اولین پوستر رسمی فیلم Bad Boys for Life منتشر شد

بعد از گذشت یک ماه از انتشار اولین تریلر فیلم مورد انتظار “پسران بد برای همیشه” (Bad Boys for Life)، کمپانی سونی پیکچرز به تازگی اولین پوستر رسمی این فیلم را نیز منتشر کرده است که در آن شاهد دو شخصیت اصلی آن هستیم. در ادامه می توانید این پوستر جدید را مشاهده کنید:

این فیلم قرار است آخرین قسمت از این مجموعه و پایانی بر ماجراجویی های این دو کاراگاه باشد. “ویل اسمیت” در نقش کاراگاه “مایک لاوری” و “مارتین لارنس” در نقش “مارکوس برنت” بعد از پانزده سال بار دیگر در این فیلم حضور دارند و به نقش آفرینی می پردازند.

اولین قسمت از مجموعه فیلم های “پسران بد” (Bad Boys) در سال ۱۹۹۵ میلادی (۱۳۷۴) به کارگردانی “مایکل بِی” (Michael Bay) منتشر شد که مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت و موفق شد در مجموع ۱۴۱ میلیون دلار فروش داشته باشد.

بعد از بازخورد های مثبتی که این فیلم داشت، سازندگان این فیلم محبوب در سال ۲۰۰۳ (۱۳۸۲) قسمت دوم این فیلم را با عنوان “پسران بد ۲” (Bad Boys II) و با بودجه ای ۱۳۰ میلیون دلاری تولید و منتشر کردند که در مجموع توانست به فروشی ۲۷۳ میلیون دلاری دست پیدا کند.

فیلم کمدی-جنایی “پسران بد برای همیشه” در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۷ دی ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد. “بلال فلاح” (Bilall Fallah) و “عادل ال عربی” (Adil El Arbi) کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته اند. این دو کارگردان، سابقه ی کارگردانی فیلم هایی مثل “بلک” (Black) و “تصویر” (Image) را در کارنامه ی خود دارند.

دیدگاه‌ها (3)

بستن فرم

 1. ahad

  مهر 11, 1398

  سلام شاید خبردار شده باشید که تمام سرورهای سایتهای دانلود فیلم و سریال در ایران بسته شده کسی نظری داره که باید چه خاکی به سرمون کنیم ؟ و چه جوری فیلم دانلود کنیم؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به ahad

   مهر 11, 1398

   بله متاسفانه همینطوره
   فعلا که چاره ای نیست و بعید هم میدونم که به این زودیا رفع فیلتر بشن سرورها

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به ahad

   مهر 11, 1398

   دیبا که همیشه فیلتر میشع باز میاد بیرون
   ولی اصلا چرا باید اینحوری بشه این همه امضا برای سریالا جمع میشه یک امضا هم برای دیبا بزاریم یا بقیه ی سایت ها تا از این حالت بیان بیرون بسه دیگه

   پاسخ