لیست برندگان نهایی مراسم جوایز امی 2019

هفتاد و یکمین دوره از مراسم جوایز امی (Emmy) بامداد امروز برگزار شد و برندگان نهایی این دوره مشخص شدند که در میان آنها، سریال “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) موفق شد برای چهارمین سال متوالی، جایزه ی بهترین سریال درام را به دست آورد. در ادامه با لیست کامل برندگان این دوره از مراسم امی همراه ما باشید.


بهترین سریال درام

  • Game Of Thrones
  • Better Call Saul
  • Bodyguard
  • Killing Eve
  • Ozark
  • Pose
  • Succession
  • This Is Us

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام

  • بیلی پورتر (Pose)
  • باب اودِنکِرک (Better Call Saul)
  • کیت هرینگتون (Game Of Thrones)
  • جیسون بیتمن (Ozark)
  • مایلو ونتیمیلیا (This Is Us)
  • استرلینگ کی. براون (This Is Us)

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال درام

  • جودی کومر (Killing Eve)
  • امیلیا کلارک (Game Of Thrones)
  • رابین رایت (House of Cards)
  • وایولا دیویس (How To Get Away With Murder)
  • ساندرا اوه (Killing Eve)
  • لارا لینی (Ozark)
  • مندی مور (This Is Us)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال درام

  • پیتر دینکلیج (Game Of Thrones)
  • جاناتان بنکز (Better Call Saul)
  • جانکارو اسپازیتو (Better Call Saul)
  • الفی الن (Game Of Thrones)
  • نیکولای کاستر-والدو (Game Of Thrones)
  • مایکل کلی (House of Cards)
  • کریس سالیوِن (This Is Us)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال درام

  • جولیا گارنر (Ozark)
  • لنا هیدی (Game Of Thrones)
  • سوفر ترنر (Game Of Thrones)
  • میسی ویلیامز (Game Of Thrones)
  • گوئندلین کریستی (Game Of Thrones)
  • فیونا شا (Killing Eve)

بهترین کارگردانی سریال درام

  • جیسون بیتمن برای کارگردانی اپیزود Reparations از سریال Ozark
  • دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای کارگردانی اپیزود The Iron Throne از سریال Game Of Thrones
  • دیوید ناتر برای کارگردانی اپیزود The Last Of The Starks از سریال Game Of Thrones
  • میگل ساپوچنیک برای کارگردانی اپیزود The Long Night از سریال Game Of Thrones
  • لیسا بِراومن برای کارگردانی اپیزود Desperate Times از سریال Killing Eve
  • ادم مک‌کی برای کارگردانی اپیزود Celebration از سریال Succession
  • دینا رید برای کارگردانی اپیزود Holly از سریال The Handmaid’s Tale

بهترین نویسندگی سریال درام

  • جسی آرمسترانگ برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Nobody Is Ever Missing از سریال Succession
  • پیتر گولد و توماس اشنوس برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Winner از سریال Better Call Saul
  • جِد مورکیوریو برای قسمت اول سریال Bodyguard
  • دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود The Iron Throne از سریال Game Of Thrones
  • اِمِرالد فِنِل برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Nice And Neat از سریال Killing Eve
  • بروس میلر و کیرا اسنایدر برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Holly از سریال The Handmaid’s Tale

بهترین سریال کمدی

  • Fleabag
  • Barry
  • Russian Doll
  • Schitt’s Creek
  • The Good Place
  • The Marvelous Mrs. Maisel
  • Veep

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کمدی

  • بیل هیدر (Barry)
  • دان چیدل (Black Monday)
  • انتونی اندرسون (black-ish)
  • یوجین لِوی (Schitt’s Creek)
  • تد دنسن (The Good Place)
  • مایکل داگلاس (The Kominsky Method)

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال کمدی

  • فیبی والر-بریج (Fleabag)
  • کریستینا اپل‌گیت (Dead To Me)
  • ناتاشا لیون (Russian Doll)
  • کترین اوهِرا (Schitt’s Creek)
  • ریچل بروزناهان (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • جولیا لوئیس-درایفس (Veep)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کمدی

  • تونی شالوب (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • انتونی کریگن (Barry)
  • استیون روت (Barry)
  • هنری وینکلر (Barry)
  • اَلِن آرکین (The Kominsky Method)
  • تونی هیل (Veep)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال کمدی

  • الکس بورستین (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • سارا گلدبرگ (Barry)
  • شان کلیفورد (Fleabag)
  • اولیویا کُلمَن (Fleabag)
  • بتی گیلپین (GLOW)
  • کیت مک‌کینن (Saturday Night Live)
  • مارین هینکل (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • انا کلامسکی (Veep)

بهترین کارگردانی سریال کمدی

  • هری بِردبیِر برای کارگردانی قسمت اول سریال Fleabag
  • الک برگ برای کارگردانی اپیزود The Audition از سریال Barry
  • بیل هیدر برای کارگردانی اپیزود ronny/lily از سریال Barry
  • مارک سندِروسکی برای کارگردانی اپیزود The Stockholm Syndrome از سریال The Big Bang Theory
  • ایمی شرمن-پالادینو برای کارگردانی اپیزود All Alone از سریال The Marvelous Mrs. Maisel
  • دنیل پالادینو برای کارگردانی اپیزود We’re Going To The Catskills از سریال The Marvelous Mrs. Maisel

بهترین نویسندگی سریال کمدی

  • فیبی والر-بریج برای فیلم‌نامه‌ی قسمت اول سریال Fleabag
  • الک برگ و بیل هیدر برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود ronny/lily از سریال Barry
  • مایا ارسکین و آنا کانکل برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Anna Ishii-Peters از سریال PEN15
  • لزلی هدلند، ناتاشا لیون و ایمی پولر برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Nothing In This World Is Easy از سریال Russian Doll
  • الیسون سیلورمن برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود A Warm Body از سریال Russian Doll
  • جاش سیگال و دیلن مورگان برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Janet از سریال The Good Place
  • دیوید مندَل برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Veep از سریال Veep

بهترین مینی‌ سریال

  • Chernobyl
  • Escape At Dannemora
  • Fosse/Verdon
  • Sharp Objects
  • When They See Us

بهترین بازیگر نقش اول مرد در مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

  • جرل جروم (When They See Us)
  • هیو گرنت (A Very English Scandal)
  • جرد هریس (Chernobyl)
  • بنیسیو دل تورو (Escape At Dannemora)
  • سم راکول (Fosse/Verdon)
  • ماهرشالا علی (True Detective)

بهترین بازیگر نقش اول زن در مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

  • میشل ویلیامز (Fosse/Verdon)
  • پاتریشیا آرکت (Escape At Dannemora)
  • ایمی آدامز (Sharp Objects)
  • جوئی کینگ (The Act)
  • نیسی نش (When They See Us)
  • آنجونو اِلِس (When They See Us)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

  • بن ویشا (A Very English Scandal)
  • استلان اسکارسگرد (Chernobyl)
  • پال دانو (Escape At Dannemora)
  • مایکل کی. ویلیامز (When They See Us)
  • اسانتی بلک (When They See Us)
  • جان لگوئیزامو (When They See Us)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

  • پاتریشیا آرکت (The Act)
  • امیلی واتسون (Chernobyl)
  • مارگارت کوالی (Fosse/Verdon)
  • پاتریشیا کلارکسون (Sharp Objects)
  • مارشا استفنی بلیک (When They See Us)
  • ویرا فارمیگا (When They See Us)

بهترین فیلم تلویزیونی سال

  • Bandersnatch-Black Mirror
  • Brexit
  • Deadwood
  • King Lear
  • My Dinner With Hervé

بهترین نویسندگی مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

  • کرگ میزین (Chernobyl)
  • راسل تی دیویس (A Very English Scandal)
  • برت جانسون، مایکل تالکین و جری استال (قسمت ششم Escape At Dannemora)
  • برت جانسون و مایکل تالکین (قسمت هفتم Escape At Dannemora)
  • استیون لونسون و جول فیلدز (اپیزود Providence از سریال Fosse/Verdon)
  • ایوا دِورونِی و مایکل استاربری (اپیزود Part Four از سریال When They See Us)

بهترین کارگردانی مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی

  • یوهان رنک برای کارگردانی Chernobyl
  • استیون فریرز برای کارگردانی A Very English Scandal
  • بن استیلر برای کارگردانی Escape At Dannemora
  • توماس کایل برای کارگردانی اپیزود Who’s Got The Pain از سریال Fosse/Verdon
  • جسیکا یو برای کارگردانی اپیزود Glory از سریال Fosse/Verdon
  • ایوا دِورونِی برای کارگردانی When They See Us

بهترین مجموعه‌ی انیمیشنی 

  • The Simpsons
  • Big Mouth
  • Bob’s Burgers
  • BoJack Horseman
  • Come Along With Me-Adventure Time

امیدواریم از مطالعه ی این مقاله لذت برده باشید؛ نظر شما درباره ی برندگان این دوره از جوایز امی چیست؟

دیدگاه‌ها

بستن فرم