما آسیب نمیزنه:)

          پاسخ

         • Mini در پاسخ به علی

          خرداد 1, 1399

          کاش هیچ وخ به اینترنت دسترسی نداشتی ;(

          پاسخ

         • Mini در پاسخ به علی

          خرداد 1, 1399

          پرتره ی یک زن در آتش هم خیلی زیباست

          پاسخ

       • امیر در پاسخ به علی

        اردیبهشت 4, 1399

        این چه مقایسه ایه؟؟؟
        یه زوج همجنسگرا که دارن زندگیشونو میکنن تاثیری رو زندگی تو نمیزارن
        ولی یه نفر که از خونت دزدی میکنه به تو مربوط میشه

        پاسخ

     • امیر در پاسخ به علی

      اردیبهشت 4, 1399

      ببین بدون تحقیق حرف نزن و بشین سر جات
      زوج های همجنسگرا با قبول کردن بچه به فرزند خواندگی نسلشونو ادامه میدن و انسانا منقرض نمیشن😂
      همون بچه هایی که زوج های دگر جنسگرا یا به قول تو طبیعی که عرضه و صلاحیت بچه بزرگ کردن نداشتن و بچشونو ول کردن

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به امیر

       تیر 7, 1399

       درسته
       حتی الان سازمان اهدای اسپرم اومده

       پاسخ

     • عماد در پاسخ به علی

      خرداد 29, 1399

      اولا که دیگه طرف میتونه با رحم جایگزین بچه بیاره
      دوما من و تو همونجوری که از جنس مخالف خوشمون میاد فردی از موافق خوشش میاد حالا میخوام بدونم این کجاش کثیفه؟اصلا بگیم کثیفه که نیست به من و تو چه مربوطه؟

      پاسخ

     • عماد در پاسخ به علی

      خرداد 29, 1399

      من وقتی میام میخونم که مردم بدون تجربه و بدون مطالعه در این باره و فقط با یک سری اطلاعاتی که متعصبانه تو گوششون کردند میگن این کار شنیع و زشته واقعا از انسان بودن خودم ناراحت میشم،کسایی که خیلی راحت قضاوت میکنند و بعضی از این آدم ها با یک قیاس هایی میخواهد حرف هاشون رو به کرسی بشونند که اصلا حماقت به احترام این افراد کلاهشو بر میداره ولی آخه به شمایی که به برابری اعتقاد ندارید واقعا امیدی هم نباید داشت(اگر احساس می کنید بهتون یا به عقایدتون توهین شده واقعا مهم نیست چون شما به عقاید جماعتی همجنسگرا توهین کردید)
      ولی خیلی خوبه که در عوض افرادی روشنفکر “درست و حسابی” میبینم که به خودشون اجازه قضاوت رو نمیدن و واقعا کمی حال آدم رو بهتر میکنه و از این افراد حمایت میکنند که کارشون خیلی ارزشمنده
      در آخر من یک دوست همجنسگرا داشتم که خیلی توهین شنید و مورد آزار جامعه قرار گرفت و بدونید آی شمایی که با تعصبات کورکورانه برای دیگران تصمیم میگیرید حتی درمورد گرایش جنسی شون که شخصی تر از این موضوع موضوعی دیگه پیدا نمیشه اگر ذره ای از انسانیت بو برده باشید باید به خاطر هر قطره اشکی که این افراد به خاطر ناسزا ها و کج دهانی ها و نگاه های بدی که به آن ها میندازید باید عذاب وجدان داشته باشید که این شمایید،یک مشت متجاوزگری که به زندگی خصوصی افراد تجاوز کردید

      پاسخ

    • امیر در پاسخ به حسین

     اردیبهشت 4, 1399

     خیلی خوب جوابشو دادین😂🌈👏

     پاسخ

  • شیوا در پاسخ به نیما ایرانی

   بهمن 30, 1398

   مرسی که اینقدر دقیق نقد کردید امیدوارم یک روز همه مردم مثل شما سعی کنن ک به دیگران آسیب نزنند

   پاسخ

 48. Till

  آبان 1, 1398

  الان تو این اوضاع به نظر خودتون بهترین کار رو کردین؟😂😂😂

  پاسخ