تاریخ اکران فیلم News of the World با بازی تام هنکس مشخص شد

کمپانی یونیورسال پیکچرز سرانجام تاریخ اکران فیلم جدید “اخبار دنیا” (News of the World)، به کارگردانی “پل گرینگرس” (Paul Greengrass) و هنرنمایی تام هنکس (Tom Hanks) را اعلام کرد.

طبق جدید ترین اخبار منتشر شده این فیلم در کریسمس سال 2020 و به طور دقیق، در تاریخ 25 دسامبر 2020 (5 دی 1399) راهی پرده ی سینما ها خواهد شد. آخرین همکاری “پل گرینگرس” ، کارگردان ۶۳ ساله ی بریتانیایی، با “تام هنکس” مربوط به فیلم “کاپیتان فیلیپس” (Captain Phillips) است که در سال ۲۰۱۳ با بودجه ای ۵۵ میلیون دلاری ساخته شد و در مجموع موفق شد به فروشی ۲۱۸ میلیون دلاری دست پیدا کند.

فیلم جدید “اخبار دنیا” بر اساس کتابی به همین نام، نوشته ی “پائولت جیلز” (Paulette Jiles)، ساخته خواهد شد و “لاک دیویس” (Luke Davies)، نویسنده ی فیلم “شیر ” (Lion)،  وظیفه ی نوشتن فیلمنامه ی این فیلم را بر عهده خواهد شد.

داستان فیلم “اخبار دنیا” در سال ۱۸۷۰ میلادی جریان دارد و “تام هنکس” در این فیلم نقش کاپیتان “کایل کید” را بازی می کند که در بحبوحه جنگ داخلی آمریکا به شهر های مختلف سفر می کند و اخبار کشور را برای ساکنان بیسواد شهر ها می خواند. اما کاپیتان “کید” بعد از رخ دادن اتفاقاتی، مجبور به کنار گذاشتن این سفر ها می شود و ماموریتی برای رساندن یک فرد ربوده شده از تگزاس به خانواده اش در سن آنتونیو را قبول می کند.

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم