معرفی 18 فیلم جذاب و دیدنی این دهه درباره افراد دگرباش (LGBT)

دگر باش (LGBT) طبق تعریف ویکیپدیا شامل افرادی است که گرایش جنسی و رفتار جنسی به غیر از دگرجنس‌گرایی دارند که شامل همجنس‌گرایی مردانه، همجنس‌گرایی زنانه، دوجنس‌گرایی و تراجنسیتی است. کشمکش های جامعه دگرباشان در چند دهه اخیر راه زیادی را طی کرده است. همچنان، راه زیادی هم در پیش دارد. اجتماع آنها برای تمامیت، هویت، احترام و پذیرش خود جنگیدند. آنها برای مدت زیادی سرکوب شدند. قبل از اینکه بتوانند از خود دفاع کنند، می بایست اول به خود می آمدند. تماشای فیلم های درباره آنها شجاعت آن را به شما می دهد که جرات کنید خودتان باشید، نه چیزی که دیگران از شما میخواهند. این دهه شاهد حضور شخصیت های دگرباش زیادی در فیلم ها بوده ایم، و با اینکه می توان بیشتر از اینها کار انجام داد، اما این هم شروع خوبی است. در اینجا برایتان لیستی از بهترین فیلم ها با موضوع دگرباش ها در سال های 2019 تا 2010 را آماده کرده ایم، امیدواریم لذت ببرید. با پروشات همراه باشید.


18. رگبار ‒ Cloudburst ‒ 2011

در حالی که بیشتر فیلم های این لیست درباره جوانانی است که به دنبال هویت جنسی خود هستند، “رگبار” با آنها متفاوت است، شخصیت های اصلی آن تقریبا سن بالایی دارند. در این صورت، نه تنها مردم را ترغیب می کند که از موانع موجود در هنجارهای اجتماعی که همه مجبور به پیروی از آن هستند و باید در این بین هویت خود را نادیده بگیرند، کنار بگذارند. بلکه رابطه عاشقانه دوست داشتنی را که به احساساتشان صدمه بزند، رد نمایند. وقتی نوه “دوتی” او را به آسایشگاه منتقل می کند، او و “استلا” تصمیم می گیرند فرار کرده و سپس ازدواج کنند. آنها با الهام گرفتن از “تلما و لوئیس” سفری جاده ای را شروع می کنند و مجانی سوار یک ماشین می شوند تا به راه خود ادامه دهند.

همچنین بخوانید: 20 فیلم برتر تاریخ درباره بردگی


17. آخرهفته ‒ Weekend ‒ 2011

عشق های زودگذر همیشه به گونه ای هستند که مردم دوست دارند آنها را تجربه کنند، خصوصا وقتی داستان های رویایی زیادی در سینما تماشا کرده اند. “آخر هفته” فیلم فوق العاده دیگری در این لیست است. این فیلم درباره مردی به نام “راسل” است. در یک روز جمعه او با “گلن” ملاقات می کند. آنها احساس می کنند با هم ارتباط خوبی دارند و سپس شب را با هم می گذرانند. در آن زمان، احساس می کنند که دیگر نمیتوانند بیشتر همدیگر را ببینند. اما روز بعد، “راسل” احساس کرد که مجبور است با گلن تماس بگیرد. آنها دوباره همدیگر را می بینند و آخر هفته ای رمانتیک را با یکدیگر می گذرانند. راسل زمانی که متوجه می شود گلن روز بعد پروازی به کشور دیگر دارد، بسیار دلشکسته می شود.


16. بچه ها خوبند ‒ The Kids Are All Right ‒ 2010

یکی از دلایلی که افراد زیادی “بچه ها خوبند” را دوست دارند، البته جدا از اینکه فیلمی بسیار خوش ساخت است، این است که این فیلم موانع زیادی در عشق دو هم جنس به یکدیگر را کنار زد. این فیلم از اولین فیلم هایی بود که یک زوج نقش های اصلی آن بودند. زوجی که در تلاشند بچه های نوجوان خود را بزرگ کنند، آن هم در حالی که آنها دوست دارند با پدر بیولوژیکی خود ملاقات کنند و با او در ارتباط باشند. “جولیان مور” و “آنت بنینگ”  نقش “جولز” و “نیکول” را ایفا می کنند. “جونی” دختر خونی نیکول است و “لسر” پسر جولز است. وقتی آنها متوجه می شوند که اهدا کننده اسپرم به آنها یک مرد غریبه بوده، تصمیم می گیرند او را پیدا کنند.

همچنین بخوانید: معرفی 17 فیلم برتر اسپانیایی زبان این دهه (2019 تا 2010)


15. دختر ‒ Girl ‒ 2018

“دختر” درباره یک ترنس به نام “وریگن” است. او 15 ساله است و میخواهد یک بالرین شود. او هنوز برای جراحی تغییر جنسیت خود وقت دارد، اما پدرش که پشتیبان اوست و روان پزشکش او را تشویق می کنند تا زندگی بدون محدودیتی برای خود رقم بزند. با این وجود، اینکار چیزی را برای او آسان نمی کند. در مدرسه باله که او از همه برتر است، تمام تلاشش را می کند که هویت جنسی خود را پنهان کند. اما، زمان هایی نیز وجود دارند که او احساس حقارت و سرخوردگی می کند، تا جایی که بالاخره تصمیم می گیرد گامی بزرگ بردارد.


14. دختر دانمارکی ‒ The Danish Girl ‒ 2015

“ادی ردمین” و “آلیسیا ویکاندر” در این فیلم درام بیوگرافی که درباره “لیلی البه” یک نقاش دانمارکی و یکی از اولین دریافت کنندگان عمل تغییر جنسیت می باشد، ایفای نقش می کنند. ردمین به عنوان “اینار وگنر” ایفای نقش می کند. او یک هنرمند معروف است و با “گردا” هنرمندی دیگر که هنوز در گردهمایی های هنرمندان حضور می یابد، ازدواج کرده است. آنها بی اندازه یکدیگر را دوست دارند، اما چیزی در درون اینار وجود دارد که به نظرش درست نیست. روزی گردا از او میخواهد که لباسی بر تن کند تا بتواند او را طراحی کند. اینجاست که اینار متوجه شده زنی است که در بدن یک مرد گرفتار شده است.

همچنین بخوانید: نگاهی به ۱۵ شاهکار برتر سینمای سوئد (بهترین فیلم های سینمای سوئد)


13. غرور ‒ Pride ‒ 2014

“غرور” بر اساس داستانی واقعی است و ستارگان آن “بن سچنتزر”، “جوزف گیلگان”، “اندرو اسکات” و “دومینیک وست” هستند. در سال 1984، در زمان دولت “مارگارت تاچر”، معدنچیان بریتانیایی اعتصاب کردند. تاچر نمیخواست که اتحادیه های کارگری قدرت بیشتری داشته باشند و محکم در برابر خواسته های آنها ایستادگی کرد. اما زمانی این اعتصاب توجهات زیادی را به خود جلب کرد که یک معترض دگرباش متوجه شد پلیس ها به جامعه دگرباشان آزار نمی رسانند و در تصرف معدنچیان هستند. او فرصت را غنیمت می شمارد تا این دو اتخادیه را با هم متحد کند و در برابر دولت و ماموران و مطبوعات بایستند. این کار به کمپینی بزرگ منجر می شود که نتایجی عالی را نوید می داد.


12. پریا ‒ Pariah ‒ 2011

“پریا” درباره یک دختر 17 ساله است که به زن بودن خود اهمیتی نمی دهد، یا بهتر بگویم درباره افکاری که دیگران درباره جنس زن دارند اهمیتی نمی دهد. برای مثال مادرش، لباس های گشاد او و رفتارهای بی پروای او را دوست ندارد. همچنین، او دوست ندارد که “الایک” با “لورا” که نمیداند دوست دختر فرزندش است، ارتباط داشته باشد. پدر الایک اهمیت زیادی به این موضوع نمی دهد چون بر این باور است که تمامی این ها مرحله ای از سن اوست. مادرش برای اینکه او را سر به راه کند، الایک را وارد “کمپانی دختران خوب” می کند. مشکل از جایی شروع می شود که الایک و آن دختر خوب کم کم به هم علاقمند می شوند.

همچنین بخوانید: 10 فیلم سال 2019 که بینندگان دوست داشتند اما نظر منتقدان را جلب نکردند


11. سرزمین خود خدا ‒ God’s Own Country ‒ 2017

این فیلم که در یورکشایر اتفاق می افتد درباره مرد جوانی به نام “جانی” است. او به همراه پدر و مادربزرگش در مزرعه شان زندگی می کند. چون آنها به دلیل سن بالا و مشکلات سلامتی نمیتوانند کار کنند، مسئولیت مراقبت از آنجا بر عهده جانی است. فشار کار برای او زیاد است و به همین دلیل او روزهایش را با مشروب خوردن و شب هایش را با رابطه های یک شبه سپری می کند. بالاخره او یک مهاجر رومانیایی به نام “خورخه” را استخدام می کند تا در کارهای مزرعه و نگهداری حیوانات به او کمک کند. کم کم، پیوندی بین آنها ایجاد می شود و جانی نسبت به زندگیش جدی تر می شود.


10. با عشق، سایمون ‒ Love, Simon ‒ 2018

گفتن واقعیت درباره گرایش جنسی به پدر و مادر کار سختی است و “سایمون” میخواهد تا زمانی که در مدرسه درس میخواند این موضوع را از پدر و مادرش پنهان کند. او نمیخواهد با بیان کردن این موضوع زیر رادار بقیه باشد و میخواهد تا زمانی که به کالج می رود تا بالاخره آزاد باشد و زندگی عاشقانه خود را دنبال کند، این موضوع را از دیگران مخفی نگه دارد. اینطور نیست که پدر و مادرش وقتی بدانند که او دگرباش است از او متنفر شوند، او متوجه نمی شود که چرا افراد دگرجنس گرا نیازی ندارند درباره هویت جنسی خود صحبت کنند. اهمیتی ندارد، تا زمانی که همه چیز همینطور پیش برود او مشکلی ندارد. اما یک روز، او با یکی از همکلاسی هایش آشنا می شود که به طور ناشناس از طریق فیسبوک به او پیام می دهد. رابطه ای از طریق ایمیل بین آنها شکل میگیرد و سایمون کم کم عاشق آن فرد می شود.

همچنین بخوانید: 6 فیلم جذاب و دیدنی درباره مردانگی که زنان ساخته اند


9. 120 تپش در دقیقه – 2017 – 120 Beats per Minute

“120 تپش در دقیقه” که در سال 1990 در فرانسه اتفاق می افتد، درباره افرادی است که در جنبش “انجام بده” درگیر بودند. با توجه به روند کندی که دولت برای مبارزه با شیوع بیماری ایدز به کار برده بود، این سازمان برای حمایت از مبتلایان به این بیماری شروع به کار می کند. با این حال آنها افراط گرایی هایی نیز داشتند که باعث شد برخی از اعضا فکر کنند که آیا خشم آنها بدتر است یا بی توجهی دولت؟ تمامی این قضایا از طریق زندگی اعضای “انجام بده” به تصویر کشیده می شود.


8. یک زن شگفت انگیز ‒ A Fantastic Woman ‒ 2017

“یک زن شگفت انگیز” برنده اسکار شده است و درباره زندگی یک ترنس به نام “مارینا” است. “دنیلا وگا” نقش او را ایفا می کند، که یکی از بهترین اجراهای دهه را داشته است. همه چیز از مرگ دوست پسر مارینا “اورلاندو” آغاز می شود. او قبلا ازدواج کرده بود و یک پسر داشت. پس از مرگش، آنها مسئولیت برگزاری آخرین مراسمات او را به عهده می گیرند. آنها به او اجازه نمی دهند که در مراسمات شرکت کند و حتی کاری می کنند که پلیس درباره مرگ اورلاندو به او شک کند.

همچنین بخوانید: 15 فیلم زیبا که بیانگر لطافت و زیبایی زنان هستند


7. نارنگی ‒ Tangerine ‒ 2015

“سیندرلا” یک ترنس است که شغل او روسپی گری است و با رئیس خود “چستر” در رابطه است. یا بهتر است بگوییم، با او در رابطه بود. پس از اینکه او یک ماه را در زندان سپری می کند، دوستش “الکساندرا” به او خبر می دهد که چستر با یک زن دگرجنس گرا در حال خیانت کردن به اوست. سیندرلا که از این موضوع عصبانی بود تصمیم میگیرد که آنها را تعقیب کرده و انتقام بگیرد. این ماجراجویی باعث می شود سیندرلا و الکساندرا قبل از بازگشت به زندگی عادی شان با واقعیت هایی روبرو شوند.


6. قلب طبیعی ‒ The Normal Heart ‒ 2014

برای مدت زیادی ایدز با همجنسگرایی مرتبط بود. هنگامی که پزشکان و دانشمندان اطلاع زیادی درباره این موضوع نداشتند، متوجه شدند که بخش زیادی از بیمارانشان دگرباش هستند. زمان زیادی طول کشید تا متوجه شوند که این بیماری حتی فراتر از جنسیت افراد نفوذ کرده است. حتی پس از اینکه آنها این واقعیت را به طور علمی ثابت کردند، افراد دگرجنس گرا همچنان باور داشتند که این همجنس بازان هستند که مبتلا به این بیماری می شوند و فکر میکردند این موضوع روی آنها اثری ندارد، به همین دلیل دولت در انجام کارهای اساسی برای این بیماری بی میل بود. “قلب طبیعی” درباره کشمکش های احتماع دگرباش ها برای بالا بردن سطح آگاهی مردم درباره این بیماری و وادار کردن جامعه به انجام کاری برای آن می باشد.

همچنین بخوانید: معرفی 15 فیلم برتر نئو نوآر در تاریخ سینما


5. تام بوی ‒ Tomboy ‒ 2011

“تام بوی” درباره داستان زندگی “لور” 10 ساله است. لور تطابق جنسیتی ندارد و با اینکه دختر است، هویتی دخترانه ندارد. خانواده او به محله ای جدید در پاریس نقل مکان می کنند جایی که او با دختری به نام “لیسا” دوست می شود. به دلیل ظاهری که لور دارد، لیسا فکر می کند که او پسر است. لور هم به همین منوال پیش می رود و به او می گوید که اسمش “مایکل” است. دایره دوستی مایکل بزرگتر شده و او با پسران زیادی دوست می شود. اما چندی بعد خانواده او متوجه می شوند که او وانمود می کند که یک پسر است.


4. زندگی ادل ‒ Blue Is the Warmest Colour ‒ 2013

“زندگی ادل” یا “آبی گرم ترین رنگ است” بر پایه رمانی با همین نام نوشته “جولی مارو” است که داستان دختری نوجوان به نام “ادل” را دنبال می کند، که پس ملاقات با “اما” دانشجوی رشته هنر متوجه هویت جنسی خود می شود. ادل باهوش است، به خواندن کتاب علاقه دارد و فردی درون گرا است. وقتی که با “اما” که فردی خلاق و آزاد است آشنا می شود، بخشی کاملا تازه از خودش را کشف می کند. اما او هنوز در مرحله ای قرار دارد که در آن پریشانی بر او چیره شده و در لحظاتی باعث ضعف او و سرنگونی در رابطه عاشقانه اش می شود.

همچنین بخوانید: معرفی 14 فیلم جذاب و دیدنی شبیه زندگی ادل (Blue is the Warmest Color)


3. مرا با نامت صدا کن ‒ Call Me by Your Name ‒ 2017

اقتباس “لوکا گودانینو” از رمان “آندره آکیمن”، “مرا با نامت صدا کن” است که ستارگان آن، “تیموتی شالامی” و “آرمی همر” می باشند. این فیلم سری سوم فیلم های “نیاز” اوست که قسمت های پیشین آن “من عشق هستم” (I Am Love) و “شیرجه” (A Bigger Splash) بودند. ماجرا در یک روستا در ایتالیا اتفاق می افتد و داستان عشق دو جوان به نام های “الیو” و “اولیور” را در تابستان سال 1983 دنبال می کند. پدر الیو یک استاد باستان شناسی است و از الیور دعوت می کند که تابستان را با آنها بماند و به او کمک کند. در ابتدا، الیو از ورود الیور به خانه شان خوشحال نیست، اما کم کم ظاهر درون گرای او شروع به آب شدن کرده و او احساسش به الیور را در آغوش خواهد کشید.


2. مهتاب ‒ Moonlight ‒ 2016

“مهتاب” که برنده جایزه اسکار شده، درباره سه مرحله از زندگی “شایرون” است. در این فیلم شخصیت اصلی وقتی از یک سو استفاده احساسی و فیزیکی جان سالم به در می برد، به هویت جنسی خود پی می برد. در زمان کودکی او همواره توسط دیگران مورد آزار قرار می گرفت و مادر معتاد او نیز به این موضوع اهمیتی نمی داد. مواد فروشی به نام “خوان” او را زیر بال و پر خود می گیرد و به او می آموزد تا کسی که هست را قبول کرده و در آغوش بگیرد. دیگر مراحل زندگی او، شامل سال های نوجوانی اوست که به حادثه ای منتهی می شود که بقیه زندگیش را تعریف می کند.

همچنین بخوانید: 30 سال 30 فیلم؛ لیست بهترین فیلم های 30 سال اخیر به انتخاب امپایر


1. کارول ‒ Carol ‒ 2015

فیلم “کارول” که نامزد جایزه اسکار شده بود، ستارگانی مانند “کیت بلانشت” و “رونی مارا” در آن ایفای نقش می کنند. این فیلم از کتابی به نام “شاهزاده نمک” نوشته “پاتریشیا هیسمیت” اقتباس شده است. درباره یک عکاس جوان است که با زنی که در حال طلاق گرفتن است، رابطه عاشقانه برقرار می کند. ماجرا در سال 1952 و در فصل کریسمس اتفاق می افتد و بارش برف در پس زمینه است. “ترز بلیوت” در یک فروشگاه به عنوان یک عکاس مشتاق مشغول به کار است. روزی “کارول” وارد فروشگاه می شود و شروع می کند به جستجو برای هدیه ای مناسب برای دخترش. ارتباط کوتاه و ساده آنها به ملاقاتی دوباره می انجامد، و خیی زود آنها متوجه می شوند که عاشق یکدیگر شده اند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (716)

بستن فرم

 1. سلطان بانو

  مهر 1, 1400

  سلام
  ببینید خیلی از افرادی که خودشان را همجنسگرا می نامند در واقع چنین گرایشی ندارند و فقط تحت تاثیر تبلیغات رسانه ای قرار گرفته اند.
  وگرنه چطور در، گذشته افراد همجنسگرا اینقدر کم بودند ولی الان در قرن ۲۱ اینقدر رشد داشتند.

  در هر صورت اگر واقعاً کسی چنین گرایشی داره باید تحت نظر روانشناس درمان بشه.
  خیلی روانشناس های دنیا معتقدند همجنس‌گرایی یک اختلال روانشناسی است.
  تا چند سال پیش جزوی از بیماری های روانی محسوب میشد ولی به علت خیلی بازی های سیاسی از این لیست حذف شد. (اگر حرف های من را قبول ندارید میتوانید خودتان تحقیق کنید)

  همجنس‌گرایی و همجنس‌بازی در تمام دین های الهی(مسیحیت،اسلام،یهود،زرتشتی) جزو گناهان کبیره است.
  و….

  پاسخ

  • سعید در پاسخ به سلطان بانو

   مهر 1, 1400

   تو که لالای بلدی چرا خوابت نمیبره..

   خودت عکس فیلم کارول با بازی کیت بلانشیت که یک فیلم همجنس گرایانه بسیار بسیار زیبا و عالی هست و نامزد اسکاره را گذاشنی پرووفت..

   به من میگی فازت چیه

   پاسخ

   • سلطان بانو در پاسخ به سعید

    مهر 2, 1400

    ببخشید من منظور شما رو نمیفهمم.
    من اصلاً عکسی روی پروفایلم نگذاشتم

    پاسخ

   • Ozymandias در پاسخ به سعید

    مهر 2, 1400

    😂😂😂😂😂😂 عکس مقاله رو میگه پروفایل 😂😂😂😂
    میگن ای کیو ایرانی ها ۶۸ هست اشتباه نیست

    پاسخ

 2. Nasim

  شهریور 27, 1400

  این فیلم هاو انیمه ها رو کجا میبینین که زیرنویس داشته باشه من تو اینترنت با زیرنویس پیدا نکردم شما کجا میبینید

  پاسخ

 3. وذادذ

  شهریور 14, 1400

  سلام دنبال اسم فیلمی هستم…
  دختر همجنسگرایی که نجاره یا سقف خونه هارو درست میکنه عاشق یه دختری میشه که انگار طراحه و شوهر داره،،، ممنون میشم اسمشو بگید

  پاسخ

  • may در پاسخ به وذادذ

   شهریور 14, 1400

   below her mouth

   پاسخ

  • سج در پاسخ به وذادذ

   شهریور 28, 1400

   فکر کنم این باشه

   Below her Mouth 2016

   پاسخ

 4. سپیده

  مرداد 23, 1400

  راستی قبلا هم اینو گفته بودم که یه خواننده ی ژاپنی هست که ترنسه اگه avu-chan رو تو گوگل سرچ کنید عکساشو براتون میاره و اسم مستعارش queen bee هستش واقعا دمش گرم خیلی صداش خوبه اگه بخوام توصیف کنم هم صدای مردونه داره هم زنونه یه هارمونی خاصی برقرار کرده من واقعا خیلی ازش خوشم میاد حقشه اینقدر موفقه 👍🙌حالا با حرفای من چیزی خیلی دستگیرتون نمیشه ببینیدش میفهمید منظورم از هارمونی خاص چیه. لیست چند تا از اهنگایی که به شخصه خودم خیلی دوست داشتم رو بهتون میگم امیدوارم شما هم خوشتون بیاد
  fire
  Hypnotize
  BL
  Half
  kinsei

  پاسخ

  • حضرت یائویی در پاسخ به سپیده

   مرداد 26, 1400

   به نظرم برا کسی که میخواد تو این ژانر شروع کنه دیدنو فیلم بهتره
   انیمه و دونگهوا و مانگا و مانهوا زننده است
   اکثرا انینه هاش کوتاه و مانگاهاشم کوتاهن و پر از صحنه های جنسی و داستان قویم خیلی کم پیدا میشه مانهوا هم همینطوره
   دونگهوا ها به خاطر ممنوعیت دولت چین نمیتونن صحنه داشته باشن و اکثریت شونن هستند اونام ناولاشون خوبه که بازم داستان خیلی قوی ای ندارن
   از بین انیمه ها و دونگهواهایی که دیدم
   فقط دوتاشون داستان خوبی داشتن یکی bananafish یکیم no.6بقیه جالب نیستن یا زننده ان
   اما تو ژانر یوری یا همون جی ال انیمه های خوبی داریم
   و اینکه بازم میگم فیلم تو این زمینه عملکرد بهتری داشته

   پاسخ

   • سپیده در پاسخ به حضرت یائویی

    مرداد 27, 1400

    سلام 👋
    اگه از نظر داستانی بخوای بگی ما انیمه های یائویی که دارای داستان باشه زیاد داریم ( خیلی زیاد ) احتمالا باهاشون آشنا نیستی
    Banana fish رو به شخصه خیلی دوست داشتم ولی از no.6 خوشم نیومد انیمه ی مسخره ایی بود
    تو به ضمانت من برو این انیمه هایی رو که بهت معرفی میکنم ببین اگه جالب نبود یا زننده بود میتونی بهم بگی سکینه 😐😂 تو فعلا با Given و Sekai Ichi Hatsukoi شروع کن همین

    پاسخ

 5. سپیده

  مرداد 23, 1400

  سلام عزیزان 💖 من دوباره اومدم 😂👋 امروز من انیمه هایی که معرفی میکنم کمی متفاوته دیگه مستقیم اشاره به عشق همجنسگرایان نداره ولی غیر مستقیم داره حالا برید نگاه کنید بیشتر متوجه حرفم میشید
  1- انیمه The High school life of a fudanshi : داستان در رابطه با پسریه که خیلیییی از عشق بین دو پسر خوشش میاد و طرفدار دو آتیشه ی مانگا های یائویی هست ( مانگا همون کامیک خودمونه تو ژاپن بهش میگن مانگا و یاعویی هم یک ژانر هست که به عشق و رابطه بین دو پسر گفته میشه )
  2- Banana fish : داستان روایت کننده ی یه پسر به نام اش هستش که خلاف کار فوق حرفه ای و جوانه و رییس گروه خلاف کاراس خلاصه بگم چیزای اکشن و پلیسی داره و دارای صحنه های یائویی هم هست ✌
  از این قسمت هر چی معرفی میکنم چینیه
  3- Heaven officials blessing : اسم فارسی انیمه اش میشه (برکت رسمی بهشت) من به شخصه خیلی از این انیمه خوشم اومد هر چند یکم طول میکشه باهاش ارتباط برقرار کنی شایدهم زودتر ولی اعتماد کنید پشیمون نمیشید و موضوعش هم اینه : داستان ولیعهد سابق شی لیان را روایت میکند که بین مردمش بسیار محبوب بوده و دارای قدرت بسیار زیادی بوده جوری که به آسمان صعود میکنه و مقام خدا رو به دست میاره ولی بنا به دلایل و مشکلاتی مجبور میشه به زمین برگرده و اعتبارشو بین مردم از دست میده و ….. این انیمه چون کلا رابطه همجنسگرایانه تو چین ممنوعه اون آزادی که تو انیمه های ژاپنی است را ندارند ولی تا اونجایی که در توان داشته سعی کرده حسو منتقل کنه 😂👌
  4- Mo dao zu shi وی وشیان یه تهذیبگر فوق العاده با استعداد ‘ قوی و باهوشه فقط بنده خدا خیلی شیطونه و اصلا نمیتونه یه جا بند بشه و همش دردسر درست میکنه و هعی تنبیه میشه 😂 و از اون طرف لان ژان بسیار منظم و پایبند به قانون و جدی هستش این دو تا عین آب و آتیش میمونن کنار هم 😈 حالا این وی وشیان که گفتم میمیره 😐 و از ازش به عنوان یه گناهکار و شیطان یاد میکنن بعد از شونزده سال که از مرگ ایشون میگذره یک نفر احضار روح میکنه و با پیشکش کردن بدن خودش وی وشیان رو به زندگی برمیگردونه اینایی که گفتم اسپویل کردن داستان نبود تازه استارت ماجراست ( هنوز انیمه شروع نشده شروع از جایه که وی وشیان تو بدن اون فرد که پیشکش کرده بیدار میشه ) منم اینا رو گفتم که مثل من وقتی این انیمه رو دیدید قیافتون اینجوری نشه 👇
  😐🤔🤷‍♂️🤨 من بیست دفعه دیدم تا تونستم تشخیص بدم چی به چی شد 😂 آخه میدونید انیمه دو سه قسمت اولش برای زمانیه که وی وشیان رو احضار کردن از قسمت سه یا چهار دقیق خاطرم نیست میره به شونزده سال پیش که نشون بده چه مسیری رو طی کرده که آخرش کشته میشه از این انیمه یه سریالم ساخته شده که پیشنهادی هزار به توان بی نهایت 😍😍😍😍😍
  اسم سریاله The untamed اسم فارسیش بی وقفه هستش بازیگراش فوق خوشتیپ جوری که میخوای کلتو بزنی به دیوار تو سریاله بهتر حسشونو بهم منتقل میکنن واییییی الان یادم میفته حالم بد میشه اخه بشر چقدر میتونه خوب باشه 😐🤦‍♀️🤦‍♀️😍😍😍😭😭😭😭
  خب اینایی از الان میخوام معرفی کنم بین روابط بین دختر پسراست ولی یه رنگی از یائویی هم داره
  1- یامادا و هفت جادوگر : داستان درباره ی پسری به اسم یاماداست که در حال بالا رفتن از پله پاهاش سر میخوره و می افته روی یه دختری و بیهوش میشن وقتی یامادا به هوش میاد میبینه تو بدنه دخترس ……..
  2- بوسه او نه من : داستان درباره ی یه دختر نازه که عاشق انیمه و مانگا هم هست که اولش به خاطر چاقی بیش از حدش به چشم هیچ کس نمی اومده ولی وقتی کاراکتر مورد علاقش تو انیمه میمیره یکی دو هفته افسردگی میگیره و هیچی نمیخوره و لاغر میشه و تازه زیبایش رو میشه 😂 اینم بگم که دختره فوجوشیه
  کلا تو ژاپن به دخترایی که طرفدار عشق دو پسرن میگن (فوجوشی )و به پسرایی که طرفدار عشق دو پسرن میگن (فودانشی)

  پاسخ

 6. رضا

  مرداد 12, 1400

  خندم گرفته چرا کوهستان بروکبک نیست تو لیست

  پاسخ

  • دانیال در پاسخ به رضا

   شهریور 2, 1400

   موافقم،کوهستان بروکبک از بهترین فیلما در زمینه lgbt هست،با بازی درخشان هیث لجر

   پاسخ

 7. سپیده

  خرداد 15, 1400

  سه تا انیمه میخوام معرفی کنم بر خلاف انیمه ی دیگه که معرفی کردم همه دو سه قسمتی هستند
  1- Koisuru Boukun
  2- Maiden Rose
  3- Fuyu no semi سر این گریتون میگیره کنارتون دستمال کاغذی بزارید

  پاسخ

  • نسیم در پاسخ به سپیده

   شهریور 28, 1400

   سلام شما این انیمه ها رو کجا میبینین چون اینترنت پیدا نمیکنم

   پاسخ

 8. سپیده

  خرداد 10, 1400

  سلام اول میخواستم بگم ببخشید از کلمه لز استفاده کردم 😅 از این به بعد میگم لزبین
  دوم میخوام جواب close و محی رو بدم سریال خوب نمیشناسم اما انیمه های خیلییی خوب زیاد میشناسم پایین تر معرفی کردم ولی خب دوباره معرفی میکنم
  1- Given
  2- Hybrid child
  3- super lovers
  4- Dakaretai otoko
  5- Sekai Ichi Hatsukoi
  6-Yes ka no ka hanbun ka
  7- Junjou romantica
  8- Hitorijime my hero

  پاسخ

 9. محی

  اردیبهشت 27, 1400

  سلام، وقت همگی بخیر
  میشه چندتا سریال خوب با ژانر گی معرفی کنید؟؟؟
  اگر میشه به کامنت من پاسخ بدین:)

  پاسخ

  • میثم در پاسخ به محی

   اردیبهشت 31, 1400

   مینی سریال Hollywood

   پاسخ

  • سارا در پاسخ به محی

   تیر 26, 1400

   love victor

   پاسخ

 10. انا

  اردیبهشت 24, 1400

  سپیده اونایی که معرفی کردی خیلی خوب بودن اگه میشه یه راه ارتباطی بده درباره انیمه ها باهم صحبت کنیم و بازم بهم معرفی کنی^^

  پاسخ

  • سپیده در پاسخ به انا

   خرداد 10, 1400

   سلام عزیزم لطف داری❤ اما من موبایل ندارم و تنها راه ارتباطی من از طریق لپ تابه که اونم خیلی دیر به دیر چک میکنم

   پاسخ

  • سپیده در پاسخ به انا

   خرداد 10, 1400

   عا اینا هم یادم رفت بگم
   Umibe no Etranger من به شخصه عاشقشم
   Spiritpact به فارسی پیمان روح هم سرچ کنید میاره
   Doukyusei یا همون classmates
   Tight _rope
   Banana fish
   برای کسایی که تازه با این سایت اشنا شدن یبار دیگه توضیح میدم همه ی این انیمه ها توی سایت 9Anime موجوده راحت میتونید از اونجا دانلود کنید فقط به این توجه کنید که A بزرگ باشد نه a کوچیک البته چندان فرقی نداره اما اونی سایتی A بزرگتره کاملتره ممکن بعضی از این انیمه ها رو اونی که a کوچیک داره نداشته باشه
   اینم ختم کلام همه ی انیمه هایی که معرفی کردم زیر نویس فارسی دارن به جز Yes ka no ka hanbun ka برید حالشو ببرید ✌

   پاسخ

   • N8EGA8R در پاسخ به سپیده

    مرداد 5, 1400

    این سایتی که گفتیی چطوری میتونیم زیرنویس فارسی بزاریم روش؟

    پاسخ

   • N8EGA8R در پاسخ به سپیده

    مرداد 5, 1400

    چطوری میتونیم روی انیمه های این سایته که گفتی زیرنویس فارسی بزاریم ؟

    پاسخ

   • N8EGA8R در پاسخ به سپیده

    مرداد 5, 1400

    چطوری می تونیم زیرنویسشون رو فارسی کنیم؟

    پاسخ

 11. سپیده

  اردیبهشت 15, 1400

  سلام بچه ها تا الان من هرچی انیمه معرفی کردم یائویی بود ( همون گی خودمون ) حالا میخوام چندتا یوری معرفی کنم ( لز) ولی تعدادشون کمتره
  1- Citrus داستان دختری به اسم یوزو رو روایت میکنه که به خاطر ازدواج مجدد مادرش به یک شهر جدید نقل مکان میکنه و در آرزوی پیدا کردن دوست پسره ولی توی مدرسه ی تمام دخترانه گیر می افته و در هنگام ورودش به مدرسه به خاطر ظاهر نامناسبش بهش گیر میدن و تو دردسر می افته یکی از افرادی که بهش گیر داده دانش آموز ممتاز و ریس شواری دانش آموزی مدرست که نوه مدیر مدرسه هم هست ….. به صورت خلاصه یه ماجراهایی بین این دختره و یوزو شکل میگیره که چطوری رو اسپویل نمیکنم ^_^
  2- Netsuzou Trap ماجراش از این قراره که دو تا دوست هستند که از دوره دبستان راهنمایی نمیدونم با هم دوست صمیمی هستند و تو دبیرستان هر دو دوست پسر دارن و تصمیم میگرن کارایی که میخوان با دوست پسراشون بکنن رو با هم تمرین کنن و …..
  فعلا از همینا خیلی خوشم اومد
  بزارید اینم بهتون بگم یه خواننده ژاپنی مرد هست که ترنسه ولی صداش خیلییییییی خوبه نمیدونم اینجا کسی انیمه Dororo رو دیده باشه ولی اوپنینگ اول این انیمه با موزیک این خوانندس 😎😎😎😎✌✌ اگه اشتباه نکنم اسمش avu – chan حالا یا اسمشه یا لقبشه ولی دمش گرم اسم اهنگشم …. کلا اینو سرچ کنید میاره البته برید تو یوتویوب (Queen Bee – fire)
  یه آهنگ باحال دیگه ام هست اینم باحاله سرچ کردنش خالی از لطف نیست ( BL / ver . chogakusei ) فقط نمیدونم از کیه 🤷‍♀️😂

  پاسخ

  • میهو در پاسخ به سپیده

   اردیبهشت 18, 1400

   لز توهینه لطفا از کلمه ی لزبین ااستفاده کنین

   پاسخ

  • close در پاسخ به سپیده

   اردیبهشت 25, 1400

   سلام میشه این انیمه های یایویی یاهمون گی رو اسماشونو بگین من تازه با سایتتون اشنا شدم مرسی

   پاسخ

  • Negar در پاسخ به سپیده

   خرداد 1, 1400

   ممنون از پیشنهاداتت ولی لطفا از کلمه لزبین استفاده کن لز توهین محسوب میشه

   پاسخ

 12. X

  اردیبهشت 9, 1400

  سریال چینی The Untamed ( بی وقفه ) خیلی خیلی خیلییییییییی قشنگه اما چون تو چین قانون های سفت و سختی در ارتباط با همجنسگرایان داره روابط دو شخصیت اصلی رو دوستانه و برادرانه نشون میده اما خود نویسنده گفته رابطشون عاشقانس …. اما خدایی با وجود محدودیت تو صحنه های رومانتیک خیلی خوب حسو منتقل میکنن حتما ببینیدش

  پاسخ