پوستر های جدیدی از فیلم مورد انتظار Zombieland: Double Tap با محوریت شخصیت های آن منتشر شد

بعد از گذشت دو ماه از انتشار اولین تریلر فیلم مورد انتظار “سرزمین زامبی ها: شلیک نهایی” (Zombieland: Double Tap)، کمپانی سونی پیکچرز به تازگی پوستر های جدیدی با محوریت شخصیت های قدیمی و جدید این فیلم را منتشر کرده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید:

فیلم مورد انتظار “سرزمین زامبی ها: شلیک نهایی” به کارگردانی “روبن فلیشر” (Ruben Fleischer)، کارگردان فیلم هایی مثل “ونوم” (Venom)، “جوخه ی گانگستر” (Gangster Squad) و “۳۰ دقیقه یا کمتر” (۳۰Minutes or Less)، ساخته خواهد شد و به عنوان دنباله ی فیلم “سرزمین زامبی ها” (Zombieland) در نظر گرفته شده است.

قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۰۹ و با بودجه ای ۲۳ میلیون دلاری ساخته شد که در مجموع توانست فروشی ۱۰۲ میلیون دلاری را در گیشه تجربه کند.

“وودی هارلسون” (Woody Harrelson)، “اما استون” (Emma Stone)، “جسی آیزنبرگ” (Jesse Eisenberg) و “ابیگل برسلین” (Abigail Breslin) از جمله بازیگرانی هستندکه همانند قسمت قبلی، در فیلم جدید “سرزمین زامبی ها: شلیک نهایی” به نقش آفرینی می پردازند. این فیلم در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۶ مهر ماه ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم