تریلر فصل ششم و پایانی سریال BoJack Horseman منتشر شد + ویدئو

شبکه ی نتفلیکس سرانجام با انتشار تریلری از فصل ششم و پایانی سریال زیبای “بوجک هورسمن” (BoJack Horseman)، تاریخ انتشار آن را نیز اعلام کرد. این سریال که در قالب انیمیشن و با درجه سنی بزرگسال ساخته شده است، از سال 2014 در حال پخش می باشد. در ادامه می توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

طبق اعلام شبکه ی نتفلیکس، فصل ششم و پایانی سریال “بوجک هورسمن” در دو پارت منتشر خواهد شد که پارت اول آن در تاریخ 25 اکتبر 2019 (3 آبان 1398) و پارت دوم در تاریخ 31 ژانویه 2020 (11 بهمن 1398) از سرویس استریم این شبکه پخش می شود. علاوه بر این تریلر، پوستر فصل جدید این سریال هم با محوریت شخصیت “بوجک” منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

داستان این سریال درام و کمدی، درباره ی اسبی انسان نما به نام “بوجک هورسمن” است که در دهه های 80 و 90 میلادی یک ستاره ی تلوزیونی بسیار مشهور بوده است اما اکنون به دلیل اعتیاد و افسردگی، با مسائل زندگی اش درگیر است و سعی دارد به دوران شکوه و محبوبیتش بازگردد.

“ویل آرنت” (Will Arnett)، “آلیسون بری” (Alison Brie) و “آرون پال” (Aaron Paul) از جمله صداپیشگان شخصیت های این سریال هستند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم