معرفی 18 فیلم جذاب و دیدنی این دهه درباره افراد دگرباش (LGBT)

دگر باش (LGBT) طبق تعریف ویکیپدیا شامل افرادی است که گرایش جنسی و رفتار جنسی به غیر از دگرجنس‌گرایی دارند که شامل همجنس‌گرایی مردانه، همجنس‌گرایی زنانه، دوجنس‌گرایی و تراجنسیتی است. کشمکش های جامعه دگرباشان در چند دهه اخیر راه زیادی را طی کرده است. همچنان، راه زیادی هم در پیش دارد. اجتماع آنها برای تمامیت، هویت، احترام و پذیرش خود جنگیدند. آنها برای مدت زیادی سرکوب شدند. قبل از اینکه بتوانند از خود دفاع کنند، می بایست اول به خود می آمدند. تماشای فیلم های درباره آنها شجاعت آن را به شما می دهد که جرات کنید خودتان باشید، نه چیزی که دیگران از شما میخواهند. این دهه شاهد حضور شخصیت های دگرباش زیادی در فیلم ها بوده ایم، و با اینکه می توان بیشتر از اینها کار انجام داد، اما این هم شروع خوبی است. در اینجا برایتان لیستی از بهترین فیلم ها با موضوع دگرباش ها در سال های 2019 تا 2010 را آماده کرده ایم، امیدواریم لذت ببرید. با پروشات همراه باشید.


18. رگبار ‒ Cloudburst ‒ 2011

در حالی که بیشتر فیلم های این لیست درباره جوانانی است که به دنبال هویت جنسی خود هستند، “رگبار” با آنها متفاوت است، شخصیت های اصلی آن تقریبا سن بالایی دارند. در این صورت، نه تنها مردم را ترغیب می کند که از موانع موجود در هنجارهای اجتماعی که همه مجبور به پیروی از آن هستند و باید در این بین هویت خود را نادیده بگیرند، کنار بگذارند. بلکه رابطه عاشقانه دوست داشتنی را که به احساساتشان صدمه بزند، رد نمایند. وقتی نوه “دوتی” او را به آسایشگاه منتقل می کند، او و “استلا” تصمیم می گیرند فرار کرده و سپس ازدواج کنند. آنها با الهام گرفتن از “تلما و لوئیس” سفری جاده ای را شروع می کنند و مجانی سوار یک ماشین می شوند تا به راه خود ادامه دهند.

همچنین بخوانید: 20 فیلم برتر تاریخ درباره بردگی


17. آخرهفته ‒ Weekend ‒ 2011

عشق های زودگذر همیشه به گونه ای هستند که مردم دوست دارند آنها را تجربه کنند، خصوصا وقتی داستان های رویایی زیادی در سینما تماشا کرده اند. “آخر هفته” فیلم فوق العاده دیگری در این لیست است. این فیلم درباره مردی به نام “راسل” است. در یک روز جمعه او با “گلن” ملاقات می کند. آنها احساس می کنند با هم ارتباط خوبی دارند و سپس شب را با هم می گذرانند. در آن زمان، احساس می کنند که دیگر نمیتوانند بیشتر همدیگر را ببینند. اما روز بعد، “راسل” احساس کرد که مجبور است با گلن تماس بگیرد. آنها دوباره همدیگر را می بینند و آخر هفته ای رمانتیک را با یکدیگر می گذرانند. راسل زمانی که متوجه می شود گلن روز بعد پروازی به کشور دیگر دارد، بسیار دلشکسته می شود.


16. بچه ها خوبند ‒ The Kids Are All Right ‒ 2010

یکی از دلایلی که افراد زیادی “بچه ها خوبند” را دوست دارند، البته جدا از اینکه فیلمی بسیار خوش ساخت است، این است که این فیلم موانع زیادی در عشق دو هم جنس به یکدیگر را کنار زد. این فیلم از اولین فیلم هایی بود که یک زوج نقش های اصلی آن بودند. زوجی که در تلاشند بچه های نوجوان خود را بزرگ کنند، آن هم در حالی که آنها دوست دارند با پدر بیولوژیکی خود ملاقات کنند و با او در ارتباط باشند. “جولیان مور” و “آنت بنینگ”  نقش “جولز” و “نیکول” را ایفا می کنند. “جونی” دختر خونی نیکول است و “لسر” پسر جولز است. وقتی آنها متوجه می شوند که اهدا کننده اسپرم به آنها یک مرد غریبه بوده، تصمیم می گیرند او را پیدا کنند.

همچنین بخوانید: معرفی 17 فیلم برتر اسپانیایی زبان این دهه (2019 تا 2010)


15. دختر ‒ Girl ‒ 2018

“دختر” درباره یک ترنس به نام “وریگن” است. او 15 ساله است و میخواهد یک بالرین شود. او هنوز برای جراحی تغییر جنسیت خود وقت دارد، اما پدرش که پشتیبان اوست و روان پزشکش او را تشویق می کنند تا زندگی بدون محدودیتی برای خود رقم بزند. با این وجود، اینکار چیزی را برای او آسان نمی کند. در مدرسه باله که او از همه برتر است، تمام تلاشش را می کند که هویت جنسی خود را پنهان کند. اما، زمان هایی نیز وجود دارند که او احساس حقارت و سرخوردگی می کند، تا جایی که بالاخره تصمیم می گیرد گامی بزرگ بردارد.


14. دختر دانمارکی ‒ The Danish Girl ‒ 2015

“ادی ردمین” و “آلیسیا ویکاندر” در این فیلم درام بیوگرافی که درباره “لیلی البه” یک نقاش دانمارکی و یکی از اولین دریافت کنندگان عمل تغییر جنسیت می باشد، ایفای نقش می کنند. ردمین به عنوان “اینار وگنر” ایفای نقش می کند. او یک هنرمند معروف است و با “گردا” هنرمندی دیگر که هنوز در گردهمایی های هنرمندان حضور می یابد، ازدواج کرده است. آنها بی اندازه یکدیگر را دوست دارند، اما چیزی در درون اینار وجود دارد که به نظرش درست نیست. روزی گردا از او میخواهد که لباسی بر تن کند تا بتواند او را طراحی کند. اینجاست که اینار متوجه شده زنی است که در بدن یک مرد گرفتار شده است.

همچنین بخوانید: نگاهی به ۱۵ شاهکار برتر سینمای سوئد (بهترین فیلم های سینمای سوئد)


13. غرور ‒ Pride ‒ 2014

“غرور” بر اساس داستانی واقعی است و ستارگان آن “بن سچنتزر”، “جوزف گیلگان”، “اندرو اسکات” و “دومینیک وست” هستند. در سال 1984، در زمان دولت “مارگارت تاچر”، معدنچیان بریتانیایی اعتصاب کردند. تاچر نمیخواست که اتحادیه های کارگری قدرت بیشتری داشته باشند و محکم در برابر خواسته های آنها ایستادگی کرد. اما زمانی این اعتصاب توجهات زیادی را به خود جلب کرد که یک معترض دگرباش متوجه شد پلیس ها به جامعه دگرباشان آزار نمی رسانند و در تصرف معدنچیان هستند. او فرصت را غنیمت می شمارد تا این دو اتخادیه را با هم متحد کند و در برابر دولت و ماموران و مطبوعات بایستند. این کار به کمپینی بزرگ منجر می شود که نتایجی عالی را نوید می داد.


12. پریا ‒ Pariah ‒ 2011

“پریا” درباره یک دختر 17 ساله است که به زن بودن خود اهمیتی نمی دهد، یا بهتر بگویم درباره افکاری که دیگران درباره جنس زن دارند اهمیتی نمی دهد. برای مثال مادرش، لباس های گشاد او و رفتارهای بی پروای او را دوست ندارد. همچنین، او دوست ندارد که “الایک” با “لورا” که نمیداند دوست دختر فرزندش است، ارتباط داشته باشد. پدر الایک اهمیت زیادی به این موضوع نمی دهد چون بر این باور است که تمامی این ها مرحله ای از سن اوست. مادرش برای اینکه او را سر به راه کند، الایک را وارد “کمپانی دختران خوب” می کند. مشکل از جایی شروع می شود که الایک و آن دختر خوب کم کم به هم علاقمند می شوند.

همچنین بخوانید: 10 فیلم سال 2019 که بینندگان دوست داشتند اما نظر منتقدان را جلب نکردند


11. سرزمین خود خدا ‒ God’s Own Country ‒ 2017

این فیلم که در یورکشایر اتفاق می افتد درباره مرد جوانی به نام “جانی” است. او به همراه پدر و مادربزرگش در مزرعه شان زندگی می کند. چون آنها به دلیل سن بالا و مشکلات سلامتی نمیتوانند کار کنند، مسئولیت مراقبت از آنجا بر عهده جانی است. فشار کار برای او زیاد است و به همین دلیل او روزهایش را با مشروب خوردن و شب هایش را با رابطه های یک شبه سپری می کند. بالاخره او یک مهاجر رومانیایی به نام “خورخه” را استخدام می کند تا در کارهای مزرعه و نگهداری حیوانات به او کمک کند. کم کم، پیوندی بین آنها ایجاد می شود و جانی نسبت به زندگیش جدی تر می شود.


10. با عشق، سایمون ‒ Love, Simon ‒ 2018

گفتن واقعیت درباره گرایش جنسی به پدر و مادر کار سختی است و “سایمون” میخواهد تا زمانی که در مدرسه درس میخواند این موضوع را از پدر و مادرش پنهان کند. او نمیخواهد با بیان کردن این موضوع زیر رادار بقیه باشد و میخواهد تا زمانی که به کالج می رود تا بالاخره آزاد باشد و زندگی عاشقانه خود را دنبال کند، این موضوع را از دیگران مخفی نگه دارد. اینطور نیست که پدر و مادرش وقتی بدانند که او دگرباش است از او متنفر شوند، او متوجه نمی شود که چرا افراد دگرجنس گرا نیازی ندارند درباره هویت جنسی خود صحبت کنند. اهمیتی ندارد، تا زمانی که همه چیز همینطور پیش برود او مشکلی ندارد. اما یک روز، او با یکی از همکلاسی هایش آشنا می شود که به طور ناشناس از طریق فیسبوک به او پیام می دهد. رابطه ای از طریق ایمیل بین آنها شکل میگیرد و سایمون کم کم عاشق آن فرد می شود.

همچنین بخوانید: 6 فیلم جذاب و دیدنی درباره مردانگی که زنان ساخته اند


9. 120 تپش در دقیقه – 2017 – 120 Beats per Minute

“120 تپش در دقیقه” که در سال 1990 در فرانسه اتفاق می افتد، درباره افرادی است که در جنبش “انجام بده” درگیر بودند. با توجه به روند کندی که دولت برای مبارزه با شیوع بیماری ایدز به کار برده بود، این سازمان برای حمایت از مبتلایان به این بیماری شروع به کار می کند. با این حال آنها افراط گرایی هایی نیز داشتند که باعث شد برخی از اعضا فکر کنند که آیا خشم آنها بدتر است یا بی توجهی دولت؟ تمامی این قضایا از طریق زندگی اعضای “انجام بده” به تصویر کشیده می شود.


8. یک زن شگفت انگیز ‒ A Fantastic Woman ‒ 2017

“یک زن شگفت انگیز” برنده اسکار شده است و درباره زندگی یک ترنس به نام “مارینا” است. “دنیلا وگا” نقش او را ایفا می کند، که یکی از بهترین اجراهای دهه را داشته است. همه چیز از مرگ دوست پسر مارینا “اورلاندو” آغاز می شود. او قبلا ازدواج کرده بود و یک پسر داشت. پس از مرگش، آنها مسئولیت برگزاری آخرین مراسمات او را به عهده می گیرند. آنها به او اجازه نمی دهند که در مراسمات شرکت کند و حتی کاری می کنند که پلیس درباره مرگ اورلاندو به او شک کند.

همچنین بخوانید: 15 فیلم زیبا که بیانگر لطافت و زیبایی زنان هستند


7. نارنگی ‒ Tangerine ‒ 2015

“سیندرلا” یک ترنس است که شغل او روسپی گری است و با رئیس خود “چستر” در رابطه است. یا بهتر است بگوییم، با او در رابطه بود. پس از اینکه او یک ماه را در زندان سپری می کند، دوستش “الکساندرا” به او خبر می دهد که چستر با یک زن دگرجنس گرا در حال خیانت کردن به اوست. سیندرلا که از این موضوع عصبانی بود تصمیم میگیرد که آنها را تعقیب کرده و انتقام بگیرد. این ماجراجویی باعث می شود سیندرلا و الکساندرا قبل از بازگشت به زندگی عادی شان با واقعیت هایی روبرو شوند.


6. قلب طبیعی ‒ The Normal Heart ‒ 2014

برای مدت زیادی ایدز با همجنسگرایی مرتبط بود. هنگامی که پزشکان و دانشمندان اطلاع زیادی درباره این موضوع نداشتند، متوجه شدند که بخش زیادی از بیمارانشان دگرباش هستند. زمان زیادی طول کشید تا متوجه شوند که این بیماری حتی فراتر از جنسیت افراد نفوذ کرده است. حتی پس از اینکه آنها این واقعیت را به طور علمی ثابت کردند، افراد دگرجنس گرا همچنان باور داشتند که این همجنس بازان هستند که مبتلا به این بیماری می شوند و فکر میکردند این موضوع روی آنها اثری ندارد، به همین دلیل دولت در انجام کارهای اساسی برای این بیماری بی میل بود. “قلب طبیعی” درباره کشمکش های احتماع دگرباش ها برای بالا بردن سطح آگاهی مردم درباره این بیماری و وادار کردن جامعه به انجام کاری برای آن می باشد.

همچنین بخوانید: معرفی 15 فیلم برتر نئو نوآر در تاریخ سینما


5. تام بوی ‒ Tomboy ‒ 2011

“تام بوی” درباره داستان زندگی “لور” 10 ساله است. لور تطابق جنسیتی ندارد و با اینکه دختر است، هویتی دخترانه ندارد. خانواده او به محله ای جدید در پاریس نقل مکان می کنند جایی که او با دختری به نام “لیسا” دوست می شود. به دلیل ظاهری که لور دارد، لیسا فکر می کند که او پسر است. لور هم به همین منوال پیش می رود و به او می گوید که اسمش “مایکل” است. دایره دوستی مایکل بزرگتر شده و او با پسران زیادی دوست می شود. اما چندی بعد خانواده او متوجه می شوند که او وانمود می کند که یک پسر است.


4. زندگی ادل ‒ Blue Is the Warmest Colour ‒ 2013

“زندگی ادل” یا “آبی گرم ترین رنگ است” بر پایه رمانی با همین نام نوشته “جولی مارو” است که داستان دختری نوجوان به نام “ادل” را دنبال می کند، که پس ملاقات با “اما” دانشجوی رشته هنر متوجه هویت جنسی خود می شود. ادل باهوش است، به خواندن کتاب علاقه دارد و فردی درون گرا است. وقتی که با “اما” که فردی خلاق و آزاد است آشنا می شود، بخشی کاملا تازه از خودش را کشف می کند. اما او هنوز در مرحله ای قرار دارد که در آن پریشانی بر او چیره شده و در لحظاتی باعث ضعف او و سرنگونی در رابطه عاشقانه اش می شود.

همچنین بخوانید: معرفی 14 فیلم جذاب و دیدنی شبیه زندگی ادل (Blue is the Warmest Color)


3. مرا با نامت صدا کن ‒ Call Me by Your Name ‒ 2017

اقتباس “لوکا گودانینو” از رمان “آندره آکیمن”، “مرا با نامت صدا کن” است که ستارگان آن، “تیموتی شالامی” و “آرمی همر” می باشند. این فیلم سری سوم فیلم های “نیاز” اوست که قسمت های پیشین آن “من عشق هستم” (I Am Love) و “شیرجه” (A Bigger Splash) بودند. ماجرا در یک روستا در ایتالیا اتفاق می افتد و داستان عشق دو جوان به نام های “الیو” و “اولیور” را در تابستان سال 1983 دنبال می کند. پدر الیو یک استاد باستان شناسی است و از الیور دعوت می کند که تابستان را با آنها بماند و به او کمک کند. در ابتدا، الیو از ورود الیور به خانه شان خوشحال نیست، اما کم کم ظاهر درون گرای او شروع به آب شدن کرده و او احساسش به الیور را در آغوش خواهد کشید.


2. مهتاب ‒ Moonlight ‒ 2016

“مهتاب” که برنده جایزه اسکار شده، درباره سه مرحله از زندگی “شایرون” است. در این فیلم شخصیت اصلی وقتی از یک سو استفاده احساسی و فیزیکی جان سالم به در می برد، به هویت جنسی خود پی می برد. در زمان کودکی او همواره توسط دیگران مورد آزار قرار می گرفت و مادر معتاد او نیز به این موضوع اهمیتی نمی داد. مواد فروشی به نام “خوان” او را زیر بال و پر خود می گیرد و به او می آموزد تا کسی که هست را قبول کرده و در آغوش بگیرد. دیگر مراحل زندگی او، شامل سال های نوجوانی اوست که به حادثه ای منتهی می شود که بقیه زندگیش را تعریف می کند.

همچنین بخوانید: 30 سال 30 فیلم؛ لیست بهترین فیلم های 30 سال اخیر به انتخاب امپایر


1. کارول ‒ Carol ‒ 2015

فیلم “کارول” که نامزد جایزه اسکار شده بود، ستارگانی مانند “کیت بلانشت” و “رونی مارا” در آن ایفای نقش می کنند. این فیلم از کتابی به نام “شاهزاده نمک” نوشته “پاتریشیا هیسمیت” اقتباس شده است. درباره یک عکاس جوان است که با زنی که در حال طلاق گرفتن است، رابطه عاشقانه برقرار می کند. ماجرا در سال 1952 و در فصل کریسمس اتفاق می افتد و بارش برف در پس زمینه است. “ترز بلیوت” در یک فروشگاه به عنوان یک عکاس مشتاق مشغول به کار است. روزی “کارول” وارد فروشگاه می شود و شروع می کند به جستجو برای هدیه ای مناسب برای دخترش. ارتباط کوتاه و ساده آنها به ملاقاتی دوباره می انجامد، و خیی زود آنها متوجه می شوند که عاشق یکدیگر شده اند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (629)

بستن فرم

 1. سپیده

  اسفند 13, 1399

  سلام من همه ی این فیلما رو دیدم و با کارول و با مرا با نامت صدا بزن و با عشق سایمون خیلی حال کردم (( بر طبق سلیقم گفتم منظورم این نیست بقیشون بدن )) ولی باز همچنان رو حرفم که انیمه ها قشنگتر این عشق زیبا رو به نمایش میزارن هستم و میخوام بهتون معرفی کنم تا لمس کنید من چی میگم 😍😁
  1- Given
  2- Umibe no Etranger
  3- Yes ka No ka Hanbun ka
  4- Hitorijime My Hero
  5- Doukyusei Classmates
  6- Hybrid child
  خیلی خیلی خیلییییییی قشنگن اصلا نمیتونم توصیف کنم چقدر خوبن 👌👌 ضمانتشون میکنم

  پاسخ

 2. آرمان

  بهمن 9, 1399

  خیلی از افرادی که ادعای همچنین تمایلاتی دارند به خود تلقین می کنند و تحت تاثیر فکر خودشون قرار میگیرن
  و البته تنفر از جنس مخالف هم میتواند زمینه همچین مسئله ای شود مثلا بعضی از همحنس گرایان مثل آلن دی جترس ادعای تجاوز از پدر خود در کودکی داشتند فضای جامعه هم بی تاثیر نیست و مسئله ژن همجنسگرایی هم تنها یک فرضیه هست که حتی سایت بی بی سی فارسی به آن اشاره کرده
  در حیوانات هم اگر چه این موضوع مشاهده شده اما همان حیوانات هم به طور طبیعی به جفت گیری از جنس مخالف پرداختند
  دلایلی که برای تائید این مسئله استفاده می شود هم مثال های نقض زیاد دارد مثلا در آزمایشی مشخص شد بالای هشتاد درصد مردان پدوفیل از کودکی تمایلی غیر عادی به کودکان داشتند یا در آزمایشی دیگر مشخص شد زنان به طور ذاتی دوجنس گرا هستند پس با این حساب باید تمام زنان لزبین شوند و ازدواج مردود شود و مسئله انتخاب ناچارا ژنتیکی دیگر بی معنی هست چون در تمام زنان مشترک هست
  حال این سوال اخلاقی پیش می آید که آیا تمام جرم ها یا معضلات ، غیر ژنتیکی هستند ؟ مثلا دزدی از طمع گرفته می شود و طمع در ذات همه هست
  همجنس گرایی و خیلی مسائل دیگر ، مفاهیمی با تاثیرات اجتماعی هستند پس نمی شود نسبت به آن بی تفاوت بود

  پاسخ

  • بماند در پاسخ به آرمان

   بهمن 12, 1399

   میتونم بگم تمام حرفایی ک زدی روانشناسا و .. رو زیر سوال بردی میخای بگی بیشتر از اونا میفهمی؟؟

   پاسخ

   • آرمان در پاسخ به بماند

    بهمن 13, 1399

    تو نظرات تمام روانشناسان … رو جویا شدی ؟؟ رفتی نظریات کارل یونگ یا آدلر رو مطالعه کنی یا تنها درکت از روانشناسی جناب فروید هست آن هم با مطالعات ناقص ؟؟
    تو چی بیشتر از بقیه میفهمی ؟

    پاسخ

  • Yegane در پاسخ به آرمان

   اسفند 6, 1399

   از اون جایی که پیداس شما رو این موضوع تحقیق داری، پس باید خودت هم بدونی همه ی این ها در حد فرضیه است و هیچکدوم اثبات علمی ندارن هنوز

   پاسخ

   • آرمان در پاسخ به Yegane

    اسفند 11, 1399

    بعدشم من اینو برای کسانی گفتم که با استفاده از همچین فرضیاتی همجنسگرایی رو توجیه می کنن که خودتون هم اشاره کردید هنوز اینا در حد فرضیه هستن
    چون هنوز ژنتیکی بودن همچین مسئله ای ثابت نشده و دوما ژنتیکی بودن دلیل بر درست بودن نیست چون بعضی از بیماری های جسمی یا روانی هم منشا ژنتیکی یا ارثی دارند اما این دلیل نمیشه که پزشکان دنبال درمان نباشند
    گذشته از این ها همجنس گرایی به اخلاقیات یا روانشناسی بیشتر مربوط میشه تا علم فیزیولوژی
    در فلسفه اخلاق هم انتقادات فراوانی به همجنس گرایی شده که شما با سرچ ” نقد همجنسگرایی ” میتونید این انتقادات را بخونید
    همجنس گرایی شاید در کوتاه مدت تاثیرات خوبی بر ما بگذارد اما در بلند مدت عوارض روانی و فیزیکی فراوانی بر ما می گذارد
    باور کنید تفاوت چندانی بین همجنسبازی و همجنس گرایی نیست اگر چه در ظاهر متفاوتند اما در باطن یکی هستند
    متاسفانه کاربران اینجا بیشتر احساساتی هستند تا واقع بین یا کسی که آینده اش براش مهم باشه

    پاسخ

 3. Melika

  دی 17, 1399

  سلام من فقط فیلم کارول رو دیدم ولی واقعا محشره.
  نمیددنم چرا ولی حس خوبی بهش داشتم. بنظرم مهم نیس که چه فیلم با چه ژانری رو می بینی مهم کیفیت و اثریه که فیلم میتونه روی تو بزاره. من خودم به شخصه عاشق فیلم دیدنم. واقعا هر ژانری که باشه رو می بینم و اصلا محدود نیستم. کسی که واقعا همه نوع ژانر و فیلمی دیده باشه زیاد درباره‌ی بد بودنش یا خوب بودنش حرف نمیزنه بنظرم هر فیلمی هدف خودش رو داره پس من واقعا از دیدن هر فیلمی که وجود داره ارزش قائلم. بحث شما درباره‌ی دگرجنسی و … بحث بیهوده‌ای هست. آدمی که دارای یک ویژگی خاص باشه هیچوقت اون رو همه جا جار نمیزنه بلکه از روی رفتارش اون رو نشون میده. بنظرم فیلم ها رو تماشا کنید تا دیدگاهی جدید از زندگی به روتون باز بشه. نه اینکه بخاین یه ایراد پیدا کنید بحث‌های پوچ و بیهوده!

  پاسخ

  • shani در پاسخ به Melika

   بهمن 21, 1399

   حتما برو شاد ترین فصل ببین 2020 محشره کارول پیشش هیچی نیست

   پاسخ

  • shani در پاسخ به Melika

   بهمن 21, 1399

   من کلا ی فرد LGBT هستم و خانوادمم میدونن و هبچ مشکلی هم ندارم و عادی دارم زندگیم میکنم..تا حالا هم ب هیچ فردی آسیب نرسوندم…باید بتونی خودتو و احساستو کنترل کنی …تا بتونی راحت زندگی کنی…مرسی از خانوادم ک حمایتم میکنن💜💚💙❤🧡⚘

   پاسخ

   • Yegane در پاسخ به shani

    اسفند 6, 1399

    شما خیلی خوش شانس بودی بنظرم ، چون خیلی افراد حتی خارج از ایرانم شانس شما رو ندارن ، خوش بحالت

    پاسخ

  • Nocha در پاسخ به Melika

   اسفند 4, 1399

   حتما call me by your name o bbin خیلی قشنگهه😞

   پاسخ

  • Yegane در پاسخ به Melika

   اسفند 6, 1399

   بحث جار زدن نیست ، هر دسته از lgbt خودش چند شاخه داره ، که خب بعضی هاشون از روی ظاهر و استایل قابل فهمیدن هستن مثل بوچ
   حتی اگر از روی ظاهر قابل تشخیص نباشه ، باید اینو بگم که آدما مثل هم برخورد نمی کنن تا آخر عمر ، یکی ترجیح میده همه بدونن ، یکی حتی به خانوادش نمیگه ، که این تا حدودی به شجاعت و تیپ شخصیتی فرد بستگی داره

   پاسخ

  • آرمان در پاسخ به Melika

   اسفند 11, 1399

   اگر واقعا آدم نامحدودی هستید پس فیلم های زیر را هم ببینید
   Shame . Boogie nights . Requiem for a dream . I am michael .

   پاسخ

 4. سعید

  دی 16, 1399

  جای فیلم زیبای Brokeback Mountain تو این لیست واقعا خالیه دوستان lgbt پیشنهاد میکنم ببینید

  پاسخ

  • Nochaa در پاسخ به سعید

   اسفند 4, 1399

   ولی خیلی ناراحت کنندست😞و زجر اوره

   پاسخ

 5. Sara

  آذر 28, 1399

  مرا با نامت صدا کن عالی بود ولی آخرش غمگینه😍
  و پیشنهاد بعدم با عشق سایمون که واقعا حرف نداشت

  باتشکر از فیلمای خوبتون 💙❄

  پاسخ

 6. پریا

  آذر 24, 1399

  خوندن اکثر این کامنت ها فقط باعث نشستن غم روی دل آدم بخاطر جهالت مردم میشه…

  پاسخ

 7. ناشناس

  آبان 26, 1399

  یک سوال
  حمایت ما از این موضوع به این خاطره تا با افرادی که از این معضل رنج می برند همدردی کنیم و بگوییم که ما صدای شمارا می شنویم مثل یک رفتار انسان دوستانه برای حل مشکلات یا به خاطره اینه که می گوییم راه حل شما پذیرش این زندگی همجنس گرایانه و تائید آن هست ؟؟ چیزی که بر عهده روانشناسان حرفه ای هست

  پاسخ

  • foad در پاسخ به ناشناس

   آذر 13, 1399

   نیاز به هردوی اینا داره چون جامعه وقتی روشن و تفکرات عوض بشه خیلی چیزا تغییر میکنه من به عنوان یک همجنسگرا میتونم دارای حق و حقوق و آزادی باشم که قانونی باشه نه اینکه در تاریکی و دور از چشم همه هویت اصلی خودمو قایم کنم

   پاسخ

   • Mr,x در پاسخ به foad

    آذر 16, 1399

    👌👌

    پاسخ

   • نگار در پاسخ به foad

    دی 6, 1399

    افرین دقیقا اینکه ادم هویت خودش رو مخفی کنه خیلی اذیت کنندس کسایی که همجنسگرا هستن اوناهم یه سری حق و حقوق دارن کاش روزی برسه که همه این موضوع رو درک کنن🙂

    پاسخ

 8. بی نام

  آبان 22, 1399

  در مورد این مسئله یک موضوع را فراموش نکنید و اون اینه که بین دو مفهوم خلط نکنید و یکسان نشمارید ، انسانیت و حقیقت.
  یعنی بین همدردی کردن و درست شمردن یک پدیده تفاوت قائل شوید

  پاسخ

 9. سپیده

  آبان 22, 1399

  ممنون بابت معرفی فیلم ها واقعا لذت بردم 🌺🌺 فیلم ها که واقعا عالی بودن من میخوام چند تا انیمه هم تو ژانر یائویی و شونن آی معرفی کنم دوستان حتما ببینید از دستتون نره
  1- Sekai Ichi Hatsukoi : اونودرا ریستو پسریه که عاشق سال بالاییش شده و همیشه اونو زیر نظر داره یه روز تو کتاب خونه مدرسه با هم رو در رو میشن و اونودرا عشقشو ابراز میکنه و جواب هم میگیره اما یک اتفاقاتی میفته و اونودرا شکست عشقی میخوره و بعد از اون دیگه نمیتونه عاشق بشه حالا ده سال از اون ماجرا گذشته و اونودرا داخل یک شرکت مشغول به کار شده اونجاست که دوباره عشق قدیمیش رو میبینه …
  2- Dakaretai otoko : سایجو تاکاتو بازیگری بسیار معروف و خوش قیافه است به طوری که پنج سال متوالی بهش لقب جذابترین مرد رو دادن حالا تو ششمین سال یک نفر این لقب رو ازش میدزده و اون کسی نیست جز آزومایا جونتا بازیگری که فقط سه ساله پا به عرصه ی سرگرمی گذاشته , سایجو و آزومایا قراره روی فیلمی با هم همکاری کنن و توی بار همدیگر را ملاقات میکنن , سایجو به هوش میاد میبینه در یک آپارتمان هستش و آزومایا به اون ابراز عشق میکنه ….
  3- Super lovers : داستان حول محور پسری به نام رن میچرخه که از یتیم خونه ی کانادا به فرزند خوندگی گرفته میشه و به ژاپن میفرستنش تا با برادرهای دیگرش زندگی کنه هارو بزرگترین برادر مسئول اینه که از برادر های کوچکترش نگهداری کنه و کم کم که چه عرض کنم همون اول یه رابطه شکل میگیره 😂

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به سپیده

   آبان 22, 1399

   من Sekai Ichi Hatsukoi رو دیدم واقعا قشنگ بود الانم دارم Junjou Romantica رو میبینم فصل دومشم چرا اینو معرفی نکردی ؟

   پاسخ

  • Damien در پاسخ به سپیده

   آبان 22, 1399

   یک سوال دارم چطوری می شود بین یک همجنس گرا، دو جنس گرا و دگر جنس گرا تفاوت قائل شد وقتی یک آدم معمولی هم از اینگونه آثار لذت می بره

   پاسخ

   • سپیده در پاسخ به Damien

    آبان 22, 1399

    فکر کنم منظورم رو اشتباه متوجه شدید من این انیمه هارو معرفی کردم که افراد دگر باش هم لذت ببرن نگفتم این ژانر فقط مخصوص افراد خاصه من خودم عادی هستم ولی از دیدن این انیمه ها لذت میبرم

    پاسخ

    • Kim در پاسخ به سپیده

     دی 7, 1399

     مگه خانواده LGBT عادی نیستن که از این کلمه استفاده میکنید؟:)))
     هممون انسانیم:)))

     پاسخ

    • همراز در پاسخ به سپیده

     بهمن 9, 1399

     دوست عزیز این کلمه عادی رو ک ب کار میبرید ادم اینطور برداشت میکنه جامعه lgbtq عادی نیستن
     لطفن در استفاده از تعاریف دقت کنیم!

     پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به Damien

    آبان 22, 1399

    تفاوت ما در اینه , درسته ما دیدن آثار لذت میبریم ولی گرایشمون به جنس مخالفه ولی خانواده lgbt در کنار لذت بردن از صحنه شاید یه چیزایی هم یاد گرفتن که بتونه به مسائل احساسی و عشقیشون کمک کنه

    پاسخ

    • Damien در پاسخ به ناشناس

     آبان 23, 1399

     خب خیلی ها هم از فیلم هایی مثل جوکر و ددپول لذت می برند

     پاسخ

     • Damien در پاسخ به Damien

      آبان 26, 1399

      فیلمایی که در مورد جنایتکاران هست
      مثل جوکر یا شبگرد

      پاسخ

  • خاطره باقری در پاسخ به سپیده

   بهمن 16, 1399

   سلام. خیلی ممنون بابت معرفی انیمه ها:)

   پاسخ

 10. ریما

  آبان 21, 1399

  فیلم fantastic woman در مورد یک زن ترنس هست نه همجنس گرا

  پاسخ

 11. Utyr

  آبان 21, 1399

  اینجا کسایی که واقعا دغدغه دارند نظر بدهند نه کسایی که از سر احساسات تصمیم می گیرند بدون اینکه به بلوغ عقلی رسیده باشند

  پاسخ

 12. لان ژان

  آبان 21, 1399

  من واقعا معنیه عشق رو درک نمیکنم ( چه به جنس مخالف چه موافق) اصلا هیچ ایده ایی ازش ندارم تاحالا هم تجربش نکردم …. راهنماییم کنید لطفا

  پاسخ

  • تارا در پاسخ به لان ژان

   آبان 27, 1399

   ناراحت نباش عزیزم تو یک انسان آسکشوال هستی نباید از این موضوع ناراحت باشی
   تو باید به گرایشت احترام بگذاری
   قراره به امید خدا چند ساله دیگه حقوق اقلیت های مازوخیست رو با نام « خود آرامگر » هم قانونی کنیم

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به تارا

    آبان 27, 1399

    این چه حرفیه ، هرکی معنی عشق رو درک نکنه که درجا asexual نمیشه ، چرا حرف بی ربط میزنی

    پاسخ

    • آرمان در پاسخ به Rs

     آذر 30, 1399

     پس چطور هر کی ظاهرا به همجنسش علاقه داشته باشه فوری میشه همجنس گرا

     پاسخ

   • M در پاسخ به تارا

    آبان 27, 1399

    آره دیگه فقط مونده بعدش سادیست ها رو قانونی کنید ، دیگه دارن هر اختلال روانی رو طبیعی نشون میدن ، متاسفم واقعا

    پاسخ

   • kiana در پاسخ به تارا

    آبان 27, 1399

    تارا جون همجنسگرایی یه چیز درونی و ژنتیکیه اما این مثل یه بیماری روانی میمونه که تمایل به هیچ جنسی نداشته باشی (( خود آرامگر دیگه چیه ؟)) اصلا چه معنی میده ؟😂

    پاسخ

    • علی در پاسخ به kiana

     آذر 30, 1399

     شما از کجا میدونین که مسائلی مثل فتیسیسم ، مازوخیزم ، پدوفیلیا و … ریشه در ژنتیک ندارن ؟! مگه شما روانپزشک یا دکتر هستید
     در تاریخ نمونه های فراوانی از علاقه جنسی خواهر و برادر وجود داشته مثل تمدن مصر و روم پس چرا سعی در قانونی کردن این کار نمی کنن
     من هر جور حساب می کنم نمی تونم فرق چندانی بین علاقه به همجنس و علاقه به کودک ( پدوفیلی ) پیدا کنم از نظر من نباید مشکل این افراد را پنهان یا سرکوب کرد ولی باید به دنبال درمان اون بود و اگه واقعا اون وقت درمان نشد همجنس گرایی شون قانونی بشه
     در یک تحقیقی که از مردان پدوفیلی گرفته شد مشخص شد بالای 80 درصد اونها از بچگی به کودکان علاقه جنسی داشتن پس با این اوصاف باید پدوفیلی هم قانونی کنند پس چرا نمی کنند ؟؟

     پاسخ

     • دین ما انسانیت در پاسخ به علی

      دی 1, 1399

      چون شما با اعتقادات مذهبی و مادرزادی دارین تصمیم گیری میکنین بنظرم حداقل ۵ تا سایت معبر در این زمینه و ۵ کتاب و مطلب درمورد تحقیق دز این زمینه ها رو مطالعه کنین و بعدا تصمیم گیری کنین ولی این نظر شما هم من یکی بهش احترام میزارم

      پاسخ

     • Emma در پاسخ به علی

      دی 17, 1399

      چون دو تا همجنسگرا با تصمیم خودشون با هم رابطه دارن ولی شما میتونید این رو هم بابت کسی که پدوفیلی داره بگید از اونجایی که یه طرف رابطه هنوز بچست و به سن قانونی و عقلی هم نرسیده حتی اگه اون بچه خودش تو بچگی همچین چیزی رو دوست داشته باشه که با این اشخاص رابطه داشته باشه تو بزرگسالی ممکنه صدمه ببینه ولی تو همجنسگرایی شخص به سنی رسیده که بخواد در مورد زندگیش تصمیم بگیره این دلیلیه که کسی دوست نداره پدوفیلی قانونی شه و میگن درمان شن ولی همجنسگرایی نه هرچند کسی هم حق این رو نداره شخص پدوفیلی رو مجبور به درمان کنه

      پاسخ

     • Emma در پاسخ به علی

      دی 17, 1399

      شاید فکر کنید این جامعه ال جی بی تی یه چیز جدیده و مردمی که خودشون رو با اینگونه خطاب میکنن جو گرفتتشون ولی این چیز جدیدی نیست من حتی یه زوج گی هشتاد ساله تو همین ایران میشناسم که این همه مدت با هم زندگی میکنن ولی خودشون رو مخفی کرده بودن فقط یه عده از نزدیکانشون میدونستن ولی الان به خاطر حمایت مردم کام اوت کردن
      در مورد اینکه ازدواج خواهر و برادر رو مثال زدی هم از قدیم ممنوع بود چون امکان به دنیا اومدن بچه ناقص زیاد بوده به دلایل ژنتیکی وگرنه اون هم انسانن و میتونن عاشق هم بشن
      از اونجا که بحث پزشکی رو مطرح کردید من خودم تجربی خوندم و به اندازه و سهم خودم از زیست شناسی سر در میادم و طبق مطالعاتم همجنسگرایی و دو جنس گرایی بین خیلی از گونه های دیگه مشاهده شده بهونه هموفوبیک ها برای ممنوع دونستن ال جی بی تی اینه که خدا انسان رو جفت افریده پس همجنسگرایی کفره در صورتی که خدا خیلی از حیوانات دیگه رو هم جفت افریده ولی خیلی از اونا با همجنس خود رابطه دارن و اگه بحث انسان بودن که با عقل داره پیش میره و میتونه انتخاب کنه و حیوانی که خدا بهش حق انتخاب نداده و فقط غریزه داده چرا این غریزه رو داره که همجنس گرایی کنه این حیواناتی که گفتم اینجوری نیست که یه عده ای از یه گونه همچین غریزه ای داشته باشن که بگیم مشکل ژنتیکی دارن کل یه گونه ممکنه به اینصورت باشن

      پاسخ

      • علیرضا در پاسخ به Emma

       بهمن 9, 1399

       اولا اگر مسلمان هستی پس نظر دین در این موضوع واضحه اما اگر دینی نداری به من بگو حد و مرز اخلاق کجاست ؟؟ اگر با برادرت یا خواهرت رابطه داشتی چه احساسی پیدا می کنید ؟؟ اگر میگویی من جای همجنس گرایان نیستم از کجا میدونی اونا با تلقین تصمیم نگرفتند ؟؟ تحقیق کردید حیوانات تحت چه شرایطی همجنس گرایی کردند؟؟ آیا همان حیوانات جفتگیری نکرده اند ؟؟ در حیوانات کار های دیگری هم رایجه مثل خوردن همنوع
       آیا علم که هنوز کامله کامل نشده و بدون خطا هم نیست نمی تواند اشتباه کند ؟؟
       و خیلی سوالات دیگر هم دارم

       پاسخ

       • amin در پاسخ به علیرضا

        بهمن 22, 1399

        سلام دوست عزیز دین اسلام هیچ چیزی در مورد همجنسگرایی نگفته قوم لوط همجنس بازی بوده و این دوتا فرق می کنه اونا ب خازر هوس و شهوت و ….بوده کارشون اما همجنس گرایی گرایش من خودم همجنس گرام دینمم اسلامه و ب خدا کاملن اعتقاد دارم چون خود خدا اینطوری خلق کرده مارو و ب شما چ ربطی داره اگ شما فکر می کنید این روش غلطه خب نترس ما میریم جهنم ولی خود خدا عشق رو افریده من از 14 ساالگی می دونستم ولی توی 18 سالگی واقعا عاشق ی پسره شدم و الان با همیم و باور کن هیچ چیز جنسی ای نداشتیم که بگی ب خازر شهوت بوده واقعا عشقه واقعی و خالصیه و همیشه خدا رو شکر می کنم ب خازر افرینش عشق و حالا من عشق به همجنسم پیدا کردم و واقعا عشق نه هیچ چیزه دیگ ای و من هیچ تلقینی نداشتم و مطمین باش که خدا عشق رو فقط برای جنس های مخالف نیافریده عشق خیلی خیلی قشنگه و بهترین افرینش خدا عشق و من لذت می برم از عشقی که به رلم دارم

        پاسخ

        • علیرضا در پاسخ به amin

         بهمن 23, 1399

         اولا من با مقوله عشق به همه چیز مشکلی ندارم اما حرف من اینه که عشق مساوی رابطه جنسی نیست چون اینطوری نمیشه انگار عاشق کودکان و خیلی چیز های دیگه شد بعدشم برای علاقه به همجنس ، همجنس گرایی نیاز نیست بلکه یک دوستی یا رفاقت صمیمی که از قدیم در همه جوامع وجود داشته که این همان اوج عشق بین دو تا پسر یا دختره
         احتمالا شما بین رفاقت با دوستتان و همجنس گرایی دچار اختلاط و سوتفاهم شدید در مورد این مسئله پیشنهاد میدم به چگونگی تصمیم گیریتان در این موضوع فکر کنید که آیا از روی تلقین کردن نبوده ؟ دوما اطلاعاتتان را بالاتر برده و مثلا در مورد قضیه قوم لوط و گناه لواط در اسلام تحقیق بیشتری کنید سوما پیشنهاد میکنم با یک مشاور باتجربه و حرفه ای صحبت کنید
         باتشکر

         پاسخ

        • علیرضا در پاسخ به amin

         بهمن 23, 1399

         خیلی از شما وقتی کسی ازتون انتقاد میکنه میگویید این یک مسئله شخصیه و ربطی به دیگران نداره با این اوصاف سوالی دارم و اون اینه که کسی که در کنج خونش مشغول مصرف مواد مخدره چه ارتباطی به بقیه داره یا کسی که میخواد خودکشی کنه چه ارتباطی به بقیه داره شاید هیچ کدوم از این دوتا هم از کارشون ناراضی نباشند اما پس چرا همون کشورهای پیشرفته مخالف خودکشی و مصرف مواد مخدر هستند وقتی این یه مسئله شخصیه ؟ یک سوال دیگه اگه ما به مسئله ای فقط به خاطر اینکه ظاهرا به جامعه ارتباط نداره بی تفاوت باشیم میتونیم خودمون رو انسان بدونیم ؟

         پاسخ

        • علیرضا در پاسخ به amin

         بهمن 23, 1399

         پیشنهاد میکنم فیلم های shame و boogie nights رو هم نگاه کنید

         پاسخ

        • سارا کمیلی در پاسخ به amin

         بهمن 25, 1399

         اسلام حرف از همجنس گرایی نزده چون اون زمان هنچین اسمی به وجود نیامده بود
         بعدشم شما که مسلمونی تمام مراجع شیعه همجنس گرایی را حرام میدونن
         اینکه کسی رو دوست داشته باشی بد نیست ولی حواست باشه هیچ کس از روز اول جنایتکار نمیشه بلکه شیطون یواش یواش اونو به مسیری که دوست داره میکشونه

         پاسخ

        • ngr در پاسخ به amin

         بهمن 27, 1399

         قلبم :`)) عشق همه‌جورش قشنگه و هیچ ممنوعیتی درش نیست امیدوارم همیشه باهم بمونید و کنارهم شاد باشید. درواقع من این ارزو رو واسه همه‌ی کسایی که عاشق هم هستن دارن و حتی وقتی فیلم هایی رو میبینم که دوتا عاشق که همجنس هستن مجبور میشن از هم دور شن واقعا افسرده میشم 🙂 نیازی نیست حتما همجنسگرا یا دوجنسگرا باشم که درک کنم همینکه عشقو بین دو نفر میبینم کافیه تا به این پی ببرم که دنیا واسه یه سری افراد چقد بی‌رحمه…

         پاسخ

         • شادمهر در پاسخ به ngr

          بهمن 27, 1399

          اشتباهی که خیلی از شما مرتکب میشین اینه که بین عشق و همجنس گرایی دچار اختلاط میشوین در حالی که در عالم رفاقت هم میشه عاشق همجنسمان باشیم و این علاقه در ما همواره وجود داشته باشیم پس نیازی به همجنس گرایی نیست و همجنس گرایی برعکس تصویری که در هالیوود ازش نشون میدن چندان هم جالب نیست
          شما که با دیدن چهار تا فیلم ، عقل و دینتون رو میبازین لطفا همچین آثاری را نبینید چون ممکنه بعدا تاثیر مخربی بر زندگیتون بزاره

          پاسخ

         • شادمهر در پاسخ به ngr

          بهمن 27, 1399

          برید و زندگینامه جفری دامر را بخونید تا متوجه شوید چندان هم بین همجنس گرایی و همجنس بازی تفاوت نیس

          پاسخ

      • ححح در پاسخ به Emma

       بهمن 16, 1399

       نه دوست عزیز گناه بودن همجنسگرایی یه دلیل مهم تر داره که تو قرآن هم ذکر شده
       البته اینم هست
       من نمیگم مخالفم فقط نظرم گفتم

       پاسخ

    • آرمان در پاسخ به kiana

     آذر 30, 1399

     ببخشید بیماری های روانی نمیتونن ژنتیکی باشن

     پاسخ

   • ححح در پاسخ به تارا

    بهمن 16, 1399

    نه عزیزم چه ربطی داره
    عاشق شدن چیزی که نیست که حتما کسی تجربه کنه، یکی تو جوانی تجربه میکنه یکی تو بزرگسالی یکی تو پیری. شاید ایشون هوموسکشوال باشن شاید هتروسکشوال باشن فعلا معلوم نیست. اگه واقعا احساس تنفر نسبت به هر دو جنس رو داشته باشن آسکشوال هستن

    پاسخ

  • frkfnn در پاسخ به لان ژان

   آذر 13, 1399

   سلام دوست عزیز معنی اینکه میگید نه حسی به جنس مخالف و موافق دارید اینه که شما آسکشوال هستید و از جامعه lgbt

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به frkfnn

    آذر 13, 1399

    شما مدرک بزشکی دارین ؟. چرا بیخودی تعیین میکنین ؟ شاید سنشون کمه یا هر مشکل دیگه ، چرا همه اینجا واس خودشون یه پا دکترن ؟

    پاسخ

 13. ناشناس

  آبان 21, 1399

  فیلم زیر لبان او هم بینظیره

  پاسخ

 14. Hedi

  آبان 18, 1399

  Everybody is free to love

  پاسخ

  • amin در پاسخ به Hedi

   آبان 19, 1399

   موافقم و متوجه نمیشم به دیگران چه ربطی داره ما دنبال عشقمون بریم یا نه به خودمون ربط داره عزیزان

   پاسخ

 15. ناشناس

  آبان 14, 1399

  افرادی که دگر باش هستند نباید از این موضوع خجالت بکشن درسته که گرایشتون با افراد دیگه فرق داره اما این تو وجودتون هستش و ژنتیکیه . متاسفانه هنوز که هنوزه بعضی افراد نمیخوان وجود شما رو بپذیرن و بهانه تراشی هایی از قبیل
  تو مشکل روانی داری یا داری به خودت تلقین میکنی یا تو بچگی آسیبی از طرف جنس مخالف دیدی و …… اما اینا حقیقت ندارن من خودم یه تجربه ی خیلی تلخ از سوی جنس مخالف دارم ( میشه گفت نزدیکترین فرد بهم ) که واقعا برام سنگین بود اما تفاوتی تو گرایش من ایجاد نکرد (( پس کسایی که هنوز ناآگاه هستند یا کمی آگاهی نسبت به این موضوع دارن فکر نکن که همجنسگرایی به خاطر مشکلات یا اسیب دیدگی روحیه چون کوچکترین ربطی نداره )

  پاسخ

  • Samira در پاسخ به ناشناس

   آبان 15, 1399

   من حرفتو قبول ندارم ممکنه خیلی از آدم ها به خاطر ضربه های روحی از طرف جنس مخالف همجنسگرا شده باشن حالا چون شما استثنا بودی دلیل نمیشه

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به ناشناس

   آبان 15, 1399

   دوستان پایین تر لینک واسه مقالات خارجی معتبر گذاشتن که ژنتیکی نیست ، این فقط یخه باور غلطه که رایج شده

   پاسخ

  • نفس در پاسخ به ناشناس

   آبان 17, 1399

   دوست عزیز.ژنتیکی بودن این موضوع رو باید رد کرد.

   پاسخ

 16. علیرضا

  آبان 9, 1399

  لطفا مقاله وبسایت او منفی با نام « نقد مبنا یا بنا » را مطالعه کنید همین الان تو گوگل سرچ کنید
  مطلبی با استدلال و بدون غرض ورزی می باشد
  بخش نظراتش هم مطالعه کنید

  پاسخ

 17. حنا

  آبان 2, 1399

  با سلام و عرض ادب و خسته نباشید، موظفم به اطلاع برسانم که👇🏻 :

  بین سال‌های ۱۹۴۸ و ۱۹۹۰، سازمان جهانی بهداشت (WHO) همجنس‌گرایی را به عنوان یک بیماری و اختلال روانی طبقه بندی می‌کرد. تحت تأثیر جنبش‌های حقوق کوییرها ابتدا انجمن روان‌پزشکی آمریکا، در سال ۱۹۷۳ و سپس سازمان جهانی بهداشت در سال ۱۹۹۰ گرایش جنسی به همجنس را از لیست بیماری‌ها خارج کردند و اکنون در بسیاری از کشورهای دمکراتیک جهان ادعا درمان گرایش جنسی به همجنس، می‌تواند تبعات قانونی به دنبال داشته باشد. همین روند اکنون دارد در مورد آنچه پیش از این «اختلال هویت جنسیتی» شناخته می‌شد طی می‌شود. یعنی انجمن روان‌پزشکی آمریکا آن را از لیست بیماری‌ها خارج کرده است.
  و درباره تفاوت همجنسگرا ها وهمجنسبازها
  همجنسباز یه چیزی تو مایه های دختر باز یا کفتر باز و حتی اگه بخوایم بریم ریشه اشو بررسی کنیم یه جورایی میشه متجاوز یعنی یک فرد از روی هوس و کوتاه مدت با همجنس خودش رابطه داره اما همجنسگرایی گرایش هست یه چیزی هست که از روز اول توی وجودت بوده و نمیتونی تغییرش بدی اگه به یک همجنسگرا بگی مریضی یا گرایشتو عوض کن مثل اینه که به شما که استریت هستی بگن استریت نباش

  پاسخ

 18. Mhlw

  آبان 1, 1399

  سلام
  من دبستان که بودم دختر عمهم رو خیلی دوست داشتم و شبا پیش هم میخوابیدیم بدنه همو لمس میکردیم و از این کار خیلی لذت میبردم تقریبا کار هر روز و هر شبمون بود ولی اون بزرگتر بود و دوستپسر داشت کم کم رابطمون کم شد بعد وارد راهنمایی شدم اون جا عاشق یه دختر بزرگتر از خودم شدم هر جا میدیدمش تپش قلب میگرفتم چون تو خوابگاه بودیم حسم قوی تر شد و دلم میخواست شبا پیشش بخوابم اونم منو دوست داشت ولی نه اونقدر که بزاره رابطمون عمیق شه بعد از اینکه از مدرسه رفت خیلی غمگین بودم ساله بعدش از یه دختره دیگه خوشم اومد رابطمون عمیق شد شبا پیش هم میخوابیدیم و از بغل کردنش خیلی لذت میبردم و کنارش بودنش خیلی حسه خوبی بود اونم منو خیلی دوست داشت ولی خوب حسش به پسراهم بد نبود بعد اون دیگه نتونستم با دختری باشم وقتی وارد دبیرستان شدم گرایشم همون بود ولی اونموقع دوستام همشون دوس پسر داشتن و من تاحالا نداشتم میخواستم تجربه کنم اولین دوسپسرم واقعا حال بهم زن بود یه جوری رفتار میکرد رابطه رو تموم کردم بعد حتی یه سال با یه پسره بودم ولی اصن حسی بهش نداشتم وقتی از رویاهاش در موردم حرف میزد خندهم میگرف ولی اونم مثل قبلی بودو ولش کردم سال دوم با یه دختره تو کلاس صمیمی شدم خیلییی دوسش داشتم میتونم بگم عاشقششش شدم دستاشو که میگرفتم داغ میکردم یا کنارم بود کلی حس خوب میگرفتم ولی متاسفانه تو بر اینکار نبود حتی چندبار بهش ابراز علاقه شدید کردم گفتم تنها کسیه که دوسش دارم اونم میگف دوسم داره ولی نمیدونست احساس من از روی عشقه وقتی با یه پسر دوست شد رابطمون خیلی سرد شد و من واقعا شکستم دوباره رفتم با دوستی با پسرا ولی حسم هنوز همونهههه حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ

  • nikan tarighi در پاسخ به Mhlw

   آبان 11, 1399

   سلام، وقتتون بخیر، شما لزبین هستید و این اصلا غیر عادی و بد نیست، تمامی گرایش‌ها و عشق‌ها زیبا و قابل ستایش هستند.
   به گرایشتون شک نکنید و هیچوقت تحت هیچ شرایطی از خودتون و گرایشتون متنفر نشید یا سعی نکنید تغییرش بدید.

   پاسخ

  • Aaaa در پاسخ به Mhlw

   آبان 17, 1399

   میتونیم با هم صحبت کنیم؟ 🙂 منم دخترم و دقیقاااا مشکل شما رو دارم :)))

   پاسخ

   • یگانه در پاسخ به Aaaa

    آبان 26, 1399

    سلام شما هم اگه مشکلهای بالا رو داری خوشحال میشم بتونم کمکت کنم
    شما هم اگه خواستی ایمیل بزن
    http://Www.yegane.km80@gmail.com

    پاسخ

  • یگانه در پاسخ به Mhlw

   آبان 26, 1399

   سلام ،اول از اینکه مس خوام بگم کاری به حرفایی که بقیه بهت میزنن نداشته باش، منم یه زمانی مشکلات تورو داشتم ، مم زیاد پیش روان شناس رفتم واسه همین اگه خواستی می تونم بهت بگم که واقعا لزبینی یا اینکه بخاطر اتفاقایی که قبلا واست افتاده فکر می کنی هستی، اگه کمک خواستی ایمیل بزن بهم خوشحال میشم بتونم کمکت کنم
   http://Www.yegane.km80@gmail.com

   پاسخ

  • Yegane در پاسخ به Mhlw

   آبان 26, 1399

   سلام تو تنها ادمی نیستی که این جوریه ، نمی دونم چند سالته اما باید وقت بزاری واسه این موضوع، من خودمم یه زمانی درگیر این مسائل بودم
   خیلی زیاد پیش روان شناس های مختلف رفتم چه داخل ایران چه تو بقیه کشورا
   الان موضوع اصلی که باید بفهمی اینه که واقعا لزبین هستی یا اینکه بخاطر اتفاقایی که واست افتاده بهت تلقین شده که هستی
   اگه کمک خواستی ، من می تونم کمکت کنم
   بهم ایمیل بزن http://www.yegane.km80@gmail.com

   پاسخ

   • ایلین در پاسخ به Yegane

    اسفند 5, 1399

    منم همین مشکل رو. دارم میشه کمکم کنین بفهمم چیم🙂

    پاسخ

    • Yegane در پاسخ به ایلین

     اسفند 6, 1399

     حتما کاری بتونم انجام بدم واست خوشحال میشم، ایمیلم اون بالا هست

     پاسخ

 19. Lady

  آبان 1, 1399

  باسلام.راستش در اول میخوام بگم که من بایسکشوال هارو قبول ندارم.اینکه اسم این قبیل جز خانواده LGBT هست اصلا واسم جالب نیست.یعنی چی که ادم دوجنسگرا یاچندجنسگراباشه.این قبیل افراد در واقع بیشتر انگار هوس رو تجربه میکنن تا عشقو زندگیرو.و دوم اینکه من زندگیم رو داستان لزبین بودنم نابودشد.چون هیچوقت نتونستم یه دختر خوب وهمه چی تموم و تواین قضیه پیداکنم.چیزی که از دخترای لزبین دیدم بیشتر لز بودن بود.یاهمجنسباز یا بی شعور یا بیشرف.یکیو ندیدم که ادم درستی باشه و واقعا یه لزبین همه چی تموم باشه.چیزی دیدم به شدت بی وفا بودنشون بود.همیشه میگم شایداگه خارج ایران بودم یکی مث خودمو پیدامیکردم که بتونیم به پای هم پیربشیم وحتی بچه دار بشیم.اما این چیزرو توایران فقط یه رویای دست نیافتنی دیدم.وامروز خواستگاری دارم که فکرمیکردم یه مردیه که باهمه مردامیتونه فرق داشته باشه.وعلی رغم لزبین بودنم سعی کردم باهاش بسازم.وازاونجایکه از بچگی دوسم داشت وبخاطر مشکلات مادی تصمیم به ازدواج گرفتم.وامروز دیدم اونم بابقیه مرداهیچ فرقی نداره.من گول خوردم.الان از نظر احساسی کاملا کشته شدم.خیلی سعی کردم بایه متخصص حرف بزنم خیلی کمک ویاری طلبیدم وهیچی نسیبم نشد.امروز نزدیک به ۳۰ سالم شده وحس میکنم خیلی دیر متوجه شدم.اما بازم باخودم میگم دیرنیست.بعدازسالهاناامیدی افسردگی وگوشه نشینی تصمیم گرفتم خودم برای خودم زندگی کنم.پول دربیارم و کیف دنیاروبکنم بدون اینکه چیزی ناراحتم بکنه.چون تازه به خداشناسی رسیدم.روزیکه موفق بشم ،،شاید تصمیم بگیرم دوباره عاشق بشم.شاید.ازخدامیخوام دوباره ناامیدنشم.وشماعزیزان هم برام دعاکنید.
  و ایکاش زودتر خدارومیشناختم.عشق ابدی خداست.عشقی ‌که اون ازخودش نسیبت میکنه والاترین عشق وقشنگترین عشقه

  پاسخ

  • ARMIN در پاسخ به Lady

   آبان 2, 1399

   تو ایران واقعا نمیشه دنبال عشق باشی انگار یا خیلی سخته که یکی رو برای عشق پیدا کرد

   پاسخ

   • shameless در پاسخ به ARMIN

    آبان 12, 1399

    ای گفتی داق دل منو هم تازه کردی… من دیگه واقعا افسرده شدم

    پاسخ

    • ARMIN در پاسخ به shameless

     آبان 12, 1399

     والا چی بگم منم خیلی افسرده شدم و …. من واقعا دنبال یکی می گردم که عاشق هم باشیم با هم زندکی کنیم ازدواج و …. اما انگار خیلیا دنبال هوس و …. هستن نه عشق واقعی

     پاسخ

     • ab در پاسخ به ARMIN

      دی 28, 1399

      داداش شما بیا به من بپیوند مثل من
      نه تاحالا با دختر بودم نه خاستم بمونم نه با پسر من درک نمیکنم بعضی ها چطور میتونن این کار هارو انجام دن

      پاسخ

    • علیرضا در پاسخ به shameless

     آذر 30, 1399

     سلام، چرا عزیزم میشه منتها ما بدلایل فرهنگ خانواده ها و جامعه اونچه باید خیلی زود درباره زندگی یاد بگیریم رو نمیشناسیم و چیزی یاد نمیگیریم، مثلا یه پسر بدون داشتن کار و هنوز سربازی نرفته و هیچی نداره به دختر میگه من عاشقتم و میخوام باهات ازدواج کنم و دخترهای کم سن و کم تجربه هم بدون فکر به اینکه این پسر پول تو جیبش رو از پدرش میگیره چطور میتونه برای من زندگی فراهم کنه حرف پسر رو باور میکنه و بعد شکست عاطفی بی اعتماد میشن و این وظیفه والدین است که یاد بدن این چیزارو به فرزندانشون ولی… بعد برای شما هم هستن کسانی که اهمیتی نمیدن به جنسیت و حاضرن زندگی کنن

     پاسخ

   • هرچی در پاسخ به ARMIN

    آبان 20, 1399

    دقیقا من هیچ وقت جرئت ابراز علاقه به دختری که دوسش دارم و.ندارم….

    پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به هرچی

     آبان 21, 1399

     یه سوال میترسید ابراز علاقه کنید چون فکر میکنید از شما متنفر میشه ؟
     یا اینکه اعتماد بنفس ندارید ؟ یا هردو ؟ چی دقیقا مانعتون شده ؟

     پاسخ

     • Mmali در پاسخ به ناشناس

      آذر 27, 1399

      ترس اینکه از جامعه ترد بشم ازرپدر و مادر

      پاسخ

    • ab در پاسخ به هرچی

     دی 28, 1399

     فدا سرت مگه تو باید ابراز علاقه کنی>؟؟؟
     بقیه باید به تو ابراز علاقه کنن

     پاسخ

   • Reza در پاسخ به ARMIN

    دی 30, 1399

    سلام خوبی ارمین میتونی به این ایمیل پیام بدی emadloiw@gmail.com از مدیران و وب مستران پروشات خواهشمندم این درخواستو تایید کنید ممنون😐

    پاسخ

  • AMIN در پاسخ به Lady

   آبان 2, 1399

   منم می گم قشنگترین عشقه اما باور نمی کنن

   پاسخ

  • AMIN در پاسخ به Lady

   آبان 2, 1399

   منم خواستم بگم دنبال عشقتون باشید حالا باهر جنسیتی نه این که رو هوی و هوس برید دنبال …. من می گم LOVE IS LOVE و همین و بس

   پاسخ

  • Yegane در پاسخ به Lady

   آبان 26, 1399

   هیچکس نیست که اندازه من درکت کنه
   تنها نیستی

   پاسخ

  • H در پاسخ به Lady

   دی 26, 1399

   ای جانم امیدوارم خدا کمکت کنه.برات دعا میکنم

   پاسخ

 20. آرین

  آبان 1, 1399

  نhttps://www.aparat.com/v/Fybdh/%DA%86%D9%87_%D8%B4%D8%AF_%DA%A9%D9%87_%D9%87%D9%85%D8%AC%D9%86%D8%B3_%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86_%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4_%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D8%9F
  دیدن این ویدئو به هر دو گروه مخالف و موافق پیشنهاد میشه
  سلام ادمین جان من قبلا هم پیام دادم لطفا نظرمو ثبت کنید

  پاسخ

  • Komeil در پاسخ به آرین

   آبان 1, 1399

   سلام چطوری می شود این لینک ها را باز کرد
   با تشکر

   پاسخ

 21. amin

  مهر 27, 1399

  سلام دوستان الان که داشتم کامنت هارو می خوندم به یه نکات جالبی رسیدم اول اینکه تروخدا بفهمید که عشق چیزی بیش از جنسیت است این یه نکته که می گید عشق باید برای جنس مخالف باشه این غلطه چون عشق به هر چیزی می شه داشت نکته دوم که می گید گناهه یا از این چرت و پرتا ائل بگم که من مسلمونم و به خدا اعتقاد دارم اما همون خدا مارو اینطوری افریده چون ما می گیم یک خدا پس همون خدا مارو اینطوری افریده خب چه دلیلی داره اینطوری درستمون کنه و تعدادمون کم نیس پس شانسی نبوده یکی اینطوری بشه پس یه حکمتی داشته و واس بدن چه ضرری داره اخه؟ و با روش های جدید تولیدمثل هم میشه کرد ولی مهم ترین چیز عشقیه که بین دوطرف صورت می گیره و فقط عشق همین ولی خیلیا از مردا فقط برا شهوت جنسی زن می گیرن اما عشقی که بین دو تا گی یا لزبین صورت می گیره عشق واقعی نه عشق شهوت و با افتخار می گم که گی هستم و به گی بودن افتخار می کنم و واقعا ربطی به شماها نداره که نظرات مزخرف می نوسید که حرامه و فلان تروخدا قرن 21 زندگی می کنیم و با علم صحبت کنیم طرز تفکرتون واس قبل اسلامه انگار تروخدا جدید فکر کنیم و احترام بزاریم برای lgbt ها

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به amin

   مهر 27, 1399

   عملا کامنت تون هیچ نکته ای داخل خودش نداشت من که شخصا وارد قضیه دین مذهب به جز یک بار نشدم تو کامنتام اما جواب چیزایی که گفتین بقیه دوستان دادن ، حرفی که در رابطه عشق و شهوت در همجنسگرا ها زدین کاملا غیر منطقیه فک نمیکنم نیاز باشه توضیح بدم چرا چون باید همشو سانسور کن خودتون هم اگه فک کنید میفهمید ، تنها چیزی که من از کامنتتون دریافت کردم اینه که ما داریم مزخرف میگیم و باید ساکت شیم

   پاسخ

   • amin در پاسخ به Rs

    مهر 28, 1399

    اول اینکه چیش غیر منطقیه؟ توضیح بدین اتفاقا خیلی خالص تره که یک مرد سیستم بدنش رو برای عشقش عوض می کنه حالا باز توضیح بدین ممنون می شم بعد ایا شما عشق فقط به جنس مخالف می دونید؟شما عشق به پدر مادر یا حتی یه عروسک یا حیوان ندارید؟دیدید که خیلیا با یک حیوان عروسی می کنن باید باور کنیم که بابا عاشق هم شدن حالا به هر نحو بعدش یک چیز دیگ اسلان از نطر شما چیه؟اسلام فقط نماز و روزس؟ ایا کسی که بی حجاب میشه گفت مسلمون نیس؟نه چون ربطی نداره و حجاب و خیلی چیز های دیگ ربطی ندارن به مسلمونی چون شما اصلا نمی دونی که حجاب واس چیه حجاب به نظر من یک وسیله برای در امان موندنه که می تونه اختیاری هم باشه و می تونه حجاب نداشته باشه من گفتم حرق نزنید یا ساکت شید؟چون حرفاتون نه علمیه نه منطقی قوم لوط اصلا داستانشو نمی دونید اون ها رو شیطان به اجبار با هم لواط کردن تو مرد ها و زن هاشون از روی محبت و .. نبوده و در قران کجاش اومده که نمس تونید عشق بورزید؟حالا مهمه این عشق چی باشه؟یکی عاشق خدا میشه یکی عاشق یه همجنس یا … من می گم علمی و منزقی صحبت کنید تعداد ال جی بی تی ها چن تاس؟ میلیونیه و اینارو کی افریده؟ من دارم می گم طرز تفکرتونو عوض کنید که اینا گناهکارن یا …. من فقط دارم می گم عشق و یه ایه از قران بیار که در مورد عشق به هر چیزی گفته نکنید و … شما به جنس مخالف علاقه داری به ما ربطی نداره چون این کارا اصلا دست ما نیس میل و علاقه هر کس متفاوت

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به amin

     مهر 28, 1399

     اولا که گفتم من وارد قضیه دین مذهب نمیشم برین از یکی دیگه بپرسین ، دوم این که عزیزم کی گفته همه همجنسگرا ها عاشق همن چه حرفیه اگه اینطوری بود که بینشون فیلم غیراخلاقی یا تن فروشی یا خیانت وجود نداشت ، خیلی جالبه که برعکس بقیه دوستان شما میگید که یک مرد همجنسگرا سیستم بدن خودشو به هم میزنه ، به نظر من اون عشق نیست اگه یه نفر خودشو اینطوری آسیب بزنه این شخص obsessed شده نه عاشق ، بعد ببخشید از کی تا حالا کار نفرت انگیزی مثلا رابطه با حیوانات چیز سالمی حساب میشه ، آدم یک امیالی داره ولی دلیل نمیشه با هر روشی که میخواد اون ها رو جواب بده و گرنه آمار تجاوز به شدت بالا میرفت

     پاسخ

    • A.t در پاسخ به amin

     مهر 30, 1399

     داداش شما از همنجسگرایی دفاع نکنه بهترهّ.
     اخه این حرفا چیه میزنی؟ بیشتر ابرومون بردی تا بخای درسش کنی.
     بعدم شما اطلاعات کافی ندارید یکم بیشتر تحقیق کنید.احساس میکنم هنوز به باور کافی برای تمایلتون نرسیدید. و بدونید کسی خودشو عوض نمیکنه برای عشق چون گی ها خودشون این مدلی هستن.
     شاید در جو ال جی بی تی قرار داشتید سعی کنید بفهمید گرایشتون چیه چون ممکنه در اینده زندگیتون تباه شه.
     موفق باشید.

     پاسخ

     • AMIN در پاسخ به A.t

      آبان 2, 1399

      داداش من منظورم چیز دیگ بود بعد شما سریال اسکم نروژ یا فرانسه رو دیدین؟طرف گی نبود و تو تست انلاین هم که داد گی نبود و خودش تو فیلم گفت که من گی نیستم اما عاشق اون طرف شدم و فقط عاشق اون شدم و نمی خواست خودشو گی بدونه و می گفت فقط اون ولی شماها فک کنم سر هوس و …… چون شما اصن به عشق توجه نمی کنید

      پاسخ

      • A.t در پاسخ به AMIN

       آبان 6, 1399

       عزیزم سریال اسکم فصل دو قسمت اخر نگاه کنید میبنید که نورا گوشی پسرورو که اسمش یادم نیس برمیداره و میبنه که سایت های ….در باره همجنسگرایی رفته. حتی قبل از اینکه ایوان اشنا بشه .

       پاسخ

       • amin در پاسخ به A.t

        آبان 10, 1399

        اول اینکه خودش گفت از رو میل نبوده و …. بعدش خودش گفت من عاشق ایوان شدم فقط

        پاسخ

    • ariu Sam در پاسخ به amin

     آذر 13, 1399

     غیر منطقی حرفای ایناست که میخوان افرادی مثل ماها رو بد جلوه بدن و مثل به قول خودشون با عقل تر از همه هستند
     واقعا متاسفم واسه همچین کسایی

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به ariu Sam

      آذر 13, 1399

      همین منطقتون به خودتون بر میگرده عزیزم

      پاسخ

  • سینا در پاسخ به amin

   آبان 14, 1399

   سلام امین جان من هم کاملا با تو موافق هستم و من هم یک گی هستم و به گی بودنم افتخار میکنم

   پاسخ

   • amin در پاسخ به سینا

    آبان 19, 1399

    خب تو دوس داری تو این دنیا بری دنبال عشقت یا جنس مخالف از روی زور؟ خب معلومه عشق دنبال عشقت برو و زندگیتو بکن با عشقت و لذتشو ببر و به دیگران هیج ربطی نداره

    پاسخ

  • حانیه در پاسخ به amin

   دی 26, 1399

   اگه خدا این کارو کرده پس حتما یه راهی هم براش خلق کرده.تغییر جنسیت بدید
   من اگه این مشکلارو داشتم به نظرم اول ازدواج میکردم اگه دیدم نمیتونم تحمل کنم بعد از بچه دار شدن تغییر جنسیت میدادم.

   پاسخ

 22. AliBaba

  مهر 25, 1399

  چرا برخی افراد به دگرباشی حمله میکنند اما عکس العملی نسبت چند همسری یا ازدواج با کودکان ندارند؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به AliBaba

   مهر 26, 1399

   چون اینجا داریم درباره دگرباشی صحبت میکنیم

   پاسخ

   • AliBaba در پاسخ به Rs

    مهر 27, 1399

    منظورم در جامعه بود

    پاسخ

  • kiana در پاسخ به AliBaba

   مهر 26, 1399

   خدا رو شکر ما ملتی هستیم به همه چی حمله میکنیم فقط افراد دگر باش نیست عزیز 😐😂
   شما هیچ چی رو نمیتونی مثال بزنی که مردم ما اونو هدف قرار نداده باشن 😂😂😂😂

   پاسخ

  • آرمان در پاسخ به AliBaba

   مهر 27, 1399

   تو مقاله ای که در مورد الن پیج تو همین سایت بود یکی از کاربرا به این موضوعات اشاره کرده بود

   پاسخ

 23. ناشناس

  مهر 19, 1399

  همجنس گرایی و سایر گرایشات هنوز مورد بحث هستند و به همان اندازه که مقاله و دلیل برای تائید زندگی همجنسگرایانه مطرح شده به همان اندازه مقاله و دلیل برای نقد همجنس گرایی وجود دارد پیشنهاد میشود همان قدر که به توضیحات مدافعین حمایت از همجنس گرایی گوش می دهیم و مطالعه می کنیم به توضیحات نقادان همجنس گرایی نیز توجه کنیم ( مثل سایت ویرگول ، theism ، اندیشه قم ، پرسمان و غیره که دلایل قابل تاملی ارائه داده اند )
  موضوع درمان آن هم هنوز مورد اختلاف هست

  پاسخ

 24. Omid

  مهر 19, 1399

  سلام فیلم I am Michael را هم اضافه کنید
  فیلمی که با نگاهی دقیق به این موضوع پرداخته و بر اسلس یک داستان واقعیه

  پاسخ

 25. محسن الیگودرز

  مهر 19, 1399

  من خیلی دوست دارم بدونم این دختره ( کیانا ) با این لحن حرف زدنش چند سالشه ؟

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به محسن الیگودرز

   مهر 20, 1399

   این به درخت میگن 🌲
   و اینکه خودتون حدس میزنید چند سالمه 😂

   پاسخ

 26. محمدرضا

  مهر 14, 1399

  چه خبرتونه؟چه خبرتووونه؟ چند هفتس جدید ترین نظرات سایت مال این صفحس بعضی صفحه ها که مقالشون هم بهتره یک کامنتم ندارن اونوقت این صفحه{که سوتفاهم نشه مخالف نیستم با همجنسگرایی} 465 تا کامنت داره بابا ول کنین دیگه همجنسگرایی وقتی دو تا همجنس باهم جنس میزنن {دوباره سوتفاهم نشه مسخره نمیکنم شوخی میکنم} برین جای اینکارا مقاله بررسی پایان گات و معنی ان رو ببینین و نظر منم اون تو بخونین ریپلایم بزنین موفق و پیروز باشید و سپاس از ترجمه خانم باقری. {البته من با همجنسگرایی مخالف نیستم بلکه با تبلیغات بیش از حدش مخالفم شما برو ببین تو اکثر سریالا یه کارکتریو بزور همجنسگرا نشون میدن تا بگن اره ماهم با این قضیه موافقیم نمونه بسیاااار بارزش سریال چیزهای عجیب فصل سه شخصیت رابین انقدر خورد تو ذوقم که نگو اگه من با همجنسگرایی مخالف نباشم اخر این هالیوود کاری میکنه مخالف بشم)(درضمن یک نمونه دیگه برای اینکه بفهمین اوضاع تبلیغات چقد خرابه فیلم پیش روonward کار جدید پیکسار که توی صحنه پلیسا پلیس زنه میگه دختر دوست دخترم با من کنار نمیاد درحالی که مخاطب فیلم بچه هه هستند)

  پاسخ

  • محمدرضا در پاسخ به محمدرضا

   مهر 14, 1399

   و یک مسئله دیگه به نظر من باید قانونی تصویب بشه که فضای مریض مجازی رو بتونه بهتر بکنه این که هرکسی بتونه با هر قشری که میخواد مخالفت بکنه اما اما اما کاملا مودبانه و با توضیح. شما نگاه کن الان من تو فضای مجازی بیام بگم میخوام فمینیسم شم کسی اهمیت نمیده اما هم تا بیام حتی مودبانه و با توضیح بگم با بعضی عقاید فمینیسم مخالفم همه میریزن بهم چیزی میگن البته بگما خیلیاشون مودبانه با من مخالفت میکنن اما داریم بسیار کسانی که هرطور میخوان جواب منو میدن حالا من که کسی نیستم اما فرض کن فلان سلبریتی خارجی مودبانه بگه مثلا با فلان چیز مخالفه خب اعتبارشو از دست میده تو هیچ فیلمی راش نمیدن بعدم طرفدارا میبینن اینشکلی شده طرفاداراشم از دست میده چرا ؟ چون ازادی عقیدتی نداشت ما ازادی داریم تا با هرچی موافقت کنیم اما ازادی مخالفت کردن نداریم {البته این قانون برای رنگین پوستان صدق نمیکنه چون اونا انسانن و من منظورم قشرهای عقیدتی مانند دین همجنسگرایی فمینیسم و … است}فرض کنید که شخصی میبینه همه میگن فلان عقیده خوبه اما هیچکس مخالفت نمیکنه {چون میدونه اگه مخالفت کنه چی میشه} پس این شخصم به این عقیده باور پیدا مینه اما به چشم مد و همه میدونیم که چقدر مد سمی و بد است. خب خیلی ها از روی علاقه خودشون به فلان عقیده باور پیدا میکنند اما بخش قابل توجه دیگری هم داریم که از روی مد این کار را میکند چرا که شخصی که باید ازادی عقیدتی خود را بیان میکرد این کار رو به دلایل بالا نکرد و باعث شد تا شخص موردنظر بدون هیچ فکری این کار رو بکنه یکم درموردش فکر کنین خب اره خیلی طولانی بود اما به نظرم ارزش فکر کردن داشته باشه سپاس از کسانی که تا اینجا خوندند سپاس از مسئولین پروشات

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به محمدرضا

    مهر 14, 1399

    عزیزم ممنون از نظرت 😐🌼 ولی خیلی چیزه طبیعیه یه پارتی از زندگیه باید باهاش کنار اومد 🤷‍♀️😂
    بازم میگم حرص نخور 😐 موز بخور 😂🍌 برای آرامش اعصاب خوبه 🙂

    پاسخ

    • محمدرضا در پاسخ به kiana

     مهر 14, 1399

     خونمون موز نداریم نارنگی میخورم

     پاسخ

  • kiana در پاسخ به محمدرضا

   مهر 14, 1399

   حرص نخور 😐😐😂

   پاسخ

 27. سلام به همه عزیزانم
  اولین بار یادم نیس کی بود که فهمیدم تفاوت دارم با بقیه.تو دورانی که همه دوستام تو مدرسه یا جاهای دیگه بحث در مورد رابطه هاشون یا دختر بود من عکس العمل خاصی نداشتم یعنی نمیتونستم داشته باشم.تو خونه از بچگی اروم بودم و صبور و مهربون وسعی کرد بهترین فرزند و برادر باشم و خدایی هم موفق بودم خانوادم مث بت منو میپرستن و قبول دارن.همه چیز خوب بود حس خاصی به دخترا نداشتم و فکر میکردم طبیعیه تا اینکه سال نهم با دوستی اشنا شدم که مثل من بود. دوستم عاشق معلممون شده بود و من هم فهمیده بودم.ولی درکش برا جفتمون سخت بود ولی هرچی گذشت با تحقیق و جستجو در خودمون فهمیدیم علاقمون به پسراس.منی که فکر میکردیم هیچ علاقه ای به رابظه ندارم همش خیال پردازی میکردم.فهمیدم که با این حالم بهتره. داشتم عادی جلو میرفتم تا اینکه عاشق یه پسر مستقیم شدم.شده بود کل زندگیم از صبح تا شب تصویرش جلو روم بود نمیتونستم فراموشش کنم.هر روز منتظر بودم که ببینمش و تو مدرسه با عشق نگاش میکردم.از گریه های اول که بگذریم تازه فهمیدم معنی درد و غم و غصه چیه وقتی فهمیدم همو فوبیکه و عاشق یه دختر هست کل غم های زندگی رو شونم افتاد .داشتم باهاش کنار میومدم که اون مال نیست و این مدت دو سال طول کشید تا اینکه فهمید دختره نمیخادش و بیخایلش شد و رابطمون جوری بود که اصلا به رابطه عادی نمیخورد و خیلی همو دوست داشتیم .فکر کردم زمان مناسبیه که بهش بگم ولی هیچی نگفت و مثل عادی و همیشه باهام رفتار کرد و موندم که این رفتارش یعنی منو میخاد یا بیخیال و خودخواه هست.تا اینکه بهم گفت رو یه نفر کراش زده. و اینطوری بود که فهمیدیم چهقدر اشتباهی بود چهقدر اشتباهی بودم پس فردا تولدشه میخام برم پیشش و با یه کادو خوب و عاشقانه که خودم براش درست کردم برای همیشه قید شو بزنم برای خودم برای زندگیم.

  ببخشید اگه زیاد بود ولی این یه داستان یه فرده که تو مگان اشتباهی به دنیا اومده.
  نظرتون رو بهم بگید
  به نظرتون کارم درسته که ولش کنم؟

  پاسخ

  • عزیزم به نظرم این سایت خیلی جای مناسبی واسه مشورت درباره همچین تصمیمات مهمی راجع به زندگی نیست ، با ادم های متخصص و با تجربه مشورت کن

   پاسخ

   • حانیه در پاسخ به Rs

    دی 26, 1399

    آر اس هرکی هستی ایول به نظراتت

    پاسخ

  • ببین خیلی خوشحالم سفره ی دلت رو برامون وا کردی اما ما توانایی کمک به تو رو نداریم Rs راست میگه باید با آدمای متخصص مشورت کنی
   ولی این نظر شخصیه خودمه من اگه جای تو بودم اول تکیلف اونی که روش کراش زدم رو مشخص میکردم ببینم میخواد باهام باشه یا نه دوم اینکه احساس میکنم یکمی هم افسرده ایی روی روحیتم یکم کار کن هر کاری که حالت رو بهتر میکنه و روحیه ات رو میبره بالا انجام بده
   ( مسلما کارهای مثبت و خوب رو میگم )
   سوم اینکه اگه رابطتتون دو طرفه اس که با توجه به چیزایی که گفتی بعید میدونم باید باهاش سنگاتو وا بکنی اگر هم یک طرفس به هر دلیلی شکست عشقی خوردی میتونی با یکی دیگه دوست بشی این همه آدم دنیا به اخر نمیرسه

   پاسخ

  • عزیزم چقدر رنج کشیدی 😢 صادق باش و تکلیف خودتو مشخص کن بهش بگو از بلا تکلیفی درت بیاره

   پاسخ

  • من هم در دورانی از زندگیم این مشکل دقیقا برام پیش اومد.
   نمیدونم اما دنیای آدما باهم فرق داره
   من صرفا رفتارم پسرونه بود و احساس میکردم ک عاشق ی دختری شدم ک تو مدرسمون بود
   واقعا بهش علاقه داشتم و کارم شده بود گریه و هر حرف کوچیک اون ک باعث رنجش من می شد منو ب گریه مینداخت
   ادم دلسوزی نیستم ک بگم اخی چقد سختی کشیدی
   اما ی روز کامل قیدشو زدم
   و احساس کردم بعد از اینک کامل ازش جدا شدم ادم دیگ ای شده بودم و با تجربه ای ک کسی شاید نتونه درکش کنه
   اما ۴ سال تموم بیخیالش شدم
   حتی بقیه میومدن پیشم و میگفتن فلانی سراغتو میگیره و گفته ک دلش واست تنگ شده
   اما من اونو از خودم دور کردم
   چون خودمو بیشتر از اون دوست داشتم
   و فهمیدم ادم با منطق جلو بره هیچوقت اذیت نمیشه
   بعد از ۴ سال دیدمش
   و هیچ حسی بهش نداشتم
   فهمیدم شاید بخاطر ی تنهایی مطلق،همین چیزیک خودت میگی ، اینک انقد خانوادم دوستدار من بودن ک فک میکردم هیچ نقصی ندارم
   میگن وقتی ادم های دور و برت مدام بگن ک تو عالی هستی ی حسی ب ادم دست میده ک حتما یک جای کار میلنگه
   من الان حالم خوبه
   چون واسه خودم زندگی کردم
   و شاید دیر باشه این حرف من
   اما هیچوقت این حرف و فراموش نکن
   ک از دوست داشتن خودت میتونی ب بهترین موقعیتها برسی و هیچ چیز و هیچ کس ارزش اینو نداره ک زندگی ک یکبار ب تو هدیه داده میشه رو بخای با حس های زودگذر خراب کنی
   موفق باشی❤

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به Zeynab

    مهر 21, 1399

    با حرفت موافقم آدم تا خودشو دوست نداشته باشه نمیتونه بقیه رو هم دوست داشته باشه
    الویت همیشه و در همه حال خودتی

    پاسخ

   • ab در پاسخ به Zeynab

    مهر 21, 1399

    ببخشید میپرسم تو چه سنی این اتفاق براتون افتاده؟
    چه حسی دارید اگر یه پسر بهتون ابراز علاقه کنه؟
    خیلی کمک میکنه اگر جواب بدید

    پاسخ

   • سلام واقعا صبحت هاتون بران الهام بخش بود خیلی روم تاثیر گذاشت.شاید هبچ وقت همدیگر رو نبینیم و شایدم ببینیم و کنار هم مثل دو تا رهگذر ساده رد شیم ولی شما به یه کامنت یه امید به زندگی به من دادید نمیدونم چطوری باید ازتون تشکر کنم .ممنونم.و فقظ یک سوال اون موقع که این اتفاق افتاد چند ساله بودید؟

    پاسخ

   • مای سا در پاسخ به Zeynab

    آبان 12, 1399

    منو یکی از دوستام خیلی دوست داشت عاشقم بود من اسمم مای سا عه پسرم ۱۷سالمه اونم همکلاسمه من درباره همجنس‌گرایی چیزی نمیدونستم فک نمیکردم که عاشقم باشه میگفتم منو برادرانه دوست داره خیلی ازیتش کردم تلفنشو جواب نمیدادم از قص تحویلش نمیگرفتم میگفتم با این دختر دوستم با اون دوستم میگفتم بهش مثلا با ماشین مامانم باهاش رفتم سفره خونه اینکارارو میکردم پزشو به این میدادم دوسال هی پیام میداد دلم واست تنگ شده و بیا بریم بیرون نمیرفتم نمیدونستم.که ناراحت میشه من کلا عین ی دوست عادی رفتار میکردم الان ک فهمیدم همجنسگرا بوده منو دوست داشته من نباید اینکارارو میکردم ی هفتس دنبالشم آخه خونشون رو بردن یافت آباد پشیمونم واقعا آخه تقصیری نداشتم من که گی نیستم به پسر حسی ندارم خودشم نمیگفت بهم که داستان چیه در کل من محمد مهدی رو دوست داشتم عین ی برادر نه ی عاشق میخام پیداش کنم ی دل سیر بوسش کنم بگم باید منو ببخشی بخاطر من افسرده شدی

    پاسخ

  • خوب این ممکنه تو هر رابطه ای با هر گرایشی به وجود بیاد چیزی که معمولا بهش میگی عشق یه طرفه و در آخر فقط باعث ناراحتی برای هر دو طرف هست تو سعی خودت رو کردی علاقت رو هم نشون دادی و اون فرد به هر دلیلی نمیخواهد با تو رابطه عاشقانه داشته باشه و باقی این موضوع تماما به خودت بستگی داره که بتوانی بیخیال رابطه عاشقانه با اون فرد بشی و فقط یه رابطه دوستانه داشته باشی یا اینکه کلا بزاریش کنار به نظر من تو رابطه نبودن بهتر از اینکه تو یه رابطه مشکل دار باقی بمونی.

   پاسخ

  • متاسفانه شما با دوستتون رو راست نیست و قدرت رو در رویی با ایشون رو ندارید.باید اساسی مشکل رو حل کرد. یک بار برای همیشه . فکر میکنم باید موقعیت و شرایط رو شفاف براش توضیح بدید بعد اگر لازم بود جدا شید. زندگی شماست. بی ارزش نیست که بخواید احساساتی برخورد کنید.

   پاسخ

 28. لیلا

  مهر 12, 1399

  تعریفی دقیقی نمیشه از همجنسگرا ها بگیم فقط اینکه حس خاصی هست. شما میدونید کارتون اشتباهه و یا ممکن غیر عادی باشه ولی انجامش میدی. گاهی فکر میکنی اونقدر تحت فشاری که میخوای جنسیتت رو تغییر بدی. بهترین کار این نیست که معرفی نشه. کشور ما نسبت به کشور های دیگه رتبه 3 رو در تغییر جنسیت داره به همین دلیل در قانون تغییر جنسیت اومده که بعد از عمل نمی تونی با یکی که دختره یا کسی که مثلا دختر بوده پسر شده باید با یکی مثل خودش ازدواج کنه! خیلی از این احساس ها رو اول فکر میکنی میتونه یه دوستی ساده باشه ولی نه! از یه جایی به بعد دوستت میشه زندگیت! این طبیعی نیست و خب خیلی میخوای سرکوبش کنی با هر چیزی…ندیدن دوستت،ارتباط نداشتن بقیه،منزوی شدن و حرف نزدن و خلاصه 2000 تا کار که خودتو از بقیه جدا کنی! ولی هیچوقت یادت نمیره چه حسی داشتی. درسته این کار گناه و اشتباهه. دین تمامی این فیلم ها با ما فرق داره ولی این حس الکی نیست. واقعا طرفت رو دوست داری. وقتی حس میکنی مرز هاتون از دوتا دوست بشتر جلو رفته این با دوستی فرق داره…تنها کاری که میتونی بکنی اینه که دیگه بهش فکر نکنی یا حست و گرایشت رو سرکوب کنی…چیز های دست نیافتنی خیلی عذاب اور هستن…پس ال جی بی تی بودن هم خیلی عذاب اوره…نگید که اونا گناهکارن… اون ها خودشون انتخاب نمیکنن چی هستن…

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به لیلا

   مهر 12, 1399

   یکی از دوستای صمیمیه من عاشق انیمه های شوجو آی بود ( کلا رابطه ی دختر با دختر رو دوست داشت ) یه مدتی هم رو همکلاسیش کراش زده بود ولی چون خانوادش مذهبیه با خانوادش درمیون نزاشت و کلا نمیدونست چیکار کنه 🤷‍♀️ الان شده یه آدم منزوی که داره سعی میکنه طبق چهار چوب خانوادش رفتار کنه ولی خیلی از نظر روحی آسیب دید 😶
   بعد من بهش میگفتم شاید به جنس موافقت علاقه داری خیلی پافشاری میکرد که اینطور نیست در عین حال صحنه های صمیمی دو تا دختر رو خیلی دوست داشت

   پاسخ

 29. حسن

  مهر 7, 1399

  من نمیدونم چرا واقعا چرا این کار زشتو ترویج میکیند
  هم گناهه هم برای بدن و ساختار بدن نادرسته

  پاسخ

  • فرناز در پاسخ به حسن

   مهر 9, 1399

   اولین گناه نیست دوما شما جای ما نیستی بفهمی چرا اینکارو میکنیم.

   پاسخ

  • فرناز در پاسخ به حسن

   مهر 9, 1399

   من با رضایت پدر و مارم عمل کردم و زندگی راحتی هم دارم . به نظرم این فیلم ها برای فهمیدن دغدغه های ما ما مهمه و به نظرم به کس دیگه هم ربط نداره که چرا ما اینکارو میکنیم فقط اینو بگم که ترنس ها و ترنس جندر ها ادمای حساس و خوبی هستند و تصویر بدی که از اون ها تو جامعه شکل گرفته اشتباه هستش ادرس ایمیل من هم fch1383[@]gmail.com میتونین پیام بدید سوال بپرسید اگه فکر مکنید ما گناهکاریم.

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به فرناز

    مهر 9, 1399

    کسی اصلا به ترنس هت توهین نکرد ، ما درباره همجنس گرایی حرف میزنیم ، ترنس ها هم یه جنسیت هستن که خیلیاشون هم میرن عمل میکنن و زندگی خوبی دارن

    پاسخ

   • Rs در پاسخ به فرناز

    مهر 9, 1399

    حتی درباره همجنسگرایی هم توهین نکردیم دربارش بحث کردیم ، اگر هم کسی توهین کرده اون مشکل داره ، باید اول آداب بحث کردن یاد بگیره

    پاسخ

  • B در پاسخ به حسن

   مهر 21, 1399

   هیچ زشتی وجود نداره فقط چون با گرایش اکثریت جامعه متفاوته زشت تلقی میشه و اینکه برای بدن و ساختار بدن نادرسته دقیقا تو کدوم ازمایش و تحقیقات علمی قابل قبول این مورد اثبات شده؟

   پاسخ

 30. میکاگه

  مهر 1, 1399

  چرا اینقدر همجنسگرایان رو میکوبید اون بیچاره ها حق ندارن زندگی عادی داشته باشن ؟ من داشتم نظرات دوستان محترم رو میخوندم یکی نوشته بود که دوست نداره که رژه همجنسگرایان تو کشور آزاد شود و اگر این اتفاق بیفتد بچه اش را از هر وسیله ی ارتباطی محروم میکند . دوست عزیز فرزند شما بالاخره دیر یا زود وارد اجتماع خواهد شد و با این مسائل روبه رو میشود چه بهتر که والدین خودش تمام اطلاعات را به بچه دهد تا خودش تصمیم بگیرد که میخواهد در زندگی اش چیکار کند .
  و دوباره از شما خواهش میکنم از همجنسگراها حمایت کنید چون در اینجا واقعا زندگی سختی دارن با رفتار ها و کارهامون نمک به زخماشون نپاشیم

  پاسخ

  • بی نام در پاسخ به میکاگه

   مهر 1, 1399

   ببخشید من منظورم این نبود. سعی میکنم بچه ام رو با مسایل جنسی ( به صورت کنترل شده) آشنا کنم اما نمی‌خوام شاهد این جور صحنه ها در خیابان و اجتماع باشد. مثه اینه که والدین نمیخواهند بچه هایشان هر صحنه‌ای در فیلم را ببینند. چون دیدن یا شنیدن هر چیز باعث مشکلات اخلاقی در آینده می شود. همین چند وقت پیش یه مردی به پلیس گفته بود که در ساحل ( ببخشید که این حرف ها رو میگم) زن ها لباس های بدی می پوشند و نمیخواهد بچه اش اینها را ببیند و پلیس هم به زن ها تذکر داده.

   پاسخ

  • مجید در پاسخ به میکاگه

   مهر 7, 1399

   بحث برداشت اشتباه است
   همه برداشت درستی ندارن در اصل ممکنه باعث ازار خود اون اقلیت بشه

   پاسخ

 31. مریم

  شهریور 31, 1399

  واقعا معرفی این فیلم ها معقوله؟
  و جالب برام که یک عده میان و از “همجنسگرایی” دفاع می کنند!
  اگر کسی واقعیت جنسیتش با بدن فیزیولوژیکیش تطابق نداشته باشه و نیاز باشه به تغییر جنسیت ، داستانش فرق میکنهو تو ایران هم بهش مجوز تغییر جنسیت میدن. البته شنیدم تا یک سال باید بدون تغییر جنسیت با تغییر ظاهر زندگی کنه تا ببینه واقعا احساسش درسته یانه. و بعد برای عمل اصلی تصمیم بگیره. و این مثل یک عمل جراحی درمانی میمونه.
  ولی این که فردی بگه من مردی هستم که به رابطه با مرد علاقه دارم. یا زنی هستم که به رابطه با زن علاقه دارم معقول نیست. این در نهاد انسان نیست. و یک ناهنجاری ذهنی هست. بعضی از این فیلم ها دارن این همجنسگرایی رو تبلیغ می کنند که به نظرم شما نباید اون رو تو لیست قرار میدادید. برخی که در مورد تغییر جنسیت هست خوبه و شاید باید دیده بشه. هر چند بعضی وقت ها اشتباها القا میشه!

  پاسخ

  • فردوس در پاسخ به مریم

   مهر 1, 1399

   مشکل جامعه ما اینجاست که فکر میکنیم اگر چیزی رو درک نکنیم باید تخریبش کنیم

   پاسخ

   • مهم نیست در پاسخ به فردوس

    مهر 1, 1399

    مشکل بعضی از ما و حتی شاید خودم اینه که یک چیزی رو درک نمیکنیم ولی فکر میکنیم درک کردیم :)))

    پاسخ

   • فاطمه در پاسخ به فردوس

    مهر 7, 1399

    توی قرآن اومده که نباید رابطه با هم جنس داشته باشیم داستان هلاک شدن قوم حضرت لوط رو بخونین.

    پاسخ

    • Shiner Star در پاسخ به فاطمه

     مهر 30, 1399

     این حرف اشتباهه. تفسیرات اینطور نوشتن اما نص صریح قران میگه که مردم قوم لوط (نه فقط مردا) از پسرای جوان و زیبا سو استفاده میکردن و باهاشون رابطه برقرار میکردن و همه به ازدواج های برقرار شده شون خیانت میرکردن. خود زن حضرت لوط هم این کار شنیع رو انجام میداد که توی انواع تایپ های جنسی بهش Reverse Alpha میگن که کاملا سرچشمه گرفته از شهوت هست. پس نمیتونی بگی قرآن گفته که رابطه با هم جنس حرامه. من خودم تا اینجا که از بدنم شناخت دارم دگرجنس گرام. تو خانواده مذهبی هم هستم. اما سوالم اینه که طبق آیات قرآن چقدر گناه “رابطه آزادانه با نامحرم” مثل رلای امروزی مذمت شده؟ اصلا این حجم از اخطار دادن با یه متن تقریبی که ممکنه درباره گناه همجنسگرایی باشه قابل مقایسه ست؟ جامعه روشن فکر و متدین اسلامی ما چرا به این سئله واکنش جدی نمیده؟

     پاسخ

     • بی نام در پاسخ به Shiner Star

      مهر 30, 1399

      بله؟حضرت لوط؟!…🧐😲 در مورد اینکه چرا از همجنسگرایی کم صحبت شده(به نظر من) اینه که درصد کمی از افراد به این موضوع دچار می شوند و چیزی که در جامعه زیاد اتفاق می‌افتد رابطه آزادانه با نامحرم است.

      پاسخ

    • RAdvin در پاسخ به فاطمه

     آبان 7, 1399

     جالبه که تو عصر مدرن هنوز از کتب دینی برای منبع استفاده میشه

     پاسخ

  • Loey در پاسخ به مریم

   مهر 11, 1399

   مدونی چی راجع به همجنسگراها قشنگه؟ اینکه تایید میکنه عشق بین دو تا انسان اتفاق میوفتهه نه صرفا بین زن و مرد
   هر انسانی میتونه عاشقه یک انسان دیگه با صرف نظر از جنسیتش بشه اینه که قشن

   پاسخ

  • Loey در پاسخ به مریم

   مهر 11, 1399

   درضمن شما اگه با اینچیزا مشکل داری میتونی سرچ نکنی واسه چی میای این چیزای رو سرچ میکنی خب😏😐😐😐😐😐😐

   پاسخ

   • sajjad در پاسخ به Loey

    مهر 21, 1399

    افرین عزیزم خیلی زیبا گفتی

    پاسخ

  • محمد در پاسخ به مریم

   مهر 29, 1399

   البته این نظر شماست پس فقط میتونه نظر باشه

   پاسخ

 32. kiana

  شهریور 30, 1399

  ببين Rs جان ما به هزار سال پيش و صد سال پيش كه آمريكا چطور بوده يا شوروي چطور بوده نداريم به الان كار داريم ما وضعيت الانمون مثل شورويه كه هعي پشت سر هم داره گند بالا مياد حالا به اينا كار ندارم 🤷🏻‍♀️😂😂😂😂
  شما گفتين تا حالا به كسي كه همجنسگراست شخصا توهين نكردين نميدونم رشته ي شما چي بوده اما اگه رياضي بوده باشين كه البته اين نياز به تخصص نداره همه ديگه ميدونن چيزي به اسم مجموعه و زير مجموعه وجود داره شما اگه كليت چيزي رو ببري سوال زير مجموعه ها رو تحت تاثير قرار ميده يعني شما عملا به تك تك همجنسگرا ها توهين كردين 😱😱😦😂
  بعدشم بازم ميگم كشور ما نبايد كشور هاي جهان اول رو نقد كنه چون تو يك سطح نيستن 😂😂😂😂😂 حتي با مثال براتون توضيح دادم چه چيز حرف منو متوجه نميشيد 🧐😂

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به kiana

   شهریور 31, 1399

   شما باز دارین یک همه چیز رو قاطی میکنی ، اولا که شوروی سال ۱۹۸۵ منحل شد نه ۱۰۰ سال پیش ( اطلاعات ندارین دیگه ) ، دوم کی گفته من به تک تک همجنسگرا ها توهین کردم چه ربطی داره اصلا ، اینطوری باشه مثلا وقتی یک فرد مسیحی دین بودایی رو قبول نداشته باشه به همشون توهین کرده😂😂😂😂 اینطوری باشه هرکس هر اختلاف نظری تو عقاید داشته باشه داره توهین میکنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ، دوم یه لطفی به خودتون و بنده بکنید برید درباره جهان سوم و اینجور چیزا مطالعه کنید ، جهان سومی بودن این نیست که طرف تو جزیره زندگی کنه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ جهان سوم اینطوری نیست که اصلا ندونه یک مفهوم چیه که نتونه دربارش اظهار نظر کنه ، بچه نوزاد نیست که 🙄🙄🙄 به همین دلیل با وجود اختلاف سطح در زمینه های مختلف باز هم حق نقد دارن ، اگر نمیدونین هم بدونین ، اینکه کسی رو از اظهار نظر منع کنید یکی از چیزایی که در دایره دیکتاتوری میگنجه ، کافیه یه همچین حرفی تو یه شبکه ای مثل ردیت بگین اونوقت همه بهتون میگن ، در ضمن استدلالتون هم برای اینکه کشور های جهان اول رو بُت بکنیم یه استدلال استقرایی هستش که قابل قبول نیست ،هر عقیده‌ای اگر حق ابراز خودش رو داره ، مخالفش هم حق ابرازش رو داره ، اگه کسی بهش بر میخوره میتونه یه دنیای دیگه گیر بیاره توش زندگی کنه

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به Rs

    شهریور 31, 1399

    شما هم اگر همجنسگراها رو ببرین سوال تو همون شبکه ردیت باهاتون برخورد میکنن تو جهان اول اگه به همجنسگرا ها توهین کنی برات حبس میبرن 😶😶😶😱😱😂😂😂
    من نیازی به مطالعه ندارم قشنگ دارم با چشمای خودم مبینم کشوری که توش زندگی میکنیم رو 🙄😂
    واییییییییی علاوه بر فحاش و سطح پایین و حقیر دیکتاتور هم شدم 🤣🤣🤣🤣🤣 ناعدالتی تا کی ؟ 🙄😂

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     مهر 1, 1399

     در باره لحن بدتون که نیاز بخ توضیح نداره اظهر من الشمسه ، چون خانم اکیما معمولا خیلی تحمل میکنن بعد تذکر میدن 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ در ضمن نخیر عزیزم چرا از خودتون حرف الکی میزنین ، تو شبکه هایی مثل ردیت درسته یکم سخت تره ولی تا زمانی که توهین نکنی اتفاق خاصی نمیفته 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️حبس هم نمیبرن اینطوری بود که پاپ و کشیش های نصف کلیسا ها الان زندان بودن چون زیر سوال میبرنش ، بزار اینشوری بگم تو فضای اونا اگه بگی i hate lgbt توهینه ولی اگه بگی i don’t approve lgbt نه ، لطف کنید اطالاعات ندارید حرف درنیارین

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به Rs

      مهر 2, 1399

      آقا شما سلطان اطلاعات ایران در این اصلا شکی نیست ما حرفی نداریم 🙂
      و اینم اضافه کنم چون با اعتماد بنفس حرف میزنم شاید مدل حرف زدم رو اعصاب باشه ولی بی ادبانه نیست 😂😂😂😂😂😂☝☝☝
      تازه آکیما جان هم دچار همین اشتباه شدن من فقط یه کوچولو پرو هستم 😎😉😆 بی ادب کجا بود از هر کی که منو بشناسه میتونید بپرسید از من مودب تر پیدا نمیکنید 😇😆
      درکل اگه منظورتون بی ادبه که من بی ادب نیستم 😐☝😂
      ولی اگه منظورتون رو اعصاب باشه قبول دارم رو اعصابم 😆😇🤣

      پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     مهر 1, 1399

     بعدشم باز هم بحث رو منحرف کردین ، بحث سر این بود که من توهین نکردم ، بعلاوه من نگفتم دیکتاتور گفتم در دایره دیکتاتوری هستش ، جو نده سفسطه هم نکن

     پاسخ

  • Rs در پاسخ به kiana

   شهریور 31, 1399

   یبخشید در واقع سال ۱۹۹۱ منحل شد ، با یه تاریخ دیگه جابجا کردم

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به Rs

    شهریور 31, 1399

    بابا من منظورم یه چیز دیگه بود 😂😂😂😂

    پاسخ

  • محمد در پاسخ به kiana

   مهر 29, 1399

   افرین. و به نظرم ایران که جووناشو اینجوری تحت فشار قرار می ده وضعیتش اینه و نباید با امریکا و…… مقایسه بشه که خیلی فرق میکنه

   پاسخ

 33. آرمان

  شهریور 28, 1399

  Rs جان زیاد خودتونو واسه این صحبتا ناراحت نکنین فعلا تمام این بحث ها در حد حرفه شاید وقتی در عمل به چشم ببینیم یا عواقبشو نظر اونا عوض شد شایدم نظر ما
  زیاد به خودت سخت نگیر فعلا همه این بحثا در حد حرفه

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به آرمان

   شهریور 28, 1399

   سخت بگیرم ؟ نه عزیزم من واسه اینجور چیزا که اعصاب خودمو خرد نمیکنم ، به هر حال ممنون

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به آرمان

   شهریور 28, 1399

   😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲 ناراحت شده ؟؟؟؟
   😂😂😂😂😂😂😂😂
   نه ناراحت نشو 😂😂🙂🙂

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرمان

   شهریور 29, 1399

   ببخشید ولی منظور شما اینه که اتفاق بیفته و بعد عواقبش رو ببینیم؟ خیلی چیز ها در جامعه اتفاق افتاده و عواقب هم داشته ولی دیگه پاک کردنش سخت و ناممکن شده. وقتی انحرافات اخلاقی گسترش یابند و جزیی از فرهنگ جامعه شود دیگه نمیشه درستش کرد. مثه اینه که میگن ارضای نیازهای جنسی باید بعد از ازدواج اتفاق بیفتد، ولی وقتی راهی باشه که بتونم بدون ازدواج نیاز جنسی رو برطرف کنم خب طبیعتاً همه به این سمت میرن و اسمش میشه «عشق»! بعد بنیان خانواده متزلزل میشه و بی بند و باری،مشکلات اخلاقی و… به وجود میاد.

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به بی نام

    شهریور 29, 1399

    امممممم خسته شدم اینقدر یه چیزی رو گفتم 😐😂😂😂😂😂
    یعنی میگی الان ما تو جامعه انحرافات اخلاقی نداریم 🙄 خیلی فرهنگ خوبی داریم الان ؟ 😂😂 و با این حساب همه کسایی که تو جهان اول زندگی میکنن منحرف و بی فرهنگ تلقی میشن ماها ته اخلاق و پاک دامنی ؟ 🤔 قبلا اینو گفتم بازم میگم کشور های جهان سوم حق نقد کردن کشور های جهان اول رو ندارن عموم کارهایی که اونا انجام میدن درست تر از ما بوده و نتیجه اش هم خوب بوده دیگه حرفی نمیمونه 😶 که Rs عزیز برام یک ساعت درباره حقوق بشر حرف زد 😂😂😂😂

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به kiana

     شهریور 29, 1399

     انحطاط فرهنگ عمومی, رشد جنایات, تولد نوزادان نامشروع, سقط جنین, کمک به خودکشی و آسان میری, مسائل جنسی و ارتباط آن با سیاست ها, ضربه فمنیسم افراطی بر فرهنگ آمریکایی, مشکلات نژادی, زوال تفکر و اندیشه دینی, و … بخشی از اثرات آزادی های جنسی در غرب است. میتونید با سرچ کردن این اثرات را مشاهده نمایید. ما ها هم از این مشکلات کم نداریم چون در کشور ما هم آزادی های جنسی وجود دارد.روابط دخترا و پسرا خیلی عادی شده و خیلی راحت با هم مسافرت میرن و… ما حق داریم درباره هر چیز و هرکس صحبت کنیم. پس اگه حق نداریم لطفاً مدیر سایت بخش کامنت های این صفحه رو ببنده. ضمنا در کشور های دیگر هم هرکس هر چیزی رو که بخواد می‌تونه نقد کنه و حتی توهین هم کنه.نمونه اش همین چند وقت پیش که مجله فرانسوی که به پیامبر توهین کرده بود. اگر به حقوق کسی تجاوز بشه اونوقت جرمه. حرف زدن و نقد کردن جرم نیست. مثه اینه که اگه من یه همجنسگرا رو بکشم میشه جرم! چطور یه نفر به خودش اجازه میده به مسلمانان و یا فرقه مذهبی توهین کنه(نه نقد) بعد کسی حق نداره درباره همجنسگرایی صحبت کنه؟

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به بی نام

      شهریور 30, 1399

      خوابم برد 😪😪
      1- میگید آزادی های جنسی وجود داره ؟ من حتی حق انتخاب برای پوشش خودم ندارم 😐 آزادی جنسی ؟؟؟؟؟🤣🤣 این لقمه بزرگتر از دهن ماست
      2- نقد کردن با توهین کردن خیلی فرق داره 😐☝☝☝ ولی چون اکثریت مردم ما فرقشون رو متوجه نمیشن فکر میکنن یکیه 🤷‍♀️😂
      3- میدونی منظورم از اینکه حق نقد نداریم یعنی چی ( چرا حرف های عادی رو اینقدر سخت میفهمید حتما همش باید با مثال براتون توضیح بدم 😐😂😂🙄)) ببین عزیزه من 😂
      یه مازراتی سوار با یه پراید سوارو تصور کن اونی که مازراتی داره مسلما از اونی که پراید داره موفق تر عمل کرده پس کسی که ناموفق تر عمل کرده حق نداره تو کارهای اون فرد موفق دخالت کنه ما هم وضعمون دقیقا همینه 🤷‍♀️😂

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به kiana

       شهریور 30, 1399

       شما خیلی داری همه‌چی رو قاطی میکنی ، اولا که اگه منظورتون دخالت کردنه ، ادبیاتتون افتضاحه، دوم اینکه ما قیقا نقد کردیم نه دخالت ، شما برو تک تک کامنت های من تو این پیج رو ببین ، به هیچکس نگفتم چرا تو همجنسگرایی وای بر تو و غیره ، اما سر اینکه در کل همجنسگرایی اشتباهه وایسادم

       پاسخ

      • مارال در پاسخ به kiana

       شهریور 31, 1399

       چرا اینقدر دروغ….. واقعا ایران بهشت مخالفانشه
       که اینقدر بی پروا و آزادانه درمورد یکی از غیر اخلاقی ترین مسائل دین رسمی کشور تبلیغ میشه
       پروشات امیدوارم فیلتر بشید زودتر، چون جنبه و لیاقت استفاده از این حجم از آزادی رو ندارید متاسفانه

       پاسخ

      • مارال در پاسخ به kiana

       شهریور 31, 1399

       لطفا این مقاله غیراخلاقی روحذف بفرمایید
       افراد نوجوون هم حتما با دیدن این فیلم ها زندگی و سلامت روانشون به خطرمیفته

       پاسخ

       • Sana در پاسخ به مارال

        مهر 4, 1399

        اتفاقااطلاعاتش بايدبالابره
        كه وقتي بزرگ شدطرزفكراشتباهي نداشته باشه.

        پاسخ

     • ناشناس در پاسخ به بی نام

      آذر 30, 1399

      تمامی فساد هایی که در بالا ذکر کردید از هزار سال پیش در تمامی دنیا وجود داشته است و اصلا ربطی به غرب ندارد و در مورد توهین به پیامبر و یک دین توسط فرانسه را نیز میتوان حق آزادی بیان نام برد و اینکه همجنسگرایی چون یک گرایش قانونی اعلام شده دیگر کسی حق ندارد درباره آن حرف های ضدیت بزند

      پاسخ

    • بی نام در پاسخ به kiana

     شهریور 29, 1399

     شما هم اگه طاقت خوندن نظرات مخالف رو نداری لطف کن نیا و نگو که حق نداری صحبت کنی. احترام خودتو نگه دار. اگه می‌تونستی مطمئنم از کلمات بدتری به جای صحبت نکردن استفاده میکردی.

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به بی نام

      شهریور 30, 1399

      نه نه نه من هیچ وقت از کلمات بد استفاده نمیکنم 🙂☝ و ریلکس باش طومار برای من نوشتی معلومه خیلی عصبی شدی 😂😂😂😂😂😂😂 و اینم اضافه کنم هیچ وقت از چیزایی که میگی مطمئن نباش اگه یهو برعکسش ثابت شه ضایع میشی خوب نیست 😐😂

      پاسخ

    • بی نام در پاسخ به kiana

     شهریور 29, 1399

     طبق چیزی که من خوندم درباره حقوق همجنسگرایان اگه مورد خشونت قرار بگیرند به خاطر دگرباش بودنشان جرم است. بنابراین اگه نقد بشن ممنوعیتی ندارد. ولی کسی یا جریت نداره نقد کنه یا اهمیتی نمیده یا مثه شما حامی حقوق آنهاست. البته تو ایران که حقوقی ندارند بنابراین شما هم حق نداری بگی چی بگم یا نه.

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به بی نام

      شهریور 30, 1399

      حالا چرا اینقدر حرص میخوری 😐😐😐🙄😂😂😂 عزیزه من شما آزاد باش هر چی دوست داری بگو ولی نه تو سایتی که مربوط به معرفی فیلم lgbt شما برو نظرات گهربارت رو تو سایت آنتی lgbt مطرح کن خیلی از ازت استقبال میکنن و صد آفرین هم بهت میگن 🤣🤣

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به kiana

       شهریور 30, 1399

       باز هم به شما ارتباطی نداره 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به kiana

       شهریور 31, 1399

       اول این مقاله ندیدم که بگه «فقط موافقان lgbt وارد شوند»

       پاسخ

       • kiana در پاسخ به بی نام

        شهریور 31, 1399

        ببخشید دیگه در این حد روشنتون نکردیم 😂😂😂 من از طرف مدیر سایت عذر میخوام 🙇‍♀️🙇‍♀️😂😂
        یه سوال برای من پیش میاد مخالفان lgbt تو سایت معرفی فیلمش چیکار میکنن ؟ 😆😆 میخوایین فیلماشونو ببینید ؟ 😏

        پاسخ

        • زهرا اکیما در پاسخ به kiana

         شهریور 31, 1399

         سلام کیانا جان،
         ما بارها اینجا تذکر و توضیح دادیم باز هم میگم که دوست عزیز شما با لحن تمسخرآمیز و توهین به عقاید طرف مقابلتون به هیچ نتیجه‌ای توی بحث نمی‌رسید.

         اگر قصدتون صرفا مسخره کردن بقیه کاربرها هست که باید بگم علی‌رغم روال کاریمون مجبور به حذف کامنت‌های شما میشیم. (البته تا همین الان هم خیلی از کامنت‌های شما به دلیل محتوای توهین‌آمیز حذف شدن.)

         لطفا و خواهشا قوانین سایت رو توی کامنت‌هاتون رعایت کنید. ممنونم.

         پاسخ

         • kiana در پاسخ به زهرا اکیما

          شهریور 31, 1399

          سلام 👋👋👋👋👋👋👋
          نه من اصلا هدفم مسخره کردن بقیه نیست اگر مدل حرف زدنم جوری بوده که بقیه اشتباه برداشت کردن عذر میخوام 🙂🙂🙂
          البته فکرم نکنم تو بیشتر مکالماتم توهین آمیز حرف زده باشم 🤔 من حرفامو مودبانه زده بودم که ؟
          حالا به هر حال از هر کسی که بهش بر خورده عذر خواهی میکنم 😂😂🙇‍♀️🙇‍♀️

          پاسخ

         • kiana در پاسخ به زهرا اکیما

          شهریور 31, 1399

          اینم اضافه کنم آکیما جان من وقتی میان بهم میتوپن یا بهم توهین میکنن با خنده جوابشونو میدم دلیل نمیشه من دارم بهشون توهین میکنم که 🤷‍♀️🙂 اتفاقا برعکس حتی چندبارم به آرامش دعوتشون کردم پیاماش هست 😂

          پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           شهریور 31, 1399

           خدا رو شکر خانم آکیما یه ذره حداقل توجیهتون کردن که چجور ادبیاتی استفاده میکنین-

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 1, 1399

           آقا من که ادبیاتم خوب بود 🤔 کدوم حرف من توهین آمیز بوده میشه بگین 😂 خیلی دلم میخواد بدونم 👀🧐

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 1, 1399

           بچه ها دقیقا مشکلتون کجاست ؟ 🤔 با همجنسگرا ها مشکل دارید ؟ با کسایی که حامیشونن مشکل دارید ؟ یا با من مشکل دارید ؟ 😂😂😂😂 و یه چیز دیگه که از زبونتون شنیدم این بود که ادبیاتم مشکل داره 😱😱😱👀👀😂 به کسی فوش دادم آیا 😐😶 یا کلمات بی ادبانه استفاده کردم 🧐 میشه روشنم کنید چون هیچ کدوم از این کارا رو نکردم 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😆

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           مهر 1, 1399

           ادبیاتتون تمسخر آمیزه ، غیر منطقی و همش به حاشیه میره تا الان هم که ظاهرا چند تا از کامنتاتون حذف شده ، چند نفر باید اینو بهتون بگن ؟

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 2, 1399

           ادبیاتم تمسخر آمیزه ؟ 😱😂👀😶 یعنی چی ؟ آیا توهینی به کسی شده ؟ فوشی دادم ؟ الان چرا باید به کسی بر خورده باشه در حالی که من هیچ کدوم از این کارا رو نکردم 😐 🤷‍♀️🤷‍♀️😆 و صحبتام اصلا غیر منطقی نیست حاشیه هم نمیرم 🙂☝ درواقع شما کامنت های حاشیه دار میزاری منم کاری جز جواب دادن به اون کامنتا نکردم 🤷‍♀️😂😂😂😂😂😂😂
           اگه دقت کرده باشی دوست عزیز بیشتر صحبت های شما به حواشی پرداخته بود من فقط جواب میدادم 🙂

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           اول از همه که طعنه میزنید ، خیلی کلمات دیگه هم بکار میبرید که تو بحث مناسب نیست اگه بخوای براتون لیست میکنم ، بعدشم من حاشیه رفتم ؟ اکثر کامنتایی که جواب منو دادی اصلا از موضوع اصلی خارج شدن ، دارم میگم حتی تو فن بیس ها هم مثل فن بیس گیم اگه ضدشون حرف بزنی ، از منع نقدت نمیکنن ، اونوقت جنابعالی گیر دادی به اینکه من از گیمر ها خوشم نمیاد اصلا چه ربطی داره

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 3, 1399

           1- بله لطفا لیست کنید برام 🙂🙂🙏😆 چون خیلی دوست دارم بدونم اون خیلی کلماتی که من استفاده کردم چی بوده😂🤷‍♀️🙄
           2- اون گیمر ها مثال بود بابا😐 من گیمر ها رو مثال زدم برای اینکه به شما بگم اگه از چیزی خوشتون نمیاد یا روششون رو قبول ندارید دنبالش نرید مثل من که روش زندگی گیمر ها رو قبول ندارم ولی نمیرمم تو پیج هاشون بنویسم بدبخت های الاف برید به زندگی تون برسید 🤷‍♀️🙂😆 منظور من این بود دارید شما همچین کاری میکنید 👀😄☝
           الان ربطشون رو فهمیدی 🤔

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           چرخیدی و چرخیدی و باز دوباره به این رسیدی که ما حق نقد کردن همجنسگرایان را نداریم. درباره همه چی میتونیم صحبت کنیم الا همجنسگرایی! موفق بودن یه آدم دلیل نمیشه که آدما نتونن ازش ایراد بگیرند. مثه اینه که یه نفر خیلی عیب و ایراد داره ولی اطرافیانش حق اظهار نظر درباره کارهای غیر اخلاقی او را ندارند.چون خیلی خیلی پولداره و پول زیاد عیب و ایراد هایش را می پوشاند. راستش می‌دونی چیه در دوران کرونا تعداد آدمای علاف بیشتر شد و کلاس های درس هم که مجازیه! یه مشت آدم علاف اینجا ریختن اظهار نظر میکنم😂😂😒

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           مهر 3, 1399

           عزیزم چون زیاد مینویسی نصفه نیمه حرفاتو خوندم 🙂🙂😆 اگه هر حرف بد یا طعنه آمیزی زدی خودتی این یک 😄😆😂
           دوم اینکه من نگفتم آدمای پولدار گفتم موفق 😎 یه آدم موفق میتونه پولدار باشه اما لزوما یه آدم پولدار نمیتونه موفق باشه که استثنا زیاده بخوام توضیح بدم هم طول میکشه حوصلشو ندارم 🙄🙄🙄🙄😂😂😂😂😂😂
           و اینا همش مقایسه بود عزیزم مقایسه …..
           مختصر حرفای قبیلم کشور های جهان اول مثل یه آدم موفق میمونه که بیشتر کارهاش درسته و کشور ما مثل اون آدم ناموفقه متاسفانه 😐😐😂😂
           کسایی هم ناموفق هستند اصلا کسی حسابشون نمیکنه خب واقعیته 🤷‍♀️🤷‍♀️😆

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           من هیچ وقت حرف بدی نمیزنم. این شما بودید که گفتی « نمی‌رم تو پیج شون بنویسم بدبخت های علاف برید به زندگی تون برسید»

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           مهر 3, 1399

           دقیقا 😐☝ ( نمیرم بگم ) 🤷‍♀️😂
           و این شما بودید که گفتید یه مشت آدم علاف ریختن اینجا اظهار نظر میکنند به من چه 😂😂😂😂😂 اینم میخوایین بندازین گردن من 😱😶🤷‍♀️😆

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           خوبه حرفی که زدید رو قبول دارید. شما اول گفتید من علاف نیستم که…منم خواستم حرفی که زدید رو براتون یادآوری کنم که یه وقت نگید ادبیاتم عالی بود!

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           مهر 3, 1399

           ها ؟😐😂

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           شما گفتید« نمی‌رم تو پیج شون بنویسم که بدبخت های علاف برید به زندگی تون برسید» 1-اینجا کسی به کسی توهین نکرد که برای اونایی که همجنسگرا هستن تاسف بخوره یا دلسوزی کنه یا سرزنش شون کنه 2- شما گفتین که حق نقد کردن همجنسگرایان را نداریم. باید بگم که در برابر چیز های بظاهر جدید کسی نمی ایسته تا زمانی که سلامت روحی و روانی دیگر افراد جامعه به خطر نیفته. مثلاً یه دختری از روی کنجکاوی با دوستش می‌ره پارتی و اونجا به طور غیرمستقیم بهش مواد مخدر میدن و معتاد میشه. پس تا زمانی که به کسی آسیب نرسه با چیزی مقابله نمیشه. 3- مثلاً دیدن موی زن باعث هیجان جنسی نمیشه و به خود طرف بستگی که چه رفتاری نشون بده که باعث جلب توجه طرف مقابل بشه. این آسیب به جامعه نیست بلکه به خود طرف بستگی داره. بنابراین نظر دادن در این مورد میشه دخالت در زندگی خصوصی دیگران. (به کسی آسیبی نمی‌رسه.) 4- شما با اون جمله ای که گفتید منظورتون این بود که ما هم یه مشت آدم بیکاریم که نظرات بیهوده و برخاسته از جهل و تعصب میدیم. من نظرم رو در این کامنت جمع بندی کردم. امیدوارم متوجه شده باشید که تعصب یعنی نظر دادن و مخالفت کردن با چیزی که درباره اش تحقیق نکرده و نمی خواهد بکند. حتی حاضر نبوده لحظه ای به نظرات مخالف گوش دهد.

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           جهان اولی ها در پیشرفت علم و تکنولوژی بسیار موفق بودند ولی از لحاظ دینی و اخلاقی اصلا و ابدا! نمیگم ما خیلی خوبیم ولی حداقل یه درصدی از جامعه دین و ارتباط آن با مسایل زندگی شون رو فراموش نکردند. و یه درصدی از جامعه از لحاظ اخلاقی از اونا قطعا بهتر هستند. من دلیلی نمی بینم هرکاری که جهان اولی ها انجام بدن درست باشه. چون اثرات آزادی های جنسی و بی بند و باری مشخص شده.

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           مهر 3, 1399

           عزیزم خودت داری میگی یه درصدی که ممکنه نهایتا پنج درصد کشورمون رو دربر بگیره 🤷‍♀️😆😂 اون نود پنج درصدم جز بی بند بار ترین آدم های جهانن 😱 دین فقط باعث شد مردم محدودتر بشن و دیونه بازیاشون رو برن خارج از کشور عزیزمون انجام بدن 😶😐🏃‍♀️
           اصلا میدونی چقدر اسممون خوب در رفته تو جهان 🙄 مایه ی آبروریزیم 🤦‍♀️🤦‍♀️😐
           ببین چیزی به اسم دموکراسی در جهان وجود داره😐☝ که طبق معمول تو کشور ما نیست 🤷‍♀️😂😂😂😂😂😂 قشنگ دین رو بهانه کردین دموکراسی رو بردین زیر سوال حالا من بازم به اینکارا کار ندارم 😆 شما الان میگی ما دین و اخلاقیات زیادی داریم درست ؟🧐 این کجا به دردمون خورده ؟؟؟😂😂😂😂😂😂 آدم باید عقلشو پرورش بده ذهن که پخته شد اخلاقیات و کارهای درست هم پشت بندش میاد

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           اصن جامعه ما بی بند و بار و…است ولی حداقلش می‌دونم که اجازه ازدواج سفید داده نمیشه و بچه های تک سرپرست حاصل از این ازدواج رو نداریم و سقط میشند. و کسانی هستند که پول خارج رفتن رو ندارند. خب اونا نیاز جنسی شون رو چه جوری ارضا کنند؟🤔 اگه دین برای این نیاز یه قانونی داره بی دلیل نیست. حالا اونایی که می خوان زندگی شون رو از دین جدا کنند میتونن ولی دنیا و آخرت شون با خودشونه.ما که تو زندگی کسی سرک نمیکشیم ببینیم کی روابط نامشروع داره کی دختر بازه کی… یعنی این کار نتیجه ای نداره. دموکراسی دلیل نمیشه که هرکس کاری رو دلش میخواد انجام بده. حتی تو اون کشور های مدعیان دموکراسی هم قوانینی برای محدود کردن آزادی ها وجود داره. من بحث میکنم که افراد نوجوان چه طور تو این جامعه زندگی کنند بدون دغدغه جنسی؟ چون نباید وارد این مسایل از سن کم شوند. دختری که در خارج از کشور اولین رابطه جنسی اش را در 15 سالگی تجربه میکند، دخترانگی اش را از دست میدهد و هزارتا مشکل دیگه براش پیش میاد. اگه کسی زندگی شو از دین جدا کنه به ما ربطی نداره.این مشکل وقتی به ما مربوط میشه که به جامعه آسیب وارد بشه. باعث منحرف شدن افراد کم سن و بی بند و باری و ارضا جنسی در جامعه مقابل چشم مردم بشه.

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           مهر 3, 1399

           میشه یکم مختصر تر حرفاتون رو بگید 😂😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️ خیلی وارد جزعیات مختلف شدی عزیزم 😐
           کسی هم که پول خارج رفتن رو نداره این همه مکان تو کشور خودمون هستش باز با خودی ها لش بازی دربیارن بهتره چون همه تقریبا شبیه به همن ولی اونا سیستمشون کلا فرق داره 😐😂😂😂
           باش تو راست میگی دین خوبه 😆😂

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           مهر 3, 1399

           درضمن ازدواج سفیدم هست حالا کشور ما اجازه نمیده ولی انجام میشه خب چه فایده ایی داره 🤔😂😂😂😂
           ازدواج سفید ممنوعه ولی میکنن 😐😂🙂

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           ضمنا یکی از ویژگیهای جان سومی ها اینه که خیلی از خودشون راضی هستند و توانایی شنیدن انتقاد ها و بازگو کردن عیب و ایراد هایشان را ندارند.

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به بی نام

           مهر 3, 1399

           همه‌گیری کرونا به دسته‌بندی‌هایی که اساس آن کشورهای پیشرفته بودند، پایان داده است؛ دسته‌بندی‌ای که کشورها را به جهان اول، جهان سوم و در حال توسعه تقسیم می‌کرد و بسیاری از کشورهای عربی هم جزئی از جهان سوم، دسته‌بندی می‌شدند. این ویروس با همه‌گیری خود نشان داد که فرقی میان این کشورها نیست چه در سطح بهداشتی، چه سطح اجتماعی و چه سطح اقتصادی و حتی در سطح انسانی و ارزشی، بخصوص آنکه کشورهای جهان اول خود را مدافع اول ارزش‌های انسانی‌ و حق حیات می‌دانستند.

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           ضمنا منظورم از مثال آدم پولدار این بود که موفق بودن غربی ها در علم و تکنولوژی فساد جنسی و عیب و ایراد های دیگر آنها را می پوشاند و مردم آنها را بت خود قرار می‌دهند.

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           مهر 3, 1399

           😐😐😐😐😐😐😐😆😆😆😆😆😆😆
           آدم بعضی وقتا با نفراتی تو زندگیش برخورد میکنه که خیلی عجیبن از نظر دیدگاه 😐 من الان دارم تجربش میکنم😂🤷‍♀️

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           ضمنا من نمیتونم در برابر چیزی که به جامعه آسیب میزنه سکوت کنم. درباره آزادی های جنسی هم (در غرب) اول می‌گفتند که به جامعه آسیبی نمیزنه و به زندگی خصوصی هر فردی مرتبط است که میخواهد spouse داشته باشد یا partner. آسیب هایش مشخص شد ولی وقتی به مردم یک جامعه آزادی بدهی پس‌گرفتنش سخت و گاهی ناممکن است. بعلاوه اینکه جز فرهنگشان شده باشد.

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           پس کلا حرف منو نگرفتی ، اتفاقا من گفتم اگه تو فن بیس یه گیم از گیم ایراد بگیری ( نه اینکه توهین کنی بگی بدبخت ) کسی حق نداره بگه چرا نقد میکنی وگرنه بهش میگن Toxic

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 3, 1399

           ببین دوست عزیز نقد شما میتونه حکم توهین رو براشون داشته باشه چون اونا که انتخاب نکردن چی باشن چی نباشن 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🙂🙂اونا که نمیتونن در این باره کاری کنن اون وقت شما هم میاد نظرات گهربارتون رو مینویسید ماشالاه یکی هم از یکی کارشناسانه تر 😂😂😂😂😂😂😂😂
           نقد رو زمانی انجام میدن که فایده ایی داشته 🙂باشه الان شما نقد بکنید ریشه ی همجنسگرایان کنده میشه 🤔 کسی دیگه همجنسگرا نمیشه ؟ 🤔 نه این چرخه تا ابد ادامه داره 🤷‍♀️😂 اگه به نقد کردن علاقه دارید من کلی سایت میشناسم🙂

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           صد بار گفتیم یه بار هم سرچ کنی همون اول خودتون میبینین همجنسگرایی ژنتیکی نیست که دست خودشون نباشه

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 3, 1399

           عزیزم به حرف شما نیست مدرک بیار 🙂🤷‍♀️ یه مدرک محکمم بیار بازم نگی تو خیلی از سایت ها نوشته 😂 چون تو خیلی از سایت های دیگه ام نوشته ژنتیکیه 😐😂

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 3, 1399

           راستی میخواستین برام لیست بی ادبی هامو بفرستید تا کی باید صبر کنم 🤔😆

           پاسخ

          • زهرا اکیما در پاسخ به kiana

           مهر 3, 1399

           کیانا جان من از شما خیلی ساده و دوستانه خواهش کردم با متلک و کلمات تمسخرآمیز صحبت نکنید. چرا رعایت نمی‌کنید؟

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به زهرا اکیما

           مهر 4, 1399

           متلکی در کار نبود یه درخواست بود 🤷‍♀️😂 همه دارن میگن بی ادبانه حرف میزنی خب میخوام اونا رو لیست کنید و به من بدید ببینم کجاها رو بد حرف زدم همین 🤔🤷‍♀️😂
           متلکی نگفتم به خدا 😂😂😂😂😂✋✋

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           مهر 4, 1399

           بیا این یه لینک بازم خواستی میزارم https://www.scientificamerican.com/article/massive-study-finds-no-single-genetic-cause-of-same-sex-sexual-behavior/
           راستش انتظار داشتم خودتون سرچ کنید همه کارا رو من باید بکنم جدای از اینکه اون پایین هم لینک گذاشتم ، درضمن میخواستم لیست کنم گفتم یه مقدار صبر کنم :

           جوابتون طعنه آمیزتون به جناب بی نام تو کامنت بالا استفاده از کلماتی که انگار طرف مقابل داره چرت و پرت میگه مثل خوابم برد طعنه تون به من تو کامنت بالاتون متلک پرونی و خوشمزه بازی ( که خیلی هم بی نمکه با عرض معذرت ) چندین مورد دیگه ،عجیبه که هنوز وقتی چند نفر میگن مصرانه اصرار دارین که کارتون خوبه ، اکثر پاسخ هاتون هم به جای یه جواب منطقی فقط دارین طرف مقابل رو مسخره میکنین لطفا اگه بلد نیستین بحث کنین شرکت نکنین

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 4, 1399

           آقا منم میخوام لینک بفرستم ولی بلد نیستم 😐😐😂😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️
           و راجع به اصطلاح بی ادبی هام 🙂 خودم از شما خواستم بفرستید نیاز نبود صبر کنید 😃
           اون خوابم برد به خاطر این بود که خیلی طولانی نوشته بودن وگرنه اصلا قصد نداشتم بهشون بگم چرت و پرت میگید 😂🤷‍♀️ من اگه واقعا میخواستم اینو بگم مستقیم میگفتم لطفا یه طرفه به قاضی نرید 😐☝
           تازه من اصلا اهل خوشمزه بازی هم نیستم 🤷‍♀️😂

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           مهر 4, 1399

           عزیزم چه مدرکی میخوای واسط بیارم اینجا به جز لینک ؟؟؟ کار دیگه ای هم میتونم بکنم ؟؟ سایت رو چک کنید سایت scientific american هستش که معتبره چندین تا دیگه هم هست ، حتی خود ویکی پدیا هم هست

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           مهر 4, 1399

           دوباره دارین حاشیه میرین قبلا گفتم اگه نقد باعث میشه به اونا بر بخوره مشکل از اوناست خوبه همین بالا مثالشو زدم ، نقد رو زمانی انجام میدن که فایده داشته باشه ؟؟؟؟🙄🙄🙄😓👌👌👌 اول باید نقد بکنن که فایده داشته باشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ یه زمانی کل دنیا دیکتاتوری بود اگه همه همینجوری فک میکردن که هم میگفتن فایده نداره نقد کنیم که دنیا دیکتاتوری میموند ، به جای مسخره کردن هم درست جواب بده واسه هر کس که این بحث رو بخونه میفهمه داری طفره میری بنده هم میتونم مثل جنابعالی جواب طعنه آمیز بنویسم قبلا هم یه مقدار تند تر مینوشتم بعدا فضای سایت دستم اومد تصمیم گرفتم دیگه واسه مدیرای سایت دردسر درست نکنم ولی شما انقدر خودت رو بالا میبینی حتی حاضر به قبول اشتباهت هم نیستی ، نه لحن بدتون نه اینکه مدام دارین از موضوع اصلی خارج میشین شاید واسه همینه انقدر از نقد کردن بدتون میاد ، یه ذره سعی کنید ایراداتون رو بیشتر بینید ، و دوباره میگم جامعه ای که تحمل نقد شدن رو نداره از پای بست خرابه

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           مهر 4, 1399

           آقاااا 😂😂😂😂😂😂
           عاشق کلمه ی حاشیه هستید مثل اینکه 🙄😶من میام صحبت های شما دوستان رو از دیدگاه خودم اصلاح میکنم یعنی صحبت هام باز تاب حرفای شماست 🤷‍♀️😂
           و من خودم رو بالا نمیبینم فقط میخواستم ببینم چرا این همه میگن لحنت بی ادبانه یا تمسخر آمیزه همین😄🤷‍♀️
           و میدونید چرا حاظر به قبول به اصطلاح اشتباهم نیستم چون هنوز قانعم نکردید سر چی بی ادبی کردم 🤷‍♀️🙄 نمیشه هر کسی و ناکسی ازت یه ایرادی گرفت تو سریع بدون فکر کردن درستش کنی که 😆
           ( الانم نگید باز دارم حاشیه میرم چون با توجه به شناختی که ازتون پیدا کردم میگید 😐😂 من فقط به اون چیزی که بالا نوشتین پاسخ دادم )

           پاسخ

          • سو در پاسخ به kiana

           مهر 13, 1399

           سلام ، من 16 سالمه و تو یه رِنج سنیم. یه دوست دارم که خیلی شبیه شماست ، دختر باحالیه ولی مثل شما با اینکه میگه ستریته طرفدار همجنسگرایی هم هست و بیشتر وقتا سعی میکنه منو توجیه کنه که کار اون درسته و منم باید مثل اون باشم 🤔 ولی من باهاش هم عقیده نیستم و کاریم به تغییر عقاید اون ندارم . شما منو واقعا یاد اون میندازید 😊
           ولی در مورد حرفی که زدید (نقد رو زمانی انجام میدن که فایده ای داشته باشه ) راستش نقدی که دوستان انجام دادن درسته که این مسئله رو ریشه کن نکرده ولی برای من که خیلی فایده داشت ، چون کلی منبع و مقاله جهانی معتبر نام بردن که کامل همجنس گرایی رو بررسی کرده ، من که تونستم به کمکشون گلیممو از آب بکشم بیرون 😁 (بابای معلم ادبیات داشتن چه خوبه آدم سر کامنتی که میذاره کلی ضرب المثل میاد تو ذهنش😂😂)

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به سو

           مهر 13, 1399

           عزیزم چقدرناز 🙂 باباتون معلم ادبیاته ؟😄😄 من همیشه به خانواده های فرهنگی یه ارادت خاصی داشتم چون خیلی مظلومن 🤗🤗🤗
           و گوگولی خانوم شما باید با کمک خانوادت گیلیمتو از آب بکشی بیرون این وظیفه ی پدر مادرت بوده راهنمایت کنن.😐☝ چرا باید با کمک حرفای آدمای غربیه گیلیمتو از آب بکشی بیرون 🤷‍♀️🤷‍♀️😂😂

           پاسخ

        • بی نام در پاسخ به kiana

         شهریور 31, 1399

         من خیلی وقته مطالب این سایت رو نگاه میکنم. چون اطلاعات خوبی درباره فیلم ها برای دوستداران سینما داره. توی این مطالب این مورد(مقاله فیلم های lgbt) هم دیدم و دوست داشتم که درباره اش بحث کنم.

         پاسخ

         • kiana در پاسخ به بی نام

          شهریور 31, 1399

          عزیزم منم خیلی چیزا رو دوست دارم 😂😂😂😂 ولی دلیل نمیشه همشو انجام بدم .
          مخالفی این همه سایت که میرن همجنسگراهای بدبخت رو تیر بارون میکنن برو اونجا😶😶😶😱😱😱

          پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           شهریور 31, 1399

           ببخشید ولی من اهل تیرباران کردن و اینکه بزنم تو سرشون که چرا همجنسگرایی نیستم. امیدوار بودم از طرز حرف زدنم مشخص بشه. فقط درباره دلایل و اثرات و… مربوط به همجنسگرایی بحث میکنم.

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           شهریور 31, 1399

           خب خوبه که نیستید 🙂🙂🙂🙂🙂🙂
           یه سوال شما میگید که وجود همجنسگراها یا اطلاع داشتن از وجود چنین افرادی باعث انحرافات اخلاقی میشه 🤔🤔🤔با این حساب هممون منحرف محسوب میشیم که 😐🙄😂
           یا مثلا شخص شما الان میدونید افرادی همجنسگرا هستند یا فیلم ها یا انیمه هایی در این باره ساخته شده …
           الان خودتون منحرف یا همجنسگرا شدید 🤔🤔🤔🤔🤔 روتون از نظر روانی تاثیر گذاشته ؟

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           شهریور 31, 1399

           من این موضوع رو در 17 سالگیم فهمیدم. بنابراین دوره بحرانی نوجوانی ام رو به پایان بود و روم تاثیر نداشت. حالا اینکه چه جوری فهمیدم بماند. ولی چون زیاد تو اینترنت و شبکه های اجتماعی نبودم(یعنی وقت شو نداشتم) زودتر نفهمیدم. ولی در دوره نوجوانی والدین خیلی باید مراقب باشند. خودتون (امیدوارم) تجربه اش کرده باشید و بفهمید که چی میگم. در دوره نوجوانی و کودکی نباید هر چیزی رو دید یا شنید. اگه وقتی بچه بودم کارتون همجنسگرا ها رو می‌دیدم قطعا روم تاثیر می ذاشت. بستگی داره طرف تو چه سنی بفهمه که بتونه تصمیم بگیره این افراد مثبت اند یا منفی. مثه این که سن رای دادن برای انتخاب رییس جمهور 18 سالگی است. چون واقعاً تو اون سنه که آدم میفهمه میخواد طرفدار کدوم نظام باشه.

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به بی نام

           شهریور 31, 1399

           خیلی از دوستای من تو سن دوازده سیزده سالگی فهمیدن که البته شامل خودمم میشه الانم هیچ کدوممون همجنسگرا نیستیم 😐😐😆😆 میشه سوال منو جواب بدی ؟ اگه چیزی که تو میگی درست باشه الان بیشتر بچه هایی که تو خارج از کشورن باید همجنسگرا باشن 🤔🤔

           پاسخ

          • بی نام در پاسخ به kiana

           شهریور 31, 1399

           ببخشید ولی در خارج از کشور بچه ها از سن کم( دقیقا نمی‌دونم ولی فک کنم از موقعی که وارد مدرسه میشند) با مسایل جنسی آشنا میشوند( نه صرفا همجنسگرایی) یعنی همه چیز رو میگن بهشون. حتی بهشون میگن که باید دوست پسر یا دختر داشته باشند و بدون ارتباط جنسی معنایی ندارد. سند 2030 هم شامل آموزش مسایل جنسی به بچه ها بود که مورد تجاوز قرار نگیرند و به دلیل اینکه در مورد این مسایل خیلی باز سخن گفته شده بود در کشور ما اجرا نشد. این جور آموزش هم خوبه(به خاطر آزار جنسی کودکان) و هم بد. بنابراین اونا همه چیز رو میدونند نه صرفا همجنسگرایی.

           پاسخ

          • جمال خسروی در پاسخ به بی نام

           مهر 13, 1399

           متاسفانه همین دیدگاه غلط وفرهنگ غلط درموردعدم اگاهی به بهانه های غلط ترسن پایین ودین ما وفرهنگ اونا..وسرکوب جنسی افراطی تحت عناوین من دراوردی جامعه به اصطلاح متدین ماروبه شدت مبتلابه انواع عقده های جنسی کشانده که شایدنمونه اش رادرهیج کشوری نبینیم

           پاسخ

          • Blue در پاسخ به kiana

           مهر 1, 1399

           سلام
           کشور ما و کلا جامعه‌مون با جامعه‌ی کشورهای اروپایی و آمریکایی چیزاهای کاملا متفاوتی هستن، و خب از خیلی لحاظ ها قابل مقایسه نیستن، مثلا همین آگاهی از مسائل جنسی تو سنین پایین، این واقعاتو جامعه ما جواب نمیده، اگه تو خارج از کشور همه‌ی بچه‌ها همجنسگرا نیستن، به این دلیله که هر کدومشون هم با پسرها در ارتباط هستن هم با دخترا و خب اینه که باعث میشه حق انتخاب داشته باشن که من تایید نمیکنم همجنسگرایی معقوله‌ی درستی هست یا نه چون مطالعه‌ای نداشتن درباره‌ش ، ولی تو کشور ما از اونجایی که مدرسه ها مختلط نیستن و جوا هست محیط دختر ها و پسرها ، اینکه تو سنین کم بچه‌ها با مسائل جنسی آشنا بشن شاید تا حدودی خطرناک بشه، مثلا دختری رو فرض کنید که از سن حدودا ۱۱ یا ۱۲ سال با این مسائل آشنایی پیدا میکنه، بماند که ممکنه خیلی چیزها رو اشتباه بفهمه یا ناقص و کلی درگیری ذهنی واسش پیش بیاد، از طرف دیگه، مثل همه‌ی چیزهایی که بچه‌ها یاد میگیرن، ممکنه بخواد تجربه کنه، و خب توی محیطی که این دختر هست بیشتر این محیط رو دخترهای دیگه تشکیل میدن به خاطر شرایط مدرسه، و ممکنه یه سری حس هایی رو پیدا کنه که به خاطر همین محیط پیش میان، مثلا دوست صمیمی این دختر از اونجایی که خیلی بهش نزدیکه ممکنه حس کنه که حسی بهش نداره اینکه مثلا عاشقش شده یا همچین چیزی، بیشتر روابط هنجنسگرایی که من توی جامعه‌ی خودمون دیدم اینشکلی بودن

           پاسخ

        • Rs در پاسخ به kiana

         شهریور 31, 1399

         میدونید فن بیس چیه دیگه ، شما اگه برین تو جایی مثل دیسکورد یا ردیت ، بعد فن بیس مثلا یه گیم رو پیدا کنین و نقدش کنین کسی حق نداره بهتون ایراد بگیره و منعتون کنه ( به اون آدم میگن toxic ) اگر بکنه بقیه افراد همون فن بیس میکوبنش

         پاسخ

         • kiana در پاسخ به Rs

          شهریور 31, 1399

          آقاااااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 من اصلا از گیم و بازی خوشم نمیاد و نظر شخصی خودم اینه که گیمرها زندگیشون رو تلف میکنن ولی نمیرمم تو سایتی که مخصوص بازی و گیمه بگم من از شماها خوشم نمیاد و شماها فقط وقتتون رو تلف میکنین 😐🙄🙄 خل که نیستم دنبال چیزی برم که ازش خوشم نمیاد 😂😂😂😂😂😂😂😂🤷‍♀️

          پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           شهریور 31, 1399

           What 😓😓😓😓😂😂😂😂😂😂 چی دارین میگین ؟؟؟؟ 😂😂😂😂 ردیت و دیسکورد جفتشون شبکه های اجتماعی بسیار معروف بین‌المللی هستن و کاربرد مختلف دارن ، گفتم مثلا گیم ! ، انیمه هست ، فیلم هست ، جنبش های اجتماعی هست ، دینی هست و……
           بعدشم چرا بحث رو منحرف میکنی ؟ بحث اینه که حق نداری کسی رو از نقد منع کنی چرا کلا جاده خاکی میزنی ! ( در ضمن فک نکنم تو کشور های جهان اول به گیمر ها بهگن وقت تلف کن ، یه سر به یوتیوب بزن به نظرم 🤦‍♀️)

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           شهریور 31, 1399

           به این نکته اشاره کردم عزیزم این عقیده شخصیه منه 🙂 ولی نرفتمم جایی اعلام کنم که گیمر ها آدمای بیکاری هستند که 🙄😂😂😂 تازه من جاده خاکی نزدم اینا همش مثال بود 🤷‍♀️😆

           پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           مهر 1, 1399

           بازم داری جاده خاکی میزنی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ اصلا معلوم هست چی میگی اینا اصلا چه ربطی به حرف من داره ؟ 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

           پاسخ

    • بی نام در پاسخ به kiana

     شهریور 29, 1399

     ما مشکل اجتماعی و اخلاقی کم نداریم ولی نمی خواهیم مشکل اخلاقی دیگری نیز اضافه شود.

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به بی نام

      شهریور 30, 1399

      جمله سنگین بود 🙄😆
      (( ما که همه چی داریم دیگه چی میخواد اضافه شه )) 😆😆😆😆😆

      پاسخ

      • علیرضا در پاسخ به kiana

       مهر 12, 1399

       مصاحب با احمق ، شکنجه روح هست. امام علی (ع)

       پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     شهریور 30, 1399

     و من هم باز میگم شما حق نداری هیچ شخصی رو در هیچ جامعه ای از نقد کردن منع کنی ، کسی به شما و یا هیچکس دیگه این اجازه رو نداده ، عجیبه که بعد از این همه بحث بازم باید اینو بگم، همونطور که گفتم من قبول دارم که در کشور جهان سوم زندگی میکن، اما اینکه یکی کشور در عموم کار هاش موفق تر از ما بوده دلیلی برای منع نقدشون نیست ، چون نه اونها کاملا نه ما ، زمان شوروی خیلیا با به‌به و چه‌چه ازش تعریف میکردن ، تهش چی شد ؟ گندش در اومد ، بوم ، کلا ترکید ، دلیلی که شما اوردین یه استدلال استقرایی هست که غیر قابل قبوله

     پاسخ

   • آرمان در پاسخ به بی نام

    شهریور 30, 1399

    وقتی هر چی در مورد هرچیزحرف میزنی به حرفت گوش نمی دندهند وقتی همه چیزو میان به چیزای نامربوط ربط میدن تا کسی به حرفشون ایراد نگیره وقتی جامعه دچار دو دستگی که سهله چند دستگی شده و هر کی ساز خودشو میزنه باید سکوت کنی و صبر کنی شاید ماها با دیدن عواقب کارامون یکم جا خوردیم و به فکر افتادیم که آخر این دنیای پر از کثافت چی میشه

    پاسخ

 34. پریناز

  شهریور 26, 1399

  مهم نیست بقیه دربارت چی فکر میکنن مهم اینه خودت خودتو دوست داری
  # حمایت _ از حقوق همجنسگرایان 🏳‍🌈

  پاسخ

 35. kiana

  شهریور 25, 1399

  من خودم همجنسگرا نیستم ولی واقعا با همجنسگراها مشکلی ندارم و کسایی که میگن تمایل به همجنس مریضیه چرت میگن اصلا نزارین روتون تاثیر بزارن شماها هم مثل ما آدمین و اتفاقا خیلی مظلوم واقع شدین 🌼 درک کنید اینجا جهان سومه مردم ما خیلی چیزای عادی رو میبرن زیر سوال چه برسه به همجنسگرایی رو که براشون کاملا جدید و ناشناخته اس 😂
  و اینکه خیلی سخت نگیرید و به کسایی که مسخرتون میکنن یا فحش میدن اصلا توجه نکنید اونا سطح شعورشون در همین حده مردم عادت دارن درباره ی چیزی که اطلاعات ندارن نظر میدن اونم چی ؟ نظر کارشناسانه 😂😂😂 اینم بگم که عشق عشقه اذیت نکنید خودتون رو و موفق باشید 🌼🌼🌼🌼

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به kiana

   شهریور 25, 1399

   به نظرم اول یه ذره به خودتون زحمت میدادین منبع ها رو میخوندین یا یه سرچ میکردین که ببینین ژنتیکی نیست بعد میخندیدید و به بقیه توهین میکردین

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به Rs

    شهریور 25, 1399

    آقا من فقط به طرز تفکرت خندیدم توهینی نکردم 😐😂

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     شهریور 26, 1399

     اِاِاِاِ ؟ من فک کردم به چیز دیگه ای خندیدین ، فک نمیکنم جهان اولیا به خودشون اجازه همین چیزی رو بدن ، بعد جالبه که ما حق نداریم از گل نازک تر به شما بگیم وگرنه میشیم متعصب ، قبول کن عزیزم بین ادای روشن فکر درآوردن و روشن فکر بودن خیلی فرقه ، همون طور که بین منی که هر روز چندین ساعت تو وبلاگای خارجی و انواع شبکه های بین‌المللی مثل ردیت یا دیسکورد فعالیت میکنم با شما فرقه

     پاسخ

   • miuna در پاسخ به Rs

    شهریور 28, 1399

    ژنتیکی نیس؟ آ محقق بودی پس لامصب😐😂
    حالا اینا عیب نداره هرجور میخوای فکر کن. ولی ببین اینترنت اینقد چیزای چرت توش هست که اگر سرماخورده باشی باهاش میتونی علائم سرطانو پیدا کنی. پس هر وقت از یه جای درست درمون ب هت اطلاعات رسید قبولش کن

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به miuna

     مهر 3, 1399

     BBC رو قبول دارید که؟ برید اونجا ببینید نه سایت های فارسی زبان یا ویکی‌پدیای فارسی.

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به بی نام

      مهر 3, 1399

      خیلی ها رو میشناسم قبول ندارن نمیشه اونا رو ملاک قرار داد 🙂🤷‍♀️

      پاسخ

  • Rs در پاسخ به kiana

   شهریور 25, 1399

   جالبه که همه یجکری میگن اینجا جهان سومه که اینگار خودشون جدا هستن ، اگه اینطوری بود که ما جهان سومی نبودیم ، من قبول دارم که گشور ما جهان سومیه و یکه از نشونه هاش اینه که هرچی میشنون باور میکنن ، یه نشونه دیگش اینه که نمیدنن معنی جهان سومی چیه

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به Rs

    شهریور 26, 1399

    باشه 😐😂

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     شهریور 26, 1399

     میدونی این جوابت کاملا حرف منو تایید کرد، چون نشون میده جواب دیگه ای نداری که بدی

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به Rs

      شهریور 27, 1399

      دعوا نداریم که من که نمیتونم طرز تفکرم رو بهت تحمیل کنم و تو هم نمیتونی 🙂
      از وقتی گفتم ایران جهان سومه خیلی آتیشی شدی 😂 ریلکس باش اصلا تو جهان اولی من جهان سومی 😂😂😂

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به kiana

       شهریور 27, 1399

       نخیر اصلا بحث سره اون نیست ، ممعلومه که کامتمو درست نخوندی بنده خودم قبول دارم ایران جز کشور های جهان سومه ، مشکل اینه که بعضی از جهان سومی های عزیز از این قضیه به عنوان بهونه واسه هرکاری که بخوان استفاده میکنن

       پاسخ

  • salar در پاسخ به kiana

   شهریور 26, 1399

   دوست عزیز هم جنس گرایی چیز جدیدی نیست و چند هزار سال قدمت داره و عشق هم فقط جنسی نیست بلکه قلبیه مثل دو تا دوست صمیمی و یا پدر و دختر و .. و این زشته و با کرامت انسانی در تضاده چون هدف اصلی ازدواج تولید مثل و فرزند داشتنه نه ارضای غریزه جنسی (اون هم در ازدواج هست اما علتش نیست )
   و به جای اینکه قلمبه سلمبه صحبت کنی سعی کن علم و دانشت رو بالا ببری

   پاسخ

   • kiana در پاسخ به salar

    شهریور 26, 1399

    لزوما همه نباید تولید مثل کنن این همه زوج که بچه دار نشدن… تازه وجود همجنسگرا ها یه نعمت هم برای بچه های یتیم حساب میشه زن و شوهرا که نمیرن کسی رو به فرزندی قبول کنن تازه این کرامت انسانی رو که شما میگی فقط تو کشورای جهان سوم تعریف شده بزار یه چیزی رو بهت رک بگم دوست عزیز جهان اول نسبت به ما تو همه زمینه ها موفق عمل تر عمل کرده پس اگه چیزی رو اونا تایید کردن اصلا ما در سطحی نیستیم بخوایم حرف اونا رو نقد کنیم 😐 مقایسش مثل یه بچه ی درس خون با یه بچه ی تنبله امیدوارم فهمیده باشی چی گفتم ساده تر از این نمیتونم توضیح بدم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     شهریور 26, 1399

     این نهایت سطحی نگری و راشیسمه ، واقعا چقدر اعتماد به نفس داری شما ، ” ما در حدی نیستیم که بخوایم اونارو نقد کنیم ” ، اصلا با این جمله مرز های علوم رو جابه‌جا کردین ، تا جایی که من میدونم حرف شما بر خلاف حقوق بشره که کشور های جهان اول بهش پایبندن ، متاسفانه شما نمیدونی جهان سومی چیه و هیچ مطالعه‌ای دربارش نداشتین ، این شمایید که درواقع جهان سومی هستین

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به Rs

      شهریور 27, 1399

      راست میگید من واقعا اعتماد بنفسم بالاست الان بهم ثابت شد تا حدی تجزیه و تحلیل هاتون درسته 😆
      بعد حقوق بشرو از کجا آوردید ما از چیه حقوق بشر سهم داریم دقیقا ؟
      و واقعا بهتون تبریک میگم شما در همه زمینه ها مطالعه داشتی نسل جوون ما باید شما رو الگوی خودش قرار بده 😐😐😐😐👏👏👏😂😂

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به kiana

       شهریور 27, 1399

       شما دوست نداری سهم نداشته باشه عزیزم کسی با شما کاری نداره استاد تواضع🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ آدم تا وقتی خودشو حقیر ببینه حقیر میمونه

       پاسخ

       • kiana در پاسخ به Rs

        شهریور 28, 1399

        نه اتفاقا خیلی دوست دارم سهم داشته باشم 🙂 شما کجا سهمتون رو دریافت میکنید منم برم از همون جا بگیرم 😂 و مگه بده آدم تواضع داشته باشه 😄 و من خودمو اصلا حقیر نمیبینم 👀😮فقط از همجنسگرایان حمایت کردم 🏳‍🌈
        شماها دیگه بالغ شدین و تو دنیای واقعی هم زندگی میکنید ولی مدل تفکر و حرف زدنتون یجوریه انگار از یه محیط فانتزی اومدید بیرون 😂😂😂😂

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به kiana

         شهریور 28, 1399

         من واقعا متوجه شدم چرا گفتین ما هم سطح نیستیم ، شما تو فضا سیر میکنین ، کلا حرفاتون به هم نمیخونه

         پاسخ

         • kiana در پاسخ به Rs

          شهریور 28, 1399

          عزیزم منظورم اینه شما تو جایگاهی نیستی که درباره کارهای من اظهار نظر کنی همین چیز پیچیده ایی نگفتم 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😂😂😂
          و دقیق متوجه نشدم چه چیز حرف های من با هم نمیخونه دقیقا 🤔🤔 چون همش دارید بهم میگین حرفای من با هم نمیخونه اما نگفتید کدوم حرف 😮

          پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           شهریور 29, 1399

           شما خیلی به خودت میگیری 😂😂😂😂 ، من کی کارای شما رو قضاوت کردم ، چند بار هم گفتم ، ولی همینطور هم گفتم که حق ندارین بگین ما حق نداریم اونا نقد کنیم و ما اصلا در سطح همچین چیزی نیستیم ، چون این طرز تفکر توهین آمیز و خنده دار و نامعقوله از جانب خودت حرف بزن نه از جانب بقیه ، انقدر پشت کلمه ها قایم نشو، من دیگه حرفی ندارم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

           پاسخ

       • kiana در پاسخ به Rs

        شهریور 28, 1399

        و یه سوال یعنی الان قبول داری ما از حقوق بشر سهم نداریم ؟ 😦😂 تازه من چرا نباید دوست نداشته باشم از حقوق بشر سهم داشته باشم 🤨 واقعا عجیب حرف میزنید 👀😏

        پاسخ

      • M در پاسخ به kiana

       شهریور 27, 1399

       نسل جون 😂😂😂😂 ماشالا به شما که ۸۰ ساله تونه ، ولی خیلی خوب نمونیدین ظاهرا پیر تر نشون میدین

       پاسخ

       • kiana در پاسخ به M

        شهریور 28, 1399

        عزیزم یه لطفی به اطرافیانت بکن و سنشونو تشخیص نده خیلی بالا میگری 😂😂😂😂😂😂
        شصت و سه سال بالا تر گفتی فرزندم 😮😂 ولی خوشحالم 😄 این نشون میده به اندازه ی یه آدم هشتاد ساله بالغم 😲😏✌

        پاسخ

        • M در پاسخ به kiana

         شهریور 28, 1399

         اوه جدا ، آخه من از رو یه جنبه دیگه آدم های پیر قضاوت کردم : لجبازی 😂😂😂😂😂😂

         پاسخ

         • kiana در پاسخ به M

          شهریور 28, 1399

          عزیزم قضاوت و تجزیه تحلیلت نظیر نداره 🤣🤣🤣🤣🤣 تا حالا من عمرم آدمی ندیدم که اینطوری قضاوت کنه
          واقعا عالی بود 😂😂👏👏

          پاسخ

         • kiana در پاسخ به M

          شهریور 28, 1399

          اصلا منطق تو تک تک کلماتت موج میزنه 🤣🤣 وایی خدا خیلی بامزه ایی 😂👌

          پاسخ

          • M در پاسخ به kiana

           شهریور 28, 1399

           میدونم خیلی بامزه‌ام ولی داشتم جدی میگفتم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به M

           شهریور 29, 1399

           عه ؟ 😮 آخه اینقدر خنده دار بود معلوم نبود جدی میگی 😂🤷‍♀️

           پاسخ

    • M در پاسخ به kiana

     شهریور 26, 1399

     خیلی خیلی عذر میخوام ، ولی این عجیب ترین و مسخره‌ترین و توهین آمیز ترین طرز تفکری که تو عمرم دیدم و با همه قوانین انسانی در تضاد ، از خودتون خجالت بکشین

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به M

      شهریور 27, 1399

      متاسفم ولی خجالت تو خونم نیست 😂😂😂😂😂 و ممنونم که نظرتون رو درباره ی طرز تفکر عجیبم اعلام کردین
      چشمامو باز کردین 👀👀😂

      پاسخ

    • L در پاسخ به kiana

     شهریور 26, 1399

     ببخشیدا ، اگه شما دوست دارین سطح خودتون رو انقدر پایین بیارین به ما ربطی نداره ، ولی حق ندارین به ما هم بسط بدین ، من یک انسان با درک فهم و ذهن باز هستم و به خودم اجازه میدم نقد کنم ، من از کسی پیروی کورکورانه نمیکنم ، بعدشم ببخشید شما که زیر سنگ زندگی نمیکنید ؟ واقعا شما نقدی به مرگ سیاهپوستا تو آمریکا ندارین ؟ اینکه تو سایت change .org ده ها میلیون نفر آمرکایی اون رو امضا کردن یعنی چی ؟

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به L

      شهریور 27, 1399

      راستش چرا عزیز تا یه هفته پیش زیر سنگ زندگی میکردیم تازه اومدیم بیرون 😆😆
      بعدم یه خواهش داشتم 😄 میشه یه کوچولو سطحتون رو بیارید پایین شما اونقدر سطحت بالاس که کمر آدمو میشکونه … بی عدالتی تا کی 😶😂

      پاسخ

    • Rs در پاسخ به kiana

     شهریور 26, 1399

     واقعا متوجه تناقض تو حرفتون نمیشید ؟کسی که به خودش اجازه فک کردن نده و فقط از یکی بیخودی تقلید کنه جهان سومیه میخواد از هرکی تقلید کنه چون از خودش هیچ فکری نداره

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به Rs

      شهریور 27, 1399

      ناموصا ؟؟؟؟؟ 😐😂
      بابا غلط کردم تو جهان اولی هستی عزیزم 🙂هر کامنتی که گذاشتی گیر دادی به جهان سومی جهان اولی 🤣
      واقعا بهت احترام میزارم به خودت اجازه فکر کردن میدی تبارک الله 😐👏 آخه میدونی هیچ آدمی به غیر از شما به خودش اجازه نمیده فکر کنه 🤣 شما استثنایی هستی

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به kiana

       شهریور 27, 1399

       تا الان که شما میگفتی ما اصلا اجازه نداریم به نقد اونا فکر کنیم ، چی شد پس ؟ اصلا حواست نیست داری مدام زیر حرف خودت میزنی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂

       پاسخ

       • kiana در پاسخ به Rs

        شهریور 28, 1399

        ببین عزیزم اصلا الان ربط ماجرا رو نگرفتم 😐😂
        تازه من اصلا همچین چیزی رو نگفتم درست چیزی که من گفتم رو نخوندی 😂😂😂😂😂😂 این از کسی که خیلی مطالعه میکنه بعیده 😮😮😂

        پاسخ

     • kiana در پاسخ به Rs

      شهریور 27, 1399

      تازه اینو یادم رفت بله من اگر یه آدمی رو یا کشوری قبول داشته باشم حالا به هر دلیلی که شخصی هم هست بله بدون فکر کردن میپذیرم من از آدمای موفق تقلید میکنم من آدمای باتجربه و عاقل رو واقعا قبول دارم نه اونایی که ادا در میارن و راستش شما رو اصلا در سطحی نمیدونم که بخواین درمورد کار های من نظر بدین 🙂 شما فردی کارهاتو پیش ببر من میخوام از کارهای آدمای موفق الگو بگیرم

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به kiana

       شهریور 27, 1399

       😂😂😂😂😂😂 باشه عزیزم مواظب باش یه موقع باهاش نپری تو چاه فقط 😂😂😂 من کاملا از طرز جواب دادن شما به کامنتا متوجه شدم چقدر منطقی هستین واقعا آفرین ، آتنا خدای خرد یونان باید بیاد جلو شما سجده کنه ، کاملا درسته ما هم سطح نیستیم ، چون من حداقل میدونم فرق الگو گرفتن با کپی کردن چیه ، خیلی ممنون که از divine light تون به ما هم تابوندین
       Thanks but no thanks

       پاسخ

       • kiana در پاسخ به Rs

        شهریور 28, 1399

        خواهش میکن انجام وظیفه بود 😂😂😂😂😂 راستش منم کاملا میدونم فرق کپی با الگو چیه 🙂 از نگرانی تون هم ممنون 😄😂

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به kiana

         شهریور 28, 1399

         کاملا مشخصه که فرق قائلین 😂😂😂😂
         واقعا خیلی آگاهی گرفتم انقدر دریچه های علم و منطق به روم باز شد 😂😂😂😂 فقط یه ذره اون divine light تون رو کم کنید ما mortal های بد بخت داریم پودر میشیم این زیر

         پاسخ

         • kiana در پاسخ به Rs

          شهریور 28, 1399

          آقا یه لطفی کن به نور الهیه من کار نداشته باش جز حریم خصوصیه منه 😂😂😂😂این یک
          دو اینکه خودتون نمیتونید مراقب خودتون باشید 🤨👀 پودر شدنتون هم به من ربط داره 🙄🤣
          سه اینکه سفسطه نکن گوگولی ما بحث مون یه چیز دیگه بود 🙂☝

          پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           شهریور 29, 1399

           ببین کی داره میگه سفسطه نکن ، عزیزم یه نگاه تو آینه بنداز به نظرم

           پاسخ

        • Rs در پاسخ به kiana

         شهریور 28, 1399

         A f—-l can know . The point is to understand.
         Albert Einstein

         خوب شد این جمله یادم اومد، دیگه لازم نیست وقتمو تلف کنم ، میتونی راحت باشی عزیزم هرچی دوست داری بگو

         پاسخ

         • kiana در پاسخ به Rs

          شهریور 28, 1399

          من که از اولش هر چی دوست داشتم میگفتم 😐😄😂
          و میدونی عاشقه چیم ربط دادن چیزهای بی ربط به همدیگه که شما واقعا به بهترین نحو انجامش میدید 😂😂👏👏👏👏👏👏
          میتونم یه سوال ازت بپرسم الان دقیقا بحثت با من سر چیه ؟ 🤔

          پاسخ

          • Rs در پاسخ به kiana

           شهریور 29, 1399

           اون بالا نوشتم بحث سر چیه انقدر بیخودی سعی نکنین یهدطوری نشون بدین ربطی به هم نداره خیلی موثر نیست 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

           پاسخ

          • kiana در پاسخ به Rs

           شهریور 29, 1399

           حالا ناراحت نشو دنیا ارزش نداره عزیزم 😂😂
           و منم سعی تو چیزی نمیکنم آخه فقط داریم نظراتمون رو میگیم جنگ که نمیکنیم برم نقشه و استراتژی بچینم برات 😐😐😐😂😂😂

           پاسخ

    • بی نام در پاسخ به kiana

     شهریور 26, 1399

     ببینید تو خانواده مادر یه جور مهر و محبت خودشو به بچه نشون میده و پدر هم یه جور(همه این رو در خانواده هاشون تجربه کردن). محبت مادر و پدر مکمل یکدیگرند. اگر این بچه یتیم در خانه دوتا مادر یا پدر ببینه، همه آنچه در یک خانواده کامل و خوب باید آموزش داده بشه رو تجربه نمیکنه و برای او هم از نظر اخلاقی مشکل پیش می آید. مثلاً دختر اگه در خانواده از طرف پدرش محبت دریافت نکند می رود تا این محبت را از مردان دیگر در جامعه دریافت کند.

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به بی نام

      شهریور 28, 1399

      والا بعضی بچه ها با وجود پدر و مادر هم باز محبتی که باید رو دریافت نمیکنن این اصلا ربطی به همجنسگرایی نداره فقط از ناآگاه بودن و ناتوانی پدر و مادره . و مشکل پیش اومده و ما خیلی مورد های این شکلی داریم لازمش حتما اونی که شما میگید نیست بزارید از خودتون بپرسم
      الان ما بعضی از دخترامون به خاطره کمبود محبت به بقیه رو نمیندازن ؟
      یعنی الان جامعه پاک پاک دیگه ؟ اوجوری که شما میگید …

      پاسخ

      • بی نام در پاسخ به kiana

       شهریور 28, 1399

       نه عزیزم بعضی از دخترا بخاطر این به بقیه رو نمیندازن چون میخوان اگه با کسی دوست شدن فقط به خاطر آشنایی و بعد ازدواج. در حالی که در این رابطه ها فقط ۱۰ درصد یا کمتر مردان به ازدواج فکر می کنند و صرفا به خاطر تفریح و آشنا شدن با انواع مدل دختر دوست میشند. خیلی کم پیش میاد که دو طرف نهایتا با هم ازدواج کنند. بعلاوه اینکه به شخصیت دختر و اینکه هر کدوم از دخترا چه جوری به خودشون نگاه میکنند هم بستگی داره. هر دختری می‌تونه تشخیص بده که این پسری که داره بهش نزدیک میشه چه قصدی داره. و اینکه بعضی از دخترا کمال گرا هستند و میخوان که وارد یه رابطه بشن(به هر دلیلی) ولی فرد مورد علاقه شون رو پیدا نمی‌کنند.

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به kiana

       شهریور 28, 1399

       البته که بچه های بدسرپرست هم داریم و بعضی از این بچه ها میتونن خودشونو از این وضعیت (در آینده) نجات بدن و بعضی هم نمیتونن. نگفتم که همه چی خوبه و همه آدما مهربون. بحث اینه که در خانه دو مرد یا زن یک زندگی رو تشکیل میدن و مفهوم خانواده تغییر می‌کنه. بچه دلش میخواد که یه پدر یا مادر داشته باشه. خودتون اگه جای اون بچه بودید چی؟ بچه هنوز کلمه «همجنسگرایی» را نشنیده و نمی تونه درک کنه که چرا پدر یا مادر نداره. اگه دقت کرده باشید سوالی که همه در عالم بچگی شون میپرسن اینه که از کجا اومدن. خیلی ببخشید ولی در آینده احتمال اینکه این بچه از نظر اخلاقی منحرف بشه زیاده.شما میگید برای مردم ما غیر عادیه خب چه جوری انتظار دارید برای یه بچه عادی باشه.اون بچه می‌ره مدرسه و وارد جامعه میشه و میبینه بچه هایی که پدر و مادر دارند نه پدر و پدر یا مادر و مادر. ضمنا خیلی از زوج های همجنسگرا بچه ای رو به سرپرستی قبول نکردند چون خودشون همه این داستان هارو می‌دونند.مثه اینه که اگه من یا کس دیگه ای ازدواج نمیکنه خودش می‌دونه که لیاقت زندگی با اون آدم رو نداره.

       پاسخ

    • ف در پاسخ به kiana

     مهر 1, 1399

     خیلی باحالی. تا حالا آدمی در حد تو خودباخته تو زندگی م ندیده بودم!
     از تک تک جملات و کلماتت خودباختگی و غرب زدگی می باره عزیز.

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به ف

      مهر 3, 1399

      شما لطف داری عزیز 😇😎😂
      ولی خود باخته نیستم عزیزم🤷‍♀️🙄😂 ناامیدم از مردم کشورم و همین طور از خود کشورم 😐🏃‍♀️😂
      به صورن کلی بگم آینده روشنی در کنار شماها نمیبینم متاسفانه 🙄🤷‍♀️😐😆

      پاسخ

 36. بی نام

  شهریور 24, 1399

  باشه اصن حرف شما درست و همجنسگرایی گرایشه و… ولی اگه من یا شخص دیگری روزی ازدواج کند و بچه دار شود ولی دوست نداشته باشد یه روز بچه اش از مدرسه برگردد و بگوید مامان یا بابا یه همکلاسی تو مدرسه بهم گفته که عاشقت شدم و از همجنسگرایی به من خیلی چیزا گفته.خب چی کار کنم فرض اصن بندازمش تو قفس و از همه وسایل ارتباطی و اینترنت محرومش کنم. این دوستاشو چی کار کنم؟ اگه تو ایران انقلاب جنسی بشه…چی کار کنم که دوست ندارم بچه ام شاهد رژه های همجنسگرایان تو خیابان باشه دوست ندارم انحرافات جنسی رو عادی تلقی کنه. دوست ندارم یه روز بفهمم که بچه ام با اینکه استریت هست همجنس بازی کرده فقط از روی کنجکاوی و اینکه دوست داشته تجربه رابطه با همجنس خودشو داشته باشه. شاید یه روز دلش بخواد تجربه رابطه با حیوانات و… هم داشته باشه! البته تو ایران آزادی های جنسی تقریبا به اندازه غرب شده و انتظارش این کار هارو هم ازش دارم! آموزش و تربیت در خانه تا حدی می‌تونه تاثیر داشته باشه ولی همه میدونیم نمیشه بچه رو تو قفس انداخت. دوست ندارم بچه ام این کار هارو انجام بده و در آینده از جسم خودش متنفر بشه و دیگه هیچ وقت ازدواج نکنه. دوست ندارم بیماری جسمی در اثر روابط ناسالم و داشتن رابطه با کل موجودات روی زمین بگیره. چه برسه به بیماری های روحی. این آسیب به جامعه نیست؟ پس من ترجیح میدم هرگز ازدواج نکنم و بچه دار نشم. شرایط جامعه و آزادی های جنسی چیزی جز بحران های اخلاقی به وجود نیاورده.

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به بی نام

   شهریور 25, 1399

   الانم ما خیلی بحران های اخلاقی داریم 😐😐 خب با شرایطی که توضیح دادی همون منقرض بشی بهتره امثال شماها نمیتونه تو این دنیا زندگی کنه اگه بخوای زندگی تشکیل بدی با این افکار متحجرت یه خانواده رو بدبخت میکنی و باعث آزار یه بچه ی بی گناه میشی
   ببین دوست من این چیزیه که تو همه ی دنیا هست و همه دارن باهاش دست و پنجه نرم میکنن فقط مشکل شما نیست برو ببین بقیه چطور اینو مدیریت میکنن و اگه دیدی واقعا نمیتونی مدیریت کنی همون بچه دار نشی بهتره

   پاسخ

   • بی نام در پاسخ به kiana

    شهریور 26, 1399

    دوست عزیز بحث مدیریت کردن نیست بحث اینه که شرایط خیلی سخت و پیچیده شده و بچه بزرگ کردن خیلی سخته و خیلی از زوج هارو میشناسم که ترجیح دادن بچه دار نشند. خیلی چیزا به عمل کردن نه حرف زدن. هزارتا فیلم و کتاب درباره روش صحیح بچه بزرگ کردن هست ولی آیا اینکه در این شرایط بشه بهش عمل کرد واقعا سخته امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به بی نام

     شهریور 26, 1399

     ضمنا منظورم از این که از وسایل ارتباطی محرومش کنم این بود که حتی اگر این کار رو انجام بدم هم امکان منحرف شدن از مسیر برایش وجود دارد. البته سخت گیری های دیوانه‌وار فقط کار رو پیچیده و سخت تر می‌کنه نه اینکه واقعا اینطور دیوونه باشم که نذارم بچه ام از وسایل ارتباطی به درستی مانند هم سن و سال هایش استفاده کند.

     پاسخ

    • kiana در پاسخ به بی نام

     شهریور 27, 1399

     بله کاملا منظورتون رو متوجه شدم منم فقط گفتم شرایط برای همه سخت شده و فقط مختص من و شما یا کشورمون نیست تو کل دنیا اگه بخوان اینجوری فکر کنن که نسلمون منقرض میشه عزیز 😂

     پاسخ

 37. Tirdad

  شهریور 22, 1399

  سلام، من یک همجنسگرا هستم
  دوستانی که حرف از درمان میزنن لطفا یک انسان رو تو دنیا مثال بزنن که همجنسگرا بوده و درمان شده.
  ببنید نگرانی شما رو درک میکنم و میدونم درک کردن من برا افراد معمولی واقعا سخته. ولی انصافا من مریضم یا کودم یا چی هستم آخه؟ چه فرض میکنین ادمو
  به خدای احد و واحد قسم منم میخوام درمان شم. ولی درمانی وجود نداره.
  میدونم نگرانی شما اینه که این کار تو جامعه گسترش پیدا نکنه. اون افرادی که مدنظر شما هستن همجنس‌بازن مث قوم لوط که خدا لعنت شون کنه.
  ولی من مگه انتخاب کردم که اینطوری باشم؟
  ببنید شاید یکی بگه آقا درمانش هست برو الکتروشوک یا برو هیپنوتیزم درمانی یا نمیدونم برو روانپزشک دارو بده بخور…..
  افراد زیادی تو دنیا هستن که همه ی اینارو امتحان کردن ولی عوض نشدن….
  والا من خودم آدم معتقدی هستم حداقل میتونم اینو بگم که بر عکس اغلب جوونا من تا به این سن یعنی 20 ولی تا حالا با کسی در حد چت کردن هم رابطه نداشتم.
  حالا شما منو فاسد میدونین😔😔😔

  مگه دیوانه اینم که نخوایم مث بقیه زندگی کنیم؟

  پاسخ

  • حدیث در پاسخ به Tirdad

   شهریور 24, 1399

   من خودم به شخصه عاشق همجنسگرا ها هستم با اینکه خودم استریتم و به نظرم اونا خیلی خاص و بی ریا ان در ضمن هر کس حق داره اونطور که دلش میخاد زندگی کنه تا زمانی که به دیگران اسیب نمیزنه و فکر نمیکنم همجنسگرا ها کاری با مردم داشته باشن که یه عده انقدر متعصبانه حرف میزنن اگر هم میخواین شرع و دین و بیارین وسط باید بگم ین یه مسئله شخصیه به خود شخص مربوطه و ما حق نداریم در این باره اظهار نظر کنیم ضمن اینکه شرع و دین و قران رو خیلی چیزای دیگه تاکید کرده هر وقت اونارو رعایت کردیم به اینا میرسیم

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به Tirdad

   شهریور 25, 1399

   سلام 👋
   ببین خودتو اذیت نکن زندگیه شخصیت فقط و فقط به خودت مربوطه به اره و اوره و شمسی کوره ربطی نداره . توهین کردن و مسخره کردن شده جز عادت… مردم ما وقتی چیزی براشون آشنا نباشه بلافاصله شروع میکنن به فوش دادن همین چند وقت پیش یه نفر به اسم دنیز چند تا انیمه یائویی معرفی کرد ( یعنی رابطه پسر با پسر ) اتفاقا تو همین سایتم بود اما 50 انیمه برتر جهان بود . بدبخت اینقدر فوش خورد که نگو تازه سایت یسری از نظرات رو پاک کرد 😐😐😐😂😂

   پاسخ

   • بی نام در پاسخ به kiana

    شهریور 26, 1399

    تولید انیمه و یا کارتون ها با مضامین همجنسگرایی یکی از اهداف عادی سازی انحرافات جنسی در کودکان است. کودک هنوز معنای کلمه همجنسگرایی را نمی‌داند ولی آن تصویر در ذهنش ثبت می شود.

    پاسخ

    • kiana در پاسخ به بی نام

     شهریور 29, 1399

     با این حساب همه ی خارجی ها از بچگی به انحراف جنسی کشیده میشن 😐
     اگه حرفتون درست باشه الان همه بباید همجنسگرا میبودن 😂 ببین حالا کودک نمیداند قبول ولی وقتی که بزرگ شد که میداند چشم و گوش بچه رو نمیشه بست 😂😂

     پاسخ

 38. رامین

  شهریور 19, 1399

  همجنسگرایی یک مریضیه نه بیشتر …. این دروغ که تو ذات بعضیا از بدو تولد هس یک دروغ کثیفه

  پاسخ

  • Hmmm در پاسخ به رامین

   شهریور 19, 1399

   من همجنس گرا نیستم ولی با نظر شما مخالفم و باید به این آدما احترام گذاشت.
   مثل نژادپرستی میمونه حرفت

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Hmmm

    شهریور 19, 1399

    ایشونم ، توههین نکرده ، مریض بودن توهین نیست ، شما به کسی که افسردگی داره بگی مریض توهین کردی ؟ اینکه از بدو تولد با آدم نیست هم که دیگه من بقیه دوستان انقد منبع آوردیم که اثبات بشه

    پاسخ

    • سجاد در پاسخ به Rs

     آبان 19, 1399

     داداش من هرکی عقاید و تفکرش مث تو نبود مریضه؟
     عشق میتونه به ماهی توی تنگ باشه میتونه به یه گیاه باشه میتونه به همجنس و غیر همجنس باشه میتونه کلا نباشه
     اشتباه تربیتی پدر مادر شماها و جامعه ماعه که میاید اینجا به عقاید اینو و اون میگید مریضی
     یاد بگیرید به هم احترام بزارید.

     پاسخ

  • A… در پاسخ به رامین

   شهریور 19, 1399

   باهات مخالفم

   پاسخ

 39. دکتر قاسمی

  شهریور 18, 1399

  واقعا نظراتتون خنده دار هست. کسی که همجنسگرا هست بیماره. باید بهش کمک کرد. اولین قدم در درمان بیماری های روانی باور این قضیه هست که بله من بیمار هستم. اما کشور های غربی چیکار می کنن؟ میان می گن شما بیمار نیستین و کاملا عادی هستین. خوب اگر این کار گناه نیست چرا خدا به این گونه مارو آفریده؟ شما نسل انسان رو اینجوری رو به انقراض می برین. با این رفتار نا هنجار و عجیب. یکم دیگه فکر کنین. این فقط یه باور دروغین غربیه که همجنسگرا ها معمولی هستن اما توهین بهشون هم اشتباهه. باید کمکشون کرد که درمان بشن.

  پاسخ

 40. پوریا

  شهریور 9, 1399

  ممنون از مقاله خوبتون، ولی یک فیلم رو نزاشتید که جای خالیش تو این لیست حس شد.
  “کوهستان بروکبک” یا “Broukeback mountain” یه فیلم با بازی خدابیامرز “هیث لجر” و “جیک جیلنهال” فیلمیه که حتما پیشنهاد میکنم.

  پاسخ

  • حدیث در پاسخ به پوریا

   شهریور 24, 1399

   اخ گفتی فیلم رو دستش نداریم چقدر قشنگ بود این فیلم

   پاسخ

 41. پویا

  شهریور 6, 1399

  سلام دوستان
  اگه سعی کنیم بجای بیان تعصبات مون آگاهی مون رو بالا ببریم زندگی شیرینی خواهیم داشت
  #من_یک_همجنسگرا_هستم
  🏳️‍🌈

  پاسخ

  • kiana در پاسخ به پویا

   شهریور 25, 1399

   من طرفدار حقوق شما هستم 😎🌼

   پاسخ

   • پویا در پاسخ به kiana

    مهر 14, 1399

    لازم نکرده تو طرفدار حقوق من باشی

    پاسخ

    • عماد در پاسخ به پویا

     مهر 14, 1399

     فکر میکنم این طرز برخورد بت یک حامی یک خورده غیر منطقی هستالبته اگر میخواهید جامعتون رو از نگاه بدی که به همجنسگراها میشه اصلاح کنید

     پاسخ

     • kiana در پاسخ به عماد

      مهر 14, 1399

      متاسفانه جامعه اصلاح پذیر نیست 😂🤷‍♀️ منم نمیخوام اصلاحش کنم 😐😂 فقط دارم نظراتمو میگم 🙂

      پاسخ

    • kiana در پاسخ به پویا

     مهر 14, 1399

     تو همجنسگرایی ایا ؟ 🤔 اگه هستی باشه از حقوق تو حمایت نمیکنم خودت رو پای خودت وایسا 😂😂😂🤷‍♀️

     پاسخ

 42. یه بنده خدا

  مرداد 24, 1399

  دوستان!
  من یک چند تا از نظراتو خوندم و حالا میخوام نظر خودم رو بگم☺
  هر آدمی یک جور شخصیتی داره. مثلا بیشتر آدما دوست دارن دکتر بشن ولی از بین این همه آدم یک نفر میخواد نقاش بشه به طور مثال!
  گناه اونی که میخواد نقاش بشه چیه آخه؟
  الان وضعیت ما هم دقیقا همینه….
  من خودم به شخصه راحت میگم ک بایسکشوالم😑 ولی این دلیل نمیشه به کسی که نمیتونه با جنس موافق یا مخالفش رابطه برقرار کنه توهین کنم!
  اینا هیچکدوم دست خود آدم نیست!
  اصلا مگه بچه ها از اول همون خصوصیات الانشون رو دارن؟ عزیزانم ببینین این نظر منه و با کس دیگه ای هم کاری ندارم. آدم باید توی انتخاب زندگیش آزاد باشه. الان ی سوال؟!
  شمایی که استریت هستین! میتونین یک لحظه به این موضوع فکر کنین که شما رو مجبور کنن که با هم‌جنستون ازدواج کنین؟ فکر کردن بهش همونقدر که برای شما سخته برای آدمایی مثل ما فکر کردن به ازدواج عادی سخته. تروخدا یکم انصاف به خرج بدین!
  ماها ک شما رو نمیخوریم! یا جاتونو تنگ نمیکنیم! فقط یکم از نظر احساسات و اخلاق با هم فرق داریم. اینا دلیل نمیشه ک پشت همو خالی کنیم…
  یکم با انصاف تر ب این قضیه نگاه کنین. خدایی خسته شدم از بس آدم هموفوبیک دوروبرم دیدم! من دلم نمیخواد با کسی دعوا کنم یا ب کسی توهین کنم… فقط میخوام که به نظر هم‌دیگه احترام بذارین! اصلا هموفوبیکین چرا میاین تو این سایتا؟! ای بابا…
  به جان عزیز ترین آدم زندگیم قسم میخورم ک ما خودمون از اول که نمیخواستیم اینجوری ب دنیا بیایم! من خودم وقتی فهمیدم میدونین چقدر زجر کشیدم تا با خودم کنار بیام؟ یک سال شبانه روز فکر کردن به این که تو یه گناهکاری و گریه کردن کم چیزی نیست! فقط میگم درست ب این قضیه نگاه کنین. ماها خودمون نمیخواستیم اینجور بشه… این تو ذاتمونه و نمیتونیم تغییرش بدیم. همونجور که شما استریت ها براتون عادیه ک عاشق جنس مخالفتون بشین و این تو ذاتتونه ماها هم میتونیم عاشق همجنسمون بشیم ولی یک تفاوت بزرگی این وسط ماها رو از هم جدا میکنه! اونم این ک ما هر وقت ب کسی فکر میکنیم نگران اینیم ک این کار گناهه یا نه!
  خلاصه کلام این که بگم همجنسگرایی هیچوقت گناه نیست و نبوده و نخواهد بود!
  اون آیه های قرآن هم که نوشته اگه با دقت بخونین و بهش فکر کنین میگه ک همجنسبازی میکردن و کلا از دنیای خودشون اومدن بیرون! همجنسگرایی و همجنسبازی خیلی با هم فرق دارن. همجنسگرا برا کسیه ک احساساتشو داره ولی همجنسباز برا کسیه ک احساسشو نداره و فقط برای تفریح ب همجنس خودش نزدیک میشه!
  و این ک ممنون از سایت خوبتون و ببخشید ک زیاد حرف زدم😅😅

  پاسخ

  • نگار در پاسخ به یه بنده خدا

   مرداد 26, 1399

   سلام
   متأسفم که بخاطر همچین موضوعی اینقدر درد و زجر کشیدید و همینطور متاسفم برای افرادی که رفتار غیرانسانی و غیر محترمانه با همجنس‌گراها دارند.

   ضمن اینکه نظر دادن در این پیج برای همه آزاد هست و باید ظرفیت شنیدن صدای مخالفان رو در خودمون بالا ببریم، باید بگم که من مخالف همجنس‌گرایی هستم. اما از همجنس‌گرایان نمی‌ترسم و ازشون تنفر ندارم. معتقدم باید در هر شرایطی کرامت و عزت نفس انسان‌ها صرف‌نظر از شیوه زندگی، دین و مسلکی که دارند، حفظ بشه.

   اما کامنت ها رو واقعا خوندی؟؟؟؟ اگر میخوندی کلی لینک از مقالات خارجی معتبر(نه ایرانی و عربی از ناف همون آمریکا) آوردیم که ثابت می‌کنه همجنس‌گرایی ژنتیکی نیست، حتی پژوهشی که انجمن همجنس‌گرایان آمریکا انجام داد هم به چنین نتایجی دست پیدا کرد. یعنی اینکه گرایش به همجنس ذاتی و یک غریزه، حس و گرایشی باشه که باهاش بدنیا اومدید کاملا منتفیه! بجای یکسال گریه اگر چند ساعت از این زمان رو صرف سرچ کردن در منابع و مجلات علمی دانشگاه‌های معتبر دنیا می‌کردید، احتمالا نتایج معقول‌تری می‌گرفتین:)))))

   البته الان هم دیر نیست. 🙂 اگر به عنوان یک انسان برای انتخاب‌ها و کنش‌های زندگیتون ذره ای اهمیت قائل هستید، با ذهن باز و کمترین تعصب شروع کنید به مطالعه و جستجو.
   شاید خودت متوجه نشده باشی اما این که همجنس‌گرایی رو با شخصیت و دکتر و نقاش بودن مقایسه‌ کردی، خودش نشون میده همجنس‌گرایی رو یک انتخاب فردی می‌دونی نه غریزه ذاتی. این برای من خیلی جالب بود.

   در مورد آیات قرآنی هم لطفاً این آیاتی که میگی رو با معنیشون واسم کامنت کن 🙂 من هرچقدر در قرآن گشتم کلماتی با معنی همجنس‌گرایی و همجنس‌بازی ندیدم.
   اما صرف نظر از آیات قوم لوط، آیات زیادی در مورد خانواده و پدر و مادر وجود دارد( نه مادر و مادر !!! یا پدر و پدر) هیچوقت توی قرآن نگفته به پدر و پدر خود احترام بگذارید! برعکس گفته به پدر و مادر خود احترام بگذارید یعنی خداوند خانواده رو شکل گرفته از زوج شدن یک زن و مرد می‌دونه. همینطور به ساز و کار جسم یک مرد یا یک زن نگاه کنید.
   (**مجبورم این قسمت رو سربسته بگم امیدوارم منظورم رو بفهمید)
   نحوه ارتباط جنسی دو همجنس چطوره؟
   در مورد آقایون، حتما خودتونن میدونید نوع رابطه جنسی که بین مردای همجنسگرا متداوله از لحاظ بهداشتی و علمی به شدت رد شده و حتی بین زوج زن و مرد عادی هم توصیه اکید شده که صورت نگیره.
   تولید مثل دو مرد از همدیگه چطور ممکنه؟ دو زن چطور؟ اگر قرار بر این باشه که از اسپرم یا تخمک اهدایی استفاده کنند به نظرتون عقل خدا خیلی بیشتر از من و تو و انسان‌های مدرن امروزی نیست؟ چطور خدا با این عظمت و قدرت و درایتش، غریزه و گرایش به همجنس رو توی وجودت گذاشته، اما جسمت رو طوری طراحی نکرده که بتونی رابطه جنسی سالم با همجنست داشته باشی؟ یا راهی قرار نداده تا دو همجنس به تولید مثل بپردازن؟
   یا فکر میکنید نقش زن فقط ماشین تولید مثله؟ اصلا تا حالا در مورد نوع ارتباط روحی که طی دوران ۹ ماه بارداری بین مادر و جنین صورت میگیره و کاری میکنه که رابطه مادر و فرزند قوی‌ترین رابطه در کل عالم بشه، چیزی شنیدید؟

   در مورد خدا و آیات قرآن حرف زدم چون وقتی گفتید همجنس‌گرایی گناه نیست اینطور برداشت کردم که به وجود خدا معتقدید، حکمت و درایتش رو باور دارید، به دستوراتش پایبندید و اگر خلاف دستورش عمل کردید، آگاهید که کارتون نادرست بوده(مثل اینکه نماز نخونی و بدونی کار اشتباهی داری می‌کنی… نه اینکه بیای اصل نماز رو زیر سوال ببری یا بگی فقط واسه بعضی آدما واجبه)
   در غیر اینصورت برای یک فرد همجنسگرا حرف زدن از آیات قرآن و خدا و گناه و اینا بی معنی بنظر نمیاد؟
   موفق باشی دوست من

   پاسخ

   • سو در پاسخ به نگار

    شهریور 22, 1399

    سلام
    واقعا ممنون صحبتهاتون خیلی عالی و جامع بودن ، راستش به اصرار یکی از دوستام از این سایت سر درآوردم ولی الان خوشحالم دیدمش و کامنتا رو خوندم چون بعضی وقتا واقعا در جواب دوستام که متاسفانه به واسطه اینجور فیلما و چیزای مشابه ،نسبت به همجنس خواهی ، همجنسگرایی یا هر چیز دیگه ای که اسمشه مشتاق شدن جواب کم میارم … اصلا سرشونو کامل کردن زیر برف .
    فک کنم الان بهتر بتونم جوابشونو بدم 🙂

    پاسخ

 43. نگار

  مرداد 23, 1399

  سلام دوباره
  چه گرد و خاکی راه انداختین توی این پیج O_O
  آخرین کامنتا واسم خیلیییی باحال بود واقعا دمتون گرم :/
  مثل همیشه اینجاهم بحث ایرانیا به گروه بندی متعصبا و روشنفکرا ختم شد …. واقعا نمیتونیم بدون اینکه به هم انگ بزنیم بحث کنیم؟ تهش اینه که هممون توی همین جهان سومیم.
  در مورد دوستانه که گفتن آیات مربوط به قوم لوط درباره همجنس‌بازی هست نه همجنس‌گرایی
  خدایییش یه بار شده برید این آیاتو بخونید؟ اصلا میدونین مال کدوم سوره است؟ راستشو بگید؟ سر یه دستم شرط می‌بندم که نه!! هزینش پنج ثانیه سرچ توی گوگله :))))
  اونوقت میفهمید این آیه نه کلمه همجنس‌باز رو به کار برده نه همجنسگرا..
  یکی از دوستان همجنسگرا هم گفته بود که همجنس‌گرایی یک «حسه» و دست خودش نیست
  یه سوال دارم خب ازتون
  نمیتونم پسری رو به چشم جنس مخالف دوست داشته باشم! فکر اینکه یک مرد لمسم کنه منو اذیت میکنه. حتی دوبار هم تا پای ازدواج رفتم و بهم زدمش بخاطر این قضیه! این قضیه هم دست خودم نیست!
  ینی منم همجنسگرام؟
  راستشو بگم از دخترا هم خوشم نمیاد واسه رابطه! پس چیم؟ نکنه یه جنس سوم باید واسه من خلق شه؟ جدا خودتون خودتون نمیگیره؟

  پاسخ

  • راه راه در پاسخ به نگار

   مرداد 23, 1399

   asexual

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به راه راه

    مرداد 26, 1399

    باحاله
    واقعا این نوع دسته بندی آدما از نظر گرایش جنسی شوم قابل توجه هست 🙂
    چیزی که خودم نتیجه گرفتم این بود که هرچی اسم گزاشتن روم، طبیعی نیست این نوع رفتارم و در حال درمان خودمم
    تا الان هم با صبر پیش رفتم و بخشی ازش درمان شده امیدوارم تا آخر مراحلشو بتونم ادامه بدم
    به نظرم همجنسگراها هم همینطورن… اگر برای معالجه اقدام کردند و با واکنش های بدی روبرو شدند یعنی به یک پزشک، روانپزشک یا روانشناس متخصص و متعهد در این حیطه مراجعه نکردند

    پاسخ

  • Rs در پاسخ به نگار

   مرداد 23, 1399

   مشکل اینه که یه عده از دوستان حال سرچ هم ندارن ، براشون منبع میاری میگن تاوقتی سازمان جهانی بهداشت نگفته بذار دم کوزه آبشو بگیر ، بعد حتی لینک اون مطلب رو هم نمیذارن فقط یک چیزی شنیدن ، در حالی اگه فقط سرچ کنن “is homosexuality genetic” صد تا مقاله همون اول براشون میاد که حرفشون رو نقض میکنه ، همین رو هم که براشون مینویسی یهو دیگه جواب نمیدن

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به Rs

    مرداد 26, 1399

    «ما عاشق شنیدن اخبار خوب راجع به عادات و رفتارهای بدمان هستیم»
    [این گفته یک پزشک متخصص که اسمشو فراموش کردم.]
    برای بعضی از دوستان همجنسگرا هرچقدر درباره سوبرداشتشون از آیات قوم لوط، ممنوعیت ارتباط با همجنس در ادیان الهی ، منابع علمی حاکی از عدم وجود ژن همجنس‌گرایی، پیامدهای جسمی، روانی و اجتماعی ارتباط جنسی با همجنس، سازو کار جسم انسان‌ها و امکان ناپذیربودن تولید مثل از این طریق بگیم بازمممممم چشم و گوش و هوششون پی افرادی می‌ره که دم از عشق و اختیاری نبودن این کار میزنن و چشمشون رو روی این همه برهان
    و منطق علمی، عقلی و دینی می‌بندند.

    جالبه ۸۰ درصد همجنسگراهای این پیج نوجوونن :)))))
    فکر میکنم برای بعضیاشون ، انتخاب همجنس‌گرایی یک فرار رو به جلو برای گریز از بحران‌های این دوره از زندگیشون هست.

    پاسخ

    • Seddigheh در پاسخ به نگار

     شهریور 11, 1399

     عالی. چه عجب یه حرف درست شنیدیم. کسایی که همجنسگرا هستن، راست میگن که دست خودشون نیست. چون واقعا دست خودشون نیست. ولی به خاطر علت ها وعواملی به جود اومده. و از اول در ژن و وجودشون نبوده. به خاطر مساعل دوران کودکی، صحنه ها و چیزهایی که ممکنه دیده باشن و به ناخودآگاهشون آسیب زده و هزارتا ممکن و اگر دیگه. که با مراجعه به روانکاو و روانپزشک قابل حل شدن هست. خدا نمیاد چیزی رو دروجود انسان بزاره، بعد منع کنه انسان هارو از اون. دیوانه که نیست نعوذ بالله.

     پاسخ

  • kiana در پاسخ به نگار

   شهریور 28, 1399

   نه عزیزم این وسواسه فکریه اصلا ربطی به همجنسگرایی نداره یه مدتم بری پیش روان شناس درست میشه

   پاسخ

 44. بی نام

  مرداد 18, 1399

  عده‌ای از روانشناسان معتقدند مشکلات اساسی در تربیت جنسی کودک و شکل‌گیری صحیح هویت جنسی در دوران کودکی و نوجوانی می‌تواند در آینده باعث اختلال در گرایش و هویت جنسی افراد گردد.
  مثلا عواملی شناختی مانند: حادثه ناگوار برای والد غیرهمجنس، رفتارهای غلط نفرت‌آور از سوی والد غیرهمجنس، تعارضات والدینی و برچسب‌های دوران کودکی و یا عوامل روانی مانند مفاهیم تحریف شده از هویت جنسی، روابط ناسالم دوران کودکی، سوء استفاده‌های جنسی، شرطی‌سازی جنسی، اختلال در ارتباط گیری با دیگر همجنسان و …. را به عنوان عوامل ایجاد این اختلالاتی که بعدهای ممکن است به همجنس‌بازی و اختلالات تراجنسیتی بیانجامد.
  برای نمونه رفتارهای پرخاشگرانه پدر با مادر می‌تواند در دوران کودکی دختر را تبدیل به پسری سازد برای حمایت از مادر خویش در برابر پدر و ایشان تبدیل به یک فرد ترنس گردد و یا رفتارهای نفرت‌انگیز و انزجارآور مادر در دوران کودکی و طفولیت می‌تواند یک پسر را کاملا از ارتباط با جنس زن دچار انزجار سازد و این البته نشان دهنده اهمیت فراوان و نقش تاثیرگذار تربیت صحیح فرزند در دوران طفولیت، کودکی و نوجوانی می‌باشد.

  پاسخ

  • ارام در پاسخ به بی نام

   مرداد 18, 1399

   خدایی دیگه خجالت بکشید و نیاید ترنس ها رو هم بیمار بدونید که اینو دیگه حتی دین شما و کشور باهاش مشکلی نداره اگه دکتر تایید کنه میتونم عمل کنن و الکی منبع از خودتون در نیارید

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به بی نام

   آذر 30, 1399

   شکل گیری همجنسگرایی کاملا ژنتیکی میباشد و اصلا ربطی به عوامل دیگر مانند اختلالات بالا که ذکر کردید ندارد فکر نکنید که پسری که همجنسگراست حتما در گذشته در یکی از شرایط بالا قرار گرفته که این تمایلات را دارد

   پاسخ

 45. بی نام

  مرداد 18, 1399

  با بررسی‌ای که انجام شد 98.5 درصد از همجنس‌بازان فاقد هورمون‌های جنس مخالف بودند.
  سیمون لی‌ری نیز که سال‌ها در دانشگاه کلمبیا به مطالعاتی در خصوص هیپوتالاموس مغز پرداخته اظهار می‌دارد: «این مهم است که تأکید کنم من هیچ نشانه‌ای را که نشان دهد شخص هم‌جنس‌گرا به دنیا می‌آید در هیپوتالاموس مغز پیدا نکردم.»
  با فرض تاثیر وراثت و هورمون‌های زیستی بر یک امر در یک انسان آیا این موضوع دلیلی می‌شود بر عادی تلقی کردن آن؟ برای نمونه تاثیر وراثت و هورمن‌ها بر افسردگی مشخص است اما وقتی کسی با نشانه‌های افسردگی به روانشناس یا روانپزشک مراجعه می‌کند این امر باعث نمی‌گردد که روانپزشک او را رها سازد بلکه حتی با مداخلات پزشکی تلاش می کند بیمار را درمان کند

  پاسخ

  • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به بی نام

   مرداد 22, 1399

   من فقط یه خواهش دارم ازتون،نگید همجنس‌باز نگید نگید نگید نگید نگید

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به بی نام

   آذر 30, 1399

   این آزمایش کاملا منسوخ شده و آزمایشات جدید کاملا بر عکس این موضوع را ثابت کردند که همجنسگرایی ژنتیکی میباشد و فرد کاملا همجنسگرا به دنیا می آید نه اینکه همجنسگرا میشود

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به ناشناس

    آذر 30, 1399

    بعد میشه لطفا منبعتون رو بفرمایید ، دوستان همه لینک از مقالات معتبر علمی گذاشتن

    پاسخ

 46. بی نام

  مرداد 18, 1399

  در مورد استدلال اول چندین نکته حائز اهمیت است: اول اینکه برخی زیست‌شناسان بر برخی از مصداق‌هایی که همجنس‌بازان از گونه‌های حیوانی آورده‌اند ایراد وارد کرده و آن را غیرقابل حمل بر رفتار همجنس‌بازانه در انسان دانسته‌اند. مثلا آنها برخی از تماس‌ها و همراهی‌های میان گوزنان، خرس‌ها، یوزپلنگ‌ها، زرافه‌ها و … را بدون جنبه جنسی می‌دانند.
  لازم به توضیح است که مصادیقی که همجنس‌بازان از طبیعت حیوانات آورده‌اند در بسیاری از موارد یک رابطه جنسی کامل مثلا میان دو حیوان نر نبوده و بلکه گاهی شاخ زدن و یا گردن مالیدن دو حیوان و درکنار هم خوابیدن و … را نشانه‌ای از همجنس‌بازی قلمداد کرده‌اند.
  مورد دوم این است که در برخی از موارد عمل همجنس‌بازی در حیوانات در شرایطی دیده شده است که آنها دسترسی به جنس ماده نداشته‌اند نه در یک حالت طبیعی( مثلا میان دو گاو نر جدا شده از ماده‌ها در طویله ).
  اشکال سوم اینکه گاهی ممکن است در برخی از حیوانات نیز فشار غریزه جنسی بیش از میزان معمول بوده ( دچار بیش فعالی جنسی باشد ) و این فشار غریزی به رفتار جنسی غیر طبیعی و غیر معمول تبدیل گردد.
  اما مورد چهارم که ایراد اصلی این استدلال است این است که اساسا مبنای این استدلال ایراد دارد زیرا ساحت زندگی انسانی بسیار پیچیده‌تر و والاتر از زندگی حیوانی است و این دیدگاه برآمده از گفتمانی انسان‌شناسانه است که انسان را فاقد روحانیت بلکه تنها موجودی زیستی و در نهایت دارای جنبه‌های روانی و اجتماعی پیچیده‌تر می‌بیند و اگر غرض الگوگیری از حیوانات باشد ما در آنها بسیاری چیزهای دیگر نیز می‌توانیم مشاهده کنیم مانند درندگی و غارت و کودک‌خوری و رابطه با والدین و …. و آیا این مباحث را نیز می‌توان امری مشروع و طبیعی و غیرانحرافی برای انسان دانست؟

  پاسخ

 47. آرام

  مرداد 17, 1399

  سلام
  من بعد از خوندن تقریبا بیشتر پیاما اومدم یه سری چیز هارو یادتون بیارم من از همه کسایی که نظرم رو میخونن یه سوال دارم شما میگید که پایه علمی نداره همجنسگرایی و این انتخاب خودشون حالا سوال من اینه اگه واقعا انتخاب خود ادم باشه چرا باید بیاد چیزی رو انتخاب کنه که ممکن بخاطرش خانوادش رو دوستاش رو احتمالا بیشتر کسای زندگیش رو از دست بده و بعد تماما توی جامعه به چشم خیلی بد بهشون نگاه بشه همش مورد اهانت قرار بگیرن این کار فقط یه دلیل میتونه داشته باشه و اونم اینه که دست خودشون نیست ما هیچکدوم در جایگاهیم نیستیم که بقیه رو قضاوت و خوبه که یاد بگیریم تو زندگی بقیه به بهونه امر به معروف و نهی از منکر دخالت نکنیم و تازه طلبکارهم باشیم و اینکه ما بخواییم یه شخص رو به خاطر یه موضوعی که دست خودش نیست اذیت کنیم دقیقا مثل موضوع نژاد پرستی و اینکه میگید این موضوع بخاطر فساد جامعه اس اینم باید بدونید که این موضوع همجنسگرایی از هزاران سال قبل بوده و فقط تعداد کمتر بوده و اونا جرئت بروز دادن و راجبش حرف زدن و جنگیدن رو نداشتن و همش در خفا بوده پس الکی و بی جهت نیاید به این افراد توهین کنید و حق رو به خودتون بدید با تشکر

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   باه مین فلسفه کسی که دزی میکنه هم نباید دست خودش باشه چرا باید یه کاری کنه که دستیگر بشه ؟

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به Rs

    مرداد 18, 1399

    شما اول نظر من رو درست بخون بعد جواب بده دزدی یه امری هست که ادم خودش تصمیم میگره همنطور که ماتصمیم میگیریم مثلا یه چیزی رو از روی زمین برداریم ولی این موضوع چیزی نیست که طرف خودش انتخاب کنه که میخوادش یا نه یه چیزی که باید باهاش کنار بیاد و طبق اون زندگی کنه درست مثل ما که گرایش جنسیمون به جنس مخالف و دست خودمون نبوده و خودمون انتخاب نکردیم از همون اول بوده اوناهم گرایششون به هم جنس خودشون و دست خودشون نبوده خوبه که یاد بگیریم همیشه یه موضوعی رو از همه نظر ببینیم نه فقط از دیدگاه خودمون

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     خودتون باید نظر خودتون رو درست بخونید 😂
     ” حالا سوال من اینه اگه واقعا انتخاب خود ادم باشه چرا باید بیاد چیزی رو انتخاب کنه که ممکن بخاطرش خانوادش رو دوستاش رو احتمالا بیشتر کسای زندگیش رو از دست بده و بعد تماما توی جامعه به چشم خیلی بد بهشون نگاه بشه همش مورد اهانت قرار بگیرن این کار فقط یه دلیل میتونه داشته باشه و اونم اینه که دست خودشون نیست ” فلسفه جنابعالی اینه که وقتی یک شخص میدونه مورد اهانت قرار میگیرد و یه کاری رو میکنه دست خودش نیست ، منم براتون یه مثال زدم که طرف دست خودشه ولی مورد اهانت قرار میگیره

     پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   دگر جنس گرایی هم میتونه فساد باشه میتونه نباشه مثلا دگر جنس گرایی اگر زنا تجاوز یا حتی ازدواج نا آگاهانه و در سنین نا مناسب باشه بله حرف درسته و میتونه فساد باشه،از جمله همجنسگرایی هم که میگید دست خودم هم هست هم نیست همه انسان ها گرایشی به همجنس نه به شکل رابطه جنسی بلکه دوستی و … این رو همه دارند مثل دوستان صمیمی و… که طبیعیه ولی اگر بخواد جایگزین ازدواج بشه و وارد فاز جنسی بشه اونوقت همجنسگرایی فساده منظور ما همجنسگرایی جنسی است،باید خوب تحلیلشون کرد

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   توجه داشته باشید که یکی از خصلت های انسان اینه که در به دست آوردن علایق و موفقیت در زندگی حاضره دست به هر کاری بزنه.اگه رسیدن به اون چیز مثه یه بت بشه براش. مثلاً اگه دختری دیوونه وار پسری رو دوست داشته باشه جلوی خانواده اش وایمیسه و از آرزوهاش میگذره و…ولی پایان این کار رو نمی‌بینه. همجنسگرایی هم این جوریه. حاضره از جامعه طرد بشه و خانواده اش رو از دست بده و…فقط به اون برسه. ولی این افراد پایان راه رو نمی‌بینند و فقط به زندگی تو این دنیا و لذت بردن از اون فکر میکنند.

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به بی نام

    مرداد 18, 1399

    پس یعنی شما میگید چون خانواده و بقیه میگن اون باید بیاد اونجور که بقیه میگن زندگی کنه واقعا که مسخرس لازمه یاد اوری کنم که کل بحث ماهم راجب همینه که باید از اونا حمایت شه که راهشون در اخر به زندگی خوبی ختم بشه و اگه مشکل شما اینه که راه اونا در اخر بده که اولا شما کارشون رو بی معنی ندون و مانعشون نشو دلسوز شدنت پیش کش ثانیا نه فقط اونا هرکسی ممکنه در اخر از تصمیمش پشیمون شه و اگه قراره همش ما به این فکر کنیم قراره پشیمون شیم یا نه همون بهتر اصلا زندگی نکنیم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     آزادی انسان به این معنی نیست که هر کاری میخواد بکنه ، چیزی که ما داریم میگیم اینه که شناخته شدن همجنسگرایی به عنوان یک چیز کاملا خوب معمولی اشتباهه . در ضمن این که میگید اگه قرار هبه پشیمون شدن فکر کنیم نباید زندگی کرد به این معنی نیست که آدم از عقلش استفاده نکنه ، من نمیفهمم چرا مردم یا از این ور بوم می افتن یا از اون ور بوم

     پاسخ

     • ارام در پاسخ به Rs

      مرداد 18, 1399

      اتفاقا آزادی دقیقا به همین معنی که هرکاری که نه به دیگران نه به خودت آسیب میزن رو بتونی انجام بدی بدون اینکه به ده نفر بابتش جواب پس بدی و اینکه شما میگید همجنس گرایی اشتباه چون شبیه ما نیستن در صوتی که اشتباه اینه که اونا بیان شبیه ما زندگی کنن و برخلاف غریزشون عمل کنن و این حالا میشه درست؟؟؟؟؟؟؟ببینید همجنسگراها هم انسانن با یه غریزه متفاوت فقط چون تعدادشون در طول تاریخ کم بوده بود ما زورمون بهشون می رسه و میگیم که زندگی ما درسته و اونا اشتباه در صوتی که زندگی هر دو درسته چون طبق غریزشون عمل میکنن و آدم باید از عقل زمانی استفاده کنه که حق انتخاب و تصمیم گیری داشته باشه نه واسه چیزی که از قبل واسه تعین شده و دست خودش نیست

      پاسخ

     • ارام در پاسخ به Rs

      مرداد 18, 1399

      و خدمت اونایی که در جواب کسایی که گفتن در حیوانات هم همجنس گرایی هست گفتن از کی تاحالا ما باید از زندگی حیوانات الگو بگیریم خواهششششش میکنم اول درک بکنید نظر رو بعد پاسخ بدید اونا نمی گن که ما باید از حیوانات الگو بگیریم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️منظورشان اینه که شما که میگید این موضوع دست خود ادمه اینطور نیست این موضوع حتی توی حیوانات که عقل و شعور ندارن دیده میشه چون تو غریزشون همون طور که تو انسانم غریزشون و دست خودشون نیست

      پاسخ

      • بی نام در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       شواهدی که برای وجود گسترده تمایلات جنسی نسبت به همجنس در میان حیوانات ارائه شده، تنها یک ادعا است و بسیاری از آنها نیز در واقع تنها نوعی ابراز محبت بوده و هم‌جنس‌گرایی به شمار نمی‌آید و حتی با فرض پذیرش آن، درصد شایع بودنش در میان حیوانات به اندازه‌ای اندک است که می‌توان آن‌را نزدیک به صفر مطلق دانست.
       3. گیریم که چنین رفتاری در حیوانات وجود داشته باشد، آیا انسان که موجودی برتر و دارای عقل و خرد است باید مشابه همان رفتار را انجام دهد؟!
       آفریدگار متعال انتظار ندارد که چنین موجود برگزیده‌ای مانند حیوانات رفتار کند؛ لذا فرموده است:
       «إِنَّ اللَّهَ یُدْخِلُ الَّذینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ جَنَّاتٍ تَجْری مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهارُ وَ الَّذینَ کفَرُوا یَتَمَتَّعُونَ وَ یَأْکلُونَ کما تَأْکلُ الْأَنْعامُ وَ النَّارُ مَثْوىً لَهُمْ ‏»
       خدا کسانى را که ایمان آورده و کارهاى شایسته کرده‏‌اند، در باغ‌هایى که از زیرِ [درختانِ‏] آنها نهرها روان است درمی‌آورد، و [حال آن‌که‏] کسانى که کافر شده‌‏اند، خوردنشان و بهره‌‌‌گرفتنشان از دنیا مانند حیوانات است و به همین دلیل آتش در انتظارشان خواهد بود.
       به عبارت دیگر، برای ممنوعیت همجنس‌بازی در اسلام، این دلیل آورده نشده که چون هیچ حیوانی این کار را انجام نداده پس شما نیز انجام ندهید!، بلکه – با فرض همجنس‌گرایی برخی حیوانات – ممکن است از انسان دارای عقل و شعور پرسیده شود که شما چرا این عمل حیوانی را انجام داده‌‌اید؟!
       آیا می‌توان استدلال کرد که:
       چون برخی حیوانات از فضولات انسانی تغذیه می‌کنند، پس نباید خوردن آن ایرادی داشته باشد؟!
       چون برخی حیوانات تنها به صورت انگل ادامه زندگی می‌دهند، زندگی انگل‌وار نیز برای انسان‌ها قابل پذیرش است؟!
       چون برخی حیوانات، همنوع خود و حتی فرزندان خود را می‌خورند، پس آدمخواری در میان انسانها نباید رفتار چندان ناپسندی باشد؟

       پاسخ

       • ارام در پاسخ به بی نام

        مرداد 18, 1399

        میدونی واقعا به نطرم بحث با امثال شما بیفایدس چون حتی اصلا بلد نیستید درست یه چیزی رو بخونید بعد درک کنید فقط بلدید حرف بزنید و شعار بدید من خوبه تو کامنتم گفتم منطورم این نیست ما باید از حیوان ها الگو بگیریم گفتم این موضوع همجنسکراها مربوط به غریزه است و این رو حیوانات هم که فقط بر اساس غریزه شون زندگی میکنن ثابت میکنه

        پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       اول اینکه کی گفته همجنسگرایی آسیب نمیزنه ،بدای صد نفر منبع آوردم که کمترین آسیبش چند برابر شدن بیماری های جنسی بوده

       دوم من و صد نفر دیگه منبع آردیم که ژنتیکی نیست حداقل وب سایتی که من چک کردم نوشته بود فقط ۲۵% ژنتیکیه ، جالب اینه که شما هایی که طرفدارشین مدام حرفای خودتون رو نقض میکنید مثل اون دوستی که اون پایین میگفت که یه حسه و نیاز به منبع علمی نیست

       سوم اینکه واقعا باید توضیح بدم هرکاری که غریزه انسان میخواد نباید از کنترل خارج بشه ؟ کسایی که تجاوز میکنن هم غریزه جنسیشونه چه ربطی داره ، انسان هم خیلی از غرایزش دست خودشه برعکس حیوانات ، درضمن توجه کنید که حیوانات هیچ مقل ما انسان ها همجنسبازی نمیکنند که دو تا شیر نر برن باهم جفت شن و اینجور چیزا ، فقط نیاز جنسی شون رو برطرف میکنند ، در ضمن کسی بهشون نگفت انسان نیستن ، اگر هم نمیخوان-از کارشون دست بکشن مهم نیست ، ما با پخش شدن یک اشتباه مخالفیم وگرنه هرکی هرکاری میخواد بکنه ولی حق نداره اون کار رو ترویج بده ، تا الان که نسل انسان به صورت طبیعی طوری تکامل پیدا نکرده که مردان بتونن بچه دار بشن اصلی ترین دلیل نیاز جنسی هم بقای نسله از اولم که هر موجودی به وجود امده مذکر با مونث ازدواج میکرد ،

       مطمئنم چند سال دیگه که incest که در خیلی از کشور ها از جمله آمریکا ممنوعه آزاد بشه ، دوباره مردم میان میگن نه اینا اقلیتن و کارشون درسته و غیره

       پاسخ

       • ارام در پاسخ به Rs

        مرداد 18, 1399

        تا وقتی سازمان بین المللی بهداشت میگه این ژنتیکی و ربطی به خود آدم نداره و درباره بدن شما منبعت رو ببر در کوزه آبش رو بگیر

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به ارام

         مرداد 18, 1399

         بعد ره ما میگن تعصبی ، من تحقیقات معتبر ترین پایگاه های علمی رو بررسی میکنم درحالی که شما فقط به یه حرف که داخل سرتون گذاشتن اصرار میکنید

         پاسخ

        • Rs در پاسخ به ارام

         مرداد 18, 1399

         اینم یه لیست منبع ، جالبه که حتی سرچش هم نکردینو نظر میدین وگرنه همون اول میدیدنش
         لطفا منتشر کنید
         https://www.nature.com › news
         Web results
         No ‘gay gene’: Massive study homes in on genetic basis of human sexuality – Nature

         https://www.scientificamerican.com › …
         Massive Study Finds No Single Genetic Cause of Same-Sex Sexual Behavior – Scientific American

         https://www.scientificamerican.com › …
         Massive Study Finds No Single Genetic Cause of Same-Sex Sexual Behavior – Scientific American

         پاسخ

        • Rs در پاسخ به ارام

         مرداد 18, 1399

         راستش فک کنم منبعتون مال n سال پیشه چون الان هیچ دانشمندی اینو نمیگه مگه اینکه خودتون یه پا پرفسو باشید 😂😂😂😂

         پاسخ

       • Arash در پاسخ به Rs

        مرداد 25, 1399

        ببین عزیزم شما درست میگین من همجنسگرا هستم از 13سالگی فهمیدم ک هستم ک العان تغریبا 17 سالمه ببین من خیلی تلاش کردم ک این غریزه لعنتی من بتونم نسبت ب جنس مخالف خودم کنمش خیلی سعی کردم خیلی ولی ب خدا ب قران نمیشه خواستم برم عملو این کارا ولی ب نظرم ارزش نداره حالا من با این موضوع کنار اومدم و واقعا ازشم راضیم خیلی حرفا شنیدم ولی ب ما توی کشور ازاد زندگی میکنیم هر کس باب میل خودش میتونه زندگی کنه خیلی حرفا دارم ک نمیشه اینجا گفت ولی واقعا ارزش نداره بیاید هر حرفی اینجا بزنید ک چی بشه مثلا؟؟؟؟؟

        پاسخ

       • Arash در پاسخ به Rs

        مرداد 25, 1399

        ادمایی ک مثلا میای نظر بیخود میدن ک این ی نوع گناهوووو وووووووو هست ی چیزی بهتون بگم من خودم همجنسگرا هستم 17 سالمه و از نظرمم مشکلی ندارم با این موضوع ولی خودم از همجنسبازی خوشم نمیاد شما ها سرتون نیومده ک میاین اینجا هر حرفی میزنین ولی نگین چونکه هیچ فرقی ب حال ما نداره فدات شم

        پاسخ

        • Rs در پاسخ به Arash

         مرداد 25, 1399

         یادم نمیاد دروغ گفته باشم ، منبع اوردم

         پاسخ

      • نیک در پاسخ به ارام

       مرداد 27, 1399

       همجنسگرایی بین بالای 300 تا گونه هست و انسان تنها گونه همجنسگرا ستیزه

       پاسخ

     • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به Rs

      مرداد 22, 1399

      چرا اشتباهه؟دلیلت چیه برای اشتباه شمردن اینکار؟

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       مرداد 23, 1399

       کمترینش شیوع بیماری های جنسی

       پاسخ

       • نیک در پاسخ به Rs

        مرداد 27, 1399

        بین دگرجنسگرا ها بیماری جنسی وجود نداره؟

        پاسخ

        • بی نام در پاسخ به نیک

         شهریور 17, 1399

         اگه روابط ناسالم باشن به وجود میاد

         پاسخ

    • بی نام در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     یادم نمیاد دلسوزی کرده باشم. من فقط اینجا مثل شما اظهار نظر می کنم. همه ما فقط یه بار و هفتاد هشتاد سال زندگی میکنیم. حالا تقابل هفتاد سال زندگی این دنیا و بی نهایت زندگی اون دنیا…خدا تو این دنیا امکانش رو فراهم کرده و به هر کسی قدرت اختیار داده تا مسیر زندگی اش رو انتخاب کنه ولی یادآور شده که آفریدن انسان پوچ و بیهوده نبوده و به سوی او بازگردانده میشویم. توجه داشته باشید که در آخرت (طبق فرمایش خداوند) پرده ها کنار می روند و حقایق آشکار می شوند و تمام علمی که بشر هرگز به آن دست نیافت آشکار می شود. اگر انسان روی کارهای بدی که در این دنیا انجام داده را بپوشاند در آنجا گریزی از آن نیست.

     پاسخ

     • ارام در پاسخ به بی نام

      مرداد 18, 1399

      شما تو نظر خودتون تنها دلیلی که میخواستی قاطع ردش کنی این بود که تصمیم بدی میگرن و در اخر پشیمون میشن و این نظر رو نمی تونست جز یه دلسوزی رقت انگیز و ترحم دونست

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       به هرحال نظره و شما حق نداری بگی که نمیتونه اعلامش کنه ، مگه ما به نظر مخالفمون میگیم نظر نده ؟

       پاسخ

   • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به بی نام

    مرداد 22, 1399

    شما که داری پایان راه رو میبینی پایان راه چیه؟

    پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   ضمنا من امر به معروف نکردم و تو زندگی کسی دخالت نکردم. اینجا رو پیدا کردم برای اینکه نظرمو بگم و کسی رو اذیت نکردم. اذیت کردن یعنی اینکه نظرمو بهش تحمیل کنم یا اون نظرشو به من تحمیل کنه. اینجا بحث می کنیم و شاید یاد هم بگیریم.

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به بی نام

    مرداد 18, 1399

    من روی صحبتم با شما نبود اینو کلی برای همه گفتم

    پاسخ

  • بی نام در پاسخ به آرام

   مرداد 17, 1399

   نژادپرستی تعصب بر تبار نژادی همراه با رفتار تبعیض‌آمیز است. این تعریفی بسیار ساده است اما متشکل از این دو بخش است: باید به گروه خاصی از انسان‌ها تعصب داشت –به کسانی که خصوصیات ذهنی و فیزیکی را به آن‌ها نسبت می‌دهند، ویژگی‌هایی که از نسلی به نسلی دیگر منتقل می‌شوند– و این تعصب باید با رفتار تبعیض‌آمیز همراه باشد. اگر فقط تعصب داشته باشید، نژادپرست نیستید. فقط وقتی تعصب با عمل تبعیض آمیز همراه می‌شود، نژادپرستی در کار است. حالا الان نژاد پرستی چه ربطی به همجنسگرایی داره؟ در نژاد پرستی یه نفر به خاطر ظاهر،رنگ پوست و ملیتش تحقیر میشه. ولی همجنسگرایی ریشه در افکار جنسی و چگونگی برطرف کردن آن دارد.

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به بی نام

    مرداد 18, 1399

    شما لطف کن اول نظر من رو درست درک کن بعد حرف بزن من گفتم این نژاد پرستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😲😲😲😲گفتم قضیه اش مثل نژاد پرستی و الان دلیل اعتراض به نژاد پرستی کاملا واضح چون یه سری ها به دلیل چیزی که خودشون انتخاب نکردن مورد آزار و اذیت قرار میگیرن دقیقا مثل همجنسگراها که خودشون گرایششون رو انتخاب نکردن الان یکی شما رو پیش هزارتا روانشناس و دکتر ببره میتونه کاری کنه که به همجنس خودتون علاقه مند بشید قطعا نه پس اونا هم نمیتونه گرایششون تغییر کنه چون اونها بیمار نیستن که بخوان درمان شن فقط غریضشون فرق داره و یه جور دیگه آفریده شدن

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     اما درباره دسته دوم از استدلالات که تلاش می‌کنند گرایش جنسی به همجنس را در برخی افراد مادرزادی و طبیعی قلمداد کنند تا از قباحت آن بکاهند. در این دسته می‌توان این افراد را به دو گروه تقسیم کرد:
     1)افرادی که دچار اختلال در هویت نمی‌باشند و خود را همانچه آفریده شده‌اند می‌دانند اگر زن هستند خود را زن و اگر مرد هستند خود را مرد می‌دانند اما در اعمال جنسی دچار انحراف هستند و با همجنس خود رابطه جنسی دارند.( گی‌ها ، لزبین‌ها)
     2)افرادی که دارای بدن مذکر و مونث هستند اما هویت جنسی خود را جنس مخالف می‌دانند و فکر می‌کنند که در این بدن حبس شده‌اند فلذا اگر بدنی مذکر دارند خود را زن می‌شناسند و در رفتار جنسی زنانه با مردان قرار می‌گیرند و در نتیجه عمل جنسی بین دو مرد اتفاق می‌افتد(همجنس‌بازی) که این دسته را ترنس‌ها می‌دانند. که همین موضوع برای فردی با جسم زنانه و تلقی مردانه از خود هم وجود دارد.
     همان طور که مشاهده می‌شود در این دو دسته هیچ مشکل جسمی ظاهری وجود ندارد بلکه اندام‌های هر دو دسته کاملا متعلق به آن جنس هست اما در یکی گرایش و در دیگری هویت دچار انحراف و اختلال است.

     پاسخ

    • امیر در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     کسی که خودشو زده به خواب نمیشه بیدار کرد.

     پاسخ

     • ارام در پاسخ به امیر

      مرداد 18, 1399

      اخه من منتظرم تو بیای بیدارم کنی

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       قاعدتا نه چون اونم نمیتونه بیدارتون کنه

       پاسخ

      • امیر در پاسخ به ارام

       مرداد 19, 1399

       بخواب عزیز،خوابای خوب ببینی.

       پاسخ

    • بی نام در پاسخ به ارام

     مرداد 18, 1399

     چه جور گرایشیه که با دین در تضاده؟ البته باید بگیم پارادوکس

     پاسخ

     • ارام در پاسخ به بی نام

      مرداد 18, 1399

      اره شما که تو یه کشور جهان سومی و عقب مانده و تعصبی نشستی راست میگی و کل دنیا به روز ترین تکنولوژی ها و آزمایش ها و دروغ میگن آخه نیست که بیکارن میخوان ما رو از راه راست منحرف کنن😒😒😒😑😑😑😑😑

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       گرچه من قبول دارم که تو کشور جهان سومی زندگی میکنیم ولی متاسفانه شما معنی جهان سومی رو هم نمیدونید ، ما تو فری تیل زندگی نمیکنم دست از خوشبین بودن بردار

       پاسخ

     • ارام در پاسخ به بی نام

      مرداد 18, 1399

      همین دین هم گفته که همه چیز جفته درصورتی که ما می دونیم خیلی از گیاهان و حیوانات تولید مثل غیر جنسی دارن

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به ارام

       مرداد 18, 1399

       این خیلی سطحی نگریه معنی جفت رو فقط در در این غالب ببینیم ، یه ذره سطح نگاهتون رو عوض کنید

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به ارام

       مرداد 19, 1399

       طبق علم زیست شناسی جلبک ها و اوگلناها و دیگر گیاهان که در ابتدای آفرینش به وجود آمدند چون جنس مخالف آنها خلق نشده بود برای بقای نسل و زاد و ولد به تولید مثل غیرجنسی پرداختند. این یه موضوع مربوط به علم زیست شناسی و آغاز آفرینش است. بعضی از گیاهان که اسمشان در خاطرم نیست هم اکنون در شرایط سخت مانند آتشفشان ها و مکان های تاریک در عمق اقیانوس ها زندگی میکنند که شرایطی برای تولید مثل ندارند و به همین خاطر تولید مثل غیرجنسی میکنند. خدا اراده کرد و این گونه آفرینش را آغاز کرد. انواع آغازیان به اندازه کافی زیاد است حالا اگر جفت هم براشون خلق میشد!

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به ارام

       مرداد 19, 1399

       تولید مثل غیرجنسی یعنی اینکه زاده ای دقیقا مشابه خود را به وجود بیاورد(برای بقای نسلش) یکی از اهداف این که آغازیان تولید مثل جنسی ندارند این است که خدا خواسته راه برای تکامل سایر موجودات باز شود و زاده هایی با ویژگی های کم و بیش شبیه هر والد داشته باشند. نیازی به تنوع زیستی آغازیان نبود. نظم خلقت را زیر سوال نبر. این تمام دانش من درباره یک موضوع کاملا علمی بود.

       پاسخ

   • روشنایی و تاریکی در پاسخ به بی نام

    آذر 30, 1399

    بر طرف کردن همجنسگرایی شما اگه راست میگین برین انسان های سادیسم را درمان کنید نه یک هویت قانونی را

    پاسخ

  • Seddigheh در پاسخ به آرام

   شهریور 11, 1399

   عزیز ابنکه مبگی انتخاب خودت نیست، درسته. ولی علتش ژن یا چیزی نیست که باهاش متولد شدی. علتش مساغل روحی و روانیه که فرد در طول زندگیش باهاش مواجه شده. در واقع همجنس گرایی، یک نوع دفاع ذهن و روان هست که بر اثر چیزهائی که باهاشون برخورد کرده، و، در پیش گرفته. ممکنه حتی یادت نیاد چیزی، و تو ناخوداگاهت باشه.

   که همه این ها با رفتن پیش روانپزشک و روانکاو قابل حله

   پاسخ

 48. بی نام

  مرداد 15, 1399

  به اعتقاد من شاید چندین دلیل باعث تقویت اینگونه گرایش جنسی حداقل برای کسانی که انحراف جنسی شان شده است .یکی از دلایل مهم سخت شدن درمان همجنس گرایی و اینگونه اختلال یا انحراف جنسی حمایت شبکه های اجتماعی و یا شاید گروه های مافیایی باشند . عامل بعدی ناتوانی بسیاری از درمانگران در درمان همجنس خواهی و اینگونه انحرافات جنسی می باشد . بسیاری از افراد که دارای انحرافات جنسی هستند ، گرایش جنسی خود را یک سلیقه جنسی می دانند و به درمان آن نیز اعتقادی ندارند .
  مثلا” کسانی که دارای انحراف جنسی حیوان خواهی، فوت فتیش ، سادیسم جنسی، مازوخیسم جنسی هستند این گرایش خود را یک سلیفه جنسی می دانند و به درمان انحرافات آن نیز اعتقادی ندارند .و اگر چنین باشد خود ارضاِیی که یک انحراف جنسی یا خود ور رفتن است نیز باید یک سلیقه جنسی باشد که نیازی به درمان آن نباید باشد . در صورتی که بسیاری از افرادی که تمایل به درمان داشته اند و دارای انحرافات جنسی ذکر شده در بالا بوده اند ، درمان شده اند .
  بسیاری از روش های درمانی همچون روان پزشکی و روش های درمانی روانشناسی مانند رفتار درمانی و شناخت درمانی می توانند در درمان مشکلات فوق بسیار موثر باشند . هیپنوتیزم درمانی و یا هیپنو تراپی به همراه مشاوره روانشناسی و روان درمانی در درمان همجنس گرایی و اینگونه اختلالات و انحرافات جنسی بسیار موثر تر از بقیه روش های درمانی می باشد .

  پاسخ

 49. بی نام

  مرداد 15, 1399

  در بسیاری از نظریه‌ها تلاش شده است که علت همجنس‌خواهی را بر اساس تغییر زیستی یا هویت جنسی تبیین نمایند، اما توفیقی در این زمینه به دست نیامده است. میزان تستوسترون در مردان همجنس‌گرا و غیر همجنس‌گرا تقریبا مساوی است. پژوهش‌های زیستی در مورد زنان همجنس خواه نیز نتیجه مشابهی را مطرح کرده است.
  همجنس‌گرایان مدعی هستند که پژوهش‌های علمی ثابت می‌کنند که چنین گرایش‌هایی دارای خواستگاه بیولوژیکی در بدن انسان می‌باشند یعنی آن‌ها همین گونه متولد شده‌اند و این رفتار در کنترل آن‌ها نیست. در جواب آن‌ها می‌توان گفت: سه تحقیق مختلف از سوی محققان فعال در «حقوق همجنس گرایان» که خود نیز همجنس‌گرا بودند، برای حمایت از نظریه مطرح شده در بالا انجام گرفته است که به شرح زیر می‌باشند: بررسی کروموزوم X، تحقیق بر روی عملکرد هیپوتالاموس، تحقیق بر روی دوقلوهای همسان همجنس باز. جالب است که در تمام این کاوش‌های به عمل آمده بر روی افراد همجنس‌گرا و غیرهمجنس‌گرا، نتیجه مشابه بوده. پس هیچ مدرک موثقی وجود ندارد که اثبات کند، همجنس‌گرایی به دلیل وجود ژن‌های معینی در بدن انسان بروز می‌کند.

  پاسخ

 50. امیر

  مرداد 15, 1399

  آقایون و خانوما به اصطلاح محترم حامی همجنسگرایان.کلی منبع دوستان واسه مضر بودن این موضوع معرفی کردن.دیگه حرفی نمونده تهش همتون نهایتا۷۰ یا ۸۰ سال دیگه که مردین به اصل موضوع پی میبرید.فقط متاسفانه دیگه اونجا اینقدر راحت نمیتونید چرت و پرت بگین و ما هم بخندیم.یک درصد احتمال بدین دارین اشتباه میکنین و عواقبش در نظر بگیرین و با نظراتتون این افراد دارای انحراف رو بد تر نکنین و کمکشون کنین درست شن.اینا همه حق الناسه.خدا از هرچی بگذره ازین نمیگذره.خدایا هممونو هدایت کن.

  پاسخ

 51. بی نام

  مرداد 14, 1399

  بستر پیدایش هم جنس بازی این است که افرادی که به تازگی نقش جنسی خود را کشف کرده اند و در بیان مسایل شخصی با دیگران خجالت می کشند و بنابراین به دنبال محرم رازند؛ از این رو دوستانی همدل و هم راز پیدا می کنند. بحران غریزه و زمینه ی روانی سبب می شود آنان با هم به انحرافات تن دهند و کار به انجام اعمال منافی عفت بکشد.
  گاهی این عمل به دلیل شرم و حیای افراطی یا برای جلب محبت و یافتن تحسین دیگران در عمل صورت می پذیرد و ممکن است به سبب وسوسه ها و دسترسی نداشتن به جنس مخالف باشد.
  علاوه بر عوامل بالا، هم جنس خواهی ممکن است از عوامل زیر نیز ناشی شود:
  1-قانع نبودن از ارضای نیاز جنسی بوسیله ی جنس مخالف (همسر)
  2- دوستی های بی حساب نسبت به هم جنس.
  3- ارتباط زیاد با افراد هم جنس زیبا یا توجه بیش از حد به تصویر آنان.
  4- زندگی دسته جمعی افراد هم جنس؛ مانند زندگی در پادگانها و خوابگاههای مدارس و دانشگاهها
  5- محیط های خانه، مدرسه و… که آلوده باشد.
  6- آزادی فردی در ارتباط، معاشقه و شوخی با هم جنس.
  7- تماس جسمی با هم جنس
  ۸- نا رضایتی از تجربه ی جنسی گذشته با جنس مخالف.
  در یک تحقیق این نتیجه به دست آمده است که زنان و مردان هم جنس خواه مورد پژوهش، در دوران کودکی و نوجوانی چندان هم از تجارت دیگر جنس خواهی بی بهره نبودند. فرقی که آنان ازاین لحاظ با همگنان دگر جنس خواه خود داشتند، این بود که این تجربه ها را مایه خوشنودی نیافته بودند.

  پاسخ

  • روشنایی در پاسخ به بی نام

   آذر 30, 1399

   تمامی حرف های بالا فقط برای این است که به هر قیمتی ثابت کنید که همجنس محیطی است ولی همه میدانیم که واقعیت چیز دیگری است و این موضوع ژنتیکی است

   پاسخ

 52. بی نام

  مرداد 13, 1399

  در سراشیبی به سوی گومورا…

  پاسخ

 53. elnaz

  مرداد 12, 1399

  به نظر من قبل از اینکه بدونیم کی ز خانواده lgbt کی نیست در مرتبه اول همه انسانیم مخلوق خالق مهربونیم و من نمی دونم یه سری ادم چه طوری در قالب امر به معروف و نهی از منکر تو زندگی مردم سرک می کشن که چرا متفاوته
  خدا ما رو خلق کرد و عشق به افراد محیط حیوانات رو در ما قرار داد
  می تونم بگم من از خیلی از همجنسگرا ها عشق دیدم . بهترین والدینن/بهترین رفیقن و بهترین همسر
  عشق عشقه جنسیت ملیت نژاد نداره

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به elnaz

   مرداد 13, 1399

   کسی در زندگی سرک نمی کشه شمایین که رفتار غیرطبیعیتون رو همه جا بروز می دین.

   پاسخ

   • a در پاسخ به محمد

    مرداد 15, 1399

    یجوری میگین رفتار غیر طبیعیتون انگار پدوفیلن. واقعا متاسفم

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به a

     مرداد 15, 1399

     به خاطر اینه که غیر طبیعیه ، یه دلیلی بوده زاد و ولد طبیعی از اساس با نر و ماده بود ، اگه همجنس بازی طبیعی بود نیاز به تکنولوژی واسه زاد و ولد در آن حالت نبوده ، از همون اول مردا هم یه طوری ساخته میشدن که توانایی تولید مثل داشته باشن

     پاسخ

    • بی نام در پاسخ به a

     شهریور 20, 1399

     جالبه پدوفیل یا میل جنسی به کودکان و دیگر انحرافات جنسی گرایش نیستند ولی همجنسگرایی…قبح و زشتی از کلمه پدوفیل می بارد ولی از همجنسگرایی نه. تبعات ازدواج در سن کم و کودک همسری در ایران و دیگر جوامع به شدت محکوم می شود ولی همجنسگرایی کاری اخلاقی و گرایش جنسی تلقی می‌شود.کدام بحران اخلاقی است؟ رژه های همجنسگرایان در خیابان، میل جنسی به حیوانات، ازدواج با خود(!) یا …

     پاسخ

  • روشنایی در پاسخ به elnaz

   آذر 30, 1399

   دقیقا

   پاسخ

 54. rainbow

  مرداد 12, 1399

  من خیلی از نظرات رو خوندم و می تونم بگم بعضی از اونها خیلی خودشون رو درگیر موضوع کردن
  اولا همجنسبازی همون لواطه یه حس کثیف ز روی شهوت خالص که خیلی ها به ما ربط می دن اما اینطور نیست ما به همجنس خودمون علاقه داریم با فانتزی و استاندارد های مورد نظر خودمون ( همجنسبازها مثل بچه باز ها . عمل زنا…. گناهه)
  من می تونم بگم همجنسگرایی یه انتخاب نیست که دست خودمون باشه بلکه چند عامله است مثلا خود من هیچوقت حسی به پسرا نداشم و می تونم بگم این حس از مهدکودک با من بود می تونید بگید اخه بچه چی می فهمه من نمیفهمیدم ولی یه بار یادمه که با دوستم و چند تا پسر بازی می کردیم من شدم مامان و اون پسره شد بابا خیلی حالم بد شد می خواستم دوستم همسرم بشه بعد چند سال تیزهوشان قبول شدم و اونجا یه دختره توجهم رو جلب کرد وقتی نزدیکم می یومد تپش قلبم زیاد می شد دستام عرق می کردن استرس داشتم در صورتی که برای بقیه این جوری نبودم من تا کلاس 9 نفهمیدم همجنس خواهی یا همجنسگرای چیه تا اینکه یه روز با دخترخاله ام فیلم با عشق سایمون رو دیدیم دو هفته اصلا حالم خوب نبود گریه می کردم /خیلی حرف نمی زدم / ولی کم کم فهمیدم که چرا با اینکه کلی پیشنهاد از طرف پسرها داشتم بازهم نمی تونستم باهاشون باشم (من یک lipstick lesbian هستم و کاملا ظاهری زنانه دارم برای همین تشخیص من خیلی مشکله) تا اینکه بعد 4 ماه قبول کردم که من همجنسگرا هستم و درباره اینکه خدا منو می فرسته کجا نظری ندارم ولی الان ارامش روحی فوق العاده ای دارم که هزار فرد استریت نداره و فکر نمی کنم خدا بهت ارامش بده وقتی یه عمل خیلی بدو انجام میدی
  و کی گفته که همجنسگرا ها نمی تونن بچه داشته باشن ^^

  پاسخ

  • بی نام در پاسخ به rainbow

   مرداد 14, 1399

   آنان که کافر شدند تصور نکنند که اگر به آنان مهلت میدهیم به نفع آنها است فقط به این خاطر به آنان مهلت میدهیم تا بر گناهان خود بیفزایند و برای آنها عذابی خوار کننده است(آل عمران آیه 178)

   پاسخ

  • Sam در پاسخ به rainbow

   مرداد 15, 1399

   بسیار لذت بردم .
   شاید باورتون نشه ولی داستان زندگی من هم بسیار شبیه شماست.و از وقتی گرایشمو قبول کردم بسیار حال خوبی دارم.
   امیدوارم جامعه زود تر ما رو قبول کنه تا در کشور خودمون بتونیم زندگی شادی داشته باشیم

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Sam

    مرداد 15, 1399

    آن کس که نداند و نداند که نداند
    در جهل مرکب ابدالدهر بماند

    پاسخ

    • Leviathan در پاسخ به Rs

     مرداد 19, 1399

     شما حق اینو که به کسی به خاطر جنسیت یا گرایش جنسیش بگی جاهل رو نداری.
     یعنی با این همه ادعای کامل بودنت ، حتی اینم نمیدونی؟

     پاسخ

     • زهرا اکیما در پاسخ به Leviathan

      مرداد 19, 1399

      سلام کاربر محترم،

      کامنت شما که خطاب به ما نوشته شده بود به دلیل اینکه حاوی کلمات توهین‌آمیز به بقیه نظرات بود حذف شد.

      اما درباره کامنت‌ها و بحثی که توی این مقاله شکل گرفته باید بگم که ما تا همین الان هم خیلی از کامنت‌های این پست رو با ارفاق و چشم‌پوشی منتشر کردیم فقط برای اینکه رشته بحث پاره نشه و کاربرها بتونن باهم بحث کنن. ولی خب متاسفانه بعضی از دوستان با کلمات تندی که استفاده می‌کنن بحث رو به سمت دعوا منحرف می‌کنن که این شرایط کار ما برای تایید کامنت‌ها رو واقعا سخت می‌کنه.
      بنابراین تا زمانی که همه افراد آداب بحث کردن رو رعایت نکنن وضع به همین منوال ادامه پیدا می‌کنه و ما نمی‌تونیم نظرات فقط چندتا کاربر مشخص رو نادیده بگیریم.

      پاسخ

     • Rs در پاسخ به Leviathan

      مرداد 19, 1399

      به نظرم باید رو معنی شعرتون یه مقدار بیشتر کارکنید 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ ، قضیه گرایش جنسی نیست لجبازیه

      پاسخ

  • Save Your Soul در پاسخ به rainbow

   مرداد 19, 1399

   میتونن بچه داشته باشن اما چه جور بچه ای:بچه ای محکوم به آسیب دیدگی روحی و بدبخت…اون بچه ای که صرفا دو تا مامان داره یا دو تا بابا حتما لیاقتش نگون بختی بوده که در دامان و همجنس به دنیا اومده:چون عالم حساب کتاب داره:ترامپ لیاقتش آمریکا به دنیا اومدنه و قاسم سلیمانی لیاقتش ایران به دنیا اومدن

   پاسخ

   • parka در پاسخ به Save Your Soul

    مهر 21, 1399

    چقدر راحت افراد قضاوت میکنند و برچسب میزنن با این حساب و کتاب و عقیده میشه بگید که بچه های با پدر و مادر ناشایست، معتاد، روانی، دزد و … یا اونهایی که والدین ولشون میکنن به خاطر چه چیزی لیاقت همچین زندگی مزخرفی رو داشتن اونها که والدینشون همجنس نبودن.

    پاسخ

  • نگار در پاسخ به rainbow

   مرداد 23, 1399

   چطور میخوای بچه دار شی؟ این واسم خیلی سوال برانگیزه! دریافت اسپرم ؟
   فکر نمیکنی اگر خدا میخواست دو همجنس از هم بچه دار بشن، ساز و کاری در بدنشون برای تولید مثل قرار میداد؟
   و اینکه آیات مربوط به قوم لوط رو برو حتما سرچ کن و بخون عزیزم، خیلی چیزا واست روشن میشه.
   گفتی همجنس‌گرایی یک غریزه است نه؟غرایز بشری در ژنتیک و فطرت انسان نهادینه شده گلم. تا الان مطالعه و تحقیقی توی دنیا انجام نشده که بتونه ثابت کنه انسان های به صورت صد در صدی همجنسگرا بدنیا میان.
   اما تحقیقاتی صورت گرفته که نشون میده یک سری عوامل محیطی، اجتماعی و روانی در سوق دادن آدما به همجنس‌گرایی نقش داره.
   گفتی گرایشت به همجنس‌ دست خودت نیست درسته؟ خب صد در صد دست خودت هست. اما به قول خودت حسی از درونت تو رو به این سمت و سو می‌بره… حسی که ظاهراً خیلی قویه
   نمی‌دونم چقدر در مورد نقش باورهای ذهنی و افکار درونی بر جسم انسان میدونی؟ افکار ریشه دار و قوی قدیمی، بیماری ها و اختلالات روحی و روانی می‌تونه کنترل مغز انسان رو بدست بگیره، سطح هورمونهای مختلف رو تغییر بده و از این طریق حالات پیچیده ای در انسان بوجود بیاره و همینطور الگوهای رفتاری برای ذهن انسان تعریف کنه.
   در واقع این حیطه از علم خیلی پیچیده است ولی می‌تونه توضیح بده که چرا شما و افرادی با گرایش شما، این جمله رو میگن«دست خودمون نیست»
   فکر میکنم اگر با یک متخصص مشورت کنی شاید بتونی آسیب های روانی بزرگ زندگیت رو منشأیابی کنی. آسیبها یا به عبارت بهتر رویدادهایی که الگوهای فکری و روانی تو رو شکل دادن. (همه‌مون از اینجور آسیبها زیاد دیدیم که آثارشون هنوز باهامونه، اینو گفتم که بد برداشت نکنی از حرفم. برای خودم اینطور بود که بخاطر خشونت و رفتار زننده پدرم و مردهای اطرافم که از سه سالگیم شروع به درک کردنش کردم، تا الان که ۲۴ سالمه حس مثبتی نسبت به جنس مخالف ندارم)
   امیدوارم بتونی بهترین و درست ترین راه زندگیت رو پیدا کنی

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به نگار

    مرداد 23, 1399

    خدا رو شکر شما اومدین ، چه جنگی بود اینجا

    پاسخ

   • روشنایی در پاسخ به نگار

    آذر 30, 1399

    همجنسگرا ها بچه به فرزندی قبول میکنند انگار همه باید بچه دار بشن

    پاسخ

 55. Yegane

  مرداد 4, 1399

  داخل تمام ایات مربوط به لوط ، از کلمه ی همجنس بازی استفاده شده ، نه کلمه ی همجنس گرایی ، خب که فکر نکنم فرق این دوتا احتیاج به توضیح داشته باشه، پس شاید بشه گفت قرآن راجبش هیچی نگفته، اما ۱۰۰ تا آیه درباره ی مسخره نکردن بقیه آدما داره، شاید خیلیامون نتونیم از ته دل با این موضوع کنار بیایم، اما نه حق مسخره کردن داریم نه حق قضاوت کردن
  به نظرتون اگه واقعا دست خودشون بود انتخابشون این بود؟
  انتخاب میکردن کسیو دوس داشته باشن که نه خانواده ازشون قبول میکنه، نه جامعه؟
  تا وقتی یکی از این آدما دورتون نباشه نمی فهمید چه عذابی میکشن؟
  تو مدرسه، تو باشگاه، تو خانواده…
  باور کنید اینقدر سخت هست که بخوان به خانواده هاشون بگن، واقعا شجاعت می خواد، ما با حرفامون بیشتر اذیتشون نکنیم
  من کسیو میشناسم که ۲ روز قبل عقدش ، همچیو ول کرد رفت، رفت دنبال حسی که میدونست درسته، میدونست که تا آخر عمر سراغش نمیاد ، اگه همچین حس قوی عشق نیست، پس چیه؟

  پاسخ

  • بی نام در پاسخ به Yegane

   مرداد 6, 1399

   مثلا پسرهایی که در محیطی پرورش می یابند که بیشتر آنها مونث هستند در دوران بزرگسالی بیشتر دچار اختلال هویت میگردند و خود را با جنس مونث همانند سازی میکنند بجای یک جنس مذکر خود را بعنوان یک جنس مونث می بینند. همجنسگرایی یک اختلال جنسی است. مهمترین دلایل آن محیط خانوادگی یا اجتماعی نامناسب و تجاوز است. توجه داشته باشید که طبق آمارها بیشتر جمعیت همجنسگرایان را زنان تشکیل می‌دهند. متاسفانه بعضی از افراد هر کار اشتباهی از جمله همجنسگرایی، سال ها بدون تعهد در کنار کسی زندگی کردن (ازدواج سفید)و…انجام میدن و یه برچسب عشق بهش می چسبونن. عشق مانند برچسبی شده که روی همه چیز رو کاور می‌کنه. بعد فکر اون بچه ای که زوج های همجنسگرا به فرزندی می پذیرند رو بکنید که از محبت داشتن مادر محروم میشه و تو خونه دوتا مرد یا زن رو می بینه. احتمال اینکه اون بچه هم دچار اختلال جنسی بشه و هویت جنسی خودشو نشناسه خیلی زیاده.

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به Yegane

   مرداد 6, 1399

   مثلا پسرهایی که در محیطی پرورش می یابند که بیشتر آنها مونث هستند در دوران بزرگسالی بیشتر دچار اختلال هویت میگردند و خود را با جنس مونث همانند سازی میکنند بجای یک جنس مذکر خود را بعنوان یک جنس مونث می بینند. همجنسگرایی یک انحراف جنسی است. مهمترین دلایل آن محیط خانوادگی یا اجتماعی نامناسب و تجاوز است. توجه داشته باشید که طبق آمارها بیشتر جمعیت همجنسگرایان را زنان تشکیل می دهند. بعضی از افراد هر کار اشتباهی از جمله همجنسگرایی،سال ها بدون تعهد در کنار کسی زندگی کردن (ازدواج سفید) و… رو انجام میدن و یه برچسب عشق بهش می چسبونن. عشق مانند برچسبی شده که روی همه چیز را کاور می‌کند. بعد فکر اون بچه ای که زوج های همجنسگرا به فرزندی می پذیرند بکنید که از محبت داشتن مادر محروم میشه و احتمال اینکه اون بچه هم هویت جنسی خودشو نشناسه و همجنسگرا بشه خیلی زیاده چون تو خونه فقط دو مرد یا زن میبینه و در هر حالی که تو مدرسه همکلاسی های دیگه اش این طوری نیستند.

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به Yegane

   مرداد 14, 1399

   1ـ اختلاف چندانی میان همجنس‌گرایی و همجنس‌بازی نیست؛ زیرا:
   اولاً: همجنس‌گرایی، همجنس‌بازی و همجنس‌خواهی، اگرچه در ظاهر سه واژه متفاوت هستند، امّا در واقع به یک معنا می‌باشند که طرفداران آن برای فرار از بار منفی و قبحی که واژه «همجنس‌بازی» در جامعه دارد تلاش کرده‌اند تا واژه‌هایی را انتخاب کنند که دست‌کم بار منفی کمتری داشته باشد.
   ثانیاً: بر همان اساس گفته شده؛ رفتار همجنس‌گرایانه نیز در غالب موارد به برقراری رابطه‌های جنسی هر چند اندک با فردی همجنس می‌انجامد، نهایتاً آن‌که افراد همجنس‌باز به افرادی گفته ‌شود که ترجیح می‌دهند مدّتی طولانی به فعالیت جنسی با افراد همجنس خود بپردازند.
   این‌که در سال‌های اخیر، برای توصیف سبک زندگی همجنس‌گرایانه از اصطلاح «همجنس‌خواه» استفاده شده ‌است؛ زیرا باور بر این است که این اصطلاح نسبت به اصطلاح همجنس‌گرا و نیز همجنس‌باز بار منفی کمتری دارد. افراد زن و مردی که می‌خواهند جهت‌گیری جنسی همجنس‌گرایانه خود را به طور علنی ابراز کنند معمولاً از اصطلاح همجنس‌خواه استفاده می‌کنند.

   پاسخ

   • روشنایی در پاسخ به بی نام

    آذر 30, 1399

    همجنسباز در واقع یک جنس مخالف گرا هست که برای تنوع طلبی به سوی هم جنس خود میرود ولی خب همجنسگرا یک دنیا متفاوت است حالا یک پدوفیل هم یک جنس مخالف گرا است که به کودکان قصد جنسی دارد پس در واقع میشود گفت که فرقی بین یک روانی و یک جنس مخالف گرا وجود ندارد خب دقیقا مثل حرف شما که میگویید که همجنس باز و همجنسگرا یکی است

    پاسخ

 56. ستاره

  تیر 29, 1399

  الان همجنس گرایی دیگه حتی بیماری روانی هم محسوب نمیشه . به غیر از مسایل احساسی و روانی و نقش پذیری بخشی هم به ژنتیک بستگی داره .و اون درصدی هم که پایین اعلام کردین کم نیست واقعا . حتی اگه یه درصد هم باشن باید به تفاوتشون احترام گذاشت .اینایی که میگن سینما اینو وارد کرده برن یکم کتابای روانشناسی و پزشکی هم بخونن و اینقدر احساساتی با این قضیه برخورد نکنن . و بذارن خود اون افراد تصمیم بگیرن که به خودشون بگن بیمار یا نه . چون هیچکس جای دیگری و تو شرایط فرد دیگه بزرگ نشده .به نظرم هیچ ضرری ندارن . چون نه تجاوز میکنن نه کسی رو به زور وارد رابطه میکنن . قضیه قوم لوط رو هم طبق تفسیرهایی که خوندم نوشته بی بند و باری و فساد جنسی داشتن که خوب این واقعا بده . ولی تک پارتنر بودن چه ضرری به جامعه و سلامت میرسونه . غیر از اینکه برخی مردم دارن دو جنسه هارو هم حتی تو خیابون ازار میدن . آیا این بدتر و حیوانی تر نیست ؟ تو ایران هم کلا ما فعلا درگیر روابط دوستی دختر و پسر هم هستیم اینجا که کلا همه چی گناهه :)))
  و اون دوستی که نمی دونن به فرزندشون چی توضیح بدن . واقعا جالبه خب مگه در مقابل بقیه سوالای بچه ها که هنوز زوده تا درک کنن چی پاسخ میدادیم تا الان ؟ و ایا درمورد بقیه سوالای فرزندتون هم اینقدر حساس هستین یا فقط در این مقوله نمیدونین چجوری بهش توضیح بدین.

  پاسخ

  • بینام در پاسخ به ستاره

   تیر 30, 1399

   شما فقط میخواین بگید همجنسگرایی دست خوده فرد نیست؟ خب ثابتش کنید! دوستان منابع آوردن اون پایین.
   شما هم منبع بیار که حرفتونو ثابت کنه بجای اینکه طوطی وار عقاید رسانه ها رو تکرار کنید. همه کامنت ها داره میگه همجنسگراها دست خودشون نیس که اینطورن! خب یکیییییتون فقط یه منبع علمی بیاره!!!!!، فقط یدونه!
   اما ندارید و حتی دنبالش هم نمیرید چون واستون راحت‌تره که بدون زحمت،عقیده و تز روشنفکرانه جامعه جهانی رو انتخاب کنید، بپذیرید و تکرار کنید.
   در مورد تفسیر جالبتون از آیات قوم لوط هم بهتره به یک متخصص و کارشناس قرآنی مراجعه کنید. نه تنها در این مورد، در هر موردی که تخصص ندارید.
   در مورد بقیه حرفاتون هم کاملا مشخصه بدون مطالعه و بینش حرف زدید وگرنه هر انسانی میتونه آسیب های همجنسگرایی به فرد و جامعه رو درک کنه

   پاسخ

   • بینام در پاسخ به بینام

    مرداد 4, 1399

    من خودم به این مسائل خیلی اهمیت نمیدم و برام گرایشات بقیه مهم نیست؛ ولی اینکه منبع خواستین درباره اینکه اینا خودشون گرایششونو انتخاب نکردن:
    وقتی که از بقیه فحش میخورن و از جامعه و خانواده شون دور میفتن هیچ دلیلی بجز علاقه واقعی (نه فقط لذت جـ.ـنسی) قابل قبول و منطقی نیست.
    اگر هم اینطور باشه مطمئن باشین اون افراد درباره عوارض این کار میدونن و اینکه ما بیایم دخالت کنیم کار درست و صحیحی نیست.

    پاسخ

   • امیر در پاسخ به بینام

    مرداد 4, 1399

    دمت گرم

    پاسخ

   • Sara در پاسخ به بینام

    مرداد 8, 1399

    سلام بهتون . راستش فقط خواستم به این مسئله اشاره کنم ک سازمان جهانی بهداشت هم جنسگرایی رو تایید کرده و بیان کرده که لزوما یک اختلال تلقی نمیشه.بعلاوه تعداد افراد هم جنسگرا خیلی کمه و اقلیت محسوب میشن و این مسئله ثابت میکنه که همجنسگراها آسیبی به جامعه نمیزنند.

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به Sara

     مرداد 9, 1399

     این‌گونه روابط نامشروع در ارگانیسم بدن انسان و حتی در سلسله اعصاب و روح اثرات ویرانگری دارد. مرد را از یک مرد کامل بودن، و زن را از یک زن کامل بودن ساقط می‌کند، به طوری‌که چنین زنان و مردان همجنس‌باز، گرفتار ضعف جنسی شدید می‌شوند و قادر نیستند پدر و مادر خوبی برای فرزندان آینده خود باشند و گاه قدرت بر تولید فرزند را به کلی از دست می‌دهند. افراد “همجنس‌گرا” تدریجا به انزوا و بیگانگی از اجتماع و سپس بیگانگی از خویشتن رو می‌آورند، و گرفتار تضاد پیچیده روانی می‌شوند، و اگر به اصلاح خویش نپردازند ممکن است به بیماریهای جسمی و روان گرفتار شوند(صحبت های یک روانشناس). متاسفانه در غرب دیدگاه نسبت به خانواده بسیار تغییر کرده است و بی بند و باری و کارهای زشت دیگر به شدت عادی شده است. قانونی در سال 1990 به تصویب رسید که از خانواده های تک سرپرست (زن در ازدواج سفید صاحب فرزند شده است) حمایت شود چون به این نتیجه رسیدند که توانایی مقابله با این مفاسد اخلاقی را ندارند ولی خودتون فکر کنید که واقعا توانایی مقابله را نداشتند و یا اهداف دیگری داشتند؟ اگر این اتفاق در ایران می افتاد چی؟ رهبران دینی نمی توانستند با آن مقابله کنند؟ پس وظیفه آنها چیست؟ این همه درس فقه و دین خوانده‌اند که چه کار کنند؟ آیا جامعه غربی توانایی مقابله با بی بند و باری های جنسی و همجنسگرایی را نداشت؟ هنوز هم در غرب روانشناسان هایی هستند که معتقدند که همجنسگرایی یک انحراف جنسی است ولی تحت تاثیر دولت سکوت کرده اند. می گویند یکی از اهداف این کار فشار بر کشور های اسلامی است که هیچ وقت این کار را قانونی نخواهند کرد ولی اهداف دیگری هم وجود دارد که پنهان شده و مردم نمی خواهند ببینند. اینکه مانند غربی ها لباس های بدن نما و تحریک کننده بپوشیم اینکه از همجنسگرا ها حمایت کنیم اینکه طرز زندگی مان را مانند آنها کنیم روشنفکری یا متمدن شدن نیست باختن فرهنگ و دین خود در برابر غرب است. جامعه ای که خیلی وقته دین و خدا و آخرت و… را از یاد برده اند.

     پاسخ

     • parka در پاسخ به بی نام

      مهر 21, 1399

      این چیزهایی که در مورد بیماری های جسمی و روانی گفتی بیشتر به خاطر واکنش نادرست جامعه افراد و خانواده ها در مواجه با یه فرد همجنسگرا است که با رفتار پس زننده و تهدید امیز باعث منزوی و دور شدن این افراد از جامعه و ایجاد حس هراس میشن در حالی که در جوامع و کشورهایی که این موضوع پذیرفته شده افراد همجنسگرا هم در زمینه های هنری، علمی، سیاسی، اجتماعی و … عملکرد خوبی داشتن و از نظر جسمی و روانی هم افراد نرمالی به حساب میان.

      پاسخ

   • sa در پاسخ به بینام

    مرداد 15, 1399

    ببین اقا یا خانمی ک نمیدونم کی باشی….. نیاز به منبع ععععلمی نیس…. وختی من یا خیلیا ی دیگه که اومدیم و اینجا گفتیم که یه همچین حسی داریم و اینم گفتیم که دست خودمون نبوده … دیگه نیاز به منبع موصق علمی نیس…تا وختی خوتون یا کسایی که این حسو نداشتن وازش سر در نمیارن این حسو تجربه نکنین… نمیفهمین ک ماچی میگیم…. مرغتون یه پا داره….
    من خودم یه دختر 17 سالم که به یکی از دوستام یه همچین حسی پیدا کردمو دست خودم نبود … خیلی خودمو سرزنش کردم… با خودم ور رفتم از خودم بدم میومدو عصبانی بودم….ولی سعی کردم که قبولش کنم….. ما خودمون به اندازه کافی داریم عذاب میکشیم….

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به sa

     مرداد 15, 1399

     تا الان که میگفتین ژنتیکیه و اینجور چیزا چطور یهو نظراتتون تغییر کرد شد حسی ؟

     پاسخ

 57. یکی از بین همه

  تیر 23, 1399

  سلام
  من یه چی بگم ؟
  من کاملا بی طرفم اصلا هیچ حسی نسبت به این قضیه ندارم یعنی نه از همجنسگرا ها بدم میاد و نه حامیشونم .
  به عنوان یه فرد بی طرف دارم میگم که برای این چیزا جنگ نکنیم اصلا انگار دارن این چیزا رو تبلیغ میکنن که مردم و به جون هم بندازن . انگار می خوان اونایی که با گفته ها و رسانه ها و …. جلو میرن و از اونا که سنتی و اعتقادی و خود روی و… هستن جدا میکنن که یه جنگ به پا کنن یا ازمون استفاده کنن . از این بشریت که برای پول و قدرت ، مردم و به کشتن ویا تبعید و…… ” حالا نمی خوام اصلا سراغ بهش اینجوری برم ” میدن هیچی بعید نی .
  کلا می خوام بگم بیایید به خاطر این چیزا جنگ نکنیم . نه اینکه برام بی ارزش و بی اهمیت باشه این قضیه هااا نه برای اینکه چه ما باهم درموردش بحث کنیم چه بخوایم چیزی رو صابت کنیم دیگه فرقی به حال هیشکی نداره . ما فقط داریم به جلو میریم و وقتی موضوعی قدرت اینو میگیره که بحث و جدل راه بندازه و گنده بشه ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم جز اینکه منتظر روزی شیم که خالق هستی بهمون درست و غلط و نشون بده و همه چی درست شه .ما هر چقد هم که بدونیم باز از چیز هایی بوده که بهشون باور داریم نه اون چیز دقیق که خالق می دونه حتی اگر اون عقیده قران باشه ما بازم از خیلی چیزا نا اگاهیم .
  این عقاید ما جلوی هیچی که نمی گیره هیچ بلکه ممکنه روزی باعث جنگ بشه . نمی گم سرمون وتو کار خودمون کنیم چون روزی قراره تو همین جامعه نسل اینده رو پرورش بدیم فقط دارم سعی میکنم که بگم ما نظراتمون رو میگیم و بهم اختار و یا نصیحت هم می کنیم ولی وقتی روی چیزی پافشاری می کنیم بی فایدس و فق خودمون رو خسته می کنیم . چه من پافشاری کنم که این مسئله درسته چه پافشاری کنم که غلطه فرقی به حال طرف مقابلمون نداره . بیاید فق حرفامون رو بزنیم و بریم که یه روزی اگه همه چی معلوم شد بگیم ما بهش این حرف و زدیم و هیچ تحمیلی نکردیم .

  پاسخ

 58. آرمان

  تیر 14, 1399

  روزی برده داری و عدم برابری سیاه و سفید یک امر پذیرفته شده در آمریکا بود و اگر کسی هم اعتراضی می کرد او را جاهل و متعصب می دونستند و در شدیدترین حالت میکشتند ( هنوز هم کم و بیش هست تو ایران خودمونم با افغانی ها گاهی بد رفتار میشه )
  نمیشه صرفا به نظر اجتماع چیزی رو درست یا غلط بدونیم چون همین موضوع از چند جهت قابل بررسی هست

  پاسخ

  • RO در پاسخ به آرمان

   تیر 14, 1399

   آقا آرمان
   درست میگید… روزی هم زنده به گور کردن دختران در جامعه جاهل و عرب حجاز چنان رواج داشت که اگر کسی این کار رو انجام نمی‌داد خوار و ذلیل شمرده میشد!

   اما مقایسه این دسته از موارد با همجنسخواهی کاملا بی ربط و بی معنیه!
   مخالفت با همجنسخواهی «صرفا نظر اجتماع» نیست! نظر علم و دین و عرف و فطرت بشریه!
   ممنون میشم واقعا برید و این قضیه رو از جوانب گوناگون بررسی کنید چون اینطور که از کامننتون مشخصه ذره ای مطالعه در این خصوص تا حالا نداشتید.

   پاسخ

   • افرا در پاسخ به RO

    تیر 18, 1399

    ببین مغز کوچیک حیوونا و گیاهان همونجوری که توی دین تو اومده از روی غریضه عمل میکنند غریضه شونم خدا نوشته و تایین کرده پ چرا توی حیوانات همجنسگرا هست دومش خدا گفته همسرانی از جنس خودتان افریده ایم جنسیت مشخص نکرده و بعدش قضیه قوم لوط رو نگو که اونا اصن به کاروانایی مردی ک میامده تجوز میکردن ربطی نداره به همجنسگرایی

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به افرا

     تیر 23, 1399

     شما اول برو تفسیر آیه رو نگاه کن. منظور از عبارت همسرانی از نوع خودتان، یکسان بودن جایگاه زن و مرد است.در ادامه آیه گفته شده: و از همسرانتان برای شما نوادگان و فرزندان نهاد. حالا اصن به نظر شما تفسیر اشتباهه ولی عقل حکم می‌کنه که زوج های همجنسگرا نمیتونن از هم حامله شن.اینو قبول دارید که؟ و در آخر آیه هم گفته شده: حال آیا آنان به باطل ایمان می آورند و به نعمت های الهی کفران می ورزند؟ حیوان همجنسگرا؟ به حق چیزای ندیده و نشنیده!

     پاسخ

   • روشنایی در پاسخ به RO

    آذر 30, 1399

    خب آخرش را نگاه کنی مقابله با یک تمایل قانونی کاملا جهل میباشد و فقط یک انسان کوچک مغز با این موضوع مقابله میکند

    پاسخ

  • نگار در پاسخ به آرمان

   تیر 14, 1399

   سلام دوباره
   بچه ها من یک سوالی این روزها ذهنم رو مشغول کرده و از همتون می‌خوام لطف کنید و نظرتون رو بگید
   احتمالا بچه های این بیچ اکثرا جوون و مجردن

   چندروزیه دارم فکر میکنم ؛ اگر در آینده بچه ی کم سن و سال من اومد و بهم گفت «مامان همجنس‌گرایی چیه» یا «چرا بعضی از دوستام دو تا پدر دارن یا دو تا مادر (بجای یک پدر و یک مادر)» و یا «از دوستای همجنس‌گراش بگه» و
   سوالاتی از این دست… چه جوابی باید بهش بدم؟
   شما باشید چیکار میکنید؟

   پاسخ

   • Jr در پاسخ به نگار

    تیر 15, 1399

    واقعا باید چی جواب بچه رو داد:شاید به نظر دوستان موافق همجنسگرایی یه روزی باید به بچه هامون بگیم:ببین فرزندم چن سال پیش که من جوون بودم،آدم بدا،با ترفندای مختلف تبلیغاتی و امپراتوری رسانه تونستن بعضی از دوستای منو گول بزنن و کارو به جایی برسونن که تو الان گه گیجه بگیری…اما نترس عزیزم این دنیا پر عوامل گه گیجه ست،همینه که هس…
    ای کاش انسان اختیار نداشت:لعنت به من که باید کفر بگم…

    پاسخ

   • نیک در پاسخ به نگار

    مرداد 29, 1399

    میتونی یک کلمه بهش بگی عشق عشقه
    بهش بگو ادم بدون روحش هیچی نیست و صرفا ی تیکه گوشت محسوب میشه.جنسیت صرفا فقط جسم ماست.خدا روحش رو درون ما دمیده و خدا جنسیت نداره.یعنی ما روحمون جنسیت خاصی نداره و بعد این حرفا بهش اطمینان بده هرجور باشه بچه توعه و تو حمایتش میکنیو دوستش داری.و با واکنش تند نشون نداد و نگفتن حرفای توهین امیز به اونا کاری کن بهت اعتماد داشته باشه و بتونه سمتت بیاد نه به غریبه ها پناه ببره

    پاسخ

 59. تارا

  تیر 14, 1399

  به نظرتون همجنسگرا ها تو ایران چی کار می کنند؟ فقط تو کشور هایی که مجازه به وجود میاد. پس یعنی همجنسگرا ها تو ایران میل جنسی خودشونو خاموش میکنن؟

  پاسخ

 60. نفس

  تیر 14, 1399

  اسلام برا وجود انحراف در جامعه از جمله همون خزعبلاتی که شما lgbt خطابش میکنین دو راه داده، امر به معروف و نهی از منکر. ما بعنوان مسلمانی که عاقبت لوط رو میدونه خودمون رو موظف به این کار میدونیم. پس استفاده از لقب فضول در قبال ما توهین و مایه شرمساریه.
  از لحاظ علمی نگار خانوم پایینتر چندتا سایت گذاشتن که همجنسخواهی ژنتیکی نیست یه انتخابه.
  بنابرین انتخاب اشتباه خودتون رو پای خلقت خدا نذارین!
  اما یه نکته مهمتر و صدالبته تاسف برانگیزتر؛ رحم اجاره و سازمان اهدای اسپرم ؟! بهتره بگیم فساد محض 🙂
  ازدواج یعنی محرم شدن و چه محرمیتی که همسر نطفه ای از نامحرم رو داشته باشه!!! این دیگه ته جاهلیته!
  بدتر از اون مردی که حامله باشه.. وای بر ما.. وای برما… این دخالت در خلقت خدا نیست؟!
  زنو مرد مکمل هم هستن .اگر همجنسخواهی طبیعی بود خدا کارش رو با افرینش یک جنس تموم میکرد!
  این هالیوودی که ازش حرف میزنین چیش مثبته ک اینش مثبت باشه؟ مایلی سایرسی که اندام تناسلی مرد رو به خودش وصل میکنه؟ امبر هردی که بعد از سالها زندگی با جانی بعد از فاش شدن مشکلات روانیش گفت به یک همجنس علاقمنده؟ یا شایدم برادر اریانا گراندی که عکسی از خودشو دو پطر گذاشتو گف رابطه سه نفره عاشقانه؟
  من نه مذهبیم نه متعصب فقط یک فرد متفکرم…:)
  شما هم بعنوان یک آدمیزاد بالغ و دارای عقل سالم توانایی تفکر دارین! استفاده کنین قبل اینکه دیر بشه…!

  امیدوارم این لیست هم هرچه زودتر پاک بشه.
  یا حق.

  پاسخ

  • B در پاسخ به نفس

   تیر 14, 1399

   تا وقتی تکامل و تاثیرش رو در سیر افرینش انکار کنیم خیلی چیزها برای ما عجیب خواهد بود

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به B

    تیر 14, 1399

    داروینیسم هنوزم کامل اثبات نشده فقط شواهدی دال بر درستیش وجود داره

    پاسخ

    • Siyavash در پاسخ به Rs

     تیر 14, 1399

     Rs جان تکامل و داروینیسم در خوانش اصحش هیچ ربطی به این شر و ورای همجنسخواها نداره…باور کن این B با این کامنتش روح داروینو به قهقه ی مستانه ای وا داشت…

     پاسخ

  • MADOX در پاسخ به نفس

   تیر 14, 1399

   چرا فکر میکنی اگه یه مطلب طولانی بنویسی نابغه هستی و فکر میکنی بقیه تحت تاثیر قرار میگیرن؟اولا هر راهی رو که ما انتخاب کنیم و به بقیه آسیب نرسونیم خدا هیچ کاری نداره دوما شما کجا خوندی که همجنسگرایی توی ژنتیک نیستش ،همجنسگرایی حتی بین حیوانات هم دیده شده چه برسه بین انسان ها همجنسگرایی یه رفتاره نه یه صفت ژنتیکی من همجنسگرا نیستم ، ولی ما باید حقوق دیگر انسان هارو به رسمیت بشناسیم

   پاسخ

   • A Ameri در پاسخ به MADOX

    تیر 14, 1399

    با این جمله‌ت که «همجنسگرایی حتی در بین حیوانات هم دیده شده» میشه سالهای طولانی خندید و البته گریست.
    بشریت چقدر حقیر شده که برای توجیه اشتباهات آشکار خودش رفتار حیوانات رو دستاویز و الگوی خودش قرار میده!!!!؟
    پس شما اینجا و بین انسانها چیکار میکنید برادر من؟!

    دوستان توی این پیج منابع و مقالات خارجی آوردن که ثابت می‌کنه همجنسگرایی ژنتیکی نیست! شما کجا خوندین که یه رفتار انسانیه؟ اصلا به خودتون زحمت دادید چیزی در این زمینه بخونید یا فقط به رفتار حیوانات نگاه کردید؟

    +قصد توهین نداشتم و ندارم اما شما اول خودتون رو با حیوانات مقایسه کردید

    پاسخ

   • Kentavios در پاسخ به MADOX

    تیر 15, 1399

    پس به نظر تو باید قوانین جنگل حاکم باشه
    من هیچ احترامی برا همجنسخواها قائل نیستم: بگو “چرا؟” چون وقتی با بابا و مامانم داریم تو خیابون میریم و چن تا از اینا دلبری میکنن و تن نازی و من از خجالت مامان بابام حتی نمیتونم آب دهنمو غورت بدم و داغون میشم فقط یه معنی داره:این عقده ایا برا من احترام قائل نیستن:بابا یکی پیدا شه به این موافقای همجنسگرایی بفهمونه که همجنسگرا ها ما رو اذیت میکنن.جان خودتون یه کم جامعه و اجتماع سرتون بشه.بسه دیگه هی چون تو اروپا،چون تو آمریکا اینجوریه پس اینجام اینجوری باشه:معلوم میشه نرفتی آقا جون اروپا،معلوم میسه خانوم محترم مطالعه نداری راجع به آمریکا:من رفتم،من خوندم:اونجا جامعه تفکیک میشه،مثل

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به Kentavios

     تیر 17, 1399

     به تو چیکار دارن اونا

     پاسخ

   • Kentavios در پاسخ به MADOX

    تیر 15, 1399

    مثل اینجا نیس طرف عقده ای باشه بیاد حرکات همجنس خواهیشو به شکل اغراق شده بکنه تو چش ما:اونور یارو اگه همجنسخواها انقد پررو و گستاخ نیس که غربت بازی در بیاره و افریته گری کنه:تو محدوده ی خودشه:واللا تو اروپا و آمریکا یارو نمیذاره بچه ش هر چیزی رو ببینه:اینجا هر کی دو تا فیلم میبینه دو زار پول گیرش میاد دو تا موقعیت پیدا میکنه می خواد جامعه رو به فساد بکشه:من با افتخار شیعه م و ایرانی اما قربون ادب اروپاییا و آمریکاییا:من بیس سالمه اما جان خودتون هم سن و سالای غری زده ی من یه کم شخصیت و اصالت داشته باشید،این اصلا درست نیس که آدم هر کاری دلش خواست تو جامعه بکنه:بابا اینجا اصلا ایران نیس:اروپاس،اما تو رو خدا تو اجتماع میای ادب داشته باش،انسانیت مقتضی کارایی نیس که دیگرانو به تعجب وا داره:جنبه داشته باشید:بابا بچه ای که به سن بلوغ نرسیده کپ میکنه حرکات سرکشانه ی جوانان به اصطلاح آزادی خواهو میبینه…

    پاسخ

  • Raha در پاسخ به نفس

   تیر 25, 1399

   عزیزم همونطور که تو تصمیم نگرفتی که دگرجنسگرا باشی،همجنسگراها هم این تصمیم بر عهده خودشون نبوده!
   و قوم لوط همجنسباز بودن که با همجنسگرا فرق داره و حتی توی قران هم قوم لوط همجنسباز خطاب شده!
   پس بهتره وقتی اگاهی نداری از چیزی که نمیدونی دربارش حرف نزنی:)
   شما مشکلتون فقط تولید مثل همجنسگراهاست!؟
   و در حالی وه این همه بچه یتیم واستون مهم نیست
   بس کنید:)

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Raha

    تیر 25, 1399

    چرا شما ها هرچی بهتون میگن باور میکنین ، صدر بار واستون منبع علمی آوردیم که ژنتیک نهایتا تا ۲۵ % تاثیر داره

    پاسخ

  • a در پاسخ به نفس

   مرداد 15, 1399

   شما کاملا مذهبی و متعصب هستین و از لحنتون کاملا مشخصه (وای بر ما.. وای بر ما… تین دخالت در خلقت خدا نیست!؟) (این هالیوودی که ازش حرف میزنین چیش مثبته که اینش مثبت باشه؟) (بهتره بگیم فساد محض)
   اینکه همه چی رو به دین ربط میدین نه علم و دین دقیقا یعنی تعصب به مذهب!
   کاری به بقیه جملات بی پایه و اساتون ندارم(برای مثال ربط دادن قوم لوت به همجنسگرا ها). امیدوارم هرکی که اشتباه میکنه به واقعیت برسه. موفق باشین.

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به a

    مرداد 15, 1399

    ما هم همچین آرزویی داریم برا شما

    پاسخ

 61. باران

  تیر 13, 1399

  چرا بیشتر فیلم های همجنسگرایی درباره زن هاست؟ البته در مورد مرد ها هم وجود دارد ولی کمتر. چرا کارگردانان خارجی علاقمند به نشان دادن رابطه زنها بیشتر از مرد ها هستند؟ و چرا بیشتر بازیگران زن هالیوود حتی آنهایی که اسکار گرفتند و جزو بازیگران درجه یک هالیوود هستند حداقل در یکی از فیلم هایشان عریان میشوند؟ چرا نگاه ابزاری به زنان اینقدر عادی شده؟ انگار بازیگران زن تازه کار باید عریان شوند تا مشهور شوند.

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به باران

   تیر 13, 1399

   دیگه وقتی فرد بی مصرفی مثل کاردشیان به خاطر فیلم لو رفته رابطش معروف میشه چه انتظاری داری .

   پاسخ

  • parka در پاسخ به باران

   تیر 14, 1399

   فیلم های زیادی در مورد همجنسگرایی مردان ساخته شده کافیه که فقط سرچ کنید از call me by your name گرفته تا brokeback mountain برهنه شدن فقط مختص زنها نیست خیلی از مردها هم با برهنه شدن و نمایش اندام عضلانی اغراق شده در جهت همون نگاه ابزاری و جلب توجه بیننده کار میکنند.

   پاسخ

 62. کاترینا

  تیر 13, 1399

  برای هموطنانم متاسفم برای فرهنگ به شدت پایینشون دوستان همجنسگراها ، همجنسگرا به دنیا میان میفهمید؟ علم با ازمایش هورمونی ثابت میکنه و سالها به خاطر چیزی که بودن کشته شدن و سرکوب وقتی غرب حمایت میکنه فساد نیست!!! اونا از حق انسان ها حمایت میکنند چون اون ها آدمن میفهمید؟؟؟؟ پس حق دارن با کسی که دوسش دارند زندگی کنند ، شما فکر کنید برعکس بود عاشق جنس مخالف میشدید و سرکوبتون میکردن چه اتفاقی براتون میفتاد؟ خواهشا ی کم آدم باشید

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به کاترینا

   تیر 13, 1399

   همونطور که به دوستان دیگه هم با استناد به منابع علمی توضیح دادم فقط ۸ تا ۲۵ درصد گرایش به ژنتیک مربوطه ، نشونه دیگه که شما عقلتون رو دادید دست شایعات

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به کاترینا

   تیر 13, 1399

   نکته بعدی واقعا به نظرتون دلیل خاصی نداره که برعکس نیست و از اول اون شکلی نبوده

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به کاترینا

   تیر 13, 1399

   من نمیفهمم مردم کی میخوان از جو زدگی دست بردارن ، در حال حاضر incest در اکثر اروپا و آمریکا ( به جز یک یا دو ایالت ممنوعه ) اما بدون شک یه روز آزاد میشه اون موقع دوباره همین آدما میگن که چقدر چیز خوبیه و این بنده خدا ها چندین سال سرکوب شرن

   پاسخ

   • نیک در پاسخ به Rs

    مرداد 29, 1399

    چی شد انتخاب کردی به جنس مخالف علاقه داشته باشی؟

    پاسخ

  • نگار در پاسخ به کاترینا

   تیر 13, 1399

   کاترینای عزیز قبل از ابراز تأسف برای هموطنانت، متأسف باش که بدون هیچ گونه مطالعه‌ای اجازه میدی یک سری کمپانی معلوم الحال خیلی شیک و مجلسی عقایدشون رو بهت تحمیل کنند! من هم متاسفم واست.
   چندتا کامنت پایینتر لینک مقالات علمی مجلات معتبر خارجی (ساینس، نیچر، هاروارد و …) رو گزاشتم که ثابت کردند جسم آدمها نیست که همجنس‌گرا بودنشون رو تعیین می‌کنه! علم سالهاست از بشریت خواسته که گفتنِ گزاره «همجنسگرایی رفتاری ژنتیکی است» رو متوقف کنند.
   چرا یکم مطالعه نمیکنی دوست من؟ اینا که دیگه سایت اسلامی و مذهبی یا عربی نیست که بخواید گارد بگیرید!
   در ضمن شما گفتی آزمایش هورمونی دیگه؟‌ اگه در حد زیست اول دبیرستان هم از هورمون‌ها اطلاعات داشته باشی باید بدونی که میزان ترشح هورمون‌های بدن تحت تاثیر عوامل مختلف محیطی، روانی، تغذیه و … تغییر می‌کنه و به راحتی الان مشکلات هورمونی از هر نوعش میتونن درمان شن‌.

   در ضمن کسی نگفت همجنس‌گراها آدم نیستند! صحبت ما اینه که همجنس‌گرایی یک اختلال و انحراف از مسیر طبیعی حیات بشریه.هیچکس هم مخالف عشق نیست! اما دوستان مدافع هموسکشوالیتی اینو نفهمیدن هنوز، که عشق به همجنس، فقط یک احساس پاک و خالص قلبی و عاطفی و متفاوت از عشق بین زن و مرد هست و هیچ جنبه جنسی نداره. مثل احساس آدم به بهترین دوستش یا حتی معلم و استادش و .. عاشقشون هستی اما این احساس رنگ و بوی جنسی ندارند.

   باز هم ازت می‌خوام که مطالعه جامعی کنی 🙂 اجازه نده بازیچه بشی

   پاسخ

   • madox در پاسخ به نگار

    تیر 14, 1399

    داداش عقاید ما که سالهاست داره تحمیل میشه چه فرقی میکنه برا ماکه همیشه عقاید بقیه رو یدک کشیدیم و همیشه عقیده های خودمون و آزادیخواهیمون سرکوب شده . وحالا چرا سعی میکنیم که از رو جو اجباری جامعه عده ای رو طرد کنیم به عده ای موقعیت ممتاز بدیم و هرکی که گفت دارید اشتباه میکنین و نقدتون کرد شروع میکنین به توحین کردن لااقل آزادی رو از هم دیگه نگیرین
    خدارا بر آن بنده بخشایش است. که خلق از وجودش در آسایش است

    پاسخ

    • نگار در پاسخ به madox

     تیر 14, 1399

     دوست من
     ۱. تمام کامنت های من توی این پیج رو بخونید میبیند که حتی یک توهین هم نداشتم.

     ۲. خدا به شما عقل و البته ابزارهای دیگه ای برای شناسایی راه صحیح دادند. اختیار با شماست عقاید درست رو انتخاب کنید یا اجازه بدید دیگران عقایدشون رو بهتون تحمیل کنه.

     ۳. چون از خدا گفتید جوابتون با یه حدیث میدم:
     امام صادق: هرکس از کاری راضی باشد، مانند کسی است که آن را انجام داده باشد. حتی اگر مردی در شرق عالم کشته شود و مردی در غرب عالم به کشته شدن او راضی باشد، کسی که راضی است، نزد خداوند با قاتل شریک است.

     پاسخ

  • Jr در پاسخ به کاترینا

   تیر 15, 1399

   چشم عزیزم،من سعی میکنم فقط یه کم آدم باشم ولی تو عمرا نتونی

   پاسخ

 63. اشکان

  تیر 13, 1399

  من فقط یه سری سوال از دوستان و عزیزان موافق همجنسگرایی داشتم:ناموسا فک میکنید چرا در جشنواره هایی مثل کن یا مجالس قانون گذار کشورای اروپایی یا غیره و غیره از همجنس گرایی حمایت میشه؟چون اقلیتن؟!پس چرا از هزاران اقلیت مشابه حمایت نمیشه؟خاک بر سر انسانی که عنان فهمش،دست تبلیغات و رسانه ها باشه و از عقلش استفاده نکنه…اصلا لعنت به من:دو دو تا؟چهار تا…نیست؟انسان،عاطفی یا جنسی،بزنه بالا طبیعتا میره سراغ جنس مخالف(ناموس سرش بشه و قدری مرام و معرفت از راه درستش میره):شرایطش طبیعی نباشه سراغ هر چیز دیگه ای ممکنه بره:جوجه تیغی خوبه؟مورد داشتیم که رفته سراغ جوجه تیغی،همجنس که چیزی نیس:کدوم یکی از فیلمای lgbt هستش که فرد همجنسخواه رو در شرایط مقتضی همجنسگرایی قرار نده؟ها؟خیلی از بحثا الکی پیچونده میشن…هم نوعان عزیز من دقت کنید:تنها دلیل همجنسخواهی تو شرایطش بودنه:کسی عقل داشته باشه خودشو از این شرایط خارج میکنه…خلاص و والسلام…حالا دیگه چرا عقل داشتن موافق خارج شدن از این شرایطه،3 سال بحث داره:من فقط میخواستم بگم عزیز دل همجنسگرا،خودتو گول نزن که:ما همجسخواها تافته ی جدا بافته ایم،بقیه غلط میکنن تو کار ما دخالت کنن:نه عزیزم تو هیچ فرقی با عمه ی من نداری:عمه ی منم تو موقعیت مشابه تو باشه همجنسگرا میشه:هر انسانی باید 3 سال مفید ،فکر و تحقیق و مطالعه کنه که چی درسته،چی غلط،بعدشم خودشو تو شرایط و موقعیت غلط قرار نده:همجسخواهی غلطه:حاصل 3 سال عمر گذاشتن من…حمایت هر باباییم از همجنسگرایی صرفا با غرض و مرض همراهه،به این دلیل که چرا به همون علت حمایت از اقلیت همجسگراها(چون کمن و گناه دارن طفلیا)،از اقلیت کبدی بازا حمایت نمیکنه؟

  پاسخ

  • RO در پاسخ به اشکان

   تیر 13, 1399

   کاملا موافقم با تک تک جملاتتون

   هرکس مطالعه مستدل و غیرمتعصبانه ای داشته باشه میتونه به حقیقت دست پیدا کنه.
   ظاهراً دوستان موافق همجنس‌گرایی، حمایت از LGBT رو یک ارزش و نشانه روشنفکری تلقی می‌کنند که چشم بسته و بدون هیچ مطالعه ای، سنگ همجنس‌گرایی رو به سینه میزنند!
   البته کسی که مسلمان باشه می‌دونه وقتی دین، کاری رو حرام اعلام کرده قاعدتاً دلایل منطقی و علمی پشت اون دستور وجود داره و اساسا دین اسلام، انسان رو از کاری منع نمیکنه که به نفعش باشه! حقیقت دین اسلام خیلی متفاوت از چیزیه که در کشور ما اجرا میشه… اما کیه که واقعا تفکر کنه؟

   پاسخ

  • MADOX در پاسخ به اشکان

   تیر 14, 1399

   برادر شما چرا سعی میکنی توهین کنی شما که جنبه و ظرفیت خوندن نظرات یه سایت معمولی رو نداری خب نخون هیچکسی هم التماست نکرده که بخونی و بیای نظر بدی

   پاسخ

   • اشکان در پاسخ به MADOX

    تیر 16, 1399

    عععه!!!!!من کجا توهین کردم؟

    پاسخ

  • Nazanin در پاسخ به اشکان

   شهریور 1, 1399

   من نمیدونم چرا یسریا … ** و فاز اطلاعات و علم اندوزی برمیدارن انگار سالها رو این مساعله مانور دادن و هزاران همجنسگرارو مورد ازمایش و بررسی در شرایط محیطی مختلف قرار دادن و نتیجه یکسان گرفتن از قدیم گفتن از کسی نترس که کلی کتاب خونده و مطالعه داشته از کسی بترس که دو سه تا کتاب خونده و فک میکنه دانشمند شده آخه شماها چی میفهمین از زندگی یه همجنسگرا من خودم یهدهمجنسگرام که از ۷ ۸ سالگی قشنگ متوجه این بودم که دخترارو دوس دارم چه از اون بچگی که از شاگرد اول کلاس خوشم میومد چه تا دانشگاهم که عاشق یکی شدم و از بخت خوشم اونم ب من همین حسو داشت و الان باهمیم و از این میان بگم که من چه سختی هایی کشیدم و چه کارهایی کردم تا به ثبات برسم و خودمو بپذیرم من خودمو قبول نکردم و بارها و بارها پسرایی که بهم ابراز علاقه کردنو گذاشتم وارد زندگیم بشن و هرجوره که تونستم تا کردم ولی هیچ عشق و میل جنسی نداشتم به هیچکدوم ولی باز قبول نکردم تو سن ۱۷ سالگی نامزد یه پسر خیلی خوشتیپ و خوشکل و پولدار شدم گفتم با ازدواجم این چیزا تموم میشه تو ۱۸ سالگیم عقد شدم و اون هیچی برای من کم نمیزاشت من حسی نداشتم بهش و خجالت میکشیدم که اون انقد دور من میچرخه و من نمیتونم عاشقش باشم دو سال از رابطمون با سختی و بدون عشق گذشت بیشترین اسیب رو اون خورد از این رابطه چون من نمیتونستم اونجوری که لیاقتشو داره بهش عشق بدم میبوسیدم ولی عاشقانه نه از روی اجبار و دلسوزی تا به جایی رسید که نتونستم با گریه بهش گفتم نمیتونم همجنسگرام و جدا شدیم این ضربهدهایی که هردوی ما خوردیم مسببشون جامعه و مردم هستن که اینجور میگن ازدواج کن خوب میشی خوب نشدم یکی دیگرو هم مریض کردم آخه اگر ی حس بچگونه و بی اساس باشه انقد ادامه پیدا نمیکنه انقد من بخاطرش زجر نمیکشم که حرف پشتم باشه بگن طلاق گرفت و….. اونایی که میگن ژن همجنسگرایی وجود نداره باید بگم که ژن استریت بودن هم وجود نداره یعنی که هیچ وقت ژنتیگ مشخص نمیکنه طرف همجنسگراس یا استریته پس بیخودی بدون اطلاعات چیزی نگین مطمعنا ی تیتر بی بی سی میخونین که حتی یک ژن همجنسگرایی یافت نشد بعد بقیشو نمیخونین ک منظور چیه میاین اینجا تز میدین

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Nazanin

    شهریور 1, 1399

    دقیقا به همین دلیل ما باید از شما ( به قول خودتون )
    بترسیم و چون یه سری اطلاعات فقط شنیدید و هیچ منبع علمی رو قبول نمیکنید

    پاسخ

   • Rs در پاسخ به Nazanin

    شهریور 1, 1399

    در ضمن دوستان موافق همجنسگرایی بودن که بحث ژنتیک رو مطرح کردن ، مت هم ردش کردیم ، پس لطفا حرف تو دهن ما نگذارید ، در ضمن با ازدواج خکب میشه هم حرف غلطی بود ، با توجه به شرایط شما شما آمادگی مناسب برای ازدواج رو نداشتین ، باید زود تر به خانوادتون میگفتید که کمکتون کنن

    پاسخ

 64. بی نام

  تیر 12, 1399

  سلام
  نظر من چه اشتباه باشه و چه درست دوست دارم که بیانش کنم. سلبریتی های خانومی که همجنسگرا هستند بیشترشون اعتراف کردند که مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند. و خب شاید یه اتفاقاتی در گذشته اون فرد افتاده که باعث شده همجنسگرا بشه. و اونایی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند یا همجنسگرا شده اند و یا ازدواج موفقی نداشته اند. و در کشور های غربی به جای درمان این افراد راه رو برای فساد بازمیکنند. این گرایش با فطرت انسان مطابقت ندارد. دوستان من فقط نظرمو گفتم و دوست دارم نظر دیگران رو هم بدونم بدون هیچ توهینی یا بی احترامی

  پاسخ

  • RO در پاسخ به بی نام

   تیر 13, 1399

   موافقم باهات
   دبیرستان دوستی داشتم که به شدت بهم وابسته شد … ینی در حدی که کل مدرسه فهمیده بودن! در صورتی که من اجازه میدادم ممکن بود تا اسکین شیپ و رابطه هم بکشه! اون دختر قبل و بعد از من هم همینطوری به چند نفر وابسته شد و ابراز علاقه کرد که خدا رو شکر میکنم کارش به همجنسگرایی نکشید و الانم نرمال و شاد زندگیشو میکنه. مشکلش فقط به خاطر کمبود عزت نفسش در برخورد با پسرها و تنهایی مفرطش توی خونوادش بود. فکر میکرد هیچ پسری هیچوقت بهش علاقمند نمیشه و اینا. همین مورد الان مطرح می‌شد یه سری دلواپس و حامی دو آتیشه میگفتن که اره همجنسگرایی یه ویژگی ذاتی است و ازین دست شعارهای پوچ
   بابا بیاین یکم خودتون فکر کنید! موندم حامی LGBT بودم خیلییی باکلاسیه که ملت بدون نیم ساعت تفکر و تعمق در این مورد میشن حامی دو آتیشه حقوق همجنسگراها؟
   بگم هم که خود من هم به دلیل آسیب جنبشی که بچگی بهم زده شد تا سالها نسبت به جنس مرد کاملا بی تفاوت و بیحس بودم و میفهمم که چی میگید

   پاسخ

   • B در پاسخ به RO

    تیر 14, 1399

    تو جامعه تا حد زیادی بسته ایران و مدارس تک جنسیتی از این مدل علاقه ها زیاد داشتیم که فرد چون اعتمادبه نفس یا امکان رابطه با جنس مخالفش رو نداره به همجنسش علاقه مند میشه در حالی که وقتی شرایطش پیش بیاد رابطه با جنس مخالف مطلوبشه متاسفانه به خاطر دیدگاه جامعه نمونه های این جور زیاد داریم و حتی بین همجنسگرا که به خاطر نگاه بد جامعه وارد رابطه با جنس مخالف میشن و خودشون و طرف مقابل رو ازار میدن و اونها هم در صورت مطلوب بودن شرابط همجنسشون رو ترجیح میدن در هر حالت مهم اینکه فرد با خودش صادق باشه و گرایشش رو درست درک کنه و به خاطر شرایط وارد رابطه نشه.

    پاسخ

    • RO در پاسخ به B

     تیر 14, 1399

     شرایط جامعه که ماشاالله به جهتی سوق پیدا کرده که داشتن دوست پسر/دوست دختر آنچنان عادی و طبیعی شده که اگر کسی پیدا شه که دوست پسر یا دوست دختر نداشته باشه بهش برچسب امل و بی عرضگی زده میشه! راست میگن در آخرالزمان مومن خوار و ذلیل و حقیر شمرده میشه و سنت پیامبر تبدیل به بدعت و بدعت هم تبدیل به سنت میشه!

     مشکل اون دوست من، عدم مدیریت هیجانات و احساسات درونی خودش بود و بعد هم تحت تاثیر ترویج، عادی‌سازی و تبلیغات گوناگون همجنس‌گرایی، ممکن بود به بیراهه بره و مشکلش رو به اشتباه گرایش به هم‌جنس بدونه! خیلی از نوجوون های به اصطلاح همجنس‌گرا دقیقا همینطوری به این راه کشیده شدن!
     اما حرف من اینه که رفتاری تحت عنوان «گرایش به هم‌جنس» در خلقت انسان نهادینه نشده! پس اینکه میگید آدم باید گرایشش رو درک کنه، خداییش چیه؟ چی رو باید توی خودش درک کنه وقتی که اصلا همچین چیزی درونش وجود نداره؟ همه ما انسانیم و با فطرت پاک به این دنیا قدم گزاشتیم. معتقدم صرفنظر از دین و علم، آدم با مراجعه به همین فطرت می‌تونه بفهمه راه درست چیه! اصلا راه درست تابلوعه! مثل ماه توی آسمون روشن و نورانیه! نیازی نیست حتی خیلی دنبالش بگردی چون از نورش میتونی تشخیصش بدی! اما راه های غلطن که تاریکن و واسه رفتن به اون راه ها باید دنبالشون بگردی و فطرتو تغییر بدی تا بتونی وارد اون راه بشی! نمی‌دونم مثلاً به جامعه ثابت کنی همجنس‌گرایی گناه و فساد نیست؟ یا به علم ثابت کنی تو ژن گرایش به همجنس داری؟‌ یا بگردی دنبال راهی که دو مرد یا دو زن حامله بشن از هم! و بعد هم بگی هم اینا عشقه و خدا با عشق مشکلی نداره!
     خدا هممون رو از جهالت مدرن نجات بده فقط.

     پاسخ

     • Giyanis در پاسخ به RO

      تیر 15, 1399

      دمت گرم…
      حال کردم باهات و کاملا موافقم با نظرت…
      امیدوارم موفق باشی…

      پاسخ

     • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به RO

      تیر 17, 1399

      واقعا بده که دو تا آدم قبل از رابطه جدی و نامزدی و ازدواج با هم دوست باشن تو به شناخت کافی از هم برسن؟ بده که دو نفر اول هم رو بشناسن، شیوه برخورد با هم رو بدونن، و بدونن که به درد هم. میخورن یا نه و بعد وارد رابطه جدی بشن؟

      پاسخ

      • Rs در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       من با اون قضیه مشکل خاصی ندارم ، خیلی هم اطلاعاتم تو این زمینه خاص کامل نیست ولی تا جایی که خوندم اصل قضیه صیغه موقت واسه همینه که دو تا آدم همدیگر رو راحت تر بشناسن بعد تصمیم بگیرن میخوان ازدواج کنن یا نه این مشکل تو ایرانه که عقد و عروسی رو با هم میگیرن

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       نه اشکالی نداره ولی وقتی این دو نفر باهم رابطه جنسی برقرار کنند مشکل ایجاد میشه و این رابطه ها اسمش میشه شناخت طرف مقابل ولی منشا آن جز یه هوس زودگذر چیز دیگه ای نیست و نتیجه بدی در ازدواج آینده فرد دارد.

       پاسخ

     • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به RO

      تیر 17, 1399

      دوستان من، شمایی که میگین خدا گرایش به جنس مخالف رو از اول در وجود انسان گذاشته، شما مگه از تفکرات خدا خبر دارین؟ مگر هر روزه تعداد انسان ها بیشتر و بیشتر نشد؟ وقتی که انسان های بیشتری وارد دنیا میشن اون بخشی که همجنسگرا هستن که بیشتر میشن، درک این چقدر سخت هست واقعا؟ فقط چون اولش تعداد همجنسگرا ها کم بود شما از وجودشون خبر نداشتین، واقعا این چیزی نیست که لازم باشه براتون بیانش کنم، واضحه

      پاسخ

      • RO در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       یادم نمیاد ادعای اگاه بودن از تفکرات خدا رو کرده باشم!

       من از دستور و حکم صریح خدا که همجنس‌گرایی (یا همان لواط) را بدتر از زنا و حرام اعلام کردند با خبرم. این برای شما واضحه که انشاالله؟ اگه هم اسلام رو قبول ندارید، با مراجع به انجیل و تورات کهن(نه فعلی) میتونید دستور خدا رو در این مورد ببینید.

       در ضمن سرگذشت قوم لوط، گواه وجود همجنس‌گرایی در بیش از 2هزار سال قبل هست که به جز قرآن در کتاب های کهن غیرعربی هم ذکر شده! کی از وجودشون خبر نداشته دوست عزیز؟ خودتون رو میگید دیگه؟

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       پس اگه کار درستیه و یه گرایشه طبیعیه؛ چرا تو قرآن یا صحبت های پیامبران و امامان نیست؟ اگه یه گرایش طبیعی بود خدا حتما به بندگانش اطلاع میداد که میتونید انجامش بدید

       پاسخ

      • بی نام در پاسخ به پلنگی که از دریا میاد

       تیر 18, 1399

       خدا به انسان یه سری ویژگی هایی عطا کرده و یه سری گرایش هایی تو وجودش قرار داده و توانایی بهره مندی از اینارو تو این جهان براش فراهم کرده. بله شما درست میگید چون همجنسگرایی اولش زیاد نبود و چیزی که زیاد بود زنا و خوردن شراب و قماربازی بود که خدا در قرآن این کارها را حرام کرد. ولی وقتی قوانین حمایت از همجنسگرا ها و حمایت از ازدواج آنها به وجود اومد تعداد آنها هم بیشتر شد و در قرآن آیاتی در این مورد هست اگه سرچ کنید ولی تعدادش کم است و خب به مثال بارزش هم قوم لوط بود. وقتی یه چیز تو جامعه مجاز بشه آدم ها بیشتر به آن رو می آورند مثلاً اگه خوردن شراب تو ایران مجاز بشه حس کنجکاوی آدم بر می انگیزه که این چیه و چه طعمی داره و چرا این همه سال از خوردنش محروم بودیم.

       پاسخ

   • sa در پاسخ به RO

    مرداد 15, 1399

    خیلی جالبه…. ماهایی که ازشون حمایت میکنیم بی تفکر و تعمقیم…. .بعد شمایی که توهین میکنینو نمیتونین یه همچین حسیو درک کنین با تفکرینو یه عالمه درباره اش خوندین…..جالبه….. ماکه خودمون یه همچین حسی داریم اصن درباره اش تحقیق نکردیم… بعد شمایی که ازین گرایش بدتون میاد خیلی درباره اش خوندینو میدونین…… خنده داره……

    پاسخ

    • بی نام در پاسخ به sa

     مرداد 15, 1399

     خوب خوندیم ببینیم چرا و چگونه…به شخصه اگه بخوام درباره موضوعی اظهار نظر کنم درباره اش تحقیق میکنم تا حرف بی ربط و منطق نزنم. معمولاً آدم بعد از تحقیق و مطالعه قضاوت می‌کنه و حسش رو چه خوب یا بد میگه. حالا چون گفتیم از لحاظ دین درست نیست تعصبی شدیم و اونایی که بی دلیل حمایت میکنن و تز روشنفکری میدن اونا تعصبی نیستن

     پاسخ

    • Rs در پاسخ به sa

     مرداد 15, 1399

     وای خدا ، اصلا متوجهین تو حرفاتن تناقض وجود داره ، میگید ما بر اساس حس عمل میکنیم بعد اهل تفکر هم هستی ؟ مگه آدم باید هر حسی داره عمل کنه ، اگه حس عصبانیت شدید دارین باید خالیش کنین یکی رو بکشین لابد ؟

     پاسخ

 65. شیدا

  تیر 12, 1399

  سلام به همگی دوستان
  ببینین این واقعا اشتباهِ که بعضیا ندیده و نشناخته میان میگن این کار نادرسته این آدما کسایی هستن که عقلشون به اختیار خودشون نیس و هیچی از خودشون ندارن اینا کسایی هستن که از بچگی تو گوششون خوندن این کار و بکنی گناه این کارو بکنی ثوابه
  شما آقا یا خانمی که میایی میگی فیلم (آبی گرمیترین رنگ است) محتوای غیر اخلاقی داره اصلا چرا اون فیلم و نگاه کردی؟! یا شمایی که میگی این کار حروم و گناه و از نظر من اشتباه اصن چرا اومدی تو این سایت؟! که فقط بگی منم یه چی از این دین و مذهب حالیم میشه؟!
  این که کسی به همجنس خودش میل داشته باشه چه از نظر جسمی و جنسی چه از نظر روحی و روانی و علاقه ی درونی به خودش و طرف مقابلش ربط داره و یه چیز خوصوصی به حساب میاد و من میخوام بدونم کجایی دنیا این حقوو به شما میدن که تو موضوعات شخصی دیگران دخالت کنین یا در موردشون نظر بدین؟!
  همجنسگرایی یه علاقه اس این که این کار از نظر شما اشتباه به خودتون ربط داره و اینکه بیاین اینجا با مردم دعوا کنین باعً نمیشه اون شخصی که جزو حانواده ی رنگین کمانی به راهی که از نظر شما درسته هدایت بشه
  همه ی ما نظرات خودمون و داریم و اینکه داریم بر طبق عقاید خودمون اطرافیانمون و قضاوت میکنیم کملا اشتباه

  پاسخ

  • نگار در پاسخ به شیدا

   تیر 12, 1399

   سلام دوست عزیز
   اولا؛ نویسنده محترم این مقاله که خواندن و نظردهی به این مقاله رو فقط برای حامیان LGBT مجاز نکرده ! همون قدر که شما حق داری از مطالب این سایت دیدن کنید ما هم حق داریم. فقط باید تحمل شنیدن صدای مخالفان هم در خودمون ببریم بالا.
   دوماً: اینکه میگی مخالفان LGBT عقلشون دست خودشون نیست صرفا یک گزاره تهمت آمیزه که میشه واسه حامیان LGBT هم به کارش برد!
   اما ترجیح میدم بجای اینکه به مخالفم بگم بی عقل، با منطق و استدلال علمی و دینی حرفمو بزنم.
   سوما: شما گفتی همجنس‌گرایی یه موضوع شخصیه و نباید به خودمون اجازه دخالت بدیم! دوست عزیز اگه این موضوع شخصی و خصوصی زندگی افراد بود که الان اینقدر در سطح جهان به صورت علنی ترویج نمیشد! چطور انتظار دارید جامعه نسبت به همچین چیزی سکوت کنه فقط چون باهاش مخالفه!!!
   پس با توجیه شما اگه توی خیابون دیدیم با حتی مطلع شدیم کسی داره یک نفر دیگه رو میکشه باید در زندگی شخصیشون دخالت نکنیم؟؟؟؟ و باید منتظر بمونیم یکی بیاد بهمون حق بده تا حرف بزنیم! هر چند که موضوع مورد بحث ما #همجنسگرایی است نه #همجنسگرایان و هیچکس هم با زندگی این افراد کاری نداره.
   این بخش حرفاتون هم که گفتین «چرا با عقاید خودمون زندگی دیگران رو قضاوت میکنیم» هم ایراد داره اساسی! ما صرفا با عقاید خودمون مخالف همجنس‌گرایی نیستیم! ما با تکیه به دستورات دین(هر سه دین بزرگ آسمانی) و یافته های علمی که عوارض جسمی، روانی و اجتماعی مخرب برای همجنس‌گرایی رو تشریح کردند و همچنین با تکیه بر فطرت انسانی و ذاتی مون این کار رو خلاف قوانین طبیعت و بشری میدونیم.

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به شیدا

   تیر 13, 1399

   خانم محترم ‌، واقعا باید توضیح بدم که یه نفر لازم نیست یه فیلم دیده باشه که بدونه مشکل اخلاقی داره ، در ضمن بنده گفتم اخلاقی نه دینی اگه از نظر شما دیدن فیلم غیر اخلاقی موردی نداره این شمایین که عقلتون رو دادین دست آدما های دیگه ، من شانم بهم اجازه نمیده از یه همچین فیلم سطح پایینی لذت ببرم ،در باره ژنتیک هم که هم من و هم بقیه دوستان با استناد به منبع علمی براتون دلیل آوردیم که غلطه ، شما عقلتون رو دادید دست شایعات

   پاسخ

  • روشنایی در پاسخ به شیدا

   آذر 30, 1399

   فوق العاده عالی

   پاسخ

 66. نگار

  تیر 12, 1399

  سلام به همه دوستان و مخالفان و موافقان بحث داغی همجنس‌گرایی

  در یک دوره کوتاه طرفدار سرسخت یک رابطه معروف مجازی شدم (یائویی که حتما میدونید چیه؟) چرا؟ چون تحت تاثیر بودم!‌ فیلم‌ها، کمیک‌ها، انیمه‌ها و سایت‌های رنگاوارنگ و بی‌شماری بودن که با بودجه های هنگفت تلاش میکردن همجنس‌گرایی رو عادی سازی کنن. و منم مثل خیلی از دوستان مدافع LGBTها و بدون هیییچ مطالعه مستند و همه جانبه ای فکر کردم که “همجنس‌گرایی، رفتاری ژنتیکی است و چیزی است که فرد با آن به دنیا میاد”
  اما بعدها دیگه توو کَتم نگنجید کورکورانه پیرو عقاید یه سری مگا کمپانی تجاری بشم. گوسفند که نبودم هرچی تو آخورم بریزن بخورم و اینجا بود که مطالعات من توی منابع و مجلات عمدتا خارجی و علمی کلید خورد.
  تا اینجاش اوکیه نه؟ حالا بدون پیش داوری حرفامو بخونید.

  برای مقدمه بگم که
  اولا: تغییر واژه‌ها و استفاده از کلماتی مثل همجنس‌خواهی به جای واژه های همجنس‌بازی، همجنس‌گرایی و … اصل موضوع رو تغییر نمی‌دهد. بیایید برای فرار رو به جلو، با واژه ها بازی نکنیم.

  دوماً؛ برای عزیزانی که گفتن سرمون به کار خودمون باشه و در زندگی دیگران دخالت نکنید ارجاع‌شون میدم به تفکر در این احادیث:«امام علی (ع): هر که غایب باشد از معصیتی و راضی شد به آن، مانند کسی است که حاضر شد در آن گناه.»
  بیاید قبول کنیم که هزاران هزار سال از زمان غارنشینی انسان‌ها گذشته و بشر امروز موجودی اجتماعیه که رفتارهایش به ویژه اون رفتارهایی که بنیان خانواده رو شکل میده، بر کل جامعه جهانی اثرگزار هست.
  “ما در زندگی همجنس‌گرایان دخالت نمی‌کنیم، بلکه بحث ما در مورد ماهیت همجنس‌گرایی هست”

  سوما؛ دیدم بعضی از دوستان مفسر ما درباره آیات راجع به قوم لوط فرمودند اسلام فقط همجنس‌بازی را ممنوع کرده است و همجنس‌گرایی مشکلی نداره و قوم لوط هم از دسته اول بودند!!!!! پروردگارااااا! این دیگه آخرش بود!
  حالا بیایم خود آیات رو ببینیم:
  «به خاطر آورید لوط را، هنگامی که به قوم خود گفت: آیا عمل بسیار زشتی انجام می‌دهید که هیچ یک از جهانیان پیش از شما آن را انجام نداده است!
  آیا شما به سراغ مردان می‌روید و راه (تداوم نسل انسان) را قطع می‌کنید و در مجلس‌تان اعمال ناپسند انجام می‌دهید؟! اما پاسخ قومش جز این نبود که گفتند: اگر راست می‌گویی عذاب الهی را برای ما بیاور.»/آیه ۸۰ سوره اعراف/
  یه جاهایی دیدم بعضی از روشنفکران عزیز این توجیه رو میارن که_ کار قوم لوط تجاوز مرد بالغ به نوجوانان و کودکان بود!_ پس اگه اینطوری بود که شما میگی چرا عذاب الهی به کل قوم لوط نازل شد و شهرشون به کل نابود؟‌ دوستان شما در این آیات بند و تبصره ای دیدید که بین همجنس‌گرایی و همجنس‌بازی تفاوتی قائل شه؟ یا رابطه با همجنس را در صورت عشق بهش مجاز بدونه؟ حداقل بیاین با تفسیر نادرست کلام خدا، بدعت ایجاد نکنیم!

  خواهش میکنم بدون نگاه متعصبانه، تقلید کورکورانه یا توجیه های صرفا احساسی، در مجلات علمی و کتاب های معتبر درباره همجنس‌گرایی، منشأ، آثار و پیامدهاش
  مطالعه کنید! ساده و سرسری نگذرید ازش! از خودتون بپرسید چرا در همه ادیان بزرگ جهان اسلام، مسیحیت و یهودیت و به ویژه‌ در کتاب‌های آسمانی در قرآن و تورات و انجیل همجنس‌گرایی شدید رد شده! (البته منظورم مسیحیت تحریف شده الان نیست که حتی آیین ازدواج هم برگزار میکنند برای همجنسگرایان! برید دنبال منابع واقعی و تحریف نشده) حتی منابع کهن و قدیمی فرقه های مثل بوداییسم و بهاییت هم به شدت همجنس‌گرایی رو رد کردند.
  این از دید ادیان و آیین های دینی.
  از احراز علمی هم باید بگم تا حالا هییییییچ پژوهشی نتونسته وجود ژن گرایش به همجنس‌ را در افراد همجنسگرا اثبات کنه. باور نمی‌کنید؟‌لینک مقاله از مجله های نیچر و ساینس و هاروارد و ….. بدم خوبه دیگه انشالله؟

  مقاله اولی بزرگترین پژوهش تاریخ درباره رابطه بین ژنتیک و همجنس‌گرایی که سال ۲۰۱۹ منتشر شده‌ و طی اون ژنوم ۵۰۰ هزار فرد همجنسگرا آنالیز شد

  https://science.sciencemag.org/content/365/6456/eaat7693

  https://www.nature.com/articles/d41586-019-02585-6

  https://www.harvardmagazine.com/2019/08/there-s-still-no-gay-gene

  https://www.sciencenews.org/article/no-evidence-that-gay-gene-exists

  https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1300/J082v28n01_08

  باز هم توصیه میکنم. دوستان این موضوعی نیست که صرفا با چندتا شعار و توجیه احساسی و اخلاقی کاذب ازش راحت رد شد. خودتون برید دنبالش. از عقل و فطرت و دین‌تون کمک بگیرید. مهم نیست کل دنیا الان دارن ازین قضیه دفاع میکنن (که البته کاملا مشخصه چه اهدافی پشت سر این دفاع دلسوزانه‌شون هست) مهم اصلاح یک فکر و باور و رفتار اشتباهه که میتونه به نابودی بنیان خانواده و اجتماع منجر شه.

  پاسخ

  • در پاسخ به نگار

   تیر 13, 1399

   نابودی بنیاد خانواده و قطع نسل بشر که اصلا درست نیست چونکه فقط 2 درصد از جمیعت جهان اینطوری هستن و اینکه ژنومشون فرقی نداره نشون میده که با ادم عادی فرقی ندارنن من همجنسگرا نیستم اما تاحالا ادم هایی که اینطوری هستن رو زیاد دیدم از لحاظ سلامت روحی روانی فرقی با ادم معمولی ندارن و تازه خیلی هاشون هم فقط گرایش عاطفی دارن و اصلا حتی به اینکه رابطه جنسی برقرار کنن فکر هم نمیکنن دلیل این همه تبلیغ هم فقط حمایت ازشون هست و هدف خاص دیگه ایی ندارن که چی مثلا همه همجنسگرا بشن ؟؟ الان توی اروبا و امریکا ازدواج و داشتن رابطه اون ها عادی شده که تازه بخوایم اینطوری حساب کنیم باید همجنسگرا هراسی رو گسترش بدن چون اکثر این کشور های اروبایی با کاهش نرخ موالیدو افزایش جمیعت سالخورده درگیر هستن و همجنسگرایی و ازدواجشون ممکنه روی این امارهای کشور تاثیر بذاره اکثر روانشناس ها هم وقتی با این ادم ها مواجه میشن سعی میکنن با روش هایی مثل تلقین و اینجور چیزا فقط تا یک مدت خاصی طرف رو بی جنس گرا بکنن خود این همجنسگرا هم بخاطر این که بعضی افراد باهاشون مخالفن ناراحتن و اگه روش درمانی براشون بود اکثر اون ها این کارو می کردن

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به ...

    تیر 13, 1399

    خدا روشکر که یکی اینجا پیدا شد و قبول کرد جسم افراد همجنسگرا با افراد عادی فرقی نداره.
    استنادات علمی من در پاسخ به دوستان مدعی این قضیه در این پیج بود که بگم همجنسگرایی ویژگی ذاتی و طبیعت بشر نیست.

    آماری که در مورد جمعیت همجنس‌گرایان دادید اشتباهه و بدون منبع. این آمار توی کشورها و قاره های مختلف به صورت مجزا تخمین زده شده مثلاً طبق آمار گالوپ در آمریکا نزدیک پنج درصد در اروپا 4.5 درصد و …
    اما موضوع مهمتر افزایش فراینده جمعیت همجنسگرایان هست که به دلیل قانونی کردن رابطه و ازدواج با همجنس و همینطور تبلیغ و اشاعه گسترده اش در سطح دنیا داره اتفاق میوفته! وگرنه چه دلیلی داره توی یه کارتون بچگانه که گروه سنیش واسه بچه هاست کاراکتر همجنس‌گرا بزارن؟
    الان شما بعضی انیمه های ژاپنی رو نگاه کن! میبینی یجورایی یه کاراکتر خیلی خفن و کول همجنسگرا بین شخصیت‌های فرعی یا اصلی هست! این اگه عادی سازی و ترویج همجنس‌گرایی نیست پس چیه؟ نکنه هدفشون جلب حمایت کودکان و نوجوانان از حقوق همجنس‌گراهاست؟

    الان آمار وحشتناکی وجود دارده از قتل، تجاوز و تعرض مهاجران، سیاهپوستان، فعالان رسانه ای، اقلیت های دینی و … توی همین آمریکا یا بقیه کشورهای دنیا. چطور فقط حقوق همجنس‌گراهاست که بولد شده و این بودجه هنگفت واسه رسمیت بخشیدن بهشون، هزینه میشه؟ فکر میکنید چندسال روی این پروژه کار شد که ازدواج و رابطه همجنس‌گرایان عادی‌سازی بشه؟ همین پروژه الان داره روی ازدواج با محارم توی آمریکا و بعضی از کشورها پیاده سازی میشه! باور نمی‌کنید؟ سرچ کن توی سایت هاشون.

    بعد هم اگه همجنس‌گرایی فقط صرفا یک احساس عاطفی و بدون رابطه جنسیه پس این همه جار و جنجال و هیاهو برای جلب حمایت و رسمیت بخشیدن به رابطه، ازدواج و بچه دار شدن همجنس گراها چیه؟
    متعجبم که چرا بضیا نمیتونند بپذیرن همجنسگرایی خلاف قانون طبیعت و فطرت انسانیه! علم ژنتیک میگه این خلاف طبیعت انسانه! دین میگه گناهه و خلاف فطرته! علم پزشکی میگه رابطه با همجنس کلی بیماری و عوارض در پی داره!جامعه شناس داره میگه کودکی که توی همچین خانواده ‌هایی (اگه بشه بهش گفت خانواده!!!) بزرگ بشه چه پیامدهای جبران ناپذیری روی روح و روانش داره! چطور و با چه استدلالی هنوز حمایت میکنید و میگید که اینا دست خودشون نیست؟

    پاسخ

    • Jr در پاسخ به نگار

     تیر 13, 1399

     نگار جان ممنون از تحقیقاتت:واقعا یه نفر باید خیلی ساده و گیج باشه که:حمایت ها از همجنسگرایی رو کاری انسان دوستانه بدونه:قشنگ معلومه که حامیان هدفی جز ترویج فساد و خارج کردن جوونا از مسیر مزاحمت برا خودشون ندارن:تابلوئه که همجنسگرایی یه وسیله ی خیلی کاری برا یهود و صهیونیسم و ایلومیناتی و فراماسونری و مجمع مدیریت کننده ی پولدار و واجد قدرت دنیاست تا به راحتی الآن چندین هزار و در آینده چندین ملیون جوانو از مسیر طبیعی خارج کنن و مشغولشون کنن به بازی تا خودشون دنیا رو پر از گند و کثافت کنن…البته آدم اگه عقلش کم باشه با همجنسگرایی منحرف نشه با خیلی چیزای دیگه منحرف میشه:پس دوستان همجنسگرا با همین همجنسگرایی عمر خودتونو تباه کنید که اگه یه وقت خدایی نکرده به حقایق عالم و عجایب دنیا پی ببرید برا نظام سلطه خیلی بد میشه…

     پاسخ

     • نگار در پاسخ به Jr

      تیر 14, 1399

      خواهش میکنم.
      وظیفه ما اینه که تا حد توان، اطلاعاتمون رو در اختیار افرادی بزاریم که در این زمینه دچار اشتباه شدن و فریب تبلیغات همجنس‌گرایی رو خوردن.
      چون ما و این افراد با هم دشمنی نداریم مطمئنم میتونیم با هم به نتیجه روشنی برسیم.
      در ضمن جوونها خیلی هم پاک هستند، حتی اون فردی که همجنسگراست ممکنه از من و تو هم پاک‌تر باشه و گناهش فقط همین باشه. اگر ما بتونیم با صبر و حوصله دلایل روشن بیاریم شاید خیلی از این آدما در افکارشون در مورد همجنس‌گرایی تجدید نظر بدن.
      موفق باشی

      پاسخ

    • امیر حسین در پاسخ به نگار

     آبان 21, 1399

     من تمام گفته های نگار خانم رو تایید می کنم ولی چون من تازه درگیر این مسائل شدم و وقتی که به خودم رجوع می کنم می بینم که من نسب به پسر های هم سن خودم احساس دارم و احساسم عاطفی هستش نه جنسی و تا حالا در رابطه با پسر یا هیچ دختری نبودم و این احساس درون و خواسته قلبیم هست که با یه پسر رابطه عاشقانه داشته باشم تا با یه دختر. عقل و منطقم حرف شما رو تایید می کنه اما دلم نه پس اگر می توانید راهنماییم کنید که من باید چیکار کنم

     پاسخ

    • امیر حسین در پاسخ به نگار

     آبان 21, 1399

     سلام.من همه کامنت هارو خوندم و اگر بخوام با عقل و منطق خودم حرف بزنم من کاملا با سخنان نگار خانم موافقم ولی احساساتم همه اینهارو رد می کنه چون من نسبت به پسر های هم سن خودم علاقه دارم و اگر روزی خواستم با کسی رابطه عاشقانه ترجیح می دم ان شخص یک پسر باشه و همه خیال پردازی هایی که می کنم همش مربوط به رابطه عاطفی با همجنس هم میشه و جالبش اینجاست که‌ هیچ گونه این احساساتم منتهی به نیاز جنسی نمیشه و واقعا دارم افسرده شدم چون نه میتونم با یه پسری رابطه برقرار کنم و نه میتونم به جنسی مخالفم ابراز علاقه کنم خب من باید چیکار کنم اگر میتونید به من کمک کنید مخصوصا نگار خانم دوست دارم جواب شما رو اینجا نسبت به خودم ببینم درضمن من ۱۸ سالمه و درگیر این مسئله ام

     پاسخ

  • MADOX در پاسخ به نگار

   تیر 14, 1399

   داداش همجنسگرایی ژنتیکی نیست صفت هستش دوما شما که گفتی باعث میشه بنیان جامعه خراب بشه خداییش تاحالا پایین شهر اومدی؟تا حالا اطراف دروازه غار مولوی رفتی ؟اگه بری متوجه میشی که این همجنسگرایی نیست که جامعه رو به فساد کشیده بلکه بوی فساد از جای دیگه میاد ما عادت کردیم که بی لیاقتی هممون رو گردن اقلیت ها بندازیم

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به MADOX

    تیر 14, 1399

    سلام
    شما کل کامنت من رو خوندید که ریپلای کردید؟ آخه احساس میکنم برداشت اشتباهی داشتید.
    اگر خونده باشید، حتما متوجه بودید من هیچ جای حرفهام نگفتم «همجنسگرایی تنها عامل فساد جامعه است.»موضوع صحبت ما هم در این پیج «منشاء و ریشه‌های فساد جامعه ایران» نیست!

    در مورد بی لیاقتی و اینا هم اصلا متوجه منظورتون نشدم.

    خب الحمدلله ظاهرا ماهیت همجنس‌گرایی رو از «ژنتیکی بودن» به «صفت انسانی بودن» تغییر هویت دادید.
    اگر منظورتون از صفت: «ویژگی و رفتار ذاتی» هست، که بالا ثابت کردم اینطور نیست.
    اگر هم منظورتون از صفت: «یک رفتار و ویژگی اکتسابی» هست که خب باز هم به دلایل بالا، نشون دادم که این رفتار، خلاف طبیعت و قوانین بشر و گمراهی آشکار هست.
    حالا هر اسمی شما میخواین روی این قضیه بزارید! حقیقت هیچوقت تغییر نمیکنه. اصل موضوع هم همینطور.

    پاسخ

 67. محمد رضا

  تیر 7, 1399

  سلام دوستان
  1علاقه به همجنس خود از لیست بیماری ها حذف شده و به عنوان سلیقه محسوب میشه
  2فردی که همجنسگراست خودش که نخواسته با این میل به دنیا بیاد
  3 شما نمیدونید که چقدر زندگی برای اینا سخته
  4 شده یبارم خدتون رو جای اینا بزارید

  پاسخ

  • MADOX در پاسخ به محمد رضا

   تیر 14, 1399

   من شخصی رو دیدم که همجنسگرا بود پدر و مادرش بردنش پیش روانپزشک و روانشناس اونها هم بهد کلی جلسه مشاوره گفتن که باید تغییر جنسیت بده البته این مشکل نادر هستش

   پاسخ

 68. حمید

  تیر 2, 1399

  سلام
  جای تاسف داره که ذهن و روح جوان های هموطن رو با مطالبی که اغلب از یک روح پلید سرچشمه گرفته، آلوده میکنید، بعضا فیلم های بالا رو دیدم و چیزی جز پلیدی داخلش نبود.
  کسی که اختلال جنسیتی داره میره عمل میکنه، دیروز تو اخبار بود که ۵٢ یا ۵٠٢ دختر در یکسال اخیر عمل کردن و پسر شدن، در همین ایران خودمون.
  جالبه بدونید اولین مجوز چنین عملی بعد انقلاب با فتوای امام خمینی صادر شده…

  ولی موضوع دیگه؛ هرزه بودن و شهوت پرستی مردهاست که غالبا دامن زده به این موضوع، گفتن هم نداره می‌بینیم دیگه همجنس بازی با تجاوز اونها به افرادی که مشکل بعضا روحی و نه جسمی_جنسی دارن شروع میشه، حمایت و ترویج همجنس بازی زن ها به علت لذت بردن مردها از این صحنه ها ترویج میشه، همه مردها می‌دانند این موضوع رو، البته به نام زن ها می‌زنند.
  اگر مردی بگه من اینطوری نیستم، اختلال طبیعی داره و باید بره دکتر.

  حتی آوردن اسم این فیلم ها هم خیانت به جوان و نوجوان ١۶ تا ٢۵ ساله ماست، که کار نداره، همسر نداره و ذهنش پرت این ماجرا میشه و مشکلات بعدی…
  البته برای بعضی ها خوبه که به جای مطالبه مسکن و کار و همسر، منِ جوون بیافتم دنبال حقوق دگرباش ها و هرزه ها، که بعدا بشه منبع درآمد همین بعضی ها (نیاد اون روز)

  پاسخ

  • Jr در پاسخ به حمید

   تیر 2, 1399

   حمید عزیز،تا حدود زیادی باهات موافقم…

   پاسخ

  • ستاره در پاسخ به حمید

   تیر 2, 1399

   فقط میتونم بگم واقعا برات متاسفم با این طرز فکرت
   همین

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به حمید

   تیر 3, 1399

   موافقم ، حتی اگه به جنبه همجنسگرایی نگاه نکنیم واقعا خجالت آوره که فیلمی مثل blue is the warmest color اینجاست این فیلم خیلی غیر اخلاقیه

   پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به حمید

   تیر 4, 1399

   واقعا برات متاسفم یا بهتره بگم برای ایران متاسفم که هنوز ذهنمون و. درکمون اونقدر کوچیکه که نمیتونیم بفهمیم که دنیای انسان ها متفاونه و به همجنس گرا کلمه زشت و زننده همجنس باز رو به کار بریم.

   پاسخ

   • علی در پاسخ به ابوالفضل

    تیر 11, 1399

    باشه ایشون اشتباه میگه شما میتونی به جای این مغلطه ها از خود چیزی بگی حتی اگه اونهم به اشتباه دشمن همجنس بازی هست به شما چه ربطی داره
    تو اگه حرفی واسه اثبات همجنس گرایی داری همین الان بگو

    پاسخ

    • ابوالفضل در پاسخ به علی

     تیر 14, 1399

     اگه به من ربطی نداره پس به کی داره؟
     من تو ایناز جامعه زندکی میکنم و باعث شده که به این افراد نتونن خودشون باشن.
     بعدم همجنسگرایی یک جز از طبیعته.وقتی طرف نمیتونه به جنس مخالف علاقه داشته باشه و یه عشق پاک به همجنسش داشته باشه چه مشکلی داره؟
     میگن همجنسگرایی شهوت رانی هس اما ایا صیغه کردن شهوت رانی نیس؟نامردی نیس؟تو جامعه با دختر غیر باکره چجور برخورد میشه؟
     دوست عزیزم!تو یک انسان هستی و قدرت عقل و اختیار داری. فکر نمیکنی بقیه همه این قدرت رو داشته باشن؟

     پاسخ

  • b در پاسخ به حمید

   تیر 14, 1399

   لازمه که بین ترنس و همجنسگراها تفاوت قائل بشیم و اینکه همجنسگرایی در کسی ایجاد نمیشه بلکه از ابتدا و تولد تا مرگ با فرد هست.
   همنجس بازی هم با همجنسگرایی تفاوت داره یه فرد همجنس باز برای تنوع یا هر چیز دیگه سراغ رابطه با همجنسش میره افرادی که یه جوری از ارتباط با جنس مخالفشون دچار ملال شدن.

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به b

    تیر 14, 1399

    برای صدمین بار فقط تا ۲۵ درصد ما ژنتیکه

    پاسخ

   • حمید در پاسخ به b

    تیر 17, 1399

    البته اگر چندتا از این فیلم ها رو ببینی، متوجه غلط بودن حرفت میشی،
    بعنوان نمونه، سال 2019 فیلم آموزش های غلط مدرسه…. (اسم مدرسه یادم نیست)

    خوبه آدم روشن فکر باشه ولی نه اینکه فقط تکرار کنه، اجازه اندیشیدن به ذهن خودت بده نه تفاله های تراوش شده از ذهن های بیمار…

    پاسخ

   • حمید در پاسخ به b

    تیر 17, 1399

    دو نکته بنظرم اشتباه عمومیه
    حتی افرادی که اختلال‌ فیزیکی هم دارند، به یک جنس تمایل دارند که عمل می‌کنند و خلاص (بویژه تو ایران که راحت انجام میشه و هزینه‌های زیادی هم نداره)
    بعضی ها در پایین مجموعه فیلم هایی میگن، طرف از وقت به دنیا آمدن درگیره که بعضی از همین فیلم ها هم این نظر را رد کردند، 2019 «آموزش غلط مدرسه….» یکی از این فیلم‌ها ست.
    الان تو غرب مشکلی بوجود آمده که میگن این ترویج مبتذل باعث شده بعضی ها برن دنبال این کار به خیال اینکه نکنه همجنسگرا هستند و تا حالا برای خودشون زمینه بروز رو فراهم نکردن و ادامه مشکلات.
    البته نباید به مسیر حقیقی اعتقاداتی که ریشه الهی دارند شک کرد، چون کفار همیشه در کفر خود ثابت قدم بودند و حق ناپذیر تا جایی که عذاب نازل می‌شده،
    پس از بحث و نظرات مختلف نباید دلگیر شد، افراد غرض ورز هستند ولی کم هستند، در زمین آنها بازی نکنید محو می شوند.

    بنده هم با درج چنین مقاله‌ای که بی شک موجب انحراف و انحطاط همه جانبه ست مخالفم (معرفی فیلم های مدنظر است نه این بحث) ، و به نوبه خودم تقاضای حذف آن را دارم.

    پاسخ

 69. ستاره

  تیر 1, 1399

  از ته دل متاسفم برای کساییکه دگرباش هارو مریض میپندارن یا نجس و حروم و…
  آره دین منع کرده ولی وقتی توی دین می خواستن چنین چیزی رو وارد کنن و آزاد یا منعش کنن، انقدر اشعه دوروبرشون نبود، انقدر مواد شیمیایی جهش زا نداشتن، لایه ی اوزونشون سوراخ نبود، مواد هسته ای و پرتوزا زیر خاک، درست زیر پاهای منو شما دفن نمیشدن و قرار نبود هرلحظه هی پرتوزایی کنن، پرتوهایی که نه من میبینم و نه هیچ چشم غیرمسلحی…
  توی اسلام وقتی همجنسگرایی حروم و فردِ همجنسگرا نجس نامیده شد که این رفتار فقط تجاوز و تظاهر بود و بس
  ولی الان اینطوری نیست.
  بخاطر تمومِ چیزاییکه سه سطر اول گفتم، ژن ما هنگام آمیزش ژن های پدرومادرمون، ممکنه تحت اون عوامل و صد تا چیز دیگه که توضیحش بصورت علمی اینجا مقدور نیست، قرار بگیره و یه تغییراتی صورت بگیره. وقتی جنین رشد کنه این تغییر شاید جزعی، تو مغزش و حتی اندام های تناسلیش تاثیر میزاره و باعث میشه گرایشی بغیر از دگرجنسی داشته باشه.
  این نه مریضیه و نه نجاست.و باتوجه به چند صده ی اخیر یک چیز کاملا طبیعیه
  نه فرد همجنسگرا مقصره و نه پدرومادر
  فرد متولد شده ذاتش اینجوریه پس حق داره طبقِ فطرتِ خاصِ خودش زندگی کنه
  و هیچکس حق قضاوت نداره
  درضمن من از خودم این حرفارو نزدم.پایان نامم دراین مورد بود که با نگرش بهترین استاد ها نوشته شد

  پاسخ

  • hamed در پاسخ به ستاره

   تیر 1, 1399

   پایان نامه و نگرش استادها غلطن. حرف خدا مخصوص 1400 سال پیش نبوده. مثل اینه که بگی آدم کشتن الان نباید بد باشه چون اعصابا خورد شده اشعه زیاد شده و… اگه مشکلی تو انسان باشه تغییر جنسیت بد نیست حتی به نفع اون هم هست و جایی گفته نشده در این صورت حرومه ولی این رو قطعا میدونید که انسانها در دو جنس خلق شدن که بدنشون بر اساس گرایششون ساخته شده. تو قران دلایل این تناسبات اومده. دگرباش بودن یه گمراهیه. مثل ماشینی که از لاین خودش خارج شده. شما طبق قانون طبیعت نمیتونی قطب منفی آهن ربا رو به قطب منفی دیگه بچسبونی. حتی اگه لایه ازون سوراخ باشه

   پاسخ

   • ستاره در پاسخ به hamed

    تیر 1, 1399

    خب آره بنظرم توی اعدام آدم کش ها هم باید تجدید نظر شه چون اشعه و دنیای حال خیلی روی اعصابها تاثیر گذاشتن دوست عزیز
    آدمارومیشه دیگه سه دسته اعلام کرد: زن، مرد و ترنس
    ترنس ها میل خودشونه که عمل بکنن یا نکنن ولی اوناییکه گرایششون فرق داره چه گناهی کردن؟!
    ذاتشون اینطوریه. نه محیط تاثیر گذاشته ونه اتفاق بدِ گذشتشون.حتی اگه از بدو تولد اونارو به سلول انفرادی هم بفرستن بازم بعد از بلوغششون گرایششون به همجنسشون خواهد بود.
    آره آهنربا ذاتش از هزاران سال پیش یکسانه ولی انسانها عوض شدن. آهنربا آمیزش میکنه مگه که ژنش دچار تغییرشه؟! 🙂

    پاسخ

  • بی نام در پاسخ به ستاره

   تیر 11, 1399

   اینکه به فکر مشکلات اینگونه افراد هستید جای بسی شکره اما نمی توان الزاما چاره آن را در همجنس گرایی دونست

   پاسخ

  • parsa در پاسخ به ستاره

   تیر 12, 1399

   با همه حرفایی که زدی موافقم
   فقط تنها موردی که مخالفم گرفتن سرپرستی بچه ها توسط همجنسگراهاس..

   پاسخ

 70. Rs

  خرداد 30, 1399

  واقعا جالبه اون از اولش که میگن ما تو قرن بیست یکیم و این حرفا دیگه قدیمی شده ، اونم از وقتی که واسشون آمار افزایش بیماری های جنسی رو میدی یهو سکوت میکنن دیگه جواب نمیدن …..

  پاسخ

  • عماد در پاسخ به Rs

   خرداد 31, 1399

   هنوز تو سایت های خارجی و معتبر یا داخلی های معتبر یک سایت پیدا نکردم که این چیزهایی که میگی رو توجیه کنه برای همین جوابتو نمیدم

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به عماد

    خرداد 31, 1399

    قاعدتا ویکی پدیا اگه آمار اشتباه بذاره مسئول هاش تصحیح میکنن

    پاسخ

    • عماد در پاسخ به Rs

     تیر 1, 1399

     والا ما تو ویکی پدیا پیدا نکردیم
     بعد هم خیالت راحت تو ویکیپدیا انقدر چرند گذاشته شده و درست نشده که حد نداره

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به عماد

      تیر 2, 1399

      باورم نمیشه که باید tutorial بذارم ، شما سرچ میکنی همجنسگرایی ویکی پدیا ، یکی از اون سکشن هاش عنوانش زده بیماری ها ، انتهای هر پاراگراف هم با لینک منبعشون رو به شکل یک عدد گذاشتن ، دیگه فک نکنم لازم باشه دقیق تر توضیح بدم

      پاسخ

      • عماد در پاسخ به Rs

       تیر 2, 1399

       تو قسمت فارسی رو من قبول ندارم وقتی زبانش رو انگلیسی کردی و چیزی پیدا کردی به من اطلاع بده چون توی زبان فارسی کسیبه چیزی دقت نمیکنه من بارها ایرادات مضحک و بزرگی رو دیدم در ویکیپدیا فارسی که درست نبوده چون خیلی میرن اونجا و خرعبل مینویسن
       اصلا ویکی پدیا فارسی خیلی جانب داره

       پاسخ

       • Rs در پاسخ به عماد

        تیر 3, 1399

        خب لینک منبعش رو میزدی چک میکردی خوبه نوشتما

        پاسخ

  • روشنایی در پاسخ به Rs

   آذر 30, 1399

   بیماری های جنسی از هزاران سال پیش بود و انسان های مریض نیز یکهو ظاهر نشدند از قدیم بودند ولی چون اون زمان ها اینترنت و موبایل و تکنولوژی نبود خب این جور چیز ها هم مشخص نبود و پنهان بود چرا الان آمار افزایش بیمار های جنسی زیاد شده چون هر روز بیشتر درحال شناسایی این موارد هستند چون بیماری های جنسی پنهان هستند مثلا یکی دیگر از این بیماری ها کودک آزاران هستند که اگر دقیق نگاه کنی همه انها در واقع جنس مخالف گرا هستند

   پاسخ

 71. عماد

  خرداد 29, 1399

  عماد در پاسخ به علی

  خرداد 29, 1399

  من وقتی میام میخونم که مردم بدون تجربه و بدون مطالعه در این باره و فقط با یک سری اطلاعاتی که متعصبانه تو گوششون کردند میگن این کار شنیع و زشته واقعا از انسان بودن خودم ناراحت میشم،کسایی که خیلی راحت قضاوت میکنند و بعضی از این آدم ها با یک قیاس هایی میخواهد حرف هاشون رو به کرسی بشونند که اصلا حماقت به احترام این افراد کلاهشو بر میداره ولی آخه به شمایی که به برابری اعتقاد ندارید واقعا امیدی هم نباید داشت(اگر احساس می کنید بهتون یا به عقایدتون توهین شده واقعا مهم نیست چون شما به عقاید جماعتی همجنسگرا توهین کردید)
  ولی خیلی خوبه که در عوض افرادی روشنفکر “درست و حسابی” میبینم که به خودشون اجازه قضاوت رو نمیدن و واقعا کمی حال آدم رو بهتر میکنه و از این افراد حمایت میکنند که کارشون خیلی ارزشمنده
  در آخر من یک دوست همجنسگرا داشتم که خیلی توهین شنید و مورد آزار جامعه قرار گرفت و بدونید آی شمایی که با تعصبات کورکورانه برای دیگران تصمیم میگیرید حتی درمورد گرایش جنسی شون که شخصی تر از این موضوع موضوعی دیگه پیدا نمیشه اگر ذره ای از انسانیت بو برده باشید باید به خاطر هر قطره اشکی که این افراد به خاطر ناسزا ها و کج دهانی ها و نگاه های بدی که به آن ها میندازید باید عذاب وجدان داشته باشید که این شمایید،یک مشت متجاوزگری که به زندگی خصوصی افراد تجاوز کردید

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به عماد

   خرداد 29, 1399

   جناب دانشمند باز مقاله نوشتن ، بنده موافق فضولی یا محکوم به مرگ کردن اونا نیستم ،من مخالف ترویج همجنسگرایی ام دلایلش رو هم که تو اون پست براتون توضیح دادم ، من خیلی علاقه ندارم ایدز یا HPV یا سوزاک بگیرم

   پاسخ

   • B در پاسخ به Rs

    تیر 14, 1399

    این سه موردی که گفتی و همینطور سفلیس و … رو از رابطه محافظت نشده با جنس مخالف هم میتوانی بگیری یه کم مطالعت رو بیشتر کن.

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به B

     تیر 14, 1399

     شما خبر نداری ، بنده در یک پیج دیگه درباره این موضوع با ایشون بحث کردم و براشون منبع نشون دادم که این بیماری ه به خاطر همجنسگرایی ا زیاد شده ، هرکاری هم بکنید به هر حال افزایش داره و کامل جلوشو نمیشه گرفت

     پاسخ

 72. بنیامین

  خرداد 27, 1399

  خانوم ها و آقایونی که با lgbt خصوصا همجنسگرایی مشکل دارید به من بگید که شما اینجا چیکار میکنید و چرا دنبال فیلم با این سبک و موضوعید؟ چرا متوجه نیستید که گرایش جنسی یک نفر به هیچکس دیگه ای به جز خودش و شریک جنسی و عاطفیش مرتبط نیست و کسی دراینباره حق اظهار نظر نداره؟ شما کسی که به فرض یه فرد دگرجنسخواهید و هیچ درکی از گرایش یه مرد یا یه زن به همجنس خودش ندارید و توی شرایطش نبودید چطور به خودتون حق قضاوت میدید؟
  عشق به همجنس و عشق به جنس مخالف هردو عشقه و اگه خدا عشقی رو به دل یه نفر انداخته قطعا نمیتونید بگید که خدا مخالف با این حس بوده. لطفا همجنسبازی یه عده فاسد منحرفو با همجنسگرایی یکی نگیرید چون مثل اینه که ازدواج و زنا باهم یکی تلقی بشن. ببینید همونطور که ممکنه یه نفر هویت جنسی مخالف با بدنش داشته باشه ینی بشه ترنس میتونه گرایش جنسی متفاوت با بدنش داشته باشه و یه همجنسگرا باشه. اصلا شما با این مسئله کلا کنار نمیای خب کنار نیا ولی قطعا نیازی نیست اظهار نظر کنی چون همجنسگراهام درباره ی گرایش شما که دگرجنسخواهی چیزی نمیگن. توی دنیای اونام گرایشی که شما داری قابل قبول نیست اونموقع بیاد به شما اعتراض کنه که چرا از جنس مخالف خوشت میاد؟ چرا به خودتون اجازه میدین توی همچین مسئله شخصی ای دخالت کنید؟ این بنده خداها که با شما کاری ندارن. بهتون آسیبی نمیزنن..چرا اصلا براتون مهمه که توی دنیای جنسی اونا چی میگذره؟ هی حرف از پیغمبر و امام و قرآن نیارید وسط، از خودتون حرف بزنید. فکر کنید و حرف بزنید. با اینکه من مسلمون نیستم و اینجور چیزارو افسانه و داستان پریان میدونم ولی مطمئنم که منظور از قوم لوط و لواط عده ای همجنسباز بوده که مرتکب آزار جنسی به همجنس خودشون میشدن. تعرض و آزار جنسی هم فرقی نمیکنه با همجنس باشه یا جنس مخالف هردوش کار زشتیه. ولی همجنسگرایی فرق میکنه. گرایش یه همجنسگرا به همجنسش دست خودش نیست و نه ربطی به انحراف جنسی داره نه مشکلات هورمونی. همونطور که به طور مثال یه خانوم برای من و شما جذابه چه به لحاظ جنسی و جسمی چه عاطفی و رفتاری برای این افرادم همجنس خودشون ینی مردا جذابن..تصور رابطه با زنا براشون سخت و غیرممکنه و به لحاظ روانی اذیتشون میکنه. این توی ذات و طبیعت وجودیشونه. اینا هم انسانن یکم خاص تر از من و شما. باهاشون مهربون تر باشید و اگه نیستید حداقل ناراحتشون نکنید.
  فارغ از هرچیزی هر انسانی حق داره اونطور که میخواد زندگی کنه..من و شما حق قضاوت یا زورگویی به بقیه رو نداریم.
  ببخشید طولانی شد.

  پاسخ

  • عماد در پاسخ به بنیامین

   خرداد 29, 1399

   زنده باد
   واقعا من هم متوجه نمیشم آقا من دگرجنسگرا چرا باید در زندگی یکی که گرایشش با من فرق میکنه فضولی کنم

   پاسخ

  • شیدا در پاسخ به بنیامین

   تیر 12, 1399

   تبارکلاه
   آقا شما اگه متوجه شدید بیاید بع منم بگین واقعا من نمیفهمم چرا یه عده میخوان دخالت کنن
   من با نظر شما کاملا موافقم

   پاسخ

 73. میتی مگس

  خرداد 20, 1399

  با سلام خدمت دوستان ال جی بی تی و غیر ال جی بیتی برادر من خواهر من اگه با هم نوع خودت رابطه برقرار کنی ارضا ناقص میشی
  حالا این ناقصی ضررش اینه برمیگیرده و تو بدنت و خار بدنتو مورد هدایت قرار میده یعنی چی یعنی بیچاره میشی خلاص

  پاسخ

 74. Mza

  خرداد 19, 1399

  شماهایی که میگید باید درمان شه
  دوستم همجنسگراست و اتفاقا پیش روانشناس و روانپزشک هم رفته ولی تاثیری نداشته
  شما بگید دیگه باید چیکار کنه؟ خودشو از روی زمین محو کنه؟

  پاسخ

  • علی در پاسخ به Mza

   خرداد 28, 1399

   به نظر من پیش یه مشاور مذهبی معتبر و غیر متعصب ببر و ببین نظرش چیه یا میتونی در مورد این مساله در یه سایت مذهبی یا روانشناسی مشکل دوستتو مطرح کنی

   پاسخ

  • عماد در پاسخ به Mza

   خرداد 29, 1399

   اصلا چیزی نیست که بخواد درمان شه
   تو همه جای جامعه این افراد روان پزشک میرن ولی نه بخاطر عوض کردن گرایش برای اینکه برخورد جامعه درست نیست
   البته نباید خودشو محو کنه این اشتباه جامعه نادانه که اونها رو اذیت میکنن و مورد تمسخر قرار میدن

   پاسخ

 75. آرمان

  خرداد 7, 1399

  سایت اسلام کوئست چند مقاله در این مورد دارد
  اگر مسلمان هستین یا دین برایتان اهمیت دارد حضرت محمد ( ص ) و ائمه کلی حدیث ، روایت و قضیه در مورد همجنس گرایی دارد حتی این مسئله با قوم حضرت لوط در قرآن هم اشاره شده است اگر هم با دین اسلام و سنت پیامبر اکرم مخالفت دارید که این خودش مقاله ای جداست

  پاسخ

  • علی در پاسخ به آرمان

   خرداد 20, 1399

   بنظر من اگر کسی بخاطر اینکه بره مثلا بهشت! کاری را انجام نده یه آدم دورو و ریاکار هست روایت داریم عارفان بزرگ برای عاشق به خدا و نه بهشت گناه نمیکردن

   پاسخ

   • آرمان در پاسخ به علی

    خرداد 28, 1399

    حرف شما درست و صحیح اما چه ربطی داشت

    پاسخ

 76. Saeid

  خرداد 2, 1399

  درود بر شما دوستان عزیز.
  لطفا اسم فیلمهایی با موضوع همجنسگرایی که تماشا کردید از این سایت و غیره … که مورد پسند بوده به من بگید ممنون میشم..
  با تشکر . دوست دار شما سعید

  پاسخ

  • هانا در پاسخ به Saeid

   خرداد 2, 1399

   (مرا با نام خودت صدا بزن) من همینو فقط دیدم😂

   پاسخ

  • بهناز در پاسخ به Saeid

   خرداد 2, 1399

   فیلم ک توهمین سایت معرفی شد ولی سریال بعجیبی مردم نسخه امریکاییشو پیشنهادمیکنم ببینید . شایدبشه گفت اولین برنامه ای ک بطور مختص ب ال جیبیتی پرداخته .

   پاسخ

 77. بی نام

  اردیبهشت 20, 1399

  سلام دوستان به نظر من فرد همجنسگرا حتما نیاز به مشاوره با یه روانشناس داره چرا که بعضی از این علایق در فرد زمانی به وجود می یاد که مثلا فرد تو زندگیش از جنس مخالفش متنفر بشه دراین صورت شخص سعی میکنه تمایل خودشو عوض کنه وبه جنس موافقش رو بیاره یا حتی نزدیکی بیش از حد با جنس موافق و… باعث میشه فرد گاه حس کنه به اون جنس تمایل داره در صورتی که اینجوری نیست .ولی افراد دیگه به صورت طبیعی به جنس موافق گرایش دارن مثلا مردانی که هورمون زنانه مانند استروژن و پرژسترون یا زنانی که هورمون مردانه تستسترون زیادی دارن این افراد حتما نیاز به روانپزشک دارن چرا که روانپزشک مشخص میکنه که ایا مقدار این هورمون ها با دارو تنظیم میشود واگر این چنین نبود نشون می ده اون فرد واقعا یه همجنسگرا است و مثل افراد دیگه باید به نیاز جنسی خود برسد . این نظر شخص من بود حالا ممکنه نظرات باهم فرق کنه.

  پاسخ

  • پری در پاسخ به بی نام

   خرداد 3, 1399

   بی نام عزیز به نظرم یه همجنسگرا به هیچ مشاوره ای نیاز نداره

   و عشق هیچ مرزی نداره و تو دنیایی زندگی میکنیم که همه به همچی کار دارند اگه از همجنسگرا ی بدت میاد خب نظرتو دیگه ولی حق نداری بابت نظرت با دیگر همجنسگرا ها بد باشی هرکس یه نظری داره دیگه
   مرسی آه

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به پری

    خرداد 7, 1399

    راستشو بخواهید این حرف تو دنیای واقعی درست نیست اکثر سلبریتی های همجنسگرا هم از مشکلاتی رنج میبردن ، سم اسمیت ضعف جسمانی داشته که همه مسخرش میکردن ، الن دی جنرس یه دوره افسردگی شدید داشته ، شما بیشتر تحت تاثیر جو قرار گرفتی که دنیا دارن حمایت میکنن ، اینکار خلاف طبیعت انسانه و جهانه و داره قانون های طبیعت رو به هم میریزه ، چند روز دیگه رابطه با حیوانات هم مجاز میشه بعد همه میگن عشق حد مرز نداره، یا رابطه با محارم که تو اکثر کشور های جهان ( از جمله آمریکا ) ممنوعه ولی آروم آروم داره آزاد میشه. از خطر های فیزیکی همجنسگرایی هم که میتونید به ویکی پدیا مراجعه کنید

    پاسخ

   • سُهی در پاسخ به پری

    خرداد 27, 1399

    کاملا درسته پری عزیز.

    پاسخ

  • سُهی در پاسخ به بی نام

   خرداد 27, 1399

   برای بی نام .
   هیچکدوم از حرفایی ک زدی درست نیست … عشق یه حسه ک ادم میتونه ب هرکسی داشته باشه عشق حدومرز وجنسیت نمیشناسه..

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به سُهی

    خرداد 27, 1399

    وقعا لذت میبرم مبینم یه دیقه وقت نمیذارید بخونید من چی نوشتم درباره این جمله ” عشق حد و مرز نداره ” فقط با لجبازی حرف خودتونو میزنید ، مهم نیست نشون بدین چقدر بی منطقین ……

    پاسخ

  • عماد در پاسخ به بی نام

   خرداد 29, 1399

   تنها دلیلی که یک همجسنگرا نیاز داره به روان شناس این هست که روان شناس بهش بگه جامعه هرچی میگه برای خودش میگه و گرایش تو هیچ ربطی به دیگران نداره
   البته اگر روان شناس شعور داشته باشه

   پاسخ

  • زهرا در پاسخ به بی نام

   تیر 2, 1399

   عشق عشقه…
   در همه ابعاد

   پاسخ

 78. Mm

  اردیبهشت 19, 1399

  فصل سوم skam هم به عنوان یکی از بهترین فیلم ها معرفی کنید، در جامعه lgbtها جزو معروفترین فیلم‌ها هست

  پاسخ

 79. سارا

  اردیبهشت 13, 1399

  توی سال 2020 داریم خیلی راحت تو زندگی دیگران دخالت میکنیم خیلی راحت نظر میدیم با بهونه های الکی دلایل بیخود با مدرک سیکل و دیپلم همه جا دم از علم میزنیم خدمتتون بگم اونی که انقدر بیکاره اومده اینجا میخاد عقاید ضد و نقیضشو راجب همجنسگرایی به خورد دیگران بده از نظر بنده همون ادمیه که اخرین کتابی که خونده کتابای مدرسشه تا وقتی که تو زمینه علم پاتونو فراتر از کتاب های مدرستون نزاشتید در زمینه های دیگه هم پاتونو فرا تر نگذارید حرف زیاد و تلاش برای اینکه عقاید خودمونو به خورد دیگران بدیم همش از جهل به پا میخیزه من راجب همنجسگرایی هیچ نظری نمیدم فقط خواهش میکنم تو زندگی بقیه دخالت نکنیم

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به سارا

   اردیبهشت 15, 1399

   یه بنده خدایی یه حرف خوبی میزد،میگفت:اونایی که جوابی برای حرف حق ندارن سعی میکنن با تمسخر و توهین به طرف مقابل،بحث رو جمع کنن.باشه اصلا ما بیسواد ، اصلا تفکرات ما واسه صد سال پیش،شما که سواد داریو تو سال 2020 زندگی میکنی به جای به حاشیه رفتن یه کلام حرف حساب بزن که چرا رفتاری که بر کل جامعه تاثیر داره رو فقط یه رفتار شخصی و مرتبط با خود شخص میدونی.لطفا باز حاشیه نرو،نگو که این یه رفتار شخصیه که خندم میگیره.خودتم اینو خوب میدونی.

   پاسخ

 80. آرمان

  اردیبهشت 4, 1399

  انشاالله روزی برسه که حقیقت بر ما مشخص بشه و انسان دست از لجبازی یا کینه برداره کسی که درست میگفته به دیگران هم کمک کنه که حقایق رو کشف کنه و انسانی هم که اشتباه می کرده پی به اشتباهش ببره و به راهی دستیابه که هم نیاز هایش را به شکل درستی رفع میکنه و هم راه رستگاری رو بیابه

  پاسخ

 81. Arvin

  اردیبهشت 4, 1399

  در ادامه باید بگم که اگر بخوام از منظر دیگه ای به این اتفاق نگاه کنیم
  کسی رو نقد نمیکنم ولی وقتی کسی که میاد تظاهر به علاقه به جنس مخالف میکنه و یا یه نمایش برای جلب توجه به ران میندازه فورانی از کمبود ها رو به نمایش میزاره
  حواسمون باشه ما حتی اجازه قضاوت این دوستان رو هم نداریم فقط زمانی میتونیم باهاشون برخورد کنیم که دیدگاه اشتباه خودشون رو بهمون تحمیل کنند و اشتباهات زندگ خودشون رو تلقین کنند تو زندگی ما
  حالا نظر شخیصی :
  سال هاست دارم تو ذهنم کنکاش میکنم و نتونستم حق رو به کسی بدم ولی باید بدونیم که نباید با ملاک هایی روی این قضیه تصمیم گیری کنیم که هنوز برای خودمون ثابت شده نیست اون ملاک ها متاسفانه تو زندگی ما زیادن و تاثیرات زیادی هم دارند
  مثلا دین (دین رو رد نمیکنم فقط مثال زدم چون برای خیلیا هنوز ثابت نشده ولی بر اساسش نظر میدن)یا مثلا بعضی تفکرات پوچ و مخرب خانواده ها
  من به شخصه هنوز توافق و یا تضادی با همجنسگرایی ندارم و به قولی بی تفاوتم نسبت به این قضیه
  اما من به شدت مخالف کسایی هستم که تو جامعه درست و یا غلط تظاهر به همنجنس گرایی میکنن ( از اون لحاظ غلط که میان بعد یه تجربه غلط یا یه برداشت غلط یا از روی توهم و روشنفکر نمایی)و این اشتباه غلط رو ترویج و تبلیغ مینکنن)
  بار ها گفتم و میگم افراد همجنسگرا نمیشن همجنسگرا به دنیا میان

  پاسخ

 82. Arvin

  اردیبهشت 4, 1399

  نمیخوام از هیچ کدوم از نظرات دفاع کنم یا ردشون کنم ولی امیدوارم اطلاعاتم سازنده باشه
  گفتم اطلاعات چون نظر خودم نیست و نظر خودمو برا خودم نگه میدارم و سعی نمیکنم قالبش کنم و لطفا این جملاتو به نظر شخصی ربط ندین:
  اول اینکه تو جامعه غرب زده ما برداشت های اشتباهی از یکسری از جنبه های زندگی غرب شده(توجه کنید غرب زدگی بده و ولی غرب نگری نه) تو ایران اکثرا دوستان همجنسگرا کسایی هستن که بعد از چند رابطه ناموفق با یه پسر رفتن و تظاهر به همجنسگرایی میکنن اما در اصل همجنسگرایی تظاهر نیست و در خیلی از موارد انتخاب نیست و هم به ویژگی های ذاتی و جسمانی افراد برمیگرده.پس به اون دسته از دوستانی که میگن این کار فجیع و غیر قابل باوره باید بگم که همونطور که وقتی تو خیابون راه میرید و ناخودآگاه محو زیبایی و جذابیت جنس مخالفتون شید و حس انزجار از ارتباط با جنس موافق دارید باید بگم که در زندگی این عزیزان نیز ناخوداگاه جلب جنس موافق میشن
  علم میگه که اکثر مواقع این قضیه ذاتی و دورنیه و به نحوی حق انتخاب به کسی داده نشده
  اگه میبینید که پسرا یا دخترای زندگیتون از یه روزی شروع کردن با جنس موافق ارتباط برقرار کردنباید بگم که اون چیزی نیست به جز تظاهر عقده انتقام یا غرب زدگی یا روشنفکر نمایی
  پس فراموش نکنید یه همنجس گرا همنجس گرا به دنیا میاد

  پاسخ

 83. taha

  اردیبهشت 3, 1399

  نباید با همجنسگرا جنگید باید با همجنسگرایی جنگید

  پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به taha

   اردیبهشت 4, 1399

   حرف خوبی زدی
   متاسفانه هر عملی را میشه توجیه کرد ( هر عملی !!! ) و الان دور هم دور اینا شده

   پاسخ

  • عماد در پاسخ به taha

   خرداد 29, 1399

   نباید تو زندگی شخصی مردم و گرایش هاشون ضولی کرد بلکه باید فضولی نکرد

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به taha

   شهریور 25, 1399

   جملت اینقدر سنگین بود کمرم رو شکوند 😐😂

   پاسخ

 84. امیر

  اردیبهشت 1, 1399

  بیخود نیست که پیامبر فرمود: «من بین دو جاهلیت مبعوث میشوم.» در گذشته جاهلیت آشکار بوده و الان جاهلیت مدرن که خودشو با نقاب روشنفکری پنهان کرده، طرفدارای این جاهلیت هم هر چی بهشون بگی گوش نمیدن بدون این که لحظه درست فکر کنن و آخر هم حقیقت رو جایی میفهمن که دیگه دیر شده.یکی از آرزو هام اینه که خدا هدایتتون کنه.بیاین تا دیر نشده خودمونو اصلاح کنیم. با احترام به همه دوستان،خاک پاتونم.

  پاسخ

  • f در پاسخ به امیر

   خرداد 30, 1399

   دقیقا

   پاسخ

 85. علی

  فروردین 29, 1399

  واقعاً براتون متاسفم که تبلیغ فیلم های همجنس گرایی میکنید.همجنس گرایی از لحاظ دلایل عقلی و منطقی و شرعی بسیاری رد شده و باعث تحلیل جمعیت اجتماع،زن سالاری یا مرد سالاری،عدم میل نسبت به فرزند آوری،تعارض در نقش های جنسیتی میشود.لطفاً هر چه زودتر نسبت به پاک کردن این مقاله اقدام کنید.

  پاسخ

  • B در پاسخ به علی

   فروردین 29, 1399

   اتفاقا برعکس هم از نظر روانی و هم علمی ثابت شده که در هر جامعه فارغ از فرهنگ و نژاد و سطح تحصیلات درصدی از افراد تمایل به هم جنس خود دارند و این رو باید قبول کرد که در کنار افراد دگرجنسگرا، همجنسگراها و دوجنس‌گراها و بی‌جنس‌گراها و … هم وجود دارند و وجود هر کدوم از این گرایش ها تهدیدی برای گرایش دیگه نیست و همونطور که هیچجوره نمیشه یه فرد دگرجنسگرا رو وادار به ارتباط با همجنسش کرد این در مورد سایر گرایش ها هم صادقه و اینکه چون دگرجنسگراها در اکثریت هستند نباید سایر گرایش ها رو مورد تبعیض قرار بدن.

   پاسخ

   • Hi در پاسخ به B

    فروردین 30, 1399

    واقعا هنوز هم جواب این انسان های مریض رو میدین…

    پاسخ

   • علی در پاسخ به B

    فروردین 31, 1399

    دوست داری مادرت با یا زن رابطه بر قرار کنه؟اگه دوست نداری پس الکی ادعای روشن فکری در نیار

    پاسخ

    • امیرمهدی در پاسخ به علی

     اردیبهشت 1, 1399

     از قیاست مشخصه که با چه انسانی مواجه هستیم برادر یکم فکر کن

     پاسخ

     • علی در پاسخ به امیرمهدی

      اردیبهشت 1, 1399

      یه ضرب المثل هست که میگه چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران نپسند هروقت حاضر شدی اطرافیانت همجنسگرا باشن از این کار زشت دفاع کن

      پاسخ

      • Hi در پاسخ به علی

       اردیبهشت 2, 1399

       خب اگه مادرم بخواد خیانت کنه نه ولی هیچ ربطی به جنسیتش نداره.
       ولی اگه یه نزدیکی که ازدواج نکرده باشه و بخواد اینکار که از نظر شما خیلی زشت!ـه انجام بده من اصلا برام چیز بدی نیست.
       تعصب و احساساتتو بذار کنار فکر کن بجای اینکه ببینی این کار حال بهم زنه به این فکر کن که شاید یکی بدون قصد بدی همجنسگرا باشه
       موفق باشی

       پاسخ

       • علیرضا در پاسخ به Hi

        اردیبهشت 4, 1399

        همیشه عامل یک عمل بد قرار نیست ادم بدی باشه اتفاقا خیلی از انسان ها از روی جهل با بی توجهی به مسیر یک هدف به گناه روی میارن

        پاسخ

      • امیرمهدی در پاسخ به علی

       اردیبهشت 2, 1399

       دوست به ظاهر محترم
       شما توی دویست سال پیش گیر کردی
       الان تو.خانواده ما یه دختری هس که گرایشات همجنس گرایی داره و کلا خانواده هم با این قضیه کنار اومدن شما یکم دیدت کوتاهه یه چهارتا کتاب بخون با دو سه نفر که این گرایش دارن صحبت کن انشالله مشکلت حله شه برادر من

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به امیرمهدی

        اردیبهشت 2, 1399

        تویی که این حرفو میزنی حداقل دیگه انشاالله نگو. خانوادتون مشکل داره نه حرفای این بنده خدا برو خودتو درست کن.بعدش چرا فک میکنی دویست سال پیش تو همه زمینه ها اشتباه فکر میکردن و اونا قدیمی شدن.تفکرات مولوی و حافظ و غیره و غیره که حتی قدیمی تر از دویست سال پیش هستند مسخرست به نظرت.نادان همه را به کیش خود پندارد.

        پاسخ

        • پلنگی که از دریا میاد در پاسخ به امیر

         تیر 13, 1399

         کسی نگفت همه اعتقادات دویست سال پیش اشتباهه، بحث راجب این مسئله ست نه موضوع دیگه ای

         پاسخ

       • علی در پاسخ به امیرمهدی

        اردیبهشت 2, 1399

        پایینم گفتم یکی از آرزو های من اینه که روزی حجاب اختیاری بشه ولی هیچ جور نمیشه همنجسگرایی را قبول کرد بهتره دیگه این بحث تموم بشه امیدوارم اگه من اشتباه میکنم اطلاح بشم و بالعکس

        پاسخ

       • بی نام در پاسخ به امیرمهدی

        اردیبهشت 6, 1399

        شما که نشستی در این مورد کتاب خوندی اومدی کتاب های مخالف این عقیده هم بخونی ببینی ادله و دلایلشون واسه مخالفت چیه ؟ شده یه بارم کمی شک و تردید کنی ؟ اگه نتونی اون کتابای مخالف این عمل بخونی تو هم یه متعصبی ولی از نوع مدرنش

        پاسخ

       • محمدی در پاسخ به امیرمهدی

        اردیبهشت 6, 1399

        به نظرم سایت اسلام کوئست برای پاسخ به سوالاتمون سایت خوبیه

        پاسخ

      • فاطمه در پاسخ به علی

       اردیبهشت 15, 1399

       همیشه نباید به جنبه های زشت و بدش توجه کنیم….یه دختر یایه پسر که نمیتونه حتی بایکی مخالف جنسش حتی درد ودل کنه و واقعا هیچ حس علاقه درش وجود نداره،،،،،اونارونبایدبیاریم پای کسایی که همجنسگرایی میکنن.

       پاسخ

      • عماد در پاسخ به علی

       خرداد 29, 1399

       آقای عزیزی با این قیاست که واسه مادر شخص زدی سطح شعورت رو فهمیدیم
       بعد هم اگر طرف برای خودش میپسنده دیگه ربطی به من نداره که بپسندم یا نپسندم

       پاسخ

  • رض در پاسخ به علی

   اردیبهشت 1, 1399

   کاشکی همیشه تحقیق میکردم و بعد حرف میزدم و در مورد همه چیز کورکورانه نمیدادیم دوست عزیز

   پاسخ

   • علی در پاسخ به رض

    اردیبهشت 1, 1399

    بجای شعار دادن جواب درست بده

    پاسخ

    • لوای در پاسخ به علی

     اردیبهشت 1, 1399

     دمت گرم علی.

     پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به علی

   اردیبهشت 15, 1399

   چراوجودنداره؟؟؟؟من نمیگم اینجوری ام یاگرایشی دارم به این کار،فقط گاهی وقتا میخوام کمک کنم به بعضی دوستانم،مثلایه دوست دارم که واقعااز رابطه بامردبدش میاد حتی ازاینکه یه مرد بهش بگه دوستت دارم بیزاره…تکلیف اینجورآدما چیه….نبایدکمکشون کنیم؟اگه راهی دارید بگید من بتونم به دوستم کمک کنم واقعا همه خاستگاراشو رد میکنه و نمیتونه به یه پسرعلاقه مندبشه.

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به فاطمه

    اردیبهشت 15, 1399

    شما باید با روش های علمی و استفاده از متخصص درمانش کنید،نه اینکه باهاش هم دردی کنید و از چاله بندازینش تو چاه.خیلی ازین ها به دلیل حمایت بیجا به این وضع می افتند.هیچ آدم سالمی این گرایشات رو نداره.اونی که اینطوریه به خاطر اینه که مغزش با چیزای اشتباه پر شده.پس توی درمان باید حمایتشون کرد نه اینکه به خاطر حمایت اشتباه بدتر شن.

    پاسخ

    • عماد در پاسخ به امیر

     خرداد 29, 1399

     برادر من وقتی این اصلا بیماری نیست و گرایشه دیگه درمان چی؟کسی که به جنس موافق علاقه داره از تولدش بیمار نیست گرایشش این هست
     جای دیگه هم گفتم این استدلال ها مثل این هست که اگر ما مرد بودن رو بیماری در نظر بگیریم میتونیم بگیم برداشتن آلت هم درمانه

     پاسخ

 86. hero

  فروردین 26, 1399

  brokeback mountain هم واقعا فیلم خوبیه.

  پاسخ

  • هانیه در پاسخ به hero

   خرداد 21, 1399

   عاااااالیه

   پاسخ

 87. شهاب

  فروردین 22, 1399

  کاش لینک دانلوداشم میزاشتین
  عالی بود امیدوارم روزی بشه که همهمون بتونیم راحت بدون انگشت نما شدنو و تحقیر و سرکوب شدن عقایدمون راحت زندگی کنم
  همتونو دوس دارم
  و کاش زودتر از این دنیا راحت بشم…..

  پاسخ

  • Giyanis در پاسخ به شهاب

   تیر 15, 1399

   هر چند باهات مخالفم اما از بیزاری و خسته شدن از دنیات و دوست داشتن همه ت خوشم میاد…اما کاش دنبال زندگی راحت نبودی…شاید همین روحیه ی راحت طلبی و گوگولی مگولی باعث شده به خودت اجازه بدی هر گرایش و علاقه ای داشته باشی…باور کن بعضی گرایشا ظاهرا نانازن اما باطنن میپوکونن…

   پاسخ

 88. Alireza

  اسفند 25, 1398

  فیلم prayers for boby
  و فیلم shelter
  رو ببینید خیلی بهتر از ایناست

  پاسخ

 89. مهدی

  اسفند 5, 1398

  با سلام اول اینکه خیلی ممنونم به خاطر لیست فیلمها وتحبل وتوضیحاتتون،واینکه سرزمین خو خدا عالی بود

  پاسخ

 90. نیما ایرانی

  آبان 1, 1398

  درود و مهر بی مقدمه واژه دگرباش واژه ی علمی در میان جامعه ی رنگین کمانی [تاکید دارم جامعه ی دگرباشی] نیست.دوم درباره ی داستان یکی از فیلم ها واژه ی نادرست همجنس باز را بکار بردید که جای دارد درستش کنید.و نکته ای که شایان گفتن هست اینکه جامعه ی رنگین کمانی جامعه ی بزرگی ست و اقلیت نیست.

  پاسخ

  • علی در پاسخ به نیما ایرانی

   آبان 20, 1398

   مسئله اقلیت یا اکثریت بودن نیست یک رفتار نادرست حتی اگر مورد قبول بیشتر جامعه هم باشه باز هم نادرست است و در کثرت بودن نمی تونه نادرستی ذاتی اون عمل را از بین ببرد و از دید فیزیولوژیکی و پزشکی و فارغ از دید اخلاقی باز هم این عمل توجیهی ندارد اما در جامعه ای که در آن بسیاری از مفاهیم تغییر کردند و رسانه ها نیز در گسترش اون دخیل هستن به مرور داریم روندی رو طی می کنیم که متاسفانه ناهنجاری ها دیگر ناهنجار نیستن و جالبیش اینه که در لفافه ای از موضوعات حقوق بشری و انسان دوستانه پنهان شدند و نتیجه آن گرفتاری بیشتر اجتماع و غوطه ور شدنش در این منجلاب پرزرق و برق است مثل این است که ما به جای کمک به فردی که به یک معضل گرفتاره اون رو بیشتر در این گرفتاریش سرگردان کنیم برای مثال به فردی که به ماده ی مخدری اعتیاد داره به جای درمان اون و دور کردن از این موضوع ما خودمون ماده مخدد رو در اختیارش بزاریم و در ذهن خودمون این تصور رو اداشته باشیم که وای من امروز یک کار گثبت کردم در حالی که حقیقت ذاتی یه چیز دیگر است و عملا همین موضوع همبن الان هم داره پیاده میشه و ما میبینیم که برخی کشورها ماریجوانا رو قانونی کردن از این بگذریم که چرا این هست اگر نیازها به درستی پاسخ داده میشوند پس چرا باز این مردم گرفتارند چرا هیچ چیزی نمی تواند نیاز های آنان را برطرف کنه چرا محور اصلی همه قوانین حول ارضای نیازهایی است که کلا حول محور لذت های گذرا هستند به قول بزرگی که می گفت وقتی ذهن با منابع درست تغذیه نشه مغز آدم هوس هر نوع هله هوله ای رو می کنه

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به علی

    اسفند 5, 1398

    کی گفته عشق به همجنس زود گذرا هست؟!!!!!!شما هم حتما از اون دسته ادمهایی هستید که همیشه سعی دارن حرف خودشونورو کرسی بنشونند،الان دیگه تو تمام دنیا همه سعی میکنن به عقاید همدبگه احترام بذارن ،بهتره از متهم کردن بیخودی بقیه دست بکشید

    پاسخ

   • Hana در پاسخ به علی

    اسفند 15, 1398

    شما اعتیاد رو مثال میزنید .. ادمی ک میخاد معتاد باشه بزارید و رهاش کنید ک کاریو بکنه ک خودش میخاد کسی ک مسئول زندگی اونه شما نیستی خودشه کاش متوجه بشید ک این یک توهین ب انسان بودن اون شخصه ک شما اختیارش رو صلب کردید ازون گذشته اگر شخص معتادی بود ک میخاست از منجلاقی ک گیر کرده دربیاد اما در اون ناتوان هستش شما باید کمکش کنید و ب حال خودش رهایش نکنید چون خاستش مطابق با عمل شماست ‌‌…دررابطه با همجنس گرایی هم مثل اعتیاد ک شما حق ندارید این عمل رو ناپسند بدونید چرا ک درواقع با اینکار برخلاف اعمال ناپسند دیگ ک شناخته شده هستند مثل ظلم ب کسی اسیب نمیرسه بلکه برخلافش نیاز ها ارضا میشه …ایا شما میتونی ب کسی بگی دست از غذا خوردن بکش؟ قطعا تاوقتی جای این افراد باشید نباشید شدت نیاز و عطششون رو نمیفهمید

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به Hana

     اردیبهشت 4, 1399

     شما اومدی ابروشو درست کنی چشمشم کور کردی
     همجنسگرایی یه بیماری نیس که با اعتیاد مقایسش میکنید
     یه گرایش کاملا طبیعیه این حرف من نیست علم اینو میگه

     پاسخ

     • کیان در پاسخ به امیر

      آذر 15, 1399

      اگر منظور شما روانشانسی باید بگم روانشناسی علم نیست.
      یک تحقیق بی طرف بکنید (البته نه از سایت های روانشناسی)

      پاسخ

   • حسین در پاسخ به علی

    فروردین 11, 1399

    جناب آقای محترم من اصلا دوست ندارم که جواب شمارو بدم ولی خب جسارتاً به خاطر اینکه تراوشاته مغزتون رو هرجایی نریزید و راجع به اعتقاداته من و همه ی هم حس های عزیزم فارغ از جنسیتشون اظهار نظر نکنید خدمتتون عرض کنم که هدف و آرمان یک نفر برای زندگی انسانیت هستش.و انسان هم موجودیه با اختیار و عقل.خواهشاً این افکار و عقایدتون رو برا خودتون نگه دارید.اگه راحت بخوام بگم این که پلشت آخه مگه کسی از تو نظر خواست که دهنتو واکردی ور میزنی؟
    برو دنبال کارت تو در حدی نیستی بخوای راجع به این چیزا نظر بدی.تو بیشتر باید راجع به صف پمپ بنزین و این چیزا صحبت کنی

    پاسخ

    • Bita در پاسخ به حسین

     فروردین 31, 1399

     من هم یک دختر همجنسگرا هستم و واقعا از کسایی ک حمایت میکنن ممنونم❤😍

     پاسخ

    • علی در پاسخ به حسین

     فروردین 31, 1399

     کاری به بعد دینی ندارم خودمم از دین خوشم نمیاد ولی همجنسگرایی باعث اتقراض بشر میشه بسیار کار زشت و کثیفی هست

     پاسخ

     • Hi در پاسخ به علی

      اردیبهشت 1, 1399

      فکر میکنم علم داره رو این کار میکنه 🙂

      پاسخ

      • علی در پاسخ به Hi

       اردیبهشت 2, 1399

       علم هر کاری کنه نمیتونه جای پدر یا مادر یه بچه را پر کنه

       پاسخ

       • Hi در پاسخ به علی

        اردیبهشت 2, 1399

        منظورم این بود که نسل بشر منقرض نمیشه چون میتونن بچه به دنیا بیارن
        به مرور زمان این قضیه که بچه ها از داشتن دو پدر یا دو مادر خجالت بکشن از بین میره؛ یعنی یه چیز عادی میشه.

        پاسخ

        • علی در پاسخ به Hi

         اردیبهشت 2, 1399

         این چیزایی تو میخای تا یک میلیارد سال دیگه شایدم تا ابد محقق نشن:))))

         پاسخ

       • parka در پاسخ به علی

        تیر 14, 1399

        مطمئنا علم به سختی میتوانه اثار والدین بیولوژیکی ناشایست رو که فقط بچه به دنیا اوردن ولی بد تربیتش کردن رو پاک بکنه. پدر و مادر بودن فقط به زادن نیست به تربیت کردنه درسته که ربطی به جنسیت نداره

        پاسخ

     • آلما در پاسخ به علی

      اردیبهشت 2, 1399

      فک نمیکنم زندگی کسی ب دیگری ربط داشته باشه شما اگه نگران انقراض بشر هستی میتونی ۱۰-۱۲تا بچه بیاری ک مشکلی پیش نیاد.درضمن همجنسگراها هم علاقه ب فرزندآوری دارند و این مشکلشون حل شدنیه شما نگران نباش😏

      پاسخ

      • علی در پاسخ به آلما

       اردیبهشت 2, 1399

       این چه جملیه شما یاد گرفتید هی میگید زندگی بقیه به هیچ کس ربطی نداره؟مثل این میومه یه نفر داره دزدی میکنه و بعد من بگم به من ربطی نداره!
       ما داریم زندگی اجتماعی میکنیم تک تک کارهای ما روی بقیه اثر میذاره
       مشخصه فقط دارین ادعا در میارین باشه بابا تو خیلی خفنی خیلی مدرنی
       هیچ به این فک کردین یه بچه پدر یا مادر نداشته باشه چقدر روش تاثیر میذاره؟یه جوریم صحبت میکنی انگار تو قلب اروپا هستیم اینجا ایرانه کشوری که حتی با یه تار موی زنم مخالف هستن اونوقت بیان همجنس گرایی را آزاد کنن؟

       پاسخ

       • Hi در پاسخ به علی

        اردیبهشت 2, 1399

        کسی نخواست که آزاد شه؛ چون چیزای مهم تری هستن که آزاد بشن. فقط خواستیم که این قشر رو آدم بد حساب نکنن! بفهمن که این آدم ها مرض ندارن!
        و اینکه یه مثال زدی. بله دزدی چون به بقیه آسیب میزنه کار بدیه و نمیتونیم بگیم به بقیه ربط نداره.
        ولی رابطه ی دو هم جنس به من اسیب نمیزنه پس من نمیام بهشون فحش بدم و هزارتا توهین بکنم و غیره!

        پاسخ

        • علی در پاسخ به Hi

         اردیبهشت 2, 1399

         ببین من آدم متصبی نیستم یکی از آرزوهام اینه که روزی حجاب آزاد بشه ولی آخه همجنس گرایی؟یه لحظه فکرشو بکن یه مرد مفعول باشه:)))
         جنس مرد برای کار دیگه ای ساخته شده حتی حیوانتم اینا میدونن ولی یه عده فکر میکنن با دفاع از این کارا روشنفکر میشن:))

         پاسخ

         • امیر در پاسخ به علی

          اردیبهشت 4, 1399

          جاابه بدونی همجنسگرایی تو هزار و پونصد گونه از حیوانات دیده شده
          و اینکه از ادمایی مثل تو که نمیفهمن عشق چیه و مغزشون فقط به سکس فکر میکنه نمیشه توقع دیگه ای داشت

          پاسخ

          • کیان در پاسخ به امیر

           آذر 15, 1399

           در چرخه طبیعت ممکن است چنین رفتاری در گونه های با گنجایش ادراکی متفاوت دیده شود .
           اما خود طبیعت به مرور آنها را حذف می کند.
           همجنسگرای سبب کاهش در تولید مثل و نهایتا حذف ژنتیکی موجود از زنجیره ژنتیکی گونه می شود.
           عشق در گونه های با گنجایش ادارکی بالا قابل تعرف است و هزار و پانصد گونه حیاتی در این طیف قرار نمی گیرند. (تعداد گونه های که می توان عشق را در باره آنها تعریف کرد بسیار کم است . لطفا از تحقیقات بی طرف و مناسب بهره بگیرید )

           پاسخ

         • Hi در پاسخ به علی

          اردیبهشت 6, 1399

          دوست عزیز همین کهداری میگی فکر کن خدایی نکرده مرد مفعول باشه یعنی تعصب! خب چیه؟ چون در حالت عادی اینطوری نیست پس اشکال داره؟ مطمئن باش اینکه اون مرد مفعول باشه اگه به خواست خودش باشه به من و شما آسیب نمیزنه:)

          پاسخ

         • Mini در پاسخ به علی

          خرداد 1, 1399

          کاش هیچ وخ به اینترنت دسترسی نداشتی ;(

          پاسخ

         • Mini در پاسخ به علی

          خرداد 1, 1399

          پرتره ی یک زن در آتش هم خیلی زیباست

          پاسخ

         • دکتر آزادگان در پاسخ به علی

          شهریور 27, 1399

          چنین چیزی نیست ما در دوره های متفاوت شاهد تغییر در رفتار انسان و شیوه زندگی او بوده و هستیم

          اگر کسانی هستند که همجنسگرایی رو به دین ربط میدن باید گفت در قرآن گفته شده موسی به دین خود عیسی به دین خود یعنی تو کار به کار کسی که بهت ضرر نمی زنه نداشته باش چه برسه داخل خواست روحی یک فرد اظهار نظر کنی

          اگر که همجنس گرایی رو عده ای بیماری تلقی میکنند باید گفت که به غیر از این که براشون متاسفم باید که هرکه عاشق هست دیوانه هست آیا چنین چیزی ممکن هست
          اگر بعضی ها هم نظرشون تغییر نمی کنه. که حرفشون دیوانگیست باید بگم که میل خودتونه میتونین شاهد باشید که در سراسر جهان این عشق. این گرایش مقدس در حال رواج هست و شما نمیتونین کاری بکنین

          اگر هم کسانی هستن که وجود همجنسگراهارو خطری برای خودشون میدونن متاسفانه نمیدونن که ما هم انسان هستیم دل داریم خدا هم همینطور چطور ممکن هست که به کسی صدمه بزنیم مگر ما دیوانه ایم

          خداوند بما یک برتری بخشیده و اون نوع گرایش جنسی نوع پوشش رنگ پوست محل زندگی و …….. نیست اون سطح تفکر ماست امیدوارم به این حقیقت برسین همجنسگراها هم مثل بقیه عادی و زندگی سرشار از عشق و سادگی دارند

          من یک همجنسگرا نیستم ولی تفکر میکنم

          پاسخ

          • کیان در پاسخ به دکتر آزادگان

           آذر 15, 1399

           لطفا سوره و آیه قرآن که چنین چیزی در آن است را ذکر کنید.(در قرآن گفته شده موسی به دین خود عیسی به دین خود )
           در صورت ذکر منبع آوردن محل دقیق در توضیحات الزامی می شود.

           پاسخ

        • کیان در پاسخ به Hi

         آذر 15, 1399

         تا زمانی که بشکل خورده فرهنگ و بدور از جنجال دنیای امروز بود مشکلی نداشت .اما امروز با تبلیغات به شکل یک فرهنگ دیده می شود و نسل های بعد جوامع را آلوده می کند.
         درباره آلودگ فکری تحقیق کنید. آلودگی فکری نابود کننده جامعه بشری بزرگ بوده (جنگ ها جوامع را تضعیف می کنند ولی افکار نابود می کنند)

         پاسخ

       • امیر در پاسخ به علی

        اردیبهشت 4, 1399

        این چه مقایسه ایه؟؟؟
        یه زوج همجنسگرا که دارن زندگیشونو میکنن تاثیری رو زندگی تو نمیزارن
        ولی یه نفر که از خونت دزدی میکنه به تو مربوط میشه

        پاسخ

        • کیان در پاسخ به امیر

         آذر 15, 1399

         این مثال مناسب نیست.
         مثال مناسب تر درباره زوج های بالغ و کودک است.
         کودک با میل و رضایت با بالغ زوج شده اما در این شرایط دنیا مدرن آن را کودک آٖزاری در نظر می گیرد. (این مقوله جدا از کودک همسری اجباری و سو استفاده از کودکان است)

         پاسخ

       • کیان در پاسخ به علی

        آذر 15, 1399

        انسان زمانی آزاد است که تنها و بدور از سایر انسان ها باشد.
        زمانی که در کنار سایر انسان ها است آزادی او بر آزادی دیگران تاثیر می گذارد و مسئولیت شکل می گیرد.
        در یک جامعه کوچک از این مسولیت ها در نهایت هنجار ها شکل می گیرند.
        در یک جامعه بزرگ این هنجار ها به شکل گیری قانون ها ختم می شود.
        در دنیا پیش رفته امروز آزادی چیزی بیشتر از یک شعار برای فریب توده های اجتماعی نیست.

        پاسخ

     • امیر در پاسخ به علی

      اردیبهشت 4, 1399

      ببین بدون تحقیق حرف نزن و بشین سر جات
      زوج های همجنسگرا با قبول کردن بچه به فرزند خواندگی نسلشونو ادامه میدن و انسانا منقرض نمیشن😂
      همون بچه هایی که زوج های دگر جنسگرا یا به قول تو طبیعی که عرضه و صلاحیت بچه بزرگ کردن نداشتن و بچشونو ول کردن

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به امیر

       تیر 7, 1399

       درسته
       حتی الان سازمان اهدای اسپرم اومده

       پاسخ

      • کیان در پاسخ به امیر

       آذر 15, 1399

       به لحاظ اجتماعی جوامعی که چنین کاری می کنند آزادی جنسی کودک را تهدید می کنند .
       چرا که ممکن است کودک در شرایطی به صورت ناخواسته جذب این فرهنگ شود.
       جوامعی که این چنین رفتاری در روند فرزندخواندگی دارند در آینده باید منتظر شکایات از این سیستم باشند.
       (مثال: فردی ۳۰ سال از سیستم حمایتی کودکان برای این که وی فردی درچار مشکلات عاطفی و یا جنسی شده شکایت می کند.
       چند شکایت برای اخلال در عملکرد این سیستم لازم است؟)

       پاسخ

     • عماد در پاسخ به علی

      خرداد 29, 1399

      اولا که دیگه طرف میتونه با رحم جایگزین بچه بیاره
      دوما من و تو همونجوری که از جنس مخالف خوشمون میاد فردی از موافق خوشش میاد حالا میخوام بدونم این کجاش کثیفه؟اصلا بگیم کثیفه که نیست به من و تو چه مربوطه؟

      پاسخ

     • عماد در پاسخ به علی

      خرداد 29, 1399

      من وقتی میام میخونم که مردم بدون تجربه و بدون مطالعه در این باره و فقط با یک سری اطلاعاتی که متعصبانه تو گوششون کردند میگن این کار شنیع و زشته واقعا از انسان بودن خودم ناراحت میشم،کسایی که خیلی راحت قضاوت میکنند و بعضی از این آدم ها با یک قیاس هایی میخواهد حرف هاشون رو به کرسی بشونند که اصلا حماقت به احترام این افراد کلاهشو بر میداره ولی آخه به شمایی که به برابری اعتقاد ندارید واقعا امیدی هم نباید داشت(اگر احساس می کنید بهتون یا به عقایدتون توهین شده واقعا مهم نیست چون شما به عقاید جماعتی همجنسگرا توهین کردید)
      ولی خیلی خوبه که در عوض افرادی روشنفکر “درست و حسابی” میبینم که به خودشون اجازه قضاوت رو نمیدن و واقعا کمی حال آدم رو بهتر میکنه و از این افراد حمایت میکنند که کارشون خیلی ارزشمنده
      در آخر من یک دوست همجنسگرا داشتم که خیلی توهین شنید و مورد آزار جامعه قرار گرفت و بدونید آی شمایی که با تعصبات کورکورانه برای دیگران تصمیم میگیرید حتی درمورد گرایش جنسی شون که شخصی تر از این موضوع موضوعی دیگه پیدا نمیشه اگر ذره ای از انسانیت بو برده باشید باید به خاطر هر قطره اشکی که این افراد به خاطر ناسزا ها و کج دهانی ها و نگاه های بدی که به آن ها میندازید باید عذاب وجدان داشته باشید که این شمایید،یک مشت متجاوزگری که به زندگی خصوصی افراد تجاوز کردید

      پاسخ

      • مارال در پاسخ به عماد

       شهریور 31, 1399

       کسی که ترنسه واقعا بیماره و میتونه بدون هیچ محدودیتی عمل تغییرجنسیت بده و زندگی سالمی داشته باشه اما من نمی فهمم چرا کسی باید دو جنسگرا باشه؟؟؟این چیزی جزهوس و انحراف اخلاقی نیست اولا
       دوما هوس و انحطاط بشر پایانی نداره یه روز روابط نامشروع بدون قید با جنس مخالف یه روز دگ همجنس گرایی بعد رابطه جنسی با اشیا و حیوانات و … و ارضای جنسی با عروسک لولیتو که بنظرم بزرگترین جنایت تاریخ بشریته و فردا تلاش برای قانونی کردن ازدواج سه نفر و بیشتر
       این کثافتی که با عنوان حقوق همجنسگراها شروع شده پایان نداره

       کاش حرف زدن وحمایت ازین انحرافات اخلاقی در ایران لااقل ممنوع بود مثل ممنوعیت حرف زدن درمورد هلوکاست در اروپا.

       پاسخ

     • کیان در پاسخ به علی

      آذر 15, 1399

      هدف نهایه هم همین کاهش جمعیت مزاحم .
      جمعیت باید کار کنند تا ثروت ایجاد شود و آبادانی شکل بگیرد ولی بعد از آن دیگر فایده ای نداشته و مزاحم بخش حاکم بر ثروت هستند.
      پس چه راه کاری موثر تر از گسترش یک خوده فرهنگ و دادن آزادهای نابود کننده. هنوز علم بدوستی از عواقب شبیه سازی و کولن کردن خبر ندارد چه برسد به ساخت تخمک از اسپرم و یا ساخت اسپرم از تخمک و یا شبیه سازی بر اساس کد نویسی RNA و DNA (با جستجو بی طرف کور سوی از واقعیت را ببیند)

      پاسخ

    • امیر در پاسخ به حسین

     اردیبهشت 4, 1399

     خیلی خوب جوابشو دادین😂🌈👏

     پاسخ

  • شیوا در پاسخ به نیما ایرانی

   بهمن 30, 1398

   مرسی که اینقدر دقیق نقد کردید امیدوارم یک روز همه مردم مثل شما سعی کنن ک به دیگران آسیب نزنند

   پاسخ

  • کیان در پاسخ به نیما ایرانی

   آذر 15, 1399

   در صورتی که یک اقلیت در جامعه بزرگ نمایی بشود به طور حتم بزرگ می شود.
   جامعه انسانی با نظام ناقص خود شاید بتوان به سختی ادامه دهد اما با نظام های خلاف طبیعت حتما نابود می شود.

   پاسخ

 91. Till

  آبان 1, 1398

  الان تو این اوضاع به نظر خودتون بهترین کار رو کردین؟😂😂😂

  پاسخ