12 مدل مو بر اساس ماه تولد

شاید برای بسیاری از شما جالب باشد که درباره ماه تولد و ویژگی‌ها و مشخصات خود مطالعه کنید. زیرا بر اساس این صورت‌های فلکی هرکدام از ما ویژگی‌های متفاوتی داریم. شاید برایتان جالب باشد که ماه تولد اعضای خانواده و دوستان خود را نیز مطالعه نموده و از ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها متعجب شوید.

البته این مشخصات فقط به ویژگی‌های اخلاقی محدود نمی‌شوند بلکه می‌توانند غذای موردعلاقه و رنگ‌ها را نیز شامل شوند. اما حالا که نزدیک تابستان هستیم و احتمالا بیشتر شما دلتان می‌خواهد ظاهر و مدل موی خود را تغییر دهید، می‌خواهیم مدل موی مناسب ماه تولدتان را به شما معرفی کنیم. آیا باید موهای خود را بلند کنید و یا یک مدل موی کوتاه را تجربه کنید؟ بسیار خوب، بیایید ببینم ماه تولدتان به شما چه می‌گوید!

1. برج حمل (فروردین)

شما رهبر هستید و همه این را می‌دانند. شما نترس هستید و از شروع هیچ کاری نمی‌ترسید. شما دوست دارید از همه‌چیز لذت ببرید و همیشه انرژی زیادی دارید. یک مدل موی کوتاه لخت تا سرشانه می‌تواند برای شما کامل باشد. این مدل مو برای افراد قوی و باهوش مناسب است، درست مانند شما!

2. برج ثور (اردیبهشت)

متولدین این ماه انسان‌های بسیار مهربانی هستند که در مواقع لزوم می‌توانند افراد بسیار قوی باشند که باید رویشان حساب کرد. این افراد قابل‌اعتماد و عمل‌گرا هستند و یک مدل موی بلند برای آن‌ها بهترین انتخاب است. این مدل مو به نگهداری چندانی نیاز ندارد. پس باید خوشحال باشید!

3. برج جوزا (خرداد)

یک خردادی دو زن متفاوت است که در یک کالبد قرار گرفته است. ممکن است یک زن خردادی از صحبت درباره سیاست به کیم کارداشیان برسد. آن‌ها از صحبت درباره نظرات خود هراسی ندارند و زود حوصله‌شان سر می‌رود. زنان معمولاً زود از مدل موی خود خسته می‌شوند. این مدل مو برای زنان خردادی مناسب است زیرا اگر از قسمت تراشیده خسته شوند می‌توانند موهای خود را روی آن قسمت بریزند و آن را بپوشانند.

4. برج سرطان (تیر)

افراد متولد این ماه صلح‌جو، پرشور و ثابت‌قدم هستند. این افراد معمولاً حساس و گاهی اوقات کم‌حرف هستند و به همین دلیل شناسایی آن‌ها در جمعیت مشکل می‌شود. بهترین حالت این است که جذابیت چهره خود را بیشتر کنید، به‌جای صاف کردن موها آن‌ها را پریشان و رؤیایی کنید!

5. برج اسد (مرداد)

زمانی که یک شیر وارد میدان می‌شود همه متوجه خواهند شد. شخصیت شما بسیار قوی و تأثیرگذار است. با این شخصیت قوی لازم نیست پشت موهای خود پنهان شوید. پس آن‌ها را کوتاه کرده، یا صاف به سر خود بچسبانید یا اینکه آن‌ها را رها کنید. هر مدل مویی که انتخاب کنید مطمئنم که آن را با غرور به همه نشان خواهید داد.

6. برج سنبله (شهریور)

شما بسیار باهوش هستید، حواس بسیار قوی داشته و یک کمال‌گرای تمام‌عیار هستید. یک مدل موی کوتاه بالای شانه برای یک فرد منطقی مانند شما مناسب است و هوش و ذکاوت شما را به‌خوبی نشان می‌دهد.

7. برج میزان (مهر)

این برج نماد تعادل، برابری و عدالت است. این همان چیزی است که شما به دنبالش هستید. شما یک فرد کاریزماتیک هستید که افراد را به‌سوی خود جذب می‌کنید. یک مدل موی متوسط لخت نشان می‌دهد که چقدر شیک و باوقار هستید. علاوه براین، این مدل مو رمانتیک بودن شما را نشان می‌دهد.

8. برج عقرب (آبان)

آبانی‌ها بسیار جذاب و مرموز هستند. آن‌ها همچنین بسیار برون‌گرا هستند و گاهی اوقات به‌آسانی احساساتشان تغییر می‌کند. پس با کوتاه نکردن موی خود جذابیت خود را افزایش دهید. اجازه دهید موهایتان بلند شود. چرا که نه؟ شما قوی و با اعتمادبه‌نفس هستید.

9. برج قوس (آذر)

شما بسیار شوخ‌طبع هستید و حتی باوجود پستی‌وبلندی‌های زندگی از آن لذت می‌برید. یک فرد چست و چابک و همه‌فن‌حریف باید مدل مویی انتخاب کند که این ویژگی‌ها را نشان دهد. دو طرف موی خود را تراشیده و قسمت بالا را بلند کنید. شما ماجراجو و شوخ هستید و این مدل مو این ویژگی‌ها را نشان می‌دهد!

10. برج جدی (دی)

شما از داشتن هدف و تلاش برای رسیدن به آن ترسی ندارید. شما مسئولیت‌پذیر و قوی هستید و از نشان دادن آن نمی‌ترسید. متولدین این ماه از تجربه کارهای جدید نمی‌ترسند. چرا این مدل موی جدید را تجربه نکنید؟ حتی می‌توانید طرح‌های جالب‌تری نیز انتخاب کنید.

11. برج دلو (بهمن)

بخش مهمی از زندگی متولدین این ماه در خلاقیت خلاصه می‌شود، حالا این خلاقیت ممکن است در نقاشی باشد، نویسندگی و یا رؤیاپردازی. شما هرکاری که انجام دهید، خلاقیتتان باعث درخشش شما می‌شود. متولدین این ماه آزادی را دوست دارند، بنابراین افراد ماجراجویی هستند. این مدل موی کوتاه‌خرد، برای متولدین این ماه عالی است. این مدل موی زیبا به‌راحتی مرتب می‌شود. علاوه براین هم به موی صاف می‌آید و هم به موی فر. لایه‌های خرد مو جلوه زیبایی به موی شما می‌بخشند.

12. برج حوت (اسفند)

شما بسیار مرموز هستید! شما احساسات متفاوتی دارید و آن‌ها را از طریق نقاشی، رقص و آواز تخلیه می‌کنید. شما همیشه به دنبال معنای واقعی زندگی هستید. این مدل مو جلوه بیشتری به موهای شما می‌بخشد. زمانی که نمی‌خواهید آن قسمت خالی را به کسی نشان دهید می‌توانید آن را به‌راحتی بپوشانید.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم