گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: ادامه ی صدرنشینی فیلم ماجرای نیمروز: ردخون

فیلم “ماجرای نیمروز: رد خون”، به کارگردانی “محمدحسین مهدویان”، در هفته دوم اکرانش موفق شد با 1 میلیارد و 18 میلیون تومان فروش، جایگاه نخست خود در جدول فروش هفتگی را حفظ کند. با این حساب فروش کل این فیلم تاکنون به مبلغ 2 میلیارد و 370 میلیون تومان رسیده است.

“ماجرای نیمروز؛ ردخون” یک تریلر جاسوسی و امنیتی است که مقطع مهم و پر از التهابی از تاریخ معاصر ایران را روایت می‌کند؛ زمانی که پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط جمهوری اسلامی، نیروهای سازمان منافقین با پشتیبانی صدام به ایران حمله کردند که در چند ساعت مردم و نیروهای نظامی شکست سنگینی را به منافقین تحمیل کردند.

“جواد عزتی”، “هادی حجازی‌فر”، “محسن کیایی” و “بهنوش طباطبایی” از جمله بازیگرانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

فیلم “کلوپ همسران”، به کارگردانی “مهدی صباغ زاده”، نیز این هفته با 439 میلیون تومان فروش، در جایگاه دوم قرار گرفت. فروش کل این فیلم هم در هفته سوم اکرانش به مبلغ 1 میلیارد و 585 میلیون تومان رسیده است. این فیلم کمدی داستان سه مرد است که در اجتماع از موقعیت عالی و قدرت و اقتدار برخوردار بوده ولی در منزل از همسران خود به شدت حساب می برند تا اینکه روزی گیر کردن این سه مرد در آسانسور با یک خانم غریبه، سرآغاز فرار از دست همسران خود می شود که به کمک یک گروگان گیر به جزیره کیش پناه می برند. “محمدرضا شریفی نیا”، “شقایق فراهانی”، “علی انصاریان”، “بیژن بنفشه خواه” و “گوهر خیراندیش” از جمله بازیگرانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

در ادامه جدول فروش هفتگی سینماهای کشور، فیلم “درخونگاه”، به کارگردانی “سیاوش اسعدی”، با 346 میلیون تومان فروش در اولین هفته اکرانش، موفق شد جایگاه سوم جدول را از آن خود کند. “امین حیایی”، “ژاله صامتی”، “مهراوه شریفی نیا” و “نادر فلاح” از جمله بازیگران این فیلم هستند.

فیلم های “سال دوم دانشکده من”، به کارگردانی “رسول صدرعاملی” و “مردی بدون سایه”، به کارگردانی “علیرضا رئیسیان” نیز به ترتیب با 216 و 215 میلیون تومان فروش، در جایگاه های چهارم و پنجم جدول فروش هفتگی قرار گرفته اند.


آخر هفته ها با گزارش فروش هفتگی سینمای ایران همراه ما باشید!

دیدگاه‌ها

بستن فرم