اولین تریلر رسمی فیلم Jungle Cruise با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت منتشر شد + ویدئو

کمپانی والت دیزنی به تازگی اولین تریلر رسمی از فیلم “گشت و گذار در جنگل” (Jungle Cruise) را منتشر کرده است که در آن شاهد اولین تصاویر از اتفاقات این فیلم و معرفی شخصیت های آن هستیم. شما در ادامه می توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

علاوه بر این تریلر، اولین پوستر رسمی از فیلم مورد انتظار “گشت و گذار در جنگل” هم با محوریت شخصیت های این فیلم منتشر شده است که در ادامه خواهید دید:

“گشت گذار در جنگل” یکی دیگر از لایو اکشن های کمپانی والت دیزنی است که ابتدا قرار بود در سال 2019 اکران شود اما اکران آن با تاخیر مواجه شد و قرار است در تابستان 2020 شاهد اکران آن باشیم. دواین جانسون و امیلی بلانت از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

این فیلم براساس یک پارک تفریحی دیزنی ساخته شده و برای ساخت این فیلم از فیلم‌ها و مجموعه‌ هایی مثل “دزدان دریایی کارائیب” و “عمارت متروکه” (The Haunted Mansion) الهام گرفته شده است.

وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده “ژاومه کویت-سرا” (Jaume Collet-Serra)، سازنده آثاری مثل “بدون توقف” (Non-Stop)، “مسافر همیشگی” (The Commuter) و “ناشناس” (Unknown) بوده است.

فیلم “گشت و گذار در جنگل” به طور رسمی در تاریخ 24 جولای 2020 (3 مرداد 1399) در سینماهای ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم