معرفی 8 سریال جذاب و دیدنی با مدت زمان 20 تا 30 دقیقه

بسیاری از ما برای فاصله گرفتن از فضای روزمره زندگی به دیدن سریال رو می آوریم؛ اما بعضی اوقات مدت زمان زیاد بعضی از آنها باعث می شود تا هرگز به سراغشان نرویم! در این لیست تعدادی از بهترین سریال و یا مینی سریال هایی که هر قسمت از آنها مدت زمانی بین 20 تا 30 دقیقه دارند را معرفی کرده ایم تا برای تماشا کردنشان نیاز به زمان طولانی نداشته باشید. با پروشات همراه باشید.


1. بازگشت به خانه – 2018 – Homecoming

مدت زمان هر قسمت: 37-26

اگر به دیدن سریال های رازآلود با رنگ و بوی سیاسی علاقه دارید، این سریال را تماشا کنید. جولیا رابرتز در این سریال نقش یک روانشناس را ایفا می کند که برای مدتی در یک مرکز درمانی، به درمان سربازانی که در جنگ بوده و دچارآسیب های روانی شده بودند می پردازد. اما به دلایل مشکوکی از کار بی کار شده و اکنون دولت به دنبال یافتن راز این مرکز درمانی است.


2. برای غمت متاسفیم – 2018 – Sorry For Your Loss

مدت زمان هر قسمت: 32-27

زندگی‌ مقاله‌نویسی به نام لی زمانی که شوهرش مت به طور ناگهانی کشته می‌شود، کاملا دگرگون می‌گردد. این سریال، مسیر او در طی فرآیند غم و غصه را دنبال می‌کند و در طی این مسیر نیز خواهرش جولز که در حال بهبود از اعتیاد به مواد مخدر است، مادرش و برادر شوهرش به او کمک می‌کنند. زمانی که لی شروع به جمع‌آوری وسائل خانه مشترکش با شوهرش می‌کند، متوجه می‌شود که شوهرش رازهای بسیار زیادی را از او پنهان کرده است.


3. فلیبگ – 2016 – Fleabag

مدت زمان هر قسمت: 26-23

داستان در مورد زن جوانی که صاحب کافه ای در لندن است و می خواهد با زندگی در لندن کنار بیاید در حالی که با اتفاق غم انگیزی که اخیرا برایش رخ داده، دست و پنجه نرم می کند. این سریال که دیوار چهارم را شکسته دارای صحبت های مستقیم شخصیت اول، فلیبگ با دوربین و صحبت مستقیمش با بیننده است.


4. جای خوب – 2016 – The Good Place

مدت زمان هر قسمت: 24-22

داستان زنی به نام “الیانور” را دنبال می‌کند که پس از تصادفی که منجر به مرگش می‌شود وارد جهان پس از مرگ می‌شود و”مایکل”، مرشدش در این جهان به او می‌گوید برای اینکه افراد بی‌گناهی که به اشتباه در انتظار اعدام بوده‌اند را از مرگ نجات داده، وارد بهشت شده است. “الیانور” می‌فهمد که اشتباهی رخ داده و او را با شخص دیگری اشتباه گرفته‌اند، حالا او در دنیایی گیر کرده که نه کسی فحش می‌دهد، نه کسی از حالت عادی خارج می‌شود و همه با هم خوب هستند. “الیانور” مانده است که در دنیای پس از مرگ بماند یا تلاش کند به زندگی عادی‌اش بر روی زمین برگردد.


5. مجنون – 2018 – Maniac

مدت زمان هر قسمت: 35-26

این سریال داستان زن و مرد جوان و غریبه به نام‌های آنی و اوون را دنبال می‌کند که در حال سپری کردن آخرین مراحل یک محاکمه دارویی مرموز در آزمایشگاهی عجیب هستند. این در حالی است که آنی و اوون هردو گذشته و مشکلات پیچیده‌ای دارند که به مرور راز آن‌ها برملا می‌شود و تقدیرشان را به هم گره می‌زند.


6. عروسک روسی – 2019 – Russian Doll

مدت زمان هر قسمت: 30-24

زن جوانی در نیویورک تلاش میکند تا از مهمانی که برای تولد وی ترتیب داده شده فرار کند اما هربار به صورت تصادفی کشته میشود و مجدد به عقب بازگشته و در میان مهمانی به خود می آید نامطمئن از این که چگونه مهمانی شروع شده است، چگونه پایان می یابد، چگونه باید فرار کند و چه کاری کرده که تاوانش را اینگونه باید بپردازد. تئوریهای او هر دفعه بیشترو بیشترمیشوند؛آیا به خاطر کوکایینی که دوستش با او مصرف کرد است؟ آیا آپارتمانی که‌جشن در آن برپا شده است تسخیر شده؟ آیا او مرده است و به جهنم آمده؟


7. پایان دنیای لعنتی – 2017 – The End of the F***ing World

مدت زمان هر قسمت: 22-19

یک داستان عاشقانه زیبا و البته جنایی که ماجرای متفاوتی از یک دختر و پسر نوجوان را روایت می کند. “جیمز” پسری است که از بچگی عاشق کشتن حیوانات و موجودات زنده بوده و رابطه خوبی با پدرش ندارد، او در مدرسه با دختری به نام “الیسا” آشنا می شود که بسیار جدی و بداخلاق است. این دو نفر از محل زندگی شان فرار می کنند و به طور ناخواسته منجر به قتل یک مرد می شوند.


8. شوخی کردن – 2018 – Kidding

مدت زمان هر قسمت: 32-25

“شوخی کردن” یک سریال درام و کمدی است که جیم کری در آن نقش یک مجری برنامه کودک را ایفا می کند که بعد از مرگ پسرش دچار آسیب روحی شدیدی شده و دوست دارد کودکان را با حقیقت زندگی آشنا کند. پدرش که کارگردان برنامه است، درحال برنامه ریزی برای کنار گذاشتن او از تلوزیون می باشد. اجرای “کری” در این سریال متفاوت و غم انگیز است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها

بستن فرم