اولین تریلر رسمی فیلم Dolittle منتشر شد + ویدئو

بعد از انتشار اولین پوستر رسمی از فیلم مورد انتظار فیلم “دولیتل” (Dolittle)، همانطور که وعده داده شده بود کمپانی یونیورسال پیکچرز به تازگی اولین تریلر این فیلم را هم منتشر کرده است که در آن شاهد صحبت کردن رابرت داونی جونیور با حیوانات هستیم! در ادامه می توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

داستان این فیلم براساس مجموعه کتابهایی به همین نام ساخته شده است که در دهه ۴۰ میلادی منتشر شده اند. اولین فیلمی که بر اساس این مجموعه کتابها ساخته شد، فیلمی با عنوان “دکتر دولیتل” بود که در سال ۱۹۶۷ اکران شد. پس آن در سالهای ۱۹۹۸ و ۲۰۰۸ نیز دو فیلم دیگر با همین عنوان ساخته و اکران شدند که در گیشه نیز موفق ظاهر شدند.

فیلم جدید “دولیتل” با بودجه ای ۱۷۵ میلیون دلاری و به کارگردانی “استیون گیگان” (Stephen Gaghan) ساخته شده است. این فیلم پیش از این قرار بود در بهار سال ۲۰۱۹ اکران شود اما به نه ماه تاخیر مواجه شد و اکنون قرار است در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۷ دی ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینماهای ایالت متحد آمریکا اکران شود.

“دولیتل” که با ژانر کمدی، فانتزی و ماجراجویی راهی پرده ی سینما خواهد شد درباره ی پزشکی به نام دولیتل (با بازی  رابرت داونی جونیور) است که به خاطر عشق و علاقه اش به همه ی موجودات، شروع به ارتباط برقرار کردن با حیوانات می کند و زمانی که متوجه می شود در این کار موفق شده است، یک ماجراجویی خارق العاده را آغاز می کند.

رامی ملک، تام هالند، ماریون کوتیار، اکتاویا اسپنسر، رالف فاینز، سلنا گومز، اما تامپسون، جان سینا و کمیل نانجیانی از جمله صداپیشگان این فیلم هستند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم