به تصویر کشیدن نبردی حماسی در دومین تریلر فیلم 1917

بعد از گذشت دو ماه از انتشار اولین تریلر فیلم جنگی “1917”، کمپانی یونیورسال پیکچرز به تازگی دومین تریلر رسمی این فیلم را هم منتشر کرده است که در آن شاهد صحنه های بیشتری از نبردهای این فیلم هستیم. در ادامه میتوانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

“سم مندس” (Sam Mendes)، کارگردان فیلم هایی مثل “جاده ی انقلابی” (Revolutionary Road)، “اسکای فال” (Skyfall)، “جاده ای به سوی تباهی” (Road to Perdition) و “اسپکتر” (Spectre) کارگردانی فیلم درام و جنگی “۱۹۱۷” را بر عهده داشته است. “مندس” علاوه بر کارگردانی، در نوشتن فیلمنامه ی این فیلم با “کریستی ویلسون کایرنز” (Krysty Wilson-Cairns) نیز همکاری کرده است.

داستان فیلم جدید “۱۹۱۷” در زمان جنگ جهانی اول در جریان است و درباره ی سربازی است که ماموریت بسیار مهمی را دنبال می کند و نباید مرتکب کوچکترین اشتباهی شود.

“کالین فرث” (Colin Firth)، “ریچارد مدن” (Richard Madden)، “بندیکت کامبربچ” (Benedict Cumberbatch) و “جرج مک کی” (George MacKay) از جمله بازیگرانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

فیلم “۱۹۱۷” ابتدا به صورت محدود و در تاریخ  ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ (۴ دی ۱۳۹۸) اکران میشود و بعد از آن در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۰ دی ۱۳۹۸) اکران گسترده خود را به طور رسمی در سینماهای ایالت متحد آمریکا آغاز خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم