اولین تریلر فیلم Bloodshot با بازی وین دیزل منتشر شد + ویدئو

کمپانی سونی پیکچرز ساعاتی پیش اولین تریلر رسمی از فیلم اکشن “بلادشات” (Bloodshot) را منتشر کرده است که در ادامه میتوانید تماشا کنید:

این فیلم که با ژانر اکشن و فانتزی و به کارگردانی “دیو ویلسون” (Dave Wilson) ساخته شده است، قرار است اولین اثر اقتباسی دنیای سینمایی مشترک Valiant باشد. در این اثر قرار است وین دیزل، بازیگر محبوب سری فیلم “سریع و خشن” (Fast and the Furious) نقش شخصیت اصلی داستان فیلم یعنی “ری گریسون” را ایفا کند. ری گریسون شخصیتی است که به وسیله یک سازمان دولتی سری به نام Project Rising Spirit، تبدیل به یک ابرسرباز می‌شود.

قدرت ری گریسون که دیگر یک ابرسرباز شده، از فناوری نانو نشأت می‌گیرد. این فناوری برای اینکه به او قدرت ببخشد، باید وارد جریان خونی او شود که به محض وارد شدن، قدرت‌های مختلف به او اعطا می‌کند. یکی از توانایی‌هایی که او با استفاده از فناوری نانو به‌دست می‌آورد این است که می‌تواند با مصرف پروتئین، هر گونه زخم و آسیبی را که به او وارد شده به سرعت بهبود ببخشد.

علاوه بر “وین دیزل”، “توبی کبل”، “مایکل شین” و “الکس هرناندز” نیز در این فیلم به ایفای نقش میپردازند. فیلم “بلادشات” در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (۲ اسفند ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینماهای سراسر ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم